Xylo cinky

Našli jsme pro tebe Xylo cinky. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Xylo cinky

Coleman Xylo

Coleman Xylo

Spací pytel Coleman Xylo Blue   Spací pytel vyladěný tak,aby vyhovoval širokému spektru uživatelů do letních podmínek a byl použitelný i za chladnějších jarních či podzimních měsíců. Již tradiční značkové vlákno Coletherm spolu s polyesterovými tkaninami zaručuje dlouhou životnost i při drsném zacházení a snadnou údržbu. Úniku tepla ze spacáku brání navíc stahovací límec kolem ramen a kapuce a také krycí léga zipu. Xylo snadno poznáte podle povedeného nevšedního asymetrického designu.   Hlavní přednosti: - speciální vl… (hawaj.cz)

Coleman Xylo Blue

Coleman Xylo Blue

Spací pytel sendvičové konstrukce vhodný na letní či teplejší jarní a podzimní noci. Coleman Xylo Blue snese díky speciální tkanině i drsnější zacházení a má dlouhou životnost. Je vybavený kompresním obalem se 4 popruhy, po sbalení tak získáte velmi malý a kompaktní balíček. (mall.cz)

Coleman Xylo Modrá

Coleman Xylo Modrá

Coleman Xylo nakupujte v sekci Třísezónní spacáky. Další Spacáky, spací pytle značky Coleman nakupujte výhodně na lypo.cz. Třísezónní spacák Coleman Exponent Xylo je spací pytel vyladěný tak, aby vyhovoval širokému spektru uživatelů do letních podmínek a byl použitelný i za chladnějších jarních či podzimních měsíců. Již tradiční značkové vlákno Coletherm spolu s polyesterovými tkaninami zaručuje dlouhou životnost i při drsném zacházení a snadnou údržbu. Úniku tepla ze spacáku brání navíc stahovací límec kolem ramen a kapuce a také krycí léga zipu. Xylo snadno poznáte podle povedeného nevšedního asymetrického designu. Teplotní rozmezí: Horní komfort: 10°C Dolní komfort: 6°C Limitní teplota: -8°C Specifikace: Izolace: Coletherm® (duté vlákno), 2x125 g/m2 … (lypo.cz)

Coleman XYLO - Spací pytel

Coleman XYLO   - Spací pytel

Spací pytel Coleman XYLO vyladěný tak, aby vyhovoval širokému spektru uživatelů do letních podmínek a byl použitelný i za chladnějších jarních či podzimních měsíců. Již tradiční značkové vlákno Coletherm spolu s polyesterovými tkaninami zaručuje dlouhou životnost i při drsném zacházení a snadnou údržbu. Úniku tepla ze spacáku brání navíc stahovací límec kolem ramen a kapuce a také krycí léga zipu. Xylo snadno poznáte podle povedeného nevšedního asymetrického designu. (sportisimo.cz)

Stagg XYLO-SET 37

Stagg XYLO-SET 37

Xylofon Xylofon s 37-mi laděnými dřevěnými kameny. 3 oktávy : C5~C8) - A=442Hz, Nástroj je dodáván se stojanem a párem dřevěných paliček v nylonovém polstrovaném obalu. Technické specifikace• Rozměry 101 x 52,5 cm.• Materál kamenů : Palisandr• Počet kamenů : 37 (kytary.cz)

Spacák Coleman Xylo Blue

Spacák Coleman Xylo Blue

(4camping.cz)

Janod Confetti Metal Xylo

Janod Confetti Metal Xylo

Velký železný xylofon na rozvíjení hudebního talentu dítěte ve věku od 2-5 let. 12 stupnic xylofonu jsou zárukou toho, že vaše dítě ním bude fascinováno hodiny. Součástí balení jsou i dvě paličky na hraní. Rozměry: 38,5 x 15,5 x 4,5 cm, bílé barevné provedení s barevnými tečkami. (muziker.cz)

Janod Confetti Large Xylo

Janod Confetti Large Xylo

Velký dřevěný xylofon na rozvíjení hudebního talentu dítěte ve věku od 2-5 let. 15 laděných dřívek velkého xylofonu jsou zárukou toho, že vaše dítě ním bude fascinováno hodiny. Součástí balení jsou i dvě paličky na hraní. Rozměry: 41,5 x 24 x 3,5 cm, bílé barevné provedení s barevnými tečkami. (muziker.cz)

Trigano Hraci centrum Techwood premium Xylo

Trigano Hraci centrum Techwood premium Xylo

Trigano Hraci centrum Techwood premium Xylo Sestava na zahradu pro zavěšení dětských houpaček a provazového žebříku. Součást balení jsou dvě vysoce kvalitní plastové sedátka a provazový žebřík. Houpací prkénka jsou zavěšena na pevném závěsném oku.Stojny sestavy jsou dřevěné, horní tyč je kovová.  Rozměy: 245 x 218 x 230cm Nosnost jednoho sedátka: 50 kg Země původu: Francie Vhodné pro děti od 3 let. (hracky-4kids.cz)

RENDL XYLO nástěnná antracitová 230V LED 8W IP54 3000K R12562

RENDL XYLO nástěnná antracitová 230V LED 8W IP54 3000K R12562

Výška: 25 mm, Šířka: 180 mm, Délka: 98 mm, Hloubka: 130 mm, Krytí: IP54, Světelný tok: 590 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 8 W, Napětí: 230V, Ra: 80Nástěnné venkovní LED svítidlo se svícením dolů. (kupzarovky.cz)

RED Design Rendl RENDL XYLO nástěnná antracitová 230V LED 8W IP54…

RED Design Rendl RENDL XYLO nástěnná antracitová 230V LED 8W IP54 3000K R12562

Výška: 25 mm, Šířka: 180 mm, Délka: 98 mm, Hloubka: 130 mm, Krytí: IP54, Světelný tok: 590 lm, Teplota barvy světla: 3000 K, Příkon: 8 W, Napětí: 230V, Ra: 80Nástěnné venkovní LED svítidlo se svícením (mall.cz)

Janod Confetti Mini Xylo

Janod Confetti Mini Xylo

Hračkářský dřevěný mini xylofon na rozvíjení hudebního talentu vašeho dítěte je originální dárek pro malé hudebníky. 5 dřevěných dílků xylofonu jsou zárukou toho, že vaše dítě ním bude fascinováno hodiny. Součástí balení jsou i dvě paličky na hraní. Rozměry: 13,5 x 14,5 x 3,5 cm, bílé barevné provedení s barevnými tečkami. (muziker.cz)

Dřevo Joola Xylo 5 rovné (ST)

Dřevo Joola Xylo 5 rovné (ST)

(SportObchod.cz)

Dřevo Joola Xylo 7 rovné (ST)

Dřevo Joola Xylo 7 rovné (ST)

(SportObchod.cz)

Dřevo Joola Xylo 7 konkávní (FL)

Dřevo Joola Xylo 7 konkávní (FL)

(SportObchod.cz)

Dřevo Joola Xylo 5 konkávní (FL)

Dřevo Joola Xylo 5 konkávní (FL)

(SportObchod.cz)

Boomwhackers BP-XS Boomophone

Boomwhackers BP-XS Boomophone

Sada 8 trubek Boomwhackers s držákem a hůlkami. Sada je určena na edukační a zábavní účely pro školky nebo školy. Hraní na Boomwhackers je snadné i bez předchozí zkušenosti s hudbou nebo rytmem. Balení obsahuje 8 barevně odlišených trubek v ladění C dur, držák Xylo Tote, paličky Whacker Mallets, Whack-a-Doodle-Doo! zpěvník a čepičky Octavator. Na sadu XTS Whack Pack je možné hrát podobným způsobem jako na kylofón. Zážitek ze hry je tak opět něčím novým. (muziker.cz)

JORDAN Činka aerobic 3 kg

JORDAN Činka aerobic 3 kg

Činka JORDAN aerobic 3 kg zelená s neoprenovým povrchem do studií a fitcenter. Vytvarováno pro lepší úchop. Barevně rozlišeno pro snadnější orientaci mezi váhami. Hmotnost vyznačena na straně činky. Vysoce kvalitní neoprenový povrch. (fitvyziva.cz)

Pogumovaná jednoruční činka HMS HG Pro 35 kg

Pogumovaná jednoruční činka HMS HG Pro 35 kg

(fitvyziva.cz)

Pogumovaná jednoruční činka HMS HG Pro 27,5 kg

Pogumovaná jednoruční činka HMS HG Pro 27,5 kg

(fitvyziva.cz)

Pogumovaná jednoruční činka HMS HG Pro 30 kg

Pogumovaná jednoruční činka HMS HG Pro 30 kg

(fitvyziva.cz)

Litinová činka pokrytá vinylem HMS 0,75 kg

Litinová činka pokrytá vinylem HMS 0,75 kg

Profilovaný tvar a především vnější vrstva z vinylu poskytují při cvičení skvělý komfort a pomáhá udržovat činky v čistotě. Trénink s činkami má pozitivní vliv na svaly paží, hrudníku a zad. Činky jsou ideální pro fitness trénink, aerobní cvičení, všeobecné cvičení. Jsou užitečné při běhání a rehabilitaci. Parametry: Materiál: ocell Vnější strana pokrytá vinylem Váha: 0,75 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

MOVIT set 4 párů neoprenových činek - 10 kg

MOVIT set 4 párů neoprenových činek - 10 kg

Činky jsou testovány na škodlivé látky. Materál činek je zcela bez zápachu, protizkluzový a velice štrný k podlaze. Váhově rozdílné činky jsou také rozděleny barevným provedením, lehce tak poznáte které činky k sobě patří. S tímto setem budete dokonale vybaveni pro svůj individuální aerobik nebo fitness trénink ve studiu nebo doma. Cvičení s činkami je jedním z nejúčinnějších silových sportů, posiluje svaly a zároveň esteticky tvaruje tělo. Technické údaje: materiál činky: ocelové jádro s neoprenovým povrchem tvar: šestihranný (brání odvalení) 2 x 0,50 kg růžové činky 2 x 1,00 kg žluté činky 2 x 1,50 kg oranžové činky 2 x 2,00 kg fialové činky Obsah balení: 1 x neoprénové činky (kokiskashop.cz)

Činka STUDIO DELUXE 17,5 KG SEDCO

Činka STUDIO DELUXE 17,5 KG SEDCO

ČINKA STUDIO DE LUXE 17,5 KG Moderní činka pro všestranné posilování. Osa činky Studio De luxe je opatřena protiskluzovou úpravou a samotná závaží činky jsou potažena speciální gumovou vrstvou chránící činku proti poškození. Profi činka Studio De Luxe je určená pro všestranné posilování bicepsů a tricepsů.Technický popis:- výrobce SEDCO - barva černá (fitvyziva.cz)

ČINKA STUDIO DELUXE 2,5kg - černá 2,5 kg

ČINKA STUDIO DELUXE 2,5kg - černá 2,5 kg

ČINKA STUDIO DE LUXE 2,5KG: Profi činka Studio De Luxe 2,5 kg je moderní činka pro všestranné posilování. Osa činky Studio De luxe je opatřena protiskluzovou úpravou a samotná závaží činky jsou potažena speciální gumovou vrstvou chránící činku proti poškození. Profi činka Studio De Luxe je určená pro všestranné posilování bicepsů a tricepsů. (fitvyziva.cz)

ČINKA STUDIO DELUXE 20kg

ČINKA STUDIO DELUXE 20kg

Činka Profi Studio De Luxe 20 kgModerní činka pro všestranné posilování. Osa činky Studio De luxe je opatřena protiskluzovou úpravou a samotná závaží činky jsou potažena speciální gumovou vrstvou chránící činku proti poškození. Profi činka Studio De Luxe je určená pro všestranné posilování bicepsů a tricepsů.Technický popis: - zátěž: 20kg- protiskluzová úprava na ose- speciální gumová ochranná vrstva (fitvyziva.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 2 kg fialové

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 2 kg fialové

Vinylové činky MOVIT 2 x 2 kg fialové Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Barva: fialová Balení obsahuje: Sada vinylových činek 2 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 3 kg červené

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 3 kg červené

Vinylové činky MOVIT 2 x 3 kg červené Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Barva: červená Balení obsahuje: Sada vinylových činek 3 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 0,5 kg růžové

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 0,5 kg růžové

Vinylové činky MOVIT 2 x 0,5 kg růžové Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Balení obsahuje: Sada vinylových činek 0,5 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 1 kg žluté

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 1 kg žluté

Vinylové činky MOVIT 2 x 1 kg žluté Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Barva: žlutá Balení obsahuje: Sada vinylových činek 1 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 2,5 kg modré

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 2,5 kg modré

Vinylové činky MOVIT 2 x 2,5 kg modré Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Barva: modrá Balení obsahuje: Sada vinylových činek 2,5 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 4 kg zelené

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 4 kg zelené

Vinylové činky MOVIT 2 x 4 kg zelené Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Barva: zelená Balení obsahuje: Sada vinylových činek 4 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 5 kg černé

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 5 kg černé

Vinylové činky MOVIT 2 x 5 kg černé Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Barva: černá Balení obsahuje: Sada vinylových činek 5 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Činka STUDIO DELUXE 7,5KG

Činka STUDIO DELUXE 7,5KG

ČINKA STUDIO DE LUXE 7,5KGProfi činka Studio De Luxe 7,5 kg je moderní činka pro všestranné posilování. Osa činky Studio De luxe je opatřena protiskluzovou úpravou a samotná závaží činky jsou potažena speciální gumovou vrstvou chránící činku proti poškození. Profi činka Studio De Luxe je určená pro všestranné posilování bicepsů a tricepsů.Technický popis: - šíře madla 14,5cm- průměr kotouče 13cm- síla kotouče 6cm- zátěž: 7,5kg- barva: černá (fitvyziva.cz)

Litinová činka pokrytá vinylem HMS 1 kg

Litinová činka pokrytá vinylem HMS 1 kg

Profilovaný tvar a především vnější vrstva z vinylu poskytují při cvičení skvělý komfort a pomáhá udržovat činky v čistotě. Trénink s činkami má pozitivní vliv na svaly paží, hrudníku a zad. Činky jsou ideální pro fitness trénink, aerobní cvičení, všeobecné cvičení. Jsou užitečné při běhání a rehabilitaci. Parametry: Materiál: ocell Vnější strana pokrytá vinylem Váha: 1 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 0,75 kg světle zelené

Movit Vinylové činky MOVIT 2x 0,75 kg světle zelené

Vinylové činky MOVIT 2 x 0,75 kg světle zelené Vinylové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální vinylové činky jsou vyrobeny z ocelového jádra potažený příjemným vinylem. Vinylový povrch činek je protiskluzový.  Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s vinylovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Činky jsou bez zápachu Barva: světle zelená Balení obsahuje: Sada vinylových činek 0,75 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 5 kg černé

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 5 kg černé

Neoprenové činky MOVIT 2 x 5 kg černé Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým potahem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: černá Balení obsahuje: Sada vinylových činek 5 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 3 kg červené

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 3 kg červené

Neoprenové činky MOVIT 2 x 3 kg červené Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým potahem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: červená Balení obsahuje: Sada vinylových činek 3 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 4 kg zelené

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 4 kg zelené

Neoprenové činky MOVIT 2 x 4 kg zelené Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým potahem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: zelená Balení obsahuje: Sada vinylových činek 4 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 0,5 kg růžové

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 0,5 kg růžové

Neoprenové činky MOVIT 2 x 0,5 kg růžové Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým povrchem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: růžová Balení obsahuje: Sada vinylových činek 0,5 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 1 kg žluté

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 1 kg žluté

Neoprenové činky MOVIT 2 x 1 kg žluté Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým potahem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: žlutá Balení obsahuje: Sada vinylových činek 1 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 2 kg fialové

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 2 kg fialové

Neoprenové činky MOVIT 2 x 2 kg fialové Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým potahem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: fialová Balení obsahuje: Sada vinylových činek 2 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 1,5 kg oranžové

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 1,5 kg oranžové

Neoprenové činky MOVIT 2 x 1,5 kg oranžové Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým potahem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: oranžová Balení obsahuje: Sada vinylových činek 1,5 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 2,5 kg modré

Movit Neoprenové činky MOVIT 2x 2,5 kg modré

Neoprenové činky MOVIT 2 x 2,5 kg modré Neoprenové činky pro posilovací cvičení horních končetin a horní části trupu. Činky se používají při aerobiku a při posilovacích hodinách. Profesionální činky jsou vyrobeny z ocelového jádra s neoprenovým povrchem, který je protiskluzový. Technické parametry: Materiál: ocelové jádro s neoprenovým potahem Šestiúhelníkový tvar činek Vyrobeno z kvalitního materiálu Barva: modrá Balení obsahuje: Sada vinylových činek 2,5 kg - 2 kusy   (goleto.cz)

Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-25 20 kg

Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-25 20 kg

GSG-25 je pogumovaná rovná obouruční činka o hmotnosti 25 kg. Činka je ideální pro trénink bicepsů a tricepsů. Kvalitní provedení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Parametry: Materiál: kalená ocel Povrch rukojeti: vroubkovaný Ochrana proti korozi: chrom Celková délka činky: 119,5 cm Průměr úchopové části: 30 mm Průměr talíře: 19 cm Hmotnost: 25 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-15 15 kg

Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-15 15 kg

GSG-15 je pogumovaná rovná obouruční činka o hmotnosti 15 kg. Činka je ideální pro trénink bicepsů a tricepsů. Kvalitní provedení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Parametry: Materiál: kalená ocel Povrch rukojeti: vroubkovaný Ochrana proti korozi: chrom Celková délka činky: 117,5 cm Průměr úchopové části: 30 mm Průměr talíře: 15 cm Hmotnost: 15 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-20 20 kg

Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-20 20 kg

GSG-20 je pogumovaná rovná obouruční činka o hmotnosti 20 kg. Činka je ideální pro trénink bicepsů a tricepsů. Kvalitní provedení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Parametry: Materiál: kalená ocel Povrch rukojeti: vroubkovaný Ochrana proti korozi: chrom Celková délka činky: 120 cm Průměr úchopové části: 30 mm Průměr talíře: 16,5 cm Hmotnost: 20 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-30 30 kg

Rovná obouruční činka HMS Premium GSG-30 30 kg

GSG-30 je pogumovaná rovná obouruční činka o hmotnosti 30 kg. Činka je ideální pro trénink bicepsů a tricepsů. Kvalitní provedení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Parametry: Materiál: kalená ocel Povrch rukojeti: vroubkovaný Ochrana proti korozi: chrom Celková délka činky: 122 cm Průměr úchopové části: 30 mm Průměr talíře: 20 cm Hmotnost: 30 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

MOVIT Neoprenové činky 2x 1,5 kg

MOVIT Neoprenové činky 2x 1,5 kg

Šestihranné jednoruční činky značky MOVIT® o hmotnosti 1,5 kg. Součástí balení je pár těchto činek.  Činky mají ocelové jádro s neoprenovým povrchem - jsou odolné proti prokulzování ve spocené ruce, snadno uchopitelné a při položení na zem se Vám nebudou kutálet po podlaze.  Technické údaje: hmotnost činky: 1,5 kg barva: oranžová materiál: ocelové jádro + neoprenový povrch   Obsah balení: 2x činka 1,5 kg (dilego.cz)

MOVIT Neoprenové činky 2x 1,5 kg

MOVIT Neoprenové činky 2x 1,5 kg

Šestihranné jednoruční činky značky MOVIT® o hmotnosti 1,5 kg. Součástí balení je pár těchto činek. Činky mají ocelové jádro s neoprenovým povrchem - jsou odolné proti prokulzování ve spocené ruce, snadno uchopitelné a při položení na zem se Vám nebudou kutálet po podlaze. Technické údaje: hmotnost činky: 1,5 kg barva: oranžová materiál: ocelové jádro + neoprenový povrch Obsah balení: 2x činka 1,5 kg (kokiskashop.cz)

Lomená obouruční činka HMS Premium GSL-15, 15 kg

Lomená obouruční činka HMS Premium GSL-15, 15 kg

GSL-15 je pogumovaná lomenná obouruční činka o hmotnosti 15 kg. Diky ohnuté úchopové části nabízí činka spoustu cvičebních variant pro trénink bicepsů a tricepsů. Kvalitní provedení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Parametry: Materiál: kalená ocel Povrch rukojeti: vroubkovaný Ochrana proti korozi: chrom Celková délka činky: 118,5 cm Průměr úchopové části: 30 mm Průměr talíře: 14,5 cm Hmotnost: 15 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Lomená obouruční činka HMS Premium GSL-20 20 kg

Lomená obouruční činka HMS Premium GSL-20 20 kg

GSL-20 je pogumovaná lomenná obouruční činka o hmotnosti 20 kg. Diky ohnuté úchopové části nabízí činka spoustu cvičebních variant pro trénink bicepsů a tricepsů. Kvalitní provedení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Parametry: Materiál: kalená ocel Povrch rukojeti: vroubkovaný Ochrana proti korozi: chrom Celková délka činky: 119,5 cm Průměr úchopové části: 30 mm Průměr talíře: 16,5 cm Hmotnost: 20 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Lomená obouruční činka HMS Premium GSL-10 10 kg

Lomená obouruční činka HMS Premium GSL-10 10 kg

GSL-10 je pogumovaná lomenná obouruční činka o hmotnosti 10 kg. Diky ohnuté úchopové části nabízí činka spoustu cvičebních variant pro trénink bicepsů a tricepsů. Kvalitní provedení uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Parametry: Materiál: kalená ocel Povrch rukojeti: vroubkovaný Ochrana proti korozi: chrom Celková délka činky: 116 cm Průměr úchopové části: 30 mm Průměr talíře: 12 cm Hmotnost: 10 kg Upozornění: Certifikát, norma: CE Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Činka CHROM 4 kg

Činka CHROM 4 kg

Činka CHROM 4 kgTato jednoruční chromová činka je vyrobena z velice kvalitního kovu, který je na povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek s protiskluzovým vroubkováním zaručuje perfektní stabilitu činky v ruce i při intenzivnějších cvičeních. Atraktivní design a hlavně precizní zpracování jsou ty vlastnosti, které řadí tuto sadu činek mezi uživatelsky oblíbené posilovací náčiní.Technický popis: - barva: stříbrná- váha: 4kg- odolnost proti vlhkosti a potu- protiskluzová rukojeť (fitvyziva.cz)

Stojan na činky HMS Premium STR20

Stojan na činky HMS Premium STR20

Stojan na jednoruční činky HMS Premium STR20 je ideálním pomocníkem pro uložení až 7-mi párů činek. Kvalitní, ocelová konstrukce ja vyrobena z profilu 50 x 50 mm, díky tomu unese zatížení až 500 kilogramů. Stojan STR20 má dvě "kolejnice" o rozměru 122 x 22 centimetrů, které jsou umístěny nad sebou pro snadnou orientaci mezi odkládaným náčiním. Čtyři nohy stojanu jsou opatřeny gumovými patkami, které chrání podlahu před jejím poškozením. Svými parametry je stojan určen jak pro použití v posilovnách a profesionálních fitness centrech, tak v každé domácí "posilce". Parametry: Profil: 50 x 50 mm Rozměr stojanu: délka: 124 cm šířka: 55,5 cm výška: 79 cm Rozměr police: délka: 122 cm šířka: 22 cm profil: 5 mm vzdálenost zarážek: 13 cm Maximální zatížení: 500 kg Váha: 25 kg Upozornění: Certifikát… (fitvyziva.cz)

Jednoruční činky PROFI HEXA Bodysolid 1 - 50kg 2 x 4 kg

Jednoruční činky PROFI HEXA Bodysolid 1 - 50kg 2 x 4 kg

Jednoruční činky HEX 1 - 50 kg, vhodné do profi provozu. Šestihranný praktický tvar. Cena je za pár, vhodnou variantu si vyberte v nabídce.Parametry: Uzavery matice v cene vyrobku: ne Otocne konce s lozisky: ne Ovalne madlo cinky: ano (fitvyziva.cz)

Chromová činka inSPORTline Yellsteel 8 kg

Chromová činka inSPORTline Yellsteel 8 kg

Máte rádi chromové činky, ale hledáte něco speciálního? Necháváte si záležet při vybavování své posilovny i na vzhledu veškerého náčiní? Chromová činka inSPORTline Yellsteel může být tou správnou volbou! Tato jednoruční činka je vyrobena z velmi kvalitního kovu, který je na svém povrchu opatřen silnou chromovou vrstvou odolnou proti vlhkosti a potu. Disponuje však gumovými pruhy ve žluté barvě, které činku dodatečně chrání před poškrábáním, působí protiskluzově i protihlukově (například při odkládání činek do stojanu), a zároveň skvěle zvýrazňují design a styl činky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činek tyto prvky také obsahuje, navíc ve vroubkované formě, což zaručuje ideální stabilitu činky v ruce i během intenzivnějších tréninkových cyklů. Označení hmotnosti činky pak lze jednoduše… (fitvyziva.cz)

Stojan Na Insportline Vin-Bell Činky

Stojan Na Insportline Vin-Bell Činky

Profesionální stojan na VIN-BELL činky pro bezpečné uspořádání pomůcek ve Vaší posilovně.. Spojení funkčnosti a designu, to je inSPORTline stojan na VIN-BELL činky s cementovou náplní. Stojan se skládá ze tří vysokozátěžových poliček, které jsou přizpůsobeny na VIN-BELL činky ve tvaru zvonu. Stojan inSPORTline unese činky od 2 do 20kg a je doporučován pro domácí, hotelová či klubová fitcentra.Technický popis: nosnost: činky od 2 do 20 kg tři vysokozátěžové poličky odolný rám  kategorie S - doporučujeme pro domácí, hotelová či klubová fitcentra rozměry: š106 x h63 x v86 cm hmotnost: 23,8 kg určen pro činky vin-bell Cena bez činek. (insportline.cz)

Profi pogumovaná jednoruční činka SPARTAN 15 kg

Profi pogumovaná jednoruční činka SPARTAN 15 kg

Činka SPARTAN Profi 5-50 kg je moderní činka pro všestranné posilování. Osa činky inSPORTline Profi je opatřena protiskluzovou úpravou a samotná závaží činky jsou potažena speciální gumovou vrstvou chránící činku proti poškození. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Činka inSPORTline Profi 5 kg je určená pro všestranné posilování bicepsů a tricepsů. Technický popis: moderní činka z kvalitní oceli osa činky opatřena protiskluzovou úpravou pogumovaná závaží pro maximální odolnost proti poškození ergnomicky tvarovaná rukojeť vhodné pro všestranné posilování bicepsů a tricepsů cena za 1ks (fitvyziva.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít