Žluté dámské slip on Oldcom Canvas

Oranžové dámské slip on Oldcom Canvas

Oranžové dámské slip on Oldcom Canvas

Aby se vaše chodidla cítila pohodlně, je nutné je do pohodlných bot obout. Tyhle lehké botky totiž na noze ani neucítíte. Typ: dámské slip on Barva: oranžová Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Černé dámské slip on Oldcom Canvas

Černé dámské slip on Oldcom Canvas

Aby se vaše chodidla cítila pohodlně, je nutné je do pohodlných bot obout. Tyhle lehké botky totiž na noze ani neucítíte. Typ: dámské slip on Barva: černá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Fialové dámské slip on Oldcom Canvas

Fialové dámské slip on Oldcom Canvas

Typ: dámské slip on Barva: fialová, krémová Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Červené dámské slip on Oldcom Canvas

Červené dámské slip on Oldcom Canvas

Aby se vaše chodidla cítila pohodlně, je nutné je do pohodlných bot obout. Tyhle lehké botky totiž na noze ani neucítíte. Typ: dámské slip on Barva: červená Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Tyrkysové dámské slip on Oldcom Canvas

Tyrkysové dámské slip on Oldcom Canvas

Aby se vaše chodidla cítila pohodlně, je nutné je do pohodlných bot obout. Tyhle lehké botky totiž na noze ani neucítíte. Typ: dámské slip on Barva: tyrkysová Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Šedé dámské slip on Oldcom Canvas

Šedé dámské slip on Oldcom Canvas

Aby se vaše chodidla cítila pohodlně, je nutné je do pohodlných bot obout. Tyhle lehké botky totiž na noze ani neucítíte. Typ: dámské slip on Barva: šedá, krémová Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Khaki dámské slip on Oldcom Canvas

Khaki dámské slip on Oldcom Canvas

kusy navíc v PO (ZOOT.cz)

Tmavě modré dámské slip on Oldcom Canvas

Tmavě modré dámské slip on Oldcom Canvas

Aby se vaše chodidla cítila pohodlně, je nutné je do pohodlných bot obout. Tyhle lehké botky totiž na noze ani neucítíte. Typ: dámské slip on Barva: tmavě modrá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Vínové dámské slip on Oldcom Mania

Vínové dámské slip on Oldcom Mania

Slip on pro každý letní den, který nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nový nádech a vykročte s lehkostí. Typ: dámské slip on Barva: vínová, modrá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: ohebný, měkký, příjemný, prodyšný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šláp (ZOOT.cz)

Béžové dámské slip on Oldcom Flax Linen

Béžové dámské slip on Oldcom Flax Linen

Loafersky pro každý letní den, který nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nový nádech a vykročte s lehkostí. Typ: dámské slip on Barva: béžová Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Vínové dámské vzorované slip on Oldcom Mixt

Vínové dámské vzorované slip on Oldcom Mixt

Letní boty, které oceníte nejen jako vycházkovou obuv, ale naprosto sednou i do města. Typ: dámské slip on tenisky Barva: vínová Vzor: pruhované, barevně vzorované bočnice Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Fialové dámské pruhované slip on Oldcom Etno

Fialové dámské pruhované slip on Oldcom Etno

Letní boty, které oceníte nejen jako vycházkovou obuv, ale naprosto sednou i do města. Typ: dámské slip on tenisky Barva: fialová Vzor: pruhovaný, s plastickou výšivkou kár Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Modré dámské vzorované slip on Oldcom Etno

Modré dámské vzorované slip on Oldcom Etno

Letní boty, které oceníte nejen jako vycházkovou obuv, ale naprosto sednou i do města. Typ: dámské slip on tenisky Barva: modrá, zelená, oranžová Vzor: pruhované, barevně vzorované Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Béžové dámské květované slip on Oldcom Camomille

Béžové dámské květované slip on Oldcom Camomille

Loafersky pro každý letní den, který nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nový nádech a vykročte s lehkostí. Typ: dámské slip on Barva: béžová Vzor: květovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Červené dámské vzorované slip on Oldcom Mixt

Červené dámské vzorované slip on Oldcom Mixt

Typ: dámské slip on Barva: červená, krémová Vzor: pruh Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Zelené dámské vzorované slip on Oldcom Mixt

Zelené dámské vzorované slip on  Oldcom Mixt

Typ: dámské slip on Barva: čzelená, modrá Vzor: pruhy Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Modré dámské vzorované slip on Oldcom Etno Stylish

Modré dámské vzorované slip on  Oldcom Etno Stylish

Typ: dámské slip on Barva: modrá, žlutá, zelená, červená, krémová Vzor: pruhy Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Šedé dámské vzorované perforované slip on Oldcom Tropic

Šedé dámské vzorované perforované slip on Oldcom Tropic

Slip on pro každý letní den, kdy nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nový nádech a vykročte s lehkostí. A tentokrát navíc v neotřele perforovaném a vzorovaném modelu. Typ: dámské perforované slip on Barva: šedá, modrá Vzor: abstraktní Materiál: vnější - textil, syntetika vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, jemně strukturovaný a perforovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka (ZOOT.cz)

Khaki slip on Oldcom Cooper

Khaki slip on Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: slip on tenisky Barva: khaki, zelená Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Černé slip on Oldcom Milan

Černé slip on Oldcom Milan

Barva: černá, bílá Příležitost: na volný čas Zapínání: bez zapínání, gumičky Podpatek: bez podpatku Materiál: vnější - bavlna podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: ohebný, měkký Něco praktického: měkká vyjímatelná stélka Rozměry: výška podrážky - 2,5 cm (ZOOT.cz)

Černé slip on Oldcom Cooper

Černé slip on Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: slip on tenisky Barva: černá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Bílé slip on Oldcom Cooper

Bílé slip on Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: slip on tenisky Barva: bílá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Modré slip on Oldcom Boston

Modré slip on Oldcom Boston

Barva: světle modrá Příležitost: na volný čas Zapínání: bez zapínání, gumičky Podpatek: bez podpatku Materiál: vnější - bavlna podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu : ohebný, měkký Něco praktického: měkká vyjímatelná stélka Rozměry: výška podrážky - 2 cm (ZOOT.cz)

Žluto-černé dámské vzorované perforované slip on Oldcom Tropic

Žluto-černé dámské vzorované perforované slip on Oldcom Tropic

Slip on pro každý letní den, kdy nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nádech absolutní svobody a uvolněně pohodového glancu! Co říkáte třeba na tenhle spolehlivě nepřehlédnutelný kousek? Typ: dámské slip on Barva: černá, žlutá, červená, modrá, růžová Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, prodyšný Něco k nezaplacení: měkká odnímatelná stélka (ZOOT.cz)

Tmavě zelené dámské vzorované perforované slip on Oldcom Tropic

Tmavě zelené dámské vzorované perforované slip on Oldcom Tropic

Slip on pro každý letní den, kdy nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nový nádech a vykročte s lehkostí. A tentokrát navíc v neotřele perforovaném a vzorovaném modelu. Typ: dámské slip on Barva: tmavě zelená, žlutá, růžová Vzor: abstraktní Materiál: vnější - textil, syntetika vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, jemně strukturovaný a perforovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka (ZOOT.cz)

Béžové vzorované slip on Oldcom Cooper

Béžové vzorované slip on Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: slip on tenisky Barva: béžová, krémová Vzor: kostkovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Tmavě šedé slip on Oldcom Milan

Tmavě šedé slip on Oldcom Milan

Barva: tmavě šedá, bílá Příležitost: na volný čas Zapínání: bez zapínání, gumičky Podpatek: bez podpatku Materiál: vnější - bavlna podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu : ohebný, měkký Něco praktického: měkká vyjímatelná stélka Rozměry: výška podrážky - 2,5 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modré slip on Oldcom Cooper

Tmavě modré slip on Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: slip on tenisky Barva: tmavě modrá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Modré vzorované slip on Oldcom Cooper

Modré vzorované slip on Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: slip on tenisky Barva: tmavě modrá Vzor: kostkovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Tmavě modré slip on Oldcom Milan

Tmavě modré slip on Oldcom Milan

Barva: tmavě modrá, bílá Příležitost: na volný čas Zapínání: bez zapínání, gumičky Podpatek: bez podpatku Materiál: vnější - bavlna podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: ohebný, měkký Něco praktického: měkká vyjímatelná stélka Rozměry: výška podrážky - 2,5 cm (ZOOT.cz)

Modré žíhané slip on Oldcom Cooper

Modré žíhané slip on Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: slip on tenisky Barva: modrá Vzor: žíhaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Černo-bílé kostkované slip on Oldcom Cooper

Černo-bílé kostkované slip on Oldcom Cooper

Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: vzorované slip on Barva: černá, bílá Vzor: kostkovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Tmavě modré pánské slip on Oldcom Infinity

Tmavě modré pánské slip on Oldcom Infinity

Typ: pánské jemně perforované slip on s překládanou nártovou částí Barva: modrá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: ohebný, prodyšný, příjemný, jemně perforovaný Něco k nezaplacení: měkká odnímatelná stélka, vzdušný letní design (ZOOT.cz)

Béžové pruhované pánské slip on Oldcom Etno

Béžové pruhované pánské slip on  Oldcom Etno

Typ: vzorované pánské slip on Barva: béžová, hnědá Vzor: pruhovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Modré žíhané unisex slip on Oldcom Cooper

Modré žíhané unisex slip on Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: unisex slip on tenisky Barva: modrá Vzor: žíhaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Černo-bílé unisex kostkované slip on Oldcom Cooper

Černo-bílé unisex kostkované slip on Oldcom Cooper

Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: vzorované unisex slip on Barva: černá, bílá Vzor: kostkovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Béžové dámské slip on s výšivkou Oldcom TriColor

Béžové dámské slip on s výšivkou Oldcom TriColor

Loafersky pro každý letní den, který nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nový nádech a vykročte s lehkostí. Typ: dámské slip on Barva: béžová, červená, žlutá, modrá Vzor: barevná výšivka Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Béžové dámské slip on s výšivkou Oldcom Trip Colour

Béžové dámské slip on s výšivkou Oldcom Trip Colour

Loafersky pro každý letní den, který nezaprší a nezaprší. Dejte svým dnům nový nádech a vykročte s lehkostí. Typ: dámské slip on Barva: béžová, červená, žlutá, modrá Vzor: barevná výšivka Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Modré dámské vzorované slip on tenisky Oldcom Etno

Modré dámské vzorované slip on tenisky Oldcom Etno

Letní boty, které oceníte nejen jako vycházkovou obuv, ale naprosto sednou i do města. Typ: dámské slip on tenisky Barva: modrá, zelená, oranžová Vzor: pruhované, barevně vzorované Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Fialové dámské pruhované slip on tenisky Oldcom Etno

Fialové dámské pruhované slip on tenisky Oldcom Etno

Letní boty, které oceníte nejen jako vycházkovou obuv, ale naprosto sednou i do města. Typ: dámské slip on tenisky Barva: fialová Vzor: pruhovaný, s plastickou výšivkou kár Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Vínové dámské vzorované slip on tenisky Oldcom Mixt

Vínové dámské vzorované slip on tenisky Oldcom Mixt

Letní boty, které oceníte nejen jako vycházkovou obuv, ale naprosto sednou i do města. Typ: dámské slip on tenisky Barva: vínová Vzor: pruhované, barevně vzorované bočnice Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k parádního: měkká vyjímatelná stélka s potiskem šlápot (ZOOT.cz)

Žluté dámské slip on TOMS

Žluté dámské slip on TOMS

Zaměřte se na pohodlí, poměřte kvalitu s jinými značkami, prověřte dostupnost a hurá na výdejnu. Věřte, že lepší službu svým nohám, ale i světu udělat nemůžete. Typ: dámské plátěné slip on s nášivkou loga na patě Barva: žlutá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil, pravá kůže podrážka - syntetika, textil Vlastnosti materiálu: pohodlný, lehký, odolný Něco k nezaplacení: - Stylovost za pomoc. "One for One" je model, ve kterém při koupi jednoho páru těchto pohodlných a kvalitních plátěných bot bude jeden pár TOMS ek ve spolupráci s neziskovkami po celém světě darován dítěti, které je potřebuje. - extra měkká vložka s koženým povrchem (ZOOT.cz)

Bílé unisex slip on tenisky Oldcom Cooper

Bílé unisex slip on tenisky Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: unisex slip on tenisky Barva: bílá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Černé unisex slip on tenisky Oldcom Cooper

Černé unisex slip on tenisky Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: unisex slip on tenisky Barva: černá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Khaki unisex slip on tenisky Oldcom Cooper

Khaki unisex slip on tenisky Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: unisex slip on tenisky Barva: khaki, zelená Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Béžové unisex vzorované slip on tenisky Oldcom Cooper

Béžové unisex vzorované slip on tenisky Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: unisex slip on tenisky Barva: béžová, krémová Vzor: kostkovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Tmavě modré unisex slip on tenisky Oldcom Cooper

Tmavě modré unisex slip on tenisky Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: unisex slip on tenisky Barva: tmavě modrá Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

Modré unisex vzorované slip on tenisky Oldcom Cooper

Modré unisex vzorované slip on tenisky Oldcom Cooper

Příjemný materiál pro příjemné dny. Užijte si léto, co nejlépe to jen jde. Typ: unisex slip on tenisky Barva: tmavě modrá Vzor: kostkovaný Materiál: vnější - textil vnitřní - textil podrážka - syntetika Vlastnosti materiálu: pevný, ohebný, měkký, strukturovaný Něco k nezaplacení: měkká vyjímatelná stélka s potiskem zvířat ze safari (ZOOT.cz)

TOMS Dámské Slip-On Black Canvas Core Classics Alpargata 38

TOMS Dámské Slip-On Black Canvas Core Classics Alpargata 38

TOMS Dámské Slip-On Black Canvas Core Classics Alpargata 38. (Vivantis.cz)

TOMS Dámské Slip-On Black Canvas Core Classics Alpargata 37

TOMS Dámské Slip-On Black Canvas Core Classics Alpargata 37

TOMS Dámské Slip-On Black Canvas Core Classics Alpargata 37. (Vivantis.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít