Zubní pasta ELMEX Kids duopack 2 × 50 ml (8714789966526)

Elmex Kids zubní pasta 2 x 50 ml

Elmex Kids zubní pasta 2 x 50 ml

Popis Od 1. zoubku do 6 let S aminfluoridem Speciální ochrana před zubním kazem pro mléčné zuby Vytváří na sklovině vrstvu fluoridu vápenatého Posiluje zuby před ztrátou minerálů, která doprovází zubní kaz Napomáhá opětovnému začlenění kazem rozpuštěných minerálů Klinicky ověřeno Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated silica, Hydroxyethylcellulose, CI 77891, Cocamidopropyl betaine, Olaflur, Aroma, Saccharin, Limonene, Obsahuje olaflur, (0,05% F⁻) (ageo.cz)

Elmex Kids dětská zubní pasta 2x50 ml

Elmex Kids dětská zubní pasta 2x50 ml

Už od prvního zoubku je potřeba začít s čištěním. Dostatečně šetrná a přitom účinná je zubní pasta Elmex Kids pro děti od prvního zoubku do šesti let. Ve výhodném balení dostanete dvakrát 50 ml zubní pasty. Hlavní vlastnosti: Účinně a trvale chrání mléčné zuby před vznikem zubního kazu Obsahuje nižší koncentraci fluoridu, která je vhodná i pro děti Neobsahuje žádnou ovocnou příchuť, která by mohla děti svádět k polykání zubní pasty Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, CI 77891, Cocamidopropyl Betaine, Olaflur, Aroma, Saccharin, Limonene. (nazuby.cz)

Elmex Kids dětská zubní pasta 50ml

Elmex Kids dětská zubní pasta 50ml

ELMEX dětská zubní pasta obsahuje vysoce účinný komplex aminofluoridů, který zajišťuje vyšší pevnost zubní skloviny a tudíž brání před tvorbou zubního kazu. Účinné složky: Aminfluorid Olaflur (500 ppm) Komu je určena : Dětem od prvního zoubku do 6 let Preventivně – ochrana před tvorbou kazu Děti s vysokou kazivostí Remineralizace počínajících kazů Výhody: obsahuje povrchově aktivní aminfluorid s vysokou účinností jemná nesladká chuť, která nepodporuje polykání zubní pasty účinná distribuce aminfluoridu do mezizubních prostor klinicky ověřená účinnost neobsahuje parabeny Balení: 50 ml Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Elmex dětská zubní pasta 50 ml

Elmex dětská zubní pasta 50 ml

Dětská zubní pasta Elmex s aminfluoridy je vhodná pro každodenní ústní hygienu dětí od 3 do 6 let.  Výhody dětské zubní pasty Elmex: Účinně a trvale chrání mléčné zuby před vznikem zubního kazu Obsahuje nižší koncentraci fluoridu, která je vhodná i pro děti Neobsahuje žádnou ovocnou příchuť, která by mohla děti svádět k polykání zubní pasty Obsah fluoridu je snížen, neboť většina dětí se naučí zubní pastu vyplivovat teprve ve věku 4 až 5 let. Od šesti let dítěte, kdy se začne prořezávat trvalý chrup, je vhodné začít přecházet od zubní pasty elmex pro děti na zubní pastu Elmex Junior. Vzhledem k vyšší koncentraci fluoridu poskytuje trvalému chrupu dokonalou ochranu. Také by se měla začít používat minimálně 1x denně ústní voda Elmex bez alkoholu, obsahující aminfluoridy, pro… (nazuby.cz)

Colgate zubní pasta Total whitening DUOPACK 2 x 75 ml

Colgate zubní pasta Total whitening DUOPACK  2 x 75 ml

Kompletní ochrana pro zdravá ústa. Zubní pasta Colgate Total whitening zajišťuje až 12 hodin antibakteriální ochranu ústní dutiny, čímž účinně bojuje proti nemocem zubů a dásní. Díky vylepšenému složení s unikátním systémem vám zubní pasta účinně pomůže bojovat s bakteriemi, které způsobují zubní plak a zánět dásní. Dopřejte svým ústům lepší péči se zubní pastou Colgate Total s fluoridem. Výhodné balení obsahuje 2 kusy zubní pasty Colgate Total whitening.   Složení: Aqua, Glycerin, Hydrated silica, PVM/MA copolymer, Sodium lauryl sulfate, Cellulose gum, Aroma, Sodium hydroxide, Carrageenan, Sodium fluoride, Triclosan, Sodium saccharin, Limonene, CI 77891 … (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Zubní pasta ELMEX Kids duopack 2 × 50 ml (8714789966526)" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Zubní sprcha na kohoutek
Wenger blaze 50 hunter
Xiaomi mi mix 2
Jrc radar dsi 2+1
Digestoř 50 cm zadní odtah

Elmex Intensive Cleaning zubní pasta 50 ml

Elmex Intensive Cleaning zubní pasta 50 ml

Speciální zubní pasta od Elmex zajišťuje rychlé a účinné odstranění pigmentace zubů v důsledku konzumace kávy, čaje či nikotinu a navrací Vašim zubům přirozeně bílou barvu. Elmex Intensitive Cleaning obsahuje lešticí částice, které bělí zuby daleko efektivněji než jakákoli jiná zubní pasta a perfektně vyhladí jejich povrch. Obsah aminfluoridu chrání před hromaděním plaku a vznikem zubního kazu. Výhody zubní pasty Elmex Intensive Cleaning: Speciální zubní pasta pro hladké a přirozeně bílé zuby Lešticí částice efektivně odstraňují pigmentaci a brání její tvorbě Vysoce účinný aminfluorid poskytuje dodatečnou ochranu před zubním kazem Klinicky ověřené účinky Používejte každý druhý den nebo podle doporučení vašeho stomatologa či dentální hygienistky namísto běžné zubní pasty.… (nazuby.cz)

Elmex Intensive Cleaning - Zubní pasta 50 ml

Elmex Intensive Cleaning - Zubní pasta  50 ml

Intensive Cleaning - Zubní pasta - káva, čaj, červené víno a nikotin jsou látky způsobující povrchové zabarvení zubů, které je velice obtížné odstranit normálními zubními pastami - základem obnovy přirozené barvy zubů je profesionální čištění zubů, které se provádí v zubní ordinaci - speciální zubní pasta Intensice Cleaning pro hladké a přirozeně bílé zuby byla vyvinuta proto, aby viditelně prodloužila účinek profesionálního čištění zubů - prodlužuje účinek profesionálního čištění zubů a brání návratu skvrn na zubech - odhalí přirozenou bílou barvu zubů - znatelně vyhladí povrch vašich zubů Použití: Používejte každý druhý den nebo podle doporučení vašeho stomatologa či dentální hygienistky namísto běžné zubní pasty. (prodejparfemu.cz)

Colgate zubní pasta Total original DUOPACK 2 x 75 ml

Colgate zubní pasta Total original DUOPACK  2 x 75 ml

Kompletní ochrana pro zdravá ústa. Zubní pasta Colgate Total Original zajišťuje až 12 hodin antibakteriální ochranu ústní dutiny, čímž účinně bojuje proti nemocem zubů a dásní. Díky vylepšenému složení s unikátním systémem vám zubní pasta účinně pomůže bojovat s bakteriemi, které způsobují zubní plak a zánět dásní. Dopřejte svým ústům lepší péči se zubní pastou Colgate Total s fluoridem. Výhodné balení obsahuje 2 kusy zubní pasty Colgate Total Original.   Složení: Aqua, Glycerin, Hydrated silica, PVM/MA copolymer, Sodium lauryl sulfate, Cellulose gum, Aroma, Sodium hydroxide, Carrageenan, Sodium fluoride, Triclosan, Sodium saccharin, Limonene, CI 77891 … (ageo.cz)

Elmex Children's Toothpaste - Dětská zubní pasta 50 ml

Elmex Children's Toothpaste - Dětská zubní pasta 50 ml

Children's Toothpaste - Dětská zubní pasta - zubní pasta pro děti od prořezání prvních mléčných zubů až do věku 6 let - mléčné zuby si zaslouží tu nejlepší ochranu a péči: zabezpečují správné poziční postavení a jsou tak předpokladem pro zdravé stálé zuby - zubní pasta obsahuje unikátní aminfluorid s trojím ochranným účinkem - vytváří na sklovině vrstvu fluoridu vápenatého - posiluje zuby před ztrátou minerálů, která doprovází zubní kaz - napomáhá opětovnému začlenění kazem rozpuštěných minerálů - chrání mléčné zuby před vznikem zubního kazu - snížený obsah fluoridu - dětem příjemná chuť bez ovocných příchutí, aby nebylo podporováno polykání Použití: Od prořezání prvních mléčných zubů do druhých narozenin by měly být mléčné zuby čištěny jednou denně dětskou zubní pastou o velikosti… (prodejparfemu.cz)

elmex Intensive Cleaning Zubní pasta s aminfluoridem 50 ml

elmex Intensive Cleaning Zubní pasta s aminfluoridem  50 ml

Popis Zuby jsou po profesionálním vyčištění hladké a vypadají bílé. Tyto viditelné výsledky je však velmi těžké udržet po delší dobu při používání běžné zubní pasty. elmex INTENSIVE CLEANING je speciální zubní pasta, která prodlužuje pocit hladkosti a bělosti úsměvu, jako byste právě teď odešli ze zubní ordinace. Její speciální leštící částečky z výzkumu elmex velmi pečlivě vyčistí vaše zuby a je klinicky prokázáno, že brání návratu skvrn. Současně vysoce účinný aminfluorid poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem. Zeptejte se svého zubního lékaře. Struktura:  Aqua, Hydrated silica, Sorbitol, Alumina, Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Aroma, PEG-40 hydrogenated… (ageo.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta 2 x 75 ml

Elmex Sensitive zubní pasta 2 x 75 ml

Popis elmex® Sensitive - zubní pasta pro každodenní ochranu citlivých zubů Přináší efektivní trojitý účinek a klinicky prokázanou ochranu pro citlivé zuby. Jaké jsou příčiny citlivosti zubů na studené/horké podněty? Pokud dásně ustupují, běžně chráněná část zubů, dentální krček, se odhalí a je více zranitelný. V tomto případě mohou podněty jako je studený/teplý podnět nebo dotek, způsobit bolest. Rovněž zubní kaz se může vyvinout rychleji. Jak může elmex® Sensitive s aminfluoridem pomoci? + Chrání: účinný aminfluorid vytváří dlouhotrvající ochrannou vrstvu kolem obnažených zubních krčků. + Posiluje: aminfluorid také pomáhá nepřetržitě posilovat vaše zuby a tím je… (ageo.cz)

Elmex zubní pasta 2x75 ml

Elmex zubní pasta 2x75 ml

Nejoblíbenější zubní pasta Elmex ve výhodném balení dvakrát 75 ml. Obsahuje aminfluorid, a proto je velmi účinná v předcházení tvorby zubního kazu a zároveň je vhodná pro dlouhodobé používání. Hlavní vlastnosti: Dlouhodobá ochrana před zubním kazem Posiluje a chrání zubní sklovinu a současně snižuje její rozpustnost Ničí bakterie v těžko dostupných místech a zajišťuje svěží dech Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Saccharin, Limonene, CI 77891. (nazuby.cz)

SPLAT Kids Dětská zubní pasta 2 - 6 let 50 ml jahoda - třešeň

SPLAT Kids Dětská zubní pasta 2 - 6 let 50 ml jahoda - třešeň

SPLAT Kids přírodní zubní pasta pro děti 2-6 let obsahuje inovativní složku LUCTATOL, účinně zabraňující tvorbě zubního plaku a chránící před zubním kazem. Kalcium Hydroxyapatit účinně posiluje zubní sklovinu. Extrakt ze semínek červeného hroznového vína má antioxidační účinky. Zubní pasta SPLAT Kids je určená pro děti, aby se naučily správně čistit zoubky a aby čištění bylo zábavou. Bez fluoridu. Výsledek: Posílení zubní skloviny Zabraňuje vzniku zubního plaku Ochrana před zubním kazem Snižuje citlivost zubů Složení: Mléčné enzymy (laktoferrin, laktoperoxidáza, glukózooxidáza), extrakt z lékořice, kalcium hydroxyapatit, aloe vera gel, L-arginin. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu je vhodné používat nejméně 2x denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

SPLAT Kids Dětská zubní pasta 2 - 6 let 50 ml ovocná zmrzlina

SPLAT Kids Dětská zubní pasta 2 - 6 let 50 ml ovocná zmrzlina

SPLAT Kids přírodní zubní pasta pro děti 2-6 let obsahuje inovativní složku LUCTATOL, účinně zabraňující tvorbě zubního plaku a chránící před zubním kazem. Kalcium Hydroxyapatit účinně posiluje zubní sklovinu. Extrakt ze semínek červeného hroznového vína má antioxidační účinky. Zubní pasta SPLAT Kids je určená pro děti, aby se naučily správně čistit zoubky a aby čištění bylo zábavou. Bez fluoridu. Výsledek: Posílení zubní skloviny Zabraňuje vzniku zubního plaku Ochrana před zubním kazem Snižuje citlivost zubů Složení: Mléčné enzymy (laktoferrin, laktoperoxidáza, glukózooxidáza), extrakt z lékořice, kalcium hydroxyapatit, aloe vera gel, L-arginin. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu je vhodné používat nejméně 2x denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

Signal zubní pasta Kids Strawberry 50 ml

Signal zubní pasta Kids Strawberry 50 ml

Popis Signal dětská zubní pasta Strawberry 50ml (2 - 6 let), obsahuje kalcium, vitamin E a fluorid pro mléčné zoubky a účinně zabraňuje tvorbě zubního kazu, zubní pasta s bílými proužky díky svému složení jemně pečuje o dásně a zubní sklovinu, množství fluoridu je přizpůsobeno dětem tak,aby pomáhalo posílit jejich zuby. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDěti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí… (ageo.cz)

elmex Dětská zubní pasta s aminfluoridem 0 - 6 let 50 ml

elmex Dětská zubní pasta s aminfluoridem 0 - 6 let 50 ml

Vlastnosti Od I. zoubku - 6 let S aminfluoridem Speciální ochrana před zubním kazem pro mléčné zuby Vytváří na sklovině vrstvu fluoridu vápenatého Posiluje zuby před ztrátou minerálů, která doprovází zubní kaz Napomáhá opětovnému začlenění kazem rozpuštěných minerálů Zeptejte se svého zubaře! Klinicky ověřeno Výzkum elmex® Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené použití: Od prořezání prvního zoubku čistěte s množstvím pasty o velikosti hrášku jednou denně, od druhých narozenin… (ageo.cz)

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

ELMEX Junior má stejný obsah aminofluoridů jako pasta pro dospělé, ovšem má menší obsah mentolu. Je určena pro děti ve věku 6 - 12 let. Komplex aminofluoridu zajišťuje vyšší pevnost zubní skloviny a tudíž brání před výskytem zubního kazu. Balení: 75 ml Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Elmex Junior zubní pasta 2x75 ml

Elmex Junior zubní pasta 2x75 ml

Zubní pasta Elmex Junior poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem nově se tvořícím stálým zubům dětí ve věku 6 - 12 let, jejichž sklovina je velmi měkká a náchylná k tvorbě kazů. Výhodné balení dvou kusů po 75 ml. Výhody zubní pasty Elmex Junior:  Optimální koncentrace vysoce účinného aminfluoridu zpevňuje sklovinu a chrání ji před zubním kazem Příjemná, osvěžující chuť usnadňuje přechod ze zubní pasty pro mléčné zuby na zubní pastu s vyšším obsahem fluoridu Udržuje nové stálé zuby zdravé a podporuje remineralizaci zubní skloviny během raných stádií odvápnění Doporučuje se používat v kombinaci s ústní vodou Elmex proti zubnímu kazu. (nazuby.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive je zubní pasta s aminofluoridy vyvinutá speciálně pro ochranu přecitlivělých zubů a obnažených krčků. Výhody Elmex Sensitive: Aminfluoridy podporují remineralizaci zuboviny a chrání před kazivostí zubů Elmex Sensitive vykazuje nízkou abrazivitu (RDA 30), takže zabraňuje nadměrnému obrušování měkké zuboviny při čištění Ideálním doplňkem denní péče o chrup je rovněž ústní voda Elmex Sensitive Plus, která obsahuje sloučeninu vysoce aktivní účinné látky aminfluoridu s ochranným polymerem a podporuje působení zubní pasty Elmex Sensitive Plus. Klinické testy dokazují, že zvláštní ochranný systém Elmex Senstitive Plus sestávající ze zubní pasty a ústní vody při pravidelné aplikaci významně snižuje přecitlivělost zubních krčků a osvědčuje se jako prevence jejich… (nazuby.cz)

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Elmex Junior poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem nově se tvořícím stálým zubům dětí ve věku 6 - 12 let, jejichž sklovina je velmi měkká a náchylná k tvorbě kazů. Výhody zubní pasty Elmex Junior:  Optimální koncentrace vysoce účinného aminfluoridu zpevňuje sklovinu a chrání ji před zubním kazem Příjemná, osvěžující chuť usnadňuje přechod ze zubní pasty pro mléčné zuby na zubní pastu s vyšším obsahem fluoridu Udržuje nové stálé zuby zdravé a podporuje remineralizaci zubní skloviny během raných stádií odvápnění Doporučuje se používat v kombinaci s ústní vodou Elmex proti zubnímu kazu. (nazuby.cz)

Elmex zubní pasta 75 ml

Elmex zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Elmex obsahuje originální, švýcarskými odborníky vyvinutou a patentově chráněnou látku olaflur. Tato látka patřící mezi aminofluoridy se v důsledků svých fyzikálně chemických vlastností chová jako tenzid. Dokonale přilne k zubní sklovině a uvolní fluoridové ionty nutné k remineralizaci zubní skloviny. Tak se fluoridové ionty dostanou i k jinak špatně přístupným místům v dutině ústní. Aminofluoridy mají rovněž antibakteriální vlastnosti, zejména vůči Streptococcus mutans, častému původci zubního kazu. Užití: Pasta je vhodná pro každodenní použití. Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Elmex zubní pasta 75 ml

Elmex zubní pasta 75 ml

pořáZubní pasta Elmex pro každodenní používání efektivně redukuje tvorbu zubního kazu a má pozitivní účinky na zubní sklovinu. Vysoce účinná látka olaflur s obsahem aminfluoridu vytváří na sklovině ochrannou vrstvu, která zabraňuje negativnímu působení kyselin.  Přednosti zubní pasty Elmex: Dlouhodobá ochrana před zubním kazem Posiluje a chrání zubní sklovinu a současně snižuje její rozpustnost Ničí bakterie v těžko dostupných místech a zajišťuje svěží dech Obsahuje patentově chráněnou látku olaflur, která dokonale přilne k zubní sklovině a uvolní fluoridové ionty nutné k remineralizaci zubní skloviny. Tak se fluoridové ionty dostanou i k špatně přístupným místům v dutině ústní. Aminofluoridy obsažené v Elmex zubní pastě mají rovněž antibakteriální vlastnosti, zejména vůči… (nazuby.cz)

Signal Kids Fruity Toothpaste - Dětská zubní pasta 50 ml

Signal Kids Fruity Toothpaste - Dětská zubní pasta  50 ml

Kids Fruity Toothpaste - Dětská zubní pasta - pro děti od 2 až do věku 6 let - chrání mléčné zuby před vznikem zubního kazu - obsahuje kalcium, vitamin E a fluorid - ovocná příchuť Použití: Dvakrát denně naneste malé množství pasty na zubní kartáček a důkladně vyčistěte. (prodejparfemu.cz)

BioRepair Kids 0 - 6 let zubní pasta 50 ml

BioRepair Kids 0 - 6 let zubní pasta 50 ml

Pasta pro děti BioRepair chrání citlivé dětské zuby před tvorbou plaku a vznikem zubního kazu i bez obsahu fluoridu, takže dětem při spolknutí nehrozí žádně nebezpečí. Díky jahodové příchuti se budou děti na čištění se zubní pastou BioRepair Junior těšit.  Vlastnosti dětské zubní pasty BioRepair Junior: Patentovaná formule MicroRepair remineralizuje zubní sklovinu a působí preventivně proti vzniku zubního plaku, kazu a kamene Neobsahuje parabeny, SLS Vhodné pro děti od 0 do 6 let Příjemná jahodová příchuť  Složení: Aqua, Glycerin, Zinc Hydroxyapatite, Sorbitol, PEG-32, Silica, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Myristoyl Sacrosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Fragaria Vesca Juice, Mentha Piperita Oil, Sodium Saccharin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,… (nazuby.cz)

Zendium Kids 1-6 dětská zubní pasta 50 ml

Zendium Kids 1-6 dětská zubní pasta 50 ml

Zubní pasta Zendium Kids je vyvinutá pro čištění mlečných zubů Vašich dětí. K čištění zubů láká díky přijemné ovocné příchuti a obsahuje množství fluoridů vhodné pro čištění dětských zubů. Péče o ústní dutinu už od prvních zubů se zubní pastou Zendium Kids využívá sílu enzymů v dětských ústech a pomáhá tak zajišťovat intenzivní ochranu před zubním kazem obsahuje množství fluoridů (500ppm) vhodné pro děti ve věku od 1 roku do 6 let je šetrná k citlivým dětských ústům (neobsahuje SLS) při čištění zubů používejte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili množství spolknuté pasty Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Xanthan Gum, Steareth-30, Carrageenan, Aroma, Disodium Phosphate, Sodium Benzoate, Amyloglucosidase, Citric Acid, Zinc Gluconate, Glucose… (nazuby.cz)

Elmex Caries Protection - Zubní pasta 75 ml

Elmex Caries Protection - Zubní pasta 75 ml

Caries Protection - Zubní pasta - zubní pasta pro každodenní ochranu před zubním kazem - aktivní látky: vysoce účinný aminfluorid chrání před zubním kazem a je během několika vteřin inkorporován do zubní skloviny, což jí činí pevnější a vice odolnou vůči kyselinám; díky své speciální povrchové aktivitě rovněž aminfluoridy vytvářejí homogenní ochrannou vrstvu, která pevně přilne ke všem povrchům zubů - poskytuje optimální dlouhodobou ochranu - remineralizuje zubní kaz v raném stádiu vzniku pod zubním povrchem Použití: Používejte 2x denně nebo dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Elmex Sensitive Professional pro okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů. Elmex Sensitive Professional uzavírá tubuly, které vedou k citlivým nervovým zakončením zubů a tak blokuje bolest. Při pravidelném používání vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru, která funguje jako ochranný uzávěr a působí proti zvýšené citlivosti. Vyzkoušejte i jiné zubní pasty Elmex, možná najdete tu, která by více vyhovovala Vašim potřebám.  Složení: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm F), Aroma, Cellulose Gum, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium Pyrophosphate, Titanium Dioxide, Benzyl Alcohol, Sodium Saccharin, Xantan Gum, Limonene. (nazuby.cz)

Zubní pasta elmex Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml

Zubní pasta elmex Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml

Vlastnosti Klinicky ověřeno Okamžitá a dlouhotrvající úleva od bolesti citlivých zubů Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte až dvakrát denně konečkem prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty. Po použití tubu zavřete. Děti do 12 let: Neaplikujte pomocí konečku prstu pro okamžitou úlevu. Pro trvalou úlevu aplikujte na jemný zubní kartáček a očistěte všechny citlivé oblasti zubů. Čištění… (ageo.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta 2x75 ml

Elmex Sensitive zubní pasta 2x75 ml

Trpíte s citlivými zuby a nemůžete si vychutnat nic teplého ani studeného? Pak vám pomůže zubní pasta Elmex Sensitive s aminfluoridem, který pomáhá posilovat zubní sklovinu. Ve výhodném balení dostanete dvakrát 75 ml zubní pasty. Hlavní vlastnosti: Aminfluoridy podporují remineralizaci zuboviny Pomáhá chránit zuby před vznikem zubních kazů Velmi nízká abrazivita (RDA 30) umožňuje šetrné čištění Vhodná pro citlivé zuby Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, PED-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Sodium Saccharin, CI 77891. (nazuby.cz)

Elmex Junior zubní pasta 12 ml

Elmex Junior zubní pasta 12 ml

Zubní pasta Elmex Junior poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem nově se tvořícím stálým zubům dětí ve věku 6 - 12 let, jejichž sklovina je velmi měkká a náchylná k tvorbě kazů. Výhody zubní pasty Elmex Junior:  Optimální koncentrace vysoce účinného aminfluoridu zpevňuje sklovinu a chrání ji před zubním kazem Příjemná, osvěžující chuť usnadňuje přechod ze zubní pasty pro mléčné zuby na zubní pastu s vyšším obsahem fluoridu Udržuje nové stálé zuby zdravé a podporuje remineralizaci zubní skloviny během raných stádií odvápnění Doporučuje se používat v kombinaci s ústní vodou Elmex proti zubnímu kazu. Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, CI 77891, Aroma, Saccharin, Limonene. (nazuby.cz)

Elmex Junior zubní pasta s aminfluoridem 6-12 let 2 x 75 ml

Elmex Junior zubní pasta s aminfluoridem 6-12 let 2 x 75 ml

Popis Účinná ochrana před zubním kazem pro nově prořezávající se stálé zuby.Zubní pasta elmex Junior je speciálně vyvinuta pro potřeby nově prořezávajících se stálých zubů. Díky věkově přizpůsobenému obsahu fluoridu (1400 ppm) nabízí účinnou ochranu před zubním kazem u nově prořezávajících se zubů a svou příjemnou chutí motivuje děti k pravidelnému čištění zubů. Struktura: Aqua, Hydrated silica, Sorbitol/glycerin, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, CI 77891, Aroma, Limonene, Sodium saccharin, Hydrochloric acid (ageo.cz)

Elmex Junior Toothpaste - Zubní pasta Junior 75 ml

Elmex Junior Toothpaste - Zubní pasta Junior 75 ml

Junior Toothpaste - Zubní pasta Junior - zubní pasta pro účinnou a dlouhotrvající ochranu nových stálých zubů před zubním kazem pro děti ve věku od šesti do dvanácti let - zubní pasta byla vyvinuta zejména s ohledem na specifické požadavky měnícího se zubního chrupu - nové stálé zuby, které začínají prořezávat zhruba v šesti letech, jsou obzvláště náchylné k tvorbě zubního kazu, protože jejich sklovina je zpočátku stále porézní a relativně měkká - vyšší koncentrace fluoridu podporuje proces zpevnění zubní skloviny, díky čemuž jsou zuby odolnější vůči útokům kyselin a následně i vůči tvorbě zubního kazu - chrání před vznikem zubního kazu ještě několik hodin po čištění - jemná chuť děti motivuje k tomu, aby přešly od zubní pasty pro děti s nižším obsahem fluoridu k zubní pastě s… (prodejparfemu.cz)

Elmex Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Whitening je zubní pasta, která o Vaše zuby pečuje a zároveň pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů. Zubní pasta Elmex Whitening obsahuje aminfluorid, který pomáhá posilovat zubní sklovinu a chránit ji před vznikem zubního kazu. Vlastnosti zubní pasty Elmex Whitening: pomáhá chránit zubní sklovinu před zubním kazem obsahuje aminfluorid obsah fluoridů je 1400 ppm přispívá k obnově přirozené barvy Vašich zubů není vhodná pro děti do 7 let Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Saccharin, Limonene, CI 77891. (nazuby.cz)

Elmex Sensitive Professional ToothPaste - Zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional ToothPaste - Zubní pasta  75 ml

Sensitive Professional ToothPaste - Zubní pasta - zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, na silnou bolest citlivých zubů - při každodenním čistění zubů dvakrát denně dochází ke snížení citlivosti již po 1 týdnu - poskytuje okamžitou a dlouhotrvající úlevu od bolesti citlivých zubů již od prvního čištění - okamžitý nástup účinku a vynikající schopnost remineralizace počínajících stádií kazů zubního krčku Použití: Používejte dvakrát denně nebo podle doporučení vašeho stomatologa či dentální hygienistky namísto běžné zubní pasty. (prodejparfemu.cz)

Signal Kids Strawberry Toothpaste - Dětská zubní pasta s ovocnou…

Signal Kids Strawberry Toothpaste - Dětská zubní pasta s ovocnou příchutí  50 ml

Kids Strawberry Toothpaste - Dětská zubní pasta s ovocnou příchutí - pro děti od 2 až do věku 6 let - mléčné zuby si zaslouží tu nejlepší ochranu a péči - navíc díky jahodové příchuti bude čištění zoubků pro vaše děti daleko příjemnější - obsahuje kalcium, vitamin E a fluorid pro mléčné zoubky Použití: Dvakrát denně naneste malé množství pasty na zubní kartáček a důkladně vyčistěte. (prodejparfemu.cz)

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Whitening je zubní pasta s aminofluoridy pro ochranu přecitlivělých zubů a obnažených krčků. Výhody zubní pasty Elmex Sensitive Whitening: Aminfluoridy podporují remineralizaci zuboviny a chrání před kazivostí zubů Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů Ideálním doplňkem denní péče o chrup je rovněž ústní voda Elmex Sensitive Plus. Obsahuje sloučeninu vysoce aktivní účinné látky aminfluoridu s ochranným polymerem, která podporuje působení zubní pasty Elmex Sensitive Plus. Klinické testy dokazují, že zvláštní ochranný systém Elmex Senstitive Plus sestávající ze zubní pasty a ústní vody při pravidelné aplikaci významně snižuje přecitlivělost zubních krčků a osvědčuje se jako prevence jejich kazivosti. Chtěli byste raději… (nazuby.cz)

Elmex Repair&Prevent zubní pasta 75 ml

Elmex Repair&Prevent zubní pasta 75 ml

Trpíte při pití teplých a studených nápojů? Pak máte zřejmě problém s citlivými zuby, který vám pomůže řešit zubní pasta Elmex Repair&Prevent. Tu lze používat pro jemné čištění citlivých zubů, nebo pro lokální ošetření a rychlou úlevu od bolesti. Hlavní vlastnosti: Zubní pasta určená pro péči o citlivé zuby Vhodné pro jemné čištění citlivých zubů Lze použít i k lokálnímu ošetření jednotlivých zubů Nevhodná pro děti do 12 let S obsahem fluoridů 1450 ppm a bez pěnidel SLS Složení: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Aroma, Poloxamer 407, Sodium Monofluorophosphate Cocamidopropyl Betaine, Zinc Oxide, Benzyl Alcohol, Cellulose Gum, Zinc Citrate, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium Pyrophosphate, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Sucralose, Limonene, CI 77891. Používání: Pro… (nazuby.cz)

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 2x75 ml

áte citlivé zuby a zároveň byste chtěli vylepšit barvu vašich zubů? S Elmex Sensitive Whitening je to možné. Obsahuje aminfluoridy, které pomáhají posilovat zubní sklovinu, a zároveň speciální složení šetrně odstraňuje povrchové skvrny ze zubů. Hlavní vlastnosti: Aminfluoridy podporují remineralizaci skloviny Přispívá k ochraně před kazivostí zubů Jemně odstraňuje povrchové skvrny ze zubů Pomáhá navracet zubům jejich přirozenou bělost Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Saccharin, Limonene, CI 77891. (nazuby.cz)

elmex Zubní pasta bez mentolu s aminfluoridem 75 ml

elmex Zubní pasta bez mentolu s aminfluoridem 75 ml

Vlastnosti Kompatibilní s homeopatickou léčbou Aminfluorid - speciální složka pro účinnou ochranu před zubním kazem Mineralizuje a chrání zuby před zubním kazem Vyvinuto v úzké spolupráci s homeopaty Klinicky prokázaná účinnost Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky… (ageo.cz)

Elmex Dental Enamel Protection Professional zubní pasta 75 ml

Elmex Dental Enamel Protection Professional zubní pasta 75 ml

Hledáte opravdu účinnou ochranu před poškozením a ztrátou zubní skloviny? Vzykoušejte zubní pastu Elmex Dental Enamel Protection Professional, která poskytuje účinnější ochranu před ztrátou zubní skloviny než běžná zubní pasta. Výhody zubní pasty Elmex Dental Enamel Protection Professional aktivní složky zubní pasty jsou přenášeny přímo na povrch zubů, aby se zabránilo poškožením zubní skloviny chrání zuby před častými útoky kyselin např. z ovoce, zeleniny nebo džusů obsažený aminfluorid posiluje a chrání zuby před zubním kazem obsahuje aminfluorid a fluorid sodný (1400 ppm) Vhodná pro dospělé a děti od 7 let Odborníci doporučují čištění zubů 2-3x denně a navíc používání ústní vody a měkkého zubního kartáčku. Složení: Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sorbitol,… (nazuby.cz)

Elmex zubní pasta bez mentolu 75 ml

Elmex zubní pasta bez mentolu 75 ml

Zubní pasta Elmex bez mentolu je vhodná pro pacienty užívající homeopatické přípravky. Odpovídá plně požadavkům homeopatie a současně je účinným prostředkem při ochraně proti zubnímu kazu. Zubní pasta neobsahuje mátu, mentol ani jiné silice. Je proto vhodná také pro ty, kteří trpí alergií na mentol nebo jim chuť mentolu vadí. Zubní pasta také obsahuje aminfluoridy jako účinnou látku, která spolehlivě a účinně chrání před zubním kazem. Užití: Pasta je vhodná při užívání homeopatik. Kontraindikace: U dětí do 6 let. Balení: 75 ml Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Elmex zubní pasta bez mentolu 75 ml

Elmex zubní pasta bez mentolu 75 ml

Zubní pasta Elmex bez mentolu poskytuje optimální ochranu před zubním kazem a je mimořádně vhodná při užívání homeopatických přípravků. Díky obsahu aminfluoridu remineralizuje sklovinu a činí ji odolnější. Výhody zubní pasty Elmex bez mentolu: Vyvinuta speciálně pro pacienty užívající homeopatické přípravky Vhodná ke každodennímu použití Chrání před zubním kazem a aktivní složka olaflur posiluje sklovinu Neobsahuje mentol, mátu ani jiné silice pH: 4,6 Upřednostnili byste spíše zubní pastu Elmex s obsahem mentolu? Švýcarští specialisté vyvinuli ve spolupráci s dentisty unikátní zubní pastu Elmex bez mentolu, která zajišťuje perfektní péči o dutinu ústní lidem užívajícím homeopatické přípravky. Elmex bez mentolu odpovídá plně požadavkům homeopatie a současně je účinným… (nazuby.cz)

Elmex Sensitive whitening duopack 2 x 75 ml

Elmex Sensitive whitening duopack 2 x 75 ml

Vlastnosti S aminfluoridem Super cena Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Bezpečnostní varováníNevhodné pro děti do 7 let.Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní pasta Varianta - Whitening … (ageo.cz)

Elmex Bělicí zubní pasta Caries Protection Whitening 75 ml

Elmex Bělicí zubní pasta Caries Protection Whitening 75 ml

Zubní pasta pro každodenní ochranu nejen před zubním kazem. Perfektně zuby vyčistí a váš úsměv zanechá bělejší a zářivější.PopisVlastnosti: efektivně čistí, bojuje proti vzniku zubního kazu, odstraňuje povlak, pečuje o dásně, zanechá svěží dech. Jak používatNaneste malé množství pasty na zubní kartáček a alespoň 2x denně vyčistěte. (ageo.cz)

Elmex Sensitive set zubní pasta 75 ml + ústní voda 400 ml

Elmex Sensitive set zubní pasta 75 ml + ústní voda 400 ml

Získejte dva nejdůležitější produkty pro péči o citlivé zuby v jednom balení. Elmex Sensitive set obsahuje zubní pastu a ústní vodu, které obsahují aminfluorid, který podporuje remineralizaci zubní skloviny a přispívají k ochraně zubů před zvýšenou citlivostí. Hlavní vlastnosti: Pomáhá chránit zuby před vznikem zubních kazů Velmi nízká abrazivita pasty (RDA 30) umožňuje šetrné čištění Vhodná pro citlivé zuby Vysoce účinný aminfluorid vytváří film chránící obnažené zubní krčky Podporuje remineralizaci zubní skloviny a chrání před zvýšenou kazivostí Chrání proti přecitlivělosti zubů Voda neobsahuje alkohol Obsah balení: 1× zubní pasta Elmex Sensitive 75 ml 1× ústní voda Elmex Sensitive 400 ml Složení zubní pasty: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose,… (nazuby.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta s aminfluoridem 75 ml

Elmex Sensitive zubní pasta s aminfluoridem 75 ml

Vlastnosti Klinicky prokázáno Účinná v péči o citlivé zuby + Ochrana + Posílení + Čištění Účinná v starostlivosti o citlivé zuby Abrazivita: nízká Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Pasta Varianta… (ageo.cz)

Elmex Anti-Caries Professional zubní pasta 75 ml

Elmex Anti-Caries Professional zubní pasta 75 ml

Pro účinnou ochranu před zubním kazem sáhněte po zubní pastě Elmex Anti-Caries Professional. Zubní pasta Anti-Caries Professional obsahuje látku, která neutralizuje cukr v zubním plaku, čímž zabraňuje vzniku zubního kazu. Snadnější cesta k zdravým zubům s Elmex Anti-Caries Professional chrání před zubním kazem obsahuje látku neutralizující cukr obsažený v zubním plaku obsah fluoridů (1450ppm) a vápníku posiluje zuby vhodná pro děti od 6 let a dospělé Složení: Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Arginine, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Bicarbonate, Tetrasodium Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, CI77891. (nazuby.cz)

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta  75 ml

Myslíte, že okamžitá úleva od citlivosti zubů a zesvětlení zubní skloviny, nejdou dohromady? Se zubní pastou Elmex Sensitive Professional Whitening to můžete mít. Aminfluoridy pomáhají posilovat zubní sklovinu a speciální složení k přispívá k obnovení přirozeně světlé barvy zubů. Elmex Sensitive Professional uzavírá tubuly, které vedou k citlivým nervovým zakončením zubů a tak blokuje bolest. Při pravidelném používání vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru, která funguje jako ochranný uzávěr a působí proti zvýšené citlivosti. Speciální složení přispívá k odstranění povrchových pigmentů ze zubů a navrátit zubům přirozeně světlejší odstín. Složení: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Bicarbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate (1450 ppm F), Aroma, Cellulose Gum,… (nazuby.cz)

Elmex Sensitive Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Elmex Sensitive Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Sensitive Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby - s postupujícím věkem naše dásně ustupují, čímž dochází k odhalování zubních krčků - bez ochrany, kterou poskytují dásně a zubní sklovina, se zubní krčky stanou citlivými na vnější podněty a náchylnými ke kazům dentinu - zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků - poskytuje měkký a jemný čisticí účinek v důsledku svých abrazivních vlastností, které brání obrušování měkkého zubního krčku - chrání před kazy dentinu a přecitlivělými zuby - snižuje existující přecitlivělost Použití: Používejte každý druhý den nebo podle doporučení vašeho stomatologa či dentální hygienistky namísto běžné zubní pasty. (prodejparfemu.cz)

Elmex Toothpaste Wthout Menthol - Zubní pasta bez mentolu 75 ml

Elmex Toothpaste Wthout Menthol - Zubní pasta bez mentolu 75 ml

Toothpaste Wthout Menthol - Zubní pasta bez mentolu - pacienti, kteří jsou léčeni homeopaticky, by se měli vyvarovat látek snižujících aktivitu homeopatik, jako je mentol - výzkum elmex vyvinul ve spolupráci s homeopaty zubní pastu bez obsahu mentolu pro pacienty, kteří se léčí homeopaticky nebo pacienty s alergií na mentol - neobsahuje žádné esenciální oleje, jako jsou máta peprná nebo mentol - má mírně ovocnou chuť Použití: Používejte 2x denně nebo dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Elmex set zubní pasta 75 ml + ústní voda 400 ml

Elmex set zubní pasta 75 ml + ústní voda 400 ml

Výhodné balení zubní pasty a ústní vody Elmex. Nejoblíbenější zubní pasta pomáhá chránit zubní sklovinu před kazem. Ústní voda bez alkoholu a s obsahem aminfluoridu je skvělým doplňkem ústní hygieny. Hlavní vlastnosti: Dlouhodobá ochrana před zubním kazem Posiluje a chrání zubní sklovinu a současně snižuje její rozpustnost Ničí bakterie v těžko dostupných místech a zajišťuje svěží dech Aminfluorid podporuje pronikání minerálů do zubní skloviny Sklovinu činí odolnější proti působení kyselin Složení zubní pasty: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Saccharin, Limonene, CI 77891. Složení ústní vody: Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Glycerin, Sodium Benzoate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Aroma, Saccharin,… (nazuby.cz)

Elmex zubní pasta 50ml dětská

Elmex zubní pasta 50ml dětská

Elmex dětská zubní pasta s aminfluoridem - ochrana pro mléčné zuby proti zubnímu kazu. (pilulka.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta 75ml

Elmex Dental Enamel Protection Professional - Zubní pasta posilující…

Elmex Dental Enamel Protection Professional - Zubní pasta posilující zubní sklovinu  75 ml

Dental Enamel Protection Professional - Zubní pasta posilující zubní sklovinu - zubní pasta posilující zubní sklovinu (Dental Enamel Protection Professional) pro vysoce účinnou ochranu před ztrátou zubní skloviny - technologie mikro ochrany - minfluorid posiluje a chrání zuby před zubním kazem - chrání a posiluje zubní sklovinu - předchází tzv - zubní erozi - vytváří ochrannou vrstvu - chrání zubní sklovinu před útoky kyselin Použití: Aplikujte na zubní kartáček a jemnými pohyby čistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive zubní pasta 75ml

Zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků. Obsahuje vysoce účinný aminfluorid, který na zubovině (dentinu) vytváří ochrannou vrstvu, umožňující zastavit bolestivé podněty. Tento účinek je podpořen speciálními abrazivy. Aminfluorid rovněž zajišťuje ochranu před kazy zubních krčků. (pilulka.cz)

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening s aminfluoridem vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost Vašich zubů. Nevhodné pro děti do sedmi let. Vlastnosti Přirozeně bílá Okamžitá a dlouhotrvající úleva S Pro-Argin® technologií Klinicky ověřeno Skladování a použití … (ageo.cz)

Elmex zubní pasta 75ml

Elmex zubní pasta 75ml

(benu.cz)

elmex Sensitive Whitening Zubní pasta s aminfluoridem 75 ml

elmex Sensitive Whitening Zubní pasta s aminfluoridem 75 ml

Vlastnosti S aminfluoridem Klinicky prokázáno Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Bezpečnostní varováníNevhodné pro děti do 7 let.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Zubní pasta Varianta - Whitening speciální pro každodenní ochranu… (ageo.cz)

Elmex zubní pasta 75ml

Elmex zubní pasta 75ml

Zubní pasta Elmex s aminfluoridem mineralizuje a chrání zuby před zubním kazem. Díky aminfluoridu je zubní sklovina odolnější proti kyselinám a má dlouhotrvající účinek. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít