Rokform crystal kryt apple iphone 11 ciry

Produkt Rokform crystal kryt apple iphone 11 ciry sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Rokform crystal kryt apple iphone 11 ciry upraviť a produkt hľadať znova.

Rokform Rugged kryt Apple iPhone 11 Pro černý

Rokform Rugged kryt Apple iPhone 11 Pro černý
Detail

Odolné sportovní pouzdro O bezpečnost vašeho iPhone 11 se spolehlivě postará odolné pouzdro na mobil rokform Rugged, které je lehké, tenké a kompaktní. Kryt je vyroben z kvalitního polykarbonátu a složen z několika vrstev, proto bez problému ochrání telefon před nárazem a rozbitím. Robustní pouzdro Rokform využívá čtyřbodového ochranného systému, který drží displej a zadní část krytu nad úrovní povrchu tak, aby se žádná strana při pádu nepoškrábala. Všechny konektory včetně sluchátek jsou snadno dostupné pro připojení, a to díky zvětšeným otvorům. Odolnost proti nárazu dle vojenské normy MIL-STD 801G-516.6 Zvětšené otvory pro konektory Ultra tenký a lehký Patentovaný systém RokLock™ a RokSafe™ Kompatibilní bezdrátové nabíjení KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ: Nové pouzdro Rugged pro iPhone 11 vám nyní umožňuje bezdrátové nabíjení telefonu. TWIST RokLock™ Patentovaný systému RokLock™, který umožňuje snadno nasadit a sejmout telefon během několika vteřin. Robustní a připevnitelné pouzdro je vybaveno montážním systémem Rokform RMS. Díky tomu můžete připojit svůj přístroj k širokému sortimentu příslušenství, jako jsou držáky na kola, motocykly, automobily, kočárky, golfové vozíky a další. MAGNETICKÝ RokSafe™ Od roku 2011 je Rokform průkopníkem Bezpečné magnetické montáže pro iPhone. Kryt na mobil obsahuje vyjmutelný magnet RokSafe™, pomocí kterého můžete zařízení připevnit na jakýkoli kovový povrch. Magnet je neodymový, díky čemuž je zaručeno bezpečné připevnění, které neovlivní vaše GPS, Bluetooth, Wifi, kreditní karty, platby Apple, přenos dat ani fotoaparát. NEJVYŠŠÍ OCHRANA Shock-proof kryt Ochrana před pádem byla testována podle přísné normy MIL-STD 801G-516.6, takže se již nebudete muset obávat pádů. Design pouzdra využívá čtyřbodového ochranného systému, který drží displej zařízení a zadní část krytu nad úrovní povrchu, a tím zabraňuje jejich poškrábání. Zesílené rohy poskytují pro váš iPhone 360 stupňovou ochranu. Pouzdro je složeno z několika vrstev, které zařízení chrání před pádem. Měkká vnitřní vrstva pro ochranu tlumení nárazu a vnější tvrdá polykarbonátová vrstva proti poškození. Díky zvětšeným otvorům pro konektory jacku a lightning bez problému připojíte jakékoliv oblíbené příslušenství. I pří zajištění nejvyšší odolnosti jsou tlačítka na telefonu snadno stisknutelná. Vylepšená odezva tlačítek. KOMPAKTNÍ Odolné pouzdro je velice lehké, tenké a kompaktní. Vejde se do jakékoliv kapsy, takže se nemusíte bát, že s sebou budete nosit příliš velkou zátěž. SPECIFIKACE Kompatibilní: iPhone 11 6.1" OBSAH BALENÍ: Kryt na mobil Rugged 1,125 "kulatý magnet Vyjímatelná zástrčka RokLock Rozměry a hmotnost balení: 20 x 10 x 2,5 cm / cca 150g (patro.cz)

Podobné produkty ako Rokform Rugged kryt Apple iPhone 11 Pro černý , Rokform crystal kryt apple iphone 11 pro ciry

Rokform Kryt na mobil Crystal pro iPhone 11 Pro Max 6.5", čirý 306220P

Detail

Odolné pouzdro pro váš chytrý telefon. rokform Kryt na mobil Crystal pro iPhone 11 Pro Max 6.5", čirý 306220P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Podobné produkty ako Rokform Kryt na mobil Crystal pro iPhone 11 Pro Max 6.5", čirý 306220P , Spigen liquid crystal kryt apple iphone x ciry

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 14, čirý (309020P)

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 14, čirý (309020P)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 14, materiál polykarbonát, pevný, ochrana displeje proti poškrábání, MagSafe, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Pro vaše dobrodružství i každodenní životNová generace odolného a stylového pouzdra rokform Crystal nabízí komplexní ochranu pro váš iPhone 14. Díky sofistikovanému provedení dokonale ochrání displej, rohy a fotoaparátu vojenské kvality, takže se nemusíte obávat nárazů a pádů. Zesílené rohy a vylepšená 360° ochrana displeje či fotoaparátu perfektně tlumí nárazy a pády – až 4× lépe než konkurenční pouzdra. Zadní kryt Rokform Crystal dokonce překračuje normy pro pádové testy vojenského standardu MIL-STD 801G-516.6, takže se již nemusíte obávat nárazů a pádů.Rokform Crystal pro iPhone 14 je kompatibilní s MagSafeSoučástí krytu je magnetický systém zahrnující celkem tři magnety pro pohodlné připevnění telefonu téměř do jakéhokoliv magnetického držáku nebo povrch. Rokform... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rokform Kryt Crystal pro iPhone 14, čirý (309020P) , Spigen crystal hybrid kryt apple iphone xr ciry

Spigen Liquid Crystal kryt Apple iPhone XR čirý

Spigen Liquid Crystal kryt Apple iPhone XR čirý
Detail

* jednoduchý, flexibilní kryt * kryt je vyroben z prémiového TPU, které zůstává transparentní * lehká a netoxická ochrana vašeho zařízení * možnost nabíjení a synchronizace v krytu (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Liquid Crystal kryt Apple iPhone XR čirý , Spigen liquid crystal kryt apple iphone xr ciry

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 14 Pro, čirý (309120P)

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 14 Pro, čirý (309120P)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 14 Pro, materiál polykarbonát, pevný, ochrana displeje proti poškrábání, MagSafe, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Pro vaše dobrodružství i každodenní životNová generace odolného a stylového pouzdra rokform Crystal nabízí komplexní ochranu pro váš iPhone 14 Pro. Díky sofistikovanému provedení dokonale ochrání displej, rohy a fotoaparátu vojenské kvality, takže se nemusíte obávat nárazů a pádů. Zesílené rohy a vylepšená 360° ochrana displeje či fotoaparátu perfektně tlumí nárazy a pády – až 4× lépe než konkurenční pouzdra. Zadní kryt Rokform Crystal dokonce překračuje normy pro pádové testy vojenského standardu MIL-STD 801G-516.6, takže se již nemusíte obávat nárazů a pádů.Rokform Crystal pro iPhone 14 Pro je kompatibilní s MagSafeSoučástí krytu je magnetický systém zahrnující celkem tři magnety pro pohodlné připevnění telefonu téměř do jakéhokoliv magnetického držáku nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rokform Kryt Crystal pro iPhone 14 Pro, čirý (309120P) , Spigen crystal hybrid kryt apple iphone xs x ciry

Rokform kryt Crystal pro iPhone 14 Plus, čirý (309220P)

Rokform kryt Crystal pro iPhone 14 Plus, čirý (309220P)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 14 Plus, materiál polykarbonát, pevný, ochrana displeje proti poškrábání, MagSafe, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Pro vaše dobrodružství i každodenní životNová generace odolného a stylového pouzdra rokform Crystal nabízí komplexní ochranu pro váš iPhone 14 Plus. Díky sofistikovanému provedení dokonale ochrání displej, rohy a fotoaparátu vojenské kvality, takže se nemusíte obávat nárazů a pádů. Zesílené rohy a vylepšená 360° ochrana displeje či fotoaparátu perfektně tlumí nárazy a pády – až 4× lépe než konkurenční pouzdra. Zadní kryt Rokform Crystal dokonce překračuje normy pro pádové testy vojenského standardu MIL-STD 801G-516.6, takže se již nemusíte obávat nárazů a pádů.Rokform Crystal pro iPhone 14 Plus je kompatibilní s MagSafeSoučástí krytu je magnetický systém zahrnující celkem tři magnety pro pohodlné připevnění telefonu téměř do jakéhokoliv magnetického držáku nebo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rokform kryt Crystal pro iPhone 14 Plus, čirý (309220P) , Spigen liquid crystal glitter kryt apple iphone xr ciry

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 11 čirý

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 11 čirý
Detail

* tenký a ergonomický design s křišťálově čirým provedením* Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech* mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem* materiál: transparentní TPU (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 11 čirý , Rokform kryt crystal pro iphone 14, čirý (309020p)

Rokform Crystal pro iPhone 13, čirý (308220P)

Rokform Crystal pro iPhone 13, čirý (308220P)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13, materiál polykarbonát, pevný, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, uchycení na řídítka Chraňte svůj telefon pomocí ochranného krytu rokform Crystal pro iPhone 13, čirý. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou solidní odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a dobře se drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil ROKFORM kryt nezakryje přístup k nabíjení i ostatním tlačítkům potřebným pro klidné užívání vašeho telefonu. Mezi jeho přednosti patří možnost bezdrátového dobíjení, které se s mobilními telefony stále častěji spjato. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 zajistí ochranu vašeho telefonu. Zajímavé funkce ochranného krytu na mobil Rokform Crystal pro iPhone 13, čirý Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 13 Vysoká pevnost krytu zaručuje dokonalé přilnutí k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rokform Crystal pro iPhone 13, čirý (308220P) , Rokform kryt crystal pro iphone 14 pro, čirý (309120p)

Rokform Kryt na mobil Crystal pro iPhone 12 6.1", čirý

Rokform Kryt na mobil Crystal pro iPhone 12 6.1", čirý
Detail

Odolné Stylové pouzdro O bezpečnost vašeho iPhone 12 se spolehlivě postará odolné pouzdro na mobil rokform, které je lehké, tenké a kompaktní. Kryt je vyroben z kvalitního polykarbonátu a složen z několika vrstev, proto bez problému ochrání telefon před nárazem a rozbitím. Robustní pouzdro Rokform využívá čtyřbodového ochranného systému, který drží displej a zadní část krytu nad úrovní povrchu tak, aby se žádná strana při pádu nepoškrábala. Všechny konektory včetně sluchátek jsou snadno dostupné pro připojení, a to díky zvětšeným otvorům. Odolnost proti nárazu dle vojenské normy MIL-STD 801G-516.6 Zvětšené otvory pro konektory Ultra tenký a lehký Patentovaný systém RokLock™ a RokSafe™ TWIST RokLock™ Patentovaný systému RokLock™, který umožňuje snadno nasadit a sejmout telefon během několika vteřin. Robustní a připevnitelné pouzdro je vybaveno montážním systémem Rokform RMS. Díky tomu můžete připojit svůj přístroj k širokému sortimentu příslušenství, jako jsou držáky na kola, motocykly, automobily, kočárky, golfové vozíky a další. MAGNETICKÝ RokSafe™ Od roku 2011 je Rokform průkopníkem Bezpečné magnetické montáže pro iPhone. Kryt na mobil obsahuje vyjmutelný magnet RokSafe™, pomocí kterého můžete zařízení připevnit na jakýkoli kovový povrch. Magnet je neodymový, díky čemuž je zaručeno bezpečné připevnění, které neovlivní vaše GPS, Bluetooth, Wifi, kreditní karty, platby Apple, přenos dat ani fotoaparát. NEJVYŠŠÍ OCHRANA Shock-proof kryt Ochrana před pádem byla testována podle přísné normy MIL-STD 801G-516.6, takže se již nebudete muset obávat pádů. Design pouzdra využívá čtyřbodového ochranného systému, který drží displej zařízení a zadní část krytu nad úrovní povrchu, a tím zabraňuje jejich poškrábání. Zesílené rohy poskytují pro váš iPhone 360 stupňovou ochranu. Pouzdro je složeno z několika vrstev, které zařízení chrání před pádem. Měkká vnitřní vrstva pro ochranu tlumení nárazu a vnější tvrdá polykarbonátová vrstva proti poškození. Díky zvětšeným otvorům pro konektory jacku a lightning bez problému připojíte jakékoliv oblíbené příslušenství. I pří zajištění nejvyšší odolnosti jsou tlačítka na telefonu snadno stisknutelná. Vylepšená odezva tlačítek. KOMPAKTNÍ Odolné pouzdro je velice lehké, tenké a kompaktní. Vejde se do jakékoliv kapsy, takže se nemusíte bát, že s sebou budete nosit příliš velkou zátěž. SPECIFIKACE Kompatibilní: iPhone 12 6.1" OBSAH BALENÍ: Kryt na mobil Kulatý magnet Vyjímatelná zástrčka RokLock Rozměry a hmotnost balení: 20 x 10 x 2,5 cm / cca 150g (patro.cz)

Podobné produkty ako Rokform Kryt na mobil Crystal pro iPhone 12 6.1", čirý , Rokform kryt crystal pro iphone 14 plus, čirý (309220p)

Rokform Crystal pro iPhone 13 Pro, čirý (308220P-PRO)

Rokform Crystal pro iPhone 13 Pro, čirý (308220P-PRO)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 13 Pro, materiál polykarbonát, pevný, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, uchycení na řídítka Chraňte svůj telefon proti poškození s pomocí ochranného krytu rokform Crystal pro iPhone 13 Pro, čirý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou velice dobré odolnosti. Povrch je příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil ROKFORM bude zachován přístup k nabíjení i dalším ovládacím prvkům nezbytným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Jeho nespornou předností je možnost bezdrátového dobíjení, které se čím dál využívá u mobilních telefonů. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 13 Pro zaručí vašemu telefonu ochranu. Nejdůležitější parametry ochranného krytu na mobil Rokform Crystal pro iPhone 13 Pro, čirý Odolná ochrana mobilního telefonu Apple... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rokform Crystal pro iPhone 13 Pro, čirý (308220P-PRO) , Spigen air skin kryt apple iphone x ciry

Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12/12 Pro 6.1", čirý 307020P

Detail

Odolné stylové pouzdro pro váš chytrý telefon. rokform Kryt Crystal pro iPhone 12/12 Pro 6.1", čirý 307020P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Podobné produkty ako Rokform Kryt Crystal pro iPhone 12/12 Pro 6.1", čirý 307020P , Rokform crystal pro iphone 13, čirý (308220p)

iWant Hero kryt Apple iPhone 11 čiré

iWant Hero kryt Apple iPhone 11 Pro Max čiré

Spigen Crystal Hybrid kryt Apple iPhone SE (2020)/8/7 čirý

Spigen Crystal Hybrid kryt Apple iPhone SE (2020)/8/7 čirý
Detail

Klíčové vlastnosti * hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku* zvýšené okraje krytu nadzdvihují displej a fotoaparát z rovného povrchu* Mil-grade certifikace odolnosti při pádu s Air Cushion Technology v rozích krytu* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* kompatibilní s bezdrátovým nabíjením* materiál: TPU (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Crystal Hybrid kryt Apple iPhone SE (2020)/8/7 čirý , Kryt na mobil spigen crystal hybrid apple iphone x cerny

Rokform Kryt na mobil Crystal - Carbon Clear pro iPhone XR 305220P

Detail

Odolné pouzdro pro váš chytrý telefon. rokform Kryt na mobil Crystal – Carbon Clear pro iPhone XR 305220P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Podobné produkty ako Rokform Kryt na mobil Crystal - Carbon Clear pro iPhone XR 305220P , Pouzdro kryt pro apple iphone 6 6s tpu silver crystal

CellularLine 'Zadní čirý kryt s ochranným rámečkem Clear Duo pro Apple iPhone 11 CLEARDUOIPHXR2T

Detail

Zadní kryt s ochranným rámečkem Clear Duo značky Cellularline je určen pro telefon iPhone 11. Okraje jsou zesílené pro bezpečnou ochranu vašeho telefonu. Zadní část je vyrobena z TPU, který je příjemný na dotek. Ponechává volné otvory pro tlačítka a konektory. (mall.cz)

Podobné produkty ako CellularLine 'Zadní čirý kryt s ochranným rámečkem Clear Duo pro Apple iPhone 11 CLEARDUOIPHXR2T , Pouzdro kryt pro apple iphone 6 6s tpu gold crystal

FIXED Zadní kryt MagPure s podporou Magsafe pro Apple iPhone 11, FIXPUM-428, čirý

Detail

Průhledný zadní kryt Fixed MagPure je navržen speciálně pro Apple iPhone 11. Kryt je vyroben z kombinace tvrzeného polykarbonátu a měkkého TPU, což zaručuje vysokou odolnost a spolehlivou ochranu vašeho telefonu. Velkým plusem jsou integrované magnety pro podporu veškerého MagSafe příslušenství. Potěší i promyšlené detaily jako jsou kovové krytky ovládacích tlačítek, Anti-UV ochrana před zežloutnutím nebo zvětšené hrany okolo displeje a fotoaparátu pro dodatečnou ochranu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Zadní kryt MagPure s podporou Magsafe pro Apple iPhone 11, FIXPUM-428, čirý , Rokform kryt rugged pro iphone 14 plus , černý (309601p)

FIXED MagPure pro Apple iPhone 11 čirý (FIXPUM-428)

FIXED MagPure pro Apple iPhone 11 čirý (FIXPUM-428)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 11, materiál TPU a polykarbonát, pevný, MagSafe, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte ochranu vašemu mobilnímu telefonu pomocí ochranného krytu FIXED MagPure pro Apple iPhone 11 čirý. Jedná se o zadní kryt, který je svým provedením zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný a nebude klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i k ovládacím prvkům nutným pro pohodlné užívání telefonu. Samozřejmě můžete počítat s tím, že dokáže spolupracovat s moderní technologií MagSafe, díky které můžete dobíjet mobily značky Apple. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale poté bude velmi pevně držet. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zaručí vašemu telefonu ochranu. Zásadní parametry ochranného krytu na mobil FIXED MagPure pro Apple iPhone 11 čirý Skvělá ochrana telefonu Apple iPhone 11 Pevné tělo zajistí dokonalé přilnutí k telefonu Jeho výhodou je... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED MagPure pro Apple iPhone 11 čirý (FIXPUM-428) , Apple iphone 11 silikonový kryt bílý (mwvx2zm/a)

FIXED Zadní kryt MagPure s podporou Magsafe pro Apple iPhone 11 Pro, FIXPUM-426, čirý

Detail

Průhledný zadní kryt Fixed MagPure je navržen speciálně pro Apple iPhone 11. Kryt je vyroben z kombinace tvrzeného polykarbonátu a měkkého TPU, což zaručuje vysokou odolnost a spolehlivou ochranu vašeho telefonu. Velkým plusem jsou integrované magnety pro podporu veškerého MagSafe příslušenství. Potěší i promyšlené detaily jako jsou kovové krytky ovládacích tlačítek, Anti-UV ochrana před zežloutnutím nebo zvětšené hrany okolo displeje a fotoaparátu pro dodatečnou ochranu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Podobné produkty ako FIXED Zadní kryt MagPure s podporou Magsafe pro Apple iPhone 11 Pro, FIXPUM-426, čirý , Pouzdro kryt pro apple iphone 5 5s se tpu gold crystal

Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 čiré

Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 čiré
Detail

Značka Aligator představuje novou řadu TRANSPARENT. Transparentní pouzdra díky dokonalému tvaru a precizním výřezům na jednotlivá tlačítka ochrání záda a hrany Vašeho chytrého telefonu před prachem, mastnotou či poškrábáním. Každý kryt má dokonalé výřezy na konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti vyndání telefonu z pouzdra. Kryt je vyroben z tenkého TPU materiálu přesně na míru daného telefonu a vše je navrženo tak, aby se telefon bezproblémově ovládal a pohodlně držel v ruce. Vnější povrch je protiskluzový. Vnitřní speciální struktura povrchu Micro-Dot zabraňuje přilepení mobilního telefonu k ochrannému krytu a vzniku nežádoucích map. Ultratenké provedení pouze 0,4mm, nezvětšuje telefon ani nijak nenarušuje či nedeformuje jeho design. Vlastnosti: Dedikovaný zadní kryt Ultratenké provedení Přesné výřezy Vnitřní povrch MICRO-DOT Snadné uchycení mobilního telefonu Pro maximální ochranu Vašeho přístroje doporučujeme používat tento obal v kombinaci s řadou kvalitních tvrzených skel ALIGATOR GLASS. Výrobek je zabalen v PET sáčku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 čiré , Pouzdro kryt pro apple iphone 5 5s se tpu silver crystal

Wilma Whale Eco kryt Apple iPhone 11

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 zelený

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 zelený
Detail

Bioio | biologicky rozložitelné kryty od značky Forever Minimalismus: Kryty Bioio kombinují minimalistický design a široké možnosti. Přírodní složení je 100% biologicky rozložitelné a vytvořené s ohledem na naši planetu. Vegansky šetrný výrobek. Šetrný k životnímu prostředí: Výrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředí. Jednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelné. Ekologické balení: Postarali jsme se o každý detail. Nabízíme vám výrobek vyrobený bez použití plastů, zabalený ve zcela biologicky rozložitelném kartonu. Žádné zbytečné příměsi. Ochrana: Kryty Bioio chrání telefon před poškrábáním a tlumí pády z výšky. Je pevný a odolný. Kvalita: Kryt je tenký a nezvětšuje objem zařízení. Má všechny potřebné a přesné výřezy pro konektory. Tlačítka jsou snadno přístupná. ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ S ohledem na naši planetu jsme vytvořili produkt šetrný k životnímu prostředí. Vyvinuli jsme inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí. CHRÁNÍ VÁŠ CHYTRÝ TELEFON BIO řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, prachem a nečistotami. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový. NEJLEPŠÍ KVALITA Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni. BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení smartphonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci. SLOŽENÍ PBATKyselina adipová / butylentereftalát81,3% Uhličitan vápenatý9,4% Acetyltributylcitrát 4,5% Mastek 1,9% Rostlinná celulóza 1,5% TiO2 1,4% Čistá planeta je naší společnou odpovědností (patro.cz)

Podobné produkty ako Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 zelený , Pouzdro kryt pro apple iphone 5 5s se tpu rose gold crystal

Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 Pro čiré

Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 Pro čiré
Detail

Značka Aligator představuje novou řadu TRANSPARENT. Transparentní pouzdra díky dokonalému tvaru a precizním výřezům na jednotlivá tlačítka ochrání záda a hrany Vašeho chytrého telefonu před prachem, mastnotou či poškrábáním. Každý kryt má dokonalé výřezy na konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti vyndání telefonu z pouzdra. Kryt je vyroben z tenkého TPU materiálu přesně na míru daného telefonu a vše je navrženo tak, aby se telefon bezproblémově ovládal a pohodlně držel v ruce. Vnější povrch je protiskluzový. Vnitřní speciální struktura povrchu Micro-Dot zabraňuje přilepení mobilního telefonu k ochrannému krytu a vzniku nežádoucích map. Ultratenké provedení pouze 0,4mm, nezvětšuje telefon ani nijak nenarušuje či nedeformuje jeho design. Vlastnosti: Dedikovaný zadní kryt Ultratenké provedení Přesné výřezy Vnitřní povrch MICRO-DOT Snadné uchycení mobilního telefonu Pro maximální ochranu Vašeho přístroje doporučujeme používat tento obal v kombinaci s řadou kvalitních tvrzených skel ALIGATOR GLASS. Výrobek je zabalen v PET sáčku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 Pro čiré , Apple iphone 11 pro kožený kryt sedlově hnědý (mwyd2zm/a)

Cellularline Become kryt Apple iPhone 11 Pro černý

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro mátový

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro mátový
Detail

Bioio | biologicky rozložitelné kryty od značky Forever Minimalismus: Kryty Bioio kombinují minimalistický design a široké možnosti. Přírodní složení je 100% biologicky rozložitelné a vytvořené s ohledem na naši planetu. Vegansky šetrný výrobek. Šetrný k životnímu prostředí: Výrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředí. Jednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelné. Ekologické balení: Postarali jsme se o každý detail. Nabízíme vám výrobek vyrobený bez použití plastů, zabalený ve zcela biologicky rozložitelném kartonu. Žádné zbytečné příměsi. Ochrana: Kryty Bioio chrání telefon před poškrábáním a tlumí pády z výšky. Je pevný a odolný. Kvalita: Kryt je tenký a nezvětšuje objem zařízení. Má všechny potřebné a přesné výřezy pro konektory. Tlačítka jsou snadno přístupná. ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ S ohledem na naši planetu jsme vytvořili produkt šetrný k životnímu prostředí. Vyvinuli jsme inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí. CHRÁNÍ VÁŠ CHYTRÝ TELEFON BIO řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, prachem a nečistotami. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový. NEJLEPŠÍ KVALITA Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni. BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení smartphonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci. SLOŽENÍ PBATKyselina adipová / butylentereftalát81,3% Uhličitan vápenatý9,4% Acetyltributylcitrát 4,5% Mastek 1,9% Rostlinná celulóza 1,5% TiO2 1,4% Čistá planeta je naší společnou odpovědností (patro.cz)

Podobné produkty ako Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro mátový

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 12 mini čirý

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 12 mini čirý
Detail

* tenký a ergonomický design s křišťálově čirým provedením* Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech* mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem* materiál: transparentní TPU (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Liquid Crystal kryt iPhone 12 mini čirý , Nillkin frosted zadni kryt pro apple iphone 11 pro gold 6902048184053

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone XS/X čirý

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone XS/X čirý
Detail

* jednoduchý, flexibilní kryt * kryt je vyroben z prémiového TPU, které zůstává transparentní * lehká a netoxická ochrana vašeho zařízení * možnost nabíjení a synchronizace v krytu (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Liquid Crystal kryt iPhone XS/X čirý , Nillkin frosted zadní kryt pro apple iphone 11 mint black (6902048184091)

Spigen Liquid Crystal kryt iPhone XS Max čirý

Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 Pro MAX čiré

Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 Pro MAX čiré
Detail

Značka Aligator představuje novou řadu TRANSPARENT. Transparentní pouzdra díky dokonalému tvaru a precizním výřezům na jednotlivá tlačítka ochrání záda a hrany Vašeho chytrého telefonu před prachem, mastnotou či poškrábáním. Každý kryt má dokonalé výřezy na konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti vyndání telefonu z pouzdra. Kryt je vyroben z tenkého TPU materiálu přesně na míru daného telefonu a vše je navrženo tak, aby se telefon bezproblémově ovládal a pohodlně držel v ruce. Vnější povrch je protiskluzový. Vnitřní speciální struktura povrchu Micro-Dot zabraňuje přilepení mobilního telefonu k ochrannému krytu a vzniku nežádoucích map. Ultratenké provedení pouze 0,4mm, nezvětšuje telefon ani nijak nenarušuje či nedeformuje jeho design. Vlastnosti: Dedikovaný zadní kryt Ultratenké provedení Přesné výřezy Vnitřní povrch MICRO-DOT Snadné uchycení mobilního telefonu Pro maximální ochranu Vašeho přístroje doporučujeme používat tento obal v kombinaci s řadou kvalitních tvrzených skel ALIGATOR GLASS. Výrobek je zabalen v PET sáčku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pouzdro ALIGATOR Apple iPhone 11 Pro MAX čiré , Karl lagerfeld choupette head silikonový kryt pro apple iphone 11 black (3700740501849)

FIXED pro Apple iPhone 11 čiré (FIXTCC-428)

FIXED pro Apple iPhone 11 čiré (FIXTCC-428)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 11, materiál TPU, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj mobilní telefon proti poškození za pomoci ochranného krytu FIXED pro Apple iPhone 11 čiré. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k dobíjecímu portu a dalším ovládacím prvkům potřebným pro klidné používání mobilního telefonu. Jeho velkou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které využíváme u mobilních telefonů stále častěji. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zajistí ochranu vašeho telefonu. Podstatné funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Apple iPhone 11 čiré Praktická ochrana telefonu Apple iPhone 11 Ochranný kryt FIXED disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Kryt nebrání v použití indukčního nabíjení Materiál: TPU Jeho barva je čirá (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Apple iPhone 11 čiré (FIXTCC-428) , Karl lagerfeld choupette head glitter kryt pro apple iphone 11 gold 3700740503430

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max žlutý

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max žlutý
Detail

Bioio | biologicky rozložitelné kryty od značky Forever Minimalismus: Kryty Bioio kombinují minimalistický design a široké možnosti. Přírodní složení je 100% biologicky rozložitelné a vytvořené s ohledem na naši planetu. Vegansky šetrný výrobek. Šetrný k životnímu prostředí: Výrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředí. Jednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelné. Ekologické balení: Postarali jsme se o každý detail. Nabízíme vám výrobek vyrobený bez použití plastů, zabalený ve zcela biologicky rozložitelném kartonu. Žádné zbytečné příměsi. Ochrana: Kryty Bioio chrání telefon před poškrábáním a tlumí pády z výšky. Je pevný a odolný. Kvalita: Kryt je tenký a nezvětšuje objem zařízení. Má všechny potřebné a přesné výřezy pro konektory. Tlačítka jsou snadno přístupná. ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ S ohledem na naši planetu jsme vytvořili produkt šetrný k životnímu prostředí. Vyvinuli jsme inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí. CHRÁNÍ VÁŠ CHYTRÝ TELEFON BIO řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, prachem a nečistotami. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový. NEJLEPŠÍ KVALITA Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni. BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení smartphonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci. SLOŽENÍ PBATKyselina adipová / butylentereftalát81,3% Uhličitan vápenatý9,4% Acetyltributylcitrát 4,5% Mastek 1,9% Rostlinná celulóza 1,5% TiO2 1,4% Čistá planeta je naší společnou odpovědností (patro.cz)

Podobné produkty ako Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max žlutý

Cellularline Become kryt Apple iPhone 11 Pro světle zelený

Cellularline Become kryt Apple iPhone 11 Pro světle zelený
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Cellularline Become kryt Apple iPhone 11 Pro světle zelený

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max červený

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max červený
Detail

Bioio | biologicky rozložitelné kryty od značky Forever Minimalismus: Kryty Bioio kombinují minimalistický design a široké možnosti. Přírodní složení je 100% biologicky rozložitelné a vytvořené s ohledem na naši planetu. Vegansky šetrný výrobek. Šetrný k životnímu prostředí: Výrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředí. Jednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelné. Ekologické balení: Postarali jsme se o každý detail. Nabízíme vám výrobek vyrobený bez použití plastů, zabalený ve zcela biologicky rozložitelném kartonu. Žádné zbytečné příměsi. Ochrana: Kryty Bioio chrání telefon před poškrábáním a tlumí pády z výšky. Je pevný a odolný. Kvalita: Kryt je tenký a nezvětšuje objem zařízení. Má všechny potřebné a přesné výřezy pro konektory. Tlačítka jsou snadno přístupná. ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ S ohledem na naši planetu jsme vytvořili produkt šetrný k životnímu prostředí. Vyvinuli jsme inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí. CHRÁNÍ VÁŠ CHYTRÝ TELEFON BIO řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, prachem a nečistotami. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový. NEJLEPŠÍ KVALITA Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni. BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení smartphonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci. SLOŽENÍ PBATKyselina adipová / butylentereftalát81,3% Uhličitan vápenatý9,4% Acetyltributylcitrát 4,5% Mastek 1,9% Rostlinná celulóza 1,5% TiO2 1,4% Čistá planeta je naší společnou odpovědností (patro.cz)

Podobné produkty ako Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max červený

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max černý

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max černý
Detail

Forever Bioio zadní kryt, který je vyroben ze 100% biologicky rozložitelných materiálů v kombinaci s recyklovatelnými materiály je šetrný k přírodě a může být i skvělým modním doplňkem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max černý

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max růžový

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max růžový
Detail

Bioio | biologicky rozložitelné kryty od značky Forever Minimalismus: Kryty Bioio kombinují minimalistický design a široké možnosti. Přírodní složení je 100% biologicky rozložitelné a vytvořené s ohledem na naši planetu. Vegansky šetrný výrobek. Šetrný k životnímu prostředí: Výrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředí. Jednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelné. Ekologické balení: Postarali jsme se o každý detail. Nabízíme vám výrobek vyrobený bez použití plastů, zabalený ve zcela biologicky rozložitelném kartonu. Žádné zbytečné příměsi. Ochrana: Kryty Bioio chrání telefon před poškrábáním a tlumí pády z výšky. Je pevný a odolný. Kvalita: Kryt je tenký a nezvětšuje objem zařízení. Má všechny potřebné a přesné výřezy pro konektory. Tlačítka jsou snadno přístupná. ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ S ohledem na naši planetu jsme vytvořili produkt šetrný k životnímu prostředí. Vyvinuli jsme inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí. CHRÁNÍ VÁŠ CHYTRÝ TELEFON BIO řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, prachem a nečistotami. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový. NEJLEPŠÍ KVALITA Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni. BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení smartphonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci. SLOŽENÍ PBATKyselina adipová / butylentereftalát81,3% Uhličitan vápenatý9,4% Acetyltributylcitrát 4,5% Mastek 1,9% Rostlinná celulóza 1,5% TiO2 1,4% Čistá planeta je naší společnou odpovědností (patro.cz)

Podobné produkty ako Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max růžový

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max zelený

Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max zelený
Detail

Bioio | biologicky rozložitelné kryty od značky Forever Minimalismus: Kryty Bioio kombinují minimalistický design a široké možnosti. Přírodní složení je 100% biologicky rozložitelné a vytvořené s ohledem na naši planetu. Vegansky šetrný výrobek. Šetrný k životnímu prostředí: Výrobek bez toxinů je šetrný k životnímu prostředí. Jednoduché šestisložkové složení - včetně rostlinné celulózy a PBAT - je zcela recyklovatelné. Ekologické balení: Postarali jsme se o každý detail. Nabízíme vám výrobek vyrobený bez použití plastů, zabalený ve zcela biologicky rozložitelném kartonu. Žádné zbytečné příměsi. Ochrana: Kryty Bioio chrání telefon před poškrábáním a tlumí pády z výšky. Je pevný a odolný. Kvalita: Kryt je tenký a nezvětšuje objem zařízení. Má všechny potřebné a přesné výřezy pro konektory. Tlačítka jsou snadno přístupná. ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ S ohledem na naši planetu jsme vytvořili produkt šetrný k životnímu prostředí. Vyvinuli jsme inovativní materiál, který je zcela recyklovatelný. Výběrem krytu Bioio chráníte nejen své zařízení, ale také životní prostředí. CHRÁNÍ VÁŠ CHYTRÝ TELEFON BIO řešení jsou nejen šetrná k životnímu prostředí. Kryty chrání zařízení před nežádoucími škrábanci, prachem a nečistotami. Navíc ochrání telefon i při pádu z výšky. Buďte ekologičtí a používejte řešení, díky kterým nebudete muset každou chvíli vyměňovat telefon za nový. NEJLEPŠÍ KVALITA Vysoká kvalita použitých materiálů dělá kryt odolným, díky čemuž bude sloužit po dlouhou dobu a chránit vaše zařízení na nejvyšší úrovni. BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ Výrobek je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. K bezdrátovému nabíjení smartphonu není tak třeba sundávat kryt. Dokonalé přilnutí krytu k telefonu zajišťuje bezproblémovou elektromagnetickou indukci. SLOŽENÍ PBATKyselina adipová / butylentereftalát81,3% Uhličitan vápenatý9,4% Acetyltributylcitrát 4,5% Mastek 1,9% Rostlinná celulóza 1,5% TiO2 1,4% Čistá planeta je naší společnou odpovědností (patro.cz)

Podobné produkty ako Forever Bioio kryt Apple iPhone 11 Pro Max zelený

Spigen Ultra Hybrid kryt iPhone 11 čirý

Spigen Ultra Hybrid kryt iPhone 11 čirý
Detail

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku* Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech* mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem* materiál: TPU + PC (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Ultra Hybrid kryt iPhone 11 čirý

Cellularline Elite ochranný PU kryt Apple iPhone 11 Pro oranžový

Cellularline Elite ochranný PU kryt Apple iPhone 11 Pro černý

Cellularline Elite ochranný PU kryt Apple iPhone 11 Pro černý
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Cellularline Elite ochranný PU kryt Apple iPhone 11 Pro černý

iWant Hero kryt Apple iPhone 12 mini čiré

iWant Hero kryt Apple iPhone 12 mini čiré
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako iWant Hero kryt Apple iPhone 12 mini čiré

Spigen Ultra Hybrid kryt Apple iPhone XR čirý

Spigen Ultra Hybrid kryt Apple iPhone XR čirý
Detail

* hybridní, elegantní kryt * rámeček je vyroben z měkkého a přitom odolného TPU, zadní část je z kvalitního polykarbonátu * snadné nasazení i sundání krytu na zařízení * mobilní telefon se dá nabíjet a synchronizovat s krytem (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Ultra Hybrid kryt Apple iPhone XR čirý

FIXED pro Apple iPhone 11 Pro čiré (FIXTCC-426)

FIXED pro Apple iPhone 11 Pro čiré (FIXTCC-426)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 11 Pro, materiál TPU, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu FIXED pro Apple iPhone 11 Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením spolehlivou zárukou odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i dalším ovládacím prvkům potřebným pro snadné používání mobilního telefonu. Za jeho největší přednost je považována kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je čím dál častěji u mobilních telefonů využíváno. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 Pro zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Rozhodující přednosti ochranného krytu na mobil FIXED pro Apple iPhone 11 Pro čiré Praktická ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pro Ochranný kryt FIXED má otvory pro potřebné konektory a ovládací... (alza.cz)

Podobné produkty ako FIXED pro Apple iPhone 11 Pro čiré (FIXTCC-426)

Rokform Kryt na mobil 2020 Rugged pro iPhone 11 Pro Max 6.5" , černý 306801P

Detail

Odolné sportovní pouzdro pro váš chytrý telefon. rokform Kryt na mobil 2020 Rugged pro iPhone 11 Pro Max 6.5" , černý 306801P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém Twist RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Podobné produkty ako Rokform Kryt na mobil 2020 Rugged pro iPhone 11 Pro Max 6.5" , černý 306801P

Cellularline Elite ochranný PU kryt Apple iPhone 11 Pro Max černý

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11

Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11
Detail

* tenký a ergonomický design s křišťálově čirým provedením s třpytkami* Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech* mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem* materiál: transparentní TPU (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Liquid Crystal Glitter kryt iPhone 11

Apple iPhone 11 silikonový kryt, bílý MWVX2ZM/A

Detail

Originální silikonový ochranný kryt je určený pro Apple iPhone 11. Apple iPhone 11 silikonový kryt (MWVX2ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Bílé provedení potěší všechny milovníky nadčasového designu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple iPhone 11 silikonový kryt, bílý MWVX2ZM/A

Apple iPhone 11 silikonový kryt, průhledný MWVG2ZM/A

Detail

Originální silikonový ochranný kryt je určený pro Apple iPhone 11. Apple iPhone 11 silikonový kryt (MWVG2ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Transparentní provedení potěší všechny milovníky nadčasového designu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple iPhone 11 silikonový kryt, průhledný MWVG2ZM/A

Apple iPhone 11 silikonový kryt, černý MWVU2ZM/A

Detail

Originální silikonový ochranný kryt je určený pro Apple iPhone 11. Apple iPhone 11 silikonový kryt (MWVU2ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Černé provedení potěší všechny milovníky nadčasového designu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple iPhone 11 silikonový kryt, černý MWVU2ZM/A

Apple iPhone 11 Silikonový kryt bílý (MWVX2ZM/A)

Apple iPhone 11 Silikonový kryt bílý (MWVX2ZM/A)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 11, materiál TPU, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj telefon za pomoci ochranného krytu Apple iPhone 11 Silikonový kryt bílý. Jedná se o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiál je příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Apple zůstane volný přístup k dobíjecímu konektoru a k dalším tlačítkům potřebným pro snadné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil pro Apple iPhone 11 zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Podstatné funkce ochranného krytu na mobil Apple iPhone 11 Silikonový kryt bílý Skvělá ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Ochranný kryt Apple disponuje otvory pro ovládací prvky a konektory Materiál ochranného krytu: TPU Jeho barva je bílá (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple iPhone 11 Silikonový kryt bílý (MWVX2ZM/A)

Spigen Crystal Flex Apple iPhone SE (2020)/8/7 čirý

Spigen Crystal Flex Apple iPhone SE (2020)/8/7 čirý
Detail

Klíčové vlastnosti * tenký a ergonomický design v křišťálově čirém provedení* mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky* přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení* Air Cushion Technology v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech* možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem*materiál: TPU (patro.cz)

Podobné produkty ako Spigen Crystal Flex Apple iPhone SE (2020)/8/7 čirý
rokform crystal kryt apple iphone 11 pro ciry, spigen liquid crystal kryt apple iphone x ciry, spigen crystal hybrid kryt apple iphone xr ciry, spigen liquid crystal kryt apple iphone xr ciry, spigen crystal hybrid kryt apple iphone xs x ciry, spigen liquid crystal glitter kryt apple iphone xr ciry, Rokform Kryt Crystal pro iPhone 14, čirý (309020P), Rokform Kryt Crystal pro iPhone 14 Pro, čirý (309120P), Rokform kryt Crystal pro iPhone 14 Plus, čirý (309220P), spigen air skin kryt apple iphone x ciry, Rokform Crystal pro iPhone 13, čirý (308220P), Rokform Crystal pro iPhone 13 Pro, čirý (308220P-PRO), spigen crystal hybrid glitter kryt apple iphone x ruzovy, kryt na mobil spigen crystal hybrid apple iphone x cerny, pouzdro kryt pro apple iphone 6 6s tpu silver crystal, pouzdro kryt pro apple iphone 6 6s tpu gold crystal, Rokform kryt Rugged pro iPhone 14 Plus , černý (309601P), Apple iPhone 11 Silikonový kryt bílý (MWVX2ZM/A), pouzdro kryt pro apple iphone 5 5s se tpu gold crystal, pouzdro kryt pro apple iphone 5 5s se tpu silver crystal, pouzdro kryt pro apple iphone 6 6s tpu rose gold crystal, pouzdro kryt pro apple iphone 5 5s se tpu rose gold crystal, Apple iPhone 11 Pro Kožený kryt sedlově hnědý (MWYD2ZM/A), Spigen Liquid Crystal Clear iPhone 11 (076CS27179), nillkin frosted zadni kryt pro apple iphone 11 pro gold 6902048184053, Nillkin Frosted zadní kryt pro Apple iPhone 11 mint black (6902048184091), Spigen Liquid Crystal Glitter Clear iPhone 11 (076CS27181), Karl Lagerfeld Choupette Head Silikonový Kryt pro Apple iPhone 11 Black (3700740501849), karl lagerfeld choupette head glitter kryt pro apple iphone 11 gold 3700740503430