Pracovní stůl davies

Produkt Pracovní stůl davies sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Pracovní stůl davies upraviť a produkt hľadať znova.

Pracovní stůl Davies

Pracovní stůl Davies
Detail

> 100% dřevotříska potažená melaminem > tloušťka desky: 18 mm > rám: 100% metal > šířka: 70 cm, výška: 50 cm, hloubka: 50 cm > lze připevnit ke stěně (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Pracovní stůl Davies , Keter skládací pracovní stůl 237005

Silikonová forma velké Flitry - Large Sequins Border Karen Davies - Karen Davies

Silikonová forma velké Flitry - Large Sequins Border Karen Davies - Karen Davies
Detail

Luxusní silikonová forma od Karen Davies Flitry. Tato silikonová forma navržená Karen Davies je ideální pro vytvoření krásného flitrového okraje. Tato forma z vysoce kvalitního silikonu vám vytvoří velký vzor flitrů a dává vašim dortům jedinečný vzhled, který jen těžko dosáhnete jiným způsobem. Jednotlivé pásky vytvořené touto formou navíc velmi snadno tvoří velkou plochu, dokonale do sebe její okraje zapadají. Podívejte se nakonec na naše video... Postup práce: Dobře prohněťte marcipán nebo fondant či potahovací hmotu. V případě potřeby smíchejte fondant s trochou práškového tylu nebo CMC. Udělejte si kouli avtiskněte marcipán nebo fondant zevnitř ven do formy. Vyjměte tvar z formy. Pokud je to nutné, poprašte moučkovým cukrem s trochou kukuřičného škrobu nebo speciálním podsypovým cukrem. Velikost formy: cca 22 x 6,4 cm (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma velké Flitry - Large Sequins Border Karen Davies - Karen Davies , Esschert design stůl zahradní pracovní, šedý ng75 (421294)

Silikonová forma malé Flitry - Small Sequins Border Karen Davies - Karen Davies

Silikonová forma malé Flitry - Small Sequins Border Karen Davies - Karen Davies
Detail

Tato silikonová forma umožní jednoduchým způsobem výrobu jemných flitrů, které za pomoci metalických barev zvýrazní moučník a dodá mu zase jiný pohled než je klasika. Rozměr formičky: 22 × 6.5 cm (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma malé Flitry - Small Sequins Border Karen Davies - Karen Davies , Esschert design zahradní pracovní stůl bílý cf29w (404624)

Montessori batole - Davies Simone

Montessori batole - Davies Simone
Detail

Srozumitelná a komplexní příručka k výchově batolat podle Montessori. Chcete najít způsob, jak si výchovu batolete víc užívat? Povzbuzovat svoje dítě k tomu, aby se rádo učilo? Dosáhnout toho, že dítě spolupracuje, aniž byste na něj křičeli, nebo se opakovali? Pak je tahle kniha pro vás to pravé. Montessori přístup vede děti k tomu, aby samy objevovaly svět vlastníma rukama a přebíraly odpovědnost, když je potřeba, zatímco dospělí fungují jako vedení. Tato kniha nabízí jednoduché, praktické rady, jak uplatnit zásady učení Montessori do každodenního života s dítětem ve věku do tří let. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Montessori batole - Davies Simone , Zahradní pracovní stůl se zinkovou deskou masivní akácie (46561)

Průvodce Barcelona - Sally Davies

Průvodce Barcelona - Sally Davies
Detail

Barcelona je okouzlující přímořské město s mimořádnou kulturou, proslulou architekturou a špičkovými bary a restauracemi.S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci města!– Úžasné zážitky – inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst– Naplánujte si cestu – užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ– Mimo známé trasy – naši autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečnéhoZvláštní kapitoly– Procházky městem– La Sagrada Família podrobně– Gastronomické tipy– Gaudí a modernismusŘíkáme to tak, jak to je.Našim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení, a můžete se proto spolehnout na to, že jsme absolutně objektivní. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Průvodce Barcelona - Sally Davies , G21 dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21)

Matčina panenka - Abby Davies

Matčina panenka - Abby Davies
Detail

Matka miluje svou dceru Mirabelle. Je to její panenka – a tak ji v domě se zabedněnými okny i dveřmi obléká, maluje jí tvář a češe vlasy. Jenže jak dívenka roste, šaty už jí tak nepadnou a Matka není spokojená. Ke třináctým narozeninám proto Mirabelle dostane dárek, pětiletou sestřičku Clarabelle, kterou Matka zachránila z vnějšího světa. Mirabelle postupně dochází, že její život není tak normální, jak si myslela… a že život panenky nebývá nikdy dlouhý. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Matčina panenka - Abby Davies , Brio 34596 stavebnice brio builder pracovní stůl s nářadím (7312350345964)

Hravý atlas - Davies Kate

Hravý atlas - Davies Kate
Detail

Vydejte se na objevitelskou pouť s tímto unikátním atlasem a pomocí magických čoček prozkoumejte všechny světadíly. Rostliny, zvířata a dějiny umění jsou zde vyvedeny v kaleidoskopických barvách v podání dua Carnovsky, designérů žijících v Miláně. Do kterého kouta světa se vydáte? (patro.cz)

Podobné produkty ako Hravý atlas - Davies Kate , Přepážka na pracovní stůl 72×40 cm modrá wally, 256705 (beliani_256705)

Montessori batole - Davies Simone

Montessori batole - Davies Simone
Detail

Srozumitelná a komplexní příručka k výchově batolat podle Montessori. Chcete najít způsob, jak si výchovu batolete víc užívat? Povzbuzovat svoje dítě k tomu, aby se rádo učilo? Dosáhnout toho, že dítě spolupracuje, aniž byste na něj křičeli, nebo se opakovali? Pak je tahle kniha pro vás to pravé. Montessori přístup vede děti k tomu, aby samy objevovaly svět vlastníma rukama a přebírat odpovědnost, když je potřeba, zatímco dospělí fungují jako vedení. Tato kniha nabízí jednoduché, praktické rady, jak uplatnit zásady učení Montessori do každodenního života s dítětem ve věku do tří lwet. (patro.cz)

Podobné produkty ako Montessori batole - Davies Simone , Přepážka na pracovní stůl 130×40 cm modrá wally, 256711 (beliani_256711)

The Magic Trap - Jacqueline Davies

The Magic Trap - Jacqueline Davies
Detail

Jessie and Evan Treski have waged a lemonade war, sought justice in a class trial, unmasked a bell thief, and stood at opposite ends over the right to keep secrets. Now they are creating a magic show--a professional magic show, in their own backyard! They practice, they study, and they practice some more. And who shows up? Their father, who has done such a good job of disappearing over the past few years. Just as Evan and Jessie took on running a business in The Lemonade War and a court of law in The Lemonade Crime, in this fifth novel of the bestselling Lemonade War series, they take on the challenges of magic and illusion all while discovering some hidden truths about their own family. Another fresh, funny, emotionally charged novel by the author whom Books for Kids calls, "one of the best writers for the middle grades around." (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Magic Trap - Jacqueline Davies , Přepážka na pracovní stůl 72×40 cm světle šedá wally, 256706 (beliani_256706)

The Lemonade Crime - Jacqueline Davies

The Lemonade Crime - Jacqueline Davies
Detail

Following the laws of our legal system, Evan and Jessie's fourth grade class concocts a courtroom on the playground, putting Scott Spencer, alleged thief, on trial. They create a legitimate courtroom--with a judge, witnesses, a jury of their peers--and surprising consequences. As she explores the difficulties of fairness, Jacqueline Davies once again reveals how good she is at understanding the complex emotions of children this age. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Lemonade Crime - Jacqueline Davies , Přepážka na pracovní stůl 130×40 cm světle šedá wally, 256712 (beliani_256712)

The Lemonade War - Jacqueline Davies

The Lemonade War - Jacqueline Davies
Detail

"For a full hour, he poured lemonade. The world is a thirsty place, he thought as he nearly emptied his fourth pitcher of the day." And I am the Lemonade King. Fourth-grader Evan Treski is people-smart. He s good at talking with people, even grownups. His younger sister, Jessie, on the other hand, is math-smart, but not especially good with people. So when the siblings lemonade stand war begins, there really is no telling who will win or even if their fight will ever end. Brimming with savvy marketing tips for making money at any business, definitions of business terms, charts, diagrams, and even math problems, this fresh, funny, emotionally charged novel subtly explores how arguments can escalate beyond anyone s intent. Awards: 2009 Rhode Island Children's Book Award, 2007 New York Public Library 100 Titles for Reading and Sharing, North Carolina Children s Book Award 2011, 2011 Nutmeg Award (Connecticut) (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Lemonade War - Jacqueline Davies , Přepážka na pracovní stůl 80×40 cm světle šedá wally, 256709 (beliani_256709)

The Bell Bandit - Jacqueline Davies

The Bell Bandit - Jacqueline Davies
Detail

The third installment of the popular Lemonade War series finds siblings Evan and Jessie Treski at their grandmother's Vermont house for the holidays, solving another mystery. This one involves figuring out who stole a cherished bell the whole neighborhood (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Bell Bandit - Jacqueline Davies , Ensemble jupiter, iestyn davies: eternal heaven handel árie a dua / oratoria - cd (5054197196775)

The Candy Smash - Jacqueline Davies

The Candy Smash - Jacqueline Davies
Detail

Jessie and Evan Treski have waged a lemonade war, sought justice in a class trial, and even unmasked a bell thief. Now they are at opposite ends over the right to keep secrets. Evan believes some things (such as his poetry) are private. Jessie believes sc (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Candy Smash - Jacqueline Davies , Dyskalkulie pracovní listy

3D omalovánky: Města - Hannah Davies

3D omalovánky: Města - Hannah Davies
Detail

Relaxace a inspirace pro děti i dospělé jednoduše díky pastelkám. Omalovánky baví všechny. Kromě toho, že s nimi můžeme strávit příjemné společné chvilky a zabavit jimi naše neposedné ratolesti, nabízejí nám i zajímavý způsob výtvarného vyjádření, relaxace a odpočinku. Pomohou utřídit si cit pro barvy, méně zkušeným zpevnit zápěstí a získat jistotu při kreslení i malování. 3D omalovánky nabízejí navíc novou dimenzi vybarvování. Naučíte se jednoduše vytvářet propracované 3D kresby a s pomocí speciálních 3D brýlí budete sledovat, jak vystupují z knihy. Ručně kreslené vzory umělkyně Hannah Davies vás díky své propracovanosti a rozmanitosti nepřestanou bavit. V knize se můžete těšit na světoznámá města, jako je Las Vegas nebo Rio de Janeiro, slavné stavby, jako např. baziliku sv. Petra v Římě nebo most Golden Gate v San Franciscu, a monumentální panoramata, jaké vytváří mnohamilionové Tokio a hora Fudži. Kniha navíc obsahuje předtištěné stránky, které vám pomohou plně rozvinout vlastní kresbu. Jak se vybarvují 3D omalovánky a jak fungují speciální stereoskopické 3D brýle? Nejvýraznějšího 3D efektu dosáhnete sytými barvami, místa, která chcete zatlačit do pozadí, vybarvujte studenými, světlými barvami. Proč? Přílohami knih jsou 3D brýle, které využívají nejnovější technologii ChromaDepth® k vytvoření úžasné iluze prostoru v ručně kreslených obrázcích. Na rozdíl od tradičních 3D procesů, které vyžadují dva obrazy, ChromaDepth® má zakódovanou informaci do jednoho obrazu za použití binární optiky a barev. 3D ChromaDepth® brýle vytvoří 3D iluzi na základě jednoduchého pravidla: červená barva v popředí a zbývající barvy dále podle jejich pozice v duze. Takže jak vidíte, je potřeba u vybarvování skutečně přemýšlet, což vás zaručeně odvede od každodenních starostí. Nenechte si ujít příležitost tuto skvělou novinku vyzkoušet. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 3D omalovánky: Města - Hannah Davies , Pracovní sešity matematika

3D omalovánky: Zvířata - Hannah Davies

3D omalovánky: Zvířata - Hannah Davies
Detail

Relaxace a inspirace pro děti i dospělé jednoduše díky pastelkám. Omalovánky baví všechny. Kromě toho, že s nimi můžeme strávit příjemné společné chvilky a zabavit jimi naše neposedné ratolesti, nabízejí nám i zajímavý způsob výtvarného vyjádření, relaxace a odpočinku. Pomohou utřídit si cit pro barvy, méně zkušeným zpevnit zápěstí a získat jistotu při kreslení i malování. 3D omalovánky nabízejí navíc novou dimenzi vybarvování. Naučíte se jednoduše vytvářet propracované 3D kresby a s pomocí speciálních 3D brýlí budete sledovat, jak vystupují z knihy. Ručně kreslené vzory umělkyně Hannah Davies vás díky své propracovanosti a rozmanitosti nepřestanou bavit. V knize se můžete těšit na barevné papoušky, roztodivný hmyz, rozmanité vodní živočichy a spoustu dalších exotických zvířat. Navíc obsahuje předtištěné stránky, které vám pomohou plně rozvinout vlastní kresbu. Jak se vybarvují 3D omalovánky a jak fungují speciální stereoskopické 3D brýle? Nejvýraznějšího 3D efektu dosáhnete sytými barvami, místa, která chcete zatlačit do pozadí, vybarvujte studenými, světlými barvami. Proč? Přílohami knih jsou 3D brýle, které využívají nejnovější technologii ChromaDepth® k vytvoření úžasné iluze prostoru v ručně kreslených obrázcích. Na rozdíl od tradičních 3D procesů, které vyžadují dva obrazy, ChromaDepth® má zakódovanou informaci do jednoho obrazu za použití binární optiky a barev. 3D ChromaDepth® brýle vytvoří 3D iluzi na základě jednoduchého pravidla: červená barva v popředí a zbývající barvy dále podle jejich pozice v duze. Takže jak vidíte, je potřeba u vybarvování skutečně přemýšlet, což vás zaručeně odvede od každodenních starostí. Nenechte si ujít příležitost tuto skvělou novinku vyzkoušet. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 3D omalovánky: Zvířata - Hannah Davies , Oneconcept liverpool, 3-v-1, hrací stůl, 7' kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, jídelní stůl, bílý

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové nebo perníkové vánoční dekorace, kterými ozdobíte vánoční stromek či dortu nebo dezerty. Forma kromě hvězdy obsahuje další 3 vánoční vzory. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 9 x 9 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Hvězda , Oneconcept liverpool, 3-v-1, hrací stůl, 7' kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, jídelní stůl, černý

Čo ťa žerie - Davies Nicola

Čo ťa žerie - Davies Nicola
Detail

Takmer každý živočích na Zemi – vrátane nás ľudí – hostí vo svojom tele mnoho malých nájomníkov – parazitov. V ľudskom tele môžu žiť až stovky rôznych druhov cudzopasníkov, od takmer nebadateľných kliešťov až po niekoľko metrov dlhé hrôzostrašné pásomnice. Pravdepodobne ich má zopár v sebe každý z nás, aj keď o tom vôbec nevieme. Zaujímavé aj šokujúce informácie o týchto potvorkách nájdete v tejto skvelej prírodopisnej knihe. A zaručene budete mať o chvíľu pocit, že nejakého parazita hostíte aj vy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Čo ťa žerie - Davies Nicola , Woody pracovní ponk jednoduchý

Macko Bruško hasičom - Davies Benji

Macko Bruško hasičom - Davies Benji
Detail

Veršované leporelo s posuvnými a otáčacími časťami. Macko Bruško dnes pomáha na hasičskej stanici. Rýchlo do auta, v meste horí! Macko Bruško sa hneď oblečie, pripraví si hasičskú výstroj a už sa rúti s hasičský autom ulicami mesta. Macko a jeho kamaráti zvieratká sú však profesionáli a oheň rýchlo uhasia... (patro.cz)

Podobné produkty ako Macko Bruško hasičom - Davies Benji , Čtyři dohody – pracovní kniha ()

Silikonová formička Kačenka - Karen Davies

Silikonová formička Kačenka - Karen Davies
Detail

Silikonová formička Kačenka Natlačením modelovací nebo potahovací hmoty získáte kačenku se srdíčkem, kterými můžete zdobit nejlépe potahované dětské dorty a cupcakes k narozeninám či svátku. Kačenka se hodí pro jednoduché zdobení velikonočních a jarních zákusků a sušenek. Kachničku barvěte tekutými nebo gelovými barvami. Pro jemný perleťový nádech použijte prachové barvy. K připevnění na po potahovací hmotu použijte nejlépe jedlé lepidlo nebo královskou glazuru. Velikost 7 cm. Silikonová formička. Použití: potřebnou část modelovací hmoty silně vtlačte do formičky. Nechte hmotu chvíli ztvrdnout a poté opatrně vyjměte a dokreslete. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Silikonová formička Kačenka - Karen Davies , Literární výchova 8 pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7245-360-3)

Silikonová formička Králíček - Karen Davies

Silikonová formička Králíček - Karen Davies
Detail

Silikonová formička Králíček Do formičky natlačte modelovací nebo potahovací hmotu. Po zatuhnutí získáte tvar zajíčka, kterým můžete zdobit potahované dorty pro děti nebo velikonoční a jarní dorty a zákusky. Dorty můžete dále dozdobovat květinami, lístky, mašličkami a dalšími dekoracemi. Na velikonoční dorty přidejte například ještě kuřátka, vajíčka a další veselé motivy. K barvení použijte tekuté nebo gelové barvy. Pro lesklý efekt použijte barvy prachové s perletí. K připevnění na potahované dorty a cupcakes použijte nejlépe jedlé lepidlo nebo bílkovou polevu. Velikost 7 cm. Silikonová formička. Použití: potřebnou část modelovací hmoty silně vtlačte do formičky. Nechte hmotu chvíli ztvrdnout a poté opatrně vyjměte a dokreslete. (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Silikonová formička Králíček - Karen Davies , Mountfield zahradní stůl

3D omalovánky Města - Davies Hannah

3D omalovánky Města - Davies Hannah
Detail

Relaxace a inspirace pro děti i dospělé jednoduše díky pastelkám. Omalovánky baví všechny. Kromě toho, že s nimi můžeme strávit příjemné společné chvilky a zabavit jimi naše neposedné ratolesti, nabízejí nám i zajímavý způsob výtvarného vyjádření, relaxace a odpočinku. Pomohou utřídit si cit pro barvy, méně zkušeným zpevnit zápěstí a získat jistotu při kreslení i malování. 3D omalovánky nabízejí navíc novou dimenzi vybarvování. Naučíte se jednoduše vytvářet propracované 3D kresby a s pomocí speciálních 3D brýlí budete sledovat, jak vystupují z knihy. Ručně kreslené vzory umělkyně Hannah Davies vás díky své propracovanosti a rozmanitosti nepřestanou bavit. V knize se můžete těšit na světoznámá města, jako je Las Vegas nebo Rio de Janeiro, slavné stavby, jako např. baziliku sv. Petra v Římě nebo most Golden Gate v San Franciscu, a monumentální panoramata, jaké vytváří mnohamilionové Tokio a hora Fudži. Kniha navíc obsahuje předtištěné stránky, které vám pomohou plně rozvinout vlastní kresbu. (patro.cz)

Podobné produkty ako 3D omalovánky Města - Davies Hannah , Motivate! 4: pracovní sešit (9781380075918)

Hilda a pidilidi - Davies Stephen

Hilda a pidilidi - Davies Stephen
Detail

Tohle je Hilda, průzkumnice, dobrodružka a fanynka kamenů. Na světě má nejradši dvě věci: svůj skicák a psa Větvíka. Tedy, na světě má nejradši tři věci: svůj skicák, psa Větvíka a maminku. Pardon, na světě má nejradši svůj skicák, psa Větvíka, maminku a všechny nadpřirozené bytosti a příšerky, které žijí u nich v údolí. Hildina dobrodružství nejprve uchvátila čtenářky a čtenáře komiksů, poté vznikl animovaný seriál od Netflixu a nyní je tu knižní série. Prožijte s Hildou znovu její první setkání s trollem nebo s párem zamilovaných obrů. Pro skalní fanynky a fanoušky nabízí kniha desítky nových ilustrací a rozšíření smyšlené krajiny, do které se tak rádi vracíme. A pokud jste o Hildě nikdy neslyšeli, máme pro vás dvě otázky: Na co čekáte? A bolí oči hodně, když člověk poprvé vyleze z jeskyně? (patro.cz)

Podobné produkty ako Hilda a pidilidi - Davies Stephen , Keter pracovní koza lumberjack (238271)

3D omalovánky Zvířata - Davies Hannah

3D omalovánky Zvířata - Davies Hannah
Detail

Relaxace a inspirace pro děti i dospělé jednoduše díky pastelkám. Omalovánky baví všechny. Kromě toho, že s nimi můžeme strávit příjemné společné chvilky a zabavit jimi naše neposedné ratolesti, nabízejí nám i zajímavý způsob výtvarného vyjádření, relaxace a odpočinku. Pomohou utřídit si cit pro barvy, méně zkušeným zpevnit zápěstí a získat jistotu při kreslení i malování. 3D omalovánky nabízejí navíc novou dimenzi vybarvování. Naučíte se jednoduše vytvářet propracované 3D kresby a s pomocí speciálních 3D brýlí budete sledovat, jak vystupují z knihy. Ručně kreslené vzory umělkyně Hannah Davies vás díky své propracovanosti a rozmanitosti nepřestanou bavit. V knize se můžete těšit na barevné papoušky, roztodivný hmyz, rozmanité vodní živočichy a spoustu dalších exotických zvířat. Navíc obsahuje předtištěné stránky, které vám pomohou plně rozvinout vlastní kresbu. (patro.cz)

Podobné produkty ako 3D omalovánky Zvířata - Davies Hannah , Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203)

Průvodce Barcelona do kapsy - Sally Davies

Průvodce Barcelona do kapsy - Sally Davies
Detail

Neskonale úchvatná Barcelona nabízí směs rozmarné modernistické architektury, slunných pláží a potemnělých středověkých uliček, v nichž se ukrývají nádherné a nápadité hospůdky a bary. Legendární katalánské hlavní město se pyšní římskými rozvalinami i uměleckými veledíly moderní éry, gotickými paláci i retro koktejlovými bary – a jedním z nejposvátnějších fotbalových stadionů na světě. PRONIKNĚTE PŘÍMO K SRDCI BARCELONYTento stručný, praktický a snadno použitelný průvodce, perfektní na krátkou dovolenou nebo víkendový výlet, obsahuje popis největších zajímavostí, navržených tras a místních tajemství, jež vám pomohou vytvořit nezapomenutelnou cestu. V PRŮVODCI NAJDETEMapy každé čtvrtiPěší prohlídky a denní trasyZasvěcená doporučeníCestovní tipy od místních100% nezávislé rady Říkáme to tak, jak to jeNašim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení, a můžete se proto spolehnout na to, že jsme absolutně objektivní. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Průvodce Barcelona do kapsy - Sally Davies , Pracovní ponk s nářadím (8693830017021)

Co nás všechny žere? - Nicola Davies

Co nás všechny žere? - Nicola Davies
Detail

Napadlo vás někdy, že snad každý živý tvor na naší planetě - včetně nás lidí - je "domovem" mnoha různých cizopasníků? Jsou stovky všelijakých parazitů, od maličkých roztočů po dlouhé tasemnice, kteří mohou žít na povrchu nebo uvnitř našich těl. Ale neděste se! Vaše těla jsou bezpochyby příliš čistá a upravená na to, aby uživila mnoho parazitů. Pár jich však "hostíte", i když si to nemyslíte. A o těch dalších si můžete přečíst spoustu zajímavých, někdy až šokujících informací v téhle absolutně pravdivé, drsně realistické i vtipně napsané a ilustrované knížce! Že se od teď během několika následujících vteřin začnete někde škrábat?! To je jasné! A když vás čtení pobaví, můžete si užít také další knihu z dílny populárního autora a ilustrátora - Bobky, šišky a jiná hovínka, tedy knihu o tom, o čem se většinou nemluví. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Co nás všechny žere? - Nicola Davies , Vlastivěda pro 4. ročník pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7235-587-7)

Knižný klub slečny Lucy - Emma Davies

Knižný klub slečny Lucy - Emma Davies
Detail

Dvadsaťštyriročná Lucy zúfalo potrebuje začať odznova. Večne nezadaná a frustrovaná zo štúdia na univerzite sa rozhodne pre prácu v malej knižnici. Čítanie a písanie zbožňuje takmer rovnako ako riešenie problémov iných ľudí a knižný klub jej na tieto záľuby poskytuje ideálnu príležitosť. Keď spoznáva nových členov, zisťuje, že práce bude mať viac než dosť. Najväčšou záhadou je pre ňu pekný, ale utiahnutý mladík Callum. Je možné, že sa v ňom ukrýva viac, ako si ľudia myslia? Krátko po tom, čo spolu začnú liečiť zlomené srdcia najvernejších návštevníkov knižnice, začnú medzi nimi lietať prvé iskry. Poslúchne rozum alebo srdce, aby sa dopracovala k šťastnému koncu, po ktorom túži? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Knižný klub slečny Lucy - Emma Davies , Jídelní stůl skien (3641)

Macko Bruško v ZOO - Benji Davies

Macko Bruško v ZOO - Benji Davies
Detail

Veršované leporelo s posuvnými a otáčacími časťami. Macko Bruško je veľmi starostlivý. Každý deň pomáha zvieratkám v ZOO, ktoré má veľmi rád. Deťom ukazuje, ako kŕmi slony a tučniaky, ako sa stará o čistotu na chodníkoch, umýva krokodílovi chrbátik a pomáha všetkým ostatným zvieratkám. Deti sa tak zoznámia aj s ťavou, levmi, zebrami, plameniakmi, lamou, chameleónom, koalou, pelikánom, pandou, žirafou a ešte s mnohými ďalšími zvieratkami... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Macko Bruško v ZOO - Benji Davies , Lena pletací stůl (4006942832101)

The Day War Came - Nicola Davies

The Day War Came - Nicola Davies
Detail

A moving, poetic narrative and child-friendly illustrations follow the heartbreaking, ultimately hopeful journey of a little girl who is forced to become a refugee. The day war came there were flowers on the windowsill and my father sang my baby brother back to sleep. Imagine if, on an ordinary day, after a morning of studying tadpoles and drawing birds at school, war came to your town and turned it to rubble. Imagine if you lost everything and everyone, and you had to make a dangerous journey all alone. Imagine that there was no welcome at the end, and no room for you to even take a seat at school. And then a child, just like you, gave you something ordinary but so very, very precious. In lyrical, deeply affecting language, Nicola Davies's text combines with Rebecca Cobb's expressive illustrations to evoke the experience of a child who sees war take away all that she knows. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Day War Came - Nicola Davies , Jídelní stůl, 337834 (337834)

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Sob

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Sob
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Sob Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové nebo perníkové vánoční dekorace, kterými ozdobíte vánoční stromek či dort nebo dezerty. Forma kromě hvězdy obsahuje další 3 vánoční vzory. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 9 x 9 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Sob , Multifunkční učební stůl (hrank002231)

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční perníčky

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční perníčky
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční perníčky Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové nebo perníkové vánoční dekorace, kterými můžete ozdobovat dorty nebo využít jako ozdobu na vánoční stromček. Forma obsahuje 9 typických vánočních vzorů. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 21 x 12 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Vánoční perníčky , Deska na pingpongový stůl

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční koule

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční koule
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční koule Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové vánoční ozdoby, kterými následně můžete zdobit dorty a dezerty. Forma obsahuje 7 ks vzorů vánočních koulí. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 21 x 12 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Vánoční koule

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda sněhulák

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda sněhulák
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda sněhulák Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové nebo perníkové vánoční dekorace, kterými ozdobíte vánoční stromek či dort nebo dezerty. Forma kromě hvězdy obsahuje další 3 vánoční vzory. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 9 x 9 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Hvězda sněhulák

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční hvězdy

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční hvězdy
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční hvězdy Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové nebo perníkové vánoční dekorace, kterými můžete ozdobovat dorty, dezerty nebo využít na stromeček jako vánoční ozdobu. Forma obsahuje 7 hvězd, sněhovou vločku, jmelí a 2 zimní čepice. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 21 x 12 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Vánoční hvězdy

Silikonová forma Karen Davies - Zasněžená krajina

Silikonová forma Karen Davies - Zasněžená krajina
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Zasněžená krajina Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové nebo perníkové vánoční dekorace, kterými vytvoříte originální vánoční cukrovinku v podobě zasněženého města. Forma obsahuje 2 velikosti vánočních stromků, sněhuláka, kostel a čtyři typy domků. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 21 x 12 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Zasněžená krajina

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční stromek

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční stromek
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Vánoční stromek Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové vánoční ozdoby, kterými následně můžete zdobit dorty a dezerty. Forma kromě stromečku obsahuje dalších 9 vánočních vzorů mezi nimi i mašle, sněhová vločka, anděl, cukrovinka a další. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 21 x 12 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Vánoční stromek

Co nás všechny žere? - Davies Nicola

Co nás všechny žere? - Davies Nicola
Detail

Napadlo vás někdy, že snad každý živý tvor na naší planetě – včetně nás lidí – je „domovem“ mnoha různých cizopasníků? Jsou stovky všelijakých parazitů, od maličkých roztočů po dlouhé tasemnice, kteří mohou žít na povrchu nebo uvnitř našich těl. Ale neděste se! Vaše těla jsou bezpochyby příliš čistá a upravená na to, aby uživila mnoho parazitů. Pár jich však „hostíte“, i když si to nemyslíte. A o těch dalších si můžete přečíst spoustu zajímavých, někdy až šokujících informací v téhle absolutně pravdivé, drsně realistické i vtipně napsané a ilustrované knížce! Že se od teď během několika následujících vteřin začnete někde škrábat?! To je jasné! A když vás čtení pobaví, můžete si užít také další knihu z dílny populárního autora a ilustrátora – Bobky, šišky a jiná hovínka, tedy knihu o tom, o čem se většinou nemluví. (patro.cz)

Podobné produkty ako Co nás všechny žere? - Davies Nicola

Knižný klub slečny Lucy - Davies Emma

Knižný klub slečny Lucy - Davies Emma
Detail

Dvadsaťštyriročná Lucy zúfalo potrebuje začať odznova. Večne nezadaná a frustrovaná zo štúdia na univerzite sa rozhodne pre prácu v malej knižnici. Čítanie a písanie zbožňuje takmer rovnako ako riešenie problémov iných ľudí a knižný klub jej na tieto záľuby poskytuje ideálnu príležitosť. Keď spoznáva nových členov, zisťuje, že práce bude mať viac než dosť. Najväčšou záhadou je pre ňu pekný, ale utiahnutý mladík Callum. Je možné, že sa v ňom ukrýva viac, ako si ľudia myslia? Krátko po tom, čo spolu začnú liečiť zlomené srdcia najvernejších návštevníkov knižnice, začnú medzi nimi lietať prvé iskry. Poslúchne rozum alebo srdce, aby sa dopracovala k šťastnému koncu, po ktorom túži? (patro.cz)

Podobné produkty ako Knižný klub slečny Lucy - Davies Emma

Macko Bruško v ZOO - Davies Benji

Macko Bruško v ZOO - Davies Benji
Detail

Veršované leporelo s posuvnými a otáčacími časťami. Macko Bruško je veľmi starostlivý. Každý deň pomáha zvieratkám v ZOO, ktoré má veľmi rád. Deťom ukazuje, ako kŕmi slony a tučniaky, ako sa stará o čistotu na chodníkoch, umýva krokodílovi chrbátik a pomáha všetkým ostatným zvieratkám. Deti sa tak zoznámia aj s ťavou, levmi, zebrami, plameniakmi, lamou, chameleónom, koalou, pelikánom, pandou, žirafou a ešte s mnohými ďalšími zvieratkami... (patro.cz)

Podobné produkty ako Macko Bruško v ZOO - Davies Benji

Silikonová forma Hortenzie - Hydrangea - Karen Davies

Silikonová forma Hortenzie - Hydrangea - Karen Davies
Detail

Silikonová formička v podobě krásných a jemných kvítků hortenzie. Tato forma vám pomůže při výrobě detailních a jemných kvítků hortenzie, třeba na okraje dortů, na cupcake nebo další zákusky. Modelovací silikonová formička vám ušetří čas a pomůže k dokonalému a věrnému výsledku. Velmi snadné použití, stačí jen vtlačit hmotu a pak nabarvit, třeba jemnými práškovými barvami. Všechny originální formy Karen Davies jsou vyráběny v továrně ve Velké Británii a nezávisle testovány v Německu, aby zajistily soulad s nejvyššími potravinovými standardy. Váha 0.114 kg Rozměry 9 x 9 cm (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Hortenzie - Hydrangea - Karen Davies

Silikonová forma Art Deco - Karen Davies

Silikonová forma Art Deco - Karen Davies
Detail

Krásná forma na rychlé vytvoření krajkových dekorů. Rozměr6,5x4cm, 6,5x6cm a 6,5x3cm. Cena za kus (svetcukraru.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Art Deco - Karen Davies

Velká kniha o kávě - Davies Veselá Petra

Velká kniha o kávě - Davies Veselá Petra
Detail

Petra Davies Veselá je mistryní ČR v přípravě kávy, podílí se na mezinárodních soutěžích a vede baristické kurzy. Její první Kniha o kávě je v oboru zásadním titulem, kterého se prodalo přes 29 000 ks. rozšířila a aktualizovala svou první úspěšnou Knihu o kávě. Sepsala spoustu nových poznatků a zohledňuje své nové zkušenosti i velký rozkvět kávové kultury. Kniha je určena i těm, kteří svou první Knihu o kávě mají - obsahuje zcela nové fotografie a mnoho nových informací včetně nových receptů kávových nápojů. Nádherné nové fotografie vtáhnou čtenáře do děje. Zavedou je přímo na kávové plantáže, do pražíren či k zajímavým osobnostem z oboru. Kniha seznamuje s řadou nových metod přípravy kávy a receptur, s domácími i profesionálními mlýnky a kávovary a další vybavením. Také v ní najdete i praktické rady jak založit a úspěšně provozovat vlastní podnik. Velkorysý formát a výjimečné vizuální, grafické a obrazové zpracování. Ideální dárek pro kohokoli, kdo miluje kávu. Pro běžné spotřebitele, kteří si dobrou kávu rádi uvaří doma, ale i pro profesionální kavárníky a baristy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Velká kniha o kávě - Davies Veselá Petra

Hilda a pidilidi - Luke Pearson, Stephen Davies

Hilda a pidilidi - Luke Pearson, Stephen Davies
Detail

Tohle je Hilda, průzkumnice, dobrodružka a fanynka kamenů. Na světě má nejradši dvě věci: svůj skicák a psa Větvíka. Tedy, na světě má nejradši tři věci: svůj skicák, psa Větvíka a maminku. Pardon, na světě má nejradši svůj skicák, psa Větvíka, maminku a všechny nadpřirozené bytosti a příšerky, které žijí u nich v údolí. Hildina dobrodružství nejprve uchvátila čtenářky a čtenáře komiksů, poté vznikl animovaný seriál od Netflixu a nyní je tu knižní série. Prožijte s Hildou znovu její první setkání s trollem nebo s párem zamilovaných obrů. Pro skalní fanynky a fanoušky nabízí kniha desítky nových ilustrací a rozšíření smyšlené krajiny, do které se tak rádi vracíme. A pokud jste o Hildě nikdy neslyšeli, máme pro vás dvě otázky: Na co čekáte? A bolí oči hodně, když člověk poprvé vyleze z jeskyně? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hilda a pidilidi - Luke Pearson, Stephen Davies

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Santa Claus

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Santa Claus
Detail

Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Santa Claus Se silikonovou formou vytvoříte originální fondánové nebo perníkové vánoční dekorace, kterými ozdobíte vánoční stromek či dort nebo dezerty. Forma kromě hvězdy obsahuje další 3 vánoční vzory. Formy Karen Davies jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 9 x 9 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Silikonová forma Karen Davies - Hvězda Santa Claus

Montessori pre batoľatá - Davies Simone - e-kniha

Montessori pre batoľatá - Davies Simone - e-kniha
Detail

eBook:,PREMEŇTE SVOJU DOMÁCNOSŤ NA DOMOV PODĽA MONTESSORI – A STAŇTE SA VŠÍMAVEJŠÍMI, POZORNEJŠÍMI A VYROVNANEJŠÍMI RODIČMI. Je čas zmeniť náš pohľad na batoľatá. Pomocou princípov vytvorených doktorkou Mariou Montessori autorka Simone Davies ukazuje, ako je možné zmeniť život s „hrozným“ batoľaťom na pestrý a vzájomne obohacujúci čas plný zvedavosti, učenia sa, rešpektu a objavovania. Spolu so stovkami praktických nápadov týkajúcich sa všetkých stránok života s batoľaťom, ponúka kniha päť princípov na povzbudenie prirodzenej zvedavosti u vášho dieťaťa, od „dôvery dieťaťu“ až po „pestovanie jeho zvedavosti“. Nájdete v nej návody, ako si krok po kroku jednoducho vybudovať každodennú rutinu, ako napríklad umývanie zubov či chodenie na toaletu, ako zvládať situácie medzi súrodencami alebo rozlúčiť sa s cumlíkom. Okrem toho vás môže naučiť: • ako zostať pokojnými, keď vaše batoľa práve pokojné nie je a ako stanoviť hranice s láskou a rešpektom – bez uchyľovania sa k úplatkom alebo trestom • ako si zariadiť domov a zbaviť sa chaosu • ako vytvoriť montessori aktivity vhodné práve pre dieťa vo veku jeden až tri roky • ako vychovať zvedavé dieťa, ktoré miluje skúmať svet okolo seba • ako vidieť svet očami dieťaťa a nechať sa prekvapovať a tešiť detskou perspektívou • ako byť vášmu dieťaťu sprievodcom – a skutočne vedieť oceniť každý krok na jeho ceste (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Montessori pre batoľatá - Davies Simone - e-kniha

Bobky, šišky a jiná hovínka - Davies Nicola

Bobky, šišky a jiná hovínka - Davies Nicola
Detail

Zvířecí trus je jednou z nejdůležitějších věcí na světě. Že není? Máme vás přesvědčit? Nakoukněte do téhle knížky a dozvíte se, co se s trusem v přírodě děje, co všechno se z něj dá zjistit a mnoho jiného, co by vás asi nenapadlo. (patro.cz)

Podobné produkty ako Bobky, šišky a jiná hovínka - Davies Nicola

Velká kniha o kávě - Davies Veselá Petra

Velká kniha o kávě - Davies Veselá Petra
Detail

Petra Davies Veselá je mistryní ČR v přípravě kávy, podílí se na mezinárodních soutěžích, vede baristické kurzy a společně se svým manželem Gvilymem Daviesem, mistrem světa v přípravě kávy, založila vlstní pražírnu kávy. Její první Kniha o kávě je v oboru zásadním titulem, kterého se prodalo přes 30 500 ks. Vzhledem k rozvoji oboru a zájmu publika autorka původní knihu rozšířila a aktualizovala do nové a výpravné Velké knihy o kávě. Sepsala spoustu nových poznatků a zohlednila své nové zkušenosti i velký rozkvět kávové kultury. Kniha je určena i těm, kteří svou první Knihu o kávě mají - obsahuje zcela nové fotografie a mnoho nových informací včetně nových receptů kávových nápojů. Nádherné nové fotografie vtáhnou čtenáře do děje. Zavedou je přímo na kávové plantáže, do pražíren či k zajímavým osobnostem z oboru. Kniha seznamuje s řadou nových metod přípravy kávy a receptur, s domácími i profesionálními mlýnky a kávovary a další vybavením. Také v ní najdete praktické rady, jak založit a úspěšně provozovat vlastní podnik. Velkorysý formát a výjimečné vizuální, grafické a obrazové zpracování. Ideální dárek pro kohokoli, kdo miluje kávu. Pro běžné spotřebitele, kteří si dobrou kávu rádi uvaří doma, ale i pro profesionální kavárníky a baristy. Fotografie: David Židlický (patro.cz)

Podobné produkty ako Velká kniha o kávě - Davies Veselá Petra

The Demon in the Machine - Paul A. Davies

The Demon in the Machine - Paul A. Davies
Detail

When Darwin set out to explain the origin of species, he made no attempt to answer the deeper question: what is life?For generations, scientists have struggled to make sense of this fundamental question. Life really does look like magic: even a humble bacterium accomplishes things so dazzling that no human engineer can match it. And yet, huge advances in molecular biology over the past few decades have served only to deepen the mystery. So can life be explained by known physics and chemistry, or do we need something fundamentally new?In this penetrating and wide-ranging new analysis, world-renowned physicist and science communicator Paul Davies searches for answers in a field so new and fast-moving that it lacks a name, a domain where computing, chemistry, quantum physics and nanotechnology intersect. At the heart of these diverse fields, Davies explains, is the concept of information: a quantity with the power to unify biology with physics, transform technology and medicine, and even to illuminate the age-old question of whether we are alone in the universe.From life's murky origins to the microscopic engines that run the cells of our bodies, The Demon in the Machine is a breath-taking journey across the landscape of physics, biology, logic and computing. Weaving together cancer and consciousness, two-headed worms and bird navigation, Davies reveals how biological organisms garner and process information to conjure order out of chaos, opening a window on the secret of life itself. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako The Demon in the Machine - Paul A. Davies

Hilda a pidilidi - Luke Pearson, Stephen Davies - audiokniha

Hilda a pidilidi - Luke Pearson, Stephen Davies - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Modrovlasá rozumbrada Hilda je malá průzkumnice, která má na světě ze všeho nejradši svůj skicák, liškolouška Větvíka, maminku a všechny obry, trolly, hafíky a skřítky, co žijí u nich v údolí. Zničehonic však v domku, v němž s maminkou doposud spokojeně bydlela, vypukne spoušť. Miniaturním elfům, kteří údolí obývají, totiž dochází trpělivost s tím, jak jim obě „obryně“ dupou nad hlavou, a tak se je snaží vystrnadit. Hilda se s nimi za pomoci elfa Alfura rozhodne promluvit, jenže pidilidi jsou velcí byrokraté a navíc situaci poněkud zkomplikují obři… Seznamte se s dřevěným skřítkem Poleňákem, který rád lehává u krbu, zjistěte, jak lepkavý je trolí hlen, které vtipy mají rádi duchové, a proč obři odletěli do vesmíru. Hildiny příběhy uchvátily příznivce komiksů, poté i diváky animovaného seriálu od Netflixu a teď rozezní i vaše uši! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hilda a pidilidi - Luke Pearson, Stephen Davies - audiokniha

Karen Davies Silikonová forma háčkovaný vzor - Crochet Piece

Karen Davies Silikonová forma háčkovaný vzor - Crochet Piece
Detail

Se silikonovou formou jednoduše vytvoříte krásný a originální háčkovaný vzor na okraje dortu. Háčkované zdobení je vhodné na dorty s dětskou tématikou. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 21 x 12 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Karen Davies Silikonová forma háčkovaný vzor - Crochet Piece

Karen Davies Silikonová forma Hortenzie okraj - Hydrangea Border

Karen Davies Silikonová forma Hortenzie okraj - Hydrangea Border
Detail

Vysoce kvalitní silikonová forma na květinový pás hortenzie. Pomocí květinového pásu vytvoříte ozdobné detaily na svatebních a a elegantních dortech a dezertech. Formu ocení stejně zkušení tak i amatérští dekoratéři dortů. Postup Dobře promíchejte marcipán nebo fondán. Vyválejte si potřebné množství fondánu, který vložíte do formy, vyberte hmotu z formy a dekorujte podle preferencí. Rozměr: 3,8 x 17 cm (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Karen Davies Silikonová forma Hortenzie okraj - Hydrangea Border
KETER Skládací pracovní stůl 237005, ESSCHERT DESIGN Stůl zahradní pracovní, šedý NG75 (421294), Esschert Design zahradní pracovní stůl bílý CF29W (404624), Zahradní pracovní stůl se zinkovou deskou masivní akácie (46561), G21 Dětské nářadí kufřík a pracovní stůl (008-21), BRIO 34596 Stavebnice BRIO BUILDER Pracovní stůl s nářadím (7312350345964), Přepážka na pracovní stůl 72×40 cm modrá WALLY, 256705 (beliani_256705), Přepážka na pracovní stůl 130×40 cm modrá WALLY, 256711 (beliani_256711), Přepážka na pracovní stůl 72×40 cm světle šedá WALLY, 256706 (beliani_256706), Přepážka na pracovní stůl 130×40 cm světle šedá WALLY, 256712 (beliani_256712), Přepážka na pracovní stůl 80×40 cm světle šedá WALLY, 256709 (beliani_256709), Ensemble Jupiter, Iestyn Davies: Eternal Heaven Handel Árie a dua / Oratoria - CD (5054197196775), dyskalkulie pracovní listy, pracovní sešity matematika, OneConcept Liverpool, 3-v-1, hrací stůl, 7' kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, jídelní stůl, bílý, OneConcept Liverpool, 3-v-1, hrací stůl, 7' kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, jídelní stůl, černý, Woody Pracovní ponk jednoduchý , Čtyři dohody – pracovní kniha (), Literární výchova 8 Pracovní sešit: Pracovní sešit (978-80-7245-360-3), mountfield zahradní stůl, Motivate! 4: Pracovní sešit (9781380075918), KETER pracovní koza Lumberjack (238271), Sociální a pracovní rehabilitace (9788024650203), Pracovní ponk s nářadím (8693830017021), Vlastivěda pro 4. ročník Pracovní sešit: pracovní sešit (978-80-7235-587-7), Jídelní stůl SKIEN (3641), Lena Pletací stůl (4006942832101), Jídelní stůl, 337834 (337834), Multifunkční učební stůl (HRAnk002231), deska na pingpongový stůl