Zapf creation baby born r jizdni kolo

Našli jsme pro tebe Zapf creation baby born r jizdni kolo. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Zapf creation baby born r jizdni kolo

Zapf Creation Baby born® Jízdní kolo

Zapf Creation Baby born® Jízdní kolo

BABY born se tak ráda projíždí na kole. Propracovaný design kola je všechno možné, jenom ne nuda. Bíle lakovaný základ, mentolově zvýrazněné nejdůležitější části, květinový vzor a růžový střed kol. (mall.cz)

Zapf Creation Baby Born® Jízdní kolo pro panenku

Zapf Creation Baby Born® Jízdní kolo pro panenku

Jízdní kolo určené pro panenku Baby Born do velikosti 43 cm. Konstrukce kola je bíle lakovaná, zdobená jemným květinovým vzorem, důležité prvky podtržené barvou mentolovou. Kola mají střed růžové barvy. Řídítka jsou zdobena střapci, světélko modrá barvy je ve formě medvídka Bruna, upoutává pozornost okolí. Kolo je opatřeno stabilizačními kolečky a bezpečnostními pásy, pro poklidnou jízdu panenky na kolečkách. Když bude panenka vyrážet na vyjížďku, mohou jí holčičky uložit drobnosti do růžového košíčku. Přednosti: kvalitní materiál rozšiřuje… (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born® Play & Zábavné sedadlo pro jízdní kola

Zapf Creation BABY born® Play & Zábavné sedadlo pro jízdní kola

Narozená BABY je již zaneprázdněna cvičením na svém vlastním kole s podpůrnými koly, ale na delších cestách preferuje jízdu s někým jiným. Ergonomicky tvarované sedadlo lze připevnit k řídítkům dětského kola pomocí suchých zipů. Kryt sedadla v mátě s barevně potištěným sedadlem je vybaven systémem pásů pro bezpečnou jízdu. Takže malý globetrotter má na své objevovací turné vždy na co vidět. Originální oblečení pro panenku značky BABY. Rozšiřuje možnosti hry, stimuluje představivost a podporuje kreativní role. Snadno nasaďte a sundejte. Podrobnosti: Pro panenky do 43 cm Pro prodloužené, rozmanité a dlouhodobé herní potěšení Věk: od 3 let úcta Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Zapf Creation BABY born® Sedačka na kolo

Zapf Creation BABY born® Sedačka na kolo

Při delších výletech se BABY born ráda vozí. Ergonomická sedačka je vybavena suchými zipy, aby se dala jednoduše upevnit na řídítka dětského kola. Mentolově barevná sedačka je vybavena barevnou textilní sedací částí a pásy pro bezpečnou jízdu. (mall.cz)

Zapf Creation Baby Born® Helma na kolo

Zapf Creation Baby Born® Helma na kolo

Růžová cyklistická helma určená pro panenku Baby Born do velikosti 43 cm. Má modré popruhy se sponou, se kterou se snadno uchytí na hlavičce panenkay. Přilba je zdobená obrázky prvků, které souvisely s dřívějšími výlety panenky. Po nasazení přilby mohou směle vyrazit holčičky s panenkou na výlet. Přednosti: kvalitní materiál rozšiřuje možnosti hry s panenkou Kupte holčičkám výbavičku pro jejich panenku Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, polystyrén Rozměry helmy: 14 x 12 x 8 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born® Souprava na kolo pro panenku

Zapf Creation Baby Born® Souprava na kolo pro panenku

Souprava oblečení určená pro panenku Baby Born do velikosti 43 cm v celkovém počtu 6 kusů. Holčičky mohou vybrané oblečky panence obléci pokud se chystají na zahradu nebo na kole. Přednosti: kvalitní materiál rozšiřuje možnosti hry s panenkou Obsah balení: bunda, tričko, tepláky a botičkami ledvinka a sluneční brýle Kupte holčičkám oblečení pro jejich panenku Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born® Sedačka na kolo pro panenku

Zapf Creation Baby Born® Sedačka na kolo pro panenku

Bleděmodrá sedačka s bezpečnostními pásy, určená pro panenku Baby Born® do velikosti 43 cm. Holčičky mohou panenku posadit do sedačky při každé cyklistické vyjížďce. Dá se snadno upevnit na řidítka kola, a to pomocí suchého zipu. Panenka sedí v sedačce stabilně, je zapřena o vysokou opěrku zad. Obsah balení: sedačka s bezpečnostními pásy Kupte holčičkám výbavičku pro jejich panenku Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Zapf Jízdní kolo BABY born (od 3 let)

Zapf Jízdní kolo BABY born (od 3 let)

BABY born se tak ráda projíždí na kole. Propracovaný design kola je všechno možné, jenom ne nuda. Bíle lakovaný základ, mentolově zvýrazněné nejdůležitější části, květinový vzor a růžový střed kol. Ozdobné střapce na. (mall.cz)

Zapf Creation BABY born Jednorožec

Zapf Creation BABY born Jednorožec

Včera v noci se BABY born zdálo o tom, jak se prochází po barevné duze. Byla obklopena hvězdným prachem a potkala krásného bílého jednorožce… BABY born jednorožec všechny kolem vítá roztomilým zvukem a krásně mu svítí roh. Pokaždé, když ho BABY born vidí, nemůže se na něj vynadívat. (mall.cz)

Zapf Creation Baby Born Vana

Zapf Creation Baby Born Vana

Vana nabízí příjemné koupání pro panenky Baby Born. Holčičky mohou ke koupání panenky přibrat i kačenku Bertu. Přednosti: otevírá nové možnosti hry rozvíjí dětskou představivost Funkčnost: tlačítkem lze spustit automatickou sprchu aktivují se světelné a zvukové efekty základna vany svítí ve všech barvách duh ze sprchovací hlavice teče voda zní melodie a zvuky koupání Kupte holčičkám vanu pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 4xLR6(AA) součástí balení Vhodné pro panenky: 46 cm Rozměr: 37 x 24 x 24 cm Rozměr balení: 40 x 25 x 24 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby born Holčička

Zapf Creation Baby born Holčička

Krásná panenka od Baby born je jako živá. Bude radost se o ni starat. Miminko má pohyblivé klouby v ramenou. Panenku můžeš nakrmit, vykoupat. Když je panenka unavená, stačí ji položit, zavře očka a nechá si snít sen o dalším hraní. Když se jí však něco nelíbí, nebo je smutná, z očí jí potečou slzy… (mall.cz)

Zapf Creation Baby born Chlapec

Zapf Creation Baby born Chlapec

BABY BORN CHLAPEC Panenka Baby Bornse na svět dívá zvídavým pohledem, až má ústa trochu pootevřená údivem. Baby Born se těší, jak bude se svou maminkou objevovat svět a jak se o ni její malá maminka bude starat. Panenka má měkké a příjemné tělíčko. (mall.cz)

Zapf Creation BABY born Klokanka

Zapf Creation BABY born Klokanka

Textilní klokanka je určená pro panenku Baby Born, 40 - 43 cm velkou. Je zdobena nápisem Love. Při vkládání panenky do klokanky usnadňují pohyb dvě otevírací přezky. Přednosti: rozšiřují možnosti hry s panenkou Kupte holčičkám klokanku pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Jednorožec

Zapf Creation BABY born Jednorožec

Bílý jednorožec jemné srsti, má krásnou dlouhou hřívu a ocásek. Ty mohou holčičky rozčesávat a zdobit přiloženým kartáčkem. Po osedlání růžovým sedlem, na něj mohou panenky Baby Born nasednout a vyrazit na projížďku. Přednosti: rozvíjí dětskou představivost otevírají nové možnosti a témata hry Funkčnost: svítící roh vydává roztomilý zvuk po zmáčknutí levého ouška se jednorožec rozejde Obsah balení: jednorožec, sedlo, kartáč a 3 sponky Kupte holčičkám Baby Born jednorožce! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: textil, plast Baterie:… (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born Starší sestřička

Zapf Creation Baby Born Starší sestřička

Starší sestřička Baby born je panenka pro každou holčičku! Panenka Baby born má dlouhé vlásky, ze kterých lze vytvořit spoustu krásných účesů. Sama stojí a všechny klouby jsou pohyblivé. Umí pít z lahvičky a ronit slzy. Velikost panenky: 43 cm Balení obsahuje: 1 panenku, 1 hřebínek, 1 lahvičku, sponky a gumičky, pár botiček a řetízek a náramek s přívěskem Panenka Baby born - ilustrační video (patro.cz)

ZAPF Creation BABY born - Shorty Pyžamo

ZAPF Creation BABY born - Shorty Pyžamo

Aaaach! Ne, BABY born® není vůůůůůůbec unavená. Miminko opět nechce do postýlky. Dáme mu tedy krátké pyžámko a když je nachystáno do postýlky, může ještě sedět chvilku na balkoně a pozorovat západ slunce. Jednodílné pyžámko v růžové barvě potištěné veselými kapkami deště a kačenkou Bertou. Guma v pase se postará o to, aby vše zůstalo na svém místě. Aby nestudila podlaha v koupelně nebo na balkoně, máme zde roztomilé pantoflíčky, které si můžete sami vyzdobit. Podrobnosti: Originální oblečení / doplňky pro panenku BABY born® Pro další možnosti hraní. Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Autosedačka Zapf Creation BABY born®

Autosedačka Zapf Creation BABY born®

Přestože se narodil BABY, je skutečným globetrotterem a dobrodruhem, bezpečnost je stále na prvním místě. Aby se zajistilo, že je při cestování v autě vždy dobře chráněna a stále má dobrý výhled na vše, co projíždí za jízdy, sama se pohodlně usadí v autosedačce. Stabilní sedadlo s růžovo-růžovým pruhovaným potahem má svůj vlastní pásový systém, takže si BABY born může užít svou cestu uvolněně a poté je připevněna běžným pásem v autě. Přeji vám hezký výlet! Details: Vysoce kvalitní doplňky pro panenky značky BABY narozené Pro rozšířené, rozmanité a dlouho- trvalé potěšení z hry Rozměry: 30 x 28 x 16 cm úcta Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Zapf Creation Baby Born Interaktivní toaleta

Zapf Creation Baby Born Interaktivní toaleta

Zapf Creation Baby Born Interaktivní toaleta laděná do jemných růžových barev je určena pro panenku BABY born®. Funkční toaleta dokáže vydat zvuk při splachování. Je výborným doplňkem pro hru s panenkou. Přednosti: rozvíjejí dětskou představivost otevírají nové možnosti a témata hry Kupte holčičkám příslušenství pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast Baterie: 2 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměr toalety: 21,5 x 10 x 16 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born® Roamer

Zapf Creation BABY born® Roamer

Roamer je překládán jako poutník. A to je přesně to, co BABY born® preferuje dělat se stabilní Roamer Pram: na pokrytí velmi dlouhých vzdáleností. Růžové a fialové nebe automobilu lze sklopit zpět, takže BABY born® může pozorovat mraky během jízdy. Pokud je pro malé dítě příliš teplo nebo potřebuje pro nohy o něco větší svobodu pohybu, lze ochranný kryt odstranit s roztomilým tlakem v žádném okamžiku. Síť pod autem nabízí místo pro vše, co potřebujete na prohlídce. A vše, co potřebujete k výměně plenek na cestách, najde dostatek úložného prostoru v odpovídajícím plenkovém sáčku. Vysoce kvalitní doplňky pro panenky značky BABY born® Pro prodloužená, rozmanitá a dlouhotrvající radost z hraní BABY born® Roamer Pram se skládací vrchlíkem, odnímatelným ochranným krytem a úložnou sítí. Včetně… (pinkorblue.cz)

Zapf Creation Baby born Surprise I

Zapf Creation Baby born Surprise I

Uzlíček Baby Born ukrývající překvapení je určen holčičkám od 3 let. Přináší holčičkám možnost postupného objevování uzlíčku, fusaku v něm, po přetření vlhkým hadříkem barvu očí, barvu vlásků a kůže miminka. Postupně rozpoznají, zda je jejich novým miminkem chlapeček nebo holčička. Po tomto zjištění mohou vyplnit přiložený rodný list. Přednosti: hra s panenkou rozvíjí společenské dovednosti rozvíjí možnosti komunikace a city Funkčnost: funkce pití a čůrání, včetně kouzelné plenky Obsah balení: fusáček, plenka, lahvička rodn… (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born First Love

Zapf Creation BABY born First Love

Bb First Love (mall.cz)

Zapf Creation Baby Born Starší bratříček

Zapf Creation Baby Born Starší bratříček

Baby born Starší bratříček Starší bratříček Baby born má kvalitní vlásky střižené do ležérního účesu. Umí sám stát, má všechny klouby pohyblivé a je to chlapeček tedy má i „pindíka“. Stejně jako sestřička umí pít z lahvičky a také ronit slzy. (mall.cz)

Zapf Creation BABY born Čůrací štěňátko

Zapf Creation BABY born Čůrací štěňátko

„Fuj, pejsku, fuj!“ Poté, co se tohle drzé štěňátko s kudrnatým kožíškem a barevným šátkem na krku napije ze své lahvičky, zvedne nožičku a vyčůrá se. Umí ale nejen pít vodu z lahvičky, rád také žvýká svou kostičku a vesele při tom mlaská. BABY Born čůrací štěňátko s lahvičkou a kostičkou. (mall.cz)

Zapf Creation BABY born Retro umyvadlo

Zapf Creation BABY born Retro umyvadlo

S překrásným BABY born retro umyvadlem je i čištění zubů zábava. Nejdřív rozsviť světla. Rám zrcadla svítí! Odborník na dentální hygienu medvídek Bruno už má pro BABY born připraven zubní kartáček. Jakmile se kartáček dá do práce, uslyšíš z něj zvuky čištění zubů. (mall.cz)

Zapf Creation Baby born Plenky (5kusů)

Zapf Creation Baby born Plenky (5kusů)

Plenky nesmí chybět žádnému miminku. Sada pěti kusů. (mall.cz)

Zapf Creation Baby Born Plenky 5ks

Zapf Creation Baby Born Plenky 5ks

Zapf Creation Baby Born Plenky 5ks Set pěti jednorázových plenek růžové barvy je připraven pro panenky Baby Born do velikosti 43 cm. Holčičky se mohou učit miminko přebalovat, jako by byly opravdové maminky. Kupte Vaší holčičce příslušenství pro její panenku Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Počet kusů v balení: 5 (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born Retro umyvadlo

Zapf Creation Baby Born Retro umyvadlo

Retro umyvadlo je určeno pro panenky Baby Born. Holčičky mohou panence pro hygienu vždy rozsvítit rám zrcadla. Medvídek Bruno panence hlídá zubní kartáček. Když začnou holčičky panence čistit zoubky, uslyší zvuky čištění zubů. Pro vypláchování mají připravený kelímek a při jeho používání uslyší zvuk kloktání. Pusinku mohou utírat pomocí ručníku se vzorem kapiček. Pro umyvadlo je přiložen špuntík ve tvaru kačenky Berty. Po naplnění umyvadla vodou, mohou pozorovat, jak se po uvolnění špuntu voda ztrácí. Obsah balení: retro umývadlo zubn… (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Surprise Zvířátka

Zapf Creation BABY born Surprise Zvířátka

Baby Born Surprise Zvířátko je jedním z 18 druhů, které mohou děti objevit jako překvapení v zavázaném ručníku. Po jeho rozbalení objeví fusak, který je specifický pro jiné zvířátko, než které v něm spinká. Mohou uvidět medvídka, ovečku, kuřátko, kočičku nebo lištičku. Zjistí, že například v kočičím kožíšku spí tygřík nebo je panda převlečena za ledního medvěda. Skladba a funkčnost: po koupeli v ledové vodě mění zvířátko barvu např. liška se stane mývalem a bílá ovečka je najednou růžová zavřená očička po otření… (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Jídelní židlička

Zapf Creation BABY born Jídelní židlička

Jídelní židlička s obrázkem na opěrce, je určena pro panenku Baby Anabell. Holčičky tak mohou panenku usadit, stovat s panenkou, nakrmit ji. Po jídle si mohou s panenkou na pultíku také krát s kostičkami nebo kreslit. Přednosti: rozvíjí představivost rozšiřuje možnosti hry s panenkou Skladba sedačky: skandinávský design s nohama ve vzhledu dřeva pohodlná růžová sedačka Doplňte holčičkám oblečení pro jejich panenky! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry balení: 29 x 35 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Kouzelná toaleta

Zapf Creation BABY born Kouzelná toaleta

Bílorůžová toaleta je určena pro paneky Baby Born. Přednosti: rozšiřuje možnostihry s panenkou BABY born zvukové efekty Skladba a funkčnost: po usednutí panenky na sedátko se ozve zvuk čůrání, potlesku a veselého smíchu po vykakání se v míse objeví barevné třpytivé kakání po stisku splachovacího tlačítka, kakání zmizí, ozvou se zvuky spláchnutí Kupte holčičkám toaletu pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: (nejsou součástí) (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby born Kouzelná postýlka

Zapf Creation Baby born Kouzelná postýlka

Postýlka, pro Miminko Baby born i pro starší sestřičku BABY born, je připravena s příjemným povlečením. Holčičky panenku ukládají do postýlky a v případě, že se jim rozpláče, utiší panenku medvídkem Brunem. Přednosti: rozvíjí dětskou představivost rozšiřují možnosti hry Obsah balení: postýlka s odnímatelnými bočnicemi, matrace polštářek a deka s obrázkem medvídka Kupte holčičkám postýlku pro panenky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast Rozměr balení: 49,7 x 28 x 12,8 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Tříkolový kočárek

Zapf Creation BABY born Tříkolový kočárek

Moderní tříkolový sportovní kočárek pro panenky se vyznačuje jednoduchou manipulací a nízkou hmotností. Stříška je sklápěcí, úložná síťka je na podvozku kočárku. Kočárek je určen pro panenky o velikosti 43 cm. Skladba a funkčnost: měkká madla jsou ve výšce 72 cm kočárek se skládací stříškou bezpečnostní pás úložný prostor Kupte holčičkám sportovní kočárek pro jejich panenky! Vhodné pro děti od 3 let Výška madla: 72 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Surprise 4

Zapf Creation BABY born Surprise 4

Baby Born Surprise miminko je jedním z 12 druhů, které mohou děti objevit jako překvapení v zavinovačce. Po jejím rozbalení objeví fusak se spinkajícím anansem, melounem, nanukem, kaktusem nebo třeba tučňákem. Nejprve rozbal zavinovačku a podívej se, jaký má miminko fusáček. Novorozený miláček může podřimovat jako ananas, meloun, tučňák, nanuk nebo například kaktus. Skladba a funkčnost: zavřená očička po otření vlhkým hadříkem odhalí svoji barvu po otevření fusáčku lze odhalit zda jde o miminko holčičku nebo kluka přiložený rodný list lze po odhalení barvy kůže, vlasů a pohlaví vyplnit … (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Kombinovaný kočárek

Zapf Creation BABY born Kombinovaný kočárek

Kombinovaný kočárek s přebalovací taškou je určen pro panenky o velikosti 43 cm. Přednosti: rozšiřuje možnostihry s panenkou BABY born Skladba a funkčnost: zadní a nožní část kočárku je nastavitelná opěrka sklápěcí, stříška nastavitelná pohodlné odpružení kočárku vnitřní část vyjmutelná, použitelná samostatně barevná přebalovací taška úložný prostor pod kočárkem Kupte holčičkám kočárek pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Výška nastavitelného madla: 46–77 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born Kostým Jednorožec

Zapf Creation Baby Born Kostým Jednorožec

Originální kostým pro panenky Baby born, v podobě jednodílného overalu s kapucí, je určen panenkám velokosti 40 - 43 cm. Přednosti: rozšiřuje možnosti hry s panenkou Obsah balení: overal a ramínko Vyberte holčičkám kostým pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast Délka od ramen: 36 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Houpací křesílko

Zapf Creation BABY born Houpací křesílko

Houpací křesílko je určeno pro panenku Baby Anabell. K bezpečnému sezení panenky slouží pásy k připnutí. Holčičky tak mohou panenku houpat bez obav, že jim z křesílka spadne. Přednosti: rozvíjí představivost rozšiřuje možnosti hry s panenkou Doplňte holčičkám oblečení pro jejich panenky! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry balení: 49 x 29 x 25 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born Přenosná sedačka

Zapf Creation Baby Born Přenosná sedačka

Praktická přenosná sedačka je určená pro panenku Baby Born, 43 cm velkou. Na madle je zavěšená kačenka Berta. Přednosti: rozšiřuje možnosti hry s panenkou rozvíjí dětskou představivost Skladba a funkčnost: opatřena bezpečnostním pásem madlo pro pohodlné přenášení lze ji využít jako autosedačku Kupte holčičkám sedačku pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: lehký plast, potah z látky Rozměry bez madla: 49 x 25 x 15 cm Výška s madlem: 36 cm (hracky-4kids.cz)

Autosedačka Zapf Creation BABY born®

Autosedačka Zapf Creation BABY born®

Když se narozený BABY vydává na cestu objevování s maminkou a tátou, jsou často v autě. BABY born má autosedačku ve fialové a růžové. Pes Bello na opěradle také rád chodí a rád objevuje nové věci. Barevně kontrastní pásový systém udržuje BABY v bezpečí a pohodlí na svém sedadle. Po zapadnutí žlutým bezpečnostním systémem se pás automobilu protáhne bočními zářezy a narozený BABY je bezpečně na prohlídce. Detaily produktu: Rozměry balení: cca. 30 cm x 16 cm x 28 cm pro panenky do velikosti 43 cm Vysoce kvalitní doplňky pro značkové hrací panenky narozené BABY Rozsah dodávky : autosedačka s pásovým systémem Pro prodloužené, rozmanité a dlouhodobé potěšení z hraní Vhodné také pro menší panenky Věk: od 3 let (pinkorblue.cz)

Zapf Creation BABY born stylingová hlava

Zapf Creation BABY born stylingová hlava

Make-up, styl vlasy, vlasy ... Taková krásná tvář opravdu nepotřebuje žádné zdobení, ale samozřejmě můžete dát krásné věci na scénu ještě více. Mladí stylisté mohou s 27 cm vysokou BABY born Styling Head vykouzlit skvělé účesy, ať už divoké prameny na párty nebo snové copánky pro divadlo. Díky kartáčku a gumě na vlasy lze hedvábné a odolné vlasy použít k opakovanému vyzkoušení nových účesů. Pásek do vlasů s vyměnitelnými čepy zdobí jednu nebo druhou techniku navíjení. Paleta barev a třpytivé kameny doporučují malé vizážisty ke všem druhům experimentů s líčením a jsou dokonce kompatibilní s dětskou pokožkou. Oblečení lze samozřejmě také barevně sladit se stylingem pomocí barevných špendlíků. podrobnosti: líčení a kadeřnictví Různá (role) hra podporuje představivost a podporuje motorické… (pinkorblue.cz)

Zapf Creation Baby Born Starší bratříček

Zapf Creation Baby Born Starší bratříček

BABY born® se sestřičkou přemýšlejí, jak svého bratříčka poškádlit. Ale již při prvním pohledu na BABY born® bratříčka je jasné, že má za ušima. Hnědé vlásky se tím trochu zacuchaly. To není problém, díky kartáči budou brzy opět upravené. Ve skvělém pruhovaném tričku, kalhotách v džínovém vzhledu se šlemi a legračních botách s křidélky si nejraději hraje na schovávanou. Postaví se za závěs a když hledající projde kolem, bleskurychle se přesune pod stůl. Au, udeřil se o stůl do hlavičky. Dojde i na slzy. Pro utišení a proti žízni dostane trochu vody ze své lahvičky a podé se jde do vany. Kampak se ten neposeda opět schoval? BABY born® Brother S novými životními funkcemi pro spoustu zábavy. Hraní s BABY born® podporuje fantazii a prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností a hodnot,… (pinkorblue.cz)

Zapf Creation BABY born® Baby Carrier Love

Zapf Creation BABY born® Baby Carrier Love

BABY narozený miluje procházky v parku. Vždy je toho tolik k objevování. Tam jsou králíci skákající trávou, kachny plavající se přes jezero a lidé chodící se svými psy. Stejně jako její zvířecí přátelé na kočárku. Pouze nejsou žádní medvědi. Ale bobule: Ostružiny, maliny a borůvky. Aby se narodila BABY, mohla si sama vybrat sladké ovoce a sledovat, co se děje, miluje být ve fialové kočárku. Popruhový systém dětského nosiče lze nastavit tak, aby vyhovoval různým dětským velikostem. Detaily produktu: Rozměry balení: cca. 30 cm x 8 cm x 28 cm Vysoce kvalitní doplňky pro značkové herní panenky narozené BABY Pro prodloužené, rozmanité a dlouhodobé potěšení z hraní Vhodné také pro menší panenky Věk: od 3 let (pinkorblue.cz)

ZAPF CREATION BABY born Lahvička s víčkem

ZAPF CREATION BABY born Lahvička s víčkem

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Praktická lahvička pro panenku BABY born (43 cm), ze které bude panence báječně chutnat. Je snadno uchopitelná a má výměnné víčko - jedno pro snadné krmení panenky a jedno klasické víčko, jako u lahvičky pro miminka. (patro.cz)

Zapf Creation Baby Born Doplňky do koupelny

Zapf Creation Baby Born Doplňky do koupelny

Cáky-cák, koupání je taková legrace. Zejména se sadou koupelnových doplňků pro BABY born. Součástí je konvička ve tvaru kačenky Berty, houbička ve tvaru kačenky, limetkově zelené mýdlo, ručník ve tvaru kapky a držák na mýdlo/malá nádržka na vodu s velkou nádržkou na vodu. (mall.cz)

Zapf Creation BABY born First Love Mazlíček

Zapf Creation BABY born First Love Mazlíček

Měkká celolátková panenka pro děti od narození. Velikost 26 cm. (mall.cz)

Zapf Creation Baby Born Soft touch - holčička

Zapf Creation Baby Born Soft touch - holčička

BABY born®, ty jsi najednou ale měkká. Ano, skutečně. Poprvé ve své historii je BABY born® mnohem měkčí a přímo vyzývá k pomazlení. Tělíčko je měkčí a pohyblivější, aby životní funkce, při kterých nejsou zapotřebí žádné baterie, bylo možné přehrávat ještě snadněji. Ručky panenky BABY born® jsou ještě pohyblivější, aby bylo možné ještě snadněji oblékat a svlékat oblečení. BABY born® ráda jí svou kašičku lžičkou z talířku a pije nejraději vodu ze své lahvičky. Když je smutná, umí plakat skutečné slzy, když se stiskne na trupu. Možná pláče, protože potřebuje na nočník? Pak se stiskem na pupíček panenky vyčůrá i vykaká. Panenka se ráda cachtá ve své vaničce a když se unaví, zavře svá modrá očka a usne, kdaž se položí na zádíčka - samozřejmě nejraději s dudlíkem na řetízku v pusince. Růžové… (pinkorblue.cz)

Zapf Creation Baby born® sada příslušenství

Zapf Creation Baby born® sada příslušenství

Tato skvělá sada příslušenství obsahuje vše, co malá maminka potřebuje. Lahvička pro nápoje panenky BABY born® je z měkkého plastu a ergonomicky uzpůsobená pro malé ručky. Jen co se napije, již je plenka plná, musí se tedy připravit náhradní plenka. K přebalování je ještě zapotřebí mastička v růžové tubičce a pudr v modré dózičce. Panenka BABY born® se při přebalování trochu nudí, pohraje sei tedy raději se svým muchláčkem, který má chrastítko ve tvaru zajíčka. Později při spánku dostane do pusinky dudlík. Ještě je zapotřebí připevnit dudlík k řetízku, aby se dudlík neztratil v říši snů. Podrobnosti: Originální doplňky pro panenku BABY born® Pro rozšířenou, pestrou a dlouhotrvající zábavu Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být… (pinkorblue.cz)

Zapf Creation BABY born® Narozeninová sada

Zapf Creation BABY born® Narozeninová sada

Panenka, která se chová jako opravdové miminko a má moc ráda oslavy. Připrav pro ni narozeninovou párty a panenka bude štastná. Nezáleží na tom, zda dnes skutečně má narozeniny, slavit se dá pořád. Baby Born na oslavy ráda nosí své slavnostní šatičky s ozdobnou mašličkou a barevným potiskem. K šatičkám si vybrala pohodlné růžové balerínky do barvy. Obleček už je perfektní a dort se svíčkami už čeká. Prostřený stůl s talířky a kelímky na pití jsou připravené pro kamarády a ještě nasadit narozeninovou korunu a oslava může začít! Máme tu čtyři talířky, čtyři vidličky a čtyři pohárky. Speciální narozeninová edice. Nyní již stačí jen říci: Párty začíná! Podrobnosti: Originální oblečení / doplňky pro panenku BABY born® Pro další možnosti hraní. Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do tří… (pinkorblue.cz)

Zapf Creation Baby Born® Pletené oblečení

Zapf Creation Baby Born® Pletené oblečení

Pletená souprava oblečení určená pro panenku Baby Born do velikosti 43 cm. Holčičky mohou vybrané oblečky panence obléci a vyrazit s ní na zahradu nebo třeba na procházku. Horní díl zdobí v přední části dva vpletení ptáčci, okraje proužky a legíny mají jemný stejnoměrný vzor. Přednosti: kvalitní materiál snadno se převléká rozšiřuje možnosti hry s panenkou Obsah balení: pletený svetřík a legíny, ramínko Kupte holčičkám oblečení pro jejich panenku Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born 2v1 Přenosná postýlka

Zapf Creation Baby Born 2v1 Přenosná postýlka

Zapf Creation Baby Born 2v1 Přenosná postýlka Postýlka s oušky pro snadné přenášení je určena pro panenku Baby Born do velikosti 43 cm. Je laděná do růžové barvy, zdobená jemným vzorkem. V této přenosné postýlce mohou holčičky panenku pěkně pohoupat pro poklidné usínání i nechat spinkat jako ve spacím pytli. Přednosti: rozvíjejí dětskou představivost otevírají nové možnosti a témata hry Kupte holčičkám příslušenství pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil Rozměry balení: 48,5 x 10,5 x 23 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born® Pletené oblečení

Zapf Creation BABY born® Pletené oblečení

Jedno oko sem, jedno oko tam… hlavně žádné nepusť! A nakonec budeš mít hotový krásný pletený obleček. BABY born v něm vypadá tak roztomile. Do svetříku má dokonce vpleteny dva malé ptáčky. (mall.cz)

Zapf Creation BABY born® Spací pytel

Zapf Creation BABY born® Spací pytel

„Aaach!“ BABY born® se pomalu zavírají očka. Dnes byl totiž tak náročný den. Rychle otevři limetkově zelený zip i suchý zip na ramenou, aby se BABY born® mohla co nejdříve zachumlat uvnitř spacího pytle. Zip je zase uzavřen a BABY born® už spokojně spí uvnitř. (mall.cz)

Zapf Creation BABY born® Kočárek trojkolka

Zapf Creation BABY born® Kočárek trojkolka

Kočárek trojkolka BABY born® lze vždy popostrčit trochu dopředu, takže kočárek popojede a vy jej rychle dohoníte - to je to, co BABY born® připadá obzvláště vtipné. S kočárkem se 3 kolečky, s roztomilým potištěným vzorem lze díky systému popruhů a dalším prvkům překonat všechny překážky. Do pásového systému pod sedadlem může BABY born® ukládat shromážděné šišky, kaštany nebo oblázky. Skvělý doplněk pro značkové panenky BABY born® Pro trvalou a různorodou radost z hraní. Podrobnosti: Vhodné pro všechny panenky do 46 cm. Věk: od 3 let Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Sada příslušenství Zapf Creation BABY born®

Sada příslušenství Zapf Creation BABY born®

Abyste se mohli o dítě řádně starat, potřebujete nějaké příslušenství. Velmi důležitá je láhev na krmení a samozřejmě plenka. Pro výměnu plen budete potřebovat kompaktní prášek a pokud má maličko ouch, také trubici krému. Pro uklidnění je dudlík s dudlíkem a medvědí sponou. Pokud se na cestě trochu ochladne a vítr fouká, barevný šátek je svázán kolem. A v neposlední řadě sada obsahuje doplňkový prsten s roztomilou hvězdou a perlami. Detaily produktu: Rozměry balení: cca. 26 x 6 x 26 cm Rozsah dodávky: dudlík s dudlíkem, plenka, hrací kroužek, kompaktní prášek, krémová trubička, láhev a šátek Vysoce kvalitní doplňky pro narozené BABY značková hrací panenka Pro prodloužené, rozmanité a dlouhodobé potěšení z hraní Věk: od 3 let (pinkorblue.cz)

Zapf Creation Baby Born® Interaktivní dudlík

Zapf Creation Baby Born® Interaktivní dudlík

Interaktivní dudlík se sponou určený pro panenku Baby Born do velikosti 43 cm. Výměnné nástavce se mohou lišit barevně od fotografie. Dudlík je dodáván dle skladové dostupnosti. Řemínek dudlíku je hladký, sponka vydává světelné a zvukové efekty. Nástavec může být ve tvaru hvězdy, srdce nebo kytičky. Pokud holčičky vloží panence dudlík do úst, dudlík zabliká. Také umí zahrát ukolébavku. Přednosti: kvalitní materiál rozšiřuje možnosti hry s panenkou Kupte holčičkám výbavičku pro jejich panenku Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Materi… (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born Strava 12 sáčků

Zapf Creation Baby Born Strava 12 sáčků

Strava pro Baby Born Sadu 12 pytlíčků s předchystaným jídlem pro panenku Baby Born, mají připraveny holčičky, které chtějí svoji panenku pravidelně krmit. Tato strava patří do kolekce příslušenství Zapf Creations. Doplňte příslušenství pro panenky Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry balení: 20 x 30 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born Letní plážový set

Zapf Creation Baby Born Letní plážový set

Křesílko se slunečníkem a stolečkem je letním setem určeným pro panenku Baby Born. Pananku sedící na lehátku mohou holčičky ošetřit opalovacím krémem a podat jí osvěžující limonádu. Přednosti: rozšiřují možnosti hry s panenkou Obsah balení: skládací křesílko, skládací slunečník plastový nástavec jako stoleček, opalovací krém lahodný nápoj, tuniku na plavky Kupte holčičkám plážový set pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby Born® Výletní batůžek

Zapf Creation Baby Born® Výletní batůžek

Praktický batůžek určený pro výlety s panenkou Baby Born. Holčičky mohou s tímto batůžkem cestovat s panenkou bez obav kamkoli. Obsah balení: batůžek s výbavou plenka a zásyp uložené v síťové kapse Kupte holčičkám batůžek Baby Born! Vhodné pro děti od 3 let Rozměr batůžku: 24 x 31 x 5 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation BABY born Přilba na skútr

Zapf Creation BABY born Přilba na skútr

Jízdní přilba v růžovém provedení má sklopné hledí, které chrání obličej panenky při jízdě na skútru. Přilba je určena pro panenky 43 cm velké. Přilba vede děti při hře s panenkami k uvědomění bezpečné jízdy formou hry. Přednosti: rozvíjí dětskou představivost rozšiřují možnosti hry Kupte holčičkám přilbu pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry balení: 17 x 21 x 14,4 cm (hracky-4kids.cz)

Zapf Creation Baby born® Župan růžový

Zapf Creation Baby born® Župan růžový

Růžový župánek s kapucí je jedním z mnoha oblečků, které přináší nová kolekce Dolly Moda pro panenky ve velikosti 43 cm. Měkký župánek je zdobený obrázkem kačenky. Obleček dobře poslouží pro panenky BABY born, Baby Annabell a další panenky. Vyberte holčičkám oblečení pro jejich panenku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil   (hracky-4kids.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít