Zubní pasta LACALUT Aktiv Zubní pasta proti paradentóze 75 ml (4010439200861)

Lacalut Aktiv zubní pasta proti paradontóze 75 ml

Lacalut Aktiv zubní pasta proti paradontóze 75 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMin teplota °CMax teplota °CTrvanlivé1525Příprava a použitíNávod k použití: Nejméně 2x denně, nebo po každém jídle si důkladně vyčistit zuby. Děti do 6 let včetně pod dohledem dospělého. Pro čištění zubů použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluor přijímán z jiných zdrojů, kontaktujte zubního lékaře nebo praktického lékaře.SkladováníMimo dosah malých dětí, při teplotě 15-35°C. Podrobná data Bezpečnostní varováníUpozornění… (ageo.cz)

Lacalut Aktiv zubní pasta 75 ml

Lacalut Aktiv zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Lacalut Aktiv byla vyvinuta přdevším jako ochrana před paradontózou a krvácením z dásní.  Parodontitida je zánětlivé onemocnění dásní, které se projevuje pomalu a nenápadně. Prvními příznaky jsou ústup dásní, krvácení a záněty způsobené bakteriálním zubním povlakem, který svými odpadovými látkami, tzv. toxiny, poškozuje okolní tkáň. Chraňte své dásně a předejděte paradontóze s pastou Lacalut Activ. Přednosti zubní pasty Lacalut Aktiv: Účinná látka aluminium laktát s adstringentními (stahujícími) účinky posiluje parodont a omezuje krvácení dásní Obsahuje alantoin a bisabolol s protizánětlivými účinky Antiseptikum chlorhexidin účinně rozrušuje plak a ničí bakterie, čímž redukuje tvorbu kazu a zajišťuje svěží dech Obsažené fluoridy zpevňují zubní sklovinu a chrání ji… (nazuby.cz)

LACALUT aktiv zubní pasta 75 ml

LACALUT aktiv zubní pasta 75 ml

Lacalut aktiv - medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou Zubní pasta Lacalut aktiv je prostředkem, sloužícím k prevenci před parodontózou a má výrazné stahující účinky. Aktivní látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahující) účinky. Posiluje parodont a zastavuje krvácení dásní. Přítomné složky alantoin a bisabolol zabezpečují protizánětlivý účinek. Přítomné fluoridy (1 360 ppm fluoru) zpevňují zubní sklovinu a chrání ji před vznikem zubního kazu. Obsažený chlorhexidin, nejúčinnější látka v boji proti zubnímu plaku, rozrušuje zubní povlak a zabraňuje jeho zpětnému usazování na sklovině. Zubní pasta slouží speciálně k prevenci proti parodontitidě a krvácení dásní. Speciální čisticí látky doplněné dezinfekčním chlorhexidinem, který rozrušuje… (drmax.cz)

Lacalut Aktiv Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Lacalut Aktiv Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Aktiv Toothpaste - Zubní pasta - slouží k ochraně proti parodontóze a při krvácení z dásní - má výrazné stahujicí účinky - protizánětlivý účinek - zpevňuje zubní sklovinu - chrání před vznikem kazu - rozrušuje zubní povlak Použití: Používejte 2x denně nebo dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Lacalut aktiv zubní pasta 75ml

Lacalut aktiv zubní pasta 75ml

(benu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Zubní pasta LACALUT Aktiv Zubní pasta proti paradentóze 75 ml (4010439200861)" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek
Sanitas sft 75 návod
Teploměr sanitas sft 75
Teploměr sanitas sft 75 navod

Lacalut Aktiv Herbal zubní pasta 75ml

Lacalut Aktiv Herbal zubní pasta 75ml

LACALUT aktiv herbal zubní pasta s 8 léčivými bylinami obsahuje osvědčené složení Lacalut aktiv s laktátem hlinitým a fluoridem hlinitým. Citelně vypíná a zpevňuje dásně. Určená speciálně k prevenci parodontózy a k ochraně před krvácením dásní. (pilulka.cz)

Lacalut zubní pasta aktiv 75ml

Lacalut zubní pasta aktiv 75ml

Medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou. Zubní pasta Lacalut aktiv je prostředkem, sloužícím k prevenci před parodontózou a má výrazné stahujicí účinky. Účinnou látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahujicí) účinky. Posiluje parodont a zastavuje krvácení dásní. (pilulka.cz)

Lacalut Aktiv Herbal zubní pasta 75ml

Lacalut White & repair zubní pasta 75 ml

Lacalut White & repair zubní pasta 75 ml

Lacalut White & Repair je speciální zubní pasta, která remineralizuje a obnovuje poškozený povrch zubní skloviny. Zuby se stávají hladší a odolnější. Působí proti kyselinám a bakteriím, které denně napadají minerální strukturu zubní skloviny. Chrání zuby i dásně. Lacalut White & Repair zubní pasta obsahuje Hydroxyapatit - hlavní složka zubů, umožňuje reparační procesy na sklovině. Laktát hlinitý - stahující účinná látka proti krvácení dásní. Fluorid sodný (1360 ppm fluoridů) - podporuje remineralizaci zubní skloviny. Zubní pasta je vhodná na citlivé zuby, na obnažené krčky, na bělení zubů, při krvácení a zánětu dásní. Použití: Alespoň 2x denně, nejlépe po každém jídle si důkladně vyčistěte zuby. Upozornění: Zubní pasta není vhodná pro děti. (drmax.cz)

Lacalut Sensitive zubní pasta 75 ml

Lacalut Sensitive zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Lacalut Sensitive je určena k čištění citlivých zubů a obnažených zubních krčků. Jemně a šetrně čistí citlivé zuby a zabraňuje oděru skloviny. Zubní pasta Lacalut Sensitive slouží speciálně k prevenci a cílenému ošetření citlivých zubů na bolest.  S přibývajícími léty a špatnou technikou čištění zubů mohou dásně ustoupit od krčků. Jsou uvolněné, houbovité a ustupují stále víc a víc. Přitom se odkrývají citlivé zubní krčky. Stávají se málo odolnými vůči zubnímu kazu. Následkem toho jsou pak zuby citlivé na bolest. Tzn. že jsou citlivé na vnější dráždění jako horké - studené, sladké - kyselé. Začarovaný kruh spočívá v tom, že citlivé zuby jsou méně čištěné a tím se ústup dásní ještě urychlí. Pro úlevu od citlivých zubů doporučujeme používat zubní pasty na citlivé zuby. … (nazuby.cz)

Lacalut Basic zubní pasta 75 ml

Lacalut Basic zubní pasta 75 ml

Silné dásně, zdravé zuby a svěží dech. To všechno Vám nabízí zubní pasta Lacalut Basic, která je určena ke každodennímu použití pro zdravé dásně a zuby.  Parodontitida je zánětlivé onemocnění dásní, které se projevuje pomalu a nenápadně. Prvními příznaky jsou ústup dásní, krvácení a záněty způsobené bakteriálním zubním povlakem, který svými odpadovými látkami, tzv. toxiny, poškozuje okolní tkáň. Chraňte své dásně a předejděte paradontóze s pastou Lacalut Basic. Výhody zubní pasty Lacalut Basic: Obsahuje laktát hliníku, který se postará o stažení dásní, a tím pomáhá proti krvácení dásní. Fluorid sodný podporuje remineralizaci zubní skloviny. Přírodní rostlinný extrakt z kurkumy slouží jako prevence proti onemocněním zubů a dásní. Kombinace těchto tří účinných látek se postará o… (nazuby.cz)

Walmark Santoin zubní pasta 100ml proti paradentóze

Walmark Santoin zubní pasta 100ml proti paradentóze

Zubní pasta vhodná při paradontóze. (pilulka.cz)

Lacalut White zubní pasta 75 ml

Lacalut White zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Lacalut White slouží k šetrnému odstraňování zabarvení zubní skloviny způsobené kouřením nebo stravou.  Konzumací kávy, čaje, červeného vína a kouřením se naše zuby časem zabarvují. Denní používaní Lacalut White Vám pomůže důsledně a šetrně odstranit toto zabarvení, zpevnit zubní sklovinu a zastavit krvácení dásní. Výhody zubní pasty Lacalut White: Pomáhá znovu získat přirozenou bělost a původní jas zubů Pomáhá chránit před parodontózou Přítomné fluoridy (1357 ppm) zpevňují zubní sklovinu a chrání před vznikem zubního kazu Aluminium laktát posiluje parodont a zabraňuje krvácení dásní Vlastnosti: Pasta není vhodná pro dětský chrup Neobsahuje peroxidy ani cukr V nabídce zubních past Lacalut najdete i druhy vhodné pro citlivé zuby nebo krvácející dásně. … (nazuby.cz)

Lacalut White & Repair zubní pasta 75 ml

Lacalut White & Repair zubní pasta 75 ml

Lacalut White & Repair remineralizující zubní pasta pro hladké, zdravé a bílé zuby. Čistí Reparuje Chrání Lacalut White & Repair působí proti kyselinám a bakteriím, které denně napadají minerální strukturu zubní skloviny. Účinné látky: Hydroxyapatit – hlavní složka zubů, umožňuje reparační procesy na sklovině Laktát hlinitý  – stahující účinná látka proti krvácení dásní Fluorid sodný - podporuje remineralizaci zubní skloviny Pečujte o Vaše ústa a spolehněte se při tom na výrobky značky Lacalut. (nazuby.cz)

Lacalut White & Repair Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Lacalut White & Repair Toothpaste - Zubní pasta  75 ml

White & Repair Toothpaste - Zubní pasta - speciální zubní pasta pro obnovu povrchu zubní skloviny s bělicím účinkem - chrání a remineralizuje zubní sklovinu a obnovuje poškozený povrch zubní skloviny přírodní složkou hydroxyapatit - působí proti kyselinám a bakteriím, které denně napadají minerální strukturu zubní skloviny - zabraňuje krvácivosti dásní Použití: Používejte 2x denně nebo dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Colgate Max White One Optic - Zubní pasta proti pigmentovým skvrnám …

Colgate Max White One Optic - Zubní pasta proti pigmentovým skvrnám  75 ml

Max White One Optic - Zubní pasta proti pigmentovým skvrnám - efektivně odstraňuje pigmentové skvrny a předchází jejich vzniku - čistí zuby i mezizubní prostory - chrání před vznikem kazů - obsahuje klinicky ověřené optické rozjasňovače - vhodné pro každodenní použití Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček a alespoň 2x denně zuby vyčistěte. (prodejparfemu.cz)

Parodontax Classic Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní 75…

Parodontax Classic Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní  75 ml

Classic Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní bez fluoridu - bez fluoridu - pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní (prodejparfemu.cz)

Parodontax Fluoride Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní 75…

Parodontax Fluoride Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní  75 ml

Fluoride Toothpaste - Zubní pasta proti krvácení dásní - speciálně vyvinuta k zabránění krvácivosti dásní, parodontitidě a k její léčbě - neutralizuje kyseliny v ústech - působí protizánětlivě - má antibakteriální účinek a je velmi vhodná pro použití v těhotenství - zvyšuje odolnost zubní skloviny proti působení kyselin - brání vzniku zubního kazu - slaná chuť Použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě zuby vyčištěte alespoň dvakrát denně. (prodejparfemu.cz)

Colgate Total Plaque Protection - Zubní pasta proti zubnímu plaku 75…

Colgate Total Plaque Protection - Zubní pasta proti zubnímu plaku  75 ml

Total Plaque Protection - Zubní pasta proti zubnímu plaku - nové složení pro kompletní péči - efektivně čistí zuby - chrání před vznikem kazů - chrání před zubním plakem - poskytuje 12ti hodinovou ochranu - vhodné pro každodenní použití - svěží příchuť Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček a alespoň 2x denně zuby vyčistěte. (prodejparfemu.cz)

Colgate Max White One Luminous - Zubní pasta proti zubnímu kameni 75…

Colgate Max White One Luminous - Zubní pasta proti zubnímu kameni  75 ml

Max White One Luminous - Zubní pasta proti zubnímu kameni - efektivně čistí zuby - bojuje proti zubnímu kameni - bělí zuby, napomáhá odstranit skvrny - chrání před vznikem kazů a zubním plakem - vhodné pro každodenní použití - svěží příchuť Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček a alespoň 2x denně zuby vyčistěte. (prodejparfemu.cz)

Colgate Total Visible Action Toothpaste - Zubní pasta proti bakteriím…

Colgate Total Visible Action Toothpaste - Zubní pasta proti bakteriím  75 ml

Total Visible Action Toothpaste - Zubní pasta proti bakteriím - efektivně čistí zuby - chrání před vznikem kazů a zubním plakem - smižuje počet bakterií v ústní dutině - vhodné pro každodenní použití - nové složení, které se při čištění mění v modrou pěnu Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček a alespoň 2x denně zuby vyčistěte. (prodejparfemu.cz)

Glucadent+aktiv zubní pasta 95g

Glucadent Aktiv zubní pasta 95 g

Glucadent Aktiv zubní pasta 95 g

Pokud trpíte krvácením dásní, zvolte pro dlouhodobé používání zubní pastu Glucadent Aktiv. Ta má výrazný stahující účinek, takže pomáhá zmírňovat krvácení dásní a také posilovat jejich odolnost. Zubní pasta také obsahuje fluoridy, které přispívají k posílení zubní skloviny. Hlavní vlastnosti: Se stahujícím účinkem Zmírňuje krvácení dásní Vhodná pri paradontóze a zánětu dásní Obsahuje přírodní oleje k osvěžení dechu Alantoin má hojivý účinek na dutině ústní Fluoridy (1000 ppm) přispívají k posílení zubní skloviny Vhodná pro dlouhodobé používání Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Xylitol, Glycerin, Aluminium Lactate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Menthol, Beta Gluxan, Alantoin, Natrium Fluoratum, Illicium Verum Oil, Potassium Sorbate,… (nazuby.cz)

LACALUT sensitive zubní pasta 75ml

LACALUT sensitive zubní pasta 75ml

Lacalut sensitive - zubní pasta k ochraně proti parodontóze a citlivých zubů Medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou a citlivostí zubů. Zubní pasta Lacalut sensitive je určena k čištění citlivých zubů a obnažených zubních krčků. Komplex fluoridů, zvláště aminfluorid, ochraňuje odhalené a citlivé zubní krčky před vnějšími podněty a zubním kazem. Fluoridy (1 476 ppm) zároveň snižují citlivost zubů na sladké, kyselé, teplé a studené podněty. Aluminium laktát posiluje parodont a zabraňuje krvácení dásní. Lacalut sensitive jemně a šetrně čistí citlivé zuby a zabraňuje oděru skloviny. S přibývající léty - ale také špatnou technikou čištění zubů - mohou dásně ustoupit od krčků. Jsou uvolněné, houbovité a ustupují stále víc a víc. Přitom se odkrývají citlivé zubní krčky.… (drmax.cz)

Lacalut zubní pasta sensitiv 75ml

Lacalut zubní pasta sensitiv 75ml

Zubní pasta na snížení bolestivosti citlivých zubů a zubních krčků. (pilulka.cz)

Aronal zubní pasta 75 ml

Aronal zubní pasta 75 ml

Čištění zubů pastou Aronal se zinkem posiluje a chrání dásně, přispívá ke zdraví zubů a zaručuje dlouhodobý pocit svěžesti. Přednosti zubní pasty Aronal: Šetrně, ale důkladně odstraňuje bakterie plaku Obsah zinku chrání před krvácením a záněty dásní Zpevňuje dásně pro přirozený vývoj držení zubů Klinicky testovaná zubní pasta K dostání také ve výhodném balení se zubní pastou Elmex. Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated SIlica, lycerin, PEG-12, Tatrapotassium Pyrophosphate, Zinc Citrate, PVM/MA Copolymer, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Potassium Hydroxide, Cellulose Gum, Sodium Fluorie, Potassium NItrate, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Limonene, CI 77891. (nazuby.cz)

Meridol zubní pasta 75 ml

Meridol zubní pasta 75 ml

Antibakteriální a protizánětlivá gelová pasta Meridol podporuje regeneraci zanícených dásní a zvyšuje jejich odolnost proti zánětům. Meridol je vhodné používat již při prvních příznacích onemocnění dásní - při jejich zarudnutí, otocích, bolestivosti či krvácení. Výhody zubní pasty Meridol: Šetrně odstraňuje plak a zabraňuje jeho usazování Přispívá ke zklidnění zanícených dásní a snižuje krvácivost Zpevňuje tkáň dásní Chrání proti tvorbě zubního kazu Kdy používat Meridol®? Již při prvních příznacích onemocnění dásní, při jejich zarudnutí, otocích, bolestivosti či krvácení. Meridol® by se měl používat při ústní hygieně každý den: u poškozených dásní dospělých a dětí od 6 let, lidmi používajícími zubní náhrady (snímatelné náhrady, rovnátka) nebo lidmi s korunkami a můstky, při… (nazuby.cz)

Lacalut zubní pasta pro děti 4-8 50 ml

Lacalut zubní pasta pro děti 4-8 50 ml

Dětská zubní pasta s mátovou příchutí pro každodenní péči o dětské zoubky. Pasta je speciálně navržena pro období výměny mléčných zubů za trvalé. Vlastnosti dětské zubní pasty Lacalut 4 - 8 let Speciální čisticí tělíska odstraňují bakteriální zubní povlak, který je hlavní příčinou zubního kazu a onemocnění dásní. Díky obsahu aminfluoridů posiluje zuby a ty jsou pak odolnější proti vzniku zubního kazu. Díky mátové příchuti osvěží dech. Neobsahuje cukr. Použití dětské zubní pasty Lacalut Nejméně 2x denně, nejlépe po každém jídle, čistěte zuby 2 - 3 minuty krouživým pohybem kartáčku. (nazuby.cz)

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta s fluoridem. Co je citlivost zubů? Citlivost zubů se objevuje, pokud máte obnažený zubní krček, který obsahuje mikroskopické kanálky vedoucí k nervu. teplé, studené, sladké a kyselé jídlo a pití nebo váš zubní kartáček při čištění zubů mohou stimulovat nerv, což způsobí krátkou ostrou bolest. Jak Sensodyne Rapid působí? Sensodyne Rapid vytváří kolem obnaženého zubního krčku a mikroskopických kanálů ochrannou vrstvu. Tím brání dráždění nervu a vzniku bolesti. Čištění zubů 2x denně přináší dlouhodobou ochranu proti citlivosti. Zároveň čistí, osvěžuje a pomáhá posilnit zubní sklovinu. Pokyny pro použití: K čištění zubů používejte dvakrát denně přibližně 2… (ageo.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Fluoride Ochrana citlivých zubů 24 hodin každý den. Mátová příchuť Pravidelné používání zubní pasty Sensodyne Fluoride 2x denně snižuje citlivost zubů a obnažených krčků. Tato zubní pasta je určena všem, kdo chtějí předejít vzniku zubního kazu. Obsahuje nitrát draselný, který má klinicky prokázaný účinek na snížení citlivosti již po jednom týdnu používání. Fluorid sodný působí jako prevence zubního kazu. Balení: 75 ml Zdroj: www.ch.gsk.cz (drmax.cz)

President Zubní pasta White 75 ml

President Zubní pasta White 75 ml

PresiDENT Zubní pasta White neobsahuje peroxidy, sodu ani jiná agresivní činidla – pasta je vhodná i pro mladistvé a pacienty s citlivými zuby. Přírodní (nechemické) bělení využívá dicalcium phosphate anhydrous (minerální sůl) a výtažek z lišejníku islandského . Šetrná abrazivita na úrovni běžné zubní pasty (do 70 RDA). Přírodní bělení šetrně bělí i citlivé zuby a zároveň pečuje o jejich zdraví. Sodium Monofluorophosphate (1350 ppm F-) poskytuje vysokou prevenci proti vzniku zubního kazu a zpevňuje zubní sklovinu. Zubní pasta obsahuje extrakt ženšen, který chrání tkáně před záněty, zpevňuje dásně a redukce jejich krvácení. Výtažek z máty podporuje dlouhodobý svěží pocit v ústech. Složení: Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aqua (Water), Sorbitol, Dicalcium Phosphate, Glycerin, Sodium Lauryl… (drmax.cz)

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

ELMEX Junior má stejný obsah aminofluoridů jako pasta pro dospělé, ovšem má menší obsah mentolu. Je určena pro děti ve věku 6 - 12 let. Komplex aminofluoridu zajišťuje vyšší pevnost zubní skloviny a tudíž brání před výskytem zubního kazu. Balení: 75 ml Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening šetrně, ale efektivně, odstraňuje zabarvení zubů a obnovuje tak jejich přirozenou bělost. Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Upozornění: Není určeno pro děti mladší 12 let. Používejte 2x denně, ne vícekrát než 3x denně, minimalizujte polykání i vyplivování.… (drmax.cz)

Lavera Basis zubní pasta 75 ml

Lavera Basis zubní pasta 75 ml

Lavera Zubní pasta obsahuje BIO echinaceu a propolis, které velmi účinně pečují o zuby i dásně a posilují je. Čistící částečky xylolitu odstraňují zubní plak a napomáhají chránit zuby před vznikem zubního kazu. Vaše zuby a dásně budou po použití zubní pasty Lavera Basis dokonale čisté a chráněné. Výsledek: Účinně odstraňuje zubní plak Napomáhá chránit zuby před vznikem zubního kazu Posiluje dásně Složení: Extrakty z heřmánku, myrhy a vilínu, fluorid sodný. Použití: Zubní pastu aplikujte dvakrát denně v malém množství na zubní kartáček a důkladně vyčistěte zuby. Poté vypláchněte ústa vodou. (drmax.cz)

Weleda zubní pasta Sole 75 ml

Weleda zubní pasta Sole 75 ml

Šetrná a přírodní ochrana před zubním kazem. Zubní pasta Weleda Sole je nepěnivá zubní pasta, která má díky měkkým krystalkům mořské soli vysokou čisticí schopnost. Poznejte čisticí sílu přírody a vyzkoušejte Weleda zubní pastu Sole. Svěží dech a zdravá ústa se zubní pastou Weleda Sole obsahuje měkké krystalky soli s vysokou čistící silou odstraňuje maximum zubního plaku, čímž zabraňuje vzniku zubního kamene podporuje tvorbu slin a samočistící schopnosti ústní dutiny extrakty z myrhy, kaštanu a plodů trnky zpevňují dásně chrání zubní sklovinu tím, že neutralizuje kyseliny, které narušují zubní sklovinu pro vysokou čistící sílu není pasta zcela vhodná pro osoby s citlivými dásněmi po vyčištění zubů budete mít dlouhodobý pocit svěžesti neobsahuje žádné systetické konzervanty,… (nazuby.cz)

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Rapid s okamžitým účinkem proti bolesti citlivých zubů poskytuje rychlou úlevu a dlouhotrvající ochranu. Vlastnosti zubní pasty Sensodyne Rapid: Uzavírá dentinové kanálky, chrání tak nervy před podrážděním Uleví citlivým zubům již do 60 sekund po aplikaci Vytváří tenkou ochrannou vrstvu kolem obnažených krčků Osvěžující mentolová příchuť Neobsahuje SLS Užití: Používejte 2x denně pro rychlou úlevu od bolesti - nejprve vymáčkněte trochu zubní pasty na špičku prstu a jemně masírujte citlivý zubní krček po dobu 1 minuty. Dávkování: Pro čištění zubů používejte množství zubní pasty velikosti zrnka hrachu 2x denně. Děti od 12 let, pokud zubní lékař nenařídí jinak. Tuto zubní pastu doporučujeme používat spolu s dalšími produkty značky Sensodyne: ústní vodou… (nazuby.cz)

Lacalut Extra Sensitive zubní pasta 75ml

Lacalut Extra Sensitive zubní pasta 75ml

Zubní pasta Lacalut Extra Sensitive snižuje citlivost zubů. Šetrně odstraňuje zubní povlak a čistí povrch zubu. Lacalut Extra Sensitive je zubní pasta, která je vhodná pro všechny, kteří mají obnažené zubní krčky. Zubní pasta Lacalut Extra Sensitive účinně snižuje citlivost zubů a obzvlášť jemným způsobem čistí jejich povrch. Speciální kombinace látek snižuje citlivost zubů především v oblasti zubních krčků. Uzavírá dentinové kanálky, čímž zastavuje pronikání dráždivých vlivů k nervovým zakončením. Inovační čisticí tělíska okrouhlého tvaru jsou podstatně menší než věžná čisticí tělíska šetrná k zubní sklovině. Citlivé zuby jsou tak chráněné před nežádoucí abrazí. Výhody zubní pasty Lacalut Extra Sensitive: snižuje citlivost zubů jemně čistí povrch zubů přispívá k uzavření… (nazuby.cz)

ECODENTA 2v1 Zubní pasta proti kazu 100 ml

ECODENTA 2v1 Zubní pasta proti kazu 100 ml

Zubní pasta ECODENTA vám pomůže k dokonalému úsměvu bez viditelných stop zubního kamene. Výtažek z brusinek chrání zuby před bakteriemi a zabraňuje tvorbě plaku a zubního kamene. Kalident vyplňuje drobné prasklinky a škrábance v zubní sklovině. Produkty dentální péče ECODENTA obsahují vysoce efektivní přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Zubní pasta ECODENTA je složena převážně z ekologických surovin nebo surovin přírodního původu. Je určena pro každodenní péči. Hlavní vlastnosti: výtažek z brusinky chrání zuby před bakteriemi a zabraňuje tvorbě zubního kamene kalident vyplňuje malé prasklinky v zubní sklovině zajišťuje příjemný pocit čistoty a svěží dech zubní pasta pro každodenní péči Použití: Malý proužek pasty nanášejte na zubní kartáček a zuby šetrně čistěte… (drmax.cz)

Lacalut zubní pasta basic 75ml

Lacalut zubní pasta basic 75ml

Medicinálně vyvinutá zubní pasta pro každodenní zubní hygienu. (pilulka.cz)

Lacalut zubní pasta alum.fluor.75ml

Lacalut zubní pasta alum.fluor.75ml

Zubní pasta k vytvrzení a zesílení zubní skloviny (pilulka.cz)

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Měsíčková zubní pasta - měsíčková zubní pasta pro dokonalou péči o chrup a ústní dutinu - přirozená prevence zubního kazu - neobsahuje mentol - zubní pasta je koncipována pro uživatele, kteří požadují např. z důvodu užívání homeopatik zubní pastu bez této složky Použití: Na zubní kartáček naneste cca 2 cm měsíčkové zubní pasty, zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. (prodejparfemu.cz)

Lavera Mátová zubní pasta 75 ml

Lavera Mátová zubní pasta 75 ml

Mátová zubní pasta rozzáří váš úsměv. Díky obsahu účinných přírodních látek a bylinných extraktů snižuje riziko vzniku zubního kazu, bělí zuby a zpevňuje sklovinu. BIO máta navíc příjemně osvěží dech. (pilulka.cz)

Lavera Dětská zubní pasta 75 ml

Lavera Dětská zubní pasta 75 ml

Přírodní složení zubní pasty účinně odstraňuje bakterie, které způsobují vznik kazů. Neobsahuje žádné tenzidy (látky tvořící pěnu) nebo fluoridy, vzhledem k tomu, že u malých dětí dochází občas k spolknutí pasty. Jahodově-malinovou příchuť si děti zamilují. (pilulka.cz)

President Zubní pasta antibakteriální 75 ml

President Zubní pasta antibakteriální 75 ml

Antibakteriální zubní pasta s chlorhexidinem 0,2% s intenzivním účinkem vhodná pro pacienty po chirurgických zákrocích, extrakcích, při zánětech, parodontitidě. (drmax.cz)

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Svěží Ratanhová zubní pasta Weleda čistí chrup jemně a důkladně. Svěží chuť jí dodávají éterické oleje z máty peprné a máty kadeřavé. Výtažek z kořene jihoamerické ratanhy(Krameria triandra) má stahující účinky, předchází krvácení z dásní. Jemné čisticí účinky dodává zubní pastě plavená křída. Tip: Pasta je vhodná při velmi citlivé sliznici dutiny ústní a dásní se sklonem ke krvácení Použití: Na zubní kartáček nanést cca 2 cm Ratanhové zubní pasty, zuby a dásně čistit jemnými krouživými pohyby. Složení: Voda, uhličitan vápenatý, glycerin, přírodní hlinka, alkohol, výtažek z kořene ratanhy, myrhy, xantan (přírodní látka s bobtnavými účinky), olej z máty peprné a kadeřavé, fenyklový olej, limonen*, amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové. * součást přírodních éterických olejů. Balení: 75 ml… (drmax.cz)

Parodontax Fluoride zubní pasta 75 ml

Parodontax Fluoride zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Parodontax s fluoridem Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Složení: Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol, Krameria Triandra, Mentha Piperita, Mentha Arvensis, Echinacea Purpurea, Commiphora Myrrha, Chamomilla Recutiva, Salvia… (drmax.cz)

PresiDENT BIO zubní pasta 75 ml

GUM Hydral zubní pasta 75 ml

GUM Ortho zubní pasta 75 ml

GUM Ortho zubní pasta 75 ml

Zubní pasta GUM Ortho zvyšuje ochranu proti zubnímu kazu a podráždění dásní. Obsah fluoridu a isomaltu pomáhá reminalizovat zubní sklovinu a zabraňuje vzniku bílých lézí. S pastou GUM Ortho budou Vaše a zuby dokonale čisté a zdravé.  Výhody zubní pasty GUM Ortho: Antibakteriální působení CPC zamezuje ukládání plaku Obsahuje přírodní protizánětlivé složky (aloe vera, vitamin E, ad.), které zklidňují dásně Svěží mátová chuť Podívejte se i na další pomůcky pro čištění zubů s rovnátky. (nazuby.cz)

Weleda měsíčková zubní pasta 75 ml

Weleda měsíčková zubní pasta 75 ml

Měsíčková zubní pasta WELEDA je díky svému složení ideální přirozenou prevencí proti zubnímu kazu. Zároveň neobsahuje mentol a její používání je vhodná při léčbě homeopatiky. Zdravější ústní dutina s měsíčkovou zubní pastou Weleda nepěnivá zubní pasta s příchutí fenyklu a výtažky z měsíčku lékařského a myrhy má protizánětlivé a hojivé účinky neobsahuje mentol ani mátovou silici neobsahuje syntetické konzervační látky, tensidy, barviva, parfemaci a syntetická sladidla je vhodná při užívání homeopatik Pro další pasty, které lze používat při užívání homeopatik, si prohlédněte celou kategorii zubních past bez mentolu. Složení: voda, uhličitan vápenatý (plavená křída), glycerin, přírodní hlinka, etanol, vodno-alkoholické výtažky z květů měsíčku a myrhy, xantan (přírodní látka s… (nazuby.cz)

Enzymel Intensive zubní pasta 75 ml

Enzymel Intensive zubní pasta 75 ml

Že se nedá bojovat se zánětem dásní přirozenou cestou? Ale dá a přesvědčí Vás o tom zubní pasta Enzymel Intensive 35. Kromě účinného chlorhexidinu obsahuje enzymy, které pomáhají intenzivněji bojovat proti bakteriím zubního plaku a podporuje hojení dásní. Hlavní vlastnosti: Obsahuje proteolytické enzymy a chlorhexidine Pomáhá bojovat proti zánětu dásní Omezuje růst bakterií v ústní dutině a redukuje zubní plak Přirozeně zvyšuje obranyschopnost úst obsahuje fluoridy neobsahuje parabeny a pěnidla SLS Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Trypsin, Bromelain, Gellan Gum, Trisodium Phosphate, Sodium Saccharinate, Sodium Fluoride, Sodium Benzoate, Mentha Piperita, Mentha Spicata, Anethole, Menthol, Chlohexidine Digluconate. (nazuby.cz)

Enzymel Parodont zubní pasta 75 ml

Enzymel Parodont zubní pasta 75 ml

Pomoc a úlevu při akutních nebo chronickém zánětu dásní Vám poskytne zubní pasta Enzymel Parodont. Obsahuje přirozené proteolytické enzymy, které pomáhají snižovat krvácení dásní a zároveň zvyšovat obranyschopnost úst před bakteriemi zubního plaku. Hlavní vlastnosti: Přispívá k ochraně dásní před vznikem zánětu Bojuje proti chronickým problémům s dásněmi Obsahuje přirozené enzymy Posiluje vlastní obranyschopnost úst Obsahuje fluoridy Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Trypsin, Bromelain, Gellan Gum, Trisodium Phosphate, Sodium Benzoate, Sodium Saccharinate, Sodium Fluoride, Menta piperita, Menthol, Mentha spicata, Anethol. (nazuby.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride je stomatology nejvíce doporučovaná zubní pasta pro citlivé zuby v ČR, jejíž účinky jsou klinicky ověřeny. Sensodyne s obsahem fluoridů a chloridu draselného chrání citlivé zuby a obnažené zubní krčky před bolestivou reakcí na teplé či studené podněty, jako je horký čaj či zmrzlina. Přednosti zubní pasty Sensodyne Fluoride: Poskytuje citlivým zubům 24hodinovou ochranu Snižuje citlivost obnažených zubních krčků Pomáhá předcházet tvorbě zubního kazu Ničí bakterie usazené na povrchu jazyku a v těžko dostupných místech, a podporuje tak dlouhodobě svěží dech Pro opravdový efekt zmírnění citlivosti zubů se doporučuje používat zubní pasty Sensodyne dlouhodobě a minimálně při čištění dvakrát denně. Pokud byste upřednostnili jiné vlastnosti zubní pasty na citlivé… (nazuby.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive je zubní pasta s aminofluoridy vyvinutá speciálně pro ochranu přecitlivělých zubů a obnažených krčků. Výhody Elmex Sensitive: Aminfluoridy podporují remineralizaci zuboviny a chrání před kazivostí zubů Elmex Sensitive vykazuje nízkou abrazivitu (RDA 30), takže zabraňuje nadměrnému obrušování měkké zuboviny při čištění Ideálním doplňkem denní péče o chrup je rovněž ústní voda Elmex Sensitive Plus, která obsahuje sloučeninu vysoce aktivní účinné látky aminfluoridu s ochranným polymerem a podporuje působení zubní pasty Elmex Sensitive Plus. Klinické testy dokazují, že zvláštní ochranný systém Elmex Senstitive Plus sestávající ze zubní pasty a ústní vody při pravidelné aplikaci významně snižuje přecitlivělost zubních krčků a osvědčuje se jako prevence jejich… (nazuby.cz)

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Elmex Junior poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem nově se tvořícím stálým zubům dětí ve věku 6 - 12 let, jejichž sklovina je velmi měkká a náchylná k tvorbě kazů. Výhody zubní pasty Elmex Junior:  Optimální koncentrace vysoce účinného aminfluoridu zpevňuje sklovinu a chrání ji před zubním kazem Příjemná, osvěžující chuť usnadňuje přechod ze zubní pasty pro mléčné zuby na zubní pastu s vyšším obsahem fluoridu Udržuje nové stálé zuby zdravé a podporuje remineralizaci zubní skloviny během raných stádií odvápnění Doporučuje se používat v kombinaci s ústní vodou Elmex proti zubnímu kazu. (nazuby.cz)

Lacalut zubní pasta od 0 do 4 let 50 ml

Lacalut zubní pasta od 0 do 4 let 50 ml

Dětská zubní pasta Lacalut bez cukru účinně chrání mléčné zuby před zubním kazem prostřednictvím aminfluoridu. Šetrně čistí zuby a odstraňuje zubní povlak. Vitaminy A a E podporují zubní hygienu. Ovocná malinová příchuť přináší dětem potěšení z čištění zubů. Pasta je vhodná pro děti od prvního zoubku do 4 let. účinnější ochrana před zubním kazem šetrné čištění bez cukru obsach fluoridu 0,025 % F Máme i zubní pasty pro větší děti, které obsahují více fluoridů, tak se na ně podívejte. Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, PEG-32, Cocamidropropyl Betaine, SIlica, Cellulose Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Propylene Glycol, Olaflur, Sodium Saccharin, Methylparaben, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Benzyl Alcohol, CI 14720. (nazuby.cz)

Elmex zubní pasta 75 ml

Elmex zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Elmex obsahuje originální, švýcarskými odborníky vyvinutou a patentově chráněnou látku olaflur. Tato látka patřící mezi aminofluoridy se v důsledků svých fyzikálně chemických vlastností chová jako tenzid. Dokonale přilne k zubní sklovině a uvolní fluoridové ionty nutné k remineralizaci zubní skloviny. Tak se fluoridové ionty dostanou i k jinak špatně přístupným místům v dutině ústní. Aminofluoridy mají rovněž antibakteriální vlastnosti, zejména vůči Streptococcus mutans, častému původci zubního kazu. Užití: Pasta je vhodná pro každodenní použití. Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Elmex zubní pasta 75 ml

Elmex zubní pasta 75 ml

pořáZubní pasta Elmex pro každodenní používání efektivně redukuje tvorbu zubního kazu a má pozitivní účinky na zubní sklovinu. Vysoce účinná látka olaflur s obsahem aminfluoridu vytváří na sklovině ochrannou vrstvu, která zabraňuje negativnímu působení kyselin.  Přednosti zubní pasty Elmex: Dlouhodobá ochrana před zubním kazem Posiluje a chrání zubní sklovinu a současně snižuje její rozpustnost Ničí bakterie v těžko dostupných místech a zajišťuje svěží dech Obsahuje patentově chráněnou látku olaflur, která dokonale přilne k zubní sklovině a uvolní fluoridové ionty nutné k remineralizaci zubní skloviny. Tak se fluoridové ionty dostanou i k špatně přístupným místům v dutině ústní. Aminofluoridy obsažené v Elmex zubní pastě mají rovněž antibakteriální vlastnosti, zejména vůči… (nazuby.cz)

Sensodyne Repair & protect zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & protect zubní pasta 75 ml

Popis Jak vzniká citlivost zubů? Citlivost zubů se objevuje, pokud máte obnažený zubní krček, který obsahuje mikroskopické kanálky vedoucí k nervu. Teplé, studené, sladké a kyselé jídlo a pití nebo váš zubní kartáček při čištění zubů mohou stimulovat nerv, což způsobí krátkou ostrou bolest. Jak působí Sensodyne Repair & Protect? Sensodyne Repair & Protect obsahuje Novamin. Díky unikátnímu složení s klinicky ověřeným účinkem pomáhá regenerovat obnažený zubní krček a předchází tak bolestivé citlivosti zubů. Technologie Novamin obsahuje komplex minerálů, které se podílejí na tvorbě zubů: vápník a fosforečnan. Ty vytvářejí ochrannou vrstvu, která pomáhá… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít