Krokomer apple

Produkt Krokomer apple sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Krokomer apple upraviť a produkt hľadať znova.

Krokoměr TUNTURI

Krokoměr TUNTURI
Detail

Krokoměr – přístroj pro měření počtu kroků. Využívá systém MEMS (Micro-Electro-Mechanical systems), má vnitřní senzory a software k detekci a zaznamenání počtu kroků. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr TUNTURI , Crivit krokomer

Krokoměr TUNTURI Deluxe

Krokoměr TUNTURI Deluxe
Detail

Krokoměr – přístroj pro měření počtu kroků. Využívá systém MEMS (Micro-Electro-Mechanical systems), má vnitřní senzory a software k detekci a zaznamenání počtu kroků. Displej zobrazuje čas, vzdálenost, počet kroků a spálené kalorie.  (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr TUNTURI Deluxe , Digitalni krokomer insportline strippy modra

Krokoměr inSPORTline Punty

Krokoměr inSPORTline Punty
Detail

Pro běh i rychlou chůzi, snadné ovládání, velký displej, pevné uchycení, nízká hmotnost, praktický design, nastavení osobních parametrů, dlouhá životnost baterie.. Krokoměr inSPORTline Punty je jednoduchým a spolehlivým přístrojem, který zefektivní Váš trénink. Na velkém displeji je přehledně vidět aktuální funkce a její momentální stav. Ovládá se dvěma tlačítky - SET a MODE. Hlavní tlačítko, MODE, je umístěno na přední straně krokoměru pro snadné ovládání. Tlačítko SET je pak umístěno na jeho boku, aby nedošlo k nechtěnému zmáčknutí. Celý přístroj se uchycuje k oblečení nebo opasku velkým a pevným klipem se zarážkou, takže rozhodně nespadne. Krokoměr váží pouze 21 g. Díky takto malé váze při běhu či rychlejší chůzi nepřekáží a Vy se tak můžete plně oddat cvičení. Pro všechny tyto vlatnosti je inSPORTline Punty oblíbeným krokoměrem nejen volnočasových běžců, ale i trenérů a profesionálních sportovců. Technický popis: univerzální barevný design snadno ovladatelný (2 tlačítka - mode a set) možnost nastavení vlastních hodnot (váha, délka kroku, cílový počet kroků) velký přehledný displej baterie se snadnou výměnou a dlouhou životností (LR1130/LR54 1,5V, knoflíková) praktický a pevný klip pro uchycení k oblečení nebo opasku rozměr: 70 mm x 30 mm x 10 mm velikost displeje: 27 mm x 20 mm typ displeje: jednořádkový hmotnost: 21 g Funkce počítadlo kroků (steps count) měření doby cvičení (hh:mm:ss) odhad překonané vzdálenosti (s přesností ukazatele na 0,1 km) odhad spálených kalorií (kcal) odhad spáleného tuku (g) odpočet kroků od nastaveného cílového počtu (cíl - zaznamenaný počet kroků) (insportline.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr inSPORTline Punty , Krokomer junso 3d calorie js 221a

Krokoměr inSPORTline Pacero

Krokoměr inSPORTline Pacero
Detail

Malý, lehký praktický parťák na cesty, se kterým budete mít počet ušlých kroků neustále pod kontrolou.. Krokoměr inSPORTline Pacero je přesný spolehlivý pedometr s praktickým klipem pro přichycení na oblečení. Při svislém připevnění ke kalhotám je krokoměr automaticky směřován k vašim očím a vy ho tak pro zkontrolování hodnot nemusíte složitě odepínat. Nejen že počítá kroky, ale rovnou měří i ušlou vzdálenost v kilometrech. Pomocí tlačítka SET si můžete nastavit délku kroku v centimetrech od 25 do 203 cm, aby byla naměřená ušlá vzdálenost co nejpřesnější. Pořiďte si praktického společníka na procházky či do práce a mějte svou aktivitu neustále pod kontrolou. Technický popis: spolehlivý a přesný pedometr počítadlo kroků (do max. hodnoty 99.999 kroků) nastavení délky kroku: 25 - 203 cm odhad ušlé vzdálenosti prakticky umístěná tlačítka MODE, SET dlouhá životnost baterie snadná údržba baterie: LR1130 (součástí balení) rozměry: d4,5 x š4,5 x v2 cm hmotnost: 18 g (včetně baterie) (insportline.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr inSPORTline Pacero , Apple ipod

ACRA LTH7 krokoměr

ACRA LTH7 krokoměr
Detail

Multifunkční krokoměr ACRA umožňuje kromě základní funkce krokoměru, měření telěsného tuku, až pro 5 osob. Jedná se o přesný spolehlivý krokoměr na připevnění k pásku, nebo na kalhoty, či sukni, v oblasti pasu. Díky počítadlu spálených kalorií a přesnému měření mnoha dalších užitečných údajů, včetně množství tělesného tuku, je tento krokoměr vyhledávaným doplňkem pro turistiku. Baleno v kartonu. Technický popis: Spolehlivý a přesný krokoměr s bohatou funkční výbavou. Funkce stopek, funkce hodin, budík. Zobrazování času 12/24 hodin. Počítadlo kroků - do maximální hodnoty 99.999 kroků. Nastavení výšky postavy: 30 - 200 cm, délky kroku. Nastavení hmotnosti. Nastavení pohlaví, věku. Výpočet vzdálenosti s přesností 0,01 km(mil), možnost přepínání km/míle. Možnost nastavení maximální vzdálenosti 0 - 99,999 km/mil. Přesný výpočet spálených kalorií 0 - 6.999,9 kcal. Měření množství tělesného tuku. Prakticky umístěná tlačítka. Dlouhá životnost baterie a snadná výměna baterie. Snadná údržba. Podrobný návod součástí balení. Rozměry krokoměru: 9,2 x 5,2 cm. (patro.cz)

Podobné produkty ako ACRA LTH7 krokoměr , Nábytek red apple

JS-226 digitální krokoměr

JS-226 digitální krokoměr
Detail

Chytrý náramek JUNSD JS-226 je ideální volbou pro všechny sportovce, kteří chtějí mít dokonalý přehled a data o svém cvičení a každodenním životě. Tento digitální náramek využívá technologii s 3D senzorem pohybu, nabízí mnoho funkcí a užitečných měření, např. krokoměr, monitorování spánku, spálené kalorie… Tento model funguje prostřednictvím vyměnitelné baterie (CR1632, narozdíl od modelu JS-229 nelze dobíjet přes USB.Funkce:- počet kroků, vzdálenost, čas cvičení,- spálené kalorie- monitorování spánku- 7-denní paměť- kalendář & hodiny- LED podsvícení- Automatické rozpoznání kroku- uzamknutí tlačítek- metrický a imperiální systémParametry:materiál obalu:21země původu:Čínacelní sazebník:90291000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako JS-226 digitální krokoměr , Red apple nábytek

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy růžová

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy  růžová
Detail

Krokoměr s podsvíceným displejem, svinovací silikonový řemínek bez přezky, na ruku či nohu, 30 denní paměť, možnost připojení k počítači přes USB.. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy je užitečný pedometr, který nabízí řadu funkcí. Mezi hlavní funkce patří měření provedených kroků, měření překonané vzdálenosti, měření počtu spálených kalorií či délka chůze. Krokoměr disponuje i 30 denní pamětí, která uchovává naměřená data. Hodnoty si pak můžete stáhnout do počítače a pomocí aplikace jednoduše porovnávat výsledky, sledovat statistiky chůze a jiné. Další předností je denní budík, nízká hmotnost či voděodolné silikonové tělo. Krokoměr lze samozřejmě používat i jako klasické hodinky. Díky těmto vlastnostem je digitální krokoměr inSPORTline Strippy oblíbeným pomocníkem při chůzi. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy se mimo jiné stal nejpopulárnějším produktem v kategorii Krokoměry v soutěži Produkt roku 2018 (a dále i v letech 2017 a 2016) provozované nákupním rádcem Heureka.cz. V rámci krokoměrů se dlouhodobě pohybuje na předních místech žebříčku, což potvrzuje jeho kvalitu i oblíbenost mezi zákazníky.Technický popis: atraktivní design voděodolné silikonové tělo svinovací silikonový řemínek bez přezky 4 tlačítka (light, set, mode, reset) podsvícení 30 denní paměť zobrazení paměti zobrazení souhrnných informací čas budík připojení k počítači pomocí USB (USB kabel součástí balení) aplikace pro systém Windows k porovnávání hodnot - Pedometr Management rozměr pásku: d280 x š26 x t2mm rozměr displeje: d46 x š40 x t13 mm hmotnost: 54 g baterie: CR2032, 3V (knoflíková) vhodné pro nošení na ruce či noze Funkce: počítání provedených kroků (Step) odhad překonané vzdálenosti (Km / Mile) odhad spotřebovaných kalorií (Kcal) měření délky cvičení (Min) do paměti se ukládá počet provedených kroků, množství spotřebovaných kalorií, překonaná vzdálenost a délka chůze za posledních 30 dní (Record) celkový počet kroků, spotřebovaných kalorií, překonaných kilometrů a odcvičených minut (Total) funkce umožňující nastavení budíku (ALM) (insportline.cz)

Podobné produkty ako Digitální krokoměr inSPORTline Strippy růžová , Apple airtag (mx532zy/a)

Kasper&Richter krokoměr Fitness Coach

Kasper&Richter krokoměr Fitness Coach
Detail

-elektronický krokoměr -počítání kroků do 99.999 kroků-počítání ušlých kilometrů do 99.999 km-individuální nastavení délky kroku-počítání spotřebovaných kalorií-hodiny -nastavení uplynulého času (časomíra)-doba použití závisí na kvalitě baterií (patro.cz)

Podobné produkty ako Kasper&Richter krokoměr Fitness Coach , Green apple carrero (ga_907465)

Krokoměr Olympia 3D 90071 - zelená

Krokoměr Olympia 3D 90071 - zelená
Detail

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh).Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkce je použití nový 3-D digitální senzor pohybu. Při načítání kroků a vzdálenosti se automaticky měří čas. Pokud krokoměr nedostane signál o krocích déle jako 3s, měření času se zastaví. Šetření baterii: Pokud není krokoměr používán déle jako 4min, přepne se automaticky do šetřícího režimu a údaje z displeje zmizí. Data do té doby načtená jsou uchovaná!! Pří opětovném použití se data opět zobrazí. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr Olympia 3D 90071 - zelená , Green apple zebra (ga_901536)

Krokoměr Junso 300B digitální - žlutá

Krokoměr Junso 300B digitální - žlutá
Detail

Krokoměr JUNSO 300B digitální: měří čas, počet kroků, vzdálenost, stopky, calorie (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr Junso 300B digitální - žlutá , Green apple heidi (ga_907474)

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy Barva růžová

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy Barva růžová
Detail

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy je užitečný pedometr, který nabízí řadu funkcí. Mezi hlavní funkce patří měření provedených kroků, měření překonané vzdálenosti, měření počtu spálených kalorií či délka chůze. Krokoměr disponuje i 30 denní pamětí, která uchovává naměřená data. Hodnoty si pak můžete stáhnout do počítače a pomocí aplikace jednoduše porovnávat výsledky, sledovat statistiky chůze a jiné. Další předností je denní budík, nízká hmotnost či voděodolné silikonové tělo. Krokoměr lze samozřejmě používat i jako klasické hodinky. Díky těmto vlastnostem je digitální krokoměr inSPORTline Strippy oblíbeným pomocníkem při chůzi. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy se mimo jiné stal nejpopulárnějším produktem v kategorii Krokoměry v soutěži Produkt roku 2018 (a dále i v letech 2017 a 2016) provozované nákupním rádcem Heureka.cz. V rámci krokoměrů se dlouhodobě pohybuje na předních místech žebříčku, což potvrzuje jeho kvalitu i oblíbenost mezi zákazníky.Technický popis: atraktivní design voděodolné silikonové tělo svinovací silikonový řemínek bez přezky 4 tlačítka (light, set, mode, reset) podsvícení 30 denní paměť zobrazení paměti zobrazení souhrnných informací čas budík připojení k počítači pomocí USB (USB kabel součástí balení) aplikace pro systém Windows k porovnávání hodnot - Pedometr Management rozměr pásku: d280 x š26 x t2mm rozměr displeje: d46 x š40 x t13 mm hmotnost: 54 g baterie: CR2032, 3V (knoflíková) vhodné pro nošení na ruce či noze Funkce: počítání provedených kroků (Step) odhad překonané vzdálenosti (Km / Mile) odhad spotřebovaných kalorií (Kcal) měření délky cvičení (Min) do paměti se ukládá počet provedených kroků, množství spotřebovaných kalorií, překonaná vzdálenost a délka chůze za posledních 30 dní (Record) celkový počet kroků, spotřebovaných kalorií, překonaných kilometrů a odcvičených minut (Total) funkce umožňující nastavení budíku (ALM) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Digitální krokoměr inSPORTline Strippy Barva růžová , Apple watch 5 obal

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy žluto-zelená

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy  žluto-zelená
Detail

Krokoměr s podsvíceným displejem, svinovací silikonový řemínek bez přezky, na ruku či nohu, 30 denní paměť, možnost připojení k počítači přes USB.. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy je užitečný pedometr, který nabízí řadu funkcí. Mezi hlavní funkce patří měření provedených kroků, měření překonané vzdálenosti, měření počtu spálených kalorií či délka chůze. Krokoměr disponuje i 30 denní pamětí, která uchovává naměřená data. Hodnoty si pak můžete stáhnout do počítače a pomocí aplikace jednoduše porovnávat výsledky, sledovat statistiky chůze a jiné. Další předností je denní budík, nízká hmotnost či voděodolné silikonové tělo. Krokoměr lze samozřejmě používat i jako klasické hodinky. Díky těmto vlastnostem je digitální krokoměr inSPORTline Strippy oblíbeným pomocníkem při chůzi. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy se mimo jiné stal nejpopulárnějším produktem v kategorii Krokoměry v soutěži Produkt roku 2018 (a dále i v letech 2017 a 2016) provozované nákupním rádcem Heureka.cz. V rámci krokoměrů se dlouhodobě pohybuje na předních místech žebříčku, což potvrzuje jeho kvalitu i oblíbenost mezi zákazníky.Technický popis: atraktivní design voděodolné silikonové tělo svinovací silikonový řemínek bez přezky 4 tlačítka (light, set, mode, reset) podsvícení 30 denní paměť zobrazení paměti zobrazení souhrnných informací čas budík připojení k počítači pomocí USB (USB kabel součástí balení) aplikace pro systém Windows k porovnávání hodnot - Pedometr Management rozměr pásku: d280 x š26 x t2mm rozměr displeje: d46 x š40 x t13 mm hmotnost: 54 g baterie: CR2032, 3V (knoflíková) vhodné pro nošení na ruce či noze Funkce: počítání provedených kroků (Step) odhad překonané vzdálenosti (Km / Mile) odhad spotřebovaných kalorií (Kcal) měření délky cvičení (Min) do paměti se ukládá počet provedených kroků, množství spotřebovaných kalorií, překonaná vzdálenost a délka chůze za posledních 30 dní (Record) celkový počet kroků, spotřebovaných kalorií, překonaných kilometrů a odcvičených minut (Total) funkce umožňující nastavení budíku (ALM) (insportline.cz)

Podobné produkty ako Digitální krokoměr inSPORTline Strippy žluto-zelená , Reminek apple watch 5

Krokoměr Junso 3D Calorie JS-221

Krokoměr Junso 3D Calorie JS-221
Detail

Krokoměr je určen k orientačnímu měření sportovních aktivit v terénu (chůze,nordic walking,běh). Je nevodotěsný, jen vlhkotěsný. Měření času pohybové aktivity: Pro přesnou funkci je použití nový 3-D digitální senzor pohybu. Počátek měření se aktivuje po prvních 10 krocích automaticky (symbol 2 chodidel vlevo dole na displeji) v jakémkoli režimu displeje. Pokud krokoměr nedostane signál o krocích déle jak 3s, měření se zastaví. Jednotlačítkové operace, počítání kroků, automatické vypnutí velikost 65.0 x 30.5 x 13.5mmRůzné barevné provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr Junso 3D Calorie JS-221 , Reminek apple watch 4

Krokoměr Junso 3D JS-218 - oranžová

Krokoměr Junso 3D JS-218 - oranžová
Detail

Krokoměr Junso 3D JS-218Profesionální digitální krokoměr - pedometr JUNSO JS-218 s 3D senzorem nabízí na 2-řádkovém podsvíceném displeji měření počtu kalorií, hodiny a kalendář, počítání spálených kalorií, měření překonané vzdálenosti, měření času chůze, průměrnou rychlost, aktuální frekvenci kroků a cílový alarm. Krokoměr má 7mi denní paměť na zaznamenaná data, možnost nastavitelných jednotek KM/MILE, CM/INCH, nastavení délky kroku a hmotnosti pro výpočet ušlé vzdálenosti a spálených kalorií. Nastavení citlivosti.Technický popis: - Baterie 1x CR2025- Rozměr 71,5 x 37,5 x 11 mm- Součástí balení je poutko na ruku a na krk- Návod: JUNSO JS-218_CZ (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr Junso 3D JS-218 - oranžová , Apple usb-c adaptér pro apple pencil (1. generace) (mqlu3zm/a)

Krokoměr Dunlop Dynamo DU 231 - černá

Krokoměr Dunlop Dynamo DU 231 - černá
Detail

Krokoměr Dunlop Dynamo DU 231 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr Dunlop Dynamo DU 231 - černá , Green apple shine silver (ga_903803)

Krokoměr LiveUP EASY WALK modrý - modrá

Krokoměr LiveUP EASY WALK modrý - modrá
Detail

Krokoměr LiveUp Easy Walk Je multifunkční zařízení fungující na principu mechanického senzoru počítající kroky chodce. Krokoměr Easy Walk disponuje vnitřním senzorem a softwarem na detekci a zaznamenání počtu kroků. Přístroj může být upevněn na různých místech jako na opasku, kapsičce, batohu, v kapse. Technický popis:- výrobce LiveUp- barva modrá- digilní krokoměr - pedometr- jedno řádkový displej- měření počtu kroků- počítání spalených kalorií v kcal- měří překonané vzdálenosti- měření času chůze- 3 tlačítka (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr LiveUP EASY WALK modrý - modrá , Apple airtag 4ks (mx542zy/a)

Junsd PEDOMETR Krokoměr, černá, velikost UNI

Junsd PEDOMETR Krokoměr, černá, velikost UNI
Detail

Multifunkční krokoměr Junsd PEDOMETR si díky jeho funkcím jistě oblíbíte. Skvěle monitoruje vaší chůzi a běh. Změří spálené kalorie, počet kroků, čas cvičení a uraženou vzdálenost. Díky sponě si ho můžete snadno zavěsit za opasek. Podsvícený display vám zajistí skvělou viditelnost dat i ve tmě. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Junsd PEDOMETR Krokoměr, černá, velikost UNI , Hell apple strong 0,25l (6100000040)

Krokoměr Junso + teploměr JS-208B - žlutá

Krokoměr Junso + teploměr JS-208B - žlutá
Detail

Krokoměr JUNSO + teploměr JS-208B: digitální krokoměr - pedometr s teploměrem - dvou řádkový displej - měření počtu kroků - počítání spalených kalorií v kcal - měří překonané vzdálenosti - měření času chůze - hodiny - telpměr okolní teploty - tlačítka Mode, Start/Stop, Reset rozměr: 64 x 40 x 34mm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr Junso + teploměr JS-208B - žlutá , První spuštění super – apple zařízení

Krokoměr Junso Pulse JS-300 - šedá

Krokoměr Junso Pulse JS-300 - šedá
Detail

Krokoměr JUNSO PULSE DIGI JS300: měří počet kroků, čas, stopky, vzdálenost, calorie, puls (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Krokoměr Junso Pulse JS-300 - šedá , Apple airpods 2019 (mv7n2zm/a)

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy Barva žluto-zelená

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy Barva žluto-zelená
Detail

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy je užitečný pedometr, který nabízí řadu funkcí. Mezi hlavní funkce patří měření provedených kroků, měření překonané vzdálenosti, měření počtu spálených kalorií či délka chůze. Krokoměr disponuje i 30 denní pamětí, která uchovává naměřená data. Hodnoty si pak můžete stáhnout do počítače a pomocí aplikace jednoduše porovnávat výsledky, sledovat statistiky chůze a jiné. Další předností je denní budík, nízká hmotnost či voděodolné silikonové tělo. Krokoměr lze samozřejmě používat i jako klasické hodinky. Díky těmto vlastnostem je digitální krokoměr inSPORTline Strippy oblíbeným pomocníkem při chůzi. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy se mimo jiné stal nejpopulárnějším produktem v kategorii Krokoměry v soutěži Produkt roku 2018 (a dále i v letech 2017 a 2016) provozované nákupním rádcem Heureka.cz. V rámci krokoměrů se dlouhodobě pohybuje na předních místech žebříčku, což potvrzuje jeho kvalitu i oblíbenost mezi zákazníky.Technický popis: atraktivní design voděodolné silikonové tělo svinovací silikonový řemínek bez přezky 4 tlačítka (light, set, mode, reset) podsvícení 30 denní paměť zobrazení paměti zobrazení souhrnných informací čas budík připojení k počítači pomocí USB (USB kabel součástí balení) aplikace pro systém Windows k porovnávání hodnot - Pedometr Management rozměr pásku: d280 x š26 x t2mm rozměr displeje: d46 x š40 x t13 mm hmotnost: 54 g baterie: CR2032, 3V (knoflíková) vhodné pro nošení na ruce či noze Funkce: počítání provedených kroků (Step) odhad překonané vzdálenosti (Km / Mile) odhad spotřebovaných kalorií (Kcal) měření délky cvičení (Min) do paměti se ukládá počet provedených kroků, množství spotřebovaných kalorií, překonaná vzdálenost a délka chůze za posledních 30 dní (Record) celkový počet kroků, spotřebovaných kalorií, překonaných kilometrů a odcvičených minut (Total) funkce umožňující nastavení budíku (ALM) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Digitální krokoměr inSPORTline Strippy Barva žluto-zelená , Green apple crystal silver (ga_903812)

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II Barva černá

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II Barva černá
Detail

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II je užitečný pedometr, který nabízí řadu funkcí. Mezi hlavní funkce patří měření provedených kroků, měření překonané vzdálenosti, měření počtu spálených kalorií či délka chůze. Krokoměr disponuje i 30 denní pamětí, která uchovává naměřená data. Hodnoty si pak můžete stáhnout do počítače a pomocí aplikace jednoduše porovnávat výsledky, sledovat statistiky chůze a jiné. Další předností je denní budík, nízká hmotnost či voděodolné silikonové tělo. Krokoměr lze samozřejmě používat i jako klasické hodinky. Díky těmto vlastnostem se stal digitální krokoměr inSPORTline Strippy II oblíbeným pomocníkem při chůzi.Technický popis: atraktivní design voděodolné silikonové tělo klasický hodinkový řemínek s přezkou 4 tlačítka (light, set, mode, reset) podsvícení 30 denní paměť zobrazení paměti zobrazení souhrnných informací čas budík připojení k počítači pomocí USB (USB kabel součástí balení) aplikace pro systém Windows k porovnávání hodnot - Pedometr Management obvod zápěstí: 12-21,5 cm rozměr pásku: d280 x š26 x t2mm rozměr displeje: d46 x š40 x t13 mm hmotnost: 48 g baterie: CR2032, 3V (knoflíková) vhodné pro nošení na ruce či noze Funkce: počítání provedených kroků (Step) odhad překonané vzdálenosti (Km / Mile) odhad spotřebovaných kalorií (Kcal) měření délky cvičení (Min) do paměti se ukládá počet provedených kroků, množství spotřebovaných kalorií, překonaná vzdálenost a délka chůze za posledních 30 dní (Record) celkový počet kroků, spotřebovaných kalorií, překonaných kilometrů a odcvičených minut (Total) funkce umožňující nastavení budíku (ALM) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Digitální krokoměr inSPORTline Strippy II Barva černá , Apple iphone se 32gb stribrny

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy - Rozbaleno Barva modrá

Digitální krokoměr inSPORTline Strippy - Rozbaleno Barva modrá
Detail

Rozbaleno Digitální krokoměr inSPORTline Strippy je užitečný pedometr, který nabízí řadu funkcí. Mezi hlavní funkce patří měření provedených kroků, měření překonané vzdálenosti, měření počtu spálených kalorií či délka chůze. Krokoměr disponuje i 30 denní pamětí, která uchovává naměřená data. Hodnoty si pak můžete stáhnout do počítače a pomocí aplikace jednoduše porovnávat výsledky, sledovat statistiky chůze a jiné. Další předností je denní budík, nízká hmotnost či voděodolné silikonové tělo. Krokoměr lze samozřejmě používat i jako klasické hodinky. Díky těmto vlastnostem je digitální krokoměr inSPORTline Strippy oblíbeným pomocníkem při chůzi. Digitální krokoměr inSPORTline Strippy se mimo jiné stal nejpopulárnějším produktem v kategorii Krokoměry v soutěži Produkt roku 2018 (a dále i v letech 2017 a 2016) provozované nákupním rádcem Heureka.cz. V rámci krokoměrů se dlouhodobě pohybuje na předních místech žebříčku, což potvrzuje jeho kvalitu i oblíbenost mezi zákazníky. Technický popis: atraktivní design voděodolné silikonové tělo svinovací silikonový řemínek bez přezky 4 tlačítka (light, set, mode, reset) podsvícení 30 denní paměť zobrazení paměti zobrazení souhrnných informací čas budík připojení k počítači pomocí USB (USB kabel součástí balení) aplikace pro systém Windows k porovnávání hodnot - Pedometr Management rozměr pásku: d280 x š26 x t2mm rozměr displeje: d46 x š40 x t13 mm hmotnost: 54 g baterie: CR2032, 3V (knoflíková) vhodné pro nošení na ruce či noze Funkce: počítání provedených kroků (Step) odhad překonané vzdálenosti (Km / Mile) odhad spotřebovaných kalorií (Kcal) měření délky cvičení (Min) do paměti se ukládá počet provedených kroků, množství spotřebovaných kalorií, překonaná vzdálenost a délka chůze za posledních 30 dní (Record) celkový počet kroků, spotřebovaných kalorií, překonaných kilometrů a odcvičených minut (Total) funkce umožňující nastavení budíku (ALM) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Digitální krokoměr inSPORTline Strippy - Rozbaleno Barva modrá , Apple kozene pouzdro iphone se

Olympia JS-210B Krokoměr, šedá, velikost UNI

Olympia JS-210B Krokoměr, šedá, velikost UNI
Detail

Digitální krokoměr JUNSO JS-210B využitelný na turistiku, běh nebo chůzi. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Olympia JS-210B Krokoměr, šedá, velikost UNI , Apple magic trackpad (mk2d3zm/a)

Olympia JS-300A Krokoměr, bílá, velikost UNI

Olympia JS-300A Krokoměr, bílá, velikost UNI
Detail

Krokoměr OLYMPIA JS-300A s rádiem, který zaznamenává kroky, čas, vzdálenost a spálené kalorie. Mezi jeho další funkce patří stopky do 99 h 59 min 59,99 s s přesností 1/100s. Krokoměr má velký a dobře čitelný displej. Pomocí praktické spony jej lze připevnit ke kalhotám nebo k pásku. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Olympia JS-300A Krokoměr, bílá, velikost UNI , Apple čistící hadřík (mm6f3zm/a)

CorbySport 5474 Multifunčkní krokoměr - pedometer s měřením tělesného tuku

CorbySport 5474 Multifunčkní krokoměr - pedometer s měřením tělesného tuku
Detail

Multifunkční krokoměr - pedometr Technické údaje: měření telěsného tuku až pro 5 osob přesný spolehlivý krokoměr na připevnění k pásku nebo na kalhoty či sukni v oblasti pasu díky počítadlu spálených kalorií a přesnému měření mnoha dalších užitečných údajů, včetně množství tělesného tuku, je tento krokoměr vyhledávaným doplňkem pro turistiku baleno v kartonu spolehlivý a přesný krokoměr s bohatou funkční výbavou: funkce stopek funkce hodin budík zobrazování času 12/24 hodin počítadlo kroků - do maximální hodnoty 99.999 kroků nastavení výšky postavy: 30 - 200 cm, délky kroku nastavení hmotnosti nastavení pohlaví a věku výpočet vzdálenosti s přesností 0,01 km(mil) možnost přepínání km/míle možnost nastavení maximální vzdálenosti 0 - 99,999 km/mil přesný výpočet spálených kalorií 0 - 6.999,9 kcal měření množství tělesného tuku prakticky umístěná tlačítka dlouhá životnost baterie a snadná výměna baterie snadná údržba podrobný návod součástí balení rozměry krokoměru: 9,2 x 5,2 cm Obsah balení: 1 x Multifunkční krokoměr (dilego.cz)

Podobné produkty ako CorbySport 5474 Multifunčkní krokoměr - pedometer s měřením tělesného tuku , První spuštění standard – apple zařízení

ACRA LTH7 Multifunčkní krokoměr - pedometer s měřením tělesného tuku

ACRA LTH7 Multifunčkní krokoměr - pedometer s měřením tělesného tuku
Detail

Multifunkční krokoměr ACRA umožňuje kromě základní funkce krokoměru, měření telěsného tuku, až pro 5 osob. Jedná se o přesný spolehlivý krokoměr na připevnění k pásku, nebo na kalhoty, či sukni, v oblasti pasu. Díky počítadlu spálených kalorií a přesnému měření mnoha dalších užitečných údajů, včetně množství tělesného tuku, je tento krokoměr vyhledávaným doplňkem pro turistiku. Baleno v kartonu. Technický popis: Spolehlivý a přesný krokoměr s bohatou funkční výbavou. Funkce stopek, funkce hodin, budík. Zobrazování času 12/24 hodin. Počítadlo kroků - do maximální hodnoty 99.999 kroků. Nastavení výšky postavy: 30 - 200 cm, délky kroku. Nastavení hmotnosti. Nastavení pohlaví, věku. Výpočet vzdálenosti s přesností 0,01 km(mil), možnost přepínání km/míle. Možnost nastavení maximální vzdálenosti 0 - 99,999 km/mil. Přesný výpočet spálených kalorií 0 - 6.999,9 kcal. Měření množství tělesného tuku. Prakticky umístěná tlačítka. Dlouhá životnost baterie a snadná výměna baterie. Snadná údržba. Podrobný návod součástí balení. Rozměry krokoměru: 9,2 x 5,2 cm. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako ACRA LTH7 Multifunčkní krokoměr - pedometer s měřením tělesného tuku , Nejlevnejsi apple iphone 5s 32gb

Klíčenka pro Apple Airtag Apple Jobs

Detail

Patří výrobky jako je iPhone, iPad, iMac mezi Vaše oblíbené hračky? Líbí se vám styl, který přináší společnost Apple do světa techniky? Pak je tento potisk určený pro Vás. Lehce poupravené logo společnosti, ve kterém je vyobrazeno, kdo stál za úspěchem této společnosti - Steve Jobs.. Koženková klíčenka s možností vlastního potisku. Je lehká a velmi odolná vůči zničení. Vyměnitelný řemínek. Díky kovovému kroužku můžete airtag připevnit nejen na klíče, ale na cokoliv si vzpomenete – od roušky až po psí obojek nebo. Vaše vlastí airtag klíčenka se ve světě neztratí. Má to vtisktnuto… v kožence. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Klíčenka pro Apple Airtag Apple Jobs , Forcell silikonovy kryt apple apple ipad pro 12 9 39 39 2018 pruhledny

Řemínek pro Apple Watch Apple Jobs

Detail

Patří výrobky jako je iPhone, iPad, iMac mezi Vaše oblíbené hračky? Líbí se vám styl, který přináší společnost Apple do světa techniky? Pak je tento potisk určený pro Vás. Lehce poupravené logo společnosti, ve kterém je vyobrazeno, kdo stál za úspěchem této společnosti - Steve Jobs.. Pásek pro Apple Watch je vyrobený ze syntetické koženky, která je příjemně hladká a tak pohodlně se nosí, že si ani neuvědomíte, že ji máte na zápěstí. Materiál je navíc pevný a jen tak se neztratí ani nerozepne. Zapíná se snadno přes děrovaný řemínek. Je dostupný ve dvou velikostech (pro model 42-44 nebo 38-22) a černé i bílé podkladové barvě. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Řemínek pro Apple Watch Apple Jobs , Apple magic mouse, bílá (mk2e3zm/a)

Apple Apple Watch SE 40mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE 40mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE 40mm Midnight, Midnight Sport , Tatratea apple & pear 0,7l 67% (8588005128438)

Apple Apple Watch SE 44mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE 44mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE 44mm Midnight, Midnight Sport , Apple magic keyboard - cz (mk2a3cz/a)

Apple Apple Watch SE 40mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE 40mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE 40mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE 44mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE 44mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE 44mm Midnight, Midnight Sport

Apple napájecí adaptér Apple MagSafe 2, 60W (MD565Z/A)

Detail

Konektor u 60W napájecího adaptéru MagSafe 2 je magnetický. Nedochází proto k postupnému rozedření a opotřebování kabelů a zároveň usnadňuje rychlé a bezpečné připojení zástrčky k systému. Kompatibilní s počítačem MacBook Pro 13" s Retina displejem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple napájecí adaptér Apple MagSafe 2, 60W (MD565Z/A)

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Red

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Red
Detail

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Red Nová série prémiových chytrých hodinek Apple Watch Series 8. Funkce snímání teploty těla pro lepší hlubší vhled do ženského zdraví, měření okysličení krve SpO2, detailní analýza spánku, EKG, nová detekce autonehody a SOS přivoláni pomoci, aplikace pro zmírnění stresu a další. Velký a odolnější OLED Retina displej s Ion-X sklíčkem a funkcí Always on. Sledování zdraví a celkové denní aktivity včetně sportovních režimů, voděodolnost i prachuvzdornost. Integrovaná GPS, hudební přehrávač, Apple Pay, notifikace z telefonu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Red

Apple napájecí adaptér Apple MagSafe 2, 85W (MD506Z/A)

Detail

Konektor u 85W napájecího adaptéru MagSafe 2 je magnetický. Nedochází proto k postupnému rozedření a opotřebování kabelů a zároveň usnadňuje rychlé a bezpečné připojení zástrčky k systému. Kompatibilní s počítačem MacBook Pro s Retina displejem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple napájecí adaptér Apple MagSafe 2, 85W (MD506Z/A)

Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Silver, White Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 44mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 44mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE Cellular 44mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Silver, White Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE Cellular 40mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 44mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple Watch SE Cellular 44mm Midnight, Midnight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (vivantis.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch SE Cellular 44mm Midnight, Midnight Sport

Apple Apple AirPods bezdrátové nabíjecí pouzdro MR8U2ZM/A - rozbaleno

Detail

Bezdrátové nabíjecí pouzdro, pro všechny generace AirPodů, nabíjí se na bezdrátové nabíjecí podložce nebo konektorem Lightning, design Apple, LED kontrolka, rozměry 44,3 × 21,3 × 53,5 mm, hmotnost 40 g, bílá barva. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple AirPods bezdrátové nabíjecí pouzdro MR8U2ZM/A - rozbaleno

Apple Apple Watch Ultra Cellular 49mm Titan, Orange Alpine, M

Apple Apple Watch Ultra Cellular 49mm Titan, Orange Alpine, M
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Ultra Cellular 49mm Titan, Orange Alpine, M

Apple Apple Watch Ultra Cellular 49mm Titan, Orange Alpine, L

Apple Apple Watch Ultra Cellular 49mm Titan, Orange Alpine, L
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Ultra Cellular 49mm Titan, Orange Alpine, L

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight, Starlight Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 41mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS 45mm Silver, White Sport

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED

Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED
Detail

Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE . Nezapomeňte si pořídit náhradní řemínek 4wrist . (sperky.cz)

Podobné produkty ako Apple Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm (PRODUCT) RED
crivit krokomer, digitalni krokomer insportline strippy modra, krokomer junso 3d calorie js 221a, apple ipod, nábytek red apple, red apple nábytek, Apple AirTag (MX532ZY/A), Green Apple Carrero (GA_907465), Green Apple Zebra (GA_901536), Green Apple Heidi (GA_907474), apple watch 5 obal, reminek apple watch 5, reminek apple watch 4, Apple USB-C adaptér pro Apple Pencil (1. generace) (MQLU3ZM/A), Green Apple Shine Silver (GA_903803), Apple AirTag 4ks (MX542ZY/A), HELL Apple Strong 0,25l (6100000040), První spuštění Super – Apple zařízení, Apple AirPods 2019 (MV7N2ZM/A), Green Apple Crystal Silver (GA_903812), apple iphone se 32gb stribrny, apple kozene pouzdro iphone se, Apple Magic Trackpad (MK2D3ZM/A), Apple čistící hadřík (MM6F3ZM/A), První spuštění Standard – Apple zařízení, nejlevnejsi apple iphone 5s 32gb, forcell silikonovy kryt apple apple ipad pro 12 9 39 39 2018 pruhledny, Apple Magic Mouse, bílá (MK2E3ZM/A), Tatratea Apple & Pear 0,7l 67% (8588005128438), Apple Magic Keyboard - CZ (MK2A3CZ/A)