Kde se rozmanitost setkává s hodnotou - Katalo.cz
Mikbaits boilies v dipu fanatica losos ráček asa 250 g 24 mm
Mikbaits Boilies V Dipu Fanatica Losos Ráček Asa 250 g 24 mm
Podívejte se také SHARP ES NFH814AWC (ES NFH814AWC)
Mikbaits rozpustné boilies fanatica meteora 250 ml - 24 mm
Jsou to nejdráždivější kuličky, jaké jsme kdy vyrobili. Jsou určené zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov chladné vodě, nebo tehdy, když ryby neberou. Jen mějte na paměti jejich rychlý rozpad, který dle teploty vody může být od jedné hodiny po několik málo hodin.
Podívejte se také SHARP ES HFA6102WD (ES HFA6102WD)
Mikbaits booster fanatica losos ráček asa 250 ml
Mikbaits Booster Fanatica Losos Ráček Asa 250 ml
Podívejte se také Edimax ES-3305P (ES-3305P)
Podívejte se také
- AURAPOL ASA 3D Filament Natural 850g 1,75 mm AURAPOL (ASA684708)
- Panasonic ES-EL2A (ES-EL2A-A503)
- Panasonic ES-EL8C-G503 (ES-EL8C-G503)
- Zyxel ES-108A v3 (ES-108AV3-EU0101F)
- Panasonic ES-2D02-W503 (ES-2D02-W503)
- Edimax ES-5800G V3 (ES-5800G V3)
- AURAPOL ASA 3D Filament Hnědá Khaki 850g 1,75 mm AURAPOL (ASA684876)
- AURAPOL ASA 3D Filament Grafitově černá 850g 1,75 mm AURAPOL (ASA684739)
- moza es wheel
- hodiny LP vynil 30cm Znamení Rak (8594167093156)
- Sekáč špičatý, 250 mm (119400)
- Electrolux ES RO (900167776)
- espresso catler es 4050
- catler es 9010 nerez
- Electrolux ES FI (900167778)
- Electrolux ES CO (900167779)
- CASIO FX 85 ES PLUS 2E (FX 85 ES PLUS 2E)
- CASIO FX 82 ES PLUS 2E (FX 82 ES PLUS 2E)
- CASIO FX 350 ES PLUS 2E (FX 350 ES PLUS 2E)
- PRESCOGROUP Zvěrokruh Rak, linkovaný, 13 × 21 cm (3727)
Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 2,5 kg 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Losos Ráček Asa 2,5 kg 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 2,5 kg 24 mm
Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 900 g 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Losos Ráček Asa 900 g 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 900 g 24 mm
Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 10 kg 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Losos Ráček Asa 10 kg 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 10 kg 24 mm
Mikbaits boilie gangster balance g2 krab ančovička asa 250 ml-24 mm
Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.
Objev podobné jako Mikbaits boilie gangster balance g2 krab ančovička asa 250 ml-24 mm
Mikbaits rozpustné boilies gangster g2 krab ančovička asa 250 ml - 24 mm
Jsou to nejdráždivější kuličky, jaké jsme kdy vyrobili. Jsou určené zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov chladné vodě, nebo tehdy, když ryby neberou. Jen mějte na paměti jejich rychlý rozpad, který dle teploty vody může být od jedné hodiny po několik málo hodin.
Objev podobné jako Mikbaits rozpustné boilies gangster g2 krab ančovička asa 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilies v dipu gangster g2 krab ančovička asa 250 ml - 24 mm
Jelikož jsme firma, která svým zákazníkům naslouchá, udělali jsme maximum proto, abychom vám vyhověli. A myslím, že jsme zašli ještě mnohem dál, než sahají vaše představy. V prvé řadě jsme tyto nástrahy ještě posílili dipem. Nejedná se ale o pouhé vhození boilie do dipu, jak lze vidět u mnohých firem. My tyto chytací speciály necháváme nasáknout do těch nejlepších tekutých potrav, esencí a EO. Ty poté slijeme a boilie jemně obalíme do vrstvy složené z takových delikates, jako je GLM extrakt, Robin Red apod. Díky tomu jsou Chytací boilie v dipu neskutečně atraktivní nástrahou, použitelnou jak pro krátkodobý či závodní lov, tak i pro delší výpravy a cílený lov velkých kaprů.
Objev podobné jako Mikbaits boilies v dipu gangster g2 krab ančovička asa 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilies v dipu fanatica losos ráček asa 250 g 16 mm
Mikbaits Boilies V Dipu Fanatica Losos Ráček Asa 250 g 16 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilies v dipu fanatica losos ráček asa 250 g 16 mm
Mikbaits boilies v dipu fanatica losos ráček asa 250 g 20 mm
Mikbaits Boilies V Dipu Fanatica Losos Ráček Asa 250 g 20 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilies v dipu fanatica losos ráček asa 250 g 20 mm
Mikbaits boilies v dipu fanatica meteora 250 g 24 mm
Mikbaits Boilies V Dipu Fanatica Meteora 250 g 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilies v dipu fanatica meteora 250 g 24 mm
Mikbaits boilies v dipu fanatica koi 250 g 24 mm
Mikbaits Boilies V Dipu Fanatica Koi 250 g 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilies v dipu fanatica koi 250 g 24 mm
Mikbaits rozpustné boilies fanatica meteora 250 ml - 20 mm
Jsou to nejdráždivější kuličky, jaké jsme kdy vyrobili. Jsou určené zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov chladné vodě, nebo tehdy, když ryby neberou. Jen mějte na paměti jejich rychlý rozpad, který dle teploty vody může být od jedné hodiny po několik málo hodin.
Objev podobné jako Mikbaits rozpustné boilies fanatica meteora 250 ml - 20 mm
Mikbaits Těsto Fanatica 200g - Losos & Ráček & Asa,Mikbaits Těsto Fanatica 200g - Losos & Ráček & Asa
Obalovací těsto Koi je skvělá pomůcka při chytání, kdy nástrahu ochráníte, zvětšíte a zatraktivníte. Dlouho jsme pracovali na tom, abychom vám mohli nabídnout trvanlivá těsta ke všem druhům boilie, které vyrábíme. Jsou v praktické dóze s dokonale těsnícím víkem, které zajišťuje, že těsta ani po měsících skladování či používání nevysychají a netvrdnou. Těsta jsou vyráběna z identických směsí a liquidů jako boilie. Nová příchuť Meteora Meteora má nezaměnitelnou kořeněnou chuť i vůni, silný základ v rybích moučkách, mořských i játrových extraktech, k tomu krill, řasy, Robin Red a další skvělé přísady. Také tekuté složky obsahují jeden klenot vedle druhého. Naprostá většina složek je vysoce stravitelná a rozpustná, díky čemuž je toto boilie použitelné prakticky celoročně, včetně zimy. Co víc, přináší spousty záběrů od středně velkých ryb až po ty největší kapry. Je úspěšná na všech typech vod, od malých mělkých, až po velké hluboké. Je to i velmi zajímavá varianta pro několikadenní a týdenní závody. Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.
Objev podobné jako Mikbaits Těsto Fanatica 200g - Losos & Ráček & Asa,Mikbaits Těsto Fanatica 200g - Losos & Ráček & Asa
Mikbaits Booster Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa,Mikbaits Booster Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa
Nová generace boosterů. Ideální produkt k zalévání pelet, partiklu, boilie, rozmíchávání method mixů, na krátké vycházky či rybářské závody. Nová generace boosterů. Ideální produkt k zalévání pelet, partiklu, boilie, rozmíchávání method mixů, na krátké vycházky či rybářské závody. Přelijte svou návnadu tímto boostrem, zabráníte příjmu nežádoucího pachu bahna a zvýšíte atraktivitu své návnady. Booster Fanatica najdete ve třech různých příchutích, je super k zatraktivnění pelet, boilie a vnadících směsí. Nerozpouští PVA, obsahuje 250ml a je oproti běžným boosterům mnohem více koncentrovaný. Fanatica je zářivou hvězdou mezi boilie na lov velkých kaprů. Je to dáno jak složením směsi, která obsahuje 60% rybích mouček, spoustu mořských atraktorů a téměř 10% extraktů, tak i špičkovými tekutými potravami a esencemi z Anglie. Ani gram objemových přísad, ani ml levných tekutin. Vše v absolutní top kvalitě. Není proto divu, že tolik přitahuje velké ryby, a že přináší i mnoho záběrů. Příchuť Koi je celoročně skvělá na všech typech vod, funguje jak na řekách, tak i pískovnách a jezerech. LRA, neboli Losos&Ráček&Asa je zase číslem jedna pro ty, které zajímají jen ti největší kapři. Rok co rok přináší spoustu osobních rekordů. Oliheň&BP&Asa je velmi selektivní, proto je často používána pro výpravy na velké vody. Nová příchuť Meteora Meteora má nezaměnitelnou kořeněnou chuť i vůni, silný základ v rybích moučkách, mořských i játrových extraktech, k tomu krill, řasy, Robin Red a další skvělé přísady. Také tekuté složky obsahují jeden klenot vedle druhého. Naprostá většina složek je vysoce stravitelná a rozpustná, díky čemuž je toto boilie použitelné prakticky celoročně, včetně zimy. Co víc, přináší spousty záběrů od středně velkých ryb až po ty největší kapry. Je úspěšná na všech typech vod, od malých mělkých, až po velké hluboké. Je to i velmi zajímavá varianta pro několikadenní a týdenní závody. Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%,
Objev podobné jako Mikbaits Booster Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa,Mikbaits Booster Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa
Mikbaits Dip Fanatica 125ml - Losos Ráček Asa,Mikbaits Dip Fanatica 125ml - Losos Ráček Asa
Tento zcela nový dip, hustější konzistence a vyšší hustoty vám dopomůže boilie zatraktivnit. Tento zcela nový dip, hustější konzistence a vyšší hustoty vám dopomůže boilie zatraktivnit. Dipovat můžete několik vteřin až několik měsíců, záleží jen na vás. Dip Fanatica najdete ve třech různých příchutích. Fanatica je zářivou hvězdou mezi boilie na lov velkých kaprů. Je to dáno jak složením směsi, která obsahuje 60% rybích mouček, spoustu mořských atraktorů a téměř 10% extraktů, tak i špičkovými tekutými potravami a esencemi z Anglie. Ani gram objemových přísad, ani ml levných tekutin. Vše v absolutní top kvalitě. Není proto divu, že tolik přitahuje velké ryby, a že přináší i mnoho záběrů. Příchuť Koi je celoročně skvělá na všech typech vod, funguje jak na řekách, tak i pískovnách a jezerech. LRA, neboli Losos&Ráček&Asa je zase číslem jedna pro ty, které zajímají jen ti největší kapři. Rok co rok přináší spoustu osobních rekordů. Oliheň&BP&Asa je velmi selektivní, proto je často používána pro výpravy na velké vody. Nová příchuť Meteora Meteora má nezaměnitelnou kořeněnou chuť i vůni, silný základ v rybích moučkách, mořských i játrových extraktech, k tomu krill, řasy, Robin Red a další skvělé přísady. Také tekuté složky obsahují jeden klenot vedle druhého. Naprostá většina složek je vysoce stravitelná a rozpustná, díky čemuž je toto boilie použitelné prakticky celoročně, včetně zimy. Co víc, přináší spousty záběrů od středně velkých ryb až po ty největší kapry. Je úspěšná na všech typech vod, od malých mělkých, až po velké hluboké. Je to i velmi zajímavá varianta pro několikadenní a týdenní závody. Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.
Objev podobné jako Mikbaits Dip Fanatica 125ml - Losos Ráček Asa,Mikbaits Dip Fanatica 125ml - Losos Ráček Asa
Mikbaits dip fanatica losos ráček asa 125 ml
Mikbaits Dip Fanatica Losos Ráček Asa 125 ml
Objev podobné jako Mikbaits dip fanatica losos ráček asa 125 ml
Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 900 g 20 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Losos Ráček Asa 900 g 20 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 900 g 20 mm
Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 10 kg 20 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Losos Ráček Asa 10 kg 20 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 10 kg 20 mm
Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 2,5 kg 20 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Losos Ráček Asa 2,5 kg 20 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica losos ráček asa 2,5 kg 20 mm
Mikbaits booster fanatica koi 250 ml
Mikbaits Booster Fanatica Koi 250 ml
Objev podobné jako Mikbaits booster fanatica koi 250 ml
Mikbaits booster fanatica meteora 250 ml
Mikbaits Booster Fanatica Meteora 250 ml
Objev podobné jako Mikbaits booster fanatica meteora 250 ml
Mikbaits boilie balance bigb 250 ml - 24 mm
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.
Objev podobné jako Mikbaits boilie balance bigb 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilie fanatica koi 2,5 kg 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Koi 2,5 kg 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica koi 2,5 kg 24 mm
Mikbaits boilie fanatica koi 10 kg 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Koi 10 kg 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica koi 10 kg 24 mm
Mikbaits boilie fanatica meteora 10 kg 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Meteora 10 kg 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica meteora 10 kg 24 mm
Mikbaits boilie fanatica meteora 2,5 kg 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Meteora 2,5 kg 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica meteora 2,5 kg 24 mm
Mikbaits boilie fanatica meteora 900 g 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Meteora 900 g 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica meteora 900 g 24 mm
Mikbaits boilie fanatica koi 900 g 24 mm
Mikbaits Boilie Fanatica Koi 900 g 24 mm
Objev podobné jako Mikbaits boilie fanatica koi 900 g 24 mm
Mikbaits - Fanatica Dip Losos Ráček Asa 125ml (8595602221103)
Dip v tekuté podobě, příchuť: losos, na různé druhy nástrah Tekutý dip hustší konzistence pro dokonalé zatraktivnění vaší návnady. Ideální pro kombinaci s obalovacím těstem.Proměňte vaši nástrahu na ryby v neodolatelný kousek. Tento vysoce atraktivní dip v sobě ukrývá dokonalou, hustější kombinaci tekutých atraktorů, kterými zatraktivníte běžnou návnadu hned z několika hledisek. Dráždí čichové a chuťové smysly ryb, a tím jim umožňuje snadněji lokalizovat nástrahu mezi ostatními, které nejsou dipované. Navíc často přiláká i ryby, které momentálně o potravu nejeví zájem. Ideální použití je v kombinaci s obalovacím těstem. Doba dipování záleží jen na vás, čím déle, tím silnější bude výsledek.Klíčové vlastnostiVelmi atraktivní hustší tekutý dipZlepší chuťově i čichově běžné návnady i na velkou vzdálenostUmožní rybám lépe lokalizovat návnaduObsahuje dokonalou kombinaci tekutých atraktorůIdeální v kombinaci s obalovacím těstemObjem:125 ml
Objev podobné jako Mikbaits - Fanatica Dip Losos Ráček Asa 125ml (8595602221103)
Mikbaits - Fanatica Booster Losos Ráček Asa 250ml (8595602221127)
Booster v tekuté podobě, příchuť: losos, jednoduché použití Vysoce koncentrovaný booster zatraktivní vaši návnadu, nerozpouští PVA a umožní rybě lepší lokalizaci nástrahy.Jak udělat návnadu pro ryby atraktivnější? Pak ji přelijte Fanatica Boostrem! Naboostrované boilie upozorňují svým pachem, že právě tato návnada je ta nejlákavější a nejlepší. Booster přerazí jakoukoliv původní vůni návnady a navíc zabrání nežádoucího pachu bahna. Pochopitelně voní, ale není úplně rozpustný ve vodě, čímž vlastně umožní rybě lepší lokalizaci nástrahy. Balení obsahuje 250 ml, nerozpouští PVA a oproti běžným boostrům je mnohem více koncentrovanější. Hlavní přednostiZvyšuje atraktivitu pelet, boilie a vnadících směsíZabrání u návnady nepříjemnému pachu bahnaVíce koncentrovaný než běžné boosteryNerozpouští PVAPříchuť: losos ráček asaSpecifikace:Obsah balení:250...
Objev podobné jako Mikbaits - Fanatica Booster Losos Ráček Asa 250ml (8595602221127)
Mikbaits - Fanatica Těsto Losos Ráček Asa 200g (8595602221158)
Těsto - balení o hmotnosti 200 g, příchuť losos a ráček Obalovací těsto Fanatica dělá vaše nástrahy pro ryby ještě atraktivnější. Těsto je již hotové, nemusíte ho míchat a nevysychá, netvrdne a nekazí se. Obalovací těsto Fanatica je trvanlivé těsto, velmi oblíbené mezi rybáři, protože přináší mnoho rekordních úlovků. Obsahuje kvalitní, vyzkoušené suroviny a velmi zajímavé esence a příchuti. Těsto je již hotové, nemusíte ho míchat. Nemusíte ho rychle spotřebovat, protože se skladuje v praktické dóze, ve které těsto nevysychá a netvrdne. Těsto vydrží i řadů měsíců po otevření, protože víko dózy dokonale těsní. Těsto nanesete na nástrahu a ta se pro ryby stává atraktivnější. Příchuť lososa, ráčka a asy dělá těsto velmi zajímavým a přitažlivým pro ryby.Varianta:Losos Rýček AsaBalení:200 g
Objev podobné jako Mikbaits - Fanatica Těsto Losos Ráček Asa 200g (8595602221158)
Mikbaits boilie gangster balance g2 krab ančovička asa 250 ml-20 mm
Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.
Objev podobné jako Mikbaits boilie gangster balance g2 krab ančovička asa 250 ml-20 mm
Mikbaits rozpustné boilies gangster g2 krab ančovička asa 250 ml - 20 mm
Jsou to nejdráždivější kuličky, jaké jsme kdy vyrobili. Jsou určené zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov chladné vodě, nebo tehdy, když ryby neberou. Jen mějte na paměti jejich rychlý rozpad, který dle teploty vody může být od jedné hodiny po několik málo hodin.
Objev podobné jako Mikbaits rozpustné boilies gangster g2 krab ančovička asa 250 ml - 20 mm
Mikbaits rozpustné boilies maniaq slaneček 250 ml - 24 mm
Jsou to nejdráždivější kuličky, jaké jsme kdy vyrobili. Jsou určené zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov chladné vodě, nebo tehdy, když ryby neberou. Jen mějte na paměti jejich rychlý rozpad, který dle teploty vody může být od jedné hodiny po několik málo hodin.
Objev podobné jako Mikbaits rozpustné boilies maniaq slaneček 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilie balance maniaq slaneček 250 ml - 24 mm
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.
Objev podobné jako Mikbaits boilie balance maniaq slaneček 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilie balance maniaq nutrakrill 250 ml - 24 mm
Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.
Objev podobné jako Mikbaits boilie balance maniaq nutrakrill 250 ml - 24 mm
Mikbaits rozsputné boilie maniaq nutrakrill 250 ml - 24 mm
Jsou to nejdráždivější kuličky, jaké jsme kdy vyrobili. Jsou určené zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov v chladné vodě, nebo tehdy, když ryby neberou. Jen mějte na paměti jejich rychlý rozpad, který dle teploty vody může být od jedné hodiny po několik málo hodin.
Objev podobné jako Mikbaits rozsputné boilie maniaq nutrakrill 250 ml - 24 mm
Jet fish rozpustné boilie legend range rak glm 250 ml - 24 mm
Okamžitě po vhození do vody se začne rozpouštět a lákat ryby k nástraze. Má stejné složení jako jednotlivé druhy v Legend řadě, takže se hodí i ke kombinaci s normálním boiliem. Toto rozpustné boilie je tím nejúčinnějším, co můžete použít ve studené vodě, kde je rozpustnost rozhodujícím faktorem úspěšnosti. Zaznamenali jsme s ním i výborné výsledky při rychlém chytání, například jen na 2 - 3 hodiny, anebo při lovu na feeder.
Objev podobné jako Jet fish rozpustné boilie legend range rak glm 250 ml - 24 mm
Jet fish boosterované boilie legend range rak glm 250 ml - 24 mm
Je skvělá všude tam, kde potřebujete silně atraktivní nástrahu. Časem se téměř celý booster vsákne do boilie, což je ještě lepší, protože čím více boosteru je v boilie, tím déle se z nástrahy uvolňuje.
Objev podobné jako Jet fish boosterované boilie legend range rak glm 250 ml - 24 mm
Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 16mm,Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 16mm
To nejkvalitnější a nejselektivnější boilie od Mikbaits v praktických dózách, připravené k nastražení. To nejkvalitnější a nejselektivnější boilie od Mikbaits v praktických dózách, připravené k nastražení. To je Fanatica boilie v dipu. V příchutích Koi, Losos&Ráček&Asa a Oliheň&Black pepper&Asa a ve třech různých průměrech! Tyto kuličky nesmí chybět ve výbavě žádného moderního rybáře! Nová příchuť Meteora Meteora má nezaměnitelnou kořeněnou chuť i vůni, silný základ v rybích moučkách, mořských i játrových extraktech, k tomu krill, řasy, Robin Red a další skvělé přísady. Také tekuté složky obsahují jeden klenot vedle druhého. Naprostá většina složek je vysoce stravitelná a rozpustná, díky čemuž je toto boilie použitelné prakticky celoročně, včetně zimy. Co víc, přináší spousty záběrů od středně velkých ryb až po ty největší kapry. Je úspěšná na všech typech vod, od malých mělkých, až po velké hluboké. Je to i velmi zajímavá varianta pro několikadenní a týdenní závody. Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.
Objev podobné jako Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 16mm,Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 16mm
Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 20mm,Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 20mm
To nejkvalitnější a nejselektivnější boilie od Mikbaits v praktických dózách, připravené k nastražení. To nejkvalitnější a nejselektivnější boilie od Mikbaits v praktických dózách, připravené k nastražení. To je Fanatica boilie v dipu. V příchutích Koi, Losos&Ráček&Asa a Oliheň&Black pepper&Asa a ve třech různých průměrech! Tyto kuličky nesmí chybět ve výbavě žádného moderního rybáře! Nová příchuť Meteora Meteora má nezaměnitelnou kořeněnou chuť i vůni, silný základ v rybích moučkách, mořských i játrových extraktech, k tomu krill, řasy, Robin Red a další skvělé přísady. Také tekuté složky obsahují jeden klenot vedle druhého. Naprostá většina složek je vysoce stravitelná a rozpustná, díky čemuž je toto boilie použitelné prakticky celoročně, včetně zimy. Co víc, přináší spousty záběrů od středně velkých ryb až po ty největší kapry. Je úspěšná na všech typech vod, od malých mělkých, až po velké hluboké. Je to i velmi zajímavá varianta pro několikadenní a týdenní závody. Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.
Objev podobné jako Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 20mm,Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 20mm
Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 24mm,Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 24mm
To nejkvalitnější a nejselektivnější boilie od Mikbaits v praktických dózách, připravené k nastražení. To nejkvalitnější a nejselektivnější boilie od Mikbaits v praktických dózách, připravené k nastražení. To je Fanatica boilie v dipu. V příchutích Koi, Losos&Ráček&Asa a Oliheň&Black pepper&Asa a ve třech různých průměrech! Tyto kuličky nesmí chybět ve výbavě žádného moderního rybáře! Nová příchuť Meteora Meteora má nezaměnitelnou kořeněnou chuť i vůni, silný základ v rybích moučkách, mořských i játrových extraktech, k tomu krill, řasy, Robin Red a další skvělé přísady. Také tekuté složky obsahují jeden klenot vedle druhého. Naprostá většina složek je vysoce stravitelná a rozpustná, díky čemuž je toto boilie použitelné prakticky celoročně, včetně zimy. Co víc, přináší spousty záběrů od středně velkých ryb až po ty největší kapry. Je úspěšná na všech typech vod, od malých mělkých, až po velké hluboké. Je to i velmi zajímavá varianta pro několikadenní a týdenní závody. Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.
Objev podobné jako Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 24mm,Mikbaits Boilie v dipu Fanatica 250ml - Losos & Ráček & Asa 24mm
Jet fish vyvážené boilie legend range bioenzym fish losos asa 250 ml - 24 mm
Je vynikající i pro závodní rybolov a také je velmi účinné při zimním chytání. Jedná se o tajnou zbraň kaprařů, kterou doporučujeme zařadit do výbavy každého rybáře.
Objev podobné jako Jet fish vyvážené boilie legend range bioenzym fish losos asa 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilie spiceman balance pikantní švestka 250 ml - 24 mm
Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.
Objev podobné jako Mikbaits boilie spiceman balance pikantní švestka 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilies v dipu bigc cheeseburger 250 ml-24 mm
Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.
Objev podobné jako Mikbaits boilies v dipu bigc cheeseburger 250 ml-24 mm
Mikbaits boilie balance spiceman chilli squid 250 ml - 24 mm
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.
Objev podobné jako Mikbaits boilie balance spiceman chilli squid 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilie v dipu spiceman pampeliška 250 ml - 24 mm
Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.
Objev podobné jako Mikbaits boilie v dipu spiceman pampeliška 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilie v dipu maniaq slaneček 250 ml - 24 mm
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.
Objev podobné jako Mikbaits boilie v dipu maniaq slaneček 250 ml - 24 mm
Mikbaits boilie v dipu maniaq nutrakrill 250 ml - 24 mm
Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.
Objev podobné jako Mikbaits boilie v dipu maniaq nutrakrill 250 ml - 24 mm
Podívejte se také
- Glukosaminová mast, 250 ml
- ceys kontaktceys 250 ml
- french press 250 ml
- Sviští mast 250 ml
- BULLKYSOFT Luxury Folded - balení 24× 250 listů (8018426675827)
- Klíč očkoplochý 24 mm CrV (117584)
- HENDI grilovací jehly 250 mm (80199)
- Klíč stavitelný, 250 mm, 10" (117201)
- Špičák SDS-plus, 250 mm (2608690132)
- Ani ryba, ani rak (978-80-253-3886-5)
- REGSHARE Filament ASA modrý 750 g (114)
- REGSHARE Filament ASA zelený 750 g (113)
- EPSON WorkForce ES-580WII (B11B258401)
- Epson Workforce ES-60W (B11B253401)
- epiphone es 339 pro vs
- EPSON WorkForce ES-500WII (B11B263401)
- Tropical Ecoclar 250 ml (5900469343654)
- SONAX StartHilfe - 250 ml (312100)
- JBL NovoRift 250 ml (4014162021373)
- NIVEA Creme 250 ml (4005808158034)
- JBL NovoPleco 250 ml (4014162303110)
- Cerve Sklenice Valentina, 250 ml