Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz

Kávový set Ćmielów Oktawa

Kávový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Podívejte se také kavovy servis ruze a levandule

cena 1699.0 Kč
Detail

Obědový set pro 6 osob Ćmielów Oktawa

Obědový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Podívejte se také Stagg SXM SET (SXM SET)

cena 6499.0 Kč
Detail

Čajový set pro 6 osob Ćmielów Oktawa

Čajový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Podívejte se také Roller Set jóga set (41995)

cena 2699.0 Kč
Detail

Obědový set pro 6 osob Ćmielów Oktawa

Obědový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Obědový set pro 6 osob Ćmielów Oktawa

cena 5669.0 Kč
Detail

Kávový set pro 6 osob Ćmielów Margaret

Kávový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Kávový set pro 6 osob Ćmielów Margaret

cena 2519.0 Kč
Detail

Kávový set pro 6 osob Ćmielów Margaret

Kávový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Kávový set pro 6 osob Ćmielów Margaret

cena 7299.0 Kč
Detail

Kávový set pro 6 osob Ćmielów Astra

Kávový set pro 6 osob z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Kávový set pro 6 osob Ćmielów Astra

cena 5099.0 Kč
Detail

Obědový set pro 6 osob Ćmielów Margaret

Obědový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Obědový set pro 6 osob Ćmielów Margaret

cena 6659.0 Kč
Detail

Obědový set pro 6 osob Ćmielów Margaret

Obědový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Obědový set pro 6 osob Ćmielów Margaret

cena 8989.0 Kč
Detail

Obědový set pro 6 osob Ćmielów Sofia

Obědový set z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Obědový set pro 6 osob Ćmielów Sofia

cena 2599.0 Kč
Detail

Obědový set pro 6 osob Ćmielów Astra

Obědový set pro 6 osob z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Obědový set pro 6 osob Ćmielów Astra

cena 3899.0 Kč
Detail

Čajový set pro 2 osoby Ćmielów Natura 4-pack

Čajový set pro 2 osoby z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu a dřeva.

Objev podobné jako Čajový set pro 2 osoby Ćmielów Natura 4-pack

cena 3199.0 Kč
Detail

Dantoy Kávový set (5701217056419)

Nádobí do dětské kuchyňky - 17 kusů v sadě, vhodné od 2 let Zásadní vlastnosti nádobí do dětské kuchyňky Dantoy Kávový set Plastové nádobí do dětské kuchyňky přinese spoustu zábavy malým kuchařům i kuchařkám Působí velmi realisticky Hračka pomáhá v rozvoji fantazie a kreativity V sadě najdete 17 kusů Plastové nádobí do dětské kuchyňky je ideální pro děti od 2 let Zajímavé ztvárnění navíc umocňuje modrá, oranžová, žlutá, bílá a zelená barva

Objev podobné jako Dantoy Kávový set (5701217056419)

cena 569.0 Kč
Detail

Kávový set Alessi Slow Coffe Set 4-pack

Kávový set z kolekce Alessi. Model vyroben z nerezové ocele a skla.

Objev podobné jako Kávový set Alessi Slow Coffe Set 4-pack

cena 5499.0 Kč
Detail

Dantoy Thorbjorn kávový set (5701217048605)

Nádobí do dětské kuchyňky - 18 kusů v sadě, vhodné od 2 let Hlavní vlastnosti nádobí do dětské kuchyňky Dantoy Thorbjorn kávový set Plastové nádobí do dětské kuchyňky nadchne malé kuchařky i kuchaře Velmi realistické provedení Hračka pomůže rozvíjet dětskou představivost, manuální dovednosti a také přispívá k mentálnímu rozvoji dětí V sadě naleznete 18 kusů Plastové nádobí do dětské kuchyňky potěší děti od 2 let Zajímavé provedení umocňuje modrá, bílá, zelená a fialová barva

Objev podobné jako Dantoy Thorbjorn kávový set (5701217048605)

cena 539.0 Kč
Detail

Delphin Kávový / čajový set Cotea,Delphin Kávový / čajový set Cotea

Rozměrem malý, obsahem velký - takový je Delphin COTEA. Produkt s malými transportními rozměry, díky čemuž nezabere ve výbavě téměř žádné místo. Přesto ukrývá sadu, která potěší každého, kdo si u vody rád vychutná dobrou kávu nebo teplý čaj. Rozměrem malý, obsahem velký - takový je Delphin COTEA. Produkt s malými transportními rozměry, díky čemuž nezabere ve výbavě téměř žádné místo. Přesto ukrývá sadu, která potěší každého, kdo si u vody rád vychutná dobrou kávu nebo teplý čaj. COTEA obsahuje dva kvalitní nerezové hrnky, dvě čajové lžičky a také dvě uzavíratelné nerezové nádobky, které poslouží například na cukr a kávu. Samotná taštička disponuje malou síťovanou kapsou, která bez problémů pojme dostatečnou zásobu čajových sáčků. Navíc je opatřena kvalitními zipy, přičemž ten vnější je vybaven praktickým držákem s logem firmy Delphin. COTEA je designované v oblíbené CARPATH kamufláži s efektním piktogramem definujícím využití tohoto zajímavého produktu. Sada obsahuje: základní tašku 2 čajové lžičky 2 nerezové hrnky 2 uzavíratelné nádobky Technické parametry: Vnější rozměr: 17cm x 12cm x 10cm Objem hrnků: 2 dcl Objem nádobek: 1dcl

Objev podobné jako Delphin Kávový / čajový set Cotea,Delphin Kávový / čajový set Cotea

cena 740.0 Kč
Detail

Delphin Kávový / čajový set CoTea Space C2G,Delphin Kávový / čajový set CoTea Space C2G

Delphin SPACE je označení pro exkluzivní sérii tašek z dílny značky Delphin. Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže. Delphin SPACE je označení pro exkluzivní sérii tašek z dílny značky Delphin. Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže. Rozměrem malý, obsahem velký – takový je Delphin COTEA. Produkt s malými transportními rozměry, díky čemuž nezabere ve výbavě téměř žádné místo. Přesto ukrývá sadu, která potěší každého, kdo si u vody rád vychutná dobrou kávu nebo teplý čaj. COTEA obsahuje dva kvalitní nerezové hrníčky, dvě čajové lžičky a také dvě uzavíratelné nerezové nádobky, které poslouží například pro cukr a kávu. Samotná taštička disponuje malou síťovanou kapsou, která bez problémů pojme dostatečnou zásobu čajových sáčků. Navíc je opatřena kvalitními zipy, přičemž ten vnější je vybaven praktickým taháčkem s logem firmy Delphin. COTEA je designováno v jedinečné C2G kamufláži s efektním piktogramem definujícím využití tohoto zajímavého produktu. Sada obsahuje: základní tašku 2 čajové lžičky 2 nerezové hrníčky 2 uzavíratelné nádobky Technické parametry: Vnější rozměr: 17cm x 12cm x 10cm Objem hrníčků: 2dcl Objem nádobek: 1dcl Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Objev podobné jako Delphin Kávový / čajový set CoTea Space C2G,Delphin Kávový / čajový set CoTea Space C2G

cena 740.0 Kč
Detail

Turecký kávový set 4 šálků s podšálky, Bospor - Selamlique

Tato luxusní dárková sada obsahuje čtyři zlacené pruhované hrníčky na kávu a bílé zlacené podšálky. Každý hrneček má svoji neopakovatelnou barvu - egejskou modrou, lilkovou fialovou, karmínovou červenou a dijonskou žlutou - který bude Vaším favoritem? Ať už si vyberete kterýkoli, vychutnejte si svoji kávu s přáteli či rodinou v této jedinečné sadě i Vy! Kávový set je z kvalitního tureckého porcelánu, který vyniká svojí jemností a odolností a je zlacen 24-karátovým zlatem. Údržba Porcelán může standardně do myčky, ale v případě zlacených hrníčků doporučujeme mýt v ruce, aby Vám zlacení co nejdéle vydrželo. Co je dobré vědět Osmanský sultán Selim I. "Hrozný" dobyl v 16. století Mamlůcký sultanát, státy Levanty a stanul i v samotné Mekce. V Egyptě přijal titul chalífy a založil tak Osmanský chalifát, jednu z nejvýznamnějších říší v historii světa. Na pozadí těchto historických událostí se děly i zdánlivě malé změny - káva se třeba rozšířila do Istanbulu a Arda Arslan spojil pražení kávy se svojí keramickou dílnou. Skvělá káva se servírovala do krásné keramiky a nabízela se hostům v Selamliku, domě pro hosty. Tak vznikla značka Selamlique - a báječnou kávu v krásné keramice si od této tradiční turecké firmy můžete dát dodnes. Odkazy: O značce Selamlique ZDE. Produkty Selamlique ZDE.

Objev podobné jako Turecký kávový set 4 šálků s podšálky, Bospor - Selamlique

cena 2798.0 Kč
Detail

Turecký kávový set 2 šálků s podšálky, tyrkysová vlna - Selamlique

Tato luxusní dárková sada obsahuje dva zlacené bílotyrkysově pruhované hrníčky na kávu a tyrkysové zlacené podšálky. Symetrické lomení a sytá tyrkysová odkazují na kámen tyrkys, který byl pro staré civilizace posvátný, přinášející štěstí a ochranu. Vychutnejte si v nich svoji kávu i Vy! Kávový set je z kvalitního tureckého porcelánu, který vyniká svojí jemností a odolností. Údržba Porcelán může standardně do myčky, ale v případě zlacených hrníčků doporučujeme mýt v ruce, aby Vám zlacení co nejdéle vydrželo. Co je dobré vědět Osmanský sultán Selim I. "Hrozný" dobyl v 16. století Mamlůcký sultanát, státy Levanty a stanul i v samotné Mekce. V Egyptě přijal titul chalífy a založil tak Osmanský chalifát, jednu z nejvýznamnějších říší v historii světa. Na pozadí těchto historických událostí se děly i zdánlivě malé změny - káva se třeba rozšířila do Istanbulu a Arda Arslan spojil pražení kávy se svojí keramickou dílnou. Skvělá káva se servírovala do krásné keramiky a nabízela se hostům v Selamliku, domě pro hosty. Tak vznikla značka Selamlique - a báječnou kávu v krásné keramice si od této tradiční turecké firmy můžete dát dodnes. Odkazy: O značce Selamlique ZDE. Produkty Selamlique ZDE.

Objev podobné jako Turecký kávový set 2 šálků s podšálky, tyrkysová vlna - Selamlique

cena 1783.0 Kč
Detail

Turecký kávový set 4 šálků s podšálky, černá vlna - Selamlique

Tato luxusní dárková sada obsahuje čtyři zlacené bíločerně pruhované hrníčky na kávu a černé zlacené podšálky. Symetrické lomení odkazuje na noční vlny Egejského moře. Vychutnejte si v nich svoji kávu i Vy s celou Vaší rodinou či přáteli! Kávový set je z kvalitního tureckého porcelánu, který vyniká svojí jemností a odolností. Údržba Porcelán může standardně do myčky, ale v případě zlacených hrníčků doporučujeme mýt v ruce, aby Vám zlacení co nejdéle vydrželo. Co je dobré vědět Osmanský sultán Selim I. "Hrozný" dobyl v 16. století Mamlůcký sultanát, státy Levanty a stanul i v samotné Mekce. V Egyptě přijal titul chalífy a založil tak Osmanský chalifát, jednu z nejvýznamnějších říší v historii světa. Na pozadí těchto historických událostí se děly i zdánlivě malé změny - káva se třeba rozšířila do Istanbulu a Arda Arslan spojil pražení kávy se svojí keramickou dílnou. Skvělá káva se servírovala do krásné keramiky a nabízela se hostům v Selamliku, domě pro hosty. Tak vznikla značka Selamlique - a báječnou kávu v krásné keramice si od této tradiční turecké firmy můžete dát dodnes. Odkazy: O značce Selamlique ZDE. Produkty Selamlique ZDE.

Objev podobné jako Turecký kávový set 4 šálků s podšálky, černá vlna - Selamlique

cena 3239.0 Kč
Detail

Turecký kávový set 4 šálků s podšálky, modrá vlna - Selamlique

Tato luxusní dárková sada obsahuje čtyři zlacené bílomodře pruhované hrníčky na kávu a modré zlacené podšálky. Symetrické lomení a sytá námořnická modrá odkazují na vlny Egejského moře. Vychutnejte si v nich svoji kávu i Vy s celou Vaší rodinou či přáteli! Kávový set je z kvalitního tureckého porcelánu, který vyniká svojí jemností. Údržba Porcelán může standardně do myčky, ale v případě zlacených hrníčků doporučujeme mýt v ruce, aby Vám zlacení co nejdéle vydrželo. Co je dobré vědět Osmanský sultán Selim I. "Hrozný" dobyl v 16. století Mamlůcký sultanát, státy Levanty a stanul i v samotné Mekce. V Egyptě přijal titul chalífy a založil tak Osmanský chalifát, jednu z nejvýznamnějších říší v historii světa. Na pozadí těchto historických událostí se děly i zdánlivě malé změny - káva se třeba rozšířila do Istanbulu a Arda Arslan spojil pražení kávy se svojí keramickou dílnou. Skvělá káva se servírovala do krásné keramiky a nabízela se hostům v Selamliku, domě pro hosty. Tak vznikla značka Selamlique - a báječnou kávu v krásné keramice si od této tradiční turecké firmy můžete dát dodnes. Odkazy: O značce Selamlique ZDE. Produkty Selamlique ZDE.

Objev podobné jako Turecký kávový set 4 šálků s podšálky, modrá vlna - Selamlique

cena 4628.0 Kč
Detail

Turecký kávový set 4 šálků s podšálky, modrá "Bleu Blanc" - Selamlique

Tato luxusní dárková sada obsahuje čtyři zlacené bílé hrníčky na kávu s modrým vzorem a zlacené podšálky v syté, námořnické modré. Vzor odkazuje na orientální řezby pozorované z lodi odrazem v klidné hladině odpoledního Středozemního moře. Užijte si v nich odraz své kávy i Vy s přáteli či rodinou! Kávový set je z kvalitního tureckého porcelánu, který vyniká svojí jemností a odolností. Údržba Porcelán může standardně do myčky, ale v případě zlacených hrníčků doporučujeme mýt v ruce, aby Vám zlacení co nejdéle vydrželo. Co je dobré vědět Osmanský sultán Selim I. "Hrozný" dobyl v 16. století Mamlůcký sultanát, státy Levanty a stanul i v samotné Mekce. V Egyptě přijal titul chalífy a založil tak Osmanský chalifát, jednu z nejvýznamnějších říší v historii světa. Na pozadí těchto historických událostí se děly i zdánlivě malé změny - káva se třeba rozšířila do Istanbulu a Arda Arslan spojil pražení kávy se svojí keramickou dílnou. Skvělá káva se servírovala do krásné keramiky a nabízela se hostům v Selamliku, domě pro hosty. Tak vznikla značka Selamlique - a báječnou kávu v krásné keramice si od této tradiční turecké firmy můžete dát dodnes. Odkazy: O značce Selamlique ZDE. Produkty Selamlique ZDE.

Objev podobné jako Turecký kávový set 4 šálků s podšálky, modrá "Bleu Blanc" - Selamlique

cena 2287.0 Kč
Detail

Delphin kávový / čajový set cotea

Přesto ukrývá sadu, která potěší každého, kdo si u vody rád vychutná dobrou kávu nebo teplý čaj. COTEA obsahuje dva kvalitní nerezové hrnky, dvě čajové lžičky a také dvě uzavíratelné nerezové nádobky, které poslouží například na cukr a kávu. Samotná taštička disponuje malou síťovanou kapsou, která bez problémů pojme dostatečnou zásobu čajových sáčků. Navíc je opatřena kvalitními zipy, přičemž ten vnější je vybaven praktickým držákem s logem firmy Delphin. COTEA je designované v oblíbené CARPATH kamufláži s efektním piktogramem definujícím využití tohoto zajímavého produktu. Sada obsahuje: základní tašku 2 čajové lžičky 2 nerezové hrnky 2 uzavíratelné nádobky Technické parametry: Vnější rozměr: 17cm x 12cm x 10cm Objem hrnků: 2 dcl Objem nádobek: 1dcl

Objev podobné jako Delphin kávový / čajový set cotea

cena 721.0 Kč
Detail

Delphin kávový čajový set cotea

Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže. Rozměrem malý, obsahem velký – takový je Delphin COTEA. Produkt s malými transportními rozměry, díky čemuž nezabere ve výbavě téměř žádné místo. Přesto ukrývá sadu, která potěší každého, kdo si u vody rád vychutná dobrou kávu nebo teplý čaj. COTEA obsahuje dva kvalitní nerezové hrníčky, dvě čajové lžičky a také dvě uzavíratelné nerezové nádobky, které poslouží například pro cukr a kávu. Samotná taštička disponuje malou síťovanou kapsou, která bez problémů pojme dostatečnou zásobu čajových sáčků. Navíc je opatřena kvalitními zipy, přičemž ten vnější je vybaven praktickým taháčkem s logem firmy Delphin. COTEA je designováno v jedinečné C2G kamufláži s efektním piktogramem definujícím využití tohoto zajímavého produktu. Sada obsahuje: základní tašku 2 čajové lžičky 2 nerezové hrníčky 2 uzavíratelné nádobky Technické parametry: Vnější rozměr: 17cm x 12cm x 10cm Objem hrníčků: 2dcl Objem nádobek: 1dcl Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Objev podobné jako Delphin kávový čajový set cotea

cena 721.0 Kč
Detail

Designové kávové lžičky, set 8 ks - Alessi

Kávové lžičky z nerezové oceli od Alessi jsou přehlídkou toho nejlepšího, co současní designéři dokáží vytvořit. Každou z osmi lžiček navrhl jiný známý designér: David Chipperfield, Denton Corker Marshall, Doriana e Massimiliano Fuksas, Hani Rashid, Jean Nouvel, Toyo Ito, Wiel Warets a William Alsop. Která lžička se stane vaší favoritkou? Dejte sbohem průměrnosti a nechte ji stát se součástí vašeho kávového rituálu. Při oslavách a větších sešlostech si svou lžičku vždy bezpečně poznáte. Propracovaný design a kvalitní materiál ocení i vaši hosté. . Odkazy: O značce Alessi ZDE. Produkty Alessi ZDE.

Objev podobné jako Designové kávové lžičky, set 8 ks - Alessi

cena 1950.0 Kč
Detail

Šálek s podšálkem Ćmielów Bolero 2-pack

Šálek s podšálkem z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Šálek s podšálkem Ćmielów Bolero 2-pack

cena 519.0 Kč
Detail

Čajový komplet pro 6 osob Ćmielów Astra

Čajový set pro 6 osob z kolekce Ćmielów. Model vyroben z porcelánu.

Objev podobné jako Čajový komplet pro 6 osob Ćmielów Astra

cena 3499.0 Kč
Detail

Kávová lžička, set 6ks, kolekce Oscar - Villeroy & Boch

Cenu za nejlepší steakový set získává kolekce Oscar známé německé značky Villeroy & Boch. Oscar obsahuje 12dílnou steakovou sadu, 6dílný set nožů na steak či pizzu a 6dílnou sadu kávových lžiček. Spojuje je zaoblený design, který dodá vašemu stolu stylový nádech. Příbory jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli a jsou vhodné do myčky na nádobí. Obsaďte do vedlejší role některou ze sad porcelánu od Villeroy & Boch a užívejte si příjemné chvíle při společném stolování. Odkazy: O značce Villeroy & Boch ZDE. Produkty Villeroy & Boch ZDE.

Objev podobné jako Kávová lžička, set 6ks, kolekce Oscar - Villeroy & Boch

cena 1115.0 Kč
Detail

Kávové obrazy do kuchyně Kouzlo kávových zrn

Rozjasněte svou kuchyni malbami na kávu. Vneste do něj vášeň a vůni ranní pohody. Super dárek pro milovníky kávy >>

Objev podobné jako Kávové obrazy do kuchyně Kouzlo kávových zrn

cena 751.0 Kč
Detail

Kávový/ čajový servis plastový

Kávový/ čajový servis plastový – sada obsahuje konvičku, 4× hrneček, 4× podšálek, 4× kávová lžička, konvička na mléko a cukřenka.

Objev podobné jako Kávový/ čajový servis plastový

cena 269.0 Kč
Detail

Rimini RI027 Kávový stolek

Konferenční stolek v provenzálním stylu v krémové barvě s utřeným, světle hnědým vrchem. Kolekce: Rimini Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 60 Výška (cm): 50 Váha (kg): 16 Materiál: Paulownia Wood, MDF Barva: Krémová, světle hnědá deska Barva desky/věnce: Světle hnědá Instalace: Částečně sestaven Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 125 x 21 x 65 Balíky MS 1 (m): 0,170625 Balená hmotnost 1 (kg): 18 Celkem m³ (m): 0,170625 Celková hmotnost (kg): 18

Objev podobné jako Rimini RI027 Kávový stolek

cena 6892.0 Kč
Detail

Limena LI822 Kávový stolek

Ruční lavice v provenzálním stylu na válcovaných nohách má kovovou mosaznou rukojeť. Tělo je v barvě krémového polostru s oděrkami, kartáčovaný vrch s frézovanými okraji v hnědé barvě s viditelnou strukturou. Kolekce: Limena Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 60 Výška (cm): 48 Váha (kg): 15 Materiál: Gumové dřevo, dýha Barva: Slonovina, světle hnědá top Barva desky/věnce: Světle hnědá Počet zásuvek: 1 Druh průvodců: dřevěný Rukojeti: kov Instalace: Částečně sestaven Počet balíků: 1 Rozměry balíku č. 1 (cm): 115 x 66 x 17 Balíky MS 1 (m): 0,12903 Balená hmotnost 1 (kg): 17 Celkem m³ (m): 0,12903 Celková hmotnost (kg): 17

Objev podobné jako Limena LI822 Kávový stolek

cena 10083.0 Kč
Detail

Verona VE884 Kávový stolek

Dřevěná lavice na ohnutí, frézované nohy v provenzálním stylu. Sbor slonovinové barvy v semifinále, medový vrchol v lesku. Tělo a vrchol mají charakteristické štěkání a dekorativní cvočky. Kolekce: Verona Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 122 Hloubka (cm): 80 Výška (cm): 45 Váha (kg): 20 Materiál: březové dřevo Barva: Slonovina, medový vrchol Barva desky/věnce: Med Instalace: Částečně sestaven Počet balíků: 1 Rozměry balíku č. 1 (cm): 128 x 82 x 20 Balíky MS 1 (m): 0,210 Balená hmotnost 1 (kg): 22 Celková hmotnost (kg): 22 Celkem m³ (m): 0,210

Objev podobné jako Verona VE884 Kávový stolek

cena 10204.0 Kč
Detail

Verona VE809 Kávový stolek

Elegantní konferenční stolek vyrobený z masivního dřeva na ohnutých mletých nohách v provenzálním stylu. Barva těla je slonovinou v semifinále, medu s leskem. Kolekce: Verona Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 122 Hloubka (cm): 80 Výška (cm): 49 Váha (kg): 28 Materiál: březové dřevo Barva desky/věnce: Med Barva: Slonovina, medový vrchol Počet zásuvek: 6 Instalace: Sestavený Počet balíků: 1 Rozměry balíku č. 1 (cm): 129 x 87 x 56 Balíky MS 1 (m): 0,628 Balená hmotnost 1 (kg): 30 Celkem m³ (m): 0,628 Celková hmotnost (kg): 30

Objev podobné jako Verona VE809 Kávový stolek

cena 18501.0 Kč
Detail

Glamour GL1714 Kávový stolek

Stylový stůl na geometrickém rámu z nerezavějící oceli ve zlatém stylu Golden, Modern. Octagon -tvaru vrchol je vyroben z MDF napodobujícího surový beton. Kolekce: Glamour Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 106 Hloubka (cm): 106 Výška (cm): 40 Váha (kg): 14 Materiál: MDF, nohy z nerezavějící oceli Barva: Zlatý, šedý cement Barva desky/věnce: Šedý cement Barva nohou: Zlatý Instalace: Sestavený Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 105 x 105 x 45 Balíky MS 1 (m): 0,496 Balená hmotnost 1 (kg): 15 Celkem m³ (m): 0,496 Celková hmotnost (kg): 15

Objev podobné jako Glamour GL1714 Kávový stolek

cena 12757.0 Kč
Detail

Adesso ADESL07 Kávový stolek

Retro konferenční stolek s originálním vrchem čertého masivního dřeva. Vrchol má různé povrchové textury v různých odstínech. Výrobek má černé kovové nohy. Kolekce: Adesso Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 50 Hloubka (cm): 50 Výška (cm): 50 Váha (kg): 8 Materiál: Acacia Wood, MDF, kovové nohy Barva: Odstíny šedé a béžové, černé nohy Barva nohou: černá Podrobnosti: kovové nohy Instalace: Částečně sestaven Video: Odkaz na sbírku Adesso Počet balíků: 1 Rozměry balíku č. 1 (cm): 57 x 57 x 17,5 Balíky MS 1 (m): 0,0568575 Balená hmotnost 1 (kg): 10 Celkem m³ (m): 0,0568575 Celková hmotnost (kg): 10

Objev podobné jako Adesso ADESL07 Kávový stolek

cena 1908.0 Kč
Detail

Massa MASL06 Kávový stolek

Moderní vintage dřevěná lavice vyrobená z vysoce kvalitní exotické exotické akácie. Tmavé grafitové kovové nohy jsou profilovány. Lavička má jednu oddíl a dvě posuvné dveře. Kolekce: Massa Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 60 Výška (cm): 45 Váha (kg): 29 Materiál: Acacia Wood, Dýha, kovové nohy Barva: Hnědé, tmavé nohy Barva nohou: Tmavý grafit Počet dveří: 2 Počet polic: 2 Instalace: Částečně sestaven Video: Odkaz na sbírku Massa Počet balíků: 2 Rozměry balíku 1 (cm): 126 x 67 x 26 Balíky MS 1 (m): 0,219492 Balená hmotnost 1 (kg): 27 Rozměry balíku 2 (cm): 56 x 42 x 23 Balíky MS 2 (m): 0,054096 Hmotnost 2 (kg): 7 Celkem m³ (m): 0,273588 Celková hmotnost (kg): 34

Objev podobné jako Massa MASL06 Kávový stolek

cena 8928.0 Kč
Detail

Maze MAZL06 Kávový stolek

Dřevěná lavice v retro stylu vyrobená z vysoce kvalitní exotické exotické akácie. Černé kovové nohy v semifinále skončily zlatým přízvukem. Produkt má jednu poličku a top v eliptickém tvaru. Kolekce: Maze Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 60 Výška (cm): 40 Váha (kg): 21 Materiál: Acacia Wood, Dýha, kovové nohy Barva: Světle hnědá Počet polic: 1 Instalace: Sestavený Video: Odkaz na sbírku bludiště Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 125 x 65 x 46 Balíky MS 1 (m): 0,37375 Balená hmotnost 1 (kg): 23 Celkem m³ (m): 0,37375 Celková hmotnost (kg): 23

Objev podobné jako Maze MAZL06 Kávový stolek

cena 6375.0 Kč
Detail

Flow FLOL06 Kávový stolek

Dřevěná lavice v podkroví, vyrobená z vysoce kvalitní exotické akácie. Jednoduché, otřené kovové nohy v grafitu v teplém odstínu. Kolekce: Flow Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 110 Hloubka (cm): 65 Výška (cm): 36 Váha (kg): 18 Materiál: Acacia Wood, MDF Barva: Sandy, grafitové nohy Barva nohou: Grafit Instalace: Sestavený Video: Odkaz na sbírku toku Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 115 x 70 x 16 Balíky MS 1 (m): 0,1288 Balená hmotnost 1 (kg): 22 Celkem m³ (m): 0,1288 Celková hmotnost (kg): 22

Objev podobné jako Flow FLOL06 Kávový stolek

cena 2489.0 Kč
Detail

Capella CAPL06 Kávový stolek

Retro-stylová lavice, vyrobená z exotického dřeva Acacia, rukuje v jedinečné tundra šedé barvě. Přední části mají 3D strukturu s mírným přízvukem horizontálních lamel. Kovové rovné nohy v tmavém grafitu. Sametové zásuvky. Kolekce: Capella Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 70 Výška (cm): 40 Váha (kg): 32 Materiál: Acacia Wood, MDF Barva: Tundra šedá, tmavé nohy Barva nohou: Tmavý grafit Počet zásuvek: 2 Počet polic: 2 Rukojeti: mletý Instalace: Částečně sestaven Video: Odkaz na sbírku Capella Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 125 x 75 x 40 Balíky MS 1 (m): 0,375 Balená hmotnost 1 (kg): 36 Celkem m³ (m): 0,375 Celková hmotnost (kg): 36

Objev podobné jako Capella CAPL06 Kávový stolek

cena 6375.0 Kč
Detail

Dantoy Kávová souprava BIO

Kávová souprava v pěkných barvách modern en, vyrobená z ekologického plastu s ekoznačkou Nordic Swan, 4 prostírání. Tato kávová souprava vybízí ke hře a učení a je ideální do interiéru i exteriéru. Kávová souprava BIO je vyrobena v Dánsku z bioplastu, udržitelného materiálu, který se skládá z 90 % z cukrové třtiny, a získala za něj ocenění Severská labuť. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): přibližně 35 x 19 x 17 cm. Obsah: (17 ks) 4 lžíce, 4 talíře, džbán s pokličkou, hrnec s pokličkou a lžíce. Bez toxických látek Vyrobeno z udržitelných surovin Lze mýt v myčce nádobí Věk: od 2 let O dantoy : BIO hračka - vyrobená z cukrové třtiny: z cukrové třtiny 95 % na biologické bázi 100% recyklovatelný 100% udržitelný dantoy je lídrem v zavádění bioplastů: dantoy uvádí na trh zcela novou řadu bioplastů s označením I'm Green , která doplňuje již tak ekologickou řadu plastových hraček. Náš bioplast je vyroben z minimálně 90 % z cukrové třtiny - udržitelného zdroje - a je 100% recyklovatelný. BIO výrobky z dantoy mají stejné vlastnosti jako naše běžně vyráběné plastové hračky. Životní cyklus BIO produktů z dantoy : Výroba bioplastů snižuje obsah CO2 v atmosféře. Cukrová třtina se pěstuje na kontrolovaných plantážích bez toxinů ve střední a jižní Brazílii. Cukrová třtina se sklízí každých šest až dvanáct měsíců. Bioplasty vyrobené z cukrové třtiny jsou stoprocentně udržitelnou surovinou tiger .

Objev podobné jako Dantoy Kávová souprava BIO

cena 462.0 Kč
Detail

Verona VE809 Kávový stolek

Elegantní konferenční stolek vyrobený z masivního dřeva na ohnutých mletých nohách v provenzálním stylu. Barva těla je slonovinou v semifinále, medu s leskem. Kolekce: Verona Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 122 Hloubka (cm): 80 Výška (cm): 49 Váha (kg): 28 Materiál: březové dřevo Barva desky/věnce: Med Barva: Slonovina, medový vrchol Počet zásuvek: 6 Instalace: Sestavený Počet balíků: 1 Rozměry balíku č. 1 (cm): 129 x 87 x 56 Balíky MS 1 (m): 0,628 Balená hmotnost 1 (kg): 30 Celkem m³ (m): 0,628 Celková hmotnost (kg): 30

Objev podobné jako Verona VE809 Kávový stolek

cena 18501.0 Kč
Detail

Massa MASL06 Kávový stolek

Moderní vintage dřevěná lavice vyrobená z vysoce kvalitní exotické exotické akácie. Tmavé grafitové kovové nohy jsou profilovány. Lavička má jednu oddíl a dvě posuvné dveře. Kolekce: Massa Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 60 Výška (cm): 45 Váha (kg): 29 Materiál: Acacia Wood, Dýha, kovové nohy Barva: Hnědé, tmavé nohy Barva nohou: Tmavý grafit Počet dveří: 2 Počet polic: 2 Instalace: Částečně sestaven Video: Odkaz na sbírku Massa Počet balíků: 2 Rozměry balíku 1 (cm): 126 x 67 x 26 Balíky MS 1 (m): 0,219492 Balená hmotnost 1 (kg): 27 Rozměry balíku 2 (cm): 56 x 42 x 23 Balíky MS 2 (m): 0,054096 Hmotnost 2 (kg): 7 Celkem m³ (m): 0,273588 Celková hmotnost (kg): 34

Objev podobné jako Massa MASL06 Kávový stolek

cena 8928.0 Kč
Detail

Maze MAZL06 Kávový stolek

Dřevěná lavice v retro stylu vyrobená z vysoce kvalitní exotické exotické akácie. Černé kovové nohy v semifinále skončily zlatým přízvukem. Produkt má jednu poličku a top v eliptickém tvaru. Kolekce: Maze Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 60 Výška (cm): 40 Váha (kg): 21 Materiál: Acacia Wood, Dýha, kovové nohy Barva: Světle hnědá Počet polic: 1 Instalace: Sestavený Video: Odkaz na sbírku bludiště Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 125 x 65 x 46 Balíky MS 1 (m): 0,37375 Balená hmotnost 1 (kg): 23 Celkem m³ (m): 0,37375 Celková hmotnost (kg): 23

Objev podobné jako Maze MAZL06 Kávový stolek

cena 6375.0 Kč
Detail

Flow FLOL06 Kávový stolek

Dřevěná lavice v podkroví, vyrobená z vysoce kvalitní exotické akácie. Jednoduché, otřené kovové nohy v grafitu v teplém odstínu. Kolekce: Flow Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 110 Hloubka (cm): 65 Výška (cm): 36 Váha (kg): 18 Materiál: Acacia Wood, MDF Barva: Sandy, grafitové nohy Barva nohou: Grafit Instalace: Sestavený Video: Odkaz na sbírku toku Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 115 x 70 x 16 Balíky MS 1 (m): 0,1288 Balená hmotnost 1 (kg): 22 Celkem m³ (m): 0,1288 Celková hmotnost (kg): 22

Objev podobné jako Flow FLOL06 Kávový stolek

cena 2489.0 Kč
Detail

Capella CAPL06 Kávový stolek

Retro-stylová lavice, vyrobená z exotického dřeva Acacia, rukuje v jedinečné tundra šedé barvě. Přední části mají 3D strukturu s mírným přízvukem horizontálních lamel. Kovové rovné nohy v tmavém grafitu. Sametové zásuvky. Kolekce: Capella Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 70 Výška (cm): 40 Váha (kg): 32 Materiál: Acacia Wood, MDF Barva: Tundra šedá, tmavé nohy Barva nohou: Tmavý grafit Počet zásuvek: 2 Počet polic: 2 Rukojeti: mletý Instalace: Částečně sestaven Video: Odkaz na sbírku Capella Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 125 x 75 x 40 Balíky MS 1 (m): 0,375 Balená hmotnost 1 (kg): 36 Celkem m³ (m): 0,375 Celková hmotnost (kg): 36

Objev podobné jako Capella CAPL06 Kávový stolek

cena 6375.0 Kč
Detail

Glamour GL1714 Kávový stolek

Stylový stůl na geometrickém rámu z nerezavějící oceli ve zlatém stylu Golden, Modern. Octagon -tvaru vrchol je vyroben z MDF napodobujícího surový beton. Kolekce: Glamour Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 106 Hloubka (cm): 106 Výška (cm): 40 Váha (kg): 14 Materiál: MDF, nohy z nerezavějící oceli Barva: Zlatý, šedý cement Barva desky/věnce: Šedý cement Barva nohou: Zlatý Instalace: Sestavený Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 105 x 105 x 45 Balíky MS 1 (m): 0,496 Balená hmotnost 1 (kg): 15 Celkem m³ (m): 0,496 Celková hmotnost (kg): 15

Objev podobné jako Glamour GL1714 Kávový stolek

cena 12757.0 Kč
Detail

Adesso ADESL07 Kávový stolek

Retro konferenční stolek s originálním vrchem čertého masivního dřeva. Vrchol má různé povrchové textury v různých odstínech. Výrobek má černé kovové nohy. Kolekce: Adesso Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 50 Hloubka (cm): 50 Výška (cm): 50 Váha (kg): 8 Materiál: Acacia Wood, MDF, kovové nohy Barva: Odstíny šedé a béžové, černé nohy Barva nohou: černá Podrobnosti: kovové nohy Instalace: Částečně sestaven Video: Odkaz na sbírku Adesso Počet balíků: 1 Rozměry balíku č. 1 (cm): 57 x 57 x 17,5 Balíky MS 1 (m): 0,0568575 Balená hmotnost 1 (kg): 10 Celkem m³ (m): 0,0568575 Celková hmotnost (kg): 10

Objev podobné jako Adesso ADESL07 Kávový stolek

cena 1908.0 Kč
Detail

Verona VE884 Kávový stolek

Dřevěná lavice na ohnutí, frézované nohy v provenzálním stylu. Sbor slonovinové barvy v semifinále, medový vrchol v lesku. Tělo a vrchol mají charakteristické štěkání a dekorativní cvočky. Kolekce: Verona Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 122 Hloubka (cm): 80 Výška (cm): 45 Váha (kg): 20 Materiál: březové dřevo Barva: Slonovina, medový vrchol Barva desky/věnce: Med Instalace: Částečně sestaven Počet balíků: 1 Rozměry balíku č. 1 (cm): 128 x 82 x 20 Balíky MS 1 (m): 0,210 Balená hmotnost 1 (kg): 22 Celková hmotnost (kg): 22 Celkem m³ (m): 0,210

Objev podobné jako Verona VE884 Kávový stolek

cena 10204.0 Kč
Detail

Rimini RI027 Kávový stolek

Konferenční stolek v provenzálním stylu v krémové barvě s utřeným, světle hnědým vrchem. Kolekce: Rimini Kategorie: Nábytek/Obývací pokoj/Kávové stolky Parametry: Šířka (cm): 120 Hloubka (cm): 60 Výška (cm): 50 Váha (kg): 16 Materiál: Paulownia Wood, MDF Barva: Krémová, světle hnědá deska Barva desky/věnce: Světle hnědá Instalace: Částečně sestaven Počet balíků: 1 Rozměry balíku 1 (cm): 125 x 21 x 65 Balíky MS 1 (m): 0,170625 Balená hmotnost 1 (kg): 18 Celkem m³ (m): 0,170625 Celková hmotnost (kg): 18

Objev podobné jako Rimini RI027 Kávový stolek

cena 6892.0 Kč
Detail

Podívejte se také