Zatemňovací roleta černá ck02 pro okna velux

Produkt Zatemňovací roleta černá ck02 pro okna velux sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Zatemňovací roleta černá ck02 pro okna velux upraviť a produkt hľadať znova.

Zatemňovací roleta černá CK02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá CK02 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak nastavovat množství slunečního svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Podstatné funkce rolet Zatemňovací roleta černá CK02 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá CK02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá CK02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá CK02 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a bílá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Základní funkce rolet Zatemňovací roleta bílá CK02 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá CK02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá CK02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá CK02 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: šedá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Základní funkce rolet Zatemňovací roleta šedá CK02 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí šedá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá CK02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá F06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá F06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a černá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Zajímavé vlastnosti rolet Zatemňovací roleta černá F06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá F06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá 102 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá 102 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat sluneční paprsky a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Podstatné přednosti rolet Zatemňovací roleta černá 102 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí černá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá 102 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá SK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá SK06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a černá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Zajímavé funkce rolet Zatemňovací roleta černá SK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje černá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá SK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá 206 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá 206 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a černá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Zásadní funkce rolet Zatemňovací roleta černá 206 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá 206 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá CK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá CK04 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak odstínit sluneční svit a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a černá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Nejdůležitější přednosti rolet Zatemňovací roleta černá CK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá CK04 pro okna VELUX , Zatemňovací roleta černá c02 pro okna velux (131293)

Zatemňovací roleta černá PK08 pro okna VELUX (133521)

Zatemňovací roleta černá PK08 pro okna VELUX (133521)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak korigovat množství procházejícího svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se týče montáže, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Významné parametry rolet Zatemňovací roleta černá PK08 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety tvoří černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Vhodné k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá PK08 pro okna VELUX (133521) , Zatemňovací roleta černá sk08 pro okna velux (133523)

Zatemňovací roleta černá MK06 pro okna VELUX (133518)

Zatemňovací roleta černá MK06 pro okna VELUX (133518)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak korigovat množství procházejícího svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Zajímavé funkce rolet Zatemňovací roleta černá MK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety tvoří černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá MK06 pro okna VELUX (133518) , Zatemňovací roleta černá 104 pro okna velux (131291)

Zatemňovací roleta černá 104 pro okna VELUX (131291)

Zatemňovací roleta černá 104 pro okna VELUX (131291)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě upoutá design a černá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Významné parametry rolet Zatemňovací roleta černá 104 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety podtrhuje černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Vhodné k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá 104 pro okna VELUX (131291) , Zatemňovací roleta černá u08\808 pro okna velux

Zatemňovací roleta černá PK06 pro okna VELUX (133520)

Zatemňovací roleta černá PK06 pro okna VELUX (133520)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Základní parametry rolet Zatemňovací roleta černá PK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety doplňuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Určeny k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá PK06 pro okna VELUX (133520) , Zatemňovací roleta černá mk06 pro okna velux (133518)

Zatemňovací roleta černá MK04 pro okna VELUX (133517)

Zatemňovací roleta černá MK04 pro okna VELUX (133517)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Nejdůležitější přednosti rolet Zatemňovací roleta černá MK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety doplňuje černá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Vhodné k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá MK04 pro okna VELUX (133517) , Zatemňovací roleta černá pk08 pro okna velux (133521)

Zatemňovací roleta černá C04 pro okna VELUX (131294)

Zatemňovací roleta černá C04 pro okna VELUX (131294)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak odstínit sluneční paprsky a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Zásadní funkce rolet Zatemňovací roleta černá C04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety podtrhuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Vhodné k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá C04 pro okna VELUX (131294) , Zatemňovací roleta černá c04 pro okna velux (131294)

Zatemňovací roleta černá U08\808 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta černá U08\808 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit množství slunečního svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a černá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Zásadní přednosti rolet Zatemňovací roleta černá U08\808 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá U08\808 pro okna VELUX , Zatemňovací roleta černá p06/406 pro okna velux (131299)

Zatemňovací roleta černá C02 pro okna VELUX (131293)

Zatemňovací roleta černá C02 pro okna VELUX (131293)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak odstínit sluneční svit a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a černá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Zajímavé funkce rolet Zatemňovací roleta černá C02 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety zdobí černá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Určeny k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá C02 pro okna VELUX (131293) , Zatemňovací roleta černá s06/606 pro okna velux (131301)

Zatemňovací roleta černá SK08 pro okna VELUX (133523)

Zatemňovací roleta černá SK08 pro okna VELUX (133523)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a černá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Důležité parametry rolet Zatemňovací roleta černá SK08 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety doplňuje černá barva Manuální ovládání Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá SK08 pro okna VELUX (133523) , Zatemňovací roleta černá m08/308 pro okna velux (131298)

Zatemňovací roleta černá P06/406 pro okna VELUX (131299)

Zatemňovací roleta černá P06/406 pro okna VELUX (131299)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a černá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Podstatné funkce rolet Zatemňovací roleta černá P06/406 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety doplňuje černá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky K montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá P06/406 pro okna VELUX (131299)

Zatemňovací roleta černá S06/606 pro okna VELUX (131301)

Zatemňovací roleta černá S06/606 pro okna VELUX (131301)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak nastavovat množství slunečního svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a černá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Významné vlastnosti rolet Zatemňovací roleta černá S06/606 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety tvoří černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Vhodné k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá S06/606 pro okna VELUX (131301)

Zatemňovací roleta černá M04/304 pro okna VELUX (131296)

Zatemňovací roleta černá M04/304 pro okna VELUX (131296)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak korigovat sluneční paprsky a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Zásadní vlastnosti rolet Zatemňovací roleta černá M04/304 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety tvoří černá barva Ovládají se manuálně Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá M04/304 pro okna VELUX (131296)

Zatemňovací roleta černá S08/608 pro okna VELUX (131302)

Zatemňovací roleta černá S08/608 pro okna VELUX (131302)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a černá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se týče montáže, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Důležité funkce rolet Zatemňovací roleta černá S08/608 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety doplňuje černá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Vhodné k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá S08/608 pro okna VELUX (131302)

Zatemňovací roleta černá M08/308 pro okna VELUX (131298)

Zatemňovací roleta černá M08/308 pro okna VELUX (131298)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: černá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a černá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Podstatné parametry rolet Zatemňovací roleta černá M08/308 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety zdobí černá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Vhodné k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta černá M08/308 pro okna VELUX (131298)

Zatemňovací roleta bílá PK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá PK06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a bílá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Nejdůležitější přednosti rolet Zatemňovací roleta bílá PK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá PK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá PK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá PK06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: šedá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a šedá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Důležité funkce rolet Zatemňovací roleta šedá PK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje šedá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá PK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová CK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová CK04 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a béžová barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Rozhodující parametry rolet Zatemňovací roleta béžová CK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí béžová barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová CK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá MK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá MK04 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: šedá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak korigovat množství procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled upoutá vzhled a šedá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Důležité vlastnosti rolet Zatemňovací roleta šedá MK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá MK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá UK08 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá UK08 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: šedá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak odstínit sluneční paprsky a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Zásadní parametry rolet Zatemňovací roleta šedá UK08 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá UK08 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá UK08 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá UK08 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet své soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Důležité vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá UK08 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze umístit do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá UK08 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová MK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová MK04 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a béžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Hlavní přednosti rolet Zatemňovací roleta béžová MK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí béžová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová MK04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová C02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová C02 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak nastavovat množství slunečního svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a béžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Zajímavé vlastnosti rolet Zatemňovací roleta béžová C02 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí béžová barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová C02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová SK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová SK06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a béžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Rozhodující přednosti rolet Zatemňovací roleta béžová SK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje béžová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová SK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá SK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá SK06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: šedá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a šedá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Klíčové funkce rolet Zatemňovací roleta šedá SK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá SK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá 104 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá 104 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Zásadní vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá 104 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K montáži přímo na okno Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá 104 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá C04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá C04 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: šedá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak odstínit sluneční svit a udržet v bytě soukromí. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a šedá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Klíčové znaky rolet Zatemňovací roleta šedá C04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje šedá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky K montáži přímo na okno Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá C04 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá C02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá C02 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Rozhodující vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá C02 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá C02 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová 102 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová 102 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě upoutá design a béžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Podstatné funkce rolet Zatemňovací roleta béžová 102 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje béžová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Určeny k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová 102 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá 102 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá 102 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: šedá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a šedá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Důležité funkce rolet Zatemňovací roleta šedá 102 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety doplňuje šedá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá 102 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá 206 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá 206 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit množství slunečního svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do střešních oken. Klíčové parametry rolet Zatemňovací roleta bílá 206 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Určeny k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá 206 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová PK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová PK06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a béžová barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Významné parametry rolet Zatemňovací roleta béžová PK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje béžová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová PK06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová 206 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová 206 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a béžová barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Důležité funkce rolet Zatemňovací roleta béžová 206 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje béžová barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou K montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze nainstalovat do střešních... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová 206 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová F06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová F06 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat množství procházejícího svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a béžová barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou určeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Nejdůležitější vlastnosti rolet Zatemňovací roleta béžová F06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří béžová barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou K montáži přímo na okno Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová F06 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta šedá CK04 pro okna VELUX (133493)

Zatemňovací roleta šedá CK04 pro okna VELUX (133493)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: šedá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a šedá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Zajímavé funkce rolet Zatemňovací roleta šedá CK04 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety tvoří šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá CK04 pro okna VELUX (133493)

Zatemňovací roleta bílá F06 pro okna VELUX (131281)

Zatemňovací roleta bílá F06 pro okna VELUX (131281)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Zajímavé vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá F06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety zdobí bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Určeny k instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá F06 pro okna VELUX (131281)

Zatemňovací roleta bílá S08\608 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá S08\608 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak korigovat sluneční paprsky a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a bílá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Zásadní funkce rolet Zatemňovací roleta bílá S08\608 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá S08\608 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá MK06 pro okna VELUX (133507)

Zatemňovací roleta bílá MK06 pro okna VELUX (133507)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet své soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se týče montáže, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Důležité parametry rolet Zatemňovací roleta bílá MK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Určeny k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze přidělat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá MK06 pro okna VELUX (133507)

Zatemňovací roleta béžová S08\608 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta béžová S08\608 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: béžová Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a béžová barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE umístit do střešních oken. Podstatné parametry rolet Zatemňovací roleta béžová S08\608 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety zdobí béžová barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus umožní rolovat potáhnutím rukou Určeny k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová S08\608 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá SK08 pro okna VELUX (133512)

Zatemňovací roleta bílá SK08 pro okna VELUX (133512)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: bílá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, jsou vyrobeny pro instalaci přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Důležité funkce rolet Zatemňovací roleta bílá SK08 pro okna VELUX Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o zatemňovací látkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE jsou uzpůsobeny k instalaci do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá SK08 pro okna VELUX (133512)

Zatemňovací roleta béžová FK06 pro okna VELUX (133483)

Zatemňovací roleta béžová FK06 pro okna VELUX (133483)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: béžová Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a udržet v bytě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a béžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE přidělat do střešních oken. Důležité funkce rolet Zatemňovací roleta béžová FK06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety zdobí béžová barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky K instalaci přímo na okno Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta béžová FK06 pro okna VELUX (133483)

Zatemňovací roleta šedá F06 pro okna VELUX (131267)

Zatemňovací roleta šedá F06 pro okna VELUX (131267)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, montáž: na okno, barva: šedá Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a šedá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se montáže týče, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do střešních oken. Zásadní přednosti rolet Zatemňovací roleta šedá F06 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové rolety Rolety podtrhuje šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Určeny k montáži přímo na okno Rolety SHUMEE lze namontovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta šedá F06 pro okna VELUX (131267)

Zatemňovací roleta bílá P08\408 pro okna VELUX

Zatemňovací roleta bílá P08\408 pro okna VELUX
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, barva: bílá Zatemňovací látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a bílá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE instalovat do střešních oken. Podstatné vlastnosti rolet Zatemňovací roleta bílá P08\408 pro okna VELUX Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o zatemňovací látkové a hliníkové rolety Rolety tvoří bílá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rolety SHUMEE můžete nainstalovat do střešních oken (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací roleta bílá P08\408 pro okna VELUX
Zatemňovací roleta černá C02 pro okna VELUX (131293), Zatemňovací roleta černá SK08 pro okna VELUX (133523), Zatemňovací roleta černá 104 pro okna VELUX (131291), Zatemňovací roleta černá U08\808 pro okna VELUX, Zatemňovací roleta černá MK06 pro okna VELUX (133518), Zatemňovací roleta černá PK08 pro okna VELUX (133521), Zatemňovací roleta černá C04 pro okna VELUX (131294), Zatemňovací roleta černá P06/406 pro okna VELUX (131299), Zatemňovací roleta černá S06/606 pro okna VELUX (131301), Zatemňovací roleta černá M08/308 pro okna VELUX (131298)