Zametac hurricane spin broom m125489

Hurrican Spin Broom Zametač

Hurrican Spin Broom Zametač

Mechanický zametač Hurrican Spin Broom využívá technologie tří rotujících kartáčů, díky kterým posbírá všechny nečistoty. Dejte konec klasickému smetáčku s lopatkou! Zametač je extrémně lehký, proto se s ním snadno manipuluje. Je vhodný na všechny povrchy. (mall.cz)

Room on the Broom (1509804773)

Room on the Broom (1509804773)

Kniha - autor Julia Donaldson, 32 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná A reissue with a redesigned cover. (alza.cz)

Zametač Jolly 4036S

Zametač Jolly 4036S

Jolly 4036S, bílá Jolly je multifunkční ruční zametač, který není poháněn elektrickou energií, ale pouze mechanicky. Díky tomu stoprocentně šetří elektřinu ve vaší domácnosti. Zametač je určený na všechny druhy tvrdých podlah. Můžete s ním pohodlně zametat parkety, dlažbu i vinylové podlahy. Kvalitní konstrukce umožní zametat kolem nábytku i pod ním. Jolly zachytí do nádobky na nečistoty veškerý prach, chlupy vašich domácích mazlíčků, drobky od pečiva a další drobné nečistoty. Zametač má také osvětlení a plochu na stírání vyrobenou z mikrovlákna. (euronics.cz)

Zametač Jolly 4036S

Zametač Jolly 4036S

ruční zametač • pro všechny druhy tvrdých podlah • osvětlení • stírací plocha z mikrovlákna Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Zametač Kärcher S 550

Zametač Kärcher S 550

Druh pohonu: ruční Výkon (W): 0 Foukání: NE Funkce sání: ANO Regulace výkonu: NE Objem vaku/nádoby (l): 16 Drtící poměr: 0 Rychlost vzduchu: 0 Sací výkon (m3/min): 0 Technické údaje * Pracovní šířka bez postranního kartáče:- * mm: 50 * Max. plošný výkon (m2/h):1600 * Kryt/rám:- * Hmotnost, připraveno k provozu (kg): 11 * Nádoba na zametené nečistoty (l):16 Vybavení * 2-násobně výškově nastavitelné madlo * Parkovací pozice * Samostatně stojící nádrž na zametené nečistoty, 1 kus Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 11.000 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 11.000 Výška (cm): 64.30 Šířka (cm): 23.50 Hloubka (cm): 55.40 EAN: 4039784157620 Záruční doba: 24 měsíců Se zametacím strojem Kärcher S 550 lze zametat chodníky, dvory, příjezdy několikanásobně rychleji než s běžným koštětem. (patro.cz)

Zametač Kärcher S 550

Zametač Kärcher S 550

Technické údaje * Pracovní šířka bez postranního kartáče:- * mm: 50 * Max. plošný výkon (m2/h):1600 * Kryt/rám:- * Hmotnost, připraveno k provozu (kg): 11 * Nádoba na zametené nečistoty (l):16 Vybavení * 2-násobně výškově nastavitelné madlo * Parkovací pozice * Samostatně stojící nádrž na zametené nečistoty, 1 kus Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Zametač Kärcher S 550

Zametač Kärcher S 550

Zametač Kärcher S 550 (euronics.cz)

Zametač Kärcher S 4

Zametač Kärcher S 4

Kärcher S 4 Zametač Kärcher S 4 vám pomůže udržovat uklizeno na chodbě i před domem. Přístroj se snadno ovládá a vyniká efektivitou a rychlostí práce. Má ergonomický design, takže si můžete nastavit madlo i výšku podle sebe, abyste se k němu nemuseli ohýbat. Do velkého koše se vejde až 20 litrů nečistot. Po naplnění ho snadno vyjmete a vysypete, aniž by vaše ruce přišly se špínou do kontaktu. Snadné a pohodlné používání Postranní kartáč je opatřený krytem, aby nedošlo k jeho poškození. Zvládne se dostat i do těsné blízkosti stěn, do rohů, mezi spáry a do dalších těžko přístupných oblastí, takže vám na zemi nezanechá ani smítko prachu. Práce vám půjde od ruky díky velké 510mm šířce zametání a vysokému výkonu zametače. Zařízení lze postavit do parkovací polohy, pokud si rychle potřebujete… (euronics.cz)

Zametač Kärcher S 6

Zametač Kärcher S 6

Kärcher S 6 Zametač Kärcher S 6 vám pomůže udržovat pořádek na zahradě, chodníku, terase a všude kolem domu. Disponuje silným zametacím válcem, pojezdovými kolečky a jedním postranním kartáčem, který lze využívat po celý rok. Můžete s ním zametat listí, popadané okvětní lístky i kamínky. S jedním kartáčem zajistí pracovní šířku 670 mm pro rychlé a pohodlné používání. Nastavte si madlo do jedné ze dvou pozic, abyste se k přístroji nemuseli ohýbat. Nečistoty se usazují do velké 38l nádobky, kterou po naplnění snadno vyjmete a vysypete. Kartáč se dostane i do těsné blízkosti krajů, aby na zemi nezbylo ani smítko nečistot. Po skončení používání ho složte do kompaktního rozměru a uložte pro další použití.   Klíčové vlastnosti komfortní používání po celý rok vysoký výkon po celou dobu provozu… (euronics.cz)

Zametač Kärcher S 6

Zametač Kärcher S 6

zametač • použití po celý rok • silný zametací válec • jeden postranní kartáč • pracovní šířka 670 mm • ergonomický design • dvě polohy madla • 38l nádoba na nečistoty • nastavení výšky postranního kartáče • nášlapná plocha na rámu • skládací konstrukce • rychlé nasazení postranního kartáče • vyjímatelná nádoba na nečistoty • zametání u krajů • držadlo • parkovací poloha Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Zametač Kärcher S 4

Zametač Kärcher S 4

zametač • ergonomický design • objem 20 l • kryt pro postranní kartáč • rychlá montáž • nášlapná plocha • kompletní sklopení • plynule nastavitelné madlo • individuální nastavení výšky • snadné vyprazdňování nádoby • samostatně stojící zásobník • velká šířka zametání 510 mm • vysoký výkon • zametání u okrajů, v rozích a ve spárách • držadlo pro snadné přenášení • parkovací poloha Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Orion Mechanický zametač BRISTLE

Orion Mechanický zametač BRISTLE

Mechanický zametač s holí značky Orion vám usnadní běžný úklid. Oceníte ho zejména při potřebě rychlého odstranění smetí nebo jiných nečistot. Lze využít na všechny typy podlah. (mall.cz)

Zametač mechanický BRISTLE ORION

Zametač mechanický BRISTLE ORION

Mechanický zametač s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 97 cm. Zametač je opatřen kruhovým kartáčem a 4 bočními gumovými kartáčky. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vyklápíme. Materiál: kov, plast, guma. Rozměr spodní části zametače: 23x16x5,5 cm, celková výška 110 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Orion Zametač mechanický Bristle

Orion Zametač mechanický Bristle

Orion mechanický zametač Bristle je určen pro běžný úklid všech typů podlah a stane se praktickým pomocníkem každé hospodyně. Zametač je opatřen kruhovým kartáčem a 4 bočními gumovými kartáčky. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vysypete.Specifikace: materiál: kov, plast, guma rozměry spodní části zametače: 23 x 16 x 5,5 cm celková výška: 110 cm (4home.cz)

Mechanický zametač DELIA LUX

Mechanický zametač DELIA LUX

Nastavení zametače na podlahu nebo podle výšky vlasu koberce (home-point.cz)

Mechanický zametač DELIA 2000

Mechanický zametač DELIA 2000

Nastavení zametače na podlahu nebo podle výšky vlasu koberce (home-point.cz)

boty s klínem KILLSTAR BROOM RIDER 41

boty s klínem KILLSTAR BROOM RIDER 41

boty s klínem KILLSTAR BROOM RIDER 41 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Složení: polyuretan (syntetická kůže), PVC - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 4cm. Celková výška boty cca.: 28cm. Boty » boty skate » boty s klínem KILLSTAR BROOM RIDER 41 (coreshop.cz)

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 36

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 36

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 36 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Složení: sametový povrch - 100% polyester, PVC - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 8cm. Celková výška boty cca.: 24,5cm. Boty » boty skate » boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 36 (coreshop.cz)

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 41

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 41

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 41 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Složení: sametový povrch - 100% polyester, PVC - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 8cm. Celková výška boty cca.: 24,5cm. Boty » boty skate » boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 41 (coreshop.cz)

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 36

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 36

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 36 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Zadní zip usnadňující oblékání. Složení: syntetická kůže (PU), polyester, PVC, kovové doplňky - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 5cm. Celková výška boty cca.: 27cm. Barva: černá - lesklá. Boty » boty skate » boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 36 (coreshop.cz)

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 40

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 40

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 40 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Zadní zip usnadňující oblékání. Složení: syntetická kůže (PU), polyester, PVC, kovové doplňky - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 5cm. Celková výška boty cca.: 27cm. Barva: černá - lesklá. Boty » boty skate » boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 40 (coreshop.cz)

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 42

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 42

boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 42 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Zadní zip usnadňující oblékání. Složení: syntetická kůže (PU), polyester, PVC, kovové doplňky - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 5cm. Celková výška boty cca.: 27cm. Barva: černá - lesklá. Boty » boty skate » boty s klínem KILLSTAR Broom Rider 42 (coreshop.cz)

Zametač ORION QUICK FLOOR mechanický

Zametač ORION QUICK FLOOR mechanický

Zametač ORION QUICK FLOOR mechanický (tipa.eu)

PLAYMOBIL Zametač City Life 70203

PLAYMOBIL Zametač City Life 70203

S zametačem ze sbírky PLAYMOBIL ® City Life budou ulice opět bez problémů čisté. Vysoké světlo: Zametač má rotační kartáče a souprava na odpadky je také součástí sady. Špínu lze také snadno odstranit. Podrobnosti: Rozměry: 10 x 7 x 6 cm Příslušenství : 1 zametač, 1 popelnice, 1 smeták, 1 kbelík, 1 čepice Věk: od 4 let úcta Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Zametač ORION MASTER 2v1 mechanický

Zametač ORION MASTER 2v1 mechanický

Zametač ORION MASTER 2v1 mechanický (tipa.eu)

Zametač LEIFHEIT REGULUS 11700 mechanický

Zametač LEIFHEIT REGULUS 11700 mechanický

Zametač LEIFHEIT REGULUS 11700 mechanický (tipa.eu)

Vidaxl Trávníkový zametač 103 l

Vidaxl Trávníkový zametač 103 l

Tento zametač trávníku je lehký a snadno se tlačí a ovládá. Rychle sesbírá posekanou trávu, listy a malé větvičky a zanechá jen krásný a úhledný trávník. Výšku zametače lze manuálně nastavit na požadovanou úroveň. (mall.cz)

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR

Mechanický zametač je ideální pomocník při úklidu. Vhodný na všechny typy podlah. Disponuje třemi kruhovými a dvěmi bočními kartáči. Je vyroben z kvalitního kovu. Celková délka zametače je 107 cm. (mall.cz)

ORION, zametač MAX FLOOR 25x18x5cm

ORION, zametač MAX FLOOR 25x18x5cm

ORION, zametač MAX FLOOR 25×18×5cm (mall.cz)

Leifheit Mechanický zametač Regulus Supra

Leifheit Mechanický zametač Regulus Supra

Praktický zametač spolehlivě a rychle uklidí nečistoty z koberce a bez použití elektrické enegrie. Díky jeho kónickému tvaru výborně zametá i podél zdí a sklopná rukojeť dovolí úklid pod nábytkem. (mall.cz)

Leifheit Mechanický zametač Regulus 11700

Leifheit Mechanický zametač Regulus 11700

Zametač Regulus vám pomůže rychle odstranit prach, špínu, chlupy a nečistoty z koberců a to bez použití elektrické energie. Má regulovatelnou výšku hlavice a sklopnou rukojeť pro úklid pod nábytkem. (mall.cz)

Hecht 8101 S motorový zametač

Hecht 8101 S motorový zametač

Motorový rotační kartáč Hecht 8101 S s 4 taktním motorem Hecht OHV s obsahem 173 cm3 a výkonem 6,5 HP. (mall.cz)

Mechanický zametač ABC MZS-50856

Mechanický zametač ABC MZS-50856

Mechanický zametací stroj kategorie domácích strojů se dvěma postranními kartáči. Tento mechanický, ručně vedený zametač je určen pro zametání chodníků, garáže, teras, ploch kolem domu či dvorů. Tímto strojem je zametání až 10x rychlejší než s běžným koštětem. Nečistoty jsou hlavním zametacím válcem vhazovány do zásobníku, který je velice jednoduše vysypatelný a má objem 12 litrů.Technické parametry: - Pracovní záběr: 70 cm - Plošný výkon: 2000 m2/h - Objem nádoby na nečistoty: 14 l - Hmotnost: 9,5 kg - Rozměry d x š x v: 68x67x80 cm - Dvojitý shromažďovací systém - Pohodlná obsluha díky výškově nastavitelné rukojeti - Návod v češtině       (nejlevnejsizbozi.cz)

Zametač orion quick floor mechanický

Zametač orion quick floor mechanický

Zametač ORION QUICK FLOOR mechanický Mechanický zametač s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 93 cm. Zametač je opatřen třemi kruhovými kartáči a dvěma bočními gumovými kartáčky. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vyklápíme. Součástí je kartáček na vyčesávání nečistot.Vlastnosti:- Materiál: kov + kartáčeRozměr:- Spodní část zametače: 28x20x6 cm- Celková výška 107 cm (fonetip.cz)

Zametač mechanický QUICK FLOOR ORION

Zametač mechanický QUICK FLOOR ORION

Mechanický zametač s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 93 cm. Zametač je opatřen třemi kruhovými kartáči a dvěma bočními gumovými kartáčky. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vyklápíme. Součástí je kartáček na vyčesávání nečistot. Materiál: kov + kartáče. Rozměr spodní části zametače: 28x20x6 cm, celková výška 107 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Zametač orion master 2v1 mechanický

Zametač orion master 2v1 mechanický

Zametač ORION MASTER 2v1 mechanický Mechanický zametač se stírací plochou a s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 115 cm. Zametač je opatřen gumovým sběračem nečistot a stíracím potahem z mikrovlákna - ten je potřeba oddělat při úklidu koberců. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem tlačítka vyklopíte. Materiál: plast, kov, guma, mikrovlákno.Vlastnosti:- Rozměry: spodní část zametače: 26x19x6 cm, celková výška 120 cm, stírací plocha 23x10 cm (fonetip.cz)

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/zlatá

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/zlatá

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/zlatá (tipa.eu)

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/červená

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/červená

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/červená (tipa.eu)

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/růžová

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/růžová

Zametač SANDY EF1 mechanický chrom/růžová (tipa.eu)

Zametač LEIFHEIT REGULUS SUPRA 11950 mechanický

Zametač LEIFHEIT REGULUS SUPRA 11950 mechanický

Zametač LEIFHEIT REGULUS SUPRA 11950 mechanický (tipa.eu)

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR - použité

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR - použité

Mechanický zametač je ideální pomocník při úklidu. Vhodný na všechny typy podlah. Disponuje třemi kruhovými a dvěmi bočními kartáči. Je vyroben z kvalitního kovu. Celková délka zametače je 107 cm. (mall.cz)

Leifheit Mechanický zametač Regulus Supra - zánovní

Leifheit Mechanický zametač Regulus Supra - zánovní

Praktický zametač spolehlivě a rychle uklidí nečistoty z koberce a bez použití elektrické enegrie. Díky jeho kónickému tvaru výborně zametá i podél zdí a sklopná rukojeť dovolí úklid pod nábytkem. (mall.cz)

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR - rozbaleno

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR - rozbaleno

Mechanický zametač je ideální pomocník při úklidu. Vhodný na všechny typy podlah. Disponuje třemi kruhovými a dvěmi bočními kartáči. Je vyroben z kvalitního kovu. Celková délka zametače je 107 cm. (mall.cz)

Leifheit Mechanický zametač Regulus 11700 - zánovní

Leifheit Mechanický zametač Regulus 11700 - zánovní

Zametač Regulus vám pomůže rychle odstranit prach, špínu, chlupy a nečistoty z koberců a to bez použití elektrické energie. Má regulovatelnou výšku hlavice a sklopnou rukojeť pro úklid pod nábytkem. (mall.cz)

Leifheit Mechanický zametač Regulus Supra - použité

Leifheit Mechanický zametač Regulus Supra - použité

Praktický zametač spolehlivě a rychle uklidí nečistoty z koberce a bez použití elektrické enegrie. Díky jeho kónickému tvaru výborně zametá i podél zdí a sklopná rukojeť dovolí úklid pod nábytkem. (mall.cz)

ORION Zametač mechanický QUICK FLOOR (710224)

ORION Zametač mechanický QUICK FLOOR (710224)

Zametač mechanický, s holí, určen pro běžný úklid všech typů podlah, délka hole 93cm, opatřen třemi kruhovými kartáči a dvěma bočními gumovými kartáčky, nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vyklápíte, součástí je kartáček na vyčesávání nečistot, materiál kov+kartáče, rozměr spodní části zametače-28x20x6cm, celková výška 107cm Pomocí ORION QUICK FLOOR snadno uklidíte všechny typy podlah ve vašem bytě či domě. Mechanický zametač je vybavený třemi kruhovými kartáči a dvěma bočními gumovými kartáči, které se postarají o sběr všech nečistot i prachu. Ty přitom zůstávají v zásobníku, který velmi lehce vyklopíte. Zametač je vyrobený z odolného kovu a díky délce hole 93 cm umožní komfortní používání. Součástí balení je rovněž kartáček, kterým jednoduše vyčešete… (alza.cz)

ND kartáč k zametači 710233 ORION

ND kartáč k zametači 710233 ORION

Náhradní kartáč k zametači 710233. Rozměry: d. 22 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Zametač KÄRCHER S 750 1.766-910.0 ruční

Zametač KÄRCHER S 750 1.766-910.0 ruční

Zametač KÄRCHER S 750 1.766-910.0 ruční (tipa.eu)

Zametač KÄRCHER S 550 1.766-200.0 ruční

Zametač KÄRCHER S 550 1.766-200.0 ruční

Zametač KÄRCHER S 550 1.766-200.0 ruční (tipa.eu)

Cobi Action Town Zametač ulic 215 kostek

Cobi Action Town Zametač ulic 215 kostek

Oranžovošedý úklidový vůz čeká v podobě 215 dílků na kluky, kteří po jejich sestavení budou pomáhat pracovníkům s čištěním ulic. Obsah balení: 215 kostek, 2 figurky pracovníků Vyberte chlapcům některou ze stavebnic Cobi! Vhodné pro děti od 6 let Počet kostek: 215 Rozměr balení: 28 x 22 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

ND kartáč k zametači 710224 velký ORION

ND kartáč k zametači 710224 velký ORION

Náhradní kartáč do zametače 710 224 velký. Rozměry: pr. 5 cm, délka 26 cm. (oriondomacipotreby.cz)

ND kartáč k zametači 710224 malý ORION

ND kartáč k zametači 710224 malý ORION

Náhradní kartáč do zametače 710 224 malý. Rozměry: pr. 1 cm, délka 21 cm + úchyty. (oriondomacipotreby.cz)

LEIFHEIT Zametač koberců Regulus Supra 11950 (4006501119506)

LEIFHEIT Zametač koberců Regulus Supra 11950 (4006501119506)

Zametač mechanický, použití bez elektrické energie, šířka záběru 26cm, omyvatelný zásobník, sklopná rukojeť pro úklid pod nábytkem, gumový kartáč Leifheit zametač koberců Regulus Supra 11950 představuje inovativní řešení úklidu vaší domácnosti. Tento praktický pomocník bez použití elektrické energie spolehlivě a rychle zametá prach, špínu, vlasy, chlupy i drobné nečistoty. Je ideální k úklidu všech typů podlah i hůře dostupných míst pod nábytkem či podél zdí. Gumový kartáč nevíří prach a je vhodný i na hladké či měkké podlahy, aniž by je jakkoli poškodil. Pohodlí zajistí snadno oddělitelný omyvatelný zásobník. Sklopná rukojeť i kónický tvar přístroje zabezpečí snadnou a lehkou manipulaci. Díky mechanickému zametači Leifheit bude vaše domácnost jako ze… (alza.cz)

Chauvet Hurricane 1200

Chauvet Hurricane 1200

Lehký a kompaktní mlhový stroj kombinující hustý výkon mlhy a přenosnost. Dá se ovládat z dálky pomocí dodaného kabelového nebo bezdrátového dálkového ovládání. Po počátečním zahřívacím cyklu je Hurricane 1200 vždy připraven vyrobit mlhu na požádání. Tlačítko na výrobu mlhy poskytuje jednoduché ovládání na dosah ruky. Nádrž osvětlená LED diodami zlepšuje provoz a bezpečnost a indikuje stav ohřívače a hladinu kapaliny. Zařízení disponuje velmi rychlým časem zahřívání, díky čemuž umožňuje rychlé nastavení a tvorbu mlhy založené na bázi vody bez usazeniny. (muziker.cz)

Chauvet Hurricane 2000

Chauvet Hurricane 2000

Stroj na výrobu mlhy s vysokou objemovou kapacitou, který produkuje hustý oblak na požádání. Vyznačuje se PowerCON kompatibilním napájením a 3 a 5 pinovým DMX vstupem/výstupem pro rychlé nastavení. Hurricane 2000 kromě toho nabízí technologii Always Ready, která poskytuje nepřetržitý výstup a zabudovaný časovač poskytující automatický provoz bez použití rukou. Pokročilý snímač tekutin s automatickým vypínáním zabraňuje přehřátí a variabilní výstup je možné ovládat pomocí zabudovaného LCD displeje nebo DMX. (muziker.cz)

Chauvet Hurricane 700

Chauvet Hurricane 700

Kompaktní výrobník mlhy na vodním základě. Výrobník je možné používat díky dálkovému ovladači, který je součástí balení a délka jeho kabelu je 4m. Výrobník má vestavěnou nádobu pro kapalinu s objemem 0,6 l. Zahřívání kapaliny: 2,5 minuty. Výrobník je zasazen v pevné kovové konstrukci s ochrannou mřížkou. Rozměry: 215 x 180 x 124 mm, hmotnost: 1,8 kg. (muziker.cz)

Brother Hurricane oranžová

Brother Hurricane oranžová

Koloběžka Hurricane v oranžové barvě. Doporučené od 9 let Technické údaje: nosnost: 90 kg rám: Hi-tech vyztužená ocel pneumatiky: 16" + 12" nafukovací ráfky: ocelové stupátko: 33 cm ( s protismykovou úpravou ) brzdy: 2 × "V" ALU - zadní + přední. rozměry: d x š x v = 141 x 55 x 94 cm hmotnost: 8,5 kg. výška řidítek lze nastavit: 85 - 91 cm ( měřeno od země k rukojetím ). Obsah balení: 1 x Koloběžka (kokiskashop.cz)

Lifesystems Hurricane Whistle

Lifesystems Hurricane Whistle

Huricane Whistle je s hlasitostí 122 dB nejhlučnější píšťalka na trhu, kterou lze slyšet i na kilometry daleko. Je vyrobena z tvrzeného plastu a má šňůrku na krk. Mezinárodně uznávaný nouzový signál je 6 po sobě jdoucích písknutí a následná pauza 1 minutu, jako odpověď je používáno 3 po sobě jdoucích písknutí s pauzou 1 minutu. Vlastnosti: Hlasitost až 122 dB Tří tónový výstup Plave na vodě Velmi lehký a odolný materiál Šňůrka kolem krku   Parametry: Záruční doba: 2 roky Hmotnost: 15 g Rozměr: 13 x 23 x 63 mm   Materiál: Tvrzený plast   (outdoorovybazar.cz)

Chauvet Hurricane 700

Chauvet Hurricane 700

Výrobník mlhy Tento výrobník mlhy z řad produktů Chauvet je zcela typickým zástupcem produktů své třídy, který Vám jednoduše pomůže vytvořit atraktivní show. Jde o opravdu kvalitní a spolehlivý výkonný výrobník, který jistě patří na špičku své kategorie, nespornou výhodou je i jeho cenová dostupnost. Tento „mlhostroj“ nabízí výstupní výkon 1500 CFM, do nádržky Hurricane se vejde 0,6 litrů náplně. Spotřeba výrobníku je 35 ml tekutiny na jednu minutu. K Hurricane je přiložen i základní drátový dálkový ovladač. Výrobu mlhy lze spustit ale i manuálně pomocí spínače umístěného na zařízení. Konstrukce Hurricane je velmi odolná, rozhodně se o něj nemusíte bát. Má jednoduchou hrazdu, kterou lze využít buď pro zavěšení pod určitým úhlem, nebo ji lze brát jako stabilní stojan. Před provozem… (kytary.cz)

Chauvet Hurricane 1600

Chauvet Hurricane 1600

Výrobník mlhy Lehký a kompaktní výrobník mlhy Hurricane 1600 nabízí vysoký výkon (708 m3/min), DMX ovládání a celkově snadnou manipulaci. Zařízení je vybaveno časovačem pro precizní naplánování vaší show a na zadním panelu se nalézá i konektor pro bezdrátové ovládání (ovladač není součástí balení). Rozehřátí trvá čtyři minuty, poté je tento výrobník schopný poskytnout mlhu kdykoliv a jednoduchý ovladač pro manuální nastavení umožňuje okamžitou kontrolu. Nádrž osvícená LED diodami usnadňuje práci a bezpečnostní čidlo monitorující stav teploty a množství tekutiny výrobník automaticky vypne v případě přehřátí. (kytary.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít