Xiaomi NYE5629TY Original Black pro Redmi 4A

Ochranné sklo Xiaomi pro Redmi 4A průhledná

Ochranné sklo Xiaomi pro Redmi 4A průhledná

Ochranné sklo Xiaomi pro Redmi 4A průhledná (euronics.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Redmi 3 / 3S / 3 Pro / Redmi 4A

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Redmi 3 / 3S / 3 Pro / Redmi 4A

Ochranné tvrzené sklo Redmi 3 / 3S / 3PRO / Redmi 4A Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Redmi 3 / 3S / 3PRO / Redmi 4A. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš displej. Ochranné sklo nijak neovlivňuje odezvu na dotyk a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Tvrdost 9H zaručuje, že se temperované sklo nepoškrábe od klíčů a ostatních předmětů. Jelikož ochranné sklo je silné pouze 0,33 mm, nepřidává telefonu zbytečnou tloušťku, ale zároveň ho chrání před pády a škrábanci. - sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Redmi 3 / 3S / 3PRO 1 bal. suchá a mokrá… (vsechnonamobil.cz)

Xiaomi TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A černé

Xiaomi TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A černé

Originální tenký ochranný kryt pro telefon Xiaomi Redmi 4A z TPU materiálu vyrobený na míru. (smarty.cz)

Xiaomi ochranné pouzdro pro Redmi 4X černé

Xiaomi ochranné pouzdro pro Redmi 4X černé

Originální zadní černý kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4X, který ochrání Váš telefon před případným pádem a poškrábáním. (smarty.cz)

OMBRE Xiaomi Redmi 4A modrý

OMBRE Xiaomi Redmi 4A modrý

OMBRE Xiaomi Redmi 4A modrý Originální silikonový kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Kryt je vyroben z tenkého silikonu s jedinečným duhovým designem. Kryt je odolný vůči pádům, škrábancům či nečistotám. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. Konektory pro příslušenství jsou plně přístupné. Díky použitému materiálu, je tento silikonový kryt velmi příjemný na dotek a neklouže. stylový duhový design ochrana ovládacích tlačítek odolný vůči pádům a každodenním opotřebením vyrobený z měkkého silikonu Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL OMBRE Xiaomi Redmi 4A fialový

FORCELL OMBRE Xiaomi Redmi 4A fialový

OMBRE Xiaomi Redmi 4A fialový Originální silikonový kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Kryt je vyroben z tenkého silikonu s jedinečným duhovým designem. Kryt je odolný vůči pádům, škrábancům či nečistotám. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. Konektory pro příslušenství jsou plně přístupné. Díky použitému materiálu, je tento silikonový kryt velmi příjemný na dotek a neklouže. stylový duhový design ochrana ovládacích tlačítek odolný vůči pádům a každodenním opotřebením vyrobený z měkkého silikonu Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A zlatý IPAKY BUMBLEBEE je série pryžových telefonních obalů s rámem PC. Obal je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - flexibilního TPU a pevného plastu. Obal nabízí vysokou ochranu před poškrábáním, kapkami a nečistotami. Obal perfektně sedne na mobil a díky protiskluzové struktuře se Vám nebude klouzat v ruce. Díky speciálnímu vyztužení zevnitř mají lepší tlumení nárazů a lépe odvádí teplo. Také má přesné výřezy pro všechny potřebné porty. Dopřejte Vašemu Xiaomi Redmi 4A tento stylový obal s jemným metalickým rámovým designem. vysoká ochrana před každodenním opotřebením vyrobený z kvalitního TPU a PC je protiskluzový a lépe tlumí nárazy přesné výřezy pro všechny porty s jemným metalickým rámem (vsechnonamobil.cz)

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A červený

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A červený

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A červený Krásné peňaženkové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4A. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Výhodou je i možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů či videí. - ochrana smartphonu z každé strany - obal obsahuje složky pro hotovost a jiné drobné předměty - vysoká odolnost při pádech - možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů - zabudované všechny potřebné porty bez nutnosti vyjímání z pouzdra (vsechnonamobil.cz)

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný IPAKY BUMBLEBEE je série pryžových telefonních obalů s rámem PC. Obal je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - flexibilního TPU a pevného plastu. Obal nabízí vysokou ochranu před poškrábáním, kapkami a nečistotami. Obal perfektně sedne na mobil a díky protiskluzové struktuře se Vám nebude klouzat v ruce. Díky speciálnímu vyztužení zevnitř mají lepší tlumení nárazů a lépe odvádí teplo. Také má přesné výřezy pro všechny potřebné porty. Dopřejte Vašemu Xiaomi Redmi 4A tento stylový obal s jemným metalickým rámovým designem. vysoká ochrana před každodenním opotřebením vyrobený z kvalitního TPU a PC je protiskluzový a lépe tlumí nárazy přesné výřezy pro všechny porty s jemným metalickým rámem (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A

Ochranné tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A (vsechnonamobil.cz)

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý Krásné peňaženkové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4A. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Výhodou je i možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů či videí. - ochrana smartphonu z každé strany - obal obsahuje složky pro hotovost a jiné drobné předměty - vysoká odolnost při pádech - možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů - zabudované všechny potřebné porty bez nutnosti vyjímání z pouzdra Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější… (vsechnonamobil.cz)

Litchi Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý

Litchi Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý

Litchi Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý Gumový ochraný obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Ochrání Váš smartphone před pády, škrábanci a nečistotami. Umožňuje snadný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. Obal je snadno vyměnitelný a plně omyvatelný. Díky vzoru kůže, bude Váš telefon vypadat ještě zajímavější. Je tenký takže Vás nebude nijak omezovat v používání. Obal obsahuje výřezy pro všechny potřebné porty. Vyroben z kvalitní gumy spolehlivá ochrana před pády a škrábanci zadní strana tvoří imitace kůže výřezy pro všechny potřebné porty lehký a flexibilní Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit ochranné tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné.   (vsechnonamobil.cz)

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A šedý

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A šedý

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A šedý IPAKY BUMBLEBEE je série pryžových telefonních obalů s rámem PC. Obal je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - flexibilního TPU a pevného plastu. Obal nabízí vysokou ochranu před poškrábáním, kapkami a nečistotami. Obal perfektně sedne na mobil a díky protiskluzové struktuře se Vám nebude klouzat v ruce. Díky speciálnímu vyztužení zevnitř mají lepší tlumení nárazů a lépe odvádí teplo. Také má přesné výřezy pro všechny potřebné porty. Dopřejte Vašemu Xiaomi Redmi 4A tento stylový obal s jemným metalickým rámovým designem. vysoká ochrana před každodenním opotřebením vyrobený z kvalitního TPU a PC je protiskluzový a lépe tlumí nárazy přesné výřezy pro všechny porty s jemným metalickým rámem (vsechnonamobil.cz)

Kryt na mobil Xiaomi Redmi 4A modrý

Kryt na mobil Xiaomi Redmi 4A modrý

Kryt na mobil Xiaomi Redmi 4A modrý (euronics.cz)

Epico Glass pro Xiaomi Redmi 4A (24012151000001)

Epico Glass pro Xiaomi Redmi 4A (24012151000001)

Ochranné sklo tvrdost 9H, 100% průhlednost, Anticrack, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii! Ochranné sklo Epico Glass poskytuje tu nejlepší možnou ochranu před prasknutím a poškrábáním displeje vašeho Xiaomi Redmi 4A. Sklo je vícevrstvé a vyrábí se z kvalitního temperovaného skla, které patří mezi ty nejpevnější na trhu. Samotná aplikace je uživatelsky přívětivá a bez nejmenších potíží ji zvládne kdokoliv. VypnutoVynechat z LightBoxuPerfektní ochrana pro váš Xiaomi Redmi 4AMáte obavy, že byste si mohli poškodit displej vašeho mobilního telefonu Xiaomi Redmi 4A? Pro tyto případe je zde ochranné tvrzené sklo EPICO GLASS. To zaručeně ochrání váš telefon před nežádoucím poškrábáním a… (alza.cz)

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A růžový

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A růžový

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A růžový IPAKY BUMBLEBEE je série pryžových telefonních obalů s rámem PC. Obal je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - flexibilního TPU a pevného plastu. Obal nabízí vysokou ochranu před poškrábáním, kapkami a nečistotami. Obal perfektně sedne na mobil a díky protiskluzové struktuře se Vám nebude klouzat v ruce. Díky speciálnímu vyztužení zevnitř mají lepší tlumení nárazů a lépe odvádí teplo. Také má přesné výřezy pro všechny potřebné porty. Dopřejte Vašemu Xiaomi Redmi 4A tento stylový obal s jemným metalickým rámovým designem. vysoká ochrana před každodenním opotřebením vyrobený z kvalitního TPU a PC je protiskluzový a lépe tlumí nárazy přesné výřezy pro všechny porty s jemným metalickým rámem (vsechnonamobil.cz)

MATTE TPU obal Xiaomi Redmi 4A černý

MATTE TPU obal Xiaomi Redmi 4A černý

MATTE TPU obal Xiaomi Redmi 4A černý Kvalitní silikonový kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A poskytuje vynikající ochranu proti pádům, škrábancům a každodenním používáním. Kryt je vyroben z tenkého silikonu přesně na míru, takže zachová původní tloušťku Vašemu smartphonu. Kryt nezakrývá žádné důležité konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu. Kryt je protiskluzový a navržen pro pohodlné držení telefonu v ruce. Poskytuje snadný přístup ke všem funkcím včetně nabíjení nebo připojení sluchátek k telefonu bez nutnosti vyjímání ho z pouzdra. výhodou je ultra tenkost pouzdra flexibilní silikonové pouzdro, které dokonale lemuje tvar smartphonu ochrana proti škrábancům, odřeninám i otřesům možnost nabíjet telefon i připojit sluchátka bez nutnosti vyjímání telefonu z pouzdra obal je protiskluzový… (vsechnonamobil.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A

Smarty 2D tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Xiaomi Redmi 4A, které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

Smarty flip pouzdro Xiaomi Redmi 4A černé

Smarty flip pouzdro Xiaomi Redmi 4A černé

Flipové pouzdro typu kniha s gelovou vaničkou pro telefon Xiaomi Redmi 4A v elegantní Eko kůži s magnetickým zavíráním, funkcí stojánku, přihrádkami na kreditky a poutkem na zápěstí. (smarty.cz)

FORCELL BLOOM TPU kryt Xiaomi Redmi 4A zlatý

FORCELL BLOOM TPU kryt Xiaomi Redmi 4A zlatý

BLOOM TPU kryt Xiaomi Redmi 4A zlatý Ochranný kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Kryt je pružný, ultratenký s letním květinovým vzorem a metalickými boky, které dodají vašemu smartphonu nový vzhled. Kryt perfektně přilne k smartphonu a je vyroben z kvalitního TPU materiálu, který ochrání smartphone před poškozením, poškrábáním a nečistotami. Nijak neomezuje přístupnost ke konektorům a ovládacím prvkům telefonu, takže neovlivňuje plné využití všech jeho funkcí. kryt určený pro Xiaomi Redmi 4A ochrana před nepříznivými vlivy namodralostí design vyrobený z kvalitního TPU materiálu kryt je pružný, příjemný na dotek a ultra tenký (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A PICTURES

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A PICTURES

ART Silikonový obal Xiaomi Redmi Note 4A Ochranný obal s originální designem pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Xiaomi Redmi 4A - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A ORCHIDEA

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A ORCHIDEA

ART Silikonový obal Xiaomi Redmi Note 4A Ochranný obal s originální designem pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Xiaomi Redmi 4A - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý Extra odolný kryt pro Xiaomi Redmi 4A, který dokonale ochrání Váš smartphone před pády, škrábanci a prachu. Díky kombinace kvalitní gumy a plastu poskytuje telefonu nekompromisní ochranu. Kryt je dostupný ve více barevných variantách a vy si tak můžete vybrat. Tvarování pro konkrétní model zase zaručuje, že určenému přístroji dokonale padne. Přesné výřezy zajistí zachování všech funkcionalit. Snadno se nasazuje a stejně jednoduše a rychle se dá také složit. - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A . Zároveň… (vsechnonamobil.cz)

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný Mimořádně odolný kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A, který ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech. Skvěle drží a maximálně kryje povrch telefonu. Samozřejmostí je zachování perfektního přístupu ke všem ovládacím tlačítkům a konektorům. Neváhejte a dodejte svou Xiaomi originalitu a ochranu zároveň. luxusní a originální vzor ochrana proti prachu a pádům kombinace gumy a plastu ochrana ovládacích tlačítek telefonu otvory na nabíjení a sluchátka nárazu vzdorný obal pro Xiaomi stylová ochrana pro Váš mobilní telefon Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný Elegantní silikonový obal určený pro telefon Xiaomi Redmi 4A. Obal se vyznačuje metalickým zpracováním po jeho krajích a dodá vašemu telefonu nový design. Je velmi lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Po nasazení ochrání telefon před škrábanci, odřeninami a všemi nečistotami. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy a tak je jako stvořený pro každodenní používání. elegantní design obal je lehký a flexibilní obsahuje všechny potřebné výřezy metalické zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A modré

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A modré

DUX flipový pouzdro Xiaomi Redmi 4A modré Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému pouzdru DUX. Pouzdro je tvořeno kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže. Předejděte poškrábání, poškození a znečištění při každodenní manipulaci. Hodit se vám bude také praktický prostor na kreditní karty nebo peníze. Předností je možnost složit pouzdro do stojanu, což zajistí pohodlné prohlížení filmů a videí. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. - určený pro Xiaomi Redmi 4A - praktické složky pro kreditní karty a peníze - kombinace kvalitních materiálů - syntetické kůže a silikonové vaničky -… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A HEART

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A HEART

ART Silikonový obal Xiaomi Redmi Note 4A Ochranný obal s originální designem pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Xiaomi Redmi 4A - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A bílý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A bílý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A bílý Extra odolný kryt pro Xiaomi Redmi 4A, který dokonale ochrání Váš smartphone před pády, škrábanci a prachu. Díky kombinace kvalitní gumy a plastu poskytuje telefonu nekompromisní ochranu. Kryt je dostupný ve více barevných variantách a vy si tak můžete vybrat. Tvarování pro konkrétní model zase zaručuje, že určenému přístroji dokonale padne. Přesné výřezy zajistí zachování všech funkcionalit. Snadno se nasazuje a stejně jednoduše a rychle se dá také složit. - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A . Zároveň… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A zlaté

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A zlaté

DUX flipový pouzdro Xiaomi Redmi 4A zlaté Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému pouzdru DUX. Pouzdro je tvořeno kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže. Předejděte poškrábání, poškození a znečištění při každodenní manipulaci. Hodit se vám bude také praktický prostor na kreditní karty nebo peníze. Předností je možnost složit pouzdro do stojanu, což zajistí pohodlné prohlížení filmů a videí. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. - určený pro Xiaomi Redmi 4A - praktické složky pro kreditní karty a peníze - kombinace kvalitních materiálů - syntetické kůže a silikonové vaničky -… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A FLOWERS

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A FLOWERS

ART Silikonový obal Xiaomi Redmi Note 4A Ochranný obal s originální designem pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Xiaomi Redmi 4A - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SMOOTH Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL SMOOTH Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

SMOOTH Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý Peňaženkové pouzdro je originální ultratenké ochranné pouzdro pro Váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 4A. Vnější část je elegantně zpracována a chrání displej proti poškrábání a jinými nepříznivými vlivy. Vnitřní část představuje plastovou vaničku, která telefon spolehlivě ochrání před poškozením a nečistotami. Výhodou je, že zůstaly zachovány všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, blesk, všechny ovládací prvky a konektory, takže nebude telefon nijak omezovat. Otevírání a zavírání je zajištěno magnetickým flipem. Slouží i jako stojan ke shlédnutí videí vysoce kvalitní ochrana před kažodenným opotřebením zachovány všechny potřebné výřezy pro příslušenství magnetické zavírání obalu možnost vytvoření stojanu pro sledování videí ultratenký a… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A průhledný

FORCELL Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A průhledný

Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A průhledný Jednoduchý silikonový obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal chrání Váš smartphone před odřeninami a pády aa protože je jen 0,33mm hrubý, nepůsobí rušivým dojmem. Kvalitní silikon zaručuje, že smartphone se pohodlně drží v ruce a neklouže. Výřezy pro fotoaparát, nabíječku a všechny ostatní konektory jsou samozřejmostí. jednoduchý průhledný design kvalitní ochrana smartphonu neklouže obal je příjemný na dotek výřezy na všechny potřebné konektory Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

Epico SPRING BUTTERFLY pro Xiaomi Redmi 4A (24010102500002)

Epico SPRING BUTTERFLY pro Xiaomi Redmi 4A  (24010102500002)

Kryt na mobil plastový, pružný, transparentní, materiál TPU Uvažujete o koupi telefonu Xiaomi Redmi 4A, nebo ho už vlastníte, a sháníte účinnou ochranu proti jeho poškození? Ochranný kryt Epico SPRING BUTTERFLY je tou pravou volbou. Byl vyroben speciálně pro Xiaomi Redmi 4A, na váš přístroj tak bude dokonale pasovat a zároveň budete mít stále perfektní přístup k ovládacím prvkům telefonu. Plastový kryt  Epico je vyroben z pružného a velice odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan). Tento materiál tak dokonale ochrání zadní část vašeho telefonu proti poškrábání či jinému poškození, třeba při pádech. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Epico SPRING BUTTERFLY pro Xiaomi Redmi 4AOdolná ochrana vašeho telefonu Xiaomi Redmi 4AKvalitní… (alza.cz)

FORCELL FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A modrý

FORCELL FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A modrý

FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A modrý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý

MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý Hledáte spolehlivou ochranu pro svůj mobilní telefon Xiaomi Redmi 4A? Praktické a elegantní pouzdro MAGNET typu kniha zajistí maximální bezpečí. Díky kvalitní PU kůži telefon spolehlivě ochrání před pádem, poškrábání a různým nečistotám, a to bez negativního vlivu na funkčnost, protože budete mít stále přístup ke všem ovládacím prvkům a slotem. Podstatná je také plastová vanička, která drží smartphone a zabraňuje poškození displeje. Hodit se vám může také prostor pro kreditní karty a peníze. Navíc obal můžete složit a využít jako stojan pro sledování filmů. elegantní flipových design možnost vytvoření stojanu pro shlédnutí vyrobený z PU kůže a plastové vaničky složky pro hotovost či karty dostupné všechny potřebné sloty (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FIBER Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL FIBER Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý

FIBER Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý Ochraňte zadní stranu svého smartphonu Xiaomi Redmi 4A proti poškrábání tímto originálním zadním krytem černé barvy. Kryt poskytuje i částečnou ochranu proti pádu. Kryt je velmi jednoduchý a dokonale sedne na telefon takže nejsou nijak omezeny ovládací prvky, konektory ani fotoaparát a nijak nenarušuje vzhled telefonu. Pro maximální možnou odolnost je kryt vyroben z kvalitního TPU, který je snadno omyvatelný a příjemný na dotek. -jedoduchý karbonový design -vyroben z TPU materiálu - protiskluzový a nezachytává otisky prstů - chrání před poškozením -určeno pro Xiaomi Redmi 4A (vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A modrý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A modrý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A modrý Hybridní obal pro Xiaomi Redmi 4A, který dokonale ochrání Váš smartphone před pády, škrábanci a prachu. Díky kombinace kvalitní gumy a plastu poskytuje telefonu nekompromisní ochranu. Pouzdro je dostupné ve více barevných variantách a vy si tak můžete vybrat. Tvarování pro konkrétní model zase zaručuje, že určenému přístroji dokonale padne. Přesné výřezy zajistí zachování všech funkcionalit. Snadno se nasazuje a stejně jednoduše a rychle se dá také složit. - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A . Zároveň… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A šedé

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A šedé

DUX flipový pouzdro Xiaomi Redmi 4A šedé Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému pouzdru DUX. Pouzdro je tvořeno kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže. Předejděte poškrábání, poškození a znečištění při každodenní manipulaci. Hodit se vám bude také praktický prostor na kreditní karty nebo peníze. Předností je možnost složit pouzdro do stojanu, což zajistí pohodlné prohlížení filmů a videí. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. - určený pro Xiaomi Redmi 4A - praktické složky pro kreditní karty a peníze - kombinace kvalitních materiálů - syntetické kůže a silikonové vaničky -… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A černý

FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A černý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý Elegantní silikonový obal určený pro telefon Xiaomi Redmi 4A. Obal se vyznačuje metalickým zpracováním po jeho krajích a dodá vašemu telefonu nový design. Je velmi lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Po nasazení ochrání telefon před škrábanci, odřeninami a všemi nečistotami. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy a tak je jako stvořený pro každodenní používání. elegantní design obal je lehký a flexibilní obsahuje všechny potřebné výřezy metalické zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý Hledáte spolehlivou ochranu pro svůj mobilní telefon Xiaomi Redmi 4A? Praktické a elegantní pouzdro MAGNET typu kniha zajistí maximální bezpečí. Díky kvalitní PU kůži telefon spolehlivě ochrání před pádem, poškrábání a různým nečistotám, a to bez negativního vlivu na funkčnost, protože budete mít stále přístup ke všem ovládacím prvkům a slotem. Podstatná je také plastová vanička, která drží smartphone a zabraňuje poškození displeje. Hodit se vám může také prostor pro kreditní karty a peníze. Navíc obal můžete složit a využít jako stojan pro sledování filmů. elegantní flipových design možnost vytvoření stojanu pro shlédnutí vyrobený z PU kůže a plastové vaničky složky pro hotovost či karty dostupné všechny potřebné sloty (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrcadlový silikonový o0bal Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL Zrcadlový silikonový o0bal Xiaomi Redmi 4A černý

Zrcadlový silikonový obal Xiaomi Redmi 4A černý Ochranný zrcadlový obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Je flexibilní, příjemný na dotek a neklouže. Zrcadlový efekt mu dodává jedinečný a luxusní vzhled. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Je vyroben z kvalitního TPU materiálu Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami Je flexibilní a neklouže Rose-gold odstín Luxusní zrcadlový efekt Precizní výřezy na všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrcadlový silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

FORCELL Zrcadlový silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

Zrcadlový silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý Ochranný zrcadlový obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Je flexibilní, příjemný na dotek a neklouže. Zrcadlový efekt mu dodává jedinečný a luxusní vzhled. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Je vyroben z kvalitního TPU materiálu Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami Je flexibilní a neklouže Luxusní zrcadlový efekt Precizní výřezy na všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A růžový

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A růžový

METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A růžový Elegantní silikonový obal určený pro telefon Xiaomi Redmi 4A. Obal se vyznačuje metalickým zpracováním po jeho krajích a dodá vašemu telefonu nový design. Je velmi lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Po nasazení ochrání telefon před škrábanci, odřeninami a všemi nečistotami. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy a tak je jako stvořený pro každodenní používání. elegantní design obal je lehký a flexibilní obsahuje všechny potřebné výřezy metalické zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrcadlový silikonový o0bal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

FORCELL Zrcadlový silikonový o0bal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

Zrcadlový silikonový obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný Ochranný zrcadlový obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Je flexibilní, příjemný na dotek a neklouže. Zrcadlový efekt mu dodává jedinečný a luxusní vzhled. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Je vyroben z kvalitního TPU materiálu Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami Je flexibilní a neklouže Rose-gold odstín Luxusní zrcadlový efekt Precizní výřezy na všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN FROSTED Xiaomi Redmi 4A + ochranná fólie černý

NILLKIN FROSTED Xiaomi Redmi 4A + ochranná fólie černý

NILLKIN FROSTED Xiaomi Redmi 4A + ochranná fólie černý Vysoce kvalitní obal vyrobený společností Nillkin, která patří mezi lídry v ochraně telefonů pro Xiaomi Redmi 4A. Balení obsahuje také fólii na displej, včetně hadříky z mikrovlákna. Obal nabízí ochranu Vašeho smartphonu před každodenním opotřebením a poškozením. Je příjemný na dotek, neklouže a jednoduše se nasazuje. Precizní výřezy zajišťují snadný přístup ke všem portům a tlačítkům.   Ochrana smartphonu před poškozením a opotřebením Obsahuje fólii, která ochrání displej zepředu Precizní výřez y na všechny potřebné konektory Jednoduchý a elegantní design Obsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání Značka, která dominuje v ochraně smartphonů (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SLIM CARBON obal Xiaomi Redmi 4A modrý

IPAKY SLIM CARBON obal Xiaomi Redmi 4A modrý

IPAKY SLIM CARBON obal Xiaomi Redmi 4A modrý Postarejte se o maximální ochranu Vašeho mobilního telefonu Xiaomi Redmi 4A. Díky obalu IPAKY SLIM CARBON bude Váš smartphone chráněn před škrábanci a každodenním opotřebením. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu díky kterému je potišmykový a příjemný na dotek. Obal je tvarován tak, aby na telefon dokonale padl a těsně ho obepínal. Díky tomu se snadno nasazuje a ještě jednodušší se dá složit. Vyřezané otvory zajistí přístup k funkcionalitám telefonu. jednoduchý karbonový design vyrobený z kvalitního TPU flexibilní a protiskluzový ochrana ovládacích tlačítek příjemný na dotek a neklouže v ruce (vsechnonamobil.cz)

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý Mimořádně odolný kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A, který ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech. Skvěle drží a maximálně kryje povrch telefonu. Samozřejmostí je zachování perfektního přístupu ke všem ovládacím tlačítkům a konektorům. Neváhejte a dodejte svou Xiaomi originalitu a ochranu zároveň. luxusní a originální vzor ochrana proti prachu a pádům kombinace gumy a plastu ochrana ovládacích tlačítek telefonu otvory na nabíjení a sluchátka nárazu vzdorný obal pro Xiaomi stylová ochrana pro Váš mobilní telefon Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A zlaté

FORCELL 3D Tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A zlaté

3D Tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A zlaté 3D sklo s plným pokytuje displeje Xiaomi Redmi 4A s PET rámem. Ochrana od okraje po okraj před náhodnými kapkami, škrábanci, nečistotami a otisky prstů. Díky speciální technologii tvrzené sklo perfektně sedne na displej a ochrání celou přední stranu telefonu. Má 9H tvrdost, oleofobní povrchovou úpravu a příjemný dotykový pocit. - sklo pokrývá celý displej - chrání displej před rozbitím - nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SMOOTH Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

FORCELL SMOOTH Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

SMOOTH Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý Peňaženkové pouzdro je originální ultratenké ochranné pouzdro pro Váš mobilní telefon Xiaomi Redmi 4A. Vnější část je elegantně zpracována a chrání displej proti poškrábání a jinými nepříznivými vlivy. Vnitřní část představuje plastovou vaničku, která telefon spolehlivě ochrání před poškozením a nečistotami. Výhodou je, že zůstaly zachovány všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, blesk, všechny ovládací prvky a konektory, takže nebude telefon nijak omezovat. Otevírání a zavírání je zajištěno magnetickým flipem. Slouží i jako stojan ke shlédnutí videí vysoce kvalitní ochrana před kažodenným opotřebením zachovány všechny potřebné výřezy pro příslušenství magnetické zavírání obalu možnost vytvoření stojanu pro sledování videí ultratenký a… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý Krásné peňaženkové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4A. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Výhodou je i možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů či videí. - ochrana smartphonu z každé strany - obal obsahuje složky pro hotovost a jiné drobné předměty - vysoká odolnost při pádech - možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů - zabudované všechny potřebné porty bez nutnosti vyjímání z pouzdra (vsechnonamobil.cz)

FIXED TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A Global čiré

FIXED TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A Global čiré

Tenký ochranný kryt pro telefon Xiaomi Redmi 4A Global z TPU materiálu vyrobený na míru. (smarty.cz)

Kryt Nillkin Super Frosted, Xiaomi Redmi 4A, čierny

Kryt Nillkin Super Frosted, Xiaomi Redmi 4A, čierny

Ak hľadáte prostriedok, ktorý by vám dopomohol k zvýšeniu bezpečia vášho smartphone značky Xiao, môže pre vás tento kryt od spoločnosti Nillkin predstavovať ideálne riešenie. Výrobok poskytuje základné ochranné vlastnosti proti nárazom, škrabancom a nečistotám. Ide o dedikovaný kryt od spoločnosti Nillkin. Svojou povahou nijako nesťažuje prístup k ovládacím tlačidlám, konektorom a fotoaparátu, takže ho nemusíte z telefónu vôbec dávať dole. Kryt, určený pre smartphony čínske značky Xiao. Poskytuje základné ochranné vlastnosti. (rozbaleno.cz)

Odzu Glass Screen Protector 2pcs Xiaomi Redmi 4A (ODZGLSXR4A)

Odzu Glass Screen Protector 2pcs Xiaomi Redmi 4A  (ODZGLSXR4A)

Ochranné sklo tvrdost 9H, nezanechává bublinky, maximální průhlednost a citlivost, zaoblené hrany, tloušťka 0.3mm, 2ks v balení Už se nemusíte obávat poškození displeje vašeho telefonu. Ochranné sklo chrání displej před poškrábáním, odřením i prasknutím v důsledku pádu.Díky ochrannému sklu značky Odzu se už nadále nemusíte obávat poškození displeje vašeho telefonu Xiaomi Redmi 4A. Ochranné sklo displej chrání před poškrábáním, odřením i prasknutím v důsledku pádu telefonu. Sklo má zaoblené hrany, je zcela transparentní a při nalepení nezanechává bublinky na displeji, což určitě ocení každý uživatel. I přes svou tloušťku si pak displej zachovává maximální citlivost a přesnost při ovládání. V balení obdržíte 2 kusy tohoto ochranného skla.Klíčové vlastnosti Odzu Glass… (alza.cz)

Epico SILK MATT pro Xiaomi Redmi 4A - černý (24010101300001)

Epico SILK MATT  pro Xiaomi Redmi 4A - černý (24010101300001)

Kryt na mobil plastový, pružný, transparentní, materiál TPU Uvažujete o koupi telefonu Xiaomi Redmi 4A, nebo ho už vlastníte, a sháníte účinnou ochranu proti jeho poškození? Ochranný kryt Epico SILK MATT je tou pravou volbou. Byl vyroben speciálně pro Xiaomi Redmi 4A, na váš přístroj tak bude dokonale pasovat a zároveň budete mít stále perfektní přístup k ovládacím prvkům telefonu. Plastový kryt  Epico je vyroben z pružného a velice odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan). Tento materiál tak dokonale ochrání zadní část vašeho telefonu proti poškrábání či jinému poškození, třeba při pádech. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Epico SILK MATT pro Xiaomi Redmi 4AOdolná ochrana vašeho telefonu Xiaomi Redmi 4AKvalitní materiál TPUOchranný kryt… (alza.cz)

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A růžové

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A růžové

DUX flipový pouzdro Xiaomi Redmi 4A růžové Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému pouzdru DUX. Pouzdro je tvořeno kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže. Předejděte poškrábání, poškození a znečištění při každodenní manipulaci. Hodit se vám bude také praktický prostor na kreditní karty nebo peníze. Předností je možnost složit pouzdro do stojanu, což zajistí pohodlné prohlížení filmů a videí. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. - určený pro Xiaomi Redmi 4A - praktické složky pro kreditní karty a peníze - kombinace kvalitních materiálů - syntetické kůže a silikonové vaničky -… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A černý

METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A černý Elegantní silikonový obal určený pro telefon Xiaomi Redmi 4A. Obal se vyznačuje metalickým zpracováním po jeho krajích a dodá vašemu telefonu nový design. Je velmi lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Po nasazení ochrání telefon před škrábanci, odřeninami a všemi nečistotami. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy a tak je jako stvořený pro každodenní používání. elegantní design obal je lehký a flexibilní obsahuje všechny potřebné výřezy metalické zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý

FORCELL ART Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý

ART Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý Elegantní Knížková obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, která perfektně drží smartphone, čímž jej chrání před pády, škrábanci a nečistotami. Díky magnetickému uzavírání se nemusíte bát vypadnutí smartphonu na zem. Výhodou jsou složky ve vnitřní straně pro peníze či kreditní karty. Možnost i vytvoření stojanu pro sledování filmů. Samozřejmostí jsou všechny potřebné otvory pro příslušenství bez nutnosti vyjímání telefonu s obalu. Design obalu dotvářejí vygravírované vzory. elegantní peňaženkový design kombinace syntetické kůže a plastové vaničky magnetické uzavírání vysokokvalitní ochrana před každodenním opotřebením skrytě složky pro kreditní karty a peníze možnost vytvoření stojanu… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrcadlový silikonový o0bal Xiaomi Redmi 4A růžový

FORCELL Zrcadlový silikonový o0bal Xiaomi Redmi 4A růžový

Zrcadlový silikonový obal Xiaomi Redmi 4A růžový Ochranný zrcadlový obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Je flexibilní, příjemný na dotek a neklouže. Zrcadlový efekt mu dodává jedinečný a luxusní vzhled. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Je vyroben z kvalitního TPU materiálu Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami Je flexibilní a neklouže Rose-gold odstín Luxusní zrcadlový efekt Precizní výřezy na všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít