Zlodějka knih ()

Produkt Zlodějka knih () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Zlodějka knih () upraviť a produkt hľadať znova.

Zlodějka knih ()

Zlodějka knih ()
Detail

Audiokniha MP3 - Světový bestseller pro mladé i dospělé čtenáře a předloha stejnojmenného filmu. Světový bestseller pro mladé i dospělé čtenáře a předloha stejnojmenného filmuMladý australský autor sepsal silný, jímavý a neobyčejně čtivý příběh. Jeho vypravěčem učinil Smrt. Smrt je zdánlivě nezúčastněný divák, s dokonalým odstupem, s osobitou perspektivou; má všechny předpoklady pro to být svědkem a vypravěčem. Ale příběh Liesel Memingerové je tak mimořádný, že i Smrt si musí přiznat zájem o živé lidi, dojetí z jejich utrpení, hořkost a úlevu z konců. I Smrt má srdce. Zusakova kniha se vydává na smutná místa, rozhodně ale není skličující.Kniha se stala záhy po svém vydání mezinárodním bestsellerem. Vyšla poprvé v roce 2006, letos její prodej dosáhl 1 000 000 výtisků po celém světě. Čtenáři oceňují Zusakovo vypravěčské umění, originální volbu vypravěče, poetický jazyk, zejména se však vyzvedává téma knihy. Druhou světovou válku a holokaust se Zusakovi podařilo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka knih ()

Zlodějka knih (DVD)

Zlodějka knih (DVD)
Detail

DVD film Zlodějka knih ()[2013]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Film Zlodějka knih vypráví příběh Liesel, která se během druhé světové války dostane do pěstounské rodiny Hanse Hubermanna a jeho ženy Rosy, aby zde začala nový život. Síla slov a fantazie je ukrytá v knihách. Ale jen pro toho, kdo je umí a chce přečíst. Film Zlodějka knih vypráví příběh Liesel (Sophie Nélisse), která se během druhé světové války dostane do pěstounské rodiny Hanse Hubermanna (Geoffrey Rush) a jeho ženy Rosy (Emily Watsonová), aby zde začala nový život. Liesel se snaží zapadnout – doma i ve škole, kde si z ní spolužáci utahují, protože neumí pořádně číst. Liesel je odhodlaná situaci změnit s jednostrannou posedlostí rodícího se učence. A získá k tomu pomoc svého dobrosrdečného nového tatínka. Hans se s Liesel učí dny i noci, během nichž se Liesel snaží podrobně prostudovat svoji první knihu, Hrobníkovu příručku, kterou si tajně „odnesla" z pohřbu svého bratra. Liesel se také spřátelí s jejich novým hostem, židovským uprchlíkem Maxem (Ben Schnetzer), kterého před nacisty skrývají ve sklepě. A právě Max je dalším, kdo ji povzbuzuje ve čtení a v touze po vzdělání. Postupně se mění i její přátelství s mladým sousedem Rudym (Nico Liersch), který Liesel sice škádlí, ale přitom se do ní zamiluje. Dobu plnou utrpení a strádání pak všichni společně překonávají pomocí knih, které nejen pro sebe Liesel krade v knihovně místního starosty. A postupně se naučí vážit si nejen síly slov, ale i moci nad nimi.Bonusy:• Vynechané scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka knih (DVD) , Zlodějka knih (knižní edice) - dvd (d007194)

Zlodějka knih - Markus Zusak - audiokniha

Zlodějka knih - Markus Zusak - audiokniha
Detail

Audiokniha:,„Věřte mi. Já doopravdy dokážu být bezstarostná. Dokážu být přátelská. Příjemná. Přívětivá. Ale nechtějte po mně, abych byla hodná, to není moje parketa. Když nic, jsem aspoň spravedlivá,“ prohlašuje o sobě vypravěčka tohoto příběhu, jímž je sama Smrt. „Budu vám povídat o jedné z těch, kdo dokážou neustále přežívat – odbornice na zůstávání. Jen jeden z té malé knihovny příběhů, které s sebou nosím. Každý z nich je pokus přesvědčit mě, že vy a vaše lidské existence za něco stojíte.“ A vy poslouchejte, abyste zjistili, co osudy Zlodějky knih neboli Liesel Memingerové – dívky, která v Německu pod nadvládou Adolfa Hitlera putuje ke svým pěstounům a snaží se v rostoucím chaosu a zmaru najít nějaký smysl – prozradí o lidech vám.Podle románu vznikla rovněž filmová adaptace (režie Brian Percival, 2013) s Geoffrey Rushem a Emily Watson v hlavních rolích. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka knih - Markus Zusak - audiokniha , Zlodějka (978-80-257-0040-2)

Zlodějka knih - Markus Zusak - audiokniha

Zlodějka knih - Markus Zusak - audiokniha
Detail

Audiokniha:,„Věřte mi. Já doopravdy dokážu být bezstarostná. Dokážu být přátelská. Příjemná. Přívětivá. Ale nechtějte po mně, abych byla hodná, to není moje parketa. Když nic, jsem aspoň spravedlivá,“ prohlašuje o sobě vypravěčka tohoto příběhu, jímž je sama Smrt. „Budu vám povídat o jedné z těch, kdo dokážou neustále přežívat – odbornice na zůstávání. Jen jeden z té malé knihovny příběhů, které s sebou nosím. Každý z nich je pokus přesvědčit mě, že vy a vaše lidské existence za něco stojíte.“ A vy poslouchejte, abyste zjistili, co osudy Zlodějky knih neboli Liesel Memingerové – dívky, která v Německu pod nadvládou Adolfa Hitlera putuje ke svým pěstounům a snaží se v rostoucím chaosu a zmaru najít nějaký smysl – prozradí o lidech vám. Podle románu vznikla rovněž filmová adaptace (režie Brian Percival, 2013) s Geoffrey Rushem a Emily Watson v hlavních rolích. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka knih - Markus Zusak - audiokniha , Zlodějka snů (999-00-017-7120-1)

Zlodějka knih (2 MP3-CD) - audiokniha

Zlodějka knih (2 MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Zlodějka knih ()napsal autor: Markus Zusak, čte: Vilma Cibulková. „Věřte mi. Já doopravdy dokážu být bezstarostná. Dokážu být přátelská. Příjemná. Přívětivá. Ale nechtějte po mně, abych byla hodná, to není moje parketa. Když nic, jsem aspoň spravedlivá,“ prohlašuje o sobě vypravěčka tohoto příběhu, jímž je sama Smrt. „Budu vám povídat o jedné z těch, kdo dokážou neustále přežívat – odbornice na zůstávání. Jen jeden z té malé knihovny příběhů, které s sebou nosím. Každý z nich je pokus přesvědčit mě, že vy a vaše lidské existence za něco stojíte.“ A vy poslouchejte, abyste zjistili, co osudy Zlodějky knih neboli Liesel Memingerové – dívky, která v Německu pod nadvládou Adolfa Hitlera putuje ke svým pěstounům a snaží se v rostoucím chaosu a zmaru najít nějaký smysl – prozradí o lidech vám. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka knih (2 MP3-CD) - audiokniha , Zlodějka příběhů (978-80-267-2200-7)

Zlodějka knih (knižní edice) - DVD (D007194)

Zlodějka knih (knižní edice) - DVD (D007194)
Detail

Film na DVD - Síla slov a fantazie je ukrytá v knihách. Ale jen pro toho, kdo je umí a chce přečíst. Film Zlodějka knih ()vypráví příběh Liesel (Sophie Nélisse), která se během druhé světové války dostane do pěstounské rodiny Hanse Hubermanna (Geoffrey Rush) a jeho ženy Rosy (Emily Watsonová), aby zde začala nový život. Liesel se snaží zapadnout - doma i ve škole, kde si z ní spolužáci utahují, protože neumí pořádně číst. Liesel je odhodlaná situaci změnit s jednostrannou posedlostí rodícího se učence. A získá k tomu pomoc svého dobrosrdečného nového tatínka. Hans se s Liesel učí dny i noci, během nichž se Liesel snaží podrobně prostudovat svoji první knihu, Hrobníkovu příručku, kterou si tajně „odnesla” z pohřbu svého bratra. Liesel se také spřátelí s jejich novým hostem, židovským uprchlíkem Maxem (Ben Schnetzer), kterého před nacisty skrývají ve sklepě. A právě Max je dalším, kdo ji povzbuzuje ve čtení a v touze po vzdělání. Postupně se mění i její přátelství... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka knih (knižní edice) - DVD (D007194) , Zlodějka příběhů (978-80-267-0974-9)

Zlodějka snů - Jana Javorská - e-kniha

Zlodějka snů - Jana Javorská - e-kniha
Detail

eBook:,Eva tráví většinu času na internetových seznamkách. Ovšem jejím cílem není najít si zde partnera, ale uspokojit mužské touhy všeho druhu. Samozřejmě nic není zadarmo. Její aktivity jí pravidelně vydělávají na slušné živobytí, avšak jen do té doby, než se zamiluje. Jen tehdy je ochotná vyměnit dosavadní život za trvalý vztah, jakmile se domnívá, že už našla toho pravého. Jenže nikdy není nic tak jednoduché, jak vypadá, obzvláště když se náhle odkudsi vynoří tajemný muž, který ví, jak splnit její skryté erotické touhy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka snů - Jana Javorská - e-kniha , Jsem zlodějka? (978-80-262-1640-7)

Zlodějka příběhů - Michaela Klevisová - e-kniha

Zlodějka příběhů - Michaela Klevisová - e-kniha
Detail

eBook:,Další příběh od královny českých detektivek Šéfka televizního scenáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a je na charizmatickém inspektorovi Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka příběhů - Michaela Klevisová - e-kniha , Komplet knih hra o truny

Catwoman - Zlodějka duší - Sarah J. Maasová - e-kniha

Catwoman - Zlodějka duší - Sarah J. Maasová - e-kniha
Detail

eBook:,Po Wonder Woman a Batmanovi přichází třetí díl úspěšné série o mládí superhrdinů. Kočičí žena z pera bestsellerové Sarah J. Maasové. Je čas zjistit, kolik životů tahle kočka vlastně má. Selina Kyleová se po dvou letech vrací do Gothamu, ovšem tentokrát jako Catwoman. Hraje nebezpečnou hru na kočku a myš, domlouvá zvláštní spojenectví, v noci se zaplétá s Batwingem a ve dne s pekelně krásným sousedem Luciusem Foxem. Přestože si myslí, že své minulosti unikla, šeredně se mýlí. Zvládne obětovat to, co je jejímu srdci nejbližší? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Catwoman - Zlodějka duší - Sarah J. Maasová - e-kniha , Získejte z e-knih trojnásobek užitku - rychločtení e-knih (978-80-856-2493-9)

Guirca Maska - Zlodějka

Guirca Maska - Zlodějka
Detail

Maska - Zlodějka Hledáte masky na karneval či párty? Možná Vás zaujme tato karnevalová Maska - Zlodějka z filmu Očista, která je jako stvořená na karneval, oslavu, párty nebo jinou příležitost. Tato maska je skvělá k hororové tématu. Využití již samozřejmě necháváme ve vaší režii. · počet: 1 ks (heliumking.cz)

Podobné produkty ako Guirca Maska - Zlodějka , Zlodějka mýho táty (978-80-7215-582-8)

Zlodějka - Watersová Sarah

Zlodějka - Watersová Sarah
Detail

Sarah Watersová, rodem z Walesu (1966), usazená v Londýně, je pokračovatelkou nejlepší tradice anglického románu rozvinuté do výsostně moderní podoby. V románu Zlodějka, odehrávajícím se roku 1862, nás zavádí do Londýna a okolí, do nejrůznějších prostředí a vrstev tehdejší společnosti. Spolu s hlavní hrdinkou, Sue Trinderovou, se ocitáme mezi spodinou živořící v nejubožejších částech Londýna a živící se pochybnými způsoby. Sue se snaží vymanit z prostředí podvodníků, ve kterém vyrostla, a její nelehká cesta je plná nečekaných zákrutů a zvratů. Autorka prokazuje svrchované mistrovství v budování rafinované zápletky i v barvitém líčení postav a prostředí. V jejím románu není nikdy nic tak, jak se čtenáři, ani nedýchajícímu napětím, zdá, a všechno přitom do sebe bezvadně zapadá. Román, psaný vybroušeným stylem, dokonale vystihuje dobu děje, nádherně plyne a unáší čtenáře jako řeka. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka - Watersová Sarah , Catwoman - zlodějka duší (978-80-754-4753-1)

Zlodejka otcov - Monika Macháčková

Zlodejka otcov - Monika Macháčková
Detail

Keď sa zaľúbiš do muža s minulosťou a záväzkami, čakaj prekvapenia. Príbeh o láske s kvapkou tajomstva, nečakaným zauzlením, troškou pátrania a koncom, aký možno na začiatku nikto nečakal.Manželstvo je dobrý koncept. Aj v dlhoročnom vzťahu, ktorý nie je potvrdený na úrade, sa dá žiť kvalitne. Ten kúsok papiera a vedomie, že máme jedno meno, že sme jedna bunka, je dôležitý. Dáva pocit istoty a pokoja. Dá sa namietať, že mnohí si to tiež mysleli, a dopadli zle. Lenže vravíme o manželstve, ktoré vytvoria tí správni ľudia. Čo k sebe naozaj patria. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zlodejka otcov - Monika Macháčková , Catwoman zlodějka duší (978-80-7544-753-1)

Zlodějky lžiček - Blanka Fišerová

Zlodějky lžiček - Blanka Fišerová
Detail

Zlodějka vás přivítá ve světě poezie, který tvoří řada cizích lžiček. Prochází od dětských přes svět matčin, zkoumá lžičky hrdinské, ráda si s vámi nabere lžičku z atmosféry domova nebo poodhalí různé podoby zlodějek. Co báseň, to malý příběh nebo inspirace člověkem, jenž kdysi vlastnil lžičku. Buď ji daroval, nebo mu byla ukradena. Některé už není komu vrátit. Zlodějky jsou také výtvarně nadané, Hana Mičková jejich svět zachytila díky vlastní výjimečné fantazii citlivě a inovativně. Těm, kteří slyší lžičky cinkat, zvonit, chrastit nebo vydávat další zvuky či tóny, je určen i hudební bonus, na němž spolupracovala řada talentovaných mladých hudebníků. Poezií se k vlastním originálním skladbám nechala inspirovat violoncellistka Terezie Kovalová, písničkářka Hana Kopřivová nebo bratři Vankové. Lžičková překvapení nechává zlodějka ve vlacích, na lavičkách v parcích, na náměstích, v kavárnách pod šálky. Ochutnejte alespoň na lžičku poezie i originality a nechejte se inspirovat díky nakladatelství DENUDATO, které zlodějku přistihlo při činu a vydalo. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zlodějky lžiček - Blanka Fišerová , Balíček knih z humorné série aristokratka

Jsem zlodějka? - Abigail Rayner

Jsem zlodějka? - Abigail Rayner
Detail

Když Líza uvidí na stole ve třídě zelený diamant, její srdce poskočí radostí. Je přesně tak krásný a tak veliký a tak zelený, jaký vždycky chtěla. Nemůže bez něj být, nemůže bez něj žít! A tak jej ukradne! Z velké radosti je ale najednou velká tíha. Co se to stalo? Líza chce diamant vrátit, ale co když ji někdo uvidí?! Líze za zády stojí špatné svědomí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jsem zlodějka? - Abigail Rayner , Město knih (978-80-758-5753-8)

Jsem zlodějka? - Rayner Abigail

Jsem zlodějka? - Rayner Abigail
Detail

Když Líza uvidí na stole ve třídě zelený diamant, její srdce poskočí radostí. Je přesně tak krásný a tak veliký a tak zelený, jaký vždycky chtěla. Nemůže bez něj být, nemůže bez něj žít! A tak jej ukradne! Z velké radosti je ale najednou velká tíha. Co se to stalo? Líza chce diamant vrátit, ale co když ji někdo uvidí?! Líze za zády stojí špatné svědomí. Upřímný a veselý příběh o krádeži a o odvaze udělat správnou věc pro děti od 5 let. Abigail Rayner je novinářka a autorka dětských knih, pochází z Anglie a v současnosti žije v USA. Molly Ruttan pochází z USA a je vystudovaná grafická designérka a ilustrátorka. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jsem zlodějka? - Rayner Abigail , Pašeráci knih (978-80-757-9025-5)

Zlodejka otcov - Macháčková Monika

Zlodejka otcov - Macháčková Monika
Detail

Keď sa zaľúbiš do muža s minulosťou a záväzkami, čakaj prekvapenia. Príbeh o láske s kvapkou tajomstva, nečakaným zauzlením, troškou pátrania a koncom, aký možno na začiatku nikto nečakal. Manželstvo je dobrý koncept. Aj v dlhoročnom vzťahu, ktorý nie je potvrdený na úrade, sa dá žiť kvalitne. Ten kúsok papiera a vedomie, že máme jedno meno, že sme jedna bunka, je dôležitý. Dáva pocit istoty a pokoja. Dá sa namietať, že mnohí si to tiež mysleli, a dopadli zle. Lenže vravíme o manželstve, ktoré vytvoria tí správni ľudia. Čo k sebe naozaj patria. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zlodejka otcov - Macháčková Monika , Egypťan sinuhet: patnáct knih ze života lékaře ()

Zlodějka mýho táty - Hůlová Petra

Zlodějka mýho táty - Hůlová Petra
Detail

V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu. Naštěstí existuje virtuální platforma plná reálných vrstevníků v podobné situaci a ve společném přesvědčení, že mají právo vyklouznout ze střídavé pasti. Mikiho sebelítost v nebezpečném koktejlu s odhodláním zvrátit situaci za každou cenu vede k nezvladatelné nenávisti, jež systematicky ničí život a veškeré vztahy především jemu samému. Nejde se s knihou neptat, kde začínají a končí naše práva na cokoliv, či jak komplikované břemeno vztahů dokážeme unést. Petra Hůlová opět suverénně vládne slovem, ve svém světě na prahu katastrofy klade čím dál nepříjemnější otázky a rozhodně nenabízí jednoznačné odpovědi. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka mýho táty - Hůlová Petra , Archa knih (978-80-768-3002-8)

Catwoman - Zlodějka duší - Sarah J. Maasová

Catwoman - Zlodějka duší - Sarah J. Maasová
Detail

Je čas zjistit, kolik životů tahle kočka vlastně má. Selina Kyleová se po dvou letech vrací do Gothamu, ovšem tentokrát jako Catwoman. Hraje nebezpečnou hru na kočku a myš, domlouvá zvláštní spojenectví, v noci se zaplétá s Batwingem a ve dne s pekelně krásným sousedem Luciusem Foxem. Přestože si myslí, že své minulosti unikla, šeredně se mýlí. Zvládne obětovat to, co je jejímu srdci nejbližší? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Catwoman - Zlodějka duší - Sarah J. Maasová , Balíček knih boss babiš a rudý zeman

Catwoman Zlodějka duší - Maasová Sarah J.

Catwoman Zlodějka duší - Maasová Sarah J.
Detail

Je čas zjistit, kolik životů tahle kočka vlastně má. Selina Kyleová se po dvou letech vrací do Gothamu, ovšem tentokrát jako Catwoman. Hraje nebezpečnou hru na kočku a myš, domlouvá zvláštní spojenectví, v noci se zaplétá s Batwingem a ve dne s pekelně krásným sousedem Luciusem Foxem. Přestože si myslí, že své minulosti unikla, šeredně se mýlí. Zvládne obětovat to, co je jejímu srdci nejbližší? (patro.cz)

Podobné produkty ako Catwoman Zlodějka duší - Maasová Sarah J. , Zápisník milovnice knih (859-50-5426-436-9)

Zlodějka (978-80-257-0040-2)

Zlodějka (978-80-257-0040-2)
Detail

Kniha - autor Sarah Watersová, 532 stran, česky, pevná s přebalem matná Sarah Watersová, rodem z Walesu (1966), usazená v Londýně, je pokračovatelkou nejlepší tradice anglického románu rozvinuté do výsostně moderní podoby. V románu Zlodějka, odehrávajícím se roku 1862, nás zavádí do Londýna a okolí, do nejrůznějších prostředí a vrstev tehdejší společnosti. Spolu s hlavní hrdinkou, Sue Trinderovou, se ocitáme mezi spodinou živořící v nejubožejších částech Londýna a živící se pochybnými způsoby. Sue se snaží vymanit z prostředí podvodníků, ve kterém vyrostla, a její nelehká cesta je plná nečekaných zákrutů a zvratů. Autorka prokazuje svrchované mistrovství v budování rafinované zápletky i v barvitém líčení postav a prostředí. V jejím románu není nikdy nic tak, jak se čtenáři, ani nedýchajícímu napětím, zdá, a všechno přitom do sebe bezvadně zapadá. Román, psaný vybroušeným stylem, dokonale vystihuje dobu děje, nádherně plyne a unáší čtenáře jako řeka. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka (978-80-257-0040-2) , Clementoni puzzle přehrada z knih 1000 dílků (8005125396030)

Zlodejka otcov (978-80-89950-07-2)

Zlodejka otcov (978-80-89950-07-2)
Detail

Kniha - autor Monika Macháčková, 336 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Keď sa zaľúbiš do muža s minulosťou a záväzkami, čakaj prekvapenia. Príbeh o láske s kvapkou tajomstva, nečakaným zauzlením, troškou pátrania a koncom, aký možno na začiatku nikto nečakal. Manželstvo je dobrý koncept. Aj v dlhoročnom vzťahu, ktorý nie je potvrdený na úrade, sa dá žiť kvalitne. Ten kúsok papiera a vedomie, že máme jedno meno, že sme jedna bunka, je dôležitý. Dáva pocit istoty a pokoja. Dá sa namietať, že mnohí si to tiež mysleli, a dopadli zle. Lenže vravíme o manželstve, ktoré vytvoria tí správni ľudia. Čo k sebe naozaj patria. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlodejka otcov (978-80-89950-07-2) , Dobrodružství milovníka knih (978-80-743-2432-1)

Zlodějka snů (999-00-017-7120-1)

Zlodějka snů (999-00-017-7120-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Jana Javorská, 85 stran Eva tráví většinu času na internetových seznamkách. Ovšem jejím cílem není najít si zde partnera, ale uspokojit mužské touhy všeho druhu. Samozřejmě nic není zadarmo. Její aktivity jí pravidelně vydělávají na slušné živobytí, avšak jen do té doby, než se zamiluje. Jen tehdy je ochotná vyměnit dosavadní život za trvalý vztah, jakmile se domnívá, že už našla toho pravého. Jenže nikdy není nic tak jednoduché, jak vypadá, obzvláště když se náhle odkudsi vynoří tajemný muž, který ví, jak splnit její skryté erotické touhy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka snů (999-00-017-7120-1) , Pět knih mojžíšových (978-80-85924-83-1)

Zlodějka příběhů (978-80-267-0974-9)

Zlodějka příběhů (978-80-267-0974-9)
Detail

Elektronická kniha - Další příběh od královny českých detektivek. - autor Michaela Klevisová, 288 stran Druhá kniha série Josef Bergman od královny českých detektivek Šéfka televizního scenáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a je na charizmatickém inspektorovi Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů.Napsali o knize Zlodějka příběhů"Dobře a čtivě napsaná česká detektivka. Příběh je logický, propracovaný a věrohodný. Vraha jsem neodhalila. Zápletka byla nekomplikovaná, knížka žádná hluchá místa. Natáčení nekonečného seriálu mě v příběhu bavilo . Zatím to nejlepší , co jsem od autorky četla."čtenářské... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka příběhů (978-80-267-0974-9) , Deset knih o architektuře (978-80-86410-82-1)

Jsem zlodějka? (978-80-262-1640-7)

Jsem zlodějka? (978-80-262-1640-7)
Detail

Kniha - autor Abigail Rayner, 40 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Když Líza uvidí na stole ve třídě zelený diamant, její srdce poskočí radostí. Je přesně tak krásný a tak veliký a tak zelený, jaký vždycky chtěla. Nemůže bez něj být, nemůže bez něj žít! A tak jej ukradne! Z velké radosti je ale najednou velká tíha. Co se to stalo? Líza chce diamant vrátit, ale co když ji někdo uvidí?! Líze za zády stojí špatné svědomí. Upřímný a veselý příběh o krádeži a o odvaze udělat správnou věc pro děti od 5 let. Abigail Rayner je novinářka a autorka dětských knih, pochází z Anglie a v současnosti žije v USA. Molly Ruttan pochází z USA a je vystudovaná grafická designérka a ilustrátorka. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jsem zlodějka? (978-80-262-1640-7) , Kniha bajky: dvanáct knih (978-80-7529-111-0)

Zlodějka příběhů (978-80-267-2200-7)

Zlodějka příběhů (978-80-267-2200-7)
Detail

Kniha - autor Michaela Klevisová, 288 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Šéfka televizního scenáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a je na charizmatickém inspektorovi Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka příběhů (978-80-267-2200-7) , Balíček knih pro uchování vzpomínek babičko, vyprávěj a dědečku, vyprávěj

Zlodějka mýho táty (978-80-7215-582-8)

Zlodějka mýho táty (978-80-7215-582-8)
Detail

Kniha - autor Petra Hůlová, 276 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V novém románu Petry Hůlové Zlodějka mýho táty nesnáší desetiletý Miky střídavou péči, nové sourozence a mobilové dny macechy, co podle Mikyho jemu a jeho bráchům ukradla tátu. Naštěstí existuje virtuální platforma plná reálných vrstevníků v podobné situaci a ve společném přesvědčení, že mají právo vyklouznout ze střídavé pasti. Mikiho sebelítost v nebezpečném koktejlu s odhodláním zvrátit situaci za každou cenu vede k nezvladatelné nenávisti, jež systematicky ničí život a veškeré vztahy především jemu samému. Nejde se s knihou neptat, kde začínají a končí naše práva na cokoliv, či jak komplikované břemeno vztahů dokážeme unést. Petra Hůlová opět suverénně vládne slovem, ve svém světě na prahu katastrofy klade čím dál nepříjemnější otázky a rozhodně nenabízí jednoznačné odpovědi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka mýho táty (978-80-7215-582-8) , Dvanáct knih o hornictví a hutnictví (80-7225-057-4)

Catwoman - Zlodějka duší (978-80-754-4753-1)

Catwoman - Zlodějka duší (978-80-754-4753-1)
Detail

Elektronická kniha - Po Wonder Woman a Batmanovi přichází třetí díl úspěšné série o mládí superhrdinů. Kočičí žena z pera bestsellerové Sarah J. Maasové. - ze série DC Icons, autor Sarah J. Maasová, 392 stran Po Wonder Woman a Batmanovi přichází třetí díl úspěšné série o mládí superhrdinů. Kočičí žena z pera bestsellerové Sarah J. Maasové. Je čas zjistit, kolik životů tahle kočka vlastně má. Selina Kyleová se po dvou letech vrací do Gothamu, ovšem tentokrát jako Catwoman. Hraje nebezpečnou hru na kočku a myš, domlouvá zvláštní spojenectví, v noci se zaplétá s Batwingem a ve dne s pekelně krásným sousedem Luciusem Foxem. Přestože si myslí, že své minulosti unikla, šeredně se mýlí. Zvládne obětovat to, co je jejímu srdci nejbližší? (alza.cz)

Podobné produkty ako Catwoman - Zlodějka duší (978-80-754-4753-1) , Patrik hartl dárkový box pěti knih (978-80-7611-111-0)

Catwoman Zlodějka duší (978-80-7544-753-1)

Catwoman Zlodějka duší (978-80-7544-753-1)
Detail

Kniha - autor Sarah J. Maasová, 392 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Je čas zjistit, kolik životů tahle kočka vlastně má. Selina Kyleová se po dvou letech vrací do Gothamu, ovšem tentokrát jako Catwoman. Hraje nebezpečnou hru na kočku a myš, domlouvá zvláštní spojenectví, v noci se zaplétá s Batwingem a ve dne s pekelně krásným sousedem Luciusem Foxem. Přestože si myslí, že své minulosti unikla, šeredně se mýlí. Zvládne obětovat to, co je jejímu srdci nejbližší? (alza.cz)

Podobné produkty ako Catwoman Zlodějka duší (978-80-7544-753-1) , Knihožrouti kdo se zakousl do knih? (978-80-7684-027-0)

Zlodějka knih (BLU-RAY)

Zlodějka knih (BLU-RAY)
Detail

Síla slov a fantazie je ukrytá v knihách. Ale jen pro toho;kdo je umí a chce přečíst.Film Zlodějka knih ()vypráví příběh Liesel;která se během druhé světové války dostane do pěstounské rodiny Hanse Hubermanna a jeho ženy Rosy;aby zde začala nový život. Síla slov a fantazie je ukrytá v knihách. Ale jen pro toho, kdo je umí a chce přečíst. Film Zlodějka knih vypráví příběh Liesel (Sophie Nélisse), která se během druhé světové války dostane do pěstounské rodiny Hanse Hubermanna (Geoffrey Rush) a jeho ženy Rosy (Emily Watsonová), aby zde začala nový život. Liesel se snaží zapadnout – doma i ve škole, kde si z ní spolužáci utahují, protože neumí pořádně číst. Liesel je odhodlaná situaci změnit s jednostrannou posedlostí rodícího se učence. A získá k tomu pomoc svého dobrosrdečného nového tatínka. Hans se s Liesel učí dny i noci, během nichž se Liesel snaží podrobně prostudovat svoji první knihu, Hrobníkovu příručku, kterou si tajně „odnesla" z pohřbu svého bratra. Liesel se také spřátelí s jejich novým hostem, židovským uprchlíkem Maxem (Ben Schnetzer), kterého před nacisty skrývají ve sklepě. A právě Max je dalším, kdo ji povzbuzuje ve čtení a v touze po vzdělání. Postupně se mění i její přátelství s mladým sousedem Rudym (Nico Liersch), který Liesel sice škádlí, ale přitom se do ní zamiluje. Dobu plnou utrpení a strádání pak všichni společně překonávají pomocí knih, které nejen pro sebe Liesel krade v knihovně místního starosty. A postupně se naučí vážit si nejen síly slov, ale i moci nad nimi.Bonusy:• Skrytá pravda: Román Zlodějka knih ožívá• Inspirativní dějiny • Hledání zlodějky a její rodiny • Probouzení minulosti k životu • Legenda a hudba• Vynechané scény (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Zlodějka knih (BLU-RAY) , 3 černobílé plovoucí mdf police \ kostky na vystavování knih a dvd

Michaela Klevisová 2: Kroky vraha, Zlodějka příběhů, Dům na samotě, Ostrov šedých mnichů (978-80-267-2310-3)

Michaela Klevisová 2: Kroky vraha, Zlodějka příběhů, Dům na samotě, Ostrov šedých mnichů (978-80-267-2310-3)
Detail

Kniha - autor Michaela Klevisová, 1320 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kriminalista Josef Bergman hledá ve čtyřech samostatných příbězích pachatele vražd, které se odehrávají v pražském lesoparku (Kroky vraha), v zapadlé vesnici (Dům na samotě), v prostředí televizního seriálu (Zlodějka příběhů) i na odlehlé pláži v Holandsku (Ostrov šedých mnichů). Napínavé vyšetřování odhaluje spletité mezilidské vztahy a příčiny vedoucí ke spáchání zločinu. Ať už je vrahem kdokoliv, zkušenému Josefu Bergmanovi nakonec neunikne. (alza.cz)

Podobné produkty ako Michaela Klevisová 2: Kroky vraha, Zlodějka příběhů, Dům na samotě, Ostrov šedých mnichů (978-80-267-2310-3) , Bílá plovoucí nástěnná police z mdf na ukládání\vystavování knih\dvd

Kniha bolesti - e-kniha

Kniha bolesti - e-kniha
Detail

eBook:,To nejlepší z českého a slovenského pochmurného undegroundu Povídky v této knize spojuje jeden ústřední motiv – bolest. Bolest, ať už tělesná nebo duševní, je zároveň ústředním motivem našeho života. Ten se odehrává ve stínu utrpení; ať už tajemně tichého, anebo mučivě burácejícího. Hrdinové příběhů v této knize by o tom mohli vyprávět. Sám si ty příběhy poslechneš, milý čtenáři, ale jen pod podmínkou, že se odvážíš obrátit list a vstoupit na území, kde krutě vládne bolest a hrůza. Na cestu tě vyprovodí Martin Moudrý, Jiří W. Procházka, Dušan D. Fabian, Hanina Veselá, Marja Holecyová, Milan Petrák, František Jirka, Janko Iša, Anna Šochová, Daniel Tučka a Mark E.Pocha, který knihu taky sestavil. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kniha bolesti - e-kniha

Velká kniha pohádek - e-kniha

Velká kniha pohádek - e-kniha
Detail

eBook:,Kamarádi z Disney Junior jsou tu s vámi! Právě držíte v ruce dárkové vydání nejkrásnějších pohádek s oblíbenými hrdiny z řady Disney Junior. Přečtěte si kouzelné příběhy z Nádhernie o Sofii První, o léčení hraček doktorky Plyšákové, o Minnie a jejím mašlo-butiku, o napínavých dobrodružstvích kamarádů z Mickeyho klubíku i o tom, co v Zemi Nezemi zažili Jake a jeho parta v boji s piráty! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Velká kniha pohádek - e-kniha

Kniha M - Peng Shepherd - e-kniha

Kniha M - Peng Shepherd - e-kniha
Detail

eBook:,Zmizení stínu Hemua Džóšiho během tradičního indického festivalu rozpoutá vlnu pozdvižení a úžasu. Celý svět okouzleně sleduje neuvěřitelné činy Hemua, který se ztrátou stínu získá nové, neuvěřitelné schopnosti. Stejně fascinovaně pozoruje Hemua i Mahnaz Ahmadiová, nadějná mladá lukostřelkyně z Teheránu, která díky svému talentu dostala životní příležitost dostat se na olympiádu. Když se začnou stíny odpoutávat i od dalších lidí, napětí ve světě narůstá – tím spíš, že nestinnost se začne šířit jako lavina a moc, kterou s sebou přináší, není zadarmo. Maxine Webberová a Orlando Čang jsou mladí manželé, kteří se snaží společně čelit nástrahám tohoto nového světa, přeměněného k nepoznání vzpomínkami nestinných lidí. Vedou si celkem dobře, do doby, než o stín přijde i Max. Ory i jeho žena Max se ocitají v obtížné situaci, protože Maxiny vzpomínky se pomalu vytrácejí, a ani jeden z nich neví, jak dlouho ještě Max vydrží. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kniha M - Peng Shepherd - e-kniha

Účetnictví – Velká kniha příkladů - e-kniha

Účetnictví – Velká kniha příkladů - e-kniha
Detail

eBook:,Nové vydání publikace Účetnictví – velká kniha příkladů už tradičně zohledňuje aktuální změny v legislativě. Jedinečnost knihy spočívá v praktické ukázce všech účetních dokladů a v souhrnném příkladu na sestavení účetní závěrky podle českých účetních pravidel. Je určena nejen odborníkům z oblasti financí a účetnictví a studentům tohoto oboru, ale i těm, kteří chtějí porozumět finanční stránce podnikání. Kromě samotného účtování najdete v této knize také odpovědi na otázky: •Jaké změny přináší do účetnictví nový občanský zákoník? •Jaké jsou rozdíly mezi českou účetní legislativou a IFRS? •Jak naložit s mimořádnými daňovými odpisy? •Jaký typ kalkulace je vhodný pro dané účely? •Co znamenají finanční ukazatele užívané pro finanční řízení? •Co si počít s datovou schránkou? •Jak přejít z daňové evidence na účetnictví? „Publikace svědčí o erudovanosti autorského kolektivu, kdy se tvůrčí řešení opírá jak o zkušenosti, tak o teoretické znalosti. Protože teoretický výklad je vhodně doplněn řadou praktických návodů, tabulek a schémat a řeší časté problémy, s nimiž se lze v praxi setkat, dochází k optimálnímu skloubení výkladu metodiky s aplikací v praxi.“ —doc. Ing. Marie Paseková, Ph.D., Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky Autorský kolektiv: Doc. Ing. Jiří Strouhal, Ph.D., působí na Katedře podnikové ekonomiky VŠE v Praze. Kromě toho se věnuje profesi analytika v oblasti účetnictví a financí a lektorské činnosti. V rámci systému certifikace účetní profese v ČR dosáhl stupně Účetní expert. Od roku 2011 je prezidentem Komory certifikovaných účetních České republiky. Je držitelem osvědčení ACCA pro školitele IFRS a členem Evropské účetní asociace (EAA). Věnuje se publikační činnosti v oblasti finančního řízení a účetnictví. Ing. Renata Židlická dokončila v roce 2004 inženýrské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor Účetnictví a finanční řízení podniku. Věnuje se účetní praxi a odbornému vzdělávání v této oblasti. Ing. Zdenka Cardová pracuje od roku 1994 jako auditorka. Dříve působila jako odborná asistentka na Katedře finančního účetnictví a auditingu VŠE v Praze, kde se zaměřovala na problematiku účetnictví malých a středních podniků. V rámci systému certifikace účetní profese v ČR byla v letech 2008–2012 zkušební komisařkou pro oblast auditingu a vnitřní kontroly. Věnuje se publikační činnosti ve svém oboru. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Účetnictví – Velká kniha příkladů - e-kniha

Tajemství knihy - Michal Ajvaz - e-kniha

Tajemství knihy - Michal Ajvaz - e-kniha
Detail

eBook:,Michal Ajvaz, jak bylo už vícekrát řečeno, píše stále jednu knihu. V roce 1989 se knížkou Vražda v hotelu Intercontinental představil jako výborný básník, později knihami Druhé město a Tyrkysový orel prokázal, že je výborný prozaik, a po přečtení ne-beletristických textů v Tajemství knihy vám nezbyde než se smířit s tím, že je také skvělý esejista. Většina textů z této knihy byla v minulosti, ve větších časových odstupech, již publikována, převážně v Literárních novinách. Teprve jejich soubor ovšem potvrzuje to, co už bylo řečeno výše: Michal Ajvaz píše stále jednu knihu — a ta kniha je velice dobrá. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajemství knihy - Michal Ajvaz - e-kniha

Kniha obřadů - Sandra Ingermanová - e-kniha

Kniha obřadů - Sandra Ingermanová - e-kniha
Detail

eBook:,PROVÁDÍME OBŘADY, abychom vyznačili důležité události a oslavili svátky – náš moderní přístup však pouze klouže po povrchu jejich skutečného potenciálu. S Knihou obřadů šamanská učitelka Sandra Ingermanová předkládá bohatý a praktický zdroj pro vytváření obřadů plných radosti, smyslu a magie. „Dychtivě se snažíme spojit s něčím širším než jen s tím, co prožíváme prostřednictvím svých běžných smyslů v materiálním světě,“ píše Sandra. „Prováděním obřadů vstoupíte do krásné a kreativní síly, kterou jste si možná nikdy ani nepředstavovali.“ Kniha obřadů splétá šamanská učení s příběhy, příklady a nápomocnými vhledy a zabývá se: součástmi obřadu – včetně stanovení si silných záměrů, opuštění všedních starostí, přípravy prostoru a hladkého vyřešení neočekávaného, pokyny pro samostatnou práci, pro práci v komunitě a prostřednictvím virtuálních obřadů, invokací elementů, přírodního světa, duchů předků a božské energie, obřady pro svatby, narození, přechodové rituály, pohřby, úctyhodné zakončení a nové začátky, obřady pro energetickou rovnováhu – léčení a požehnání, vyřešení posvátných smluv, zbavení se omezujících představ, vytváření modlitebních stromů atd., životem samotným jako obřadem – jak celý svůj život prostoupit obřadnou praxí od péče o zahradu nebo renovace vlastního domova či kanceláře až po pomoc s léčením naší planety. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kniha obřadů - Sandra Ingermanová - e-kniha

Sběrná kniha - Pavel Kosatík - e-kniha

Sběrná kniha - Pavel Kosatík - e-kniha
Detail

eBook:,„Když člověk bydlí na Václaváku, nemůže si představovat, že unikne dějinám,“ říká dokumentaristka Helena Třeštíková, která se narodila přímo v jednom z domů na slavném pražském náměstí.Moderní československé a posléze české dějiny zachytila jako nikdo jiný, místo politiků a velkých událostí sledovala v Manželských etudách obyčejné rodiny. Díky unikátní technice sběrného dokumentu, kterou někdo nazývá také posedlostí uplývajícím časem, zpřítomnila proměnu společenských poměrů i způsobu života jednotlivců. Nyní si sama vyzkoušela jaké to je stát se objektem, známý spisovatel Pavel Kosatík přináší nejucelenější pohled na život Heleny Třeštíkové od jejího dětství do současnosti.Režisérka vypráví o vlastní rodině i účinkujících, kteří se často stávají jejími pomyslnými členy. Natož když se protagonista do režisérky zamiluje. Odhaluje zrození filmového stylu, vzpomíná na svoje vzory i na to, jak se sběrný dokument za čtyřicet let proměnil. Nechybí ani otázky související s etikou jejího přístupu, okolnostmi vzniku nejvýznamnějších filmů i jejího působení v politice, které sama považuje za svůj největší omyl. I tyto otázky mohou být překvapivě osobní.O AutorechHelena Třeštíková (1949) je významná česká filmová dokumentaristka, jejíž jméno je spojeno s metodou časosběrného dokumentu. K vrcholům jejího díla patří televizní cyklus Manželské etudy (1. série 1987, 2. série 2006, 3. série se připravuje na rok 2017) a dále celovečerní filmy Marcela (2006), René (2008), Katka (2009), Soukromý vesmír (2011), Mallory (2015) a další. V poslední době na sebe upozornila filmovým portrétem herečky Lídy Baarové Zkáza krásou (2016). Spisovatel a scenárista Pavel Kosatík (1962) je autorem řady monografií význačných osobností české historie a kultury (například Olga Havlová, Pavel Kohout, Ferdinand Peroutka, Přemysl Pitter, Pavel Tigrid, Jarmila Novotná), televizních scénářů, originálních sond do české historie - jako jsou knihy České snění (2010) nebo České okamžiky (2011) - a dalších děl. Získal mnohá ocenění, mj. Cenu Toma Stopparda (2001) či Cenu Ferdinanda Peroutky (2009). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sběrná kniha - Pavel Kosatík - e-kniha

Tajná kniha - Irena Obermannová - e-kniha

Tajná kniha - Irena Obermannová - e-kniha
Detail

eBook:,Některá setkání s člověkem zacloumají. Jedno takové zažívá hrdinka této knihy. Potká muže, do něhož se hned první večer zamiluje, a síla tohoto citu ji samotnou překvapí. Ocitá se tak ze dne na den mezi dvěma muži. S tím prvním prožila mnoho let a až dosud se domnívala, že jde o poklidný, vyrovnaný vztah. Ten druhý všechno převrátí vzhůru nohama. A tak jí nezbývá než přemýšlet o slovech své osobní čarodějnice: "Jaké větší nakopnutí bys potřebovala, abys zjistila, že tvůj život není v pořádku?" (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tajná kniha - Irena Obermannová - e-kniha

Motýlí kniha - kolektiv autorů - e-kniha

Motýlí kniha - kolektiv autorů - e-kniha
Detail

eBook:,Představte si, že vaše kůže je křehká jako motýlí křídla. I šev na oblečení vás poraní. Občas nemůžete polknout, jícnem nic neprojde. Jaké to je, žít s takovou křehkostí, by vám pověděla Olga Joklová, která takzvanou nemocí motýlích křídel trpěla. Bohužel už to osobně udělat nemůže. Olga strávila většinu svého života tím, že upřímně o svém onemocnění mluvila a snažila se tak pomoci všem, kteří se s ním narodili, a otevřít oči těm, kteří nemají o podobné bolesti tušení. Olga si své myšlenky a postřehy zapisovalado nejrůznějších deníků a sešitů. Na její záznamy nyní vlastními povídkami navazují Petr Borkovec, Marek Šindelka, Lucie Faulerová, Jakub König, Jonáš Zbořil, Anna Bolavá a A. Gravensteen. Ilustracemi je doprovodil Lukáš Musil. Vznikl tak pestrý povídkový soubor, který je zároveň vzpomínkou na jednu neobyčejnou ženu a poctou všem křehkým a statečným. Jeho koupí přispějete organizaci Debra, která lidem s nemocí motýlích křídel pomáhá prožít co nejvíce a trpět co nejméně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Motýlí kniha - kolektiv autorů - e-kniha

Kniha SLOU - Kamila Boudová - e-kniha

Kniha SLOU - Kamila Boudová - e-kniha
Detail

eBook:,Zpomalte a možná zjistíte, že už máte vše, co jste hledali Svět se zrychluje. Máme všeho čím dál víc a přeci jen nám pořád něco chybí. Lidstvo sužují stále nové civilizační nemoci a navzdory nevídanému materiálnímu blahobytu nám pocit štěstí proplouvá mezi prsty. Co s tím? Můžeme zpomalit. Pozvěme pomalost do svého života – šatníku, kuchyně, ložnice, nakupování, vyhazování i cestování. Ve SLOU najdeme, jak nechat pomalost prostoupit svou mysl a celé tělo. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kniha SLOU - Kamila Boudová - e-kniha

Časodějná kniha - Natalja Ščerba - e-kniha

Časodějná kniha - Natalja Ščerba - e-kniha
Detail

eBook:,Bonusová kniha pro všechny fanoušky série Časodějové. Časodějná kniha je skutečný poklad pro všechny fanoušky série Časodějové. Přináší vzácná svědectví o klíčnících i velikých časodějích, ale také o Eflaře, jejích velkolepých zámcích a neobyčejných zvířatech. Najdete zde staré legendy, kodex časoděje nebo recepty na oblíbená jídla Rodiona Hardiuse. Také se dozvíte, jakou roli sehrál tento tajemný časoděj při nastolení Nového Času. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Časodějná kniha - Natalja Ščerba - e-kniha

Tahle kniha - Petr Pichl - e-kniha

Tahle kniha - Petr Pichl - e-kniha
Detail

eBook:,Básnická sbírka, která v historii české literatury vyšla v roce 2006 vůbec jako první v podobě trojkombinace – kniha, CD a DVD v jednom. Autorem je Petr Pichl, kromě jiného i malíř. Píše verše uhrančivě melancholické a zdánlivě posmutnělé, nejednou ale mají uvnitř skrytou dávku jemného a podivuhodně přesného humoru. V momentech, kdy oslavují ženu jako věčnou inspiraci umělců, jsou snad nejkrásnější. Titul ilustroval Miroslav Rubík. Po smrti recitátora Miroslava Moravce byl projekt vydán v pozměněné podobě pod názvem Chvíle posvátná. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tahle kniha - Petr Pichl - e-kniha

Kniha přívlače - Václav Fikar - e-kniha

Kniha přívlače - Václav Fikar - e-kniha
Detail

eBook:,Jedinečná publikace o lovu dravých ryb přívlačí patří mezi nejkomplexnější knihy, které se nejen u nás, ale i v celé Evropě v posledních třiceti letech objevily. Její autor Václav Fikar, mezinárodně známý odborník, publicista a autor mnoha knih s rybářskou tematikou, v ní na základě osobních dlouholetých zkušeností fundovaně, ale přitom čtivě vysvětluje principy a osvědčené postupy a pomůcky této jedinečné rybářské disciplíny. Po základním rozdělení přívlače se velmi podrobně a systematicky zabývá zásadními nástroji rybářova úspěchu – umělými nástrahami, a představuje celou škálu woblerů, rotačních třpytek, plandavek, marmyšek, gumových nástrah a jigstreamerů. Poskytuje užitečné rady, jak důležité je zvolit správný tvar a barvu pro tu kterou příležitost a rybu, jež dokládá cennými příklady ze své rybářské praxe. Důraz klade i na výběr odpovídajícího prutu a vlasce. Velkou pozornost věnuje i popisu vod, kde se různé druhy dravých ryb vyskytují, a vlivu počasí na úspěšnost lovu. Zásadní část publikace představuje portréty jednotlivých rybích predátorů – okouna, candáta, bolena, jelce, sumce a štiky, i techniky a nástrahy, které povedou k jejich úspěšnému lovu. Kniha vyniká atraktivním grafickým zpracováním a množstvím výjimečných barevných fotografií názorně ilustrujících zasvěcený výklad. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kniha přívlače - Václav Fikar - e-kniha

Získejte z e-knih trojnásobek užitku - rychločtení e-knih - David Gruber - e-kniha

Získejte z e-knih trojnásobek užitku - rychločtení e-knih - David Gruber - e-kniha
Detail

eBook:,Bez této e-knihy jste jen standardním čtenářem naučných e-knih. S touto e-knihou má pro vás každá dosavadní i další pořízená naučná e-kniha libovolné tématiky třikrát vyšší hodnotu. Mnohem lépe si budete umět vybírat e-knihy ke čtení a studování. Příjemným překvapením může být i kapitola o lepším čtení a prožívání beletristických e-knih, kde je ovšem jakékoliv usilovné zrychlování vyloučeno. Tato e-kniha má tedy dvojí význam: Jednak sama o sobě, pro váš osobní rozvoj, jednak jako pomůcka k jakékoliv další e-knize, zejména naučné, kterou si pořídíte. Jednou koupíte, mnohokrát využijete. Z obsahu: E-knihy jsou zde Ekonomie učení Nakolik se tato e-kniha týká naučných témat a nakolik beletrie? Konkrétní příklad o propojení a prolínání Fáze těžení z e-knih Před prvním čtením Výběr e-knihy aneb Co vyčteme z řádků i mezi řádky Vybírat ke koupi podle autora nebo podle tématiky? Výběr podle autora Výběr podle tématiky Příklad na návaznost témat Máte vybráno téma e-knihy? Co tedy dále? První čtení e-knihy Pět stylů čtení klasických knih a e-knih Praktické způsoby čtení knih Orientační čtení – skipping Název, popřípadě podtitul Autor Tiráž Úvod a závěr Nadpisy kapitol, mezititulky kapitol Pasáže tučné, popřípadě kurzívové Dvojtečky, vykřičníky, otazníky, úvozovky Začátky a konce odstavců Shrnutí v úvodech a na koncích kapitol Celkový závěr Kontrolní otázky za kapitolami Grafy, schémata, tabulky Poznámky pod čarou Rejstříky Seznam literatury Informace na klopách obálky a v bezprostředním blízkosti přední i zadní strany obálky Pokračování kapitoly o skippingu Kurzorické čtení – scanning Selektivní čtení – skimming Rychlostudium e-knih Diskuse s jinými lidmi o přečteném a nastudovaném Jak často opakovat, jak často si pustit e-knihu znovu Kapitola k lepšímu vytěžení z beletristických e-knih (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Získejte z e-knih trojnásobek užitku - rychločtení e-knih - David Gruber - e-kniha

Město knih - Akram El-Bahay - e-kniha

Město knih - Akram El-Bahay - e-kniha
Detail

eBook:,Sam je zloděj, kterému se pomocí lsti podaří získat práci u palácové stráže v Mýtii. Sní o novém životě a velkých úkolech. O slávě a cti ve službách Bílého krále.Když se však dozví, že jeho posláním má být hlídání obrovské knihovny pod městem, je rozčarovaný. Takovou službu si nepředstavoval. Co může být mezi starými zaprášenými knihami jiného než smrtelná nuda?Časem ovšem zjišťuje, jak moc se mýlil.… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Město knih - Akram El-Bahay - e-kniha

Zlatá kniha písniček - Petra Řezníčková - e-kniha

Zlatá kniha písniček - Petra Řezníčková - e-kniha
Detail

eBook:,Více než 100 nejkrásnějších českých lidových písniček doprovázených ilustracemi Petry Řezníčkové. Výpravný zpěvníček, podle kterého si mohou zazpívat malí i velcí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zlatá kniha písniček - Petra Řezníčková - e-kniha

Velká kniha automobilů - Radek Chajda - e-kniha

Velká kniha automobilů - Radek Chajda - e-kniha
Detail

eBook:,Pro malé i velké nadšence automobilového světa! Dozvíte se vše od počátků automobilismu až po nejnovější novinky techniky. Který vůz je nejrychlejší? A který nejmenší? A proč jezdíme na benzín a naftu? Jsou elektromobily řešením pro budoucnost? Nejen na tyto otázky odpovídá publikace popularizátora vědy Radka Chajdy. Čeká vás řada šílených vynálezů k pobavení, ale i kvízové otázky a úkoly, které prohloubí vaše znalosti. Sedni za volant a projeď se světem na čtyřech kolech! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Velká kniha automobilů - Radek Chajda - e-kniha

Kniha skřítků náladovníčků - Dagmar Medzvecová - e-kniha

Kniha skřítků náladovníčků - Dagmar Medzvecová - e-kniha
Detail

eBook:,Řádí u vás doma náladovníčci? Kniha vás naučí rozeznat je a rozkryje vám nejedno tajemství běžných situací, ve kterých se ocitáte se svými dětmi. Náladovníčci jsou malí skřítkové žijící bezpečně ukryti v tajemných cestách dětských hlaviček a v zákoutích jejich pokojíků. Mají na starosti nálady, rozhodování, rozmary, chování a mnoho dalšího. Pusťte se do čtení a sami se přesvědčte, zdali se u vás některý z náladovníčků také nezabydlel. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kniha skřítků náladovníčků - Dagmar Medzvecová - e-kniha

Kniha ztracených věcí - John Connolly - e-kniha

Kniha ztracených věcí - John Connolly - e-kniha
Detail

eBook:,Dvanáctiletý David se snaží vyrovnat se smrtí své matky. Cítí se opuštěný, společnost mu dělají pouze knížky. A ty k němu začnou šeptem promlouvat... Příběh o smutku a o ztrátě, o věrnosti, o lásce, o válce a o zázračné síle vyprávěných příběhů. Kniha ztracených věcí vychází v češtině podruhé, tentokrát obohacená o dva bonusové příběhy, které autor napsal pro speciální edici publikovanou 10 let od prvního vydání. Obálku vytvořila Renáta Fučíková. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kniha ztracených věcí - John Connolly - e-kniha

Malá kniha zdravia - Stanislav Hoferek - e-kniha

Malá kniha zdravia - Stanislav Hoferek - e-kniha
Detail

eBook:,Malá kniha zdravia je naozaj maličkou publikáciou. Obsahuje viac či menej známe informácie o ľudskom tele a o tom, ako funguje. Jednoduché čítanie vhodné predovšetkýḿ pre ľudí s nadváhou alebo obezitou, alebo celkovo pre ľudí, ktorí chcú zhodiť prebytočné kilogramy. Zdravie, výživa, stratovanie a v neposlednom rade pohyb. Kniha s tipmi, informáciami o diete či hladovke a informuje aj o takých na prvý pohľad nesúvisejúcich veciach, ako je sledovanie televízie alebo BMI kalkulačky. Na jednoduchých príkladoch vysvetľuje základné princípy životosprávy a odporúča, čomu je rozhodne dobré vyhnúť sa. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malá kniha zdravia - Stanislav Hoferek - e-kniha
Zlodějka knih (knižní edice) - DVD (D007194), Zlodějka (978-80-257-0040-2), Zlodějka snů (999-00-017-7120-1), Zlodějka příběhů (978-80-267-2200-7), Zlodějka příběhů (978-80-267-0974-9), Jsem zlodějka? (978-80-262-1640-7), komplet knih hra o truny, Získejte z e-knih trojnásobek užitku - rychločtení e-knih (978-80-856-2493-9), Zlodějka mýho táty (978-80-7215-582-8), Catwoman - Zlodějka duší (978-80-754-4753-1), Catwoman Zlodějka duší (978-80-7544-753-1), Balíček knih z humorné série Aristokratka, Město knih (978-80-758-5753-8), Pašeráci knih (978-80-757-9025-5), Egypťan Sinuhet: patnáct knih ze života lékaře (), Archa knih (978-80-768-3002-8), Balíček knih Boss Babiš a Rudý Zeman, Zápisník milovnice knih (859-50-5426-436-9), Clementoni Puzzle Přehrada z knih 1000 dílků (8005125396030), Dobrodružství milovníka knih (978-80-743-2432-1), Pět knih Mojžíšových (978-80-85924-83-1), Deset knih o architektuře (978-80-86410-82-1), Kniha Bajky: Dvanáct knih (978-80-7529-111-0), Balíček knih pro uchování vzpomínek Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj, Dvanáct knih o hornictví a hutnictví (80-7225-057-4), Patrik Hartl Dárkový box pěti knih (978-80-7611-111-0), Knihožrouti Kdo se zakousl do knih? (978-80-7684-027-0), 3 černobílé plovoucí MDF police \ kostky na vystavování knih a DVD, Bílá plovoucí nástěnná police z MDF na ukládání\vystavování knih\DVD