Xiaomi NYE5629TY Original Black pro Redmi 4A

Xiaomi pro Redmi 4A modrý

Xiaomi pro Redmi 4A modrý

Xiaomi Original TPU pouzdro Soft Case pro Xiaomi Redmi 4A, modrá Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na vaše 4-áčko! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Vlastnosti: • Vyrobeno na míru pro Xiaomi 4A • 100% obepnutí telefonu • Odkryté konektory pro připojení příslušenství • Jednoduchá aplikace (euronics.cz)

Xiaomi pro Redmi 4A průhledná

Xiaomi pro Redmi 4A průhledná

Ultratenká a naprosto průhledná ochranná fólie pro Xiaomi Redmi 4A je ideální řešení pro ty, kteří chtějí ochránit obrazovku svého zařízení před otisky a škrábanci. Jednoduše aplikovatelné bez ovlivnění jasu, rozlišení nebo sensibility displeje. Zaručená kompatibilita Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Huawei dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání. Vlastnosti produktu • Ochrana displeje před škrábanci a jiným mechanickým poškozením • Jednoduchá aplikace • Bez ovlivnění jasu, rozlišení nebo sensibility displeje (euronics.cz)

Xiaomi pro Redmi 4A (AMI611) průhledná

Xiaomi pro Redmi 4A (AMI611) průhledná

Ultratenká a naprosto průhledná ochranná fólie pro Xiaomi Redmi 4A je ideální řešení pro ty, kteří chtějí ochránit obrazovku svého zařízení před otisky a škrábanci. Jednoduše aplikovatelné bez ovlivnění jasu, rozlišení nebo sensibility displeje. Zaručená kompatibilita Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Huawei dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání. Vlastnosti produktu Ochrana displeje před škrábanci a jiným mechanickým poškozením Jednoduchá aplikace Bez ovlivnění jasu, rozlišení nebo sensibility displeje (kasa.cz)

Xiaomi Soft Case pro Redmi 4A černý

Xiaomi Soft Case pro Redmi 4A černý

Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na vaše 4-áčko! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční. Zaručená kompatibilita Originalita… (euronics.cz)

Xiaomi Redmi 4A Soft Case (NYE5629TY) černý

Xiaomi Redmi 4A Soft Case (NYE5629TY) černý

Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na vaše 4-áčko! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční. Zaručená kompatibilita Originalita… (kasa.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Redmi 3 / 3S / 3 Pro / Redmi 4A

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Redmi 3 / 3S / 3 Pro / Redmi 4A

Ochranné tvrzené sklo Redmi 3 / 3S / 3PRO / Redmi 4A Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Redmi 3 / 3S / 3PRO / Redmi 4A. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš displej. Ochranné sklo nijak neovlivňuje odezvu na dotyk a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Tvrdost 9H zaručuje, že se temperované sklo nepoškrábe od klíčů a ostatních předmětů. Jelikož ochranné sklo je silné pouze 0,33 mm, nepřidává telefonu zbytečnou tloušťku, ale zároveň ho chrání před pády a škrábanci. - sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Redmi 3 / 3S / 3PRO 1 bal. suchá a mokrá… (vsechnonamobil.cz)

Xiaomi pro Redmi 4X průhledný

Xiaomi pro Redmi 4X průhledný

Xiaomi TPU, průhledná Mějte svůj telefon dobře chráněný. Společnost Xiaomi vám pro smartphone Redmi 4X nabízí nádherné průhledné gelové silikonové pouzdro, které mu padne přesně na tělo. Pevně ho obklopí a poskytne potřebnou ochranu proti poškrábání, odření a jinému mechanickému poškození, například v důsledku pádu na zem. Váš mobil je chráněn ze všech stran i úhlů, dokonce i v rozích. Všechny důležité funkce a tlačítka jsou přitom stále dostupné. • silikonový ochranný zadní kryt • určeno pro Redmi 4X • ochrana ze všech stran a úhlů • dostupné konektory (euronics.cz)

Xiaomi pro Redmi 4X průhledná

Xiaomi pro Redmi 4X průhledná

Ultratenká a naprosto průhledná ochranná fólie pro Xiaomi Redmi 4X je ideální řešení pro ty, kteří chtějí ochránit obrazovku svého zařízení před otisky a škrábanci. Jednoduše aplikovatelné bez ovlivnění jasu, rozlišení nebo sensibility displeje. Zaručená kompatibilita Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Xiaomi dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání. Vlastnosti produktu • Ochrana displeje před škrábanci a jiným mechanickým poškozením • Jednoduchá aplikace • Bez ovlivnění jasu, rozlišení nebo sensibility displeje (euronics.cz)

Xiaomi Redmi 4A modrý

Xiaomi Redmi 4A modrý

Xiaomi Original TPU pouzdro Soft Case pro Xiaomi Redmi 4A, modrá Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na vaše 4-áčko! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Vlastnosti: Vyrobeno na míru pro Xiaomi 4A 100% obepnutí telefonu Odkryté konektory pro připojení příslušenství Jednoduchá aplikace (kasa.cz)

Xiaomi pro Redmi 4X (449539) modrý

Xiaomi pro Redmi 4X (449539) modrý

Xiaomi zadní kryt Hard case, modrá Smartphone Redmi 4X je přístroj, na který se můžete vždy spolehnout. Pořiďte mu ochranný zadní kryt, abyste se nemuseli strachovat, že se vám nešťastnou náhodou rozbije nebo poškrábe. Společnosti Xiaomi vytvořila kryt Hard case vyrobený z vysoce odolného polykarbonátu, který jednoduše nacvaknete na zadní stranu vašeho přístroje. Všechny konektory i fotoaparát zůstanou přístupné, přesto je však telefon chráněn proti nárazům ze všech stran. ochranný zadní kryt pro smartphone Redmi 4X materiál polykarbonát dostupné konektory vysoká ochrana (kasa.cz)

Xiaomi pro Redmi Note 5A průhledný

Xiaomi pro Redmi Note 5A průhledný

Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na váš Note 5A! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Vlastnosti: Vyrobeno na míru pro Redmi Note 5A 100% obepnutí telefonu Odkryté konektory pro připojení příslušenství Jednoduchá aplikace (kasa.cz)

Xiaomi TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A čiré

Xiaomi TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A čiré

Originální tenký ochranný kryt pro telefon Xiaomi Redmi 4A z TPU materiálu vyrobený na míru. (smarty.cz)

Xiaomi pro Redmi Note 5A černý

Xiaomi pro Redmi Note 5A černý

Xiaomi Original TPU pouzdro Soft Case pro Xiaomi Redmi Note 5A, černá Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na váš Note 5A! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Vlastnosti: • Vyrobeno na míru pro Redmi Note 5A • 100% obepnutí telefonu • Odkryté konektory pro připojení příslušenství • Jednoduchá aplikace (euronics.cz)

Xiaomi pro Redmi Note 5A průhledný

Xiaomi pro Redmi Note 5A průhledný

Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na váš Note 5A! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Vlastnosti: • Vyrobeno na míru pro Redmi Note 5A • 100% obepnutí telefonu • Odkryté konektory pro připojení příslušenství • Jednoduchá aplikace (euronics.cz)

Xiaomi TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A černé

Xiaomi TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A černé

Originální tenký ochranný kryt pro telefon Xiaomi Redmi 4A z TPU materiálu vyrobený na míru. (smarty.cz)

Xiaomi Soft Case pro Redmi 4X černý

Xiaomi Soft Case pro Redmi 4X černý

Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na vaše 4-xko! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční. Zaručená kompatibilita Originalita… (euronics.cz)

XIAOMI Ochranná fólie, (Redmi 4A), UBV4565TY

XIAOMI Ochranná fólie, (Redmi 4A), UBV4565TY

Ochranná fólie pro displej mobilního telefonu Xiaomi Redmi 4A. Xiaomi ochranná fólie Originální fólie Xiaomi spolehlivě ochraňuje displej telefonu proti škrábancům. Na telefonu perfektně sedí a její aplikace je velmi jednoduchá. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

OMBRE Xiaomi Redmi 4A modrý

OMBRE Xiaomi Redmi 4A modrý

OMBRE Xiaomi Redmi 4A modrý Originální silikonový kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Kryt je vyroben z tenkého silikonu s jedinečným duhovým designem. Kryt je odolný vůči pádům, škrábancům či nečistotám. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. Konektory pro příslušenství jsou plně přístupné. Díky použitému materiálu, je tento silikonový kryt velmi příjemný na dotek a neklouže. stylový duhový design ochrana ovládacích tlačítek odolný vůči pádům a každodenním opotřebením vyrobený z měkkého silikonu Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

Xiaomi pro Redmi Note 4 průhledná

Xiaomi pro Redmi Note 4 průhledná

Ultratenká a naprosto průhledná ochranná fólie pro Xiaomi Redmi Note 4 je ideální řešení pro ty, kteří chtějí ochránit obrazovku svého zařízení před otisky a škrábanci. Jednoduše aplikovatelné bez ovlivnění jasu, rozlišení nebo sensibility displeje. Zaručená kompatibilita Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Huawei dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání. Vlastnosti produktu • Ochrana displeje před škrábanci a jiným mechanickým poškozením • Jednoduchá aplikace • Bez ovlivnění jasu, rozlišení nebo sensibility displeje (euronics.cz)

Xiaomi pro Redmi Note 5A Prime černý

Xiaomi pro Redmi Note 5A Prime černý

Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na váš Note 5A Prime! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Vlastnosti: • Vyrobeno na míru pro Redmi Note 5A Prime • 100% obepnutí telefonu • Odkryté konektory pro připojení příslušenství • Snadný přístup ke čtečce otisků prstů • Jednoduchá aplikace (euronics.cz)

Xiaomi Hard Case pro Redmi 4X černý

Xiaomi Hard Case pro Redmi 4X černý

Kvalitní a odolný plastový kryt pro Xiaomi Redmi 4X, který vašemu zařízení poskytne perfektní ochranu. Povrch je příjemný na dotyk a poskytuje jistotu, že vám zařízení nevyklouzne z ruky. Váš telefon tedy bude chráněný ze všech stran. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční. Zaručená kompatibilita Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Xiaomi dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade… (euronics.cz)

Xiaomi pro Redmi Note 5A Prime černý

Xiaomi pro Redmi Note 5A Prime černý

Xiaomi Original Perforated case pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime Vlastnosti: • Elegantní černé barevné provedení. • Perfektně sedí na telefonu. • Snadné ovládání. • Přístup ke čtečce otisků prstů. (euronics.cz)

Xiaomi pro Redmi Note 5A Prime modrý

Xiaomi pro Redmi Note 5A Prime modrý

Xiaomi Original Perforated case pro Xiaomi Redmi Note 5A Prime Vlastnosti: • Elegantní černé barevné provedení. • Perfektně sedí na telefonu. • Snadné ovládání. • Přístup ke čtečce otisků prstů. (euronics.cz)

Xiaomi pro Redmi Note 5A Prime průhledný

Xiaomi pro Redmi Note 5A Prime průhledný

Pouzdro Soft Case ochrání bezpečně zadní stranu vašeho zařízení. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na váš Note 5A Prime! Toto pouzdro bude ideální volbou pokud máte strach o svoje mobilní zařízení. Pouzdro nezakrývá nabíjecí ani sluchátkový konektor, takže se k nim bezproblémově dostanete. Velkým plusem tohoto pouzdra je protiskluzové provedení, které navíc zajistí pohodlné držení telefonu v ruce. Vlastnosti: • Vyrobeno na míru pro Redmi Note 5A Prime • 100% obepnutí telefonu • Odkryté konektory pro připojení příslušenství • Snadný přístup ke čtečce otisků prstů • Jednoduchá aplikace (euronics.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A

Ochranné tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A (vsechnonamobil.cz)

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A červený

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A červený

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A červený Krásné peňaženkové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4A. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Výhodou je i možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů či videí. - ochrana smartphonu z každé strany - obal obsahuje složky pro hotovost a jiné drobné předměty - vysoká odolnost při pádech - možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů - zabudované všechny potřebné porty bez nutnosti vyjímání z pouzdra (vsechnonamobil.cz)

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A zlatý IPAKY BUMBLEBEE je série pryžových telefonních obalů s rámem PC. Obal je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - flexibilního TPU a pevného plastu. Obal nabízí vysokou ochranu před poškrábáním, kapkami a nečistotami. Obal perfektně sedne na mobil a díky protiskluzové struktuře se Vám nebude klouzat v ruce. Díky speciálnímu vyztužení zevnitř mají lepší tlumení nárazů a lépe odvádí teplo. Také má přesné výřezy pro všechny potřebné porty. Dopřejte Vašemu Xiaomi Redmi 4A tento stylový obal s jemným metalickým rámovým designem. vysoká ochrana před každodenním opotřebením vyrobený z kvalitního TPU a PC je protiskluzový a lépe tlumí nárazy přesné výřezy pro všechny porty s jemným metalickým rámem (vsechnonamobil.cz)

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný IPAKY BUMBLEBEE je série pryžových telefonních obalů s rámem PC. Obal je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - flexibilního TPU a pevného plastu. Obal nabízí vysokou ochranu před poškrábáním, kapkami a nečistotami. Obal perfektně sedne na mobil a díky protiskluzové struktuře se Vám nebude klouzat v ruce. Díky speciálnímu vyztužení zevnitř mají lepší tlumení nárazů a lépe odvádí teplo. Také má přesné výřezy pro všechny potřebné porty. Dopřejte Vašemu Xiaomi Redmi 4A tento stylový obal s jemným metalickým rámovým designem. vysoká ochrana před každodenním opotřebením vyrobený z kvalitního TPU a PC je protiskluzový a lépe tlumí nárazy přesné výřezy pro všechny porty s jemným metalickým rámem (vsechnonamobil.cz)

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

FANCY Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý Krásné peňaženkové pouzdro pro Xiaomi Redmi 4A. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Výhodou je i možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů či videí. - ochrana smartphonu z každé strany - obal obsahuje složky pro hotovost a jiné drobné předměty - vysoká odolnost při pádech - možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů - zabudované všechny potřebné porty bez nutnosti vyjímání z pouzdra Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější… (vsechnonamobil.cz)

FIXED pro Xiaomi Redmi 4A Global průhledný

FIXED pro Xiaomi Redmi 4A Global průhledný

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu Vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Matná zadní část pouzdra je vybavena protiskluzovou úpravou, boky jsou plně transparentní. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné doplnit pouzdro folií na displej. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na… (euronics.cz)

Litchi Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý

Litchi Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý

Litchi Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý Gumový ochraný obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Ochrání Váš smartphone před pády, škrábanci a nečistotami. Umožňuje snadný přístup ke všem ovládacím prvkům telefonu. Obal je snadno vyměnitelný a plně omyvatelný. Díky vzoru kůže, bude Váš telefon vypadat ještě zajímavější. Je tenký takže Vás nebude nijak omezovat v používání. Obal obsahuje výřezy pro všechny potřebné porty. Vyroben z kvalitní gumy spolehlivá ochrana před pády a škrábanci zadní strana tvoří imitace kůže výřezy pro všechny potřebné porty lehký a flexibilní Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit ochranné tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné.   (vsechnonamobil.cz)

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A šedý

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A šedý

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A šedý IPAKY BUMBLEBEE je série pryžových telefonních obalů s rámem PC. Obal je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - flexibilního TPU a pevného plastu. Obal nabízí vysokou ochranu před poškrábáním, kapkami a nečistotami. Obal perfektně sedne na mobil a díky protiskluzové struktuře se Vám nebude klouzat v ruce. Díky speciálnímu vyztužení zevnitř mají lepší tlumení nárazů a lépe odvádí teplo. Také má přesné výřezy pro všechny potřebné porty. Dopřejte Vašemu Xiaomi Redmi 4A tento stylový obal s jemným metalickým rámovým designem. vysoká ochrana před každodenním opotřebením vyrobený z kvalitního TPU a PC je protiskluzový a lépe tlumí nárazy přesné výřezy pro všechny porty s jemným metalickým rámem (vsechnonamobil.cz)

Xiaomi ochranné pouzdro pro Redmi 4X černé

Xiaomi ochranné pouzdro pro Redmi 4X černé

Originální zadní černý kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4X, který ochrání Váš telefon před případným pádem a poškrábáním. (smarty.cz)

FORCELL OMBRE Xiaomi Redmi 4A fialový

FORCELL OMBRE Xiaomi Redmi 4A fialový

OMBRE Xiaomi Redmi 4A fialový Originální silikonový kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Kryt je vyroben z tenkého silikonu s jedinečným duhovým designem. Kryt je odolný vůči pádům, škrábancům či nečistotám. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. Konektory pro příslušenství jsou plně přístupné. Díky použitému materiálu, je tento silikonový kryt velmi příjemný na dotek a neklouže. stylový duhový design ochrana ovládacích tlačítek odolný vůči pádům a každodenním opotřebením vyrobený z měkkého silikonu Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL BLOOM TPU kryt Xiaomi Redmi 4A zlatý

FORCELL BLOOM TPU kryt Xiaomi Redmi 4A zlatý

BLOOM TPU kryt Xiaomi Redmi 4A zlatý Ochranný kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Kryt je pružný, ultratenký s letním květinovým vzorem a metalickými boky, které dodají vašemu smartphonu nový vzhled. Kryt perfektně přilne k smartphonu a je vyroben z kvalitního TPU materiálu, který ochrání smartphone před poškozením, poškrábáním a nečistotami. Nijak neomezuje přístupnost ke konektorům a ovládacím prvkům telefonu, takže neovlivňuje plné využití všech jeho funkcí. kryt určený pro Xiaomi Redmi 4A ochrana před nepříznivými vlivy namodralostí design vyrobený z kvalitního TPU materiálu kryt je pružný, příjemný na dotek a ultra tenký (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A PICTURES

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A PICTURES

ART Silikonový obal Xiaomi Redmi Note 4A Ochranný obal s originální designem pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Xiaomi Redmi 4A - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A ORCHIDEA

FORCELL ART Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A ORCHIDEA

ART Silikonový obal Xiaomi Redmi Note 4A Ochranný obal s originální designem pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky použitému materiálu je obal flexibilní, příjemný na dotek a Vašemu telefonu nepřidává hodně na tloušťce. Zvednutá hrana navíc poskytuje ještě vyšší ochranu než obyčejné obaly. Obal zachovává velikost telefonu a neklouže. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. - Určený pro Xiaomi Redmi 4A - Kvalitní TPU materiál - Ochrana smartphonu před poškozením - Obal je tenký a příjemný na dotek - Zvednuté hrany pro ještě vyšší ochranu - Precizní výřezy ke všem potřebným konektorům (vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A černý Extra odolný kryt pro Xiaomi Redmi 4A, který dokonale ochrání Váš smartphone před pády, škrábanci a prachu. Díky kombinace kvalitní gumy a plastu poskytuje telefonu nekompromisní ochranu. Kryt je dostupný ve více barevných variantách a vy si tak můžete vybrat. Tvarování pro konkrétní model zase zaručuje, že určenému přístroji dokonale padne. Přesné výřezy zajistí zachování všech funkcionalit. Snadno se nasazuje a stejně jednoduše a rychle se dá také složit. - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A . Zároveň… (vsechnonamobil.cz)

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný

TOUGH Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A stříbrný Mimořádně odolný kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A, který ochrání Váš telefon za každých okolností. Je vyroben z kombinace plastu a gumy a díky tomu poskytuje Vašemu telefonu nekompromisní ochranu při pádech. Skvěle drží a maximálně kryje povrch telefonu. Samozřejmostí je zachování perfektního přístupu ke všem ovládacím tlačítkům a konektorům. Neváhejte a dodejte svou Xiaomi originalitu a ochranu zároveň. luxusní a originální vzor ochrana proti prachu a pádům kombinace gumy a plastu ochrana ovládacích tlačítek telefonu otvory na nabíjení a sluchátka nárazu vzdorný obal pro Xiaomi stylová ochrana pro Váš mobilní telefon Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

Epico SPRING BUTTERFLY pro Xiaomi Redmi 4A (24010102500002)

Epico SPRING BUTTERFLY pro Xiaomi Redmi 4A  (24010102500002)

Kryt na mobil plastový, pružný, transparentní, materiál TPU Uvažujete o koupi telefonu Xiaomi Redmi 4A, nebo ho už vlastníte, a sháníte účinnou ochranu proti jeho poškození? Ochranný kryt Epico SPRING BUTTERFLY je tou pravou volbou. Byl vyroben speciálně pro Xiaomi Redmi 4A, na váš přístroj tak bude dokonale pasovat a zároveň budete mít stále perfektní přístup k ovládacím prvkům telefonu. Plastový kryt  Epico je vyroben z pružného a velice odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan). Tento materiál tak dokonale ochrání zadní část vašeho telefonu proti poškrábání či jinému poškození, třeba při pádech. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Epico SPRING BUTTERFLY pro Xiaomi Redmi 4AOdolná ochrana vašeho telefonu Xiaomi Redmi 4AKvalitní… (alza.cz)

FIXED Opus pro Xiaomi Redmi 4A Global černé

FIXED Opus pro Xiaomi Redmi 4A Global černé

Elegantní pouzdro FIXED Opus typu kniha navržené přesně na míru vašeho telefonu. Zajistí maximální ochranu vašeho zařízení proti pádům, škrábancům a nečistotě. Přesto zůstává zachován přístup ke všem ovládacím prvkům a fotoaparátu, bez nutnosti vyndavat telefon z pouzdra. Odklápěcí přední strana má zavírání na magnet a plně chrání displej zařízení. Navíc má na vnitřní straně praktické kapsy na kreditní karty a bankovky. Chraňte svůj chytrý telefon Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k… (euronics.cz)

CELLY Gelskin TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A čiré

CELLY Gelskin TPU pouzdro Xiaomi Redmi 4A čiré

Pouzdro CELLY GELSKIN je vynikající ochranou pro Xiaomi Redmi 4A. Je vyrobeno z tenkého materiálu a přesně padne na záda a boky daného telefonu. (smarty.cz)

NILLKIN Kryt Super Frosted (Xiaomi Redmi 4A), č

NILLKIN Kryt Super Frosted (Xiaomi Redmi 4A), č

Hledáte-li prostředek, který by vám dopomohl ke zvýšení bezpečí vašeho smartphone značky Xiaomi, může pro vás tento kryt od společnosti Nillkin představovat ideální řešení. Výrobek poskytuje základní ochranné vlastnosti proti nárazům, škrábancům a nečistotám. Jedná se o dedikovaný kryt od společnosti Nillkin. Svou povahou nikterak neztěžuje přístup k ovládacím tlačítkům, konektorům a fotoaparátu, takže jej nemusíte z telefonu vůbec sundávat. Kryt, určený pro smartphony čínské značky Xiaomi. Poskytuje základní ochranné vlastnosti. VLASTNOSTI: Elegantní ochranný kryt Smart oknénko Základní ochrana proti nárazům, škrábancům a nečistotě Přístup ke všem funkčním prvkům plně zachován. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý

MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A modrý Hledáte spolehlivou ochranu pro svůj mobilní telefon Xiaomi Redmi 4A? Praktické a elegantní pouzdro MAGNET typu kniha zajistí maximální bezpečí. Díky kvalitní PU kůži telefon spolehlivě ochrání před pádem, poškrábání a různým nečistotám, a to bez negativního vlivu na funkčnost, protože budete mít stále přístup ke všem ovládacím prvkům a slotem. Podstatná je také plastová vanička, která drží smartphone a zabraňuje poškození displeje. Hodit se vám může také prostor pro kreditní karty a peníze. Navíc obal můžete složit a využít jako stojan pro sledování filmů. elegantní flipových design možnost vytvoření stojanu pro shlédnutí vyrobený z PU kůže a plastové vaničky složky pro hotovost či karty dostupné všechny potřebné sloty (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A modrý

FORCELL FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A modrý

FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A modrý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A černý

FLEXI TPU Kryt Xiaomi Redmi 4A černý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A šedé

FORCELL DUX flipové pouzdro Xiaomi Redmi 4A šedé

DUX flipový pouzdro Xiaomi Redmi 4A šedé Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému pouzdru DUX. Pouzdro je tvořeno kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže. Předejděte poškrábání, poškození a znečištění při každodenní manipulaci. Hodit se vám bude také praktický prostor na kreditní karty nebo peníze. Předností je možnost složit pouzdro do stojanu, což zajistí pohodlné prohlížení filmů a videí. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. - určený pro Xiaomi Redmi 4A - praktické složky pro kreditní karty a peníze - kombinace kvalitních materiálů - syntetické kůže a silikonové vaničky -… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FIBER Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL FIBER Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý

FIBER Ochranný obal Xiaomi Redmi 4A černý Ochraňte zadní stranu svého smartphonu Xiaomi Redmi 4A proti poškrábání tímto originálním zadním krytem černé barvy. Kryt poskytuje i částečnou ochranu proti pádu. Kryt je velmi jednoduchý a dokonale sedne na telefon takže nejsou nijak omezeny ovládací prvky, konektory ani fotoaparát a nijak nenarušuje vzhled telefonu. Pro maximální možnou odolnost je kryt vyroben z kvalitního TPU, který je snadno omyvatelný a příjemný na dotek. -jedoduchý karbonový design -vyroben z TPU materiálu - protiskluzový a nezachytává otisky prstů - chrání před poškozením -určeno pro Xiaomi Redmi 4A (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý

MAGNET Peňaženkový obal Xiaomi Redmi 4A černý Hledáte spolehlivou ochranu pro svůj mobilní telefon Xiaomi Redmi 4A? Praktické a elegantní pouzdro MAGNET typu kniha zajistí maximální bezpečí. Díky kvalitní PU kůži telefon spolehlivě ochrání před pádem, poškrábání a různým nečistotám, a to bez negativního vlivu na funkčnost, protože budete mít stále přístup ke všem ovládacím prvkům a slotem. Podstatná je také plastová vanička, která drží smartphone a zabraňuje poškození displeje. Hodit se vám může také prostor pro kreditní karty a peníze. Navíc obal můžete složit a využít jako stojan pro sledování filmů. elegantní flipových design možnost vytvoření stojanu pro shlédnutí vyrobený z PU kůže a plastové vaničky složky pro hotovost či karty dostupné všechny potřebné sloty (vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A modrý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A modrý

STAND Extra odolný obal Xiaomi Redmi 4A modrý Hybridní obal pro Xiaomi Redmi 4A, který dokonale ochrání Váš smartphone před pády, škrábanci a prachu. Díky kombinace kvalitní gumy a plastu poskytuje telefonu nekompromisní ochranu. Pouzdro je dostupné ve více barevných variantách a vy si tak můžete vybrat. Tvarování pro konkrétní model zase zaručuje, že určenému přístroji dokonale padne. Přesné výřezy zajistí zachování všech funkcionalit. Snadno se nasazuje a stejně jednoduše a rychle se dá také složit. - nekompromisní ochrana telefonu - s obalem předejdete jakýmkoli škrábancům, či odřeninám - kombinace materiálů (plast a guma) - obal obsahuje stojan - výřezy pro všechny konektory a fotoaparát Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A . Zároveň… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

FORCELL METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý

METALLIC Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A zlatý Elegantní silikonový obal určený pro telefon Xiaomi Redmi 4A. Obal se vyznačuje metalickým zpracováním po jeho krajích a dodá vašemu telefonu nový design. Je velmi lehký, flexibilní a příjemný na dotek. Po nasazení ochrání telefon před škrábanci, odřeninami a všemi nečistotami. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy a tak je jako stvořený pro každodenní používání. elegantní design obal je lehký a flexibilní obsahuje všechny potřebné výřezy metalické zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrcadlový silikonový o0bal Xiaomi Redmi 4A černý

FORCELL Zrcadlový silikonový o0bal Xiaomi Redmi 4A černý

Zrcadlový silikonový obal Xiaomi Redmi 4A černý Ochranný zrcadlový obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Je flexibilní, příjemný na dotek a neklouže. Zrcadlový efekt mu dodává jedinečný a luxusní vzhled. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Redmi 4A Je vyroben z kvalitního TPU materiálu Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami Je flexibilní a neklouže Rose-gold odstín Luxusní zrcadlový efekt Precizní výřezy na všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A průhledný

FORCELL Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A průhledný

Silikonový obal Xiaomi Redmi 4A průhledný Jednoduchý silikonový obal pro Váš Xiaomi Redmi 4A. Obal chrání Váš smartphone před odřeninami a pády aa protože je jen 0,33mm hrubý, nepůsobí rušivým dojmem. Kvalitní silikon zaručuje, že smartphone se pohodlně drží v ruce a neklouže. Výřezy pro fotoaparát, nabíječku a všechny ostatní konektory jsou samozřejmostí. jednoduchý průhledný design kvalitní ochrana smartphonu neklouže obal je příjemný na dotek výřezy na všechny potřebné konektory Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi 4A . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A růžový

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A růžový

IPAKY BUMBLEBEE obal Xiaomi Redmi 4A růžový IPAKY BUMBLEBEE je série pryžových telefonních obalů s rámem PC. Obal je vyroben z vysoce kvalitních materiálů - flexibilního TPU a pevného plastu. Obal nabízí vysokou ochranu před poškrábáním, kapkami a nečistotami. Obal perfektně sedne na mobil a díky protiskluzové struktuře se Vám nebude klouzat v ruce. Díky speciálnímu vyztužení zevnitř mají lepší tlumení nárazů a lépe odvádí teplo. Také má přesné výřezy pro všechny potřebné porty. Dopřejte Vašemu Xiaomi Redmi 4A tento stylový obal s jemným metalickým rámovým designem. vysoká ochrana před každodenním opotřebením vyrobený z kvalitního TPU a PC je protiskluzový a lépe tlumí nárazy přesné výřezy pro všechny porty s jemným metalickým rámem (vsechnonamobil.cz)

MATTE TPU obal Xiaomi Redmi 4A černý

MATTE TPU obal Xiaomi Redmi 4A černý

MATTE TPU obal Xiaomi Redmi 4A černý Kvalitní silikonový kryt pro Váš Xiaomi Redmi 4A poskytuje vynikající ochranu proti pádům, škrábancům a každodenním používáním. Kryt je vyroben z tenkého silikonu přesně na míru, takže zachová původní tloušťku Vašemu smartphonu. Kryt nezakrývá žádné důležité konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu. Kryt je protiskluzový a navržen pro pohodlné držení telefonu v ruce. Poskytuje snadný přístup ke všem funkcím včetně nabíjení nebo připojení sluchátek k telefonu bez nutnosti vyjímání ho z pouzdra. výhodou je ultra tenkost pouzdra flexibilní silikonové pouzdro, které dokonale lemuje tvar smartphonu ochrana proti škrábancům, odřeninám i otřesům možnost nabíjet telefon i připojit sluchátka bez nutnosti vyjímání telefonu z pouzdra obal je protiskluzový… (vsechnonamobil.cz)

Epico Glass pro Xiaomi Redmi 4A (24012151000001)

Epico Glass pro Xiaomi Redmi 4A (24012151000001)

Ochranné sklo tvrdost 9H, 100% průhlednost, Anticrack, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii! Ochranné sklo Epico Glass poskytuje tu nejlepší možnou ochranu před prasknutím a poškrábáním displeje vašeho Xiaomi Redmi 4A. Sklo je vícevrstvé a vyrábí se z kvalitního temperovaného skla, které patří mezi ty nejpevnější na trhu. Samotná aplikace je uživatelsky přívětivá a bez nejmenších potíží ji zvládne kdokoliv. VypnutoVynechat z LightBoxuPerfektní ochrana pro váš Xiaomi Redmi 4AMáte obavy, že byste si mohli poškodit displej vašeho mobilního telefonu Xiaomi Redmi 4A? Pro tyto případe je zde ochranné tvrzené sklo EPICO GLASS. To zaručeně ochrání váš telefon před nežádoucím poškrábáním a… (alza.cz)

Smarty 2D tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A

Smarty 2D tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4A

Odolné Smarty tvrzené sklo pro telefon Xiaomi Redmi 4A, které dokonale chrání displej telefonu. (smarty.cz)

Smarty flip pouzdro Xiaomi Redmi 4A černé

Smarty flip pouzdro Xiaomi Redmi 4A černé

Flipové pouzdro typu kniha s gelovou vaničkou pro telefon Xiaomi Redmi 4A v elegantní Eko kůži s magnetickým zavíráním, funkcí stojánku, přihrádkami na kreditky a poutkem na zápěstí. (smarty.cz)

FIXED pro Xiaomi Redmi 4A čirý (FIXTCC-176)

FIXED pro Xiaomi Redmi 4A čirý (FIXTCC-176)

Kryt na mobil vyrobeno z netoxického TPU, jemná a ultra tenká gelová struktura, čirý, protiskluzový, snadná aplikace Chcete ochránit váš telefon a zároveň nezměnit jeho originální vzhled? Pak je tento zadní kryt FIXED pro Xiaomi Redmi 4A tou správnou volbou. Je vyrobený z čirého netoxického TPU materiálu, jehož jemná a ultra tenká gelová struktura vytváří protiskluzový povrch. Dokonalý tvar na míru telefonu s místy pro nabíjecí a sluchátkové konektory pak zajišťuje maximální pohodlí a ochranu proti pádům, špíně a prachu. Klíčové vlastnosti krytu FIXED pro Xiaomi Redmi 4AVyrobený z čirého… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít