záruka 3 roky na sklenice

TESCOMA sklenice na šampaňské CHARLIE 220 ml, 6 ks

Sklenice na šampaňské CHARLIE od Tescomy jsou určeny pro podávání šumivých a šampaňských vín. Mají objem 220 ml a jsou vyrobeny z křišťálového skla s tvrzeným okrajem. Dodávají se v sadě 6 kusů s tříletou zárukou.

  • Vyrobeno z prvotřídního křišťálového skla s tvrzeným okrajem pro zvýšenou odolnost.
  • Vhodné do myčky nádobí (doporučen program pro mytí skla).
  • Sada 6 kusů ideální pro domácnosti, vinné sklepy i restaurace.
  • Záruka 3 roky zajišťuje dlouhodobou spolehlivost.

Objev podobné jako TESCOMA sklenice na šampaňské CHARLIE 220 ml, 6 ks

DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 21-23m, teplá bílá s Flash

LED světelná sada na vánoční stromy 21–23 m, teplá bílá s Flash efektemHledáte spolehlivé, efektní a profesionální řešení pro osvětlení velkého vánočního stromu ve veřejném prostoru? Tato LED světelná sada s Flash efektem je navržena přesně pro stromy o výšce 21–23 metrů. Sada nabízí jednoduchou instalaci díky systému EASY FIX a zaručuje ohromující vizuální efekt, který podtrhne slavnostní atmosféru každého města či obce.Hlavní přednosti světelné sady Speciální Flash efekt pro zářivý dojem a dynamiku dekorace. Teple bílá barva světla navozující příjemnou a tradiční atmosféru. Jednoduchá montáž pomocí konektorů EASY FIX – rychlá instalace i údržba. Kompletní balení – obsahuje vše potřebné pro profesionální výzdobu v exteriéru. Odolnost vůči povětrnostním vlivům – určeno pro venkovní použití.Obsah balení 42x světelný řetěz s Flash efektem (teplá bílá, délka 20 m) 1x světelná špice na vrchol stromu (rozměr 100 x 150 cm, teplá bílá) 2x napájecí kabel pro venkovní použití (oddělitelný AC/DC) 4x samostatný AC/DC můstek 2x rozbočovač se třemi výstupyDoporučení pro optimální dekoraciPro dosažení opravdu bohatého a harmonického vzhledu doporučujeme kombinovat světelnou sadu s nesvětelnými dekoracemi z naší nabídky. Ideální počty pro stromy této velikosti jsou: Plastové ozdoby 20 cm – doporučujeme 72 ks Plastové ozdoby 30 cm – doporučujeme 24 ks Nesvětelné dekorace 80 cm – doporučujeme 45 ks Nesvětelné dekorace 120 cm – doporučujeme 25 ksProč zvolit tuto světelnou sadu? Profesionální vzhled pro veřejné prostory i větší soukromé akce Bezpečné a snadné zapojení i pro větší týmy Možnost rozšíření o další dekorace a kompatibilitu s EASY FIX systémemTrust badges & garance Certifikace: Všechny komponenty splňují evropské normy (CE). Záruka: 2 roky na všechny světelné prvky. FAQ – Nejčastější dotazy Je možné propojit tuto sadu s dalšími světelnými řetězy? Ano, díky systému EASY FIX můžete snadno rozšířit osvětlení o další řetězy z kompatibilní řady. Je světelná sada vhodná do extrémních povětrnostních podmínek? Ano, všechny komponenty jsou navrženy pro bezpečný provoz ve venkovních podmínkách během zimní sezóny.Udělejte z vašeho vánočního stromu skutečný středobod slavnostní výzdoby a dodejte mu nezaměnitelný kouzelný lesk s profesionální LED sadou s Flash efektem!

Objev podobné jako DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 21-23m, teplá bílá s Flash

DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 21-23m, teplá bílá s Flash, s padajícím sněhem

LED světelná sada na vánoční stromy vysoké 21–23 m – teplá bílá s Flash efektem a padajícím sněhemProfesionální řešení pro velké vánoční stromyProměňte svůj vánoční strom v nezapomenutelnou dominantou náměstí, parku či firemního areálu díky této kompletní LED světelné sadě. Sada je navržena pro stromy vysoké 21–23 metrů a kombinuje elegantní teplou bílou barvu s atraktivním Flash efektem a dynamikou padajícího sněhu. Všechny komponenty jsou vybaveny systémem EASY FIX, který zaručuje jednoduché a bezpečné propojení.Co sada obsahuje? 42× světelný řetěz s Flash efektem, teplá bílá, délka 20 m 1× LED špice na vrchol stromu, rozměr 100 × 150 cm, teplá bílá 2× zdrojový kabel pro exteriér, oddělitelný AC/DC 4× samostatný AC/DC můstek 2× rozbočovač se 3 výstupy 18× LED padající sníh, délka 100 cm, ledově bíláDoporučení pro bohaté nazdobeníPro maximální vizuální efekt doporučujeme doplnit světelnou sadu o nesvětelné dekorace a plastové ozdoby, které zvýrazní slavnostní atmosféru: Plastové ozdoby 20 cm: ideálně 72 ks Plastové ozdoby 30 cm: ideálně 24 ks Nesvětelné dekorace 80 cm: ideálně 45 ks Nesvětelné dekorace 120 cm: ideálně 25 ksVeškeré vhodné dekorace naleznete v naší nabídce v sekci souvisejícího zboží.Snadná instalace & bezpečnostSystém EASY FIX umožňuje rychlou a bezpečnou instalaci bez nutnosti odborných znalostí. Všechny prvky jsou navrženy pro exteriérové použití s ohledem na maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům.Trust badges & garance Certifikace: CE – splňuje evropské bezpečnostní normy Záruka: 2 roky na kompletní sadu Odolnost: Určeno pro venkovní použitíFAQ – často kladené otázkyLze světelnou sadu rozšířit nebo upravit dle konkrétního stromu?Ano, díky systému EASY FIX je možné sadu doplnit o další kompatibilní prvky nebo ji upravit dle individuálních požadavků. Pro poradenství kontaktujte naši technickou podporu.Je napájení bezpečné pro venkovní instalace?Všechny zdrojové kabely a komponenty jsou určeny pro venkovní použití a splňují přísné bezpečnostní normy (CE).

Objev podobné jako DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 21-23m, teplá bílá s Flash, s padajícím sněhem

DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 9-11m, teplá bílá s Flash, dekory EFD10WS2

LED světelná sada na vánoční stromy 9–11 m, teplá bílá s Flash efektem, dekory EFD10WS2Profesionální LED světelná sada s Flash efektem pro velké vánoční stromy o výšce 9–11 metrů je navržena pro exteriérové použití a zaručuje efektní a bohaté nazdobení. Teplá bílá barva světla vytváří příjemnou, slavnostní atmosféru, zatímco Flash efekt dodává dekoraci dynamický a moderní vzhled. Komponenty jsou vybaveny praktickými konektory EASY FIX pro snadné propojení a bezpečné zapojení.Výhody a doporučení pro použití Ideální pro veřejné prostranství, obce, náměstí, firemní nebo městské vánoční stromy. Jednoduchá instalace díky systému EASY FIX – zvládne ji i méně zkušený uživatel. Možnost doplnit dalšími dekoracemi z nabídky pro dosažení maximálního vizuálního efektu.Obsah balení 18× SFNX120W – světelný řetěz s Flash efektem, teplá bílá, délka 20 m 10× EFD10WS2 – světelná hvězda, 80×70 cm, teplá bílá 1× DT141WS3 – špice na vrchol stromu, 60×90 cm, teplá bílá 1× EFACX12 – venkovní napájecí kabel, oddělitelný AC/DC 1× EFACX1 – samostatný AC/DC můstek 10× EFX11T – T rozbočovač, 2 výstupyDoporučené doplňky pro dokonalý vzhled stromu Plastové ozdoby 20 cm – doporučené množství 40 ks Plastové ozdoby 30 cm – doporučené množství 16 ks Nesvětelné dekorace 80 cm – doporučené množství 25 ksTrust badges & garance Certifikace: Výrobky splňují přísné evropské normy CE. Záruka: 2 roky na všechny komponenty sady.FAQ – Často kladené dotazy Je možné sadu instalovat i na menší strom? Sadu doporučujeme pro stromy od 9 do 11 metrů kvůli optimálnímu rozložení světla. Pro menší stromy doporučujeme menší variantu sady. Jaká je životnost LED diod? Životnost LED diod je obvykle více než 30 000 hodin, což zajišťuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Tip designéra: Kombinujte světelnou sadu s robustními nesvětelnými dekoracemi a vytvořte tak jedinečnou atmosféru, která zaujme každého návštěvníka. Systém EASY FIX vám umožní snadno přidávat nebo měnit jednotlivé prvky podle vašeho vkusu.

Objev podobné jako DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 9-11m, teplá bílá s Flash, dekory EFD10WS2

Tescoma Forma na dort DELÍCIA, 24 x 24 cm

Forma Delícia od Tescomy o rozměrech 24 x 24 cm je určena pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Je vybavena vysoce odolným antiadhezním povlakem, který zabraňuje připalování. Na produkt je poskytována tříletá záruka.

  • Vysoká odolnost proti připalování díky antiadheznímu povrchu
  • Vhodná pro pečení sladkých i slaných pokrmů
  • Tříletá záruka na spolehlivost a kvalitu

Objev podobné jako Tescoma Forma na dort DELÍCIA, 24 x 24 cm

TESCOMA Elektrický brousek na nože GrandCHEF

Elektrický brousek na nože GrandCHEF od Tescomy umožňuje snadné a rychlé broušení pomocí rotujících keramických válečků. Je kompaktní, s úložným prostorem pro kabel, a šetří čas v kuchyni. Produkt je součástí linie GrandCHEF, která zahrnuje více než 80 nástrojů.

  • Rychlé a beznámahové broušení díky elektrickému provozu
  • Keramické brusné válečky šetrné k čepelím nožů
  • Snadná údržba a kompaktní design s úložným prostorem pro kabel

Objev podobné jako TESCOMA Elektrický brousek na nože GrandCHEF

Tescoma Odstředivka na salát HANDY

Odstředivka Tescoma HANDY je určena k rychlému osušení umytého salátu, bylinek a zelených natí. Lze ji využít také pro přípravu a podávání míchaných salátů. Výrobek je dodáván s tříletou zárukou.

  • Rychlé a účinné sušení salátu, bylinek a zeleniny.
  • Vhodná pro přípravu a podávání míchaných salátů.
  • Praktický a snadno ovladatelný design.
  • Poskytuje tříletou záruku na spolehlivost.

Objev podobné jako Tescoma Odstředivka na salát HANDY

DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 12-14m, teplá bílá s Flash, ledové dekory EFD11

LED světelná sada na vánoční stromy 12–14 m, teplá bílá s Flash, ledové dekory EFD11Profesionální řešení pro osvětlení velkých vánočních stromůTato LED světelná sada je navržena speciálně pro bohaté a efektní nasvícení venkovních vánočních stromů o výšce 12–14 metrů. Kombinuje teplé bílé světlo s dynamickým Flash efektem, což zajišťuje moderní a atraktivní vzhled každého stromu ve veřejném prostoru, na náměstí či u firemní centrály.Jednoduchá instalace díky systému EASY FIXVeškeré komponenty sady jsou propojeny pomocí konektorů EASY FIX, které umožňují rychlou a bezpečnou montáž bez nutnosti speciálního nářadí nebo elektrikářských znalostí. Vše je navrženo pro maximální pohodlí při instalaci i údržbě.Obsah balení – co vše sada obsahuje? 24× světelný řetěz s Flash efektem, teplá bílá, délka 20 m (SFNX120W) 12× LED hvězda, průměr 40 cm, ledově bílá (EFD11) 1× špice na vrchol stromu, 60×90 cm, ledově bílá (DZ141S3) 1× zdrojový kabel do exteriéru, oddělitelný AC/DC (EFACX12) 2× samostatný AC/DC můstek (EFACX1) 1× rozbočovač, 3 výstupy (EFX12T) 10× T rozbočovač, 2 výstupy (EFX11T)Možnost rozšíření a dekorováníSadu lze snadno doplnit o další nesvětelné dekorace, jako jsou plastové ozdoby nebo velké dekorativní prvky. Doporučujeme například: Plastové ozdoby 20 cm – doporučeno 52 ks Plastové ozdoby 30 cm – doporučeno 16 ks Nesvětelné dekorace 80 cm – doporučeno 30 ks Nesvětelné dekorace 120 cm – doporučeno 10 ksVšechny tyto doplňky najdete v naší nabídce souvisejícího zboží.Vhodné použití a doporučeníSada je ideální pro obecní, firemní i komerční vánoční stromy ve veřejném prostoru. Díky vysoké odolnosti a profesionálním komponentům zajistí bezpečný a dlouhodobý provoz i v náročných povětrnostních podmínkách.Trust badges & garance Garance kvality: Pouze ověřené profesionální komponenty Certifikace: Výrobek splňuje evropskou normu CE Záruka: 2 roky na všechny části sadyFAQ – Často kladené otázky Lze světelnou sadu instalovat i na jiný typ stromu? Ano, sada je vhodná pro většinu jehličnanů i listnatých stromů o odpovídající výšce a hustotě větví. Je možné sadu rozšířit o další světelné řetězy? Ano, díky systému EASY FIX lze snadno připojit další kompatibilní světelné prvky.

Objev podobné jako DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 12-14m, teplá bílá s Flash, ledové dekory EFD11

DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 15-17m, ledová bílá s dekory 8EFD08

LED světelná sada na vánoční stromy 15–17 m, ledově bílá s dekory EFD08Hledáte profesionální řešení pro slavnostní nasvícení vysokých vánočních stromů na náměstí, v parcích či před firmami? Tato specializovaná LED světelná sada navržena pro stromy vysoké 15–17 m přináší do prostoru elegantní a harmonický světelný efekt v ledově bílé barvě, doplněný výraznými dekoračními vločkami.Klíčové vlastnosti a benefity Kompletní sada – obsahuje vše potřebné pro efektní nasvícení včetně světelných řetězů, hvězdicové špice a dekoračních vloček. Profesionální systém EASY FIX – rychlé a bezpečné propojení všech částí pomocí robustních konektorů, snadná montáž i demontáž. Odolnost a spolehlivost – gumové kabely, prémiové materiály (hliník, plast), vysoký stupeň krytí IP67 – ideální pro dlouhodobé venkovní použití. Energetická úspornost – využití moderních LED s celkovým počtem 7 950 LED diod zajistí maximální svítivost při nízké spotřebě. Možnost rozšíření o další nesvětelné dekorace z naší nabídky.Obsah balení 30x světelný řetěz SLNX120, ledově bílý, délka 20 m (celkem 600 m) 1x špice DT141S4 na vrchol stromu, 80x120 cm, ledově bílá 14x světelná vločka EFD08, Ø 85 cm, ledově bílá 1x zdrojový kabel EFACX12 pro exteriér, oddělitelný AC/DC 2x samostatný AC/DC můstek EFACX1 1x rozbočovač EFX12T, 3 výstupy 12x T rozbočovač EFX11T, 2 výstupyTechnické parametry Barva světla: ledově bílá Počet LED: 7 950 Délka osvětlení: 600 m Počet segmentů: 90 Typ propojení: EASY FIX Barva kabelu: černá Materiál: gumový kabel, hliník, plast Krytí: IP67 Napětí: 230 V Max. příkon: 943 W Časovač, dálkové ovládání, animační program: ne Výrobce: DECOLEDDoporučení architekta a tipy pro instalaci Sada je ideální nejen pro obecní stromy, ale i pro firemní či komerční prostory, kde je důraz na reprezentativní vzhled a bezúdržbový provoz. Díky systému EASY FIX je instalace bezpečná a zvládne ji i menší tým, doporučujeme však odbornou montáž pro maximální bezpečnost a efekt. Pro dokonalý výsledek kombinujte s doporučeným množstvím plastových ozdob (20 cm – 60 ks, 30 cm – 20 ks) a nesvětelnými dekoracemi (80 cm – 35 ks, 120 cm – 15 ks).Trust badges & garance Krytí IP67: Vysoká ochrana proti vodě a prachu – vhodné i do náročných klimatických podmínek. Certifikace CE: Produkt splňuje evropské bezpečnostní a kvalitativní standardy. Záruka 2 roky: Na všechny komponenty v sadě.Nejčastější dotazy (FAQ) Lze sadu instalovat svépomocí? Ano, díky systému EASY FIX je montáž velmi jednoduchá, doporučuje se však zkušenost s instalací venkovního osvětlení a dodržení bezpečnostních pokynů. Je možné systém rozšířit? Ano, systém EASY FIX umožňuje připojení dalších světelných segmentů či dekorací dle potřeby. Dbejte na maximální příkon a doporučení výrobce.

Objev podobné jako DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 15-17m, ledová bílá s dekory 8EFD08

DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 6-8m, teplá bílá s Flash, dekory EFD10WS1

LED světelná sada na stromy 6–8 m s Flash efektem, teplá bílá – dekory EFD10WS1Hledáte profesionální a efektní osvětlení pro velké vánoční stromy na náměstí, před firmou či do veřejného prostoru? LED světelná sada s Flash efektem a dekorativními hvězdami je určena právě pro stromy o výšce 6–8 metrů. Sestava obsahuje vše, co potřebujete pro snadnou a rychlou instalaci pomocí systému EASY FIX, včetně napájecího kabelu, rozbočovačů a výrazných dekorativních prvků.Hlavní přednosti sady Kompletní řešení – obsahuje světelné řetězy, hvězdy i špici na vrchol stromu. Moderní Flash efekt – kombinace teplé bílé s efektními záblesky pro maximální atraktivitu. Systém EASY FIX – rychlé, bezpečné a opakovaně rozebíratelné konektory zjednoduší montáž i demontáž. Vhodné pro exteriér – odolné provedení a napájecí prvky určené do venkovního prostředí. Lze doplnit nesvětelnými dekoracemi různých velikostí pro ještě bohatší vzhled (viz související zboží).Obsah balení 12× světelný řetěz SFNX120W (20 m, teplá bílá, Flash efekt) 1× špice na vrchol stromu DT141WS2 (45 × 70 cm, teplá bílá) 8× světelná hvězda EFD10WS1 (52 × 45 cm, teplá bílá) 1× napájecí kabel EFACX12 (pro venkovní použití, oddělitelný AC/DC) 1× samostatný AC/DC můstek EFACX1 8× T rozbočovač EFX11T (2 výstupy)Doporučení pro uživatele Pro maximální efekt doporučujeme kombinovat se závěsnými ozdobami a nesvětelnými dekoracemi (viz doporučené množství v popisu). Montáž zvládne i laik – díky systému EASY FIX bez nutnosti speciálního nářadí. Vhodné do jakéhokoli počasí díky vysoké odolnosti a spolehlivým konektorům.Trust badges & garance Certifikace: Výrobky splňují evropské bezpečnostní a kvalitativní normy (CE). Záruka: 2 roky na celý set. FAQ – často kladené dotazy Lze sadu rozšířit nebo zkrátit podle potřeby? Ano, systém EASY FIX umožňuje snadné přidání či odebrání světelných prvků a rozbočovačů dle aktuální velikosti stromu. Je sada bezpečná pro venkovní použití? Ano, všechny komponenty jsou určeny pro exteriér a splňují příslušné bezpečnostní normy.

Objev podobné jako DecoLED LED světelná sada na stromy vysoké 6-8m, teplá bílá s Flash, dekory EFD10WS1

Tescoma Nůžky na drůbež PRECIOSO

Nůžky Tescoma Precioso jsou určeny pro snadné a rychlé porcování drůbeže. Díky speciálnímu tvaru a ostření čepelí zvládnou tenkou syrovou kůži i silné kosti. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají ergonomické rukojeti s pětiletou zárukou.

  • Ergonomické protiskluzové rukojeti s opěrkou pro bezpečné použití
  • Prvotřídní nerezová ocel s mikrozoubky pro snadné přestřihnutí kůže a masa
  • Hluboký výkroj v čepeli pro porcování silných drůbežích kostí
  • Vhodné pro syrové, tepelně upravené i mražené maso

Objev podobné jako Tescoma Nůžky na drůbež PRECIOSO

Tescoma Mlýnek na mák HANDY

Mlýnek Handy od Tescoma je určen pro mletí máku, sezamového, lněného a hořčičného semínka, koriandru a jáhel. Umožňuje nastavení hrubosti mletí a lze jej upevnit ke stolu. Je vyroben z odolné keramiky a plastu a dodává se s tříletou zárukou.

  • Nastavitelná hrubost mletí včetně extra jemného máku díky keramickému mechanismu.
  • Stabilní upevnění ke stolu pomocí masivní nerezové svorky (až 5 cm tloušťka).
  • Vysoká odolnost díky speciálně tvrzené keramice a prvotřídnímu plastu.
  • Prodloužená záruka 3 roky.

Objev podobné jako Tescoma Mlýnek na mák HANDY

TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM ø 26 cm

Pánev Tescoma i-PREMIUM o průměru 26 cm je určena pro přípravu palačinek a omelet. Vyrábí se z masivní odlévané slitiny kovů s antiadhezním povlakem a indukčním dnem z nerezavějící oceli. Je vybavena ergonomickou rukojetí, je vhodná do myčky nádobí a nabízí pětiletou záruku.

  • Masivní odlévaná konstrukce s vysoce odolným antiadhezním povlakem vhodným pro kovové náčiní.
  • Indukční dno z nerezavějící oceli, kompatibilní se všemi typy varných desek včetně indukce.
  • Ergonomická rukojeť z odolného plastu a nerezavějící oceli, vhodná pro mytí v myčce nádobí.
  • Pětiletá záruka zajišťující dlouhodobou spolehlivost a odolnost.

Objev podobné jako TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM ø 26 cm

Rolser Nákupní taška na kolečkách Jet LN Joy, modrá

Rolser Jet LN Joy je nákupní taška na kolečkách s nosností 25 kg a úložným prostorem 40 litrů. Podvozek je vyroben z lehkých materiálů a váží pouze 0,94 kg. Taška je nepromokavá, snadno se udržuje a je k podvozku připevněna suchým zipem.

  • Ultralehký podvozek z hliníku a EVA o hmotnosti pouze 0,94 kg.
  • Velký úložný prostor 40 litrů z nepromokavého polyesteru.
  • Snadné skládání a rozkládání jediným pohybem.
  • Ergonomická rukojeť, která neklouže v ruce.

Objev podobné jako Rolser Nákupní taška na kolečkách Jet LN Joy, modrá

Leifheit Pegasus Bath 110 sušák na prádlo 81540

Leifheit Pegasus Bath 110 je dvouramenný teleskopický sušák na prádlo určený pro použití v menších prostorech, jako je vana. Je vyroben z odolné kombinace kovu a plastu, nabízí sušící plochu 11 metrů a snadno se skládá pro kompaktní skladování. Sušák je nastavitelný do 12 poloh s možností fixace a ramena lze rozložit až na 180°.

  • Teleskopický systém s nastavitelnými rameny až na 180° pro přizpůsobení prostoru.
  • Nastavitelný do 12 různých poloh s možností fixace pro stabilní sušení.
  • Kompaktní rozměry a snadné skládání pro úsporné skladování.
  • Celková sušící plocha 11 m² poskytuje dostatek prostoru i v omezených prostorech.

Objev podobné jako Leifheit Pegasus Bath 110 sušák na prádlo 81540

Leifheit Pegasus 200 sušák na prádlo 81520

Sušák Leifheit Pegasus 200 (81520) nabízí velkou sušící plochu pro až 2 pračky prádla s výklopnými bočnicemi. Je vyroben z nekorodujícího materiálu odolného vůči povětrnostním podmínkám a má stabilní konstrukci se skládacími nohami. Součástí je mechanismus easyclip pro drobné prádlo a po složení má kompaktní rozměry.

  • Velká sušící plocha pro až 2 pračky prádla s výklopnými bočnicemi pro dlouhé kusy.
  • Nekorodující materiál odolný proti povětrnostním vlivům, vhodný i pro venkovní použití.
  • Stabilní konstrukce se skládacími nohami a stabilizačními patkami pro bezpečné použití.
  • Praktický mechanismus easyclip pro sušení drobného prádla a kompaktní skladování po složení.

Objev podobné jako Leifheit Pegasus 200 sušák na prádlo 81520

Markslöjd Ludwig dekorace na stůl multicolor

Markslöjd Ludwig dekorace na stůl multicolor – Vánoční LED osvětlení s hravým designemOživte svůj interiér v období Vánoc originální dekorací Markslöjd Ludwig na stůl, která zaujme nejen děti! Tento dekorativní prvek vyniká 24 vestavěnými LED diodami v pestrých barvách, které vytvářejí jedinečnou sváteční atmosféru. Figurka s motivem sněhuláků na saních tažených veselými pejsky je vyrobena z kvalitního polyresinu a osloví vás detailním provedením i hravým vzhledem.Hlavní vlastnosti a výhody 24 multicolor LED – rovnoměrně rozprostřené světelné body pro maximální efekt. Bateriové napájení (3x AAA, nejsou součástí balení) – možnost umístit dekoraci kamkoliv bez závislosti na zásuvce. Snadné ovládání – jednoduchý přepínač přímo na bateriovém boxu. Nízká spotřeba – pouze 1,44 W, ideální pro celodenní svícení. Bezpečnost – třída ochrany III a krytí IP20 (vhodné pro použití v interiéru). Kompaktní rozměry – délka 35 cm, výška 13,5 cm, šířka 6,4 cm. Odolný materiál – polyresin s dlouhou životností a snadnou údržbou.Technické specifikace Počet LED: 24 (součástí balení) Barva světla: Multicolor Materiál: Polyresin Výkon: 1,44 W Napájení: 3x AAA baterie (nejsou součástí balení) Stupeň krytí: IP20 Rozměry: 35 × 13,5 × 6,4 cm (d × v × š) Hmotnost: 0,26 kg Vypínač: On/Off na bateriovém boxu Bez možnosti stmíváníTrust badges & garance Záruka 3 roky na svítidlo Bezpečnostní třída III – bezpečné nízkonapěťové napájení Certifikace CE (dle standardů EU)Doporučení architektaTato dekorace je ideální volbou pro slavnostní výzdobu obývacího pokoje, dětského pokoje či vstupní haly. Umožňuje bezproblémové umístění na stůl, poličku nebo parapet bez nutnosti el. připojení. Díky barevnému světlu a veselému motivu podpoří vánoční atmosféru v každé domácnosti.FAQ – Nejčastější dotazy Lze dekoraci použít i venku? Ne, dekorace je určena pouze pro vnitřní použití (IP20). Jak dlouho vydrží baterie? Výdrž závisí na kvalitě a kapacitě použitých baterií, u běžných alkalických baterií lze očekávat provoz v řádu několika dní až týdnů při běžném denním používání.

Objev podobné jako Markslöjd Ludwig dekorace na stůl multicolor

TESCOMA nůž na chléb AZZA 22 cm

Nůž na chléb AZZA od Tescomy je vyroben kováním z jednoho kusu nerezové oceli, s ergonomickou rukojetí a masivními nýty. Nabízí dokonale ostrý řez a je vhodný pro každodenní použití v domácnosti. Výrobce poskytuje 10letou záruku na produkt.

  • Vyroben kováním z jednoho kusu nerezové oceli pro odolnost
  • Ergonomická rukojeť s masivními nýty pro bezpečný úchop
  • Dokonale ostrá čepel zajišťující čisté řezy
  • 10letá záruka zaručuje dlouhou životnost

Objev podobné jako TESCOMA nůž na chléb AZZA 22 cm

Tescoma Sada sklenic na short drink CHARLIE, 6 ks, 370 ml, S

Sada obsahuje 6 křišťálových sklenic o objemu 370 ml, vhodných pro podávání krátkých míchaných nápojů. Sklenice mají klasický elegantní tvar, jsou vyrobeny z kvalitního skla a lze je mýt v myčce. Produkt je dodáván s tříletou zárukou.

  • Vysoce kvalitní křišťálové sklo od českých sklářů
  • Elegantní design a ideální tvar pro krátké drinky
  • Snadná údržba díky vhodnosti pro myčku nádobí
  • Dlouhá životnost podpořená tříletou zárukou

Objev podobné jako Tescoma Sada sklenic na short drink CHARLIE, 6 ks, 370 ml, S

Vileda Sušák na prádlo Mixer 3, 30 m, černá

Sušák Vileda Mixer 3 je tříúrovňový interiérový sušák s celkovou plochou 30 m². Nabízí 6 nezávislých roštů, držáky na ramínka a otočná kolečka pro snadné přesouvání. Je vyroben z odolné oceli, ve složeném stavu má tloušťku 5 cm a je vhodný i do sprchového koutu.

  • Tříúrovňová konstrukce s celkovou sušicí plochou 30 m² pro až 3 dávky prádla.
  • 6 nezávislých roštů a držáky na ramínka pro přizpůsobení různým druhům oblečení.
  • Otočná kolečka a skladný design (tloušťka 5 cm ve složeném stavu) pro snadnou manipulaci a úložbu.
  • Vyrábí se z kvalitní oceli s prodlouženou 3letou zárukou.

Objev podobné jako Vileda Sušák na prádlo Mixer 3, 30 m, černá

Rolser Jet LN Red nákupní taška na kolečkách

Rolser Jet LN je červená nákupní taška na kolečkách s podvozkem JOY, který je velmi lehký, ale odolný. Taška má úložný prostor 40 litrů, je z nepromokavého materiálu a snadno se skládá. Výrobek má doporučené zatížení 25 kg a je dodáván s prodlouženou zárukou 3 roky.

  • Ultra lehký podvozek JOY z hliníku a polymerů o hmotnosti pouze 0,94 kg.
  • Velký úložný prostor 40 litrů z nepromokavého polyesteru, snadno čistitelný.
  • Jednoduché skládání a rozkládání jedním pohybem pro snadné uskladnění.
  • Ergonomické držadlo, které neklouže, a pevná kola pro stabilní a pohodlnou manipulaci.

Objev podobné jako Rolser Jet LN Red nákupní taška na kolečkách

Tescoma Sada forem na pečení COMPACT, 5 ks

Sada obsahuje 5 stohovatelných forem na pečení včetně roštu, ideálních pro sladké i slané pokrmy. Formy mají antiadhezní povrch, profilovaná dna pro rovnoměrné pečení a jsou vhodné do všech typů trouby i myčky. Součástí jsou hluboké pekáče s výlevkou a pevné okraje pro snadnou manipulaci.

  • 5 nejpoužívanějších forem včetně roštu, dokonale stohovatelné a úsporné
  • Prvotřídní antiadhezní povrch pro snadné vyklápění bez přichycení
  • Vhodné do všech typů trouby a myčky, s 3letou zárukou
  • Hluboké pekáče s výlevkou a pevné okraje pro bezpečnou manipulaci

Objev podobné jako Tescoma Sada forem na pečení COMPACT, 5 ks

Tescoma Dřevěný vál na těsto DELÍCIA 55 x 45 cm

Dřevěný vál Delícia od Tescomy má rozměry 55 x 45 cm a je vyroben z odolného brazilského gumovníku. Pracovní plocha je opatřena odměřovacím rastrem a zvýšenými okraji pro ochranu a stabilitu. Vál umožňuje bezpečné odkládání nářadí a je dodáván s tříletou zárukou.

  • Masivní a prostorná pracovní plocha s rozměry 55 x 45 cm.
  • Odměřovací rastr pro přípravu přesných kulatých i hranatých plátů těsta.
  • Zvýšené okraje chrání před padáním mouky a umožňují zaklesnutí o desku.
  • Vybrání v zadním okraji pro bezpečné odkládání válečků a nářadí.

Objev podobné jako Tescoma Dřevěný vál na těsto DELÍCIA 55 x 45 cm

Simplehuman Držák na papírové utěrky, pro role do 17 cm, černá ocel

Držák na papírové utěrky Simplehuman je určen pro role do průměru 17 cm. Zajišťuje stabilní uchycení role a umožňuje snadné trhání ubrousků. Je vyroben z oceli a nabízí pětiletou záruku.

  • Pevná základna a pojistné rameno zajišťují stabilitu a celistvost role.
  • Snadné oddělení ubrousků lehkým trhnutím bez odmotávání konce.
  • Přenosný design s úchytem pro snadné přemístění.
  • Vyrobeno z odolné oceli s pětiletou zárukou.

Objev podobné jako Simplehuman Držák na papírové utěrky, pro role do 17 cm, černá ocel

Tescoma Otvírák na konzervy PRESIDENT

Otvírák na konzervy President od Tescomy je praktický pomocník pro otevírání konzerv a lahví s korunkovými uzávěry. Vyznačuje se celokovovou konstrukcí s minimálním použitím plastů a snadnou údržbou. Výrobek je dodáván s pětiletou zárukou.

  • Celokovová konstrukce s minimem plastů
  • Otevírá konzervy i lahve s korunkovými uzávěry
  • Snadná údržba
  • Pětiletá záruka

Objev podobné jako Tescoma Otvírák na konzervy PRESIDENT

Rolser Nákupní taška na kolečkách Jet LN Joy, černá

Rolser Jet LN Joy je lehká nákupní taška na kolečkách s hliníkovým podvozkem. Nabízí úložný prostor 40 litrů a nosnost až 25 kg. Taška je nepromokavá, snadno se skládá a má prodlouženou 3letou záruku.

  • Ultra lehký podvozek z hliníku a EVA o hmotnosti pouze 0,94 kg.
  • Velký a odolný úložný prostor 40 litrů z nepromokavého polyesteru.
  • Jednoduché skládání a rozkládání jediným pohybem.
  • Ergonomická rukojeť zajišťující pohodlné a bezpečné vedení.

Objev podobné jako Rolser Nákupní taška na kolečkách Jet LN Joy, černá

Tescoma Kráječ na kostičky a hranolky HANDY

Kráječ Tescoma HANDY umožňuje rychlou přípravu zeleniny a ovoce nakrájeného na rovnoměrné kostičky nebo hranolky. Je vhodný pro polévky, omáčky, saláty nebo dezerty a zvládne mrkev, brambory, jablka a další potraviny. Produkt je vyroben z odolných materiálů a obsahuje dvě nerezové čepele.

  • Masivní a odolná konstrukce pro dlouhou životnost
  • Dvě nerezové čepele pro krájení na malé i velké kostičky a hranolky
  • Rychlé a snadné krájení různých druhů zeleniny a ovoce
  • Tříletá záruka zajišťující spolehlivost produktu

Objev podobné jako Tescoma Kráječ na kostičky a hranolky HANDY

Stanley Termoska Adventure To-Go na jídlo 350 ml Black černá, 350 ml

Termoska Stanley Adventure To-Go o objemu 350 ml v černé barvě je vyrobena z nerezové oceli 18/8 s vakuovou izolací pro udržení teploty až 4 hodiny. Široké hrdlo usnadňuje plnění a čištění, zatímco těsnící víčko zaručuje bezpečný přenos. Produkt je bez BPA, vhodný do myčky a dodává se s 25letou zárukou.

  • Dvoustěnná vakuová izolace udrží jídlo teplé nebo studené až 4 hodiny.
  • Odolné provedení z nerezové oceli 18/8 bez BPA, vhodné do myčky.
  • Široké hrdlo usnadňuje plnění, čištění a konzumaci jídla.
  • 100% těsnící víčko zajišťuje bezpečný přenos v batohu.

Objev podobné jako Stanley Termoska Adventure To-Go na jídlo 350 ml Black černá, 350 ml

Stanley Džbán na vodu Stay-Chill Classic Pitcher 1,9 l Frost Gloss

Stanley Džbán Stay-Chill Classic Pitcher o objemu 1,9 litru ve variantě Frost Gloss kombinuje elegantní design s praktickou funkčností. Díky dvoustěnné vakuové izolaci udrží nápoje studené až 8 hodin a teplé 2,5 hodiny, přičemž je vyroben z odolné nerezové oceli a plastů bez BPA. Nabízí pohodlné madlo, široké hrdlo pro snadné čištění a vnitřní mřížku proti vypadnutí ovoce, vše s 25letou zárukou.

  • Dvoustěnná vakuová izolace udrží nápoje studené až 8 hodin, teplé 2,5 hodiny a ledovou tříšť až 29 hodin.
  • Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/8 a plastů bez BPA, odolné proti korozi a pachům.
  • Pohodlné ergonomické madlo, široké hrdlo pro snadné plnění a čištění a vnitřní mřížka zabraňující vypadnutí ovoce.
  • Elegantní lesklý design Frost Gloss s nízkou hmotností a 25letou zárukou Stanley Built for Life.

Objev podobné jako Stanley Džbán na vodu Stay-Chill Classic Pitcher 1,9 l Frost Gloss

TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

Pánev TESCOMA i-PREMIUM Stone o průměru 26 cm je masivní nádobí s nízkým okrajem, určené speciálně pro přípravu palačinek. Je vybavena odolným antiadhezním povlakem s texturou imitující přírodní kámen, který zajišťuje rovnoměrné smažení bez připalování. Pánev má indukční dno z nerezavějící oceli, je vhodná pro všechny typy varních desek, lze ji mýt v myčce a je dodávána s pětiletou zárukou.

  • Špičkový antiadhezní povlak s texturou přírodního kamene pro snadné smažení bez připalování.
  • Masivní konstrukce s indukčním dnem z nerez oceli, vhodná pro všechny typy varních desek.
  • Snadná údržba – lze mýt v myčce nádobí, s dlouhou zárukou 5 let.

Objev podobné jako TESCOMA pánev na palačinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

Tescoma Odkapávač na nádobí COMPACT, výsuvný

Odkapávač na nádobí COMPACT s výsuvnou sušicí plochou umožňuje úpravu velikosti podle potřeby. Obsahuje odnímatelný zásobník na příbory a kovovou mřížku s řadičem na talíře, které lze používat samostatně. Výrobek je vyroben z kovu a plastu, přičemž plastové části jsou vhodné do myčky.

  • Výsuvná sušicí plocha přizpůsobitelná potřebám
  • Odnímatelný zásobník na příbory pro variabilní využití
  • Samostatné použití kovové mřížky a plastového podnosu
  • Snadné čištění plastových částí v myčce na nádobí

Objev podobné jako Tescoma Odkapávač na nádobí COMPACT, výsuvný

Tescoma SmartClick 605090 Pánev na 4 oka 24 cm

Masivní pánev s odnímatelnou rukojetí o průměru 24 cm je vhodná pro přípravu volských ok, bramboráčků nebo lívanců. Lze ji používat na všech typech sporáků včetně indukčních a také v troubě. Díky antiadheznímu povlaku a nerezovému dnu je odolná a snadno se čistí.

  • Odnímatelná rukojeť pro snadné skladování
  • Vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukčních a do trouby
  • Prvotřídní antiadhezní povlak a masivní konstrukce
  • Pětiletá prodloužená záruka

Objev podobné jako Tescoma SmartClick 605090 Pánev na 4 oka 24 cm

TESCOMA univerzální blok na nože ONLINE

Univerzální blok na nože umožňuje uložení až 10 kuchyňských nožů různých tvarů a velikostí. Otočná mřížka nabízí možnost kolmého nebo plochého skladování, které chrání ostří nožů. Blok je rozebíratelný pro snadnou údržbu a obsahuje samostatný prostor pro příslušenství.

  • Univerzální otočná mřížka pro kolmé nebo ploché uložení nožů
  • Hygienický rozebíratelný design pro snadné čištění
  • Úložný prostor pro nůžky na drůbež a ocílku
  • Protiskluzová úprava a odolný plastový materiál

Objev podobné jako TESCOMA univerzální blok na nože ONLINE

Tescoma Formičky na panna cottu nerezové GrandCHEF, 4 ks

Sada čtyř nerezových formiček GrandCHEF od Tescomy je určena pro přípravu a podávání dezertů jako panna cotta, pudinky nebo ovocná želé. Formičky lze s víčky používat k hygienickému skladování v lednici nebo bez nich k zapékání v troubě. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a odolného plastu, jsou stohovatelné a vhodné do myčky.

  • Víceúčelové použití pro panna cotta, pudinky, želé i zapékání
  • Hygienické skladování díky dobře těsnicím plastovým víčkům
  • Praktická skladnost díky možnosti vkládání a stohování
  • Snadná údržba – vhodné do myčky na nádobí

Objev podobné jako Tescoma Formičky na panna cottu nerezové GrandCHEF, 4 ks

Rolser Nákupní taška na kolečkách Plegamatic Original MF, tmavě šedá

Nákupní taška na kolečkách Rolser Plegamatic Original MF má nosnost až 40 kg a objem 40 litrů. Podvozek se skládá na kompaktní rozměry a je vyroben z lehkého hliníkového šasi. Taška je z nepromokavého materiálu a má prodlouženou záruku 3 roky.

  • Nosnost až 40 kg a objem 40 litrů
  • Skládací design pro snadné uložení
  • Lehké hliníkové šasi a ergonomické madlo
  • Snadno omyvatelný a nepromokavý materiál

Objev podobné jako Rolser Nákupní taška na kolečkách Plegamatic Original MF, tmavě šedá

Tescoma Sada sklenic na long drink CHARLIE, 6 ks, 520 ml, L

Sada obsahuje 6 ks sklenic na long drink CHARLIE s objemem 520 ml, vyrobených z kvalitního křišťálového skla. Sklenice mají klasický elegantní tvar, jsou vhodné do myčky a dodávají se s tříletou zárukou. Jsou určeny pro domácí i profesionální použití.

  • Vyrobeno z prvotřídního křišťálového skla českými skláři
  • Ideální tvar a objem 520 ml pro podávání dlouhých míchaných drinků
  • Vhodné do myčky na nádobí pro snadnou údržbu
  • Dodáváno s tříletou zárukou na dlouhou životnost

Objev podobné jako Tescoma Sada sklenic na long drink CHARLIE, 6 ks, 520 ml, L

Simplehuman Odkapávač na nádobí, černá

Odkapávač z nerezové oceli má otočný odtok pro efektivní odvod vody a ochranný povrch proti nečistotám. Drátěný rošt se silikonem bezpečně drží nádobí a držák pojme až čtyři sklenice na víno. Stabilitu zajišťují protiskluzové gumové nožičky a odolný povlak udržuje čistý vzhled.

  • Pevný rám z nerezové oceli s moderním designem
  • Otočný odtok 360° pro přímý odvod vody do dřezu
  • Ochranný povrch proti vodnímu kameni, plísním a otiskům prstů
  • Drátěný rošt se silikonovým krytem chrání nádobí před poškrábáním

Objev podobné jako Simplehuman Odkapávač na nádobí, černá

Tescoma Lis na těsto/zdobička DELÍCIA

Lis na těsto a zdobička Delícia umožňuje rychlou přípravu domácích sušenek s 20 různými tvary pomocí vyměnitelných kroužků. Součástí balení jsou 4 dekorační trysky pro zdobení cukroví. Výrobek je vyroben z kovu a nabízí prodlouženou záruku 3 roky.

  • Masivní kovová konstrukce pro dlouhou životnost
  • 20 vyměnitelných lisovacích kroužků pro různé tvary sušenek
  • 4 dekorační trysky pro zdobení cukroví
  • Prodloužená záruka 3 roky

Objev podobné jako Tescoma Lis na těsto/zdobička DELÍCIA

Rolser nákupní taška na kolečkách Jet Tweed JOY JET038 černá

Rolser Jet Tweed je lehká nákupní taška na kolečkách s hliníkovým podvozkem a nosností 25 kg. Disponuje nepromokavou polyesterovou textilií s designem Tweed a skládá se jedním pohybem. Výrobek má prodlouženou záruku 3 roky.

  • Ultralehký hliníkový podvozek s hmotností pouze 0,94 kg zajišťuje snadnou manipulaci.
  • Nepromokavá a odolná polyesterová textilie s moderním designem Tweed je praktická proti ušpinění.
  • Kompaktní skládání jediným pohybem a ergonomická neklouzavá rukojeť pro pohodlné používání.
  • Dvojice pevných a masivních kol zajišťuje stabilitu a dobrou nosnost až 25 kg.

Objev podobné jako Rolser nákupní taška na kolečkách Jet Tweed JOY JET038 černá

Servírovací vozík na kolečkách Silvius

Servírovací vozík na kolečkách Silvius je vyroben z kovu s policemi z DTD foliovaného dřeva. Vrchní police je odnímatelná a slouží jako podnos, zatímco spodní police má zabudovaný držák na sklenice. Vozík je díky kolečkům a boční rukojeti snadno přenosný a hodí se na zahradu nebo terasu.

  • Výjimečný úložný prostor s odnímatelnou vrchní policí sloužící jako podnos
  • Snadná manipulace díky boční rukojeti a brzdovým kolečkům
  • Praktické detaily: držák na láhve, držák na sklenice a úchytky

Objev podobné jako Servírovací vozík na kolečkách Silvius

Tescoma DELÍCIA forma na tradiční trdelník 2 ks

Forma Tescoma DELÍCIA umožňuje domácí přípravu tradičních trdelníků s autentickým výsledkem. Sada obsahuje dvě válcové formy se stojánkem a odnímatelnými úchyty pro snadné navinutí, pečení a manipulaci. Výrobek je vyroben z kvalitních materiálů, je vhodný do myčky a dodává se s receptem a dlouhou zárukou.

  • Patentované řešení pro autentickou přípravu trdelníků
  • Dvě formy se stojánkem a odnímatelnými silikonovými úchyty pro snadné použití
  • Vyrobeno z nerezové oceli a žáruvzdorného silikonu, vhodné do myčky
  • Součástí je recept a obrázkový manuál, záruka 3 roky

Objev podobné jako Tescoma DELÍCIA forma na tradiční trdelník 2 ks

Leifheit Set Rotation Disc Mop Ergo + ZDARMA čistič na silně znečištěné podlahy 1 l 55414

Set obsahuje rotační mop s ergonomickou rukojetí, rotační komoru a vědro pro snadné vylévání. Bavlněné třásně účinně odstraňují zaschlé nečistoty z tvrdých podlah. Součástí balení je zdarma čistič na silně znečištěné podlahy o objemu 1 litr.

  • Rotační systém přímo v držadle umožňuje mytí bez kontaktu se špinavou vodou.
  • Bavlněné třásně zajišťují hloubkové čištění dlažby a kamenných podlah.
  • Kompaktní skladování díky možnosti fixace mopu do vědra.
  • Sada obsahuje zdarma 1 litr čističe na silně znečištěné podlahy.

Objev podobné jako Leifheit Set Rotation Disc Mop Ergo + ZDARMA čistič na silně znečištěné podlahy 1 l 55414

Tescoma Sklenice GIORGIO 6 x 400 ml

Sklenice GIORGIO jsou luxusní sklenice pro podávání vína a nápojů. Jsou vyrobeny z průzračného křišťálového skla a vyznačují se vysokou odolností. Balení obsahuje 6 kusů o objemu 400 ml.

  • Vyrobeno z průzračného křišťálového skla
  • Vysoká odolnost díky prvotřídní kvalitě
  • Vhodné do myčky s programem pro sklo
  • Atraktivní design od českých skláren

Objev podobné jako Tescoma Sklenice GIORGIO 6 x 400 ml

Skleník VITAVIA VENUS 3800 Dekorhome

SKLENÍK VENUS — PRÉMIOVÁ KVALITA PRO NÁROČNÉ ZAHRÁDKÁŘE Skleníky řady VENUS patří do kategorie PREMIUM a jsou určeny pro všechny, kteří hledají dlouhodobě spolehlivé a kvalitní řešení pro pěstování. Skleník je vyráběn renomovaným britským výrobcem a je certifikován německou zkušebnou TÜV. Konstrukce z eloxovaných hliníkových profilů je lehká, pevná a odolná vůči korozi, zatímco moderní design v černém provedení působí elegantně a nadčasově. PRÉMIOVÝ POLYKARBONÁT A VÝBORNÁ TEPELNÁ IZOLACE Prosklení tvoří dvoustěnný komůrkový polykarbonát o tloušťce 4 mm s vysoce účinným UV filtrem, který zajišťuje, že materiál nežloutne ani nekřehne. Použitý polykarbonát MARLON (Brett Martin, Velká Británie) prošel náročnými testy ve státem akreditovaných zkušebnách v ČR a disponuje i certifikací Státního zdravotního ústavu Praha – neuvolňuje žádné škodlivé látky. Díky nízkému koeficientu prostupu tepla K = 3,90 W/m²K nabízí skleník vynikající tepelně-izolační vlastnosti, ideální pro prodloužení pěstitelské sezóny. Samozřejmostí je smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím. PROMYŠLENÁ KONSTRUKCE A ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITÍ Skleník VENUS je dodáván jako stavebnice s přehledným montážním návodem a je vhodný pro stavbu na podezdívku i na přiloženou pozinkovanou ocelovou základnu, která je ZDARMA jako dárek. Součástí balení jsou jednokřídlé posuvné dveře, střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním a kompletní spojovací materiál. Skleník lze dále rozšířit o bohaté příslušenství – poličky, regály, další okénka, automatické otvírače, zavlažování či vytápění. Je ideální pro celoroční domácí pěstování zeleniny, bylinek i sazenic. TECHNICKÉ PARAMETRY Konstrukce:eloxované hliníkové profily Prosklení:komůrkový polykarbonát 4 mm (MARLON, Velká Británie) Barva konstrukce:černá Vnější rozměry:šířka: 1,95 mdélka: 1,95 mvýška: 1,97 m Výška boční stěny:1,24 m Plocha skleníku:3,80 m² Koeficient prostupu tepla:K = 3,90 W/m²K Větrání:1× střešní ventilační okénko (manuální otevírání) Dveře:jednokřídlé posuvnérozměr otvoru: 0,61 × 1,61 m Základna:pozinkovaná ocelová základna – ZDARMA Záruka:10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím MONTÁŽ Skleník je dodáván v rozloženém stavu jako stavebnice. Montáž je relativně jednoduchá, s podrobným a přehledným návodem. Skleník lze postavit svépomocí na podezdívku nebo na přiloženou ocelovou základnu. Údržba je minimální. BALENÍ A HMOTNOST balík č. 1: 22 × 188 × 12,5 cm / 18,9 kgbalík č. 2: 60 × 200 × 16 cm / 14 kgbalík č. 3: 14,5 × 194 × 7 cm / 11,3 kg

Objev podobné jako Skleník VITAVIA VENUS 3800 Dekorhome

Tescoma Sklenice na bílé víno GIORGIO 6 x 350 ml

Sklenice GIORGIO jsou luxusní sklenice na bílé víno a nápoje s objemem 350 ml. Jsou vyrobeny z průzračného křišťálového skla, které zajišťuje vysokou odolnost. Sklenice jsou vhodné do myčky a představují špičkový produkt českých skláren.

  • Vyrobeno z průzračného křišťálového skla
  • Vysoká odolnost a vhodné do myčky
  • Atraktivní design a prvotřídní kvalita
  • Produkt renomovaných českých skláren

Objev podobné jako Tescoma Sklenice na bílé víno GIORGIO 6 x 350 ml

Tescoma Sklenice na červené víno GIORGIO 6 x 570 ml

Sklenice GIORGIO od Tescomy jsou luxusní sklenice na červené víno vyrobené z českého křišťálového skla. Jsou odolné, vhodné do myčky a ideální pro podávání nápojů. Sada obsahuje 6 kusů o objemu 570 ml.

  • Vyrobeno z prvotřídního českého křišťálového skla
  • Vhodné do myčky s programem pro mytí skla
  • Vysoká odolnost a průzračnost
  • Atraktivní design pro podávání vína a nápojů

Objev podobné jako Tescoma Sklenice na červené víno GIORGIO 6 x 570 ml

Tescoma Sklenice na šampaňské GIORGIO 6 x 200 ml

Sklenice GIORGIO od Tescomy jsou luxusní křišťálové sklenice určené pro podávání vína a nápojů. Jsou vysoce odolné a vhodné do myčky nádobí. Produkt představuje špičkovou kvalitu českých skláren.

  • Vyrobeno z průzračného křišťálového skla pro dokonalý vizuální zážitek.
  • Vysoká odolnost díky prvotřídní kvalitě materiálu.
  • Vhodné do myčky nádobí s programem pro mytí skla.
  • Atraktivní design vhodný pro podávání vína a dalších nápojů.

Objev podobné jako Tescoma Sklenice na šampaňské GIORGIO 6 x 200 ml

TESCOMA sklenice na pivo CREMA 300 ml

Sklenice na pivo CREMA o objemu 300 ml jsou elegantní nápojové sklenice s krátkou stopkou. Jsou vyrobeny z tradičního vysoce odolného křišťálového skla českými skláři. Sada se skládá ze 6 kusů.

  • Elegantní design s krátkou stopkou vhodný pro pivo a další nápoje.
  • Vyrobeno z tradičního vysoce odolného křišťálového skla českými skláři.
  • Sada obsahuje 6 kusů pro kompletní servírování.

Objev podobné jako TESCOMA sklenice na pivo CREMA 300 ml

Sklenice na pivo 0,59 l 6 ks

Sada šesti pivních sklenic o objemu 0,59 litru s nožkou. Sklenice mají robustní design a jsou vhodné pro podávání vychlazeného piva i jiných nápojů. Jsou stabilní, dobře se drží a lze je mýt v myčce.

  • Masivní konstrukce a krátká nožka pro vynikající stabilitu
  • Elegantní tvar vhodný pro pivo i další nápoje
  • Snadná údržba – vhodné do myčky nádobí

Objev podobné jako Sklenice na pivo 0,59 l 6 ks

Crystalex Sklenice RUM 0,085 l, 6 ks

Sada obsahuje 6 sklenic na nožce o objemu 0,085 l, určených pro podávání rumu. Design je vhodný pro příležitosti jako párty nebo společenské akce. Produkt je vyroben značkou Crystalex.

  • Elegantní design s nožkou pro stylový přípitek
  • Sada 6 kusů ideální pro společenské události
  • Objem 0,085 l vhodný pro podávání rumu
  • Vysoká kvalita značky Crystalex

Objev podobné jako Crystalex Sklenice RUM 0,085 l, 6 ks