Pracovní stůl veronika

Produkt Pracovní stůl veronika sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Pracovní stůl veronika upraviť a produkt hľadať znova.

Pracovní stůl Veronika

Pracovní stůl Veronika
Detail

> dřevotříska potažená melaminem > tloušťka: 18 mm > dřevěné nožičky > velikost: 100 × 74 × 60 cm (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Pracovní stůl Veronika , Keter skládací pracovní stůl 237005

Mlčáková Veronika - Hudební adventní kalendář + Pexeso -- Pracovní listy pro žáky PHV - Mlčáková Veronika

Mlčáková Veronika - Hudební adventní kalendář + Pexeso -- Pracovní listy pro žáky PHV - Mlčáková Veronika
Detail

Celobarevná publikace Hudební adventní kalendář slouží jako obrázkové pracovní listy, které jsou ideální pomůckou k motivaci ve výuce žáka v předškolním a ranném školním věku. Tato publikace obsahuje více jak 25 stran, které jsou plné úkolů, omalovánek, tematicky zaměřených skladbiček, či koled k procvičení a čtení not. Pracovní listy jsou koncipované tak, aby děti dokázaly pracovat s listy samostatně den po dni až do 24. prosince. Pravidelností a důkladností mohou tyto pracovní listy zajistit co největší pokroky během krátké doby. Uprostřed titulu je vložené barevné pexeso, s kterým si užijí děti spoustu zábavy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Mlčáková Veronika - Hudební adventní kalendář + Pexeso -- Pracovní listy pro žáky PHV - Mlčáková Veronika , Veronika se rozhodla zemřít

Hravá matematika 7 - pracovní sešit - Peráčková Veronika

Hravá matematika 7 - pracovní sešit - Peráčková Veronika
Detail

Pracovní sešit poskytuje žákům i učitelům zajímavá a poutavá cvičení určená pro úplné zvládnutí požadavků RVP ZV. Přínosem je zapojení řady úloh spojených s běžným životem, odkazujících na aplikovatelnost matematiky v reálných situacích. Z hlediska didaktiky je velkým přínosem sumarizace učiva daného ročníku, čímž se pracovní sešit stává vítanou pomůckou také při domácí přípravě žáka. Každá kapitola je ukončena testy, které jsou důležitým prostředkem zpětné vazby žáka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hravá matematika 7 - pracovní sešit - Peráčková Veronika , Esschert design stůl zahradní pracovní, šedý ng75 (421294)

Dějepis 8 pro základní školy Novověk Pracovní sešit - Válková Veronika

Dějepis 8 pro základní školy Novověk Pracovní sešit - Válková Veronika
Detail

Pracovní sešit je užitečným doplňkem nové učebnice Dějepis 8 pro základní školy - novověk (V. Válková) a tvoří s ní logický celek . Obě publikace jsou zpracovány plně v souladu s požadavky a doporučeními RVP pro základní vzdělávání, mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT. Tvoří třetí část nové řady učebnic pro výuku dějepisu na 2. stupni, případně v nižších ročnících víceletých gymnázií. Učebnici i pracovní sešit provází metodická příručka pro učitele. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dějepis 8 pro základní školy Novověk Pracovní sešit - Válková Veronika , Esschert design zahradní pracovní stůl bílý cf29w (404624)

Dějepis 9 pro základní školy Nejnovější dějiny Pracovní sešit - Válková Veronika

Dějepis 7 pro základní školy - Středověk a raný novověk - Pracovní sešit - Veronika Válková

Veronika Kašáková: Lhala jsem - Veronika Kašáková

Veronika Kašáková: Lhala jsem - Veronika Kašáková
Detail

„Vše, co se ti kdy stalo, mělo svůj důvod. A jakmile ten důvod poznáš, osvobodíš sebe i ostatní. Dokážeš v životě najít tolik radosti, že se tvoje srdce otevře dokořán, aby pojmulo a objalo celý svět. Nikdo tě nezachrání. Zachráníš se sama.“ Osud vedl modelku a maminku Veroniku Kašákovou klikatými cestami. A i když ji kromě úspěchů potkaly i pády, ukazuje, že k životu lze vždy přistupovat pozitivně – s odhodlanou myslí a srdcem plným pochopení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Veronika Kašáková: Lhala jsem - Veronika Kašáková , G21 dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21)

Veronika Vieweghová: Být sama sebou - Veronika Vieweghová

Veronika Vieweghová: Být sama sebou - Veronika Vieweghová
Detail

Člověk může snadno ztratit kontakt s vlastní podstatou, a pokud žije se slavným partnerem, platí to dvojnásob. Veronika Vieweghová si touto zkušeností prošla, aby nakonec zjistila, že by nikdy neměla zapomínat na vlastní touhy a sny. Jak prožívala dětství a dospívání, manželství, rozvod nebo těhotenství po čtyřicítce? Nejen během těchto situací nakonec přišla na to, že i v těžkých časech lze zvládnout to nejdůležitější: být sama sebou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Veronika Vieweghová: Být sama sebou - Veronika Vieweghová , Brio 34596 stavebnice brio builder pracovní stůl s nářadím (7312350345964)

Veronika v Dubaji - Veronika Klesnilová - e-kniha

Veronika v Dubaji - Veronika Klesnilová - e-kniha
Detail

eBook:,Chcete vědět, jak se žije české holce v Dubaji, jak je těžké dostat "práci snů" a proč si v Číně neobjednávat pizzu? Jste zvědaví, jaké to je pracovat pro jednu z největších leteckých společností Blízkého východu, měsíčně navštívit pět kontinentů a dostávat za to výplatu? Nahlédněte za závěs kuchyňky a pod pokličku práce letušky. Ať už se rozhodujete, jestli je tahle práce to pravé, sníte o životě v oblacích, prostě vás jen zajímá, proč sakra při vašem letu došlo to kuře nebo co se může stát, když si nezapnete pás, je tahle knížka určena právě vám. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Veronika v Dubaji - Veronika Klesnilová - e-kniha , Přepážka na pracovní stůl 72×40 cm modrá wally, 256705 (beliani_256705)

Japonsko Gejša a samuraj - Veronika Válková - Válková Veronika

Japonsko Gejša a samuraj - Veronika Válková - Válková Veronika
Detail

V polovině 19. století nebyla samurajům, vyzbrojeným meči a kopími, nic platná ani ďábelská udatnost proti palným zbraním Evropanů. Zato gejši, ve svých skvostných hedvábných kimonech, dále bavily své bohaté zákazníky tancem, hudbou a uměním konverzace, a přitom leccos důležitého vyslechly. A najednou je Bára pověřena nebezpečným špionážním úkolem, který ji dovede až do chrámu plného pastí a nástrah… (patro.cz)

Podobné produkty ako Japonsko Gejša a samuraj - Veronika Válková - Válková Veronika , Přepážka na pracovní stůl 130×40 cm modrá wally, 256711 (beliani_256711)

Trojská válka. Poseidónův hněv - Veronika Válková - Grada - Válková Veronika

Trojská válka. Poseidónův hněv - Veronika Válková - Grada - Válková Veronika
Detail

Chtěli byste se jen na chvilku podívat do historie a zažít to, co v dané době zažívali naši předkové? A víte, jak to bylo ve skutečnosti s trojským koněm? Ponořte se s Bárou do minulosti a zažijte napínavá dobrodružství, při nichž prozkoumáte dějiny. (patro.cz)

Podobné produkty ako Trojská válka. Poseidónův hněv - Veronika Válková - Grada - Válková Veronika , Veronika zlobidlo (978-80-247-5830-5)

Veronika Vieweghová: Být sama sebou - Veronika Vieweghová - e-kniha

Veronika Vieweghová: Být sama sebou - Veronika Vieweghová - e-kniha
Detail

eBook:,Poznat svou hodnotu, najít vlastní cestu. Autobiografie Veroniky Vieweghové. Člověk může snadno ztratit kontakt s vlastní podstatou, a pokud žije se slavným partnerem, platí to dvojnásob. Veronika Vieweghová si touto zkušeností prošla, aby nakonec zjistila, že by nikdy neměla zapomínat na vlastní touhy a sny. Jak prožívala dětství a dospívání, manželství, rozvod nebo těhotenství po čtyřicítce? Nejen během těchto situací nakonec přišla na to, že i v těžkých časech lze zvládnout to nejdůležitější: být sama sebou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Veronika Vieweghová: Být sama sebou - Veronika Vieweghová - e-kniha , Přepážka na pracovní stůl 72×40 cm světle šedá wally, 256706 (beliani_256706)

Sententias 6 - Veronika Černucká, Veronika Matysová, Jan Mašata - e-kniha

Sententias 6 - Veronika Černucká, Veronika Matysová, Jan Mašata - e-kniha
Detail

eBook:,Sententias Vám přináší jednou za čtvrt roku povídky a kratší novely tří vybraných známých autorů. Tentokrát pro Vás píší Veronika Matysová, Veronika Černucká a Jan Mašata. E-kniha je nově doplněna i o rozhovory s těmito autory. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sententias 6 - Veronika Černucká, Veronika Matysová, Jan Mašata - e-kniha , Přepážka na pracovní stůl 130×40 cm světle šedá wally, 256712 (beliani_256712)

Mengeleho děvče - Stern Fischerová Viola, Homolová Tóthová Veronika - Homolová Tóthová Veronika

Mengeleho děvče - Stern Fischerová Viola, Homolová Tóthová Veronika - Homolová Tóthová Veronika
Detail

Skutečné osudy mladé židovské Slovenky, která byla svědkem nejhorších osvětimských hrůz. Kniha popisuje její život v prvorepublikovém Lučenci, anexi Maďarskem a stále se zhoršující situaci Židů. Nakonec je Viola se svou rodinou poslána na transport. Na rozdíl od jejích příbuzných si jí všimne nechvalně známý dr. Mengele a Viola se stává jedním z jeho „děvčat“ – skupiny žen a dívek, na kterých byly prováděny nejrůznější experimenty. Její vítězství nakonec nespočívá „pouze“ ve skutečnosti, že přežila, ale i v tom, že navzdory všemu dokázala založit rodinu a mít děti. (patro.cz)

Podobné produkty ako Mengeleho děvče - Stern Fischerová Viola, Homolová Tóthová Veronika - Homolová Tóthová Veronika , Přepážka na pracovní stůl 80×40 cm světle šedá wally, 256709 (beliani_256709)

Sandtray - Veronika Galusová

Sandtray - Veronika Galusová
Detail

Co se o sobě člověk dozví při hře s figurkami na pískovišti? Sandtray je velmi efektivní a čím dál populárnější forma herní terapie. Už i v Česku úspěšně pomáhá dětem s poruchami chování a učení, lidem s posttraumatickým syndromem, s depresivní či úzkostnou poruchou, těm, kteří se vyrovnávají se ztrátou nebo kteří prostě hledají klíče k sebepoznání a osobnímu rozvoji. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sandtray - Veronika Galusová , Veronika v dubaji (978-80-264-1704-0)

Santería - Veronika Šulcová

Santería - Veronika Šulcová
Detail

Santería - u nás prakticky neznámé náboženství má ve světě více jak sto miliónů vyznavačů. Je velice komplexním náboženským systémem s jasnou představou o fungování světa, lidském osudu i o roli dobra a zla. Santería si přizpůsobila původní přírodní magii pro použití v moderní asfaltové městské džungli. Tato kniha se vedle popisu vývoje a historie zaměřuje především na současnou podobu kubánské santeríi a její náboženskou praxí. Podrobně se zabývá jejími hlavními technikami, jimiž jsou divinace, iniciace, posedlost, obětování, modlitby, snění a léčení, stejně jako práce s rostlinami a bylinami. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Santería - Veronika Šulcová , Böhmová veronika: stravinskij & prokofjev: klavírní dílo - cd (su4148-2)

Berlíňanka - Veronika Jonášová

Berlíňanka - Veronika Jonášová
Detail

Tato knížka poodhaluje tajemství Berlíňanek. Mimo jiné obsahuje praktické informace o tom, co se v Berlíně nosí, co se tam jí, jak se zařizují byty, co nesmí chybět matkám i co milují hipsteři. Najdete v ní tipy na nejlepší obchody i restaurace, zajímavá místa a kulturu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Berlíňanka - Veronika Jonášová , Veronika žilková dělte dvěma (978-80-88406-09-9)

Chumáčik - Jančárová Veronika

Mezopotámie - Válková Veronika

Mezopotámie - Válková Veronika
Detail

To město, Uruk, vypadalo jako zničené přírodní katastrofou. Bylo to však dílo krále Narám-Sína. Setkání s mladým obchodníkem Tilharem, který v Uruku ztratil celou rodinu, a neuvěřitelná souhra náhod, zapletou Báru do vrcholně důležité a nebezpečné mise – doručit právě králi Narám-Sínovi vzkaz od jeho tety, velekněžky Encheduanny, které jde o život. Jenže pokud bude vzkaz doručen, potká i další město stejný osud jako Uruk. Báru navíc doprovází Tilhar, který Narám-Sínovi přísahal smrt... Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Mezopotámie - Válková Veronika , Lhala jsem: veronika kašáková (978-80-265-1028-4)

Vikingové - Válková Veronika

Vikingové - Válková Veronika
Detail

Ocitnout se mezi vikingy není žádný med. Smrdí cibulí, chrápou jako medvědi a neustále se vytahují, kdo pobil víc nepřátel. Jsou to ale vůbec vikingové, když nemají na přilbách rohy?! Téhle záhadě chce Bára přijít na kloub, v první řadě však musí překazit chystanou vraždu náčelníka dračí lodi Sigurda...Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vikingové - Válková Veronika , Veronika vieweghová: být sama sebou (978-80-264-3218-0)

Pýthie - Veronika Černá

Pýthie - Veronika Černá
Detail

Lis měla plán. Ne! Pořád ho má. Cíle nebylo dosaženo, chybí však jen nepatrný krůček. Splnila přání rodičů a teď je řada na nich, aby oni splnili svou část dohody. Tak proč jí na dveře buší nějaký chlápek, který tvrdí, že jí přišel pomoct, a přitom se chystá zničit vše, o čem kdy snila? Ani Romain není nadšený svým posláním. Nechce ztrácet čas s nevděčnou princezničkou, která má všechno, co on kdy chtěl, a přitom od toho utíká. Vědí, že se nedohodnou a neexistuje kompromis. Řešení je jednoduché: válka. Nebo radši sázka? Příběh o vzteku a frustraci, ale i touze a odhodlání, kde karty nemíchá osud, protože zúčastnění mohou předvídat budoucnost. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pýthie - Veronika Černá , Veronika a srdíčka v deníku (978-80-264-3724-6)

Arábie - Válková Veronika

Arábie - Válková Veronika
Detail

Píše se rok 1900 a kouzelný atlas posílá Báru za dobrodružstvím mezi beduíny do exotické Arábie. Tam se dívka seznámí s Aloisem Musilem, katolickým knězem a šajchem v jedné osobě. Kdo je ve skutečnosti tenhle beduínský šajch? Co ho tak zajímá na polorozpadlém zámku ve vyprahlé pustině? A proč se s ním Bára bude muset vydat na životu nebezpečnou cestu pouští do Damašku? (patro.cz)

Podobné produkty ako Arábie - Válková Veronika , Veronika z pískově žlutého domu (978-80-7433-095-7)

Sandtray - Galusová Veronika

Sandtray - Galusová Veronika
Detail

Co se o sobě člověk dozví při hře s figurkami na pískovišti? Sandtray je velmi efektivní a čím dál populárnější forma herní terapie. Už i v Česku úspěšně pomáhá dětem s poruchami chování a učení, lidem s posttraumatickým syndromem, s depresivní či úzkostnou poruchou, těm, kteří se vyrovnávají se ztrátou nebo kteří prostě hledají klíče k sebepoznání a osobnímu rozvoji. (patro.cz)

Podobné produkty ako Sandtray - Galusová Veronika , Veronika a srdíčka pod lavicí (978-80-264-4241-7)

Anolisové - Holáňová Veronika

Anolisové - Holáňová Veronika
Detail

Další kniha Anolisové z řady "abeceda teraristy" je tentokrát celá věnovaná anolisům. Čtenář se zde dozví mnoho informací o vhodném bydlení, krmení, dorozumívání, chovu či odchovu mláďat a mnohé další praktické rady a informace potřebné k chovu těchto plazů. Jednotlivé kapitoly jsou bohatě doplněny množstvím zdařilých barevných fotografií a obrázků. Autorka Mgr. Veronika Holaňová se narodila 11. 12. 1984 v Praze. Díky otci, který je vášnivý ornitolog, měla od dětství úzký kontakt s přírodou a zároveň podporu v lásce ke zvířatům. Od šesti let se věnuje chovu plazů. Prvním jejím plazem byla želva čtyřprstá, později přibyli gekončíci, leguán zelený a pak další a další druhy. V dětství navštěvovala kroužek teraristiky ve Stanici přírodovědců na Smíchově v Praze, kde zůstala dodnes, ovšem už jako vedoucí terarijního kroužku. V roce 2009 dokončila magisterské studium na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, kde nyní pokračuje v doktorském studiu. Studuje na katedře zoologie, obor ekologie a etologie se specializací na plazy, zejména herpetofaunu Kuby. Dosud navštívila Kubu třikrát, kde pozorovala druhy svého hlavního zájmu - chameleolise a velké anolisy. Poznatky ze svého chovu nebo vědeckých studií publikuje v odborných i teraristicky orientovaných časopisech. Přes deset let je členkou Teraristické společnosti Praha. Dnes chová nemalé množství druhů plazů a daří se jí i úspěšně rozmnožovat, některé z odchovů jsou prvními daného druhu nejen v ČR. Také je členkou Anoline Lizard Specialist Group při IUCN SSC (Internetional Union for Conservation of Nature's Species Survival Commission). (patro.cz)

Podobné produkty ako Anolisové - Holáňová Veronika , Veronika a srdíčka pod lavicí (978-80-264-3080-3)

Korea - Válková Veronika

Korea - Válková Veronika
Detail

Co všechno se musí stát, aby se naplnila před dávnými věky vyřčená věštba? A má člověk vůbec možnost ji ovlivnit? Zejména když ví, že na jejím splnění závisí něčí život, ale tím, že o ní promluví, riskuje ten svůj? Přesně do téhle situace se Bára dostala, když se ocitla uprostřed války mezi Koreou a Japonskem. Setkání s nefalšovanou mořskou pannou a záměna s hladovým démonem patřily k těm méně dramatickým příhodám… Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Korea - Válková Veronika , Dyskalkulie pracovní listy

Vyhynulí - Cossantelliová Veronika

Vyhynulí - Cossantelliová Veronika
Detail

Jirka při hledání brigády náhodou natrefí na jednu neobvyklou nabídku práce. Má se starat o hodně zvláštní zvířata ukrytá před zvědavci na stařičkém statku Črví grunt. Zvířata, která by už správně neměla být… Anebo by dokonce měla existovat jen v mýtech a legendách. Nebudeme prozrazovat vše, ale mezi obyvateli Črvího gruntu jsou například masožravé kachny nebo jistý vyhynulý pták zvaný dodo. Taková stvoření by u veřejnosti vzbuzovala až příliš velkou senzaci, proto se majitelka statku paní Lipová snaží o maximální utajení. Bohužel přes všechnu péči a ostražitost se jednomu ze svěřenců podaří uprchnout. Jako na potvoru je to zrovna obří bazilišek Krutián. Hodný, ale hladový. V městečku začne brzy mizet drobné domácí zvířectvo. Navíc okolo slídí zlá preparátorka Krista Opálová, která by si Krutiána moc ráda přidala do své sbírky vycpanin. Jirka ho musí vypátrat dřív!!! A začnou se dít věci… (patro.cz)

Podobné produkty ako Vyhynulí - Cossantelliová Veronika , Pracovní sešity matematika

Husité - Válková Veronika

Husité - Válková Veronika
Detail

Bitvou na Vítkově, kde husité porazili křižáky, to jenom začíná. Útok rozzuřené bachyně je úplná legrace v porovnání s tím, co všechno ještě Báru a mladičkého husitského bojovníka, práče Borka, čeká cestou do Tábora – a vlastně i v Táboře samotném. Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Husité - Válková Veronika , Oneconcept liverpool, 3-v-1, hrací stůl, 7' kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, jídelní stůl, bílý

Medzerový plod - Veronika Šikulová

Medzerový plod - Veronika Šikulová
Detail

Veronika Šikulová niekoľko rokov píše fejtóny. Z niektorých urobila poviedky, z iných ostali fejtóny. Popritom stále čosi píše. Aj preto pri niektorých jej poviedkach budete mať pocit, že ste ich už niekde čítali. Nie je to celkom tak. Autorka sa rada hrá, maže, kombinuje a pointuje nanovo. Poviedka je jej najobľúbenejší žáner. Má rada, ak sa o spisovateľovi hovorí, že stále píše tú istú knižku. O nej to platí dvojnásobne. Popri knižkách Domček jedným ťahom, Miesta v sieti či Diera do svetra vznikali poviedky. Hádam sa jej podarilo na plátno pridať zopár nových postáv a postavičiek, iným rozostriť kontúry. Tak nejako vznikla knižka, ktorá má príznačný názov . (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Medzerový plod - Veronika Šikulová , Oneconcept liverpool, 3-v-1, hrací stůl, 7' kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, jídelní stůl, černý

Styly interiérů - Veronika Haroldová

Styly interiérů - Veronika Haroldová
Detail

Kniha je napsaná pro Vás všechny, které nejen baví a zajímá interiérový design, ale současně rádi přemýšlíte o souvislostech mezi svým domovem a životem. Publikace přehledně shrnující současné styly interiérů na trhu dosud citelně chyběla. A co je interiérový styl? Styl dává interiéru jeho tvář, atmosféru, výraz, vyvolává pocity a silné asociace, dokáže oživovat vzpomínky. Zárukou úspěchu a harmonického výsledku při navrhování interiérů je volba jediného stylu a respektování jeho pravidel, kompozičních schémat a barevných kombinací, nejlépe s otiskem vlastních představ a rukopisu. Kniha plná atraktivních fotografií podrobně představuje sedmnáct interiérových stylů, které přehledně rozděluje do čtyř skupin: moderní, venkovské, romantické a avantgardní. Stranou zůstává pouze eklektický styl, který ostatní styly svobodně míchá. Výpravná publikace nabízí přehledné a podrobné informace o jednotlivých stylech, jejich typických materiálech, barevnosti, nábytku, svítidlech, doplňcích a textilu, zkrátka o všem, co s tvorbou a charakterem stylu souvisí. V úvodu kapitoly je každý styl propojen s typem osobnosti, pro kterou se ideálně hodí, které se bude líbit a bude jí nejlépe vyhovovat. Autorka knihy Veronika Haroldová vystudovala fakultu architektury ČVUT. Po praxi v několika projekčních kancelářích založila v roce 2003 vlastní architektonický ateliér se specializací na návrhy interiérů. V roce 1996 vyhrála soutěž na logo divadla ABC, kde do roku 2000 pracovala jako výtvarnice. Během své dvacetileté praxe shromáždila ve svém portfoliu více než 260 realizací různého rozsahu ze soukromého i veřejného sektoru. Ve svém ateliéru se věnuje stavebním úpravám dispozic, návrhům interiérů a designu originálních svítidel či nábytku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Styly interiérů - Veronika Haroldová , Woody pracovní ponk jednoduchý

Mezerovitý plod - Veronika Šikulová

Mezerovitý plod - Veronika Šikulová
Detail

"Mezerovitý plod" je prvním příznakem nákazy včelstva. Napadený úl, domov, do nějž se vkrádá nemoc a smrt. Hrdinka stejnojmenné prózy Veroniky Šikulové prožívá nelehké období: její milovaná matka umírá, manžel se proměnil v cizího podivína, dospívající syn se od ní odpoutává. Ona sama stárne a neví, jak dál. Přesto je její vyprávění plné barev a drsného humoru; vzpomíná na dětství a mladá léta, přidává příběhy postav z široké rodiny i sousedů z rodné Modry. Vzniká tak kniha, v níž jsou představeny všechny podoby citu, čistý a hluboký proud vyprávění, který vtáhne každého čtenáře. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mezerovitý plod - Veronika Šikulová , Čtyři dohody – pracovní kniha ()

Boribonove narodeniny - Veronika Marék

Boribonove narodeniny - Veronika Marék
Detail

Prečo si oblieka Ankapanka svoje najkrajšie šaty? Prečo pečie tortu? Prečo zbiera kvietky? Tajomstvo! Samozrejme, nakoniec sa všetko odtajní a nadurdený Boribon prežije krásny deň s kamarátmi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Boribonove narodeniny - Veronika Marék

Má přítelkyně - Veronika Moreira

Má přítelkyně - Veronika Moreira
Detail

Po skandální popravě Anny Boleynové a jejích milenců se stává novou Jindřichovou ženou Annina dvorní dáma. Jana Seymourová je pravý protiklad předchozí královny. Vrací na dvůr poslušnost a pokoru a vzbudí v Anglii novou naději na dědice tudorovského trůnu. Dokáže skromná a tichá Jana probudit v panovníkovi lidskost i vášeň a vystoupit ze stínu „zkažené“ královny? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Má přítelkyně - Veronika Moreira

Budu máma! - Veronika Zvonková

Budu máma! - Veronika Zvonková
Detail

Tahle kniha o těhotenství není žádným průvodcem ani učebnicí, jak perfektně zvládnout celých devět měsíců. Kniha je deníkem mladé maminky, která je mimo jiné autorkou projektu Moderní máma (www.moderni-mama.cz), v němž zaznamenává své pocity od samého počátku. Píšeo změnách jak fyzických, tak psychických. Dělí se s ostatními o těhotenské chutě, nálady i hádky s těmi nejbližšími, prožívá pvní přípravy miminka a také popisuje samotné zážitky z porodního sálu. Deník je rozdělen na kapitoly dle jednotlivých těhotenských měsíců. Též obsahuje rady a tipy z reálného života, fotografie rostoucího bříška, ale také například reálný rozpočet dětské výbavičky. Objevíte zde také tipy na nákupy, ať už těhotenského oblečení či výbavičky pro miminko. V knížce najdete nejen zábavu a isnpiraci, ale především pochopení a možná i spoustu odpovědí na vaše otázky, pokud vám v bříšku roste maličkatý nový člen rodiny... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Budu máma! - Veronika Zvonková

Ostrov žije - Veronika Opatřilová

Ostrov žije - Veronika Opatřilová
Detail

O obyvatelích Steephill Cove se vždycky povídalo, že jsou podivíni. Ta holka, Kite, tančí v lese nahá a jeho, Grasse, viděli za úplňku lovit divokou zvěř. Betony, která žije v bezpečí hlavního města, těm povídačkám nevěří. Její život je poklidný, dokud se jedné noci něco nestane a ostrov se nepromění v divočinu. Aby se to všichni tři pokusili napravit, budou se muset stát někým jiným, objevit v sobě sílu i slabost, o kterých neměli tušení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ostrov žije - Veronika Opatřilová

Pozdravy záhrobí - Veronika Fiedlerová

Pozdravy záhrobí - Veronika Fiedlerová
Detail

Pracovní náplní Benedikta Klausnera je odhalovat pojistné podvodníky. K jejich dopadení používá neobvyklé metody – vidí do minulosti a rozmlouvá se záhrobím. Své schopnosti úspěšně tají až do chvíle, kdy podnikatel Mlynář zabije svou dobře pojištěnou manželku. Usvědčení vraha pak přestává být otázkou peněz a stává se pro Benedikta osobní záležitostí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pozdravy záhrobí - Veronika Fiedlerová

Samota Christlhof - Veronika Rubínková

Samota Christlhof - Veronika Rubínková
Detail

Stavení Christlhof, nebo také Pohádka na Šumavě, nechvalně proslulo působením sériového vraha Ivana Roubala. Vražedné běsnění se v něm prý probudilo právě tady. Temné legendy, které tento statek obestírají, hovoří o čarodějnici, která stavení proklela. Kletba dožene každého, kdo dům vlastní. Po stopách čarodějnice se vydává Julius von Živný, syn první poštmistrové v Čachrově a levoboček rakouského rytíře. Ale každá legenda začíná tam, kde končí pravda… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Samota Christlhof - Veronika Rubínková

Fénixova věštba - Veronika Polehlová

Fénixova věštba - Veronika Polehlová
Detail

Osm zemí tíží dávná kletba a naděje ubývá. Království postupně padají do rukou nelítostného krále a zdá se, že jeho rostoucí moc a sílu dávného prokletí už nic nezastaví. Zbývají poslední dvě svobodné země... Riana slýchala celý svůj život útržky dávné legendy. Podle ní má země jejího otce jedinou naději, která ji může zachránit před krutým osudem. Otázek kolem dávné minulosti je však mnoho a času ubývá. Riana se společně s malou skupinou bojovníků vydává na dlouhou cestu, aniž by tušila, kde je jejich cíl. Společně rozplétají stará tajemství a do cesty se jim staví nejen překážky mocného nepřítele, ale i cizí zájmy a nečekané události. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Fénixova věštba - Veronika Polehlová

Tremolo ostinato - Veronika Šikulová

Tremolo ostinato - Veronika Šikulová
Detail

Kniha s názvom požičaným z hudby Tremolo ostinato je románom - nerománom v krátkych kapitolách, rozprávaním o hudbe, slovách, písaní a vzťahoch, v ktorom sa každodenné domáce a záhradné práce prelínajú s úvahami o literatúre a hudbe, autorka vstupuje do vzťahov s okolím. .. Je voľným rozprávaním miešajúcim niekoľko prúdov vedomia: reflexiou každodenných udalostí, aj tých, ktoré sa stali kedysi dávno a zostali v pamäti ako obrázky, ciest do práce, opakujúcich sa domácich činností, rozprávačkino momentálne rozpoloženie. Druhým významným motívom sú spomienky, jednotlivé situácie aj s kusmi kontextov presne tak, ako sa autorke vryli do pamäti. Rámcom celého rozprávania je životný pocit, pokračujúce hľadanie subjektívnej odpovede na najprirodzenejšie otázky – kto som, čo som? Čo je to hudba, keď je zrozumiteľná bez slov? Rozprávať? Nerozprávať? Písať? Nepísať? Pre koho? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tremolo ostinato - Veronika Šikulová

Vizionáři architektury - Veronika Lásková

Vizionáři architektury - Veronika Lásková
Detail

Jedinečný průvodce, představující 75 nejvýznamnějších světových architektů, mapuje architekturu 20. století prostřednictvím jejich fascinujících osobních příběhů a významných děl. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vizionáři architektury - Veronika Lásková

Vytěženej kraj - Veronika Bendová

Vytěženej kraj - Veronika Bendová
Detail

České středohoří, Litvínov, Most, Libkovice, Krušné hory, Ústí nad Labem, Hrob... Dvojice protagonistů hledá filmové lokace v kraji, ze kterého si každý urval, co mohl. Ale někdy přijíždíte hledat pochmurná místa, a potkáte místo toho nečekanou krásu. Stopy v čase, které k vám stále mluví, staré křivdy, staré vzpomínky, starou lásku. Netradiční road movie o tom, že v životě to málokdy chodí jako ve filmu. V hlavní roli severní Čechy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vytěženej kraj - Veronika Bendová

Deník šílenství - Saforková Veronika

Deník šílenství - Saforková Veronika
Detail

Kdysi kdosi řekl, že „realita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu“. Avšak právě Deník šílenství bez přetvářky a sebeklamu ukazuje, že každý z nás si tvoří realitu vlastní, která může fungovat bez alkoholu či jakékoli jiné berličky. Je jenom na nás, zda dokážeme projít životem s čistou hlavou a jasnýma očima, i když se nám od počátku pokouší zkřížit plány alkoholismus otce, šikana spolužáků, psychická nemoc či nepochopení okolí. Deník šílenství je osobní zpovědí mladé autorky, která si tím vším prošla a nakonec dokázala najít cestu z bludného kruhu. Poté, co si sáhla na dno i na vlastní život, podstoupila léčbu a uvědomila si, že „nikdy není pozdě začít znovu a každý problém má nějaké řešení“. Tuto autorčinu prvotinu je možné považovat za jakési zúčtování s jednou životní etapou, která trvala deset let a během níž se na jednu stranu podařilo mnohé pokazit, na stranu druhou ji jako osobnost velkou měrou mnohé obohatilo a přesvědčilo o tom, že „to, co vyzařujeme, se k nám vrací“, a že pokud se nenecháme zlomit a soustředíme se na to opravdu důležité, probudíme se jednoho dne do lepší reality. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deník šílenství - Saforková Veronika

Šumava tajemná - Veronika Rubínková

Šumava tajemná - Veronika Rubínková
Detail

Šumavské pralesy jsou nejen tajemné a děsivé, ale dokážou nastavit i svou přívětivější tvář. Stačí se dívat a být obdařen uměním vidět. Překrásné slatě ve spojení s nespoutanou divočinou podněcují lidskou fantazii odnepaměti. Přidáme-li k tomu bájné Kelty nebo jejich předchůdce, Markomany, démony, rusalky, upíry a vlkodlaky, v něž se dříve mezi zdejším obyvatelstvem tolik věřilo, a vynásobíme to bohabojností, kterou se tehdejší obyvatelé Šumavy vyznačovali, bude výsledkem této rovnice naprosto ojedinělý fenomén. Fenomén nových, námi dosud neobjevených světů tajemna. V průsečíku světových záhad, jakým toto pohoří vskutku je, můžeme nahlédnout do netušených hlubin lidských dějin, jejichž taje a zákruty plné otazníků nás nikdy nepřestanou udivovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Šumava tajemná - Veronika Rubínková

Samota Christlhof - Rubínková Veronika

Samota Christlhof - Rubínková Veronika
Detail

Stavení Christlhof, nebo také Pohádka na Šumavě, nechvalně proslulo působením sériového vraha Ivana Roubala. Vražedné běsnění se v něm prý probudilo právě tady. Na samotě ho pronásledovaly neznámé hlasy, zde se také pravděpodobně zbavoval některých svých obětí. Temná historie místa je však mnohem hlubší. Usedlost se stala svědkem tragédie dvou rodin v době třicetileté války a ani další obyvatelé zde nenašli štěstí. Roubal zdaleka nebyl jediný, kdo zde proléval krev a koho pak dostihly nemilosrdné následky jeho činů. Pokud skutečně existují prokletá místa, samota Christlhof mezi ně patří. (patro.cz)

Podobné produkty ako Samota Christlhof - Rubínková Veronika

Neskromná nádej - Savarijová Veronika

Neskromná nádej - Savarijová Veronika
Detail

Tvrdohlavá lekárka Klára musí stáť až pred hrozbou vážnej diagnózy, aby spochybnila smer svojej životnej cesty. Zo strachu pred utrpením sa vyberie hľadať alternatívne postupy liečby a postupne nimi prestáva opovrhovať. Keď nečakane nájde lásku u čudesného kolegu - Samuela, začína hľadať odpovede vo vlastnom vnútri. Pomaly pred ním odkrýva svoju minulosť a komplikované rodinné vzťahy, zatiaľ čo Samuel sa jej snaží všemožne pomôcť prekonať ochorenie. Zároveň sa sám priznáva so životnými úskaliami, ktoré mu nedovolia napredovať a byť šťastným. Spoločne zisťujú, že cesta k vyliečeniu a k spokojnému životu sa opiera o slobodu a skutočné pocity voči sebe samému. Do poslednej chvíle netušia, kto komu vlastne zachraňuje život. (patro.cz)

Podobné produkty ako Neskromná nádej - Savarijová Veronika

Boribonove narodeniny - Marék Veronika

Boribonove narodeniny - Marék Veronika
Detail

Prečo si oblieka Ankapanka svoje najkrajšie šaty? Prečo pečie tortu? Prečo zbiera kvietky? Tajomstvo! Samozrejme, nakoniec sa všetko odtajní a nadurdený Boribon prežije krásny deň s kamarátmi. (patro.cz)

Podobné produkty ako Boribonove narodeniny - Marék Veronika

Rudolf II. - Válková Veronika

Rudolf II. - Válková Veronika
Detail

Jedno z nejoblíbenějších Bářiných dobrodružství se dočkalo nového vydání! Tentokrát ji atlas přenesl přímo na dvůr císaře Rudolfa II., kde s příchodem věhlasných alchymistů, umělců a astrologů vzkvétaly věda i umění. Vzápětí se však Bára ocitla ve spárech intrikána Makovského z Makové. Při útěku z jeho domu náhodou vyslechla rozhovor spiklenců, kteří Rudolfovi II. usilovali o život. Kdyby zjistili, že o jejich plánech Bára ví, neváhali by ji okamžitě odstranit… Podaří se Báře zabránit spiknutí a zachránit císaři život? (patro.cz)

Podobné produkty ako Rudolf II. - Válková Veronika

Mezerovitý plod - Šikulová Veronika

Mezerovitý plod - Šikulová Veronika
Detail

„Mezerovitý plod“ je prvním příznakem nákazy včelstva. Napadený úl, domov, do nějž se vkrádá nemoc a smrt. Hrdinka stejnojmenné prózy Veroniky Šikulové prožívá nelehké období: její milovaná matka umírá, manžel se proměnil v cizího podivína, dospívající syn se od ní odpoutává. Ona sama stárne a neví, jak dál. Přesto je její vyprávění plné barev a drsného humoru; vzpomíná na dětství a mladá léta, přidává příběhy postav z široké rodiny i sousedů z rodné Modry. Vzniká tak kniha, v níž jsou představeny všechny podoby citu, čistý a hluboký proud vyprávění, který vtáhne každého čtenáře. (patro.cz)

Podobné produkty ako Mezerovitý plod - Šikulová Veronika

Láska citáty - Bartová Veronika

Láska citáty - Bartová Veronika
Detail

Pekná darčeková publikácia s citátmi významných osobností na tému láska. Ilustrovaná pôsobivými farebnými fotografiami rôznych žánrov s nápaditým grafickým riešením, ktorá nielen poučí, ale aj príjemne poteší Vašich blízkych, ktorých knihou obdaríte. Zaujímavosťou je luxusné prevedenie matnej obálky s lokálnym lesklým lakovaním. (patro.cz)

Podobné produkty ako Láska citáty - Bartová Veronika

Svatý Václav - Válková Veronika

Svatý Václav - Válková Veronika
Detail

Legendy o svatém Václavovi zná snad každé malé dítě. A každý dospělý ví, že legendy si vždycky něco přibarvily. Ale stejně – kdo si představuje Václava jako proplešatělého čtyřicátníka, který dokáže při pitce a bojových hrách se svou družinou s přehledem držet krok a nebojí se vyzvat na souboj konkurenčního knížete (kterého naprosto s přehledem porazí)? Navíc umí číst ve třech jazycích a třech různých písmech! Taky je ženatý a má syna. Prostě, až na tu gramotnost, skoro normální panovník. A jeho bratr Boleslav? Je opravdu bratrovrah? Legendy se shodují v tom, že to nebyl on, kdo Václavovi zasadil smrtelnou ránu... Naštěstí se u toho nachomýtla Bára jako očitá svědkyně, takže může po téměř tisíciletí do věci vnést jasno. (patro.cz)

Podobné produkty ako Svatý Václav - Válková Veronika

Pozdravy záhrobí - Fiedlerová Veronika

Pozdravy záhrobí - Fiedlerová Veronika
Detail

Pracovní náplní Benedikta Klausnera je odhalovat pojistné podvodníky. K jejich dopadení používá neobvyklé metody – vidí do minulosti a rozmlouvá se záhrobím. Své schopnosti úspěšně tají až do chvíle, kdy podnikatel Mlynář zabije svou dobře pojištěnou manželku. Usvědčení vraha pak přestává být otázkou peněz a stává se pro Benedikta osobní záležitostí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pozdravy záhrobí - Fiedlerová Veronika
KETER Skládací pracovní stůl 237005, Veronika se rozhodla zemřít, ESSCHERT DESIGN Stůl zahradní pracovní, šedý NG75 (421294), Esschert Design zahradní pracovní stůl bílý CF29W (404624), Veronika se rozhodla zemřít (9788025710005), Zahradní pracovní stůl se zinkovou deskou masivní akácie (46561), G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21), BRIO 34596 Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím (7312350345964), Přepážka na pracovní stůl 72×40 cm modrá WALLY, 256705 (beliani_256705), Přepážka na pracovní stůl 130×40 cm modrá WALLY, 256711 (beliani_256711), Veronika zlobidlo (978-80-247-5830-5), Přepážka na pracovní stůl 72×40 cm světle šedá WALLY, 256706 (beliani_256706), Přepážka na pracovní stůl 130×40 cm světle šedá WALLY, 256712 (beliani_256712), Přepážka na pracovní stůl 80×40 cm světle šedá WALLY, 256709 (beliani_256709), Veronika v Dubaji (978-80-264-1704-0), Böhmová Veronika: Stravinskij & Prokofjev: Klavírní dílo - CD (SU4148-2), Veronika Žilková Dělte dvěma (978-80-88406-09-9), Veronika Kašáková: Lhala jsem (978-80-265-1028-4), Lhala jsem: Veronika Kašáková (978-80-265-1028-4), Veronika Vieweghová: Být sama sebou (978-80-264-3218-0), Veronika a srdíčka v deníku (978-80-264-3724-6), Veronika z pískově žlutého domu (978-80-7433-095-7), Veronika a srdíčka pod lavicí (978-80-264-4241-7), Veronika a srdíčka pod lavicí (978-80-264-3080-3), dyskalkulie pracovní listy, pracovní sešity matematika, OneConcept Liverpool, 3-v-1, hrací stůl, 7' kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, jídelní stůl, bílý, OneConcept Liverpool, 3-v-1, hrací stůl, 7' kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, jídelní stůl, černý, Woody Pracovní ponk jednoduchý , Čtyři dohody – pracovní kniha ()