Zikmund a hanzelka v japonsku 1963 (2 dvd) - dvd (860)

Produkt Zikmund a hanzelka v japonsku 1963 (2 dvd) - dvd (860) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Zikmund a hanzelka v japonsku 1963 (2 dvd) - dvd (860) upraviť a produkt hľadať znova.

Zikmund a Hanzelka v Japonsku 1963 (2 DVD) - DVD (860)

Zikmund a Hanzelka v Japonsku 1963 (2 DVD) - DVD (860)
Detail

Film na DVD - 21 dokumentů a Zvláštní zpráva č. 3 z Japonska Výprava Z+H strávila v Japonsku 7 měsíců od února do září 1963. Projela všechny čtyři ostrovy - Honšú, Šikoku, Kjúšú i Hokkaidó - a poznávala tradiční i moderní Japonsko: sumo, riokany, kaligrafii, ale také nejrychlejší vlak světa, jadernou elektrárnu, automobilku Toyota. O japonské skutečnosti vznikla tzv. Zvlášní zpráva číslo 3, určená vedení Akademie věd a vedení KSČ. Popisují zde japonskou ekonomiku a analyzují předpoklady jejího rychlého růstu. Část zprávy byla publikována v jediném rozhovoru o Japonsku v roce 1964 v týdeníku Kulturní tvorba a vzbudila velký ohlas. Po roce 1968 bylo publikování H+Z zakázáno a poznámky z Japonska nebyly nikdy zpracovány do reportáží ani knih. Filmy z Japonska od r. 1965 nebyly promítány a fotografie jsou publikovány poprvé. DISK 1 10 dokumentů z cesty po Japonsku TITULKY: anglické a české pro neslyšící BONUSY Miroslav Zikmund vzpomíná, 41 min. (natočeno... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zikmund a Hanzelka v Japonsku 1963 (2 DVD) - DVD (860) , Zikmund a hanzelka v japonsku 1963 (2 dvd) - dvd (860)

Hanzelka / Zikmund v Japonsku kolekce (2 DVD)

Hanzelka / Zikmund v Japonsku kolekce (2 DVD)
Detail

21 dokumentů a Zvláštní zpráva č. 3 z Japonska. Výprava Z+H strávila v Japonsku 7 měsíců od února do září 1963. Projela všechny čtyři ostrovy - Honšú, Šikoku, Kjúšú i Hokkaidó - a poznávala tradiční i moderní Japonsko: sumo, riokany, kaligrafii, ale také nejrychlejší vlak světa, jadernou elektrárnu, automobilku Toyota.O japonské skutečnosti vznikla tzv. Zvlášní zpráva číslo 3, určená vedení Akademie věd a vedení KSČ. Popisují zde japonskou ekonomiku a analyzují předpoklady jejího rychlého růstu. Část zprávy byla publikována v jediném rozhovoru o Japonsku v roce 1964 v týdeníku Kulturní tvorba a vzbudila velký ohlas.Po roce 1968 bylo publikování H+Z zakázáno a poznámky z Japonska nebyly nikdy zpracovány do reportáží ani knih. Filmy z Japonska od r. 1965 nebyly promítány a fotografie jsou publikovány poprvé.DISK 1 10 dokumentů z cesty po JaponskuTITULKY: anglické a české pro neslyšící BONUSY Miroslav Zikmund vzpomíná, 41 min. (natočeno 28.11.2013 ve Zlíně), fotografie, biografie TITULKY: české pro neslyšícíDISK 2 11 dokumentů z cesty po Japonsku TITULKY: anglické a české pro neslyšící BONUSY Záznam japonské televize z účasti H+Z v japonském televizním zábavném kvízu „Mé tajemství“, Zvláštní zpráva č. 3, fotografie, DVD ROM, prezentace expozice Muzea JV Moravy ve Zlíně TITULKY: české pro neslyšící (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hanzelka / Zikmund v Japonsku kolekce (2 DVD) , Cestovatele hanzelka a zikmund sberatelska kolekce 11 dvd

Hanzelka / Zikmund v Sovětském Svazu (2 DVD)

Hanzelka / Zikmund v Sovětském Svazu (2 DVD)
Detail

20 dokumentů z legendární druhé cesty. Cesta inženýrů Hanzelky a Zikmunda napříč Sovětským svazem v letech 1963 a 1964 nebyla nikdy literárně zpracována. Jediným uceleným dokumentem jsou krátké filmy, které byly během cesty natočeny a postupně vysílány v Československé televizi, a několik tisíc fotografií dosud nepublikovaných. Po roce 1968 však bylo dílo Hanzelky a Zikmunda odstraněno jak z veřejných knihoven, tak i z Československé televize a filmu. Nyní je možno vidět kompletní soubor 20krátkých filmů a výběr barevných fotografií uspořádaných podle cesty H+Z po Sovětském svazu, doplněný o bonusy v podobě rozhovorů, ruského týdeníku a úplného textu „Zvláštní zprávy č. 4“, důvěrné a přísně tajné informace, kterou pro nejvyšší státní a stranické představitele napsali Hanzelka se Zikmundem o ekonomické a politické situaci v SSSR. Tento text také předali v ruském překladu v roce 1967 Leonidu Brežněvovi. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hanzelka / Zikmund v Sovětském Svazu (2 DVD) , 3 x hanzelka a zikmund - afrika 1,2,z argentiny do mexika - dvd (7017-13)

Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund na Cejlonu a v Indonésii (2 DVD)

Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund na Cejlonu a v Indonésii (2 DVD)
Detail

27 krátkých filmů včetně unikátního dokumentu ze Západního Irianu. Velkou část své druhé cesty věnovali H+Z právě poznávání Cejlonu a Indonésie - strávili zde více než rok a půl. Do Kolomba na Cejlonu připlula výprava čítající 2 vozy Tatra 805 a čtyři členy posádky – inženýry Hanzelku a Zikmunda, řidiče Miroslava Dryáka a lékaře Josefa Koryntu - 10.6.1961 a Indonésii opouštěla 16.2.1963. Za tu dobu projeli celý Cejlon, ostrovy Sumatru, Jávu, Bali; natočili 37 krátkých filmů, nafotili přes deset tisíc snímků, napsali několik desítek rozhlasových a novinových reportáží o tom, co zde viděli, zažili a s kým se setkali. A nebyly to příhody lecjaké – od návštěvy cejlonské premiérky a účasti při nejrůznějších náboženských obřadech, přes setkání s kosmonautem Jurijem Gagarinem, až po natáčení u lovců lebek na ostrově Nias. Obsah DVD: DISK 1: 11 dokumentů z cesty po Cejlonu (118 min.) TITULKY: anglické a české pro neslyšící 1. Skoupá perla Tamilů (11:39) 2. Vzkříšení sinhálské země (12:06) 3. Tři kostky Kolomba (9:54) 4. Není zub jako zub (10:09) 5. Nejdelší fronta na Cejlonu (7:58) 6. Dva póly Tirukunámalé (10:20) 7. Esala Perahera (10:41) 8. Závod století (9:02) 9. Palma nedotknutelných (12:30) 10. V moci ohně a Bohů (15:28) 11. Čajová drezúra na Cejloně (7:47) Ze Západního Irianu (23 min.) Nedokončený film s unikátními záběry Fotografie Biografie Jiřího Hanzelky Biografie Miroslava Zikmunda Filmy H+Z na DVD Disk 2 15 dokumentů z cesty po Indonésii (173 min.) TITULKY: anglické a české pro neslyšící 1. Z bláta do louže (19:58) 2. Samosir – ostrov na ostrově (15:10) 3. Nias – ostrov nebojácných (15:17) 4. Na stezce lovců lebek (17:42) 5. Minangkabau (12:33) 6. Bangka – loterie s dvojí zárukou (13:33) 7. Pod sopkou Merapi (8:57) 8. Javanské Solo (7:40) 9. Nevánoční vánoce (8:26) 10. Poločas na rovníku (8:43 11. Rýžová kaše se skořicí (8:18) 12. Pravěk v rokli mrtvých (10:33) 13. Kusamba loví v noci (6:19) 14. Lontar (8:40) 15. Kremace bez mrtvých (10:30)BONUSY:Nedokončený film Ze Západního IrianuFotografieBiografieSoudobé materiály z archivu H+ZDVD ROMPrezentace expozice Muzea JV Moravy ve Zlíně (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund na Cejlonu a v Indonésii (2 DVD) , Noc v muzeu 2 - dvd (d01395)

3 x Hanzelka a Zikmund - Afrika 1,2,Z Argentiny do Mexika - DVD (7017-13)

3 x Hanzelka a Zikmund - Afrika 1,2,Z Argentiny do Mexika - DVD (7017-13)
Detail

Film na DVD - Tři cestopisné dokumenty Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda z cest po Africe a Jižní Americe 3x Hanzelka a Zikmund - Afrika I. / Afrika II. / Z Argentiny do Mexika režie: Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund Afrika 1. - 97 min. Celovečerní film inženýrů J. Hanzelky a M. Zikmunda zachycuje, jak se oba cestovatelé připravovali na svou první cestu kolem světa a v dokumentárních záběrech líčí jejich zážitky z první poloviny cesty Afrikou. Přesvědčíte se, jaké překážky museli zdolávat na zpustošených cestách Habeše a v jakém nebezpečí byl osud výpravy při odvážném průjezdu Núbijskou pouští. Film vrcholí výstupem na nejvyšší horu Afriky, vyhaslou sopku Kilimandžáro, jejíž temeno je po celý rok pokryto ledem. Afrika 2. - 57 min. Druhá část filmu začíná putováním v rovníkové oblasti, kde se cestovatelům podařilo zachytit nejtypičtější obrazy původní Afriky. Cesta pokračuje do pralesů Belgického Konga, kde nafilmovali nejmenší lidi světa, černošské... (alza.cz)

Podobné produkty ako 3 x Hanzelka a Zikmund - Afrika 1,2,Z Argentiny do Mexika - DVD (7017-13) , V zajetí démonů 2 - dvd (w01973)

Filmaři Hanzelka a Zikmund - Petr Horký, Miroslav Zikmund

Filmaři Hanzelka a Zikmund - Petr Horký, Miroslav Zikmund
Detail

Miroslav Zikmund: "My jsme byli vlastně takoví filmařští neumětelové a na učení se práce s kamerou nakonec nezbylo před odjezdem moc času!" Jak se tedy stalo, že se z dvou "neumětelů" stali filmaři, kteří natočili čtyři celovečerní filmy, jež se promítaly ve vyprodaných kinech? Jak to, že natočili 147 úspěšných fimových reportáží? O Hanzelkovi a Zikmundovi se píše jako o cestovatelích a spisovatelích, ale už téměř vůbec jako o filmařích (s výjimkou encyklopedie českých dokumentaristů). Rozhodně neprávem! Tito dva pánové byli totiž zakladateli českého cestopisného dokumentu a výrazně ovlivnili jeho tvář až do dnešní doby. Jak se učili filmařině? Jaké měli wordflow či jakou používali techniku? A v neposlední řadě: jaké bylo z dnešního úhlu pohledu jejich veřejné a mediální vystupování, tedy to, čemu dnes říkáme public relation? Přidanou hodnotou této publikace je také fakt, že ji korektoroval sám Miroslav Zikmund, který poskytl nejen své vzpomínky a poznámky, ale i fotografie. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Filmaři Hanzelka a Zikmund - Petr Horký, Miroslav Zikmund , Rychle a zběsile 2 - dvd (u00207)

Rusalka (1963) (DVD) - digipack

Rusalka (1963) (DVD) - digipack
Detail

DVD film Rusalka [1963]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Digipack. Filmový přepis opery Antonína Dvořáka oceněný Zlatou cenou v kategorii dlouhých filmů na MF přehlídce v Teheránu. Víla Rusalka se zamiluje do mladého prince. Její otec vodník ji před touto láskou varuje, ale zároveň jí poradí, aby hledala pomoc u ježibaby. Její podmínky jsou velmi kruté. Aby mohla žít ve světě lidí, musí něco obětovat. Rusalka ztratí hlas a pokud princ její lásku nebude opětovat, promění se v bludičku. Rusalka svou krásou prince okouzlí. Nemá to však dlouhého trvání, princ vzplane vášnivou láskou k ohnivé královně. Zklamaná Rusalka se vrací zpět do hlubin jezera. Zvrátit svůj osud může jedině tak, že milovaného muže zabije. Jak se nakonec rozhodne? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Rusalka (1963) (DVD) - digipack , Pat a mat 2 - dvd (n01560)

Století Miroslava Zikmunda (DVD)

Století Miroslava Zikmunda (DVD)
Detail

Životopisný film Století Miroslava Zikmunda přináší osobitý pohled na bouřlivé dějiny dvacátého století očima muže, který poznal celý svět. Životopisný film Století Miroslava Zikmunda přináší osobitý pohled na bouřlivé dějiny dvacátého století očima muže, který poznal celý svět. Byl počat za Habsburků, narodil se pět měsíců po vzniku první republiky. Přežil 2. světovou válku, zažil nástup komunismu i jeho pád. StB byl označen jako „nebezpečná osoba nejvyšší třídy nebezpečnosti". Pobýval v Africe, když zanikal koloniální systém. Setkal se s pre-zidenty, seznámil se s Gagarinem i Hillarym. Zažil nástup demokracie a „všemo-cného" kapitalismu... Vydejme se napříč dějinami a nechme si vyprávět příběh minulého století prostřednictvím muže, který jej zažil. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Století Miroslava Zikmunda (DVD) , Bony a klid 2 - dvd (d006841)

Expedice Z101 Cestou Hanzelky a Zikmunda (978-80-264-4444-2)

Expedice Z101 Cestou Hanzelky a Zikmunda (978-80-264-4444-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Tomáš Vaňourek, 360 stran, česky Mladý dobrodruh Tomáš Vaňourek se opět vydává cestou Hanzelky a Zikmunda, tentokrát v doprovodu odbornice na Afriku Lindy Piknerové. Společně vyrážejí z Tunisu přes Egypt, Súdán, Seychely, Réunion, Mauricius a Komory. A čeká je toho víc než dost: vykradené auto, proslulé město odpadků, uvíznutí v poušti, vězení, rozličné tropické choroby a nakonec i státní převrat. Připojte se k nim prostřednictvím dobrodružného cestopisu, který doprovází řada unikátních fotografií! Kniha je psaná formou deníku a díky tomu můžete s Tomášem opravdu prožívat cestu den za dnem. Chvíle napětí, nebezpečí a dramat střídají dny zoufalého čekání na opravu auta, víza nebo na negativní test. Potkáte spoustu zajímavých, přátelských a obětavých lidí, ale taky ty z opačného konce spektra: zlodějíčky, podvodníky nebo i brutální zabijáky. Budete se procházet tropickými ráji i velkoměstskými slumy, koupat se v mořích, stoupat vzhůru... (alza.cz)

Podobné produkty ako Expedice Z101 Cestou Hanzelky a Zikmunda (978-80-264-4444-2) , Policajt v beverly hills 2 - dvd (p00775)

Století Miroslava Zikmunda - DVD (N01228)

Století Miroslava Zikmunda - DVD (N01228)
Detail

Film na DVD - Životopisný film Století Miroslava Zikmunda přináší osobitý pohled na bouřlivé dějiny dvacátého století očima muže, který poznal celý svět. Vydejme se napříč dějinami a nechme si vyprávět příběh minulého století prostřednictvím muže, který jej zažil. Životopisný film Století Miroslava Zikmunda přináší osobitý pohled na bouřlivé dějiny dvacátého století očima muže, který poznal celý svět. • Byl počat za Habsburků, narodil se pět měsíců po vzniku první republiky. • Přežil 2. světovou válku, zažil nástup komunismu i jeho pád. • StB byl označen jako "nebezpečná osoba nejvyšší třídy nebezpečnosti". • Pobýval v Africe, když zanikal koloniální systém. • Setkal se s prezidenty, seznámil se s Gagarinem i Hillarym. • Zažil nástup demokracie a "všemocného" kapitalismu... Vydejme se napříč dějinami a nechme si vyprávět příběh minulého století prostřednictvím muže, který jej zažil. (alza.cz)

Podobné produkty ako Století Miroslava Zikmunda - DVD (N01228) , Vyprávěj - 2. řada (4 dvd) - dvd (ect274)

Zikmund 100: Po stopách Zikmunda a Hanzelky (978-80-264-2456-7)

Zikmund 100: Po stopách Zikmunda a Hanzelky (978-80-264-2456-7)
Detail

Kniha - Příběh cestovatelských legend ožívá v retrospektivě dvou obyčejných kluků. - autor Tomáš Vaňourek, 280 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Příběh cestovatelských legend ožívá v retrospektivě dvou obyčejných klukůDva mladí muži, Tomáš Vaňourek a Lukáš Socha, si plní svůj klukovský sen. Vydávají se po stopách asijské cesty Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky a dnešníma očima hledí na stejná místa, jako kdysi před šedesáti lety jejich slavní předchůdci. Fotí, natáčejí, baví se s lidmi a zjišťují, jak moc se svět změnil.A i když se vzdálenosti zkrátily – tam, kam se dřív člověk dostal jen po svých, dnes létají letadla, internet a sociální sítě znamenají nevyčerpatelnou studnicí informací a mobilní telefony umožňují téměř nepřetržitý kontakt s celým světem, dobrodružství nezmizelo.Stejně, jako před šedesáti lety, musí mladí cestovatelé nacházet cestu k srdcím lidí, získat si jejich důvěru a přátelství. Stejně, jako tenkrát, zrazuje technika a docházejí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zikmund 100: Po stopách Zikmunda a Hanzelky (978-80-264-2456-7) , Mingei: lidové umění a řemeslo v japonsku (978-80-908575-2-0)

Jáson a Argonauti (1963) (DVD) - DOVOZ

Jáson a Argonauti (1963) (DVD) - DOVOZ
Detail

Klasický příběh řecké báje o Jasonovi, který hledá pověstné "Zlaté rouno", nabízí divákům řadu soubojů s obludami jako harpyje, hydra nebo obr Talos. Proto s Jasonem musí na Kolchidu cestovat také nejlepší bojovníci v čele s Herkulem.... Klasický příběh řecké báje o Jasonovi, který hledá pověstné "Zlaté rouno", nabízí divákům řadu soubojů s obludami jako harpyje, hydra nebo obr Talos. Proto s Jasonem musí na Kolchidu cestovat také nejlepší bojovníci v čele s Herkulem. Chrání je bohyně Héra. Ve své době byl film ceněn pro kvalitně udělané triky. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jáson a Argonauti (1963) (DVD) - DOVOZ , V hlavě - dvd (d00894)

Tamtamy času - Miloslav Stingl, Miroslav Zikmund, Jiří Hanzelka, Rudolf Švaříček

Tamtamy času - Miloslav Stingl, Miroslav Zikmund, Jiří Hanzelka, Rudolf Švaříček
Detail

V této knize se poprvé potkávají největší legendy českého cestování Jiří Hanzelka & Miroslav Zikmund a Miloslav Stingl. Pomyslní sokové z vrcholu cestovatelské popularity publikují poprvé společně, aby se podělili o své zážitky z jedinečného ostrova Nové Guineji. Kromě materiálů těchto největších es našeho cestování přináší kniha i rozsáhlý text Rudolfa Švaříčka o dobrodružných výpravách hluboko do nitra ostrova. Přínos této nádherné publikace je o to významnější, že nepřináší zprávy pouze o jednorázové návštěvě či expedici, ale očima známých českých cestovatelů tří generací mapuje situaci na ostrově v průběhu více než čtyřiceti let jeho novodobé historie. Knize na barvitosti ještě přidává fakt, že se její autoři liší nejen v čase, ale i v úhlu pohledu. Každý z nich je jiný, svérázný. Vzhledem k tomu, že počty zemí, které každý z nich navštívil, se počítají v desítkách, mají s čím srovnávat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tamtamy času - Miloslav Stingl, Miroslav Zikmund, Jiří Hanzelka, Rudolf Švaříček , V hlavě - dvd (d00930)

Expedice Z101 Cestou Hanzelky a Zikmunda: Africká etapa Z Tuniska do ostrovních rájů (978-80-264-4444-2)

Expedice Z101 Cestou Hanzelky a Zikmunda: Africká etapa Z Tuniska do ostrovních rájů (978-80-264-4444-2)
Detail

Kniha - autor Tomáš Vaňourek, 360 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Mladý dobrodruh Tomáš Vaňourek se opět vydává cestou Hanzelky a Zikmunda, tentokrát v doprovodu odbornice na Afriku Lindy Piknerové. Společně vyrážejí z Tunisu přes Egypt, Súdán, Seychely a Mahé. A čeká je toho víc než dost: vykradené auto, proslulé město odpadků, uvíznutí v poušti, vězení, rozličné tropické choroby a nakonec i státní převrat. Připojte se k nim prostřednictvím dobrodružného cestopisu, který doprovází řada unikátních fotografií! (alza.cz)

Podobné produkty ako Expedice Z101 Cestou Hanzelky a Zikmunda: Africká etapa Z Tuniska do ostrovních rájů (978-80-264-4444-2) , V oblacích - dvd (d008454)

Stafraholtskou Indií tam a zpět - Po stopách Hanzelky a Zikmunda II - Michal Huvar

Stafraholtskou Indií tam a zpět - Po stopách Hanzelky a Zikmunda II - Michal Huvar
Detail

Titul navazuje na knihu Afrikou na dohled (1997), ve které autor putoval severní Afrikou ve stopách legendární cestovatelské dvojice, citoval z jejich díla, nacházel místa ke srovnávacím fotografiím. Nyní se s ním dostáváme ve stopách H+Z do Indie, tentokráte cestujícího i ve společnosti kluků z Poláčkova románu Bylo nás pět. I zde autor nezřídka cituje z knih různých dalších autorů, kteří byli a psali o Indii, i zde psané slovo doprovází autorovy fotografie, tentokráte výhradně černobílé. Svazek je v pouzdře, v němž je vedle titulu přibalen i její předchůdkyně: Afrika na dohled. Po stopách Hanzelky a Zikmunda. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Stafraholtskou Indií tam a zpět - Po stopách Hanzelky a Zikmunda II - Michal Huvar , Klusák jan: invence (2x dvd) - dvd (su4163-2)

Polární expres (DVD + DVD BONUS) (2 DVD)

Polární expres (DVD + DVD BONUS) (2 DVD)
Detail

Tom Hanks v hlavní roli a režisér Robert Zemeckis společně vytvořili opravdovou vánoční klasiku. Zavedou vás do světa kouzelné animace. Je štědrý večer, venku plno sněhu. Malý chlapec leží ve své posteli, ale nespí. Poslouchá, zda uslyší zvuk, který ještě nikdy předtím neslyšel - rolničky na Santových saních. Zbývá pět minut do půlnoci. Náhle je chlapec vylekán bouřlivým hlukem. Utře zamlžené okno a naskytne se mu úžasný pohled. Třpytivý černý vlak s burácením zastavuje před jejich domem, pára z jeho motoru syčí skrze noční oblohu posetou miliony sněhových vloček. Chlapec vyběhne ven a setká se s průvodčím vlaku, který, jako by zde čekal jenom na něj. Tak začíná kouzelný vánoční příběh o výletu do země Santa Clause na severním pólu. Nastoupíte do Polárního expresu také?Bonusy:• Filmová upoutávka• Platná jízdenka• "You look familiar" – mnoho polárních tváří Toma Hankse Opravdová inspirace: Autorovo dobrodružství• Píseň "Believe" od Joshe Grobana• "Believe" v zákulisí"• Výzva polárního expresu• Sněhoví andělé (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Polární expres (DVD + DVD BONUS) (2 DVD) , Letadla 2: hasiči a záchranáři - dvd (d00815)

Konfrontace DVD 2 (DVD) (papírový obal)

Konfrontace DVD 2 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film DVD film Konfrontace DVD 2 [1985]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Dramatický děj sovětské detektivní série z roku 1985 podporují černobílé záběry, evokující krutost 2. světové války, jejíž zločinci stále žijí mezi námi. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Konfrontace DVD 2 (DVD) (papírový obal) , Bílá lucie: od a do z (7x cd + dvd) - cd-dvd (232783-2)

Major Vichr DVD 2 (DVD) (papírový obal)

Major Vichr DVD 2 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Major Vichr DVD 2 [1967]. Seriál. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrstka statečných čelí nacistické zkáze. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Major Vichr DVD 2 (DVD) (papírový obal) , Pat a mat znovu v akci - dvd (n02229)

Vyprávěj - 2. řada (4 DVD) - DVD (ECT274)

Vyprávěj - 2. řada (4 DVD) - DVD (ECT274)
Detail

Film na DVD - Jak prožívali lidé za hluboké totality své drobné starosti a radost? Jak vnímali velké politické zvraty a události? Psala se sedmdesátá léta... Pohled do naší nedávné historie prostřednictvím jedinečného retro seriálu - kompletní 2. řada. Pohled do naší nedávné historie prostřednictvím jedinečného retro seriálu. Jak se žilo v sedmdesátých letech? Vzpomenete si na otevření obchodních domů Máj a Kotva, zahájení provozu linky C pražského metra nebo na to, že vzešly v platnost propopulační zákony, které způsobily v následujících letech tzv. "baby boom"? Znovu zalistujeme rodinným albem Dvořákových na pozadí společenských a politických událostí, které rodinné děje ovlivňují i komplikují... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vyprávěj - 2. řada (4 DVD) - DVD (ECT274) , Zpívej 2 - dvd (u00639)

Broučci - Chrobáci - DVD 2 - edice DVD-HIT (DVD) (papírový obal)

Broučci - Chrobáci - DVD 2 - edice DVD-HIT (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Broučci - Chrobáci 2 [2007]. Český dabing. Dolby Digital. Animovaná série o třech malých kamarádech, kteří se učí poznávat hodnotu kamarádství, důvěry, rodiny a samozřejmě lásky. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Broučci - Chrobáci - DVD 2 - edice DVD-HIT (DVD) (papírový obal) , Šmoulové 2 - dvd (d006564)

Klusák Jan: Invence (2x DVD) - DVD (SU4163-2)

Klusák Jan: Invence (2x DVD) - DVD (SU4163-2)
Detail

Hudební CD - Doma se jméno Jana Klusáka (coby herce i autora hudby) nejčastěji spojuje s kultovními filmy či s Divadlem Járy Cimrmana. Výrazná a nepřehlédnutelná je však jeho stopa na poli skladatelském. Byl žákem J. Řídkého a P. Doma se jméno Jana Klusáka (coby herce i autora hudby) nejčastěji spojuje s kultovními filmy či s Divadlem Járy Cimrmana. Výrazná a nepřehlédnutelná je však jeho stopa na poli skladatelském. Byl žákem J. Řídkého a P. Bořkovce a jako jeden z prvních se - i přes odpor režimu - odvážně přiklonil k technikám Druhé vídeňské školy, Nové hudby, dodekafonie a serialismu. Na předkládaném kompletu Invencí je zřejmá cesta, kterou skladatel urazil za více než půl století od dokončení první z nich (1961). „Svou formu jsem nazval termínem známým od J. S. Bacha - invence, odjakživa název pro formu o jediné hudební myšlence ... Teprve značně pozdě jsem si všiml, že jsem od svých prvních skladatelských pokusů pátral po hudební formě o jednom tématu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Klusák Jan: Invence (2x DVD) - DVD (SU4163-2) , Shrek 2 - dvd (u00219)

Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce dvou romantických filmů na DVD: Ideál septimy, Ohnivé léto. Ideál septimyJindřich Tůma je společníkem prodejny plynových masek. Duší podniku je však ing. Ivan Kareš, který vede také cvičení civilní obrany. Při jednom cvičném poplachu se setká s dívkou Věrkou, kterou napomene, že neodešla do krytu.Věrka je neteří Tůmových a do Prahy přijela studovat. Nastoupí do septimy, kde společně s ostatními dívkami začne oslavovat neznámého skladatele, který vystupuje pod jménem Michal Marhan. Věrka se na premiéře operety Píseň o štěstí dozví, kdo se pod tímto pseudonymem skrývá.Ohnivé létoDěj filmu se točí kolem osudů několika mladých lidí. O prázdninách prožívají letní lásky, okamžiky štěstí i smutku. Převozníkova vnučka Klárka se zamiluje do Šimona. On ji však považuje za dítě. Šimon vášnivě miluje Rosu. Klárka se ze žárlivosti pokusí o sebevraždu, je však zachráněna. Léto pomalu končí a Rosa se Šimonem se musí rozhodnout, co bude dál. Ve snímku se poprvé setkali na scéně i sestry Lída Barová a Zorka Janů a obě předvedly, že to před kamerou skutečně umí. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 11 - kolekce (2 DVD) - digipack , Šmoulové 2 - dvd (d006434)

Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce dvou romantických filmů na DVD: Světlo jeho očí, Tulák Macoun. Světlo jeho očíRomán úspěšné spisovatelky Maryny Radoměřské Světlo jeho očí, který vycházel v oblíbeném časopisu Hvězda na přelomu let 1934/1935, je symbolem kariéry Zity Kabátové. Tehdejší debutantka se stala přes noc hvězdou a stálicí mezi nejoblíbenějšími herečkami 30. a 40. let. Světlem jeho očí začala slavná éra Zity Kabátové, během které natočila 20 hlavních rolí. Příběh obětavé ošetřovatelky a slepotou stiženého mladíka z dobré rodiny byl příležitostí nejen pro Zitu Kabátovou, ale také pro Jiřího Dohnala, Jiřího Steimara a Václav Trégla. Diváci se mohou těšit i na R. A. Dvorského a jeho Melody Boys.Tulák MacounHlavní hrdina filmu, František Macoun, v horečkách vzpomíná na svůj život. O ženu přišel po porodu dcery. Za krádež se dostal do vězení a dcera skončila v sirotčinci. Po propuštění odešel do ciziny, kde se léta živil jako nosič. Když mohl začít nový život po boku bohaté Američanky, odmítl ho. Toužil se vrátit domů. Do vlasti však ale přichází už jako zestárlý tulák… Film získal hned čtyři různá ocenění, mimo jiné i bronzovou medaili ze VII. MFF v Benátkách z roku 1939. V dobách, kdy na našem území probíhala okupace, působil tento snímek velmi emocionálně. Své kouzlo neztratil ani dnes. Obdivovat v něm můžeme kromě hereckých výkonů i krásné přírodní scenérie a působivou hudbu. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 12 - kolekce (2 DVD) - digipack , Paddington 2 - dvd (n02131)

Romantické filmy na DVD 3 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 3 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce Romantické filmy na DVD č.3 obsahuje: Lízin let do nebe, Manželství na úvěr. Lízin let do nebeEliška Irovská zůstane bez rodičů a je poslána do chudobince v Ptačicích. Jejím poručníkem se stane Petr Tumlíř, budoucí právník. Eliška musí chodit žebrotou a místní děti se jí za to posmívají. Jarka, syn Rejlkových, jí však slíbí, že ji bude chránit. Líza začne chodit do místní školy, je velmi nadanou žákyní a umí krásně zpívat. Její třída dostane novou paní učitelku Karlu Sýkorovou, kterou si děti rychle oblíbí. Společně nastudují divadelní představení, na které pozvou všechny místní. Karla se zamiluje do Petra a plánují svatbu, ale než se vezmou, musí si čerstvý absolvent práv najít práci.Manželství na úvěrDalší úspěšnou adaptací románu se Zitou Kabátovou v hlavní roli, který původně vycházel ve Hvězdě, se staly Spodní tóny Marie Blažkové. Pro film byl titul aktualizován jako Manželství na úvěr a z Ostravska převeden do Prahy. Na plátna kin přivedl vedle Kabátové také teprve šestnáctiletou Evu Gerovou a rok od roku populárnější Věru Ferbasovou. Příběh se tentokráte věnoval milostnému životu sester Ley a Emy Pohlových a komickým eskapádám Kristýny Žitné, Eminy spolužačky. Příznivý ohlas a zájem publika udržel film v neutuchající pozornosti celou zimní sezónu 1936/1937. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 3 - kolekce (2 DVD) - digipack , Rio 2 - dvd (d008006)

Romantické filmy na DVD 4 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 4 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce Romantické filmy na DVD č.4 obsahuje: Krb bez ohně, Pokušení paní Antonie. Krb bez ohněSentimentální příběh lásky, nemanželského dítěte a nepřející tchýně vycházel na pokračování v časopise Hvězda. Přes svoji melodramatičnost a určitou schematičnost filmového pojetí románu tzv. červené knihovny se stal nesmírně oblíbeným filmem, také zejména díky obsazení. V hlavní roli chudé modistky Eleny, která je těhotná a po náhlé smrti snoubence je nucena vdát se za jeho bratra, se představila Hana Vítová, bratry ztvárnili Jiří Dohnal a R. A. Dvorský. Jejich matku, bohatou statkářku Kristenovou, hraje skvěle Marta Májová. Sama Maryna Radoměrská vedla po uvedení snímku do kin spor s filmovou společností, která údajně samovolně měnila scénář, nerespektovala její připomínky a poškodila tím autorku.Pokušení paní AntonieAntonie Nováková chce zajistit své jediné dceři Miladě dostatečné vzdělání. Přihlásí se tedy na inzerát, kterým si inženýr Domanský hledá spolehlivou hospodyni. Při pohovoru v jeho vile však vyjde najevo, že Domanský má jednu neobvyklou podmínku – budoucí hospodyně musí být bezdětná a bez příbuzenstva. Antonie dceru zapře a nastoupí do služby. Milada dostuduje a je doporučena Domanskému jako výpomoc při pracovních a reprezentačních příležitostech. A tak se jednoho dne matka s dcerou setkají v jeho domě a tajemství paní Antonie má blízko k prozrazení. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 4 - kolekce (2 DVD) - digipack , Maxinožka 2 - dvd (n03408)

Romantické filmy na DVD 1 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 1 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce Romantické filmy na DVD č.1 obsahuje: Irčin románek, Okouzlená. Irčin románekPříběh z červené knihovny o Irče Miňovské, dceři ředitele automobilky, která se zamiluje do montéra Lexy. Její otec však tomuto nerovnému vztahu nepřeje a dceru posílá do penzionátu. Lexa dává v továrně výpověď a odjíždí do Jugoslávie. Irča se rozhodne utéct za ním. Mladí milenci si založí firmu Adria bus, kterou ovšem přivede na pokraj krachu konkurenční firma, jejímž majitelem je tajemný AngličanOkouzlenáLenka Bártová touží být dobrou herečkou. Při jednom divadelním představení se seznámí s doktorem Pavlem Chvojkou, do kterého se zamiluje. Pavel však dá přednost jiné a Lenka odjíždí do Prahy, kde začne pracovat v módním salonu. Po čase se znovu setká s Pavlem, tentokrát se mezi nimi vytvoří silný cit. Oběma se však do cesty připlete Jitka Zykanová, která je Pavlovou přítelkyní. Pavel se s ní chce rozejít, ona ho však donutí ke sňatku tím, že se pokusí o sebevraždu. Lenka je těhotná, ale Pavlovi o dítěti neřekne. Jednoho dne však opět dojde k setkání bývalých milenců. Pavel je nešťastný a prosí Lenku, aby mu dala ještě poslední šanci vše napravit… Ve vedlejší roli září Adina Mandlová jako Lenčina přítelkyně Milada, a také Marie Glázrová, která hraje chladnou a majetnickou manželku Pavla Chvojky. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 1 - kolekce (2 DVD) - digipack , Predátor 2 - dvd (d01533)

Romantické filmy na DVD 10 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 10 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce dvou romantických filmů na DVD: Důvod k rozvodu, Minulost Jany Kosinové. Důvod k rozvoduHudební skladatel Pavel Bertl se neumí ovládat. Po nocích hraje karty a holduje alkoholu. Během několika let už stačil prohýřit všechny rodinné úspory. Jeho manželku Helenu takové soužití ničí, a proto se do celé situace vloží advokát Werner a doporučí jí rozvod. Svého manžela však stále miluje a s jeho nápadem nesouhlasí. Werner proto přesvědčí Pavla, aby předstíral, že má milenku. Za tu se má vydávat dívka, se kterou se Helena seznámila v zastavárně. Oba údajní milenci jsou vysláni na hory, kam s nimi jede úředník Špargl, jenž má vyfotit dvojici v kompromitující situaci. Jenže to není jen tak jednoduché.Minulost Jany KosinovéPředlohou pro film byla povídka Vladimíra Neffa Romance. Film vypráví o herečce s tíživou minulostí a zaníceném studentovi filosofie, který se do ní zamiluje. Aby ji zaujal, napíše pro ni hru. Herečce Janě Kosinové se jeho hra líbí, protože jí připomíná vlastní minulost. Oba pak spolu prožijí chvíle štěstí, avšak v den premiéry se vynoří stín minulosti, který jejich vztah navždy změní. Minulost Jany Kosinové byla poprvé promítána 7. července 1940 na Filmových žních ve Zlíně a získala nejvyšší ocenění. V roce 1940 v souvislosti s tímto filmem obdržel Vladimír Neff národní cenu a společnost Elekta II. cenu ministra průmyslu, obchodu a živností. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 10 - kolekce (2 DVD) - digipack , Sousedi 2 - dvd (d007602)

Romantické filmy na DVD 5 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 5 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce Romantické filmy na DVD č.5 obsahuje: Lízino štěstí, Milování zakázáno. Lízino štěstíLíza Irovská dostala díky stipendiu od manželů Karasových možnost studovat v klášterním penzionátu. Najde si zde několik kamarádek a věnuje se studiu zpěvu pod dohledem Mater Filomeny. Při jedné z nedělních mší se seznámí s MUDr. Tomášem Lepařem. Oba se do sebe zamilují, jenže doktorova rodina si přeje, aby se Tomáš oženil s bohatou a pyšnou Jelenou Pechlovou. Tomáš si však postaví hlavu a touží jen po své milované a skromné Líze. Líza by se ráda stala zpěvačkou. Doktor Lepař jí však nabídne sňatek a projeví přání, aby se vzdala svého snu a byla ošetřovatelkou v ptačickém sanatoriu, které on bude vést. Jak se Líza rozhodne? Navrátí se do Ptačic, kde už tolik zkusila?Milování zakázánoTovárník Brejcha přišel o všechny peníze díky své marnotratné ženě a dceři. V poloprázdné vile se setkává se svým kamarádem Netušilem, který přijel z venkova i se svou ženou a dcerou Anči. Z Ameriky sem míří také jejich velmi bohatý společný přítel kouzelník Marek se synovcem. Ale ještě dříve než kouzelník dorazí, vilu obsadí Brejchovi věřitelé, kteří se dožadují splacení svých pohledávek. Netušil vymyslí plán, jak získat peníze. Marek se totiž v dopise zmínil, že by rád svého synovce oženil s Brejchovou dcerou, a proto se paní Netušilová stává manželkou továrníka Brejchy a Anči jejich dcerou. Věřitelé na divadlo přistupují a aby si pohlídali, že vše proběhne podle plánu, vydávají se za služebnictvo. Všichni jsou již na svých místech, když kouzelník Marek se synovcem přijíždějí. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 5 - kolekce (2 DVD) - digipack , Úžasňákovi 2 - dvd (d01159)

Romantické filmy na DVD 6 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 6 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce Romantické filmy na DVD č.6 obsahuje: Kouzelný dům, Madla z cihelny. Kouzelný důmVilém Balvín najde uprostřed lesů dívku v bezvědomí. Přiveze ji do domu, ve kterém bydlí tři generace jeho rodiny. Nikdo netuší, že je to zhýčkaná dcera průmyslníka Marie, která jako jediná přežila leteckou havárii a nyní trpí ztrátou paměti. Vilém, trpící poraněním z války, je do Marie zamilovaný, svou lásku však skrývá. Mezi Marií a jeho mladším bratrem Martinem vznikne něžný milostný cit. Společně pátrají po dívčině minulosti. Zlom nastává v okamžiku, kdy se Marii navrátí paměťMadla z cihelnyFilm vznikl podle divadelní hry Olgy Scheinpflugové, která se při jejím psaní očividně dobře bavila. Pygmalionovské téma, kterak z prosté dívky učinit dámu z vyšších kruhů, bylo velmi oblíbené. V tomto příběhu baron Jan Dolanský hledá zdravou a silnou nevěstu pro svého synovce Maxe, aby oživil geny jejich rodu. Zalíbení najde v Madle, kterou přivede na zámek, kde začíná její převýchova v dokonalou mladou dámu. To s sebou však nese mnoho komických situací a hlášek, kterým se budete smát ještě dlouho po skončení filmu. Snímek se natáčel částečně na Slapech a uvidíte v něm cihelnu na Závisti i zámek Slapy. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 6 - kolekce (2 DVD) - digipack , Úžasňákovi 2 - dvd (d01127)

Romantické filmy na DVD 8 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 8 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce Romantické filmy na DVD č.8 obsahuje: Žena na rozcestí, Andula vyhrála. Žena na rozcestíZita Kabátová se po úspěšných adaptacích časopiseckých románů stává hlavní hrdinkou jediného titulu, který byl na plátna kin převeden z originální knižní řady Červené knihovny. Zatímco Světlo jeho očí a Manželství na úvěr byly romány z Hvězdy, Žena na rozcestí před svázáním v ikonické červené vazbě vycházela premiérově v Pražance. Takto pokračovala kariéra Zity Kabátové lemována postavami smělých žen, které ani nepřízeň osudu nedokázala odvrátit od jejich ideálů. Po boku Kabátové se v tomto melodramatu objevili slavní herci z pražského Národního divadla – Eduard Kohout jako její záletný manžel a Zdeněk Štěpánek jako její nová naděje.Andula vyhrálaBohatý starý mládenec Pavel Haken se snaží za pomoci svého sluhy unikat vdavekchtivým slečnám. Ty se scházejí v dámském klubu a na léto se chystají do stanového tábora na pozemku paní Hakenové. V táborové kuchyni vypomáhá chudá Andula. Pavlovo nadbíhání Andule způsobí rozruch mezi dívkami a Andula je vyprovokována k sázce, že Pavla nezíská. K všeobecnému překvapení se mezi nimi rozvine láskyplný vztah, který vyvrcholí svatbou. Jejich šťastný život končí, když dívky ze msty informují Hakena o sázce. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 8 - kolekce (2 DVD) - digipack , Deadpool 2 - dvd (d007246)

Romantické filmy na DVD 9 - kolekce (2 DVD) - digipack

Romantické filmy na DVD 9 - kolekce (2 DVD) - digipack
Detail

Kolekce dvou romantických filmů na DVD: Co se šeptá, Jarčin profesor. Co se šeptáDvě drbny v parku na lavičce zahlédnou mladého muže a jedna druhé vypráví mladíkův příběh. Jeho matka Helena (J. Štěpničková) byla v mládí krásnou a pěvecky nadanou studentkou konzervatoře. Spolužák komponista Vilém Gregor (H. Haas) je do ní platonicky zamilován; Heleně se však líbí šarmantní Martin (J. Budský), a když je situace svede při absolventském večírku dohromady, zůstane s ním přes noc Martin však druhý den odjíždí chvatně do Paříže a nedá o sobě už žádnou zprávu. Noc nezůstane bez následků a Helenu v zoufalé situaci zachrání Vilém, který všechno ví, a nabídne jí sňatek. Rodina žije šťastně osm let, ale najednou se objeví neočekávaně Martin.Jarčin profesorPropadající statkářova dcera Jarča (Hana Vítová) se vrací na prázdniny domů. Netuší, že její otec přijal na letní brigádu nového kočího, který mu zachránil život zkrocením splašených koní (Gustav Nezval). Statkář (Theodor Pištěk) si mladíka oblíbí a když zjistí, že je i vzdělaný, svěří mu Jarčinu výuku a přípravu na reparát z němčiny. Dívka se zpočátku chová ke kočímu pohrdavě, ale později si ji pohledný a pracovitý mladík získá. A to ještě netuší, co ji čeká za překvapení po návratu do školy.... Hned ve svém prvním filmu Gustav Nezval zazářil; skvěle mu sekunduje dvojice Plachta - Pešek a hereckému obsazení tentokrát vévodí Bedřich Veverka v roli namyšleného synka bohatého statkáře. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Romantické filmy na DVD 9 - kolekce (2 DVD) - digipack

Krasoprostor (978-80-267-1963-2)

Krasoprostor (978-80-267-1963-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Jana Zhořová, 192 stran, česky V záplavě rad a návodů na to, jak si uklidit a uspořádat domov, nabízí Jana Zhořová něco víc. Inspirativní a originální výtvarnice a bloggerka přichází s ideou krasoprostoru – bydlení na základě vašich jedinečných životních postojů, emocí a vztahů. Jana se netají svým nadšením pro minimalismus a ekologii a zdůrazňuje myšlenku vděčnosti. Její kniha může být váš rádce i osobní deník na cestě k autentickému a pozitivnímu domovu, ať je to mini garsonka nebo dům jako hrad. Svět potřebuje krasoprostor – dar tvořit ho máte právě vy! Zjistěte: Jaká je vaše osobní definice domova? Proč a jak třídit své věci? Jak si zautomatizovat uklízení? Proč se inspirovat ekologií, estetikou a minimalismem? Text doprovázejí akvarelové ilustrace Veroniky Hajdyly. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krasoprostor (978-80-267-1963-2)

Sousedi 2 (DVD)

Sousedi 2 (DVD)
Detail

Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) své dcerce Stelle brzy pořídí sourozence, a proto se rozhodnou vyměnit svůj dům za větší. Jenže zbavte se stávajícího obydlí za rozumnou cenu, když se vedle právě nastěhovala banda holek, které... Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) své dcerce Stelle brzy pořídí sourozence, a proto se rozhodnou vyměnit svůj dům za větší. Jenže zbavte se stávajícího obydlí za rozumnou cenu, když se vedle právě nastěhovala banda holek, které si pletou život s permanentní párty, a v duchu hesla „Spaní je jen pro sraby!" neberou na nic a nikoho ohledy? Mac a Kelly záhy zjistí, že zopakování osvědčených triků, které vyzkoušeli na kluky (včetně populárního schovávání airbagů do gauče v obýváku), na tyhle ostré vysokoškolačky v čele s Chloë Grace Moretz (drsná holčička z Kick-Ass) neplatí. A protože je tlačí čas, pozvou si posilu, Teddyho Sanderse (Zac Efron), bývalého nepřítele číslo jedna, z něhož se vyklubal kámoš do nepohody. S jeho pomocí se vytasí s novým arzenálem zbraní, které mají sousedky zaručeně vypudit. Jenže dívčí impérium je připravené vrátit každý úder. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Sousedi 2 (DVD)

Timecop 2 (DVD)

Timecop 2 (DVD)
Detail

Akční jízda napříč časem. Akční dobrodružství o cestování v čase, které milovníky napětí strhne na divokou jízdu z hitlerovského Německa až na Divoký západ. Jason Scott Lee jako Ryan Chang je policistou TECu, Společnosti pro kontrolu času. V roce 1945 zabránil ze správné cesty zbloudilému Brandonovi Millerovi (Thomas Ian Griffith) zabít Adolfa Hitlera odstraněním jeho manželky Saši (Tricia Barry). Pak mu trvalo dva roky, než dostihl a polapil všechny ostatní členy jeho bandy. Jenže Miller z vězení uprchl a dělá všechno proto, aby své původní plány splnil a svou milovanou oživil. Aby se mu to podařilo stačí se zbavit Ryana. A to pokud možno ještě předtím, než vůbec do TECu vstoupil. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Timecop 2 (DVD)

Titanic (2 DVD)

Titanic (2 DVD)
Detail

Milostný příběh na nejznámější lodi světa! Poslechněte si příběh ženy, která katastrofu přežila a poznala se na právě nalezeném obrázku, který ležel po mnoho let na dně oceánu. Film získal 11 Oscarů za rok 1998. Byl obrovský a luxusní. Lidé o něm ve své pýše říkali, že je nepotopitelý. Když vyplouval Titanic na svou první plavbu, byli na jeho palubě také chudý Jack a bohatá Rose. On vyhrál lístek v pokeru, ona měla pronajato jedno z nejluxusnějších apartmá. Prožili spolu nejkrásnější chvíle svého života a slíbili si, že se už nikdy nereozejdou - až do oné osudné noci, kdy pýcha lidstva narazila v Severním moři do ledovce, který Titanic neúprosně poslal ke dnu. Krásná romance se změnila ve zběsilý a tragický boj o záchranu. Kolik jim zbývá? Hodina, možná dvě.Bonusy:• Komentář držitele Ceny Akademie režiséra Jamese Camerona• Atraktivní alternativní konec• Komentář herců a štábu, včetně držitele Oscara producenta Jona Landau• Několikanásobná držitelka cen Grammy Celine Dion a její videoklip „My Heart Will Go On“• Doplňující záběry: Využijte tyto aktuální informace přímo při sledování filmu, abyste do něj pronikli hlouběji, scénu za scénou (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Titanic (2 DVD)

Špindl 2 (DVD)

Špindl 2 (DVD)
Detail

Všechna přání se vyplní na horách. Volné pokračování úspěšné komedie Špindl. Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu?Bonusy:- Film o filmu (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Špindl 2 (DVD)

Trainspotting 2 (DVD)

Trainspotting 2 (DVD)
Detail

Na počátku byla příležitost... a pak přišla zrada. Uplynulo dvacet let. Mnohé se změnilo, ale stejně tak zůstalo mnohé při starém. Mark Renton (Ewan McGregor) se vrací na jediné místo, které mu kdy bylo domovem. Čekají tu na něj: Spud (Ewen Bremner), Sick Boy (Jonny Lee Miller) a Begbie (Robert Carlyle). Očekávají ho i další staří známí: smutek, ztráta, radost, pomsta, nenávist, přátelství, láska, touha, strach, výčitky, heroin, sebedestrukce a smrtelné nebezpečí, ti všichni stojí ve frontě, aby ho uvítali a společně to všichni naplno rozjeli.BONUSY:• Vynechané scény• 20 let tvorby: Rozhovor s Danny Boylem a herci• Komentář: Danny Boyle a John Hodge (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Trainspotting 2 (DVD)

Úžasňákovi 2 (DVD)

Úžasňákovi 2 (DVD)
Detail

Úžasňákovi jsou zpět v novém filmu pro celou rodinu. Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní.Bonusy:• Krátký film: Bao (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Úžasňákovi 2 (DVD)

Paddington 2 (DVD)

Paddington 2 (DVD)
Detail

Medvídek je zpátky ve městě. Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám jeho tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Paddington 2 (DVD)

Zoolander 2 (DVD)

Zoolander 2 (DVD)
Detail

Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Hanselovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví. Mrtvé (ale v pravém slova smyslu) začínají být i vybrané hudební celebrity,... Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Hanselovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví. Mrtvé (ale v pravém slova smyslu) začínají být i vybrané hudební celebrity, jejichž násilné konce spojuje jeden zvláštní detail – každého z nich našla policie s grimasou kopírující jeden z unikátních pohledů Dereka Zoolandera. Když takhle dopadne i Justin Bieber, rozhodne se hlavní a velmi sexy vypadající vyšetřovatelka (Penélope Cruz) pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga. Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu (Will Ferrell), který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Hansela a Dereka uchystal velmi brutální pomstu. Přehlídková mola budou už zase hořet. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Zoolander 2 (DVD)

Zpívánky 2 (DVD)

Zpívánky 2 (DVD)
Detail

Přes lidovou písničku vzniká láska k hudbě na celý život! Na našem DVD vychází 18 těchto televizních zpracování lidových písní. Navazujeme tak na první úspěšný díl Zpívánek z roku 2009. Již třetí desetiletí připravuje Česká televize pořad pro děti nazvaný Zpívánky. Jde o zhruba pětiminutové povídání a zpívání, kdy ústředním motivem je vždy některá z českých lidových písní. Ke každé písničce se sehraje zábavná scénka a také se vysvětlí nejasnosti, které kolem písně mohou vzniknout. Vše se děje zajímavým, laskavým, nenásilným způsobem a je ozvláštněno zajímavým příběhem. Děti se tak písničku během vyprávění naučí jakoby mimochodem. Interprety jsou většinou známí herci a herečky, doprovázení dětmi ze souborů Bambini di Praga, Kühnův dětský sbor, dětský pěvecký sbor Zpívánek, sbor Radost, Pražský dětský sbor a přípravka Národního divadla. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Zpívánky 2 (DVD)

Deadpool 2 (DVD)

Deadpool 2 (DVD)
Detail

DVD film Deadpool 2 [2018]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Ryan Reynolds. Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play.BONUSY:• Nepovedené záběry • Deadpool – Pytel zábavy 2 • Fotografie (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Deadpool 2 (DVD)

Hejbejse 2 (DVD)

Hejbejse 2 (DVD)
Detail

Obsah DVD HEJBEJSE 2., navazuje a je přímým pokračováním prvního dílu HEJBEJSE 1. Vaše kondice, je už dobře nastartovaná a můžete tak zvětšit objem a pestrost jednotlivých cviků. Ke cvičení využijete opět pouze váhu vlastního těla. Žádné cvičební nářadí nepotřebujete, pouze cvičební podložku. Na DVD najdete dva tréninky, jednak strečinkový program pro protažení celé páteře, od cviků na uvolnění krční až po bederní část zad, tak i na ostatní zkrácené partie včetně hýždí a stehen. Posilovací trénink je výběr nových posilovacích cviků, zaměřených na formování břišních svalů, hýždí a stehen. Celý cvičební program jsem natáčela u moře s pocitem přenést na Vás pohodu a radost ze cvičení, kterou prožívám i já. Jakmile budete mít pocit, že vaše kondice je na dobré úrovni a máte pocit, že zvládnete náročnější cvičení, můžete si zacvičit např. P-Class HEJBEJSE 3. nebo P-Class s posilovací gumou HEJBEJSE 4. Na těchto cvičebních programech najdete aerobní tréninky, které jsou už náročnější ale také účinnější pro vytvarování problémových partií. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hejbejse 2 (DVD)

Méďa 2 (DVD)

Méďa 2 (DVD)
Detail

Mark Wahlberg se vrací v roli mládeneckého čtyřicátníka Johna Benneta a Seth MacFarlane opět propůjčuje hlas Johnovu nejlepšímu příteli, oživlému, mluvícímu, sprostému, prostořekému, nevychovanému, plyšovému medvídkovi Tedovi. Ted se oženil se svou přítelkyní Tami-Lynn (Jessica Barth) a spolu se rozhodnou starat se o dítě. Jelikož se o něj samozřejmě nemůžou pokusit, rozhodnou se pro alternativní řešení - adoptovat ho. Má to ale jeden háček - Ted musí dokázat, že je právem uznaný živoucí člověk. Proto se s pomocí Johna a krásné právničky Samanthy Leslie Jackson (Amanda Seyfried) rozhodne hájit se u soudu, čímž rozpoutá jeden z nejdivočejších soudních procesů v dějinách. John by se měl modlit, aby Ted neskončil díky svojí dětinské a nezodpovědné povaze spíš ve vězení než jako rodič, ale je už John sám o sobě dost zodpovědný, aby dohlédl na svého nejlepšího kamaráda v jeho vlastním zájmu? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Méďa 2 (DVD)

Creed 2 (DVD)

Creed 2 (DVD)
Detail

„Okouzlující, nabitý emocemi, napínavý a zábavný.“ – Rodrigo Perez, THE PLAYLIST „Naprosto fantastický.“ – Mike Reyes, CINEMABLEND Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.Bonusy:• Rockyho odkaz Ponořte se do světa, který stvořil Rocky – léta mu rozhodně neubraly na síle. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Creed 2 (DVD)

Bastardi 2 (DVD)

Bastardi 2 (DVD)
Detail

Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy. Důkazy hledá také nový policejní vyšetřovatel Karas, jenž přebírá agendu po zesnulém policejním vyšetřovateli Palečkovi. Karasovi se okamžitě v případech úmrtí "Bastardů" něco nezdá a začíná se zaměřovat též na Majera, který je v tuto chvíli již ředitelem školy. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Bastardi 2 (DVD)

Auta 2 (DVD)

Auta 2 (DVD)
Detail

Tvůrci filmů Auta, Vzhůru do oblak a Příběh hraček 3 přicházejí s novým snímkem určeným celé rodině. Hvězda automobilových závodů Blesk McQueen (Owen Wilson) a jeho jedinečný kamarád odtahový vůz Burák spolu zažijí neuvěřitelné dobrodružství tentokrát v nových kulisách. Oba přátelé totiž vyrazí do zahraničí, aby se mohli účastnit prvního celosvětového závodu Grand Prix, ve kterém dokáže zvítězit jen to nejrychlejší auto na světě. Cesta na závodiště ovšem vede různými oklikami, přes řadu překážek a zábavných překvapení. Burák dokonce zažije vlastní dobrodružství, když se zaplete do sítě mezinárodních špionů! Vychutnejte si zábavu na plný plyn při sledování dosud nezveřejněného krátkého filmu Burák ve vzduchu! Tato úžasná jízda plná zábavy a dobrodružství si totiž zcela jistě udrží vaši plnou pozornost od začátku do konce!Bonusy:Dovolená na Havaji • Burák v povětří (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Auta 2 (DVD)

Bambi 2 (DVD)

Bambi 2 (DVD)
Detail

Uvidíte všechny svoje staré známé: Bambiho, Dupíka, Výra i Kvítko, kteří se tentokrát vrací ve zvláštní edici filmu Bambi 2. Sledujte nezlomná rodinná pouta a sílu přátelství v pokračování příběhu jedné z nejoblíbenějších postav od Walta Disneyho. Vydejte se společně s Bambim do lesa, kde se znovu setká se svým otcem, Velkým knížetem, který musí mladého srnečka vychovat sám. Z dobrodružství, které přináší život sám, se ale i tento hrdý rodič od svého rozumného synka něco přiučí. Film stojí na výborné animaci původního díla, je plný kouzelných melodií a doplněný zajímavým novým bonusovým materiálem. I díky novým postavám je film Bambi 2 nezapomenutelným vyprávěním, které se stane jednou z novodobých klasik!Bonusy:„Zpívej celý den“ Vystřižená píseň • Odkaz pokračuje • Disneyho skicák • Zajímavosti k filmu Bambi (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Bambi 2 (DVD)

Critters 2 (DVD)

Critters 2 (DVD)
Detail

CRITTERS – HLAVNÍ CHOD, plný mimořádných zvláštních efektů, je větší a lepší a jistě uspokojí vaši chuť na akci, napětí a hrůzu! Už jsou to dva roky, co ďábelští Critters poprvé terorizovali městečko Grovers Bend a vyhnali rodinu Brownových. Jenomže “kluk, který křičel Critter”, Brad Brown (Scott Grimes), je zpátky... a právě včas. Z critteřích vajíček se vyklubala smrtící smečka a krvežíznivé chlupaté koule jsou celé žhavé pustit se do své oblíbené kratochvíle – do jídla. Vajíčka se brzy klubou všude, kam se jen podíváte: pole plné dobytka se stává obrovským prostřeným stolem a místní obyvatelé mizí po celých soustech. Naštěstí se vracejí tři šerifové z vesmíru, Ug, Lee a Charlie a pokusí se problém odstranit. Dokáží ale zlikvidovat Critters dřív, než Grovers Bend zmizí z mapy? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Critters 2 (DVD)

BloodRayne 2 (DVD)

BloodRayne 2 (DVD)
Detail

DVD film BloodRayne 2 [2007]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Nic ji nezastaví. Billy Kid a jeho banda se stali všichni upíry. Jejich příchod do malého městečkaDeliverance nevěstí nic dobrého. Chtějí s pomocí přistěhovalců rozšířit své řady,a postupně tak ovládnout celý Divoký západ. Na pomoc bezradným občanům však přichází poloupírka Rayne, která je rozhodnuta nastolit v Deliverance pořádek a pořádně zatočit s nepřáteli! Krvavá lázeň může začít. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako BloodRayne 2 (DVD)
Zikmund a Hanzelka v Japonsku 1963 (2 DVD) - DVD (860), cestovatele hanzelka a zikmund sberatelska kolekce 11 dvd, 3 x Hanzelka a Zikmund - Afrika 1,2,Z Argentiny do Mexika - DVD (7017-13), Noc v muzeu 2 - DVD (D01395), V zajetí démonů 2 - DVD (W01973), Rychle a zběsile 2 - DVD (U00207), Pat a Mat 2 - DVD (N01560), Bony a klid 2 - DVD (D006841), Policajt v Beverly Hills 2 - DVD (P00775), Vyprávěj - 2. řada (4 DVD) - DVD (ECT274), Mingei: Lidové umění a řemeslo v Japonsku (978-80-908575-2-0), V hlavě - DVD (D00894), V hlavě - DVD (D00930), V oblacích - DVD (D008454), Klusák Jan: Invence (2x DVD) - DVD (SU4163-2), Letadla 2: Hasiči a záchranáři - DVD (D00815), Bílá Lucie: Od A Do Z (7x CD + DVD) - CD-DVD (232783-2), Pat a Mat znovu v akci - DVD (N02229), Zpívej 2 - DVD (U00639), Šmoulové 2 - DVD (D006564), Shrek 2 - DVD (U00219), Šmoulové 2 - DVD (D006434), Paddington 2 - DVD (N02131), Rio 2 - DVD (D008006), Maxinožka 2 - DVD (N03408), Predátor 2 - DVD (D01533), Sousedi 2 - DVD (D007602), Úžasňákovi 2 - DVD (D01159), Úžasňákovi 2 - DVD (D01127), Deadpool 2 - DVD (D007246)