Zelený batoh na notebook Case Logic Larimer 22 l

Brašna na notebook Case Logic 15,6" černá

Brašna na notebook Case Logic 15,6" černá

Case Logic brašna na notebook a tablet Robustní brašna pro každodenní intenzivní využití. Pojme 15,6“ notebook i 10,1“ tablet, dokumenty, příslušenství i přenosnou elektroniku. Hlubokou čerň látky s asymetrickým vzorem je vkusně doplňuje červený akcent. Vynikající funkce Praktické uspořádání Pojme současně 15,6“ notebook a iPad nebo jiný 10,1“ tablet Vyvýšená vnitřní kapsa pro iPad s nylexovou výstelkou chránící displej před poškrabáním Přední kapsa s odklápěcím čelem pro snadný přístup obsahuje... (okay.cz)

Brašna na notebook Case Logic 14", černá

Brašna na notebook Case Logic 14", černá

Case Logic brašna na notebook a tablet Moderní aktovka zaměřená čistě na praktickou stránku věci. Vejde se do ní 14,1“ notebook, iPad plus každodenní nezbytnosti. Místo ve spodní části, které je vyhrazeno pro neforemný síťový zdroj nebo vnější kapsa pro smartphone, jsou jen některé důvody, kvůli kterým se z této aktovky stane Váš společník pro všední dny. Vynikající funkce Praktické uspořádání Štíhlá kompaktní aktovka pro 14,1“ notebook a iPad Kapsa pro dokumenty je uchová odděleně od elektroniky a omezí... (okay.cz)

Brašna na notebook Case Logic 15,6" černá

Brašna na notebook Case Logic 15,6" černá

Cestujete často do práce s laptopem? Pořiďte si na svůj notebook a další drobnosti univerzální nepromokavou brašnu Case Logic CL-VNAI215! Tuto štíhlou kompaktní brašnu pro každodenní nošení vyrobila společnost Case Logic, která je po celém světě ve svém odvětví známá pro inovativní design a funkčnost. Brašna snadno pojme notebooky do velikosti úhlopříčky 15,6" a jejich příslušenství včetně síťového zdroje. Bude pro vás tou pravou volbou, pokud hledáte spolehlivou, kvalitní brašnu v klasickém designu... (okay.cz)

Brašna na notebook Case Logic Huxton HUXA111B pro 11,6

Brašna na notebook Case Logic Huxton HUXA111B pro 11,6

Elegantní, praktická a štíhlá aktovka ze ztužené tkaniny pro notebooky do velikosti 11,6“ v modré barvě. Hlavní kapsa na zip a dvě menší kapsy na zip v přední části aktovky. Komfortní polstrované rukojeti, odnímatelný ramenní popruh a bezpečnostní pásek pro uchycení teleskopických rukojetí kufrů.     Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Case Logic Larimer 14" zelenomodrý (CL-LARI114HDN)

Case Logic Larimer 14" zelenomodrý (CL-LARI114HDN)

Batoh na notebook - polyester, vnitřní rozměry 24.3x3x34.3cm, vnější rozměry 26x22x47cm Máte rádi originální věci? Právě takový je batoh na notebook Case Logic Larimer v zeleno - modré barvě. Je určen pro bezpečné přenášení notebooku s maximální úhlopříčkou 14" nebo pro 15“ MacBook.  Máte rádi originální věci? Právě takový je batoh na notebook Case Logic Larimer v zeleno - modré barvě. Je určen pro bezpečné přenášení notebooku s maximální úhlopříčkou 14" nebo pro 15“ MacBook. Kromě polstrované přihrádky na notebook nabízí přední a vnitřní kapsu na zip pro uložení dalších drobností. Čím je tento batoh výjimečný je možnost jeho rozšíření dle potřeby díky hornímu rolovacímu uzávěru.Batoh je vyroben z polyesteru s vnější vodoodpudivou vrstvou. Na vnější straně najdete i praktická poutka… (alza.cz)

Case Logic Larimer 15" (CL-LARI115HDN)

Case Logic Larimer 15"  (CL-LARI115HDN)

Batoh na notebook materiál polyester, vnější rozměry 28 x 23 x 48 cm Máte rádi originální věci? Právě takový je batoh na notebook Case Logic Larimer v zeleno - modré barvě. Je určen pro bezpečné přenášení notebooku s maximální úhlopříčkou 15,6" .  Máte rádi originální věci? Právě takový je batoh na notebook Case Logic Larimer v zeleno - modré barvě. Je určen pro bezpečné přenášení notebooku s maximální úhlopříčkou 15,6". Kromě polstrované přihrádky na notebook nabízí přední a vnitřní kapsu na zip pro uložení dalších drobností. Čím je tento batoh výjimečný je… (alza.cz)

Pc brašna na notebook aua314 14´´ case logic

Pc brašna na notebook aua314 14´´ case logic

PC brašna na notebook AUA314 14´´ Case LogicModerní aktovka zaměřená čistě na praktickou stránku věci. Vejde se do ní 14,1“ notebook, iPad plus každodenní nezbytnosti. Místo ve spodní části, které je vyhrazeno pro neforemný síťový zdroj nebo vnější kapsa pro smartphone, jsou jen některé důvody, kvůli kterým se z této aktovky stane Váš společník pro všední dny. Štíhlá kompaktní aktovka pro 14,1“ notebook a iPad Kapsa pro dokumenty je uchová odděleně od elektroniky a omezí možnosti jejich přehnutí nebo pokrčení Přední kapsa s místem na dně pro neforemný síťový zdroj Vyvýšený organizér pro příslušenství jako přenosný pevný disk, kabely psací potřeby apod. Menší přední kapsa na zip pro mobilní telefon nebo jiné věci, ke kterým potřebujete mít rychlý přístup Odnímatelný ramenní popruh a… (fonetip.cz)

Zelený batoh Case Logic LoDo 23 l

Zelený batoh Case Logic LoDo 23 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: víceúčelový batoh Barva: zelená Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: šest vnějších, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl pro počítač až do velikosti displeje 15,6“ - úložný prostor chránící iPad nebo 10,1“ tablet - vysoce kvalitní vnější bavlněné plátno - kůží potažená poutka zipů - diskrétní kapsa na zip pro telefon - snadno přístupné vnější kapsy s magnetickým uzávěrem na příslušenství - vnitřní kapsy na zip jako dodatečný úložný prostor - polstrovaná záda a ramenní popruhy zajišťují pohodlné nošení Rozměry: batoh - 31 x 25 x 44 cm max. délka popruhů - 84 cm prosto pro… (zoot.cz)

PC brašna na notebook AUA316 16´´ Case Logic

PC brašna na notebook AUA316 16´´ Case Logic

Moderní aktovka zaměřená čistě na praktickou stránku věci. Vejde se do ní 15,6“ notebook, iPad/10,1" tablet plus každodenní nezbytnosti. Místo ve spodní části, které je vyhrazeno pro neforemný síťový zdroj nebo vnější kapsa pro smartphone, jsou jen některé důvody, kvůli kterým se z této aktovky stane Váš společník pro všední dny. Štíhlá kompaktní aktovka pro 15,6“ notebook a iPad nebo 10,1" tablet Kapsa pro dokumenty je uchová odděleně od elektroniky a omezí možnosti jejich přehnutí nebo pokrčení Přední kapsa s místem na dně pro neforemný síťový zdroj Vyvýšený organizér pro příslušenství jako přenosný pevný disk, kabely psací potřeby apod. Menší přední kapsa na zip pro mobilní telefon nebo jiné věci, ke kterým potřebujete mít rychlý přístup Odnímatelný ramenní popruh a polstrované ucha… (tipa.eu)

PC brašna na notebook AUA314 14´´ Case Logic

PC brašna na notebook AUA314 14´´ Case Logic

Moderní aktovka zaměřená čistě na praktickou stránku věci. Vejde se do ní 14,1“ notebook, iPad plus každodenní nezbytnosti. Místo ve spodní části, které je vyhrazeno pro neforemný síťový zdroj nebo vnější kapsa pro smartphone, jsou jen některé důvody, kvůli kterým se z této aktovky stane Váš společník pro všední dny. Štíhlá kompaktní aktovka pro 14,1“ notebook a iPad Kapsa pro dokumenty je uchová odděleně od elektroniky a omezí možnosti jejich přehnutí nebo pokrčení Přední kapsa s místem na dně pro neforemný síťový zdroj Vyvýšený organizér pro příslušenství jako přenosný pevný disk, kabely psací potřeby apod. Menší přední kapsa na zip pro mobilní telefon nebo jiné věci, ke kterým potřebujete mít rychlý přístup Odnímatelný ramenní popruh a polstrované ucha Pásek na zadní straně pro… (tipa.eu)

Zelený batoh Case Logic Ibira 24 l

Zelený batoh Case Logic Ibira 24 l

Pro aktivní životní styl nezapomeňte zvolit vhodný batoh, který pojme všechny vaše nezbytnosti. Typ: městský batoh Barva: zelená, černá Úložný prostor: dva hlavní Kapsy: - dvě síťované vnější - jedna vnější na zip - dvě vnitřní bez zapínání - jedna vnitřní na 15.6" notebook - jedna vnitřní na 10.1" tablet - kapsa v zádovém prostoru Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a kapsa pro 10.1" tablet - skrytá kapsa v zádové části - vysoce pohyblivé ramenní popruhy se výborně přizpůsobí různým typům těla - síťované postranní kapsy pro pohodlné uložení láhve na vodu tak, aby byla snadno na dosah - 100 % recyklovatelný materiál Rozměry: batoh - 43,9 x 36,7 x 3 cm max. délka popruhů - 84 cm prosto pro notebook - 38,6 x… (zoot.cz)

Zelený batoh Case Logic LoDo 21 l

Zelený batoh Case Logic LoDo 21 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: víceúčelový batoh Barva: zelená Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: šest vnějších, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl na počítač, do něhož se vejde 15“ MacBook Pro nebo ultrabook/notebook až do velikosti displeje 14,1“ - úložný prostor chránící iPad nebo 10,1“ tablet - unikátní otevírání do široka umožňuje snadný přístup a dobrý přehled - vysoce kvalitní vnější bavlněné plátno - kůží potažená poutka zipů - snadno přístupné vnější kapsy s magnetickým uzávěrem na příslušenství - vnitřní a vnější kapsy na zip jako dodatečný úložný prostor - dvě vnější kapsy na lahev -… (zoot.cz)

Červený batoh Case Logic Berkeley 29 l

Červený batoh Case Logic Berkeley 29 l

Hodně a rádi cestujete? Pokud to nejsou pouze cesty prstem po mapě, ale vlakem, letadlem nebo pěšky, nezapomínejte na správné vybavení. Špičkový batoh je základ. Tak zvolte ten, který se stane vašim nejlepším parťákem. Typ: víceúčelový batoh Barva: cihlová Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: tři vnější, pět vnitřních Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - samostatný prostor pro 15.6" notebook a kapsa pro 10" tablet - skrytá kapsa v zádové části poskytuje bezpečný prostor pro peníze nebo doklady - asymetrický organizér na elektroniku slouží pro úhledné uložení elektroniky různé velkosti, školních či kancelářských potřeb i s rozměrnou kapsou na psací potřeby pro uložení per, tužek a zvýrazňovačů - vysoce pohyblivé ramenní popruhy se výborně… (zoot.cz)

Modrý batoh Case Logic LoDo 23 l

Modrý batoh Case Logic LoDo 23 l

Necestujte na lehko. Sbalte si s sebou vše potřebné, od notebooku, oblečení až po jídlo. Vaše cestování od teď bude daleko příjemnější. Typ: víceúčelový batoh Barva: modrá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: šest vnějších, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Specifikace: - silně polstrovaný oddíl pro počítač až do velikosti displeje 15,6“ - úložný prostor chránící iPad nebo 10,1“ tablet - vysoce kvalitní vnější bavlněné plátno - kůží potažená poutka zipů - diskrétní kapsa na zip pro telefon - snadno přístupné vnější kapsy s magnetickým uzávěrem na příslušenství - vnitřní kapsy na zip jako dodatečný úložný prostor - polstrovaná záda a ramenní popruhy zajišťují pohodlné nošení Rozměry: batoh - 31 x 25 x 44 cm max. délka popruhů - 84 cm prosto pro… (zoot.cz)

Batoh na notebook Hawaii

Batoh na notebook Hawaii

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Modrý batoh na notebook Pejsci

Modrý batoh na notebook Pejsci

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Batoh na notebook Pink Hawaii

Batoh na notebook Pink Hawaii

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Černý batoh na notebook Pejsci

Černý batoh na notebook Pejsci

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Batoh na notebook Green Hawaii

Batoh na notebook Green Hawaii

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Šedý batoh na notebook Pejsci

Šedý batoh na notebook Pejsci

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Béžový batoh na notebook Pejsci

Béžový batoh na notebook Pejsci

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Růžový batoh na notebook Floral  

Růžový batoh na notebook Floral  

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Černý batoh na notebook Glitrový motýli

Černý batoh na notebook Glitrový motýli

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Šedý batoh na notebook Pohádkoví jednorožci

Šedý batoh na notebook Pohádkoví jednorožci

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Šedý batoh na notebook Retro sloni

Šedý batoh na notebook Retro sloni

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Modrý batoh na notebook Hvězdná obloha

Modrý batoh na notebook Hvězdná obloha

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Bordový batoh na notebook Hvězdná obloha  

Bordový batoh na notebook Hvězdná obloha  

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Tyrkysový batoh na notebook Retro sloni  

Tyrkysový batoh na notebook Retro sloni  

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Batoh na notebook Kingsons Elite 15,6", šedá

Batoh na notebook Kingsons Elite 15,6", šedá

Vysoce kvalitní materiál Batoh Kingsons Elite je vyroben z vysoce kvalitního a lehkého abrazivního nylonového materiálu, který je odolný nejen proti opotřebení, ale také proti vodě. Materiál je navíc velmi pevný, což v kombinaci s precizními švy zajišťuje batohu opravdu velmi dlouhou životnost. Bezpečnostní bederní kapsa Bederní polstrování na zadní straně batohu slouží také jako bezpečnostní kapsa proti zlodějům. Tuto kapsu ocení každý, kdo často cestuje nebo se pohybuje ve větších davech lidí. Kapsa je... (okay.cz)

Batoh na notebook Kingsons Spartan 15,6", černá

Batoh na notebook Kingsons Spartan 15,6", černá

Vysoce kvalitní materiál Kingsons Spartan je vyroben z kvalitního Jacquard nylonového materiálu, který je odolný nejen proti opotřebení, ale také proti vodě. Materiál je navíc velmi pevný, což v kombinaci s precizními švy zajišťuje batohu opravdu velmi dlouhou životnost. Prvotřídní zipy Batoh Kingsons Spartan je vybaven vysoce kvalitními zipy, které zajistí snadný chod a díky galvanizaci zabraňující korozi také maximální životnost. Pohodlné polstrování U batohů, které se mají stát vaším každodenním... (okay.cz)

Černý batoh na notebook Hvězdná obloha

Černý batoh na notebook Hvězdná obloha

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Batoh na notebook Lenovo 15,6", šedá

Batoh na notebook Lenovo 15,6", šedá

Pro úhlopříčku 15,6“ Velký úložný prostor Odolný proti vodě Kvalitní ochrana Batoh pro notebooky Casual Backpack B210 značky Lenovo je vybaven kapsou na notebooky s úhlopříčkou 15,6 palce. Je z odolné polyesterové tkaniny, která vytváří elegantní design s polstrovaným vnitřkem pro ochranu notebooku a důležitých věcí. Díky odolnosti proti vodě nemusíte mít strach jej vytáhnout ani v dešti. Váš přístroj i doplňky zůstanou v suchu. Pohodlný a stylový Zadní strana a plně nastavitelné ramenní popruhy jsou... (okay.cz)

Batoh na notebook YBB 1512 Michigan YENKEE

Batoh na notebook YBB 1512 Michigan YENKEE

Batoh na notebooky s úhlopříčkou do 15,6"Optimální ochrana a jedinečný vzhledPružný a odolný materiálPopis:Elegantní a praktický batoh z vysoce odolných materiálů, ideální pro každodenní používaní na vašich cestách. Vlastnosti:Vnitřní polstrovaná komora pro notebookVnitřní popruh pro upevnění notebookuZesílený ergonomický ruční úchytPolstrované a nastavitelné ramenní popruhyOboustranné hluboké otevíráníDvojité boční síťované kapsySpecifikace:Rozměry: 320 × 450 x až 190 mm (až 15,6")Materiál: Twill NylonBarva: černá/šedá (tipa.eu)

Tmavě modrý batoh na notebook Retro sloni

Tmavě modrý batoh na notebook Retro sloni

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Case Logic Era brašna na 15,6" notebook a 10" tablet - UNI

Case Logic Era brašna na 15,6" notebook a 10" tablet - UNI

Profesionálna taška na notebook s chytrým štýlovým rozšírením, dokonalá pre ochranu vybavenia nie len na ceste do kancelárie.Polstrovaný úložný priestor pre notebook do veľkosti 15,6“.Vrecko vyhradené pre tablet až do veľkosti 10,5“. Dodatočný oddiel pre zložky, knihy alebo slúchadlá. Rýchlo prístupné predné vrecko s organizérom pre drobnú elektroniku. Odnímateľný polstrovaný ramenný popruh s možnosťou nastavenia podľa vlastných potrieb. Polstrované uchá pre pohodlné prenášanie. Pásik pre bezpečné prichytenie k cestovnému kufru. Tkanina farby melange, medené cvoky a jazdce zipsov dotvárajú moderný profesionálny vzhľad. (gangstagroup.cz)

Batoh na notebook Kingsons Classic 15,6", šedá

Batoh na notebook Kingsons Classic 15,6", šedá

Prvotřídní zipy Batoh Kingsons Classic je vybaven vysoce kvalitními zipy, které zajistí snadný chod a díky galvanizaci zabraňující korozi také maximální životnost. Špičkový voděodolný materiál Kingsons Classic je vyroben z lehké oblekové látky vysoké kvality, která nejen že vypadá elegantně a je velice příjemná na dotek, ale hlavně zajišťuje voděodolnost batohu a je odolná proti opotřebení. Není tak nutné používat žádné pláštěnky přes batoh, jako to bývá u běžných batohů. Maximální ochrana pro váš... (okay.cz)

Tmavě modrý batoh na notebook Pohádkoví jednorožci  

Tmavě modrý batoh na notebook Pohádkoví jednorožci  

Do školy, do práce či jen tak do města. Tento batoh je připraven doprovázet vás všude, kam půjdete. Je prostorný a svým tvarem je speciálně přizpůsobený na nošení notebooku. Jeho originální design zaujme nejedno oko kolemjdoucího. (dedoles.cz)

Batoh na notebook Kingsons Clutch 15,6", černá

Batoh na notebook Kingsons Clutch 15,6", černá

Kvalitní kompozitní materiál Kingsons Clutch je vyroben z pevné a vysoce kvalitní kompozitní tkaniny, která je odolná proti vodě a opotřebení z denního nošení. Použitý materiál a celková kvalita provedení zaručují maximální životnost batohu! Prvotřídní zipy Standardem batohů Kingsons jsou kvalitní zipy. Nejinak tomu je u modelu Clutch. Použité zipy zajistí snadný chod a díky galvanizaci zabraňující korozi také maximální životnost. Design zipů navíc perfektně ladí s celkovým vzhledem batohu. Praktické... (okay.cz)

Modrý batoh/taška na notebook Thule Vea 21 l

Modrý batoh/taška na notebook Thule Vea 21 l

Tento batoh/taška udržuje pracovní věci jako je notebook, tablet, šanony, pera, doklady a různé další příslušenství od odděleně od např. sportovních věcí. Proto už nyní není nemožné jít rovnou po práci na váš oblíbený sport, aniž byste museli nosit několik zavazadel naráz. Typ: unisex batoh/taška na notebook, lze nosit třemi způsoby Barva: modrá Zapínání: zip Úložný prostor: dva hlavní vnitřní - polstrované kapsy na 15" MacBook®/ 15,6" notebook a na 10" tablet - polstrovaná kapsa na tablet - síťovaná kapsa na zip - jedna volná kapsa - jedna síťovaná kapsa na zip, jedna volná vnější - plyšová kapsa na zip na telefon - jedna kapsa na zip na úschovu ramenních popruhů - úložný prostor na boty Materiál: nylon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, omyvatelný Údržba: otřít vlhkým hadříkem… (zoot.cz)

Batoh na notebook Kingsons Executive 15,6", šedá

Batoh na notebook Kingsons Executive 15,6", šedá

Vysoce kvalitní materiál Batoh Kingsons Executive je vyroben z vysoce kvalitního Jacquard nylonového materiálu, který je odolný nejen proti opotřebení, ale také proti vodě. Materiál je navíc velmi pevný, což v kombinaci s precizními švy zajišťuje batohu opravdu velmi dlouhou životnost. Prvotřídní zipy Kingsons Executive je vybaven kvalitními zipy, které zajistí snadný chod a díky galvanizaci zabraňující korozi také maximální životnost. Bezpečnostní bederní kapsa Bederní polstrování na zadní straně batohu... (okay.cz)

Batoh na notebook Kingsons Sliced 15,6", šedá

Batoh na notebook Kingsons Sliced 15,6", šedá

Luxusní voděodolný materiál Kingsons Sliced je vyroben z lehké oblekové látky vysoké kvality, která nejen že vypadá elegantně a luxusně a je velice příjemná na dotek, ale hlavně zajišťuje voděodolnost batohu a je odolná také proti opotřebení. Prvotřídní zipy Batoh Kingsons Sliced je vybaven vysoce kvalitními zipy, které zajistí snadný chod a díky galvanizaci zabraňující korozi také maximální životnost. Design zipů navíc perfektně ladí s celkovým vzhledem tohoto elegantního batohu. Maximální ochrana pro... (okay.cz)

Ellehammer batoh na notebook pro 15,6 bergen, červený

Ellehammer batoh na notebook pro 15,6 bergen, červený

- batoh do práce, školy i na volný čas, s prostorem na dokumenty a osobní věci- prostorná hlavní kapsa s polstrovanou kapsou na notebook 15,6" a tablet 10,2"- kapsa s organizérem a poutkem na klíče- přední kapsa na drobnosti- kvalitní robustní zipy - boční síťové kapsy např. na lahev s pitím- kompresní popruhy- ergonomicky tvarované, nastavitelné a polstrované ramenní popruhy- polstrovaná záda s tajnou kapsičkouTechnické detaily:- materiál: polyester- vnější rozměry (V x Š x H): 17,7 x 12,6 x 7,1 cm- hmotnost: 625 g- objem: 11 l (fonetip.cz)

Ellehammer batoh na notebook pro 15,6 bergen, černý

Ellehammer batoh na notebook pro 15,6 bergen, černý

- batoh do práce i na volný čas, s prostorem na dokumenty a osobní věci- prostorná hlavní kapsa s polstrovanou kapsou na notebook 15,6" a tablet 10,2"- kapsa s organizérem a poutkem na klíče- přední kapsa na drobnosti- kvalitní robustní zipy - boční síťové kapsy např. na lahev s pitím- kompresní popruhy- ergonomicky tvarované, nastavitelné a polstrované ramenní popruhy- polstrovaná záda s tajnou kapsičkouTechnické detaily:- materiál: polyester- vnější rozměry (V x Š x H): 17,7 x 12,6 x 7,1 cm- hmotnost: 625 g- objem: 11 l (fonetip.cz)

Batoh na notebook HP Odyssey 15,6", černá/šedá

Batoh na notebook HP Odyssey  15,6", černá/šedá

Batoh HP Odyssey Při přecházení mezi školními budovami nebo při každodenních výletech oceníte chytře umístěné polstrování, moderní design a univerzální úložné prostory. Batoh HP Odyssey 39,62 cm (15,6") je kombinací výrazných barev, odolných materiálů a jedinečného maskovacího vzoru. K tomu přidává pohodlné polstrování kryté síťovinou, samostatnou úložnou kapsu na notebook a na tablet, chytře umístěné popruhy a několik kapes na příslušenství. Stylový a připravený vyrazit. Vynikající funkce Důmyslné... (okay.cz)

Černý batoh/taška na notebook s pouzdrem Meatfly 26 l

Černý batoh/taška na notebook s pouzdrem Meatfly 26 l

Barva : černá, bílá Formát A4: vejde se Úložný prostor : - jedna hlavní kapsa s kapsou na notebook - druhá hlavní kapsa s jednou přihrádkou - jedna vnější kapsa s pěti malými kapsami na zip, třemi přihrádkami na karty, dvěma přihrádkami a gumičkou na tužku - tři vnější menší kapsy na zip - odnímatelné pouzdro Zapínání hlavních kapes: zipy Kapsa na notebook: úhlopříčka 15" Voděodolnost : ne Materiál : 100 % polyester Údržba : prát v ruce Specifikace: - polstrovaný záda a ramenní popruhy - ramenní popruhy lze ve spodní části odepnout díky karabinám a zastrčit - polstrovaná ruční madla (vrchní a boční strana) - reflexní prvky - pouzdro součástí batohu Rozměry : batoh - 50 x 33 x 17 cm výška ucha - 5 cm max. délka popruhu - 100 cm pouzdro - 27 x 12 x 5 cm (zoot.cz)

Batoh na notebook wenger swissgear ibex 43,18 cm (17)

Batoh na notebook wenger swissgear ibex 43,18 cm (17)

PopisBatoh pro notebook SwissGear, do 43,18 cm (17). Tento multifunkční batoh spojuje moderní design, vysokou kvalitu a skvělou funkčnost. Dělená přední kapsa s poutkem na klíče a kapsou pro mobilVybaveníPolstrovaná kapsa na notebook do 43,18 cm (17)Kapsa na hudební přehrávač s otvorem pro sluchátkaPolstrovaná záda z prodyšného materiáluDělená přední kapsa s poutkem na klíče a kapsou pro mobilRozsah dodávkyBatoh na notebookTechnické parametryVnitřní hloubka5 cmVnitřní šířka40 cmTyp brašny na notebooky (kategorie)Batoh na notebookyVnitřní výška30 cmdélka25 cmBarvaModročernávýška38 cmŠířka48 cmVhodný pro notebooky velikostí39,6 cm (15,6) · 40,6 cm (16) · 43,2 cm (17) · 43,9 cm (17,3)Hmotnost1.8 kg]]> (fonetip.cz)

Batoh na notebook wenger swissgear pegasus 43,94 cm (17,3)

Batoh na notebook wenger swissgear pegasus 43,94 cm (17,3)

PopisTento moderní multifunkční batůžek je ideálním spojením skvělé kvality a vysoké funkčnosti. Ideální společník do práce, na veletrhy a pro volný časVybaveníPro notebooky do 43,94 cm (17,3)Polstrovaná přihrádka na notebookNízká hmotnostVlastnostiNízká hmotnost pro pohodlí při nošeníDvě velké kapsy se zipem (vhodné pro pořadače velikosti A4)Polstrovaná bezpečnostní kapsa na notebookPolstrovaná přihrádka pro MP3 přehrávač s výstupem na sluchátkaZpevněné držadlo s měkkou rukojetíPevné dno pro bezpečné postaveníPolstrované ramenní popruhy pro pohodlí pří nošeníHrudní pás, snadno a rychle nastavitelnýDělená přední kapsa s poutkem na klíče a kapsou pro mobilBoční kapsy ze síťoviny pro lahve s nápojiPříprava pro uchycení k vozíku.Technické parametryVnitřní hloubka3.5 cmVnitřní šířka29 cmTyp… (fonetip.cz)

Batoh na notebook Concept Premium 43,94 cm (17.3"), černý

Batoh na notebook Concept Premium 43,94 cm (17.3"), černý

Batoh nabízí všechny známky kvality, kterými je značka Everki známa - kvalitní zipy, kožené rukojeti, velmi kvalitní, odolné a nepromokavé materiály, ergonomické popruhy a polstrování zad, pohodlné vkládání notebooku (až 17,3") a atraktivní a výrazný design. Kromě prostorné kapsy na notebook, je Concept vybaven také dvěma velkými kapsami, vybavenými dalšími zipy a samostatnými kapsami, které umožňují pohodlnou přepravu USB zařízení a dalších drobností. Concept proto nabízí maximální úložný prostor a perfektní funkčnost. Everkis navíc nabízí speciální patentovaný systém ochrany rohů, který poskytuje zesílenou ochranu v místech, která výrobci notebooku označili jako nejnáchylnější k mechanickému poškození. Skvělé vybavení tohoto velmi odolného batohu navíc završují hrudníkový popruh pro… (conrad.cz)

Batoh na notebook Everki Beacon 46,74 cm (18,4"), černý

Batoh na notebook Everki Beacon 46,74 cm (18,4"), černý

Tento batoh je ideální na těžká břemena a na nošení za nepříznivých povětrnostních podmínek. Mimořádně měkká, polstrovaná kapsa chrání notebooky až do velikosti 18,4", a hlavní prostor nabízí dostatek místa pro příslušenství. Pohodně se nosí díky 5bodovému systému, polstrovaným zádům a ramenním popruhům. Díky soustavě přezek a zipů lze prostornou přihrádku při vkládání věcí zcela otevřít. Hráči si s sebou mohou bezpečně nosit své herní konzole (Xbox 360, PS3 nebo Wii). Součástí batohu je vodotěsný obal proti nepříznivým povětrnostním vlivům, díky kterému jste připraveni na jakoukoliv situaci. (conrad.cz)

Batoh na notebook Everki Flight, 40,64 cm (16"), černý

Batoh na notebook Everki Flight, 40,64 cm (16"), černý

Ideální batoh na cesty. Na zadní straně je velmi měkká, fleecem polstrovaná kapsa pro notebooky o velikosti až do 40,64 cm (16"), kterou lze úplně otevřít. Při letištních kontrolách už nebudete muset notebook vyndavat. I plně naložený je batoh Everki Flight na zádech a ramenou pohodlný díky kanálkům pro odvod vzduchu. Rovnováha je podpořena pětibodovým systémem s nastavitelným hrudním pásem. (conrad.cz)

Batoh na notebook Wenger Swissgear Pegasus 43,94 cm (17,3")

Batoh na notebook Wenger Swissgear Pegasus 43,94 cm (17,3")

Tento moderní multifunkční batůžek je ideálním spojením skvělé kvality a vysoké funkčnosti. Ideální společník do práce, na veletrhy a pro volný čas (conrad.cz)

Batoh na notebook wenger swissgear cobalt 39,12 cm (15,4)

Batoh na notebook wenger swissgear cobalt 39,12 cm (15,4)

PopisBatoh na notebook se sportovním designem. Na běhání, do školy nebo pro volný čas. Vyrobeno firmou Wenger.VybaveníVhodné pro všechny současné notebooky do 39,12 cm (15,4)Zpevněné dnoNastavitelný příčný popruh pro větší pohodlí při nošeníDoživotní zárukaVlastnostiDvě velké hlavní kapsy se zipem.Polstrovaná bezpečnostní kapsa na notebookPřední hlavní kapsa s velkou kapsou na dokumentyExtra kapsa na přehrávač hudby s výstupem na sluchátkaPolstrovaná prodyšná záda se vzduchovými kanálkyDělená přední kapsa s poutkem na klíče a kapsou pro mobilBoční kapsy ze síťoviny pro lahve s pitímTechnické parametryVnitřní hloubka4.5 cmVnitřní šířka39.9 cmTyp brašny na notebooky (kategorie)Batoh na notebookyVnitřní výška27.9 cmdélka21 cmBarvaČernomodrávýška35.6 cmŠířka48.3 cmVhodný pro notebooky… (fonetip.cz)

Batoh na notebook Wenger SwissGear Ibex 43,18 cm (17")

Batoh na notebook Wenger SwissGear Ibex 43,18 cm (17")

Batoh pro notebook SwissGear, do 43,18 cm (17"). Tento multifunkční batoh spojuje moderní design, vysokou kvalitu a skvělou funkčnost. Dělená přední kapsa s poutkem na klíče a kapsou pro mobil (conrad.cz)

Batoh na notebook Wenger SwissGear Cobalt 39,12 cm (15,4")

Batoh na notebook Wenger SwissGear Cobalt 39,12 cm (15,4")

Batoh na notebook se sportovním designem. Na běhání, do školy nebo pro volný čas. Vyrobeno firmou Wenger. (conrad.cz)

Batoh na notebook Marell 50 x 35 x 10 cm

Batoh na notebook Marell 50 x 35 x 10 cm

Nastavitelný popruh: ano Typ: batoh Délka ucha [cm]: 12 Hloubka [cm]: 10 Materiál: polyester Šířka [cm]: 35 Výška [cm]: 50 Barva: bílá, černá, odstín oranžové (odkarla.cz)

Batoh na notebook wenger pillar ga-7382-14, 40,64 cm (16), černý

Batoh na notebook wenger pillar ga-7382-14, 40,64 cm (16), černý

PopisKvalitní batoh na notebook se sportovním vzhledem. Do práce, do školy, nebo pro volný čas. Vyrobeno společností Wenger.VybaveníVhodné pro většinu notebooků velikosti 40,64 cm (16)Polstrovaná zádaPevné dnoTechnické parametryTyp brašny na notebooky (kategorie)Batoh na notebookydélka22.9 cmBarvaČernošedávýška35.6 cmŠířka48.3 cmVhodný pro notebooky velikostí39,1 cm (15,4) · 38,1 cm (15) · 39,6 cm (15,6)Hmotnost1.7 kg]]> (fonetip.cz)

Anekke barevný batoh India s kapsou na notebook

Anekke barevný batoh India s kapsou na notebook

Praktický a krásný batoh Anekke, má velkou přední kapsu, kapsu na notebook i tablet a jiné vychytávky. Je vhodný do práce, do školy nebo na cesty.Podkolekce/Edice: IndiaKategorie: batohModel: IndiaZdobení: s výšivkouRozměr: 38 x 31 x 12 cmZapínání: zipPočet vnějších kapes: 2Kolekce: Jaro/Léto 2019Vzor: kreslenéPočet vnitřních kapes: 6Doplňující informace: Přívěsek, DustbagVelikost: velkéTyp: Batohy (different.cz)

Batoh na notebook Wenger Pillar GA-7382-14, 40,64 cm (16"), černý

Batoh na notebook Wenger Pillar GA-7382-14, 40,64 cm (16"), černý

Kvalitní batoh na notebook se sportovním vzhledem. Do práce, do školy, nebo pro volný čas. Vyrobeno společností Wenger. (conrad.cz)

Zelená pánská crossbody taška na tablet Case Logic LoDo 10“

Zelená pánská crossbody taška na tablet Case Logic LoDo 10“

Současný design doplněný odpovídajícími vlastnostmi nabízí tašku té správné velikosti pro váš tablet a věci každodenní potřeby. Typ: pánská crossbody taška na tablet Barva: zelená Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: dvě vnější, dvě vnitřní Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, lehký Specifikace: - polstrovaná kapsa na iPad nebo 10“ tablet - jemná podšívka chrání displej tabletu - dodatečný úložný prostor v hlavním oddílu pro věci každodenní potřeby - prvotřídní vnější bavlněné plátno - poutka zipů z pravé kůže - snadno přístupná vnější kapsa na drobnosti s magnetickým zapínáním - přední kapsa na zip poskytující dodatečný bezpečný prostor navíc rychle přístupný - polstrovaný ramenní popruh nastavitelný podle vašich požadavků Rozměry: taška - 20 x 10 x 26 cm… (zoot.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít