Tregare bdm 2 set badmintonový set pro 2, modrá, velikost uni

Produkt Tregare bdm 2 set badmintonový set pro 2, modrá, velikost uni sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tregare bdm 2 set badmintonový set pro 2, modrá, velikost uni upraviť a produkt hľadať znova.

Tregare BDM 2 SET Badmintonový set pro 2, modrá, velikost UNI

Detail

Badmintonový set Tregare BDM 2 SET je určený především pro rekreační hráče. Set obsahuje dvě badmintonové rakety, tři badmintonové míčky a obal. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare BDM 2 SET Badmintonový set pro 2, modrá, velikost UNI , Kx5597 badmintonový set (ikonka_kx5597)

Tregare BDM 4 SET Badmintonový set pro 4 hráče, mix, velikost UNI

Detail

Badmintonový set se setí pro 4 hráče Tregare BDM 4 SET určený především pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare BDM 4 SET Badmintonový set pro 4 hráče, mix, velikost UNI , Lego magnetky, set 2 ks - modrá (5711938033095)

Stiga HOBBY SET HS Badmintonový set, modrá, velikost UNI

Detail

Badmintonový set HOBBY SET HS je vyroben švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Set dvou odolných badmintonových raket a dvou míčů je ideální zábavou, kterou si užijete na zahradě, v parku nebo na pláži. Baleno v pevném a dobře přenosném obalu. Užijte si perfektní zábavu na zahradě, v parku nebo na pláži. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga HOBBY SET HS Badmintonový set, modrá, velikost UNI , Striker-2 16g set (wd-striker-set-2)

Tregare GX 505 Badmintonová raketa, modrá, velikost UNI

Detail

Badmintonová raketa Tregare GX 505 je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu. Pro větší razanci úderu je raketa těžší. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare GX 505 Badmintonová raketa, modrá, velikost UNI , Sharp shape vinyl set 2×2 (2497598507192)

Tregare POWER TECH Badmintonová raketa, modrá, velikost UNI

Detail

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare POWER TECH Badmintonová raketa, modrá, velikost UNI , Home elements dárkový set pro holky 2

Tregare NSC 3 MEDIUM WHITE Badmintonové košíčky, modrá, velikost UNI

Detail

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 MEDIUM WHITE s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare NSC 3 MEDIUM WHITE Badmintonové košíčky, modrá, velikost UNI , Samolepkový set ledové království 2

Tregare NSC 3 MEDIUM YELLOW Badmintonové košíčky, modrá, velikost UNI

Detail

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 MEDIUM YELLOW s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare NSC 3 MEDIUM YELLOW Badmintonové košíčky, modrá, velikost UNI , Skytec pa set "berlin bassline" 2000 watt, 2.2 set 2 reproduktorů, 2 subwoofery

Stiga WEEKEND SET WS Badmintonový set, zelená, velikost UNI

Detail

Badmintonový set WEEKEND SET WS je vyroben švédskou firmou Stiga, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Kompletní badmintonový set pro 4 hráče obsahuje: 4 odolné badmintonové rakety, 2 míče s korkovou hlavou, síť, 2 teleskopické tyče, 4 upevňující lana a 4 pomocné kolíky. Baleno v pevném a dobře přenosném obalu. Užijte si perfektní zábavu na zahradě, v parku nebo na pláži. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga WEEKEND SET WS Badmintonový set, zelená, velikost UNI , Done by deer set 2 ks silikonových bryndáčků elphee modrá (0399664)

Stiga BADMINTON SET LOOP 22 Speed badmintonový set, zelená, velikost UNI

Detail

Speed badmintonový set LOOP 22 je vyroben švédskou firmou Stiga, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Set dvou odolných speed badmintonových raket a tří míčů je ideální zábavou, kterou si užijete na zahradě, v parku nebo na pláži. Hrajte tuto maximálně rychlou hru pro zábavu nebo na body! Hřiště je tvořeno dvěma čtverci o velikosti 5,5x5,5 m. V každém čtverci stojí jeden hráč a snaží se míč položit do soupeřova čtverce. Hraje se na 3 vítězné sety do 16 bodů. Baleno v pevném a dobře přenosném obalu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Stiga BADMINTON SET LOOP 22 Speed badmintonový set, zelená, velikost UNI , Samantha wills - set 2 prstenu / prstýnku azure barva: šedá, velikost: m/l (zzld7s039)

Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, bílá, velikost UNI

Detail

Badmintonová raketa Tregare GX 9500 je určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základní techniky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, bílá, velikost UNI , Dárkový set pawsecco 2 × 250ml (5060362611370)

Tregare GX 505 Badmintonová raketa, oranžová, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Tregare GX 505 Badmintonová raketa, oranžová, velikost UNI , Rohema rhythm set 2 61568 (28837)

Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, zelená, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, zelená, velikost UNI , Abc123 školní set dinosaurus 2 (3831124870883)

Tregare GX 505 Badmintonová raketa, žlutá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Tregare GX 505 Badmintonová raketa, žlutá, velikost UNI , Niceboy ion smartbulb ambient e14 set 2 ks (sa-e14-set)

Tregare POWER TECH Badmintonová raketa, černá, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Tregare POWER TECH Badmintonová raketa, černá, velikost UNI , Evercon anténní set pro 2 tv 797-101-2 pro dvb-t2 (8594208420125)

Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, červená, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, červená, velikost UNI , Shumee 1/2 set klasická kytara pro začátečníky (70129)

Tregare POWER TECH Badmintonová raketa, červená, velikost UNI

Detail

Podobné produkty ako Tregare POWER TECH Badmintonová raketa, červená, velikost UNI , Shumee 1/2 set klasická kytara pro začátečníky (70123)

Tregare FSC 6 Péřové badmintonové míčky, bílá, velikost UNI

Detail

Péřové badmintonové míčky Tregare FSC 6 jsou vyrobené z husího peří nejvyšší kvality a přírodního korku. Míčky jsou velice stabilní a mají výborné letové vlastnosti. Péřové míčky vám pomohou zlepšit dynamiku hry. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare FSC 6 Péřové badmintonové míčky, bílá, velikost UNI , Shumee 1/2 set klasická kytara pro začátečníky (70125)

Badmintonový set Spartan Sportive - 2 rakety, míček, pouzdro

Detail

Základní badmintonová sada pro dva hráče, obsahuje dvě pálky, míček a praktické pouzdro.. Badmintonový set Spartan Sportive je základní badmintonová sada pro dva hráče. Obsahuje dvě pálky, míček a praktické pouzdro.Technický popis: 2x badmintonová raketa 1x míček pouzdro součástí balení poznámka: Obrázek je ilustrační, platí barva uvedená ve variantě. (insportline.cz)

Podobné produkty ako Badmintonový set Spartan Sportive - 2 rakety, míček, pouzdro , Araven set: termodisplay se 2 dávkovači gn 2/3 (1359)

Tregare NSC 3 FAST WHITE Badmintonové košíčky, červená, velikost UNI

Detail

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 FAST WHITE s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare NSC 3 FAST WHITE Badmintonové košíčky, červená, velikost UNI , Woodwick dárkový set 2× střední svíčka (5038581123738)

Tregare NSC 3 SLOW WHITE Badmintonové košíčky, zelená, velikost UNI

Detail

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 SLOW WHITE s hlavou z přírodního korku jsou vhodné pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare NSC 3 SLOW WHITE Badmintonové košíčky, zelená, velikost UNI , Barová židle fox (set 2 ks) (c1003834)

Tregare NSCW 3 FAST YELLOW Badmintonové košíčky, červená, velikost UNI

Detail

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 FAST YELLOW s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare NSCW 3 FAST YELLOW Badmintonové košíčky, červená, velikost UNI , Jídelní židle torsvi, set 2 ks (2010001145189)

Tregare NSC 3 SLOW YELLOW Badmintonové košíčky, zelená, velikost UNI

Detail

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 SLOW YELLOW s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare NSC 3 SLOW YELLOW Badmintonové košíčky, zelená, velikost UNI , Sharp shape vinyl set 2×4 (2496847712424)

AQUATIC FOX SET Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set AQUATIC FOX SET umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky silikonové lícnici maska perfektně přilne k obličeji a velmi dobře těsní. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC FOX SET Potápěčský set, modrá, velikost UNI , Jídelní židle travik, set 2 ks (2010001150947)

Tregare ALU TACTIC Squashová raketa, modrá, velikost UNI

Detail

Squashová raketa Tregare ALU TACTIC je určena pro začínající rekreační hráče k prvnímu seznámení s tímto sportem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Tregare ALU TACTIC Squashová raketa, modrá, velikost UNI , Set dinosaurů s pohyblívýma nohama 2 (hrank002285)

AQUATIC MARLIN SET Juniorský potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Juniorský potápěčský set AQUATIC MARLIN SET umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC MARLIN SET Juniorský potápěčský set, modrá, velikost UNI , Sharp shape vinyl set 2×1 (2495433507185)

SHARP SHAPE ACUPRESSURE SET Akupresurní set, modrá, velikost UNI

Detail

Tento akupresurní set Sharp Shape ACUPRESSURE SET obsahuje podložku a polštář pod hlavu. Má celkem 9 164 jehličkových bodů, které se postarají o maximální relaxaci, ať už jste kdekoliv. Produkt můžete roztáhnout na gauči, tím využijete polstrování pohovky a jehličky budou k vašemu tělu jemnější. Pokud podložku položíte na podlahu, tak vás čeká neúprosný zážitek, který maximálně rozproudí váš krevní oběh. Set vychází z tradiční čínské medicíny, kdy přesné uspořádání jehliček působí na akupresurní body. Díky tomu poskytuje okamžité uvolnění, napomáhá k odblokování a mobilizuje energii v celém těle. Péče o produkt je snadná, stačí jen omýt teplou vodou a zadní stranu (bez akupresurních bodů) lze vyžehlit. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako SHARP SHAPE ACUPRESSURE SET Akupresurní set, modrá, velikost UNI , Set lavice + 2 taburety bench-pouf (3630)

AQUATIC MARE SET KIDS Juniorský potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Juniorský set na potápění AQUATIC MARE SET KIDS umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC MARE SET KIDS Juniorský potápěčský set, modrá, velikost UNI , Lego magnetky, set 2 ks - červená (5711938032982)

AQUATIC NEMO SET KIDS Dětský potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Dětský set na potápění AQUATIC NEMO SET KIDS umožňuje i nejmenším objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC NEMO SET KIDS Dětský potápěčský set, modrá, velikost UNI , Lego magnetky, set 2 ks - černá (5711938033118)

AQUATIC DORY SET Juniorský potápěčský set, světle modrá, velikost UNI

Detail

Juniorský potápěčský set AQUATIC DORY SET umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC DORY SET Juniorský potápěčský set, světle modrá, velikost UNI , Jídelní židle rosendal, set 2 ks (2010001182597)

CCM MINI HOCKEY SET Juniorský hokejový set, modrá, velikost UNI

Detail

Set CCM MINI HOCKEY SET, který obsahuje plastové branky se sítí, dvě hokejky a míček. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako CCM MINI HOCKEY SET Juniorský hokejový set, modrá, velikost UNI , Bezdrátový mikrofonový set skytec stwm712, 2 kanály

Laser X Evolution double blaster set pro 2 hráče

Detail

Sada evolution double blaster pro 2 hráče – dosah až 90 metrů. 20 různých barevných efektů a zvuky pro větší zážitek z hry. Blastry sledují nejen zásahy ale i vaše vystřely. Interaktivní trenér napovídá v průběhu hru. Rychlé nabití. Kompatibilní s ostatními sety LASER X. Sety LASER X fungují na principu infračervených paprsků. Provoz na baterie 2× 3 AAA. Nejsou součástí balení. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Laser X Evolution double blaster set pro 2 hráče

EVERCON anténní set pro 2 TV 797-101-2 pro DVB-T2 (8594208420125)

Detail

Anténní zesilovač Anténní set Evercon 797-101-2 se ziskem 40 dB je určen pro stavbu nových nebo repasi starších anténních systémů pro rodinné domky se 2 TV. Anténní set EVERCON 797-101-2 je určen pro stavbu anténních rozvodů pro rodinné domky. Umožňuje připojení 2 nezávislých UHF antén pro příjem ze dvou směrů. Technické parametry anténního setu Evercon 797-101-22× UHF vstup1× VHF FM DAB vstup2× VýstupVstupní impedance 75 OhmMaximální vstupní úroveň: 60 dBuVMaximální výstupní úroveň: 103 dBuVRegulace zisku UHF: 20 - 40 dBRegulace zisku VHF: 5 - 25 dBJe vhodný pro vzdálenosti 50 - 100 km od vysílačeBalení neobsahuje anténu a koaxální kabel Obsah balení1× Zesilovač AM-797 5G1× Napájecí zdroj PS-1017× Female 6,5 mm konektor (alza.cz)

Podobné produkty ako EVERCON anténní set pro 2 TV 797-101-2 pro DVB-T2 (8594208420125)

Outdoor Play BASKET SET JR Dětský basketbalový set, modrá, velikost UNI

Detail

Dětský basketbalový set Outdoor Play BASKET SET JR. V setu najdete kompletní koš, míč a pumpičku. Set stačí rozbalit, složit a může se hrát. Koš lze nastavit na tři různé výšky a to 100 cm, 130 cm a nebo 155 cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Outdoor Play BASKET SET JR Dětský basketbalový set, modrá, velikost UNI

SOMERSET Set zahradního nábytku pro 2 osoby

Detail

set obsahuje: 1x stůl, 2x židle skládací maximální nosnost židle až 90 kg pokyny pro údržbu: pravidelně čistěte jemnou mýdlovou vodou a pak osušte čistým suchým hadříkem, aby nedošlo k vysušení a popraskání povrchu nebo proniknutí vlhkosti do dřeva, doporučujeme jednou nebo dvakrát ročně nábytek impregnovat, v zimě skladujte v suchu a chladu v interiéru, zakryjte nepromokavou plachtou, pokud je uložen venku, po dešti nebo sněhu utřete vlhkost z povrchů, aby nedošlo ke kondenzaci a dbejte na cirkulaci vzduchu Tento set venkovního nábytku pro 2 osoby čítající jeden stůl a dvě skládající židle z akátového dřeva lze snadno přenášet, rozložit, schovat a se svými úzkými, lehce zakřivenými latěmi příjemně kopíruje přirozené křivky lidského těla. Sedět v přírodě, dívat se do zeleně, to nikdy nevyjde z módy. Stejně tak se nadčasově představuje velmi kvalitní klasický zahradní nábytek SOMERSET. Místo trendů klade důraz na pohodlí, kvalitu a rozmanitost. Vhodné na terasu, balkón i zahradu. Set obsahuje: 1x stůl, 2x židle. (butlers.cz)

Podobné produkty ako SOMERSET Set zahradního nábytku pro 2 osoby

MIDTOWN Set zahradního nábytku pro 2 osoby

Detail

odolné vůči povětrnostním vlivům polstrování nelze čistit chemicky, perte pouze ručně nepoužívejte přípravky na bělení a přípravky obsahující chlór nelze sušit v sušičce polstrování nežehlete nosnost stolku: 75 kg nosnost křesla: 120 kg Se soupravou MIDTOWN pro 2 osoby jste v okamžiku skvěle vybaveni pro slunečné dny a dlouhé večery na balkoně nebo terase. Křesla z akáciového dřeva s certifikátem FSC® mají díky svému lineárnímu designu všechny předpoklady stát se klasikou a díky 10 cm silným polštářům jsou dokonalým vybavením pro "dlouhé sezení". Polštáře jsou vodoodpudivé, a proto je není třeba pozdě večer odnášet do sucha, pokud nehrozí dešťová přeháňka. Robustní stolek z akáciového dřeva s certifikátem FSC® lze použít například k odkládání šálků na kávu nebo sklenic. Z hlediska pohodlí a designu není co vytknout. (butlers.cz)

Podobné produkty ako MIDTOWN Set zahradního nábytku pro 2 osoby

TM Toys LASER X evolution double blaster set pro 2 hráče

Detail

Sada evolution double blaster pro 2 hráče s dosahem až 90 metrů. 20 různých barevných efektů a zvuky pro větší zážitek ze hry. Blástry sledují nejen zásahy ale i vaše vystřely. Interaktivní trenér napovídá v průběhu hru. Kompatibilní s ostatními sety LASER X! (mall.cz)

Podobné produkty ako TM Toys LASER X evolution double blaster set pro 2 hráče

BOVERY Balkónový set nábytku pro 2 osoby - černá

Detail

S třídílnou sadou nábytku BOVERY v černé barvě se Váš balkón promění ve Vaše absolutně nejoblíbenější místo u Vás doma. Kulatý, extra malý stoleček a pevné židle zkrášlí svým romantickým designem a láskyplně vypracovanými detaily období strávené pod širým nebem. Set obsahuje 2 ks židle a 1 ks stůl. (butlers.cz)

Podobné produkty ako BOVERY Balkónový set nábytku pro 2 osoby - černá

WINGS Balkónový set nábytku pro 2 osoby - přírodní

Detail

set 3 ks obsahuje: 1x stůl, 2x židle židle nosnost až do 90 kg, sestavená stůl je dodáván částečně sestavený, mohy je nutné namontovat produkty jsou skládací, vhodné pro venkovní použití pokyny pro údržbu: pravidelně čistěte jemnou mýdlovou vodou a pak osušte čistým suchým hadříkem, aby nedošlo k vysušení a popraskání povrchu nebo proniknutí vlhkosti do dřeva, doporučujeme jednou nebo dvakrát ročně nábytek impregnovat, v zimě skladujte v suchu a chladu v interiéru, pokud je uložen venku zakryjte nepromokavou plachtou, po dešti nebo sněhu utřete vlhkost z povrchů, aby nedošlo ke kondenzaci a dbejte na cirkulaci vzduchu Váš malý balkón se má nyní čím pyšnit a to praktickým rozkládacím stolkem WINGS a židlemi z akátového dřeva. Pokud potřebujete odkládací plochu a chcete třeba posnídat ve dvou, můžete tento venkovní nábytek zcela rozložit. Když přijdou hosté a začíná být poněkud těsno, postačí rozložit jen jednu stranu, nebo jej složíte úplně ke zdi. Set 3 ks obsahuje: 1x stůl, 2x židle. (butlers.cz)

Podobné produkty ako WINGS Balkónový set nábytku pro 2 osoby - přírodní

Home Elements Set šálků pro 2 osoby (8585044506777)

Detail

Sada šálků - Set šálků pro 2 osoby (alza.cz)

Podobné produkty ako Home Elements Set šálků pro 2 osoby (8585044506777)

Miton TRITON BEACH Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set Miton TRITON BEACH tvoří jednozorníkové brýle a silikonový šnorchl s výpustným ventilem. Ohebná část umožňuje jednoduché vylití vody z trubice. Oranžový vlnolam zvyšuje viditelnost potápěče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton TRITON BEACH Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Miton DORIS BAHAMS Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set Miton DORIS BAHAMS tvoří jednozorníková maska a šnorchl s výpustním ventilem. S touto sadou si naplno užijete šnorchlování a objevování krás podvodního světa. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton DORIS BAHAMS Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Miton CETO BRAZIL Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set Miton CETO BRAZIL nesmí chybět na žádné dovolené u moře. Díky protaženému zorníku u masky vidíte dostatečně pod sebe. Výpustní ventil a ohebná část u šnorchlu dovoluje snadné vylití vody z trubice. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton CETO BRAZIL Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Miton PROTEUS LAGOON Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set Miton PROTEUS LAGOON tvoří silikonová maska a silikonový šnorchl. Šnorchl disponuje výpustným ventilem. Jeho ohebná část usnadňuje vylévání vody. Oranžový vlnolam zviditelňuje potápěče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton PROTEUS LAGOON Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Miton ENKI LAGOON Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Set masky a šnorchlu Miton ENKI LAGOON je určen pro všechny nadšence potápění. Dvouzorníková maska nabízí dostatečně široké zorné pole. Vlnolam na šnorchlu zabraňuje vniknutí vody do trubice. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton ENKI LAGOON Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Windson MORTAR 19 G BRASS SET Set šipek s kovovými hroty, modrá, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson MORTAR 19 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamika modré a stříbrné barvy vytváří skvělou kombinaci. Těla šipek ze setu MORTAR jsou vytvořena z mosazi o váze 19 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson MORTAR 19 G BRASS SET Set šipek s kovovými hroty, modrá, velikost UNI

PALAZZO Zahradní set nábytku pro 2 osoby - černá/krémová

Detail

set 3 ks obsahuje: 1x stůl, 2x židle židle stohovatelná, dodávána sestavená, nosnost až do 120 kg stůl je dodáván částečně sestavený, nohy je nutné namontovat, můžete použít i jako stoličku pod rostlinu, stolek na mini balkón nebo třeba jako příruční stolek k odkládání klíčů vhodné pro venkovní použití pokyny pro údržbu: chraňte před dlouhodobou vlhkostí, očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou, pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem Nyní si na posezení venku uděláte čas kdykoli. Romantický stůl PALAZZO z černého železa s krémovou, ručně zpracovanou mozaikou a 2 zahradní židle navnadí ve Vaší zimní zahradě, na terase nebo pod širým nebem na dopolední šálek cappuccina nebo zasloužené espresso po obědě. Set 3 ks obsahuje: 1x stůl, 2x židle. (butlers.cz)

Podobné produkty ako PALAZZO Zahradní set nábytku pro 2 osoby - černá/krémová

PALAZZO Zahradní set nábytku pro 2 osoby - černá/bílá

Detail

set 3 ks obsahuje: 1x stůl, 2x židle židle stohovatelná, dodávána sestavená, nosnost až do 120 kg stůl je dodáván částečně sestavený, nohy je nutné namontovat, můžete použít i jako stoličku pod rostlinu, stolek na mini balkón nebo třeba jako příruční stolek k odkládání klíčů vhodné pro venkovní použití pokyny pro údržbu: chraňte před dlouhodobou vlhkostí, očistěte vlhkým hadříkem (v případě potřeby jemným čisticím prostředkem), pak utřete suchou čistou látkou, pokud dojde k poškození barvy, ochraňte poškozené místo protikorozním nátěrem Nyní si na posezení venku uděláte čas kdykoli. Romantický stůl PALAZZO z černého železa s bílou, ručně zpracovanou mozaikou a 2 zahradní židle navnadí ve Vaší zimní zahradě, na terase nebo pod širým nebem na dopolední šálek cappuccina nebo zasloužené espresso po obědě. Set 3 ks obsahuje: 1x stůl, 2x židle. (butlers.cz)

Podobné produkty ako PALAZZO Zahradní set nábytku pro 2 osoby - černá/bílá

Miton NEPTUN RIVER Juniorský potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Juniorský potápěčský set Miton NEPTUN RIVER nesmí chybět na žádné dovolené u moře. Šnorchl disponuje výpustným ventilem. Oranžově zbarvený vlnolam zvyšuje viditelnost malého potápěče. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton NEPTUN RIVER Juniorský potápěčský set, modrá, velikost UNI

Cressi OCEAN KAPPA DRY Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Detail

Potápěčský set Cressi OCEAN KAPPA DRY kombinuje masku Ocean a šnorchl Kappa Ultra Dry. Maska Cressi Ocean má atraktivní design, zvětšený zorník směrem dolů a umožňuje zvětšený úhel výhledu. Skvěle padnoucí lícnice je vyrobena ze 100% silikonu a umožňuje využití jak menších dámských, tak větších pánských obličejů. Šnorchl Kappa Ultra Dry je velmi atraktivní svým designem a kvalitou se řadí na špičku profesionálního potápěčského sortimentu. Funkce Ultra Dry zamezí vniknutí vody do dýchacích cest uživatele tím, že při styku vody se špičkou trubice je plovákem utěsněn otvor šnorchlu. Tento šnorchl je tedy doporučován i uživatelům, kteří neradi šnorchlují, protože nemají rádi riziko vdechnutí vody. Další předností šnorchlu je, že po zanoření zůstává trubice uzavřená a suchá. Šnorchl má vyměnitelný náustek, ventil a klapku na špici šnorchlu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Cressi OCEAN KAPPA DRY Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Bestway RAFT SET Souprava námořního raftu, modrá, velikost UNI

Detail

Souprava námořního raftu Bestway RAFT SET, který obsahuje raft, jeden pár vesel, jednu nožní pumpu a dvě nafukovací sedadla. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Bestway RAFT SET Souprava námořního raftu, modrá, velikost UNI
KX5597 Badmintonový set (ikonka_KX5597), LEGO magnetky, set 2 ks - modrá (5711938033095), Striker-2 16g set (WD-STRIKER-SET-2), Sharp Shape Vinyl set 2×2 (2497598507192), Home Elements Dárkový set pro holky 2, Samolepkový set Ledové království 2, Skytec PA Set "Berlin Bassline" 2000 Watt, 2.2 Set 2 reproduktorů, 2 subwoofery, Done by Deer Set 2 ks silikonových bryndáčků Elphee modrá (0399664), Samantha Wills - Set 2 prstenu / prstýnku Azure Barva: Šedá, Velikost: M/L (ZZLD7S039), Dárkový set Pawsecco 2 × 250ml (5060362611370), Rohema Rhythm Set 2 61568 (28837), ABC123 školní set Dinosaurus 2 (3831124870883), Niceboy ION SmartBulb AMBIENT E14 set 2 ks (SA-E14-set), EVERCON anténní set pro 2 TV 797-101-2 pro DVB-T2 (8594208420125), SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70129), SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70123), SHUMEE 1/2 Set klasická kytara pro začátečníky (70125), ARAVEN Set: termodisplay se 2 dávkovači gn 2/3 (1359), WOODWICK dárkový set 2× střední svíčka (5038581123738), Barová židle Fox (SET 2 ks) (C1003834), Jídelní židle TORSVI, set 2 ks (2010001145189), Sharp Shape Vinyl set 2×4 (2496847712424), Jídelní židle TRAVIK, set 2 ks (2010001150947), Set dinosaurů s pohyblívýma nohama 2 (HRAnk002285), Sharp Shape Vinyl set 2×1 (2495433507185), Set Lavice + 2 taburety BENCH-POUF (3630), LEGO magnetky, set 2 ks - červená (5711938032982), LEGO magnetky, set 2 ks - černá (5711938033118), Jídelní židle ROSENDAL, set 2 ks (2010001182597), Bezdrátový mikrofonový set Skytec STWM712, 2 kanály