Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz

SAPHO 33201 samolepicí háček, 4 ks, černá mat

Tato elegantní sada háčků bude praktickým doplňkem každé moderní koupelny. Můžete na ně zavěsit nejen ručníky, ale například i župany. Pomocí 3M lepicí pásky, která spolehlivě nahradí vruty či prostředky pro trvalé upevnění, je nalepíte na obklady. Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný.

Podívejte se také samolepici dlazdice

cena 329.0 Kč
Detail

SAPHO 33209 samolepicí háček, 4 ks, broušený nerez

Tato elegantní sada háčků bude praktickým doplňkem každé moderní koupelny. Můžete na ně zavěsit nejen ručníky, ale například i župany. Pomocí 3M lepicí pásky, která spolehlivě nahradí vruty či prostředky pro trvalé upevnění, je nalepíte na obklady. Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný.

Podívejte se také samolepici zrcadla

cena 209.0 Kč
Detail

SAPHO X-ROUND BLACK samolepící čtyřháček, černá mat XR221B

Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě: Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene. Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. Opatřen oboustrannou 3M lepící páskou, která zaručuje mimořádnou životnost spoje, spolehlivě nahrazuje vruty či jiné prostředky pro trvalé upevnění Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastnýSamolepící koupelnové doplňky jsou ideálním řešením, pokud nechcete vrtat do obkladů.Lepící páska přilne k různým povrchům a umožňuje snadné odstranění doplňků bez zanechání stop či poškození.Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Zastoupeny jsou doplňky s povrchovou úpravou v chromu, matné černé, matné bílé a matné zlaté. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady. EAN: 8592207039348

Podívejte se také samolepici etikety papir

cena 680.0 Kč
Detail

SAPHO FLORI háček, černá mat RF001/15

Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě: Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene. Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled jsou osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné. EAN: 8590913870989

Objev podobné jako SAPHO FLORI háček, černá mat RF001/15

cena 648.0 Kč
Detail

SAPHO RF001/15 Flori háček, černá mat

Moderní matný háček bude praktickým doplňkem každé koupelny. Instaluje se navrtáním do zdi.

Objev podobné jako SAPHO RF001/15 Flori háček, černá mat

cena 659.0 Kč
Detail

SAPHO 31201 samolepicí háček, broušený nerez

Tento elegantní háček bude praktickým doplňkem každé moderní koupelny. Pomocí 3M lepicí pásky, která spolehlivě nahradí vruty či prostředky pro trvalé upevnění, ho nalepíte na obklady. Před nalepením se ujistěte, že povrch není špinavý, zaprášený nebo mastný.

Objev podobné jako SAPHO 31201 samolepicí háček, broušený nerez

cena 115.0 Kč
Detail

Sapho XR219B X-Round samolepicí háček, černá

Moderní matný háček bude praktickým doplňkem každé koupelny. Instaluje se nalepením na obklady, nebudete si tak ničit kachličky.

Objev podobné jako Sapho XR219B X-Round samolepicí háček, černá

cena 165.0 Kč
Detail

Gedy PIRENEI háček, balení 2 ks, černá mat PI2714

Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě: Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene. Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, zlaté a matné zlaté variantě. EAN: 8003341301357

Objev podobné jako Gedy PIRENEI háček, balení 2 ks, černá mat PI2714

cena 894.0 Kč
Detail

GEDY PI2714 Pirenei háček, balení 2 ks, černá mat

Elegantní sada háčků v matném černém provedení bude praktickým doplňkem každé koupelny. Instaluje se navrtáním do zdi.

Objev podobné jako GEDY PI2714 Pirenei háček, balení 2 ks, černá mat

cena 899.0 Kč
Detail

GEDY PIRENEI háček, balení 2 ks, černá mat (PI2714)

Háček do koupelny s atypickým tvarem základny, uchycení na hmoždinku, rozměry 20×53×33 mm

Objev podobné jako GEDY PIRENEI háček, balení 2 ks, černá mat (PI2714)

cena 894.0 Kč
Detail

SAPHO PILON otopné těleso 122x1800, se dvěma háčky pro ručník, černá mat IZ124T

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Elektrické vytápění Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Kombinace ústředního a elektrického vytápění Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Masivní a přesto elegantní otopné těleso, které je navíc prostorově úsporné. Těleso je doplněno praktickými háčky Připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913977374

Objev podobné jako SAPHO PILON otopné těleso 122x1800, se dvěma háčky pro ručník, černá mat IZ124T

cena 6552.0 Kč
Detail

SAPHO PILON otopné těleso 270x1800, se čtyřmi háčky pro ručník, černá mat IZ122T

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Elektrické vytápění Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Kombinace ústředního a elektrického vytápění Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Masivní a přesto elegantní otopné těleso, které je navíc prostorově úsporné. Těleso je doplněno praktickými háčky Připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913977350

Objev podobné jako SAPHO PILON otopné těleso 270x1800, se čtyřmi háčky pro ručník, černá mat IZ122T

cena 8684.0 Kč
Detail

SAPHO Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32, hranatý, černá mat SI415

Zakupte produkt SAPHO Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32, hranatý, černá mat SI415 z kategorie Heureka.cz | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna od výrobce SAPHO za cenu 1492.

Objev podobné jako SAPHO Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32, hranatý, černá mat SI415

cena 1492.0 Kč
Detail

SAPHO Podpěrná konzole 490x150x20mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30360

Pro desky AVICE a umyvadla ze série FLAVIA Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konzole Nosnost 50kg při instalaci do zdi z pevných cihel EAN: 8590913855160

Objev podobné jako SAPHO Podpěrná konzole 490x150x20mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30360

cena 1386.0 Kč
Detail

SAPHO Podpěrná konzole 350x150x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30365

Součástí balení je instalační balíček Nosnost 50kg při instalaci do zdi z pevných cihel EAN: 8590913931635

Objev podobné jako SAPHO Podpěrná konzole 350x150x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30365

cena 1550.0 Kč
Detail

SAPHO Podpěrná konzole 490x330x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30370

Pro desky AVICE Součástí balení jsou kotvící šrouby a krytky v barvě konzole Nosnost 50kg při instalaci do zdi z pevných cihel EAN: 8590913879111

Objev podobné jako SAPHO Podpěrná konzole 490x330x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30370

cena 1771.0 Kč
Detail

SAPHO X-ROUND GOLD háček, zlato mat XR205GB

PVD povrchová úprava Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí. Série X-ROUND je jedna z nejprodávanějších sérií. Svým kulatým tvarem úchytu se jedná o zajímavý doplněk, který se hodí do většiny koupelnových interiérů. Série nabízí širokou nabídku doplňků včetně poliček a kosmetických zrcátek. Zastoupeny jsou doplňky s povrchovou úpravou v chromu, matné černé, matné bílé a matné zlaté. Nechte se okouzlit čistými liniemi a podtrhněte vzezření své koupelny doplňky z této řady. EAN: 8592207030208

Objev podobné jako SAPHO X-ROUND GOLD háček, zlato mat XR205GB

cena 517.0 Kč
Detail

Carp´r´us návazec ready ronnie rig strip-x mat brown 25 lb 2 ks - 4-háček - 4

Technické specifikace Háček: Predator Délka: 16,5 cm Nosnost: 25 lb Množství: 2 ks v balení

Objev podobné jako Carp´r´us návazec ready ronnie rig strip-x mat brown 25 lb 2 ks - 4-háček - 4

cena 189.0 Kč
Detail

Wenko Sada 4 nerezových samolepících háčků

Nerezové samolepící háčky německé značky Wenko. Kvalitní a praktické háčky z lesklého kovu připevníte jednoduše bez vrtání a montování. Stačí odstranit ochrannou fólii a nalepit. Háček okamžitě pevně drží. Háčky přilnou na všechny hladké povrchy, jako jsou dlaždice, sklo apod. Díky elegantnímu designu se perfektně hodí do koupelny, kuchyně a kamkoliv do domácnosti. Ideální na zavěšení ručníků, osušek, utěrek nebo oblečení. Kvalitní výrobek německé značky Wenko. Rozměr: 3,4 x 1,9 x 1,5 cm. Materiál: nerezová ocel.

Objev podobné jako Wenko Sada 4 nerezových samolepících háčků

cena 175.0 Kč
Detail

SAPHO Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-55, černá mat CV1002B

Click Clack uzavíratelná výpust Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky. EAN: 8590913892974

Objev podobné jako SAPHO Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-55, černá mat CV1002B

cena 512.0 Kč
Detail

SAPHO Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 10-50, černá mat AR901

Zakupte produkt SAPHO Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 10-50, černá mat AR901 z kategorie Heureka.cz | Dílna, stavba, zahrada | Stavba | Voda, plyn, topení | Armatury od výrobce SAPHO za cenu 672.

Objev podobné jako SAPHO Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 10-50, černá mat AR901

cena 672.0 Kč
Detail

SAPHO Držák sprchy, otočný, černá mat SUP15

Zakupte produkt SAPHO Držák sprchy, otočný, černá mat SUP15 z kategorie Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sprchy a sprchové panely od výrobce SAPHO za cenu 623.

Objev podobné jako SAPHO Držák sprchy, otočný, černá mat SUP15

cena 623.0 Kč
Detail

SAPHO REBECCA sklenka, keramika, černá mat CC004

Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě: Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene. Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky. Koupelnové doplňky REBECCA evokují krásu uměleckého kovářství. Kované úchyty vkusně doplňují nádobky z bílé keramiky. Nechte se unést surovou krásou zručně zpracovaného kovu série REBECCA. EAN: 8003062101304

Objev podobné jako SAPHO REBECCA sklenka, keramika, černá mat CC004

cena 484.0 Kč
Detail

SAPHO Pevnostní madlo, 350, černá mat ML35NE

Zakupte produkt SAPHO Pevnostní madlo, 350, černá mat ML35NE z kategorie Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Madla k vaně od výrobce SAPHO za cenu 2698.

Objev podobné jako SAPHO Pevnostní madlo, 350, černá mat ML35NE

cena 2698.0 Kč
Detail

SAPHO Bidetová sprška kulatá, černá mat BS515

Zakupte produkt SAPHO Bidetová sprška kulatá, černá mat BS515 z kategorie Heureka.cz | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Koupelnové baterie od výrobce SAPHO za cenu 894.

Objev podobné jako SAPHO Bidetová sprška kulatá, černá mat BS515

cena 894.0 Kč
Detail

SAPHO KAI páčka, černá mat NDKA42/15

Zakupte produkt SAPHO KAI páčka, černá mat NDKA42/15 z kategorie Heureka.cz | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna od výrobce SAPHO za cenu 515.

Objev podobné jako SAPHO KAI páčka, černá mat NDKA42/15

cena 515.0 Kč
Detail

SAPHO PILON otopné těleso 122x1800, se dvěma háčky pro ručník, bílá mat IZ125T

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Masivní a přesto elegantní otopné těleso, které je navíc prostorově úsporné. Těleso je doplněno praktickými háčky Připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913977381

Objev podobné jako SAPHO PILON otopné těleso 122x1800, se dvěma háčky pro ručník, bílá mat IZ125T

cena 6224.0 Kč
Detail

SAPHO PILON otopné těleso 270x1800, se čtyřmi háčky pro ručník, bílá mat IZ121T

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Elektrické vytápění Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Kombinace ústředního a elektrického vytápění Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Masivní a přesto elegantní otopné těleso, které je navíc prostorově úsporné. Těleso je doplněno praktickými háčky Připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913977343

Objev podobné jako SAPHO PILON otopné těleso 270x1800, se čtyřmi háčky pro ručník, bílá mat IZ121T

cena 8520.0 Kč
Detail

SAPHO SLIM hlavová sprcha, 300x300, černá mat SL101

AntiCalc Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění. EAN: 8590913877605

Objev podobné jako SAPHO SLIM hlavová sprcha, 300x300, černá mat SL101

cena 1878.0 Kč
Detail

SAPHO EVOLLA otopné těleso 490x1390 černá mat MI1400

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Designová otopná tělesa SAMILLA & EVOLLA plní praktickou funkci vytápění a zároveň působí jako umělecký prvek, který vynikne v jakékoli místnosti. Připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913926440

Objev podobné jako SAPHO EVOLLA otopné těleso 490x1390 černá mat MI1400

cena 12128.0 Kč
Detail

SAPHO SLICE sušák osušky, 520x790, černá mat SN883

Otočení o 180° - pravá nebo levá varianta Montážní sada součástí balení EAN: 8590913880711

Objev podobné jako SAPHO SLICE sušák osušky, 520x790, černá mat SN883

cena 4092.0 Kč
Detail

SAPHO DIMY stojánková umyvadlová baterie, černá mat DM002BL

Série DIMY zahrnuje baterie běžné i termostatické, s perlátory kruhovými i ve tvaru kaskády. Baterie se navíc vyznačují propracovaným designem a kvalitou.Kolekce obsahuje veškeré potřebné komponenty do koupelny. V nabídce je i sprchový sloup, který má ultra štíhlou hlavovou sprchu. Série DIMY je pro moderní koupelnu v hranatém stylu to pravé. V nabídce v chromu a matně černé. EAN: 8590913866302

Objev podobné jako SAPHO DIMY stojánková umyvadlová baterie, černá mat DM002BL

cena 7700.0 Kč
Detail

SAPHO Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat SD615

Zakupte produkt SAPHO Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat SD615 z kategorie Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sprchy a sprchové panely od výrobce SAPHO za cenu 754.

Objev podobné jako SAPHO Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat SD615

cena 754.0 Kč
Detail

SAPHO TABELLA otopné těleso 490x1190 černá mat MI1147

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Doporučujeme dokoupit držáky ručníků z broušené nerez oceli. Na jeden radiátor je možno použít 2 držáky ručníků.Originální, výjimečně ultra tenké radiátory krásných elegantních tvarů budou nejen zdrojem tepla, ale i designovým prvkem koupelny. Radiátor je vyroben z uhlíkové oceli o tloušťce 5 mm. S připojením na okruh ústředního vytápění, se středovým připojením 50 mm. Topné těleso doporučujeme doplnit o praktické držáky ručníků z broušené oceli, které jsou k dokoupení Připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913851995

Objev podobné jako SAPHO TABELLA otopné těleso 490x1190 černá mat MI1147

cena 10078.0 Kč
Detail

SAPHO ZIG otopné těleso 600x1572 černá mat ZG616B

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Elektrické vytápění Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Kombinace ústředního a elektrického vytápění Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Otopné těleso s různoběžnými středovými trubkami podtrhne design koupelny. Možná kombinace ústředního a elektrického vytápění. V nabídce v barvách bílá, strukturální antracit a černá mat. Topná tyč a připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913926334

Objev podobné jako SAPHO ZIG otopné těleso 600x1572 černá mat ZG616B

cena 9586.0 Kč
Detail

SAPHO ZIG otopné těleso 600x1810 černá mat ZG619B

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Elektrické vytápění Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Kombinace ústředního a elektrického vytápění Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Otopné těleso s různoběžnými středovými trubkami podtrhne design koupelny. Možná kombinace ústředního a elektrického vytápění. V nabídce v barvách bílá, strukturální antracit a černá mat. Topná tyč a připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913926341

Objev podobné jako SAPHO ZIG otopné těleso 600x1810 černá mat ZG619B

cena 10652.0 Kč
Detail

SAPHO ZIG otopné těleso 600x1096, černá mat ZG611B

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Elektrické vytápění Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Kombinace ústředního a elektrického vytápění Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Otopné těleso s různoběžnými středovými trubkami podtrhne design koupelny. Možná kombinace ústředního a elektrického vytápění. V nabídce v barvách bílá, strukturální antracit a černá mat. Topná tyč a připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913926310

Objev podobné jako SAPHO ZIG otopné těleso 600x1096, černá mat ZG611B

cena 7372.0 Kč
Detail

SAPHO JACOB sprchový panel 200x1500, černá mat WN683

AntiCalc Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění. EAN: 8590913885518

Objev podobné jako SAPHO JACOB sprchový panel 200x1500, černá mat WN683

cena 10324.0 Kč
Detail

SAPHO Držák skleněné poličky 8, černá mat MY009B

Zakupte produkt SAPHO Držák skleněné poličky 8, černá mat MY009B z kategorie Heureka.cz | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna od výrobce SAPHO za cenu 943.

Objev podobné jako SAPHO Držák skleněné poličky 8, černá mat MY009B

cena 943.0 Kč
Detail

SAPHO AVVA vodovodní baterie, černá mat ND100315-2

Zakupte produkt SAPHO AVVA vodovodní baterie, černá mat ND100315-2 z kategorie Heureka.cz | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna od výrobce SAPHO za cenu 1625.

Objev podobné jako SAPHO AVVA vodovodní baterie, černá mat ND100315-2

cena 1625.0 Kč
Detail

SAPHO DORLION montážní uchycení, černá mat ND1130-50

Zakupte produkt SAPHO DORLION montážní uchycení, černá mat ND1130-50 z kategorie Heureka.cz | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna od výrobce SAPHO za cenu 1050.

Objev podobné jako SAPHO DORLION montážní uchycení, černá mat ND1130-50

cena 1050.0 Kč
Detail

SAPHO METRO otopné těleso 500x1200 černá mat IR410TB

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Elektrické vytápění Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Kombinace ústředního a elektrického vytápění Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením METRO - radiátor využívající hranatých profilů. Díky svému elegantnímu a subtilnímu vzhledu nepůsobí rušivě v žádném interiéru. V nabídce v několika atraktivních barevných provedeních. Topná tyč a připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913945168

Objev podobné jako SAPHO METRO otopné těleso 500x1200 černá mat IR410TB

cena 4666.0 Kč
Detail

SAPHO SOPHINA otopné těleso 600x1215 černá mat IR702

Ústřední vytápění V případě ústředního vytápění je důležitý výběr připojovací sady ventilů. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Elektrické vytápění Pokud je otopné těleso vytápěno pouze elektricky, tozn. pouze za pomoci topné tyče, je nutné zakoupit ½" záslepku k radiátorům. Ta slouží k zaslepení druhého otvoru v tělese, který by byl jinak použit pro připojovací ventil ústředního vytápění.Topné těleso doporučujeme naplnit destilovanou vodou. Doporučujeme též nemrznoucí teplonosnou antikorozní kapalinou značky LIKIDO.Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. U topných tyčí s termostatem se reguluje teplota kapaliny v radiátoru. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Kombinace ústředního a elektrického vytápění Kombinované připojení umožňuje ohřívat těleso jak centrálním systémem vytápění, tak využít pro samostatný ohřev elektrickou topnou tyč mimo topnou sezonu. Topnou tyč doporučujeme se stejným nebo podobným výkonem dle specifikace daného topného tělesa. Pokud se jedná o těleso se středovým připojením, záleží na tom, zda lze tyč propojit přes ventil (v tomto případě se použije kombinovaný ventil) nebo se tyč připojuje samostatně do stojny tělesa (v tomto případě se použije klasický ventil). V případě bočního připojení se vždy použije kombinovaný ventil. Na výběr je použití ručního ventilu nebo ventilu s termostatickou hlavicí. Ruční ventil: Ovládání regulace teploty je manuální. Přívod teplé vody lze připojit na levou / pravou stranu ventilu bez omezení.Ventil s termostatickou hlavicí: Integrovaný termostat udržuje nastavenou teplotu okolí. Termostatická hlavice musí být v místě přívodu teplé vody (mimo MONO ONE). Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety. Topení s připojovací roztečí 50 mm Topení s bočním připojením Topení s jednobodovým připojením Největší předností designových otopných těles SOPHINA je variabilita jejich instalace - umožňují levou i pravou instalaci s roztečí připojení 50 mm. Radiátor lze zavěsit oboustranně, můžete si zvolit levou nebo pravou variantu instalace Topná tyč a připojovací ventily nejsou součástí balení EAN: 8590913890529

Objev podobné jako SAPHO SOPHINA otopné těleso 600x1215 černá mat IR702

cena 9012.0 Kč
Detail

SAPHO HANDICAP madlo sklopné 600, černá mat XH516B

Zakupte produkt SAPHO HANDICAP madlo sklopné 600, černá mat XH516B z kategorie Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Madla k vaně od výrobce SAPHO za cenu 2124.

Objev podobné jako SAPHO HANDICAP madlo sklopné 600, černá mat XH516B

cena 2124.0 Kč
Detail

SAPHO Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat SD715

Zakupte produkt SAPHO Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat SD715 z kategorie Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sprchy a sprchové panely od výrobce SAPHO za cenu 681.

Objev podobné jako SAPHO Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat SD715

cena 681.0 Kč
Detail

SAPHO CUBEMIX stojánková umyvadlová baterie, černá mat CM002B

Série CUBEMIX představuje širokou škálu vodovodních baterií včetně sprchového systému s ruční a hlavovou sprchou. Dokonalý balanc mezi hranatým designem a funkčností. EAN: 8590913960796

Objev podobné jako SAPHO CUBEMIX stojánková umyvadlová baterie, černá mat CM002B

cena 2862.0 Kč
Detail

SAPHO ICONIC stojánková bidetová baterie, černá mat AF003B

Vodovodní baterie ICONIC v legendárním trubkovém designu. Štíhlé tělo podtrhuje nadčasovost, čistotu a minimalismus těchto směšovacích baterií. EAN: 8590913961618

Objev podobné jako SAPHO ICONIC stojánková bidetová baterie, černá mat AF003B

cena 2780.0 Kč
Detail

SAPHO CUBEMIX nástěnná vanová baterie, černá mat CM010B

Série CUBEMIX představuje širokou škálu vodovodních baterií včetně sprchového systému s ruční a hlavovou sprchou. Dokonalý balanc mezi hranatým designem a funkčností. EAN: 8590913960932

Objev podobné jako SAPHO CUBEMIX nástěnná vanová baterie, černá mat CM010B

cena 4584.0 Kč
Detail

SAPHO ICONIC nástěnná vanová baterie, černá mat AF010B

Vodovodní baterie ICONIC v legendárním trubkovém designu. Štíhlé tělo podtrhuje nadčasovost, čistotu a minimalismus těchto směšovacích baterií. EAN: 8590913961762

Objev podobné jako SAPHO ICONIC nástěnná vanová baterie, černá mat AF010B

cena 4666.0 Kč
Detail

SAPHO ICONIC stojánková umyvadlová baterie, černá mat AF002B

Vodovodní baterie ICONIC v legendárním trubkovém designu. Štíhlé tělo podtrhuje nadčasovost, čistotu a minimalismus těchto směšovacích baterií. EAN: 8590913961526

Objev podobné jako SAPHO ICONIC stojánková umyvadlová baterie, černá mat AF002B

cena 2616.0 Kč
Detail

SAPHO TURSI stojánková bidetová baterie, černá mat TI003B

Italská kvalita a design opět potvrzuje vedoucí postavení evropských výrobců vodovodních baterií. Moderní hranaté tvary s mírně zaoblenými rohy poskytují snadné ovládání i údržbu.Každému umyvadlu sluší jiná baterie, a proto série TURSI nabízí tři velikosti stojánkové, tříprvkovou i nástěnnou verzi umyvadlové baterie. EAN: 8590913977053

Objev podobné jako SAPHO TURSI stojánková bidetová baterie, černá mat TI003B

cena 3272.0 Kč
Detail

Podívejte se také