Zvítězit v boji o čistotu ()

Produkt Zvítězit v boji o čistotu () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Zvítězit v boji o čistotu () upraviť a produkt hľadať znova.

Zvítězit v boji o čistotu ()

Zvítězit v boji o čistotu ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor James Cecy, čte Jakub Güttner a James Cecy Seminář s podtitulem Křesťané a zdravý vztah k sexuZáznam dvoudenní konference s Jamesem Cecym. James je znám jako zanícený a svědomitý učitel Bible, svoje semináře má nejen v církvích, ale i na vysokých školách. Jeho vyučování je zaměřeno na potřebu osobní čistoty a svatosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zvítězit v boji o čistotu () , Zvítězit v boji o čistotu ()

Zvítězit v boji o čistotu - James Cecy - audiokniha

Zvítězit v boji o čistotu - James Cecy - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Seminář s podtitulem Křesťané a zdravý vztah k sexu. Záznam dvoudenní konference s Jamesem Cecym. James je znám jako zanícený a svědomitý učitel Bible, svoje semináře má nejen v církvích, ale i na vysokých školách. Jeho vyučování je zaměřeno na potřebu osobní čistoty a svatosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zvítězit v boji o čistotu - James Cecy - audiokniha , Křídla v boji (978-80-206-1671-5)

Křídla v boji - A.L.Pokryškin

Křídla v boji - A.L.Pokryškin
Detail

Jméno maršála letectva Alexandra Ivanoviče Pokryškina, trojnásobného Hrdiny Sovětského svazu, je dnes již legendou. Velkou vlasteneckou válku prožil od začátku až do konce na frontě – jako pilot, později velitel a tvůrce taktiky vzdušného boje stíhacího letectva. Má za sebou padesát devět sestřelů nepřátelských letounů. Jeho bojové cesta začala poblíž rumunských hranic v červnu 1941 a vyvrcholila vítěznou bitvou o Berlín. Jemu podřízené útvary se zúčastnily i závěrečných bojů při osvobozování naší vlasti. Křídla v boji jsou rekapitulací a závětí Pokryškinova plodného života – života stíhacího letce, jenž podřídil vše jedinému cíli – smést z oblohy fašistického vetřelce. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Křídla v boji - A.L.Pokryškin , Ravensburger 128716 harry potter spolu v boji (4005556128716)

První v boji - Cragg Dan

První v boji - Cragg Dan
Detail

Sedmdesát pět světelných let od domova, v pekelné pustině na cizí planetě, zbaveni technické, letecké a zbraňové podpory a s vodou pouze na jeden den, čelil velitel Charlie Bass a jeho sedm mužů chmurné budoucnosti. Na cestě do bezpečí je čekalo sto třicet šest kilometrů vyprahlým nezmapovaným územím a dva tisíce krvežíznivých divochů vybavených moderními zbraněmi, dychtivých zabíjet. Jenže nepřítel nepočítal s válečným uměním mariňáka Charlieho Basse a se statečností těch několika dobrých chlapů, kteří by ho následovali kamkoli - i na smrt... (patro.cz)

Podobné produkty ako První v boji - Cragg Dan , Zuty - batman a joker v boji, 40×50 cm (hrawlmal21nad)

Křídla v boji - Pokryškin A. I.

Křídla v boji - Pokryškin A. I.
Detail

Jméno maršála letectva Alexandra Ivanoviče Pokryškina, trojnásobného Hrdiny Sovětského svazu, je dnes již legendou. Velkou vlasteneckou válku prožil od začátku až do konce na frontě - jako pilot, později velitel a tvůrce taktiky vzdušného boje stíhacího letectva. Má za sebou padesát devět sestřelů nepřátelských letounů. Jeho bojové cesta začala poblíž rumunských hranic v červnu 1941 a vyvrcholila vítěznou bitvou o Berlín. Jemu podřízené útvary se zúčastnily i závěrečných bojů při osvobozování naší vlasti. Křídla v boji jsou rekapitulací a závětí Pokryškinova plodného života - života stíhacího letce, jenž podřídil vše jedinému cíli - smést z oblohy fašistického vetřelce. (patro.cz)

Podobné produkty ako Křídla v boji - Pokryškin A. I. , Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom (978-80-8204-066-4)

První v boji - David Sherman, Cragg Dan

První v boji - David Sherman, Cragg Dan
Detail

První kniha série Starfist. Je 25. století, ale námořní pěchota pořád shání pár dobrých chlapů... Sedmdesát pět světelných let od domova, v pekelné pustině na cizí planetě, zbaveni technické, letecké a zbraňové podpory a s vodou pouze na jeden den, čelil velitel Charlie Bass a jeho sedm mužů chmurné budoucnosti. Na cestě do bezpečí je čekalo sto třicet šest kilometrů vyprahlým nezmapovaným územím a dva tisíce krvežíznivých divochů vybavených moderními zbraněmi, dychtivých zabíjet. Jenže nepřítel nepočítal s válečným uměním mariňáka Charlieho Basse a se statečností těch několika dobrých chlapů, kteří by ho následovali kamkoli - i na smrt... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako První v boji - David Sherman, Cragg Dan , První v boji: cyklus starfist, díl první (978-80-7456-004-0)

Zednáři v boji proti křesťanství - Sahula Jiří

Zednáři v boji proti křesťanství - Sahula Jiří
Detail

Zednářská společnost i u nás byla velmi mocná. Zednáři to byli, kteří tajně a rafinovaně stavěli zdi mezi lid, kteří skrytě a rafinované vedli a podporovali boj proti katolíkům. Vzpomeňme na zabírání kostelů, znásilňování duchovních při násilném otevíráni církevních památek. Jejich vlivem a mocí byla obsazována přední, vlivná místa v úřadech, aby tak zednářská moc a uskutečňování jejich plánů mělo nejvlivnější opory. A běda tomu, kdo se odvážil postaviti se proti nim a jejich rejdům. Narazil na frontu obhájců, na jimi ovlivněný tisk, byl pronásledován a štván a nejednou existenčně zničen.Dnes, kdy je jejich moc zlomena, je možno, abychom vyhověli žádostem našich čtenářů a poslali jim tuto knížku, v niž zkušený spisovatel a autor odhaluje práci a poslání zednářů v boji proti křestanství.Vydáváme ji nejen pro dobu nynějšího kvasu, ale i pro všechny doby příští, aby připomínala a dokazovala, jak katolický lid má býti na stráži a jak se nemá nechati uspati židozednářským šepotem, zpěvem nebo nářkem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zednáři v boji proti křesťanství - Sahula Jiří , Dobro a zlo: úvahy zakladatele etikoterapie o podstatě zla a o boji se zlem (978-80-7336-814-2)

Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom

Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom
Detail

Liečivé rastliny ako zbraň proti vírusom? Samozrejme! Od cesnaku kuchynského či medvedieho cez echinaceu a bazu čiernu až po zázvor a kurkumu - prírodné liečiteľstvo ponúka bohatý výber liečivých rastlín, korenín a divo rastúcich byliniek, pomocou ktorých sa môžete šetrne a bez vedľajších účinkov nielen chrániť pred útokmi rôznych vírusov či liečiť vírusové infekcie, ale aj posilňovať vlastnú obranyschopnosť organizmu.Skúsená nemecká liečiteľka Claudia Ritterová podrobne opisuje 20 rôznych rastlín a ich liečivé účinky. Čitateľom predstavuje približne 100 receptov na prípravu čajov, záparov, tinktúr a iných prípravkov z osvedčených liečivých rastlín s protivírusovými účinkami. Patrí k nim mäta pieporná či medovka lekárska, ale aj cesnak, cibuľa a mnoho ďalších darov prírody. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom , Dům vrácené ozvěny: autobiografický román o otci arnošta lustiga a jeho boji o záchranu rodiny (978-80-204-4911-5)

Nezvěstní v boji 2: Začátek (DVD) - DOVOZ

Nezvěstní v boji 2: Začátek (DVD) - DOVOZ
Detail

Chuck Norris znovu v akci. Po osmi letech zajetí se plukovníku Braddockovi podaří uprchnout z vietnamského tábora pro americké válečné zajatce. Jeho otřesné informace se ve Státech setkají s naprostou lhostejností úřadů. Rozhodne se proto osvobodit americké zajatce na vlastní pěst. Pomůže mu Tuck, starý kamarád z armády, který obchoduje se zbraněmi na černém trhu. V napínavých scénách vrací film diváka do období konce vietnamské války, kdy Vietnamci drželi dlouho poté mnoho amerických vojáků v zajateckých táborech za krutých podmínek. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nezvěstní v boji 2: Začátek (DVD) - DOVOZ , Čs. legie 1914-1920: historie - v boji - každodennost (978-80-7525-333-0)

Zednáři v boji proti křesťanství - Sahula Jiří

Zednáři v boji proti křesťanství - Sahula Jiří
Detail

Zednářská společnost i u nás byla velmi mocná. Zednáři to byli, kteří tajně a rafinovaně stavěli zdi mezi lid, kteří skrytě a rafinované vedli a podporovali boj proti katolíkům. Vzpomeňme na zabírání kostelů, znásilňování duchovních při násilném otevíráni církevních památek. Jejich vlivem a mocí byla obsazována přední, vlivná místa v úřadech, aby tak zednářská moc a uskutečňování jejich plánů mělo nejvlivnější opory. A běda tomu, kdo se odvážil postaviti se proti nim a jejich rejdům. Narazil na frontu obhájců, na jimi ovlivněný tisk, byl pronásledován a štván a nejednou existenčně zničen. Dnes, kdy je jejich moc zlomena, je možno, abychom vyhověli žádostem našich čtenářů a poslali jim tuto knížku, v niž zkušený spisovatel a autor odhaluje práci a poslání zednářů v boji proti křestanství. Vydáváme ji nejen pro dobu nynějšího kvasu, ale i pro všechny doby příští, aby připomínala a dokazovala, jak katolický lid má býti na stráži a jak se nemá nechati uspati židozednářským šepotem, zpěvem nebo nářkem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zednáři v boji proti křesťanství - Sahula Jiří , Jak ochraňovat čistotu duše: nové pohledy na příčiny psychických problémů a možnosti péče o duševní (978-80-903137-3-6)

Křídla v boji (978-80-206-1671-5)

Křídla v boji (978-80-206-1671-5)
Detail

Kniha - autor A. I. Pokryškin, 448 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Jméno maršála letectva Alexandra Ivanoviče Pokryškina, trojnásobného Hrdiny Sovětského svazu, je dnes již legendou. Velkou vlasteneckou válku prožil od začátku až do konce na frontě - jako pilot, později velitel a tvůrce taktiky vzdušného boje stíhacího letectva. Má za sebou padesát devět sestřelů nepřátelských letounů. Jeho bojové cesta začala poblíž rumunských hranic v červnu 1941 a vyvrcholila vítěznou bitvou o Berlín. Jemu podřízené útvary se zúčastnily i závěrečných bojů při osvobozování naší vlasti. Křídla v boji jsou rekapitulací a závětí Pokryškinova plodného života - života stíhacího letce, jenž podřídil vše jedinému cíli - smést z oblohy fašistického vetřelce. (alza.cz)

Podobné produkty ako Křídla v boji (978-80-206-1671-5) , Pomsta geografie: co mapy vyprávějí o příštích konfliktech a boji proti osudu (978-80-905173-6-3)

Ravensburger 128716 Harry Potter spolu v boji (4005556128716)

Ravensburger 128716 Harry Potter spolu v boji (4005556128716)
Detail

Puzzle - 300 dílků v balení, téma filmy a seriály, vhodné od 9 let Vyplňte volný čas vašich dětí pomocí extra velkých puzzle Ravensburger 128716 - Harry Potter. Při skládání puzzle budou děti rozvíjet svou hravost, trpělivost, prostorovou orientaci a logické myšlení a ještě si procvičí jemnou motoriku. Z těchto důvodů by puzzle neměly chybět mezi hračkami žádného dítěte. Puzzle značky Ravensburger jsou navíc známé svou vysokou kvalitou. Jednotlivé dílky jsou vyrobené z extra pevného kartonu a dokonale do sebe zapadnou, takže je nikdy nepřiřadíte na špatné místo. Puzzle mají motiv z filmu Harry Potter a Relikvie smrti 2. Balení obsahuje 1 velmi atraktivní motiv v XXL formátu, složený z 300 dílků a je vhodný pro děti od 9 let. Klíčové vlastnosti puzzle Ravensburger 128716 - Harry Potter Vysoce kvalitní puzzle z tvrdého kartonu od německé značky RavensburgerMotivem puzzle jsou Harry Potter a Relikvie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ravensburger 128716 Harry Potter spolu v boji (4005556128716) , Zuty - malování podle čísel - orel v boji (d. rusty rust), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (hrammb03081nad)

Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom - Ritterová Claudia

Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom - Ritterová Claudia
Detail

Liečivé rastliny ako zbraň proti vírusom? Samozrejme! Od cesnaku kuchynského či medvedieho cez echinaceu a bazu čiernu až po zázvor a kurkumu - prírodné liečiteľstvo ponúka bohatý výber liečivých rastlín, korenín a divo rastúcich byliniek, pomocou ktorých sa môžete šetrne a bez vedľajších účinkov nielen chrániť pred útokmi rôznych vírusov či liečiť vírusové infekcie, ale aj posilňovať vlastnú obranyschopnosť organizmu. Skúsená nemecká liečiteľka Claudia Ritterová podrobne opisuje 20 rôznych rastlín a ich liečivé účinky. Čitateľom predstavuje približne 100 receptov na prípravu čajov, záparov, tinktúr a iných prípravkov z osvedčených liečivých rastlín s protivírusovými účinkami. Patrí k nim mäta pieporná či medovka lekárska, ale aj cesnak, cibuľa a mnoho ďalších darov prírody. (patro.cz)

Podobné produkty ako Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom - Ritterová Claudia , Svědectví o životě v kldr ()

Ravensburger puzzle Harry Potter spolu v boji 300 dílků

Ravensburger puzzle Harry Potter spolu v boji 300 dílků
Detail

Harry Potter se svými nejvěrnějšími přáteli se stal námětem pro puzzle obrázek, který si mohou děti poskládat z 300 dílků. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku zaručená stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Obsah balení: 300 puzzle dílků Vyberte dětem krásné puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 9 let Počet dílků: 300 Rozměr po sestavení: 49 x 36 cm Rozměry balení: 33,5 x 23 x 4 cm Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Ravensburger puzzle Harry Potter spolu v boji 300 dílků , O paměti komplexně v kostce

Zuty - Batman a joker v boji, 40×50 cm (HRAwlmal21nad)

Zuty - Batman a joker v boji, 40×50 cm (HRAwlmal21nad)
Detail

Malování podle čísel -, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Zuty - Batman a joker v boji, 40×50 cm Malování podle čísel si oblíbí všichni tvořiví lidé Materiálem plátna je len Téma: filmy a seriály V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 39 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Zuty - Batman a joker v boji, 40×50 cm (HRAwlmal21nad) , Cesta hrdiny: jak zvítězit na bojišti života (978-80-86581-51-4)

Ravensburger Puzzle 128716 Harry Potter spolu v boji 300 XXL dílků

Detail

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle motivem z filmu Harry Potter společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají. (mall.cz)

Podobné produkty ako Ravensburger Puzzle 128716 Harry Potter spolu v boji 300 XXL dílků , Clementoni puzzle spiderman: připraveni k boji maxi 104 dílků (8005125237166)

První v boji: Cyklus Starfist, díl první (978-80-7456-004-0)

První v boji: Cyklus Starfist, díl první (978-80-7456-004-0)
Detail

Kniha - Sedmdesát pět světelných let od domova, v pekelné pustině na cizí planetě, zbaveni technické, letecké a zbraňové podpory a s vodou pouze na jeden den, čelil velitel Charlie Bass a jeho sedm mužů chmurné budoucnosti. Na cestě do bezpečí je čekalo sto třicet šest kilometrů vyprahlým nezmapovaným územím a dva tisíce krvežíznivých divochů vybavených moderními zbraněmi, dychtivých zabíjet. Jenže nepřítel nepočítal s válečným uměním mariňáka Charlieho Basse a se statečností těch několika dobrých chlapů, kteří by ho následovali kamkoli - i na smrt... (alza.cz)

Podobné produkty ako První v boji: Cyklus Starfist, díl první (978-80-7456-004-0) , Jen žádnou paniku: jak zvítězit nad úzkostnými poruchami (978-80-264-4093-2)

Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom (978-80-8204-066-4)

Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom (978-80-8204-066-4)
Detail

Kniha - autor Claudia Ritterová, 128 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Liečivé rastliny ako zbraň proti vírusom? Samozrejme! Od cesnaku kuchynského či medvedieho cez echinaceu a bazu čiernu až po zázvor a kurkumu - prírodné liečiteľstvo ponúka bohatý výber liečivých rastlín, korenín a divo rastúcich byliniek, pomocou ktorých sa môžete šetrne a bez vedľajších účinkov nielen chrániť pred útokmi rôznych vírusov či liečiť vírusové infekcie, ale aj posilňovať vlastnú obranyschopnosť organizmu. Skúsená nemecká liečiteľka Claudia Ritterová podrobne opisuje 20 rôznych rastlín a ich liečivé účinky. Čitateľom predstavuje približne 100 receptov na prípravu čajov, záparov, tinktúr a iných prípravkov z osvedčených liečivých rastlín s protivírusovými účinkami. Patrí k nim mäta pieporná či medovka lekárska, ale aj cesnak, cibuľa a mnoho ďalších darov prírody. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom (978-80-8204-066-4) , Problematicke situace v peci o seniory

Čs. Legie 1914-1920: Historie - V boji - Každodennost (978-80-7525-333-0)

Čs. Legie 1914-1920: Historie - V boji - Každodennost (978-80-7525-333-0)
Detail

Kniha - 84 stran, česky Vydejte se s legionáři na strastiplnou cestu ke svobodě! Za první světové války bojovaly po boku Dohody v Rusku, Itálii a Francii desetitisíce Čechů i Slováků, jejichž úsilí vyvrcholilo vznikem samostatného Československa v říjnu 1918. Přeneste se do doby plné nejistoty, válečných útrap a obav z vlastní budoucnosti prostřednictvím živých textů i desítek vložených artefaktů. Podrobné mapy vás zavedou na slavná i pozapomenutá bojište, na nichž čs. legionáři prolévali krev, zatímco noviny ze všech koutů světa přiblíží atmosféru bouřlivých válečných let. Časopisy, kalendář nebo propagační brožury naše předky na Sibiři doprovázely během mrazivých nekonečných dní. Rozkazy a provolání vás nechají nahlédnout do rozhodování velitelů a známých aktérů dějin, z průkazek, korespondence či deníku poznáte čs. dobrovolce osobně. Zrod legií – Velitelé – Česká družina – Rota Nazdar – Arras 1915 – Zborov 1917 – Čs. výzvědčíci – Zbraně – Polní pošta –... (alza.cz)

Podobné produkty ako Čs. Legie 1914-1920: Historie - V boji - Každodennost (978-80-7525-333-0) , Ogilvy o reklamě v digitálním věku

Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb03081nad)

Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb03081nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika velcí malíři, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám Malování podle čísel si zamilují tvořiví jedinci Materiálem plátna je dřevo a len Námět: velcí malíři V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 35 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb03081nad) , Paní jezera: sága o zaklínači v

Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI - DETAIL (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb03033nad)

Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI - DETAIL (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb03033nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika velcí malíři, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI - DETAIL (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám Malování podle čísel si oblíbí všichni tvořiví lidé Materiálem plátna je dřevo a len Námět: velcí malíři V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 33 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI - DETAIL (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb03033nad) , O rodu v životě literatury (9788024623658)

Očkovanie v kontexte ochrany zdravia nielen v boji s pandémiou COVID-19: Právne, etické a medicínske (978-80-571-0475-9)

Očkovanie v kontexte ochrany zdravia nielen v boji s pandémiou COVID-19: Právne, etické a medicínske (978-80-571-0475-9)
Detail

Kniha - autor Alexandra Bražinová; Boris Klempa; Lilla Garayová, 308 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Téma očkovania je zložitou problematikou nielen pre laickú, ale aj pre odbornú verejnosť. Ako ju uchopiť a ako sa v nej orientovať z medicínskeho, etického aj právneho hľadiska, má ambíciu ukázať odborná publikácia „Očkovanie v kontexte ochrany zdravia nielen v boji s pandémiou COVID-19". Renomovaný autorský kolektív zostavený z odborníkov na danú tému – lekárov, právnikov a virológa – pútavou formou podáva históriu očkovania a prostredníctvom príkladov zo sveta približuje princípy a význam očkovania pre ľudské zdravie. Publikácia mapuje vývoj vakcín počas pandémie COVID-19, venuje sa právnym aspektom dobrovoľného či povinného očkovania na pozadí judikatúry vybraných vnútroštátnych súdov a Európskeho súdu pre ľudské práva. Taktiež ponúka komparáciu na medzinárodnej úrovni, ako aj optimalizáciu modelu očkovania v interdisciplinárnych právnych... (alza.cz)

Podobné produkty ako Očkovanie v kontexte ochrany zdravia nielen v boji s pandémiou COVID-19: Právne, etické a medicínske (978-80-571-0475-9) , Šum: o chybách v lidském úsudku

Pravda zvítězila - Milena Bartlová

Pravda zvítězila - Milena Bartlová
Detail

Kniha poprvé ukazuje jednu kapitolu českých dějin umění: výtvarnou produkci spojenou s husitským hnutím. Donedávna se zdálo, že nic takového neexistovalo, a teprve výstava a publikace Umění české reformace (2010) ukázaly, že jde o kulturně bohaté a zajímavé téma. Práce je psána pro širší veřejnost, jíž chce zprostředkovat výsledky autorčina vědeckého výzkumu posledních dvaceti let. Nejprve se zabývá kritikou náboženských obrazů v náboženském reformním hnutí konce 14. století za vlády Václava IV. Obrazoborectví se pak ukazuje nejen jako ničení, ale také jako cenná součást kulturních dějin. Po husitských válkách se v Čechách a na Moravě poprvé v Evropě zformovalo dlouhodobé soužití dvou církví: kališníků s katolíky. Výtvarné umění se na hledání společenského kompromisu významně podílelo. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pravda zvítězila - Milena Bartlová , Myšlenky v obraze: o józe / životě / o životě v józe (978-80-267-1305-0)

Pravda zvítězila - Bartlová Milena

Pravda zvítězila - Bartlová Milena
Detail

Kniha poprvé ukazuje jednu kapitolu českých dějin umění: výtvarnou produkci spojenou s husitským hnutím. Donedávna se zdálo, že nic takového neexistovalo, a teprve výstava a publikace Umění české reformace (2010) ukázaly, že jde o kulturně bohaté a zajímavé téma. Práce je psána pro širší veřejnost, jíž chce zprostředkovat výsledky autorčina vědeckého výzkumu posledních dvaceti let. Nejprve se zabývá kritikou náboženských obrazů v náboženském reformním hnutí konce 14. století za vlády Václava IV. Obrazoborectví se pak ukazuje nejen jako ničení, ale také jako cenná součást kulturních dějin. Po husitských válkách se v Čechách a na Moravě poprvé v Evropě zformovalo dlouhodobé soužití dvou církví: kališníků s katolíky. Výtvarné umění se na hledání společenského kompromisu významně podílelo. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pravda zvítězila - Bartlová Milena , Hra o trůny i - v za výhodnou cenu

Každý zvítězí - Harkins Phil

Každý zvítězí - Harkins Phil
Detail

Kniha „Každý vítězí" od Phila Harkinse a Keitha Hallihana není jen skvělé svědectví o naplnění snu o vytvoření nejlepší a největší realitní společnosti na světě a autobiografií zakladatelů společnosti RE/MAX, je to inspirující čtení pro každého, kdo chce v byznysu, ale i v životě dokázat něco mimořádného. Je to příběh o pevné vůli nevzdat se svého přesvědčení a o schopnosti překonávat bezmezné překážky v cestě za úspěchem... Příběhy a fascinující inspirace z pozadí vzniku jedné z nejslavnějších a nejúspěšnějších realitních společností. Společnost RE/MAX byla založena před více než 30 lety v Denveru, s revoluční myšlenkou nového systém prodeje nemovitostí. V knize Každý zvítězí, autoři Phil Harkins a Keith Hollihan odhalují, jak RE/MAX dosáhl tohoto úspěchu. Ukazují strategii společnosti, kulturu, vedení a neuvěřitelně tvrdou práci. RE/MAX je jednou z největších frančízových sítí realitních kanceláří na světě. Své pobočky má již v 70 zemích světa. V České republice působí od roku 2005, na slovenský realitní trh vstoupil o rok později. Ke dnešnímu dni je v České republice v různé fázi otevření kolem 160 poboček s více než 1200 makléři. RE/MAX je jedinou realitní společností, která byla zařazena do knihy Howarda Rothmana „50 společností, které změnily svět“! (patro.cz)

Podobné produkty ako Každý zvítězí - Harkins Phil , Zák. o pohřebnictví, zák. o válečných hrobech, 2.v (978-80-7598-952-9)

Každý zvítězí - Phil Harkins, Keith Hollihan

Každý zvítězí - Phil Harkins, Keith Hollihan
Detail

Kniha „Každý vítězí" od Phila Harkinse a Keitha Hallihana není jen skvělé svědectví o naplnění snu o vytvoření nejlepší a největší realitní společnosti na světě a autobiografií zakladatelů společnosti RE/MAX, je to inspirující čtení pro každého, kdo chce v byznysu, ale i v životě dokázat něco mimořádného. Je to příběh o pevné vůli nevzdat se svého přesvědčení a o schopnosti překonávat bezmezné překážky v cestě za úspěchem...Příběhy a fascinující inspirace z pozadí vzniku jedné z nejslavnějších a nejúspěšnějších realitních společností. Společnost RE/MAX byla založena před více než 30 lety v Denveru, s revoluční myšlenkou nového systém prodeje nemovitostí. V knize Každý zvítězí, autoři Phil Harkins a Keith Hollihan odhalují, jak RE/MAX dosáhl tohoto úspěchu. Ukazují strategii společnosti, kulturu, vedení a neuvěřitelně tvrdou práci.RE/MAX je jednou z největších frančízových sítí realitních kanceláří na světě. Své pobočky má již v 70 zemích světa. V České republice působí od roku 2005, na slovenský realitní trh vstoupil o rok později.Ke dnešnímu dni je v České republice v různé fázi otevření kolem 160 poboček s více než 1200 makléři.RE/MAX je jedinou realitní společností, která byla zařazena do knihy Howarda Rothmana „50 společností, které změnily svět“! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Každý zvítězí - Phil Harkins, Keith Hollihan , O trůn i o život: v tajných službách otce vlasti (978-80-243-8634-8)

Každý zvítězí (978-80-254-6130-3)

Každý zvítězí (978-80-254-6130-3)
Detail

Kniha - autor Phil Harkins; Keith Hollihan, 294 stran, česky (alza.cz)

Podobné produkty ako Každý zvítězí (978-80-254-6130-3) , Zákon o pomoci v hmotné nouzi: zákon o životním minimu (978-80-7552-108-8)

Jak můj mozek zvítězil nad bulimií - Kathryn Hansenová

Jak můj mozek zvítězil nad bulimií - Kathryn Hansenová
Detail

Po šesti letech marného boje s chronickým záchvatovitým přejídáním se Kathryn Hansenové podařilo nad svým problémem překvapivě rychle a bez vnější pomoci zvítězit. K vyléčení své poruchy příjmu potravy použila jeden jediný nástroj: sílu svého vlastního mozku. Jako tisíce dalších žen vyzkoušela snad všechny dostupné, běžně užívané psychoterapeutické metody, jejichž společným východiskem je představa, že bulimie je nemoc, jejímž prostřednictvím se bulimičky snaží vypořádávat s psychickými problémy ležícími hluboko pod povrchem, ať už jde o negativní sebehodnocení, vnitřní prázdnotu nebo nízké sebevědomí. Pod vedením terapeutů se autorka nořila do hlubin své duše, pátrala po tzv. spouštěčích, které její záchvaty přejídání vyvolávaly a snažila se je analyzovat. Tento přístup jí ovšem nejen nepomohl, nýbrž – jak časem zjistila – od skutečného řešení problému ji jen odváděl. Cestu ven ze začarovaného kruhu poruchy příjmu potravy jí otevřelo až porozumění fungování lidského mozku, na jehož základě objevila vlastní metodu, která jí umožnila získat zpět moc nad svým vlastním chováním a velmi brzo se jednou provždy uzdravit. Odvážná, průkopnická kniha, která pomohla a pomáhá spoustě dívek a žen trpících poruchou příjmu potravy objevit svou svobodnou vůli, spolehnout se při vyléčení na sebe sama a získat kontrolu nad svým životem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak můj mozek zvítězil nad bulimií - Kathryn Hansenová , Zákon o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině (978-80-7552-510-9)

Cesta hrdiny - Jak zvítězit na bojišti života - Sri Chinmoy

Cesta hrdiny - Jak zvítězit na bojišti života - Sri Chinmoy
Detail

Kniha spojuje starodávnou moudrost s moderním pohledem a ukazuje nám, jak vést naplňující duchovní život v dnešním světě. Přináší povzbuzení k tomu, abychom hluboko ve svém srdci objevili mír a světlo a negativní zážitky ve svém životě přeměnili na ozařující zkušenosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Cesta hrdiny - Jak zvítězit na bojišti života - Sri Chinmoy , O vůli v přírodě (999-00-020-7612-1)

Šaolin: Nemusíš bojovat, abys zvítězil (978-80-7306-429-7)

Šaolin: Nemusíš bojovat, abys zvítězil (978-80-7306-429-7)
Detail

Kniha - autor Bernhard Moestl, 232 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Chcete žít beze spěchu, a přesto se cítit úspěšní a spokojení? Máte už dost hektického způsobu života? Pociťujete, že ani materiální hojnost není schopná vás uspokojit? Co může pomoci odolávat stresujícím tlakům, řešit konflikty, dosáhnout rovnováhy a najít pravé hodnoty? Zůstat ve sporu uvolněný, přesvědčivě zastávat vlastní pozici, při požadavcích vystupovat rozhodně a přijímat s pokorou rozhodnutí a běh věcí, které nemůžete změnit. Takovéto teze lze najít v módních poučkách o asertivitě, ale již mnohem dříve byly zakotveny v šaolinském učení. Kniha podrobně probírá dvanáct hlavních životních zásad, k nimž toto učení dospělo. Jsou ilustrovány praktickými příklady jejich zachovávání v praxi. Kniha je psána živým a čtivým slohem a nevyžaduje od čtenáře žádné předchozí znalosti čínské filozofie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Šaolin: Nemusíš bojovat, abys zvítězil (978-80-7306-429-7) , Pilot v-board master oranžová (wbs-vbm-o-bg)

Nezvěstní v boji 2: Začátek (DVD)

Nezvěstní v boji 2: Začátek (DVD)
Detail

Chuck Norris znovu v akci. Po osmi letech zajetí se plukovníku Braddockovi podaří uprchnout z vietnamského tábora pro americké válečné zajatce. Jeho otřesné informace se ve Státech setkají s naprostou lhostejností úřadů. Rozhodne se proto osvobodit americké zajatce na vlastní pěst. Pomůže mu Tuck, starý kamarád z armády, který obchoduje se zbraněmi na černém trhu. V napínavých scénách vrací film diváka do období konce vietnamské války, kdy Vietnamci drželi dlouho poté mnoho amerických vojáků v zajateckých táborech za krutých podmínek. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nezvěstní v boji 2: Začátek (DVD)

Boj (DVD)

Boj (DVD)
Detail

Mistr tichého napětí Tobias Lindholm představuje po filmech Hon nebo Únos další působivé drama, které si hned po premiérovém uvedení na festivalu v Benátkách vysloužilo mimořádné ovace, korunované nominací na Oscara za nejlepší cizojazyčný film. Vojenský důstojník Claus (Pilou Asbak) je se svou jednotkou na zahraniční misi, zatímco jeho žena Maria (Tuva Novotny) se doma snaží vypořádat s každodenními starostmi a péčí o tři děti. Během rutinní obhlídky se jednotka dostane pod těžkou křížovou palbu a Claus je v krizové situaci donucen učinit rozhodnutí, které vyústí v odvolání z mise a obvinění z válečného zločinu. Nekompromisní soudní dohra však zdaleka není tak tíživá jako morální dilema, které Clause nutí volit mezi osobní ctí a zájmy vlastní rodiny. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Boj (DVD)

Cesta hrdiny: Jak zvítězit na bojišti života (978-80-86581-51-4)

Detail

Kniha - autor Sri Chinmoy, 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha spojuje starodávnou moudrost s moderním pohledem a ukazuje nám, jak vést naplňující duchovní život v dnešním světě. Přináší povzbuzení k tomu, abychom hluboko ve svém srdci objevili mír a světlo a negativní zážitky ve svém životě přeměnili na ozařující zkušenosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta hrdiny: Jak zvítězit na bojišti života (978-80-86581-51-4)

Anaconda marker boje

Anaconda marker boje
Detail

Anaconda Marker Boje (parys.cz)

Podobné produkty ako Anaconda marker boje

Boj o ostrov ()

Boj o ostrov ()
Detail

Audiokniha MP3 - Román o dobrodružství skupiny dětí na osamělém ostrově uprostřed jezera. - autor Arthur Ransome, čte Aleš Procházka Románový cyklus o prázdninových dobrodružstvích dvou dětských sourozeneckých skupinObsahem knihy bývalého britského námořního důstojníka je příběh, ve kterém se prázdninová hra u jednoho z jezer v tzv. Jezerní oblasti (Lake District) v severozápadní Anglii (jezero v knize je složeno ze skutečných reálií kolem jezer Windermere a Coniston) změní s přispěním dětské fantazie (a za porozumění rodičů) na boj o malý ostrov Divokých koček, který leží uprostřed jezera. Mezi dětmi se tak zrodí přátelství na mnoho let. Ransome ve své knize dále vypráví o životě ve stanovém táboře, o boji s pirátem kapitánem Flintem (strýc Amazonek Jim neboli James Turner), o plachtění na jezeře a o celé řadě dalších příhod, které spolu Vlaštovky a Amazonky zažívají.Napsali o knize Boj o ostrov"Ransomovky, to je klasika mého dětství. Ráda po nich sáhnu znova,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Boj o ostrov ()

Boj - DVD (N02352)

Boj - DVD (N02352)
Detail

Film na DVD - Claus se dostane s jednotkou pod těžkou palbu a je nucen v krizové situaci donucen učinit rozhodnutí, které vyústí v odvolání z mise a obvinění z válečného zločinu. Nekompromisní soudní dohra postaví Clause před volbu mezi osobní ctí a zájmy rodiny… Vojenský důstojník Claus je se svou jednotkou na zahraniční misi, zatímco jeho žena Maria se doma snaží vypořádat s každodenními starostmi a péčí o tři děti. Během rutinní obhlídky se jednotka dostane pod těžkou křížovou palbu a Claus je v krizové situaci donucen učinit rozhodnutí, které vyústí v odvolání z mise a obvinění z válečného zločinu. Nekompromisní soudní dohra postaví Clause před volbu mezi osobní ctí a zájmy rodiny… (alza.cz)

Podobné produkty ako Boj - DVD (N02352)

Boj o ostrov

Boj o ostrov
Detail

Audiokniha na CD - autor Arthur Ransome, čte Aleš Procházka Každý, kdo má aspoň trochu rád dobrodružství, si dokáže představit, jakou mají sourozenci Walkerovi (John, Zuzana, Titty a Roger) radost, když mohou na své loďce Vlaštovce podniknout výpravu po jezeře na nedaleký ostrov Divkých koček. Moc dlouho si ale bezstarostného táboření a plachtění neužijí. Netuší, že se jim podařilo proniknout na území Amazonek (Nancy a Peggy Blackettovy), které nikomu nedají nic zadarmo. A co teprve, když v zátoce objeví loď námořního kapitána, piráta Flinta, naloženou cennostmi? První díl kouzelného vyprávění, zasazeného do Jezerní oblasti v severozápadní Anglii. (alza.cz)

Podobné produkty ako Boj o ostrov

Boj slepého krále ()

Boj slepého krále ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Jaromír Jindra, čte Radek Valenta Král Jan Lucemburský učinil vše, co bylo možné, aby jeho syn Karel usedl na trůn císaře Svaté říše římské, a svůj životní úkol považuje za skončený. Třebaže je prakticky slepý, považuje za svou čest nevyhnout se boji Francouzů s Angličany, ke kterému se schyluje nedaleko Crécy. Sem směřuje také výprava bojovníků z Čech, ve které nechybí ani rytíř Matouš Rozoumek spolu s nevlastním synem Josefem z Lichtensteinu. V odchodu většiny bojovníků z Vildštejna vidí příležitost k napadení Rozoumkovy tvrze banda zběhů ukrývajících se v okolních lesích. Pamatuje někdo z nich na tajnou chodbu vedoucí na Vildštejn?Na bitevním poli u Crécy se nad padlým českým králem sklání anglický král Eduard III. a snímá z jeho přílby tři pštrosí pera, jež jsou dodnes v erbu prince waleského. Domů se navrací také Matouš Rozoumek spolu s Josefem z Lichtensteinu, ale netuší, co je tam čeká… (alza.cz)

Podobné produkty ako Boj slepého krále ()

Učebnice boje nožem - Obrana proti noži, techniky efektivního boje - Marián Tkáč, Soňa Pernecká

Učebnice boje nožem - Obrana proti noži, techniky efektivního boje - Marián Tkáč, Soňa Pernecká
Detail

Přes 200 fotografií a ilustrací. Praktická příručka pro boj nožem a obranu proti noži doporučená odborníky z řad policie i bezpečnostních služeb. Tato učebnice boje nožem je rozhodně velmi vhodným základním materiálem k seznámení zájemců o tuto problematiku. Jde o publikaci, která je svým obsahem metodicky dobře zpracována a vedena k finální přípravě na realitu. Vhodně a srozumitelně autoři zdůraznili nutnost zvládnutí trvalého pohybu těla, základní techniky boje nožem a boje proti noži. Reálně je také zdůrazněno vyrovnání fyzického handicapu nožem ozbrojené ženy a muže. Zvláště část „Zrcadlo reality“ vhodně doplňuje téma a považuji ji za velmi úspěšně zpracovanou a informačně bohatou. Cenné a zkušenostmi potvrzené, je „evropské“ pojetí boje nožem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Učebnice boje nožem - Obrana proti noži, techniky efektivního boje - Marián Tkáč, Soňa Pernecká

Pravda zvítězila: Výtvarné umění a husitství 1380–1490 (978-80-200-2502-9)

Pravda zvítězila: Výtvarné umění a husitství 1380–1490 (978-80-200-2502-9)
Detail

Kniha - autor Milena Bartlová, 360 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Kniha poprvé ukazuje jednu kapitolu českých dějin umění: výtvarnou produkci spojenou s husitským hnutím. Donedávna se zdálo, že nic takového neexistovalo, a teprve výstava a publikace Umění české reformace (2010) ukázaly, že jde o kulturně bohaté a zajímavé téma. Práce je psána pro širší veřejnost, jíž chce zprostředkovat výsledky autorčina vědeckého výzkumu posledních dvaceti let. Nejprve se zabývá kritikou náboženských obrazů v náboženském reformním hnutí konce 14. století za vlády Václava IV. Obrazoborectví se pak ukazuje nejen jako ničení, ale také jako cenná součást kulturních dějin. Po husitských válkách se v Čechách a na Moravě poprvé v Evropě zformovalo dlouhodobé soužití dvou církví: kališníků s katolíky. Výtvarné umění se na hledání společenského kompromisu významně podílelo. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pravda zvítězila: Výtvarné umění a husitství 1380–1490 (978-80-200-2502-9)

Láska a tělo: Zvítězí zakázaný vztah nad smrtí? (978-80-204-2136-4)

Láska a tělo: Zvítězí zakázaný vztah nad smrtí? (978-80-204-2136-4)
Detail

Kniha - autor Arnošt Lustig, 216 stran, česky, pevná s přebalem lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Láska a tělo: Zvítězí zakázaný vztah nad smrtí? (978-80-204-2136-4)

Jen žádnou paniku: Jak zvítězit nad úzkostnými poruchami (978-80-264-4093-2)

Jen žádnou paniku: Jak zvítězit nad úzkostnými poruchami (978-80-264-4093-2)
Detail

Kniha - autor Andreas Ströhle; Jens Plag, 272 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Miliony lidí na světě trpí nějakým typem úzkostné poruchy a hledají odpovědi na nejrůznější otázky. Jakou úzkost to prožívám? Je ještě normální, nebo již „chorobná“? Kde se bere? Jak vzniká? Proč zrovna já? A ta nejnaléhavější otázka většinou zní: co mohu udělat, abych se zase vrátil do normálního života? Autoři, odborníci na úzkostné poruchy, přichází s informacemi, které lidem s úzkostí a jejich blízkým pomohou tyto potíže zvládnout. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jen žádnou paniku: Jak zvítězit nad úzkostnými poruchami (978-80-264-4093-2)

Záchranáři: Boj s ohněm

Záchranáři: Boj s ohněm
Detail

Kooperativní desková hra, kterou si užijete s rodinou i s přáteli. Všichni hráči hrají spolu v týmu proti mechanismu hry. Buď vítězí nebo prohrávají všichni společně. Čtyři úrovně náročnosti nabízejí vhodnou úroveň výzvy pro různě zkušené hráče v každém věku. Musíte překonat svůj strach a pracovat jako sehraný tým, protože plameny šlehají, budova hrozí zřícením a lidské životy jsou v ohrožení. Nesmíte se vzdát. Jste stateční muži a ženy, příslušníci hasičského záchranného sboru, na nichž závisejí životy lidí. Pro děti od 10 let. Obsahuje: oboustranný herní plán 6 figurek hasičů 33 žetonů požáru 18 žetonů ohrožených osob 24 kostiček poškození 3 žetony vozidel 6 žetonů hráčů 62 dalších žetonů 2 hrací kostky 8 karet specialistů 6 přehledových karet česká a slovenská pravidla (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Záchranáři: Boj s ohněm

Zapomenutý boj - Micić Milan

Zapomenutý boj - Micić Milan
Detail

Kniha připomíná osud srbských dobrovolníků v Rusku v letech 1914–1918. Jejich zrod v podmínkách první světové války vedl od rakousko-uherských vojáků a ruských vězňů ke vzniku dobrovolnické srbské armády, jejíž příslušníci se rozhodli uskutečnit ideu sjednocení svých krajů se Srbským královstvím. Byli konfrontováni s represí a nedůvěrou rakousko-uherské moci, která srbský národ vinila ze sarajevského atentátu. Vedeni srbským národním zápalem se Srbové z Rakousko-Uherska masově hlásili do řad srbských dobrovolníků a jako bojovníci 1. srbské dobrovolnické divize se účastnili během podzimu roku 1916 bojů na dobrudžské frontě jako součást rumunsko-ruských bojových jednotek. Zároveň začalo formování 2. srbské dobrovolnické divize z násilně mobilizovaných rakousko-uherských zajatců, Chorvatů, Srbů a Slovinců, kterým se pokoušeli vnutit jihoslovanskou povahu dobrovolnického hnutí. Jihoslovanská idea byla konfrontována s mocným austrofilským postojem Chorvatů a Slovinců, což vedlo k rozpadu dobrovolnického útvaru, který ovlivnila i ruská revoluce roku 1917. S cílem zachovat srbské dobrovolnické jednotky z Ruska pro další boj evakuovala srbská vláda 12 500 srbských dobrovolníků na soluňskou frontu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zapomenutý boj - Micić Milan

Boj se stínem (DVD)

Boj se stínem (DVD)
Detail

Akční film z boxerského ringu. Artem Kolchin (Denis Nikiforov) je obyčejný mladý muž, který ničím nevyniká nad ostatními. Zatouží však po slávě, k níž ho má dovést kariéra boxera. Pod přezdívkou Velká bílá naděje se uchází o titul šampiona. Ten nejdůležitější boj jeho života ho ale teprve čeká. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Boj se stínem (DVD)

Boj za svobodu (DVD)

Boj za svobodu (DVD)
Detail

Natočeno podle skutečné příběhu. Velkolepé akční drama, v hlavní roli Matthew McConaughey. Boj za svobodu přináší velkolepé akční drama zasazené do dob americké občanské války. Snímek vypráví příběh odbojného jižanského farmáře Newta Knighta (Matthew McConaughey) a jeho ozbrojené revolty proti Konfederaci. Knight spolu s dalšími drobnými farmáři a místními otroky roznítil povstání, které vyústilo v odtržení mississippského okrsku Jones County od Konfederace a k založení Svobodného státu Jones. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Boj za svobodu (DVD)

Black cat marker boje

Black cat marker boje
Detail

Black Cat Marker Boje (parys.cz)

Podobné produkty ako Black cat marker boje

Zapomenutý boj - Micić Miloš

Zapomenutý boj - Micić Miloš
Detail

Kniha připomíná osud srbských dobrovolníků v Rusku v letech 1914-1918. Jejich zrod v podmínkách první světové války vedl od rakousko-uherských vojáků a ruských vězňů ke vzniku dobrovolnické srbské armády, jejíž příslušníci se rozhodli uskutečnit ideu sjednocení svých krajů se Srbským královstvím. Byli konfrontováni s represí a nedůvěrou rakousko-uherské moci, která srbský národ vinila ze sarajevského atentátu. Vedeni srbským národním zápalem se Srbové z Rakousko-Uherska masově hlásili do řad srbských dobrovolníků a jako bojovníci 1. srbské dobrovolnické divize se účastnili během podzimu roku 1916 bojů na dobrudžské frontě jako součást rumunsko-ruských bojových jednotek. Zároveň začalo formování 2. srbské dobrovolnické divize z násilně mobilizovaných rakousko-uherských zajatců, Chorvatů, Srbů a Slovinců, kterým se pokoušeli vnutit jihoslovanskou povahu dobrovolnického hnutí. Jihoslovanská idea byla konfrontována s mocným austrofilským postojem Chorvatů a Slovinců, což vedlo k rozpadu dobrovolnického útvaru, který ovlivnila i ruská revoluce roku 1917. S cílem zachovat srbské dobrovolnické jednotky z Ruska pro další boj evakuovala srbská vláda 12 500 srbských dobrovolníků na soluňskou frontu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zapomenutý boj - Micić Miloš

Boj o první místo ()

Boj o první místo ()
Detail

Audiokniha MP3 - Zvítězí čestnost a poctivost nad lží a zlými úmysly? Pátá foglarovka, tentokrát v podání Vojty Kotka. - autor Jaroslav Foglar, čte Vojtěch Kotek Zvítězí čestnost a poctivost nad lží a zlými úmysly? Pátá foglarovka, tentokrát v podání Vojty Kotka.Třináctiletého Petra čeká poslední ročník základní školy. Jenže po prázdninách tam vládnou nové pořádky. Nepsaným vůdcem třídy se stal zákeřný frajírek Ruda, který své obdivovatele využívá, aby utlačoval slabší kluky. Petr je snad jediný, kdo odhalil Rudovu falešnou tvář a zlou povahu. Když však začne chodit do skautského oddílu, pozná úplně jiný svět. Pomůžou Petrovi nově nabyté hodnoty nalézt sebe samého a porazit třídního rivala? (alza.cz)

Podobné produkty ako Boj o první místo ()

Neboj se vrátit domů ()

Neboj se vrátit domů ()
Detail

Audiokniha MP3 - Kniha rozhovorů se zakladatelkou hospicového hnutí u nás. Odpovědi na základní problémy života a jeho konceSmysluplné odpovědi na stěžejní otázky našeho bytí. Marie Svatošová je lékařka, spisovatelka, zakladatelka hospicového hnutí v České republice. Se svými přednáškami neúnavně objíždí republiku a propaguje paliativní péči. Mluví pozitivně o tématu tak zásadním, ale i vytěsňovaném, jako je smrt.Dokáže nesmírně působivě vyprávět o smyslu života a nadchnout každého posluchače, má neobyčejně působivé argumenty, opřené o mnohaletou zkušenost.Aleš Palán, spisovatel, novinář, autor mnoha knižních rozhovorů, držitel ceny Magnesia Litera a ceny Kniha roku Lidových novin, je její kamarád. V zasvěceném dialogu se i díky jeho otázkám dozvídáme mnoho o příbězích lidí, s nimiž se Marie Svatošová setkala a na nichž demonstruje svůj způsob uvažování a sílu své víry. Od poslechu tohoto rozhovoru se posluchač neodtrhne snadno, bude mít totiž možnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Neboj se vrátit domů ()
Zvítězit v boji o čistotu (), Křídla v boji (978-80-206-1671-5), Ravensburger 128716 Harry Potter spolu v boji (4005556128716), Zuty - Batman a joker v boji, 40×50 cm (HRAwlmal21nad), Sila liečivých rastlín v boji proti vírusom (978-80-8204-066-4), První v boji: Cyklus Starfist, díl první (978-80-7456-004-0), Dobro a zlo: Úvahy zakladatele Etikoterapie o podstatě zla a o boji se zlem (978-80-7336-814-2), Dům vrácené ozvěny: Autobiografický román o otci Arnošta Lustiga a jeho boji o záchranu rodiny (978-80-204-4911-5), Čs. Legie 1914-1920: Historie - V boji - Každodennost (978-80-7525-333-0), Jak ochraňovat čistotu duše: Nové pohledy na příčiny psychických problémů a možnosti péče o duševní (978-80-903137-3-6), Pomsta geografie: Co mapy vyprávějí o příštích konfliktech a boji proti osudu (978-80-905173-6-3), Zuty - Malování podle čísel - OREL V BOJI (D. RUSTY RUST), 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb03081nad), Svědectví o životě v KLDR (), O paměti komplexně v kostce, Cesta hrdiny: Jak zvítězit na bojišti života (978-80-86581-51-4), Clementoni Puzzle Spiderman: Připraveni k boji MAXI 104 dílků (8005125237166), Jen žádnou paniku: Jak zvítězit nad úzkostnými poruchami (978-80-264-4093-2), problematicke situace v peci o seniory, Ogilvy o reklamě v digitálním věku, Paní jezera: sága o Zaklínači V, O rodu v životě literatury (9788024623658), Šum: O chybách v lidském úsudku, Myšlenky v obraze: O józe / životě / o životě v józe (978-80-267-1305-0), Hra o trůny I - V za výhodnou cenu, Zák. o pohřebnictví, zák. o válečných hrobech, 2.v (978-80-7598-952-9), O trůn i o život: V tajných službách otce vlasti (978-80-243-8634-8), Zákon o pomoci v hmotné nouzi: Zákon o životním minimu (978-80-7552-108-8), Zákon o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině (978-80-7552-510-9), O vůli v přírodě (999-00-020-7612-1), PILOT V-Board Master oranžová (WBS-VBM-O-BG)