Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz
Vlněné tričko Fjallraven Abisko Wool černá barva, F87193
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Podívejte se také adidas damske tricko 1078220 cerna xl
Vlněné tričko Fjallraven Abisko Wool tmavomodrá barva, F87193
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Podívejte se také detske tricko minecraft 3 cerna 134
Vlněné tričko Fjallraven Abisko Wool Logo F86977
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Podívejte se také lasting wicy 9090 cerna vlnene merino spodky velikost m
Podívejte se také
- tricko
- fjallraven keb eco shell jacket black
- tricko avengers
- sitovane tricko
- damske tricko
- tricko michelangelo
- tricko valka
- tricko sonic cerne tricko s motivem sonic
- boxerske rukavice king cerna cerna cerna 12
- batoh fjallraven totepack no 1 356 dark garnet
- tricko letajici orel
- tricko monkeys white
- tricko zombie bubenik
- kangaroos dlouhe tricko
- tricko s pajetkami
- tricko hneda 6xl
- tricko ruzovy jednorozec
- funkcni tricko crivit
- tricko australsky ovcak
- tricko keltsky pirat
Vlněné tričko Fjallraven Abisko Wool Classic šedá barva, s potiskem, F84117
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Objev podobné jako Vlněné tričko Fjallraven Abisko Wool Classic šedá barva, s potiskem, F84117
Vlněné tričko s dlouhým rukávem Fjallraven Abisko Wool zelená barva, F87194
Tričko s dlouhým rukávem z kolekce Fjallraven. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Objev podobné jako Vlněné tričko s dlouhým rukávem Fjallraven Abisko Wool zelená barva, F87194
Sportovní tričko s dlouhým rukávem Fjallraven Abisko Wool tmavomodrá barva, hladký, F87194
Sportovní triko s dlouhým rukávem z kolekce Fjallraven. Model vyroben z materiálu izolujícího od chladu s vlnou.
Objev podobné jako Sportovní tričko s dlouhým rukávem Fjallraven Abisko Wool tmavomodrá barva, hladký, F87194
Legíny Fjallraven Abisko Tights dámské, černá barva, hladké, F84773
Legíny z kolekce Fjallraven. Model vyroben z jednobarevné pleteniny. Vysoce elastický materiál zaručuje plnou volnost pohybu.
Objev podobné jako Legíny Fjallraven Abisko Tights dámské, černá barva, hladké, F84773
Vlněné tričko Fjallraven Abisko Wool Classic tmavomodrá barva, s potiskem, F84117
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z pleteniny s potiskem. Model s vysokým obsahem vlny, který má přirozené prodyšné a vlhkost pohlcující vlastnosti.
Objev podobné jako Vlněné tričko Fjallraven Abisko Wool Classic tmavomodrá barva, s potiskem, F84117
Sportovní triko Fjallraven Abisko Wool zelená barva, F87193
Sportovní triko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z prodyšného materiálu s vlnou.
Objev podobné jako Sportovní triko Fjallraven Abisko Wool zelená barva, F87193
Sportovní mikina Fjallraven Abisko Lite zelená barva, F87142
Sportovní mikina z kolekce Fjallraven. Model se zapínáním na zip, vyroben z fleecového materiálu.
Objev podobné jako Sportovní mikina Fjallraven Abisko Lite zelená barva, F87142
Sportovní triko Fjallraven Abisko Day zelená barva, F87197
Sportovní triko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z materiálu odvádějícího vlhkost.
Objev podobné jako Sportovní triko Fjallraven Abisko Day zelená barva, F87197
Outdoorové šortky Fjallraven Abisko Lite tmavomodrá barva, F82465
Outdoorové kalhoty z kolekce Fjallraven. Model vyroben z prodyšného materiálu.
Objev podobné jako Outdoorové šortky Fjallraven Abisko Lite tmavomodrá barva, F82465
Sportovní legíny Fjallraven Abisko dámské, zelená barva, hladké, F84773.614
Sportovní legíny z kolekce Fjallraven. Model vyroben z rychleschnoucího materiálu.
Objev podobné jako Sportovní legíny Fjallraven Abisko dámské, zelená barva, hladké, F84773.614
Batoh Fjallraven Abisko Hike Foldsack zelená barva, velký, hladký, F27222
Batoh z kolekce Fjallraven. Model vyroben z textilního materiálu.
Objev podobné jako Batoh Fjallraven Abisko Hike Foldsack zelená barva, velký, hladký, F27222
Batoh Fjallraven Abisko Hike Foldsack tmavomodrá barva, velký, hladký, F27222.560
Batoh z kolekce Fjallraven. Model vyroben z textilního materiálu.
Objev podobné jako Batoh Fjallraven Abisko Hike Foldsack tmavomodrá barva, velký, hladký, F27222.560
Legíny Fjallraven Abisko Tights W F84773 243 dámské, oranžová barva, hladké
Legíny z kolekce Fjallraven. Model vyroben z elastické tkaniny. Vysoce elastický materiál zaručuje plnou volnost pohybu.
Objev podobné jako Legíny Fjallraven Abisko Tights W F84773 243 dámské, oranžová barva, hladké
Fjällräven Abisko Short Tights W 550 Black S
Fjällräven Abisko Short Tights W - skvěle padnoucí krátké legíny z dvojitě pleteného strečového materiálu, který dobře odvádí vlhkost. Jsou vyrobené z recyklovaného polyesteru s matným, neprůsvitným povrchem a jsou skvělé na jednodenní výlety a pobyt v přírodě.
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Short Tights W 550 Black S
Vlněné tričko AllSaints BERN černá barva, W108KB
Tričko z kolekce AllSaints. Model vyroben z extrémně pohodlné pleteniny.
Objev podobné jako Vlněné tričko AllSaints BERN černá barva, W108KB
Fjällräven Abisko Hip Pack 6 Ledvinka Mustard Yellow
Pohodlná a funkční.Funkční ledvinka s přiléhavým střihem navržená pro outdoorové aktivity s vysokou pohyblivostí. Hlavní tkanina je vyrobena z recyklovaného polyamidu a zadní panel je bezešvý s ventilovanou měkkou pěnou pro pohodlí a snížení rizika odřenin. Bederní pás s nastavením dopředu pro dokonalé přizpůsobení tělu. Ledvinka má jednu velkou přihrádku s vnitřními kapsami, jednu menší přihrádku, dva strečové držáky na lahve a dvě snadno dostupné boční kapsy. Velké nosné ucho nahoře a elastická šňůra na přední straně se dají použít k připevnění dalšího vybavení. Vlastnosti:Hlavní tkanina je 100% recyklovaný 210D polyamid ripstop s PU zátěrem 1500 mm.Všechny podšívky, síťovina a popruhy jsou vyrobeny z recyklovaných nebo částečně recyklovaných materiálů.Bezešvý zadní panel s ventilovanou měkkou pěnou pro pohodlí.Velká hlavní přihrádka s vnitřními kapsami na organizaci a háčkem na klíče.Menší přihrádka na zip a dva strečové kapsy na lahve. Specifikace:Materiál: 100% polyamid 210D Ripstop (recyklovaný)Podšívka: 100% polyamid 210D (recyklovaný)Počet kapes: 9Kapsy: Vnitřní síťované kapsy, Vnější strečové kapsy, Bezpečnostní kapsa, Boční kapsy na zipVlastnosti vybavení: Boční kompresní popruhyVýška: 19 cmŠířka: 64 cmHloubka: 13 cmObjem: 6 lHmotnost: 350 g Péče:Praní: nepratChemické čištění: nečistit chemickyBělení: nebělitSušení: nesušit v sušičceŽehlení: nežehlitDalší pokyny: měkký kartáč a vlažná voda Typ aktivity: Lifestyle Objem: 1 - 10 L;6 L Hmotnost: 350 g Pohlaví: Unisex Typ: Ledvinka Typ produktu: Taška přes rameno Barva: Žlutá Barva podle výrobce: Mustard Yellow Věková skupina: Dospělý Série: Abisko
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Hip Pack 6 Ledvinka Mustard Yellow
Sportovní mikina Fjallraven Abisko Sun s kapucí, F87199
Sportovní mikina s kapucí z kolekce Fjallraven. Model vyroben z rychleschnoucího materiálu.
Objev podobné jako Sportovní mikina Fjallraven Abisko Sun s kapucí, F87199
Sportovní mikina Fjallraven Abisko Sun s kapucí, F84108
Sportovní mikina s kapucí z kolekce Fjallraven. Model vyroben z rychleschnoucího materiálu.
Objev podobné jako Sportovní mikina Fjallraven Abisko Sun s kapucí, F84108
Fjällräven Abisko Short Tights W 550 Black XS
Fjällräven Abisko Short Tights W - skvěle padnoucí krátké legíny z dvojitě pleteného strečového materiálu, který dobře odvádí vlhkost. Jsou vyrobené z recyklovaného polyesteru s matným, neprůsvitným povrchem a jsou skvělé na jednodenní výlety a pobyt v přírodě.
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Short Tights W 550 Black XS
Fjällräven Abisko Short Tights W 550 Black M
Fjällräven Abisko Short Tights W - skvěle padnoucí krátké legíny z dvojitě pleteného strečového materiálu, který dobře odvádí vlhkost. Jsou vyrobené z recyklovaného polyesteru s matným, neprůsvitným povrchem a jsou skvělé na jednodenní výlety a pobyt v přírodě.
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Short Tights W 550 Black M
Fjällräven Abisko Short Tights W 550 Black L
Fjällräven Abisko Short Tights W - skvěle padnoucí krátké legíny z dvojitě pleteného strečového materiálu, který dobře odvádí vlhkost. Jsou vyrobené z recyklovaného polyesteru s matným, neprůsvitným povrchem a jsou skvělé na jednodenní výlety a pobyt v přírodě.
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Short Tights W 550 Black L
Fjällräven Abisko Trail Stretch W Dark Navy 40 Outdoorové kalhoty
Jednoduché a funkční outdoorové kalhoty ze čtyřsměrné strečové tkaniny, která je odolná a poskytuje naprostou svobodu pohybu. Nadčasový design znamená, že se v nich v přírodě budete cítit jako doma, stejně jako v rušném městě. Ideální volba pro cestování! Vlastnosti Čtyřsměrný streč, který je pohodlný a odolný Ženský střih s předtvarovanými koleny Diskrétní kapsa na noze se zipem Dvě kapsy na ruce Kapsa na mince Jedna kapsa na noze na zip a jedna zadní kapsa s klopou na knoflík Smyčka v pase na připevnění výstroje Technické údaje Pás: Nízký Střih: Regular Počet kapes: 5 Kapsy: zadní kapsa, kapsa na ruce, boční kapsa se zipem Větrání: Ne Upozornění: Obsahuje netextilní prvky živočišného původu Péče Perte na 40°C. Nečistěte na sucho. Nebělit. Nesušit v sušičce. Žehlit na max. 110°C. Další pokyny: perte s podobnými barvami, nepoužívejte aviváž. Sezóna: Jaro;Zima;Léto;Podzim Velikost: 40 Barva podle výrobce: Dark Navy Typ produktu: Kalhoty Specifikace materiálu: Elastická vlákna;Polyamid Hmotnost: 165 g Délka: Standard Pohlaví: Dámské Věková skupina: Dospělý Materiál: Polyamid;Elastická vlákna Střih: Slim Fit Země původu: Vietnam Barva: Modrá Typ aktivity: Outdoor
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Trail Stretch W Dark Navy 40 Outdoorové kalhoty
Fjällräven Abisko Hike Foldsack Navy UNI 25 L Outdoorový batoh
Abisko Hike Foldsack je všestranný a lehký batoh o objemu 25 l, ideální pro denní túry a cestování. Tento batoh je vyroben ze 100 % recyklovaného nylonu a má sklopné zapínání na zip, které je zajištěno plastovou boční sponou. Sklopný uzávěr se snadno používá a může poskytnout 4 - 5 litrů úložného prostoru navíc nebo k zajištění karimatky nebo jiných delších předmětů. Obsahuje kapsu na zip skrytou pod záhybem. Pevný zádový systém s ventilační vzduchovou síťovinou na zádech a ramenních popruzích; nastavitelný hrudní popruh a bederní popruh jsou odnímatelné. Vnitřní kapsa a kapsa na zip a dvě nadrozměrné boční kapsy na vnější straně. Vpředu se nachází upevnění na turistické hole nebo cepín. Bungy šňůrka na předním panelu. Pokud hledáte vysoce funkční batoh, už nehledejte. Abisko Hike Foldsack má všechny funkce potřebné pro každodenní outdoorový život. Vlastnosti Hlavní látka, výztuž a podšívka jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného nylonu. Pevný zádový panelový systém s ventilační vzduchovou síťovinou na zádech a ramenních popruzích. Zapínání na zip s plastovou přezkou, kapsa pod záhybem. Vnitřní kapsa a kapsa na zip. Nastavitelný a odnímatelný hrudní a bederní popruh. Technické údaje Materiál: 100 % polyamid 210D Ripstop Podšívka: 100 % polyamid Počet kapes: 5 Kapsy: Vnitřní kapsa, Vnitřní přihrádka, Síťovaná kapsa, Otevřená boční kapsa, Vnější síťovaná kapsa, Vnitřní kapsa na zip, Vnější kapsa na zip Nosný systém: Pevný, Polstrovaný zádový panel Hrudní popruh: Ano Odnímatelný hrudní popruh: Ne Bederní popruh: Ano Odnímatelný bederní popruh: Ano Horní víko: Rolltop Horní otevírání: Ano Přední otevírání: Ne Spodní otvor: Ne Snowlock: Ne Vlastnosti: Držák na cepín nebo turistické hole, Držák na turistické hole, Boční kompresní popruhy Kompatibilní s hydratačním systémem: Ne Včetně pláštěnky: Ne Včetně podložky k sezení: Ne Nastavitelná délka zad: Ne Pouzdro na notebook: Ne Environmentální informace: Impregnace bez obsahu fluorokarbonů, recyklované látky Péče Neprat. Nečistěte na sucho. Nebělit. Nesušit v sušičce. Nežehlit. Vyčistěte měkkým kartáčem ve vlažné vodě. Velikost: UNI Objem: 21 - 30 L;25 L Země původu: Vietnam Hmotnost: 900 g Typ: Batoh Specifikace materiálu: Ripstop Materiál: Ripstop Šířka (cm): 20.0 Hmotnost (g): 900.0 Pláštěnka na batoh: Ne Typ produktu: Batoh Barva: Modrá Věková skupina: Dospělý Barva podle výrobce: Navy Délka zad: Standardní Délka (cm): 26.0 Pohlaví: Unisex Výška (cm): 53.0 Typ aktivity: Treking
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Hike Foldsack Navy UNI 25 L Outdoorový batoh
Fjällräven Abisko Hike Foldsack Iron Grey UNI 25 L Outdoorový batoh
Abisko Hike Foldsack je všestranný a lehký batoh o objemu 25 l, ideální pro denní túry a cestování. Tento batoh je vyroben ze 100 % recyklovaného nylonu a má sklopné zapínání na zip, které je zajištěno plastovou boční sponou. Sklopný uzávěr se snadno používá a může poskytnout 4 - 5 litrů úložného prostoru navíc nebo k zajištění karimatky nebo jiných delších předmětů. Obsahuje kapsu na zip skrytou pod záhybem. Pevný zádový systém s ventilační vzduchovou síťovinou na zádech a ramenních popruzích; nastavitelný hrudní popruh a bederní popruh jsou odnímatelné. Vnitřní kapsa a kapsa na zip a dvě nadrozměrné boční kapsy na vnější straně. Vpředu se nachází upevnění na turistické hole nebo cepín. Bungy šňůrka na předním panelu. Pokud hledáte vysoce funkční batoh, už nehledejte. Abisko Hike Foldsack má všechny funkce potřebné pro každodenní outdoorový život. Vlastnosti Hlavní látka, výztuž a podšívka jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného nylonu. Pevný zádový panelový systém s ventilační vzduchovou síťovinou na zádech a ramenních popruzích. Zapínání na zip s plastovou přezkou, kapsa pod záhybem. Vnitřní kapsa a kapsa na zip. Nastavitelný a odnímatelný hrudní a bederní popruh. Technické údaje Materiál: 100 % polyamid 210D Ripstop Podšívka: 100 % polyamid Počet kapes: 5 Kapsy: Vnitřní kapsa, Vnitřní přihrádka, Síťovaná kapsa, Otevřená boční kapsa, Vnější síťovaná kapsa, Vnitřní kapsa na zip, Vnější kapsa na zip Nosný systém: Pevný, Polstrovaný zádový panel Hrudní popruh: Ano Odnímatelný hrudní popruh: Ne Bederní popruh: Ano Odnímatelný bederní popruh: Ano Horní víko: Rolltop Horní otevírání: Ano Přední otevírání: Ne Spodní otvor: Ne Snowlock: Ne Vlastnosti: Držák na cepín nebo turistické hole, Držák na turistické hole, Boční kompresní popruhy Kompatibilní s hydratačním systémem: Ne Včetně pláštěnky: Ne Včetně podložky k sezení: Ne Nastavitelná délka zad: Ne Pouzdro na notebook: Ne Environmentální informace: Impregnace bez obsahu fluorokarbonů, recyklované látky Péče Neprat. Nečistěte na sucho. Nebělit. Nesušit v sušičce. Nežehlit. Vyčistěte měkkým kartáčem ve vlažné vodě. Typ: Batoh Hmotnost: 900 g Pohlaví: Unisex Barva podle výrobce: Iron Grey Typ produktu: Batoh Výška (cm): 53.0 Délka zad: Standardní Šířka (cm): 20.0 Objem: 25 L;21 - 30 L Typ aktivity: Treking Pláštěnka na batoh: Ne Délka (cm): 26.0 Hmotnost (g): 900.0 Věková skupina: Dospělý Barva: Šedá Specifikace materiálu: Ripstop Materiál: Ripstop Země původu: Vietnam Velikost: UNI
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Hike Foldsack Iron Grey UNI 25 L Outdoorový batoh
Fjällräven Abisko Hike Foldsack Patina Green UNI 25 L Outdoorový batoh
Abisko Hike Foldsack je všestranný a lehký batoh o objemu 25 l, ideální pro denní túry a cestování. Tento batoh je vyroben ze 100 % recyklovaného nylonu a má sklopné zapínání na zip, které je zajištěno plastovou boční sponou. Sklopný uzávěr se snadno používá a může poskytnout 4 - 5 litrů úložného prostoru navíc nebo k zajištění karimatky nebo jiných delších předmětů. Obsahuje kapsu na zip skrytou pod záhybem. Pevný zádový systém s ventilační vzduchovou síťovinou na zádech a ramenních popruzích; nastavitelný hrudní popruh a bederní popruh jsou odnímatelné. Vnitřní kapsa a kapsa na zip a dvě nadrozměrné boční kapsy na vnější straně. Vpředu se nachází upevnění na turistické hole nebo cepín. Bungy šňůrka na předním panelu. Pokud hledáte vysoce funkční batoh, už nehledejte. Abisko Hike Foldsack má všechny funkce potřebné pro každodenní outdoorový život. Vlastnosti Hlavní látka, výztuž a podšívka jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného nylonu. Pevný zádový panelový systém s ventilační vzduchovou síťovinou na zádech a ramenních popruzích. Zapínání na zip s plastovou přezkou, kapsa pod záhybem. Vnitřní kapsa a kapsa na zip. Nastavitelný a odnímatelný hrudní a bederní popruh. Technické údaje Materiál: 100 % polyamid 210D Ripstop Podšívka: 100 % polyamid Počet kapes: 5 Kapsy: Vnitřní kapsa, Vnitřní přihrádka, Síťovaná kapsa, Otevřená boční kapsa, Vnější síťovaná kapsa, Vnitřní kapsa na zip, Vnější kapsa na zip Nosný systém: Pevný, Polstrovaný zádový panel Hrudní popruh: Ano Odnímatelný hrudní popruh: Ne Bederní popruh: Ano Odnímatelný bederní popruh: Ano Horní víko: Rolltop Horní otevírání: Ano Přední otevírání: Ne Spodní otvor: Ne Snowlock: Ne Vlastnosti: Držák na cepín nebo turistické hole, Držák na turistické hole, Boční kompresní popruhy Kompatibilní s hydratačním systémem: Ne Včetně pláštěnky: Ne Včetně podložky k sezení: Ne Nastavitelná délka zad: Ne Pouzdro na notebook: Ne Environmentální informace: Impregnace bez obsahu fluorokarbonů, recyklované látky Péče Neprat. Nečistěte na sucho. Nebělit. Nesušit v sušičce. Nežehlit. Vyčistěte měkkým kartáčem ve vlažné vodě. Pláštěnka na batoh: Ne Věková skupina: Dospělý Délka (cm): 26.0 Objem: 25 L;21 - 30 L Výška (cm): 53.0 Barva: Zelená Pohlaví: Unisex Hmotnost (g): 900.0 Materiál: Ripstop Specifikace materiálu: Ripstop Typ produktu: Batoh Délka zad: Standardní Barva podle výrobce: Patina Green Šířka (cm): 20.0 Typ aktivity: Treking Země původu: Vietnam Velikost: UNI Hmotnost: 900 g Typ: Batoh
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Hike Foldsack Patina Green UNI 25 L Outdoorový batoh
Vlněné tričko Icebreaker 200 Oasis SS Crewe černá barva, IB1045090011
Tričko z kolekce Icebreaker. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny.
Objev podobné jako Vlněné tričko Icebreaker 200 Oasis SS Crewe černá barva, IB1045090011
Fjällräven Abisko Trekking Tights Pro W Black/Iron Grey M Outdoorové kalhoty
Vysoce technické legíny vyrobené z dvojitě pletené elastické tkaniny odvádějící vlhkost s recyklovaným polyesterem a matnou, neprůhlednou úpravou. Kapsy jsou nakloněny pro snazší přístup a 7/8 délka kalhot opravdu dobře sedí s ponožkami a turistickými botami. Výztuhy z vysoce elastické Cordury poskytují dodatečnou ochranu v náročném terénu nebo při sezení na vlhkém podkladu.VlastnostiRecyklovaný: Pro výrobu nového produktu byl zrecyklován jiný výrobek nebo již použitý materiálVysoký pasKapsa na mapu Věková skupina: Dospělý Materiál: Elastická vlákna;Polyamid Typ produktu: Legíny Specifikace materiálu: Elastická vlákna;Polyamid Barva: Černá Velikost: M Země původu: Vietnam Barva podle výrobce: Black/Iron Grey Střih: Slim Fit Délka: 7/8 (pants) Typ aktivity: Outdoor Pohlaví: Dámské Sezóna: Léto;Zima;Jaro;Podzim Hmotnost: 245 g
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Trekking Tights Pro W Black/Iron Grey M Outdoorové kalhoty
Fjällräven Abisko Trekking Tights Pro W Black/Iron Grey XS Outdoorové kalhoty
Vysoce technické legíny vyrobené z dvojitě pletené elastické tkaniny odvádějící vlhkost s recyklovaným polyesterem a matnou, neprůhlednou úpravou. Kapsy jsou nakloněny pro snazší přístup a 7/8 délka kalhot opravdu dobře sedí s ponožkami a turistickými botami. Výztuhy z vysoce elastické Cordury poskytují dodatečnou ochranu v náročném terénu nebo při sezení na vlhkém podkladu.VlastnostiRecyklovaný: Pro výrobu nového produktu byl zrecyklován jiný výrobek nebo již použitý materiálVysoký pasKapsa na mapu Sezóna: Podzim;Zima;Léto;Jaro Hmotnost: 245 g Délka: 7/8 (pants) Typ aktivity: Outdoor Materiál: Polyamid;Elastická vlákna Barva: Černá Velikost: XS Pohlaví: Dámské Specifikace materiálu: Elastická vlákna;Polyamid Země původu: Vietnam Věková skupina: Dospělý Střih: Slim Fit Barva podle výrobce: Black/Iron Grey Typ produktu: Legíny
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Trekking Tights Pro W Black/Iron Grey XS Outdoorové kalhoty
Fjällräven Abisko Trekking Tights Pro W Indigo Blue/Iron Grey S Outdoorové kalhoty
Vysoce technické legíny vyrobené z dvojitě pletené elastické tkaniny odvádějící vlhkost s recyklovaným polyesterem a matnou, neprůhlednou úpravou. Kapsy jsou nakloněny pro snazší přístup a 7/8 délka kalhot opravdu dobře sedí s ponožkami a turistickými botami. Výztuhy z vysoce elastické Cordury poskytují dodatečnou ochranu v náročném terénu nebo při sezení na vlhkém podkladu.VlastnostiRecyklovaný: Pro výrobu nového produktu byl zrecyklován jiný výrobek nebo již použitý materiálVysoký pasKapsa na mapu Sezóna: Jaro;Podzim;Léto;Zima Hmotnost: 245 g Věková skupina: Dospělý Materiál: Polyamid;Elastická vlákna Velikost: S Země původu: Vietnam Střih: Slim Fit Délka: 7/8 (pants) Specifikace materiálu: Polyamid;Elastická vlákna Barva podle výrobce: Indigo Blue/Iron Grey Pohlaví: Dámské Typ aktivity: Outdoor Typ produktu: Legíny Barva: Modrá
Objev podobné jako Fjällräven Abisko Trekking Tights Pro W Indigo Blue/Iron Grey S Outdoorové kalhoty
Tričko Fjallraven 1960 Logo černá barva, s aplikací, F87313
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Model z extrémně příjemného materiálu s vysokým podílem bavlny.
Objev podobné jako Tričko Fjallraven 1960 Logo černá barva, s aplikací, F87313
Vlněné tričko s dlouhým rukávem Icebreaker 200 Oasis LS Half Zip černá barva, IB1043670011
Tričko s dlouhým rukávem z kolekce Icebreaker. Model vyroben z tenké, velmi elastické tkaniny.
Objev podobné jako Vlněné tričko s dlouhým rukávem Icebreaker 200 Oasis LS Half Zip černá barva, IB1043670011
Vlněné tričko American Vintage béžová barva, RAX18CH24
Tričko z kolekce American Vintage. Model vyroben z jednobarevné pleteniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Objev podobné jako Vlněné tričko American Vintage béžová barva, RAX18CH24
Vlněné tričko AllSaints BERN bílá barva, W108KB
Tričko z kolekce AllSaints. Model vyroben z extrémně pohodlné pleteniny.
Objev podobné jako Vlněné tričko AllSaints BERN bílá barva, W108KB
Rukavice Smartwool Boiled Wool černá barva, SW002430
Rukavice z kolekce Smartwool. Model vyroben z materiálu izolujícího od chladu s merino vlnou.
Objev podobné jako Rukavice Smartwool Boiled Wool černá barva, SW002430
Sportovní triko Fjallraven Abisko Wool Fox oranžová barva, F84118
Sportovní triko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z materiálu izolujícího od chladu s vlnou.
Objev podobné jako Sportovní triko Fjallraven Abisko Wool Fox oranžová barva, F84118
Funkční legíny Haglöfs Latnja Wool černá barva, 607475
Funkční legíny z kolekce Haglöfs. Model vyroben z materiálu izolujícího od chladu s merino vlnou.
Objev podobné jako Funkční legíny Haglöfs Latnja Wool černá barva, 607475
Vlněné tričko s dlouhým rukávem Icebreaker zelená barva
Tričko s dlouhým rukávem z kolekce Icebreaker. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny.
Objev podobné jako Vlněné tričko s dlouhým rukávem Icebreaker zelená barva
Tričko Fjallraven Fjällräven Logo Tee béžová barva, F87146
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z pleteniny s potiskem. Model z extrémně příjemného materiálu s vysokým podílem bavlny.
Objev podobné jako Tričko Fjallraven Fjällräven Logo Tee béžová barva, F87146
Sportovní triko Fjallraven Abisko Wool Classic zelená barva, s potiskem, F84117
Sportovní triko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z materiálu izolujícího od chladu s vlnou.
Objev podobné jako Sportovní triko Fjallraven Abisko Wool Classic zelená barva, s potiskem, F84117
Tričko Fjallraven Fjällräven Fox béžová barva, s potiskem, F87052
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z pleteniny s potiskem. Model ze vzdušného materiálu s vysokým podílem bavlny.
Objev podobné jako Tričko Fjallraven Fjällräven Fox béžová barva, s potiskem, F87052
Vlněné tričko Day Birger et Mikkelsen Carolina šedá barva
Tričko z kolekce Day Birger et Mikkelsen. Model vyroben z z tenké, elastické tkaniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Objev podobné jako Vlněné tričko Day Birger et Mikkelsen Carolina šedá barva
Vlněné tričko Day Birger et Mikkelsen Carolina zelená barva
Tričko z kolekce Day Birger et Mikkelsen. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Objev podobné jako Vlněné tričko Day Birger et Mikkelsen Carolina zelená barva
Sportovní tričko Fjallraven Fjallraven Logo zelená barva, s potiskem, F87310
Sportovní triko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z materiálu odvádějícího vlhkost.
Objev podobné jako Sportovní tričko Fjallraven Fjallraven Logo zelená barva, s potiskem, F87310
Tričko Fjallraven Fjallraven Logo Tee žlutá barva, s potiskem, F87146
Tričko z kolekce Fjallraven. Model vyroben z tenké, lehce elastické látky.
Objev podobné jako Tričko Fjallraven Fjallraven Logo Tee žlutá barva, s potiskem, F87146
Funkční triko s dlouhým rukávem Haglöfs Latnja Wool černá barva, 607476
Funkční tričko s dlouhým rukávem z kolekce Haglöfs. Model vyroben z materiálu izolujícího od chladu s merino vlnou.
Objev podobné jako Funkční triko s dlouhým rukávem Haglöfs Latnja Wool černá barva, 607476
Tepláková mikina Fjallraven Fjällräven Logo černá barva, s potiskem, F84142.550
Tepláková mikina z kolekce Fjallraven. Model vyroben z bavlny.
Objev podobné jako Tepláková mikina Fjallraven Fjällräven Logo černá barva, s potiskem, F84142.550
Vlněné tričko s dlouhým rukávem Gestuz šedá barva, s golfem, 10905442
Tričko s dlouhým rukávem z kolekce Gestuz. Model vyroben z melanžové pleteniny. Vlna díky svým vysokým termoregulačním vlastnostem pomáhá udržet teplo, když je zima, a chladit, když je teplo.
Objev podobné jako Vlněné tričko s dlouhým rukávem Gestuz šedá barva, s golfem, 10905442
Fjällräven Kånken Re-Wool Batoh Granite Grey 16 L
Speciální verze klasického batohu Kånken vyrobená z recyklované vlny. Pomocí tradičních metod se odpad z textilního průmyslu zpracujícího vlnu transformuje na vysoce kvalitní tkaninu Melton. Zadní panel, základna, kapsy a podšívka jsou z G-1000 HeavyDuty Eco S, stejně jako podložka na sezení, která je vložena v hlavní složce.VlastnostiBio: Vyrobeno z organické bavlny pěstováno bez toxických pesticidů a syntetických hnojiv as využitím menšího množství vodyBez chemikálií: Během výrobního procesu nebyly použity škodlivé chemikálieRecyklovatelný: Výrobek lze na konci jeho životního cyklu použít k výrobě nového produktu Materiál: Vlna;Polyamid Šířka (cm): 2.0 Typ aktivity: City/Urban;Outdoor Pláštěnka na batoh: Ne Barva podle výrobce: Granite Grey Série: Kånken Specifikace materiálu: Vlna;Polyamid Věková skupina: Dospělý Objem: 11 - 20 L;16 L Barva: Šedá Délka (cm): 16.0 Nepromokavé: Ano Pohlaví: Unisex Výška (cm): 36.0 Země původu: Vietnam Hmotnost: 533 g Typ produktu: Batoh Typ: Batoh
Objev podobné jako Fjällräven Kånken Re-Wool Batoh Granite Grey 16 L
Podívejte se také
- WOODWICK Warm Wool 275 g (5038581058160)
- damske tricko ohnivy andel
- tricko jednorozec a vila
- tricko ruzovy jednorozec detske
- divci tricko sportee 100
- detske tricko volkswagen lama
- cerveno bile tricko xs
- damske tricko fuck mickey
- lasting sova 5151 modra vlnene merino spodky velikost 100
- cerna kosile
- kalhoty top ten winner cerna cerna 130
- magnet 3pagen obuv stela cerna cerna 37
- PERWOLL Wool 1,92 l (32 praní) (9000101542318)
- lasting werolo 9060 cerne vlnene bezesve triko velikost s m
- daffy duck panske tricko s
- tricko palm springs bila xxl
- tricko avengers 5 4xl bila
- damske tricko premium brazilska vlajka
- RUPES Blue Wool Polishing Pad COARSE (9.BW100H)
- RUPES Blue Wool Polishing Pad COARSE (9.BW180H)
- RUPES Yellow Wool Polishing Pad MEDIUM (9.BW150M)
- WOOLITE Delicate & Wool 3,6 l (60 praní) (5900627090536)