Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz
Záhady kolem nás 2 - Bojíte se úplňku? - Ján Bienik
Měsíc,nebo tajemná luna....Kolik tajemství od dávnověku doprovázelo tohoto věrného spojence s naší Země, kolik kouzelné moci se mu připsalo. Jen při úplňku mohlo děvče odtrhnout bylinku, která se měla navždy zmocnit srdce milého, zaklínalo se, věštilo se, dokonce vyvolávalo z hrobu. Doby pověr sú dávno za námi. Jak to tedy vlastně je?
Podívejte se také Kraus Jan, Kraus Ivan: Učit se, učit se...! - CD (59568-2)
Záhady kolem nás - Jitka Lenková
Ponořte se do toho nejzajímavějšího ze světa záhad. Tajemné artefakty, podivuhodné technologie, ztracené vědomosti a pozoruhodná stavitelská díla se tu střídají s mystikou templářů, posvátnou architekturou i s exorcismem. Skutečně byla nalezena lebka zřejmě patřící dítěti pozemské matky a mimozemského otce? Co všechno o našem světě ještě nevíme?
Podívejte se také temny mesias okultni zahady treti rise
Záhady kolem nás (978-80-7633-496-0)
Kniha - autor Jitka Lenková, 152 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Ponořte se do toho nejzajímavějšího ze světa záhad. Tajemné artefakty, podivuhodné technologie, ztracené vědomosti a pozoruhodná stavitelská díla se tu střídají s mystikou templářů, posvátnou architekturou i s exorcismem. Skutečně byla nalezena lebka zřejmě patřící dítěti pozemské matky a mimozemského otce? Co všechno o našem světě ještě nevíme?
Podívejte se také Ahome Plecháček se jménem Jan (23192)
Podívejte se také
- Jan Vojáček: Rozhodni se být zdráv
- Zatoč kolem a uč se Počítání (9789463789745)
- Zatoč kolem a uč se Slova (9789463789752)
- Zatoč kolem a uč se Barvy (9789463789776)
- Zatoč kolem a uč se Zvířata (9789463789769)
- u nas na farme
- Burian Jan: Zrcadlo - CD (MAM168-2)
- Vodňanský Jan: Vzpoura kocourů (SU6148-2)
- Strýček Jan (80-86275-13-2)
- Skoumal Petr, Vodňanský Jan, Burian Jan, Dědeček Jiří: Večírek rozpadlých dvojic (SU5815-2)
- Se zvířátky kolem světa (978-80-7483-010-5)
- Křížek Jan: Honza Křížek - CD (SU6398-2)
- Jan Žižka (978-80-257-3502-2)
- Jeřábek Jan: To srdce - CD (MAM138-2)
- Jan Špáta (978-80-86776-00-2)
- Smigmator Jan: Murphyho zákon - CD (SU6589-2)
- Burian Jan: Jak zestárnout - CD (MAM842-2)
- Mládež kolem Hitlera (978-80-206-1094-2)
- Nepřestat se dívat kolem sebe (978-80-7637-199-6)
- Bartoš Jan: Mozart: Klavírní koncerty - CD (SU4234-2)
Záhady kolem nás (978-80-7633-496-0)
Elektronická kniha - autor Jitka Lenková, 152 stran, česky Ponořte se do toho nejzajímavějšího ze světa záhad. Tajemné artefakty, podivuhodné technologie, ztracené vědomosti a pozoruhodná stavitelská díla se tu střídají s mystikou templářů, posvátnou architekturou i s exorcismem. Skutečně byla nalezena lebka zřejmě patřící dítěti pozemské matky a mimozemského otce? Co všechno o našem světě ještě nevíme?
Objev podobné jako Záhady kolem nás (978-80-7633-496-0)
Záhady kolem nás 3 Říkají hvězdy pravdu? (978-80-88809-71-5)
Kniha - autor Ján Bienik, 182 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zpět ke hvězdám? Od chaldejských mágů po dnešní okultisty vždy existovali lidé, kterí prý dokázali číst naše osudy nebo určovat naše charaktery podle hvězd. Zvěrokruh sestoupil do ulic. Zdá se, že když chcete pochopit každodenní život příštích desti let, musíte si kromě abecedy osvojit též znamění zvěrokruhu. Kdo je autorem rozdělení do zvěrokruhu? Na tyto otázky a na další zajímavostzi z oblasti psychotroniky, esoteriky, magie alternatívní medicíny, i jak funguje telepatie, či existuje šestý smysl vám odpoví tato praktická příručka.
Objev podobné jako Záhady kolem nás 3 Říkají hvězdy pravdu? (978-80-88809-71-5)
Záhady kolem sňatku Anny Kateřiny Šporkové (9788024633879)
Elektronická kniha - autor Antonín Ignác Hrdina a Hedvika Kuchařová, 352 stran, česky Provdat dceru (snad proti její vůli) nekompetentním knězem, tedy proti všem církevním předpisům a absolutně neplatně, a teprve následně (a to úspěšně) usilovat o zplatnění takového manželství, to byl za počínající vlády přísného katolíka Karla VI. doslova „husarský kousek“. Hraběti Šporkovi se podařil. Jak, to je předmětem této publikace.
Objev podobné jako Záhady kolem sňatku Anny Kateřiny Šporkové (9788024633879)
Tajemno kolem nás 2 - Miroslava Mašková - e-kniha
eBook: Tajemno kolem nás 2 je volným pokračováním knihy předchozí. V knize se dočtete mnohé o esoterní astrologii a léčení sedmi druhů paprsků. Po přečtení této knihy zjistíte, že vše ve vašem životě je energie, kterou můžeme vyjádřit sedmi energetickými paprsky. Tím, že se s nimi seznámíte, lépe porozumíte sobě i světu kolem vás. Dejte se do nového poznávání i objevování sedmi energetických paprsků. Prozradí vám to mnohé, co jste ještě netušili. Z toho, co pro vás bylo donedávna tajemné a nepoznané, rázem zmizí ona záhadná rouška tajemství. A věřte, že každé nové poznání vás činí moudřejšími a vědomějšími si sebe sama. Váš život se stane smysluplnějšímm a šťastnějším. Kniha nabízí pomoc a znalosti k tomu jak dosáhnout harmonie těla a duše - tedy zdraví.
Objev podobné jako Tajemno kolem nás 2 - Miroslava Mašková - e-kniha
Záhady kolem sňatku Anny Kateřiny Šporkové - Ignác Antonín Hrdina, Hedvika Kuchařová - e-kniha
eBook: Provdat dceru (snad proti její vůli) nekompetentním knězem, tedy proti všem církevním předpisům a absolutně neplatně, a teprve následně (a to úspěšně) usilovat o zplatnění takového manželství, to byl za počínající vlády přísného katolíka Karla VI. doslova „husarský kousek“. Hraběti Šporkovi se podařil. Jak, to je předmětem této publikace.
Objev podobné jako Záhady kolem sňatku Anny Kateřiny Šporkové - Ignác Antonín Hrdina, Hedvika Kuchařová - e-kniha
Svět kolem nás - Prvouka pro 3. ročník základní školy (2. díl) - Jana Potůčková
Dvojdílná pracovní učebnice Prvouky pro 3. ročník.
Objev podobné jako Svět kolem nás - Prvouka pro 3. ročník základní školy (2. díl) - Jana Potůčková
Vrah je v každém z nás 2 - Lucie Bechynková, Jan Štoček
Zločin nikdy nespí a teď přinese řadu bezesných nocí i vám! Elitní detektiv z pražské mordparty Jan Štoček opět zapátral v paměti a vytáhl na světlo světa další zásadní případy své kriminalistické kariéry. Spolu s Lucií Bechynkovou, zakladatelkou oceňovaného podcastu Opravdové zločiny, vás zavede přímo na místo činu. Jak probíhalo vyšetřování mediálně známých případů a co šokuje i otrlého kriminalistu? To a mnoho dalšího zjistíte ve strhujícím vyprávění o všech podobách policejní práce.
Objev podobné jako Vrah je v každém z nás 2 - Lucie Bechynková, Jan Štoček
Toulky kolem Prahy - Jana Jůzlová
Kolem dokola našeho hlavního města, na jeho okrajích i jen malý kousek za nimi, najdeme překvapivé množství historických i přírodních zajímavostí. Průhonický park, keltské oppidum Závist či Klánovický les zná téměř každý, ale co třeba vrch Řivnáč, zámek Ctěnice, rozhlednu Doubravku anebo údolí Radotínského potoka? Tato kniha vám pomůže spoustu kouzelných míst objevit a prozkoumat.
Objev podobné jako Toulky kolem Prahy - Jana Jůzlová
Vládci našich hor - Jan Hora
Naše hory jsou stále tajemné. Dříve bývaly obydleny podivnými bytostmi, které dobrým lidem pomáhaly a zlým tropily naschvály. Každé pohoří i malé pahorkatiny měly svého tajemného patrona. Naši předkové na ně věřili a vyprávěli si o nich krásné pohádky a pověsti. Tato brožurka vás prostřednictvím obrázků a krátkých textů s nimi seznamuje.
Objev podobné jako Vládci našich hor - Jan Hora
Nas - The Essential Nas (2 LP)
Země interpreta: USA Typ: Kompilace;LP deska Žánr: Hip Hop Rok vydání: 2016.0 Země původu: Německo Rychlost: 33 1/3 RPM Balení obsahuje: LP Datum vydání: 2016-06-10 Subžánr: Hip Hop Interpret / Téma: Nas Složení setu: 2 ks Barva podle výrobce: Black Barva: Černá Vydavatelství: Sony Music Varianta: The Essential Nas (2 LP)
Objev podobné jako Nas - The Essential Nas (2 LP)
Auta našich prezidentů 1918-2024 - Jan Tuček
Už déle než sto let vozí československé a české prezidenty automobily. Tato kniha se snaží zmapovat pestrou paletu několika stovek vozů dvou desítek tuzemských i zahraničních značek, které se díky svým uživatelům významně zapsaly do našich dějin. Vedle dobře známých vozů připomíná i některé téměř zapomenuté.Zakladatel Československa T. G. Masaryk nejezdil jen v automobilech Laurin a Klement, Praga, Škoda Hispano-Suiza a Tatra, ale v roce 1919 i rakouskou limuzínou Gräf und Stift.Edvard Beneš dal v roce 1936 zhotovit pancéřovaný kabriolet Praga Golden, v němž po návratu z exilu v květnu 1945 projížděl osvobozenou Prahou. V letech 1945 a 1947 si pak pořídil dvě anglické limuzíny Daimler. Emil Hácha v Němci ovládaném protektorátu plnil od listopadu 1938 funkci tzv. státního prezidenta, v létě 1942 obdržel z Berlína k 70. narozeninám pancéřovaný Mercedes 770.Osmiválcový Daimler po Benešovi od června 1948 používal první komunistický prezident Klement Gottwald. Záhy jej však vyměnil za tuzemský pancéřovaný VOS. Stejným po něm jezdil i Antonín Zápotocký, poté přesedl do sovětských vozů ZIM a ZIS. Sovětskými automobily ZIS a ZIL se v letech 1957 až 1968 pyšnil Antonín Novotný, zatímco jeho nástupce Ludvík Svoboda se spokojil se skromnějším typem GAZ 13 Čajka. V letech 1975 až 1989 vládnoucí Gustáv Husák si užíval pohodlí řady velkých vozů ZIL, nepohrdl však ani Tatrou 613.Sametová revoluce přivedla v prosinci 1989 na Pražský hrad disidenta Václava Havla, jehož prvním prezidentským vozem byl Renault 21 TSE. Flotilu hlavy státu dále tvořily limuzíny BMW řady 7 a Mercedes-Benz S 600. V hradní vozbě Václava Klause v letech 2003–2013 vládla značka Audi. Desetiletí prezidenta Miloše Zemana patřilo v letech 2013 až 2023 výlučně značce Škoda, jeho nástupce Petr Pavel preferuje limuzíny BMW řady 7.Kniha je doplněna technickými popisy jednotlivých automobilů a doprovázejí jej dvě stovky převážně dobových fotografií, z nichž část je publikována poprvé.
Objev podobné jako Auta našich prezidentů 1918-2024 - Jan Tuček
Cesta kolem světa - Jan z Mandevillu, Christiane Deluzová
Autor tradičně nazývaný Jan z Mandevillu, podle posledních bádání rytíř anglického či francouzského původu, který žil ve 14. století, líčí své údajné putování tehdy známým světem od Francie před Jeruzalém do Persie, na Kavkaz a do Indie. Dobový bestseller par excellence byl přeložen do většiny evropských jazyků a zachoval se v desítkách rukopisů a mnoha variantách. Inspiraci v mnohdy zcela fantastickém vyprávění našla i řada moderních autorů včetně Umberta Eca. Specifickou a významnou stopu zanechal Mandevilův cestopisl iv českých zemích: první překlad do češtiny pořídil už v 15. století Vavřinec z Březové, v českém prostředí vznikl i unikátní iluminovaný rukopis dnes uložený v Britské knihovně. Novou edici (a překlad do moderní francouzštiny) na základě dosud nevydaného rukopisu pořídila významná francouzská medievistka Christiane Deluzová.
Objev podobné jako Cesta kolem světa - Jan z Mandevillu, Christiane Deluzová
Svět kolem nás - Prvouka pro 3. ročník základní školy (1. díl) - Jana Potůčková
Dvojdílná pracovní učebnice Prvouka pro 3. ročník. Schválilo MŠMT č.j.: MSMT-37983/2016 dne 13.února 2016 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání pro výuku ve vzdělávacím oboru Člověk a jeho svět s dobou platnosti šest let.
Objev podobné jako Svět kolem nás - Prvouka pro 3. ročník základní školy (1. díl) - Jana Potůčková
Mikrofon je naše bomba - Jan Charvát, Bob Kuřík - e-kniha
eBook: Představují subkultury punkerů, skinheadů, ale také hiphoperů či technařů politický protest, nebo jen zábavu pro své účastníky? A co v takovémto prostředí vůbec znamená politika? Je obsahem subkulturního stylu, projevuje se až v interakci s mocí většinové společnosti, anebo se vyjednává uvnitř subkulturních scén podél takových témat, jako je jejich sebereprodukce nebo genderové vztahy? Můžeme říct, jak se liší vztah hardcoru a politiky v Praze a na menším městě? A jsou všichni skinheadi rasisté?Text je výsledkem rozsáhlého výzkumu interdisciplinárního týmu pokrývajícího různé oblasti toho, kde se v subkulturních scénách odehrává politika. Kniha provádí čtenáře texty různých skinheadských kapel, ideologií současné hardcorové scény i dialogem rožnovských punkerů s myšlením a činy Václava Havla. Představuje také vývoj pražského squattingu, ukazuje důsledky cyklické morální paniky kolem technoparty Czechtek na freetekno komunitu a rozebírá genderové vztahy v punkové a hiphopové subkultuře.
Objev podobné jako Mikrofon je naše bomba - Jan Charvát, Bob Kuřík - e-kniha
Kat: Čoho sa najviac bojíte? (978-80-89873-08-1)
Kniha - autor Chris Carter, 432 stran, slovensky, pevná s přebalem lesklá V losangeleskom kostole leží pred oltárom zakrvavené bezhlavé telo kňaza. Je starostlivo naaranžované, nohy má vystreté, ruky prekrížené na hrudi, ale najhroznejší pohľad je na hlavu psa, ktorú má vrazenú do krku. Detektív Robert Hunter sa sprvu domnieva, že ide o rituálnu vraždu. Ale keď sa objavia ďalšie telá, zmení názor. Všetky obete prišli o život spôsobom, ktorý priamo súvisel s tým, čoho sa najviac báli. Ich nočné mory sa stali skutočnosťou. Ale odkiaľ sa o nich vrah dozvedel? A existuje medzi týmito zjavne náhodnými obeťami nejaká spojitosť? Hunter sa ocitá na stope nepolapiteľného sadistického vraha, ktorý zrejme dokáže čítať myšlienky svojich obetí. Niekoho, kto dokáže vytušiť, z čoho majú jeho obete najväčší strach. Niekoho, kto sa v ceste za svojím zvráteným cieľom nezastaví pred ničím.
Objev podobné jako Kat: Čoho sa najviac bojíte? (978-80-89873-08-1)
Záhady kolem nás - Jitka Lenková - e-kniha
eBook: Ponořte se do toho nejzajímavějšího ze světa záhad. Tajemné artefakty, podivuhodné technologie, ztracené vědomosti a pozoruhodná stavitelská díla se tu střídají s mystikou templářů, posvátnou architekturou i s exorcismem. Skutečně byla nalezena lebka zřejmě patřící dítěti pozemské matky a mimozemského otce? Co všechno o našem světě ještě nevíme?
Objev podobné jako Záhady kolem nás - Jitka Lenková - e-kniha
Nas - Nastradamus (2 LP)
Gramáž desky: 180 g Hmotnost: 180 g Země původu: Evropská unie Dekáda interpreta: 2020 - 2029;2010 - 2019;1990 - 1999;2000 - 2009 Barva podle výrobce: Black Rychlost: 33 1/3 RPM Země interpreta: USA Rok vydání: 2018.0 Subžánr: Conscious;Rap;Hip Hop;Gangsta Rap Žánr: Hip Hop;Rap Interpret / Téma: Nas Složení setu: 2 ks Barva: Černá Varianta: Nastradamus (2 LP) Typ: Album;LP deska Balení obsahuje: LP Datum vydání: 2018-08-03 Vydavatelství: Columbia;Sony Music Rok nahrávky: 1999.0
Objev podobné jako Nas - Nastradamus (2 LP)
Jak jsem šel pro mléko a vrátil se s kolem: Co se skrývá za našimi rozhodnutími (978-80-262-1379-6)
Kniha - 240 stran, česky Všichni se dnes a denně musíme rozhodovat. Řada rozhodnutí nemá na náš život nijak zásadních vliv, někdy jde ale o hodně, ba o všechno. A některá naše rozhodnutí jsou tak bláznivá, že jim zpětně sami skoro nemůžeme uvěřit. Ale jak vlastně proces rozhodování funguje a co ho ovlivňuje? Proč se dnes rozhodneme takto – a zítra úplně jinak? Rozhodují se ženy jinak než muži? Jsou spontánní rozhodnutí lepší než ta důkladně promyšlená? A pokud ano, proč? Autor se v první části knihy se zabývá (nejen) výše uvedenými otázkami a hledá na ně odpovědi, ve druhé pak nabízí konkrétní praktické techniky a metody, jež mohou čtenářům rozhodovací proces usnadnit. Pojmenovává rovněž typické chyby, jichž se při rozhodování dopouštíme, a ukazuje, jak se jim příště můžeme vyhnout. K lepšímu pochopení vlastních cílů a tedy i ke snazšímu rozhodování napomůže i několik testů. Jedná se o velmi praktickou a zábavně napsanou knihu nejen pro ty, kdo mají s...
Objev podobné jako Jak jsem šel pro mléko a vrátil se s kolem: Co se skrývá za našimi rozhodnutími (978-80-262-1379-6)
Smrtící útes: Místo, kam se bojíte vstoupit (978-80-7402-395-8)
Kniha - autor Gregg Dunnett, 406 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Jedenáctiletý Billy Wheatley je zvláštní kluk, tak trochu samotář, introvert a vědátor. Žije se svým otcem uprostřed Atlantiku, na osamělém útesu, v domě obklopeném přírodou. Zdánlivou idylku naruší osudná noc, kdy se během oslavy ztratí mladá turistka. Policie po dívce marně pátrá a Billy se rozhodne do vyšetřování zapojit. Aniž to tuší, rozehraje nebezpečnou hru, která ovlivní životy všech okolo. Co se stalo se zmizelou dívkou? Komu může Billy věřit? A kým je doopravdy on sám? Rozuzlení případu bude velkým překvapením nejen pro Billyho. Originální psychologický thriller, vyprávěný očima jedenáctiletého Billyho, zaujme nejen chlapcovým specifickým pohledem na lidi a na svět, ale také děsivě plíživou atmosférou, která se kolem hlavního hrdiny začne stahovat jako smyčka na oprátce.
Objev podobné jako Smrtící útes: Místo, kam se bojíte vstoupit (978-80-7402-395-8)
Film – náš pomocník - Lucie Česálková, Dominika Bäuchelová, Veronika Jančová, Jana Kokešová - e-kniha
eBook: Kolektivní monografie shrnuje výsledky bádání studentů Ústavu filmu a AV kultury FF MU v Brně v oblasti českého krátkého filmu 50. let. Studie zaměřené na dílčí oblasti průmyslového, zemědělského, branného, sportovního, kulturního a dalších druhů filmů rozebírají kulturně-politické i ekonomické podmínky vzniku tohoto typu tvorby, její tematické sepětí s požadavky zadavatelů (zejména státu) a vztah k dalším médiím, která zadávající instituce využívaly k šíření stejného typu sdělení. Vedle kontextu je rozbírána též rétorická a stylistická rovina jednotlivých snímků. Dva z textů se soustředí na specifická distribuční okna, do nichž krátké filmy vstupovaly, a to Filmovou lidovou univerzitu a kina Čas. Dílčí texty mimo jiné dokazují, že i přes programovost a plánovaní se většinu kulturně-politických záměrů zadavatelům nedařilo v praxi uplatnit tak, jak se předpokládalo. Studie bilancují ideologický, ekonomický a zábavní potenciál krátkého filmu, a dokládají, v jakých případech se který z nich prosadil a tedy i to, do jaké míry snímky chápané jako užiteční služebníci skutečně užitečné byly.
Objev podobné jako Film – náš pomocník - Lucie Česálková, Dominika Bäuchelová, Veronika Jančová, Jana Kokešová - e-kniha
Halloween při úplńku měsíce, 80×100 cm, vypnuté plátno na rám (6046623)
Malování podle čísel - tématika krajiny a přírody, velmi lehká náročnost, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení, s rámem a s vypnutím plátna, rozměry 100 × 80 cm (V׊) Klíčové vlastnosti malování podle čísel Halloween při úplńku měsíce, 80×100 cm, vypnuté plátno na rám Malování podle čísel si zamilují tvořiví jedinci Materiálem plátna je dřevo a len Rozměry jsou 80 × 100 cm Téma: krajiny a příroda V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 19 akrylových barev Obraz je dodáván i s rámem Plátno je vypnuté a připravené k malování Vhodné pro začínající malíře či k vyzkoušení
Objev podobné jako Halloween při úplńku měsíce, 80×100 cm, vypnuté plátno na rám (6046623)
Halloween při úplńku měsíce, 40×50 cm, vypnuté plátno na rám (6046621)
Malování podle čísel - tématika krajiny a přírody, velmi lehká náročnost, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení, s rámem a s vypnutím plátna, rozměry 50 × 40 cm (V׊) Klíčové vlastnosti malování podle čísel Halloween při úplńku měsíce, 40×50 cm, vypnuté plátno na rám Malování podle čísel ocení především tvořiví jedinci Materiálem plátna je dřevo a len Rozměry jsou 40 × 50 cm Téma: krajiny a příroda V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 19 akrylových barev Obraz je v rámu Plátno je již vypnuté, takže můžete začít ihned malovat Malování podle čísel s velkými políčky je ideální pro začátečníky
Objev podobné jako Halloween při úplńku měsíce, 40×50 cm, vypnuté plátno na rám (6046621)
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista - Jan Kopecký
Pro rozjímání jednoho každého a pobožného křesťana, co a jak mnoho pro nás podstoupil a vystál a svou krev za nás vylil, aby nás tudy od zatracení vysvobodil. Tak nám tady příklad zanechal, abychme tady zde na světě všecko mile a rádi přeterpěli a potom za ním se do nebe dostali a s ním se radovali. Tak zní celý název půvabné adaptace krkonošských pašijových her. V edici D svazek 189.
Objev podobné jako Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista - Jan Kopecký
Vstávajte vlastenci - Ján Bienik
Súčasný stav vlasteneckej výchovy u nás.História vlasteneckej výchovy u nás.Obsah, proces, vonkajšie fatory vývinu, miesto a úlohy vlasteneckej výchovy.Vzťahy Slovákov a Maďarov.
Objev podobné jako Vstávajte vlastenci - Ján Bienik
Slabikář Naše čtení 2 (978-80-7397-105-2)
Kniha – autor Vladimír Linc; František Kábele, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá - česky Učebnice Naše čtení pro základní školy postihuje a zpracovává učivo vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura dané Rámcovým vzdělávacím programem základního vzdělávání – přílohou upravující vzdělávání žáků se speciálními potřebami. Celková koncepce učebnice má logickou stavbu a vhodné členění. Obsah učiva odpovídá časové dotaci předmětu. Odborná i obsahová správnost textu včetně grafických příloh odpovídá věku i mentální úrovni žáků základních škol. Rukopis slabikáře odpovídá po stránce metodické i obsahové požadavkům, které jsou na učebnice pro žáky základní školy praktické kladeny. V učebnici jsou pěkně využity i mezipředmětové vztahy se vzdělávacím oborem Člověk a jeho svět. Po stránce didaktické je učivo dobře zpracováno, vyhovuje žákům, kteří vyžadují pozvolnější tempo výuky a individuální přístup. Grafická úprava a velké množství ilustrací motivují zájem...
Objev podobné jako Slabikář Naše čtení 2 (978-80-7397-105-2)
Tibet - Na kole z Prahy až do Tibetu - Novotný Jan Hanz
Dojet na kole z Prahy až do Tibetu je rozhodně výzva, ale také životní zážitek, kterému se nic nevyrovná. Honzovu cestu provázely strasti a komplikace, které by vás ani ve snu nenapadly, avšak také nepřeberné množství dechberoucích výhledů, nových barev, kulturních tradic a zvyklostí a lidských příběhů. Cestou po stopách Marca Póla po Hedvábné stezce, a ještě dál, Honza ujel skoro 10 000 kilometrů napříč pouštěmi, nejvyššími pohořími naší planety Kunlun Šan, Ťan-Šan, Pamír a Himálaj. Do Tibetu se dostal z nejméně přístupné západní strany po nejvýše položené silnici na světě č. 219, přesahující místy nadmořskou výšku 5 500 metrů. Projel dvanácti zeměmi a oblastmi jako Česko, Slovensko, Ukrajina, Gruzie, Ázerbájdžán, Turkmenistán, Uzbekistán, Kazachstán, Kyrgyzstán, Sin Tiang, Aksai Čin, Tibet a Nepál. Cestou potkával takřka výhradně místní lidi, se kterými se bavil o jejich životě a zaznamenal tak spoustu lidských osudů. Vydejte se s ním na pouť do Tibetu!
Objev podobné jako Tibet - Na kole z Prahy až do Tibetu - Novotný Jan Hanz
Kolo, kolo mlýnský (80-86603-65-2)
Kniha - autor Giuseppe Culicchia, 110 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ve své prvotině Giuseppe Culicchia (1965) čtivě a s nadsázkou vykreslil psychickou stránku postav a hrdinův střet s anonymním velkoměstem a citovou prázdnotou lidí v něm. Na motivy knihy vznikl stejnojmenný film režiséra Davida Ferraria, který se u nás promítal pod názvem Na každýho jednou dojde. Kniha byla oceněna prestižní literární cenou Montblanc 1993.
Objev podobné jako Kolo, kolo mlýnský (80-86603-65-2)
Říkají hvězdy pravdu? - Ján Bienik
Kniha přibližuje bílou i černou magii a další hermetické nauky, tajemství horoskopů, tajné sekty, atd.
Objev podobné jako Říkají hvězdy pravdu? - Ján Bienik
Nosič (držák) kol na tažné zařízení pro 2 kola BIKE 2 SIXTOL
Nosič kol na tažné zařízení BIKE 2 - 2 kola SIXTOL Spolehlivý nosič kol k upevnění na kouli tažného zařízení BIKE 2 pro 2 jízdní kola. Nosič je vyroben z oceli a hliníku. Nosič disponuje jednoduchým systémem upevnění, se sklápěním pro přístup do kufru, s kompletně osvětleným panelem a místem pro registrační značku vozidla. Upevnění kola do nosiče se obejde bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením pásků na kolech umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Zajišťovací kolečko pro upevnění jízdního kola je nutné důkladně dotáhnout, aby se překonal odpor prokluzu v zamčené poloze. Nosič je zhotoven z oceli a každá ze základen jízdního kola je z hliníku. Nosič je vybaven panelem s osvětlením a místem pro uchycení registrační značky (SPZ). Světelný panel je připojen k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólového konektoru a je vybaven kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení RZ (SPZ). I přes velké rozměry nosiče, je stále umožněn přístup do kufru a to díky důmyslné konstrukci a možnosti sklápění celého nosiče. Hlavní výhody: Robustní konstrukce Upevnění na kouli bez nářadí s ochranou proti krádeži (zámek na kouli) Rychlé a snadné nasazení a sundání kol pomocí rychloupínacího systému Možnost uzamknout kola k nosiči – ochrana proti odcizení Důmyslný systém sklopení nosiče – přístup do kufru Sklápěcí svislý rám nosiče pro bezproblémové uskladnění Obsah balení: Nosič a všechny jeho součásti Český návod k montáži a k obsluze Upozornění: Nosič je opatřen 13-pólovou zástrčkou. Pokud máte na autě 7-pólovou zásuvku, musíte si pořídit redukci ze 7 na 13 pólů. Nosič je vhodný pro tyto typy kol: Horská kola Krosová kola Trekingová kola Silniční kola BMX a freestyle kola Sjezdová kola Elektrokola Dětská kola Technické parametry: Nosič na 2 kola upevněný na tažnou kouli o velikosti 50 mm Maximální zatížení nosiče: 30 kg Rozměry nosiče: 980 x 400 x 210 mm Zamykání kol: ano Zamykání nosiče: ano Fixace jízdních kol: přední, zadní kolo a rám Světla nosiče propojená se zásuvkou typu E4 13-pólů Max. šířka pneumatiky: 60 mm Max. rozvor kol: 100 cm Průměr rámu kola: do 39 x 50 mm (š x v) Materiál rámu nosiče: ocel Materiál ližin nosiče: hliník Materiál plastových součástek: odolný plast Certifikace: ATEST 8SD – schváleno Ministerstvem dopravy ČR Hmotnost: 15,5 Kg Tip: Tento nosič je možné použít i k přepravě elektrokol, jen nesmí být překročena maximální nosnost nosiče. Snížení hmotnosti elektrokola lze docílit vyjmutím baterie a jejím uložením do auta.
Objev podobné jako Nosič (držák) kol na tažné zařízení pro 2 kola BIKE 2 SIXTOL
Halloween při úplńku měsíce, 40×50 cm, bez rámu a bez vypnutí plátna (6046620)
Malování podle čísel - tématika krajiny a přírody, velmi lehká náročnost, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení, rozměry 50 × 40 cm (V׊) Klíčové vlastnosti malování podle čísel Halloween při úplńku měsíce, 40×50 cm, bez rámu a bez vypnutí plátna Malování podle čísel ocení především tvořiví jedinci Materiálem plátna je len Rozměry jsou 40 × 50 cm Námět: krajiny a příroda V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 19 akrylových barev Před malováním je potřeba vypnout plátno Varianta vhodná pro děti nebo začátečníky
Objev podobné jako Halloween při úplńku měsíce, 40×50 cm, bez rámu a bez vypnutí plátna (6046620)
Halloween při úplńku měsíce, 80×100 cm, bez rámu a bez vypnutí plátna (6046622)
Malování podle čísel - tématika krajiny a přírody, velmi lehká náročnost, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení, rozměry 100 × 80 cm (V׊) Klíčové vlastnosti malování podle čísel Halloween při úplńku měsíce, 80×100 cm, bez rámu a bez vypnutí plátna Malování podle čísel je jako dělané pro umělecky zaměřené jedince Materiálem plátna je len Rozměry činí 80 × 100 cm Téma: krajiny a příroda V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, aby byl výsledek podle představ, poslouží 19 akrylových barev Plátno bude potřeba před použitím vypnout S velkými očíslovanými plochami pro malíře bez předchozích zkušeností
Objev podobné jako Halloween při úplńku měsíce, 80×100 cm, bez rámu a bez vypnutí plátna (6046622)
První album našeho děťátka - 2. upravené vydání
Mimořádná publikace z nakladatelství Alpress, která rodičům pomůže zachytit čas, který se nedá zastavit. Ani se nenadějeme a děti vyletí z hnízda. Díky této mimořádné knize si hezké vzpomínky a pozoruhodné zlomové momenty v životě ratolestí můžeme uchovat, podrobně je popsat, doprovodit poznámkami a fotografiemi. A věřte, ohlédnutí za útlým dětstvím ocení i odrůstající potomek. Roztomilá publikace s pravým plyšovým medvídkem.
Objev podobné jako První album našeho děťátka - 2. upravené vydání
Šohajka: Naše krásná Morava - CD (410086-2)
Hudební CD - Šohajka s kapelníkem Vojtěchem Ducháčkem hraje oblíbené písně k tanci i poslechu. Šohajka s kapelníkem Vojtěchem Ducháčkem hraje oblíbené písně k tanci i poslechu. Seznam stop Naše krásná Morava - valčík / Maminčina - polka / Bojanovské pole - lidový valčík / Svinibrodská - instrumentální polka / Písnička o mládí - polka / Fialenka - volačík / Kapelo, začni hrát - polka / Za Straňanským hájkem - polka / Hvězdička - valčík / Vojtěchovi - instrumentální polka / Břeclavská děvčata - polka / Dubňanský džbáneček - valčík / Bavorská - polka pro pozoun / Kyjovské lúky - polka
Objev podobné jako Šohajka: Naše krásná Morava - CD (410086-2)
GOLDIM Naše Mléko 2, 525 g (8594003326967)
Kojenecké mléko pokračovací, vhodné pro děti od 6 měsíců, s kozím mlékem a bez palmového oleje Přemýšlíte na tím, jakou nejvhodnější pokračovací výživu zvolit pro své miminko? Na tuzemském trhu se momentálně představuje nová řada kojenecké výživy Naše mléko. Jde o kojeneckou výživu na bázi kozího mléka, která je vhodnou alternativou k běžně dostupné kojenecké výživě z kravského mléka. Kojenecké mléko Naše mléko 2 lze doporučit nejen kojencům alergickým na kravské mléko, ale i všem ostatním dětem od 6 do 12 měsíců věku. Díky svému složení a vlastnostem charakteristickým pro kozí mléko je Naše mléko 2 velmi dobře stravitelné a je plnohodnotnou a zdravou hlavní složkou jídelníčku kojenců a malých dětí. Klíčové vlastnosti kojeneckého mléka Naše mléko 2Počáteční mléčná výživa z vysoce kvalitního kozího mlékaAlternativa nejen pro alergiky k běžně dostupné výživě z kravského mlékaVhodné pro děti od 6 do 12 měsícůChutné a lehce stravitelné...
Objev podobné jako GOLDIM Naše Mléko 2, 525 g (8594003326967)
Naše příjmení (978-80-86781-40-2)
Kniha - česky Slovník "Naše příjmení" obsahuje výklad přibližně 30.000 českých příjmení, která se nejčastěji vyskytují v České republice. Nabízí tak reprezentativní přehled o tom, jaká rodová jména obyvatelé České republiky užívají a jaký je jejich jazykový výklad.
Objev podobné jako Naše příjmení (978-80-86781-40-2)
Mládež kolem Hitlera (978-80-206-1094-2)
Kniha - 96 stran, česky, pevná bez přebalu matná Další z publikací oblíbené edice Vojenské dějiny ve fotografii ukazuje na propagandu nacistické mašinérie, která se neštítila zneužít dětí a mládeže ve vlastní prospěch
Objev podobné jako Mládež kolem Hitlera (978-80-206-1094-2)
Příšery všude kolem (978-80-266-1258-2)
Elektronická kniha - autor Martina Drijverová, 64 stran Nebojte se příšer kolem sebe Knížka jistě potěší všechny děti, které milují záhady a snaží se jim přijít na kloub. Autorka popisuje nevídané tvory, o kterých si vyprávěli lidé, nejčastěji však námořníci, strašidelné historky. Barvité ilustrace přibližují domnělou podobu bájných tvorů. Člověk si jen může klást otázky, zda se podivné události skutečně kdysi staly a obávané příšery opravdu někdy existovaly. Možná se vám podaří odhalit, které skutečné zvíře se za obávaným tvorem skrývá, a zjistíte, že se vlastně není čeho bát.
Objev podobné jako Příšery všude kolem (978-80-266-1258-2)
Vědecké kladivo 2: Jak fungují věci kolem nás (978-80-266-1812-6)
Kniha - autor Martin Rota, 208 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Proč je moč žlutá, proč kočky předou, jak ničivý by byl dopad asteroidu a proč nás pálivá jídla pálí – to jsou jen některé z věcí, kterým se vloger a youtuber Martin Rota věnuje už dlouhé roky nejen na svém populárním kanále. V knižní verzi najdete to nejzajímavější z jeho obsahu: od fungování lidského těla až po otázky moderní fyziky. Čekají na vás jasné a vědecky podložené odpovědi i na nová témata, kterými se youtuber na svém kanále nezabýval.
Objev podobné jako Vědecké kladivo 2: Jak fungují věci kolem nás (978-80-266-1812-6)
Nosič kol na tažné zařízení Atera Genio Pro 2 Advanced Black (2+1 kolo)
Nosič Atera Genio Pro Advanced 2 umožňuje upevnit až 2 jízdní kola včetně elektrokol. Při použití adaptéru je možné upevnit až 2 elektrokola + 1 klasické kolo. Nosnost nosiče je 60kg. Nosič má z výroby nastavené sklopení na 50°. Toto nastavení lze upravit, aby byl nosič sklopný až na 80°. Díky tomu je vhodný i pro dodávky, užitkové vozy a MPV ( VW Transporter, Citroen Berlingo, VW Caddy apod.) Pokud nosič nepoužíváte, lze jej jednoduše složit do maximálně kompaktních rozměrů. Po složení není nosič větší než běžná cestovní taška. Jedná se o nosič s nejmenšími rozměry v našem sortimentu (po složení). Upevnění nosiče na tažné zařízení je provedeno pomocí plně automatického systému s rychloupínací pákou bez nutnosti dalšího nastavování a aretace! Kola se na nosič upevňují za rám pomocí držáku a za ráfky plastovými rychloupínaky s ráčnou. Lze uzamknout jako nosič k tažnému zařízení, tak jízdní kola k nosiči. K nosiči lze dokoupit nájezdouvou rampu pro snadněší manipulaci s koly.Adaptér zvyšuje kapacitu nosičů Atera Genio Pro Advanced 2 o jedno jízdní kolo. Celkem tak lze na nosiči přepravovat až 3 jízdní kola. Adaptér je vhodný pro přepravu všech typů jízdních kol (kromě elektrokol). Nosnost adaptéru je 17,5kg a jeho hmotnost je 4,5kg.Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo. Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním. Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde "neplandá", nevisí a nepřekáží! Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola.
Objev podobné jako Nosič kol na tažné zařízení Atera Genio Pro 2 Advanced Black (2+1 kolo)
Naše zvířata: minipedie (978-80-7547-669-2)
Kniha - 48 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Leporelo s krásnými barevnými ilustracemi seznamuje děti s našimi zvířaty a mnoha zajímavostmi z jejich života.
Objev podobné jako Naše zvířata: minipedie (978-80-7547-669-2)
Dvanáct století naší architektury (80-7182-163-2)
Kniha - autor Miloslav Pojsl; Vladimír Londin, 204 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá
Objev podobné jako Dvanáct století naší architektury (80-7182-163-2)
Naše vtipná historie (978-80-271-0349-2)
Kniha - autor Pavel Kantorek, 88 stran, česky Nudili jste se v hodinách dějepisu? Soubor vtipů Pavla Kantorka vás provede napříč naší historií od pravěku až po konec socialistické éry. Ale pozor! Mezi záchvaty smíchu vás geniální humor autora donutí také k hlubokému zamyšlení nejen nad dobou minulou, ale i současnou a budoucí. Užijte si tvorbu, která v knižní podobě vychází po téměř 20 letech!
Objev podobné jako Naše vtipná historie (978-80-271-0349-2)
Naše vtipná historie (978-80-271-0349-2)
Elektronická kniha - autor Pavel Kantorek, 88 stran Jedinečný soubor vtipů Pavla Kantorka vás provede napříč naší historií od pravěku až po konec socialistické éry. Užijte si tvorbu, která v knižní podobě vychází po téměř 20 letech!
Objev podobné jako Naše vtipná historie (978-80-271-0349-2)
Rok pod Jižním křížem: Na plachetnici kolem světa,část 2 (978-80-86912-75-2)
Kniha - autor Jana a Otakar Honsovi, 162 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Před necelými dvěma roky jsme vypluli s plachetnicí IRMA na cestu kolem světa. Svoje zážitky z první etapy , která skončila v Panamě, jsme popsali v knížce „ Odhoď lana“. Před námi nekonečné vody Pacifiku. Poplujte s námi a našimi kamarády Zdeňkem a Martinem na Galapágy a do Francouzské Polynésie. Podělíme se o zážitky z plavby i o poznatky z těchto odlehlých, civilizací stále ještě výrazně nezasažených oblastí. Slunce, zpěv a tanec, modré moře, modré nebe. Milí , pohostinní a snad i šťastní lidé. Polynésii jsme velmi neradi opouštěli, ale blížící s cyklonová sezóna nás hnala dál. Suwarrow, Niue, Tonga . Každý ostrov trochu jiný ale v jednom podobné. Stejně jako v Polynésii životní podmínky podstatně skromnější než v Evropě. Život jednodušší ale hlavně klidnější. Dlouhá plavba z Tonga nás dovedla na Nový Zéland. Můžete s námi procestovat oba hlavní ostrovy. Vychutnat krásu...
Objev podobné jako Rok pod Jižním křížem: Na plachetnici kolem světa,část 2 (978-80-86912-75-2)
Čí je ta krajina?: Rozhovory s Janem Klápště o středověku i našem světě (978-80-7422-597-0)
Kniha - česky Jaká je hodnota krajiny? Jaké svědectví o středověké společnosti přináší archeologie? Rozhovory s profesorem Janem Klápště, předním evropským archeologem středověku, se dotýkají široké palety otázek spojujících středověk se současností. Kniha je poutavým svědectvím o celoživotním hledání cest k pochopení proměn středověké společnosti a krajiny. Jelikož ale minulosti klademe jen ty otázky, které jsou aktuální pro nás, nabízí rozhovory i pestrý kaleidoskop setkání s osobnostmi, které Jana Klápště ovlivnily a s problémy, které hýbou dnešním světem, a tím pádem i s našimi obrazy dějin.
Objev podobné jako Čí je ta krajina?: Rozhovory s Janem Klápště o středověku i našem světě (978-80-7422-597-0)
Kolem světa za 80 stromy (978-80-271-2192-2)
Elektronická kniha - autor Jonathan Drori, 240 stran, česky Autor, odborník na stromy, Jonathan Drori v této knize vysvětlí, jakou roli hrají stromy v každodenním životě člověka – od romantické role až po ty politováníhodné. Cestou za 80 stromy se mimo jiné zastavíme u berlínských lip, které každý rok v době květu očarují zamilované Němce i hladové včely, dále se zastavíme na elegantních ulicích Londýna dlážděných dřevem eukalyptu a také v kalifornských lesích u vysokých sekvojí. Na každé zastávce se dozvíte neuvěřitelné, ale pravdivé příběhy – od mumifikovaných mnichů až po kozy šplhající na stromy a mírně radioaktivní ořechy. Každý strom doplňuje nádherná ilustrace Lucille Clercové. Richard Deverell, ředitel Královských botanických zahrad v Kew o knize napsal: "Úchvatné životopisy neobyčejných stromů. Každou stranou prosvítá úžas nad rozmanitostí světa přírody."
Objev podobné jako Kolem světa za 80 stromy (978-80-271-2192-2)
Naše třídní je mimozemšťan 2 - Jiří Šandera, Kamila Pokorná
V loňském školním roce se čtveřici kamarádů Katce, Honzovi, Monice a Báře změnil život. Začalo to Katčiným snem o tom, že jejich třídní je mimozemšťan, a končilo možností odletět na planetu Majusa. Šanci nahlédnout pod pokličku života mimozemské civilizace sice promarnili, ale mimozemšťané jim zanechali vzkaz: KDYŽ BUDE MĚSÍC V NOVU, PŘILETÍME ZNOVU! Po prázdninách se děje ve škole jedna záhada za druhou. Kam všichni mizí? A proč? Setkají se ještě někdy? Nemají v tom prsty mimozemšťané? Kdo z nás si někdy nepoložil otázku: Existuje život ještě jinde než na Zemi? Náš čtyřlístek je o tom přesvědčen. Pouští se do nebezpečného pátrání po zmizelých. Netuší ovšem, že v tom není sám. V napínavém pokračování úspěšné knihy ze školního prostředí se dozvíte, jak šalamounsky to dopadne. Chytnou tentokrát příležitost odletět na cizí planetu za pačesy?
Objev podobné jako Naše třídní je mimozemšťan 2 - Jiří Šandera, Kamila Pokorná
Nas - God's Son (Blue & White Swirl Coloured) (2 LP)
Varianta: God's Son (Blue & White Swirl Coloured) (2 LP) Rychlost: 33 1/3 RPM Balení obsahuje: LP Subžánr: Hip Hop Země původu: Německo Typ: Barevná;LP deska;Nové vydání;Album;Remastered Interpret / Téma: Nas Rok vydání: 2020.0 Složení setu: 2 ks Barva podle výrobce: Blue & White Swirl Vydavatelství: Get On Down Datum vydání: 2020-09-26 Barva: Modrá Žánr: Hip Hop Země interpreta: USA
Objev podobné jako Nas - God's Son (Blue & White Swirl Coloured) (2 LP)
Podívejte se také
- Zubryckyj Jan: Když andělé neberou - CD (MAM187-2)
- Klusák Jan: Invence (2x DVD) - DVD (SU4163-2)
- Martiník Jan, Mareček David: Winterreise - CD (SU4243-2)
- Muchow Jan P.: The Antagonist - CD (SU6386-2)
- Burian Jan: Dvanáct druhů samoty - CD (MAM835-2)
- Tajemno kolem nás ()
- Spálený Jan, ASPM: Výběr 1997-2007 - CD (949482-2)
- Bartoš Jan: Leoš Janáček: Klavírní dílo - CD (SU4266-2)
- Železný Jan (9788025705995)
- Jan Vojáček: Rozhodni se být zdráv (978-80-264-3784-0)
- Kolem světa za 80 stromy (978-80-271-2192-2)
- NAS QNAP TS-462-2G (TS-462-2G)
- NAS QNAP TS-364-8G (TS-364-8G)
- NAS QNAP TS-1655-8G (TS-1655-8G)
- NAS QNAP TS-253E-8G (TS-253E-8G)
- NAS QNAP TS-664-8G (TS-664-8G)
- Kdy opravdu zemřel Jan Masaryk (978-80-905866-4-2)
- Vyčítal Jan: Legenda Honza Vyčítal (4x CD) - CD (310932-2)
- Burian Jan: Muži jsou křehcí (2x CD) - CD (MAM811-2)
- Moravanka: 10x Karel Vacek, 9x Jan Slabák - CD (410083-2)
- Werich Jan: Werich : Tam za tím mořem piva... (SU5865-2)
- Jan Kraus: Můj soukromý buzynes (978-80-265-0735-2)