wok s ergonomickou rukojetí a skleněnou poklicí
Pánev WOK GRANDE pr. 32 cm skleněná poklice
Pánev WOK GRANDE o průměru 32 cm je vyrobena z hliníku s nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT a profilovaným dnem. Je vhodná pro plynové, elektrické, sklokeramické a indukční sporáky, s možností použití v troubě do 200 °C. Součástí je skleněná poklice s otvorem pro únik páry.
- Masivní hluboká konstrukce s dvěma uchy pro snadnou manipulaci.
- Kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT pro smažení a dušení s minimem tuku.
- Univerzální použití na všech typech sporáků a v troubě do 200 °C.
- Skleněná poklice s otvorem pro únik páry pro kontrolu při vaření.
Objev podobné jako Pánev WOK GRANDE pr. 32 cm skleněná poklice
Sfinx Smaltovaný rendlík s poklicí BSE, 16 cm, 1,25 l, 1,25 l
Smaltovaný rendlík Sfinx BSE o průměru 16 cm a objemu 1,25 l je vyroben z ocelového plechu. Je vhodný pro všechny typy vaření a všechny druhy sporáků. Robustní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.
- Vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce a trouby.
- Rovnoměrný rozvod tepla díky 2 mm silnému ocelovému plechu.
- Odolný smaltovaný povrch snadný na údržbu a vhodný do myčky.
- Ergonomická rukojeť a poklice pro bezpečnou manipulaci.
Objev podobné jako Sfinx Smaltovaný rendlík s poklicí BSE, 16 cm, 1,25 l, 1,25 l
TESCOMA wok PRESIDENT ø 30 cm, s poklicí
Wok pánev Tescoma President o průměru 30 cm je prémiový nástroj pro přípravu asijských jídel. Disponuje nepřilnavým zvrásněným povrchem, nerezovou rukojetí a poklicí, je vhodný pro všechny varné desky a do myčky. Výrobek je dodáván s pětiletou zárukou.
- Masivní nerezová poklice s průhledem pro kontrolu vaření
- Unikátně zvrásněný nepřilnavý povrch odolný proti poškrábání
- Ergonomická celonerezová rukojeť pevně uchycena nýty
- Vhodný pro všechny typy varných desek včetně indukce a do myčky
Objev podobné jako TESCOMA wok PRESIDENT ø 30 cm, s poklicí
Podívejte se také
skleněná poklice pro wok pánev 32 cm
wok pánev s ergonomickou rukojetí pro pohodlné vaření
wok s tvrzenou skleněnou poklicí
WOK pánev z litého hliníku s poklicí
wok s nerezovou rukojetí
wok pánev s rukojetí z nerezové oceli
wok s protiskluzovou rukojetí
pánev wok s pomocnou rukojetí pro snadnou manipulaci
ergonomická rukojeť pro pohodlné řízení
rendlík s ergonomickou rukojetí Soft Touch
pánev s ergonomickou rukojetí Soft Touch
nákupní taška s ergonomickou rukojetí
pečicí hrnec se dvěma víky a skleněnou poklicí
nerezové hrnce s objemovou stupnicí a skleněnou poklicí
hrnec se skleněnou poklicí
kastrol se skleněnou poklicí a otvorem pro páru
Kela Wok pánev s poklicí STELLA NOVA, litý hliník, černá, 30 cm, 5 l
Hluboká wok pánev Kela Stella Nova o průměru 30 cm a objemu 5 litrů je vyrobena z litého hliníku s 3vrstvým nepřilnavým povrchem. Je vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukce a do trouby do 180 °C, disponuje ergonomickou rukojetí a skleněnou poklicí. Pánev je odolná proti poškrábání, snadno se čistí a je dodávána s 5letou zárukou.
- Speciální 3vrstvý nepřilnavý povrch StellaNova s vlastností Oil Control System pro rovnoměrné rozložení tuku a šťavnaté pokrmy.
- Robustní korpus z litého hliníku s perfektně rovným celonerezovým dnem pro rychlé a rovnoměrné nahřívání na všech typech sporáků včetně indukce.
- Ergonomická Soft touch rukojeť a madlo poklice zůstávají během vaření chladné, poklice z tvrzeného žáruvzdorného skla s silikonovým okrajem.
- Vysoká odolnost proti poškrábání, snadné čištění, bez škodlivin PFOA a olova, s prodlouženou 5letou zárukou.
Objev podobné jako Kela Wok pánev s poklicí STELLA NOVA, litý hliník, černá, 30 cm, 5 l
Elo 51668 Pánev wok s pomocnou rukojetí Bistro Line 28 cm
Pánev wok Bistro Line o průměru 28 cm je vyrobena z kovaného hliníku s nepřilnavým povrchem ELODUR® Select. Disponuje pomocnou rukojetí a je vhodná pro všechny typy varných desek i do trouby. Údržba je jednoduchá, pánev lze mýt v myčce.
- Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch ELODUR® Select odolný proti poškrábání.
- Pevný kovaný hliník zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla.
- Dlouhá profesionální rukojeť z nerezové oceli s pomocnou rukojetí pro pohodlnou manipulaci.
- Vhodná pro všechny typy varných desek včetně indukce a do trouby až do 240 °C.
Objev podobné jako Elo 51668 Pánev wok s pomocnou rukojetí Bistro Line 28 cm
LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - červená (LVYTV28K3NHR)
Pánev - vnitřní povrch litinový, vnější povrch nepřilnavý, materiál pánve litina, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, odnímatelná rukojeť, průměr horního okraje 28 cm, , výška 6 cm Pánev LAVA METAL je ideální pomocník do kuchyně. Vyrobena s litinovým povrchem. Aby byla manipulace co nejjednodušší, má rukojeť, jež lze sundat a opětovně připevnit. K její výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je litina. V balení naleznete také poklici. Hlavní vlastnosti LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - červená Pánev LAVA METAL má litinový povrch Obdržíte ji s poklicí K její výrobě slouží litina Pánev je více skladná díky odnímatelné rukojeti Vnější průměr pánve: 28 cm Výška pánve LAVA METAL čítá 6 cm
Objev podobné jako LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - červená (LVYTV28K3NHR)
Elo 59928 Pánev wok s pomocnou rukojetí Belugo 28 cm
Pánev wok Belugo o průměru 28 cm je vyrobena z kovaného hliníku s nepřilnavým povrchem ELODUR® Select bez PFAS. Disponuje pomocnou rukojetí a zesíleným okrajem, je vhodná pro všechny varné desky včetně indukce a lze ji mýt v myčce. Výrobce poskytuje 48měsíční záruku.
- Nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS pro zdravé vaření
- Kované hliníkové tělo odolné proti deformaci s rovnoměrným rozložením tepla
- Univerzální použití na všech typech varných desek včetně indukce a možnost mytí v myčce
- Ergonomická bakelitová rukojeť s pomocnou rukojetí pro bezpečnou manipulaci
Objev podobné jako Elo 59928 Pánev wok s pomocnou rukojetí Belugo 28 cm
LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - modrá (LVYTV28K3NHB)
Pánev - vnitřní povrch nepřilnavý, materiál pánve litina, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, silné dno, vhodná do myčky, průměr horního okraje 28 cm, vnější průměr dna 24 cm, výška 6 cm Pánev LAVA METAL je ideální pomocník do kuchyně. Disponuje nepřilnavým vnitřním povrchem. Silné dno se postará o rovnoměrné rozprostření tepla po celém jeho povrchu. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jakým je litina. Dno pánve je o průměru 24 cm. Pánev můžete po použití bez obav omýt v myčce. Součástí tohoto produktu je i poklice. Hlavní vlastnosti LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - modrá Pánev LAVA METAL nabídne nepřilnavý povrch Silné dno pro dokonalý rozvod tepla Dostanete ji i s poklicí Materiály jsou přizpůsobeny pro mytí v myčce Materiálem je litina Průměr horního okraje pánve: 28 cm Výška pánve LAVA METAL dosahuje 6 cm
Objev podobné jako LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - modrá (LVYTV28K3NHB)
LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 24 cm - zelená (LVYTV24K3NHG)
Pánev - vnitřní povrch nepřilnavý, materiál pánve litina, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, silné dno, vhodná do myčky, průměr horního okraje 24 cm, vnější průměr dna 20 cm, výška 6 cm Pánev LAVA METAL je perfektním pomocníkem do kuchyně. Opatřena je antiadhezním povrchem. Další velkou výhodou je kvalitní silné dno, které se zaručí rozvod tepla po celém jeho povrchu. K jejímu zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jakým je litina. Dno pánve je o průměru 20 cm. Pánev můžete po použití bez obav omýt v myčce. V balení naleznete také poklici. Zásadní přednosti LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 24 cm - zelená Pánev LAVA METAL má nepřilnavý povrch Silné dno pro rovnoměrné rozehřátí celého povrchu Pánev s poklicí Vhodná do myčky na nádobí Výrobním materiálem pánve je litina Průměr horního okraje pánve: 24 cm Výška pánve LAVA METAL dosahuje 6 cm
Objev podobné jako LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 24 cm - zelená (LVYTV24K3NHG)
LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - zelená (LVYTV28K3NHG)
Pánev - vnitřní povrch nepřilnavý, vnější povrch lakovaný, materiál pánve litina, typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nepřilnavý povrch, odnímatelná rukojeť, odolný povrch, vhodná do trouby, průměr horního okraje 28 cm, vnější průměr dna 24 cm, výška 8,7 cm Pánev LAVA METAL pomůže jak se smažením, tak i s uvařením pokrmů. Vybavena je antiadhezním odolným povrchem. Na závěr přípravy jídla můžete zapékat na pánvi v troubě. Pro snadnější manipulaci má rukojeť, jež lze sundat a opětovně připevnit. K výrobě nabízené varianty byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně litina. Dno pánve má průměr 24 cm. Klíčové vlastnosti LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - zelená Pánev LAVA METAL nabídne antiadhezní odolný povrch Zvládne i vyšší teploty během pečení v troubě K její výrobě slouží litina Pánev díky odnímatelné rukojeti nezabere tolik prostoru Vnější průměr pánve: 28 cm Výška pánve LAVA METAL dosahuje 8,7 cm
Objev podobné jako LAVA METAL Litinová pánev s dřevěnou rukojetí a skleněnou poklicí 28 cm - zelená (LVYTV28K3NHG)
Elo 84932 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 40 x 22 cm
Pekáč Alucast o rozměrech 40 x 22 cm je vyroben z litého hliníku s nepřilnavým povrchem ELODUR® Select. Díky perforovanému indukčnímu dnu zajišťuje rovnoměrné rozvádění tepla a zkracuje dobu vaření. Je kompatibilní se všemi typy varných desek a odolný v troubě do 240 °C, se skleněnou poklicí do 180 °C.
- Rovnoměrné vedení tepla díky litému hliníku a perforovanému indukčnímu dnu
- Odolný nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS pro snadné čištění
- Univerzální použití na všech typech varných desek a v troubě do 240 °C
- Skleněná poklice s aroma úchytem pro efektivní vaření
Objev podobné jako Elo 84932 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 40 x 22 cm
Banquet Tlakový hrnec AXIO se skleněnou poklicí 5 l
Tlakový hrnec Banquet AXIO o objemu 5 litrů je vyroben z celonerezové oceli s sendvičovým dnem. Je vybaven třemi bezpečnostními ventily a pákovým uzávěrem pro bezpečné tlakové vaření. Hrnec je kompatibilní se všemi typy varných desek a dodává se se skleněnou poklicí.
- Celonerezová konstrukce se sendvičovým dnem pro rovnoměrné vedení tepla.
- Tři bezpečnostní ventily a pákový uzávěr zajišťující bezpečný provoz.
- Kompatibilita se všemi typy varných desek včetně indukčních.
- Součástí balení je skleněná poklice pro klasické vaření a dušení.
Objev podobné jako Banquet Tlakový hrnec AXIO se skleněnou poklicí 5 l
Elo 90932 Basic Pekáč se skleněnou poklicí Quatrorondo 40 x 22 cm
Pekáč Quatrorondo z litého hliníku o rozměrech 40 x 22 cm a objemu 5,4 l zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Je opatřen nepřilnavou vrstvou ELODUR® bez PFAS a dodává se s odolnou skleněnou poklicí. Je vhodný do trouby až do 240 °C, snadno se čistí a je kompatibilní s většinou varných desek kromě indukce.
- Rovnoměrné pečení díky litému hliníku a úspora energie.
- Zdravé vaření s minimem tuku díky nepřilnavé vrstvě ELODUR® bez PFAS.
- Bezpečná manipulace s integrovanými rukojeťmi a odolnou skleněnou poklicí.
- Snadná údržba – vhodný do myčky a odolný proti poškrábání.
Objev podobné jako Elo 90932 Basic Pekáč se skleněnou poklicí Quatrorondo 40 x 22 cm
Elo 19632 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 32 cm, 32 cm
Pekáč z litého hliníku o průměru 32 cm je doplněn skleněnou poklicí s aroma úchytem pro dávkování tekutin. Díky nepřilnavému povrchu ELODUR® Select bez PFAS a indukčnímu dnu s perforací zajišťuje rovnoměrné vaření s minimem tuku. Je kompatibilní s všemi varnými deskami včetně indukce a vhodný do trouby i myčky nádobí.
- Nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS pro snadné vaření a čištění
- Skleněná poklice s aroma úchytem umožňujícím dávkování tekutin bez sejmutí
- Indukční dno s perforací pro rovnoměrný a efektivní rozvod tepla
- Univerzální použití na všech varných deskách a v troubě do 240 °C
Objev podobné jako Elo 19632 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 32 cm, 32 cm
Elo 19628 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 28 cm, 28 cm
Pekáč Alucast 28 cm od značky ELO je vyroben z litého hliníku s nepřilnavým povrchem ELODUR® Select bez PFAS. Díky skleněné poklici s aroma úchytem a indukčnímu dnu s perforací je vhodný pro dušení, pečení a použití na všech typech varných desek. Nabízí snadnou údržbu, odolnost a možnost mytí v myčce nádobí.
- Inovativní nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS, ekologický a odolný proti poškrábání.
- Skleněná poklice s aroma úchytem umožňuje dávkování tekutin bez sejmutí víka.
- Indukční dno s perforací zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a úsporu energie.
- Univerzální použití na všech varných deskách včetně indukce a v troubě do 240 °C.
Objev podobné jako Elo 19628 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 28 cm, 28 cm
Elo 19624 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 24 cm, 24 cm
Pekáč z litého hliníku o průměru 24 cm je doplněn skleněnou poklicí s aroma úchytem. Je opatřen nepřilnavým povrchem ELODUR® Select bez PFAS a indukčním dnem pro rovnoměrné rozložení tepla. Je kompatibilní se všemi typy varných desek a vhodný do trouby.
- Inovativní nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS, ekologický a odolný proti poškrábání.
- Skleněná poklice s aroma úchytem umožňuje dávkování tekutin bez sejmutí víka.
- Indukční dno s perforací zajišťuje rovnoměrné a efektivní rozložení tepla.
- Univerzální použití na všech typech varných desek a v troubě do 240 °C.
Objev podobné jako Elo 19624 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 24 cm, 24 cm
Elo 19658 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 28 x 28 cm
Pekáč z robustního litého hliníku o rozměrech 28 x 28 cm s odolným nepřilnavým povrchem. Je vybaven skleněnou poklicí s aroma úchytem a bočními madly, vhodný pro všechny typy sporáků a do trouby. Nabízí praktický čtvercový tvar pro efektivní využití prostoru.
- Nepřilnavý povrch ELODUR® Select zcela bez PFAS pro zdravé vaření s minimem tuku.
- Čtvercový tvar s rovnými stěnami poskytuje větší využitelnou plochu na menším prostoru.
- Skleněná poklice s aroma úchytem umožňuje přidávat tekutiny během vaření bez ztráty tepla.
- Perforované indukční dno zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla na všech typech sporáků.
Objev podobné jako Elo 19658 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 28 x 28 cm
Elo 72438 Kastrol nerezový se skleněnou poklicí Citrin 28 cm
Kastrol Citrin o průměru 28 cm a objemu 4,4 l je vyroben z nerezové oceli 18/10. Je vybaven nepřilnavým povrchem ELODUR® Professional a sendvičovým dnem pro rovnoměrné vaření. Je vhodný pro všechny typy varných desek včetně indukce, do trouby a je možné jej mýt v myčce.
- Kvalitní nerezová ocel 18/10 zajišťuje dlouhou životnost a odolnost.
- Nepřilnavý povrch ELODUR® Professional bez PFAS umožňuje zdravé vaření s minimem tuku.
- Sendvičové dno Akkutherm zajišťuje rovnoměrné šíření tepla a úsporu energie.
- Skleněná poklice s nerezovým lemem umožňuje vizuální kontrolu vaření.
Objev podobné jako Elo 72438 Kastrol nerezový se skleněnou poklicí Citrin 28 cm
Elo 80038 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 38 x 25 cm
Pekáč z litého hliníku Alucast o rozměrech 38 × 25 cm s objemem 7 litrů je vybaven nepřilnavým povrchem ELODUR® Select bez PFAS a perforovaným indukčním dnem. Součástí je skleněná poklice s aroma úchytem pro pohodlné dolévání tekutin. Je vhodný do trouby až do 240 °C, s poklicí do 180 °C, kompatibilní se všemi varnými deskami a omyvatelný v myčce nádobí.
- Nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS pro zdravé vaření bez připalování.
- Velký objem 7 litrů ideální pro přípravu větších porcí jídel.
- Perforované indukční dno zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla na všech typech varných desek.
- Skleněná poklice s aroma úchytem umožňuje snadné dolévání tekutin během vaření.
Objev podobné jako Elo 80038 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Alucast 38 x 25 cm
Kela Kastrol se skleněnou poklicí CAILIN, 2,5 l, 2,4 l
Kastrol Kela Cailin o objemu 2,5 litru je vyroben z nerezové oceli 18/10. Disponuje vícevrstvým dnem pro rovnoměrné vaření a skleněnou poklicí. Je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce, do trouby a myčky nádobí.
- Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10 pro odolnost a dlouhou životnost.
- Vícevrstvé termoakumulační dno zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a šetří energii.
- Skleněná poklice umožňuje kontrolu vaření bez zvedání a kastrol je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce.
- Ergonomické nerezové rukojeti zůstávají chladné a kastrol lze mýt v myčce i použít v troubě.
Objev podobné jako Kela Kastrol se skleněnou poklicí CAILIN, 2,5 l, 2,4 l
Orion Pánev GRANDE se skleněnou poklicí, 28 cm
Pánev Orion GRANDE o průměru 28 cm je odlévaná z hliníkové slitiny a opatřena nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Je vybavena izolovanou rukojetí a skleněnou poklicí s otvorem pro únik páry. Je kompatibilní se všemi varnými deskami, včetně indukce, a umožňuje snadné čištění, například v myčce nádobí.
- Kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT zabraňuje připékání.
- Pevná ergonomická rukojeť zajišťuje bezpečnou a pohodlnou manipulaci.
- Kompatibilita se všemi typy varných desek včetně indukčních.
- Skleněná poklice s otvorem pro únik páry urychluje vaření a zabraňuje prskání.
Objev podobné jako Orion Pánev GRANDE se skleněnou poklicí, 28 cm
Elo 82660 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Pure Trend 40 x 26 cm
Pekáč Pure Trend z litého hliníku s nepřilnavým povrchem ELODUR® Select bez PFAS zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Součástí je skleněná poklice s aroma úchytem a nerezová grilovací mřížka. Je kompatibilní se všemi varnými deskami včetně indukce a vhodný do trouby.
- Nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS pro snadné čištění a zdravé vaření.
- Skleněná poklice s aroma úchytem pro pohodlné přidávání tekutin bez sundávání víka.
- Praktická nerezová grilovací mřížka pro grilování i vaření v páře.
- Vhodný pro všechny varné desky včetně indukce a do trouby až do 240 °C.
Objev podobné jako Elo 82660 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Pure Trend 40 x 26 cm
Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 2,2 l, 2,2 l
Všestranný vyšší hrnec Orion Grande o objemu 2,2 litru je vyroben z hliníkové slitiny s kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Je opatřen skleněnou poklicí s nerezovým lemem a parním otvorem. Hrnec je vhodný pro všechny typy varných desek včetně indukce, lze jej používat i v troubě a je snadno omyvatelný v myčce.
- Kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT pro vaření s minimem tuku.
- Univerzální použití na všech typech varných desek včetně indukce a v troubě do 200 °C.
- Skleněná poklice s parním otvorem umožňuje kontrolu nad vařením.
- Energeticky úsporné sendvičové dno rovnoměrně rozvádí teplo.
Objev podobné jako Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 2,2 l, 2,2 l
Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 7,8 l, 7,8 l
Všestranný vyšší hrnec Orion Grande o objemu 7,8 litru s antiadhezním povrchem PFLUON GRANIT. Je vybaven skleněnou poklicí s nerezovým lemem a otvorem pro odvod páry. Hrnec je kompatibilní se všemi typy varných desek včetně indukce a lze jej používat i v troubě.
- Velkokapacitní hrnec 7,8 l vhodný pro větší rodiny
- Kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT pro vaření s minimem tuku
- Univerzální použití na všechny typy plotýnek včetně indukce
- Možnost zapékání v troubě až do 200 °C
Objev podobné jako Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 7,8 l, 7,8 l
Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 4,4 l, 4,4 l
Všestranný vyšší hrnec Orion Grande o objemu 4,4 litru je vyroben z hliníkové slitiny s kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Je vybaven skleněnou poklicí s nerezovým lemem a otvorem pro odvod páry a je kompatibilní se všemi typy varných desek včetně indukce. Hodí se pro přípravu vývarů, omáček, dušení nebo zapékání pro 4-5 osob.
- Kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT pro vaření s minimem tuku.
- Univerzální použití na všech typech varných desek včetně indukce a v troubě do 200 °C.
- Skleněná poklice s odvětráním pro přehled a silné sendvičové dno pro úsporu energie.
- Robustní konstrukce a bezpečné úchyty pro snadnou manipulaci.
Objev podobné jako Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, 4,4 l, 4,4 l
Elo 89940 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Duo Vital 40 x 26 cm
Pekáč Duo Vital z litého hliníku o rozměrech 40 x 26 cm a objemu 7 litrů nabízí nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS a rovnoměrné rozvádění tepla díky perforovanému dnu. Je vybaven skleněnou poklicí s aroma úchytem a napařovacím roštem pro všestranné použití. Vhodný je na všechny varné desky včetně indukce, odolný do 240 °C v troubě, snadno se udržuje a má 48měsíční záruku.
- Robustní litý hliník s vynikajícím vedením tepla a nepřilnavým povrchem ELODUR® Select bez PFAS pro zdravé vaření.
- Praktický napařovací rošt a skleněná poklice s aroma úchytem pro přidávání tekutin bez sundávání.
- Vhodný na všechny varné desky včetně indukce, odolný do 240 °C v troubě a snadno se čistí v myčce.
Objev podobné jako Elo 89940 Pekáč se skleněnou poklicí a aroma úchytem Duo Vital 40 x 26 cm
Kastrol GRANDE pr. 24 cm skleněná poklice, 24 cm
Kastrol GRANDE o průměru 24 cm je vyroben z hliníkové slitiny s nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT a je vybaven skleněnou poklicí s nerezovým lemem. Vhodný je pro všechny typy sporáků včetně indukčních a lze jej používat i v troubě do 200 °C. Díky dvojitému dnu s ocelovým plátem zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a umožňuje dojítění pokrmu po vypnutí sporáku.
- Nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT pro vaření s minimem tuku a snadné čištění.
- Všestranné použití: vhodný pro plynové, elektrické, sklokeramické a indukční sporáky i troubu do 200 °C.
- Skleněná poklice s nerezovým lemem a otvorem pro únik páry pro kontrolu vaření.
- Dvojité dno s ocelovým plátem pro rovnoměrné rozložení tepla a možnost dojítění pokrmu.
Objev podobné jako Kastrol GRANDE pr. 24 cm skleněná poklice, 24 cm
Kela Kastrol se skleněnou poklicí CAILIN 4,8 l, 4,8 l
Kastrol Kela Cailin o objemu 4,8 litrů je vyroben z nerezové oceli 18/10 s vícevrstvým termoakumulačním dnem. Má sílu stěny 0,8 mm, skleněnou poklici a nerezové rukojeti. Patří do řady Cailin s 5letou zárukou.
- Vyrobeno z kvalitní leštěné nerezové oceli 18/10
- Vícevrstvé termoakumulační dno pro rovnoměrné vaření
- Skleněná poklice a nerezové rukojeti
- 5letá záruka od německé značky Kela
Objev podobné jako Kela Kastrol se skleněnou poklicí CAILIN 4,8 l, 4,8 l
Orion Hrnec GRANDE pr. 28 cm, skleněná poklice , 7 l
Hrnec Orion GRANDE o průměru 28 cm a objemu 7 litrů je vyroben z hliníku s nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukčních a lze jej použít i v troubě. Součástí je skleněná poklice s otvorem pro únik páry.
- Masivní konstrukce s kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT
- Univerzální použití: vaření, smažení, dušení, opékání i zapékání v troubě
- Skleněná poklice s otvorem pro únik páry, odolná do 200 °C
- Minimální potřeba tuku při přípravě pokrmů
Objev podobné jako Orion Hrnec GRANDE pr. 28 cm, skleněná poklice , 7 l
TESCOMA wok PRESIDENT ø 30 cm
Wok PRESIDENT od Tescomy má průměr 30 cm a vyznačuje se zvrásněným antiadhezním povlakem připomínajícím neleštěný kámen, který umožňuje smažení s minimem oleje. Je vyroben z masivního materiálu s nerezovou rukojetí, neobsahuje plast a je vhodný pro všechny typy sporáků, trouby i myčku nádobí. Výrobek je dodáván s pětiletou zárukou.
- Antiadhezní povlak odolný proti kovovému náčiní
- Masivní nerezová rukojeť připevněná nýty
- Vhodný pro všechny typy sporáků a troubu
- Bez plastových částí, vhodný do myčky
Objev podobné jako TESCOMA wok PRESIDENT ø 30 cm
Orion Hrnec GRANDE pr. 32 cm skleněná poklice , 9,7 l
Hrnec Orion Grande o průměru 32 cm a objemu 9,7 l je vyroben z hliníkové slitiny s nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT. Je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce a lze jej používat i v troubě. Součástí je skleněná poklice s nerezovým okrajem a otvorem pro páru.
- Masivní hrnec s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT pro vaření s minimem tuku.
- Univerzální použití na všech typech sporáků včetně indukce a v troubě do 200 °C.
- Praktická skleněná poklice s otvorem pro únik páry a možnost mytí v myčce nádobí.
Objev podobné jako Orion Hrnec GRANDE pr. 32 cm skleněná poklice , 9,7 l
Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, pr. 20 cm, 2,3 l
Hrnec Orion Grande o průměru 20 cm a objemu 2,3 l je vyroben z hliníku s nepřilnavým povrchem Pfluon Granit a profilovaným dnem. Je vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce a lze jej používat i v troubě bez poklice. Dodává se s poklicí s otvorem pro únik páry.
- Masivní hrnec s kvalitním nepřilnavým povrchem Pfluon Granit pro vaření s minimem tuku.
- Vhodný na všechny typy spotřebičů včetně indukce a do trouby (bez poklice).
- Dodáván s poklicí s otvorem pro únik páry, ideální pro vaření, smažení, dušení a pečení.
Objev podobné jako Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, pr. 20 cm, 2,3 l
Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, pr. 24 cm, 4 l
Masivní 4litrový hrnec o průměru 24 cm z hliníku s nepřilnavým povrchem Pfluon Granit. Vhodný pro vaření, smažení, dušení, opékání a zapékání na všech typech spotřebičů včetně indukce. Poklice má otvor pro únik přebytečné páry a hrnec lze používat v troubě bez poklice.
- Vynikající nepřilnavý povrch Pfluon Granit pro snadné vaření s minimem tuku
- Univerzální použití na všech typech sporáků včetně indukce a v troubě
- Poklice s otvorem pro kontrolovaný únik páry a praktické vaření
Objev podobné jako Orion Hrnec se skleněnou poklicí Grande, pr. 24 cm, 4 l
DOMO DO8708W elektrická pánev WOK
Elektrická pánev WOK je vhodná pro použití tam, kde není dostupný klasický sporák nebo je nedostatek místa. Tělo z tlakově litého hliníku efektivně rozvádí teplo a pánev je vybavena odnímatelným kabelem s termostatem. Součástí balení je také skleněná poklice s tepelně izolovaným madlem.
- Přenosné řešení pro vaření bez sporáku nebo venku
- Rychlé nahřívání a plynulá regulace teploty v 7 úrovních
- Nepřilnavý povrch a možnost mytí v myčce na nádobí
- Kompletní balení včetně skleněné poklice s madlem
Objev podobné jako DOMO DO8708W elektrická pánev WOK
Florina Hliníková WOK pánev AmVegan by Mateusz Gessler, 28 cm
Pánev WOK z řady AmVegan má povlak OLIVARTE obsahující olivový olej, umožňující vaření s minimem tuku. Je vyrobena z kovaného hliníku pro rovnoměrný rozvod tepla a má nepřilnavý povrch. Je vhodná pro všechny typy sporáků a doporučuje ji šéfkuchař Mateusz Gessler.
- Povlak OLIVARTE s obsahem olivového oleje pro vaření s minimem tuku
- Nepřilnavý povrch Non-Stick usnadňuje mytí a zabraňuje připálení
- Vyrobeno z kovaného hliníku pro rychlý a rovnoměrný rozvod tepla
- Vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukčních
Objev podobné jako Florina Hliníková WOK pánev AmVegan by Mateusz Gessler, 28 cm
BerlingerHaus Wok s víkem Leonardo 28 cm
Wok BerlingerHaus Leonardo o průměru 28 cm je vyroben z kovaného hliníku s trojitou nepřilnavou vrstvou TitanPro. Má objem 3,2 litru a je vhodný pro přípravu asijských jídel, dušení nebo restování. Součástí je tvrzená skleněná poklice a wok je kompatibilní se všemi typy sporáků včetně indukce.
- Trojitá nepřilnavá vrstva TitanPro zajišťuje rychlý a rovnoměrný ohřev.
- Indukční turbo dno umožňuje použití na všech typech sporáků včetně indukce.
- Tvrzená skleněná poklice s otvorem pro únik páry zachovává aroma pokrmů.
- Ergonomická rukojeť zůstává chladná a usnadňuje manipulaci.
Objev podobné jako BerlingerHaus Wok s víkem Leonardo 28 cm
Kastrol GRANDE pr. 28 cm skleněná poklice, 28 cm
Kastrol GRANDE o průměru 28 cm s objemem 4,3 l je vyroben z hliníku s nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT a sendvičovým dnem. Je vhodný pro všechny typy sporáků, lze jej používat i v troubě do 200 °C a umývat v myčce. Součástí je skleněná poklice s otvorem pro páru.
- Vynikající nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT pro vaření s minimem tuku a bez připékání.
- Univerzální použití: vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce a do trouby do 200 °C.
- Praktická skleněná poklice s otvorem pro únik páry a možnost skladování jídla přímo v hrnci.
- Energeticky úsporné sendvičové dno a možnost mytí v myčce nádobí.
Objev podobné jako Kastrol GRANDE pr. 28 cm skleněná poklice, 28 cm
Berlinger Haus Wok Burgundy Metallic Line, 28 cm
Pánev Wok Burgundy Metallic Line od Berlinger Haus o průměru 28 cm je vyrobena z kovaného hliníku s třívrstvým nepřilnavým mramorovým povrchem. Disponuje turbo indukčním dnem pro rovnoměrné rozložení tepla a ergonomickou rukojetí, která zůstává chladná. Je vhodná pro všechny typy varných desek včetně indukce, snadno se udržuje a je ekologicky šetrná.
- Třívrstvý nepřilnavý mramorový povrch zabraňuje připálení a minimalizuje spotřebu oleje.
- Ergonomická měkčená rukojeť zůstává během vaření chladná a zajišťuje bezpečné používání.
- Turbo indukční dno efektivně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie a je vhodné pro všechny typy varných desek.
- Ekologický výrobek bez olova, kadmia a PFOA, snadno se čistí a je vhodný do myčky nádobí.
Objev podobné jako Berlinger Haus Wok Burgundy Metallic Line, 28 cm
Wok Tescoma MANICO ROSSO pr. 28 cm
Wok Tescoma MANICO ROSSO o průměru 28 cm je praktický nástroj pro přípravu pokrmů. Vybaven je antiadhezním povlakem, který zamezuje přilepení potravin, a protiskluzovou rukojetí pro bezpečné použití. Pokrmy se v něm opékají rovnoměrně.
- Prvotřídní antiadhezní povlak zabraňuje přilepení a připálení potravin.
- Rovnoměrné opékání pokrmů díky optimálnímu tvaru woku.
- Masivní protiskluzová rukojeť zajišťuje bezpečnou manipulaci.
Objev podobné jako Wok Tescoma MANICO ROSSO pr. 28 cm
Elo 75424 Pánev wok Smart Wave 24 cm
Pánev wok Smart Wave o průměru 24 cm je vyrobena z kovaného hliníku s nepřilnavým povrchem bez PFAS. Je vhodná pro všechny typy varných desek včetně indukce, lze ji mýt v myčce a má hluboký tvar ideální pro stir-fry. Speciální dno s voštinovou strukturou a optimalizátorem oleje podporuje rovnoměrné smažení s nízkým obsahem tuku.
- Nepřilnavý povrch ELODUR® Select bez PFAS pro zdravé vaření s minimem tuku.
- Voštinová struktura dna s optimalizátorem oleje zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a tuku.
- Vhodná pro všechny typy varných desek včetně indukce a do myčky nádobí.
- Ergonomická bakelitová rukojeť a pomocná rukojeť pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci.
Objev podobné jako Elo 75424 Pánev wok Smart Wave 24 cm
TESCOMA poklice UNICOVER ø 28, 30, 32 cm , XL
Poklice UNICOVER od Tescomy je univerzální řešení pro hrnce, pánve, rendlíky, kastroly a woky o průměru 16–32 cm. Je vyrobena z odolného skla se žáruvzdorným silikonovým úchytem, vhodná pro vaření na sporáku i pečení v troubě. Nabízí snadnou údržbu a je dodávána s tříletou zárukou.
- Univerzální použití pro nádobí o průměru 16–32 cm díky odstupňovanému silikonovému okraji
- Žáruvzdorná konstrukce z odolného skla a silikonu vhodná pro sporák i troubu
- Snadná údržba a dlouhá životnost s tříletou zárukou
Objev podobné jako TESCOMA poklice UNICOVER ø 28, 30, 32 cm , XL
TESCOMA poklice UNICOVER ø 24, 26, 28 cm , L
Univerzální poklice Tescoma Unicover je určena pro nádobí o průměrech 24, 26 a 28 cm. Je vyrobena z odolného skla se žáruvzdorným silikonovým úchytem a lze ji použít na sporáku i v troubě. Produkt je dodáván s tříletou zárukou.
- Univerzální použití pro nádobí o průměru 16–32 cm
- Žáruvzdorná konstrukce vhodná do trouby
- Snadná údržba a odolné materiály
- 3letá záruka na produkt
Objev podobné jako TESCOMA poklice UNICOVER ø 24, 26, 28 cm , L
Kela poklice CONCETTA 26 cm sklo/silikon KL-11441
Praktická univerzální poklice s průměrem 26 cm, vyrobená ze skla odolného vůči teplotám do 180 °C. Silikonový okraj se přizpůsobí hrnecům o průměru 22, 24 a 26 cm, a rukojeť je také z odolného silikonu. Součástí je ventil pro únik páry, což zajišťuje bezpečné použití při vaření.
- Univerzální použití díky silikonovému okraji přizpůsobivému velikosti hrnce či pánve.
- Bezpečné a pohodlné použití s odolnou silikonovou rukojetí a ventilem pro únik páry.
- Vysoká teplotní odolnost skla až do 180 °C, vhodná pro běžné vaření a pečení.
Objev podobné jako Kela poklice CONCETTA 26 cm sklo/silikon KL-11441
Tescoma Pánev hluboká PRESIDENT s poklicí pr. 28 cm
Hluboká pánev Tescoma PRESIDENT o průměru 28 cm je vyrobena z hliníkové slitiny a nerezové oceli s antiadhezním povrchem imitujícím přírodní kámen. Je kompatibilní se všemi typy sporáků, odolává teplotám do 230 °C a lze ji mýt v myčce. Součástí balení je skleněná poklice s otvorem pro páru a výrobek má 5letou záruku.
- Unikátní zvrásněný antiadhezní povlak s charakterem přírodního kamene zajišťuje rovnoměrné propékání bez připalování.
- Vhodná pro všechny typy sporáků (indukci, plyn, sklokeramiku) a do trouby až do 230 °C.
- Skleněná poklice s otvorem pro páru a možnost mytí v myčce usnadňují používání a údržbu.
Objev podobné jako Tescoma Pánev hluboká PRESIDENT s poklicí pr. 28 cm
Westmark Univerzální poklice se silikonovým okrajem, velká, 24/ 26/ 28 cm
Tato univerzální poklice se silikonovým okrajem se přizpůsobí hrnecům a pánvím o průměru 24, 26 nebo 28 cm. Je vyrobena ze žáruvzdorného skla odolného do 200 °C a silikonu bez BPA, s protiskluzovou rukojetí a ventilem pro únik páry. Poklici lze mýt v myčce na nádobí.
- Univerzální použití pro hrnce a pánve o průměru 24, 26 nebo 28 cm díky přizpůsobivému silikonovému okraji.
- Žáruvzdorné sklo odolné teplotám do 200 °C a silikon bez BPA, vhodné do myčky na nádobí.
- Bezpečná a pohodlná obsluha s protiskluzovou silikonovou rukojetí, která zůstává chladná, a ventilem pro kontrolovaný únik páry.
Objev podobné jako Westmark Univerzální poklice se silikonovým okrajem, velká, 24/ 26/ 28 cm
Valdinox Kastrol s poklicí Giovanni 24 cm, 4,3 l, 4,3 l
Kastrol Valdinox Giovanni o průměru 24 cm a objemu 4,3 litrů je vyroben z hliníku s keramickou nepřilnavou vrstvou. Je kompatibilní se všemi typy sporáků včetně indukce a lze jej používat v troubě. Součástí je skleněná poklice se silikonovým okrajem.
- Keramická nepřilnavá vrstva ILAG XERADUR 3 pro vaření s minimem tuku.
- Vhodný do trouby až do 230 °C a na všechny typy sporáků včetně indukce.
- Elegantní tmavě modrý design se zlatými úchyty a skleněnou poklicí.
- Snadná údržba a odolné hliníkové provedení s výbornou tepelnou vodivostí.
Objev podobné jako Valdinox Kastrol s poklicí Giovanni 24 cm, 4,3 l, 4,3 l
Belis Smaltovaný rendlík s poklicí Premium, bílá, 24 cm, 4 l, 4 l
Bílý smaltovaný rendlík s kapacitou 4 litry a průměrem 24 cm od českého výrobce Belis. Je vybaven skleněnou poklicí a je kompatibilní se všemi typy varných desek včetně indukce. Smaltovaný povrch je neporézní, hypoalergenní a snadno se udržuje.
- Kvalitní smaltovaný povrch odolný proti poškrábání
- Skleněná poklice pro kontrolu vaření bez zvedání
- Kompatibilní se všemi typy varných desek včetně indukce
- Vhodný do trouby díky odolnosti vůči vysokým teplotám
Objev podobné jako Belis Smaltovaný rendlík s poklicí Premium, bílá, 24 cm, 4 l, 4 l
Smaltovaný hrnec s poklicí 5,6 l, černá
Smaltovaný hrnec o objemu 5,6 litru v černé barvě je univerzální nádoba na vaření. Je vybaven skleněnou poklicí s nerezovým okrajem a madlem. Hrnec lze používat i v troubě, avšak bez poklice.
- Vhodný pro vaření různých pokrmů
- Skleněná poklice s nerezovým okrajem a madlem
- Použitelný i v troubě (bez poklice)
Objev podobné jako Smaltovaný hrnec s poklicí 5,6 l, černá
4Home 8dílná sada nádobí Vision, skleněné poklice
Sada obsahuje čtyři hrnce s poklicemi z nerezové oceli 18/10. Díky trojvrstvému dnu zajišťuje efektivní vaření a je vhodná pro všechny typy varných desek. Nádobí lze mýt v myčce a má tepelně izolované rukojeti.
- Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/10 pro dlouhou životnost.
- Trojvrstvé sendvičové dno zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a úsporu energie.
- Kompatibilní se všemi typy sporáků včetně indukčních a vhodné do myčky.
Objev podobné jako 4Home 8dílná sada nádobí Vision, skleněné poklice
Florina Hliníkový pekáč s aroma poklicí Lava 4,5 l, 4,5 l, 32 × 22 × 11 cm
Pekáč Florina Lava o objemu 4,5 l je vyroben z litého hliníku s nepřilnavým kamenným povrchem. Součástí je skleněná poklice s ventilem pro podlévání bez zvedání. Je vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce a do trouby do 220 °C.
- Rovnoměrné zahřívání díky litému hliníku
- Nepřilnavý a odolný 3vrstvý kamenný povrch Lava Stone
- Aroma poklice s ventilem pro podlévání bez zvedání
- Bezpečné složení bez PFOA, olova a kadmia
Objev podobné jako Florina Hliníkový pekáč s aroma poklicí Lava 4,5 l, 4,5 l, 32 × 22 × 11 cm