Žerzejové povlaky na polštář, cca 80 x 80 cm, 2 ks

Žerzejové povlaky na polštář, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm

Žerzejové povlaky na polštář, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm

Žerzejové povlaky na polštář, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm Dobrý spánek dělá dobrý den – proto jsou tyto povlaky na polštáře vyrobené z čisté biobavlny. Díky elastické pletenině jsou měkké a poddajné a postarají se o to, abyste měli blahodárnou noc. Povlaky se nemusejí žehlit, mají zapínání na zip, díky kterému se na polštáře navléknou snadno a rychle. Barva: Bílá Materiál: 100 % bavlna (z ekologického zemědělství) Rozměry: Každý povlak cca 80 x 40 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Žerzej Tato pletenina z čisté bavlny je příjemně jemná k pokožce. Žerzej je poddajný a skvěle saje. Žerzejové povlečení se nemusí… (Tchibo - CZ)

Žerzejové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm

Žerzejové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm

Žerzejové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm Dobrý spánek dělá dobrý den – proto jsou tyto povlaky na polštáře vyrobené z čisté biobavlny. Elastická pletenina je měkká a poddajná a významně tak přispívá k tomu, abyste si v noci dobře odpočinuli. Tyto povlaky se nemusejí žehlit. Mají zapínání na zip, díky kterému se na polštáře navléknou snadno a rychle. Barva: Světle modrá Materiál: 100 % bavlna (z ekologického zemědělství) Rozměry: Každý povlak cca 80 x 40 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Žerzej Tato pletenina z čisté bavlny je příjemně jemná k pokožce. Žerzej je poddajný a skvěle saje.… (Tchibo - CZ)

Žerzejové povlaky na polštář, 2 ks

Žerzejové povlaky na polštář, 2 ks

Žerzejové povlaky na polštář, 2 ks Oba tyto povlaky na polštář jsou vyrobeny z čisté biobavlny příjemné k pokožce. Jsou jemné a poddajné, přitom mají vynikající savost a snadno se žehlí. A díky zapínání na zip se dají také snadno a rychle povlékat. Barva: Šedá Materiál: 100 % bavlna (z ekologického zemědělství) Rozměry: Každý povlak cca 80 x 40 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Další informace o udržitelnosti najdete na www.tchibo.de/GUT-GEMACHT Žerzej Tato pletenina z čisté bavlny je příjemně jemná k pokožce. Je krásně poddajná a vyznačuje se vynikající savostí.… (Tchibo - CZ)

Perkálové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm

Perkálové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm

Perkálové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 80 x 40 cm Protože dobrý spánek dělá dobrý den: Tyto povlaky na polštáře jsou díky hustě tkanému materiálu z čisté biobavlny neobyčejně jemné, lehké a hladké. Povlaky vyrovnávají teploty a skvěle sají. Mají zapínání na zip, díky kterému se na polštáře navléknou snadno a rychle. Barva: Modrá Materiál: 100 % bavlna (z ekologického zemědělství) Rozměry: Každý povlak cca 80 x 40 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Perkál Perkál je lehoučká tkanina z čisté bavlny. Tento hladký, jemný materiál je neobyčejně měkký, skvěle saje a dokáže vyrovnávat teploty. Perkál je jako… (Tchibo - CZ)

Perkálové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 90 x 70 cm

Perkálové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 90 x 70 cm

Perkálové povlaky na polštáře, 2 ks, každý cca 90 x 70 cm Protože dobrý spánek dělá dobrý den: Tyto povlaky na polštáře jsou díky hustě tkanému materiálu z čisté biobavlny neobyčejně jemné, lehké a hladké. Povlaky vyrovnávají teploty a skvěle sají. Mají zapínání na zip, díky kterému se na polštáře navléknou snadno a rychle. Barva: Šedá Materiál: 100 % bavlna (z ekologického zemědělství) Rozměry: Každý povlak cca 90 x 70 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Perkál Perkál je lehoučká tkanina z čisté bavlny. Tento hladký, jemný materiál je neobyčejně měkký, skvěle saje a dokáže vyrovnávat teploty. Perkál je jako… (Tchibo - CZ)

Povlak na polštář pivoňka 44x44 cm (2 ks)

Povlak na polštář pivoňka 44x44 cm (2 ks)

Povlaky na polštář s květem pivoňky zútulní váš domov. Jemné barevné tóny v kombinaci s přírodními působí příjemně. Povlaky jsou jednostranné a zapínají se na zip. Prodáváme pouze povlak bez výplně. (Stoklasa.cz)

Povlak na polštář motýli 45x45 cm (2 ks)

Povlak na polštář motýli 45x45 cm (2 ks)

Povlaky na polštář s motivy motýlů působí romanticky a jsou laděné do vintage stylu. Svým zpracováním připomínají gobelín. Jemné barvy zútulní váš domov. Motivy jsou jednostranné, povlaky se zapínají na zip. [Prodáváme pouze povlak bez výplně.] (Stoklasa.cz)

Povlak na polštář město 45x45 cm (2 ks)

Povlak na polštář město 45x45 cm (2 ks)

Povlak na polštář zútulní váš interiér svými jednoduchými, ale působivými vintage obrázky města. Motivy jsou jednostranné, povlak má pohodlné zapínání na zip. [Prodáváme pouze povlak bez výplně.] (Stoklasa.cz)

Povlak na polštář listy 44x44 cm (2 ks)

Povlak na polštář listy 44x44 cm (2 ks)

Povlaky s motivy listů zútulní každý interiér. Mají pohodlné zapínání na zip. Prodáváme pouze povlak bez výplně. (Stoklasa.cz)

4home Povlak na polštář Aromatica, 70 x 80 cm

4home Povlak na polštář Aromatica, 70 x 80 cm

Povlečení Aromatica můžete doplnit tímto povlakem na polštář a vychutnat si jeho zářivé barvy v odstínech zeleně. Spěte na vlnách přírody a užívejte si pohodlí a měkkost bavlny. Díky Aromatice bude mít vaše ložnice nový a jedinečný styl! (4home.cz)

Velikost:
70 x 80 cm
Barva:
zelená

Povlak na polštář 45x45 cm ptáček (2 ks)

Povlak na polštář 45x45 cm ptáček (2 ks)

Povlaky na polštář zútulní jakýkoli interiér. Přírodní barvy spolu s designem ptáčků působí uklidňujícím dojmem. Povlaky jsou jednostranné a mají pohodlné zapínání na zip. [Prodáváme pouze povlak bez výplně.] (Stoklasa.cz)

Povlaky na polštář, Home Wohnideen, »Sofia« (2 ks)

Povlaky na polštář, Home Wohnideen, »Sofia« (2 ks)

Kvalitní povlaky na polštář s hezkou strukturou značka »HOME Wohnideen«, v balení po 2 kusech, na zip, z jemného dekorativního materiálu. Ideální ke kombinování a doplnění krásného vzhledu řady »SOFIA«. Design: hladký povrch. Jednobarevné provedení. Materiál: 100 % polyester. Pokyn k údržbě: lze prát do 30 °C, cyklus pro jemné prádlo. Snadná údržba. Detaily: rozměry = rozměry látky. Informace o kvalitě: testovaný materiál - tento výrobek podléhá průběžným testům našeho útvaru kontroly kvality. Byla provedena kontrola podle přísných kritérií např. na zbytky formaldehydů, těžkých kovů, pesticidů a PCB. (OTTO - CZ)

Povlaky na polštář, Home Wohnideen, »Bartica« (2 ks)

Povlaky na polštář, Home Wohnideen, »Bartica« (2 ks)

Jednobarevný polštář »Bartica« značka »Home Wohnideen« je vhodný pro každou příležitost. Neotřelý charakter nadčasové jednobarevnosti s kvalitními efekty se hodí do každého domova. Kombinací několika polštářů v různých barvách oživíte sedací soupravy i polstrovaný nábytek. Skvělé efekty vznikají díky vetkané a kvalitně zpracované struktuře. Detaily: na zip. Design: strukturovaný povrch. Jednobarevné provedení. Přední a zadní strana v hezkém jednotném vzhledu. Materiál: 100% polyester. Pokyn k údržbě: lze prát při 30°C, cyklus pro jemné prádlo. Snadná údržba. Důležitá informace: ostatní. Informace o materiálu: testovaný materiál - tento výrobek podléhá průběžným testům našeho útvaru kontroly kvality. Byla provedena kontrola podle přísných kritérií např. na zbytky formaldehydů, těžkých kovů… (OTTO - CZ)

Povlaky na polštář, my home, »Ravenna« (2 ks)

Povlaky na polštář, my home, »Ravenna« (2 ks)

Povlaky na polštář »Ravenna« značka »my home« jsou v elegantním a příjemném jednobarevném provedení a vhodné do každého domova. Jednotlivě sladěné tón v tónu či naaranžované do barevných skupin, anebo v kombinaci se závěsem a římskou roletou z kolekce »Ravenna« — povlaky z kvalitní mikrofáze se snadnou údržbou pro dokonalé dekorace Vašeho domova. . Detaily: uvedené rozměry jsou rozměry již hotové dekorace. Design: hladký povrch. Jednobarevné provedení. Přední a zadní strana v hezkém vzhledu. Materiál: 100% polyester. Pokyn k údržbě: lze prát při 30°C, cyklus pro jemné prádlo. Snadná údržba. Informace o materiálu: testovaný materiál - tento výrobek podléhá průběžným testům našeho útvaru kontroly kvality. Byla provedena kontrola podle přísných kritérií např. na zbytky formaldehydů, těžkých… (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, 2 ks

Povlak na polštář, 2 ks

Žakárová tkanina ze 100% bavlny. Bez dekorace. Na zip. (OTTO - CZ)

Polštář s peřím a prachovým peřím, cca 80 x 40 cm

Polštář s peřím a prachovým peřím, cca 80 x 40 cm

Polštář s peřím a prachovým peřím, cca 80 x 40 cm O tomto polštáři sní nejen alergici: Polštář s ochranou proti roztočům NOMITE® je díky výplni z peří a prachového peří neobyčejně jemný a nadýchaný. Má potah z čisté bavlny a hodí se na praní v pračce i na sušení v sušičce. Barva: Bílá s šedým lemováním Materiál: Potah 100 % bavlna Výplň peří a bílé prachové peří, 85 % peří, 15 % prachové peří dle ČSN EN 12934 Rozměry: Cca 80 x 40 cm Hmotnost výplně: Cca 500 g NOMITE® Sypek této péřové přikrývky nepropouští peří ani prachové peří a zabraňuje tak proniknutí roztočů. Garance kvality / Traumpass (prachové peří) Pouze lůžkoviny nejvyšší kvality jsou označeny logem Traumpass. Výrobky TCM s prachovým peřím podléhají přísné kontrole kvality a neobsahují ani zpracované staré zboží, ani… (Tchibo - CZ)

Sada: Povlak na polštář (2 ks)

Sada: Povlak na polštář (2 ks)

Ze 100% bavlny. Se zipem. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář bavlna 2 ks

Povlak na polštář bavlna 2 ks

Pár povlaků na polštáře se zipem. Vyrobeno z čisté bavlny. Jsou vhodné na jakýkoliv typ polštáře. (Euronova-shop.cz)

heine home Povlak na polštář, 2 ks

heine home Povlak na polštář, 2 ks

V balení po dvou kusech. Přední strana s flitry, jednobarevná zadní strana. Hedvábný vzhled ze 100% polyesteru. Lze prát. Materiál: 100% polyester. (OTTO - CZ)

Sada 2 ks − Povlak na polštář Additionel

Sada 2 ks − Povlak na polštář Additionel

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Sada 2 ks − Povlak na polštář Bird

Sada 2 ks − Povlak na polštář Bird

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Sada 2 ks − Povlak na polštář Art

Sada 2 ks − Povlak na polštář Art

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Sada 2 ks − Povlak na polštář Simple

Sada 2 ks − Povlak na polštář Simple

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Akce: 2 povlaky na polštář

Akce: 2 povlaky na polštář

Akce: 2 povlaky na polštář Pivoňky s krásným floreálním potiskem v olejomalebném stylu. Se zapínáním na kapsu. Z čisté 100% bavlny. Měří 50x80 cm. (Euronova-shop.cz)

Povlak na polštář, my home »Pattani« (2 ks)

Povlak na polštář, my home »Pattani« (2 ks)

Potahy na polštáře značky »my home« se pěkným vzhledem větviček. Potahy na polštáře vynikají hezkou vypalovanou kvalitou. Ta vytváří okouzlující, dekorativní efekt Vašich místnostech. Detaily: uvedené rozměry jsou rozměry látky po naaranžování. Design: hladký povrch. S motivem větviček. Materiál: 30 % polyester, 70 % bavlna. Pokyny k údržbě: lze prát na 30 °C, program na jemné praní. Snadná údržba. Důležité informace: přátelské barvy prosvětlí prostor. Informace ke kvalitě: Testovaná kvalita. Tento produkt je průběžně kontrolován naším oddělením zajištění jakosti. Kontrola je založena na přísných kriteriích testování na přítomnost reziduí např. formaldehydů, těžkých kovů, pesticidů a PCB. Testováno na škodlivé látky. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, my home »Raja« (2 ks)

Povlak na polštář, my home »Raja« (2 ks)

Prvotřídní zpracování elegantního designu -tím se vyznačuje potah polštáře »Raja« značky My Home! Jako dvoudílný set se dekorativní potahy výborně hodí k ozdobení pohovek a nebo rohových posezení. Snadná údržba tohoto kvalitního mikrovlákna se postará o potřebný komfort. Neprůhledný materiál lze prát na program jemné praní a je testován na škodliviny. Elegantní potahy na polštáře »Raja« značky My Home přesvědčí jako dekorace tón-v-tónu nebo jako kontrastní prvek interiéru. Detaily: se zipem. Design: hladký povrch. Jednobarevné provední. Přední a zadní strany mají pěkný, jednotný vzhled. Materiál: 100 % polyester. Pokyny k údržbě: lze prát na 30° C, program na jemné praní. Snadná údržba. Informace ke kvalitě: Testovaná kvalita. Tento produkt je průběžně kontrolován naším oddělením… (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, My Home »Camposa« (2 ks)

Povlak na polštář, My Home »Camposa« (2 ks)

Nadčasová elegance: stylový potah polštáře »Camposa« značky My Home boduje noblesním vzhledem a atraktivním balením po dvou kusech. Příjemně měkký materiál potahů na polštáře je zdoben pěkným celoplošným vzorem ve tvaru různorodých větviček na jednobarevném podkladu. Na výběr z více zdařilých barevných variant, s ohledem na individuální potřeby. Odpovídající výplň k praktickému povlaku se zipem je dostupná samostatně. Potahy na polštáře lze skvěle kombinovat se záclonami, roletou a závěsem ze série »Camposa«. Detaily: se zipem. Design: hladký povrch. Se vzorem. Přední a zadní strany mají pěkný, jednotný vzhled. Vnější materiál: 100% polyester. Vnitřní materiál: 100% polyester. Pokyny k údržbě: lze prát na 30° C, program na jemné praní. Informace ke kvalitě: Testovaná kvalita. Tento… (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, Bruno Banani »Venlo« (2 ks)

Povlak na polštář, Bruno Banani »Venlo« (2 ks)

Jednobarevné potahy polštářů bodují stylovými barvami a sametovým leskem. S pomocí zipu lze výplň rychle povléknout a svléknout. Vnější materiál je zvýrazněn super měkkým povrchem. Mnoho radosti s novým bytovým doplňkem z domu Bruno Banani! Detaily: se zipem. Oboustranné zpracování. Design: hladký povrch. Jednobarevné provedení. Přední a zadní strany mají pěkný, jednotný vzhled. Vnější materiál: 100 % polyester. Vnitřní materiál: 100 % polyester. Pokyny k údržbě: lze prát na 30 °C, program na jemné praní. Informace ke kvalitě: Testovaná kvalita. Tento produkt je průběžně kontrolován naším oddělením zajištění jakosti. Kontrola je založena na přísných kriteriích testování na přítomnost reziduí např. formaldehydů, těžkých kovů, pesticidů a PCB. Testováno na škodlivé látky. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, bruno banani »Bacton« (2 ks)

Povlak na polštář, bruno banani »Bacton« (2 ks)

Stylový střed pozornosti! Elegantní potah polštáře »Bacton« značky bruno banani přesvědčí jednoduchým vzhledem, který přináší decentním designem tón-v-tónu výjimečný ráz. Jemný lesk noblesně doplňuje nadčasově krásný design. Kromě toho je opatřen praktickým zipem. Žakárová tkanina se dá pohodlně prát v pračce. Dekorativně na křesle v obývacím pokoji nebo stylově na lenošce v zimní zahradě: elegantní potahy »Bacton« značky Bruno Banani v balení po dvou kusech, dodají domovu mazlivý a útulný ráz. Detaily: se zipem. Oboustranné provedení. Design: strukturovaný povrch. Jednobarevné provedení. Se vzorem. Přední a zadní strana má pěkný jednotný vzhled. Vnější materiál: 100% polyester. Vnitřní materiál: 100% polyester. Pokyny k údržbě: lze prát na 30 stupňů, program na jemné prádlo. (OTTO - CZ)

heine home Povlak na polštář, 2 ks satén

heine home Povlak na polštář, 2 ks satén

Satén ze 100% bavlny Cotton made in Africa. Skrytý zip. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, My Home, »Surat« (2 ks)

Povlak na polštář, My Home, »Surat« (2 ks)

Shodné potahy polštář »Surat« značky my home dodají pěkný a působivý ráz na pohovce, křesle nebo posteli. Tyto neprůhledné dekorativní potahy v prvotřídním zpracování jsou dodávány v praktickém balení po dvou kusech. Potah polštáře se zipem je vyroben z čisté bavlny (bio-bavlny) a lze jej prát na 30°C na program jemné praní. Lněný vzhled potahů »Surat« značky my home perfektně harmonizuje se stávajícím zařízením. Detaily: se zipem. Oboustranné provedení. Design: strukturovaný povrch. Jednobarevné provedení. Lněný vzhled. Přední a zadní strana má pěkný, jednotný vzhled. Vnější materiál: 100 % bavlna (bio-bavlna). Pokyny k údržbě: lze prát na 30° C, program na jemné praní. Snadná údržba. Informace ke kvalitě: bio-bavlna certifikována dle GOTS (CU818090GOTS-01.2015). (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, My Home »Vigo« (2 ks)

Povlak na polštář, My Home »Vigo« (2 ks)

V balení po dvou kusech vynikají přirozeným vzhledem a kvalitou. Povlaky jsou vyrobeny z 55% polyesteru a 45% bavlny, která pochází z udržitelné produkce iniciativy Cotton made in Africa. Tento projekt se snaží zlepšovat životní podmínky pěstitelů bavlny v Africe. Přední a zadní strana těchto povlaků má pěkný, jednotný pruhovaný vzhled. Tím jsou tyto dekorativní povlaky ideálním doplněním již stávajícího zařízeného interiéru. Alternativně lze také obratem ruky docílit harmonické domácí atmosféry. Navíc se tento povlak polštáře prokázal jako velice snadný na údržbu: dle potřeby je možné jej vyprat na 30°C v pračce. Detaily: se zipem. Design: strukturovaný povrch. Přední a zadní strana má pěkný, jednotný vzhled. Blokové pruhy. Vnější materiál: 55% polyester, 45% bavlna. Pokyny k údržbě: lze… (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, my home »Louga« (2 ks)

Povlak na polštář, my home »Louga« (2 ks)

Pěkné potahy na polštáře z efektního žakárového materiálu v balení po dvou kusech. Jednotný smyčkový vzor na obou stranách. Podšito barevně sladěnou látkou. Ideálně kombinujte s příbuzným produktem »Louga«! Jednoduché zapínání pomocí zipu. Detaily: se zipem. Design: strukturovaný povrch. Jednobarevné zpracování. Se vzorem. Přední a zadní strany mají pěkný jednotný vzhled. Vnější materiál: 100% polyester. Vnitřní materiál: 100% polyester. Pokyny k údržbě: lze prát na 30° C, program na jemné praní. Vhodné do sušičky prádla. Informace ke kvalitě: testovaná kvalita. Tento produkt je průběžně kontrolován naším oddělením zajištění jakosti. Kontrola je založena na přísných kriteriích testování na přítomnost reziduí např. formaldehydů, těžkých kovů, pesticidů a PCB. Testováno na škodlivé látky. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, bruno banani, »Aland« (2 ks)

Povlak na polštář, bruno banani, »Aland« (2 ks)

»Aland« v balení po 2 kusech propůjčují prostoru stylovou, originální náladu díky lehce zdrsněnému povrchu. Jako ozdobný polštář nebo bytový doplněk na pohovce, posteli nebo obývací soupravě, potahy vyzařují nejen decentní vzhled a atraktivní šarm, ale také více útulnosti díky měkoučkému povrchu svrchního materiálu. Přední a zadní strana má pěkný, jednotný vzhled. Dle potřeby lze potahy vyprat v pračce na 30°C na program jemné praní. Moderní doplněk v dekorativním design pro skvělou atmosféru: potahy Bruno Banani »Aland« ve stylovém, mazlivém provedení. Detail: se zipem. Oboustranné provedení. Design: strukturovaný povrch. Jednobarevné provedení. Přední a zadní strana má pěkný, jednotný vzhled. Vnější materiál: 100% polyester. Vnitřní materiál: 100 % polyester. Pokyny k údržbě: lze prát… (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, Wohntextilien live, »Sorel« (2 ks)

Povlak na polštář, Wohntextilien live, »Sorel« (2 ks)

Překrásný, neprůhledný povlak na polštář »Sorel« ve výhodném balení po 2 kusech. Jeden povlak na polštář je vyšívaný, druhý je bez výšivky v hezké kontrastní barvě. Povlaky na polštář jsou ušity z lesklé látky, která se třpytí jako hedvábí. Nový vzhled lze vytvořit snadno a rychle. Detaily: na zip. Design: hladký povrch. S výšivkou. Tříděno podle dvou barev. Materiál: 100 % polyester. Pokyn k údržbě: lze prát při 30 °C, cyklus pro jemné prádlo. Snadná údržba. Informace o materiálu: Ověřený materiál - tento výrobek podléhá průběžným testům našeho útvaru kontroly kvality. Byla provedena kontrola podle přísných kritérií např. na zbytky formaldehydů, těžkých kovů, pesticidů a PCB. Příjemné pro pokožku. Testováno na škodlivé látky. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, Home Wohnideen, »Sarnia« (2 ks)

Povlak na polštář, Home Wohnideen, »Sarnia« (2 ks)

Povlaky na polštář v balení po 2 kusech z dekorační poloorganzy s hezkými efekty na látce. Perfektní doplněk pro kvalitní vzhled místnosti. Se zipem. Design: hladký povrch. Materiál: 100 % polyester. Pokyn k údržbě: lze prát při 30 °C, cyklus pro jemné prádlo. Snadná údržba. Detaily: uváděné rozměry jsou rozměry látky. Informace o materiálu: Ověřený materiál - tento výrobek podléhá průběžným testům našeho útvaru kontroly kvality. Byla provedena kontrola podle přísných kritérií např. na zbytky formaldehydů, těžkých kovů, pesticidů a PCB. Příjemné pro pokožku. Testováno na škodlivé látky. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, Bruno Banani »Laval« (2 ks)

Povlak na polštář, Bruno Banani »Laval« (2 ks)

Vykouzlete nový Look pro Váš domov: povlaky polštářů »Laval« značky Bruno Banani v balení po dvou kusech vynikají skvělým, jemně lesklým vzhledem a moderním celoplošným vzorem. Přední a zadní strana těchto dekorativních polštářů má pěkný, jednotný vzhled. Tím jsou tyto dekorativní povlaky ideální pro vhodné doplnění sladěného interiéru. Alternativně jimi obratem ruky docílíte elegantní atmosféry. Navíc se tyto dekorativní povlaky jeví jako velice snadné na údržbu: dle potřeby lze potahy vyprat na 30°C v pračce. Detaily: se zipem. Oboustranné provedení. Design: strukturovaný povrch. Se vzorem. Přední a zadní strana mají pěkný jednotný vzhled. Vnější materiál: 100% polyester. Pokyny k údržbě: lze prát na 30 stupňů, program na jemné praní. Snadná údržba. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, my home »Maryland« (2 ks)

Povlak na polštář, my home »Maryland« (2 ks)

Tyto dekorativní potahy na polštáře »Maryland« (2 kusy) značky »my home« osvěží Váš obývací pokoj obratem ruky. Díky jemně lesklému hedvábnému vzhledu vnesou lesk do Vašich místností. Design: hladký povrch. Jednobarevné zpracování. Materiál: 100% polyester. Pokyny k údržbě: lze prát v pračce na 30° C, program na jemné praní. Snadná údržba. Informace ke kvalitě: Testovaná kvalita. Tento produkt je průběžně kontrolován naším oddělením zajištění jakosti. Kontrola je založena na přísných kriteriích testování na přítomnost reziduí např. formaldehydů, těžkých kovů, pesticidů a PCB. Testováno na škodlivé látky. (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, Bruno Banani »Yoko« (2 ks)

Povlak na polštář, Bruno Banani »Yoko« (2 ks)

Stylový a nápadný prvek! Elegantní potah polštáře »Yoko« značky Bruno Banani přesvědčí jednoduchostí, kterou získává výjimečný ráz svým decentním vzhledem tón-v-tónu. Jemný lesk noblesně završí celkový, nadčasový vzhled. Navíc Vás tento čtvercový potah polštáře svede k odpočinku a uvolnění svým lehkým a hladkým materiálem. Také je opatřen praktickým zipem. Polyesterové vlákno je snadné na údržbu -lze prát pohodlně v pračce a je testováno na škodlivé látky. Pěkně umístěný na křesle nebo stylově na lenošce v zimní zahradě: elegantní potah polštáře Bruno Banani »Yoko«, je dostupný v dvoudílném setu a různých příjemných barvách. Dodá domovu mazlivý a přívětivý nádech. Detaily: se zipem. Oboustranné zpracování. Design: strukturovaný povrch. Jednobarevné provedení. Se vzorem. Jednotný, pěkný… (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, My Home »Tivoli« (2 ks)

Povlak na polštář, My Home »Tivoli« (2 ks)

V balení po dvou kusech vynikají přirozeným vzhledem a kvalitou. Povlaky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která pochází z udržitelné produkce iniciativy Cotton made in Africa. Tento projekt se snaží zlepšovat životní podmínky pěstitelů bavlny v Africe. Přední a zadní strana dekorativní povlaků má rozdílný vzhled. Na přední straně se nachází hezké sklady. Tím jsou tyto dekorativní povlaky ideálním doplněním již stávajícího zařízeného interiéru. Alternativně lze také obratem ruky docílit harmonické domácí atmosféry. Navíc se tento povlak polštáře prokázal jako velice snadný na údržbu: dle potřeby je možné jej vyprat na 30°C v pračce. Detaily: se zipem. Design: hladký povrch. Jednobarevné provedení. Přední a zadní strana má rozdílný vzhled. Materiál: 100% polyester. Pokyny k údržbě: lze prát na… (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, my home »Villars« (2 ks)

Povlak na polštář, my home »Villars« (2 ks)

Působivě jednoduché a útulné! Potisknuté povlaky polštářů »Villars« značky my home u Vás doma vytvoří útulnou atmosféru. Jsou dostupné v balení po dvou kusech. Odpovídající výplň je třeba zajistit extra. Díky pěkným a trendovým motivům motýlů je nadčasový design maximálně příjemný. Dekorativní povlaky navíc vynikají poddajností a snadnou údržbou. Jsou vyrobeny z lehkého polyesteru a lze je jednoduše prát v pračce na 30°C v programu na jemné praní. Ať už jako harmonické doplnění k decentní vlněné dece nebo umístěné mezi jednobarevnými polštáři: povlaky s motivy motýlů značky my home »Villars« nabízí bezpočet kombinací. Detaily: se zipem. Design: hladký povrch. S motivy motýlů. Přední a zadní strana má pěkný jednotný vzhled. Vnější materiál: 100% polyester. Vnitřní materiál: 100% polyester.… (OTTO - CZ)

Povlak na polštář, my home »Regina« (2 ks)

Povlak na polštář, my home »Regina« (2 ks)

Potahy polštářů ve lněném vzhledu jsou opatřeny praktickými zipy a lze je snadno prát na 30 °C, program na jemné praní. Odpovídající výplně do čtvercových povlaků lze objednat samostatně. Potahy značky My HOME »Regina« lze báječně kombinovat s nynějším interiérem a atraktivně dotvořit tak elegantní domácí atmosféru. Detaily: se zipem. Design: hladký povrch. Jednobarevné provedení. Přední a zadní strany mají pěkný, jednotný vzhled. Vnější materiál: 100 % polyester. Vnitřní materiál: 100 % polyester. Pokyny k údržbě: lze prát na 30 °C, program na jemné praní. Informace ke kvalitě: Testovaná kvalita. Tento produkt je průběžně kontrolován naším oddělením zajištění jakosti. Kontrola je založena na přísných kriteriích testování na přítomnost reziduí např. formaldehydů, těžkých kovů, pesticidů a… (OTTO - CZ)

Sada 2 ks − Černobílý povlak na polštář Mila

Sada 2 ks − Černobílý povlak na polštář Mila

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Rozměr:
50 × 50 cm

Sada 2 ks − Bílošedý povlak na polštář Life

Sada 2 ks − Bílošedý povlak na polštář Life

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Rozměr:
45 × 65 cm

Sada 2 ks − Černohnědý povlak na polštář Jaquard

Sada 2 ks − Černohnědý povlak na polštář Jaquard

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Materiál:
polyester
Barva:
černá

Sada 2 ks − Černoslonovinový povlak na polštář Usta

Sada 2 ks − Černoslonovinový povlak na polštář Usta

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Materiál:
bambus
Barva:
černá
Rozměr:
50 × 50 cm

Sada 2 ks − Modrý povlak na polštář Tria

Sada 2 ks − Modrý povlak na polštář Tria

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Barva:
odstíny modré
Rozměr:
80 × 60 cm

Sada 2 ks − Modrý povlak na polštář Tria

Sada 2 ks − Modrý povlak na polštář Tria

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Barva:
odstíny modré
Rozměr:
50 × 50 cm

Sada 2 ks − Béžový povlak na polštář Sweep

Sada 2 ks − Béžový povlak na polštář Sweep

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Materiál:
bavlna
Rozměr:
50 × 50 cm

Sada 2 ks − Šedý povlak na polštář Partisan

Sada 2 ks − Šedý povlak na polštář Partisan

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Materiál:
bavlna
Barva:
odstíny šedé
Rozměr:
50 × 50 cm

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít