Xiaomi mi router 3c bily

Xiaomi Mi Router 4A Gigabit - rozbaleno

Xiaomi Mi Router 4A Gigabit - rozbaleno

Bezdrátový router, který vybaví rychlým internetem celou vaši domácnost a umožňuje filtrovat nebezpečný obsah. Xiaomi Mi Router 4A Gigabit podporuje standard 802.11ac, pracuje na pásmech 2,4 GHz i 5 GHz a nabízí vám přenosovou rychlost až 1167 Mbps. Obsahuje integrovaný zesilovač signálu, který vám zajistí optimální pokrytí, sám opravuje chyby a disponuje 1 portem WAN a 2 porty LAN. (mall.cz)

Xiaomi router 4a gigabit

Xiaomi router 4a gigabit

1x Gigabitový WAN port + 2x Gigabitové LAN porty, snadno splňují požadavky širokopásmového připojení 100M a vyšší. 2-jádrový procesor, hlavní frekvence 880 MHz, rychlý přístup k internetu a plynulé surfování po internetu1167MHz dual-band.OBECNÉAudio vstup: AnoAudio výstup: AnoEthernet: AnoWi-Fi: AnoDetekce pohybu: AnoFPS (počet snímků za s): 25fpsHmotnost: 340gNapájení: 5V/2ANoční vize: AnoNotifikace: AnoRozlišení: 1920x1080Maximální horizontální otočení: 350°Maximální vertikální otočení: 90°Pozorovací úhel: 70°Rozměry zařízení, ŠxVxH: 91 x90 x121 mmCMOS snímač: AnoTlačítka: RESETMožnosti uložení videa: Micro SD (max. 128GB) (fonetip.cz)

Xiaomi Router 4A Gigabit (473618)

Xiaomi Router 4A Gigabit (473618)

WiFi router s podporou frekvencí 2.4GHz a 5GHz, 1x gigabitový WAN port, 2xgigabitový LAN port, 2-jádrový procesor s frekvencí 880MHz, integrovaný zesilovač signálu, 128 MB ROM, inteligentní algoritmus opravy chyb, možnost spravovat přístup k nebezpečnému a nevhodnému obsahu, maximální přensová rychlost až 1167 Mbps, vhodný pro domácí použití WiFi zařízení pro vaši domácnost, Xiaomi Router 4A Gigabit vám perfektně poslouží k šíření bezdrátového internetu. Jeho pracovním standardem je 802,11a (5GHz), 802,11b (2,4GHz) a 802,11g (2,4GHz), vysílání je typu Dual-band, tedy dvoupásmové. Pro lepší příjem má k dispozici 4 externí antény. Rychlost připojení dosahuje až 1167 Mb/s a propojíte-li zařízení kabelem s LAN portem, tak až 1 Gbit. Proč se rozhodnout pro WiFi router Xiaomi Router 4A… (alza.cz)

FORCELL FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro čierny

FORCELL FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro čierny

FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro čiernyGumený ochranný obal ako dokonalá ochrana pre Váš Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a je obohatený o jemnú a elegantnú karbónoú štruktúru a tak je vhodný nielen pre pánov ale aj dámy. Svojím spracovaním zaručuje dokonalú ochranu pred poškodením a vďaka jemným materiálom chráni Váš smartfón pri každodennom používaní. Obal je veľmi ľahký a vďaka jeho kvalitnému materiálu sa aj v teplých mesiacoh nešmýka v ruke a tak je vhodný… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro červený

FORCELL FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro červený

FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro červenýGumený ochranný obal ako dokonalá ochrana pre Váš Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a je obohatený o jemnú a elegantnú karbónoú štruktúru a tak je vhodný nielen pre pánov ale aj dámy. Svojím spracovaním zaručuje dokonalú ochranu pred poškodením a vďaka jemným materiálom chráni Váš smartfón pri každodennom používaní. Obal je veľmi ľahký a vďaka jeho kvalitnému materiálu sa aj v teplých mesiacoh nešmýka v ruke a tak je vhodn… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro modrý

FORCELL FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro modrý

FLEXI TPU Obal Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro modrýGumený ochranný obal ako dokonalá ochrana pre Váš Xiaomi Mi 10 / Xiaomi Mi 10 Pro. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a je obohatený o jemnú a elegantnú karbónoú štruktúru a tak je vhodný nielen pre pánov ale aj dámy. Svojím spracovaním zaručuje dokonalú ochranu pred poškodením a vďaka jemným materiálom chráni Váš smartfón pri každodennom používaní. Obal je veľmi ľahký a vďaka jeho kvalitnému materiálu sa aj v teplých mesiacoh nešmýka v ruke a tak je vhodn… (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE Xiaomi Mi A2 / Mi 6X průhledný

NILLKIN NATURE Xiaomi Mi A2 / Mi 6X průhledný

NILLKIN NATURE Xiaomi Mi A2 / Mi 6X průhledný Ultratenký kryt vyrobený společností NILLKIN pro Váš Xiaomi Mi A2 / Mi 6X. Kryt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky průhlednému designu zachováte původní vzhled Vašeho Xiaomi. Výhoda je také ochrana ovládacích tlačítek. Možnost využívat všechny potřebné porty bez nutnosti vyjímání z obalu. ochrana ovládacích tlačítek vyrobený z přední značky NILLKIN ultratenký a lehký příjemný na dotek a protiskluzový jednoduchý průhledný design dostupné všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN NATURE Xiaomi Mi A2 / Mi 6X šedý

NILLKIN NATURE Xiaomi Mi A2 / Mi 6X šedý

NILLKIN NATURE Xiaomi Mi A2 / Mi 6X šedý Ultratenký kryt vyrobený společností NILLKIN pro Váš Xiaomi Mi A2 / Mi 6X. Kryt je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky průhlednému designu zachováte původní vzhled Vašeho Xiaomi. Výhoda je také ochrana ovládacích tlačítek. Možnost využívat všechny potřebné porty bez nutnosti vyjímání z obalu. ochrana ovládacích tlačítek vyrobený z přední značky NILLKIN ultratenký a lehký příjemný na dotek a protiskluzový jednoduchý průhledný design dostupné všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

Symfony Tvrzené sklo s rámečkem pro Xiaomi Mi 9T a Xiaomi Mi 9T Pro

Symfony Tvrzené sklo s rámečkem pro Xiaomi Mi 9T a Xiaomi Mi 9T Pro

Symfony Tvrzené sklo s rámečkem pro Xiaomi Mi 9T a Xiaomi Mi 9T Pro. (mall.cz)

Symfony Tvrzené sklo s rámečkem pro Xiaomi Mi 9 a Xiaomi Mi 9 lite

Symfony Tvrzené sklo s rámečkem pro Xiaomi Mi 9 a Xiaomi Mi 9 lite

Symfony Tvrzené sklo s rámečkem pro Xiaomi Mi 9 a Xiaomi Mi 9 lite. (mall.cz)

eses Náramek graffiti pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 …

eses Náramek graffiti pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 (1530000924)

Náhradní řemínek graffiti pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 1530000924 od značky eses vás potěší svým barevným a veselým vzhledem. Díky kvalitnímu materiálu se příjemně nosí na ruce při každodenním sportu. . (mall.cz)

eses Náramek tlapky pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4,…

eses Náramek tlapky pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4, 1530000998

Silikonový pásek pro Xiaomi Mi Band 3 a 4 značky Eses se vzorem tlapek si oblíbí nejen milovníci psů. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 / 4 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z odolného silikonu, který poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

eses Náramek tyrkysový pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4,…

eses Náramek tyrkysový pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4, 1530000955

Silikonový pásek pro Xiaomi Mi Band 3 a 4 značky Eses v tyrkysové barvě je vhodný pro každou příležitost. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 / 4 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z odolného silikonu, který poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

eses Náramek fialový pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4,…

eses Náramek fialový pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4, 1530000916

Silikonový pásek pro Xiaomi Mi Band 3 a 4 značky Eses ve fialové barvě je vhodný pro každou příležitost. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 / 4 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z odolného silikonu, který poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

FORCELL Silikonový průhledný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2

FORCELL Silikonový průhledný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2

Silikonový průhledný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 Jednoduchý průhledný obal pro Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Tento elegantní obal je jako stvořený pro každodenní použití, protože nepřidává hodně na tloušťce, ale chrání Váš telefon před poškozením. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíječku a ostatní konektory. - obal zanechá telefonu původní design - je velmi lehký a flexibilní - obal je příjemný na dotek - díky použitému materiálu neklouže v ruce - ideální pro k a ždodenné použití     (vsechnonamobil.cz)

Goospery pouzdro pro Xiaomi Mi A1 / Mi 5X transparentní

Goospery pouzdro pro Xiaomi Mi A1 / Mi 5X transparentní

Ochranné termoplastové pouzdro Goospery pro mobilní telefon Xiaomi Mi A1/Mi 5X (transparentní bílé). (mall.cz)

Goospery pouzdro pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X transparentní

Goospery pouzdro pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X transparentní

Ochranné termoplastové pouzdro Goospery pro mobilní telefon Xiaomi Mi A2 / Mi 6X (transparentní). (mall.cz)

eses Milánský tah černý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4,…

eses Milánský tah černý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4, 1530001005

Elegantní pásek pro Xiaomi Mi Band 3 a 4 značky Eses v černé barvě je vhodný pro každou příležitost. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 / 4 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z odolného silikonu, který poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

eses Náramek vzorovaný černý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 …

eses Náramek vzorovaný černý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 (1530000934)

Náramek vzorovaný černý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 1530000934 od značky eses je vyroben z měkkého, odolného a velmi pohodlného materiálu. Jeho univerzální černá barva je ozvláštněna stylovým vzorem. (mall.cz)

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

Fitness náramek disponující vysokým uživatelským komfortem a cenovou dostupností. Nabízí příjemný kaučukový řemínek se sofistikovaným upínáním, dotykový PMOLED displej s úhlopříčkou 0,78 '' a zvýšeným jasem, IP67 vodotěsnou konstrukci, vodotěsnost 5 AMT, díky níž náramek zvládne ponor do hloubky 50 m, krokoměr, monitoring spánkového cyklu, snímání srdečního tepu, možnost komunikace s telefonem, nebo zvýšenou kapacitu baterie 110mAh s dobou provozu více než 20 dní v pohotovostním režimu. Konstrukce je zhotovena z termoplastických elastomerů. Je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Náramek lze propojovat s inteligentním telefonem prostřednictvím Bluetooth. Barva: Black, Rozměry: 3,2 x 1,8 x 1,2 cm, Hmotnost: 17 g (muziker.cz)

Xiaomi Mi Vacuum Flask

Xiaomi Mi Vacuum Flask

Termoska o objemu 500 ml je vyrobena z nerezové oceli 316L a sestává z 18% chrómu, 10% niklu, 2% molybdenu a železa. Vysoký obsah niklu zaručuje odolnost vůči kyselinám a korozi. Vnitřní zrcadlová stěna odráží tepelné záření a vakuová izolační vrstva blokuje vedení tepla díky čemuž termoska lépe udržuje teplo. Můžete si vychutnávat svůj nápoj teplý ale i studený až po dobu 12 hodin. (muziker.cz)

Xiaomi Mi Car Charger

Xiaomi Mi Car Charger

Praktická cestovní nabíječka do auta je vhodná pro všechny typy chytrých telefonů či tabletů. K dispozici nabízí dva USB výstupy a možnost současného nabíjení dvou zařízení. Nabíjecí proud dosahuje 2,4 A. (muziker.cz)

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 červený

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 červený

360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 červený Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu s matným povrchem čím je příjemný na dotek a je protiskluzový. Ochranný kryt neblokuje žádné vstupy pro kabely či konektory. Snadno se nasazuje i sundává. Předností je i ochrana ovládacích tlačítek. vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2 vyrobený z kvalitního plastu ochrana ovládacích tlačítek jemný matný protiskluzový povrch (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 modrý

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 modrý

360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 modrý Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu s matným povrchem čím je příjemný na dotek a je protiskluzový. Ochranný kryt neblokuje žádné vstupy pro kabely či konektory. Snadno se nasazuje i sundává. Předností je i ochrana ovládacích tlačítek. vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2 vyrobený z kvalitního plastu ochrana ovládacích tlačítek jemný matný protiskluzový povrch (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Xiaomi Mi 6X / Mi A2 černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Xiaomi Mi 6X / Mi A2 černé

3D Tvrzené sklo Xiaomi Mi 6X / Mi A2 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Xiaomi Mi 6X / Mi A2 je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Xiaomi Mi 6X / Mi A2 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 zlatý

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 zlatý

360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 zlatý Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu s matným povrchem čím je příjemný na dotek a je protiskluzový. Ochranný kryt neblokuje žádné vstupy pro kabely či konektory. Snadno se nasazuje i sundává. Předností je i ochrana ovládacích tlačítek. vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2 vyrobený z kvalitního plastu ochrana ovládacích tlačítek jemný matný protiskluzový povrch (vsechnonamobil.cz)

FORCELL PATTERN TPU kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý

FORCELL PATTERN TPU kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý

PATTERN TPU kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý Ochranný flexibilní kryt s texturou kůže pro Váš Xiaomi Mi A2 / Mi 6X. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního TPU materiálu, a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Pro ještě vyšší ochranu má kryt vlastní tlačítka. Je příjemný na dotek, lehký, a obsahuje výřezy na všechny potřebné konektory a porty. Moderní provedení dodá Vašemu smartphonu nový design. - Určený pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X - Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami - Vysoce kvalitní TPU materiál - Textura kůže - Kryt má vlastní tlačítka (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Xiaomi Mi 6X / Mi A2

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Xiaomi Mi 6X / Mi A2

Tvrzené ochranné sklo Xiaomi Mi 6X / Mi A2 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Z důvodu zaoblení přední strany telefonu, sklo neporkýva celou plochu displeje, po okjrai se může objevit vzduchová bublina.   - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm … (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU obal Xiaomi Mi 5X / Mi A1 černý

FORCELL FLEXI TPU obal Xiaomi Mi 5X / Mi A1 černý

FLEXI TPU obal Xiaomi Mi 5X / Mi A1 černý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš Xiaomi Mi 5X / Mi A1. Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Mi 5X / Mi A1 Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 červený

FORCELL MSVII Ultratenký obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 červený

MSVII Ultratenký obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 černý Mimořádně tenký kryt pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního polykarbonátu, který poskytuje úžasnou ochranu před poškrábáním, poškozením, nečistotami a jinými nebezpečími při každodenním používání. Dopřejte svému smartphonu jedinečný obal s matnou texturou, na níž se nezachycují otisky prstů. Kryt je lehký a ultratenký, díky čemuž nepřidává hodně na tloušťce a ma zvýšené okraje pro ještě vyšší ochranu obrazovky a fotoaparátu. - Určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2 - Ultratenký obal nepřidává na tloušťce - Nejtenčí plastový kryt - Ochrana před poškozením při každodenní manipulaci - nezachycuje otisky prstů (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 modrý

FORCELL MSVII Ultratenký obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 modrý

MSVII Ultratenký obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 modrý Mimořádně tenký kryt pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního polykarbonátu, který poskytuje úžasnou ochranu před poškrábáním, poškozením, nečistotami a jinými nebezpečími při každodenním používání. Dopřejte svému smartphonu jedinečný obal s matnou texturou, na níž se nezachycují otisky prstů. Kryt je lehký a ultratenký, díky čemuž nepřidává hodně na tloušťce a ma zvýšené okraje pro ještě vyšší ochranu obrazovky a fotoaparátu. - Určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2 - Ultratenký obal nepřidává na tloušťce - Nejtenčí plastový kryt - Ochrana před poškozením při každodenní manipulaci - nezachycuje otisky prstů (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 růžový

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 růžový

360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 růžový Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu s matným povrchem čím je příjemný na dotek a je protiskluzový. Ochranný kryt neblokuje žádné vstupy pro kabely či konektory. Snadno se nasazuje i sundává. Předností je i ochrana ovládacích tlačítek. vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2 vyrobený z kvalitního plastu ochrana ovládacích tlačítek jemný matný protiskluzový povrch (vsechnonamobil.cz)

Lenuo Leather na Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro, modré

Lenuo Leather na Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro, modré

Pouzdro na mobilní telefon flipové, vyrobeno z kvalitní PU kůže, zavírání na magnet, elegantní ochrana vašeho mobilního telefonu Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje poctivou ochranu proti odření, poškrábání či jinému vnějšímu poškození. Sportovní vzhled uspěje i v náročnějších podmínkách. Umělá kůže dodává pouzdru Lenuo Leather na Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro, modré navíc k odolnosti i příjemnou eleganci. Nezbytné jsou otvory odpovídající důležitým ovládacím prvkům telefonu, které dovolují plnohodnotné používání. Hodící se drobností je prostor pro platební kartu. Pouzdru na mobil LENUO přidal výrobce také stojánek, se kterým můžete zařízení při sledování obsahu pohodlně podepřít. Klíčové znaky flipového pouzdra na mobil Lenuo Leather na Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro, modré Odklápěcí… (alza.cz)

Lenuo Leather na Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro, šedé

Lenuo Leather na Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro, šedé

Pouzdro na mobilní telefon flipové, vyrobeno z kvalitní PU kůže, zavírání na magnet, elegantní ochrana vašeho mobilního telefonu Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon zabezpečuje řádnou ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Sportovní styl designu obstojí i v náročnějších venkovních podmínkách. Umělá kůže přidává pouzdru Lenuo Leather na Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro, šedé krom praktické odolnosti i elegantní vzhled. Zcela potřebné jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Vynalézavou maličkostí je přihrádka vhodná pro platební kartou. Pouzdru na mobilní telefon LENUO dal výrobce též stojánek, který zvyšuje pohodlí třeba při sledování videí nebo filmu. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Lenuo Transparent pro Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro (470666)

Lenuo Transparent pro Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro (470666)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro, tpu, měkký, pogumovaný povrch Ochraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu Lenuo Transparent pro Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním jistotou odolnosti. Favoritem mezi materiály pro výrobu tohoto krytu je TPU. Materiál je na dotek příjemný a neklouže v ruce. TPU je známé svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Samozřejmostí je, že kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačítkům nezbytným pro klidné užívání telefonu. Ochranný kryt je pružný a proto je jeho nandání velmi snadné. Pogumovaný povrch zabrání vyklouznutí z rukou. Nejdůležitější vlastnosti obalu na mobil Lenuo Transparent pro Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro Praktická ochrana telefonu… (alza.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Černá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Fialová

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Žlutá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Červená

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Modrá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Bílá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

eses Milánský tah stříbrný pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 …

eses Milánský tah stříbrný pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 (velikost L), 1530001007

Elegantní pásek pro Xiaomi Mi Band 3 a 4 značky Eses v stříbrné barvě je vhodný pro každou příležitost. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 / 4 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z odolného silikonu, který poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 černý (červený)

FORCELL 360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 černý (červený)

360 ° Ochraný obal Xiaomi Mi 6X / Mi A2 černý (červený) Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu s matným povrchem čím je příjemný na dotek a je protiskluzový. Ochranný kryt neblokuje žádné vstupy pro kabely či konektory. Snadno se nasazuje i sundává. Předností je i ochrana ovládacích tlačítek. vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu určený pro Váš Xiaomi Mi 6X / Mi A2 vyrobený z kvalitního plastu ochrana ovládacích tlačítek jemný matný protiskluzový povrch (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X modrý

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X modrý

FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X modrý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš Xiaomi Mi A2 / Mi 6X. Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X červený

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X červený

FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X červený Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš Xiaomi Mi A2 / Mi 6X. Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý

FLEXI TPU Ochranný kryt Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš Xiaomi Mi A2 / Mi 6X. Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MSVII Tempered GLASS obal Xiaomi Mi A2 / Mi 6X bílý

FORCELL MSVII Tempered GLASS obal Xiaomi Mi A2 / Mi 6X bílý

MSVII Tempered GLASS obal Xiaomi Mi A2 / Mi 6X bílý Ochranný kryt MSVII Tempered GLASS pro Váš Xiaomi Mi A2 / Mi 6X, který si zamilujete na první pohled. Kryt nabízí vynikající ochranu před poškozením a je příjemný na dotek. Tenký a lehký kryt s jedinečným designem a tvrzeným sklem na zadní straně, které dodá Vašemu smartphonu ochranu a jedinečný design. Díky měkkému TPU rámu je Váš smartphone chráněni při každodenní manipulaci. Kryt chrání i ovládací tlačítka a jsou v něm dostupné všechny potřebné porty pro příslušenství. - jedinečný design   tvrzeného skla na zadní straně -určený pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X - vysokokvalitní ochrana před poškozením -ochrana ovládacích tlačítek -vyroben z kvalitního TPU a tvrzeného skla (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MSVII Tempered GLASS obal Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý

FORCELL MSVII Tempered GLASS obal Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý

MSVII Tempered GLASS obal Xiaomi Mi A2 / Mi 6X černý Ochranný kryt MSVII Tempered GLASS pro Váš Xiaomi Mi A2 / Mi 6X, který si zamilujete na první pohled. Kryt nabízí vynikající ochranu před poškozením a je příjemný na dotek. Tenký a lehký kryt s jedinečným designem a tvrzeným sklem na zadní straně, které dodá Vašemu smartphonu ochranu a jedinečný design. Díky měkkému TPU rámu je Váš smartphone chráněni při každodenní manipulaci. Kryt chrání i ovládací tlačítka a jsou v něm dostupné všechny potřebné porty pro příslušenství. - jedinečný design   tvrzeného skla na zadní straně -určený pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X - vysokokvalitní ochrana před poškozením -ochrana ovládacích tlačítek -vyroben z kvalitního TPU a tvrzeného skla (vsechnonamobil.cz)

FIXED pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro čiré (FIXTCC-432)

FIXED pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro čiré (FIXTCC-432)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro, tpu Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu FIXED pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro čiré. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Materiál je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. TPU je známé svou tuhostí, odolností ve zhoršených podmínkách a pružností. Nejdůležitější funkce obalu na mobil FIXED pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro čiré Zaručená ochrana telefonu Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro Použité materiály: TPU (alza.cz)

Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro (S53CS26404)

Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro (S53CS26404)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro, tpu, měkký Ochraňte váš telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se v ruce drží. TPU je známé svou odolností proti nárazu, vyšší tuhostí a pružností i při velkých teplotních výkyvech. Jisté je, že zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru i dalším tlačítkům nutným pro snadné používání telefonu. Ochranný kryt je pružný a proto je jeho nandání velmi jednoduché. Zásadní parametry krytu na mobil Spigen Liquid Crystal Clear Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro Zaručená ochrana mobilního telefonu Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro Pružné tělo… (alza.cz)

Spigen Rugged Armor Black Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro (S53CS26403)

Spigen Rugged Armor Black Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro (S53CS26403)

Kryt na mobil pro Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro, tpu, měkký, pogumovaný povrch Chraňte svůj telefon proti poškození pomocí ochranného krytu Spigen Rugged Armor Black Xiaomi Mi 9T/Mi 9T Pro. Jde o zadní kryt, který je svým provedením spolehlivou pojistkou velice dobré odolnosti. Vybraným materiálem pro konstrukci tohoto krytu je TPU. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. TPU je populární svou vysokou tuhostí, odolností proti nárazům a pružností i ve zhoršených podmínkách. Jistotou je také, že zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru a tlačítkům potřebným pro plynulé užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je měkký, díky čemuž je jeho nandání velmi snadné. Pogumovaná úprava brání vyklouznutí z dlaně. Zásadní vlastnosti obalu na mobil Spigen Rugged Armor Black Xiaomi Mi 9T/Mi 9T… (alza.cz)

Unipha Tvrzené sklo Unipha 2,5D pro Xiaomi Mi A2/ Mi 6X

Unipha Tvrzené sklo Unipha 2,5D pro Xiaomi Mi A2/ Mi 6X

Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. Tvrzené sklo vyrobené ze speciálně zpracovaného průhledného skla o tloušťce 0,3 mm, které bylo vylepšeno pro zvýšení ochrany proti nárazům. (mall.cz)

Goospery pouzdro pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X i-Jelly šedá

Goospery pouzdro pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X i-Jelly šedá

Ochranné termoplastové pouzdro Goospery pro mobilní telefon Xiaomi Mi A2 / Mi 6X (šedé). (mall.cz)

Goospery pouzdro pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X i-Jelly modrá

Goospery pouzdro pro Xiaomi Mi A2 / Mi 6X i-Jelly modrá

Ochranné termoplastové pouzdro Goospery pro mobilní telefon Xiaomi Mi A2 / Mi 6X (modré). (mall.cz)

Xiaomi Mi Smart Kettle (472934)

Xiaomi Mi Smart Kettle (472934)

Rychlovarná konvice objem 1,5 l, příkon 1800W, materiál nerez, kontrolka provozu, otočná základna, automatické vypnutí, ochrana proti přehřátí, ochrana proti chodu naprázdno a tepelná pojistka, bílá Chytrý ohřev vodyChytrou rychlovarnou konvici Xiaomi Mi Smart Kettle můžete propojit s mobilní aplikací Mi Home přes Bluetooth rozhraní a ovládat její pokročilé funkce, jako je např. nastavení teploty ohřevu. Díky vysokému výkonu 1800 W přivedete vodu k varu do 5 minut. Moderní design navíc činí z konvice elegantní doplněk do každé moderní domácnosti.Klíčové vlastnosti chytré rychlovarné konvice Xiaomi Mi Smart KettleObjem konvice 1,5 litruVýkon 1 800 WBritský termostat STRIXVnitřní povrch z vysoce kvalitní nerez oceli 304Dvouvrstvé tělo pro ochranu před opařenímBezdrátové… (alza.cz)

Xiaomi Mi Headset Basic (472831)

Xiaomi Mi Headset Basic (472831)

Hands Free Bluetooth 4.1, kompatibilní se 4G sítí, CVC funkce Naprostá volnost komunikaceElegantní bezdrátové handsfree Xiaomi Headset Basic nabízí kompatibilitu s 4G sítěmi a jednoduché ovládání pomocí 2 tlačítek. PS tímto kompaktním zařízením můžete vést spolehlivou handsfree komunikaci či pohodlně ovládat přehrávání hudby ať jste v autě, na motorce, nebo zrovna nemáte volné ruce.Klíčové vlastnosti headsetu Xiaomi Mi Headset Basic Moderní a elegantní headset značky Xiaomi v černé barvěVysoká kvalitu zvuku s redukcí šumuBluetooth 4.1, CVC funkce a podpora 4G sítěCitlivý mikrofon2 multifunkční ovládací tlačítkaVýdrž baterie až 3,5 hodiny nepřetržitého hovoruNabíjení zabere pouhé 2 hodiny3 náhradní špunty různých velikostíPřirozený zvuk ve vysokém rozlišeníMi Headset Basic… (alza.cz)

Xiaomi Mi Band 2 (472291)

Xiaomi Mi Band 2  (472291)

Fitness náramek - s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, připojení pomocí Bluetooth, s akcelerometrem, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS Sledujte každý váš pohybDruhá generace oblíbeného chytrého náramku Xiaomi Mi Band 2 je oproti předchozímu modelu vybavena úsporným OLED displejem a extrémně přesným krokoměrem s novým algoritmem. Ve výbavě nechybí ani senzor srdečního tepu a funkce pro monitorování kvality spánku. Integrovaná baterie zajistí na jedno nabití energii až na 30 dní používání.Klíčové vlastnosti fitness náramku Xiaomi Miband 2Velmi přesný krokoměr s novým algoritmemKvalitní a přesný monitoring spánkuOLED displej s výbornou čitelností i na slunciSkvělá výdrž na jedno nabití - až 30… (alza.cz)

Xiaomi Mi Band 3 (472220)

Xiaomi Mi Band 3 (472220)

Fitness náramek - s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, připojení pomocí Bluetooth, s akcelerometrem, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS Chytrý a stylový fitness náramekPopulární fitness náramek Mi Band 2 má konečně nástupce: je jím cenově dostupný model s navazujícím pořadovým číslem 3, který klade důraz na vyšší uživatelský komfort. Čím konkrétně? Xiaomi začal samotným řemínkem, který nahradil příjemnější kaučukovou variantou. Displej Mi Bandu 3 je konečně dotykový, takže se snáz ovládá, a celý náramek je pak voděodolný. To je skvělá zpráva především pro plavce.Klíčové vlastnosti fitness náramku Xiaomi Mi Band 3 (černý)Dotykový PMOLED displej s úhlopříčkou 0,78" a navýšeným jasemIP67 (těsnění… (alza.cz)

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Pro

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Pro

Xiaomi Mi Pro Elekrokoloběžka Xiaomi Mi Pro představuje skvělý způsob rychlé, efektivní a moderní dopravy kdekoli potřebujete. Dokáže ujet až 45 kilometrů, přičemž má k dispozici hned tři stupně výkonu – 15/20/25 km/h a poradí si i se stoupáním až do úhlu 12 °. Navíc není problém díky skládací konstrukci a nízké hmotnosti složit koloběžku do auta nebo ji například vzít do autobusu/vlaku. Velký důraz klade na bezpečnost jízdy a také pohodlí, o nějž se starají zejména 8,5" přední a zadní pneumatiky s výbornou absorpci nerovností terénu. A vzhledem k tomu, že je vybavena i Bluetooth, můžete mít dokonalý přehled o atributech jízdy nejen prostřednictvím displeje na řídítkách, ale i v mobilní aplikaci.   Klíčové vlastnosti:  lehká konstrukce z leteckého hliníku, díky které pro vás bude… (euronics.cz)

Handsfree Xiaomi Mi Mini černé

Handsfree Xiaomi Mi Mini černé

Xiaomi Mi Mini, černá Hledáte kvalitní headset, který byste mohli spojit se svým mobilem a poté s ním bezstarostně poslouchat muziku i pohodlně telefonovat? V tom případě dovolte, abychom vám představili Xiaomi Mi Mini – lehounké bezdrátové sluchátko s integrovaným mikrofonem, které můžete nosit jak v pravém, tak v levém uchu. Jeho spojení se smartphonem či tabletem zajistí technologie Bluetooth 4.1, takže se obejdete bez jakéhokoliv obtěžujícího propojovacího kabelu. Zařízení je přitom kompatibilní s chytrými přístroji, jež jsou vybaveny operačním systémem Android i iOS. Ovládání hudby i telefonických hovorů obstaráte pomocí jediného multifunkčního tlačítka, které je umístěno přímo na sluchátku. V této variantě se navíc headset pyšní elegantním černým designem, díky němuž se stane i… (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít