Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz

Hipp BIO Polévka z červené řepy s hovězím masem 190 g

Hipp BIO Polévka z červené řepy s hovězím masem je kompletní jídlo určené pro malé děti od ukončeného 6. měsíce. Dodá miminku živiny, které potřebuje ke správnému růstu.

Podívejte se také dynovo mrkvova polevka

cena 59.0 Kč
Detail

HiPP BIO Polévka z červené řepy s hovězím masem 6× 190 g (4062300436855)

Příkrm - polévka, pro děti od 6 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bio kvalita, 6 ks v balení U každého miminka i batolete je potřeba dbát na kvalitu jídelníčku. Příkrm HiPP Czech, s.r.o. je vyroben z prvotřídních a pečlivě vybraných surovin. Jako oběd nebo večeři můžete miminku podat polévku. Můžete se spolehnout, že dáváte svému dítku to nejlepší, neboť pro výrobu tohoto příkrmu byly použity pouze ingredience BIO kvality. Příkrm HiPP Czech, s.r.o. je určený dětem od 6 měsíců. Výrobce pamatuje na zdraví miminek, proto se můžete spolehnout, že produkt je bez konzervantů a umělých barviv. Obsahem balení je 6 příkrmů. Jejich celková hmotnost činí 190 g. Příkrm HiPP Czech, s.r.o. můžete využít jako oběd doma i na výletě. Klíčové přednosti příkrmu HiPP BIO Polévka z červené řepy s hovězím masem 6× 190 g Dětský příkrm HiPP Czech, s.r.o. je součástí zdravého jídelníčku miminka Jedná se o polévka příkrm Příkrm HiPP Czech, s.r.o. je nachystaný pro děti od 6 měsíců

Podívejte se také HiPP 2 BIO kozí mléko 5× 400 g (4062300417359)

cena 379.0 Kč
Detail

HiPP BIO Polévka z červené řepy s hovězím masem od 6. měsíce, 190 g

Intenzivní růst Vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. HiPP BIO polévky obsahují kvalitní BIO maso a pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny. A protože v prvních třech letech života dítěte záleží na kvalitě každé lžičky, máme v HiPPu přísné BIO zásady: Zásadně nepoužíváme pesticidy a chemicky syntetizovaná hnojiva. Zeleninu necháváme zrát tak dlouho, jak potřebuje, aby byla chutná a výživná. Zpracováváme ji šetrně, aby si uchovala důležité živiny a vitamíny. Zodpovědně pečujeme také o naše zvířata, protože jen spokojená a zdravá zvířata dávají kvalitní maso. Bez přídavku soli – obsah soli je daný obsahem sodíku. Omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje – pro vývoj mozku a nervových buněk. Bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu – dle zákona. Bez geneticky modifikovaných surovin dle Nařízení pro Ekologické zemědělství. Bez lepku V HiPP BIO kvalitě. Klimaticky pozitivní produkt. Složení: Brambory*, rajčata*, mrkev*, voda, červená řepa* 10 %, hovězí maso* 8 %, cibule*, řep-kový olej* 2,0 %, koření* (petržel*, kopr*, kmín*). *z ekologického zemědělství Průměrné nutriční hodnoty na 100 g

Podívejte se také HiPP 3 BIO kozí mléko Junior 400 g (4062300417335)

cena 58.0 Kč
Detail

PFANNER Šťáva z červené řepy 100% BIO 0,5 l

PFANNER Šťáva z červené řepy 100% BIO zaujme svou čerstvou, lahodnou a přírodní chutí. Poslouží vám k osvěžení během dne, výborná je především jako součást snídaně.

Objev podobné jako PFANNER Šťáva z červené řepy 100% BIO 0,5 l

cena 69.0 Kč
Detail

SALVEST Prestó BIO Polévka z kuřecích prsíček a zeleniny (300 g) (4740073073773)

Kapsička pro děti - hotové jídlo, pro děti od 36 měsíců, bio kvalita, v balení 1 ks SALVEST Prestó BIO je polévka z kuřecích prsíček a zeleninového pyré vhodná pro děti od 3 let. Je to rychlá a chutná večeře či oběd, které nevyžadují dlouhé vaření na páře ani jinou přípravu. Balení ve formě kapsičky stačí přelít do misky a ohřát v mikrovlnné troubě nebo kastrůlku a můžete použít i vodní lázeň. V případě, že dítě kapsičku nedojí, jednoduše ji uzavřete uzávěrem k pozdější konzumaci. SALVEST Prestó BIO obsahuje kuřecí prsíčka z BIO farmy, mrkev, pastinák, jablečné pyré, citronovou šťávu, smetanu, cibulku i koření. To vše tvoří hustou polévku bez přidaných konzervantů. Vyrábí se tepelnou úpravou a následně se šetrně sterilizuje pro delší trvanlivost. Balení obsahuje kapsičku o hmotnosti 300 g. Klíčové vlastnosti příkrmu SALVEST Prestó BIO Kuřecí prsíčka se zeleninovým pyré 300 gSALVEST Prestó BIO je polévka z kuřecích prsíček a zeleninového pyré...

Objev podobné jako SALVEST Prestó BIO Polévka z kuřecích prsíček a zeleniny (300 g) (4740073073773)

cena 76.0 Kč
Detail

PROBIO Vřetena z červené čočky BIO 250 g

PROBIO Vřetena z červené čočky BIO mají vysoký obsah bílkovin a hodí se na přípravu různých druhů salátů nebo jako příloha.

Objev podobné jako PROBIO Vřetena z červené čočky BIO 250 g

cena 59.0 Kč
Detail

PROBIO Mouka z červené čočky BIO 450 g

PROBIO Mouka z červené čočky BIO se skvěle hodí na bezlepkové vaření a pečení. Můžete z ní upéct sušenky, omelety, zahustit polévku nebo omáčku.

Objev podobné jako PROBIO Mouka z červené čočky BIO 450 g

cena 59.0 Kč
Detail

PROBIO Polévka pohanková BIO 136 g

PROBIO Polévka pohanková BIO je ideální jako lehká večeře, vydatná svačina nebo jako první chod oběda. Je bezlepková a připravíte ji během několika minut.

Objev podobné jako PROBIO Polévka pohanková BIO 136 g

cena 39.0 Kč
Detail

Good Gout BIO Tyčinky z červené čočky a dýně 120 g

Good Gout BIO Tyčinky z červené čočky a dýně jsou lahodný zeleninovo-luštěninový příkrm od ukončeného 12. měsíce, který navíc učí dítě jíst samostatně a podporuje jeho motoriku a koordinaci.

Objev podobné jako Good Gout BIO Tyčinky z červené čočky a dýně 120 g

cena 115.0 Kč
Detail

NATU Protein Pasta Penne z červené čočky BIO 250 g (8596299008398)

Těstoviny - čočka, energetická hodnota 1312 kj, celková hmotnost 250 g Změna barevného stylu šablony pro sportovní výživu Těstoviny NATU Protein Pasta BIO Penne z červené čočky, 250 g NATU Protein Pasta jsou těstoviny vyrobené ze 100% červené čočky. Neobsahují lepek, takže jsou skvělou volbou pro celiaky. NATU Protein Pasta mají rourovitý tvar se zkosenými konci typický pro penne a jistě potěší i obsah 22 g bílkovin a 6 g vlákniny ve 100 g produktu. I když se jedná o těstoviny z luštěnin, vaří se pouze 5 minut a hodí se jako příloha ke spoustě jídel. Klíčové vlastnosti těstovin NATU Protein Pasta BIO Těstoviny NATU Protein Pasta BIOZe 100% červené čočkyIdeální pro...

Objev podobné jako NATU Protein Pasta Penne z červené čočky BIO 250 g (8596299008398)

cena 99.0 Kč
Detail

Hipp BABY MENU BIO Polévka zeleninová s telecím 190 g

HiPP BIO Zeleninová polévka s telecím masem je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsahuje BIO zeleninu a BIO maso bohaté na bílkoviny a železo.

Objev podobné jako Hipp BABY MENU BIO Polévka zeleninová s telecím 190 g

cena 59.0 Kč
Detail

PROBIO Polévka hrachová jemná BIO 120 g

PROBIO Polévka hrachová jemná BIO vám ulehčí vaření doma i na dovolené. Má jemnou konzistenci a výraznou hrachovou chuť a vůni.

Objev podobné jako PROBIO Polévka hrachová jemná BIO 120 g

cena 29.0 Kč
Detail

Polévka Miso (6x10g) 60 g BIO MUSO

Stačí přidat pouze horkou vodu a ihned máte k dispozici kvalitní a rychle připravenou Miso polévku klasické chuti. Exotická pochoutka v biokvalitě.

Objev podobné jako Polévka Miso (6x10g) 60 g BIO MUSO

cena 149.0 Kč
Detail

GOOD GOUT BIO BLW Tyčinky z červené čočky a dýně (120 g)

Dejte dětem svobodu a nechte je jíst podle jejich gusta! Podpořte samostatnost a vývoj jemné motoriky vašeho děťátka s BIO BLW tyčinkami od Good Gout! Perfektně padnou do dětské ruky, snadno se jim drží a hlavně – podporují správné stravovací návyky, posilují samostatnost a umožňují jim samostatně ochutnávat a rozvíjet jejich motoriku a koordinaci. Dejte dětem svobodu a učte je lásce k jídlu spolu s Good Gout! Sladké brambory a červená čočka se dokonale snoubí s gurmánskou klasickou i máslovou dýní, to vše doprovázeno šéfkuchařským dotekem: nádechem květového medu a kapkou kokosového mléka. Vytvořili jsme perfektní tyčinku plnou chutí. Přesně pro potěchu chuťových pohárků vašich ratolestí. BLW neboli Baby Led Weaning je metoda, kdy miminko už odmala jí samo a není nikým krmeno. Má hned několik výhod: Dítě si samo rozhodne, kolik a čeho sní. Procvičuje si motoriku. Učí se prvně kousat a pak až polykat. Odpadá tedy všechno mixování a krmení lžičkou. A to hlavní: celá rodina může jíst pohromadě! ? Víte, že … …tento trend má kořeny v anglosaské kultuře, odkud se rozšířil do Spojených států a úspěšně zakotvil i u nás? …podle průzkumů metodu BLW už využívá 30 % rodičů a jejich počet neustále narůstá? Tento zbrusu nový plně recyklovatelný formát obsahuje 6 samostatných tyčinek, které lze snadno vsunout do tašky a vzít si je kamkoli. Obalový materiál neobsahuje bisfenol A ani ftaláty v souladu s platnými předpisy. Složení: *batáty 24,6 %, *červená čočka 20,5 %, *dýně 20,3 %, *máslová dýně 17,2 %, *bramborový škrob 9 %, *kokosové mléko 6 %, *řepkový olej 1 %, *květový med 1 %, *kari 0,4 %. *z ekologického zemědělství. Výživové údaje na 100 g: energie 684 kJ / 162 kcal, tuky 2,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g, sacharidy 25 g, z toho cukry 5,0 g, vláknina 4,5 g, bílkoviny 6,4 g, sůl 0,15 g (obsah soli je dán přirozeně se vyskytujícím sodíkem v surovinách), sodík 0,06 g. Návod k použití: Na pánev přidejte malé množství tuku společně s tyčinkami a ohřívejte na mírném plameni po dobu několika minut. Pokud spěcháte, můžete tyčinky ohřát po dobu 10 s v mikrovlnné troubě při výkonu 800 W. Zkontrolujte teplotu a začněte podávat! Obal nikdy nedávejte do mikrovlnné trouby ani dětem ke hraní. Dodržujte pokyny. Tip: Tepelně upravené tyčinky si můžete vzít s sebou na cesty a podávat je při pokojové teplotě. Minimální trvanlivost do: viz zadní strana obalu. Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 24 hodin. Zeleninovo-luštěninový příkrm od ukončeného 12. měsíce. Sterilováno. Potravina pro malé děti. Dodavatel: Health Academy s. r. o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Země původu: Vyrobeno ve Francii

Objev podobné jako GOOD GOUT BIO BLW Tyčinky z červené čočky a dýně (120 g)

cena 139.0 Kč
Detail

HOLLE Bio A2 pokračovací mléko 3. od 10 měsíce věku, 400 g (7640230490412)

Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 10 měsíců, bez konzervantů a umělých barviv, bez lepku, bez přidaného cukru, bez přídavku soli, s kravským mlékem (mléčný tuk) a bio kvalita Kojenecké mléko Holle se složením podobá mateřskému mléku, proto je ideální pro zdravý vývoj vašeho miminka. Pokračovací kojenecké mléko je ideální od ukončeného šestého měsíce. Nabízí dětem spoustu živin pro jejich zdravý vývoj. Kojenecké mléko Holle dosahuje hmotnosti 400 g a v balení se nachází 1 ks. Kojenecké mléko bez konzervantů a umělých barviv, lepku, přidaného cukru a přídavku soli si vaše miminko oblíbí. Základní přednosti kojeneckého mléka HOLLE Bio A2 pokračovací mléko 3. od 10 měsíce věku, 400 g Díky živinám v kojeneckém mléce je podpořen zdravý vývoj dětí Kojenecké mléko Holle řadíme mezi pokračovací typ Kojenecké mléko řady Holle Bio je vhodné od 10 měsíců Předností je jeho bio kvalita Bez konzervantů a umělých barviv, lepku, přidaného cukru a přídavku soli Holle

Objev podobné jako HOLLE Bio A2 pokračovací mléko 3. od 10 měsíce věku, 400 g (7640230490412)

cena 409.0 Kč
Detail

Hipp BIO Polévka vývar s nudlemi a krůtím masem 190 g

Hipp BIO Polévka vývar s nudlemi a krůtím masem je kompletní jídlo vhodné pro malé děti od ukončeného 8. měsíce. Obohaceno o omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje.

Objev podobné jako Hipp BIO Polévka vývar s nudlemi a krůtím masem 190 g

cena 59.0 Kč
Detail

Čočka sterilovaná 400 g BIO BIO IDEA

Sterilovaná čočka Vám usnadní přípravu jídla, je vhodná k přímé spotřebě. Čočka má široké využití ve studené i teplé kuchyni. Vhodná do polévek, salátů, jako příloha či na přípravu kaše. Vychutnejte si ji v biokvalitě.

Objev podobné jako Čočka sterilovaná 400 g BIO BIO IDEA

cena 49.0 Kč
Detail

Cizrna sterilovaná 400 g BIO BIO IDEA

Sterilovaná cizrna v biokvalitě má velmi jemnou texturu a vůni. Usnadní vám přípravu jídla, je vhodná k přímé spotřebě bez úpravy. Její konzistence je příjemně měkká a chuť lehce sladká. Můžete z ní připravit kaši, zahustit s ní polévku nebo ji přidat k zeleninovému jídlu místo masa.

Objev podobné jako Cizrna sterilovaná 400 g BIO BIO IDEA

cena 49.0 Kč
Detail

Polévka Miso kostky (8x10g) 80 g BIO DANIVAL

Miso polévka Danival představuje chutnou a plnohodnotnou variantu tradiční japonské polévky. Můžeme ji použít i na přípravu chutné omáčky k ochucení těstovin, rýže anebo zeleniny.

Objev podobné jako Polévka Miso kostky (8x10g) 80 g BIO DANIVAL

cena 159.0 Kč
Detail

Polévka instantní rajská 60 g BIO NATUR COMPAGNIE

Máte hlad? Chtěli byste si dát něco teplého? Instantní polévky od firmy Natur Compagnie představují ideální přesnídávku na doma, do kanceláře i na cesty.

Objev podobné jako Polévka instantní rajská 60 g BIO NATUR COMPAGNIE

cena 67.0 Kč
Detail

Polévka instantní jarní 34 g BIO NATUR COMPAGNIE

Instantní polévka s nudlemi a směsí zeleniny - mrkve, cibule a pórku. Je jemně okořeněna petrželí, libečkem, kurkumou, muškátovým květem a pepřem. Rychle zasytí doma, v kanceláři nebo na cestách. Zalijte vroucí vodou a nechte pár minut odstát. V biokvalitě.

Objev podobné jako Polévka instantní jarní 34 g BIO NATUR COMPAGNIE

cena 45.0 Kč
Detail

Polévka instantní zeleninová 54 g BIO NATUR COMPAGNIE

Instantní zeleninová polévka na bázi bramborových vloček, rýžové mouky a směsi kořenové zeleniny. Je jemně okořeněna pepřem, libečkem, celerovou natí a kurkumou. Rychle zasytí doma, v kanceláři nebo na cestách. V biokvalitě.

Objev podobné jako Polévka instantní zeleninová 54 g BIO NATUR COMPAGNIE

cena 67.0 Kč
Detail

Polévka instantní houbová 51 g BIO NATUR COMPAGNIE

Máte hlad? Chtěli byste si dát něco teplého? Instantní polévky od firmy Natur Compagnie představují ideální přesnídávku na doma, do kanceláře i na cesty. Instantní houbová polévka je připravena na bázi bramborových vloček, rýžové mouky, sušeného mléka a žampiónů. Je jemně okořeněna přírodním houbovým aroma, petrželí, pepřem, kurkumou a rozmarýnem.

Objev podobné jako Polévka instantní houbová 51 g BIO NATUR COMPAGNIE

cena 67.0 Kč
Detail

Fazole mix sterilované 400 g BIO BIO IDEA

Směs fazolí a cizrny v biokvalitě s troškou mořské soli. Praktické balení například na cesty, ale také pokud potřebujete připravit zdravý rychlý a plnohodnotný pokrm. Usnadní vám přípravu jídla, fazole je vhodná k přímé spotřebě bez úpravy. Můžete z ní připravit kaši, zahustit s ní polévku nebo ji přidat k zeleninovému jídlu místo masa.

Objev podobné jako Fazole mix sterilované 400 g BIO BIO IDEA

cena 54.0 Kč
Detail

EXP: 07.01.2025 GOOD GOUT BIO BLW Tyčinky z červené čočky a dýně (120 g)

Dejte dětem svobodu a nechte je jíst podle jejich gusta! Podpořte samostatnost a vývoj jemné motoriky vašeho děťátka s BIO BLW tyčinkami od Good Gout! Perfektně padnou do dětské ruky, snadno se jim drží a hlavně – podporují správné stravovací návyky, posilují samostatnost a umožňují jim samostatně ochutnávat a rozvíjet jejich motoriku a koordinaci. Dejte dětem svobodu a učte je lásce k jídlu spolu s Good Gout! Sladké brambory a červená čočka se dokonale snoubí s gurmánskou klasickou i máslovou dýní, to vše doprovázeno šéfkuchařským dotekem: nádechem květového medu a kapkou kokosového mléka. Vytvořili jsme perfektní tyčinku plnou chutí. Přesně pro potěchu chuťových pohárků vašich ratolestí. BLW neboli Baby Led Weaning je metoda, kdy miminko už odmala jí samo a není nikým krmeno. Má hned několik výhod: Dítě si samo rozhodne, kolik a čeho sní. Procvičuje si motoriku. Učí se prvně kousat a pak až polykat. Odpadá tedy všechno mixování a krmení lžičkou. A to hlavní: celá rodina může jíst pohromadě! ? Víte, že … …tento trend má kořeny v anglosaské kultuře, odkud se rozšířil do Spojených států a úspěšně zakotvil i u nás? …podle průzkumů metodu BLW už využívá 30 % rodičů a jejich počet neustále narůstá? Tento zbrusu nový plně recyklovatelný formát obsahuje 6 samostatných tyčinek, které lze snadno vsunout do tašky a vzít si je kamkoli. Obalový materiál neobsahuje bisfenol A ani ftaláty v souladu s platnými předpisy. Složení: *batáty 24,6 %, *červená čočka 20,5 %, *dýně 20,3 %, *máslová dýně 17,2 %, *bramborový škrob 9 %, *kokosové mléko 6 %, *řepkový olej 1 %, *květový med 1 %, *kari 0,4 %. *z ekologického zemědělství. Výživové údaje na 100 g: energie 684 kJ / 162 kcal, tuky 2,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g, sacharidy 25 g, z toho cukry 5,0 g, vláknina 4,5 g, bílkoviny 6,4 g, sůl 0,15 g (obsah soli je dán přirozeně se vyskytujícím sodíkem v surovinách), sodík 0,06 g. Návod k použití: Na pánev přidejte malé množství tuku společně s tyčinkami a ohřívejte na mírném plameni po dobu několika minut. Pokud spěcháte, můžete tyčinky ohřát po dobu 10 s v mikrovlnné troubě při výkonu 800 W. Zkontrolujte teplotu a začněte podávat! Obal nikdy nedávejte do mikrovlnné trouby ani dětem ke hraní. Dodržujte pokyny. Tip: Tepelně upravené tyčinky si můžete vzít s sebou na cesty a podávat je při pokojové teplotě. Minimální trvanlivost do: viz zadní strana obalu. Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 24 hodin. Zeleninovo-luštěninový příkrm od ukončeného 12. měsíce. Sterilováno. Potravina pro malé děti. Dodavatel: Health Academy s. r. o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Země původu: Vyrobeno ve Francii

Objev podobné jako EXP: 07.01.2025 GOOD GOUT BIO BLW Tyčinky z červené čočky a dýně (120 g)

cena 69.0 Kč
Detail

Hipp BIO Zeleninová polévka s krůtím masem 190 g

Hipp BIO Zeleninová polévka s krůtím masem je kompletní jídlo určené pro malé děti od ukončeného 4.–6. měsíce, které dodá miminku hodně zeleniny a omega-3 mastné kyseliny.

Objev podobné jako Hipp BIO Zeleninová polévka s krůtím masem 190 g

cena 59.0 Kč
Detail

HiPP BIO Kuřecí polévka s pšeničnou krupicí (190 g)

190 g, od 6. měsíce Intenzivní růst Vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. HiPP BIO polévky obsahují kvalitní bio maso bohaté na bílkoviny a železo. A protože v prvních třech letech života dítěte záleží na kvalitě každé lžičky, máme v HiPPu přísné BIO zásady: nikdy nepoužíváme pesticidy a chemicky syntetizovaná hnojiva zeleninu necháváme zrát tak dlouho, jak potřebuje, aby byla chutná a výživná zpracováváme ji šetrně, aby si uchovala důležité živiny a vitamíny zodpovědně pečujeme také o naše zvířata, protože jen spokojená a zdravá zvířata dávají kvalitní maso bez přídavku soli – obsah soli je daný obsahem sodíku omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje – pro vývoj mozku a nervových buněk bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu – dle zákona bez geneticky modifikovaných surovin dle Nařízení pro Ekologické zemědělství Složení: Mrkev*, voda, kuřecí maso* 10 %, PŠENIČNÁ krupice*5 %, CELER*, pórek*, řepkový olej* 1,3%, petržel*. Pozn.: Obsahuje lepek.

Objev podobné jako HiPP BIO Kuřecí polévka s pšeničnou krupicí (190 g)

cena 58.0 Kč
Detail

HiPP BIO zeleninová polévka s telecím masem (190 g)

Intenzivní růst Vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku, a sice o jídla, která obsahují maso a zeleninu. Maso je bohaté na bílkoviny a rovněž je nejlepším zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Doplňková strava nyní nabývá významu i pro kojené děti. Začněte s malými porcemi, aby si dítě mohlo na nové chutě zvyknout. Dokud Vaše dítě nesní celou porci, doplňujte stravu potřebným množstvím mléka. Baby menu obsahují vysoce kvalitní BIO řepkový olej, který dodává do těla omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk. Příkrm je vhodný pro děti od ukončeného 5. měsíce. Doporučení Zpočátku podávejte miminku několik lžiček příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Složení: zelenina 45 % (květák, brambory, cuketa), pitná voda, vařená rýže , telecí maso 8 %, cibule, řepkový olej 1,5 %, bylinky (petržel, bazalka) Výživové hodnoty (na 100 g):

Objev podobné jako HiPP BIO zeleninová polévka s telecím masem (190 g)

cena 58.0 Kč
Detail

HiPP BIO zeleninová polévka s kuřecím masem (190 g)

190 g, od 6. měsíce Intenzivní růst Vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. HiPP BIO polévky obsahují kvalitní bio maso bohaté na bílkoviny a železo. A protože v prvních třech letech života dítěte záleží na kvalitě každé lžičky, máme v HiPPu přísné BIO zásady: nikdy nepoužíváme pesticidy a chemicky syntetizovaná hnojiva zeleninu necháváme zrát tak dlouho, jak potřebuje, aby byla chutná a výživná zpracováváme ji šetrně, aby si uchovala důležité živiny a vitamíny zodpovědně pečujeme také o naše zvířata, protože jen spokojená a zdravá zvířata dávají kvalitní maso bez přídavku soli – obsah soli je daný obsahem sodíku omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje – pro vývoj mozku a nervových buněk bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu – dle zákona bez geneticky modifikovaných surovin dle Nařízení pro Ekologické zemědělství Složení: voda, zelenina* 37 % (kukuřice , brambory , hrášek), uvařená rýže, kuřecí maso * 8 %, řepkový olej 1,3 %, petržel * *z ekologického zemědělství Složení: Pitná voda, Zelenina* 37 % (kukuřice*, brambory*, hrášek*), Vařená rýže*, Kuřecí maso* 8 %, Řepkový olej* 1,3 %, Petržel*, *z ekologického zemědělství Výživové údaje na 1 porci (190 g): Energie 534 kJ / 127 kcal, Tuky 4,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1 g), Sacharidy 15 g (z toho cukry 1,3 g), Bílkoviny 4,9 g, Sůl < 0,05 g, Sodík < 0,02 g, Kyselina alfa – linolenová (omega – 3 mastná kyselina) 0,17 g. Příprava: Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu. Skladujte v suchu při +10 až +25 °C. Země původu: Maďarsko Adresa dodavatele: HiPP Czech,Pekařská 628/14, Praha 155 00, Česká republika

Objev podobné jako HiPP BIO zeleninová polévka s kuřecím masem (190 g)

cena 57.0 Kč
Detail

Fazole červená ledvina sterilovaná 400 g BIO BIO IDEA

Fazole červená ledvina v biokvalitě připravené k okamžitému použití. Praktické balení, pokud potřebujete vykouzlit rychlý a plnohodnotný pokrm a nemáte čas vařit a namáčet fazole. Použijte na přípravu pomazánky, zahustěte s polévku nebo přidejte k do salátu, rizota nebo kari.

Objev podobné jako Fazole červená ledvina sterilovaná 400 g BIO BIO IDEA

cena 51.0 Kč
Detail

SALVEST Prestó BIO Rajská polévka s bylinkami (300 g) (4740073073780)

Kapsička pro děti - hotové jídlo, pro děti od 36 měsíců, bio kvalita, v balení 1 ks SALVEST Prestó BIO je rajská polévka s bylinkami vhodná pro děti od 3 let. Je to rychlá a chutná večeře či oběd, které nevyžadují dlouhé vaření na páře ani jinou přípravu. Balení ve formě kapsičky stačí přelít do misky a ohřát v mikrovlnné troubě nebo kastrůlku a můžete použít i vodní lázeň. V případě, že dítě kapsičku nedojí, jednoduše ji uzavřete uzávěrem k pozdější konzumaci. SALVEST Prestó BIO obsahuje vyzrálá rajčata, protlak, vodu, špetku cukru, pár zrnek mořské soli a snítku koření. To vše bez přidaných konzervantů a barviv. Vyrábí se tepelnou úpravou a následně se šetrně sterilizuje pro delší trvanlivost. Balení obsahuje kapsičku o hmotnosti 300 g. Klíčové vlastnosti příkrmu SALVEST Prestó BIO Rajská polévka s bylinkami 300 gSALVEST Prestó BIO je rajská polévka s bylinkami vhodná pro děti od 3 letJedná se o rychlou a chutnou večeři či...

Objev podobné jako SALVEST Prestó BIO Rajská polévka s bylinkami (300 g) (4740073073780)

cena 89.0 Kč
Detail

Polévka instantní bramborová s pórkem 60 g BIO NATUR COMPAGNIE

Instantní polévka v biokvalitě na bázi bramborových vloček, pórku a směsi kořenové zeleniny. Je jemně okořeněna pepřem, libečkem a kurkumou. Rychle zasytí doma, v kanceláři nebo na cestách. Zalijte vroucí vodou a nechte pár minut odstát. Balení obsahuje 3 sáčky.

Objev podobné jako Polévka instantní bramborová s pórkem 60 g BIO NATUR COMPAGNIE

cena 67.0 Kč
Detail

Polévka instantní Miso Classic White (3x7g) 21 g BIO MUSO

Stačí přidat pouze horkou vodu a ihned máte k dispozici kvalitní, bezlepkovou a rychle připravenou Miso polévku klasické chuti. Každé balení obsahuje 3 individuálně zabalené Miso kostičky.

Objev podobné jako Polévka instantní Miso Classic White (3x7g) 21 g BIO MUSO

cena 119.0 Kč
Detail

Babybio BIO hrášková polévka s cuketou dětský příkrm 190 g

Babybio BIO hrášková polévka s cuketou, 190 g, Příkrmy pro děti

Objev podobné jako Babybio BIO hrášková polévka s cuketou dětský příkrm 190 g

cena 62.0 Kč
Detail

Babybio BIO dýňová polévka s pastinákem dětský příkrm 190 g

Babybio BIO dýňová polévka s pastinákem, 190 g, Příkrmy pro děti

Objev podobné jako Babybio BIO dýňová polévka s pastinákem dětský příkrm 190 g

cena 62.0 Kč
Detail

PROBIO Pohanka lámanka BIO 400 g

PROBIO Pohanka lámanka BIO je skvělý základ na přípravu karbanátků, různých placiček, snídaňových kaší, pomazánek a zapékaných sladkých i slaných pokrmů.

Objev podobné jako PROBIO Pohanka lámanka BIO 400 g

cena 49.0 Kč
Detail

PROBIO Otruby žitné BIO 400 g

PROBIO Otruby žitné BIO jsou snadno stravitelné a skvěle se hodí snídaňových kaší, smoothies, lívanců a podobně.

Objev podobné jako PROBIO Otruby žitné BIO 400 g

cena 21.0 Kč
Detail

PROBIO Otruby špaldové BIO 400 g

PROBIO Otruby špaldové BIO jsou snadno stravitelné a skvěle se hodí do snídaňových kaší a do pečiva. Lze použít jako základ placiček, karbanátků a na zahušťování polévek.

Objev podobné jako PROBIO Otruby špaldové BIO 400 g

cena 29.0 Kč
Detail

PROBIO Otruby pšeničné BIO 400 g

PROBIO Otruby pšeničné BIO najdou široké využití v kuchyni. Jsou zdrojem bílkovin a mají vysoký podíl vlákniny, a tak se hodí pro vegany a vegerariány.

Objev podobné jako PROBIO Otruby pšeničné BIO 400 g

cena 21.0 Kč
Detail

PROBIO Pohanka neloupaná BIO 400 g

PROBIO Pohanka neloupaná BIO je bezlepková plodina s bohatým nutričním složením. Vhodná na na klíčení, různé odvary a čaje nebo jako posyp pomazánek, polévek nebo do salátů.

Objev podobné jako PROBIO Pohanka neloupaná BIO 400 g

cena 39.0 Kč
Detail

PROBIO Vřetena semolinová BIO 400 g

PROBIO Vřetena semolinová BIO mají jemnou lahodnou chuť a nižší glykemický index než tradiční těstoviny. Hodí se jako příloha k pokrmům, do salátů a podobně.

Objev podobné jako PROBIO Vřetena semolinová BIO 400 g

cena 45.0 Kč
Detail

Allnature BIO Kukuřičná mouka 400 g

Přirozeně bezlepková mouka pro zpestření klasické kuchyně i pro bezlepkovou dietu. Použijte ji k zahuštění omáček či k přípravě tradiční italské polenty.

Objev podobné jako Allnature BIO Kukuřičná mouka 400 g

cena 25.0 Kč
Detail

Wolfberry BIO Kakao prášek 400 g

Kakao v bio kvalitě pro přípravu mléčného nápoje, koktejlů, moučníků, k ochucení müsli a kaší.

Objev podobné jako Wolfberry BIO Kakao prášek 400 g

cena 125.0 Kč
Detail

Podívejte se také