Zyrtec perorální kapky, roztok 20 ml

Zyrtec perorální kapky, roztok 20 ml

Zyrtec perorální kapky, roztok 20 ml

Zyrtec je přípravek používaný k léčbě alergie. Zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy a pomáhá zmírnit příznaky kopřivky. Přípravek Zyrtec perorální kapky je určen pro dospělé a děti od 2 let. Jak se přípravek Zyrtec perorální kapky užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 20 kapek 1x denně. Děti ve věku 6-12 let užívají 2x denně 10 kapek. Dětem ve věku 2-6 let se podává 2x denně 5 kapek. Pacientům se středně závažnou poruchou funkce ledvin se doporučuje užívat 10 kapek 1x denně. Délka léčby závisí na typu, průběhu a délce trvání Vašich potíží. Složení: Léčivou látkou je cetirizin-dihydrochlorid 10 mg v 1 ml (= 20 kapek) roztoku. Pomocnými látkami jsou glycerol 85%, propylenglykol, sodná sůl sacharinu, methylparaben (E218), propylparaben (E216), trihydrát… (drmax.cz)

Zyrtec perorální kapky roztok 20ml

Zyrtec perorální kapky roztok 20ml

U dospělých a u dětí od 2 let věku se používá pro zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy; zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie). (pilulka.cz)

Zodac perorální kapky, roztok 20 ml

Zodac perorální kapky, roztok 20 ml

Zodac je přípravek používaný k léčbě alergie. Zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy a pomáhá zmírnit příznaky kopřivky. Přípravek Zodac perorální kapky je určen pro dospělé a děti od 2 let. Jak se přípravek Zodac perorální kapky užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 20 kapek 1x denně. Děti ve věku 6-12 let užívají 2x denně 10 kapek. Dětem ve věku 2-6 let se podává 2x denně 5 kapek. Pacientům se středně závažnou poruchou funkce ledvin se doporučuje užívat 10 kapek 1x denně. Délka léčby závisí na typu, průběhu a délce trvání Vašich potíží. Složení: Léčivou látkou je cetirizin-dihydrochlorid 10 mg v 1 ml (=20 kapek) roztoku. Dalšími složkami jsou methylparaben, propylparaben, glycerol 85%, propylenglykol, dihydrát sodné soli sacharinu, trihydrát octanu… (drmax.cz)

Laxygal Perorální kapky, roztok 25ml

Laxygal Perorální kapky, roztok 25ml

Vhodný pro krátkodobé užití u akutní funkční zácpy a při druhotné zácpě provázející jiné choroby. (pilulka.cz)

Biotussil perorální kapky roztok 100ml

Biotussil perorální kapky roztok 100ml

Tradiční rostlinný léčivý přípravek se používá jako pomocný lék na rýmu a kašel ve formě lihových kapek k vnitřnímu užití. (pilulka.cz)

Uživatele, kteří hledají "Zyrtec perorální kapky, roztok 20 ml" se dívají také na:

Dubové kapky
Mitex ušní kapky cena

Sinupret perorální kapky roztok 100ml

Sinupret perorální kapky roztok 100ml

Sinupret je vodně-alkoholový extrakt rostlinných drog s obsahem hořčin, saponinů, flavonoidů, hydroxyfenylkarbonových kyselin,esterů a steroidních triterpenů. Zvyšuje tvorbu, rozpouštění a vykašlávání hlenů a působí protizánětlivě a zčásti i proti virovým a bakteriálním infekcím. (pilulka.cz)

Fenistil perorální kapky roztok 20ml

Fenistil perorální kapky roztok 20ml

Fenistil přináší úlevu od alergické kožní vyrážky a svědění různého původu: ekzém, dermatitis (zánět kůže), poštípání hmyzem, svědění způsobené planými neštovicemi, kopřivky (vyrážky); alergické rýmy: senné rýmy a jiných forem alergické rýmy (tj. alergie na domovní prach, zvířecí srst, peří atd.); alergie na léčivé přípravky a potraviny. (pilulka.cz)

Tussin perorální kapky roztok 25ml

Tussin perorální kapky roztok 25ml

Používá se k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při virových infekcích horních a dolních dýchacích cest. (pilulka.cz)

Stoptussin perorální kapky roztok 25ml

Stoptussin perorální kapky roztok 25ml

Určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého původu (virové infekce horních a dolních cest dýchacích, zánět hltanu, hrtanu, průdušek, plic; k utišení kašle před a po operaci, při astmatu, při tuberkulóze apod.). (pilulka.cz)

Levopront kapky perorální kapky roztok 15ml II

Levopront kapky perorální kapky roztok 15ml II

Kapky se používají k léčbě suchého dráždivého kašle bez tvorby hlenu u dospělých a dětí od 2 let. Kapky tlumí kašel bez ovlivnění centra kašle. (pilulka.cz)

Ditustat perorální kapky roztok 50ml

Ditustat perorální kapky roztok 50ml

Určen pro dospělé i děti od 6 měsíců, tlumí dráždivý, neproduktivní kašel při zánětech hrtanu, akutních i chronických zánětech dýchacích cest, pneumotoraxu a krvácení z dýchacích cest různého původu. (pilulka.cz)

Kaloba perorální kapky, roztok 50ml

Kaloba perorální kapky, roztok 50ml

Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení. Přípravek se užívá na zmírnění příznaků při akutních onemocněních dýchacích cest. (pilulka.cz)

Kaloba perorální kapky, roztok 20ml

Kaloba perorální kapky, roztok 20ml

Originální rostlinný lék s unikátním složením. Obsahuje speciální extrakt EPs® 7630 z kořene jihoafrické pelargónie Pelargonium sidoides. (pilulka.cz)

Ditustat perorální kapky roztok 25ml

Ditustat perorální kapky roztok 25ml

Přípravek je určen pro dospělé i děti od 6 měsíců, tlumí dráždivý, neproduktivní kašel při zánětech hrtanu, akutních i chronických zánětech dýchacích cest, pneumotoraxu a krvácení z dýchacích cest různého původu. (pilulka.cz)

Iberogast perorální kapky roztok 20ml

Iberogast perorální kapky roztok 20ml

Rostlinný léčivý přípravek pro poruchy zažívacího traktu, především poruchy funkce a motility žaludku a střev. Tyto poruchy se projevují především příznaky jako je bolest žaludku, pocit plnosti, meteorismus, gastrointestinální křeče, nauzea a pálení žáhy. (pilulka.cz)

Bromhexin 12 KM-kapky perorální kapky roztok 30ml

Bromhexin 12 KM-kapky perorální kapky roztok 30ml

Léčivý prostředek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. (pilulka.cz)

Kaloba perorální kapky 20 ml

Kaloba perorální kapky 20 ml

Kaloba je rostlinný lék obsahující vysušený extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides. Je určen k léčbě akutního zánětu průdušek nevyžadujícího antibiotickou léčbu. Příznaky akutního zánětu průdušek: Suchý, dráždivý kašel s bolestí při kašli nebo vlhký kašel s obtížným vykašláváním hlenu Může být zvýšená teplota Zánět horních cest dýchacích (rýma, zánět nosohltanu, škrábání v krku) Perorální kapky Kaloba mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 1 roku. Jak se přípravek Kaloba užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 30 kapek. Děti ve věku 6-12 let užívají 3x denně 20 kapek. Dětem od 1 do 5 let se podává 3x denně 10 kapek. Po ústupu příznaků se doporučuje pokračovat v léčbě Kalobou ještě pár dní, aby se zabránilo návratu nemoci. Doba trvání léčby by neměla přesáhnout… (drmax.cz)

Zyrtec 10mg/ml kapky 20ml

Zyrtec 10mg/ml kapky 20ml

Zyrtec je antialergikum. Používá se ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků kopřivky. Léčivou látkou přípravku Zyrtec je cetirizini-dihydrochlorid. (pilulka.cz)

Nootropil 20 % Oral Solution perorální roztok 125ml

Nootropil 20 % Oral Solution perorální roztok 125ml

Přípravek je určen k podpoře funkce mozku a ke zlepšení paměti a to jak pro zdravé lidi, tak pro lidi s lehkými funkčními poruchami mozku. (pilulka.cz)

Camilia perorální roztok 10x1 ml

Camilia perorální roztok 10x1 ml

Homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spojených s růstem zubů u kojenců a batolat (jako jsou např. bolesti při prořezávání zubů, podrážděnost, červené tváře, průjem). (pilulka.cz)

Biotussil perorální kapky 100 ml

Biotussil perorální kapky 100 ml

BIOTUSSIL perorální kapky je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se užívá jako pomocný lék při onemocnění dýchacích cest, dále při rýmě a zánětu vedlejších nosních dutin. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek BIOTUSSIL je určen pro dospělé, dospívající a děti od 4 let věku. Jak se přípravek BIOTUSSIL perorální kapky užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 50 kapek. Děti ve věku 7-12 let užívají 3x denně 25 kapek. Děti ve věku 4-7 let užívají 3x denně 10-15 kapek. Pokud se do 5 dnů u dospělých nebo do 3 dnů u dětí nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Složení: 100 g obsahuje tyto léčivé látky: Herbarum extractum pro Biotussil 97,80 g [ex… (drmax.cz)

Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

Neurotidine 50mg/ml je potravina pro zvláštní lékařské účely ve formě perorálního roztoku s obsahem citikolinu, který podporuje biosyntézu fosfolipidů membrán optického nervu. Tím zlepšuje funkci základních mechanismů pro správný nervový přenos. Přípravek je určen jako dietní výživa pro pacienty s farmakologicky stabilizovaným glaukomem a s progresivní ztrátou zorného pole. Glaukom je progresivní onemocnění charakterizované postupným zužováním zorného pole. Neurotidine pomáhá zpomalit progresi glaukomového poškození a ztráty zorného pole. Přípravek by měl být užíván pod dohledem lékaře. Může být užíván dlouhodobě. Dávkování: Maximální denní dávka je 5 ml 4x denně, což odpovídá 1000 mg citikolinu. Doporučuje se užívat v léčebných cyklech (5 měsíců nepřetržitě) s dobou přerušení (nejvýše 2… (drmax.cz)

Osmolite HiCal perorální roztok 1000ml 1.5kcal/ml

Osmolite HiCal perorální roztok 1000ml 1.5kcal/ml

Potravina určená k dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Výživově kompletní tekutá strava s velmi vysokým obsahem energie vhodná k podávání sondou. (pilulka.cz)

Ditustat perorální kapky 25 ml

Ditustat perorální kapky 25 ml

Ditustat snižuje dráždivost v oblasti hrtanu a průdušnice a tlumí suchý dráždivý kašel. Přípravek Ditustat se používá na suchý, dráždivý kašel provázející akutní onemocnění dýchacích cest. Ditustat perorální kapky jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 měsíců věku. Jak se přípravek Ditustat perorální kapky užívá: Dospělí a dospívající od 13 let užívají 3-4x denně 52 kapek. Děti ve věku 3-13 let užívají 3-4x denně 26 kapek. Děti ve věku 1-3 roky užívají 3-4x denně 13 kapek. Děti ve věku 6-12 měsíců užívají 3-4x denně 6 kapek. Jednotlivé dávky nesmí být užity dříve než za 4 hodiny od podání dávky předchozí. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 5 dní (u dětí ne déle než 3 dny). Složení: Léčivou látkou je dropropizinum 22 mg v 1 ml roztoku (1 ml = 26 kapek). Pomocné… (drmax.cz)

Laxygal perorální kapky 25 ml

Laxygal perorální kapky 25 ml

Laxygal je místně působící projímadlo (laxativum). Stimuluje peristaltiku neboli vlnovitý pohyb stěn tlustého střeva a změkčuje stolici. Přípravek Laxygal se používá u pacientů, kteří trpí zácpou a dále při stavech, kdy je potřeba podpořit vyprazdňování. Perorální kapky Laxygal mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 4 let. Dětem může být přípravek podáván jen na doporučení lékaře. Jak se přípravek Laxygal užívá: Dospělí, dospívající a děti od 10 let užívají 12-24 kapek večer. Dětem ve věku 4-10 let se podává 6-12 kapek večer. Lék je nejvhodnější užít večer před spaním, aby k vyprázdnění došlo ráno. Přípravek začíná působit běžně po 6-12 hodinách. Užívá se krátkodobě. Bez doporučení lékaře ne déle než 10 dní. Složení: Léčivou látkou je natrii picosulfas monohydricus 7,5 mg v 1 ml (=… (drmax.cz)

Boiron Camilia perorální roztok 10x1 ml

Boiron Camilia perorální roztok 10x1 ml

CAMILIA je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spojených ms růstem zubů u kojenců a batolat (jako jsou např. bolesti při prořezávání zubů, podrážděnost, červené tváře, průjem). Pokud se vaše dítě do 3 dnů nebude cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem. Dávkování: Doporučená dávka přípravku je: Dítěti se obvykle podává 3 až 6 jednorázových dávek (1 ml) během 24 hodin po dobu 3 až 8 dnů, nebo podle doporučení lékaře. Pokud příznaky po 3 dnech léčby přetrvávají, obraťte se na lékaře, aby se potvrdi lo, že se jedná o potíže spojené s růstem zubů. Bez porady s lékařem nepodávejte přípravek dítěti déle než 8 dní. Složení: Léčivými látkami v jedné dávce (1 ml) jsou: Chamomilla vulgaris 9 CH ......................................… (drmax.cz)

Espumisan 100mg/ml perorální kapky 30ml

Espumisan 100mg/ml perorální kapky 30ml

Espumisan® ve formě kapek je osvědčený lék používaný k léčbě příznaků zažívacích obtíží souvisejících s nadměrným hromaděním plynů. (pilulka.cz)

Kaloba perorální kapky 50 ml

Kaloba perorální kapky 50 ml

Kaloba je rostlinný lék obsahující vysušený extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides. Je určen k léčbě akutního zánětu průdušek nevyžadujícího antibiotickou léčbu. Příznaky akutního zánětu průdušek: Suchý, dráždivý kašel s bolestí při kašli nebo vlhký kašel s obtížným vykašláváním hlenu Může být zvýšená teplota Zánět horních cest dýchacích (rýma, zánět nosohltanu, škrábání v krku) Perorální kapky Kaloba mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 1 roku. Jak se přípravek Kaloba užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 30 kapek. Děti ve věku 6-12 let užívají 3x denně 20 kapek. Dětem od 1 do 5 let se podává 3x denně 10 kapek. Po ústupu příznaků se doporučuje pokračovat v léčbě Kalobou ještě pár dní, aby se zabránilo návratu nemoci. Doba trvání léčby by neměla přesáhnout… (drmax.cz)

Cholagol perorální kapky 10 ml

Cholagol perorální kapky 10 ml

Cholagol podporuje tvorbu a vylučování žluči, zmírňuje křeče hladkého svalstva žlučových cest, působí protizánětlivě a má dezinfekční a mírně projímavý účinek. Přípravek Cholagol se užívá jako doplňková léčba žlučníkových kamenů, chronického zánětu žlučníku a stavů po operacích ve žlučových cestách s trávicími obtížemi. Lze ho použít při trávicích potížích u chronických onemocnění jater. Kapky Cholagol mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let. Děti ve věku 12-16 let jen na doporučení lékaře. Jak se přípravek Cholagol užívá: Dospělí a dospívající od 16 let užívají obvykle 5-10 kapek 3x denně v časovém odstupu nejméně 5 hodin. Cholagol se nesmí podávat dětem a dospívajícím do 16 let v průběhu horečnatého onemocnění. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem. Složení:… (drmax.cz)

Ditustat perorální kapky 50 ml

Ditustat perorální kapky 50 ml

Ditustat snižuje dráždivost v oblasti hrtanu a průdušnice a tlumí suchý dráždivý kašel. Přípravek Ditustat se používá na suchý, dráždivý kašel provázející akutní onemocnění dýchacích cest. Ditustat perorální kapky jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 měsíců věku. Jak se přípravek Ditustat perorální kapky užívá: Dospělí a dospívající od 13 let užívají 3-4x denně 52 kapek. Děti ve věku 3-13 let užívají 3-4x denně 26 kapek. Děti ve věku 1-3 roky užívají 3-4x denně 13 kapek. Děti ve věku 6-12 měsíců užívají 3-4x denně 6 kapek. Jednotlivé dávky nesmí být užity dříve než za 4 hodiny od podání dávky předchozí. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 5 dní (u dětí ne déle než 3 dny). Složení: Léčivou látkou je dropropizinum 22 mg v 1 ml roztoku (1 ml = 26 kapek). Pomocné… (drmax.cz)

Sinupret perorální kapky 100 ml

Sinupret perorální kapky 100 ml

Sinupret kapky obsahují rostlinné výtažky, které pomáhají rozpouštět a vylučovat hlen při zánětech vedlejších dutin nosních a dýchacích cest, které provází: rýma, ucpaný nos překrvení sliznice nosu bolest tváře nebo hlavy při předklonu pocit tlaku v obličeji, především kolem nosu Přípravek vhodně doplňuje a podporuje léčbu antibakteriální a je určený dospělým, dospívajícím a dětem od 2 let. Neužívejte v období těhotenství a kojení. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 50 kapek (3 ml) 3x denně. Děti od 6 do 11 let užívají 25 kapek (1,5 ml) 3x denně.Dětem od 2 do 5 let podávejte 15 kapek (0,9 ml) 3x denně. Kapky užívejte po jídle, ideálně se sklenicí vody, abyste zmírnili hořkou chuť kapek. Pokud se do 7 - 14 dní nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit… (drmax.cz)

JEVITY perorální roztok 1 x 1000ml 1.1 kcal/ml

JEVITY perorální roztok 1 x 1000ml 1.1 kcal/ml

Jevity je potravina určená k dietnimu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Ideální nízkozbytková výživa, na dlouhodobé podávání sondou. Čtěte podrobně příbalový leták. (pilulka.cz)

Sanorin 0.5 PM nosní kapky, roztok 1x10mlx0.5mg/ml

Sanorin 0.5 PM nosní kapky, roztok 1x10mlx0.5mg/ml

Používá se k mírnění příznaků u akutní rýmy a zánětu vedlejších nosních dutin a zánětu středního ucha. (pilulka.cz)

OSMOLITE perorální roztok 1 x 500ml 1.0 kcal/ml

OSMOLITE perorální roztok 1 x 500ml 1.0 kcal/ml

Osmolite je potravina určená k dietnimu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Ideální nízkozbytková výživa, na podávání sondou. Čtěte podrobně příbalový leták. (pilulka.cz)

Azelastin Comod 0.5mg/ml oční kapky, roztok 10ml/5mg

Azelastin Comod 0.5mg/ml oční kapky, roztok 10ml/5mg

Oční kapky určené k léčbě a prevenci očních potíží, které se objevují v souvislosti s alergiemi (sezónní alergická konjunktivitida – zánět spojivek), neobsahují konzervační látky. (pilulka.cz)

Laktulosa Sandoz 670 mg/ml perorální roztok 500ml/335g IIA

Laktulosa Sandoz 670 mg/ml perorální roztok 500ml/335g IIA

Čirý, bezbarvý až světle hnědo-žlutý viskózní roztok pro symptomatickou léčba zácpy, nebo pro léčbu portální systémové encefalopatie (onemocnění jater). Čtěte podrobně příbalový leták. (pilulka.cz)

Vasopos N 0,5mg/ml oční kapky roztok 10ml

Vasopos N 0,5mg/ml oční kapky roztok 10ml

VASOPOS N je indikován k léčbě při hyperémii konjuktiválních a episklerálních cév, při konjuktivitidách, vyvolaných kouřem, větrem, prachem, intenzivním světlem, pylovými alergeny aj. (pilulka.cz)

Laktulosa Sandoz 670mg/ml perorální roztok 200ml/134g IIA

Laktulosa Sandoz 670mg/ml perorální roztok 200ml/134g IIA

Používá k léčbě příznaků zácpy a k léčbě zvláštního onemocnění jater - portální systémové encefalopatie. Léčba portální systémové encefalopatie je možná pouze pod dohledem lékaře. (pilulka.cz)

Exoderil kožní roztok 20 ml

Exoderil kožní roztok 20 ml

Exoderil kožní roztok má protiplísňový, protizánětlivý a antibakteriální účinek. Používá se k léčbě plísňových onemocnění kůže, meziprstí, nehtů, k léčbě onemocnění kůže způsobené kvasinkami, k léčbě pityriasis versicolor. Dále při zánětlivých kožních plísňových onemocněních se svěděním i bez svědění. Přípravek Exoderil je vhodný pro dospělé i děti. Dávkování: Roztok se používá 1x denně na postižené místo kůže. Při plísňové infekci nehtů se doporučuje používat 2x denně. Celková délka léčby závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění a obvykle trvá 2-4 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny. Složení: Léčivou látkou je naftifini hydrochloridum 10 mg v 1 ml roztoku. Pomocnými látkami jsou propylenglykol, bezvodý ethanol, čištěná voda. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK,… (drmax.cz)

Oxepa 500ml perorální roztok 500ml

Oxepa 500ml perorální roztok 500ml

Oxepa je terapeutická tekutá strava určená k modulaci zánětu při sepsi, ALI nebo ARDS. Při této výživě je klinicky prokázané snížení počtu dnů na umělé plicní ventilaci a pobytu na JIP. (pilulka.cz)

JEVITY PLUS HP perorální roztok 1 x 500ml 1.3 kcal/ml

JEVITY PLUS HP perorální roztok 1 x 500ml 1.3 kcal/ml

Jevity je potravina určená k dietnimu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Ideální nízkozbytková výživa, na dlouhodobé podávání sondou. Čtěte podrobně příbalový leták. (pilulka.cz)

L-Isoleucin perorální roztok 100g

L-Isoleucin perorální roztok 100g

L-ISOLEUCIN je nutričně nekompletní, přirozeně bezlepková dietní potravina na bázi L-isoleucinu určená k dietnímu postupu při poruchách metabolismu organických kyselin jejichž léčba vyžaduje dodávání L-isoleucinu. (pilulka.cz)

Hylak Forte perorální roztok 100ml

Hylak Forte perorální roztok 100ml

Léčivý přípravek obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry a tím přináši úlevu od trávicích problémů jako jsou průjem, zácpa, křeče či nadýmání, které obvykle vznikají v důsledku střevních infekcí, při užívání antibiotik, nebo často i při cestách do exotických zemí. (pilulka.cz)

Novo-passit Perorální roztok 200ml

Novo-passit Perorální roztok 200ml

Přípravek je kombinací rostlinných extraktů se sedativním (tlumivým) účinkem a guaifenesinu. Guaifenesin odstraňuje strach a úzkost a uvolňuje kosterní (příčně pruhované) svalstvo. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti ve věku nad 12 let. (pilulka.cz)

Infatrini perorální roztok 24x125ml

Infatrini perorální roztok 24x125ml

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí a poruchami růstu u kojenců od narození do 1 roku nebo vážící do 8 kg. Infatrini je energeticky bohatá, nutričně kompletní tekutá výživa. (pilulka.cz)

Resource Protein Čokoládový perorální roztok 4x200ml

Resource Protein Čokoládový perorální roztok 4x200ml

Nutričně kompletní výživa se používá při nedostatečné výživě, při zvýšené potřebě přísunu energie, bílkovin, při proteinkalorické malnutrici,při omezeném příjmu potravy v důsledku infekcí,onemocnění rakovinou, nechutenství, kachexii. (pilulka.cz)

Nutrison Advanced Cubison perorální roztok 1000ml

Nutrison Advanced Cubison perorální roztok 1000ml

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin a argininu, s vlákninou. Připravená k přímé spotřebě, určená především pro podání sondou. Přirozeně bezlepková. S nízkým obsahem laktózy. Sterilovaná. (pilulka.cz)

Forlax 10g perorální prášek roztok 20x10g

Forlax 10g perorální prášek roztok 20x10g

Téměř bílý prášek s vůní a chutí po pomerančích a grapefruitech, určený pro přípravu perorálního roztoku. Podává se při symptomatické léčbě zácpy u dospělých a dětí od 8 let výše. Čtěte podrobně příbalový leták. (pilulka.cz)

Protifar perorální prášek roztok 225g

Protifar perorální prášek roztok 225g

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Pro řízenou dietní výživu při hypoproteinemii. Protifar je přípravek s vysokým obsahem bílkovin vhodný pro pacienty, kteří nemohou přijímat dostatečné množství bílkovin z běžné stravy. Bez lepku. (pilulka.cz)

Peptamen Neutrální perorální roztok 500ml

Peptamen Neutrální perorální roztok 500ml

Peptamen® je izokalorická, nutričně kompletní výživa na bázi tekutých peptidů, bohatá na MCT. Vhodná při zánětlivých střevních onemocněních, při onemocnění syndromu krátkého střeva, s akutní i chronickou pankreatitidou, po dlouhodobé parenterální výživě a v kritickém stavu pro časnou enterální výživu. (pilulka.cz)

Nutridrink Multi fibre vanilkový perorální roztok 4x200ml

Nutridrink Multi fibre vanilkový perorální roztok 4x200ml

Vysokoenergetická nutričně kompletní tekutá výživa s vlákninou. Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí. (pilulka.cz)

Forticare perorální roztok 4x125ml Pomeranč a citrón

Forticare perorální roztok 4x125ml Pomeranč a citrón

Nutričně kompletní tekutá výživa s vysokým obsahem energie a bílkovin, s omega-3 mastnými kyselinami a vlákninou. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku podvýživy u onkologických pacientů. (pilulka.cz)

Resource Dessert Complete perorální roztok 4x125g Kakao

Resource Dessert Complete perorální roztok 4x125g Kakao

Kompletní výživa k podávání lžičkou s vysokým obsahem energie a bílkovin. Vhodná zejména při nechutenství, zvýšené potřebě příjmu bílkovin, při žvýkacích a polykacích obtížích, při podvýživě a riziku podvýživy a jako příprava na operaci a v přípravě na rekonvalescenci. (pilulka.cz)

Fresubin protein energy čokoláda perorální roztok 4x200ml

Fresubin protein energy čokoláda perorální roztok 4x200ml

Potravina určené pro zvláštní lékařské účely. Přesně definované složení a obsahuje vysoké množství energie (300 kcal) a bílkovin (20 g) v jedné lahvičce. Vysokokalorický doplněk výživy, bohatý na bílkovinu určený k popíjení. (pilulka.cz)

Fresubin energy fibre perorální roztok 4x200ml Jahoda

Fresubin energy fibre perorální roztok 4x200ml Jahoda

Patří mezi potraviny určené pro zvláštní lékařské účely, má přesně definované složení, obsahuje vlákninu a má vysoké množství energie – 300 kcal v jedné lahvičce. (pilulka.cz)

Fresubin energy fibre perorální roztok 4x200ml Čokoláda

Fresubin energy fibre perorální roztok 4x200ml Čokoláda

Patří mezi potraviny určené pro zvláštní lékařské účely, má přesně definované složení, obsahuje vlákninu a má vysoké množství energie – 300 kcal v jedné lahvičce. (pilulka.cz)

Fresubin protein energy vanilka perorální roztok 4x200ml

Fresubin protein energy vanilka perorální roztok 4x200ml

Přesně definované složení a obsahuje vysoké množství energie (300 kcal) a bílkovin (20 g) v jedné lahvičce. (pilulka.cz)

Nutridrink Yoghurt vanilka+citrón perorální roztok 4x200ml

Nutridrink Yoghurt vanilka+citrón perorální roztok 4x200ml

Vysokoenergetická nutričně kompletní tekutá výživa. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí. (pilulka.cz)

Fresubin 2kcal drink neutral perorální roztok 4x200ml

Fresubin 2kcal drink neutral perorální roztok 4x200ml

Plnohodnotná výživa mající přesně definované složení a obsahující vysoké množství energie (400 kcal) a bílkovin (20g) v jedné lahvičce. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít