Zakládací obaly, 10 ks

Zakládací obaly, 10 ks

Zakládací obaly, 10 ks

Zakládací obaly, 10 ks Větší pořádek a lepší přehled Protože ukládat věci do barevných obalů je daleko zábavnější, nabízíme těchto deset desek v různých barvách. Různé barvy pro lepší přehled. Obaly jsou vhodné na dokumenty do velikosti A4 a jsou opatřeny děrováním pro kroužkový pořadač. 5 obalů na suchý zip a 5 zásuvných obalů Papíry lze zakládat buď do jednoho z pěti obalů na suchý zip, nebo do jednoho z pěti obalů s kapsou z obou stran. Barva: Světle modrá, modrá, světle zelená, zelená, průhledná Materiál: Obaly: polypropylen Suchý zip: polyamid Rozměry: Každý obal cca 24 x 31 cm Vhodný na formáty do A4 5 obalů na suchý zip a 5 zásuvných obalů s oboustrannou kapsou 5 různých barev pro lepší přehled S děrováním pro kroužkové pořadače Testováno externími akreditovanými… (Tchibo - CZ)

Prospektový zakládací obal A4 100ks čirý

Prospektový zakládací obal A4 100ks čirý

- balené v krabici. (CDRmarket.cz)

Klín zakládací skládací

Klín zakládací skládací

Klín zakládací skládací (TIPA.EU)

Klín zakládací skládací

Klín zakládací skládací

Klín zakládací skládací Skládací klín k zabezpečení vozidla, či tažného zařízení proti pohybu, celokovový, černě lakovaný.Výrobek splňuje všechna příslušná ustanovení směrnice č. 2006/48/ES/.Technická datarozměry: 190 x 77 x 20 mmsměrnice: 2006/48/ES/max. zatížení (v kolmém směru): 12kN (cca 1200kg)max. zatížení (proti jízdě) : 10kN (cca 1000kg)barva: černámateriál: celokovový (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Závěsný Obal A4 na CD/DVD, 10 ks

Závěsný Obal A4 na CD/DVD, 10 ks

Závěsný Obal A4 na CD/DVD, 10 ks (Conrad.cz)

Uživatele, kteří hledají "Zakládací obaly, 10 ks" se dívají také na:

Markeeta lte 10 xl
Vetoryl 10 mg cena
Kurzweil ks-40a recenze
Minix neo z83-4 windows 10

Závěsný obal a4 na cd/dvd, 10 ks

Závěsný obal a4 na cd/dvd, 10 ks

Technické parametryHodnotaVhodný pro počet a druh médií10 CD/DVDFormátDIN A4ProvedeníPlastBarvaTransparentní bíláRozměr, výška1 mmRozměr, šířka238 mmMnožství10 ksVybaveníSada 10 ksVč. indexovacích karetObsah baleníVčetně 60 indexovacích karet Barevně rozlišeno.Vhodné i jako doplňková sada pro Pořadač na CD/DVD. Dodávka bez CD/DVD. (Fonetip.cz)

Šířka:
238 mm
výška:
1 mm
Distribuce:
CZ

Obaly na CD/DVD pro kroužkovouvazbu sada 10 ks

Obaly na CD/DVD pro kroužkovouvazbu sada 10 ks

Obaly z polypropylenu s ochranným rounem. Pro úspornou úschovu 1 CD/DVD s bookletem nebo 2 CD/DVD. S děrováním pro připevnění do pořadačů nebo kroužkových zápisníků. (Conrad.cz)

Vzory zakládacích dokumentů, právních jednání ve vztahu k obchodním…

Vzory zakládacích dokumentů, právních jednání ve vztahu k obchodním korporacím (978-80-7400-575-6)

Kniha – autor Vít Svejkovský; Eva Kabelková; Martin Vychopeň, 616 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Praktická příručka zpracovaná kolektivem renomovaných autorů nabízí vzory smluv, listin a žalobních návrhů. - Obsahuje více než 200 vzorů k novému korporátnímu právu. - Vzory ke všem částem zákona o obchodních korporacích. - Vzory společenských smluv ke všem typům obchodních korporací (akciová společnost, společnost s ručením omezeným, komanditní společnost, veřejná obchodní společnost, družstvo, sociální družstvo). - Všechny vzory obsahují úvodní komentář, který usnadní pochopení. - Snadná orientace podle ustanovení zákona o obchodních korporacích (kniha obsahuje přehled zákona) (Alza.cz)

Vzory smluv, petitů a zakládacích listin podle nového občanského…

Vzory smluv, petitů a zakládacích listin podle nového občanského zákoníku (978-80-7400-648-7)

Kniha – autor Jaroslav Svejkovský; Eva Kabelková; Martin Vychopeň, 752 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhé, přepracované a rozšířené vydání praktické příručky zpracovaná kolektivem renomovaných autorů nabízí vzory smluv, listin a žalobních návrhů. - Obsahuje více než 420 vzorů k novému občanskému právu. - Vzory ke všem částem občanského zákoníku. - Všechny vzory obsahují úvodní komentář, který usnadní pochopení. - Snadná orientace podle ustanovení občanského zákoníku (kniha obsahuje přehled zákona). (Alza.cz)

DUX Peňaženkový obal Honor 10 modrý

DUX Peňaženkový obal Honor 10 modrý

DUX Peňaženkový obal Honor 10 modrýDoprajte svojmu smartfónu štýlový dizajn vďaka jedinečnému peňaženkovému obalu DUX. Obal je vyrobený kombináciou kvalitných materiálov. Vanička, do ktorej vkladáte telefón je vyrobená z kvalitného silikónového materiálu a zvyšok obalu tvorí syntetická koža. Predíďte poškriabaniu, poškodeniu a znečisteniu pri každodennej manipulácii. Hodiť sa vám bude aj praktický priestor na kreditné karty alebo peniaze. Prednosťou obalu je možnosť zložiť ho do stojanu, čo zabezpečí pohodlné prezeranie filmov a videí. Vďaka… (Vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Honor 10 ružový

DUX Peňaženkový obal Honor 10 ružový

DUX Peňaženkový obal Honor 10 ružovýDoprajte svojmu smartfónu štýlový dizajn vďaka jedinečnému peňaženkovému obalu DUX. Obal je vyrobený kombináciou kvalitných materiálov. Vanička, do ktorej vkladáte telefón je vyrobená z kvalitného silikónového materiálu a zvyšok obalu tvorí syntetická koža. Predíďte poškriabaniu, poškodeniu a znečisteniu pri každodennej manipulácii. Hodiť sa vám bude aj praktický priestor na kreditné karty alebo peniaze. Prednosťou obalu je možnosť zložiť ho do stojanu, čo zabezpečí pohodlné prezeranie filmov a videí. … (Vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Honor 10 zlatý

DUX Peňaženkový obal Honor 10 zlatý

DUX Peňaženkový obal Honor 10 zlatýDoprajte svojmu smartfónu štýlový dizajn vďaka jedinečnému peňaženkovému obalu DUX. Obal je vyrobený kombináciou kvalitných materiálov. Vanička, do ktorej vkladáte telefón je vyrobená z kvalitného silikónového materiálu a zvyšok obalu tvorí syntetická koža. Predíďte poškriabaniu, poškodeniu a znečisteniu pri každodennej manipulácii. Hodiť sa vám bude aj praktický priestor na kreditné karty alebo peniaze. Prednosťou obalu je možnosť zložiť ho do stojanu, čo zabezpečí pohodlné prezeranie filmov a videí. … (Vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Honor 10 šedý

DUX Peňaženkový obal Honor 10 šedý

DUX Peňaženkový obal Honor 10 šedýDoprajte svojmu smartfónu štýlový dizajn vďaka jedinečnému peňaženkovému obalu DUX. Obal je vyrobený kombináciou kvalitných materiálov. Vanička, do ktorej vkladáte telefón je vyrobená z kvalitného silikónového materiálu a zvyšok obalu tvorí syntetická koža. Predíďte poškriabaniu, poškodeniu a znečisteniu pri každodennej manipulácii. Hodiť sa vám bude aj praktický priestor na kreditné karty alebo peniaze. Prednosťou obalu je možnosť zložiť ho do stojanu, čo zabezpečí pohodlné prezeranie filmov a videí.… (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikónový obal Honor 10 priehľadný

FORCELL Silikónový obal Honor 10 priehľadný

Silikónový priehľadný obal Honor 10Jednoduchý priehľadný obal pre Honor 10. Tento elegantný obal je ako stvorený pre každodenné použitie, keďže nepridáva veľa na hrúbke, no chráni Váš telefón pred poškodením. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory. Vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný dizajn smartfónu.- obal zanechá telefónu pôvodný dizajn- je veľmi ľahký a flexibilný- obal je príjemný na dotyk- vďaka použitému materiálu sa nešmýka v ruke- ideálny pre každodenn… (Vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE obal Honor 10 priehľadný

NILLKIN NATURE obal Honor 10 priehľadný

NILLKIN NATURE obal Honor 10 priehľadnýUltratenký kryt vyrobený spoločnosťou NILLKIN pre Váš Honor 10. Kryt je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Vďaka priehľadnému dizajnu zachováte pôvodný vzhľad Vášho Xiaomi. Výhoda je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Možnosť využívať všetky potrebné porty bez potreby vyberania z obalu.ochrana ovládacích tlačidielvyrobený z poprednej značky NILLKINultratenký a ľahkýpríjemný na dotyk… (Vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE obal Honor 10 šedý

NILLKIN NATURE obal Honor 10 šedý

NILLKIN NATURE obal Honor 10 šedýUltratenký kryt vyrobený spoločnosťou NILLKIN pre Váš Honor 10. Kryt je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Vďaka priehľadnému dizajnu zachováte pôvodný vzhľad Vášho Xiaomi. Výhoda je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Možnosť využívať všetky potrebné porty bez potreby vyberania z obalu.ochrana ovládacích tlačidielvyrobený z poprednej značky NILLKINultratenký a ľahkýpríjemný na… (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikónový obal HTC 10 priehľadný

FORCELL Silikónový obal HTC 10 priehľadný

Silikónový obal HTC 10 (HTC One M10) priehľadnýUltratenký - iba 0,3 mm hrubý silikónový obal pre Váš HTC 10. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu a je protišmykový. Keďže je hrubý len 0,3 mm, zanecháva vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku, no pritom ho chráni pred škrabancami a odreninami.  - jednoduchý, no elegantný dizajn- obal nepridáva veľa na hrúbke- keďže je obal priehľadný, zanechá smartfónu pôvodný dizajn- príjemný protišmykový materiál Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre HTC 10. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Jazzpanty 10 ks

Jazzpanty 10 ks

Kalhotky v balení po 10 kusech. Basic kalhotky v 6 různých střizích, všechny v balení po 10 kusech. Setříděné podle barev v jednobarevném provedení nebo s proužky, pouze v bílé nebo v černé a bílé. Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny, 5% elastanu. Jazzpanty v balení po 10 kusech. (Sheego CZ)

Tanga (10 ks)

Tanga (10 ks)

V balení po 10-ti kusech. Barevně tříděné v jednobarevném provedení, s pruhy, jen v bílé, černé a bílé nebo šedém melíru a bílé. Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny Cotton made in Africa, 5% elastan. (Sheego CZ)

Kalhotky (10 ks)

Kalhotky (10 ks)

V balení po 10-ti kusech. Barevně tříděné v jednobarevném provedení, s pruhy, jen v bílé, černé a bílé nebo šedém melíru a bílé. Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny Cotton made in Africa, 5% elastan. (Sheego CZ)

Asist 10 ks

Asist 10 ks

* Sada řezných kotoučů na kámen 115 mm, 10 ks (Euronics.cz)

Kalhotky (10 ks)

Kalhotky (10 ks)

Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny Cotton made in Africa, 5% elastanu. (OTTO - CZ)

Tanga (10 ks)

Tanga (10 ks)

V balení po 10-ti kusech. Barevně tříděné v jednobarevném provedení, s pruhy, jen v bílé, černé a bílé nebo šedém melíru a bílé. Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny Cotton made in Africa, 5% elastan. (OTTO - CZ)

Jazzpanty 10 ks

Jazzpanty 10 ks

Kalhotky v balení po 10 kusech. Basic kalhotky v 6 různých střizích, všechny v balení po 10 kusech. Setříděné podle barev v jednobarevném provedení nebo s proužky, pouze v bílé nebo v černé a bílé. Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny, 5% elastanu. Jazzpanty v balení po 10 kusech. (OTTO - CZ)

Panel (10 ks)

Panel (10 ks)

Pomocí těchto praktických jezdců z umělé hmoty můžete závěsy, záclony nebo posuvné závěsy se zavěšením pomocí poutek zavěsit také na záclonovou kolejnici nebo lištu. Stačí jednoduše pověsit a je hotovo! Každý jezdec je asi 6 cm široký a proto je vhodný přesně pro jedno poutko. Naše závěsové a záclonové šály mají zpravidla 7 poutek, posuvný závěs 3 poutka. Design: hladký povrch. Jednobarevné provedení. Materiál: 100% plast. Pokyny k údržbě: opatrně otřete navlhčeným hadříkem. (OTTO - CZ)

Nažehlovací aplikace, 10 ks

Nažehlovací aplikace, 10 ks

Nažehlovací aplikace, 10 ks Tak získají džíny nebo další textilie zcela osobitý vzhled. Tato sada nažehlovacích aplikací se skládá ze dvou velkých a dvou malých hvězdiček, dvou velkých a malých kosočtverců a dvou pírek. Aplikace mají povrchově upravenou spodní stranu, která se při žehlení spojí s látkou – aplikace se ale dají také přišít malými stehy. Barva: Zlatá, stříbrná, červená, fialová a tmavě zelená v sadě Příslušenství: Včetně návodu k použití Údržba Další pokyny k údržbě: Perte obrácené naruby Nepoužívejte aviváž ani prací prostředky s obsahem sody Nesušte v sušičce Na osobité ztvárnění textilií (Tchibo - CZ)

Slipové kalhotky 10 ks

Slipové kalhotky 10 ks

Kalhotky v balení po 10 kusech. Basic kalhotky v 6 různých střizích, všechny v balení po 10 kusech. Setříděné podle barev v jednobarevném provedení nebo s proužky, pouze v bílé nebo v černé a bílé. Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny, 5% elastanu. Slipové kalhotky v balení po 10 kusech. (Sheego CZ)

Bederní kalhotky (10 ks)

Bederní kalhotky (10 ks)

V balení po 10-ti kusech. Barevně tříděné v jednobarevném provedení, s pruhy, jen v bílé, černé a bílé nebo šedém melíru a bílé. Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny Cotton made in Africa, 5% elastan. (Sheego CZ)

Bokové Kalhotky (10 ks)

Bokové Kalhotky (10 ks)

V balení po 10-ti kusech. Barevně tříděné v jednobarevném provedení, s pruhy, jen v bílé, černé a bílé nebo šedém melíru a bílé. Elastický jednoduchý žerzej z 95% bavlny Cotton made in Africa, 5% elastan. (Sheego CZ)

Sada přání, 10 ks

Sada přání, 10 ks

Sada přání, 10 ks Sada přání s 5 různými vzory Ať už pozvánka na velikonoční oběd, pozdrav z cest, nebo přání k narozeninám – s touto sadou přání dodáte své osobní korespondenci individuální nádech. 20dílná sada sestává z 10 skládacích přání s různými bílými a zlatými motivy a z vhodných obálek. Přání a obálky jsou vyrobeny z kraftového papíru s certifikátem FSC®. Barva: Přání: 2x přírodní hnědá 2x přírodní bílá 2x přírodní hnědá s bílými puntíky, uvnitř hladká 2x přírodní hnědá se zlatými puntíky, uvnitř hladká 2x přírodní hnědá s bílými proužky, uvnitř hladká Obálky: 2x přírodní hnědá 2x přírodní bílá 2x přírodní hnědá s bílými puntíky (rámeček pro adresu je uprostřed) 2x přírodní hnědá se zlatými puntíky (rámeček pro adresu je uprostřed) 2x přírodní hnědá s bílými proužky (rámeček… (Tchibo - CZ)

Panasonic AA, 10 ks

Panasonic AA, 10 ks

Panasonic AA, 10 ks Tužkové baterie potřebujeme každý den v kuchyni, obýváku, garáži či v dětském pokoji. Nemají nekonečnou výdrž, naopak čím častěji zařízení používáte, tím častěji bude nutná jejich výměna. A to v případě okamžité potřeby může být problém. Předejděte mu, pořiďte si baterie do zásoby a nic už vás nepřekvapí. Kvalita za pakatel Vysoce kvalitní baterie Panasonic vynikají mimořádnou životností a pomáhají vám oživit domácnost, kterou dlouhodobě zásobují energií. Zinkouhlíkový typ poskytuje finančně výhodný zdroj energie pro nejběžnější zařízení. Nenabíjecí AA varianta se hodí především do běžně užívaných domácích zařízení a pomůcek, například do hodin nebo ovladačů. AA bateriemi jsou poháněny také mnohé dětské hračky, případně vám tento typ umožní zaznamenávat zážitky na… (Euronics.cz)

Tvary 10 ks (8591945084399)

Tvary 10 ks (8591945084399)

Pěnové puzzle pro nejmenší Pěnové puzzle pro nejmenší s motivem jednoduchých tvarů od značky Alltoys. Sada obsahuje 10 kusů barevných pěnových čtverců s vroubkovaným povrchem a vyndávacími částmi. Z jednotlivých dílů lze složit měkkou podložku, kterou můžete využít k dalšímu hraní. Pěnové podlahové puzzle je omyvatelné a zdravotně nezávadné. Díky svým izolačním vlastnostem pomáhá ochránit vaše dítě před prochladnutím od studené podlahy. Klíčové vlastnosti pěnového puzzleMěkké pěnové puzzle s vroubkovaným povrchemPodlahové puzzle s motivem jednoduchých tvarůSada obsahuje 10 kusů pěnových čtvercůZ puzzle lze složit velkou podložku na hraníVyrobeno ze zdravotně nezávadného materiáluSkládačka je omyvatelná a perfektně… (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
Hmotnost (g):
723g

Čísla 10 ks (8591945084337)

Čísla 10 ks (8591945084337)

Pěnové puzzle pro nejmenší Pěnové puzzle pro nejmenší s motivem čísel od značky Alltoys. Sada obsahuje 10 kusů barevných pěnových čtverců s vroubkovaným povrchem a vyndávacími částmi. Z jednotlivých dílů lze složit měkkou podložku, kterou můžete využít k dalšímu hraní. Pěnové podlahové puzzle je omyvatelné a zdravotně nezávadné. Díky svým izolačním vlastnostem pomáhá ochránit vaše dítě před prochladnutím od studené podlahy. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle ČíslaMěkké pěnové puzzle s vroubkovaným povrchemPodlahové puzzle s motivem číselSada obsahuje 10 kusů pěnových čtvercůZ puzzle lze složit velkou podložku na hraníVyrobeno ze zdravotně nezávadného materiáluSkládačka je omyvatelná a perfektně… (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
Rozměry balení:
32 x 10 x 32 cm
Na baterie:
ne
Věk od:
3
Hmotnost (g):
400g

Zvířátka 10 ks (8591945084368)

Zvířátka 10 ks (8591945084368)

Pěnové puzzle pro nejmenší Pěnové puzzle pro nejmenší s motivem zvířátek od značky Alltoys. Sada obsahuje 10 kusů barevných pěnových čtverců s vroubkovaným povrchem a vyndávacími částmi. Z jednotlivých dílů lze složit měkkou podložku, kterou můžete využít k dalšímu hraní. Pěnové podlahové puzzle je omyvatelné a zdravotně nezávadné. Díky svým izolačním vlastnostem pomáhá ochránit vaše dítě před prochladnutím od studené podlahy. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle ZvířátkaMěkké pěnové puzzle s vroubkovaným povrchemPodlahové puzzle s motivem zvířátekSada obsahuje 10 kusů pěnových čtvercůZ puzzle lze složit velkou podložku na hraníVyrobeno ze zdravotně nezávadného materiáluSkládačka je… (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
Rozměry balení:
32 x 10 x 32 cm
Na baterie:
ne
Věk od:
3
Distribuce:
CZ

EXTOL Premium, 10 ks

EXTOL Premium, 10 ks

EXTOL PREMIUM hlavice nástrčné rázové, sada 10ks, 1/2", 9-27mm, CrMoV * Černý fosfátovaný povrch * Logo a číslo velikosti laserováno * HRC 46-50 * Materiál: CrMoV * Přehledně uloženo v plastovém pouzdře Sada obsahuje 1/2": * hlavice 9-10mm max. utahovací moment 147Nm * hlavice 11mm max. utahovací moment 178Nm * hlavice 13mm max. utahovací moment 249Nm * hlavice 14mm max. utahovací moment 288Nm * hlavice 17-27mm max. utahovací moment 650Nm Hlavní technické parametry: technické parametry: 1/2", 9-27mm doplňující parametr: 9-10-11-13-14-17-19-22-24-27mm, HRC 46-50 materiál:CrMoV (Euronics.cz)

Berlinger Haus 10 ks

Berlinger Haus  10 ks

Sofistikované nádobí v kovově černé barvě z řady Metallic Line si vás získá nejen luxusním designem, ale i skvělými technickými vlastnostmi, které posunou vaše vaření na nový level. Nepřilnavý mramorový povrch je ideální pro zdravé vaření s minimálním použitím oleje. Perfektně tvarované soft-touch rukojeti zůstávají díky izolačním prvkům vždy chladné a manipulace je tedy snadná a bezpečná. * kovaný hliník s vnitřním mramorovým povrchem * vnitřní 3 vrstvý nepřilnavý mramorový povrch * žáruvzdorné poklice s nerezovým úchytem * ergonomická měkčená rukojeť * TURBO indukční dno * vhodné na všechny druhy ohřevu, včetně indukce * vhodné do myčky nádobí * jednoduché čištění! * úspora energie až 35% * elegantní design * vnější metalická barva * ECO FRIENDLY * PFOA, Olovo, Kadmium FREE Parametry… (Euronics.cz)

Zvířata 10 ks (8591945084351)

Zvířata 10 ks (8591945084351)

Pěnové puzzle pro nejmenší Pěnové puzzle pro nejmenší s motivem roztomilých zvířátek od značky Alltoys. Sada obsahuje 10 kusů barevných pěnových čtverců s vroubkovaným povrchem a vyndávacími částmi. Z jednotlivých dílů lze složit měkkou podložku, kterou můžete využít k dalšímu hraní. Pěnové podlahové puzzle je omyvatelné a zdravotně nezávadné. Díky svým izolačním vlastnostem pomáhá ochránit vaše dítě před prochladnutím od studené podlahy. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle ZvířataMěkké pěnové puzzle s vroubkovaným povrchemPodlahové puzzle s motivem zvířátekSada obsahuje 10 kusů pěnových čtvercůZ puzzle lze složit velkou podložku na hraníVyrobeno ze zdravotně nezávadného… (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
Hmotnost (g):
600g

Trubičky 9cm 10 ks

Trubičky 9cm 10 ks

(Home-point.cz)

Nažehlovačka mix (10 ks)

Nažehlovačka mix (10 ks)

Mix nažehlovaček obsahuje různé motivy určené především pro chlapce a dospělé.Použití: Textilní nažehlovačky mají mnohostranné využití. [Nažehlovačkami můžete oživit oblečení. Hodí se na rifle, riflové bundy, kabáty, tašky, batohy. Využijete] je také na zakrytí případných nedostatků na nich.Návod k použití: Před nažehlením záplaty přežehlete opravovanou tkaninu. Tkaninu ani záplatu nevlhčete. Nažehlovačku přiložte na látku. Poté položte na žehlicí prkno tak, aby aplikace byla vespod a přes ní látka. Přežehlujte 15 - 20 sekund při 170 °C. Po nažehlení nechte nejméně 5 minut chladnout. Návod naleznete přímo na výrobku.Nažehlovačky doporučujeme i přišít, aby po praní nedošlo k jejich odlepení. (Stoklasa.cz)

Příze Kordonet (10 ks)

Příze Kordonet (10 ks)

Kvalitní háčkovací přízi Kordonet nabízíme v několika typech. Příze jsou určeny pro háčkování deček, přehozů, záclon, apod. Příze je také vhodná pro paličkování. Td a tex jsou číslování váhová (rozhodující je váha - hmotnost určité délky nitě). Kordonet 10: Háčkovací příze 29,5tex x2x3, 10 klubek (20g-110m) v krabici. Průměr příze 0,80mm. Kordonet 15: Háčkovací příze 25tex x2x3, 10 klubek (20g-133m) v krabici. Průměr příze 0,77mm. Kordonet 30: Háčkovací příze 20tex x2x3, 10 klubek (20g-167m) v krabici. Průměr příze 0,68mm. Kordonet 50: Háčkovací příze 14,5tex x2x3, 10 klubek (20g-227m) v krabici. Průměr příze 0,56mm. Kordonet 60: Háčkovací příze 20tex x2x2, 10 klubek (20g-250m) v krabici. Průměr příze 0,44mm. Kordonet 80: Háčkovací příze 14,5tex x2x2, 10 klubek (20g-340m) v krabici.… (Stoklasa.cz)

Příze Sněhurka (10 ks)

Příze Sněhurka (10 ks)

Háčkovací/pletací příze, tex50x3, 10 klubek (30g-200m) v krabičce. Čísla 50x3 znamenají: 50tex jsou číslování váhová (rozhodující je váha - hmotnost určité délky nitě). Zde platí pravidlo: Čím vyšší je číslo, tím hrubší je příze. Číslo 3 znamená že nit se skládá ze 3 jednoduchých nití. Tloušťka příze je cca 0,5 mm. Mix č.1 se skládá z barev: 0010 , 1164 , 3324 , 3294 , 4424 , 5424 , 7104 , 6134 , 6184 , 8834 – v balení je od každé barvy po 1 ks Mix č.2 se skládá z barev: 9994 , 5894 , 7894 , 6674 , 8854 , 5744 , 3494 , 4574 , 5574 , 7134 – v balení je od každé barvy po 1 ks Mix č.3 se skládá z barev: 6134 - 3 ks , 6184 - 3 ks , 6674 - 2 ks , 6574 - 2 ks [Na přízi doporučujeme tento háček na háčkování. ] (Stoklasa.cz)

Barevná plastelína, 10 ks

Barevná plastelína, 10 ks

Mají vaše děti rádi modelování? Pořiďte jim tento set barevné plastelíny. Díky velkému množství barev v balení mohou vaše děti naplno rozvinout svojí kreativitu. Každá barva je zavřena v samostatném kelímku, což je velmi praktické. Balení obsahuje červenou, žlutou, modrou, zelenou, fialovou, oranžovou, černou, bílou, hnědou a růžovou barvu. (4home.cz)

Nažehlovačka zvířátka (10 ks)

Nažehlovačka zvířátka (10 ks)

Nažehlovačka roztomilého zvířátka potěší především děti. Má štepované detaily. Její velikost je vhodná k záplatování kolen dětských kalhot, k ozdobení čepic apod. Použití: Textilní nažehlovačky mají mnohostranné využití. Slouží nejen k opravě děravého oblečení, ale i k ozdobení oděvů. Návod k použití: Nažehlovačku přiložte na čistou a suchou látku. Látka nesmí být naškrobená. Poté položte na žehlicí prkno tak, aby aplikace byla vespod a přes ní látka. Přežehlujte pod větším tlakem 8 -10 sekund při 150 °C. Po nažehlení nechte nejméně 5 minut chladnout. Opatrně vyzkoušejte zda aplikace drží. V případě, že nějaká část není zcela přilepená, postup opakujte.[Nažehlovačky doporučujeme i přišít, aby po praní nedošlo k jejich odlepení.] (Stoklasa.cz)

Nažehlovačka medvěd (10 ks)

Nažehlovačka medvěd (10 ks)

Nažehlovačka medvídek potěší především děti. Je z kárované textilie, čumák a ostatní detaily jsou štepované. Její velikost je vhodná k záplatování kolen dětských kalhot, k ozdobení čepic apod. Použití: Textilní nažehlovačky mají mnohostranné využití. Slouží nejen k opravě děravého oblečení, ale i k ozdobení oděvů. Návod k použití: Nažehlovačku přiložte na čistou a suchou látku. Látka nesmí být naškrobená. Poté položte na žehlicí prkno tak, aby aplikace byla vespod a přes ní látka. Přežehlujte pod větším tlakem 8 -10 sekund při 150 °C. Po nažehlení nechte nejméně 5 minut chladnout. Opatrně vyzkoušejte zda aplikace drží. V případě, že nějaká část není zcela přilepená, postup opakujte.[Nažehlovačky doporučujeme i přišít, aby po praní nedošlo k jejich odlepení.] [Barvy v mixu se mohou lišit… (Stoklasa.cz)

Dřevěný klíček (10 ks)

Dřevěný klíček (10 ks)

Dřevěný výsek s motivem klíče je zajímavým komponentem pro výtvarnou techniku zvanou scrapbooking. Dekoraci je možné přilepit lepidlem, oboustrannou lepící páskou nebo za pomocí dalších scrapbookingových lepících doplňků. Můžete si je domalovat, nalakovat, atd. [Tato dekorace je velice přesná, vyřezaná laserem.] Klíče můžete využít při výrobě přání, alba nebo fotorámečků. Velké uplatnění najdou při výrobě dekorací. (Stoklasa.cz)

Dřevěný stromek (10 ks)

Dřevěný stromek (10 ks)

Dřevěný výsek s motivem stromečku je zajímavým komponentem pro výtvarnou techniku zvanou scrapbooking. Dekoraci je možné přilepit lepidlem, oboustrannou lepící páskou nebo za pomocí dalších scrapbookingových lepících doplňků. Můžete si je domalovat, lakovat, atd. [Tato dekorace je velice přesná, vyřezaná laserem.]Stromečky můžete použít při výrobě přání, alba nebo fotorámečků. Největší uplatnění najdou při výrobě vánočních dekorací. (Stoklasa.cz)

Nažehlovačka vyšívaná (10 ks)

Nažehlovačka vyšívaná (10 ks)

Dětské nažehlovačky, s jemným leskem, potěší děvčata i chlapce. Barevné detaily tvoří precizní štepování. Díky nažehlovačkám můžete vesele oživit oblečení nebo je použít jako záplatu. Návod na použití: 1) Na čistou a suchou látku přiložte aplikaci, látka nesmí být naškrobená. 2) Položte na žehlící prkno tak, aby nažehlovačka byla vespod a přes ní látka. 3) Žehličku nastavte na 150°C. 4) Nažehlovačku přežehlete pod větším tlakem 8 - 10 vteřin, poté nechte vychladnout. [Nažehlovačky doporučujeme i přišít, aby po praní nedošlo k jejich odlepení.]Nevhodné pro děti do 3 let. (Stoklasa.cz)

Nažehlovačka včela (10 ks)

Nažehlovačka včela (10 ks)

Roztomilá nažehlovačka s včelkou potěší nejen děti, ale i dospělé. Vynikne nejen na oblečení, ale také doplňcích jako jsou tašky, ubrusy, prostírání, polštáře apod. (Stoklasa.cz)

Nažehlovačka medvídci (10 ks)

Nažehlovačka medvídci (10 ks)

Nažehlovačka s medvídky působí roztomile a hravě. Zamilují si ji především děti. S nažehlovačkou můžete vesele oživit oblečení pro děti nebo je použít jako záplatu. Bude se vyjímat také na různých doplňcích jako jsou tašky, polštáře apod. (Stoklasa.cz)

Dětské prstýnky (10 ks)

Dětské prstýnky (10 ks)

Mix dětských prstýnků s květem je zabalený v kazetě s průhledným víkem. Je ideální na prodejní prezentaci. Prsteny jsou ozdobené propracovaným květem v jemných pastelových barvách. Květ má průměr 12 mm. Zadní strana prstýnku je otevřená, mají univerzální velikost určenou pro drobné dětské prsty. Vnitřní průměr 13,7 mm odpovídá standardní velikosti 43. Velikosti prstenů naleznete v naší tabulce. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let - nebezpečí udušení. (Stoklasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít