Zehlicka na vlasy na baterie

Žehlička na baterie

Žehlička na baterie

Plastová žehlička na baterie o rozměru cca 17 cm. Žehlička svítí a hraje. Napájení 2x AA baterie (nejsou součástí). Rozměry balení cca 21 x 14,5 x 11,5 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Babyliss ST325E Žehlička na vlasy

Babyliss ST325E Žehlička na vlasy

ST325E ŽEHLIČKA NA VLASY Babyliss Profesionální žehlička s povrchem BaByliss Diamond Ceramic pro profesionální použití. (pilulka.cz)

Lafé PSJ002 Žehlička na vlasy

Lafé PSJ002 Žehlička na vlasy

LAFE PSJ002 Žehlička vlasů, která má keramické plochy a rychlý ohřev. (pilulka.cz)

Žehlička na vlasy Remington S1510

Žehlička na vlasy Remington S1510

REMINGTON S1510 Jedna z cenově nejdostupnějších žehliček na vlasy od Remingtonu, která nabízí všechny základní funkce a přidává i nadstandardní výbavu, jako je LED indikátor zapnutí. Spoléhá přitom na destičky vyrobené z keramiky a turmalínu. Zatímco keramika zaručuje perfektní rozvod tepla a vynikající skluz, turmalín dodává vlasům přirozený lesk a antistatický účinek, takže se vlasy při žehlení neježí a úprava účesu je výrazně jednodušší. Žehlička dokáže dosahovat teploty až 220 °C, takže je vhodná pro úpravu všech druhů vlasů. Plně připravena k použití je přitom už za pouhých 30 sekund. Velkou výhodou je také podpora univerzálního napětí, takže ji 100% využijete i v zahraničí. Maximální ergonomii pak zajišťuje nejen tvar žehličky, ale i otočný kabel, který je odolný vůči zamotání. O… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington S1A100

Žehlička na vlasy Remington S1A100

Žehlička na vlasy Remington S1A100 E51, černá Vždy jste toužila po hladkých rovných vlasech, protože ty vaše jsou vlnité až kudrnaté? S tímto problémem si poradí žehlička na vlasy Remington. Žehlička na vlasy s příkonem 38 wattů a jednou stálou teplotou se postará o efektivní a rychlé výsledky. Stačí pár tahů a vaše hříva získá přesně ten tvar, po kterém už dlouho toužíte. Keramická plocha žehličky je šetrná ke kadeřím a nenarušuje jejich strukturu. (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington S9600

Žehlička na vlasy Remington S9600

REMINGTON S9600 Skvěle vybavená žehlička na vlasy Remington, která se pyšní speciálními destičkami s hedvábně-keramickým povrchem. Díky tomu je k vaším vlasům mimořádně šetrná. Chlubí se také digitálním displejem a možností regulace teploty mezi 150 °C až 235 °C, takže si s bravurou poradí i s tvrdými a nepoddajnými vlasy. Velkým plusem je také to, že žehlička je k použití připravena už za pouhých 10 sekund. Dokonce disponuje i turbo režimem, kdy na 30 sekund dokáže maximální teplotu zvýšit až na 240 °C. Lákadlem je i prodloužená záruka, kterou poskytuje sama společnost a to v exkluzivní délce 5 let. Nechybí dokonce ani paměťová funkce, která je schopná zapamatovat si vaší poslední volbu pro co nejsnadnější použití. K dispozici je také bezpečnostní funkce automatického vypnutí po 60… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington S9505

Žehlička na vlasy Remington S9505

Remington Rose Luxe S9505  Dopřejte svým vlasům dokonalou péči a úpravu hodnou kadeřníka. Žehlička na vlasy Remington Rose Luxe S9505 vám dokáže, proč je značka Remington jedním ze světových leaderů v péči o vlasy. Vaše vlasy můžete upravit do dokonalých hladkých účesů i oživit vzdušnými loknami. Keramická plocha pro zdravé vlasy Žehlící keramická plocha nové generace dodá vlasům lesk už během žehlení. Díky speciální úpravě žehlící plochy vaše vlasy zbytečně neponičí ani nezatíží. Rovnoměrně vlasy upravíte pramen po prameni. Plochy jsou plovoucí, a tak je na vlasy vyvíjen dokonalý tlak. Ten zaručí nejen nádherně lesklé vlasy, ale také ochranu před poškozením.    Klíčové vlastnosti pětinásobně déle trvající výsledky přehledný digitální LCD displej nastavení teploty podle typu vlasů… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington S6505

Žehlička na vlasy Remington S6505

Remington S6505, fialová Střídáte ráda účesy a chcete jednou okouzlit v načechraných kudrnách a podruhé ohromit úžasně rovnými vlasy? Širokou škálu účesů si můžete vytvořit doma pomocí jednoho nástroje, kterým je žehlička na vlasy Remington PRO-Sleek & Curl se zaobleným designem žehlicích ploch. Pomocí 11 cm dlouhých úzkých destiček a dlouhých tahů po celé délce vlasy narovnáte a pomocí zakřivených hran lze vytvářet krásné přirozené vlny. Navíc praktické hřbety poskytují lepší kontrolu, aby vlasy zůstaly na svém místě. Teploty a nastavení Díky digitální regulaci teploty od 150 do 230°C si poradí s každým typem vlasů a nic pro ni nebude problém. Funkce Boost zaručí extra rychlé nahřátí žehlicích destiček. Navolte si potřebnou teplotu pomocí tlačítek plus a mínus a během 15 sekund… (euronics.cz)

Beurer HS 40 Žehlička na vlasy

Beurer HS 40 Žehlička na vlasy

BEURER HS 40 Žehlička na vlasy, keramický povrch, turmalín pro jemné vlasy, regulace teploty 120 - 220°C, LED dioda, dosažení výsledku během první aplikace, 360°otočný kabel. (pilulka.cz)

Beurer HS 80 Žehlička na vlasy

Beurer HS 80 Žehlička na vlasy

BEURER HS 80 Žehlička na vlasy, titanový povrch, iontová technologie ve 3 stupních, LCD displej, dosažení výsledku během první aplikace, paměť, ochrana. (pilulka.cz)

Remington S 6500 Žehlička na vlasy

Remington S 6500 Žehlička na vlasy

REMINGTON S 6500 Žehlička na vlasy Remington Sleek & Curl S6500 narovnává a natáčí díky specifickým zaobleným hranám a drážkám vedoucím prameny vlasů pro vytvoření různých typů vzhledů, obsahuje odkaz na video ‘Curl Secrets’. (pilulka.cz)

Remington S 7300 Žehlička na vlasy

Remington S 7300 Žehlička na vlasy

REMINGTON S 7300 Žehlička na vlasy Wet2Straight od značky Remington je perfektní pomocník, který zvládá více úkolů a proto je nutností pro každou ženu! Tento hrdina v péči o vlasy pomáhá urychlit vaši každodenní ranní rutinu a šetří tak váš drahocenný čas a námahu. (pilulka.cz)

Žehlička na vlasy střibr BaByliss ST480E

Žehlička na vlasy střibr BaByliss ST480E

ST480E Žehlička na vlasy střibr BaByliss Diamantovokeramický žehlící povrch, vysoká účinnost rovnání a zároveň ochrana vlasů, ultrarychlé nahřátí - 180°C za 30s, regulace teploty: 5 pozic 150-230°C, ionizační generátor, loknovací funkce (pilulka.cz)

Žehlička na vlasy bronz BaByliss ST481E

Žehlička na vlasy bronz BaByliss ST481E

ST481E Žehlička na vlasy bronz BaByliss Diamantovokeramický žehlící povrch, vysoká účinnost rovnání a zároveň ochrana vlasů, ultrarychlé nahřátí - 180°C za 30s, regulace teploty: 5 pozic 150-230°C, ionizační generátor, loknovací funkce (pilulka.cz)

Remington S 1005 Žehlička na vlasy

Remington S 1005 Žehlička na vlasy

REMINGTON S 1005 S touto žehličkou Remington S1005 Ceramic Straight budete bezpochyby naprosto spokojeni. Její předností jsou keramické teflonové plotny se 4 násobnou ochranou. Vaše vlasy budou rovné a bez poškození. (pilulka.cz)

Remington S 8500 Žehlička na vlasy

Remington S 8500 Žehlička na vlasy

REMINGTON S 8500 Úzká žehlička na vlasy Shine Therapy, zdokonalený keramický povrch s arganovým olejem, 8 x hladší, 5 x trvalejší, delší úzké 110mm plochy, digitální displej, teplota od 150°C do 230°C, LCD zámek & Turbo Boost, připravena k použití za 10 sekund, uzamykatelný kloub, automatické vypnutí po 1 hodině. (pilulka.cz)

Remington S 8590 Žehlička na vlasy

Remington S 8590 Žehlička na vlasy

REMINGTON S 8590 Žehlička na vlasy s ochranou proti poškození a lámání vlasů s keratinem, keramický povrch, digitální LCD displej s nastavením teplot 160 - 230°C, rychlé zahřátí za 15 sekund, automatické vypnutí. (pilulka.cz)

Sencor SHI 131GD Žehlička na vlasy

Sencor SHI 131GD Žehlička na vlasy

SHI 131GD žehlička na vlasy SENCOR Tourmaline technologie kombinovaná s keramikou pro maximální klouzavost vlasů po žehlící ploše a PTC technologie pro rychlé zahřátí destiček na pracovní teplotu. (pilulka.cz)

Remington S 8540 Žehlička na vlasy

Remington S 8540 Žehlička na vlasy

REMINGTON S 8540 Nová žehlička na vlasy Keratin Protect S 8540 s zdokonaleným keramickým povrchem, který je napuštěný keratinem a mandlovým olejem pro profesionální péči o Vaše vlasy. (pilulka.cz)

Remington S 7350 Žehlička na vlasy

Remington S 7350 Žehlička na vlasy

REMINGTON S 7350 Žehlička na vlasy. (pilulka.cz)

Remington S 8550 Žehlička na vlasy

Remington S 8550 Žehlička na vlasy

REMINGTON S8550 Žehlička na vlasy. (pilulka.cz)

Remington PROluxe S9100 žehlička na vlasy

Remington PROluxe S9100 žehlička na vlasy

Remington PROluxe S9100, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:možnost regulování teplotykeramické destičkytepluvzdorná podložkakabel s otočnou koncovkoufunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington Pearl S9500 žehlička na vlasy

Remington Pearl S9500 žehlička na vlasy

Remington Pearl S9500, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Remington Pearl S9500 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:LED displejmožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostikabel s otočnou koncovkouJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington Silk S9600 žehlička na vlasy

Remington Silk S9600 žehlička na vlasy

Remington Silk S9600, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Remington Silk S9600 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasymožnost regulování teplotyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiLED displejkeramické destičkyJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Žehlička na vlasy Philips HP8303/00

Žehlička na vlasy Philips HP8303/00

Philips HP8303/00, černá Účes je jednou z prvních věcí, kterých si na nás okolí všímá. Každý má jiný typ vlasů, ale všechny je dokáže zkrotit jediný přístroj. Společnost Philips vytvořila elegantní a praktickou žehličku na vlasy, s níž si během chvilky vytvoříte pramínky rovné jako hřebíky. Vlasy se nádherně lesknou a doslova září zdravím a krásou. Přístroj pracuje s univerzální teplotou 210 °C, jež je využívána například i v profesionálních kosmetických salónech. Máte proto jistotu, že kadeřím nehrozí žádné nebezpečí a ve výsledku budou vypadat, jako by vám je narovnala vyučená kadeřnice. Práce vám půjde od ruky, napuštěné keramické destičky kloužou jako po másle a chrání vaši kštici před spálením horkým vzduchem. Spolu s přístrojem si můžete do chytrého telefonu či tabletu stáhnout… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Rowenta EASYLISS SF1516F0

Žehlička na vlasy Rowenta EASYLISS SF1516F0

Rowenta SF1516F0 Společnost Rowenta vytvořila kompaktní žehličku na vlasy SF1516F0, která vám zajistí nejen krásné rovné kadeře, ale pomůže vám i vytvořit bohaté lokny. Multifunkční využití však zdaleka není jediným důvodem, proč si tento model žehličky pořídit. Přístroj je vybaven velkými plovoucími keramickými destičkami pro ještě snazší a rychlejší práci. Po zapojení do elektřiny se zahřeje za pouhou jednu minutu na 200 °C, abyste téměř bez čekání mohly ihned začít s modelací účesu. V době nepoužívání lze žehličku zavěsit za očko na stěnu, abyste ji měla vždy ihned k dispozici. (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Philips HP8348/00

Žehlička na vlasy Philips HP8348/00

Žehlička na vlasy Philips HP8348/00 Kvalitní žehlička na vlasy Philips KeraShine zaručí, že s její pomocí dosáhnete dokonalého vzhledu vyrovnaných vlasů. Nejen, že vaše vlasy upraví do požadovaného účesu, ale zároveň je udrží zářivě lesklé a zdravé. Žehlicí plocha je totiž tvořená keramickými destičkami napuštěnými keratinem, což umožňuje hladký a plynulý pohyb po vlasech a napomáhá k šetrnému dosažení rovného stylu. Ionizační technologie zabraňuje poletování a kroucení vlasů, bez problémů zkrotí i krepaté vlasy.  Zářivé a lesklé vlasy bez zacuchání Profesionální technologie Thermoquard zajišťuje rovnoměrné rozdělení tepla a zabraňuje vytváření horkých míst. Umožňuje nastavit teplotu nad 200 °C v krocích po 5 °C, o vaše vlasy tak bude bezpečně a spolehlivě postaráno. Regulace teploty… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington S2412 E51

Žehlička na vlasy Remington S2412 E51

Remington S2412 E51 Ve stylingu svých vlasů nemusíte dělat žádné kompromisy. Chcete změnit kudrny ve vlasy rovné jako hřebíky? Vyzkoušejte žehličku od společnosti Remington. Zařízení disponuje prodlouženými 100mm keramickými destičkami, abyste najednou mohli narovnat větší objem kadeří a měli jste vše hotové během chvilky. Destičky hladce kloužou po vlasech a zanechávají je jemné a zářivě lesklé, aniž by hrozilo jejich spálení nebo jiné poškození. Univerzální teplota Zařízení je vybaveno jedním univerzálním teplotním stupněm 200 °C, který je šetrný k tomu, aby se nespálily jemné vlasy, a zároveň dost silný k důkladnému narovnání i hustých a pevných pramínků. Po zapojení 1,8 metru dlouhého otočného kabelu do elektřiny stačí počkat 30 vteřin, než se přístroj zahřeje, a můžete jej začít… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington S 1450

Žehlička na vlasy Remington S 1450

Žehlička na vlasy Remington S1450, černá Toužíte po přístroji, který by vám umožnil jednoduše a během několika málo okamžiků zkrotit vaše nepoddajné vlasy? Odborník na péči o vlasy Remington nyní přichází na trh se zbrusu novým modelem žehličky  na vlasy S1450, která tato vaše přání bez pochyby splní. Za velmi nízkou cenu dostanete opravdu kvalitní produkt bez kompromisů, který vyniká svými praktickými vlastnostmi usnadňujícími její každodenní obsluhu. Vlasy podle vašich představ Na nahřátí žehličky nebudete díky 30W příkonu příliš dlouho čekat. Již během pouhých 30 sekund se nahřeje až na maximální teplotu 215 °C. O stavu nahřátí jste celou dobu přehledně informováni pomocí indikátoru teploty. Destičky žehličky jsou vyrobeny z velmi kvalitní keramiky, která je šetrná a nedojde tak k… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 530

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 530

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 530 (tipa.eu)

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 131GD

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 131GD

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 131GD (tipa.eu)

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 781VT

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 781VT

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 781VT (tipa.eu)

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 110BK

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 110BK

Žehlička na vlasy SENCOR SHI 110BK (tipa.eu)

Žehlička na vlasy BaByliss ST395E parní

Žehlička na vlasy BaByliss ST395E parní

Žehlička na vlasy BaByliss ST395E parní (tipa.eu)

Žehlička na vlasy ORAVA ZV-204

Žehlička na vlasy ORAVA ZV-204

Žehlička na vlasy ORAVA ZV-204 (tipa.eu)

Žehlička na vlasy BaByliss ST387E šedá

Žehlička na vlasy BaByliss ST387E šedá

Babyliss ST387E, černá Tato inovativní žehlička na vlasy od populární společnosti Babyliss zaujme množstvím zajímavých funkcí a technologií a je určena zejména pro náročnější uživatelky. Mezi velké přednosti tohoto modelu se řadí bezesporu možnost žehlit mokré i suché vlasy, což vám umožňuje použít žehličku kdykoliv to bude třeba. Potěší i speciální plovoucí destičky. Tato koncepce umožňuje snadný skluz při zachování konstantního tlaku na vlasy, samozřejmě zcela bez rizika poškození. Jelikož tyto destičky přicházejí do přímého styku s vlasy, je velmi důležitá kvalita jejich povrchu. A ta je u tohoto modelu prvotřídní – Babyliss Diamond Ceramic je speciální keramický povlak vyvinutý výrobcem této žehličky s cílem zamezit jakémukoliv připékání vlasů a zvýšit jejich lesk. Velké možnosti… (euronics.cz)

Remington S1510 Ceramic Slim Žehlička na vlasy

Remington S1510 Ceramic Slim Žehlička na vlasy

REMINGTON S 1510 Žehlička na vlasy Remington S1510 má antistatický a keramický povrch ploch pro více ochrany vlasů během žehlení a zároveň s ní díky hladkému povrchu získáte bez námahy krásne rovné a jemné vlasy. (pilulka.cz)

Remington Air Plates S7412 žehlička na vlasy

Remington Air Plates S7412 žehlička na vlasy

Remington Air Plates S7412, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Remington Air Plates S7412 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:možnost regulování teplotyLED displejstudená špička pro snadnější manipulacikabel s otočnou koncovkoukeramické destičkyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostiJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Liss & Curl SF4412D4 žehlička na vlasy

Rowenta Liss & Curl SF4412D4 žehlička na vlasy

Rowenta Liss & Curl SF4412D4, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Liss & Curl SF4412D4 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:LED displejmožnost regulování teplotylze využít i k vytváření vlnJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. (notino.cz)

Remington Colour Protect žehlička na vlasy (S6300)

Remington Colour Protect žehlička na vlasy (S6300)

Remington Colour Protect, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Remington Colour Protect vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasymožnost regulování teplotykabel s otočnou koncovkoukeramické destičkynepoškozuje a nevysušuje vlasyJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

BaByliss Diamond Ceramic ST325E žehlička na vlasy

BaByliss Diamond Ceramic ST325E žehlička na vlasy

BaByliss Diamond Ceramic ST325E, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy BaByliss Diamond Ceramic ST325E vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasykeramické destičkyLED displejkabel s otočnou koncovkouJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. (notino.cz)

Bio Ionic OnePass 1.5” žehlička na vlasy

Bio Ionic OnePass 1.5” žehlička na vlasy

Bio Ionic OnePass 1.5”, , Žehličky na vlasy pro ženy, Žehlička na vlasy Bio Ionic OnePass 1.5” vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasymožnost regulování teplotyLED displejnepoškozuje a nevysušuje vlasyJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Philips StraightCare BHS675/00 žehlička na vlasy

Philips StraightCare BHS675/00 žehlička na vlasy

Philips StraightCare BHS675/00, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Philips StraightCare BHS675/00 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasyfunkce ionizacekeramické destičkymožnost regulování teplotyJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. (notino.cz)

Žehlička na vlasy Valera Volumissima 647.01 černá

Žehlička na vlasy Valera Volumissima 647.01 černá

Valera 647.01 Volumissima Chcete si i doma vytvářet účesy, kvůli kterým jste dříve museli do profesionálních kadeřnických salónů? V tom případě vám doporučujeme objemovou žehličku/krepovačku Volumissima od Valery, která dodá vašemu účesu nevídaný objem. Její desky jsou ultratenké, takže je ideální pro tvorbu účesu od konečků. Navíc využívá keramického materiálu desek, který je mimořádně šetrný a zaručuje perfektní distribuci tepla. Výsledkem je rychlá, přesná a hlavně šetrná úprava vašeho účesu. Žehlička dosahuje teploty až 230 °C, takže si poradí i s nepoddajnými vlasy. Přednosti dodává extra objem maximální teplota až 230 °C keramické destičky pro maximální šetrnost Potěší také elektronická regulace teploty nebo antibakteriální povrch pro zachování maximální čistoty. To, že se jedná o… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 bílá

Žehlička na vlasy Remington PROluxe S9100 bílá

Žehlička na vlasy PROluxe S9100, Remington Pořiďte si kvalitní žehličku na vlasy a dejte svým vlasům dokonalou péči. Díky žehličce na vlasy PROluxe S9100 značky REMINGTON, která je jedním ze světových leaderů v elektrických spotřebičích péče o vlasy, zastřihování, holení a depilace budou vaše vlasy nejen perfektně upravené, ale i lesklé a zdravé. OPTIheat technologie Vlasová žehlička PROluxe byla speciálně navržena odborníky na vlasy v Remingtonu. Poskytuje OPTIheat technologii, která vysílá cílené teplo na vaše vlasy přesně tam, kde je to nejvíce potřebné a výsledek bude viditelný celý den. Úprava a styling vašich vlasů vydrží od rána až do večera a i tak budou vlasy stále vypadat zdravě. Profesionální nastavení Pro zdravější styling vlasů disponují žehlící plochy keramickým Ultimate… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Rowenta SF7510F0 růžová/zlatá

Žehlička na vlasy Rowenta SF7510F0 růžová/zlatá

Rowenta SF7510, bílá/fialová Pro krásně upravené, rovné vlasy. Vyjděte z domu každé ráno na obdiv okolí a s báječným pocitem. Jednou z prvních věcí, které si na nás lidé všimnou, jsou vlasy. Lesklé, rovné a provzdušněné kadeře jsou známkou toho, že víte, jak se o sebe starat. Žehlička pracuje s proměnlivou teplotou. Sami si můžete intenzitu regulovat přehledně přes LCD displej, a to od 130 do 200 °C. Tepelná plocha je potažena tenkou vrstvou keratinu, který dodá vlasům zářivý lesk. Viditelné výsledky již po prvním přejetí Ne všem však příroda nadělila vlasy, jež bychom si přáli. Je proto důležité vybírat si pomůcky k dosažení našich cílů tak, aby během užívání nebyly vlasy poškozovány. Rowenta vám nabízí žehličku na vlasy, s níž dosáhnete výsledků během několika málo minut, aniž by při… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington Ceramic S3500 černá

Žehlička na vlasy Remington Ceramic S3500 černá

REMINGTON S3500 Mezi zákaznicemi velmi oblíbená žehlička na vlasy, která nabízí zajímavý poměr ceny a výbavy. Spoléhá přitom na keramicko-turmalínové destičky, jež zajišťují perfektní skluz a dokonalý rozvod tepla, takže jsou velmi šetrné k vaším vlasům. Turmalín navíc dodává vlasům přirozený lesk, takže vlasy působí mnohem zdravějším dojmem. Žehlička dokáže dosahovat teploty až 230 °C, takže si s přehledem poradí s úpravou všech druhů vlasů. Maximální bezpečnost pak zajišťuje funkce automatického vypnutí po 60 minutách nečinnosti. Velkou výhodou je i bleskové zahřátí – žehlička je totiž plně k použití už 15 sekund po zapnutí, čímž se řadí mezi naprostou elitu. Ergonomické použití pak umožňuje dlouhá přívodní šňůra s ochrannou proti zamotání. Součástí prodejního balení je navíc vedle… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Rowenta SF4210F0 Liss & Curl

Žehlička na vlasy Rowenta SF4210F0 Liss & Curl

Rowenta Liss & Curl SF4210F0 Kudrnatí chtějí rovné vlasy, rovnovlasí chtějí romantické vlny. A všichni chtějí svůj vzhled čas od času změnit. Na žehličce a kulmě Rowenta Liss & Curl je fantastické, že s ní vytvoříte prakticky jakýkoli účes, dokáže totiž vlasy narovnat i rozvlnit. Keramika pro perfektní styling Aby vlasy netrpěly, je potřeba hlídat si teplotu žehličky. U tohoto modelu vám přesné údaje sdělí LCD displej. Neméně podstatné jsou samotné keramické žehlicí plochy. Jsou jen 2,5 cm široké, abyste s nimi mohli pracovat dostatečně jemně. Kdyby to nestačilo, nebojte se použít i druhou ruku a u špičky si kulmu přidržte druhou rukou – nespálíte se, je izolovaná. Zkrotí i elektřinu Problémem úpravy vlasů je vznikající statická elektřina. Můžete mít kurz kadeřnice, ale stejně… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy ETA Fenité 333790000 bílá

Žehlička na vlasy ETA Fenité 333790000 bílá

ETA Fenité 3337 90000 K tomu, abyste mohli své okolí oslnit luxusním účesem, nepotřebujete utrácet velké peníze za návštěvu kadeřnického salónu. V pohodlí domova zkrotíte nepoddajné vlny a vytvoříte si uhlazený rovný účes za pomoci žehličky na vlasy ETA Fenité 333790000. Přístroj disponuje dlouhými keramickými destičkami napuštěnými turmalínem pro bezpečné používání a zářivý lesk vlasů. V závislosti na typu svých kadeří si elektronicky regulujte teplotu, na výběr máte celkem čtyři stupně s maximální teplotou 220 °C. Bezpečná i elegantní Stává se vám často, že zapomenete žehličku na vlasy odpojit ze zásuvky a odejdete z domu? Žehlička ETA FENITÉ je vybavena bezpečností funkcí automatického vypnutí po dobu nečinnosti 30 minut. ETA Fenité - inspirováno přirozenou krásou!   Žehlení za pomoci… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Philips BHS376/00 černá

Žehlička na vlasy Philips BHS376/00 černá

Philips ThermoProtect BHS376/00, černá S žehličkou na vlasy s technologií ThermoProtect upravíte váš účes snadno a rychle. Tato technologie zajistí rovnoměrnou distribuci tepla do plochy destiček bez nežádoucího přehřívání. Požadovaného hladkého účesu docílíte snadno díky dlouhým destičkám napuštěným keratinem. Díky rychlému zahřátí žehličky a připraveností k provozu již za 30 sekund můžete začít upravovat účes téměř okamžitě. Pečujte o svoje vlasy s technologií ThermoProtect, která zabrání přehřátí a ochrání vaše vlasy.   Keratinové destičky Keramické destičky jsou napuštěné keratinem, krásně kloužou po vlasech a docílíte s nimi rychle a snadno požadovaného účesu. Dokonalé narovnání vlasů docílíte rychleji také díky delším 100 mm destičkám.        Zvolte si teplotu podle vašich potřeb… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Valera Swiss'x Digital 100.20

Žehlička na vlasy Valera Swiss'x Digital 100.20

Valera 100.20, černá/červená Dopřejte svým vlasům jen tu nejlepší možnou péči. Pořiďte si k jejich stylingu profesionální žehličku od společnosti Valera, která se o vaše kadeře bude šetrně starat a zároveň vám zajistí vzhled, po jakém jste vždy toužili. Plovoucí destičky Pětivrstvý keramicko-turmalínový povrch výborně vede teplo. Žehlička se zahřeje během několika málo vteřin, s rovnáním vlasů tedy můžete začít ihned bez čekání. Teplo je přes destičky přenášeno rovnoměrně po pramenech, takže výsledky uvidíte již po prvním přejetí vlasů. Plovoucí konstrukce destiček si neustále udržuje s vlasy kontakt. Stabilní působení vysokých teplot zajistí, že máte celou kštici hotovou za pár minut. Bezpečné používání Používání žehličky je zcela bezpečné. Přístroj disponuje dvojitým ochranným systémem.… (euronics.cz)

Žehlička 20cm na baterie

Žehlička 20cm na baterie

Žehlička je hračka vhodná pro holčičky, které rády pomáhají maminkám a chtějí dělat stejné věci jako ony. I jejich panenky potřebují občas přežehlit oblečky a s touto žehličkou to půjde skvěle. Hračka funguje na baterie, díky kterým vydává zvukové i světelné efekty. Ty dodávají žehličce na autentičnosti. Parametry:Velikost je 20 cmVyrobeno z plastuVhodné pro děti od 3 letUrčeno pro holky (fonetip.cz)

BaByliss Steam Pure ST495E parní žehlička na vlasy

BaByliss Steam Pure ST495E parní žehlička na vlasy

BaByliss Steam Pure ST495E, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy BaByliss Steam Pure ST495E vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasyfunkce ionizacepředchází krepatění vlasůLED displejkabel s otočnou koncovkoulze využít i k vytváření vlnJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington Ceramic Crimp S3580 krepovací žehlička na vlasy

Remington Ceramic Crimp S3580 krepovací žehlička na vlasy

Remington Ceramic Crimp S3580, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Remington Ceramic Crimp S3580 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:možnost regulování teplotyLED displejkabel s otočnou koncovkoufunkce automatického vypnutí po delší nečinnostitepluvzdorná podložkafunkce ionizaceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Remington Keratin Therapy S8590 žehlička na vlasy (S8590)

Remington Keratin Therapy S8590 žehlička na vlasy (S8590)

Remington Keratin Therapy S8590, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Remington Keratin Therapy S8590 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasynepoškozuje a nevysušuje vlasymožnost regulování teplotysenzor tepelné ochranyfunkce automatického vypnutí po delší nečinnostikabel s otočnou koncovkouJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Rowenta Beauty Brush&Straight SF7510F0 žehlička na vlasy

Rowenta Beauty Brush&Straight SF7510F0 žehlička na vlasy

Rowenta Beauty Brush&Straight SF7510F0, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Beauty Brush&Straight SF7510F0 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé.Vlastnosti:důkladně vyhlazuje vlasynepoškozuje a nevysušuje vlasyfunkce ionizacemožnost regulování teplotyJak používat:Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. (notino.cz)

Žehlička na vlasy Remington S 2880 mini černá

Žehlička na vlasy Remington S 2880 mini černá

Remington S2880, černá Dovolená, služební cesta, přespání u drahé polovičky. Mnohdy si ani neuvědomujeme, kolik času trávíme mimo domov. Tato skutečnost však neznamená, že by tím měly trpět vlasy. Pořiďte si kompaktní a lehkou žehličku pro vaše kadeře od společnosti Remington a mějte na každém kroku po ruce pomocníka, s nímž si vykouzlíte nádherný účes a zkrotíte neposlušné vlnky. Rychlé zahřátí Žehlička je univerzální, vhodná k využití pro muže i ženy. Keramický povrch destiček je šetrný i k jemným vlasům a zajistí výbornou kluznost, aby nedocházelo k třepení či spálení vašich pramínků. Po zapnutí se přístroj již během 60 vteřin zahřeje na 200 °C, takže jej lze začít používat téměř bez čekání. Větší destičky Práce se vám ještě urychlí, jelikož do 15cm destiček můžete najednou vložit i… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington S 9500 Pearl černá

Žehlička na vlasy Remington S 9500 Pearl černá

REMINGTON S9500, černá Řešíte každé ráno problém s nepoddajnými vlasy a hledáte přístroj, který tyto vaše problémy vyřeší a ušetří tak výrazně váš cenný ranní čas? Odborník v péči o zdraví a vlasy REMINGTON představuje nový model žehličky na vlasy S9500, která vás nadchne po všech stránkách. Kromě skvělé pořizovací ceny vás potěší celá řádka funkcí, která vám úpravu vašich vlasů usnadní a urychlí. Bezpečnostní funkce přístroje navíc ochrání jak vaše zdraví, tak i vaší domácnost. Krásný účes během chvilky Jednou z hlavních předností tohoto modelu je jeho velmi rychlé nahřátí. Tomu bylo umožněno díky maximálnímu příkonu 60 W, který nahřeje žehličku na požadovanou teplotu již během pouhých 15 sekund. Teplotu tohoto modelu můžete plynule regulovat a máte na výběr teploty mezi 150 a 235 °C.… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Rowenta Optiliss Keratin SF3122D0 černá

Žehlička na vlasy Rowenta Optiliss Keratin SF3122D0 černá

Rowenta Optiliss Keratin SF3122D0 Žehlička na vlasy Rowenta využívá tenkých destiček vyrobených z turmalínu a keratinu. Ty vlasy přirozeně ionizují a zanechávají je nádherně lesklé. Díky tomu bude váš účes působit zdravěji než kdykoli předtím. Tenká konstrukce navíc umožňuje žehlení usnadňuje. Žehlička dokáže dosahovat teploty až 230 °C, takže si bez problému poradí s jakýmkoli typem vlasů. Výhodou je rozhodně také extra rychlé nahřátí – od zapnutí je žehlička připravena k použití už za pouhých 60 sekund. Automatické vypnutí Možnost uzamčení žehlících ploch zajišťuje maximální bezpečnost. Tu navíc podtrhuje funkce automatického vypnutí po určité době nečinnosti. Tento model vyniká také ergonomickým tvarem, díky kterému se skvěle drží, a jedinečným designem – spadá totiž do skupiny Elite… (euronics.cz)

Žehlička na vlasy Remington Ceramic Slim S8500 bílá

Žehlička na vlasy Remington Ceramic Slim S8500 bílá

Žehlička na vlasy Shine Therapy S8500 Pořiďte si kvalitní žehličku na vlasy a dejte svým vlasům dokonalou péči a odpočinek. Díky žehličce Shine Therapy S8500 značky REMINGTON, která je jedním ze světových leaderů v elektrických spotřebičích péče o vlasy, zastřihování, holení a depilace budou vaše vlasy nejen perfektně upravené, ale i lesklé a zdravé. Keramické vyživující plochy Žehlící keramické plochy nové generace dodávají vlasům během žehlení lesk díky tomu, že jsou napuštěné kondicionérem s obsahem přírodního marockého arganového oleje a vitaminu E, který se při zahřátí keramické plochy rovnoměrně rozprostírá po celé délce vlasů, protože plochy jsou plovoucí a tak je na vlasy vytvořen dokonalý tlak. Tím pádem budou vaše vlasy nejen perfektně lesklé, ale i chráněné před poškozením.… (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít