Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz
Kärcher Víceúčelový kartáč DN35 (certifikovaný pro zónu 22)
Díky vysoce kvalitním přírodním štětinám je víceúčelový kartáč ideální pro efektivní vysávání všech druhů povrchů bez poškrábání, jako jsou povrchy strojů nebo skladovacích zařízení. Kartáč je certifikován pro použití s mokro-suchými vysavači v zóně 22 v souladu se směrnicí ATEX 2014/34/EU. Redukční průchodka je nutná pro použití víceúčelového kartáče (jmenovitá šířka DN 35) se sací trubkou nebo kolenem (obě jmenovitá šířka DN 40) vysavačů Zone 22. Rozměry 135 × 40 milimetrů.
Podívejte se také kartac
Kärcher Redukční průchodka od DN 40 do DN 35, certifikovaná pro zónu 22
Redukční průchodka je nutná pro spojení víceúčelového kartáče (jmenovitá šířka DN 35) se sací trubkou nebo kolenem s jmenovitou šířkou DN 40. Průchodka je certifikována pro použití s mokro-suchými vysavači zóny 22 dle Směrnice ATEX 2014/34/EU.
Podívejte se také masazni kartac
Kärcher Podlahová hubice pro NT vysavače, hliníková, DN 40, šířka 450 mm, certifikovaná pro zónu 22
Tato podlahová hubice o šířce 450 milimetrů a jmenovité šířce DN 40 vyrobená z vysoce kvalitního hliníku se může pochlubit integrovanými válečky, stejně jako kartáčovými lištami a stěrkami, které se extrémně rychle a snadno vyměňují. Podlahová hubice je certifikována pro použití s mokro-suchými vysavači zóny 22 v nevýbušném provedení v souladu se směrnicí ATEX 2014/34/EU.
Podívejte se také kartac rossmann
Podívejte se také
- karcher sada trysek
- karcher nahradni dily k2
- kartac na radiator
- ultrazvukovy cistici kartac
- kartac esko natural
- kartac na zaluzie
- cistic kobercu karcher se 4001
- kartac na myti zad
- masazni kartac proti celulitide
- koupelnovy kartac na zada
- masazni kartac na zada
- kartac na radiatory superflex
- zametac aku karcher kb 5 rucni
- magnet 3pagen kartac na zada
- Jolly Hadice pro vysavače Karcher řady MV a WD (4047)
- golden beards accessories kartac na vousy
- Karcher K 5 Premium Smart Control (1.324-670.0)
- Karcher K 5 Premium Smart Control Home (1.324-673.0)
- kartac na vlasy dtangler detangling brush red 8595615780116
- MANN-FILTER WK940/22 pro vozy NISSAN (WK940/22)
Kärcher Podlahová hubice pro NT vysavače, plastová, DN 40, šířka 360 mm, certifikovaná pro zónu 22
Plastová podlahová hubice s jmenovitou šířkou DN 40 a pracovní šířkou 360 milimetrů od Kärcher má integrované válečky a kartáčové lišty a stěrky, které se rychle a snadno vyměňují. Podlahová hubice je certifikována pro použití s mokro-suchými vysavači zóny 22 v nevýbušném provedení v souladu se směrnicí ATEX 2014/34/EU.
Objev podobné jako Kärcher Podlahová hubice pro NT vysavače, plastová, DN 40, šířka 360 mm, certifikovaná pro zónu 22
Kärcher Sací hadice, NT, DN 40, délka 8 m, elektricky vodivá, spona 2.0, bajonet 2.0, certifikována pro zónu 22
Elektricky vodivá sací hadice, vybavená bajonetovým připojením 2.0 na straně stroje a připojením klipem 2.0 na straně příslušenství, je kompatibilní s vysavači do zóny 22 od výrobního roku 2023 a dále. Hadice ve jmenovité šířce DN 40 je 8 metrů dlouhá a certifikovaná podle směrnice ATEX 2014/34/EU pro použití s mokro-suchými vysavači v zóně 22, provedeno zkušebním institutem IBExU.
Objev podobné jako Kärcher Sací hadice, NT, DN 40, délka 8 m, elektricky vodivá, spona 2.0, bajonet 2.0, certifikována pro zónu 22
Kärcher Sací hadice k NT, DN 40, délka 4 m, elektricky vodivá, spona 2.0, bajonet 2.0, certifikována pro zónu 22
Čtyřmetrová, elektricky vodivá sací hadice o jmenovité šířce DN 40 byla schválena zkušebním ústavem IBExU pro použití s mokro-suchými vysavači do zóny 22 podle směrnice ATEX 2014/34/EU. Díky bajonetovému připojení 2.0 na straně stroje je hadice kompatibilní s vysavači do zóny 22 od roku výroby 2023. Na straně příslušenství má připojení klip 2.0.
Objev podobné jako Kärcher Sací hadice k NT, DN 40, délka 4 m, elektricky vodivá, spona 2.0, bajonet 2.0, certifikována pro zónu 22
Kärcher Koleno k NT, DN 40, plast, elektricky vodivé, spona 2.0 na konci hadice, kužel na konci příslušenství, certifikováno pro zónu 22
Certifikováno pro použití s mokro-suchými vysavači v zóně 22 podle směrnice ATEX 2014/34/EU: elektricky vodivé plastové koleno DN 40. S připojením klip 2.0 na straně sací hadice je ohyb kompatibilní s vysavači do zóny 22 od roku 2023. Kuželové připojení na straně příslušenství umožňuje připojení sacích trubic a sacích hubic.
Objev podobné jako Kärcher Koleno k NT, DN 40, plast, elektricky vodivé, spona 2.0 na konci hadice, kužel na konci příslušenství, certifikováno pro zónu 22
Kärcher Víceúčelový kartáč
Víceúčelový kartáč PPN štětiny
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový kartáč
Kärcher Víceúčelový kartáč
Víceúčelový kartáč z přírodních štětin (hovězí štětiny). Osazení štětinami 120 x 45mm. Pouze pro NT 801 B1 M, B1 MS a NT 80/1 B1 M a B1 MS.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový kartáč
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 4 V-20/5/22
Mimořádně výkonný a energeticky úsporný vysavač s příkonem 1000 W: zařízení mokro-suchého vysavače WD 4 V-20/5/22, sací hadice a podlahová hubice s klipy jsou optimálně sladěny pro dosažení nejlepších výsledků úklidu. Mokré, suché, jemné i hrubé nečistoty jsou odstraňovány nepřetržitě bez výměny filtru. Přístroj se dodává s robustní a nárazuvzdornou plastovou nádobou o objemu 20 l, 5metrovým kabelem, 2,2metrovou sací hadicí, klipovou podlahovou hubicí, plochým skládaným filtrem a vliesovým filtračním sáčkem. Díky patentované technologii lze filtr ve vysavači na mokré a suché vysávání snadno a rychle během několika sekund vyjmout a důkladně vyčistit - aniž by přišel do styku s jakoukoli nečistotou. Tam, kde vysávání není možné, pomůže přídavná funkce fukaru. Odnímatelná rukojeť umožňuje připojení příslušenství přímo na sací hadici. Hadici lze kompaktně uložit na hlavě přístroje. Trubky a podlahovou hubici lze také rychle a pohodlně zaparkovat na nárazníku. Mezi další výhody patří uzamykací systém "Pull & Push" pro snadné otevírání a zavírání nádoby a ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné přenášení vysavače.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 4 V-20/5/22
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 4 S V-20/5/22
Mimořádně výkonný a energeticky úsporný vysavač s příkonem 1000 W: zařízení mokro-suchého vysavače WD 4 S V-20/5/22, sací hadice a podlahová hubice s klipy jsou optimálně sladěny pro dosažení nejlepších výsledků úklidu. Mokré, suché, jemné i hrubé nečistoty jsou odstraňovány nepřetržitě bez výměny filtru. Přístroj se dodává s robustní a nárazuvzdornou 20litrovou nádobou z nerezové oceli, 5metrovým kabelem, 2,2metrovou sací hadicí, klipovou podlahovou hubicí, plochým skládaným filtrem a vliesovým filtračním sáčkem. Díky patentované technologii lze filtr ve vysavači na mokré a suché vysávání snadno a rychle během několika sekund vyjmout a důkladně vyčistit - aniž by přišel do styku s jakoukoli nečistotou. Tam, kde vysávání není možné, pomůže přídavná funkce fukaru. Odnímatelná rukojeť umožňuje připojení příslušenství přímo na sací hadici. Hadici lze kompaktně uložit na hlavě přístroje. Trubky a podlahovou hubici lze také rychle a pohodlně zaparkovat na nárazníku. Mezi další výhody patří uzamykací systém "Pull & Push" pro snadné otevírání a zavírání nádoby a ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné přenášení vysavače.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 4 S V-20/5/22
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 5 S V-30/5/22
S velkou 30litrovou nádobou z nerezové oceli na suché, mokré, jemné i hrubé nečistoty v domě i kolem něj: vysavač na mokré a suché vysávání WD 5 V-30/5/22 s příkonem 1100 W přesvědčí dokonalými výsledky úklidu a přitom je energeticky úsporný. Přístroj je vybaven 5metrovým kabelem, 2,2metrovou sací hadicí s odnímatelnou elektrostaticky chráněnou rukojetí, přepínatelnou podlahovou hubicí, plochým skládaným filtrem a filtračním sáčkem z vliesu. Plochý skládaný filtr je vhodný pro nepřetržité mokré a suché vysávání bez nutnosti výměny filtru. Díky patentované technologii vyjmutí filtru jej lze vyjmout během několika sekund a zároveň se vyhnout jakémukoli kontaktu s nečistotami. Stisknutím tlačítka pro čištění filtru lze filtr účinně vyčistit a obnovit sací výkon. Odnímatelná rukojeť umožňuje připojit příslušenství k samotné sací hadici. Hadici lze bezpečně upevnit na hlavě přístroje, aby se ušetřilo místo při skladování. Parkovací poloha, která je k dispozici na nárazníku, umožňuje rychlé a pohodlné uložení trubek a podlahové hubice také při krátké přestávce v práci. Všude tam, kde není možné vysávání, lze využít praktickou funkci fukaru.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 5 S V-30/5/22
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 4 P V-20/5/22
Mimořádně výkonný a energeticky úsporný vysavač s příkonem 1000 W: zařízení mokro-suchého vysavače WD 4 P V-20/5/22, sací hadice a podlahová hubice s klipy jsou optimálně sladěny pro dosažení nejlepších výsledků úklidu. Mokré, suché, jemné i hrubé nečistoty jsou odstraňovány nepřetržitě bez výměny filtru. Přístroj se dodává s robustní a nárazuvzdornou plastovou nádobou o objemu 20 l, 5metrovým kabelem, 2,2metrovou sací hadicí, klipovou podlahovou hubicí, plochým skládaným filtrem a vliesovým filtračním sáčkem. Vestavěná zásuvka s automatickým vypínačem usnadňuje práci s elektrickým nářadím. Díky patentované technologii lze filtr ve vysavači na mokré a suché vysávání snadno a rychle vyjmout - aniž by přišel do styku s jakoukoli nečistotou. Tam, kde vysávání není možné, pomůže přídavná funkce foukání. Odnímatelná rukojeť umožňuje připojit příslušenství přímo k sací hadici. Hadici lze kompaktně uložit na hlavě přístroje. Trubky a podlahovou hubici lze také rychle a pohodlně zaparkovat na nárazníku. Mezi další výhody patří uzamykací systém "Pull & Push" pro snadné otevírání a zavírání nádoby a ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné přenášení zařízení.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 4 P V-20/5/22
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 4 P S V-20/5/22
Mimořádně výkonný a energeticky úsporný vysavač s příkonem 1000 W: zařízení mokro-suchého vysavače WD 4 P S V-20/5/22, sací hadice a podlahová hubice s klipy jsou optimálně sladěny pro dosažení nejlepších výsledků úklidu. Mokré, suché, jemné nebo hrubé nečistoty jsou odstraňovány nepřetržitě bez výměny filtru. Přístroj se dodává s robustní a nárazuvzdornou 20litrovou nádobou z nerezové oceli, 5metrovým kabelem, 2,2metrovou sací hadicí, klipovou podlahovou hubicí, plochým skládaným filtrem a vliesovým filtračním sáčkem. Vestavěná elektrická zásuvka s automatickým vypínačem usnadňuje práci s elektrickým nářadím. Díky patentované technologii lze filtr ve vysavači na mokré a suché vysávání snadno a rychle vyjmout - aniž by přišel do styku s jakoukoli nečistotou. Tam, kde vysávání není možné, pomůže přídavná funkce foukání. Odnímatelná rukojeť umožňuje připojit příslušenství přímo k sací hadici. Hadici lze kompaktně uložit na hlavě přístroje. Trubky a podlahovou hubici lze také rychle a pohodlně zaparkovat na nárazníku. Mezi další výhody patří uzamykací systém "Pull & Push" pro snadné otevírání a zavírání nádoby a ergonomicky tvarovaná rukojeť pro pohodlné přenášení zařízení.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 4 P S V-20/5/22
Kärcher Koleno DN35, ušl. ocel
Vysoce kvalitní koleno z nerezové oceli, vyvinuté speciálně pro NT vysavače, je extrémně robustní. Nerezové koleno DN 35 je vhodné pro sací hadice s kuželovým připojením; s pomocí příslušného adaptéru (adaptér DN 35 na kónusu DN 35) je však možné použít i se sponou připojovacích sacích hadic. Má také kuželovou přípojku na konci příslušenství pro sací trubky a sací hubice.
Objev podobné jako Kärcher Koleno DN35, ušl. ocel
Kärcher Prodlužovací hadice DN35, 2,5m
Prodlužovací hadice ve jmenovité šířce DN 35 je ideální pro použití s vysavači na mokré a suché vysávání a vysavači na suché vysávání od Kärcher. Hadice o délce 2,5 metru se připojuje k příslušenství pomocí spony 2.0. Jsou kompatibilní s vysavači od modelového roku 2017. Prodlužovací hadice je vybavena spojovacím adaptérem, takže ji lze rychle a snadno připojit k požadované sací hadici.
Objev podobné jako Kärcher Prodlužovací hadice DN35, 2,5m
Kärcher Sací hadice 2,5 m C DN35
Sací hadice s kolenem ve jmenovité šířce DN 35 je ideální pro použití s vysavači na mokré a suché vysávání od Kärcher. Hadice 2,5 m se připojuje k zařízení bajonetovým připojením 1.0 a k příslušenství klipsovým připojením 1.0. Obě připojení jsou kompatibilní s vysavači do modelového roku 2016. Bajonetové připojení 1.0 je stejné pro všechny jmenovité šířky (35, 40 a 50). Adaptér pro hadice NT s bajonetovým připojením 1.0 lze použít k připojení všech hadic s bajonetovým připojením 1.0 za účelem připojení k novému systému příslušenství.
Objev podobné jako Kärcher Sací hadice 2,5 m C DN35
Kärcher Gumová sací hubice, DN35, zkosená 45°
Gumová sací hubice, DN 35, zkosená 45°,k odsávání na strojích, olejuvzdorná
Objev podobné jako Kärcher Gumová sací hubice, DN35, zkosená 45°
Kärcher Připojovací adaptér C 40, DN35, elektricky vodivý
Eletkricky vodivá připojovací objímka (C 40) s připojením DN 35 k připojení dílů příslušenství DN 35 na komerční hadici C 40 nebo sací hadici C-DN 40. Speciálně pro NT vysavače.
Objev podobné jako Kärcher Připojovací adaptér C 40, DN35, elektricky vodivý
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 5
Všestranný vysavač WD 5 V-25/5/22 o příkonu 1100 W se osvědčí při úklidu kolem celého domu i kolem něj. Zvládá suché i mokré vysávání a poradí si s hrubými nečistotami i jemným prachem. Jeho kvalitní skládaný filtr zaručí perfektní výsledky bez zbytečného prášení s není třeba ho měnit při mokrém vysávání. Zanesený filtr vyčistíte pouhým stiskem tlačítka a v případě potřeby jej snadno vyměníte, aniž byste se ušpinili. Vysátý materiál se ukládá do třívrstvého vliesový sáčku uvnitř objemné 25l nádoby na prach. Ta lze snadno a rychle otevřít i zavřít pomocí intuitivního systému "Pull & Push". Jednoduchý úklid rozměrných místností zajistí 5m přívodní kabel a 2,2m hadice. Díky odnímatelné rukojeti příslušenství pohodlně připojíte přímo k hadici přístroje. Kromě precizní podlahové hubice v balení naleznete také štěrbinovou hubici, kterou oceníte při vysávání těžko přístupných míst. A když je vše uklizeno, hadici, kabel i příslušenství jednoduše připevníte k tělu přístroje, takže vše potřebné budete mít vždy po ruce a vysavač snadno uložíte i na malém prostoru.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 5
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 S
Všestranný vysavač WD 3 S V-17/4/20 s příkonem 1000W důkladně odstraní suché i mokré nečistoty na terase, v garáži i domě. Kvalitní patronový filtr zaručuje perfektní výsledky při vysávání hrubé špíny i jemného prachu. Nerezová sběrná nádoba o objemu 17 l a odolný vliesový sáček na odpad zachytí vysátý materiál bez zbytečného prášení. Při vysávání mokrých nečistot je třeba sáček vyjmout, není však třeba odstraňovat filtr. Díky 4m přívodnímu kabelu, ergonomické rukojeti a 2m hadici snadno vysajete i větší místnosti. Čištění zahrady i strojů v dílně usnadní praktická funkce fukaru, s níž odstraníte piliny, napadané listí i nečistoty v hůře dostupných místech. Obtížně dostupná místa pak vysajete pomocí praktické štěrbinové hubice, kterou snadno nasadíte přímo na hadici přístroje. Systém "Pull & Push" umožňuje rychlé a snadné otevírání a zavírání sbérné nádoby a po práci kabel i hadici jednoduše uchytíte na těle vysavače, takže se nepletou pod nohy. Rovněž hubice a sací trubky zasunete do nárazníku přístroje, a ušetříte tak cenné místo při skladování. Díky ergonomickému madlu se stroj i lehce přenásí.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 S
Kärcher Štěrbinová hubice, NT, DN 40, plast, délka 300 mm, certifikována pro zónu 22
Plastová štěrbinová hubice o délce 300 milimetrů ve jmenovité šířce DN 40 je ideální volbou pro vysávání na těžko přístupných místech, jako jsou rohy a spáry. Je certifikována pro použití s mokro-suchými vysavači do zóny 22, v souladu se směrnicí ATEX 2014/34/EU.
Objev podobné jako Kärcher Štěrbinová hubice, NT, DN 40, plast, délka 300 mm, certifikována pro zónu 22
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 2 Plus C
Kompaktní vysavač WD 2 Plus V-12/4/18/C s 12l nádobu na odpad se stane praktickým pomocníkem pro každodenní úklid. Díky 4m přívodnímu kabelu, ergonomické rukojeti a 1,8m hadici navíc při čištění dosáhnete i na vzdálenější místa. Kvalitní patronový filtr přístroje zajistí perfektní výsledky při suchém i mokrém vysávání - bez potřeby výměny při vysávání obou druhu nečistot. Vysátý materiál se ukládá do odolného vliesového sáčku na odpad, který po naplnění snadno vyměníte. Silný 1000W motor zaručí potřebný výkon k odstranění jemného prachu i hrubých nečistot. Zásluhou funkce fukaru přístroj využijete také k úklidu dvorku a terasy od napadaného listí. Během práce se může hodit i prostor pro bezpečné odkládání nářadí, hřebíků apod. Praktická hubice na podlahy se postará o úklid garáže i dílny – hůře dostupná místa pak vysajete s pomocí štěrbinové hubice, která se dostane i do úzkých prostor. Příslušenství i sací trubky po práci navíc jednoduše vsunete do těla přístroje a ušetříte tak místo na skladování.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 2 Plus C
Kärcher Sací trubka, 2x, DN 40, 550 mm dlouhá, nerezová ocel, certifikována pro zónu 22
Vysoce kvalitní sada robustních sacích trubic z nerezové oceli, vhodná a certifikovaná pro náročné úklidové úkoly s mokro-suchými vysavači v zóně 22 podle směrnice ATEX 2014/34/EU. Dvě sací trubky ve jmenovité šířce DN 40 jsou každá dlouhé 550 mm.
Objev podobné jako Kärcher Sací trubka, 2x, DN 40, 550 mm dlouhá, nerezová ocel, certifikována pro zónu 22
Kärcher Sací trubka, DN35, 505 mm délka, nerezová ocel, 1 ks
0,5 m dlouhá sací trubka z nerezové oceli (ID 35) pro mokro-suché vysavače. Ideální pro časté mokré vysávání a pro vysávání korozivních součástí.
Objev podobné jako Kärcher Sací trubka, DN35, 505 mm délka, nerezová ocel, 1 ks
Kärcher Připojovací objímka C-DN35, (svorka na kužel), EL (elektricky vod.)
Připojovací objímka hadice C 35 pro příslušenství DN 35, elektricky vodivá, se sací hadicí C 35 nebo sací hadicí C DN 35. Pro NT vysavače.
Objev podobné jako Kärcher Připojovací objímka C-DN35, (svorka na kužel), EL (elektricky vod.)
Kärcher Štěrbinová plastová hubice pro T 8/1 (DN35, 195 mm)
Dostane se do každého rohu a do každé skuliny. Štěrbinová hubice z plastu pro suché vysavače.
Objev podobné jako Kärcher Štěrbinová plastová hubice pro T 8/1 (DN35, 195 mm)
Kärcher Víceúčelová hubice NT nevyměnitelná
Tato nevyměnitelná podlahová hubice vyrobená z vysoce kvalitního hliníku v nominální velikosti DN 40 je široká 450 milimetrů a má integrované válečky, stejně jako kartáčové lišty a stěrky, které se rychle a snadno vyměňují. Pro použití s bezpečnostními vysavači NT 80/1 B1 M S a NT 75/1 Me Ec H Z22.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelová hubice NT nevyměnitelná
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 V-17/4/20
WD 3 V-17/4/20 je výkonný a energeticky úsporný víceúčelový vysavač se spotřebou pouhých 1000 W. Stroj i sací hadice a podlahová hubice Clips jsou dokonale sladěny - pro nejlepší výsledky čištění suchých, mokrých, jemných i hrubých nečistot. Vysavač na mokré a suché vysávání zaujme svým kompaktním designem a robustní plastovou nádobou o objemu 17 l, 4m kabelem, 2m sací hadicí a vliesovým filtračním sáčkem. Díky jednodílnému patronovému filtru je možné vysávat mokré i suché nečistoty bez nutnosti výměny filtru. Funkce fukaru je užitečná pro úklid těžko přístupných míst. Hadice se ukládá zavěšením na hlavu stroje, čímž se šetří místo. Kabel lze uložit na kabelový háček, trubky a podlahové hubice na nárazník. Uzamykací systém "Pull & Push" umožňuje jednoduché otevírání a zavírání nádoby. Rukojeť vysavače lze sejmout a příslušenství připojit přímo k sací hadici. Také chytré: Nářadí nebo malé díly lze odložit na plochu na hlavě stroje. Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro přenášení umožňuje pohodlnou přepravu.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 V-17/4/20
Kärcher Set sacích trubek, 2x, DN35, 505 mm délka, plastové, HV 1/1 Bp, NT 22/1, NT 27/1, NT 48/1, ProNT 600 L
Sada sacích trubek se skládá ze 2 sacích trubek z vysoce kvalitního plastu (každá o délce DN 35 a 505 mm). Pro ruční akumulátorový vysavač HV 1/1 Bp a mokro-suché vysavače Kärcher.
Objev podobné jako Kärcher Set sacích trubek, 2x, DN35, 505 mm délka, plastové, HV 1/1 Bp, NT 22/1, NT 27/1, NT 48/1, ProNT 600 L
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 P S V-17/4/20
WD 3 P S V-17/4/20 je výkonný a energeticky úsporný se spotřebou pouhých 1000 W. Stroj i sací hadice a podlahová hubice Clips jsou dokonale sladěny - pro nejlepší výsledky čištění suchých, mokrých, jemných i hrubých nečistot. Vysavač na mokré a suché vysávání zaujme kompaktním designem a robustní 17l nerezovou nádobou, 4m kabelem, 2m sací hadicí a fleecovým filtračním sáčkem. Díky jednodílnému kazetovému filtru je možné vysávat mokré i suché nečistoty bez nutnosti výměny filtru. Prostřednictvím integrované zásuvky s automatickým vypínačem lze připojit elektrické nářadí, jako jsou pily nebo brusky, a přímo vysávat vznikající nečistoty. Funkce fukaru je užitečná pro čištění obtížně přístupných míst. Hadice se ukládá zavěšením na hlavu stroje, čímž se šetří místo. Kabel lze uložit na hák na kabel, trubky a podlahové trysky na nárazník. Uzamykací systém „Pull & Push“ umožňuje jednoduché otevírání a zavírání nádoby. Rukojeť vysavače lze sejmout a příslušenství připojit přímo k sací hadici.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 P S V-17/4/20
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 S V-19/6/20 Car
Vysavač na mokré a suché vysávání WD 3 S V-19/6/20 Car je mimořádně výkonný, energeticky úsporný a kompaktní - se spotřebou pouhých 1000 W. Přístroj zaujme hubicí do auta, extra dlouhou štěrbinovou hubicí a sacím kartáčem s měkkými a tvrdými štětinami. Ať už se jedná o citlivé povrchy, jako je palubní deska, silně znečištěná místa, jako je prostor pro nohy, velké plochy, jako je zavazadlový prostor, nebo úzké prostory mezi sedadly: Díky speciálním kartáčům a tryskám lze bez problémů důkladně vyčistit každý prostor uvnitř vozidla. Odnímatelná rukojeť umožňuje připojení kartáčů a trysek přímo k sací hadici, a tím i bezproblémovou práci ve stísněných prostorech. Je vybaven robustní a nárazuvzdornou nádobou z nerezové oceli o objemu 19 l, 6 m kabelem a 2 m sací hadicí s odnímatelnou rukojetí, podlahovou hubicí Clips, štěrbinovou hubicí, patronývým filtrem a filtračním sáčkem. Jednodílný filtr umožňuje vysávání suchých i mokrých nečistot bez nutnosti výměny filtru. Další vlastnosti: možnost skladování v hlavě stroje, praktická funkce foukání, uzamykací systém "Pull & Push" pro jednoduché otevírání a zavírání nádoby a ergonomicky tvarovaná rukojeť pro přenášení.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 S V-19/6/20 Car
Kärcher Kartáče
Sada sacích štětců je sada příslušenství, která se skládá ze dvou sacích štětců s tvrdými resp. měkkými štětinami. Sací štětec s tvrdými štětinami je určen pro důkladné čištění čalounění a kobervů (např. koberečky nebo autosedačky). Sací štětec s měkkými štětinami umožňuje šetrné čištění citlivých povrchů (např. palubní deska nebo středová konzole). Praktická sada sacích štětců je vhodná pro všechny multifunkční vysavače Kärcher Home & Garden.
Objev podobné jako Kärcher Kartáče
Kärcher Víceúčelový vysavač WD 6 P S V-30/8/35/T
Energeticky úsporné, mimořádně výkonné sání: WD 6 P S V-30/8/35/T dosahuje nejlepších možných výsledků čištění při spotřebě pouhých 1300 W - na všechny druhy nečistot, ať už suché nebo mokré, jemné nebo hrubé. Vysavač na mokré a suché vysávání je vybaven robustní 30litrovou nerezovou nádobou s vypouštěcím ventilem, 8metrovým kabelem, 3,5metrovou sací hadicí s rukojetí, nerezovými trubkami, přepínatelnou podlahovou hubicí, plochým skládaným filtrem a filtračním sáčkem. Integrovaná elektrická zásuvka s automatickým vypínačem umožňuje připojení elektrického nářadí, jako jsou pily nebo brusky. Vzniklé nečistoty jsou okamžitě odstraněny odsáváním. Otočný spínač umožňuje uživateli nastavit sací výkon podle svých potřeb. Mokré i suché nečistoty lze vysávat bez nutnosti výměny filtru díky plochému skládanému filtru. Filtr lze vyjmout během několika vteřin a zároveň se vyhnout jakémukoli kontaktu se špínou. Filtr lze vyčistit stisknutím tlačítka pro čištění filtru. Odnímatelná rukojeť s elektrostatickou ochranou umožňuje připojení příslušenství přímo k sací hadici. Mezi další výhody patří skutečnost, že sací hadici lze kompaktně uložit zavěšením na hlavu přístroje, a také parkovací poloha pro podlahovou hubici.
Objev podobné jako Kärcher Víceúčelový vysavač WD 6 P S V-30/8/35/T
Kärcher Univerzální kartáč
Díky štětinám propouštějícím vodu dokáže univerzální kartáč s upevněním na pistoli vysokotlakého čističe rozpouštět i silně ulpívající nečistoty a zároveň je odplavovat. Měkké štětiny jsou šetrné k citlivým povrchům, aniž by zaostávaly při čištění. Kartáč je kolem dokola osazený štětinami a tím optimálně vhodný pro čištění ploch, ale i složitějších prostor, jako jsou například podběhy kol.
Objev podobné jako Kärcher Univerzální kartáč
Kärcher Kartáč měkký
Měkký kartáčový nástavec pro použití s hydraulickým pohonem (4.762-584.0). Ideální pro čištění skleněných a solárních zařízení. Snadný systém rychlé výměny a bezpečná montáž na disk.
Objev podobné jako Kärcher Kartáč měkký
Kärcher Kartáč střední
Středně tvrdý nástavec kartáče pro použití s hydraulickým pohonem (4.762-584.0). Vhodný pro citlivé fasády, fólie a textilie. Snadný a bezpečný systém rychlé výměny.
Objev podobné jako Kärcher Kartáč střední
Kärcher Kartáč tvrdý
Nástavec z tvrdého kartáče pro použití s hydraulickým pohonem (4.762-584.0). Na drsné fasády, kamenné a dřevěné terasy. Bezpečný a snadný systém rychlé výměny.
Objev podobné jako Kärcher Kartáč tvrdý
Kärcher Detailní kartáč
Kartáč na jemné detaily kombinuje účinek plochého proudu vody a mechanickou čisticí sílu štětin pro důkladné čištění těžko přístupných a šikmých míst, například na jízdních kolech. Nečistoty se uvolňují a přímo smývají. Vzhledem k tomu, že voda se používá pouze při aktivaci spouště na zařízení, lze spotřebu vody velmi efektivně a individuálně regulovat. Tímto způsobem se zároveň šetří životnost baterie. Kartáč je nasazen přímo na spouštěcí pistoli. Kartáčovou hlavu lze v případě potřeby vyměnit. Kartáč s jemnými detaily je kompatibilní se všemi mobilními venkovními čističi OC 3 a OC 4.
Objev podobné jako Kärcher Detailní kartáč
Kärcher Univerzální kartáč
Univerzální drhnoucí kartáč je ideální pro rychlé a důkladné uvolnění a umytí odolných nečistot, jako je lepkavý pylový povlak na zahradním nábytku nebo usazená špína. Jeho kombinace tlakového proudu a štětin zajišťuje obzvláště silný čisticí výkon i při rychlém čištění. Mezi oblasti použití patří například zahradní nábytek, jízdní kola a další venkovní vybavení. Kartáč se nasazuje přímo na spouštěcí pistoli. Díky protiskluzovému profilu a ergonomickému tvaru padne kartáč pohodlně do ruky, což zajišťuje bezpečnou práci bez únavy. Vzhledem k tomu, že se voda používá pouze při aktivaci spouště na zařízení, lze spotřebu vody velmi efektivně a individuálně řídit. Tímto způsobem se zároveň šetří životnost baterie.
Objev podobné jako Kärcher Univerzální kartáč
Kärcher Štětinový kartáč
Nechtěný růst lze rychle a bez námahy odstranit - s odstraňovačem plevelů WRE 4 a WRE 18-55 od firmy Kärcher. Díky výkonnému motoru, vysoké rychlosti a zejména nylonovému štětinovému popruhu, který je šetrný k povrchům a přesto velmi účinný. Pokud se štětinový pás opotřebuje, lze jej vyměnit v několika krocích bez použití nářadí. A stejně jako tato práce může pokračovat: Rychle a důkladně odstraňte suchý mech a plevel v poloze, která vám nebude zátěž zády.
Objev podobné jako Kärcher Štětinový kartáč
Kärcher Měkký kartáč
Díky měkkým a jemným štětinám čistí měkký kartáč s trvalým efektem a nezanechává žádné zbytky. Byl vyvinut speciálně pro VC 4 Cordless (Premium) myHome a VC 6 Cordless (Premium). Kartáč zaujme svou šířkou a šikmými, úzkými a oválnými štětinami, a proto je perfektní pro čištění bez zanechání stop na velkých, malých a citlivých plochách.
Objev podobné jako Kärcher Měkký kartáč
Kärcher Sada kulatých kartáčů
Sada kulatých kartáčů z ušlechtilé oceli, mosazi a pekalonu.
Objev podobné jako Kärcher Sada kulatých kartáčů
Kärcher Kulatý kartáč velký
Zahoďte rejžák! Sáhněte po velkém kulatém kartáči a drhnutí velkých i silně znečištěných ploch vám půjde jako po másle. Pružné štětiny se snadno přizpůsobí každému povrchu, čištění se tak stane mnohem snadnějším a efektivnějším.
Objev podobné jako Kärcher Kulatý kartáč velký
Kärcher Boční kartáč, standard
Standardní boční kartáč s univerzálními štětinami odolnými proti vlhkosti pro všechny povrchy. Vhodné pro běžné znečištění a extrémně odolné.
Objev podobné jako Kärcher Boční kartáč, standard
Kärcher Rotační mycí kartáč
Poháněné proudem vody. Šetrně odstraňuje jemný prach a šedý film ze všech povrchů. Odolný teplotám do 80°C, M 18 x 1,5 (vyměnitelný kartáč).
Objev podobné jako Kärcher Rotační mycí kartáč
Kärcher Rotační mycí kartáč
Poháněné proudem vody. Šetrně odstraňuje jemný prach a šedý film ze všech povrchů. Odolný teplotám do 80°C, M 18 x 1,5 (vyměnitelný kartáč).
Objev podobné jako Kärcher Rotační mycí kartáč
Kärcher Kartáč 35/200
Průměr trubky, DN 35, plast, zahnutá s kartáčovou vložkou. Pro NT vysavače.
Objev podobné jako Kärcher Kartáč 35/200
Kärcher Rotační mycí kartáč
Poháněné proudem vody. Šetrně odstraňuje jemný prach a šedý film ze všech povrchů. Odolný teplotám do 80°C, M 18 x 1,5 (vyměnitelný kartáč).
Objev podobné jako Kärcher Rotační mycí kartáč
Kärcher Kulatý kartáč, Pekalon
Kulatý kartáč se středně tvrdými štětinami z pekalonu (PEK) a kovovým závitem.
Objev podobné jako Kärcher Kulatý kartáč, Pekalon
Kärcher Sada štěrbinových kartáčů
Díky sadě štěrbinových kartáčů je čištění spár například v koupelně nebo kuchyni jednodušší než kdy jindy. Tvar štětin se dokonale přizpůsobí štěrbinám, vnoří se do nich plnou parou a během okamžiku vytvoří leštěné spoje dlaždic – to vše bez použití chemikálií.
Objev podobné jako Kärcher Sada štěrbinových kartáčů
Podívejte se také
- bellissima zehlici kartac na vlasy 11508 magic straight pb5 imetec
- Greentek DTVO-22 (DTVO-22)
- Delfín PT1701-22 (PT1701-22)
- Veterán PT1601-22 (PT1601-22)
- Brachiosaurus PT1803-22 (PT1803-22)
- Philips CA6700/22 (CA670/22)
- hadice saci karcher ecologic se zpetnym ventilem a vodnim filtrem doprava zdarma
- Visixa TP 22 tripod (TP 22)
- Gravity MS W 22 (MS W 22)
- Philips CA6903/22 Multipack AquaClean (CA6903/22)
- M-Style Adventure 50 představce 22/22 a 22/28,6 mm (Motonad01348)
- Karlie Chladící miska 22 × 22 × 6,2 cm (4016598063989)
- Těžký tank KV-2 PT1703-22 (PT1703-22)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - MG10S (5904808290012)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - MA04S (5904808289450)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - M030P (5904808289207)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - MD06P (5904808289603)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - V111P (5904808289764)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - MG07S (5904808289986)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - MX10S (5904808290388)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - MH03S (5904808290128)
- Mobiwear flip pro HTC Desire 22 Pro - MH04P (5904808290135)