opakovaně použitelné šablony s vánočními motivy
Kreativní plastové šablony - mix motivů 25 x 35 cm č.2
Plastová šablona s motivem vánoční baňky umožňuje dětem vytvářet obrysy a vybarvovat je různými technikami. Je vhodná pro zdobení různých materiálů včetně papíru, textilu, dřeva a skla. Rozměr šablony je 25 x 35 cm.
- Rozvíjí dětskou kreativitu a soustředění
- Opakovaně použitelná pro různé projekty
- Univerzální použití na papír, textil, dřevo i sklo
- Bezpečný plastový materiál vhodný od 3 let
Objev podobné jako Kreativní plastové šablony - mix motivů 25 x 35 cm č.2
Melissa & Doug samolepky opakovaně použitelné s podložkou Oblékání
Tento samolepkový set od Melissa & Doug obsahuje opakovaně použitelné samolepky a podložku pro tvorbu vlastních scén. Děti mohou vytvářet příběhy a měnit scény podle nálady. Je vhodný pro děti od 3 let.
- Opakovaně použitelné samolepky pro nekonečnou zábavu
- Přiložená podložka pro snadnou tvorbu scén
- Rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku dětí
- Snadno se odlepují a znovu přichytí
Objev podobné jako Melissa & Doug samolepky opakovaně použitelné s podložkou Oblékání
Melissa & Doug samolepky opakovaně použitelné s podložkou Lodě
Tento set od Melissa & Doug obsahuje opakovaně použitelné samolepky s námořní tematikou a přiloženou podložku. Děti od 3 let mohou vytvářet vlastní scény a příběhy, přičemž samolepky se snadno odlepují a znovu přichytávají. Hračka podporuje rozvoj kreativity a jemné motoriky.
- Opakovaně použitelné samolepky pro dlouhodobou zábavu
- Přiložená podložka slouží jako stálé 'umělecké plátno'
- Podporuje rozvoj kreativity a jemné motoriky u dětí
- Snadné odlepování a opětovné přichycení samolepek
Objev podobné jako Melissa & Doug samolepky opakovaně použitelné s podložkou Lodě
Podívejte se také
opakovaně použitelné karty se zvířaty
opakovaně použitelné vakuové sáčky
opakovaně použitelné plátno na sýr
opakovaně použitelné vakuové pytle pro textil
opakovaně použitelné menstruační kalhotky
opakovaně použitelné absorpční boxerky MoliCare Men
opakovaně použitelné absorpční prádlo pro ženy
opakovaně použitelné absorpční boxerky pro muže
opakovaně použitelné vakuové pytle proti molům
opakovaně použitelné sáčky pro vakuovačky
opakovaně použitelné cihličky pro stavbu
opakovaně použitelné samolepky pro děti
opakovaně použitelné samolepky lodě
opakovaně použitelné samolepky bez zanechání stop
opakovaně použitelné dětské dekorace na sklo
samolepky pro děti opakovaně použitelné
Anděl Přerov Samolepky s vánočními motivy 8 x 14,5 cm
Samolepky Anděl Přerov s vánočními motivy na archu 8 × 14,5 cm obsahují veselé obrázky jako stromečky, soby, sněhuláky a Santa Clause. Lze je snadno použít na dárky nebo do diáře k vytvoření vánoční atmosféry. Jsou vhodné pro společné tvoření s dětmi od 0 let.
- Veselé vánoční motivy (stromečky, sobi, sněhuláci, Santa Claus)
- Snadné použití na dárky nebo do diáře
- Vhodné pro společné tvoření celé rodiny
- Bezpečné pro děti od 0 let
Objev podobné jako Anděl Přerov Samolepky s vánočními motivy 8 x 14,5 cm
Šablony vločky 25,5 x 31 cm
Šablona o rozměrech 25,5 x 31 cm umožňuje dětem vytvářet sněhové vločky obkreslováním. Po obkreslení je možné vločky vybarvit, vystřihnout a použít k dekoraci interiéru. Produkt je určen pro děti od 6 let a balení má rozměry 25 x 30 cm.
- Vhodné pro děti od 6 let
- Snadné obkreslování a vystřihování
- Rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku
- Výsledkem jsou krásné vánoční dekorace
Objev podobné jako Šablony vločky 25,5 x 31 cm
4Home Vánoční bavlněné povlečení Christmas holly, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Vánoční bavlněné povlečení s motivem cesmíny a věnečků. Souprava obsahuje povlak na přikrývku 140 x 220 cm a povlak na polštář 70 x 90 cm. Vyrobeno z 100% bavlny s oboustranným vzorem a zipem.
- 100% bavlna pro maximální pohodlí a snadnou údržbu
- Vánoční vzor s věnečky na obou stranách pro stylový vzhled
- Praktické zapínání na zip
- Kompletní souprava (povlak na přikrývku a polštář)
Objev podobné jako 4Home Vánoční bavlněné povlečení Christmas holly, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
4Home Vánoční bavlněné povlečení Christmas joy , 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
Vánoční bavlněné povlečení s rozměry 220 x 200 cm a dvěma polštářovými povlaky 70 x 90 cm. Oboustranný design nabízí červenou stranu s motivem dárků a krémovou stranu s motivem cesmíny. Vyrobeno z 100% bavlny s praktickým zipovým zapínáním.
- Oboustranný design s červeným motivem dárků a krémovým motivem cesmíny
- Vyrobeno z měkké 100% bavlny pro pohodlný spánek
- Praktické zapínání na zip pro snadné použití
- Kompletní sada obsahuje povlak na přikrývku a dva polštářové povlaky
Objev podobné jako 4Home Vánoční bavlněné povlečení Christmas joy , 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
4Home Vánoční flanelové povlečení Christmas Time šedá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
Flanelové povlečení s vánočními motivy v šedobílém provedení. Souprava obsahuje jeden povlak na přikrývku o rozměru 220 x 200 cm a dva povlaky na polštář 70 x 90 cm. Materiál z bavlněného flanelu poskytuje tepelný komfort a oboustranný design nabízí dva různé vánoční vzory.
- Oboustranný design s vánočními motivy (jeleni/vločky) pro variabilitu
- Měkký bavlněný flanel s hřejivými vlastnostmi pro chladné období
- Praktické zapínání na zip pro snadnou manipulaci
- Kompletní souprava obsahuje povlak na přikrývku a dva polštáře
Objev podobné jako 4Home Vánoční flanelové povlečení Christmas Time šedá, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm
4Home Vánoční bavlněné povlečení Christmas holly, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Bavlněné vánoční povlečení s motivem cesmíny a věnečků vytváří sváteční atmosféru v ložnici. Souprava obsahuje povlak na přikrývku 140 x 200 cm a povlak na polštář 70 x 90 cm. Výrobek je z kvalitní bavlny, má oboustranný vzor a zapínání na zip.
- 100% bavlna pro maximální pohodlí a snadnou údržbu
- Vánoční motiv cesmíny a věnečků pro sváteční atmosféru
- Stejný vzor z obou stran a praktické zapínání na zip
- Kompletní souprava obsahuje povlak na přikrývku i polštář
Objev podobné jako 4Home Vánoční bavlněné povlečení Christmas holly, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
4Home Vánoční povlečení mikroflanel Nordic winter, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
Mikroflanelové povlečení Nordic winter s vánočním motivem má rozměry 140 x 220 cm pro přikrývku a 70 x 90 cm pro polštář. Je oboustranné – s bílým podkladem a stromky na jedné straně a béžovozlatou barvou na druhé. Materiál je měkký, hřejivý, snadno se udržuje a nevyžaduje žehlení.
- Oboustranný design s vánočními stromky a béžovozlatou barvou
- Měkký a hřejivý mikroflanel, šetrný k pokožce
- Praktické vlastnosti: rychlé schnutí, nežehlí se a nemačká se
- Součást harmonické kolekce Nordic se severskou inspirací
Objev podobné jako 4Home Vánoční povlečení mikroflanel Nordic winter, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
4Home Vánoční povlečení mikroflanel Christmas time šedá, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Mikroflanelové povlečení Christmas Time od 4Home s vánočními motivy (sobi, vločky, stromečky) v kombinaci bílé a šedé barvy. Povlečení je vyrobeno z měkkého a teplého mikroflanelu, je stálobarevné a šetrné k pokožce. Rozměry jsou 160 x 200 cm pro přikrývku a 70 x 80 cm pro polštář, vhodné pro standardní jednolůžko.
- Mimořádně hebký a hřejivý mikroflanel z 100% polyesteru (240 g/m²) pro luxusní komfort.
- Stálobarevný materiál šetrný k citlivé pokožce s certifikací OEKO-TEX Standard 100.
- Snadná údržba: rychle schne, nemačká se a nevyžaduje žehlení, s praktickým zapínáním na zip.
Objev podobné jako 4Home Vánoční povlečení mikroflanel Christmas time šedá, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Dekorace mix motivů na zavěšení 7 cm, 12 ks
Sada 12 ks dřevěných vánočních dekorací o výšce 7 cm v přírodním odstínu. Obsahuje mix motivů stromečků, zvonků, baněk a losů, všechny připravené k zavěšení. Vhodné pro děti od 6 let.
- Přírodní dřevěný design v příjemném odstínu
- Různorodý mix 4 vánočních motivů (stromečky, zvonky, baňky, losi)
- Všechny kusy připravené k okamžitému zavěšení
- Kompletní sada 12 ks v praktické dřevěné krabičce
Objev podobné jako Dekorace mix motivů na zavěšení 7 cm, 12 ks
NYX Professional Makeup Face Freezie opakovaně použitelné silikonové náplasti pod oči 1 ks
NYX Professional Makeup Face Freezie, 1 ks, Masky na oči pro ženy, Pošlete známky únavy a opuchlost očního okolí k ledu! Opakovaně použitelné silikonové náplasti NYX Professional Makeup Face Freezie jsou inspirované kryoterapií, a využívají tak účinky intenzivního zchlazení pleti. Stačí je před použitím nechat 20 minut v lednici či studené vodě a po přiložení pod oči se díky chladivému efektu dostaví pocit osvěžení a dojde k redukci jak otoků, tak tmavých kruhů. Silikonové polštářky navíc podpoří hydrataci a připraví pleť na aplikaci make-upu. Vlastnosti: opakovaně použitelné silikonové polštářky pod oči, inspirované kryoterapií po vložení do ledničky či studené vody přináší intenzivně chladivý účinek zbavují otoků, redukují opuchlost pod očima i tmavé kruhy podporují hydrataci a osvěžení pleti, připravují ji na aplikaci make-upu snadné omývání, skladování a opětovné použití Složení: veganský produkt Jak aplikovat: Před použitím vložte opakovaně použitelné silikonové náplasti pod oči NYX Professional Makeup Face Freezie do ledničky nebo čisté studené vody na 20 minut nebo déle. Potom zakloňte hlavu a přiložte je k čisté pleti pod očima. Nechte působit 5–10 minut a relaxujte. Po použití náplasti omyjte vodou s jemným mýdlem, osušte ručníkem a uložte je zpět do uzavíratelného sáčku.
Objev podobné jako NYX Professional Makeup Face Freezie opakovaně použitelné silikonové náplasti pod oči 1 ks
Kuchyňský set TORO vánoční - rukavice, chňapka, utěrka MIX motivů
Tento vánoční kuchyňský set (utěrka, chňapka, rukavice) nabízí variabilitu dekoru v řadě jemných nebo výraznějších vánočních motivů – od tradičních vzorů až po současné stylizace. Vše vyrobeno z prvotřídního materiálu - 100% bavlna - materiál příjemný na dotek, odolný a snadno udržovatelný. Každý set vám umožní sladit kuchyňské textilie s vaší vánoční výzdobou – a vytvořit tak prostředí, ve kterém se pečení, vaření i prostírání stanou radostí. Rukavice bezpečně ochraňuje ruce, chňapka může sloužit i jako praktická podložka pod horké pekáče , a utěrka doplní každodenní používání i sváteční chvíle. Set je ideální na vánoční pečení i zimní přípravy – připravený pro domácí cukroví, kakaové odpoledne či sladké posezení. Rozměry rukavice 27 x 17 cm chňapka - podložka 17 x 17 cm utěrka 38 x 63 cm Materiál 100% bavlna Barva skřítek, sněhulák, stromeček, vánoční ozdoby, sobík vybraný motiv specifikujte při objednávce v poznámce v kroku č. 3 pod osobními údaji. Pokud tak neučiníte, pošleme Vám náhodně zvolený motiv Použití domácnost Údržba pračka 30°C Rady a tipy Pečení během svátků má své kouzlo — využijte rukavici a chňapku při vyndávání plechů s perníčky nebo vánočního cukroví, utěrka pak pomůže s úklidem i stylovým doplněním kuchyňského aranžmá. Doporučujeme textilie před prvním ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Kuchyňský set TORO vánoční - rukavice, chňapka, utěrka MIX motivů
Centropen Šablony A5 8 ks Vojenské motivy
Sada obsahuje 8 plastových šablon formátu A5 s motivy vojenské techniky. Šablony jsou vhodné pro děti od 4 let a lze je využít pro tvorbu obrázků, pozvánek nebo dekorací. Optimálně se kombinují s foukacími fixami.
- Sada 8 šablon formátu A5 s vojenskými motivy
- Vhodné pro děti již od 4 let
- Vyrobeno z odolného plastu
- Univerzální využití pro tvorbu obrázků, pozvánek nebo dekorací
Objev podobné jako Centropen Šablony A5 8 ks Vojenské motivy
AKUKU sáčky pro skladování pokrmů opakovaně použitelné 150 ml, 5 ks (5907644000562)
Plnitelná kapsička pro skladování jídla, ideální na doma, na procházku nebo na cesty, dvojitý uzávěr na zip umožňuje snadné otevírání a zajištění bezpečnosti skladovaných potravin a současně ochranu proti pronikání pachů, snadno se plní, myjí a skladují Připravujete děťátku pokrmy a potřebujete si je vzít s sebou na cesty? Opakovatelně použitelné sáčky AKUKU jsou skvělým řešením na výlet či procházku, ale samozřejmě také na příkrmy pro dítě na doma. Plnitelné kapsičky AKUKU mají dvojitý uzávěr na zip pro snadné otevírání a zajištění bezpečnosti pokrmu uvnitř. Současně také chrání proti pronikání pachu dovnitř sáčku. Opakovatelně použitelné sáčky AKUKU se jednoduše plní, myjí i skladují. Klíčové vlastnosti opakovaně použitelných sáčků pro skladování pokrmů AKUKUOpakovaně použitelné kapsičky na jídlo AKUKU jsou ideálním řešením na cestySkvělé řešení pro připravené příkrmy pro děťátko i na domaDíky dvojitému uzávěru na zip se sáčky jednoduše...
Objev podobné jako AKUKU sáčky pro skladování pokrmů opakovaně použitelné 150 ml, 5 ks (5907644000562)
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Melissa & Doug samolepky opakovaně použitelné s podložkou Farma
Opakovaně použitelné samolepky Melissa & Doug promění hraní v nekonečný svět fantazie. Děti mohou tvořit vlastní příběhy, měnit scény podle nálady a díky přiložené podložce mít své malé „umělecké plátno“ stále po ruce. Samolepky se snadno odlepují a znovu drží, takže zábava nikdy nekončí. Vhodné pro děti od 3 let. Opakovaně použitelný samolepkový set Podložka pro tvorbu vlastních scén Rozvoj kreativity a jemné motoriky
Objev podobné jako Melissa & Doug samolepky opakovaně použitelné s podložkou Farma
Melissa & Doug samolepky opakovaně použitelné s podložkou Město
Opakovaně použitelné samolepky Melissa & Doug promění hraní v nekonečný svět fantazie. Děti mohou tvořit vlastní příběhy, měnit scény podle nálady a díky přiložené podložce mít své malé „umělecké plátno“ stále po ruce. Samolepky se snadno odlepují a znovu drží, takže zábava nikdy nekončí. Vhodné pro děti od 3 let. Opakovaně použitelný samolepkový set Podložka pro tvorbu vlastních scén Rozvoj kreativity a jemné motoriky
Objev podobné jako Melissa & Doug samolepky opakovaně použitelné s podložkou Město
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné
Šablony andělské, 10 motivů 31 x 21 cm
Sada papírových šablon , které mají na své ploše výřezy s vánočními motivy . Děti si se šablonou mohou vykreslit obrysy, poté je vybarvit. Také použít různé barvy, spreje či houbičku se štětcem. Šablona je vhodná ke zdobení papíru, textilu, dřeva i skla. Pro dekorování oken a skleněných povrchů je vhodný i sníh ve spreji. Přednosti: rozvíjí kreativitu a soustředění variabilita zvolené techniky Kupte dětem papírové šablonky! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměr archu: 31 x 21 cm
Objev podobné jako Šablony andělské, 10 motivů 31 x 21 cm
3 opakovaně použitelné nano lepící pásky
Pověste obrázky a police! Upevněte koberečky ... S touto silnou gelovou páskou můžete připevnit téměř cokoliv na stěny, dlaždice, dřevo, sklo a mnoho dalšího – bez nářadí. Lze stříhat na požadovanou velikost, odstranit bez zanechání stopy a znovu použít. Odolné vůči počasí a voděodolné, dokonce i ve sprše.Neviditelné + voděodolné. Nosnost až 7 kg. Snadno odnímatelné + opakovaně použitelné. Lze stříhat na míru. Sada 3 ks.
Objev podobné jako 3 opakovaně použitelné nano lepící pásky
Revolution Skincare Bright Eye-dea opakovaně použitelné polštářky na oči 2 ks
Revolution Skincare Bright Eye-dea, 2 ks, Masky na oči pro ženy, Objevte hydrataci a rozjasnění, které dodají vašim očím nový šmrnc! Revolution Skincare Bright Eye-dea opakovaně použitelné polštářky na oči jsou dokonalým pomocníkem pro péči o citlivou oblast kolem očí. Tyto chladivé gelové polštářky pomáhají redukovat tmavé kruhy, otoky a unavený vzhled, zatímco přispívají ke zpevnění pokožky. Ideální jsou pro každého, kdo chce své oční okolí sjednotit a dodat mu svěží a rozjasněný vzhled. Vyrobené s ohledem na pohodlí a udržitelnost, tyto polštářky se snadno používají a můžete je kdykoliv zařadit do vaší každodenní péče o pleť. Díky elegantnímu designu a rychlému použití se stanou nepostradatelným doplňkem vaší kosmetické rutiny. Perfektní řešení pro osvěžení pleti před důležitou událostí nebo kdykoli budete chtít své oči rozmazlovat. Vlastnosti: hydratují a rozjasňují oční okolí chladivý efekt pomáhá zmírnit otoky redukce tmavých kruhů pod očima podporují zpevnění a pružnost pleti snadná a opakovaná použitelnost ideální pro každodenní použití moderní a praktický design Složení: gel s chladivým efektem obnovující a revitalizační přírodní složky hydratující látky šetrné k pokožce Jak používat: Přiložte polštářky pod oči na čistou, suchou pleť. Nechejte působit několik minut, dokud pokožka nezíská osvěžující a rozjasněný vzhled. Po použití je vyjměte a jemně ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako Revolution Skincare Bright Eye-dea opakovaně použitelné polštářky na oči 2 ks
Opakovaně použitelné kostky ledu Here's How The Jupiter 2-pack
Opakovaně použitelné kostky do ledu z kolekce Here's How. Model vyroben z nerezové ocele.
Objev podobné jako Opakovaně použitelné kostky ledu Here's How The Jupiter 2-pack
Opakovaně použitelné kostky ledu Here's How The Jupiter 2-pack
Opakovaně použitelné kostky do ledu z kolekce Here's How.
Objev podobné jako Opakovaně použitelné kostky ledu Here's How The Jupiter 2-pack
Home Elements Kuchyňská zástěra Vánoční motivy (8595556483503)
Zástěra - pro dospělé, materiálem je bavlna a polyester, se zavazováním v pase a za krkem, s kapsami rozměry 80 × 60 cm (V׊), barva červená a šedá Kuchyňská zástěra by se měla stát součástí výbavy každého kuchaře či šikovné hospodyňky. S ní vám nehrozí zašpinění oblečení a navíc si do ní můžete otírat ruce. Díky kuchyňské zástěře HOME ELEMENTS s motivem zaujmete díky svému jedinečnému stylu. Berte v úvahu i skutečnost, že nabízí rozměry 80 × 60 cm. Významné funkce kuchyňské zástěry Home Elements Kuchyňská zástěra Vánoční motivy Žádná hospodyňka se neobejde bez zástěry Tato kuchyňská zástěra byla ušitá s motivem Rozměry kuchyňské zástěry HOME ELEMENTS dělají 80 × 60 cm S toutou kuchyňskou zástěrou Home Elements Kuchyňská zástěra Vánoční motivy budete vařit s radostí, neboť se nemusíte bát zašpinění
Objev podobné jako Home Elements Kuchyňská zástěra Vánoční motivy (8595556483503)
HIT Dóza na vánoční cukroví 15x15x7cm MIX vánočních motivů
Dóza na vánoční cukroví 15x15x7cm MIX vánočních motivů
Objev podobné jako HIT Dóza na vánoční cukroví 15x15x7cm MIX vánočních motivů
2 opakovaně použitelné inkontinenční vložky
Zůstaňte na cestách v suchu a jistí - s inkontinenčními vložkami, na které téměř zapomenete, že je máte na sobě. Absorpční, dvouvrstvý vnitřek z měkkého polyesteru, který odvádí vlhkost od pokožky.Voděodolná vnější vrstva pro ochranu proti úniku moči. Zapínání na suchý zip pro dokonalé přizpůsobení. Unisex provedení pro muže a ženy. Lze prát v pračce a opakovaně použít. Měkké a pohodlné. Dobrý střih. Lze opakovaně použít .
Objev podobné jako 2 opakovaně použitelné inkontinenční vložky
Gelové pero SILKY- vánoční motivy
Upozornění: Motiv bohužel nelze zvolit, posíláme dle skladové zásoby. Gelová pera SILKY s vánočními motivy.
Objev podobné jako Gelové pero SILKY- vánoční motivy
Centropen Šablony A5 8 ks Písmena a číslice
Sada obsahuje 8 plastových šablon formátu A5 s písmeny a číslicemi. Je určena pro děti od 4 let k tvorbě obrázků, pozvánek nebo dekorací. Optimálně se hodí k použití s foukacími fixami.
- 8 šablon formátu A5 s písmeny a číslicemi
- vhodné pro děti od 4 let, podporuje kreativitu
- vyrobeno z odolného plastu
- ideální pro použití s foukacími fixy
Objev podobné jako Centropen Šablony A5 8 ks Písmena a číslice
Lena Kreslící šablony Dopravní prostředky a lidi
Sada dvou plastových šablon modré a červené barvy s motivy dopravních prostředků a lidských postav různé velikosti. Určeno pro děti od 3 let k obtahování siluet a rozvoji motorických dovedností. Rozměr jedné šablony je 26,5 x 19 cm.
- Trénují vizuální vnímání a pozornost
- Rozvíjejí jemnou motoriku a koordinaci ruky
- Vhodné pro děti již od 3 let
- Odolné plastové provedení pro dlouhou životnost
Objev podobné jako Lena Kreslící šablony Dopravní prostředky a lidi
Djeco Šablony Kawaii Land
Sada obsahuje čtyři šablony s motivy Kawaii Land pro vytvoření obrázků. Děti mohou k vybarvování použít pastelky, foukací fixy nebo sprejové barvy. Šablony mají rozměry 20 x 20 cm a jsou vhodné pro děti od 4 let.
- Rozvíjí jemnou motoriku a kreativitu
- Vhodné pro různé výtvarné techniky (pastelky, fixy, spreje)
- Atraktivní motivy (poníci, hrad, postavičky) pro děti
- Bezpečné a odolné šablony pro děti od 4 let
Objev podobné jako Djeco Šablony Kawaii Land
Centropen Šablony A5 8 ks Divoká zvířata
Sada obsahuje 8 plastových šablon formátu A5 s motivy divokých zvířat. Šablony jsou vhodné pro děti od 4 let a lze je využít pro tvorbu obrázků, pozvánek nebo dárkových předmětů. Optimálně se kombinují s foukacími fixami.
- 8 různých šablon formátu A5 s motivy divokých zvířat
- vhodné pro děti již od 4 let
- vyrobeno z odolného plastu
- univerzální využití pro tvorbu pozvánek, dárků a dekorací
Objev podobné jako Centropen Šablony A5 8 ks Divoká zvířata
TORO Dekorační zátka 9LED MIX vánočních motivů
Vánoční světelný řetěz LED do láhve je nevšední bytová dekorace. Řetěz je totiž zajímavý tím, že součástí je imitace korku, kterým zašpuntujete jakoukoliv skleněnou nebo průhlednou lahev. Do lahve zkroutíte 2 m dlouhý světelný řetěz. Barva LED diod je teplá bílá a po nasvícení lahví na vás doslova dýchne kouzelná atmosféra. Baterie nejsou součást balení, 3 x LR44 INCL. Vybraný motiv specifikujte při objednávce v poznámce v kroku č. 3 pod osobními údaji. Pokud tak neučiníte, pošleme Vám náhodně zvolenoý motiv.
Objev podobné jako TORO Dekorační zátka 9LED MIX vánočních motivů
Wiky Šablona pro 3D pero 3Doodler Start+
Šablony pro 3D pero 3Doodler Start+ slouží jako příslušenství k 3Doodler Základnímu boxu. Poskytují podklad pro ztvárňování konkrétních projektů s 3D perem. Jsou vhodné pro děti od 8 let.
- Vhodné pro děti od 8 let
- Dobrý podklad pro konkrétní projekty
- Rozměr balení 24,5 x 15,6 cm
- Kompatibilní s 3Doodler Základním boxem
Objev podobné jako Wiky Šablona pro 3D pero 3Doodler Start+
ACA Lighting Vánoční dekorace LED teplá bílá vesnice s fontánou s proměnlivou barvou s hudbou 230V nebo na baterie 3xAA 33,5x22x26cm X0352
Vytvořte si kouzelnou vánoční atmosféru s ACA LightingVyzdobte svůj domov s naší jedinečnou Vánoční dekorací LED teplá bílá vesnice s fontánou, která přináší radost a pohodu do každého interiéru. Tato malebná vesnice s pohyblivou fontánou a proměnlivou barvou osvětlení je ideálním doplňkem pro vaše vánoční svátky.Okouzlující design pro každou místnostVesnice rozjasněná teplým bílým světlem oživí váš prostor a dodá mu nádech magie. Detailně zpracované domy s vánočními motivy a zasněžené stromy dokonale ladí s vánoční atmosférou. Ať už ji umístíte do obývacího pokoje, na stůl nebo na okno, váš domov se promění v pohádkový kraj.Hudba a světlo pro nezapomenutelné chvíleTato dekorace nezaujme jen očima, ale i ušima. S integrovanou hudbou si můžete užít vánoční melodie, které posílí pocit radosti a pohody. Osvětlení s proměnlivými barvami navíc dokáže navodit tu správnou náladu pro setkání s rodinou a přáteli.Praktické použitíVánoční dekoraci ACA Lighting můžete napájet jak z elektrické sítě, tak také pomocí baterií, což zajišťuje všestrannost a pohodlné umístění kdekoli v domácnosti. Mějte ji tam, kde potřebujete přidat ještě více kouzla.Nechte se unést vánoční atmosférouPřipojte se ke kouzlu Vánoc s naším nádherným LED osvětlovacím prvkem. Ukažte svým blízkým, jak krásné mohou vaše svátky být, a dopřejte si chvíle radosti a relaxace.Objednejte si ... Unknown localization key: "more"
Objev podobné jako ACA Lighting Vánoční dekorace LED teplá bílá vesnice s fontánou s proměnlivou barvou s hudbou 230V nebo na baterie 3xAA 33,5x22x26cm X0352
ACA Lighting vánoční ponožka červená barva s ozdobami (strom) 20x46cm X071276
Vánoční ponožka ACA Lighting – Červená s ozdobamiVytvořte si nezapomenutelnou vánoční atmosféru s naší vánoční ponožkou ACA Lighting. Tato kouzelná červená ponožka o rozměrech 20x46 cm je perfektním doplňkem pro vaši vánoční výzdobu a přináší do vašeho domova teplou náladu a radost.Stylový design, který okouzlíPonožka je vyrobena z kvalitního textilu a díky živé červené barvě a roztomilému motivu vánočního stromku je ideální pro následující sváteční sezónu. Ozdobte si svůj krb nebo stromeček touto výjimečnou ponžkou, která bude okouzlovat všechny vaše hosty.Dokonalý dárek pro celou rodinuPonožka ACA Lighting není jen dekorací, ale může se také stát skvělým místem pro překvapení. Naplňte ji drobnými dárky, sladkostmi nebo vánočními přáními a vytvořte tak nezapomenutelnou tradici pro děti i dospělé.Snáze se sladí s vaší vánoční výzdobouDíky své univerzální červené barvě a roztomilému designu lze tuto ponožku snadno kombinovat s různými vánočními motivy a dekoracemi. Vytvořte si vlastní vánoční kouzlo a nechejte se unést sváteční atmosférou.Objednejte si nyní!Nečekejte, až bude vyprodáno! Přidejte vánoční ponožku ACA Lighting do svého košíku a užijte si krásné Vánoce plné radosti a lásky. S touto ponožkou si vytvoříte dokonalou vánoční kulisu pro nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli.Materiál: textil, Barva: červená
Objev podobné jako ACA Lighting vánoční ponožka červená barva s ozdobami (strom) 20x46cm X071276
LEGO® Iconic 40573 Vánoční stromek
Stavebnice LEGO Iconic 40573 Vánoční stromek obsahuje 784 dílků a umožňuje sestavit buď jeden velký strom (přes 30 cm), nebo dva menší stromky (23 cm a 16 cm). Model lze ozdobit svíčkami a žlutou hvězdou. Je vhodný pro děti od 12 let.
- Možnost sestavení jednoho velkého stromu nebo dvou menších stromků
- Kvalitní zpracování a přesnost dílků
- Rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost a fantazii dětí
- Vhodné jako vánoční dekorace s možností ozdobit svíčkami a hvězdou
Objev podobné jako LEGO® Iconic 40573 Vánoční stromek
Balící papír vánoční role klasik 5x100x70 (V236) (8595138512447)
Balicí papír MFP klasik je určen pro vánoční dárky. Vyrábí se z kvalitního papíru o rozměru archu 100 × 70 cm s tradičním vánočním motivem. Papír je vhodný pro všechny věkové kategorie a lze jej doplnit dekoracemi.
- Kvalitní papír snadný pro práci
- Atraktivní vánoční motiv v tradičních barvách
- Univerzální pro dárky dětem i dospělým
- Možnost doplnění mašlí a jmenovkou
Objev podobné jako Balící papír vánoční role klasik 5x100x70 (V236) (8595138512447)
ACA Lighting Vánoční dekorace anděl na špici stromu se zlatými šaty 40cm X124005
ACA Lighting Vánoční dekorace anděl se zlatými šatyOživte svou vánoční atmosféru s nádhernou dekorací ACA Lighting. Tento elegantní anděl v zlatých šatech, vysoký 40 cm, je dokonalým doplňkem pro vaše vánoční aranžmá.Pohádka na dosah rukyAnděl se zlatými šaty působí nejen nadčasově, ale také přináší nádech elegance a pohody. Jeho jemné detaily a krásné zpracování oslní každého návštěvníka vaší domácnosti. Umístěte ho na stůl, krb nebo poličku a nechte ho rozjasnit váš domov během svátků. Můžete ho také nasadit na špici vašeho vánočního stromečku.Dokonalý dárekHledáte originální dárek pro své blízké? Anděl ACA Lighting je skvělou volbou! S jeho pomocí můžete potěšit své přátele a rodinu a přinést do jejich domovů vánoční kouzlo.Kvalita zaručenaVšechny dekorace ACA Lighting jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a detail. Tento anděl se stane krásnou památkou, kterou budete moci opakovaně využívat během mnoha vánočních svátků.Vytvořte si nezapomenutelné vánoční vzpomínkyNebojte se přidat do svého vánočního arzenálu kousek, který nejen zdobí, ale také vypráví příběh. S ACA Lighting andělem se zlatými šaty si můžete být jisti, že sváteční atmosféra bude ještě kouzelnější.Objednejte si nyní!Nečekejte, až se vyprodá! Přidejte si anděla ACA Lighting do košíku a prožijte vánoční svátky s touto jedinečnou dekorací, kterou si zamilují všichni ve vaší rodině.
Objev podobné jako ACA Lighting Vánoční dekorace anděl na špici stromu se zlatými šaty 40cm X124005
ACA Lighting vánoční ponožka tmavá béžová s ozdobami (sobi) 26x47cm X071174
Vánoční ponožka ACA Lighting - Tmavá béžová s ozdobamiProžijte kouzelné vánoční chvíle s naší elegantní vánoční ponožkou ACA Lighting v tmavě béžové barvě! Tento stylový prvek dodá vaší domácnosti sváteční atmosféru, která potěší každého člena rodiny.Unikátní design pro vaši výzdobuPonožka je zdobena krásnými vánočními motivy sobů, které symbolizují radost a štěstí. S textilním materiálem a pečlivým zpracováním vám tato ponožka zaručí, že se stane nedílnou součástí vašich vánočních tradic.Praktické rozměry pro každou domácnostO velikosti 26x47 cm poskytuje dostatek prostoru pro všechny oblíbené vánoční drobnosti – od sladkostí až po malé dárky. Věnujte se s rodinou vánočním rituálům, jako je plnění ponožky a obdarovávání svých blízkých.Materiál a údržbaPonožka je vyrobena z kvalitního a trvanlivého textilu, který se snadno udržuje. Stačí ji otřít vlhkým hadříkem a je připravena na další sváteční sezónu!Ideální dárek pro každéhoPonožka ACA Lighting je skvělým dárkem pro rodinu, přátele nebo jako stylový doplněk pro sebe. Skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru a stane se oblíbeným kouskem vaší vánoční výzdoby.Nezmeškejte příležitost a obohaťte svůj domov o tuto nádhernou vánoční ponožku. Vaše adventní období bude díky ní ještě kouzelnější!Materiál: textil, Barva: béžová
Objev podobné jako ACA Lighting vánoční ponožka tmavá béžová s ozdobami (sobi) 26x47cm X071174
LED vánoční řetěz barevné koule, 40 x LED, 4 m, 2 x AA
Řetěz vánočních kuliček s 40 LED diodami v různých barvách. Délka osvětlené části je 4 metry s přívodním kabelem 0,3 m. Napájení zajišťují 2 AA baterie s výdrží přibližně 60 hodin.
- 40 LED diod pro intenzivní světelný efekt
- Výdrž až 60 hodin na 2 AA bateriích
- 4 metry osvětlené části pro velké plochy
- Snadné ovládání režimem zapnuto/vypnuto
Objev podobné jako LED vánoční řetěz barevné koule, 40 x LED, 4 m, 2 x AA
LED vánoční hvězda stolní, pletená, 35 x LED, 2 x AAA
Bílá pletená vánoční hvězda s 35 LED diodami vydávajícími teplé bílé světlo. Dekorace je vyrobena z kombinace kovu, dřeva a textilu s třásněmi. Napájena 2x AAA bateriemi s výdrží cca 100 hodin, určena výhradně pro vnitřní použití.
- Elegantní pletený design s třásněmi pro autentickou vánoční atmosféru
- Úsporné provoz na 2x AAA bateriích s výdrží až 100 hodin
- Teplé bílé světlo 35 LED diod vhodné do interiéru
- Kompaktní rozměry 49x30x8,5 cm ideální pro stolní dekoraci
Objev podobné jako LED vánoční hvězda stolní, pletená, 35 x LED, 2 x AAA