Xiaomi Mi Action Camera 4K černá

Xiaomi Mi Action Camera 4K černá

Xiaomi Mi Action Camera 4K černá

Kvalitní 4K akční kamera, jenž zachytí jedinečná videa a snímky z vašich dobrodružství. Disponuje dotykovým displejem, stabilizací obrazu i podporou microSD. (smarty.cz)

Xiaomi Mi Action Camera 4K

Xiaomi Mi Action Camera 4K

Digitální akční kamera. S moderním snímačem Sony a chipsetem Ambarella dokáže kamera zachytit video s rozlišením 4K (3840 x 2160 pixelů) při rychlosti 30 fps. Kamera nabízí 9 různých režimů snímání, které usnadňují zaznamenávání videa. Nová generace snímačů dokáže z (muziker.cz)

Xiaomi Mi Action Camera Holding Platform

Xiaomi Mi Action Camera Holding Platform

Ruční stabilizátor s 3-osovou stabilizací, určený pro akční kamery. Je vyroben pomocí technologie CNC z materiálů skládajících se ze slitin hliníku, které výrazně zvyšují tuhost a stabilitu PTZ. Díky tomu můžete dosáhnout stabilní a hladké záběry i během pohybu. Zaříze (muziker.cz)

Xiaomi Mi Action Camera Holding Platform ruční stabilizator černý

Xiaomi Mi Action Camera Holding Platform ruční stabilizator černý

Ruční stabilizátor pro Xiaomi Mijia 4K Action Camera, postará se o krásně stabilní a hladké záběry i při pohybu. Vydrž baterie až 8 hodin. (smarty.cz)

YI 4K+ Action Camera černá + YI 4K Camera Battery + YI Handlebar Bike…

YI 4K+ Action Camera černá + YI 4K Camera Battery + YI Handlebar Bike Mount (BYI001)

Outdoorová kamera smart, akční, 4K/60fps, 1080p/120fps, stabilizace obrazu, dotykový LCD displej, MicroSDXC až do 64GB, fotoaparát 12 Mpx, USB-C, WiFi, Bluetooth + baterie + držák Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Yi 4K+, jedna z nejlepších akčních kamer vůbecS moderní akční kamerou budete schopni realizovat své nápady pro pořízení skvělých záběrů. Digitální akční kamera Yi 4K+ vám splní všechna přání. Umí natáčet 4K při 60 FPS, disponuje multifunkčním portem USB-C, roztřeseným záběrům zabrání elektronická stabilizace obrazu a snadno můžete i živě streamovat do internetu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Xiaomi Mi Action Camera 4K černá" se dívají také na:

Xiaomi mi mix 2
Amica mi 428 aelgb

YI 4K+ Action Camera černá + YI Selfie Stick & YI Bluetooth Remote …

YI 4K+ Action Camera černá + YI Selfie Stick & YI Bluetooth Remote (BYI002)

Outdoorová kamera smart, akční, 4K/60fps, 1080p/120fps, stabilizace obrazu, dotykový LCD displej, MicroSDXC až do 64GB, fotoaparát 12 Mpx, USB-C, WiFi, Bluetooth + selfie tyč s bluetooth ovladačem Yi 4K+, jedna z nejlepších akčních kamer vůbecS moderní akční kamerou budete schopni realizovat své nápady pro pořízení skvělých záběrů. Digitální akční kamera Yi 4K+ vám splní všechna přání. Umí natáčet 4K při 60 FPS, disponuje multifunkčním portem USB-C, roztřeseným záběrům zabrání elektronická stabilizace obrazu a snadno můžete i živě streamovat do internetu. Připravte se na vysokou kvalitu obrazuYi 4K+ obsahuje celou řadu… (alza.cz)

Set Yi 4K Action Camera 2 + Gimbal AMI338

Set Yi 4K Action Camera 2 + Gimbal AMI338

Set 4K kamery a 3osého gimbal pre dokonale stabilné a detailné zábery sveta okolo vás. (rozbaleno.cz)

Yi 4K+ Action Camera Black Waterproof Set (AMI408)

Yi 4K+ Action Camera Black Waterproof Set (AMI408)

Outdoorová kamera smart, akční, 4K/60fps, 1080p/120fps, stabilizace obrazu, dotykový LCD displej, MicroSDXC až do 64GB, fotoaparát 12 Mpx, USB-C, WiFi, Bluetooth + voděodolný kryt Yi 4K+, jedna z nejlepších akčních kamer vůbecS moderní akční kamerou budete schopni realizovat své nápady pro pořízení skvělých záběrů. Digitální akční kamera Yi 4K+ vám splní všechna přání. Umí natáčet 4K při 60 FPS, disponuje multifunkčním portem USB-C, roztřeseným záběrům zabrání elektronická stabilizace obrazu a snadno můžete i živě streamovat do internetu. Připravte se na vysokou kvalitu obrazuYi 4K+ obsahuje celou řadu moderních technologií… (alza.cz)

Xiaoyi Yi 4K Action camera Waterproof case AMI600

Xiaoyi Yi 4K Action camera Waterproof case AMI600

Vodotěsné pouzdro pro akční kameru Yi 4K je speciálně konstruované pro ochranu před vodou, pískem a poškrábáním. Disponuje pružinovou západkou, která zabraňuje nechtěnému otevírání, anti-mlhová vrstva zamezuje zamlžení při vysoké vlhkosti a nízkých teplotách až do – (muziker.cz)

Yi 4K Action Camera Black + Yi Handheld Gimbal (AMI338)

Yi 4K Action Camera Black + Yi Handheld Gimbal (AMI338)

Outdoorová kamera smart, akční, 4K/30fps, stabilizace obrazu, dotykový LCD displej, MicroSDXC až do 64GB, fotoaparát 12 Mpx, micro USB, WiFi, Bluetooth + Yi Handheld Gimbal Outdoorová akční mini kamerka úspěšné čínské značky vám umožní zaznamenat své zážitky a zvěčnit vzpomínky v podobě statických snímků nebo videa v precizním rozlišení 4K. Se svými rozměry se pohodlně vejde do kapsy. Nahrává na vysokorychlostní microSD karty, disponuje duálním mikrofonem, několika režimy včetně časosběru a manuálním nastavením uzávěrky, ISO, EV a WB. Díky konektivitě WiFi a Bluetooth můžete využít propojení a editace ve vašem smartphonu. Přiložený gimbal používá elektronickou stabilizaci obrazu s 3osým akcelerometrem a gyroskopem. Využít můžete tři pracovní režimy, výdrž gimbalu pak… (alza.cz)

Xiaoyi Yi 4k Camera Battery

Xiaoyi Yi 4k Camera Battery

Náhradní Li-Ion baterie pro kamery Yi Action 4K. Kapacita: 1400 mAh. (muziker.cz)

Xiaomi Mi Home Security Camera bílá

Xiaomi Mi Home Security Camera bílá

Bezpečnostní kamera Xiaomi, která se může otáčet o 360° horizontálně a 96° vertikálně. Detekce pohybu, oboustranné audio, upozornění na mobilní telefon, noční přísvit, Full HD rozlišení, microSD slot, podpora zálohy na NAS. (smarty.cz)

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080p

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080p

IP kamera pro zabezpečení vašeho domova přináší díky mobilní aplikaci přístup odkudkoliv na světě. Můžete pohodlně sledovat, co se děje ve vaší domácnosti. Kamera je vybavena širokoúhlým objektivem se 130 ° úhlem záběru. Objektiv můžete naklánět až o 180 °. Záznam m (muziker.cz)

Xiaomi Mi Home Security Camera 360 1080p

Xiaomi Mi Home Security Camera 360 1080p

Bezpečnostní kamera se zabudovaným mikrofonem a reproduktorem, díky čemuž nabízí oboustrannou komunikaci vhodná pro vnitřní použití. Je vybavena aplikací Mi Home, díky níž je možné kameru otáčet o 360 °. Kamera nabízí snímání v rozlišení 720p, pohybový senzor, 100 ° zo (muziker.cz)

Outdoorová kamera YI Technology YI 4K+ Action + voděodolný kryt černá

Outdoorová kamera YI Technology YI 4K+ Action + voděodolný kryt černá

Xiaomi 4K+ Action Camera Waterproof KitAkční kamera Yi 4K+ od společnosti Xiaomi se stane nepostradatelnou součástí vašich výletů. Bez problému detailně zachytí každý okamžik vašich cest a zajímavých zážitků. Integrovaný čtyřjádrový čipset Amba H2 v kombinaci s 2GB RAM pamětí vám nabídnou dechberoucí výkon. Skvělé vlastnostiKamera je vybavena konektorem USB Type-C, který slouží především k nabíjení zařízení, ale také jako AV Out a lze k němu připojit i externí mikrofon. Kameru můžete pohodlně ovládat pomocí hlasu v angličtině, snadno zapnete nahrávání, vyfotíte fotku nebo zapnete jiné funkce. Standardní příslušenství:Součástí balení je vodotěsné pouzdro. Vodotěsné pouzdro lze využít do hloubky až 40 metrů. Nejen, že vám umožní akční kameru vzít bez starostí k vodě, ale také slouží… (euronics.cz)

Yi Action Camera Monopod Selfie Stick + Bluetooth Remote Control …

Yi Action Camera Monopod Selfie Stick + Bluetooth Remote Control (AMI590)

Selfie tyč pro kamerku Yi Pořiďte si krásné snímky nebo videa s celou skupinou lidí nebo jen sami se sebou, ale s celým panoramatem za vámi. Selfie tyč je přesně pro takové příležitosti. Stačí nasadit kameru Yi. Díky oddálení získáte širší záběr, do kterého se vejde vše, co chcete. Jakmile budete připraveni, stačí zmáčknout dálkový ovladač se spouští přes Bluetooth. Klíčové vlastnosti selfie tyče Yi Action Camera Monopod Selfie Stick + Bluetooth Remote ControlOriginální Xiaomi selfie tyč pro kameru Yi (univerzální závit 1/4")Dálkový ovladač s BluetoothLibovolná rotace (360°)Délka 18,2 až 71 cm (alza.cz)

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080p bílá

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080p bílá

Bezpečnostní kamera Xiaomi, která se může otáčet o 360° horizontálně a 96° vertikálně. Detekce pohybu, oboustranné audio, upozornění na mobilní telefon, noční přísvit, Full HD rozlišení, microSD slot, podpora zálohy na NAS. (smarty.cz)

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P (473432)

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P (473432)

IP kamera s 360° úhlem záběru, otočná, WiFi 802.11b/g/n, microSD (Max 64GB), noční vidění, detekce pohybu, je vybavena jak mikrofonem tak i reproduktorem, správa přes aplikaci. Napájecí adaptér není součástí balení. Monitoring domácnosti v plném rozlišení Chytrá bezpečnostní kamera Xiaomi Mi Home Security s rotačním mechanismem nabízí oproti předchozí generaci vylepšenou kvalitu obrazu a vynikající zorný úhel, který zaujímá plných 360°, díky čemuž získáte dokonalý přehled nad monitorovaným prostorem. Samozřejmostí je propojení kamery s mobilní aplikaci, která umožní vzdálený přístup k pořízeným záznamům a pohodlné ovládání kamery na dálku.Klíčové vlastnosti bezpečnostní kamery Xiaomi Mi Home Security 360°Detailní záznamy ve Full HD rozlišení 1080pInfračervené… (alza.cz)

Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P Basic (473542)

Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P Basic (473542)

IP kamera s 130° úhlem záběru, rozlišení 1080P, podpora 2.4G WiFI připojení, vestavěný reproduktor – komunikace přes kameru skrz telefon, detekce pohybu do vzdálenosti až 15m, podpora MicroSD až 64GB, noční vidění, propojení s aplikací Mi Home. Inteligentní zabezpečení domácnostiBezpečnostní Wi-Fi kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 1080p Basic zajistí kvalitní záznam obrazu v detailním Full HD rozlišení s širokým pozorovacím úhlem 130°. Nechybí ani funkce nočního infračerveného snímání, inteligentní detekce pohybu či možnost obousměrné komunikace. Kameru navíc můžete spárovat s vaším mobilním zařízením a sledovat dění v domácnosti odkudkoliv.Klíčové vlastnosti Wi-Fi kamery Xiaomi Mi Home Security Camera 1080p BasicZáznam ve Full HD rozlišení (20 fps)Duální WiFi - podpora 2,4 i… (alza.cz)

Xiaomi Mi TV BOX S 4K Black

Xiaomi Mi TV BOX S 4K Black

Xiaomi Mi TV BOX S 4K Black  Specifikace: Vlastnosti Výstupní rozlišení až 4k 60 snímků za sekundu Procesor  Amlogic S905X Quad-core Cortex-A53 2.0GHz GPU Mali 450 750 MHz RAM 2 GB DDR3 Flash 8 MB eMMC Systém Android TV 8.1 Zabezpečení Widevine L1 + PlayReady 3.0   Bezdrátové připojení Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac, Dual-band Wi-Fi 2.4GHz/5GHz Bluetooth 4.2   Video VP9 Profile-2 up to 4K x 2K @ 60fps H.265 HEVC MP-10 at L5.1, up to 4K x 2K at 60fps H.264 AVC HPat L5.1, up to 4K x 2K at 30fps H.264 MVC, up to 1080P at 60fps PodporaHDR10/HLG HDR processing (nutnost upgrade softwaru)   Zvuk DTS HD, DTS 2.0+ Digital Out, Dolby Digital Plus Up to 7.1 pass… (bestcena.cz)

IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá

IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá

IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá (euronics.cz)

XIAOMI Mi TV BOX S 4K

XIAOMI Mi TV BOX S 4K

Xiaomi Mi Box S obsah v rozlišení 4K Ultra HD a s technologií HDR, která vylepšuje především kontrast a barevné podání. A to vše s vysokou snímkovací frekvencí 60 fps. Stačí krabičku připojit k televizoru, který je kompatibilní se 4K HDR. Xiaomi Mi Box S využívá operační systém Android TV 8.1 Oreo, který s sebou přináší vylepšené uživatelské rozhraní s vyšším důrazem na obsah. Tato platforma také otevírá dveře k široké nabídce streamovacích služeb a aplikacím, které lze stáhnout z Google Play Store. Integrovaná funkce Chromecastu umožňuje na televizor jednoduše streamovat obsah ze smartphonu, tabletu nebo počítače. Novinkou je také podpora asistenta od Googlu, který umožňuje pomocí hlasových povelů mimo jiné vyhledávat obsah nebo ovládat jiné produkty chytré domácnosti, jako jsou… (czechcom.cz)

IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080p bílý

IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080p bílý

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080p, bíláS IP kamerou Xiaomi Mi Home Security Camera 360° můžete mít neustálý přehled o tom, co se u vás doma děje. Jde o moderní záznamové zařízení, které vám dokáže aktuální dění v monitorovaném prostoru promítnout na displeji vašeho mobilu či tabletu. Stačí jej připojit k vaší domácí Wi-Fi síti a poté spárovat se smartphonem – to bez problému zvládnete pomocí připraveného QR kódu. Kamera je kompatibilní s chytrými zařízeními, v nichž je nainstalován operační systém Android(ve verzi 4.0 či vyšší) nebo iOS (min. 7.0). K přednostem této bezpečnostní pomůcky je pak také citlivý detektor pohybu. Díky němu dokáže kamera sama rozpoznat, že se kolem ní něco děje. V takovém případě vás na případné narušení okamžitě upozorní notifikací na mobil. Široký… (euronics.cz)

Bresser National Geographic Full-HD Wi-Fi Action Explorer 2 Camera

Bresser National Geographic Full-HD Wi-Fi Action Explorer 2 Camera

Akční kamera s Full-HD rozlišením a Wi-Fi. National Geographic Explorer 2 představuje ideální volbu pro začátečníky. Vhodná je pro vytváření fotografií a nahrávání videa při sportovních aktivitách jako je potápění, cyklistika, lyžování. Díky vodě odolnému krytu umo? (muziker.cz)

Private Camera cover černá

Private Camera cover černá

Nalepovací krytka pro fotoaparát nebo webovou kameru vás ochrání před webovými hackery a případným šmírováním. Navržena pro mobilní telefony, tablety a notebooky. (smarty.cz)

Webkamera Logitech BRIO 4K černá + DOPRAVA ZDARMA

Webkamera Logitech BRIO 4K černá + DOPRAVA ZDARMA

Webkamera Logitech BRIO 4K černá (euronics.cz)

Outdoorová kamera Forever SC-410 4K černá

Outdoorová kamera Forever SC-410 4K černá

Sportem ku zdraví a sportovní kamerou ku zážitkůmPro některé turisty je největším adrenalinem rozhodování o tom, zda se vrátit do hotelu, kde už byli loni nebo předloni. Jiní dnes nevědí, kde složí hlavu zítra a jejich dovolená je plná napětí, akce a pohybu. Chcete-li si všechny svoje zážitky v terénu zaznamenat, nezapomeňte si do batohu přidat ještě outdoorovou/sportovní kameru Forever (GSM018131) v černém provedení. Čím vším vás překvapí?   Trochu mokro? Nevadí, s kamerou budou zážitky v suchuToto zařízení je ideálním společníkem na cesty pro všechny milovníky extrémních zážitků. Dokáže nahrávat ve špičkovém rozlišení 4K s pozorovacím úhlem až 170°. Současně je sportovní kamera Forever (GSM018131) vhodná i k pořizování fotografií, které zvládne až v rozlišení 12 Mpx. Snímky i videa si… (euronics.cz)

Držák GoPro Camera Tethers černý

Držák GoPro Camera Tethers černý

Držák GoPro Camera Tethers černý (euronics.cz)

Michael Kors Camera Cross body bag Černá

Michael Kors Camera Cross body bag Černá

Materiál: 100% kůže Rozměry: 12x6x19 cm Délka popruhu: max. 110 cm Zapínání: na zip Barva: černá Detail: kovové doplňky stříbrné barvy (bibloo.cz)

Adaptér i-tec USB 3.0/Display Port, 4K černá

Adaptér i-tec USB 3.0/Display Port, 4K černá

Adaptér i-tec USB 3.0/DisplayPort, 4KDíky tomuto adaptéru můžete k počítači připojit další monitorpřes DisplayPort s až 4K Ultra HD rozlišením (3840×2160 pixelů) i přenosem zvuku, k čemuž vám stačí volné USB. Podpora rozlišení: 3840×2160 @ 30Hz 3440×1440 @ 50Hz 2560×1600 @ 60Hz 2560×1440 a nižší pracuje @ 60Hz Šikovné funkceTo ocení nároční uživatelé, jako jsou projektanti, grafici i hráči, kteří potřebují pracovat s více obrazovkami. Navíc vám umožní prostřednictvím speciálních režimů „Rozšířit“ a „Zrcadlit“ pracovat s aplikacemi přes dva monitory, což využijete například při editacích obsáhlých tabulek, ale otevřou i možnost na jednom monitoru pracovat a na druhém například sledovat film, prohlížet web atp., aniž byste museli překlikávat mezi otevřenými okny. Stejně tak se nabízí… (euronics.cz)

Sluchátka Xiaomi Mi Basic černá

Sluchátka Xiaomi Mi Basic černá

Sluchátka Xiaomi Mi Basic černá (euronics.cz)

Autokamera YI Technology YI Mirror Dash Camera černá

Autokamera YI Technology YI Mirror Dash Camera černá

  YI Technology Mirror Dash CameraKamera, která nepřekáží a perfektně se hodí do interiéru auta? Přesně tohle by mohla být definice palubní kamery YI Technology Mirror Dash Camera. Tuto kameru jednoduše nasadíte na své zpětné zrcátko a kamerou jej nahradíte. Přístroj je tenký a na první pohled od obyčejného zrcátka skoro nerozeznatelný. Díky zrcadlovému povrchu kamera působí a funguje jako normální zrcátko. Až při nastartování či zařazení zpátečky se dotykový displej jasně rozzáří. Zaznamenává oba směrySoučástí balení je i zadní kamera, která po montáži funguje jako parkovací kamera. Obě kamery natáčí ve vysoké kvalitě, a to ve Full HD 1080p u přední kamery a HD 1280×720 u zadní kamery. Díky vysoké cloně objektivu (f/2.0) na přední kameře jsou záběry kvalitní jak v noci, tak za… (euronics.cz)

Myš Xiaomi Mi Wireless černá

Myš Xiaomi Mi Wireless černá

Myš Xiaomi Mi Wireless černá (euronics.cz)

Selfie tyč Xiaomi Mi Tripod černá

Selfie tyč Xiaomi Mi Tripod černá

Selfie tyč Xiaomi Mi Tripod černá (euronics.cz)

Sluchátka Xiaomi Mi Pro 2 černá

Sluchátka Xiaomi Mi Pro 2 černá

Sluchátka Xiaomi Mi Pro 2 černá (euronics.cz)

Xiaomi Mi Dash Cam 1S černá

Xiaomi Mi Dash Cam 1S černá

Xiaomi Mi Dash Cam 1S nabízí 3“ IPS displej s rozlišením 1920 x 1080p a 140° pozorovacím úhlem, Wifi připojení, G-senzor, zabudovaný asistent, max. uložiště 64 GB pomocí microSD karty, automatické nahrávání a cyklický záznam. (smarty.cz)

Sluchátka Xiaomi Mi Dual Driver černá

Sluchátka Xiaomi Mi Dual Driver černá

Sluchátka Xiaomi Mi Dual Driver černá (euronics.cz)

Sluchátka Xiaomi Mi Bluetooth Neckband černá

Sluchátka Xiaomi Mi Bluetooth Neckband černá

Sluchátka Xiaomi Mi Bluetooth Neckband černá (euronics.cz)

Selfie tyč Xiaomi Mi Bluetooth černá

Selfie tyč Xiaomi Mi Bluetooth černá

Selfie tyč Xiaomi Mi Bluetooth černá (euronics.cz)

Xiaomi Mi 9T 6GB/64GB černá

Xiaomi Mi 9T 6GB/64GB černá

Smartphone Xiaomi Mi 9T nabízí 6,39“ AMOLED FHD+ Full screen displej, osmijádrový procesor (Qualcomm Snapdragon 730 max. 2,2 GHz), 6 GB RAM, 64 GB úložiště, zadní trojitý fotoaparát 48 Mpx + 8 Mpx + 13 Mpx, přední vysouvací 20 Mpx kameru, zabudovanou čtečku otisků prstů v displeji, 4GP/LTE, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, 3,5 mm jack, USB-C, Dual SIM, baterie 4 000 mAh s rychlým 18 W nabíjením. (smarty.cz)

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 černá

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 černá

Moderní městská koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2, jenž dokáže ujet na jediné nabití až 30 km. Disponuje integrovaným LED osvětlením, odolnou konstrukcí a podporou připojení se svým mobilním telefonem. (smarty.cz)

Xiaomi Mi Bluetooth Neckband Earphones černá

Xiaomi Mi Bluetooth Neckband Earphones černá

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s nákrčníkem hodící se na sport i na běžné nošení. Nabízí na jedno nabití až 8 hodin přehrávání, kodek aptX, frekvenční rozsah 20 Hz až 20 KHz, impedanci 32 Ohm, citlivost 100 dB a celkovou váhu 40 g. (smarty.cz)

Xiaomi Mi 9T 6GB/128GB černá

Xiaomi Mi 9T 6GB/128GB černá

Smartphone Xiaomi Mi 9T nabízí 6,39“ AMOLED FHD+ Full screen displej, osmijádrový procesor (Qualcomm Snapdragon 730 max. 2,2 GHz), 6 GB RAM, 128 GB úložiště, zadní trojitý fotoaparát 48 Mpx + 8 Mpx + 13 Mpx, přední vysouvací 20 Mpx kameru, zabudovanou čtečku otisků prstů v displeji, 4GP/LTE, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, 3,5 mm jack, USB-C, Dual SIM, baterie 4 000 mAh s rychlým 18 W nabíjením. (smarty.cz)

Powerbank Xiaomi Mi 2S 10000mAh černá

Powerbank Xiaomi Mi 2S 10000mAh černá

Xiaomi Mi 2S, 10 000 mAh, černáPro mobilní telefon, tablet, digitální fotoaparát či kameru. Powerbanka Xiaomi Mi 2S zajistí, aby váš oblíbený přístroj měl dostatek energie ve chvílích, kdy mu dojde šťáva. Pochlubit se přitom může atraktivním vzhledem z hliníkové slitiny, odolností proti nečistotám, vysoce kvalitním obvodovým čipem a výjimečnou konstrukční pevností. Potřebujete dobít chytrý náramek či Bluetooth sluchátka? Stačí dvakrát stisknout tlačítko pro nabíjení zařízení s menším odběrem energie. Baterie s kapacitou 10 000m mAh slibuje dlouhou životnost a zároveň i spoustu energie pro všechna vaše zařízení. Díky dvěma USB na těle navíc zvládne najednou dobíjet dva přístroje zároveň! (euronics.cz)

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro černá

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro černá

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro nabízí skvělý 45km dojezd, maximální rychlost 25 km/h, tvrzený zobáček, nízkou hmotnost 15 kg a poradí si i s 20% stoupáním. Lze pohodlně složit do auta, informace o jízdě máte k dispozici na jednoduchém displeji na řídítkách, a díky integrovanému osvětlení se neztratíte ani po setmění. (smarty.cz)

Xiaomi Mi 8 Lite 6GB/128GB černá

Xiaomi Mi 8 Lite 6GB/128GB černá

Xiaomi Mi 8 Lite přináší výborný výkon, prémiový design a skvělý zážitek za rozumné peníze. Nabízí 6,26“ IPS displej s moderním výřezem, osmijádrový procesor (QSD 660), 6 GB RAM, 128 GB vnitřní úložiště, dualní zadní 12+5 Mpx a přední 24 Mpx fotoaparát, 4G/LTE, Dual SIM, Bluetooth 5.0, USB-C, čtečku otisku prstu, baterii 3 350 mAh, rychlé nabíjení a Android 8.1 Oreo. (smarty.cz)

Xiaomi Mi 9 LTE 128GB černá (22594)

Xiaomi Mi 9 LTE 128GB černá (22594)

Mobilní telefon 6,39" AMOLED 2340 × 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 855 8-jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 48 Mpx + 16 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 20 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, IrDA, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení, baterie 3300 mAh, Android 9.0 Pie Vlastnosti telefonu157,5 mm74,7 mm7,6 mmHmotnost telefonu: 173 g6,39"úhlopříčka displejeAndroid 9typ operačního systému3 300 mAhkapacita baterie2× Nano SIMtyp SIM karty74,7 × 157,5 × 7,6 mmrozměry telefonu (Š×V×H)128 GBvnitřní paměť48 + 16 + 12 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetNeslot na paměťové karty173hmotnost telefonu Xiaomi Mi 9 – rekordní výbava s… (alza.cz)

Xiaomi Mi 8 Global 6GB/64GB černá

Xiaomi Mi 8 Global 6GB/64GB černá

Vlajková loď společnosti Xioami přichází s několika dosud nevídanými inovacemi a bez nadsázky patří mezi ty nejlepší smartphony na trhu. Obrovský výkon poskytne procesor Snapdragon 845 spolu s 6 GB RAM, pokročilý IR face unlock, špičkový 12 MPx+ 12 MPx hlavní fotoaparát s optickou stabilizací, 20 MPx selfie kamera a čtečka otisků prstů. To vše a mnohem více přináší Xiaomi Mi 8. (smarty.cz)

Tričko pánské ACTION M černá

Tričko pánské ACTION  M černá

MALFINI Tričko pánské ACTION M černá Pánské triko z kolekce MALFINI Premium výborných vlastností. Strečový materiál udržující stálost tvaru. Přiléhavý střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna kontrastní páskou, zpevnění ramenních švů páskou. Dekorativní prošití. Velikostní tabulka: (obchodnisa.cz)

Tričko pánské ACTION XXL černá

Tričko pánské ACTION  XXL černá

MALFINI Tričko pánské ACTION XXL černá Pánské triko z kolekce MALFINI Premium výborných vlastností. Strečový materiál udržující stálost tvaru. Přiléhavý střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna kontrastní páskou, zpevnění ramenních švů páskou. Dekorativní prošití. Velikostní tabulka: (obchodnisa.cz)

Dámské kalhoty Action XS černá

Dámské kalhoty Action XS černá

PORTWEST Dámské kalhoty Action XS černá Dámské kalhoty Action vznikly na základě úspěšnosti pánských kalhot Action. Zdvojený materiál na nejvíce exponovaných místech, kolenní kapsy. Tato exkluzivní řada dámských oděvů je určena pro vaše pohodlí a styl a bezpečnost, kvalita za dobrou cenu. Vysoce kvalitní Kingsmill materiál dobře vypadá, drží barvu a tvar i po opakovaném praní, což je předpokladem pro dlouhou životnost. Řada pracovního oblečení nabízí celou škálu návrhů a příslušenství vhodných pro různá použití. Tabulka velikostí. DÁMSKÉ PRACOVNÍ KALHOTY (obchodnisa.cz)

Tričko dámské ACTION XL černá

Tričko dámské ACTION  XL černá

MALFINI Tričko dámské ACTION XL černá Skvěle padnoucí dámské tričko s elastenem doplněné o jemné detaily. Vynikající kvalita materiálu a šití. Netradiční ozdobné prošití na ramenou a vynikající zpracování dávají klasickému dámskému tričku jiný rozměr. Úzký lem průkrčníku ze žebrového úpletu. Vnitřní část průkrčníku začištěna kontrastní páskou. Krátké přiléhavé rukávy. Vhodné pro potisk a výšivku. Přídavek 5 % elastanu pro lepší tvar. Velikostní tabulka: (obchodnisa.cz)

Xiaomi Mi 9T LTE 64GB černá (23420)

Xiaomi Mi 9T LTE 64GB černá (23420)

Mobilní telefon 6,39" AMOLED 2340 x 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 730 8-jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 64 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 48 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,4) + 13 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 20 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení, baterie 4000 mAh, Android 9.0 Pie Vlastnosti telefonu156,7 mm74,3 mm8,8 mmHmotnost telefonu: 191 g6,39"úhlopříčka displejeAndroid 9 Pietyp operačního systému4 000 mAhkapacita baterie2× Nano SIMtyp SIM karty74,3 × 156,7 × 8,8 mmrozměry telefonu (Š×V×H)64 GBvnitřní paměť48 + 8 + 13 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetNeslot na paměťové karty191 ghmotnost telefonu Mobilní telefon Xiaomi MI 9T LTE… (alza.cz)

Smarty flip pouzdro Xiaomi Mi A2 černá

Smarty flip pouzdro Xiaomi Mi A2 černá

Flipové pouzdro typu kniha s gelovou vaničkou pro telefon Xiaomi Mi A2 v elegantní Eko kůži s magnetickým zavíráním, funkcí stojánku, přihrádkami na kreditky a poutkem na zápěstí. (smarty.cz)

Xiaomi Mi 8 Lite 4GB/64GB černá

Xiaomi Mi 8 Lite 4GB/64GB černá

Xiaomi Mi 8 Lite přináší výborný výkon, prémiový design a skvělý zážitek za rozumné peníze. Nabízí 6,26“ IPS displej s moderním výřezem, osmijádrový procesor (QSD 660), 4 GB RAM, 64 GB vnitřní úložiště, dualní zadní 12+5 Mpx a přední 24 Mpx fotoaparát, 4G/LTE, Dual SIM, Bluetooth 5.0, USB-C, čtečku otisku prstu, baterii 3 350 mAh, rychlé nabíjení a Android 8.1 Oreo. (smarty.cz)

Xiaomi Mi 9 LTE 64GB černá (22597)

Xiaomi Mi 9 LTE 64GB černá (22597)

Mobilní telefon 6,39" AMOLED 2340 × 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 855 8-jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 64 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 48 Mpx (f/1,8) + 16 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 20 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, IrDA, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení, baterie 3300 mAh, Android 9.0 Pie Vlastnosti telefonu157,5 mm74,7 mm7,6 mmHmotnost telefonu: 173 g6,39"úhlopříčka displejeAndroid 9typ operačního systému3 300 mAhkapacita baterie2× Nano SIMtyp SIM karty74,7 × 157,5 × 7,6 mmrozměry telefonu (Š×V×H)64 GBvnitřní paměť48 + 16 + 12 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetNeslot na paměťové karty173hmotnost telefonu Xiaomi Mi 9 – rekordní… (alza.cz)

Xiaomi Mi 9T LTE 128GB černá (23417)

Xiaomi Mi 9T LTE 128GB černá (23417)

Mobilní telefon 6,39" AMOLED 2340 x 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 730 8-jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 48 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,4) + 13 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 20 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení, baterie 4000 mAh, Android 9.0 Pie Vlastnosti telefonu156,7 mm74,3 mm8,8 mmHmotnost telefonu: 191 g6,39"úhlopříčka displejeAndroid 9 Pietyp operačního systému4 000 mAhkapacita baterie2× Nano SIMtyp SIM karty74,3 × 156,7 × 8,8 mmrozměry telefonu (Š×V×H)128 GBvnitřní paměť48 + 8 + 13 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetNeslot na paměťové karty191 ghmotnost telefonu Mobilní telefon Xiaomi MI 9T LTE… (alza.cz)

Sluchátka Xiaomi Mi ANC, USB-C černá

Sluchátka Xiaomi Mi ANC, USB-C černá

Sluchátka Xiaomi Mi ANC, USB-C černá (euronics.cz)

Černý jestřáb sestřelen 4K Ultra HD + Blu-ray - 4K/UHD + BD

Černý jestřáb sestřelen 4K Ultra HD + Blu-ray - 4K/UHD + BD

Část elitní jednotky armády USA je v roce 1993 poslána do somálského Mogadishu aby se stala součástí mírové operace Spojených národů Úkolem mise je únést několik vysokých důstojníků somálského diktátora Jde o součást strategického plánu na potlačení občanské války která zuří po celé zemi Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se obrátí nesprávným směrem Rangers i veteráni musí bok po boku bojovat proti zdrcující přesile a prchat za nepřátelskými liniemi dokud se záchrannému konvoji nepodaří vyrazit k jejich záchraně V těžkém boji umírají přátelé formují se vztahy chlapci se stávají muži a vojáci se učí jak vypadá skutečná tvář války a hrdinství Dramatický příběh je výsledkem spolupráce úspěšného producenta Jerryho Bruckenheimera a kritikou i diváky ceněného režiséra Ridleyho Scotta (knihydobrovsky.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít