vysavač s mopem a Li-Ion baterií 40,7 V
Lauben Tyčový vysavač a mop Pet Deluxe 3v1 400BC
Bezdrátový tyčový vysavač Lauben Pet Deluxe 400BC kombinuje funkci vysavače a elektrického mopu s rotačními kartáči. Disponuje sacím výkonem až 105 AW, automatickou regulací výkonu, LED osvětlením a flexibilní tyčí pro úklid pod nábytkem. Součástí balení je kompletní sada nástavců včetně hlavice pro zvířecí chlupy a nástavce pro úklid do výšek.
- Vysoký sací výkon 105 AW s automatickou regulací podle znečištění
- 3v1 funkce: tyčový vysavač, ruční vysavač a elektrický rotační mop
- Kompletní příslušenství včetně speciálních nástavců pro domácí mazlíčky a úklid do výšek
- Bezdrátový provoz a ergonomický design pro snadný úklid pod nábytkem
Objev podobné jako Lauben Tyčový vysavač a mop Pet Deluxe 3v1 400BC
Leifheit Window Cleaner vysavač na okna 51003 + tyč 43 cm + mop na okna
Leifheit Window Cleaner 51003 je bezdrátový vysavač na okna v setu s prodlužovací tyčí a mopem. Zařízení využívá elektronické odsávání k vysávání a leštění povrchů beze skvrn. Je vhodný pro okna, zrcadla, sprchové kouty a dlaždice, s výdrží baterie až 35 minut.
- Bezdrátový provoz s výdrží baterie až 35 minut.
- Inovativní elektronické odsávání vody pro bezešvé čištění bez skvrn.
- Kompatibilita s Click Systémem pro snadné čištění vysokých oken a světlíků.
- Široká gumová stírací čepel (28 cm) a pratelný návlek mopu.
Objev podobné jako Leifheit Window Cleaner vysavač na okna 51003 + tyč 43 cm + mop na okna
DOMO DO7298 robotický vysavač s čistící stanicí a mopem
Robotický vysavač DOMO DO7298 využívá laserovou navigaci pro přesné mapování prostoru a systematický úklid. Je vybaven dokovací stanicí, která automaticky vyprázdní prachový zásobník do sáčku, a nabízí funkci vysávání i mopování 2v1. Prostřednictvím české aplikace lze nastavovat mapy, plánovat úklid a ovládat zařízení hlasově.
- Automatická čistící stanice vyprázdní prachový zásobník do sáčku, takže se nemusíte týdny dotýkat nečistot.
- Laserová navigace systematicky mapuje prostor, umožňuje rozdělení na místnosti a zakázané zóny v aplikaci.
- Funkce 2v1: vysává a současně může mopovat pomocí vodní nádržky (330 ml).
- Aplikace Tuya Smart Life v češtině umožňuje plánovat úklid na celý týden a je kompatibilní s Google Home a Alexou.
Objev podobné jako DOMO DO7298 robotický vysavač s čistící stanicí a mopem
Podívejte se také
robotický vysavač s mopem Sencor SRV 1550WH
bezdrátový vysavač s mopem Bissell CrossWave
robotický vysavač s mopem Sencor SRV 4550WH
tyčový aku vysavač s mopem 3v1
robotický vysavač s mopem DOMO DO7296S
Bissell CrossWave C3 Select 3551N vysavač a mop
bezsáčkový tyčový vysavač s mopem
tyčový vysavač s mopem pro domácí mazlíčky
vysavač s odnímatelnou Li-Ion baterií
vysavač s 120 minutovou výdrží baterie
vysavač s vyměnitelnou li-ion baterií 21.6v
vysavač do auta s výdrží baterie 30 minut
akumulátorový vysavač na okna s mopem
vysavač s antistatickým mopem a bočními kartáči
tyčový vysavač 4v1 s mopem
Leifheit vysavač na okna Window Cleaner s mopem
DOMO DO42102SV tyčový aku vysavač 2v1
Tyčový aku vysavač DOMO DO42102SV kombinuje tyčový a ruční vysavač v jednom přístroji. Disponuje podlahovou hubicí s elektrickým rotačním kartáčem a nabízí až 25 minut provozu na plný výkon. Přístoj je samostatně stojící a má vyměnitelnou Li-Ion baterii s dobou nabíjení 4-6 hodin.
- Univerzální 2v1 provedení s vyjímatelným ručním vysavačem
- Podlahová hubice s elektricky poháněným rotačním kartáčem pro efektivní čištění
- Samostatně stojící konstrukce bez nutnosti montáže na zeď
- Možnost uchycení příslušenství přímo na těle tyčové části
Objev podobné jako DOMO DO42102SV tyčový aku vysavač 2v1
ECG VT 4420 3in1 Simon tyčový bezsáčkový vysavač
Tyčový vysavač ECG VT 4420 3in1 Simon kombinuje funkce tyčového vysavače, ručního vysavače a mopu s vodní nádržkou. Je poháněn výkonnou Li-Ion baterií s dobou úklidu až 60 minut a využívá cyklónovou filtraci s omyvatelným filtrem. Součástí balení je motorizovaný kartáč, příslušenství pro všechny funkce a praktické prvky jako LED osvětlení.
- 3v1 funkce: tyčový vysavač, ruční vysavač a funkce mopu s odnímatelnou vodní nádržkou
- Dlouhá výdrž díky Li-Ion baterii s dobou úklidu až 60 minut na jedno nabití
- Efektivní cyklónová filtrace s omyvatelným filtrem a bezsáčkovým systémem
- Praktické vybavení včetně motorizovaného kartáče, LED osvětlení a sklopného držadla
Objev podobné jako ECG VT 4420 3in1 Simon tyčový bezsáčkový vysavač
Sixtol Ruční bezdrátový vysavač do auta CAR VAC 1, 90W, 10KPa
Bezdrátový ruční vysavač Sixtol CAR VAC 1 je určen pro čištění interiérů vozidel a dalších prostor. Disponuje sacím výkonem 10 KPa, dvěma rychlostmi a výdrží baterie až 30 minut. Součástí balení jsou nástavce, HEPA filtr a přenosná brašna.
- Bezdrátový a kompaktní design pro snadné použití v autě
- Vysoký sací výkon 10 KPa a dvě rychlosti pro efektivní čištění
- Vyměnitelné nástavce a omyvatelná prachová nádobka 350 ml
- Přenosná brašna a dlouhá výdrž baterie až 30 minut
Objev podobné jako Sixtol Ruční bezdrátový vysavač do auta CAR VAC 1, 90W, 10KPa
Bissell Víceúčelový vysavač CrossWave C3 Select 3551N
Víceúčelový podlahový čistič Bissell CrossWave C3 Select 3551N kombinuje vysávání, vytírání a sušení v jednom kroku. Používá systém dvou oddělených nádrží pro čistou a špinavou vodu a nabízí elektronické přepínání mezi režimy pro tvrdé podlahy a koberce. Přístroj má samočisticí funkci a je dodáván s čisticím prostředkem vhodným pro všechny typy podlah.
- 3v1 funkce: současně vysává, vytírá a suší podlahy
- Dvě oddělené nádrže zajišťují použití vždy čisté vody
- Samočisticí cyklus pro snadnou údržbu přístroje
- Antimikrobiální ochrana kartáče a filtru proti zápachu
Objev podobné jako Bissell Víceúčelový vysavač CrossWave C3 Select 3551N
TP-Link Tapo RV30 - Robotický vysavač a mop, Lidar
Robotický vysavač a mop TP-Link Tapo RV30 TP-Link Tapo RV30 je robotický vysavač s integrovaným mopem, který vám umožní uklidit celou vaši domácnost rychle a bez námahy. Klíčové vlastnosti Vysavač a mop v jednom Systém LiDAR & Gyro Dual Navi pro mapování prostoru Režimy čištění pro každou místnost 3 hodiny nepřetržitého čištění Automatický návrat do nabíjecí stanice Zvýšení sacího výkonu při přechodu na koberec Ovládání hlasem a aplikací Hlasové hlášení v reálném čase 4 200Pa Hyper sání Duální navigační systém LiDAR & Gyro Dual Navi zmapuje každou místnost vašeho domova v reálném čase a při využití 360° zorného pole. Přesný mapovací systém brání opakovanému čištění již ošeetřené plochy, funguje ve tmě a zvyšuje efektivitu úklidu. 360° zorné pole Mapování plochy 100 m2 do 8 minut a informace o poloze v reálném čase. Úklid na míru Robotický vysavač RV30 je vybaven 5 000mAh baterií, která umožňuje na každé plné nabití 3hodinový úklid. Při vybití baterie v průběhu úklidu se vysavač sám vrátí do nabíjecí stanice a následně automaticky naváže na přerušený úklid. Ovládání hlasem Kompatibilita s Google Assistant a Amazon Alexa dovoluje ovládání vysavače jednoduše hlasovými příkazy. Obsah balení Zařízení - robotický vysavač Dokovací stanice Napájecí adaptér Montážní set mopu (2) ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako TP-Link Tapo RV30 - Robotický vysavač a mop, Lidar
Leifheit vysavač na okna Window Cleaner s mopem a 43 cm tyčí + sací hubice 17 cm - černá 51016
Leifheit Window Cleaner je akumulátorový vysavač na okna s Li-ion baterií a dobou provozu až 35 minut. Vysává a leští okna, zrcadla, sprchové kouty a dlaždice beze skvrn díky elektrickému odsávání vody. Sada obsahuje vysavač, mop, 43 cm tyč a 17 cm sací hubici, s šíří záběru 28 cm.
- Kompaktní design pro snadnou manipulaci
- Inovativní elektrické odsávání vody pro bezešvé čištění
- Kompatibilita s Leifheit Click systémem pro vysoká okna
- Standby senzor pro maximální výdrž baterie (až 38 minut)
Objev podobné jako Leifheit vysavač na okna Window Cleaner s mopem a 43 cm tyčí + sací hubice 17 cm - černá 51016
Anker Eufy RoboVac L70C robotický vysavač, 2v1 - vysávání + mop, laserová navigace, WI-FI, výdrž baterie až 150 minut
EufyRobovac L70 Hybrid-White (Vacuum & Mopping) with APP Wi-FiEufyRobovac L70 Hybrid je robotický vysavač s plně automatickým provozem. Kromě standardního vysávání disponuje také funkcí mokrého stírání. Dokonalý úklid zajišťuje technologie BoostIQ, která automaticky zvyšuje sací výkon při detekci většího znečištění. Vestavěný akumulátor dodává energii až na 2,5 hodiny provozu na jedno nabití. Pokročilá laserová navigace iPath zaručuje vysokou účinnost a napomáhá rychlejšímu průběhu úklidu. Díky aplikaci EufyHome a podpoře asistenčních služeb (Amazon Alexa, Google Assistant) je možné vysavač ovládat i pomocí hlasových příkazů. VlastnostiVysavač je vybavený motorem se sacím výkonem až 2200 Pa. Podtlakový systém čištění je doplněný o boční kartáč. Prach a nečistoty se při úklidu shromažďují v zásobníku o objemu 450 ml. K doplnění energie v integrovaném Li-ion akumulátoru s kapacitou 5200 mAh slouží dodávaná dokovací stanice, kterou vysavač v případě nízké kapacity baterie automaticky vyhledá a zahájí dobíjení. Maximální čistotu zajišťuje omyvatelný filtr H12. Kromě laserové navigace iPath přispívá ke komfortnímu ovládání aplikace EufyHome, která umožňuje kompletní konfiguraci přístroje (nastavení virtuálních hranic apod.) prostřednictvím chytrého zařízení (iOS, Android) přes WiFi síť.Robotické vysavače EufyV rámci svého širokého výrobního programu nabízí společnost ANKER pod značkou Eufy kompletní řadu robotických vysavačů. Přístroje vybavené moderními inteligentními technologiemi nabízejí uživateli možnost plně ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Anker Eufy RoboVac L70C robotický vysavač, 2v1 - vysávání + mop, laserová navigace, WI-FI, výdrž baterie až 150 minut
VILEDA Windomatic s extra sacím výkonem Complete set (vysavač + mop na okna) (4023103212848)
Vysavač na okna na mytí oken. Obsahuje elektrický vysavač a mop na okna. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stop protivným šmouhám a kapkámVsaďte na efektivní set super funkčních spotřebičů VILEDA, díky nimž se z umývání oken stane vaše oblíbená činnost. Zpříjemníte si i údržbu zrcadel a vlastně všech skleněných povrchů. Poté, co plochu umyjete mopem, ji následně praktický čistič Windomatic vysaje do sucha. Klíčové vlastnosti setu Vileda WindomaticElektrický vysavač na okna + ruční mop se sprejem na oknaElektrický vysavač Windomatic vydrží na jedno nabití až 40 minPoužití na okna, zrcadla, ale i na jiné rovné povrchyVileda Windomatic extrémně lehký + ergonomický tvarFlexibilní hlavice kopírující čištěný povrchŠpinavá voda se nasává do integrované nádobky s...
Objev podobné jako VILEDA Windomatic s extra sacím výkonem Complete set (vysavač + mop na okna) (4023103212848)
XU7000/02 ROBOTICKÝ VYSAVAČ /MOP PHILIPS
Robotický vysavač a mop Philips Series 7000 HomeRun Aqua XU7000/02 Odstraňuje více jemného prachu než samotné vysávání Mimořádně silný sací výkon zachytí i velké nečistoty Vibrující mop jemně a efektivně odstraňuje lidské stopy Detekuje a vyhýbá semalým předmětům, jako jsou boty nebo hračky Čistí až po dobu 180 minut na jedno nabití baterie Čistí i obtížně dostupná místa Intuitivní použití – ideální pro nezkušené uživatele Mějte pod kontrolou, kde robot může uklízet Přednosti robotického vysavače Vysává a vytírá jedním tahem Technologie vytírání: Vibrační mop Sací výkon (maximální): 5000 Pa Typ navigace: 360° laserová navigace (LiDAR) Detekce malých překážek Kapacita baterie: 5200 mAh Doba výdrže baterie (maximální): Až 180 minut Hladina hluku (minimální): ≤ 65 dB Barva: Bílá a zlatá Dokovací stanice s funkcí nabíjení Aplikace Philips HomeRun Připojení přes Wi-Fi: Ano, dvoupásmové (2,4 GHz a 5 GHz) Jazyky v aplikaci: Čeština, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Španělština, Turečtina, Arabština, Malajština, Bulharština, Chorvatština, Čeština, Dánština, Nizozemština, Estonština, Finština, Maďarština, Lotyština, Litevština, Norština, Portugalština, Rumunština, Slovenština, Slovinština, Švédština, Vietnamština Videonávody Funkce rychlého mapování Vícepodlažní mapování: Ano, možnost uložit až 5 map Vyberte místnosti, které chcete vyčistit Vyberte přednastavený plán pro čištění místnosti Vyberte režim čištění pro každou místnost Režimy čištění: Suché a mokré ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako XU7000/02 ROBOTICKÝ VYSAVAČ /MOP PHILIPS
TP-Link Tapo RV30 Max Plus White robotický vysavač s mopem a stanicí (LiDAR+IMU, 2, 4 GHz, BT, bílý)
TP-Link Tapo RV30 Max Plus White robotický vysavač s mopem a stanicí EAN: 1210002603119 Výkonný robotický vysavač a mop S vysokým sacím výkonem 5300 Pa, tento robot účinně odstraňuje prach, zvířecí chlupy a různé nečistoty. Automatické vyprazdňování Velký prachový sáček o objemu 3 l udrží prach mimo dohled až 2 měsíce. Duální navigační systém LiDAR+IMU Tento systém přesně zmapuje váš dům během několika minut a funguje i ve tmě. Vyhýbání se kobercům V režimu mopování se vyhne namočení kobercových ploch. Přizpůsobitelný úklid Můžete slučovat a rozdělovat oblasti, nastavovat plán úklidu a přizpůsobovat režimy úklidu pro každou místnost. 4× vícepodlažní mapy Přesně detekuje různá podlaží a vytváří 3+1 vícepodlažní mapy uložené v místní paměti. Automatické nabíjení Při vybití baterie se automaticky vrátí do nabíjecího doku a poté se znovu spustí tam, kde skončil. Hlasové a dálkové ovládání Spárujte se s aplikací Amazon Alexa nebo Google Assistant a ovládejte robota jednoduchými hlasovými příkazy. Technické specifikace: Kapacita baterie: 2600 mAh Obstacle Avoidance: LiDAR Max Suction Power: 5300Pa Dustbin Capacity: 300 ml HEPA Filter: H11 Wet Mopping: Ano Real-Time Tracking: Ano Wireless Connection: IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz band only; Bluetooth 4.2
Objev podobné jako TP-Link Tapo RV30 Max Plus White robotický vysavač s mopem a stanicí (LiDAR+IMU, 2, 4 GHz, BT, bílý)
TP-Link Tapo RV30 Max robotický vysavač s mopem (LiDAR+IMU, 2, 4 GHz, BT, bílý)
TP-Link Tapo RV30 Max robotický vysavač s mopem EAN: 1210002603157 Výkonný pomocník pro dokonalý úklid TP-Link Tapo RV30 Max je robotický vysavač a mop v jednom. Díky vysokému sacímu výkonu 5300 Pa dokáže účinně sbírat prach, zvířecí chlupy, drobky a různé nečistoty ze všech povrchů podlah. Pokročilá navigace Robot využívá duální navigační systém LiDAR+IMU. Tento systém přesně zmapuje váš dům během několika minut, takže žádné místo nebude opomenuto ani přejeté dvakrát. Inteligentní úklid Tapo IQ+ Smart Cleaning™ je mozek robota. Díky pokročilým algoritmům a senzorům můžete svůj domov svěřit do jeho rukou. Přizpůsobitelný úklid Robot umožňuje přizpůsobit úklid podle vašich potřeb. Můžete sloučit a rozdělit oblasti, nastavit plán úklidu a přizpůsobit režimy úklidu pro každou místnost. Vícepodlažní mapy TP-Link Tapo RV30 Max přesně detekuje různá podlaží a vytváří vícepodlažní mapy, které utvářejí úplný přehled o vašem domě. Automatické nabíjení Při vybití baterie se robot automaticky vrátí do nabíjecího doku a poté se znovu spustí tam, kde skončil. Hlasové a dálkové ovládání Robot lze ovládat hlasovými příkazy prostřednictvím aplikace Amazon Alexa nebo Google Assistant. Technické specifikace Baterie: Kapacita 2600 mAh Maximální sací výkon: 5300Pa Kapacita prachového boxu: 300 ml Úroveň hluku: 52 dB (Quiet Mode), 55 dB (Default/Standard) Kapacita vodní nádržky: ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako TP-Link Tapo RV30 Max robotický vysavač s mopem (LiDAR+IMU, 2, 4 GHz, BT, bílý)
Concept VR3400 2v1 Laser 3D robotický vysavač s mopem
Robotický vysavač s mopem Concept VR3400 2v1 Laser 3D s trojrozměrným rozpoznáním předmětů vyniká perfektní orientací v prostoru, výkonem 4 000 Pa a automatickou detekcí koberců. Zvládne i velké prostory a je vhodný i pro vícepatrové domácnosti.
Objev podobné jako Concept VR3400 2v1 Laser 3D robotický vysavač s mopem
Concept VR4050 Optimus Aqua Pro Laser 3D robotický vysavač s mopem
Robotický vysavač Concept VR4050 Optimus Aqua Pro Laser 3D s mopem, 3D navigací a automatickou stanicí zvládne vysát, vytřít i sám vyčistit mopy a doplnit vodu.
Objev podobné jako Concept VR4050 Optimus Aqua Pro Laser 3D robotický vysavač s mopem
Vysavač plast 18cm na baterie se světlem, zvukem
Dětský hračkový vysavač je plastová replika tyčového vysavače s elektronickými zvukovými a světelnými efekty. Obsahuje teleskopickou tyč, odpojovací motorovou část a funkci sání s vysypacím zásobníkem. Hračka je vhodná pro děti od 3 let a napájena 4 AA bateriemi.
- Realistický design repliky tyčového vysavače s teleskopickou tyčí
- Zábavné světelné a zvukové efekty pro imitaci skutečného vysávání
- Praktická funkce sání s vysypacím zásobníkem pro dětskou hru
- Odpojitelné části a možnost skládání pro variabilní použití
Objev podobné jako Vysavač plast 18cm na baterie se světlem, zvukem
Samsung VCA-SBT90 baterie pro vysavac Jet 70 / 90E (VCA-SBT90E)
Primární baterie Samsung, vyměnitelná baterie pro vysavac Jet 90E / 70, VS15R ***, VS15T ***, Jet 70 easy, VS15T7033R4 / GE, VS15T7033R40 21.6V, 1800mAh, až 40 min vysávání navíc, rychlé nabíjení 3,5h, LED ukazatel stavu baterie, jednoduše vyměnitelná, dlouhá životnost, bílá Také se vám stává, že si zapomenete dát nabít baterii po tom, co vysajete a když je čas na další úklid, tak teprve vaši chybu odhalíte? Mějte v záloze baterii náhradní. Baterie Samsung VCA-SBT90 pro vysavač Jet 70 / 90E lze nabíjet v externí nabíjecí stanici, zatímco vysáváte, takže v případě, že vám dojde "šťáva", sáhnete po náhradním zdroji a získáte dalších 40 minut provozu vysavače. Klíčové vlastnosti baterie Samsung VCA-SBT90, baterie pro vysavač Jet 70 / 90E SamsungNáhradní baterie VCA-SBT90Vhodné k prodloužení doby vysáváníMějte vždy v záloze nabitou baterii pro případ, že jedno nabití nestačíVysokokapacitní Li-Ion náhradní baterie 2 000 mAhAž 40 minut...
Objev podobné jako Samsung VCA-SBT90 baterie pro vysavac Jet 70 / 90E (VCA-SBT90E)
PATONA baterie pro vysavač Dyson V8 3000mAh, Li-lon 21,6V PREMIUM (PT6134)
Akumulátor pro Dyson V8 s články LG. Vhodné pro modely Dyson: Dyson V8 series, Dyson V8 PRO, Dyson V8 Animal, Dyson V8 Animal Exclusive, Dyson V8 Absolute, Dyson V8 Fluffy, Dyson V8 Range, Dyson SV10, Náhrada za: 215681, 215866–01/02, 215967–01/02, 967834–02, PM8-US-HFB1497A, PU2-JP-HFA4456A Náhradní baterie Patona pro vysavač Dyson V8 plně nahradí originální baterii. Vyznačuje se velmi vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky jako např. ochrana proti přetížení či přebití. Pokud vám tedy originální baterie již po několika letech dosloužila a ztratila svou kapacitu, bude tento produkt ideální volbou právě pro vás. Ideálně se také hodí jako záložní zdroj na cesty. Klíčové vlastnosti náhradní baterie PATONA pro vysavač Dyson V8 3000 mAh, Li-lon 21,6 V PREMIUM Akumulátor PATONA Dyson V8 určený pro stejnojmenný vysavač Kvalitní značková Li-Ion baterie Akumulátor má maximální počet cyklů...
Objev podobné jako PATONA baterie pro vysavač Dyson V8 3000mAh, Li-lon 21,6V PREMIUM (PT6134)
Levoit baterie pro vysavač LVAC-200 bílá
Levoit baterie pro vysavač LVAC-200 bílá Levoit baterie je speciálně navržena pro tyčový vysavač LVAC-200 4v1 Aku Turbo Cyclone. Charakteristiky Typ: Vyjímatelná a nabíjecí Kapacita: 2200 mAh lithiová baterie Výdrž baterie: od 12 do 50 minut (v závislosti na zvoleném výkonu vysavače) Doba nabíjení: Baterie je plně nabitá za 3-4 hodiny Barva Tato baterie má elegantní bílou barvu, která se snadno hodí k jakémukoli interiéru.
Objev podobné jako Levoit baterie pro vysavač LVAC-200 bílá
Concept Real Force VR3520 Laser Complete Clean Care UVC 3v1 Robotický vysavač s mopem
Robotický vysavač Concept VR3520 Complete Clean 3v1 naváděný laserem se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Vysává, vytírá, sterilizuje a zvládne v všechny povrchy včetně koberců.
Objev podobné jako Concept Real Force VR3520 Laser Complete Clean Care UVC 3v1 Robotický vysavač s mopem
Concept Real Force Perfect Clean Gyro Defender UVC 3v1 robotický vysavač s mopem
Robotický vysavač Concept Perfect Clean Gyro Defender 3v1: vysává, vytírá a sterilizuje pomocí UVC lampy, abyste dosáhli precizních výsledků při každém úklidu.
Objev podobné jako Concept Real Force Perfect Clean Gyro Defender UVC 3v1 robotický vysavač s mopem
Concept VR3350 2v1 Laser robotický vysavač s mopem
Robotický vysavač Concept VR3350 je vybaven pokročilým způsobem mapování, který vaši domácnost naskenuje a dokonale vysaje i vytře, dokonce i pod nábytkem – má výšku pouhých 7,6 cm.
Objev podobné jako Concept VR3350 2v1 Laser robotický vysavač s mopem
Concept Perfect Clean VR3125 robotický vysavač s mopem 2v1
Robotický vysavač Concept Perfect Clean VR3125 je vybaven vyspělou laserovou navigací pro přesné plánování úklidu a funkcí mopování.
Objev podobné jako Concept Perfect Clean VR3125 robotický vysavač s mopem 2v1
Concept Real Force Laser Complete Clean Care UVC VR3520 3v1 robotický vysavač s mopem
Robotický vysavač Concept Real Force VR3520 3v1 s laserovou navigací a UVC sterilizací efektivně vysává, vytírá a dezinfikuje vaši domácnost bez námahy.
Objev podobné jako Concept Real Force Laser Complete Clean Care UVC VR3520 3v1 robotický vysavač s mopem
Concept RoboCross Laser VR3300 robotický vysavač s mopem 2v1
Robotický vysavač Concept RoboCross Laser VR3300 vysává a vytírá, mapuje domácnost, dostane se pod nízký nábytek a poradí si i s vícepatrovou domácností.
Objev podobné jako Concept RoboCross Laser VR3300 robotický vysavač s mopem 2v1
RCV 5 ROBOTICKÝ VYSAVAČ S MOPEM KARCHER
Robotický vysavač Kärcher RCV 5 Autonomní čištění Čisticí kartáč Boční kartáč: 2× Filtr: 2× Čisticí nástroj Stírací jednotka Utěrka: 2× Kontejner na odpad Nádrž na čerstvou vodu Senzory proti pádu Kobercový senzor Nabíjecí stanice Provoz pomocí aplikace Wi-Fi Hlasový výstup Laserový navigační systém (LiDAR) Duální laser a navigační kamera Funkce časovače: Možnost vícero timerů Režimy čištění: Suché čištění Mokré čištění Kombinace čištění (mokré a suché) Automatický systém Bod Doba nabití baterie 230 min Typ baterie Lithium-iontová baterie Kapacita baterie 5,2 Ah Doba čištění na jedno nabití 120 min Plošný výkon 85 m²/h Kontejner na odpad 330 ml Nádrž na čerstvou vodu 240 ml Sací výkon 5000 Pa Hladina akustického výkonu 66 dB Aktuální typ, nabíjecí stanice 1 / 100 - 240 / 50 - 60 ph/V/Hz Hmotnost robotického vysavače (včetně stírací jednotky a utěrky) 3,9 kg Hmotnost nabíjecí stanice 0,4 kg Rozměry RoboCleaner (D × H) 350 × 97 mm Rozměry nabíjecí stanice 135 × 150 × 99 mm
Objev podobné jako RCV 5 ROBOTICKÝ VYSAVAČ S MOPEM KARCHER
Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC
Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC Úklid s maximální efektivitou. Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC je víc než jen vysavač. Je to váš nepostradatelný pomocník v domácnosti. Přehled funkcí Vysoký sací výkon: Až 105 AW. Flexibilní: Tyč s kloubem pro snadné vysávání. Multifunkční: Vysavač, mop a ruční vysavač v jednom. LED osvětlení: Pro snadné odhalení nečistot. Bezdrátový: Ideální pro úklid auta. Výhody Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC vás potěší svým krásným designem a vysokou praktičností. Jeho sběrná nádoba umístěná v horní části umožňuje snadný úklid i pod nábytkem. 3v1 funkce Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC není jen vysavač. Je to také ruční vysavač a mop. Vysaje nečistoty a díky dvěma rotačním kartáčům také vytře podlahu. Snadný úklid Díky flexibilní tyči s kloubem a sběrné nádobě umístěné v horní části se snadno dostanete i do těžko přístupných míst. Praktičnost a design Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC vyniká svým vysokým sacím výkonem až 105 AW. Jeho tělo i kovové části a kartáče pokrývá černý matný povrch. Vlastnosti Výkon: 105 AW. LED osvětlení: Pro lepší viditelnost nečistot. 3v1: Tyčový vysavač, ruční vysavač a mop. ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC
Orion Mop se ždímačem GREY
Mop se ždímačem GREY využívá odstředivý systém pro snadné ždímání bez ohýbání. Teleskopická tyč s kloubem umožňuje čištění pod nábytkem a nastavení výšky. Součástí je vědro na kolečkách o objemu 19 litrů pro pohodlný úklid.
- Odstředivý ždímač umožňuje ždímání bez předklonu a namočení rukou.
- Teleskopická tyč s kloubem dosáhne i pod nábytek a nastaví se na výšku.
- Mikrovláknová koncovka výborně saje a nezanechává šmouhy.
- Vědro na kolečkách s úchytem usnadňuje přenášení a manipulaci.
Objev podobné jako Orion Mop se ždímačem GREY
Vileda H2Pro třásňový rotační mop
Vileda H2Pro je třásňový rotační mop s dvoukomorovým kbelíkem, který odděluje čistou a špinavou vodu. Vybaven pedálem pro ždímání bez ohýbání, trojúhelníkovou hlavicí z mikrovlákna a teleskopickou tyčí. Vhodný pro všechny tvrdé podlahy, s pratelným návlekem a 5letou zárukou.
- Dvoukomorový systém kbelíku odděluje čistou a špinavou vodu pro hygienické vytírání.
- Ždímání pomocí pedálu bez ohýbání a kontaktu rukou s vodou.
- Trojúhelníková hlavice z mikrovlákna dosáhne do rohů a pod nábytek.
- Pratelný návlek v pračce a prodloužená 5letá záruka.
Objev podobné jako Vileda H2Pro třásňový rotační mop
Orion Mop se ždímačem set VORTEX šedá
Mop se ždímačem Orion VORTEX šedý zahrnuje vědro s pedálem pro snadné ždímání a nastavitelnou tyč. Umožňuje efektivní čištění i na těžko dostupných místech s minimální spotřebou vody. Součástí balení je mikrovláknový nástavec a vědro o rozměrech 43 x 29 x 30 cm.
- Snadné ždímání nožním pedálem bez ohýbání
- Kloubová tyč pro dosažení pod nábytek
- Úspora vody – maximálně 5,5 litru na stírání
- Mikrovláknový nástavec pro efektivní čištění
Objev podobné jako Orion Mop se ždímačem set VORTEX šedá
Vileda 1.2. Spray Max Podlahový mop
Vileda 1-2 Spray Max je plochý mop s oboustrannou mycí hlavicí a integrovaným rozprašovačem. Odstraňuje více než 99 % bakterií pomocí vody a je vhodný pro všechny typy podlah včetně dřevěných. Mycí návlek z mikrovláken se pere na 60 °C a nádržka má objem 750 ml.
- Oboustranná otočná mycí hlavice umývá dvojnásobnou plochu
- Rozprašovací tryska s jemnou mlhou čistí bez poškození citlivých podlah
- Mikrovlákenný návlek odstraňuje přes 99 % bakterií i mastné nečistoty
- Odnímatelná nádržka 750 ml zajišťuje dlouhý úklid bez doplňování
Objev podobné jako Vileda 1.2. Spray Max Podlahový mop
4Home Rapid Clean Easy Spin mop
Rotační mop s kovovým šlapacím mechanismem umožňuje snadné ždímání bez ohýbání. Teleskopická tyč se nastavuje od 90 do 123 cm a hlavice z mikrovlákna je vhodná pro všechny typy podlah. Součástí balení je náhradní hlavice a kbelík má výpustný ventil pro snadné vylévání vody.
- Kovový šlapací mechanismus pro snadné ždímání bez námahy
- Antistatická mikrovláknová hlavice vhodná na všechny typy podlah
- Teleskopická tyč s nastavitelnou délkou a praktický výpustný ventil
- Náhradní hlavice v balení zdarma a možnost praní v pračce
Objev podobné jako 4Home Rapid Clean Easy Spin mop
Vileda Ultramat Turbo mop set
Sada obsahuje plochý mop a kbelík se šlapacím pedálem pro efektivní ždímání. Mikrovláknový návlek odstraní nečistoty a bakterie bez chemikálií a je pratelný na 60 °C. Produkt je vhodný pro všechny tvrdé podlahy a vyroben z recyklovaných materiálů.
- Šlapací pedál pro snadné ždímání bez námahy
- Odstraní více než 99 % bakterií a virů pouze s vodou
- Náhradní návlek s dvojitými vlákny pro lepší čištění
- Teleskopická tyč a 180° úhel pro dosažení těžko přístupných míst
Objev podobné jako Vileda Ultramat Turbo mop set
Salente SmartDust 3.1, tyčový vysavač s mokrým stíráním
Salente SmartDust 3.1, tyčový vysavač s mokrým stíráním Ruční a tyčový vysavač s mopem Chytrý senzor rozpoznání prachu Tři režimy vysávání ECO, AUTO a MAX, výdrž až 90 minut Barevný LCD displej Motorizovaná hubice s LED světlem Kartáče na koberce a tvrdé podlahy Výkonný 400W BLDC motor Vysoký sací výkon až 28 kPa Vyjímatelná baterie Li-Ion 2 500 mAh Salente SmartDust 3.1, tyčový vysavač s mokrým stíráním Tyčový aku vysavač Salente SmartDust 3.1 je inteligentní vysavač nové generace. Pomocí chytrého senzoru dokáže rozpoznat množství prachu a nečistot a na základě toho přizpůsobit svůj výkon. Prodlouží se tak doba vysávání, sníží hlučnost a zvýší životnost baterie. Vysavač zvládne vysávat až po dobu neuvěřitelných 90 minut. inteligentní správa baterie snímač zablokování kartáče digitální displej inteligentní prachový senzor indikátor plné nádoby inteligentní optimalizace hluku chytré vysávání Chytrý senzor prachu a tři pracovní režimy Vysavač Salente SmartDust 3.1 nabízí tři režimy vysávání, které se volí pomocí dotykového tlačítka. V režimu AUTO využívá senzor na rozpoznání množství prachu a nečistot, díky kterému automaticky přizpůsobuje svůj výkon podle stupně znečištění podlahy. Tento inteligentní automatický režim prodlužuje výdrž baterie a snižuje hladinu hluku při úklidu. V případě potřeby můžete využít režimu MAX, který nabízí vysoký sací výkon ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Salente SmartDust 3.1, tyčový vysavač s mokrým stíráním
ECG VT 3420 2in1 Jerome tyčový bezsáčkový vysavač
Tyčový vysavač VT 3420 2in1 Jerome kombinuje funkci tyčového a ručního vysavače s výdrží až 60 minut na jedno nabití. Využívá bezsáčkovou cyklónovou filtraci s omyvatelnými filtry a motorizovaný rotační kartáč. Nabízí dvě úrovně sání do 75 W, LED osvětlení a kompaktní skladování díky sklopnému držadlu.
- 2v1 funkce jako tyčový i ruční vysavač
- Výdrž až 60 minut díky Li-Ion baterii 2200 mAh
- Bezsáčková cyklónová technologie s omyvatelnými filtry
- Motorizovaný rotační kartáč a LED osvětlení hlavice
Objev podobné jako ECG VT 3420 2in1 Jerome tyčový bezsáčkový vysavač
DOMO DO232AZ krbový vysavač na horký popel
Tento krbový vysavač slouží jako vysavač a separátor horkého popela, vhodný i pro víceúčelové použití v domácnosti, dílně nebo autě. Je vybaven nehořlavými díly a zvládá teploty až 60 °C, s dvojitým filtračním systémem pro bezpečnost a čistotu. Součástí balení je štěrbinová hubice pro přístup do těžko dostupných míst.
- Vhodný pro horký popel až do 60 °C s nehořlavými díly pro bezpečnost
- Víceúčelové použití pro auto, dílnu a hrubé nečistoty jako piliny
- Dvojitý filtrační systém zajišťuje protipožární ochranu a čistý vzduch
- Snadná údržba s velkým kovovým zásobníkem a čistitelnými filtry
Objev podobné jako DOMO DO232AZ krbový vysavač na horký popel
DOMO DO242SV tyčový aku vysavač 2v1, červená
Tyčový aku vysavač DOMO DO242SV kombinuje funkci tyčového a ručního vysavače s bezdrátovým provozem. Vybaven je BLDC motorem, HEPA filtrem, turbokartáčem a nabíjí se 4–5 hodin pro až 25 minut provozu. Přístroj má omyvatelný filtrační systém, LED osvětlení a příslušenství pro všestranné použití.
- Bezdrátový 2v1 design pro tyčové i ruční vysávání
- Výkonný BLDC motor a HEPA filtr pro účinné čištění
- Pohodlné příslušenství včetně turbokartáče a nabíjecí stanice
Objev podobné jako DOMO DO242SV tyčový aku vysavač 2v1, červená
Lauben Ruční vysavač 2v1 120BC
Ruční vysavač Lauben 2v1 120BC slouží jako přenosný přístroj pro rychlý úklid i jako tyčový vysavač s prodlužovací tyčí. Disponuje výkonem 30 AW/14 kPa, dvěma vysávacími režimy a je vybaven omyvatelnými filtry a snadno vysypatelnou sběrnou nádobou. Nabíjí se přes USB-C a dodává se s praktickým stojánkem a sadou nástavců.
- 2v1 funkce: ruční a tyčový vysavač v jednom
- Odlehčená konstrukce vhodná i pro děti
- Omyvatelné filtry – není nutná častá výměna
- Praktický nabíjecí stojánek s USB-C
Objev podobné jako Lauben Ruční vysavač 2v1 120BC
Sencor SVC 8618GD tyčový vysavač 2v1
Sencor SVC 8618GD je bezšňůrový tyčový vysavač 2v1 s odnímatelnou ruční jednotkou a výdrží baterie až 45 minut. Vybaven je HEPA filtrem, bezsáčkovou technologií s 0,5 l nádobou, LED osvětlením a otočnou hlavicí pro úklid všech typů podlah. Součástí je podlahová hubice s rotačním kartáčem a příslušenství pro všestranné použití.
- Bezdrátový provoz s výdrží baterie až 45 minut pro volný pohyb po domácnosti.
- 2v1 design s odnímatelnou ruční jednotkou a cyklonovým systémem pro všestranné použití.
- HEPA filtr pro zachycení alergenů a bezsáčková technologie s 0,5 l nádobou.
- LED osvětlení a otočná hlavice 180° pro efektivní úklid i v hůře dostupných místech.
Objev podobné jako Sencor SVC 8618GD tyčový vysavač 2v1
BOSCH Olejový filtr F 026 407 204 (F026407204)
Olejový filtr Bosch F 026 407 204 je vysoce efektivní komponent určený speciálně pro vozy značek BMW a MINI. Jeho úkolem je zachycovat nečistoty z motorového oleje, čímž zabraňuje ucpání mazacího systému a zajišťuje optimální promazání motoru. Tím přispívá k jeho delší a bezproblémové životnosti.
- Vychytává i nejmenší nečistoty z motorového oleje
- Zabraňuje zanášení mazacích kanálků motoru
- Přispívá k prodloužení životnosti motoru
- Specificky určen pro vozy BMW a MINI
Objev podobné jako BOSCH Olejový filtr F 026 407 204 (F026407204)
Concept VP4201 Wet and Dry tyčový aku vysavač 3 v 1 18, 5 V
Tyčový vysavač s mopem a ruční jednotkou usnadňuje úklid na tvrdých podlahách i kobercích. S použitím desinfekce zbaví vaše podlahy virů a bakterií. Je vybaven motorizovaným turbokartáčem a na jedno nabití vydrží až 40 minut. Technické parametry: Vysavač, ruční vysavač a mop v 1 Kapacita nádoby na prach: 600 ml Kapacita nádoby na vodu: 150 ml Motorizovaný turbokartáč Prachové kartáčky na hubici - efektivní úklid podél stěn Kapacita baterie: 2200 mAh Doba provozu na 1 nabití: 40 min. Doba nabíjení: 4-5 hod. Baterie: 18,5 V Li-Ion Příkon: 90 W Hlučnost: 80 dBA Barva: šedá + černá Snadno rozebíratelný LED světlo Látkový filtr Zbaví vás virů a bakterií Chcete se doma cítit opravdu bezpečně? Aku vysavač VP4201 je další z řady pomocníků, kteří vám pomohou s bojem proti virům a bakteriím. Jednoduše přidejte do zásobníku na vodu vhodný desinfekční prostředek a můžete vytírat. Vaše podlahy budou dokonale čisté a desinfikované. 3 v 1: vysaje i vytře Akumulátorový tyčový vysavač VP4201 vám pomůže s efektivním úklidem celé domácnosti. Tento vysavač, ruční vysavač a mop v jednom pohodlně vysaje koberce a současně vysaje i vytře veškeré tvrdé podlahy, které v domácnosti máte. To vše bez zbytečného víření prachu, což ocení především rodiny s ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Concept VP4201 Wet and Dry tyčový aku vysavač 3 v 1 18, 5 V
Playgo Vysavač pro domácnost 2 v 1
Dětský plastový vysavač Playgo 2 v 1 je hračka určená dětem od 5 let, která formou hry seznamuje s úklidem. Vysavač obsahuje světelné a zvukové efekty a pohyblivé symbolické nečistoty. Součástí je odpojitelný ruční vysavač a sklopná rukojeť pro uskladnění.
- Odpojitelný ruční vysavač pro více způsobů hry
- Světelné a zvukové efekty pro realistický zážitek
- Sklopná rukojeť pro snadné uskladnění
- Pohybující se symbolické nečistoty (lesklé papírky a kuličky)
Objev podobné jako Playgo Vysavač pro domácnost 2 v 1
Beper P202ASP250 vysavač popela
Výkonný vysavač popelu v černém provedení je určen pro údržbu krbů, grilů a kamen na pelety či dřevo. Disponuje ocelovou sběrnou nádobou o objemu 15 litrů, kovovou hadicí a omyvatelným HEPA filtrem. Nabízí také funkci foukání a je vhodný pro popel s teplotou do 45 °C.
- Vysoký výkon pro účinné čištění krbů, grilů a kamen
- Omyvatelný HEPA filtr zajišťující kvalitní filtrování a dlouhou životnost
- Praktická funkce foukání pro rozfoukání ohně nebo odstraňování listí
- Robustní ocelová sběrná nádoba o objemu 15 litrů s rychloupínacími panty
Objev podobné jako Beper P202ASP250 vysavač popela
Leifheit Akumulátorový vysavač Rotaro PowerVac 2v1 16 V 11927
Leifheit Rotaro PowerVac 2v1 je bezkabelový vysavač s odnímatelným ručním zařízením pro všestranné použití. Vybaven je bezsáčkovou cyklonovou technologií, výkonnou lithium-ion baterií a podlahovým kartáčem BristlePro. Součástí balení jsou úzký nástavec, nábytkový kartáč a nabíjecí stanice.
- Odnímatelné ruční zařízení pro vysávání podlah i těžko přístupných míst.
- Bezsáčková cyklonová technologie zajišťuje vysoký sací výkon bez nutnosti nákupu náhradních sáčků.
- Výkonná lithium-ion baterie 16 V s až 35 minutami provozu v Eco režimu.
- Podlahový kartáč s technologií BristlePro čistí všechny typy podlah a přepínání mezi režimy Turbo a Eco.
Objev podobné jako Leifheit Akumulátorový vysavač Rotaro PowerVac 2v1 16 V 11927
Sencor SVC 1025GR 3AAA vysavač
Bezsáčkový vysavač Sencor SVC 1025GR využívá cyklonovou technologii a HEPA H13 filtr pro účinnou filtraci vhodnou pro alergiky. Nabízí nízkou hlučnost, automatické navíjení kabelu a ergonomický design pro pohodlné používání. Příslušenství zahrnuje univerzální podlahovou hubici a další nástavce pro všestranné využití.
- Cyklonová technologie a HEPA H13 filtr zajišťují vysokou účinnost filtrace vhodnou pro alergiky.
- Nízká hlučnost, automatické navíjení kabelu a ergonomické ovládání zvyšují komfort používání.
- Univerzální podlahová hubice a dlouhý dosah umožňují efektivní úklid různých povrchů.
Objev podobné jako Sencor SVC 1025GR 3AAA vysavač
Leifheit Akumulátorový vysavač Rotaro PowerVac 2v1 20 V 11928
Leifheit Rotaro PowerVac 2v1 je bezkabelový vysavač s odnímatelným ručním zařízením pro všestranné použití. Vybaven cyklonovou bezsáčkovou technologií zajišťuje vysoký sací výkon a účinnou filtraci. Součástí balení je úzký nástavec, nábytkový kartáč a nabíjecí stanice.
- Bezkabelový provoz s až 35 minutami výdrže v Eco režimu díky lithium-ion baterii 16 V.
- Silný sací výkon díky bezsáčkové cyklonové technologii, účinný na hrubou špínu, prach i chlupy.
- Univerzální 2v1 design s odnímatelným ručním zařízením pro snadný úklid těžko přístupných míst.
- Podlahový kartáč s technologií BristlePro pro všechny typy podlah a 4 LED diody pro lepší viditelnost.
Objev podobné jako Leifheit Akumulátorový vysavač Rotaro PowerVac 2v1 20 V 11928
ETA Mop 2ks 4228 00200 (ETA422800200 )
Náhradní mop 2ks ETA4228, k ETA Navaggio Profi 4228 90000 Robotický vysavač s mopem ušetří mnoho času všem hospodyním. Čas od času je ale zapotřebí vyměnit mopovací textilii. Výrobce ETA nabízí k robotickému vysavači typu Navaggio Profi 4228 90000 náhradu na mop ETA4228. Sada obsahuje 2 kusy náhrad. Nezapomínejte, že pravidelnou výměnou mopovací textilie prodloužíte životnost vysavače. Klíčové vlastnosti náhradního mopu ETA4228, 2ksKvalitní textilní náhrada na mop ETA4228 je vhodná na vysavač ETA Navaggio Profi 4228 90000Sada obsahuje dva kusyVýměnou textilní mopovací náhrady bude vysavač opět skvěle vytíratNáhradní mop je od české značky ETA
Objev podobné jako ETA Mop 2ks 4228 00200 (ETA422800200 )
SENCOR SVC 0741YL-EUE3 3 v 1 CLEAN&MOP&GO ( SVC 0741YL-EUE3)
Tyčový vysavač - s mopem, aku, na všechny druhy podlah, na mokré čištění, na suché čištění, na Li-ion baterie, doba provozu 85 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, objem sběrné nádoby 1 l, indikátor nabíjení a LED osvětlení, rozměry 113 × 26 × 16 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, mopovací textílie součástí balení, černá a žlutá barva Sencor Tyčový vysavač SVC 0741YL-EUE3 3 v 1 CLEAN&MOP&GOSVC 0741YL-EUE3 3 v 1 CLEAN&MOP&GONení vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Bezšňůrový tyčový vysavač 3v1 s mopem a možností vyjmutí ruční jednotkyNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Vysává i vytírá všechny typy podlahNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Doba provozu 85 minNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Představuji se jako tyčový vysavač SVC 0741YL-EUE3 3 v 1 CLEAN&MOP&GO od SencoruOdvádím výbornou...
Objev podobné jako SENCOR SVC 0741YL-EUE3 3 v 1 CLEAN&MOP&GO ( SVC 0741YL-EUE3)
SENCOR SVC 0725BK 4 v 1 CLEAN&MOP&GO (SVC 0725BK)
Tyčový vysavač - s mopem, aku, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy, na mokré čištění, na suché čištění, na Li-ion baterie, doba provozu 50 min, doba nabíjení 4 h, HEPA filtr a omyvatelný filtr, příkon 400 W, objem sběrné nádoby 1 l, s hadicí, rozměry 119 × 11 × 21 cm (V׊×H), hmotnost 4 kg, nádobka na vodu součástí balení, černá barva Sencor Tyčový vysavač SVC 0725BK 4 v 1 CLEAN&MOP&GOSVC 0725BK 4 v 1 CLEAN&MOP&GONení vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Nasazovací mop s funkcí vytíráníNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Odnímatelná ruční jednotkaNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Speciální kartáč na čištění zvířecích chlupůNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Jsem tyčový vysavač SVC 0725BK 4v1 CLEAN&MOP&GO od značky Sencor, vítám vásJiž dál hledat nemusíte - věřím, že jsem pro vás ten pravý....
Objev podobné jako SENCOR SVC 0725BK 4 v 1 CLEAN&MOP&GO (SVC 0725BK)