tempish wire 3 0 sptte702nad
Tempish REACT PRO R1 II Chrániče na kolena, černá, velikost
Chrániče kolen Tempish REACT PRO R1 II jsou vyrobeny z pružného neoprenového materiálu. Disponují technologií MEMORY FOAM pro lepší absorbci nárazů. Anatomický tvar zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení během sportovních aktivit.
- Pružný neoprenový materiál pro pohodlné nošení
- Funkce MEMORY FOAM pro optimální tlumení nárazů
- Anatomický tvar zajišťující maximální pohodlí a přilnavost
- Univerzální použití pro různé sportovní aktivity
Objev podobné jako Tempish REACT PRO R1 II Chrániče na kolena, černá, velikost
Tempish ATACK II Florbalové štulpny, černá, velikost
Sportovní štulpny Tempish ATACK II s ponožkou jsou vyrobeny z prodyšného materiálu. Díky elasticitě dobře drží na noze bez nepříjemného stahování. Chodidlo je upraveno pro prevenci klouzání v botě.
- Velmi příjemný prodyšný materiál
- Vynikající elasticita pro perfektní přilnavost
- Speciálně upravené chodidlo proti klouzání
- Nedochází k nepohodlnému stahování nohy
Objev podobné jako Tempish ATACK II Florbalové štulpny, černá, velikost
Waldbeck Flow Wire, kabel na ochranu proti zamrznutí, 4m, stermostatem, IP68
Waldbeck Flow Wire je 4metrový topný kabel s integrovaným termostatem pro ochranu vnějšího potrubí před zamrznutím. Zařízení automaticky reguluje teplotu pomocí funkce AntiFrost a disponuje vysokou odolností IP68. Kabel zajišťuje efektivní přezimování potrubí s konstantním výkonem 16 W/m.
- Automatický termostat s funkcí AntiFrost (zapíná při 6°C, vypíná při 13°C)
- Vysoká odolnost IP68 proti prachu a stříkající vodě
- Snadná instalace na různé typy vnějšího potrubí
- Konstantní topný výkon 16 W/m pro spolehlivou ochranu
Objev podobné jako Waldbeck Flow Wire, kabel na ochranu proti zamrznutí, 4m, stermostatem, IP68
Podívejte se také
Zeck Vazatelné ocelové lanko 7x7 Steel Wire 5m - 0,54mm / 24kg,Zeck Vazatelné ocelové lanko 7x7 Steel Wire 5m - 0,54mm / 24kg
Zeck vazatelné ocelové lanko 7x7 je vyrobeno z kvalitní japonské nerezové oceli. Má tmavou nereflektující barvu a díky splétání 7x7 se dobře stříhá a váže. Nosnost lanka je 24 kg při průměru 0,54 mm a délce 5 metrů.
- Vynikající kvalita japonské nerezové oceli
- Snadné stříhání a vázání díky 7x7 splétání
- Tmavá nereflektující barva pro diskrétní použití
- Dobrá soudržnost vláken i po přestřihnutí
Objev podobné jako Zeck Vazatelné ocelové lanko 7x7 Steel Wire 5m - 0,54mm / 24kg,Zeck Vazatelné ocelové lanko 7x7 Steel Wire 5m - 0,54mm / 24kg