Xiaomi mi band 3 krokomer

Našli jsme pro tebe Xiaomi mi band 3 krokomer. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Xiaomi mi band 3 krokomer

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3

Fitness náramek disponující vysokým uživatelským komfortem a cenovou dostupností. Nabízí příjemný kaučukový řemínek se sofistikovaným upínáním, dotykový PMOLED displej s úhlopříčkou 0,78 '' a zvýšeným jasem, IP67 vodotěsnou konstrukci, vodotěsnost 5 AMT, díky níž náramek zvládne ponor do hloubky 50 m, krokoměr, monitoring spánkového cyklu, snímání srdečního tepu, možnost komunikace s telefonem, nebo zvýšenou kapacitu baterie 110mAh s dobou provozu více než 20 dní v pohotovostním režimu. Konstrukce je zhotovena z termoplastických elastomerů. Je kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. Náramek lze propojovat s inteligentním telefonem prostřednictvím Bluetooth. Barva: Black, Rozměry: 3,2 x 1,8 x 1,2 cm, Hmotnost: 17 g (muziker.cz)

Xiaomi mi band 3 black

Xiaomi mi band 3 black

XIAOMI Mi Band 3 je stylový chytrý náramek s 0,78" OLED displejem, který nabízí odolnost IP67 (proti vlkosti a dešti), měření tepu, kroků, kalorií, spánku. Nechybí notifikace volání, sms a emailů. Je kompatibilní s OS Android 4.4 a iOS 9 a vyššími.Dlouho očekávaná třetí generace chytrého náramku Mi Band 3 je konečně tady! A proti předchozí verzi přináší hned několik zajímavých vylepšení, která z něj dělají ještě zajímavější produkt.Dotykový displejAsi největší změna se odehrála v rámci obrazovky. Mi Band 3 má OLED displej s úhlopříčkou 0,78", rozlišením 120 x 80 obrazových bodů a jemností 193 ppi, který nabídne jemnější a jasnější zobrazení. Zásadní novinkou je, že v případě Mi Bandu 3 je obrazovka dotyková, což přináší zásadní vylepšení ovládání pomocí dotykových gest. S novou verzí tak… (fonetip.cz)

Xiaomi Mi Band 3 (472220)

Xiaomi Mi Band 3 (472220)

Fitness náramek - s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, připojení pomocí Bluetooth, s akcelerometrem, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS Chytrý a stylový fitness náramekPopulární fitness náramek Mi Band 2 má konečně nástupce: je jím cenově dostupný model s navazujícím pořadovým číslem 3, který klade důraz na vyšší uživatelský komfort. Čím konkrétně? Xiaomi začal samotným řemínkem, který nahradil příjemnější kaučukovou variantou. Displej Mi Bandu 3 je konečně dotykový, takže se snáz ovládá, a celý náramek je pak voděodolný. To je skvělá zpráva především pro plavce.Klíčové vlastnosti fitness náramku Xiaomi Mi Band 3 (černý)Dotykový PMOLED displej s úhlopříčkou 0,78" a navýšeným jasemIP67 (těsnění… (alza.cz)

XIAOMI Mi Band 3 Black

XIAOMI Mi Band 3 Black

XIAOMI Mi Band 3 je stylový chytrý náramek s 0,78" OLED displejem, který nabízí odolnost IP67 (proti vlkosti a dešti), měření tepu, kroků, kalorií, spánku. Nechybí notifikace volání, sms a emailů. Je kompatibilní s OS Android 4.4 a iOS 9 a vyššími. Dlouho očekávaná třetí generace chytrého náramku Mi Band 3 je konečně tady! A proti předchozí verzi přináší hned několik zajímavých vylepšení, která z něj dělají ještě zajímavější produkt. Dotykový displej Asi největší změna se odehrála v rámci obrazovky.… (mrakyhracek.cz)

Xiaomi Mi Band 3, černý

Xiaomi Mi Band 3, černý

Vylepšená generace chytrého náramku od Xiaomi. Samozřejmostí je řada užitečných funkcí jako je krokoměr, sledování vzdálenosti a počet spálených kalorií. Nechybí ani senzor srdečního tepu a monitoring spánku. Dotykový OLED displej s úhlopříčkou 0,78″ a rozlišením 128×80 obrazových bodů pro přehlednou a pohodlnou správu kativit. Baterie s kapacitou 110mAh tradičně vydrží více než 20 dní. Nechybí předpověď počasí na následující tři dny, ani propojení s mobilním telefonem díky Bluetooth 4.2. (mall.cz)

eses Kovový řemínek černý pro Xiaomi Mi Band 3 (pouze Mi Band 3),…

eses Kovový řemínek černý pro Xiaomi Mi Band 3 (pouze Mi Band 3), 1530001009

Elegantní pásek pro Xiaomi Mi Band 3 značky Eses v černé barvě je vhodný pro každou příležitost. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z kovu, který je odolný, ale zároveň poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

eses Kovový řemínek stříbrný pro Xiaomi Mi Band 3 (pouze Mi Band 3) …

eses Kovový řemínek stříbrný pro Xiaomi Mi Band 3 (pouze Mi Band 3) (1530001010)

Kovový náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 1530001010 od značky eses vám dává možnost výměny pásku hodinek podle aktuální příležitosti. Je vyrobený z příjemného materiálu, což zaručuje pohodlí během nošení. (mall.cz)

eses Kovový řemínek černý pro Xiaomi Mi Band 3 (pouze Mi Band 3),…

eses Kovový řemínek černý pro Xiaomi Mi Band 3 (pouze Mi Band 3), 1530001009 - rozbaleno

Elegantní pásek pro Xiaomi Mi Band 3 značky Eses v černé barvě je vhodný pro každou příležitost. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z kovu, který je odolný, ale zároveň poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Strap Blue

Xiaomi Mi Band 3 Strap Blue

Originální řemínek určený pro fitness náramek Mi Band 3, vyrobený ze silikonu. Barva: Blue (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Strap Black

Xiaomi Mi Band 3 Strap Black

Originální řemínek určený pro fitness náramek Mi Band 3, vyrobený ze silikonu. Barva: Černá (muziker.cz)

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 černý

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 černý

Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 černý Silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí. Je voděodolný má jednoduché používání a zaručuje pohodlné nošení. Náramek dokonale sedne do sportovních hodinek takže se nemusíte obávat toho že by Vám vypadl a poškodil se. je velmi kvalitně zpracovaný. Módní silikonový design v jednoduchém stylu je krásný a lehký pro každodenní nošení, - vyroben ze silikonu - chrání před poškrábáním a jiným poškozením - jednoduchý elegantní vzhled - je voděodolný - určeno pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 (vsechnonamobil.cz)

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 modrý

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 modrý

Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 modrý Silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí. Je voděodolný má jednoduché používání a zaručuje pohodlné nošení. Náramek dokonale sedne do sportovních hodinek takže se nemusíte obávat toho že by Vám vypadl a poškodil se. je velmi kvalitně zpracovaný. Módní silikonový design v jednoduchém stylu je krásný a lehký pro každodenní nošení, - vyroben ze silikonu - chrání před poškrábáním a jiným poškozením - jednoduchý elegantní vzhled - je voděodolný - určeno pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 černý

FORCELL Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 černý

Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 černý Silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí. Je voděodolný má jednoduché používání a zaručuje pohodlné nošení. Náramek dokonale sedne do sportovních hodinek takže se nemusíte obávat toho že by Vám vypadly a poškodil se. je velmi kvalitně zpracovaný. Módní silikonový design v jednoduchém stylu je krásný a lehký pro každodenní nošení, - vyroben ze silikonu - chrání před poškrábáním a jiným Poškození - jednoduchý elegantní vzhled - je voděodolný - určeno pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 (vsechnonamobil.cz)

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 zelený

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 zelený

Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 zelený Silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí. Je voděodolný má jednoduché používání a zaručuje pohodlné nošení. Náramek dokonale sedne do sportovních hodinek takže se nemusíte obávat toho že by Vám vypadl a poškodil se. je velmi kvalitně zpracovaný. Módní silikonový design v jednoduchém stylu je krásný a lehký pro každodenní nošení, - vyroben ze silikonu - chrání před poškrábáním a jiným poškozením - jednoduchý elegantní vzhled - je voděodolný - určeno pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 (vsechnonamobil.cz)

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 růžový

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 růžový

Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 růžový Silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí. Je voděodolný má jednoduché používání a zaručuje pohodlné nošení. Náramek dokonale sedne do sportovních hodinek takže se nemusíte obávat toho že by Vám vypadl a poškodil se. je velmi kvalitně zpracovaný. Módní silikonový design v jednoduchém stylu je krásný a lehký pro každodenní nošení, - vyroben ze silikonu - chrání před poškrábáním a jiným poškozením - jednoduchý elegantní vzhled - je voděodolný - určeno pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 (vsechnonamobil.cz)

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 oranžový

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 oranžový

Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 oranžový Silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí. Je voděodolný má jednoduché používání a zaručuje pohodlné nošení. Náramek dokonale sedne do sportovních hodinek takže se nemusíte obávat toho že by Vám vypadl a poškodil se. je velmi kvalitně zpracovaný. Módní silikonový design v jednoduchém stylu je krásný a lehký pro každodenní nošení, - vyroben ze silikonu - chrání před poškrábáním a jiným poškozením - jednoduchý elegantní vzhled - je voděodolný - určeno pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 (vsechnonamobil.cz)

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 šedý

DUX Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 šedý

Řemínek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 šedý Silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí. Je voděodolný má jednoduché používání a zaručuje pohodlné nošení. Náramek dokonale sedne do sportovních hodinek takže se nemusíte obávat toho že by Vám vypadl a poškodil se. je velmi kvalitně zpracovaný. Módní silikonový design v jednoduchém stylu je krásný a lehký pro každodenní nošení, - vyroben ze silikonu - chrání před poškrábáním a jiným poškozením - jednoduchý elegantní vzhled - je voděodolný - určeno pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 (vsechnonamobil.cz)

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 PINEAPPLE

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 PINEAPPLE

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 PINEAPPLE (tipa.eu)

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 černý

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 černý

Xiaomi Mi Band 3, černá Fitness náramek Xiaomi pro Mi Band 3 na první pohled zaujme svým kompaktním moderním designem. Moderní technologie vám pomůžou zůstat v kondici každý den. Přístroj měří počet denních kroků a ukazuje aktuální hodnoty srdečního tepu. Ve dne vás upozorní na nečinnost a v noci sleduje kvalitu spánku, a abyste se ráno probouzeli do růžova, místo rušivých tónů vás vzbudí jemnými vibracemi. Připojení k telefonu Za pomoci technologie Bluetooth náramek můžete snadno připojit ke svému chytrému zařízení. Poté se displej Mi Band 3 promění v notifikátor upozorňující na příchozí hovory, SMS zprávy, plány v kalendáři a podobně. Přímo ze zápěstí můžete navíc přijímat nebo odmítat telefonní hovory. Náramek se stane vašim společníkem při každé aktivitě. Je vodotěsný až do hloubky 50… (euronics.cz)

eses Náramek graffiti pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 …

eses Náramek graffiti pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 (1530000924)

Náhradní řemínek graffiti pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 1530000924 od značky eses vás potěší svým barevným a veselým vzhledem. Díky kvalitnímu materiálu se příjemně nosí na ruce při každodenním sportu. . (mall.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Xiaomi Mi Band 4 / Mi…

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3

Tvrzené ochranné sklo Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro displej Vašich hodinek Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Vaše hodinky před škrábanci a také chrání displej před rozbitím.     - tvrzené sklo chrání displej hodinek před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 (vsechnonamobil.cz)

Symfony Ochranná folie na Xiaomi Mi Band 3

Symfony Ochranná folie na Xiaomi Mi Band 3

Ochranná folie na Xiaomi Mi Band 3. (mall.cz)

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 DARK BLUE

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 DARK BLUE

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 DARK BLUE (tipa.eu)

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 GREY ARMY

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 GREY ARMY

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 GREY ARMY (tipa.eu)

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 černý (19831)

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 černý (19831)

fitness náramek • krokoměr • upozornění na nečinnost • měřič srdečního tepu • sledování spánku • buzení vibracemi • notifikace z telefonu • předpověď počasí • funkce handsfree • OLED displej • baterie 110 mAh • Bluetooth • vodotěsný do 50 m Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 STEEL GOLD

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 STEEL GOLD

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 STEEL GOLD (tipa.eu)

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 LEATHER BROWN

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 LEATHER BROWN

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 LEATHER BROWN (tipa.eu)

Symfony Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon šedorůžová

Symfony Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon šedorůžová

Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon šedorůžová. (mall.cz)

Symfony Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon šedozelená

Symfony Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon šedozelená

Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon šedozelená. (mall.cz)

Symfony Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon černočervená

Symfony Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon černočervená

Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, silikon černočervená. (mall.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Fialová

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Žlutá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Zelená

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Červená

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Modrá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Bílá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Černá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

Eternico Xiaomi Mi Band 3 Litchie červený (AET-M3LPL100R)

Eternico Xiaomi Mi Band 3 Litchie červený (AET-M3LPL100R)

Řemínek - z materiálu: polyuretan, pro zápěstí do 250 mm, kompatibilní s řadami: Xiaomi Mi band 3 Vybavte Xiaomi Mi Band 3 stylovým řemínkem EternicoS Eternico Litchie bude váš fitness náramek zářit opět novotou. Tento řemínek v elegantním provedení poskytuje mimořádné pohodlí během nošení a navíc elegantně doplní jakýkoliv váš outfit.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! MATERIÁLpolyuretan DÉLKA ŘEMÍNKU250 mm BARVAčervená Eternico je inovátor v dostupné elektronice Zákazník na 1. místě S láskou k planetě 100% bezpečné … (alza.cz)

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 STEEL MILANO BLACK

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 STEEL MILANO BLACK

Řemínek XIAOMI MI BAND 3/4 STEEL MILANO BLACK (tipa.eu)

eses Náramek bílý pro Xiaomi Mi Band 3 1530000945

eses Náramek bílý pro Xiaomi Mi Band 3 1530000945

Náhradní řemínek k fitness náramku Xiaomi Mi Band 3 v elegantním bílém provedení. Řemínek eses je vyrobený z odolného, měkkého a příjemného silikonu a umožní vám měnit vzhled náramku dle libosti. Jeho délku si navíc můžete nastavit přesně podle své potřeby až do délky 21 cm. (mall.cz)

eses Náramek růžový pro Xiaomi Mi Band 3 1530000951

eses Náramek růžový pro Xiaomi Mi Band 3 1530000951

Náhradní řemínek k fitness náramku Xiaomi Mi Band 3 ve výrazném růžovém provedení. Řemínek eses je vyrobený z odolného, měkkého a příjemného silikonu a umožní vám měnit vzhled náramku dle libosti. Jeho délku si navíc můžete nastavit přesně podle své potřeby až do délky 21 cm. (mall.cz)

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi…

Ziskoun Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 SWB19 Barva: Fialová- světlá

Náhradní silikonový řemínek pro Xiaomi mi Band 4/ Xiaomi Mi Band 3 (ziskoun.cz)

eses milánský tah růžově zlatý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi band…

eses milánský tah růžově zlatý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi band 4 (velikost L)

(patro.cz)

eses Milánský tah stříbrný pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 …

eses Milánský tah stříbrný pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4 (velikost L), 1530001007

Elegantní pásek pro Xiaomi Mi Band 3 a 4 značky Eses v stříbrné barvě je vhodný pro každou příležitost. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 / 4 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z odolného silikonu, který poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

Symfony Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, pravá kůže hnědá

Symfony Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, pravá kůže hnědá

Náramek pro Xiaomi Mi band 3 a Mi band 4, pravá kůže hnědá. (mall.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva: Modrá

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete! Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva: Tyrkysová

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete! Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva: Oranžová

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete! Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva: Zelená

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete! Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva: Červená

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete! Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva: Růžová

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete! Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva:…

Ziskoun Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3/ Mi Band 4 SWB9 Barva: Žlutá

Náhradní řemínek pro Xiaomi Mi Band 3 / Mi Band 4 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete! Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

eses Milánský tah růžově zlatý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi band…

eses Milánský tah růžově zlatý pro Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi band 4 (velikost L), 1530001008

Elegantní pásek pro Xiaomi Mi Band 3 a 4 značky Eses v barvě růžového zlata je vhodný pro každou příležitost. S tímto náramkem můžete měnit vzhled svého zařízení Mi Band 3 / 4 dle své libosti nebo vám může posloužit jako náhrada za původní pásek. Náramek je vyroben z odolného silikonu, který poskytuje pohodlí po celý den. (mall.cz)

Ziskoun Krycí ochranný film pro Xiaomi Mi Band 3 KS1

Ziskoun Krycí ochranný film pro Xiaomi Mi Band 3 KS1

Krycí ochranný film pro Xiaomi Mi Band 3 U každého produktu jsou identické fotografie produktů- víte co kupujete! Poštovné již od 69 Kč u objednávek nad 1499 Kč ZDARMA. Ke každé objednávce šperků nad 1200 Kč dárek v hodnotě + 150 Kč ZDARMA. Zboží možné hradit dobírkou při převzetí od kurýry či dopravce.   V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na email info@ziskoun.cz  Telefonicky Pondělí-Pátek od 11 do 17 hodin na čísle +420/ 607 177 328 (ziskoun.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek růžový (X1032)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek růžový (X1032)

Řemínek - z materiálu: silikon, typ zapojení: Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek s kolébkou Řemínek Apei dokáže proměnit vzhled vašich chytrých hodinek. Použitým materiálem je silikon, který nabízí příjemné pohodlí při nošení a nabízí dobrou odolnost vůči potu. Růžová barva dává možnost řemínek Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek růžový sladit s outfitem, případně dle aktuálního vkusu. Řemínek lze využít s těmito modelovými řadami: Xiaomi Mi band 3. Rozhodující přednosti řemínku Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek růžový Rozvine originální design chytrých hodinek Provedení: silikon Růžová barva Řadí se do modelové řady Xiaomi Mi band 3 (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek žlutý (X1035)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek žlutý (X1035)

Řemínek - z materiálu: silikon, typ zapojení: Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek s kolébkou Řemínek Apei může originálně změnit vzhled vašich chytrých hodinek. Pro výrobu výrobce využil silikon, ten je pohodlný na nošení a má skvělou odolnost vůči potu. Žlutá barva dovoluje řemínek Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek žlutý sladit s oblečením nebo vkusem či aktuální náladou. Řemínek můžete využít k modelovým řadám: Xiaomi Mi band 3. Základní vlastnosti řemínku Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek žlutý Vylepší vzhled chytrých hodinek Použitý materiál: silikon Žlutá barva Modelová řada: Xiaomi Mi band 3 (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek modrý (X1031)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek modrý (X1031)

Řemínek - materiál: silikon, pro zápěstí do 225mm, kompatibilní s řadami Xiaomi Mi Band 3 Řemínek Apei podpoří originální design vašich chytrých hodinek. Materiálem použitým na výrobu je silikon, ten se pohodlně nosí a skvěle odolá potu. Modrá barva umožňuje řemínek Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek modrý sladit s oblečením nebo vkusem či aktuální náladou. Řemínek značky Apei je vhodný k modelům hodinek řady Xiaomi Mi band 3 a bude krásným doplňkem vašeho zápěstí.Zásadní parametry řemínku Apei pro Xiaomi Mi Band 3 náramek modrýPodpoří design chytrých hodinekMateriál: silikon Modrá barvaModelová řada: Xiaomi Mi band 3 (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek tyrkysový (X1038)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek tyrkysový (X1038)

Řemínek - z materiálu: silikon, typ zapojení: Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek s kolébkou Řemínek Apei doplní design vašich chytrých hodinek. Pro výrobu výrobce využil silikon, který se pohodlně nosí a je vysoce odolný vůči potu. Zelená barva dává možnost řemínek Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek tyrkysový kombinovat s outfitem nebo jednoduše dle aktuálního vkusu. Tento řemínek lze využít k modelovým řadám: Xiaomi Mi band 3 a Xiaomi Mi Band 4. Podstatné vlastnosti řemínku Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek tyrkysový Dodá nový nádech chytrým hodinkám Provedení: silikon Zelená barva Spadá do modelové řady Xiaomi Mi band 3 a Xiaomi Mi Band 4 (alza.cz)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek černý (X1030)

Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek černý (X1030)

Řemínek - z materiálu: silikon, typ zapojení: Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek s kolébkou Řemínek Apei doplní design vašich chytrých hodinek. Použitým materiálem je silikon, který nabízí příjemné pohodlí při nošení a má skvělou odolnost vůči potu. Černá barva vám dovolí řemínek Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek černý zharmonizovat s oblečením nebo jednoduše dle aktuálního vkusu. Tento řemínek je kompatibilní s modelovými řadami: Xiaomi Mi band 3. Nejdůležitější funkce řemínku Apei pro Xiaomi Mi Band 3 / 4 náramek černý Dodá nový šmrnc chytrým hodinkám Materiál použitý na výrobu: silikon Černá barva Řadí se do modelové řady Xiaomi Mi band 3 (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít