Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz
NITRO SLASH 25 PRO Batoh na lyžování a snowboarding, černá, velikost
Batoh Nitro SLASH 25 PRO se spoustou vychytávek vám pomůže dostat na kopec hromadu potřebných věcí. Nabízí odvětraná záda CROSS_WINDS TM, stavitelnou výšku uchycení popruhů, hrudní i bederní pás, kompresní popruhy a nosný systém na snowboard, lyže a teleskopické hůlky. Má kapsu na backcountry vybavení, vypolstrovanou kapsu na brýle a možnost použití hydratačního vaku.
Podívejte se také Batoh Minions Check It Out (8712645273177)
NITRO SLASH 25 PRO Batoh na lyžování a snowboarding, červená, velikost
Batoh Nitro SLASH 25 PRO se spoustou vychytávek ti pomůže dostat na kopec hromadu potřebných věcí. Nabízí odvětraná záda CROSS_WINDS TM, stavitelnou výšku uchycení popruhů, hrudní i bederní pás, kompresní popruhy a nosný systém na snowboard, lyže a teleskopické hůlky. Má kapsu na backcountry vybavení, vypolstrovanou kapsu na brýle a možnost použití hydratačního vaku.
Podívejte se také Nitro Rythm Black Bronze (SPTnit694nad)
NITRO SLASH 25 PRO Batoh na lyžování a snowboarding, tmavě zelená, velikost
Batoh Nitro SLASH 25 PRO se spoustou vychytávek vám pomůže dostat na kopec hromadu potřebných věcí. Nabízí odvětraná záda CROSS_WINDS TM, stavitelnou výšku uchycení popruhů, hrudní i bederní pás, kompresní popruhy a nosný systém na snowboard, lyže a teleskopické hůlky. Má kapsu na backcountry vybavení, vypolstrovanou kapsu na brýle a možnost použití hydratačního vaku.
Podívejte se také Nitro Vagabond TLS Black (SPTnit647nad)
Podívejte se také
- Nitro Crown TLS Black (SPTnit615nad)
- batoh retro alien black
- Nitro Charger Black vel. M (7630050441718)
- Nitro Flora BOA Black-Mint (SPTnit164nad)
- Batoh 2v1 Black Terazzo (5901137144078)
- Batoh školní Fun Black (8595138596836)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QFMEC.00F)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QFMEC.00K)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QBCEC.00G)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QFMEC.006)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QFCEC.006)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QFWEC.004)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QFMEC.001)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QEWEC.009)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QEWEC.008)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QF9EC.001)
- Comandante - C40 MK4 Nitro Blade - Black (4260113435663)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QF7EC.00A)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QFWEC.002)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QEKEC.002)
Batoh Db Hugger Backpack 25L Black out 25 l
Db Hugger Backpack 25L - multifunkční a promyšlený batoh v čistém designu s unikátní žebrovou vyztužující postranní konstrukci, která chrání tvar a obsah batohu. Odteď se už nemusíte bát žádné vaší cesty.
Objev podobné jako Batoh Db Hugger Backpack 25L Black out 25 l
Batoh Db Ramverk Backpack 21L Black out 21 l
Db Ramverk Backpack 21L - propracovaný batoh v čistém designu a praktickém provedení, který je vhodný nejen pro městský život, ale i pro vaše dobrodružství v přírodě.
Objev podobné jako Batoh Db Ramverk Backpack 21L Black out 21 l
Batoh Db Ramverk Backpack 26L Black out 26 l
Db Ramverk Backpack 26L - propracovaný batoh v čistém designu a praktickém provedení, který je vhodný nejen pro městský život, ale i pro vaše dobrodružství v přírodě. Potěší i ideální velikostí, díky které ho můžete vzít s sebou i do letadla jako příruční zavazadlo.
Objev podobné jako Batoh Db Ramverk Backpack 26L Black out 26 l
Batoh Db Freya Backpack 16L Black Out 16 l
Db Freya Backpack 16L - minimalistický urban batoh navržený pro každodenní nošení.
Objev podobné jako Batoh Db Freya Backpack 16L Black Out 16 l
Batoh Db Essential Backpack 12L Black Out 12 l
Db Essential Backpack 12L – minimalistický městský batoh s rolováním a sponou z voděodolného polyesteru.
Objev podobné jako Batoh Db Essential Backpack 12L Black Out 12 l
Batoh Db Hugger Backpack 20L Black out 20 l
Db Hugger Backpack 20L - multifunkční a promyšlený batoh v čistém designu s unikátní žebrovou vyztužující postranní konstrukci, která chrání tvar a obsah batohu. Odteď se už nemusíte bát žádné vaší cesty.
Objev podobné jako Batoh Db Hugger Backpack 20L Black out 20 l
Batoh Db Hugger Backpack 30L Black out 30 l
Db Hugger Backpack 30L - multifunkční a promyšlený batoh v čistém designu s unikátní žebrovou vyztužující postranní konstrukci, která chrání tvar a obsah batohu. Doladěný o panely z EVA. Odteď se už nemusíte bát žádné vaší cesty.
Objev podobné jako Batoh Db Hugger Backpack 30L Black out 30 l
Batoh Db Freya Backpack 16L Black Out 16 l
Db Freya Backpack 16L - minimalistický urban batoh navržený speciálně pro ženy.
Objev podobné jako Batoh Db Freya Backpack 16L Black Out 16 l
Batoh Db Ramverk Pro Backpack 32L Black out 32 l
Db Ramverk Pro Backpack 32L - větší verze oblíbené siluety Ramverk znamená víc místa pro vaše potřeby. Praktický batoh z polyesteru, který je skvělým doplňkem pro fotografy, cestovatele i jiné objevitele.
Objev podobné jako Batoh Db Ramverk Pro Backpack 32L Black out 32 l
Batoh Db Ramverk Pro Backpack 26L Black out 26 l
Db Ramverk Pro Backpack 26L – batoh inspirovaný potřebami fotografů na cestách, který není jen batohem na fotoaparát.
Objev podobné jako Batoh Db Ramverk Pro Backpack 26L Black out 26 l
Batoh Db Hugger Base Backpack 15L Black out 15 l
Db Hugger Base Backpack 15L - praktický městský batoh s bočním vstupem do hlavní kapsy, který můžete nosit i jako messenger bag.
Objev podobné jako Batoh Db Hugger Base Backpack 15L Black out 15 l
Ferrino Agile 25 Black Outdoorový batoh
Lehký a odolný batoh navržený pro ty, kteří počítají každý gram, ale nechtějí se připravit o maximální komfort, ať už jsou na horách, v dolině, ve městě nebo v lese. Pohodlný zádový systém H. B. S. podporuje prodyšnost, měkký panel se snadno přizpůsobí každé postavě. Horní vstup se stahováním na šňůru se nachází pod víkem, takže vaše věci jsou neustále v bezpečí. Boční elastické kapsy pojmou i větší lahve s vodou, přední elastická kapsa zase mokrou mikinu nebo bundu. Jednoduchý, ale praktický design pro aktivity v přírodě po celý rok! Vlastnosti Zádový systém: Hollow Back System- Zádový panel je vyroben ze dvou typů pěny pro dosažení maximální prodyšnosti a pohodlí. Prořezávání v panelu, ramenních popruzích a bederním pásu podporuje cirkulaci vzduchu. Celý systém je pak potažen odolnou síťovinou, aby nedošlo k poškození polstrování či oděvu, na kterém je batoh nošen. Velmi lehký a odolný batoh pro letní i zimní využití Přizpůsobivý a prodyšný zádový systém H. B. S. Horní vstup pod víkem Prostorná kapsa ve víku Boční elastické kapsy na láhev Přední elastická kapsa na bundu nebo drobnosti Kapsy v bederním pásu Úchyty na trekové hole nebo cepíny Úchyty na lezeckou nebo cyklistickou přilbu Boční kompresní popruhy Kompatibilní s vodním rezervoárem Odolný materiál z polyesteru s Rripstop úpravou Barva podle výrobce: Black Barva: Černá Země původu: Vietnam Typ: Batoh Typ produktu: Batoh Objem: 21 - 30 L;25 L Délka zad: Standardní Pohlaví: Unisex Výška (cm): 60.0 Šířka (cm): 16.0 Hmotnost (g): 830.0 Věková skupina: Dospělý Hmotnost: 830 g Délka (cm): 27.0 Typ aktivity: Vysokohorská turistika;Turistika;Ski Touring Materiál: Polyester
Objev podobné jako Ferrino Agile 25 Black Outdoorový batoh
Batoh Db Roamer Pro Split Duffel 50L Black out 50 l
Db Roamer Pro Split Duffel 50L – velký cestovní batoh, který díky svému unikátnímu otvírání středem zad usnadní vaše balení a vaše věci zůstanou na svém místě.
Objev podobné jako Batoh Db Roamer Pro Split Duffel 50L Black out 50 l
NITRO PRIME CHROMA CAM-OUT Snowboard, černá, velikost
Překonejte běžnou křivku učení s all-mountain pánským snowboardem Nitro PRIME CHROMA CAM-OUT, který vám pomůže posunout váš jezdecký um o něco dál. Bez zbytečných záseků vám spolehlivý Prime bude vždy krýt záda, zažijete pohodlnou jízdu a zcela nenuceně vám pomůže zdokonalit vaše jezdecké schopnosti takovým tempem, že za pár dní budete jezdit jako profík. Nový tvar Directional Twin umožňuje jezdcům všech úrovní a dovedností vkročit do neznáma se sebevědomím. Díky prohnutí Cam-Out Rocker se triky v parku budou učit přelehce a beze strachu z kousnuté hrany. Prime je zkrátka pro jezdce, kteří nechtějí zbytečně ztrácet čas základy a chtějí se bleskově zdokonalit, aby mohli co nejdříve zdolat svůj první, opravdový sjezd.
Objev podobné jako NITRO PRIME CHROMA CAM-OUT Snowboard, černá, velikost
NITRO PRIME CHROMA CAM-OUT Snowboard, černá, velikost
Překonejte běžnou křivku učení s all-mountain pánským snowboardem Nitro PRIME CHROMA CAM-OUT, který vám pomůže posunout váš jezdecký um o něco dál. Bez zbytečných záseků vám spolehlivý Prime bude vždy krýt záda, zažijete pohodlnou jízdu a zcela nenuceně vám pomůže zdokonalit vaše jezdecké schopnosti takovým tempem, že za pár dní budete jezdit jako profík. Nový tvar Directional Twin umožňuje jezdcům všech úrovní a dovedností vkročit do neznáma se sebevědomím. Díky prohnutí Cam-Out Rocker se triky v parku budou učit přelehce a beze strachu z kousnuté hrany. Prime je zkrátka pro jezdce, kteří nechtějí zbytečně ztrácet čas základy a chtějí se bleskově zdokonalit, aby mohli co nejdříve zdolat svůj první, opravdový sjezd.
Objev podobné jako NITRO PRIME CHROMA CAM-OUT Snowboard, černá, velikost
Turistický batoh FERRINO Agile 25 SS23 Black
Extrémně lehký turistický batoh o objemu 25 l s anatomicky tvarovanými zády, propracovanou ventilací a spoustou kapes a úchytů pro outdoorové aktivity!. FERRINO Agile 25 je lehký turistický batoh, se kterým můžete podniknout v podstatě cokoliv! Byl vyvinut právě pro cestování na lehko a vybaven celou škálou užitečných funkcí, které mu dodávají na všestrannosti. Díky super kombinaci ergonomického polstrování na zádech (Hollow Back System) a prodyšné síťoviny se vám dobře ponese i na delších túrách a nebudete se pod ním zbytečně potit. Pro pohodlnější nošení jsou k dispozici hrudní a bederní popruhy, střed zas je pak zpevněn hliníkovou výztuhou. Stahovací vstup do hlavní komory je skrytý pod víkem, takže se k vašim věcem nikdo snadno nedostane. Do přední elastické kapsy s přehledem sbalíte sportovní bundu nebo mikinu, zatímco do bočních kapes můžete uložit lahev na vodu. Nesmí chybět ani poutka pro trekové hole nebo cepíny, úchyty na přilbu i kapsa na vodní vak. Na boku pak najdete kompresní popruhy. S tímto modelem se můžete směle vypravit zkrátka kamkoliv!Technický popis: velmi lehký všestranný batoh pro celou škálu outdoorových aktivit Hollow Back System - perforované zádové polstrování hliníkové vyztužení uprostřed zad horní stahování hlavní komory pod víkem prostorná kapsa ve víku boční elastické kapsy na láhev přední elastická kapsa na bundu nebo drobnosti kapsa na zip v bederním pásu úchyty na trekové hole nebo cepíny úchyty na lezeckou nebo cyklistickou přilbu boční kompresní popruhy kompatibilní s vodním vakem kompatibilní s držákem na helmu materiál: Polyester Invisible Ripstop 210D (100% recyklovaný polyester) hmotnost: 0,82 kg rozměry: 60 x 16 x 27 cm objem: 25 l
Objev podobné jako Turistický batoh FERRINO Agile 25 SS23 Black
NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
Představujeme novou ségru k hravému prkýnku Lectra Brush pro holky začátečnice a pokročilé. Nejznatelnějším rozdílem je jiný profil vykrojení, kdy nová Nitro LECTRA LEAF CAM-OUT disponuje hybridním Cam-Out, který mixuje to nejlepší ze světů Camber a Rocker. Pohodová ovladatelnost je zaručena jak v rychlosti, iniciaci oblouků, tak i v přechodu z hrany na hranu. Pokud se s prknem vrhnete do čerstvého sněhu vedle sjezdovky, přizvednutá rocker špička vás nepotopí a vy si naplno užijete svůj první prašanový pojezd. Bez obav se s ním můžete vydat i do parku, kde se naplno projeví jeho pružnost a silný pop, které vyžijete při pilování olíček a butterů. Další jinakostí je tvar Directional Twin, který kombinuje výhody klasického twinu a freeride Directional. Prostě univerzál all-mountain varianta s kterou neuděláte chybu v kárvu ani v jízdě na switch. Rozhodně to není prkno, na kterém je ježdění dřina, ale právě naopak. Učení se novým kouskům se stane zábavou, takže Tailpress, Bagel anebo Pretzel s bravurou střihnete už druhý den. Při řezání oblouků vám pomůže Radiální vykrojení a perfektní All-terrain mix flexe. Lectra je prostě pro snowboarďačky, co chtějí základy zvládnout co nejrychleji a dostat se na level profíka nejlépe ještě tuhle sezonu.
Objev podobné jako NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
Představujeme novou ségru k hravému prkýnku Lectra Brush pro holky začátečnice a pokročilé. Nejznatelnějším rozdílem je jiný profil vykrojení, kdy nová Nitro LECTRA LEAF CAM-OUT disponuje hybridním Cam-Out, který mixuje to nejlepší ze světů Camber a Rocker. Pohodová ovladatelnost je zaručena jak v rychlosti, iniciaci oblouků, tak i v přechodu z hrany na hranu. Pokud se s prknem vrhnete do čerstvého sněhu vedle sjezdovky, přizvednutá rocker špička vás nepotopí a vy si naplno užijete svůj první prašanový pojezd. Bez obav se s ním můžete vydat i do parku, kde se naplno projeví jeho pružnost a silný pop, které vyžijete při pilování olíček a butterů. Další jinakostí je tvar Directional Twin, který kombinuje výhody klasického twinu a freeride Directional. Prostě univerzál all-mountain varianta s kterou neuděláte chybu v kárvu ani v jízdě na switch. Rozhodně to není prkno, na kterém je ježdění dřina, ale právě naopak. Učení se novým kouskům se stane zábavou, takže Tailpress, Bagel anebo Pretzel s bravurou střihnete už druhý den. Při řezání oblouků vám pomůže Radiální vykrojení a perfektní All-terrain mix flexe. Lectra je prostě pro snowboarďačky, co chtějí základy zvládnout co nejrychleji a dostat se na level profíka nejlépe ještě tuhle sezonu.
Objev podobné jako NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
NITRO PRIME CHROMA CAM-OUT WIDE Snowboard, černá, velikost
Překonejte běžnou křivku učení s all-mountain pánským snowboardem Nitro PRIME CHROMA CAM-OUT WIDE, který vám pomůže posunout váš jezdecký um o něco dál. Bez zbytečných záseků vám spolehlivý Prime bude vždy krýt záda, zažijete pohodlnou jízdu a zcela nenuceně vám pomůže zdokonalit vaše jezdecké schopnosti takovým tempem, že za pár dní budete jezdit jako profík. Nový tvar Directional Twin umožňuje jezdcům všech úrovní a dovedností vkročit do neznáma se sebevědomím. Díky prohnutí Cam-Out Rocker se triky v parku budou učit přelehce a beze strachu z kousnuté hrany. Prime je zkrátka pro jezdce, kteří nechtějí zbytečně ztrácet čas základy a chtějí se bleskově zdokonalit, aby mohli co nejdříve zdolat svůj první, opravdový sjezd.
Objev podobné jako NITRO PRIME CHROMA CAM-OUT WIDE Snowboard, černá, velikost
NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
Představujeme novou ségru k hravému prkýnku Lectra Brush pro holky začátečnice a pokročilé. Nejznatelnějším rozdílem je jiný profil vykrojení, kdy nová Nitro LECTRA LEAF CAM-OUT disponuje hybridním Cam-Out, který mixuje to nejlepší ze světů Camber a Rocker. Pohodová ovladatelnost je zaručena jak v rychlosti, iniciaci oblouků, tak i v přechodu z hrany na hranu. Pokud se s prknem vrhnete do čerstvého sněhu vedle sjezdovky, přizvednutá rocker špička vás nepotopí a vy si naplno užijete svůj první prašanový pojezd. Bez obav se s ním můžete vydat i do parku, kde se naplno projeví jeho pružnost a silný pop, které vyžijete při pilování olíček a butterů. Další jinakostí je tvar Directional Twin, který kombinuje výhody klasického twinu a freeride Directional. Prostě univerzál all-mountain varianta s kterou neuděláte chybu v kárvu ani v jízdě na switch. Rozhodně to není prkno, na kterém je ježdění dřina, ale právě naopak. Učení se novým kouskům se stane zábavou, takže Tailpress, Bagel anebo Pretzel s bravurou střihnete už druhý den. Při řezání oblouků vám pomůže Radiální vykrojení a perfektní All-terrain mix flexe. Lectra je prostě pro snowboarďačky, co chtějí základy zvládnout co nejrychleji a dostat se na level profíka nejlépe ještě tuhle sezonu.
Objev podobné jako NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
Představujeme novou ségru k hravému prkýnku Lectra Brush pro holky začátečnice a pokročilé. Nejznatelnějším rozdílem je jiný profil vykrojení, kdy nová Nitro LECTRA LEAF CAM-OUT disponuje hybridním Cam-Out, který mixuje to nejlepší ze světů Camber a Rocker. Pohodová ovladatelnost je zaručena jak v rychlosti, iniciaci oblouků, tak i v přechodu z hrany na hranu. Pokud se s prknem vrhnete do čerstvého sněhu vedle sjezdovky, přizvednutá rocker špička vás nepotopí a vy si naplno užijete svůj první prašanový pojezd. Bez obav se s ním můžete vydat i do parku, kde se naplno projeví jeho pružnost a silný pop, které vyžijete při pilování olíček a butterů. Další jinakostí je tvar Directional Twin, který kombinuje výhody klasického twinu a freeride Directional. Prostě univerzál all-mountain varianta s kterou neuděláte chybu v kárvu ani v jízdě na switch. Rozhodně to není prkno, na kterém je ježdění dřina, ale právě naopak. Učení se novým kouskům se stane zábavou, takže Tailpress, Bagel anebo Pretzel s bravurou střihnete už druhý den. Při řezání oblouků vám pomůže Radiální vykrojení a perfektní All-terrain mix flexe. Lectra je prostě pro snowboarďačky, co chtějí základy zvládnout co nejrychleji a dostat se na level profíka nejlépe ještě tuhle sezonu.
Objev podobné jako NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
Představujeme novou ségru k hravému prkýnku Lectra Brush pro holky začátečnice a pokročilé. Nejznatelnějším rozdílem je jiný profil vykrojení, kdy nová Nitro LECTRA LEAF CAM-OUT disponuje hybridním Cam-Out, který mixuje to nejlepší ze světů Camber a Rocker. Pohodová ovladatelnost je zaručena jak v rychlosti, iniciaci oblouků, tak i v přechodu z hrany na hranu. Pokud se s prknem vrhnete do čerstvého sněhu vedle sjezdovky, přizvednutá rocker špička vás nepotopí a vy si naplno užijete svůj první prašanový pojezd. Bez obav se s ním můžete vydat i do parku, kde se naplno projeví jeho pružnost a silný pop, které vyžijete při pilování olíček a butterů. Další jinakostí je tvar Directional Twin, který kombinuje výhody klasického twinu a freeride Directional. Prostě univerzál all-mountain varianta s kterou neuděláte chybu v kárvu ani v jízdě na switch. Rozhodně to není prkno, na kterém je ježdění dřina, ale právě naopak. Učení se novým kouskům se stane zábavou, takže Tailpress, Bagel anebo Pretzel s bravurou střihnete už druhý den. Při řezání oblouků vám pomůže Radiální vykrojení a perfektní All-terrain mix flexe. Lectra je prostě pro snowboarďačky, co chtějí základy zvládnout co nejrychleji a dostat se na level profíka nejlépe ještě tuhle sezonu.
Objev podobné jako NITRO LECTRA LEAF CAM-OUT Dámský snowboard, bílá, velikost
Batoh pinqponq Kross Crinkle Black 20-25 l
pinqponq Kross - prémiový městský batoh ze speciálního texturovaného materiálu z recyklovaného nylonu inspirovaného japonskými tkaninami.
Objev podobné jako Batoh pinqponq Kross Crinkle Black 20-25 l
Osprey Transporter Roll Top WP 25 Batoh Black
Držte počasí na uzdě a vaše potřeby bezpečně uložte v Transporter® Roll Top. TPU potah a rolovací zapínání brání vniknutí vody, zatímco vnitřní obal na dokumenty a kapsy v hlavním prostoru udrží veškeré vaše vybavení uspořádané. S bočním přístupovým pouzdrem na zip na notebook a oboustrannými strečovými kapsami na láhev s vodou. Tento batoh je vyroben udržitelně z recyklovaných materiálů schválených společností bluesign® s úpravou DWR bez obsahu PFC, která odvádí vlhkost. Vlastnosti Polstrovaná přihrádka na notebook s přímým přístupem na zip Vnitřní pouzdro na dokumenty Vnitřní organizační kapsa Přední kapsa na zip Vnitřní spona pro připevnění klíčů Hrudní popruh s nouzovou píšťalkou Odnímatelný bederní pás Bod pro připevnění LED světla Zádový panel AirScape™ pro pohodlí a přizpůsobení Plně voděodolné rolovací zapínání Boční kapsa ze strečové síťoviny na láhev s vodou Postroj EVA Vyroben z odolného TPU materiálu Vícero kapes PowerMesh™ Odolná a vysoce voděodolná tkanina Rukojeť na vrchu Typ aktivity: Treking;Outdoor;Turistika Délka (cm): 29.0 Výška (cm): 51.0 Hmotnost (g): 700.0 Materiál: Termoplastický polyuretan (TPU);Recycled Nylon Hmotnost: 700 g Věková skupina: Dospělý Objem: 25 L;21 - 30 L Pohlaví: Unisex Délka zad: Standardní Šířka (cm): 23.0 Typ: Batoh Navrženo v: USA Země původu: Vietnam Typ produktu: Batoh Pláštěnka na batoh: Ne Nepromokavé: Ano Barva: Černá Barva podle výrobce: Black
Objev podobné jako Osprey Transporter Roll Top WP 25 Batoh Black
Gibson Slash Premium Kytarový pás Black
Tento elegantní, délkově nastavitelný kytarový pás ze Slash Collection z prémiové černé kůže obsahuje ikonické logo Slash 'Skully' a logo Gibson ve zlaté fólii, díky čemuž je dokonalým doplňkem pro vaši kytaru.2,25" šířka37”-56” nastavitelná délkaVyroben v USA Materiál: Kůže Typ: Kytarový řemen Barva podle výrobce: Black Maximální délka (cm): 142.2 Země původu: USA Minimální délka (cm): 94.0 Šířka (mm): 57.15 Interpret / Téma: Slash Barva: Černá
Objev podobné jako Gibson Slash Premium Kytarový pás Black
Osprey Arcane Roll Top WP 25 Batoh Stonewash Black
Nádherně zpracovaná taška pro každodenní použití Arcane Roll Top byla navržena tak, aby vyhovovala různým scénářům a odolala požadavkům každodenního používání. Zabalte si do ní každodenní náležitosti a noste ji z kanceláře do tělocvičny nebo do města. Vyrobena z odolné certifikované recyklované látky, intuitivních jednoduchých funkcí a překvapivě pohodlného nošení. Nabízí čisté linie, moderní hardware a rolovací přístup. Vlastnosti Vnitřní pouzdro na dokumenty Vnitřní organizační kapsa Rukojeť pro přenášení Vnitřní spona pro připevnění klíčů Zádový panel AirScape™ pro pohodlí a přizpůsobení Polstrované pouzdro na notebook a tablet Přední kapsa 100 % recyklované látky Přední kapsa na zip Rychloupínací popruh Kovové přezky a komponenty Strečová kapsa na postroji Boční kapsa ze strečové síťoviny Voděodolnost: IPX4 Typ: Batoh Objem: 25 L;21 - 30 L Hmotnost (g): 1200.0 Pohlaví: Unisex Pláštěnka na batoh: Ne Šířka (cm): 21.0 Výška (cm): 52.0 Hmotnost: 1200 g Barva: Černá Nepromokavé: Ano Barva podle výrobce: Stonewash Black Typ aktivity: City/Urban;Outdoor;Lifestyle Materiál: Termoplastický polyuretan (TPU);Recycled Nylon Věková skupina: Dospělý Země původu: Vietnam Typ produktu: Batoh Délka (cm): 32.0
Objev podobné jako Osprey Arcane Roll Top WP 25 Batoh Stonewash Black
Batoh Minions Check It Out (8712645273177)
Vak na záda - motiv mimoni, rozměry 44 × 37 cm (V׊), materiál polyester Hlavní vlastnosti vaku na záda Batoh Minions Check It Out Vak na záda Vadobag vašim dětem poslouží ve škole i venku Materiál je polyester Ideální pro děti od 3 let Barva: modrá Téma: Mimoni Vak na záda Vadobag má rozměry 44 × 37 cm (V׊)
Objev podobné jako Batoh Minions Check It Out (8712645273177)
Batoh Eastpak OUT OF OFFICE EK0007670081
Batoh z kolekce Eastpak. Model vyroben z odolného materiálu.
Objev podobné jako Batoh Eastpak OUT OF OFFICE EK0007670081
Nitra city guide: Includes pull-out map (978-80-971719-9-5)
Kniha - 78 stran, anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá Moderný 80-stranový bedeker v anglickom jazyku o najstaršom slovenskom meste obsahuje profily pamiatok, praktické informácie, 3D animácie, mnoho článkov a viac ako 250 fotografií. Zavedie vás aj na miesta, ktoré často nepoznajú ani domáci. Praktický vreckový formát je obohatený o rozkladaciu mapu. Okrem turistických miest sprievodca približuje 21 tém (Extrémne zážitky, Ako chutí Nitra, Tipy pre rodiny s deťmi, alebo Nitra ako ju nepoznáte a mnohé ďalšie). Bedeker pre vás odhaľuje tajomstvá nitrianskych chrumiek, čokolády a medoviny, ponúkne vám najlepšie výhľady na mesto a zavedie vás aj na alternatívne miesta ako sú Trafačka či Hidepark. Dozvediete sa, pred ktorou z nitrianskych relikvií sa klaňalo v Bulharsku celé letisko ako aj to, že na slávnu cestu do Santiago de Compostela sa môžete vydať priamo z Nitry. Na vzniku publikácie sa podieľalo 11 autorov, referenti cestovného ruchu z mesta ako aj mnohí...
Objev podobné jako Nitra city guide: Includes pull-out map (978-80-971719-9-5)
NITRO DAYPACKER TWO Batoh, šedá, velikost
Aktualizovaný ikonický městský batoh Nitro DAYPACKER TWO na každý den pro ty, kteří hledají batoh na každý den - s rychlým přístupem do mnoha kapes do práce, do školy i na cesty. Přichází s přepracovanou a vyčištěnou přední stranou, funkčními aktualizacemi na vnějších kapsách a zcela novým pohodlným zádovým panelem.
Objev podobné jako NITRO DAYPACKER TWO Batoh, šedá, velikost
NITRO DAYPACKER TWO Batoh, černá, velikost
Aktualizovaný ikonický městský batoh Nitro DAYPACKER TWO na každý den pro ty, kteří hledají batoh na každý den - s rychlým přístupem do mnoha kapes do práce, do školy i na cesty. Přichází s přepracovanou a vyčištěnou přední stranou, funkčními aktualizacemi na vnějších kapsách a zcela novým pohodlným zádovým panelem.
Objev podobné jako NITRO DAYPACKER TWO Batoh, černá, velikost
NITRO DAYPACKER TWO Batoh, černá, velikost
Aktualizovaný ikonický městský batoh Nitro DAYPACKER TWO na každý den pro ty, kteří hledají batoh na každý den - s rychlým přístupem do mnoha kapes do práce, do školy i na cesty. Přichází s přepracovanou a vyčištěnou přední stranou, funkčními aktualizacemi na vnějších kapsách a zcela novým pohodlným zádovým panelem.
Objev podobné jako NITRO DAYPACKER TWO Batoh, černá, velikost
NITRO DAYPACKER TWO Batoh, béžová, velikost
Aktualizovaný ikonický městský batoh Nitro DAYPACKER TWO na každý den pro ty, kteří hledají batoh na každý den - s rychlým přístupem do mnoha kapes do práce, do školy i na cesty. Přichází s přepracovanou a vyčištěnou přední stranou, funkčními aktualizacemi na vnějších kapsách a zcela novým pohodlným zádovým panelem.
Objev podobné jako NITRO DAYPACKER TWO Batoh, béžová, velikost
NITRO DAYPACKER TWO Batoh, tmavě zelená, velikost
Aktualizovaný ikonický městský batoh Nitro DAYPACKER TWO na každý den pro ty, kteří hledají batoh na každý den - s rychlým přístupem do mnoha kapes do práce, do školy i na cesty. Přichází s přepracovanou a vyčištěnou přední stranou, funkčními aktualizacemi na vnějších kapsách a zcela novým pohodlným zádovým panelem.
Objev podobné jako NITRO DAYPACKER TWO Batoh, tmavě zelená, velikost
NITRO DAYPACKER TWO Batoh, tmavě modrá, velikost
Aktualizovaný ikonický městský batoh Nitro DAYPACKER TWO na každý den pro ty, kteří hledají batoh na každý den - s rychlým přístupem do mnoha kapes do práce, do školy i na cesty. Přichází s přepracovanou a vyčištěnou přední stranou, funkčními aktualizacemi na vnějších kapsách a zcela novým pohodlným zádovým panelem.
Objev podobné jako NITRO DAYPACKER TWO Batoh, tmavě modrá, velikost
Batoh Elliker Dayle Roll Top Backpack 21/25L BLACK 21-25 l
Elliker Dayle Roll Top Backpack 21/25L – rolltop voděodolný batoh vyrobený z recyklovaného polyesteru je díky kapse na notebook a dalším vnitřním kapsám ideální nejen do přírody, ale do práce.
Objev podobné jako Batoh Elliker Dayle Roll Top Backpack 21/25L BLACK 21-25 l
Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, hladký, EK000767U591
Batoh z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu. Model se zvýšenou odolností proti vodě.
Objev podobné jako Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, hladký, EK000767U591
Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, vzorovaný, EK0007672E31
Batoh z kolekce Eastpak. Model vyroben ze vzorovaného materiálu.
Objev podobné jako Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, vzorovaný, EK0007672E31
Bavlněný batoh Billabong Schools Out hnědá barva, JABK3BSC
Batoh z kolekce Billabong. Model vyroben ze vzorovaného materiálu.
Objev podobné jako Bavlněný batoh Billabong Schools Out hnědá barva, JABK3BSC
Bavlněný batoh Billabong Schools Out oranžová barva, JABK3BSC
Batoh z kolekce Billabong. Model vyroben ze vzorovaného materiálu.
Objev podobné jako Bavlněný batoh Billabong Schools Out oranžová barva, JABK3BSC
Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, hladký, EK0007671O01
Batoh z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu.
Objev podobné jako Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, hladký, EK0007671O01
Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, hladký, EK0007670O91
Batoh z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu.
Objev podobné jako Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, hladký, EK0007670O91
Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, vzorovaný, EK0007672O71
Batoh z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu. Model se zvýšenou odolností proti vodě.
Objev podobné jako Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, vzorovaný, EK0007672O71
Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, vzorovaný, EK0007672O51
Batoh z kolekce Eastpak. Model vyroben z textilního materiálu. Model se zvýšenou odolností proti vodě.
Objev podobné jako Batoh Eastpak OUT OF OFFICE velký, vzorovaný, EK0007672O51
Uni cat naviják black out
Prošel zátěžovým testem na trenažeru i několikaměsíční zkouškou při lovu obřích sumců. Oběma zkouškám bez problému odolal. Za velmi přijatelnou cenu tak dostáváte do rukou sumcový naviják v prémiové kvalitě, na který se můžete 100% spolehnout. 5 přesných kuličkových ložisek + 1 jednosměrné ložisko Rolnička proti kroucení vlasce s ložiskem z nerezové oceli Jemně nastavitelná, výkonná přední brzda Převodovka S-Curve pro dokonalé pokládání vlasce Počítačem vyvážený rotor 2 x kovový klip na vlasec CNC hliníková klička Hliníková cívka 0,45 mm/340 m; 0,50 mm/275 m; 0,60 mm/190 m
Objev podobné jako Uni cat naviják black out
Db Ramverk Tech Organizer Black out
Db Ramverk Tech Organizer – malé pouzdro stvořené pro fotografy, které vám pomůže udržet pořádek v SD kartách, kabelech a bateriích při každém dobrodružství.
Objev podobné jako Db Ramverk Tech Organizer Black out
Db Essential Tote 12L Black Out
Db The Essential Tote 12L - menší tote bag z recyklovaného polyesteru, do kterého se vejdou všechny vaše nezbytnosti včetně 16" notebooku.
Objev podobné jako Db Essential Tote 12L Black Out
Db Essential TSA Lock Black out
Db Essential TSA Lock – zámek na zavazadlo, se kterým se o své věci nebudete muset strachovat.
Objev podobné jako Db Essential TSA Lock Black out
Podívejte se také
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QB9EC.004)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QFMEC.005)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QGAEC.005)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QEWEC.002)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QF9EC.003)
- Acer Nitro 5 Obsidian Black (NH.QFSEC.003)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QFGEC.006)
- Nitro Cypress BOA Dual Black-Mint (SPTnit148nad)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QF9EC.002)
- Acer Nitro 5 Shale Black (NH.QF6EC.001)
- Santoro školní batoh Gorjuss First Position, 25 litrů (3831124870463)
- Šipky Winmau soft BLACK OUT 18g, 90% wolfram (13480)
- STRONG CAMERA-W-OUT (CAMERA-W-OUT)
- batoh converse edc poly black 10003331 a08
- Vention 1 In 2 Out VGA Splitter 1m Black (DBABF)
- Slash, Kennedy Myles, Conspirators: 4 - LP (4050538696011)
- Naturehike trekový ultralight odolný batoh 25+5 XPAC ZT06 žlutý (6927595742808)
- Slash, Kennedy Myles, Conspirators: 4 (Coloured) - LP (4050538714678)
- Nitro Team (SPTnitr014nad)
- Red Dragon Násadky Gerwyn Price Iceman - Nitro Ionic - medium - black (300117)
- batoh
- Peak Design Bike Mount Out Front Black (M-BM-AA-BK-1)