Zpívej 2 - blu-ray (u00641)

Produkt Zpívej 2 - blu-ray (u00641) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Zpívej 2 - blu-ray (u00641) upraviť a produkt hľadať znova.

Zpívej 2 - Blu-ray (U00641)

Zpívej 2 - Blu-ray (U00641)
Detail

Film na Blu-ray - Vaše oblíbené pěvecké a taneční hvězdy z filmu Zpívej studia Illumination se vracejí! Vaše oblíbené pěvecké a taneční hvězdy z filmu Zpívej studia Illumination se vracejí! Věčně optimistický koalák Buster Moon a jeho tým mají velký sen uspořádat svou dosud nejoslnivější show v Redshore City, hlavním městě světa zábavy. Má to jen jeden háček: Musí přesvědčit Claye Callowaye, nejuzavřenější rockovou hvězdu světa, aby se k nim přidal. Rosita, Ash, Johnny, Meena, Gunter a další zcela nové postavy předvedou ve Zpívej 2 velkolepé hudební hity a elektrizující představení. A také to, že i hudba má svou léčivou moc. Bonusy: • 2 KRÁTKÉ FILMY: Tajný agent Gunter Živočišné kouzlo • Super zpívání • Nepoužité záběry • Jak kreslit • Jak tančit (alza.cz)

Podobné produkty ako Zpívej 2 - Blu-ray (U00641) , Zpívej 2 - blu-ray (u00641)

Zpívej 2 (BLU-RAY)

Zpívej 2 (BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Zpívej 2 [2021]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Dolby Atmos. I animák Zpívej 2 je plný těch největších hudebních pecek současnosti, ale i lety prověřených písniček. Velké sny a ještě větší hudební hity. To je svět Bustera Moona, odvážného koaláka, který se odhodlal uspořádat největší talentovou show. A i když musel Buster zdolávat překážky, které by porazily slona, tak v animované komedii Zpívej uspěl. A protože s jídlem roste chuť, čekají v pokračování na Bustera a jeho partu zpěváků mnohem větší výzvy. Kdo chce říct, že v šoubyznysu skutečně prorazil, musí mít vlastní vystoupení v Redshore City, hlavním městě zábavy. Jenže tam to má pevně pod kontrolou nelítostný vlk Jimmy Crystal, bez jehož souhlasu nemůžete ve městě ani otevřít pusu, natož abyste zazpívali. Koalák Buster Moon sice má ve svém týmu hvězdnou pěveckou sestavu (dikobrazí rockerka Ash, plachá slonice Meena, citlivý gorilák Johnny nebo věčně provokující čuně jménem Gunter), ale i tak je skoro jisté, že konkurz u Jimmyho Crystala skončí totálním krachem. A tak Buster totálně zariskuje (ostatně v prvním díle mu to opakovaně vycházelo) a znuděnému Crystalovi slíbí, že když bude moci v jeho městě nazkoušet show, obsadí do ní největší žijící hudební legendu, lva Claye Callowaye. Potíž je v tom, že Calloway už léta žije v ústraní, zásadně nevystupuje a asi poslední, kdo by ho k tomu přemluvil, je jeden otravný koalák. Jenže Buster razí zásadu, že jen opravdu velké sny mají nějakou cenu, a pro jejich splnění je ochoten udělat opravdu cokoliv. I animák Zpívej 2 je plný těch největších hudebních pecek současnosti, ale i lety prověřených písniček. Na své si přijdou zejména fanoušci legendární kapely U2, jejichž zpěvák Bono Vox namluvil v originální verzi ikonu Claye Callowaye. Zajímavá hlasová sestava se potkala i v českém znění. Kromě navrátilců Libora Boučka (Buster Moon) a Ewy Farné (Ash) ve filmu uslyšíte i další zpěvačku Debbi Kahl a tanečního mistra Zdeňka Chlopčíka, který nadaboval vzteklého učitele tance.Bonusy: • 2 KRÁTKÉ FILMY: Tajný agent Gunter Živočišné kouzlo • Super zpívání • Nepoužité záběry • Jak kreslit • Jak tančit (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Zpívej 2 (BLU-RAY) , Zpívej - blu-ray (bd001538)

Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY)

Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY)
Detail

Perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk na dosah s BLU-RAY filmem Tenet (2020). Vyzbrojený jediným slovem, TENET, bojuje hlavní hrdina v temném prostředí mezinárodní špionáže za záchranu celého světa na extrémně komplikované misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla tak, jak je známe.Bonusy:- Svět jinýma očima: Film o filmu Tenet – více než hodina bonusů o obsazení, provázanosti scén, výpravě, natáčení, lokacích, kostýmech, hudbě, tvorbě dechberoucích scén a mnohém dalším (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tenet (BLU-RAY + BLU-RAY Bonus) (2 BLU-RAY) , Zpívej 2 - dvd (u00639)

Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY)

Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Batman [2022]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Dolby Atmos. 2 Disky. Ve svém druhém roce boje proti zločinu Batman odhaluje korupci v Gotham City, která souvisí s jeho vlastní rodinou, a čelí sériovému vrahovi - Hádankář. Dva roky slídění po ulicích jako Batman, který nahání strach zločincům, zavedly Bruce Waynea hluboko do stínů Gotham City. Mezi zkorumpovanou sítí městských úředníků a vysoce postavených osobností má osamělý mstitel jen několik důvěryhodných spojenců - Alfreda Pennywortha a poručíka Jamese Gordona - a mezi svými spoluobčany se stal jediným ztělesněním pomsty. Když se vrah sérií sadistických machinací zaměří na gothamskou smetánku, stopa záhadných indicií pošle Největšího detektiva světa na vyšetřování do podsvětí, kde se setká s postavami jako Oswald Cobblepot, Edward Nashton, Carmine Falcone a Selina Kyleová. Jakmile důkazy začnou vést blíže k domovu a začne být jasný rozsah pachatelových plánů, musí Batman navázat nové vztahy a odhalit pachatele, aby se stal symbolem naděje Gotham City.Bonusy:• Příprava odplaty: Film o filmu s herci a tvůrci• Vynechané scény s komentářem režiséra• Anatomie automobilové honičky s Batmobilem• Batman: Geneze• Stát se Catwoman (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Batman (2022) (BLU-RAY + BLU-RAY BONUS) (2 BLU-RAY) , Podfukáři 2 - blu-ray (n01854)

Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Predátor [1987]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. 2 disky obsahují filmy ve verzi: 4K + Blu-ray + 3D Blu-ray. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Predátor (4K ULTRA HD + BLU-RAY + 3D BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Deadpool 2 - blu-ray (d01330)

Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Jedinečný zážitek při sledování filmu na 4K UHD BLU-RAY s filmem Spectre (2015). Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. Bonusy na Blu-ray: • SPECTRE: Největší úvodní scéna v dějinách Bonda • Videoblogy • Galerie (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spectre (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , 2 zbraně - blu-ray (bd000836)

Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

UHD BLU-RAY s filmem Spojenci nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. UHD BLU-RAY disk neobsahuje český dabing. UHD BLU-RAY s filmem neobsahuje český dabing!!!Píše se rok 1942 a Max Vatan (Brad Pitt) seskakuje padákem do dun marocké pouště s cílem zabít v Casablance německého velvyslance. V městě se setkává s Francouzkou Marianne (Marion Cotillard), která má hrát roli jeho manželky a pomoci mu se splněním jeho mise. Předstírání manželské intimity a zamilovanosti postupně přeroste v opravdovou vášeň, a proto po ukončení operace společně odjedou do Londýna, kde se vezmou, válce navzdory. Jejich rodinné štěstí trvá jen do chvíle, kdy se Max dozví, že i tohle může být jen důmyslná hra, která by ve finále mohla výrazně ovlivnit výsledek Druhé světové války. V tu chvíli začíná jeho zoufalý hon za pravdou a za nadějí, že to, co o jeho ženě tvrdí jeho nadřízení, není pravda.Bonusy:• Příběh Spojenců• Z kulis až na Saharu: O produkci filmu• Čočkou objektivu: V režii Roberta Zemeckise• Dobové kostýmy• Dokud nás smrt nerozdělí: Max a Marianne• Dámy a pánové: Herečky a herci• Světla, pixely, akce! Vizuální efekty ve filmu• Za volantem: vozidla ve filmu• Nabito! Zbraně ve filmu• Hudba ve filmu (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Spojenci (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Equalizer 2 - blu-ray (bd001991)

My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem My (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Adelaide Wilsonová (Lupita Nyong'o) přijíždí s manželem a dvěma dětmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornském pobřeží, kde jako malá trávila léto. Na první pohled vyrovnaná a spokojená žena v sobě skrývá velké trauma z dětství a hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí. Předtucha se promění v realitu, když se uprostřed noci na příjezdové cestě k domu objeví čtveřice podivínů, kteří na rodinu záhy zaútočí. Děsivá noční můra je o to strašlivější, že ti útočníci vypadají úplně stejně jako Wilsonovi. Jen mají v rukou zbraně. A neváhají je použít.Bonusy: • Spoutáni vnitřními běsy: Film o filmu• Vynechané scény• Předefinování žánru: Vize hororu Jordana Peela• Zemřít v obou úrovních: Grand Pas de Deux• V roli Červené• Dualita filmu My (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako My (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Ladíme 2 - blu-ray (bd001059)

Nesmiřitelní (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Nesmiřitelní (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Vítěz 4 Oscarů včetně ceny za nejlepší film poprvé v ULTRA HD rozlišení na BLU-RAY. Nesmiřitelní jsou moderní klasika, která "je souhrnem všeho, co si myslím o westernu,” řekl listu Los Angeles Times režisér a herec Clint Eastwood. Film, který podle výběru Amerického filmového institutu patří mezi 100 nejlepších amerických filmů, se ke svému desátému výročí dočkal oslnivého digitálního přepisu a vyráží na novou cestu k divákovi ověnčen čtyřmi Oscary za rok 1992, včetně ceny za nejlepší film, režii, mužský výkon ve vedlejší roli (Gene Hackman) a střih (Joel Cox). Eastman a Morgan Freeman tu hrají zestárlé pistolníky, kteří se ještě naposledy chopí zbraní, aby si vysloužili vypsanou odměnu, Richard Harris ztělesňuje postavu nešťastného nájemného zabijáka a Hackman je mužem zákona, disponujícím skrytým šarmem a mrazivou brutalitou.Bonusy:• Obsahuje remasterovaný Blu-ray discTM.• Komentář Eastwoodova životopisce Richarda Schickela• 4 dokumenty• Klasická Maverickova epizoda Souboj při západu slunce• Kino trailer (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nesmiřitelní (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Predátor 2 - blu-ray (d01418)

Yesterday (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Yesterday (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Yesterday (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Britské filmové legendy Danny Boyle a Richard Curtis mají hodně společného. Oba stvořili filmy, které patří k tomu nejlepšímu, co v ostrovní kinematografii vzniklo. Danny Boyle získal Oscara za Milionáře z chatrče a natočil kultovní Trainspotting a jeho pokračování, Richard Curtis je zase podepsaný pod těmi nejlepšími romantickými komediemi jako Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill nebo Láska nebeská. Co mohlo vzejít z takové spolupráce? „Je to předvídatelně nepředvídatelná komedie plná skvělé muziky,“ slibuje scenárista Curtis.Bonusy:• Alternativní konec a Vynechané scény s dalšími písněmi od Beatles v podání Himeshe Patela!• Ed Sheeran: Od stadionu na obrazovku• Agent komedie: Kate McKinnon• Naživo v Abbey Road Studios (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Yesterday (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Méďa 2 - blu-ray (bd001062)

Oheň (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Oheň (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Od oscarového® režiséra Rona Howarda, Oheň je strhující, emocemi nabitý thriller o nebezpečném životě profesionálních hasičů. Kurt Russell a William Baldwin jsou dva znesváření bratři, pracující podle rodinné tradice jako hasiči v Chicagu. Když se objeví podivné série požárů, které spojuje stejný žhářský rukopis, jsou bratři donuceni dát své spory stranou a věnovat se jejich vyřešení. Scott Glenn, Jennifer Jason Leigh, Rebecca De Mornay, Donald Sutherland a Robert De Niro také září v tomto kritiky uznávaném napínavém příběhu, který byl mimojiné nominován na Oscara® v kategoriích Nejlepší vizuální efekty a Nejlepší zvuk. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Oheň (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Méďa 2 - blu-ray (u00529)

Mumie (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Mumie (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Mumie [1999]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. Dolby Atmos. Hrají: Brendan Fraser, Rachel Weisz. Hluboko v egyptské poušti hledá skupina lidí dávno ztracený poklad a probouzí při tom tři tisíce let staré hrůzné dědictví. Kombinace divokého dobrodružství s napětím legendárního klasického hororu z roku 1932 dělá z Mumie skutečný akční velkofi lm s oslnivými vizuálními efekty, dokonalým řemeslným zpracováním a jedinečným příběhem.Bonusy: • Stvoření lepší Mumie • Tvorba vizuálních a speciálních efektů (Théby) • Pohřeb skarabů • Vážné problémy • Imhotep jí skaraba • Rick zachraňuje Evelyn • Vynechané scény • Trailer • Fotomontáž (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mumie (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , 2 zbraně - blu-ray (bd001596)

Pašerák (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Pašerák (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Pašerák (2018) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Eastwooda poznáváme v roli Earla Stonea, muže, který je ve svých osmdesáti letech zlomený, opuštěný a navíc čelí propadnutí majetku své firmy kvůli neplacení hypotéky. V této situaci je mu nabídnuta příležitost k výdělku – místo řidiče. Brnkačka. Jenže Earl neví, že se právě upsal jako kurýr drogovému Mexickému kartelu. Počíná si dobře - popravdě tak dobře, že zboží, které přepravuje, roste exponenciálně na objemu až vše dospěje do okamžiku, kdy Earl dostává celý kšeft na starosti. Earlovy potíže s nedostatkem peněz jsou tytam, jeho minulost je mu však neúprosně v patách a kartel není jediný, kdo na Earla dohlíží. Tajemný pašerák také poblikává na radaru snaživého agenta DEA Colina Batese (Bradley Cooper). Dávné hříchy na Earla doléhají a není jisté, podaří-li se mu všechny urovnat dříve než bude dostihnut strážci zákona nebo vymahači Kartelu.Bonusy:• Film o filmu: Každý bude chycen: Sledujte herce/producenta/režiséra Clinta Eastwoodova a celý tvůrčí tým Pašerákapři jeho velkém návratu na filmové plátno.• Hudební klip: Toby Keith "Don't Let the Old Man In" (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Pašerák (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Sousedi 2 - blu-ray (bd001361)

Zúčtování (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Zúčtování (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Zúčtování [2016]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. Dolby Atmos. Hrají: Ben Affleck. Christian Wolff (Ben Affleck) je matematický génius, který má lepší vztah k číslům než k lidem. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro několik nejnebezpečnějších zločineckých organizací na světě. S postupným stahováním smyčky ze strany oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí, v jehož čele stojí Ray King (J. K. Simmons), Christian přijme legálního klienta: dobře zavedenou společnost zabývající se robotikou, ve které účetní (Anna Kendrick) zjistila účetní nesrovnalosti ve výši miliónů dolarů. Ale s tím, jak Christian rozkrývá účetní záznamy a přibližuje se k odhalení pravdy, začíná v jeho okolí stoupat počet mrtvých.Bonusy:• Pod kůží hrdiny – Odhalte tajemství nevšedního akčního hrdiny• Chování je věda – Nahlédněte do zákulisí a uvidíte, jak duševní stav Christiana Wolffa ovlivňuje jeho chování• Účetní v akci – Je precizní, rychlý a smrtící. Odborníci na kaskadérské kousky a zbraně vysvětlují, jak se díky speciálnímu tréninku profilují jedinečné (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Zúčtování (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Andy summers - autobiografie blu-ray+dvd (2 disky) - blu-ray (n01320)

Hulk (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Hulk (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Připravte se na akci v nadživotní velikosti! Hulk poprvé ve 4K ULTRA-HD rozlišení. Pod maskou tichého geniálního výzkumníka Davida Bannera (Eric Bana) pracujícího společně s bývalou přítelkyní Betty (Jennifer Connelly*) se skrývá bolestná minulost. Nešťastná nehoda v laboratoři ho vystaví vysoké dávce gama záření. Jako důsledek se z něho při rozrušení stává neovladatelné monstrum ničící vše co mu přijde do cesty. Betty věří, že jeho otec (Nick Nolte) by mohl být klíčem k tomu co se děje, ale podaří se jí rozluštit souvislosti včas, aby byl svět zachráněn? Hulka, klasického hrdinu z Marvel komiksů, zfilmoval s dechberoucími vizuálními efekty oscarový® režisér Ang Lee.Bonusy: BLU-RAY• Komentář: režisér Ang Lee• Vynechané scény• Vývoj Hulka• Neuvěřitelný Ang Lee• Natáčení scény se psí rvačkou• Jak se točil Hulk• Unikátní styl střihuBonusy:4K ULTRA HD• Komentář: režisér Ang Lee (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hulk (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Žhavé výstřely 2 - blu-ray (d01433)

Everest (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Everest (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Everest (2015) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Everest v režii Baltasara Kormákura rekapituluje jednu z nejtragičtějších expedic, při které majestátní masív poslal svým vyzyvatelům mrazivé varování. Píše se polovina devadesátých let a Himaláje se stávají oblíbenou turistickou destinací. Na osmitisícovky už nešplhají jen zkušení horolezci, ale táhnou se tam celá procesí dobrodruhů z celého světa. Horští vůdci Rob Hall (Jason Clarke) a Scott Fischer (Jake Gyllenhaal) přesto nic nepodceňují a do své expedice na nejvyšší bod naší Země berou jen lidi, kteří mají něco za sebou. Všichni jsou skvěle připravení a vybavení, splnění snů jejich klientů by nic nemělo stát v cestě. Stačí však drobná odchylka od plánu, náhlá změna počasí a klíčovou otázku „Podaří se nám horu zdolat?" vystřídá otázka mnohem zásadnější. „Dokážeme přežít?" (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Everest (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Iron man 2. - blu-ray (d00796)

Dolittle (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Dolittle (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Dolittle (2020) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Doktor Dolittle byl tak výjimečný, že ho jmenovali osobním lékařem anglické královny Viktorie. Jenže to bývávalo. Před pár lety ovdověl a od té doby samotaří v ústraní, za zdmi svého kdysi velkolepého sídla, obklopený smečkou zvířecích přátel, s nimiž si rozumí lépe než s lidmi. Jenže pak mu vpadne do života jeden drzý kluk, jenž si vzal do hlavy, že bude jeho učedníkem, a zároveň ho povolají ke královně, kterou sklátila smrtelně nebezpečná choroba. A protože lék proti téhle nemoci se nalézá pouze na mýty opředeném exotickém ostrově, musí se Dolittle vydat na velmi dobrodružnou plavbu do neznáma. Samozřejmě v doprovodu svých přátel, mezi nimiž je i ustrašená gorila, praštěná husa, cynický pštros, optimistický lední medvěd nebo neuvěřitelně chytrý papoušek. Početný tým bude potřeba, protože Dolittle má před sebou nebezpečí, na která není ani trochu připraven, a v patách mu chvátá banda nepřátel, která chce jeho plán na záchranu královny za každou cenu překazit.Bonusy:• Zvířecí řeč• Robert Downey Junior & Harry: Učitel a učedník• Být dobrým lékařem• Antonio Banderas: Král pirátů• Nejpodivnější dům (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Dolittle (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , To kapitola 2 - blu-ray (w02371)

Joker (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Joker (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Joker (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Ve strhujícím původním příběhu režiséra Todda Phillipse se Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) začíná čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.Bonusy:• Jak se točil film• Alternativní záběry Joaquina Phoenixe• Kostýmové zkouškyRecenze filmu Joker (2019) (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Joker (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Dětská hra 2 - blu-ray (u00768)

Creed (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Creed (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Creed [2015]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. Dolby ADS. Hrají: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan. Adonis Johnson (Michael B. Jordan), syn zesnulého šampiona v těžké váze Apolla Creeda, má box v krvi. S myšlenkou na vlastní titul se Adonis vydá do Philadelphie, kde přesvědčí otcova bývalého rivala a později přítele Rockyho Balbou (Sylvester Stallone), aby ho trénoval. Rocky souhlasí, i když sám mimo ring svádí boj se smrtelně nebezpečným soupeřem. V nové kapitole Rockyho příběhů z dílny kritiky uznávaného režiséra Ryana Cooglera se Adonisovi otevírá cesta k titulu - ale nejdříve v něm musí dozrát srdce pravého bojovníka. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Creed (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Addamsova rodina 2 - blu-ray (u00625)

Batman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Batman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Zločin ovládá Gothan City. Michael Keaton, Jack Nicholson a Kim Basingerová v hlavních rolích amerického fantastického filmu o dobrodružstvích maskovaného ochránce zákona. Jack Nicholson jako Joker, maniakální zločinec zrozený ze strašné nehody. Michael Keaton jako Temný rytíř, ze kterého trauma z dětství stvořilo maskovaného bojovníka se zločinem. Kim Basinger je Vicki Valeová, talentovaná novinářka, kterou chtějí oba. A Batman je film brilantně režírovaný Timem Burtonem, na pozadí písní od Prince a nezaměnitelné hudby Dannyho Elfmana s Cenou Akademie® za nejlepší výpravu (Anton Furst a Peter Young).Bonusy:• Komentář režiséra Tima Burtona• Na place s Bobem Kanem• Ve stínu netopýra: Filmová sága o Temném rytíři 1.-3. část• Víc než Batman: dokumentární galerie• Hudební klipy od Prince• Hrdinové a Mizerové: profilová galerie• Batman: kompletace Robina – sekvence storyboardu• Trailer (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Batman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Smrtonosná past 2 - blu-ray (d01575)

Aquaman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Aquaman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Aquaman (2018) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem.Bonusy:• S vládcem sedmi moří se ponořte do více jak 60-ti minut zákulisí natáčení (ve 2D)!• Exkluzivní pohled na SHAZAMA!• Hlouběji do světa Aquamana: Film o film• Jak se stát Aquamanem: Jason Momoa ve svém světě• Temné úmysly Black Manty: Zjistěte víc o nepříteli Aquaman (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Aquaman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , John wick 2 - blu-ray (n02050)

Croodsovi (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Croodsovi (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Croodsovi (2013) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Vydejte se společně s Croodsovými na velké putování v úžasném a zábavném dobrodružství, které „skrývá stejné kouzlo, jako film Jak vycvičit draka“. Jeskyně rodiny Croodsů je zničena a tak se vydávají na průzkum nového velkolepého světa plného fantaskních tvorů, podivných překvapení a báječných dobrodružství!Bonusy:• Staň se umělcem: Nakresli stvoření z Croodsových• Croodsovi ve vysokém rozlišení• Podivná stvoření z Croodsových• Beltův deník z jeskyně• Střihy u Croodsových: Ztracené scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Croodsovi (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Hotel transylvánie 2 - blu-ray (bd001342)

Čelisti (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Čelisti (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Držitel Ceny Akademie® Steven Spielberg uvádí film Čelisti, dnes již klasickou strhující a napínavou podívanou, ze které se brzy po uvedení stal kulturní fenomén, jenž jednou provždy změnil podobu filmového průmyslu. Když přímořské letovisko Amity začne ohrožovat nebezpečný bílý žralok, šéf místní policie (Roy Scheider), mladý podmořský biolog (Richard Dreyfuss) a ostřílený lovec žraloků (Robert Shaw) se společně pokusí bestii zabít dřív, než znovu udeří. I díky hudbě, která podtrhuje atmosféru čiré hrůzy, Čelisti zůstávají jedním z nejvýznamnějších a nejpoutavějších dobrodružství v dějinách kinematografie. Bonusy: • Z natáčení Čelistí: Dvouhodinový dokument rozhovory s klíčovými herci a členy štábu • Vynechané a vystřižené scény • Storyboardy • Na natáčení: Zákulisní pohled na život během natáčení Čelistí • Fotografie z natáčení • Marketing Čelistí • Fenomén Čelistí • Čelisti: Obnova - Detailní pohled na složitý proces restaurování filmu • Původní trailer • Žralok stále působí: Dopad a odkaz Čelistí - Celovečerní dokument obsahuje filmové záběry a rozhovory s herci a štábem včetně Stevena Spielberga, Richarda Dreyfusse a Roye Scheidera (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Čelisti (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Deadpool 2 (2bd) - blu-ray (bd001780)

Blíženec (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Blíženec (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Blíženec (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Will Smith exceluje v této nonstop akční jízdě oscarového® režiséra Anga Leeho*. Bývalý nájemný zabiják Henry Brogan (Smith) se vydává na útěk před mladým, supervýkonným agentem. Ten se nezastaví před ničím, aby svůj cíl zlikvidoval. Začíná zběsilý závod napříč zeměkoulí, v němž musí být Henry neustále na pozoru před záhadným útočníkem a předvídat každý jeho krok. Co se stane, až se setkají tváří v tvář? Epické bojové scény a revoluční vizuální efekty dělají z Blížence budoucnost akčních filmů.Bonusy:• Alternativní začátek• Vynechané scény• Vize Anga Leeho• Budoucnost je tady (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Blíženec (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Sicario 2: soldado - blu-ray (n02211)

Blade (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Blade (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Blade (1998) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Jediný bojovník stojící proti armádě nesmrtelných. Wesley Snipes ztvárnil hlavní roli filmu jako zmučená duše Blade – napůl člověk, napůl nesmrtelný. Blade zdokonaluje své smrtonosné dovednosti pod dohledem Whistlera (Kris Kristofferson), svého učitele, strážce a společníka při nočním lovu. Když krvežíznivý pán nesmrtelných, Deacon Frost (Stephen Dorff), vyhlásí lidské rase válku, Blade zůstane poslední nadějí na přežití lidstva.Bonusy:- Audiokomentář herců a tvůrců na 4K disku a Blu-ray- d ále na Blu-ray dokumenty: La Magra, Jak vznikal Blade, Původ Bladea: Pohled na Dark Comics, Krvavý příliv Trailer (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Blade (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , X-men 2 - blu-ray (d01443)

Predátoři (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Predátoři (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Predátoři nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. V novém pokračování série Predátor se Adrien Brody představuje v roli Royce, žoldáka, jenž se neochotně ujímá vedení skupiny elitních bojovníků, kteří se nedobrovolně ocitají na planetě pokryté džunglí. Když se ale tihle chladnokrevní “predátoři” s lidskou tváří ocitnou ve válce s novým druhem skutečných vesmírných predátorů, začíná rozhodující utkání mezi lovci a jejich kořistí.BONUSY:• Komentář Roberta Rodrigueze a Nimroda Antala• Pohybové komiksy• Evoluce druhů: Predátoři v novém • Vyvolený• Fox Movie Channel uvádí film o filmu• Vynechané a prodloužené scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Predátoři (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Všechno nejhorší 2 - blu-ray (u00153)

Rocketman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Rocketman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Rocketman (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Jeho hudba vás inspiruje. Jeho život ohromí. Rocketman je jedinečnou oslavou nejslavnějších písní Eltona Johna. Zjistěte, jak se ze stydlivého kluka, vyrůstajícího na londýnském předměstí, stal jedním z nejikoničtějších muzikantů na světě. Spektakulární jízda s hvězdným obsazením je plná elektrizujících hudebních čísel, "jaké jste ještě neviděli."Bonusy:• Prodloužené hudební scény• 10 vynechaných a prodloužených scén• KaraokePřes 75 minut bonusů (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Rocketman (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Mission: impossible 2 - blu-ray (p00711)

Skyfall (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Skyfall (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Daniel Craig se vrací jako agent 007 ve 23. pokračování historicky nejdelší filmové série. Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 23-té bondovce s názvem SKYFALL. Tentokrát bude Bondova loajalita vůči M (Judi Dench) vystavena nelehké zkoušce, když ji začne pronásledovat její vlastní minulost. 007 musí vystopovat a zneškodnit narůstající hrozbu, ať už ho to stojí cokoliv.Bonusy na BLU-RAY:- Komentář režiséra Sama Mendese- Komentář producentů- Premiéra Skyfall (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Skyfall (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Ledové království 2 - blu-ray (d01255)

Ptáci (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Ptáci (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Ptáci (1963) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Nic se svou čirou hrůzou nevyrovná filmu Ptáci, šokujícímu a nezapomenutelnému mistrovskému dílu, ve kterém létající přátelé Alfreda Hitchcocka rozpoutávají peklo. Když půvabná blondýnka Melanie Daniels (Tippi Hedren) přijíždí do městečka Bodega Bay, aby se pokusila získat přízeň starého mládence Mitche Brennera (Rod Taylor), z nevysvětlitelného důvodu na ni zaútočí racek. Během chvíle se nad městečkem začnou houfovat ohromná hejna ptáků, která s nebývalou agresivitou útočí na místní děti i dospělé. Mitch a Melanie brzy musí sami bojovat o holé životy. V jednom z nejděsivějších hollywoodských filmů o běsnícím přírodním živlu stojí proti smrtící přesile, kterou nelze vysvětlit, ani zastavit. Bonusy: • Vynechaná scéna • Původní závěr • Ptáci: Hitchcockův film o monstrech • Vše o filmu Ptáci • Storyboardy • Kamerové zkoušky Tippi Hedren • Ptáci přilétají - Filmový týdeník společnosti Universal • Napínavý příběh: National Press Club zpovídá Hitchcocka - Filmový týdeník společnosti Universal • Fotografie z natáčení • 100 let Universalu: Restaurování klasiky • 100 let Universalu: Pozemek • Trailer (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Ptáci (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Smrtonosná zbraň 2 - blu-ray (w00988)

Rozpolcený (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Rozpolcený (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

M. Night Shyamalan se vrací s originálním thrillerem, který zkoumá temná zákoutí choré, ale zároveň výjimečné duše. UHD BLU-RAY s filmem Rozpolcený nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Přestože Kevin (James McAvoy) své psycholožce odhalil 23 osobností, které v sobě skrývá, stále ještě v něm přebývá jedna, vždy připravená se zhmotnit a ovládnout všechny ostatní. Když Kevin jednoho dne unese tři dospívající dívky, začíná opravdový boj o přežití jeho samotného i těch, kteří mu jsou nablízku.BONUSY:• Alternativní závěr • Vynechané scény • Z natáčení filmu Rozpolcený • Mnoho tváří Jamese McAvoye • Režisérův pohled: M. Night Shyamalan (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Rozpolcený (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY) , Ježek sonic 2 - blu-ray (p01234)

Shazam! (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Shazam! (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Shazam! (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi). Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže rukama vrhat blesky? Dokáže se vyhnout zkoušce ze sociologie? Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte. Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).Bonusy: Více než 90 minut supernabitých bonusů obsahuje:• SUPERHRDINA ZÁŠKOLÁK - motion comics• Alternativní začátek a konec• Vynechané scény• Nepovedené scény• Záběry z castingu• Na place se Zacharym Levim• Shazamův příběh (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Shazam! (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Osvícení (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Osvícení (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Osvícení (1980) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. V adaptaci režiséra Stanleyho Kubricka podle děsivé knihy Stephena Kinga, přijme Jack Torrance (Jack Nicholson) pracovní nabídku jako zimní správce horského hotelu, kde s manželkou (Shelley Duvall) a synem s paranormálními vjemy musí přečkat do jara. Zlá energie minulosti ukrytá v hotelu však přivádí Jacka k šílenství.Bonusy:• Komentář tvůrce/operátora Steadicamu Garretta Browna a historika John Baxtera (na 4K a Blu-ray).• Film o filmu Osvícení Vivian Kubrick s možností komentáře• 3 uchvacující dokumenty: Pohled z hotelu Overlook: Stvoření Osvícení, Vize Stanleyho Kubricka a skladatelky Wendy Carlos (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Osvícení (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Podraz (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Podraz (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Podraz (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) - Digitálně remasterováno a kompletně restaurováno z původního filmového materiálu. Robert Redford a Paul Newman v legendární filmu o jednom geniálním dostihovém podrazu. Film je příběhem o přátelství dvou roztomilých podvodníků. Johny, malý šikovný podvodník a jeho kumpán Luther omylem okradou poslíčka, který pracuje pro jednoho z největších a nejuznávanějších gangsterů - Lonnegana. Lonneganovi lidé však na odplatu Luthera zabijí a Johny s Henrym si naplánují ještě rafinovanější přepadení, aby Lonnegana úplně zlikvidovali.Bonusy: • UMĚNÍ PODRAZU: Třídílný dokument o vzniku filmu obsahuje rozhovory s Robertem Redfordem, Paulem Newmanem a mnoho dalšího. • 100 LET UNIVERSALU: OBNOVA KLASIKY: Detailní pohled na složitý proces, pomocí kterého studio chrání svůj filmový odkaz. • 100 LET UNIVERSALU: 70. LÉTA: Pohled na klíčové filmy Universalu a na jejich tvůrce v průběhu této dynamické dekády. • 100 LET UNIVERSALU: POZEMEK: Zákulisní pohled na filmová kouzla, která se odehrávají na proslulých pozemcích Universal Studios. • TRAILER (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Podraz (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Čas (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Čas (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Čas [Old, 2021]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. Režie: M. Night Shyamalan. Hrají: Gael García Bernal, Thomasin McKenzie, Rufus Sewell. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Čas (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Matrix (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Matrix (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Matrix [The Matrix, 1999]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. Dolby Atmos. Hrají: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss. Představte si, že vaše realita je jen iluzí a vaše nejtemnější noční můry jsou ve skuteč Thomas Anderson (Keanu Reeves) je normální mladý muž, který se jen snaží přežít v každodenním shonu moderního velkoměsta. A má všechny předpoklady aby se mu to povedlo: dobré přátele, milující rodinu a perspektivní práci v multinárodní počítačové společnosti Meta Cortech. Jednoho dne, nebo lépe řečeno noci, se však do jeho spokojeného mozku zakousne strašlivá noční můra. Zdá se mu, že byl proti své vůli vložen v podobě dat do počítače a všechno to, co až dosud považoval za svůj osud, je jen vírem dat okolo několika tištěných spojů. Má pocit, že mu byla jeho mysl ukradena a uvězněna v obřím Matrix počítače budoucnosti. Začíná vážně pochybovat o své každodenní skutečnosti. Byl skutečně vhozen do stroje? Kdo je za to zodpovědný? Je tam s ním zavřeno i těch několik stovek lidí, které zná? Nebo jsou to jen projekce, které mají udržet zdání reality? A pak je tu otázka nejdůležitější: pokud je to všechno pravda, co se stane, až jeho věznitelé přijdou na to, že ji zná? Jedno z nejočekávanějších akčních sci-fi tohoto roku může začít. Bonusy: • Úvod podle Wachovských • Komentář filosofa: Hovoří Dr. Cornel West a Ken Wilber • Komentář kritika: Hovoří Todd McCarthy, John Powers a David Thomson • Komentář herce a filmaře: Hovoří Carrie-Anne Moss, Zach Staenberg a John Gaeta • Komentář skladatele: Hovoří Don Davis • Plus víc než 3 hodiny napínavých bonusů na Blu-ray. • Matrix: Nová návštěva • V zákulisí Matrixu • Sleduj bílého králíka a další (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Matrix (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Ambulance (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Ambulance (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Ambulance [2022]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. Dolby Atmos. Měla to být jednoduchá bankovní loupež. Vůbec nic však nešlo podle plánu, a tak teď dva lupiči ujíždějí před policií ulicemi L.A. v ukradené sanitce. Danny Sharp (Jake Gyllenhaal) je charismatický gauner, který chystá největší bankovní loupež v dějinách Los Angeles a potřebuje spolehlivé parťáky. Will Sharp (Yahya Abdul-Mateen) je jeho nevlastní bratr a válečný veterán, který potřebuje ranec peněz na náročnou operaci své ženy. I když Will ví, že spolupráce s Dannym smrdí průšvihem, v bezvýchodné situaci se dlouho přemlouvat nedá. Danny má totiž dokonalý plán, který se nemůže zvrtnout. Jenže se zvrtne a lupiči se ocitnou v pasti, v podzemních garážích banky, obklíčení armádou mužů zákona. Jedinou únikovou cestu představuje sanitka, která přijela pro těžce zraněného policistu. Will a Danny ji unesou, společně s postřeleným mužem a záchranářkou Cam Thompsonovou (Eiza Gonzáles), která i v nelehkých podmínkách dělá všechno pro to, aby pacienta udržela naživu. To je ostatně v zájmu i obou řidičů. Dokud bude převážený muž žít, jeho kolegové si zachovají odstup. Danny ví, že potřebuje náhradní plán. Pokud možno naprosto geniální, což nebude uprostřed největší honičky, jakou kdy Los Angeles zažilo, vůbec jednoduché vymyslet.Bonusy: • Bayhem • Pedál na podlaze • Hledání AMBULANCE • Hlavní město automobilových honiček • Letecký útok • Lidé v první linii (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Ambulance (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Reminiscence (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Reminiscence (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Reminiscence [2021]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. Dolby Atmos. Hrají: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson. Od spoluautorky seriálu Westworld. Nick Bannister (Hugh Jackman), pomáhá svým klientům odemknout ztracené vzpomínky a vést je napříč temně svůdným světem minulosti. Jeho život se však navždy změní poté, co přijme novou klientku jménem Mae (Rebecca Ferguson). Z běžné práce se rázem stává nebezpečná posedlost a Bannister během hledání pravdy o zmizení Mae odhaluje šílené věci, přičemž musí čelit otázce: Kam až je člověk ochoten zajít kvůli těm, které miluje?Bonusy: • Znovusetkání u Reminiscence: Tým z Westworldu zase spolu • Potopené pobřeží: Jak vybudovat potopené město • Vytváření vzpomínek: Pohled do zákulisí • Vydáte se na cestu: Prozkoumávání vzpomínek • Hudební video "Save my Love" (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Reminiscence (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Nikdo (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Nikdo (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K Blu-ray HD film Nikdo [Nobody, 2021]. Český dabing. České titulky. HDR. Dolby Digital. 4K Blu-ray film Nikdo je filmová lahůdka Ilji Naishullera, režiséra originálního akčního thrilleru Hardcore Henry. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nikdo (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Vertigo (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Vertigo (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Vertigo (1958) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Vertigo (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Trainspotting 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Trainspotting 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

UHD BLU-RAY s filmem Trainspotting 2 nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Na počátku byla příležitost... a pak přišla zrada. Uplynulo dvacet let. Mnohé se změnilo, ale stejně tak zůstalo mnohé při starém. Mark Renton (Ewan McGregor) se vrací na jediné místo, které mu kdy bylo domovem. Čekají tu na něj: Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) a Begbie (Robert Carlyle). Očekávají ho i další staří známí: smutek, ztráta, radost, pomsta, nenávist, přátelství, láska, touha, strach, výčitky, heroin, sebedestrukce a smrtelné nebezpečí, ti všichni stojí ve frontě, aby ho uvítali a společně to všichni naplno rozjeli.BONUSY:• Vynechané scény• 20 let tvorby: Rozhovor s Danny Boylem a herci• Komentář: Danny Boyle a John Hodge (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Trainspotting 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Creed 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Creed 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

„Okouzlující, nabitý emocemi, napínavý a zábavný.“ – Rodrigo Perez, THE PLAYLIST „Naprosto fantastický.“ – Mike Reyes, CINEMABLEND Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.Bonusy:• Vystřižené záběry• Otcové & Synové Sledujte, jak si odkaz Apolla Creeda a Ivana Draga a jejich rivalita vybírají svou daň na synech.• Viktor Drago: Casting Vypravte se do zákulisí filmu a sledujte Floriana Munteanua při castingu na roli Adonisova největšího soka.• Creed II a jeho ženy Sledujte, jakou energii a nadšení vnesly do filmu Tessa Thompson a Phylicia Rashad.• Rockyho odkaz Ponořte se do světa, který stvořil Rocky – léta mu rozhodně neubraly na síle. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Creed 2 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Syn temnoty (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Syn temnoty (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

Užijte si jedinečný zážitek při sledování 4K UHD BLU-RAY s filmem Syn temnoty (2019) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxie a The Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor.BONUSY:• Komentář tvůrců• Vznik nového superpadoucha• Hrdinský horor! - Radikální nový žánr• Filmy o filmu (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Syn temnoty (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Temná věž (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Temná věž (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

UHD BLU-RAY s filmem Temná věž nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Roland Deschain (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém (Matthew McConaughey) a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit.BONUSY:• Nepovedené záběry • Muž v černém – Matthew McConaughey: Proměna v Muže v černém • Roland v akci – Idris Elba & kaskadéři při přípravě soubojů • Vynechané scény • Last Time Around – Tvůrci a autor skládají poctu románovým předlohám • Svět v pohybu... – Natáčecí lokace • Stephen King: Inspirace – Sledujte cestu z knižní stránek až na obrazovku • Pohled klíčovou dírkou – Roland & Muž v černém vypravují (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Temná věž (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Terminator Genisys (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Terminator Genisys (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

UHD BLU-RAY s filmem Terminator Genisys nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. UHD BLU-RAY neobsahuje český dabing. UHD BLU-RAY s filmem neobsahuje český dabing!!!Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost.Bonusy:- Rodinná dynamika- Infiltrace a terminace- Novinky: Terminátor a (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Terminator Genisys (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Tiché místo (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Tiché místo (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Tiché místo nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Mistrovské dílo, které bude děsit celé generace. Lee (John Krasinski) a Evelyn (jeho životní partnerka Emily Blunt) Abbottovi vychovávají tři děti. Všichni jsou zatím naživu. Velmi rychle si totiž osvojili pravidla, která začala platit po Jejich příchodu na Zemi. Kdo jsou ti Oni? Nikdo neví. Ví se jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a každičký zvuk přiláká jejich pozornost. A jejich pozornost pro lidi znamená jistou smrt, což záhy na vlastní kůži poznají i Abbottovi. Ti dosud jako jedni z mála přežívali i díky tomu, že je jejich nejstarší dcera Regan neslyšící, a tak pro ně byla znalost znakové řeči absolutní nutností i v „normálních dobách“. Kromě toho vyvinuli na odlehlé farmě, kde žijí, celou řadu bezpečnostních opatření, jež je mají chránit, počínaje zvukově izolovaným sklepem a konče molitanem obalenými kostkami k Monopolům. Bude to ale k bezpečí stačit? Takový život totiž připomíná tanec v minovém poli a čekání na jednu jedinou, leč osudovou chybu. Evelyn je navíc těhotná a termín porodu se kvapem blíží. A některé životní události se bez křiku jednoduše neobejdou.Bonusy:• Jak stvořit ticho• Zvuk temnoty• Důvod pro ticho (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Tiché místo (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Transformers 3 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Transformers 3 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

UHD BLU-RAY s filmem Transformers 3 neobsahuje český dabing. UHD BLU-RAY s filmem neobsahuje český dabing!!!V senzačním snímku režiséra Michaela Baye a výkonného producenta Stevena Spielberga se musí Sam Witwicky (Shia LaBeouf) a Autoboti postavit na odpor temným silám a ochránit náš svět před pohromou jménem Deceptikoni. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Transformers 3 (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Ulička slávy (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Ulička slávy (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

UHD BLU-RAY s filmem Ulička slávy nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Devatenáctiletý voják Billy Lynn přijíždí po vyhrané bitvě v Iráku na pár dní domů, aby se zúčastnil vítězné přehlídky. On i kamarádi z roty Bravo jsou v očích amerických civilistů hrdinové, vidí se tak ale i oni sami?BONUSY:- Do bitvy i na hřiště: Z natáčení Uličky slávy- Výběr hereckého obsazení- Poločasová show- Bratrstvo boje- Vynechané scényEXKLUZIVNĚ NA BLU-RAY:- FILM O FILMU- ANG LEE A TIM SQUYRES DISKUTUJÍ O PRŮLOMOVÉ TECHNOLOGII SNÍMKOVÉ FREKVENCE, KTERÁ BYLA VE FILMU POUŽITA (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Ulička slávy (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Nesmiřitelní (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) - DOVOZ

Nesmiřitelní (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) - DOVOZ
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem Nesmiřitelní (1992) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Vítěz 4 Oscarů včetně ceny za nejlepší film poprvé v ULTRA HD rozlišení na BLU-RAY. Nesmiřitelní jsou moderní klasika, která "je souhrnem všeho, co si myslím o westernu,” řekl listu Los Angeles Times režisér a herec Clint Eastwood. Film, který podle výběru Amerického filmového institutu patří mezi 100 nejlepších amerických filmů, se ke svému desátému výročí dočkal oslnivého digitálního přepisu a vyráží na novou cestu k divákovi ověnčen čtyřmi Oscary za rok 1992, včetně ceny za nejlepší film, režii, mužský výkon ve vedlejší roli (Gene Hackman) a střih (Joel Cox). Eastman a Morgan Freeman tu hrají zestárlé pistolníky, kteří se ještě naposledy chopí zbraní, aby si vysloužili vypsanou odměnu, Richard Harris ztělesňuje postavu nešťastného nájemného zabijáka a Hackman je mužem zákona, disponujícím skrytým šarmem a mrazivou brutalitou.Bonusy: • Obsahuje remasterovaný Blu-ray disk • Komentář Eastwoodova životopisce Richarda Schickela • 4 dokumenty • Klasická Maverickova epizoda Souboj při západu slunce • Kino trailer (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nesmiřitelní (4K ULTRA HD + BLU-RAY) (2 BLU-RAY) - DOVOZ

X-Men (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

X-Men (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

4K UHD BLU-RAY s filmem X-men (2000) nyní 4x ostřejší než v rozlišení HD. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Poznejte nový vývojový stupeň ve výbušném akčním velkofilmu! Buďte svědky vývoje okázalé akce a vzrušení v této "vynikající fikci", která není podobná ničemu, co jste doposud viděli. Výsledkem jedinečných genetických mutací je zrození dětí, které ovládají mimořádné a nebezpečné síly. Kyklop spouští ze svých očí energetické paprsky. Storm dle libosti ovládá počasí. Šelma absorbuje životní sílu každého, koho se dotkne. Ale s pomocí profesora Xaviera se tito psanci spolu s dalšími naučí své síly používat ve prospěch lidstva. Oni nyní musí ochránit ty, kteří se jich bojí stejně jako hanebného a zlého Magneta, který nevěří v soužití lidí a mutantů a proto odhalují jeho příští zlověstný plán Nabité nejlepšími součastnými vizuálními efekty a nezapomenutelnými charaktery ... to vše je X-MEN!Bonusy:• Komentář Bryana Singera a Briana Pecka • X-men 1 bonusview • Prodloužené scény • Vynechané/prodloužené scény s volitelným komentářem Bryana Singera a Briana Pecka • Překvapení – nepovedené záběry • Fox special: „Hlídka mutantů“ • Rozhovor s Bryanem Singerem • Animatika • Umělecká galerie (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako X-Men (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Forrest Gump (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Forrest Gump (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Detail

DRŽITEL 6 CEN AKADEMIE - VČETNĚ CENY ZA NEJLEPŠÍ FILM 1994. Zažijte Forresta Gumpa ve strhujícím vysokém rozlišení. Zdarma je také přiložen FULL HD BLU-RAY disk s filmem. Obsahuje HDR pro jasnější, hlubší a živější barvy. Tom Hanks jako Forrest Gump podává strhující výkon ve filmu režiséra Roberta Zemeckise. Snímek překonal dosavadní rekordy a víc než jakýkoliv jiný film oslovil srdce diváků. S Forrestem prožíváme tři vzrušující desítky let - od tělesného postižení až k hvězdné kariéře hráče amerického fotbalu, od hrdiny z Vietnamu po krevetového magnáta. Z audience v Bílém domě kráčí do náruče životní lásky. Forrest Gump je ztělesněním éry a nevinnosti v zemi, která svou nevinnost ztrácí. Svým srdcem vycítí to, na co jeho omezené IQ nestačí. Ručička jeho morálního kompasu se nikdy nevychýlí. To, co dokáže, je inspirací pro nás všechny. Forrest Gum, to je příběh jednoho života.V českém znění: Vladimír Dlouhý - Tom Hanks (Forrest Gump), Nela Boudová - Robin Wright (Jenny Curranová) [mluvené slovo], Jana Mařasová - Robin Wright (Jenny Curranová) [zpěv], Ljuba Krbová - Sally Field (paní Gumpová), Jan Šťastný - Gary Sinise (poručík Dan Taylor), Jaromír Meduna - Mykelti Williamson (Bubba Blue), Petr Říčánek - Haley Joel Osment (Forrest Gump jr.), Filip Jančík - Calvin Gadsden (seržant Sims), Jaroslav Kaňkovský - Bill Roberson (tlustý pán na zastávce) & Harold G. Herthum (doktor), Vladimír Fišer - John William Galt (prezident Johnson) & Joe Alaskey (prezident Nixon) & (titulky), Jiří Ptáčník - Richard D'Alessandro (Abbie Hoffman), Ludvík Král - Geoffrey Blake (Wesley), Jana Hermachová - Tiffany Salerno (prostitutka Carla) & Marlena Smalls (Bubbova matka) & Margo Moorer (Louise) & Siobhan Fallon (autobusačka Dorothy), Viola Zinková - Nora Dunfee (žena na zastávce), Vít Ondračka - Michael Conner Humphreys (malý Forrest Gump), Martina Holomčíková - Hanna Hall (malá Jenny Curran), Pavel Šrom - Kevin Mangan (Jennyin otec) & Kenneth Bevington (řidič armádního autobusu) & Byron Minns (zraněný voják) & Michael Jace (Černý Panther), Martin Sobotka - Mark Matheisen (Jennyino rande), Jana Páleníčková, Jiří Krejčí, Karel Chromík, Věra Střelcová, Jan Hanžlík, Jiří Kodeš (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Forrest Gump (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)
Zpívej 2 - Blu-ray (U00641), Zpívej - Blu-ray (BD001538), Zpívej 2 - DVD (U00639), Podfukáři 2 - Blu-ray (N01854), Deadpool 2 - Blu-ray (D01330), 2 zbraně - Blu-ray (BD000836), Equalizer 2 - Blu-ray (BD001991), Ladíme 2 - Blu-ray (BD001059), Predátor 2 - Blu-ray (D01418), Méďa 2 - Blu-ray (BD001062), Méďa 2 - Blu-ray (U00529), 2 zbraně - Blu-ray (BD001596), Sousedi 2 - Blu-ray (BD001361), ANDY SUMMERS - Autobiografie Blu-ray+DVD (2 disky) - Blu-ray (N01320), Žhavé výstřely 2 - Blu-ray (D01433), Iron Man 2. - Blu-ray (D00796), TO Kapitola 2 - Blu-ray (W02371), Dětská hra 2 - Blu-ray (U00768), Addamsova rodina 2 - Blu-ray (U00625), Smrtonosná past 2 - Blu-ray (D01575), John Wick 2 - Blu-ray (N02050), Hotel Transylvánie 2 - Blu-ray (BD001342), Deadpool 2 (2BD) - Blu-ray (BD001780), Sicario 2: Soldado - Blu-ray (N02211), X-Men 2 - Blu-ray (D01443), Všechno nejhorší 2 - Blu-ray (U00153), Mission: Impossible 2 - Blu-ray (P00711), Ledové království 2 - Blu-ray (D01255), Smrtonosná zbraň 2 - Blu-ray (W00988), Ježek Sonic 2 - Blu-ray (P01234)