Zametač Hurricane Spin Broom (M125489)

Auto zametač

Auto zametač

Plastový zametač chodníků na baterie, po stisknutí tlačítek vydává zvuky a svítí. Auto má otáčecí smetáky. Součástí balení je také malá popelnice. Rozměr auta cca 20 x 15 cm. Rozměry balení cca 30 x 19 x 12 cm. Napájení 3x AG13 (jsou součástí). Věk 3+ (fonetip.cz)

Zametač KÄRCHER S 750 ruční

Zametač KÄRCHER S 750 ruční

Pětkrát rychleji zametat než pomocí koštěte. Žádné ohýbání. Ergonomické detaily vybavení. Minimální nároky na prostor. To jsou jen některé z výhod zametacího stroje S 750 společnosti Kärcher. Robustní, nerozbitný a nekorodující přístroj je lehce ovladatelný, pohyblivý. Zametené nečistoty jsou spolehlivě dopraveny do nádržky na nečistoty: snadno, rychle a čistě! Pomocí silného zametacího válce a postranního kartáče dosahuje přístroj S 750 celkové pracovní šířky 700 mm. Velmi dlouhé štětiny bočního kartáče zajišťují také v rozích a na okrajích důkladnou čistotu. Přítlak sklopného postranního kartáče na podklad lze nastavit plynule otočným tlačítkem. Držadlo zametače S 750 dvojnásobně výškově nastavitelné a umožňuje individuální nastavení podle výšky postavy uživatele. Podle potřeby lze… (tipa.eu)

Zametač ORION QUICK FLOOR mechanický

Zametač ORION QUICK FLOOR mechanický

Mechanický zametač s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 93 cm. Zametač je opatřen třemi kruhovými kartáči a dvěma bočními gumovými kartáčky. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vyklápíme. Součástí je kartáček na vyčesávání nečistot.Vlastnosti:- Materiál: kov + kartáčeRozměr:- Spodní část zametače: 28x20x6 cm- Celková výška 107 cm (tipa.eu)

Zametač AKU LEIFHEIT POWER DELTA 11930

Zametač AKU LEIFHEIT POWER DELTA 11930

Aku zametač POWER DELTA značky Leifheit.Vlastnosti: - Praktický zametač s pěti kartáči a extra velkou zametací plochou- Flexibilní kloub umožní jednoduché zametání pod nábytkem a kolem rohů- Zametač je vhodný na všechny typy podlah (koberce, parkety, laminát a jiné)- Doba používání až 60 minut- Umístění vypínače na rukojeti- Délka tyče: 70 cm- Nabíječka je součástí balení (tipa.eu)

Room on the Broom (1509804773)

Room on the Broom (1509804773)

Kniha - autor Julia Donaldson, 32 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná A reissue with a redesigned cover. (alza.cz)

Mechanický zametač ABC MZS-50856

Mechanický zametač ABC MZS-50856

Mechanický zametací stroj kategorie domácích strojů se dvěma postranními kartáči. Tento mechanický, ručně vedený zametač je určen pro zametání chodníků, garáže, teras, ploch kolem domu či dvorů. Tímto strojem je zametání až 10x rychlejší než s běžným koštětem. Nečistoty jsou hlavním zametacím válcem vhazovány do zásobníku, který je velice jednoduše vysypatelný a má objem 12 litrů.Technické parametry: - Pracovní záběr: 70 cm - Plošný výkon: 2000 m2/h - Objem nádoby na nečistoty: 14 l - Hmotnost: 9,5 kg - Rozměry d x š x v: 68x67x80 cm - Dvojitý shromažďovací systém - Pohodlná obsluha díky výškově nastavitelné rukojeti - Návod v češtině       (nejlevnejsizbozi.cz)

Leifheit Regulus Supra mechanický zametač 11950

Leifheit Regulus Supra mechanický zametač 11950

 nevíří prach zametání i podél zdí Mechanický zametač koberců LEIFHEIT REGULUS spolehlivě a rychle zametá prach, špínu, vlasy, chlupy a drobné nečistoty, použití bez elektrické energie. Gumový kartáč nevíří prach, kónický tvar umožnuje výborně zametat i podél zdí. Sklopná rukojeť pro úklid pod nábytkem, snadné vyprazdňování zásobníku. Rozměry: šírka 26 cm (4home.cz)

Zametač mechanický BRISTLE ORION

Zametač mechanický BRISTLE ORION

Mechanický zametač s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 97 cm. Zametač je opatřen kruhovým kartáčem a 4 bočními gumovými kartáčky. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vyklápíme. Materiál: kov, plast, guma. Rozměr spodní části zametače: 23x16x5,5 cm, celková výška 110 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Zametač AKU KÄRCHER KB 5 ruční

Zametač AKU KÄRCHER KB 5 ruční

Rychlé a efektivní průběžné čištění tvrdých podlah a koberců? Perfektní práce pro bateriové koště KB 5. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System se bateriové koště postará o mimořádné výsledky čištění a odstraní nečistoty bez námahy a beze zbytku. Bateriové koště KB 5 s lithium-iontovou baterií je pohotověji po ruce než vysavač a díky němu je průběžné čištění mimořádně komfortní: Umožňuje ergonomickou práci bez ohýbání, zametání do krajů, dostane se mezi židle a pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Mezi další znaky vybavení přístroje KB 5 patří automatické zapínání a vypínání, jeho flexibilní dvojitý kloub pro snadné ovládání, komfortně po straně vyjímatelná nádoba na nečistoty, univerzální kartáč, uložení nenároční na místo a nízká hmotnost bateriového… (tipa.eu)

Zametač KÄRCHER S 650 2v1 ruční

Zametač KÄRCHER S 650 2v1 ruční

Pětkrát rychlejší zametání než s koštětem: Komfortní S 650 2-v-1 šetří záda. Zametací stroj z materiálu odolného proti zlomení a korozi se dostane svým silným zametacím válcem a oběma postranními kartáči na celkovou pracovní šířku 650 milimetrů. S 650 2-v-1 má ve výbavě standardní postranní kartáče pro suché zametané nečistoty a 2 doplňkové postranní kartáče s tvrdšími štětinami, které jsou speciálně konstruované pro uvolňování a zametání vlhkých nečistot ze země. Jeho používání se vyplatí od plochy 40 m². Stroj dopravuje zametené nečistoty přímo do nádoby na zametené nečistoty o objemu 16 litrů a přesvědčí vynikajícími výsledky čištění. Robustní zametací stroj lze snadno ovládat a je mimořádně obratný. Extra dlouhé štětiny postranních kartáčů se postarají o důkladnou čistotu až ke krajům… (tipa.eu)

Zametač KÄRCHER S 550 ruční

Zametač KÄRCHER S 550 ruční

Pětkrát rychleji zametat než pomocí koštěte. Žádné ohýbání. Minimální nároky na prostor. To jsou jen některé z výhod zametacího stroje S 550 společnosti Kärcher. Robustní, nerozbitný a nekorodující přístroj je lehce ovladatelný, pohyblivý. Zametené nečistoty jsou spolehlivě dopraveny do nádržky na nečistoty: snadno, rychle a čistě! Pomocí silného zametacího válce a postranního kartáče dosahuje uživatel pracovní šířky pouhých 550 mm. Velmi dlouhé štětiny bočního kartáče zajišťují také v rozích a na okrajích důkladnou čistotu. Nastavitelné madlo zametače S 550 je dvojnásobně výškově nastavitelné a umožňuje nastavení podle výšky postavy uživatele. Podle potřeby lze madlo úplně sklopit. Tak lze zametací stroj S 550 prostorově úsporně uložit jen v několika pohybech: jednoduše sklopit madlo a… (tipa.eu)

Magnet 3Pagen Zametač koberců zelená

Magnet 3Pagen Zametač koberců zelená

Je silný jako velký vysavač a přesto tak tichý - náš zametač koberců! Bez elektřiny, bez námahy, bez sáčků. Po použití se jednoduše vyprázdní. Lze složit pro úsporu místa. (magnet-3pagen.cz)

Zametač mechanický QUICK FLOOR ORION

Zametač mechanický QUICK FLOOR ORION

Mechanický zametač s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 93 cm. Zametač je opatřen třemi kruhovými kartáči a dvěma bočními gumovými kartáčky. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem při čištění vyklápíme. Součástí je kartáček na vyčesávání nečistot. Materiál: kov + kartáče. Rozměr spodní části zametače: 28x20x6 cm, celková výška 107 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Brother Hurricane oranžová

Brother Hurricane oranžová

Koloběžka Hurricane v oranžové barvě. Doporučené od 9 let Technické údaje: nosnost: 90 kg rám: Hi-tech vyztužená ocel pneumatiky: 16" + 12" nafukovací ráfky: ocelové stupátko: 33 cm ( s protismykovou úpravou ) brzdy: 2 × "V" ALU - zadní + přední. rozměry: d x š x v = 141 x 55 x 94 cm hmotnost: 8,5 kg. výška řidítek lze nastavit: 85 - 91 cm ( měřeno od země k rukojetím ). Obsah balení: 1 x Koloběžka (kokiskashop.cz)

Chauvet Hurricane 1600

Chauvet Hurricane 1600

Výrobník mlhy Lehký a kompaktní výrobník mlhy Hurricane 1600 nabízí vysoký výkon (708 m3/min), DMX ovládání a celkově snadnou manipulaci. Zařízení je vybaveno časovačem pro precizní naplánování vaší show a na zadním panelu se nalézá i konektor pro bezdrátové ovládání (ovladač není součástí balení). Rozehřátí trvá čtyři minuty, poté je tento výrobník schopný poskytnout mlhu kdykoliv a jednoduchý ovladač pro manuální nastavení umožňuje okamžitou kontrolu. Nádrž osvícená LED diodami usnadňuje práci a bezpečnostní čidlo monitorující stav teploty a množství tekutiny výrobník automaticky vypne v případě přehřátí. (kytary.cz)

boty s klínem dámské - Broom Rider - KILLSTAR - KSRA000854

boty s klínem dámské - Broom Rider - KILLSTAR - KSRA000854

boty s klínem dámské - Broom Rider - KILLSTAR - KSRA000854 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Složení: sametový povrch - 100% polyester, PVC - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 8cm. Celková výška boty cca.: 24,5cm. Boty » boty skate » boty s klínem dámské - Broom Rider - KILLSTAR - KSRA000854 (coreshop.cz)

Zametač mechanický LEIFHEIT REGULUS 11700

Zametač mechanický LEIFHEIT REGULUS 11700

Mechanický zametač koberců REGULUS značky Leifheit.Vlastnosti:- Rychle zametá prach, špínu, vlasy, chlupy a drobné nečistoty z koberců- Použití bez elektrické energie- Zametač disponuje třemi otočnými kartáči- Velký otočný knoflík k regulování výšky- Sklopná rukojeť pro úklid pod nábytkem- Šířka kartáčů: 22 cm (tipa.eu)

Zametač KÄRCHER S 650 ruční

Zametač KÄRCHER S 650 ruční

Výkonný a komfortní. Dvojnásobně výškově nastavitelné madlo zametače se Soft-Grip úchopem umožňuje nastavení podle výšky postavy uživatele. Podle potřeby lze madlo úplně sklopit. Tak lze zametací stroj S 650 prostorově šetrně uložit. Se silným zametacím válcem a dvěma bočními kartáči dosáhne uživatel pracovní šířky 650 mm. Z toho důvodu se dají dobře vymést i plochy, jako jsou rohy a okraje. Nádrž na zametené nečistoty lze snadno vyjmout a je konstruována tak, že ji lze bezpečně odstavit.Vlastnosti:- Samostatně stojící zásobník na zametené nečistoty - Nádobu na zametené nečistoty lze snadno odejmout. Je konstruována tak, aby mohla být bezpečně odstavena- Komfortní držadlo - Zametací stroj lze snadno přepravovatTechnické údaje:- Pracovní šířka s postranním kartáčem (mm): 650- Max. plošný… (tipa.eu)

Obraz, Reprodukce - Apple Trees and Broom in Flower, Antoine…

Obraz, Reprodukce - Apple Trees and Broom in Flower, Antoine Chintreuil

Naše reprodukce jsou elegantní obrazy od světově uznávaných umělců. I to je jeden z důvodů, proč je tiskneme na kvalitní tvrdý papír 230g/m2. Umění si totiž zaslouží něco víc. Díky tomuto způsobu výroby je jejich životnost mnohem delší než životnost běžného plakátu. Pokud jste náročnější a umíte ocenit umění, tento typ obrazu je pro vás ten pravý! (posters.cz)

boty s klínem - Broom Rider - KILLSTAR - KSRA001253

boty s klínem - Broom Rider - KILLSTAR - KSRA001253

boty s klínem - Broom Rider - KILLSTAR - KSRA001253 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Zadní zip usnadňující oblékání. Složení: syntetická kůže (PU), polyester, PVC, kovové doplňky - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 5cm. Celková výška boty cca.: 27cm. Barva: černá - lesklá. Boty » boty skate » boty s klínem - Broom Rider - KILLSTAR - KSRA001253 (coreshop.cz)

Alltoys Smetáček s lopatkou Silly Sam Broom

Alltoys Smetáček s lopatkou Silly Sam Broom

Plastový interaktivní smetáčeks lopatkou pro malé pomocníky od 3 let. (bambule.cz)

HURRICANE Lucerna

HURRICANE Lucerna

Když se objeví čerstvý vítr, jednoduše postavte lucernu HURRICANE na hořící svíčku. Hodí se také na závěsný držák ZINC. (butlers.cz)

Mechanický zametač podlah Orion Quick Floor

Mechanický zametač podlah Orion Quick Floor

Úklid nebyl nikdy jednodušší. S vychytávkami od české značky Orion vám úklid zabere pár chvilek. O Značce: Společnost Orion byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Snahou společnosti Orion je podporovat český trh a české výrobce kvalitních výrobků ze skla, plastu, nerezu, smaltu a dalších materiálů. (bonami.cz)

Zametač mechanický LEIFHEIT REGULUS SUPRA 11950

Zametač mechanický LEIFHEIT REGULUS SUPRA 11950

Mechanický zametač koberců REGULUS SUPRA značky Leifheit.Vlastnosti: - Spolehlivě a rychle zametá prach, špínu, vlasy, chlupy a drobné nečistoty- Použití bez elektrické energie- Gumový kartáč nevíří prach, je vhodný i na hladké podlahy- Omyvatelný zásobník, kónický tvar umožňuje výborně zametat i podél zdí- Sklopná rukojeť pro úklid pod nábytkem- Snadné vyprazdňování zásobníku- Materiál: kombinace plastu a kovu- Šířka záběru: 26 cm- Délka rukojeti: 120 cm (tipa.eu)

Chauvet Hurricane 1600 (použité)

Chauvet Hurricane 1600 (použité)

Výrobník mlhy Použitý kus z prodejny, zbytky kapaliny v nádrži. Jinak v pořádku a plně funkční. Lehký a kompaktní výrobník mlhy Hurricane 1600 nabízí vysoký výkon (708 m3/min), DMX ovládání a celkově snadnou manipulaci. Zařízení je vybaveno časovačem pro precizní naplánování vaší show a na zadním panelu se nalézá i konektor pro bezdrátové ovládání (ovladač není součástí balení). Rozehřátí trvá čtyři minuty, poté je tento výrobník schopný poskytnout mlhu kdykoliv a jednoduchý ovladač pro manuální nastavení umožňuje okamžitou kontrolu. Nádrž osvícená LED diodami usnadňuje práci a bezpečnostní čidlo monitorující stav teploty a množství tekutiny výrobník automaticky vypne v případě přehřátí. (kytary.cz)

Mechanický zametač Leifheit Regulus Supra 11950

Mechanický zametač Leifheit Regulus Supra 11950

Praktický zametač spolehlivě a rychle uklidí nečistoty z koberce a bez použití elektrické energie. Díky jeho kónickému tvaru výborně zametá i podél zdí a sklopná rukojeť dovolí úklid pod nábytkem. VLASTNOSTI: Otočný gumový kartáč, který nevíří prach Sklopná rukojeť pro úklid pod nábytkem Omyvatelný zásobník z čirého plastu pro přehled o naplnění Stav produktu: Znečištěné. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Chauvet Hurricane 700

Chauvet Hurricane 700

Kompaktní výrobník mlhy na vodním základě. Výrobník je možné používat díky dálkovému ovladači, který je součástí balení a délka jeho kabelu je 4m. Výrobník má vestavěnou nádobu pro kapalinu s objemem 0,6 l. Zahřívání kapaliny: 2,5 minuty. Výrobník je zasazen v pevné kovové konstrukci s ochrannou mřížkou. Rozměry: 215 x 180 x 124 mm, hmotnost: 1,8 kg. (muziker.cz)

Chauvet Hurricane 1302

Chauvet Hurricane 1302

Výrobník mlhy Kompaktní Hurricane 1302 produkuje husté dávky mlhy s nastavitelným výstupním výkonem do 566 m3/min. Rozehřívací doba trvá přibližně 5,5 minuty a následně je přístroj prakticky kdykoliv mlhu okamžitě poskytnout. Zařízení je vybaveno časovačem pro precizní naplánování vaší show a nádrž osvícená LED diodami usnadňuje práci a zvyšuje bezpečnost. Volitelné bezdrátové dálkové ovládání je prodáváno odděleně. (kytary.cz)

LEIFHEIT Zametač koberců Regulus Supra 11950 (4006501119506)

LEIFHEIT Zametač koberců Regulus Supra 11950 (4006501119506)

Zametač mechanický, použití bez elektrické energie, šířka záběru 26cm, omyvatelný zásobník, sklopná rukojeť pro úklid pod nábytkem, gumový kartáč Leifheit zametač koberců Regulus Supra 11950 představuje inovativní řešení úklidu vaší domácnosti. Tento praktický pomocník bez použití elektrické energie spolehlivě a rychle zametá prach, špínu, vlasy, chlupy i drobné nečistoty. Je ideální k úklidu všech typů podlah i hůře dostupných míst pod nábytkem či podél zdí. Gumový kartáč nevíří prach a je vhodný i na hladké či měkké podlahy, aniž by je jakkoli poškodil. Pohodlí zajistí snadno oddělitelný omyvatelný zásobník. Sklopná rukojeť i kónický tvar přístroje zabezpečí snadnou a lehkou manipulaci. Díky mechanickému zametači Leifheit bude vaše domácnost jako ze… (alza.cz)

Magnet 3Pagen Zametač na pevné podlahy, červená

Magnet 3Pagen Zametač na pevné podlahy, červená

Důmyslný zametač s integrovanou sběrnou nádobou. Nejenže důkladně zametá, ale také okamžitě sbírá nečistoty a prach. Není třeba použít lopatku, nečistoty se sbírají do nádoby, která je součástí zametače. Extra dlouhé štětiny vyčistí všechny rohy a místa okolo nábytku. Násada je otočná o 180°, proto je použití velmi snadné. (magnet-3pagen.cz)

Chauvet Hurricane 1000

Chauvet Hurricane 1000

Výrobník mlhy Lehký a kompaktní výrobník mlhy Hurricane 1000 nabízí výstupní výkon 283 m3/min a snadnou manipulaci. Zařízení se dá řídit pomocí ovladače připojeného kabelem, ale také bezdrátově (ovladač je součástí balení). Po rozehřívací dvouminutové době je tento výrobník schopný poskytnout mlhu kdykoliv a jednoduchý ovladač pro manuální nastavení umožňuje okamžitou kontrolu. Nádrž osvícená LED diodami usnadňuje práci a bezpečnostní čidlo monitoruje stav teploty a množství tekutiny. (kytary.cz)

Chauvet Hurricane 1200

Chauvet Hurricane 1200

Výrobník mlhy Hurricane 1200 je kompaktní a lehký výrobník mlhy na vodní bázi, který oživí vaše světelné efekty. Velmi rychle je připraven k použití a po počátečním zahřátí má uživatel mlhu k dispozici vždy, když je potřeba. Součástí je dálkový ovladač s časovačem a tlačítkem, které okamžitě spustí výrobu mlhy. Vše je tak velmi jednoduché a intuitivní. Zařízení je vybaveno přijímačem pro bezdrátový provoz. Bezdrátový ovladač FC-W se prodává separovaně. Výrobník mlhy je opatřen LED diodami, které indikují stav kapaliny a teplotu přístroje. Přehřátí pumpy zabraňuje senzor, který v případě potřeby stroj vypne. Technické specifikace:• Napětí: 120 VAC, 60 Hz nebo 230 VAC, 50 Hz• Výkon: 18 000 CFM• Spotřeba: 28 ml/min• Rozměry: 286 x 235 x 209 mm• Váha: 2,9 kg (kytary.cz)

Chauvet Hurricane 700

Chauvet Hurricane 700

Výrobník mlhy Tento výrobník mlhy z řad produktů Chauvet je zcela typickým zástupcem produktů své třídy, který Vám jednoduše pomůže vytvořit atraktivní show. Jde o opravdu kvalitní a spolehlivý výkonný výrobník, který jistě patří na špičku své kategorie, nespornou výhodou je i jeho cenová dostupnost. Tento „mlhostroj“ nabízí výstupní výkon 1500 CFM, do nádržky Hurricane se vejde 0,6 litrů náplně. Spotřeba výrobníku je 35 ml tekutiny na jednu minutu. K Hurricane je přiložen i základní drátový dálkový ovladač. Výrobu mlhy lze spustit ale i manuálně pomocí spínače umístěného na zařízení. Konstrukce Hurricane je velmi odolná, rozhodně se o něj nemusíte bát. Má jednoduchou hrazdu, kterou lze využít buď pro zavěšení pod určitým úhlem, nebo ji lze brát jako stabilní stojan. Před provozem… (kytary.cz)

ACRA Hurricane zelená

ACRA Hurricane zelená

Koloběžka Hurricane v zelené barvě. Technické údaje: Doporučené od 9 let nosnost 90 kg Rám Hi-tech vyztužená ocel Pneumatiky 16" + 12" nafukovací ocelové ráfky Stupátko 33 cm s protismykovou úpravou Brzdy 2 × "V" ALU - zadní + přední. Rozměry - d x š x v = 141 x 55 x 94 cm hmotnost 8,5 kg Výška řidítek lze nastavit, na 85 - 91 cm ( měřeno od země k rukojetím ). Obsah balení: 1 x Koloběžka (kokiskashop.cz)

Přírodní mycí houba na nádobí Iris Hantverk Two Broom

Přírodní mycí houba na nádobí Iris Hantverk Two Broom

Doplňky od švédské značky Iris Hantverk posouvají daleko za známé hranice to, co nazýváme ruční prací. Jsou totiž ručně vyráběny ve švédské malé dílně, a to řemeslníky se zrakovým postižením, kteří tak najednou mají možnost pracovat a žít plnohodnotný život. Na všechny kousky jsou použity ty nejlepší přírodní materiály, které tak navazují na švédskou tradici ohledně péče o tělo a zdraví, ale také domácnost. (bonami.cz)

Magnet 3Pagen 2 náhradní návleky na zametač 2 v 1

Magnet 3Pagen 2 náhradní návleky na zametač 2 v 1

2 náhradní návleky na zametač 2 v 1 (magnet-3pagen.cz)

boty s klínem dámské - BROOM RIDER - KILLSTAR - K-FTW-F-2882

boty s klínem dámské - BROOM RIDER - KILLSTAR - K-FTW-F-2882

boty s klínem dámské - BROOM RIDER - KILLSTAR - K-FTW-F-2882 elegantní dámské vycházkové boty značky KILLSTAR. Složení: polyuretan (syntetická kůže), PVC - 100% VEGAN. Výška podpatku pod patou cca.: 10,5cm. Výška podrážky pod prsty cca.: 4cm. Celková výška boty cca.: 28cm. Boty » boty skate » boty s klínem dámské - BROOM RIDER - KILLSTAR - K-FTW-F-2882 (coreshop.cz)

Model Hawker Hurricane MK.II

Model Hawker Hurricane MK.II

HAWKER HURRICANE Hawker Hurricane je stavebnice modelu letadla, kter (mrakyhracek.cz)

Vodní pistole Hurricane Warrior

Vodní pistole Hurricane Warrior

Když je čas na vodn (mrakyhracek.cz)

Vodní pistole hurricane warrior

Vodní pistole hurricane warrior

Když je čas na vodní bitvu, vyberte sivodní pistoli Hurricane Warrior s 10 metrovým dosahem a 2,0 l nádrží na vodu. Je to bitva, kterou vyhrajete! Venkovní aktivita.Rozměr : 30 x 60 x 8,5cm.Věk: 7+ (fonetip.cz)

Mechanický zametač s mopem Orion Master Mop 2v1

Mechanický zametač s mopem Orion Master Mop 2v1

Úklid nebyl nikdy jednodušší. S vychytávkami od české značky Orion vám úklid zabere pár chvilek. O Značce: Společnost Orion byla založena v roce 1992, od té doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oblasti domácích potřeb. Snahou společnosti Orion je podporovat český trh a české výrobce kvalitních výrobků ze skla, plastu, nerezu, smaltu a dalších materiálů. (bonami.cz)

Orion Zametač a mop mechanický 2v1 Master mop

Orion Zametač a mop mechanický 2v1 Master mop

Mechanický zametač se stírací plochou a s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Zametač je opatřen gumovým sběračem nečistot a stíracím potahem z mikrovlákna. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem tlačítka vyklopíte. Specifikace: délka hole je 115 cm materiál: plast, kov, guma, mikrovlákno rozměry:              spodní část zametače 26 x 19 x 6 cm             celková výška 120 cm             stírací plocha 23 x 10 cm (4home.cz)

HEXBUG Nano V2 Hurricane

HEXBUG Nano V2 Hurricane

Vertikální dráha pro brouky HEXBUG. (bambule.cz)

Chauvet HURRICANE HAZE 4D

Chauvet HURRICANE HAZE 4D

Hazer Hazer s nízkým profilem, kompaktními rozměry. Na hazeru lze ovládat rychlost větráku a objem mlhy, k dalšímu ovládání slouží dálkový timer s kabelem a protokol DMX. Mlhu lze nasměrovat pomocí nastavitelného poklopu. (kytary.cz)

Chauvet HURRICANE HAZE 1DX

Chauvet HURRICANE HAZE 1DX

Hazer S hazerem Hurricane Haze 1DX bude každá vaše světelná show zábavnější. Kapalina na vodní bázi vytvoří jemnou mlhu, která působivě zvýrazní veškeré paprsky světel. Zařízení může být ovládáno v DMX režimu, nebo pracovat jako stand alone s programem přednastaveným na integrovaném digitálním displeji, jehož prostřednictvím je možné upravit objem produkovaného kouře a rychlost jeho generování. Dlouhodobou spolehlivost slibuje senzor, který automaticky odstaví čerpadlo v případě, kdy hladina kapaliny v nádrži poklesne na příliš nízkou úroveň. Velmi tichý ventilátor zaručuje možnost použití v jakémkoliv prostředí. Potěší také velice kompaktní rozměry 28 x 15 x 22 centimetrů a váha 3,3 kilogramu. (kytary.cz)

Mikbaits Kšiltovka Hurricane-Zelená

Mikbaits Kšiltovka Hurricane-Zelená

Čepice Hurricane zelená, černá.. (parys.cz)

Zametač a mop mechanický 2v1 MASTER MOP ORION

Zametač a mop mechanický 2v1 MASTER MOP ORION

Mechanický zametač se stírací plochou a s holí je určen pro běžný úklid všech typů podlah. Délka hole 115 cm. Zametač je opatřen gumovým sběračem nečistot a stíracím potahem z mikrovlákna - ten je potřeba oddělat při úklidu koberců. Nečistoty zůstávají v zásobníku, který stiskem tlačítka vyklopíte. Materiál: plast, kov, guma, mikrovlákno. Rozměry: spodní část zametače: 26x19x6 cm, celková výška 120 cm, stírací plocha 23x10 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Chauvet Hurricane 1800 flex

Chauvet Hurricane 1800 flex

Výrobník mlhy HURRICANE 1800 FLEXTento výrobník mlhy z řad produktů Chauvet je zcela typickým zástupcem produktů své třídy, který Vám jednoduše pomůže vytvořit atraktivní show. Jde o opravdu kvalitní a spolehlivý výkonný výrobník, který jistě patří na špičku své kategorie, nespornou výhodou je i jeho cenová dostupnost. Tento „mlhostroj“ nabízí výstupní výkon 25 000 CFM, do nádržky Hurricane se vejde 5 litrů náplně, její naplněnost je indikována pomocí LED diod a pokud náplň dojde, výrobník se automaticky vypne – to je důležité, protože jinak by se stroj mohl nenávratně poškodit. Stejně se ale doporučuje hladinu naplnění kontrolovat a vyvarovat se předem toho, že by mohla náplň dojít. Spotřeba výrobníku je 125 ml tekutiny na jednu minutu. K Hurricane je přiložen i základní dálkový… (kytary.cz)

3dílná sada svícnů Hurricane

3dílná sada svícnů Hurricane

Romantický večer ve dvou nebo party s rodinou či přáteli? Tento set svícnů na čajové svíčky vám navodí dokonalou atmosféru při večerních posezeních kdekoliv a kdykoliv. Svícny si můžete poskládat a rozmístit po místnosti podle vašich představ.  3 velikosti svícnů: svícen č. 1 - výška 19 cm, průměr 15 cmsvícen č. 2 - výška 11 cm, průměr 15 cmsvícen č. 3 - výška 12,5 cm, průměr 9,5 cm (4home.cz)

Mikbaits Kšiltovka Hurricane-Černá

Mikbaits Kšiltovka Hurricane-Černá

Čepice Hurricane zelená, černá.. (parys.cz)

Svícny HURRICANE sklo 3ks

Svícny HURRICANE sklo 3ks

1x v-19,5/š-15cm, 1x v-15/š-12,5cm, 1x v-11/š-9cm (home-point.cz)

Bestway Hurricane Tunnel Blast 53303

Bestway Hurricane Tunnel Blast 53303

Vodní hrací centrum Bestway Hurricane Tunnel Blast   Nafukovací vodní centrum Bestway se skluzavkou s tunelem a horolezeckou stěnou je skvělým doplňkem na vaši zahradu, do horkých letních dní. Nafukovací centra a skluzavky Bestway splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály, tudíž nemusíte mít obavy o bezpečnost vašich dětí. Nafukovací vodní centrum nadchne vaše děti a zpříjemní jim letní radovánky. Při umístění dbejte na to, aby plocha, kam vodní centrum umístíte, byla rovná, bez ostrých předmětů - ideálně použijte geotextilní podložku. - Trvanlivý barevný polyester s potahem z PVC - Rychlá instalace - automatické nafouknutí za necelé 2 minuty - Pevná zatočená skluzavka - Vestavěný sprchovací systém udržuje děti stále mokré - Skluzavka s tunelem… (hawaj.cz)

Hurricane Silver Men, 100 ml

Hurricane Silver Men, 100 ml

Parfémová dárková krabička se stříbrným sportovním vozem uvnitř! Najdete v něm silnou, ale svěží pánskou vůni. Hlava: Agarwood. Srdce: olivovník, kmín, šafrán. Základ: kůže, Labdanum. Objem: 100 ml Rozměry: 18,5 x 5,5 x 9,5 cm (velkykosik.cz)

Zfish Křeslo Hurricane Camo Chair

Zfish Křeslo Hurricane Camo Chair

Luxusní křeslo Hurricane Camo Chair představuje zbrusu nový produkt patřící do exkluzivní camo edice produktů značky ZFISH. (parys.cz)

Hurricane - dámské (měsíc a rok na přání)

Hurricane - dámské (měsíc a rok na přání)

Dárkové tričko Hurricane se zlatým potiskem. Natiskneme Vám na přání rok a měsíc - ideální dárek. Zvolte barvu a velikost trička Ve třetím kroku objednávky (krok informace) zadejte do poznámky ROK a MĚSÍC Tričko natiskneme na přání Z důvody tisku na zakázku je možná pouze platba kartou nebo převodem. 100% bavlna gramáž 160g/m2 kvalitní elastický potisk Tabulka velikostí zde (v novém okně) (booya.cz)

Hurricane - dámské (měsíc a rok na přání)

Hurricane - dámské (měsíc a rok na přání)

Dárkové tričko Hurricane se zlatým potiskem. Natiskneme Vám na přání rok a měsíc - ideální dárek. Zvolte barvu a velikost trička Ve třetím kroku objednávky (krok informace) zadejte do poznámky ROK a MĚSÍC Tričko natiskneme na přání Z důvody tisku na zakázku je možná pouze platba kartou nebo převodem. 100% bavlna gramáž 160g/m2 kvalitní elastický potisk Tabulka velikostí zde (v novém okně) (booya.cz)

Hurricane - dámské (měsíc a rok na přání)

Hurricane - dámské (měsíc a rok na přání)

Dárkové tričko Hurricane se zlatým potiskem. Natiskneme Vám na přání rok a měsíc - ideální dárek. Zvolte barvu a velikost trička Ve třetím kroku objednávky (krok informace) zadejte do poznámky ROK a MĚSÍC Tričko natiskneme na přání Z důvody tisku na zakázku je možná pouze platba kartou nebo převodem. 100% bavlna gramáž 160g/m2 kvalitní elastický potisk Tabulka velikostí zde (v novém okně) (booya.cz)

Hurricane - pánské (měsíc a rok na přání)

Hurricane - pánské (měsíc a rok na přání)

Dárkové tričko Hurricane se zlatým potiskem. Natiskneme Vám na přání rok a měsíc - ideální dárek. Zvolte barvu a velikost trička Ve třetím kroku objednávky (krok informace) zadejte do poznámky ROK a MĚSÍC Tričko natiskneme na přání Z důvody tisku na zakázku je možná pouze platba kartou nebo převodem. 100% bavlna gramáž 160g/m2 kvalitní elastický potisk Tabulka velikostí zde (v novém okně) (booya.cz)

Hurricane - pánské (měsíc a rok na přání)

Hurricane - pánské (měsíc a rok na přání)

Dárkové tričko Hurricane se zlatým potiskem. Natiskneme Vám na přání rok a měsíc - ideální dárek. Zvolte barvu a velikost trička Ve třetím kroku objednávky (krok informace) zadejte do poznámky ROK a MĚSÍC Tričko natiskneme na přání Z důvody tisku na zakázku je možná pouze platba kartou nebo převodem. 100% bavlna gramáž 160g/m2 kvalitní elastický potisk Tabulka velikostí zde (v novém okně) (booya.cz)

Hurricane - pánské (měsíc a rok na přání)

Hurricane - pánské (měsíc a rok na přání)

Dárkové tričko Hurricane se zlatým potiskem. Natiskneme Vám na přání rok a měsíc - ideální dárek. Zvolte barvu a velikost trička Ve třetím kroku objednávky (krok informace) zadejte do poznámky ROK a MĚSÍC Tričko natiskneme na přání Z důvody tisku na zakázku je možná pouze platba kartou nebo převodem. 100% bavlna gramáž 160g/m2 kvalitní elastický potisk Tabulka velikostí zde (v novém okně) (booya.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít