Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz

Náhradní sada ke kompresoru Tetra APS 400, APK 400

Sada náhradních dílů ke kompresoru APS 400.

Podívejte se také tlakovy spinac ke kompresoru

cena 329.0 Kč
Detail

Náhradní sada ke kompresoru Tetra APS 300

Sada náhradních dílů ke kompresoru APS 300. Balení obsahuje: 2x membrána 2x kotva s magnetem 4x náhradní těsnění 1x předfiltr (vata) k nasávání 1x škrtítko

Podívejte se také Koberec ke stanu 400 x 400 cm antracitový (310691)

cena 259.0 Kč
Detail

Náhradní sada ke kompresoru TETRA APS 100/150

Sada náhradních dílů ke kompresoru APS 100, 150.

Podívejte se také kompresor tetra aps 300l h

cena 219.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA Pond APK 400 sada

Vzduchovací motorek pro zahradní jezírka. Souprava umožňuje dodat do jezírka dostatečné množství kyslíku, jehož obsah ve vodě snižují řasy. Sada obsahuje: vzduchovací kompresor APK400, 10 m hadičky, 2x vzduchovací kámen, 2x zpětný ventil, 3 náhradní filtrové vložky, 2x svorka na hadičku. Výkon je individuelně regulovatelný, stříkaný permanentní magnet pro stálý nepřetržitý výkon, membrána z pružné oceli pro vyšší životnost, tichý chod, ochrana proti vniknutí vody, 4 gumové nožičky pro větší stabilitu a pevnost.

Objev podobné jako Kompresor TETRA Pond APK 400 sada

cena 1899.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 400 bílý

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 250 - 600 l. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost. Technická data: průtok 400 l / h, 4,5W, 2 vzduchové výpustě, 2 vzduchové regulátory.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 400 bílý

cena 1159.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 100l/h

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 50 - 100 litrů. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 100l/h

cena 449.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 300l/h

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 120 - 300 litrů. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 300l/h

cena 659.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 400l/h

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 250 - 600 litrů. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 400l/h

cena 1159.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 50l/h

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 10 - 60 litrů. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost. Technická data: průtok 50 l / h, 2W, 1 vzduchová výpusť, 1 vzduchový regulátor.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 50l/h

cena 389.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 150l/h

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 80 - 150 litrů. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 150l/h

cena 549.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 100 bílý

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 50 - 100 l. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost. Technická data: průtok 100 l / h, 2,5W, 1 vzduchová výpusť, 1 vzduchový regulátor, 2,5W.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 100 bílý

cena 449.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 50 bílý

Vzduchovací motorek pro akvária o objemu 10 - 60 l. Llze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost. Technická data: průtok 50 l / h, 2W, 1 vzduchová výpusť, 1 vzduchový regulátor.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 50 bílý

cena 389.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 300 bílý

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 120 - 300 l. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost. Technická data: průtok 2 x 300 l / h, 4,5W, 2 vzduchové výpustě, 2 vzduchové regulátory.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 300 bílý

cena 659.0 Kč
Detail

Kompresor TETRA APS 150 bílý

Vzduchovací motorek pro akvárium o objemu 80 - 150 l. Lze jej jednoduše obsluhovat, je velmi tichý a výkonný. Patentovaný ventil Silaflex si trvale zachovává svůj tvar a spolu s robusní membránou zaručuje rovnoměrné rozvinutí výkonu a dlouhou životnost. Technická data: průtok 150 l / h, 3,1W,1 vzduchová výpusť, 1 vzduchový regulátor, 3,1W.

Objev podobné jako Kompresor TETRA APS 150 bílý

cena 549.0 Kč
Detail

Scheppach 5ti dílná sada ke kompresoru (3906101704)

Sada příslušenství ofukovací pistole, pistole na plnění pneumatik s nanometrem, stříkací pistole, omývací pistole, spirálová hadice 5m, 1.7kg Využijte naplno možnosti kompresoru pomocí příslušenství Scheppach v podobě pětidílné sady obsahující pistole pro všestranné použití. V sadě naleznete pistoli na ofukování, na plnění pneumatik s měřičem tlaku, na stříkání a na omývání. Pátou součástí sady je spirálová hadice o délce 5 metrů, kterou snadno připojíte díky rychlospojkám. Výbava je tedy kompletní, nemusíte tak nic dokupovat. Vše stačí jen připojit ke kompresoru a případně doplnit kapaliny do přídavných nádobek. Klíčové vlastnosti sady ScheppachPětice pistolí pro všestranné využitíKvalitní provedení ze slitin kovůKoncovky s rychlospojkamiKompatibilita příslušenství se všemi běžnými kompresory Praktické využití...

Objev podobné jako Scheppach 5ti dílná sada ke kompresoru (3906101704)

cena 829.0 Kč
Detail

Náhradní hlava TETRA Tec EX 400 Plus

Náhradní motorová jednotka k vnějšímu filtru Tetra Tec EX 400 Plus.

Objev podobné jako Náhradní hlava TETRA Tec EX 400 Plus

cena 1299.0 Kč
Detail

Náhradní vrtulka TETRA Tec EX 400 Plus

Náhradní vrtulka k vnějšímu filtru Tetra Tec EX 400 Plus.

Objev podobné jako Náhradní vrtulka TETRA Tec EX 400 Plus

cena 499.0 Kč
Detail

Powerplus Základní 5-ti dílná sada ke kompresoru POWAIR0020

Sada pneumatického nářadí PowerPlus POWAIR0020 se stane vaším praktickým pomocníkem po celý rok, a to ať už se pustíte do úklidu, nafukování pneumatik nebo i drobnějších malířských prací. Tato sada je ideální volbou pro domácí kutily, kteří ocení její všestrannost a snadné používání. Díky pneumatickému hustiči si hravě poradíte s nafukováním pneumatik od aut až po menší sportovní vybavení, jako jsou míče. Ofukovací pistole pomůže zbavit vaše nářadí, zahradní techniku a další předměty od prachu a drobných nečistot. Pro rychlé a efektivní čištění různých povrchů vám poslouží mycí pistole. A konečně, stříkací pistole s nádobou o objemu 0,6 litru se ideálně hodí například pro lakování drobných předmětů nebo precízní nanášení různých povrchových úprav. S 5metrovou hadicí se snadno přizpůsobíte různým pracovním podmínkám a nebudete omezeni délkou přívodního potrubí. Sada POWERPLUS POWAIR0020 představuje skvělou kombinaci skvělé ceny a praktické rozmanitosti, která potěší každého domácího kutila, který nepotřebuje profesionální vybavení s nejvyšším výkonem, ale hledá spolehlivého a cenově dostupného pomocníka pro celou řadu drobných úklidových a renovačních prací. Sada obsahuje: Stříkací pistole na barvy výkonné – díky provoznímu tlaku 3,5 - 5,0 bar vysoký výkon s množstvím vzuchu 170-283 l/min ekologické – zařízení nevyžaduje proud, ale provozuje se pomocí kompresoru (není součástí dodávky) a dochází tak ke snížení množství spotřebované barvy účinné – nádržka o objemu 600 ml umožňuje provádění prací bez nutnosti neustálého doplňování praktické - ergonomický design s propracovanou lehkou konstrukcí s pevným, funkčním úchytem pro komfortní provádění prací profesionální - přesné nanášení barev u všech běžných barev, laků a lazur, díky vynikajícímu způsobu rozprašování a technologii HVLP (vysoký objem při nízkém tlaku) Hustící pistole včetně manometru Pracovní tlak: 0 - 8,5bar Délka hadice: 330mm Tlakoměr: 1 - 12bar Mycí pistole Průtok vzdchu: 125 l/min Kapacita nádoby: 0.60 l Max. tlak: 8 bar Přívod vzduchu: 1/4 EURO Délka trysky: 15 cm Průměr trysky: 4.5 mm Hmotnost: 0,5 kg Ofukovací pistole Pracovní tlak: 8 bar Připojení: 1/4" Tryska: průměr: 4mm. PE vzduchová hadice Připojení: 1/4" Délka: 5 m Světlost: 5 x 8 mm Max tlak: 12 BAR

Objev podobné jako Powerplus Základní 5-ti dílná sada ke kompresoru POWAIR0020

cena 899.0 Kč
Detail

Náhradní přísavka TETRA Tec IN 400/600 Plus 4ks

Náhradní přísavky k vnitřnímu filtru TetraTec IN Plus 400 - 600.

Objev podobné jako Náhradní přísavka TETRA Tec IN 400/600 Plus 4ks

cena 159.0 Kč
Detail

Náhradní těsnění pod hlavu TETRA Tec EX 400, 600, 700

Náhradní těsnění hlavy k vnějšímu filtru Tetra Tec EX 400, 600 a 700.

Objev podobné jako Náhradní těsnění pod hlavu TETRA Tec EX 400, 600, 700

cena 129.0 Kč
Detail

Náhradní adapter s těsněním TETRA Tec EX 400, 600, 700

Náhradní adaptér s těsněním k vnějšímu filtru Tetra Tec EX 400, 600 a 700.

Objev podobné jako Náhradní adapter s těsněním TETRA Tec EX 400, 600, 700

cena 729.0 Kč
Detail

Náhradní hadice Tetra Tec EX 400/600/600Plus/700/800 Plus

Náhradní hadice k vnějšímu filtru Tetra Tec EX 400, 600, 700 a 800 Plus. V balení 2ks hadic.

Objev podobné jako Náhradní hadice Tetra Tec EX 400/600/600Plus/700/800 Plus

cena 329.0 Kč
Detail

Pistole stříkací (horní) S990P ke kompresoru (148020)

Stříkací pistole - ruční, objem 0,5 l, průměr trysky 1,4 mm Ruční stříkací pistol Euronářadí vyhoví vašim požadavkům, a navíc usnadní práci. Jestliže se jedná o objem nádržky, ten dosahuje 0,5 l. Výrobce vybavil stříkací pistoli tryskou, u níž najdete průměr 1,4 mm. Podstatné vlastnosti produktu Pistole stříkací (horní) S990P ke kompresoru Ruční stříkací pistole vám dokáže usnadnit práci i ušetřit čas Objem nádržky dosahuje 0,5 l Má k dispozici trysku o průměru 1,4 mm

Objev podobné jako Pistole stříkací (horní) S990P ke kompresoru (148020)

cena 386.0 Kč
Detail

Náplň molitan Tetra FilterJet 400

Náhradní molitan pro filtr Tetra FilterJet 400.

Objev podobné jako Náplň molitan Tetra FilterJet 400

cena 119.0 Kč
Detail

Filtr TETRA Tec IN 400 vnitřní

Komfortní vnitřní akvarijní filtr pro objem akvária 30 - 60 l. Znečištění v akváriích vzniká v důsledku usazování rybích exkrementů nebo odumřelých částí rostlin a to má nepříznivý vliv na kvalitu akvarijní vody. Permanentní biomechanická filtrace blokuje tento proces a důsledně odstraňuje škodlivé látky. Čištění filtračního materiálu je snadné díky kazetovému řešení vložky filtru - filtr zůstává v akváriu. Má bezstupňovou regulaci průtoku a lze individuálně nastavit směr toku pomocí otáčivé trysky. Výkon: 200 - 400 l / h.

Objev podobné jako Filtr TETRA Tec IN 400 vnitřní

cena 559.0 Kč
Detail

Náhradní sada kolínek k Tetra Silhouette

Náhradní sada kolínek k akvarijnímu setuTetra Silhouette.

Objev podobné jako Náhradní sada kolínek k Tetra Silhouette

cena 169.0 Kč
Detail

Filtr Tetra Filter Jet 400, vnitřní, 400l/h

Výkonný akvarijní filtr Tetra FilterJet. Výkonný a tichý vnitřní filtr. S nastavitelným Venturiho ventilem pro obohacení kyslíkem. Nastavitelná výstupní tryska pro optimální úpravu cirkulace vody. Intuitivní spouštění. Snadná instalace do akvária. Filtrační houba, která se snadno čistí. Ideální též pro akvária s krevetami.

Objev podobné jako Filtr Tetra Filter Jet 400, vnitřní, 400l/h

cena 359.0 Kč
Detail

Náhradní sada pro výstup Tetra Tec EX 1200

Sada náhradních dílů pro výstup k filtru Tetra Tec EX 1200.

Objev podobné jako Náhradní sada pro výstup Tetra Tec EX 1200

cena 279.0 Kč
Detail

Náhradní sada k sání Tetra Tec EX 400,600,700

Sada náhradních dílů k sání pro filtr Tetra Tec EX 400, 600 a 700.

Objev podobné jako Náhradní sada k sání Tetra Tec EX 400,600,700

cena 279.0 Kč
Detail

Náhradní sada k sání Tetra Tec EX 1200

Sada náhradních dílů k sání pro filtr Tetra Tec EX 1200.

Objev podobné jako Náhradní sada k sání Tetra Tec EX 1200

cena 289.0 Kč
Detail

Kompresor Tetra AirSilent Maxi

Tetra AirSilent je perfektní vzduchovací kompresor pro vaše akvárium. Extrémně tichý - ( mini 34dB; maxi 35dB). Kompletní sada včetně kamene, hadičky a zpětného ventilu. Snadné uchycení pomocí přísavek, kompaktní design - extra malé rozměry (6 x 6 x 2,9 cm). Díky své malé velikosti se dá snadno ukrýt. K připevnění k akváriu lze použít praktickou přísavku, která zabraňuje přenosu vibrací. piezoelektrická technologie s nízkou spotřebou energie - není nutná žádná výměna membrán Vhodný pro akvária o velikosti: AirSilent Mini - 10 - 40 l AirSilent Maxi 40 – 80 l

Objev podobné jako Kompresor Tetra AirSilent Maxi

cena 899.0 Kč
Detail

Kompresor Tetra AirSilent Mini

Tetra AirSilent je perfektní vzduchovací kompresor pro vaše akvárium. Extrémně tichý - ( mini 34dB; maxi 35dB). Kompletní sada včetně kamene, hadičky a zpětného ventilu. Snadné uchycení pomocí přísavek, kompaktní design - extra malé rozměry (6 x 6 x 2,9 cm). Díky své malé velikosti se dá snadno ukrýt. K připevnění k akváriu lze použít praktickou přísavku, která zabraňuje přenosu vibrací. piezoelektrická technologie s nízkou spotřebou energie - není nutná žádná výměna membrán Vhodný pro akvária o velikosti: AirSilent Mini - 10 - 40 l AirSilent Maxi 40 – 80 l

Objev podobné jako Kompresor Tetra AirSilent Mini

cena 799.0 Kč
Detail

Náplň uhlí aktivní TETRA Tec IN NEW 400 / 600 2ks

Náhradní uhlíková vložka k vnitřnímu filtru TetraTec IN 400 a TetraTec IN 600.

Objev podobné jako Náplň uhlí aktivní TETRA Tec IN NEW 400 / 600 2ks

cena 329.0 Kč
Detail

Náplň molitan biologický TETRA Tec IN NEW 400 / 600 4ks

Náhradní pěnové vložky k vnitřnímu filtru TetraTec IN 400 a TetraTec IN 600.

Objev podobné jako Náplň molitan biologický TETRA Tec IN NEW 400 / 600 4ks

cena 199.0 Kč
Detail

Klarstein PureFina 400 RO filtr, náhradní/příslušenství, reverzní osmóza, 400 GPD/1500 l/d

Abyste zajistili, že z vašeho systému vodního filtru Klarstein PureFina 400 i nadále proudila čistá studená voda, která vás osvěží, měli byste Klarstein PureFina 400 RO filtr pravidelně vyměňovat. V závislosti na frekvenci používání vydrží filtry až 24 měsíců a neúnavně tak čistí vaši vodu. K tomuto účelu využívají fyzikální princip reverzní osmózy, a tak z vody filtrují nečistoty až do velikosti miliontiny milimetru (0,0001 μm). Pro srovnání: Bakterie má velikost přibližně 3 μm a spolehlivě tak uvízne ve filtru. Filtr Klarstein PureFina 400 RO odfiltruje až 400 GPD (1500 litrů) vody denně.

Objev podobné jako Klarstein PureFina 400 RO filtr, náhradní/příslušenství, reverzní osmóza, 400 GPD/1500 l/d

cena 2009.0 Kč
Detail

Klarstein PureLine 400 RO filtr, náhradní / příslušenství, reverzní osmóza, 400 GPD / 1500 l/d

Abyste zajistili, že z vašeho systému vodního filtru Klarstein PureLine 400 i nadále proudila čistá studená voda, která vás osvěží, měli byste Klarstein PureLine 400 RO filtr pravidelně vyměňovat. V závislosti na frekvenci používání vydrží filtry až 24 měsíců a neúnavně tak čistí vaši vodu. K tomuto účelu využívají fyzikální princip reverzní osmózy, který z vody odfiltruje nečistoty až na miliontinu milimetru (0,0001 μm). Pro srovnání, bakterie má velikost přibližně 3 μm, a proto spolehlivě uvízne ve filtru. Filtr Klarstein PureLine 400 RO odfiltruje až 400 GPD (1500 litrů) vody denně.

Objev podobné jako Klarstein PureLine 400 RO filtr, náhradní / příslušenství, reverzní osmóza, 400 GPD / 1500 l/d

cena 1999.0 Kč
Detail

Klarstein PureLine 400 RO filtr, náhradní / příslušenství, reverzní osmóza, 400 GPD / 1500 l/d

Abyste zajistili, že z vašeho systému vodního filtru Klarstein PureLine 400 i nadále proudila čistá studená voda, která vás osvěží, měli byste Klarstein PureLine 400 RO filtr pravidelně vyměňovat. V závislosti na frekvenci používání vydrží filtry až 24 měsíců a neúnavně tak čistí vaši vodu. K tomuto účelu využívají fyzikální princip reverzní osmózy, který z vody odfiltruje nečistoty až na miliontinu milimetru (0,0001 μm). Pro srovnání, bakterie má velikost přibližně 3 μm, a proto spolehlivě uvízne ve filtru. Filtr Klarstein PureLine 400 RO odfiltruje až 400 GPD (1500 litrů) vody denně.

Objev podobné jako Klarstein PureLine 400 RO filtr, náhradní / příslušenství, reverzní osmóza, 400 GPD / 1500 l/d

cena 1999.0 Kč
Detail

Klarstein PureFina 400 RO filtr, náhradní/příslušenství, reverzní osmóza, 400 GPD/1500 l/d

Abyste zajistili, že z vašeho systému vodního filtru Klarstein PureFina 400 i nadále proudila čistá studená voda, která vás osvěží, měli byste Klarstein PureFina 400 RO filtr pravidelně vyměňovat. V závislosti na frekvenci používání vydrží filtry až 24 měsíců a neúnavně tak čistí vaši vodu. K tomuto účelu využívají fyzikální princip reverzní osmózy, a tak z vody filtrují nečistoty až do velikosti miliontiny milimetru (0,0001 μm). Pro srovnání: Bakterie má velikost přibližně 3 μm a spolehlivě tak uvízne ve filtru. Filtr Klarstein PureFina 400 RO odfiltruje až 400 GPD (1500 litrů) vody denně.

Objev podobné jako Klarstein PureFina 400 RO filtr, náhradní/příslušenství, reverzní osmóza, 400 GPD/1500 l/d

cena 2009.0 Kč
Detail

Náplň Bio Balls TETRA Tec EX 400, 600, 700, 1200, 2400

Náhradní náplň Bio Balls k vnějšímu filtru Tetra Tec EX 400, 600, 700, 1200, 2400.

Objev podobné jako Náplň Bio Balls TETRA Tec EX 400, 600, 700, 1200, 2400

cena 219.0 Kč
Detail

Náplň kroužky keramické TETRA Tec EX 400, 600, 700, 1200, 2400

Náhradní keramické kroužky k vnějšímu filtru Tetra Tec EX 400, 600, 700, 1200, 2400.

Objev podobné jako Náplň kroužky keramické TETRA Tec EX 400, 600, 700, 1200, 2400

cena 209.0 Kč
Detail

Náhradní filtr pro Trotec B 400 - kolo (3511000471)

Filtr do zvlhčovače vzduchu - filtrační textilie, materiál pěna Náhradní filtr Trotec je speciálně určený pro průmyslový zvlhčovač vzduchu Trotec B 400. Umožní jeho efektivní a bezproblémové fungování. Vyrobený je z velmi kvalitního materiálu. Náhradní filtr Trotec představuje nepostradatelný doplněk do zvlhčovače. Klíčové vlastnosti náhradního filtru pro Trotec B 400 - koloNáhradní filtr určený pro průmyslový zvlhčovač vzduchu Trotec B 400Umožní jeho efektivní a bezproblémové fungováníFiltr Trotec je vyrobený z velmi kvalitního materiáluBarevné provedení: černé

Objev podobné jako Náhradní filtr pro Trotec B 400 - kolo (3511000471)

cena 890.0 Kč
Detail

Sebamed Mycí emulze olivová náhradní náplň 400 ml

Sebamed Mycí emulze olivová má velmi jemné složení bez obsahu mýdla. Je určená k šetrnému čištění citlivé pokožky, která vyžaduje speciální péči.

Objev podobné jako Sebamed Mycí emulze olivová náhradní náplň 400 ml

cena 185.0 Kč
Detail

Náhradní filtr pro Trotec B 400 - flís (3511000470)

Filtr do zvlhčovače vzduchu - filtrační textilie, materiál pěna Náhradní filtr Trotec je speciálně určený pro průmyslový zvlhčovač vzduchu Trotec B 400. Umožní jeho efektivní a bezproblémové fungování. Vyrobený je z velmi kvalitního fleecu. Náhradní filtr Trotec představuje nepostradatelný doplněk do zvlhčovače. Klíčové vlastnosti náhradního filtru pro Trotec B 400 - flísNáhradní filtr určený pro průmyslový zvlhčovač vzduchu Trotec B 400Umožní jeho efektivní a bezproblémové fungováníFiltr Trotec je vyrobený z velmi kvalitního fleecuBarevné provedení: černé

Objev podobné jako Náhradní filtr pro Trotec B 400 - flís (3511000470)

cena 790.0 Kč
Detail

RIO Náhradní měkký vosk do nahřívače, 400 ml

Sada příslušenství pro RIO Profesionální nahřívač vosku pro depilaci. Rozehřátý vosk se nanáší špachtlí na depilovanou partii po směru růstu chloupků a strhává se depilačním papírkem proti směru růstu chlupů. Souprava obsahuje luxusní měkký vosk pro voskování rukou a nohou (vhodné i pro muže k použití na záda, nohy a hrudník).Sada obsahuje 400 ml měkkého vosku.

Objev podobné jako RIO Náhradní měkký vosk do nahřívače, 400 ml

cena 399.0 Kč
Detail

RONA Sada sklenic na brandy/koňak 400 ml 6 ks UNIVERSAL (6201 400)

Sklenice - na brandy, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 400 ml, materiál bezolovnatý křišťál Klíčové vlastnosti sklenice RONA Sada sklenic na brandy/koňak 400 ml 6 ks UNIVERSAL Sklenice RONA pro váš oblíbený nápoj Opatřená stopkou Sklenice má objem 400 ml Sklenice na brandy Vyrobena je z bezolovnatého křišťálu nabízejícího vysoký lesk a odolnost Můžete ji také mýt v myčce Sklenice RONA je dodávána v klasickém čirém vzhledu V balení se nachází 6 sklenic

Objev podobné jako RONA Sada sklenic na brandy/koňak 400 ml 6 ks UNIVERSAL (6201 400)

cena 709.0 Kč
Detail

Náhradní podložka na prkénko 227700457 400/300 zelená (16652)

Prkénko - materiál plast, zelená barva, 1 × 3 × 40 cm (V׊×D)

Objev podobné jako Náhradní podložka na prkénko 227700457 400/300 zelená (16652)

cena 208.0 Kč
Detail

Náhradní podložka na prkénko 227700459 600/400 červená (16662)

Prkénko - materiál plast, červená barva, 1 × 4 × 60 cm (V׊×D)

Objev podobné jako Náhradní podložka na prkénko 227700459 600/400 červená (16662)

cena 261.0 Kč
Detail

Náhradní podložka na prkénko 227700457 400/300 červená (16650)

Prkénko - materiál plast, červená barva, 1 × 3 × 40 cm (V׊×D)

Objev podobné jako Náhradní podložka na prkénko 227700457 400/300 červená (16650)

cena 208.0 Kč
Detail

Náhradní podložka na prkénko 227700459 600/400 žlutá (16666)

Prkénko - materiál plast, žlutá barva, 1 × 4 × 60 cm (V׊×D)

Objev podobné jako Náhradní podložka na prkénko 227700459 600/400 žlutá (16666)

cena 261.0 Kč
Detail

Náhradní podložka na prkénko 227700457 400/300 bílá (16655)

Prkénko - materiál plast, bílá barva, 1 × 3 × 40 cm (V׊×D)

Objev podobné jako Náhradní podložka na prkénko 227700457 400/300 bílá (16655)

cena 208.0 Kč
Detail

Náhradní podložka na prkénko 227700459 600/400 černá (16663)

Prkénko - materiál plast, černá barva, 1 × 4 × 60 cm (V׊×D)

Objev podobné jako Náhradní podložka na prkénko 227700459 600/400 černá (16663)

cena 261.0 Kč
Detail

Podívejte se také