Spalding sketch micro mini backboard set miniboard, červená, velikost uni

Produkt Spalding sketch micro mini backboard set miniboard, červená, velikost uni sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Spalding sketch micro mini backboard set miniboard, červená, velikost uni upraviť a produkt hľadať znova.

Spalding SKETCH MICRO MINI BACKBOARD SET Miniboard, červená, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding SKETCH MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding SKETCH MICRO MINI BACKBOARD SET Miniboard, červená, velikost UNI , Spalding spalding tf model m leather sz7 basketball (689344409146)

Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding CAMO MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , Micro sprite červená (7640108562463)

Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , sigma micro červená (17231)

Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, modrá, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš, modrá, velikost UNI , sigma micro červená + bílá (17243)

SPALDING SKETCH DRIBLE BALL 84381Z Velikost: 7

Detail

Basketbalový míč značky Spalding je vhodný na trénink i na zápas. Určený pro vnitřní i venkovní prostory. Vyráběný z nejkvalitnější kompozitní kůže. Struktura míče zajišťuje pohodlné držení. Stylový klasický design. Materiál: 100% kompozitní kůže. (londonclub.cz)

Podobné produkty ako SPALDING SKETCH DRIBLE BALL 84381Z Velikost: 7 , Luxmetr uni t ut383 mini

SPALDING SKETCH CRACK BALL 84380Z Velikost: 7

Detail

Podobné produkty ako SPALDING SKETCH CRACK BALL 84380Z Velikost: 7 , Micro mini classic pink (7640108561008)

Zefal AIR PROFIL MICRO Pumpa na kolo, červená, velikost UNI

Detail

Zefal AIR PROFIL MICRO byla vyvinuta pro náročné silničáře, kteří také u pumpy kladou důraz na malé rozměry, vysokou spolehlivost a stylový vzhled. Vyrobena z aluminia. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Zefal AIR PROFIL MICRO Pumpa na kolo, červená, velikost UNI , Micro mini classic aqua (7640108562166)

AQUATIC MARLIN SET Juniorský potápěčský set, červená, velikost UNI

Detail

Juniorský potápěčský set AQUATIC MARLIN SET umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako AQUATIC MARLIN SET Juniorský potápěčský set, červená, velikost UNI , Micro mini classic purple (mm0156)

Wilson NBA MINI HOOP BULLS Mini basketbalový koš, červená, velikost UNI

Detail

Závěsný basketbalový koš s deskou Wilson NBA MINI HOOP BULLS je vhodný pro míče velikosti mini. Lze jej umístit kdekoliv v bytě nebo kanceláři. Díky polstrovaným držákům můžete koš jednoduše zavěsit na dveře bez obav z poškrábání. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Wilson NBA MINI HOOP BULLS Mini basketbalový koš, červená, velikost UNI , Micro mini classic blue (7640108560995)

Miton DORIS BAHAMS Potápěčský set, červená, velikost UNI

Detail

Potápěčský set Miton DORIS BAHAMS tvoří jednozorníková maska a šnorchl s výpustním ventilem. S touto sadou si naplno užijete šnorchlování a objevování krás podvodního světa. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton DORIS BAHAMS Potápěčský set, červená, velikost UNI , Micro mini classic black led (mm0331)

Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI

Detail

Juniorský basketbalový set Kensis s nastavitelnou výškou od 200cm do 260cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Kensis 68630 Juniorský basketbalový set, červená, velikost UNI , Micro mini classic green led (mm0330)

Miton PROTEUS RIVER Juniorský potápěčský set, červená, velikost UNI

Detail

Juniorský potápěčský set Miton PROTEUS RIVER je nezbytná pomůcka pro objevování podvodního světa. Šnorchl je zakončen oranžovým vlnolamem, který chrání před vniknutím vody. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton PROTEUS RIVER Juniorský potápěčský set, červená, velikost UNI , Mini červená st26 (t26r)

Miton POSEIDON LAKE Juniorský potápěčský set, červená, velikost UNI

Detail

Potápěčský set Miton POSEIDON LAKE je určen pro malé potápěče, kteří chtějí objevovat krásu podvodního světa. Šnorchl disponuje výpustním ventilem a výrazně zbarveným vlnolamem, který nedovoluje vniknutí vody. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Miton POSEIDON LAKE Juniorský potápěčský set, červená, velikost UNI , Mad guy chrániče nožů - červená uni (4627144817323)

Windson CHARTER Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson CHARTER se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson CHARTER Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI , Bo-ma koupelnová předložka ella micro červená

Windson GERELT Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson GERELT se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson GERELT Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI , Surtep postroj pro psa uni - černá velikost s (sur20161)

Windson ROUGE Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Detail

Set tří PVC letek Windson ROUGE s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti standardním větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejich pevnost a prodloužena životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ROUGE Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI , Niteola mop micro premium blue 50 cm uni, haccp (8595686301661)

Salomon AGILE 250 SET BELT Běžecký pás, červená, velikost UNI

Detail

Více volnosti, více pohodlí, více kilometrů. Ledvinka Salomon AGILE 250 BELT SET je ideálním řešením pro delší běhy v terénu. Elastický úplet umožňuje snadný přístup k hydrataci i ostatním nezbytnostem, aniž by vás jakkoli omezoval v pohybu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Salomon AGILE 250 SET BELT Běžecký pás, červená, velikost UNI , Niteola mop micro premium white 50 cm uni, haccp (8595686301647)

Windson ADAMANT 150 M Set tří letek, červená, velikost UNI

Detail

Set tří PVC letek Windson ADAMANT 150 micronů s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ADAMANT 150 M Set tří letek, červená, velikost UNI , Delphin fastlock micro snap velikost s 4kg 10ks (8586018468558)

Street Surfing FLIP MINI EVO MULTI Tříkolka/Koloběžka, červená, velikost UNI

Detail

Lehká a vysoce stabilní koloběžka FLIP MINI od značky Street Surfin, která je vhodná pro děti od 3 let. Díky kolečkům uspořádaných do trojúhelníku a otočným řídítkům zvládnou i malé děti bezpečně jízdu bez pomoci rodičů. Po zvládnutí jízdy na 3-kolečkové verzi koloběžky se dá jednoduše vyměnit přední dvoukolečko za klasické jednokolečko, které je součástí balení. Výška řídítek lze upravit ve 3 polohách a koloběžka tak s dítětem roste. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Street Surfing FLIP MINI EVO MULTI Tříkolka/Koloběžka, červená, velikost UNI , Chrániče nožů s kolečky rollergard - červená uni (4627144816821)

SPORT TEAM MINIDRES ČR 2 HOKEJ Mini dres, červená, velikost UNI

Detail

Podpořte náš národní tým na jejich cestě za vítězstvím se závěsným minidresem SPORT TEAM v barvách České republiky. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako SPORT TEAM MINIDRES ČR 2 HOKEJ Mini dres, červená, velikost UNI , Airyvest uni elastic oboustranná bunda červená/černá (chpbu0545nad)

Windson ADAMANT SET 21 G Wolframový set šipek s ocelovými hroty, červená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson ADAMANT SET 21 G je profesionální set pro opravdové hráče. Temný design a ostré hroty dávají jasně najevo, že tady se šipky berou smrtelně vážně. Těla šipek ze setu ADAMANT jsou vytvořena z 97% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají pro větší pevnost a delší životnost zvýšenou tloušťku na 150 micronů. Díky kovovým hrotům jsou šipky určeny ke hře na sisalovém terči. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ADAMANT SET 21 G Wolframový set šipek s ocelovými hroty, červená, velikost UNI , Steppers mini chůdy červená (43378)

Windson F1 RACE Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Detail

Set tří letek Windson F1 RACE se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson F1 RACE Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI , Bellatex korall micro - 90 × 200 cm - .červená (138)

Windson ROUGE 16 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s měkkými hroty, červená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson ROUGE 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Parádní design díky červené a stříbrné barvě evokuje pocit rychlosti. Těla šipek ze setu ROUGE jsou vytvořena z 95% wolframu o váze 16 gramů ve stříbrném provedení. Letky setu ROUGE mají oproti standardním větší tloušťku 150 micronů. Tím zásadně zpevňují svou strukturu a prodlužují životnost. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson ROUGE 16 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s měkkými hroty, červená, velikost UNI , Isaprio sketch face pro iphone 13 mini (skef-tpu3-i13m)

Bauer KNEE HOCKEY GOAL SET Plastová branka s hokejkami, červená, velikost UNI

Detail

Plastová branka Bauer KNEE HOCKEY GOAL SET v setu s dvěma plastovými hokejkami a pěnovým míčkem. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Bauer KNEE HOCKEY GOAL SET Plastová branka s hokejkami, červená, velikost UNI , Sixtol čepice s čelovkou 45 lm, usb, uni, červená

Windson F1 RACE 20 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, červená, velikost UNI

Detail

Šipková sada Windson F1 RACE 20 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamická kombinace rudé a stříbrné barvy připomíná rychlé závody formulí. Těla šipek ze setu F1 RACE jsou vytvořena z mosazi o váze 20 gramů. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Windson F1 RACE 20 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, červená, velikost UNI , Biorb marble pebble set červená

Tweezerman Micro Mini Tweezer Set mini cestovní sada pinzet

Detail

Sada 3 menších ocelových pinzet v růžovém pouzdru ideální na cesty.Tweezerman Micro Mini Tweezer Set mini cestovní sada pinzet Balení obsahuje tři nejoblíbenější pinzety Tweezerman. Ikonická pinzeta Slant se šikmým hrotem je ideální k úpravě obočí - její hrot má sklon přesně 25° pro precizní práci v této oblasti. Špičatá pinzeta Point pomůže vytrhnout i ty nejmenší nebo zarostlé chloupky, včetně vousů. Pinzeta Flat je vhodná pro odstranění hrubých chloupků. Všechny tři pinzety jsou ručně broušeny pro dokonalou přesnost. Doporučení: Chraňte pinzety před pádem. Hroty pinzet chraňte ochranným plastovým krytem, který je součástí balení. Po každém použití hroty pinzet očistěte dezinfekčním přípravkem. Udržujte mimo dosah dětí. (profimed.cz)

Podobné produkty ako Tweezerman Micro Mini Tweezer Set mini cestovní sada pinzet , Biorb starfish set 3 červená

OCÚN BELAY SET EAGLE SCREW / HURRY Sada karabiny s jistítkem, červená, velikost UNI

Detail

Eagle je lehká HMS karabina vhodná pro jištění polovičním lodním uzlem nebo v kombinaci s jisticí pomůckou. Tvar těla vznikl optimálním vyvážením hmotnosti, pevnosti a velikosti. Ergonomický tvar umožňuje snadné ovládání zámku jednou rukou a karabina díky němu skvěle padne do dlaně. Profil vrchní části umožňuje šetrnou práci s lanem. Hurry je ultralehký kyblík, který umožňuje jištění na jednoducho i dvojito a disponuje dvěma režimy tření. Jako slaňovací a jistící pomůcka představuje Hurry jeden ze základních prvků lezecké výbavy. To je sada Ocún BELAY SET EAGLE SCREW / HURRY. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako OCÚN BELAY SET EAGLE SCREW / HURRY Sada karabiny s jistítkem, červená, velikost UNI , Bellatex sedák korall micro, červená, 40 x 40 cm

Donic MINI PLAY SET Mini hrací set na stolní tenis, mix, velikost UNI

Detail

Tento set Donic MINI PLAY SET je vhodný pro rodinné vyžití a zábavu. Pomocí přísavek připevníte síťku na stůl a hra může začít. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic MINI PLAY SET Mini hrací set na stolní tenis, mix, velikost UNI , Bellatex polštářek korall micro, červená, 38 x 38 cm

Spalding ARENA SLAM 180 Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI

Detail

Basketbalový minikoš Spalding ARENA SLAM 180 je zmenšená replika oficiální desky. Součástí balení je mini míč a polstrovaný držák na dveře. Tento set můžete použít jak doma, tak i v kanceláři. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Spalding ARENA SLAM 180 Basketbalový minikoš, mix, velikost UNI , Bellatex válec micro - průměr 15 × 35 cm - červená (5150)

Tweezerman Micro Mini set pro úpravu obočí (+ pouzdro)

Detail

Tweezerman Micro Mini, , Kosmetické sady pro ženy, Pinzeta Tweezerman Micro Mini vás zbaví všech nežádoucích chloupků a zajistí vám dokonale tvarované obočí. Sada obsahuje: pinzeta šikmá 1 ks špičatá pinzeta 1 ks pinzeta 1 ks taštička 1 ks Vlastnosti: přesně vytrhává chloupky bez zbytečné bolesti zachytí i ty nejjemnější chloupky do každé kabelky i na cesty Jak používat: Zachyťte chloupek co nejblíže ke kořínku a prudkým pohybem vytrhněte. (notino.cz)

Podobné produkty ako Tweezerman Micro Mini set pro úpravu obočí (+ pouzdro) , Bellatex korall micro jednolůžko - 150 × 200 cm - červená (659)

CCM MINI HOCKEY SET Juniorský hokejový set, modrá, velikost UNI

Detail

Set CCM MINI HOCKEY SET, který obsahuje plastové branky se sítí, dvě hokejky a míček. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako CCM MINI HOCKEY SET Juniorský hokejový set, modrá, velikost UNI

Donic MINI TABLE TENNIS SET Set na stolní tenis, hnědá, velikost UNI

Detail

Kompaktní sada Donic pro stolní tenis. Sada obsahuje dvě pálky, míček, gumové přísavky a síťku. Určeno pro rekreační hráče. Ideální způsob, jak si zahrát kdekoliv. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Donic MINI TABLE TENNIS SET Set na stolní tenis, hnědá, velikost UNI

Yedoo YOOTOO Odrážedlo, červená, velikost UNI

Detail

Odrážedlo Yedoo YOOTOO si zamilují všichni – aktivní děti, líní rodiče i superhrdinové ve vesmíru. S hvězdnou výbavou, jako je anatomicky tvarované sedlo, ergonomická madla s vyztuženými konci, spolehlivá dětská brzda s hladkým chodem, bezpečný doraz proti přetočení řídítek či ložiskové hlavové složení, budou na Marsu jako první. Nadstandardní komponenty, aviatická stříbrná hliníkového rámu a dvoupolohová zadní vidlice, co dokáže měnit výšku sedla, nenechá chladným žádného jezdce. A to váží pouhých 3,4 kg! (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Yedoo YOOTOO Odrážedlo, červená, velikost UNI

Kilpi Biggy-u červená Velikost: UNI

Detail

Turistická krosna Kilpi BIGGY-U s celkovým objemem 70litrů je ideální na vícedenní túry, horské přechody a cestování. Použitý materiál je díky ripstopové nylonové tkanině velmi pevný, odolný vůči mechanickému poškození a oděru. Jednokomorová konstrukce s vrchným plněním usnadňuje přístup k obsahu batohu. Uzavřením vnitřního falešného dna získáme druhou komoru se samostatným přístupem přes vnější zipový otvor. Lze ji použít jako kapsu na boty, nebo spacák. Na spodní části jsou připínací popruhy na stan nebo karimatku. Hydro vak je možno umístit uvnitř hlavní komory. Vyztužený zádový systém s měkkým 3D polstrováním udržuje těžiště blízko zad a usnadňuje nošení i při plném zatížení. Celou konstrukci lze pomocí suchého zipu výškově přizpůsobit postavě. Perforovaná ventilační zóna umožňuje proudění vzduchu mezi zády a batohem. Robustní polstrované ramenní popruhy lze snadno nastavit na jakoukoliv postavu. Hrudní popruh se signalizační píšťalkou je výškově a šířkově nastavitelný a polstrované bederní popruhy mají rychle přístupné dvě zipové kapsy. Balančními popruhy na bedrech a ramenou zafixujete stabilitu batohu pro pohodlnou chůzi. Po stranách jsou umístěny dvě kapsy na láhev s objemem 1,5litru a fixační popruhy. V přední části je jedna zipová kapsa s rychlým přístupem. Na batoh můžete pomocí tenkých gumiček připevnit teleskopické hole. Vrchní víko nabízí prostornou zipovou kapsu s objemem dalších 5 litrů, kde můžete mít vše potřebné hned po ruce. Na batohu nechybí reflexní prvky pro lepší viditelnost za tmy a šera. Součástí batohu je také integrovaná pláštěnka. Kilpi BIGGY-U naleznete v nabídce ve více barevných variantách. (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Kilpi Biggy-u červená Velikost: UNI

Disney CARS Skateboard, červená, velikost UNI

Detail

Skateboard (fishboard) CARS od značky Disney je vyroben z plastu typu polypropylen PP. Použitím tohoto typu materiálu má za výsledek velkou sílu skateboardu, větší než u běžných skateboardů z překližky. Horní strana je ve formě mřížky, zabraňuje sklouznutí. Díky malé velikosti se vejde i do tašky nebo batohu. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B. Výrobek je určen uživatelům s tělesnou hmotností od 20 kg do 50 kg. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Disney CARS Skateboard, červená, velikost UNI

Yonex WRISTBAND Potítko, červená, velikost UNI

Detail

Potítko Yonex WRISTBAND se skvělou absorpcí potu. Zajišťuje maximální komfort a váš dobrý pocit. Perfektně doplní váš sportovní outfit. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Yonex WRISTBAND Potítko, červená, velikost UNI

Husky MILD Taštička, červená, velikost UNI

Detail

Tato malá univerzální taštička Husky MILD 2 Vám bude dobrým společníkem na cesty. Uvnitř naleznete dvě hlavní kapsy na zip a dvě kapsičky. Jistě oceníte i vnitřní organizér. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Husky MILD Taštička, červená, velikost UNI

Yedoo TREXX Koloběžka, červená, velikost UNI

Detail

Bodněte do mapy. Asfalt? Šotolina? Serpentýny? Hory? Les? Kočičí hlavy? Perfektní rám, rychlá kola, nastavitelná výška stupátka, špičkové komponenty. A hlavně parťák, který vás podrží při jakémkoli dobrodružství – nic není problém. To je model Yedoo TREXX. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Yedoo TREXX Koloběžka, červená, velikost UNI

Yedoo WZOOM Koloběžka, červená, velikost UNI

Detail

Koloběžka Yedoo WZOOM je skvělý kámoš pro jakákoli dobrodružství, tajná i ta, kam ještě smějí i rodiče. Wzoom zkrátí čekání všem dětem, které by už potřebovaly být dospělé, aby mohly chodit spát až v devět hodin, snídat jenom pizzu nebo burgry a řídit náklaďák. Koloběžka vyrostla a vzhledem i rychlostí se vyrovná dospělým modelům. Zůstala ale lehká a snadno ovladatelná a s vhodnými doplňky je připravená i na delší jízdy mimo město. A popravdě, při nosnosti 100 kg se na ní může svézt i leckterý dospělák, který by tak rád chodil spát už v devět, snídal jenom pizzu, burgry a řídil velký náklaďák. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Yedoo WZOOM Koloběžka, červená, velikost UNI

SAMSONITE SECURIPAK Batoh, červená, velikost UNI

Detail

Batoh Samsonite SECURIPAK kombinuje pohodlí a bezpečnost, s detaily, jako je materiál odolný proti rozříznutí. Kapsa batohu je vybavena RFID ochrannou proti krádeži dat z platebních karet a dokladů. Hlavní přihrádka je přístupná pouze zezadu, tudíž budou vaše věci bezpečně uschované proti krádeži. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako SAMSONITE SECURIPAK Batoh, červená, velikost UNI

Leki MULTISCARF Nákrčník, červená, velikost UNI

Detail

Slabý, prodyšný ale přesto hřejivý multifunkční šátek Leki MULTISCARF. Lze použít také jako čepice. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Leki MULTISCARF Nákrčník, červená, velikost UNI

Swix FANNY Ledvinka, červená, velikost UNI

Detail

Všestranná ledvinka Swix Fanny z nylonu Rip stop. Hlavní úložný prostor s oddělovacím segmentem na suchý zip. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Swix FANNY Ledvinka, červená, velikost UNI

Runto RUSH Čepice, červená, velikost UNI

Detail

Sportovní pletená čepice Runto RUSH je ideálním společníkem do chladného počasí. Díky elastickému a hřejivému materiálu vám čepice poskytne požadovaný teplotní komfort během vašeho pobytu v nepříznivém počasí. Čepice jemně obepne vaši hlavu a udrží ji i uši pěkně v teple. Má pohodlný střih, nízkou hmotnost a najde využití jak při běžném nošení, tak i ve velkém množství sportovních aktivit. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Runto RUSH Čepice, červená, velikost UNI

PITCHFIX AQUABRUSH Čistítko, červená, velikost UNI

Detail

Pitchfix čistítko AQUABRUSH pro snadné čištění drážek golfových holí. Dodává se s lehce odmontovatelným kartáčkem, takže v průběhu sezóny můžete vyměnit hlavu s kartáčkem, aby jste s novými štětinami dosáhli optimálního čištění. AquaBrush se dodává se šňůrkou, která je umístěná na víku s logem, a lze jej připevnit na golfový bag. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako PITCHFIX AQUABRUSH Čistítko, červená, velikost UNI

One BERUŠKA Zvonek, červená, velikost UNI

Detail

Veselý zvonek One určený pro nejmenší cyklisty. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako One BERUŠKA Zvonek, červená, velikost UNI

Kilpi Selen-u červená Velikost: UNI

Detail

Čelenka Kilpi SELEN-U vyrobená z bezešvého úpletu, je vhodná pro různé sportovní nebo outdoorové aktivity. Materiál OPTI-DRY je rychleschnoucí, pomáhá absorbovat a odvádět pot. Skvěle se hodí pod přilbu, protože je dostatečně široká a netlačí. Kilpi SELEN-U je v nabídce v univerzálních barvách pro ženy i muže. (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Kilpi Selen-u červená Velikost: UNI

Kilpi Shady-u červená Velikost: UNI

Detail

Cyklistické sluneční brýle Kilpi SHADY-U mají ultra lehkou konstrukci s polovičním rámem a masivní polykarbonátové zrcadlové skla. Tvar brýlí je kompatibilní z tvarem cyklistické přilby. Ventilační průduchy zlepšují odvětrávání a zabraňují zamlžení skel. Protismykové silikonové stranice a sedlo nosu neklouže a netlačí. Kategorie sklíček 3 je vhodná do jasných a velmi slunečních dní. Propustnost brýlí je 8-18%, UV 400. Nedoporučujeme nošení v šeru či horší viditelnosti. Hmotnost brýlí 36g. Součástí balení je pevný polstrovaný obal a hebký hadřík na čištění brýlí. Na výběr nabízíme více barevných variant. (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Kilpi Shady-u červená Velikost: UNI

Detail

Limitovaná cestovní sada pinzet Tweezerman ve vánočním designu, která obsahuje vše, co potřebujete na svých cestách pro profesionální úpravu obočí. Malá velikostí, silná výkonem.Tweezerman Micro Mini Brow Set Emerald Shimmer - Sada pinzet ve smaragdově zelenéSmaragdově zelená sada dvou naprosto přesných a vysoce odolných pinzet Tweezerman, s kterými si precizně upravíte obočí doma i na cestách. Pinzeta s ostrým hrotem Point má ručně broušené hroty pro absolutní přesnost a uchopení každého jednotlivého chloupku, pinzeta Slant Mini zase vyniká přesným sklonem 25 stupňů, který je ideální pro tvarování obočí. Obě jsou vyrobeny z nerezové oceli, jejich hroty jsou perfektně souosé a mají dokonalou tenzi pro snadnou a přesnou práci a vždy dokonalý výsledek. Doporučení: Po každém použití hroty pinzety pečlivě očistěte. (profimed.cz)

Podobné produkty ako Tweezerman Micro Mini Brow Set Emerald Shimmer, Sada pinzet ve smaragdově zelené

TRIMM MICRO Pánská mikina, červená, velikost S

Detail

Lehká pánská mikina Trimm MICRO je primárně určená jako střední vrstva při nižších teplotách, nebo jako samostatná bundička, ale i jako vkusné oblečení pro volný čas. Použitá pletenina vyniká lehkostí a jedinečnou hodnotou termo izolace. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako TRIMM MICRO Pánská mikina, červená, velikost S

Kilpi Tonia-w tmavě červená Velikost: UNI

Detail

Stylová dámská čepice Kilpi TONIA-W s hebkého úpletu s dvojitým lemem je ideální do města nebo na hory. (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Kilpi Tonia-w tmavě červená Velikost: UNI
SPALDING SPALDING TF MODEL M LEATHER SZ7 BASKETBALL (689344409146), Micro Sprite červená (7640108562463), Sigma Micro červená (17231), Sigma Micro červená + bílá (17243), luxmetr uni t ut383 mini, Micro Mini Classic Pink (7640108561008), Micro Mini Classic Aqua (7640108562166), Micro Mini Classic Purple (MM0156), Micro Mini Classic Blue (7640108560995), Micro Mini Classic Black LED (MM0331), Micro Mini Classic Green LED (MM0330), Mini červená ST26 (T26R), Mad Guy Chrániče nožů - červená UNI (4627144817323), Bo-ma Koupelnová předložka Ella micro červená, Surtep Postroj pro psa UNI - Černá velikost S (SUR20161), NITEOLA Mop Micro Premium Blue 50 cm UNI, HACCP (8595686301661), NITEOLA Mop Micro Premium White 50 cm UNI, HACCP (8595686301647), Delphin Fastlock Micro Snap Velikost S 4kg 10ks (8586018468558), Chrániče nožů s kolečky Rollergard - červená UNI (4627144816821), AiryVest UNI Elastic oboustranná bunda červená/černá (CHPbu0545nad), Steppers mini chůdy červená (43378), Bellatex Korall micro - 90 × 200 cm - .červená (138), iSaprio Sketch Face pro iPhone 13 mini (skef-TPU3-i13m), Sixtol Čepice s čelovkou 45 lm, USB, uni, červená, biOrb Marble pebble set červená, biOrb starfish Set 3 červená, Bellatex sedák Korall micro, červená, 40 x 40 cm, Bellatex polštářek Korall micro, červená, 38 x 38 cm, Bellatex Válec Micro - průměr 15 × 35 cm - červená (5150), Bellatex Korall micro jednolůžko - 150 × 200 cm - červená (659)