Xiaomi Car Charger (AMI103)

Xiaomi Mi Car Charger

Xiaomi Mi Car Charger

Praktická cestovní nabíječka do auta je vhodná pro všechny typy chytrých telefonů či tabletů. K dispozici nabízí dva USB výstupy a možnost současného nabíjení dvou zařízení. Nabíjecí proud dosahuje 2,4 A. (muziker.cz)

Xiaomi Mi Car Charger Pro

Xiaomi Mi Car Charger Pro

Nabíječka do auta je vhodná pro mobilní telefony, tablety, navigace a jiná zařízení. Disponuje výkonem 18 W, dvěma USB výstupy a podporou rychlého nabíjení Quick Charge. LED kontrolka vám poskytne přehled o stavu nabíjení. Potěší vás 5 ochranných funkcí, jako ochrana proti p? (muziker.cz)

Xiaomi Mi Car Charger Pro (473531)

Xiaomi Mi Car Charger Pro (473531)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy USB, Quick Charge 3.0, výkon až 18W, ochrana proti přepětí, zkratu a přehřátí, LED indikátor Nabízíme vám špičkovou nabíječku do auta od značky Xiaomi, kterou využijete jak pro mobilní telefony a tablety, tak pro navigace a jiná zařízení. Nabíječka Xiaomi Mi Car Charger Pro s výkonem až 18 W disponuje dvěma USB výstupy a podporou rychlého nabíjení Quick Charge 3.0. Součástí je také LED kontrolka, díky které máte přehled o stavu nabíjení a je pomocníkem s připojením i v noci. Rozhodně oceníte i 5 ochranných funkcí, mezi které patří ochrana proti přepětí, zkratu, přetížení i přehřátí. Dále je odolná také proti elektromagnetickému rušení. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta Xiaomi Mi Car Charger ProNabíječka do auta Mi… (alza.cz)

Adaptér do auta Xiaomi Mi Car Charger stříbrný

Adaptér do auta Xiaomi Mi Car Charger stříbrný

Adaptér do auta Xiaomi Mi Car Charger stříbrný (euronics.cz)

LAMAX C5 car charger

LAMAX C5 car charger

Autonabíječka umožňuje nabíjet Vaši kameru přímo za jízdy. (lamaxshop.cz)

Uživatele, kteří hledají "Xiaomi Car Charger (AMI103)" se dívají také na:

Xiaomi mi mix 2

TrueCam A5 Car Charger

TrueCam A5 Car Charger

Nabíječka do auta nabíjí kameru i náhradní baterii ze zapalování. Délka kabelu je 300cm. (muziker.cz)

LAMAX C9 Car charger

LAMAX C9 Car charger

Nabíječka do auta nabíjí kameru i náhradní baterii ze zapalování. Délka kabelu je 400cm. (lamaxshop.cz)

TomTom Car Charger Kit

TomTom Car Charger Kit

Kompaktní USB nabíječka s použitím v automobilu. Nabíječka je vhodná pro USB zařízení, jako jsou mobilní telefony a navigace. (muziker.cz)

DJI Mavic 2 Car Charger

DJI Mavic 2 Car Charger

Nabíječka do auta disponuje maximálním výstupním výkonem 80 W, což umožňuje nabíjet baterie během jízdy. Je vybavena ochranou proti přehřátí a technologií ochrany proti nízkému napětí pro bezpečné a spolehlivé nabíjení baterií. Kompatibilita: Mavic 2 Intelligent Flight (muziker.cz)

LAMAX C5 miniUSB Car charger

LAMAX C5 miniUSB Car charger

Autonabíječka umožňuje nabíjet Vaši kameru přímo za jízdy. (lamaxshop.cz)

Lea Switch car charger (switchcarcharger)

Lea Switch car charger (switchcarcharger)

Nabíječka pro Nintendo Switch, do auta Rádi hrajete na mobilní konzoli Nintendo Switch, často cestujete automobilem a trápí vás malá výdrž na baterii? Díky této nabíječce od společnosti Lea tomu může být konec. Tato nabíječka zajistí, že se vám konzole bude nabíjet během vaší jízdy automobilem. Také díky výstupním 2,1 A se zařízení nabije velice rychle. Nachází se zde také druhý USB port pro nabíjení dalšího zařízení zároveň. Klíčové vlastnostiNabíječka do automobilu pro Nintendo SwitchVyrobena z odolného materiáluRychlost nabíjeníMožnost nabíjet 2 zařízení zároveňPřipojení do konzole pomocí USB Type-CVýstupních 5 V/ 2,1 A (alza.cz)

TomTom Dual Fast Car Charger

TomTom Dual Fast Car Charger

Duální USB nabíječka s použitím v automobilu. Nabízí 4 x rychlejší nabíjení baterie s automatickou volbou optimálního způsobu nabíjení pro dané zařízení. Kompatibilní se všemi značkami automobilů, karavanů a nákladních automobilů. Nabíječka je vhodná i pro smartpho (muziker.cz)

Xiaomi Fast Charger (473612)

Xiaomi Fast Charger (473612)

Nabíječka s USB portem, vstupní napětí 100-240V, výstupní napětí 5V/9V/12V, výstupní proud 2.5A/2A/1.5A, USB kabel není součástí balení (alza.cz)

Epico 45W PD Car Charger (9915101900015)

Epico 45W PD Car Charger (9915101900015)

Nabíječka do auta vybavena USB-A portem s technologií Fast Charge 3.0 o nabíjecím výkonu až 18W a USB-C portem s technologií Power Delivery 3.0 o nabíjecím výkonu až 45W Ohromujících 63W nabíjecího výkonuHledáte autonabíječku, která kromě vašeho telefonu zvládne na cestách dobíjet i tablet nebo dokonce notebook? Pak je Epico 45WPD Car Charger tou správnou volbou. Kombinovaný výkon 45W + 18W postačí pro nabíjení téměř jakéhokoliv mobilního zařízení. Power Delivery 3.0 & Fast Charge 3.0Nabíječka je vybavena USB-A portem s technologií Fast Charge 3.0 o nabíjecím výkonu až 18W a USB-C portem s technologií Power Delivery 3.0 o nabíjecím výkonu až 45W. Díky inteligentnímu čipu se zvládne přizpůsobit vašemu zařízení a nabíjet tak optimální rychlostí. Klíčové… (alza.cz)

Ticad Car charger for battery 25.2 V

Ticad Car charger for battery 25.2 V

Autonabíječka pro baterie golfových vozíků značky Ticad s kapacitou 25,2V. (muziker.cz)

Ticad Car charger for battery 22.2 V

Ticad Car charger for battery 22.2 V

Autonabíječka pro baterie golfových vozíků značky Ticad s kapacitou 22,2V. (muziker.cz)

DJI Mavic Car Charger - DJIM0250-03

DJI Mavic Car Charger - DJIM0250-03

Nabíječka do auta. Vybavená ochranou proti vybití autobaterie a ochranou proti přehřátí. Model výrobku: C3S80. Provozní teplota: 5° až 40°C. Vstupní napětí: 12,7-16V (osobní automobil). Výstup DC: 13,05V, 6,1A. Doba nabíjení: 54min (při pokojové teplotě). Kompatibilita: Mavic (muziker.cz)

Xiaomi Mi Wireless Charger

Xiaomi Mi Wireless Charger

Bezdrátová nabíječka zaujme už na první pohled svým elegantním designem. O praktické nabíjení se postará standardizovaná Qi technologie, která dobije všechny telefony s její podporou. O stavu nabíjení vás bude informovat praktický LED indikátor. K dispozici je také bezpečnostn (muziker.cz)

iOttie RapidVolt Mini Car Charger (CHCRIO103)

iOttie RapidVolt Mini Car Charger (CHCRIO103)

Nabíječka do auta 1x USB s vestavěným Lightning kabelem, MFI, 4.8A/24W, LED indikátor, SmartDetect Chcete mít na cestách neustále při sobě spolehlivý záložní zdroj energie? Pak si přibalte nabíječku do auta iOttie RapidVolt Mini Car Charger.Nabíječka do auta iOttie RapidVolt Mini Car Charger je spolehlivým prostředkem pro rychlé a účinné nabíjení vašich zařízení na cestách. Stačí ji pouze připojit do autozapalovače. Opatřena je přitom USB portem a vestavěným Lighting kabelem. Díky technologii SmartDetect navíc garantuje ideální nabití do maximální kapacity jednotlivých zařízení. Většinu lidí pak zaujme i svým jedinečným designem. Nezapomeňte si ji tedy přibalit do svého cestovního zavazadla.Důležité vlastnostiNabíječka do auta pro rychlé a účinné nabíjeníStačí… (alza.cz)

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black

Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Adaptér je kompati (muziker.cz)

Hama Easy Car Charger Lightning (173862)

Hama Easy Car Charger Lightning (173862)

Nabíječka do auta s Lightning konektorem, 1A, pro iPhone 5/6, iPod, délka 1m Napájejte svoje elektronické miláčky Apple a autě. Nabíječka zařídí přímé napájení a nabíjení baterie z cigaretové zásuvky ve vozidle. Je licencovaná společností Apple, takže se jedná o výrobcem schválené příslušenství nejvyšší jakosti. Nabíječka je zakončena Lightning konektorem, díky čemuž je předurčena pro Apple iPad, iPod a iPhone s tímto rozhraním.Hama Easy Car Charger vám umožní dobíjet své Apple elektronické miláčky i v autě. Tato stylová nabíječka zařídí přímé napájení a nabíjení baterie zařízení z cigaretové zásuvky ve vozidle. Disponuje oficiální licencí společnosti Apple, takže se jedná o výrobcem schválené příslušenství největší kvality. Nabíječka poskytuje jeden Lightning konektor, díky kterému… (alza.cz)

SKROSS USB Car Charger DC29A (DC29A)

SKROSS USB Car Charger DC29A (DC29A)

Nabíječka do auta vhodný pro dobíjení až dvou multimediálních zařízení zároveň,integrovaný kabel s Apple Lightning konektorem (Apple MFI licence), 1xUSB-A, vstup DC 12V - 24V, výstup DC 5V/ 3400mA,výstup 1 DC 5V/ 2400mA přes Lightning kabel, výstup 2 DC 5V/ 1000mA přes USB-A, délka kabelu 100cm, LED indikace nabíjení, délka kabelu 100cm SKROSS USB Car Charger DC29A je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Jeden port disponuje výstupem až 2,4 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku přes Apple Lightning kabel. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů přes USB-A kabel. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta SKROSS USB Car Charger DC29ANabíječka… (alza.cz)

SKROSS USB Car Charger DC29 (DC29)

SKROSS USB Car Charger DC29 (DC29)

Nabíječka do auta vhodný pro dobíjení až dvou multimediálních zařízení zároveň, integrovaný kabel s microUSB, 1xUSB-A, vstup DC 12V - 24V, výstup DC 5V/ 3000mA max, výstup 1 DC 5V/ 2000mA přes micro USB kabel, výstup 2 DC 5V/ 1000mA přes USB-A, délka kabelu 100cm, LED indikace nabíjení SKROSS USB Car Charger DC29 je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Jeden port disponuje výstupem až 2 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku, jako je tablet. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů přes micro USB kabel. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta SKROSS USB Car Charger DC29Nabíječka do osobního i nákladního auta (12 /  24 V)2 USB dobíjecí výstupy (2 A… (alza.cz)

SKROSS Dual USB Car Charger DC27 (DC27)

SKROSS Dual USB Car Charger DC27 (DC27)

Nabíječka do auta 2x USB, max 3.4A, výstupy 2.4A/1A, vstupy DC 12V/24V, výstup DC 5V/ 3.4A, LED indikace nabíjení Skross DC27 je nabíječka do osobního i nákladního automobilu (12 / 24 V), se kterou dobijete 2 mobilní zařízení současně. Stačí k dvojici USB portů připojit vhodné propojovací kabely. Jeden port disponuje výstupem až 2,4 A, takže rychle dobije i energeticky náročnou elektroniku, jako je tablet. Druhý port disponuje standardním 1 A pro dobíjení mobilních telefonů. Klíčové vlastnostiNabíječka do osobního i nákladního auta (12 /  24 V)2 USB dobíjecí výstupy (2,4 A + 1 A)Kompaktní provedení bez zabírání místa (alza.cz)

LAMAX Beat USB Smart Car Charger Black

LAMAX Beat USB Smart Car Charger Black

Nabíječka do auta Kompaktní USB nabíječka do auta se postará o přísun energie pro vaše mobilní zařízení, navigace i kamery. Disponuje dvojicí USB portů umožní nabíjení dvou zařízení zároveň, a to s maximálním proudem až 2,4A, případně 3,4A při využití obou portů. Kvalitní zpracování zaručí vysokou odolnost, díky malým rozměrům vám nabíječka nebude nikdy překážet. Samozřejmostí je také ochrana proti přepětí a zkratu. (kytary.cz)

Odzu Car Charger Mini Black (CCHM-BK)

Odzu Car Charger Mini Black (CCHM-BK)

Nabíječka do auta pro 2 zařízení, 2x USB 5V/2.4A, LED dioda pro kontrolu nabíjení Nabíječka do auta Odzu Car Charger Mini v černé barvě je vybavena dvěma USB porty s napětím 5 V a proudem 2,4 A a umožňuje tak obstojně rychlé nabíjení dvou zařízení současně. Elegantní design nabíječky Odzu ideálně zapadne do interiéru automobilu, kde díky kompaktním rozměrům nebude nijak překážet. Samozřejmostí je LED dioda indikující probíhající nabíjení. V porovnání s nadupanějšími typy potěší i nízká cena. Hlavní přednosti nabíječky do auta Odzu Car Charger MiniDva USB porty umožňují nabíjení dvou zařízení současněDostatečný výkon pro rozumně rychlé nabíjeníKompaktní rozměry a nízká cenaElegantní vizuální provedení nabíječky Odzu v černé barvěLED dioda indikující probíhající nabíjení… (alza.cz)

DJI Inspire 2 Car Charger - DJI0616-31

DJI Inspire 2 Car Charger - DJI0616-31

Autonabíječka. Navržena pro model Inspire 2, k nabíjení Intelligent Flight baterie nebo vysílače přes port zapalovače cigaret. Dodává se s ochranou proti nízkému napětí a ochranou proti přehřátí, která automaticky vypne nabíjení, pokud je příliš nízké napětí baterie nebo (muziker.cz)

Xiaomi 5V/2A Charger (473611)

Xiaomi 5V/2A Charger (473611)

Nabíječka s USB portem, vstupní napětí 100-240V, výstupní napětí 5V, výstupní proud 2A, USB kabel není součástí balení (alza.cz)

Xiaomi Charger for Amazfit Bip

Xiaomi Charger for Amazfit Bip

Originální nabíjecí USB kabel určený pro inteligentní hodinky Amazfit Bip. Délka: 1 m, Hmotnost: 25 g, Výstupní napětí: 5V / 0,3A (muziker.cz)

Xiaomi Charger for Amazfit Stratos

Xiaomi Charger for Amazfit Stratos

Originální nabíjecí USB kabel určený pro inteligentní hodinky Amazfit Stratos. Délka: 1 m, Rozměry: 42 x 58 x 12 mm, Hmotnost: 22 g, Výstupní napětí: 5V / 0,5A (muziker.cz)

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black&White

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black&White

Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Adaptér je kompati (muziker.cz)

DJI MAVIC AIR - Car Charger - DJIM0254-04

DJI MAVIC AIR - Car Charger - DJIM0254-04

Nabíječka do auta. Používá se k nabíjení inteligentní baterie přes 12V zásuvku ve vozidle. Vybavená nízkonapěťovou ochranou a ochranou před přehřátím. Provozní teplota: 5° až 40°C. Vstupní napětí: 12-16V (osobní automobil). Výstup DC: 13,2V, 4,54. Doba nabíjení: 48 minu (muziker.cz)

Epico 18W PD Car Charger - space grey (9915111900020)

Epico 18W PD Car Charger - space grey (9915111900020)

Napájecí adaptér s USB-C Power Delivery výstupem s výkonem až 18W a USB-A portem s nabíjecím výkonem 10W (alza.cz)

Xiaomi Charger for Amazfit Pace

Xiaomi Charger for Amazfit Pace

Originální nabíjecí USB kabel určený pro inteligentní hodinky Amazfit Pace. Délka: 1 m, Hmotnost: 23 g, Výstupní napětí: 5V / 0,3A (muziker.cz)

Xiaomi Mi Electric Scooter Charger

Xiaomi Mi Electric Scooter Charger

Nabíječka na elektrickou koloběžku. Nabíječka je vybavena následujícími funkcemi řízení inteligentního napájení: ochranou proti zkratu, ochranou proti přetížení, ochranou před nadměrným nabíjením, ochranou před zahříváním a auto-sleep ochranou proti podpětí. Nomináln? (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Charger

Xiaomi Mi Band 3 Charger

Originální nabíjecí kabel určený pro fitness náramek Mi Band 3. Disponuje kompaktními rozměry a jeho délka je 15 cm. Zařízení je s ním možné nabíjet i přes PC, notebook, nebo PowerBank. Vyroben z odolného TPE materiálu. Rozměry: 15 x 1,7 x 1 cm, Hmotnost: 5 g, Barva: Černá (muziker.cz)

Xiaomi Mi Wireless Fast Charger 20W

Xiaomi Mi Wireless Fast Charger 20W

Bezdrátová nabíječka disponuje novým elegantním designem. Nabíječka přináší špičkový nabíjecí výkon, který dosahuje 20 W. Do spodní části nabíjecí desky je přidán chladící otvor a také zabudovaný samostatný tichý ventilátor a chladič. Tento dvojitý chladicí systé (muziker.cz)

Spigen Car Charger F27QC Quick Charge 3.0 (000CG20643)

Spigen Car Charger F27QC Quick Charge 3.0 (000CG20643)

Nabíječka do auta výstupy 1x USB 5V/2.4A, 1x USB QC 3.0 Rádi cestujete nebo často jezdíte do práce? Pak se vám bude tato nabíječka do auta Spigen Car Charger F27QC určitě hodit. Nabízí uživateli hned 2 USB porty s tím, že jeden disponuje technologií Quick Charge 3.0. Ta zajišťuje pro kompatibilní zařízení až čtyrnásobně rychlejší nabíjení, čímž výrazně šetří váš čas. Autonabíječka překvapí i svým elegantním zpracováním, které podtrhuje příjemné LED podsvícení pro lepší viditelnost v noci. Samozřejmostí je pak i ochrana proti přebití, přepětí, přehřátí a případnému zkratu. Klíčové vlastnosti autonabíječky SpigenOchrana proti přebití, přepětí, přehřátí a zkratuNabíjení až dvou telefonů zároveňNabíječka do auta v… (alza.cz)

HUAWEI Car Charger 5V4.5A SuperCharge Black/Silver (02452312)

HUAWEI Car Charger 5V4.5A SuperCharge Black/Silver (02452312)

Nabíječka do auta výstupní napětí 5V, max. nabíjecí proud 4.5A, dva výstupy 5V4.5A + 5V1A, rychlé nabíjení Nabíječka Huawei Car Charger se dvěma výstupy umožňuje rychle dobíjet i náročnější zařízení. Přibalte si ji tedy s sebou na cesty. Tato nabíječka poskytuje dva výstupy a dokáže rychle dobít i náročnější zařízení. Nabíječka se zapojuje do zásuvky automobilu a potěší i kompaktním provedeném. Mít tento adaptér přibalen na cestách je zkrátka a dobře velmi praktické.Klíčové vlastnostiModerní nabíječka auta se dvěma výstupyKompaktní provedeníSilný výstup pro dobíjení náročnějších zařízení (alza.cz)

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black (LMCARCHB) - autonabíječka

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black (LMCARCHB) - autonabíječka

Kompaktní USB nabíječka do auta s velkým nabíjecím výkonem 3.4A. Maximální proud jednoho USB  je 2.4A. (lamaxshop.cz)

DJI Car Charger Kit Phantom 3 - DJI0322-38

DJI Car Charger Kit Phantom 3 - DJI0322-38

Autonabíječka pro Phantom 3. Používá se k nabíjení Intelligent Flight baterie nebo dálkového ovládání (Pro/Adv/4K). Vstupní napětí: Osobní vozidlo: 12,3-16 V, autobus: 25-30 V. Výstup DC: 17,4 V; 5,17 A; 90 W. Doba nabíjení: Intelligent Flight baterie: přibližně 1 hod., Dálkov (muziker.cz)

Xiaomi Mi Band 2 Charger (472782)

Xiaomi Mi Band 2 Charger (472782)

Nabíječka originální Nabízíme originální nabíjecí kabel, který je speciálně navržený pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2. Nabíjecí kabel má kompaktní rozměry a délka je pouhých 15 cm. Můžete tak kabel nosit všude s sebou. Pokud jste původní ztratili, nebo chcete mít další do rezervy na jiném místě než doma, tak je tento originální nabíjecí kabel skvělým řešením.   Klíčové vlastnosti nabíjecího kabelu Xiaomi Mi Band 2 ChargerOriginální nabíjecí kabel pro Xiaomi Mi Band 2Délka kabelu je pouhých 15 cmOdolný TPE materiál Rozměry:14 cm × 1 cm × 0.5 cmHmotnost:5 gMateriál:TPEBarva:černá  (alza.cz)

Xiaomi Charger for Amazfit Stratos (ACC204)

Xiaomi Charger for Amazfit Stratos (ACC204)

Nabíječka pro chytré hodinky Xiaomi Amazfit STRATOS, délka kabelu 1m, výstupní napětí/proud: 5V/0.5A Nabízíme originální nabíječku Xiaomi Charger, která je speciálně navržená pro chytré hodinky Xiaomi Amazfit Stratos. Délka kabelu nabíječky činí 1 m. Pokud jste původní nabíječku ztratili, nebo chcete mít další do rezervy na jiném místě než doma, tak je tato originální nabíječka skvělým řešením.   Klíčové vlastnosti nabíječky Xiaomi Charger pro Amazfit StratosOriginální nabíječka pro chytré hodinky Xiaomi Amazfit StratosDélka kabelu nabíječky činí 1 mNabíječka Xiaomi Charger je zhotovena z odolného TPE materiálu (alza.cz)

LAMAX USB Car Charger 3.4A černo-bílý (LMCARCHBW)

LAMAX USB Car Charger 3.4A černo-bílý (LMCARCHBW)

Nabíječka do auta 2x USB výstup, max. proud 3.4A, 2V/24V Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Adaptér je kompatibilní se všemi zásuvkami cigaretového zapalovače v automobilech s napětím 12V/24V. Nabíjecí proud dosahuje hodnoty až 3.4A. Maximální proud jednoho USB vstupu je 2.4A.VypnutoVynechat z LightBoxuPodělte se s… (alza.cz)

LAMAX Beat USB Smart Car Charger Black&White

LAMAX Beat USB Smart Car Charger Black&White

Nabíječka do auta Kompaktní USB nabíječka do auta se postará o přísun energie pro vaše mobilní zařízení, navigace i kamery. Disponuje dvojicí USB portů umožní nabíjení dvou zařízení zároveň, a to s maximálním proudem až 2,4A, případně 3,4A při využití obou portů. Kvalitní zpracování zaručí vysokou odolnost, díky malým rozměrům vám nabíječka nebude nikdy překážet. Samozřejmostí je také ochrana proti přepětí a zkratu. (kytary.cz)

Usb nabíječka do auta ansmann usb car charger

Usb nabíječka do auta ansmann usb car charger

Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)USB Car Charger 1ATyp napájecího adaptéru (kategorie)USB nabíječkaPočet výstupů1 xVýstupUSBVstupyAutozástrčka 12 VMísto použitíPro autoMax. výstupní proud na kanál1000 mARozsah vstupního napětí12 V/DCBarvaČernáErP StatusStep 2Výstupní proud (max.)1000 mAHmotnost32 gVybaveníVýstupní proud (max.) 1000 mAPočet současně nabíjených zařízení 1 xMísto použitípro auto (fonetip.cz)

Xiaomi Charger for Amazfit Bip (ACC202)

Xiaomi Charger for Amazfit Bip (ACC202)

Nabíječka pro chytré hodinky Xiaomi Amazfit, délka kabelu 1m Nabízíme originální nabíječku Xiaomi Charger, která je speciálně navržená pro chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip. Délka kabelu nabíječky činí 1 m. Pokud jste původní nabíječku ztratili, nebo chcete mít další do rezervy na jiném místě než doma, tak je tato originální nabíječka skvělým řešením.   Klíčové vlastnosti nabíječky Xiaomi Charger pro Amazfit BipOriginální nabíječka pro chytré hodinky Xiaomi Amazfit BipDélka kabelu nabíječky činí 1 mNabíječka Xiaomi Charger je zhotovena z odolného TPE materiálu (alza.cz)

Xiaomi Charger for Mi Band 2

Xiaomi Charger for Mi Band 2

Originální nabíjecí kabel speciálně navržený pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 2. Nabízí kompaktní rozměry a délku 15 cm. Je vyroben z odolného materiálu TPE. Rozměry: 14 x 1 x 0,5 cm, Hmotnost: 5 g, Barva: Černá (muziker.cz)

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black& White (LMCARCHBW) - autonabíječka

LAMAX USB Car Charger 3.4A Black& White (LMCARCHBW) - autonabíječka

Kompaktní USB nabíječka do auta s velkým nabíjecím výkonem 3.4A. Maximální proud jednoho USB  je 2.4A. (lamaxshop.cz)

Odzu Car Charger autonabíječka s Mfi Lightning kabelem černá

Odzu Car Charger autonabíječka s Mfi Lightning kabelem černá

Nabíječka do auta Odzu Car Charger s certifikovaným Lightning kabelem pro nabíjení všech Apple zařízení. Disponuje elegantním designem a umožní nabíjet až 2 zařízení současně. (smarty.cz)

Spigen Car Charger F27QC duální nabíječka do auta černá

Spigen Car Charger F27QC duální nabíječka do auta černá

Designová nabíječka do auta Spigen Car Charger F27QC nabízí dva USB porty pro rychlé nabití vašeho chytrého zařízení, širokou kompatibilitu a ochrany proti případnému zkratu a přehřátí. (smarty.cz)

Xiaomi Mi Band 3 Charger (473153)

Xiaomi Mi Band 3 Charger (473153)

Nabíječka pro fitness náramek Mi Band 3, lze nabíjet i přes PC, notebook, powerbanku Nabízíme originální nabíjecí kabel, který je speciálně navržený pro fitness náramek Xiaomi Mi Band 3. Nabíjecí kabel má kompaktní rozměry a jeho délka je pouhých 15 cm. Můžete tak kabel nosit všude s sebou. Pokud jste původní ztratili, nebo chcete mít další do rezervy na jiném místě než doma, tak je tento originální nabíjecí kabel skvělým řešením. Lze s ním nabíjet i přes PC, notebook či powerbanku. Klíčové vlastnosti nabíjecího kabelu Xiaomi Mi Band 3 ChargerOriginální nabíjecí kabel pro Xiaomi Mi Band 3 v černé barvěDélka kabelu je pouhých 15 cmLze s ním nabíjet přes PC, notebook či powerbankuOdolný TPE materiál Rozměry:15 × 1,7 × 1 cmHmotnost:5 gMateriál:TPEBarva… (alza.cz)

Aukey Quick Charge 3.0 1-Port Car Charger (CC-T13)

Aukey Quick Charge 3.0 1-Port Car Charger (CC-T13)

Nabíječka do auta 18W, 1x USB Qualcomm Quick Charge 3.0, 3.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9-12V/1.5A, micro USB kabel 1m Praktická nabíječka značky AUKEY do auta, která spolehlivě nabije jakékoliv elektronické zařízení. Vylepšená technologie rychlého nabíjení. Rychlé nabíjení i na cestáchPraktická vysokorychlostní nabíječka do auta značky AUKEY CC-T13 s vylepšenou technologií rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 umožňuje pohodlné nabíjení mobilních zařízení jako je např. tablet, mobilní telefon a další. Disponuje jedním USB výstupem. Součástí balení je také microUSB kabel o délce jednoho metru. Díky kompaktním rozměrům nezabere mnoho místa a můžete ji mít neustále po ruce přímo v automobilu. Klíčové vlastnostiQualcomm Quick Charge 3.0 - až 4× rychlejší nabíjení1× výstup USB 1×… (alza.cz)

Odzu Car Charger with MFi Lightning Cable Black (ODZCCL-BL)

Odzu Car Charger with MFi Lightning Cable Black (ODZCCL-BL)

Nabíječka do auta elegantní a účinná, s vestavěným 1m MFi lightning kabelem, 5V/2.4A USB, LED dioda pro kontrolu nabíjení Efektivní nabíječka do auta Odzu Car Charger with MFi Lightning Cable v černé barvě je vybavena USB 5V/2,4A a vestavěným 1m dlouhým kabelem MFi, a umožňuje tak nabíjet dvě zařízení zároveň. Podporuje funkci MFi (Made For iPhone), což znamená, že je kompatibilní se všemi zařízeními iPhone. Nabíječka je vybavena LED diodou pro kontrolu nabíjení. Klíčové vlastnosti nabíječky Odzu Car Charger with MFi Lightning Cable BlackEfektivní nabíječka do autaMá USB port a také MFi kabel - můžete nabíjet dvě zařízení narázMá MFi certifikaci - je plně kompatibilní se zařízeními iPhoneLED dioda pro kontrolu nabíjení (alza.cz)

Ravpower Quick Charge 3.0 2-Port Car Charger (RP-PC022)

Ravpower Quick Charge 3.0 2-Port Car Charger (RP-PC022)

Nabíječka do auta 1x USB Adaptive iSmart Charging 5V/ 2.4A, 1x USB-C 5V/3A, exkluzivně na Alza.cz Urychlete dobíjení mobilních zařízení v automobilu. Nabíječka Ravpower disponuje hned dvěmaporty USB - 1× USB Adaptive iSmart Charging 5V / 2,4A a 1× USB-C 5V / 3A, díky kterým můžete současně nabíjet dvě zařízení. Bez problémů si tak např. mobilní telefon nabijete jak vy, tak i váš spolucestující. Navíc díky USB-C portu bude nabíjení rychlé. Stav nabíječky indikuje LED dioda. Funkce iSmart 2.0 detekuje možnosti dobíjení zařízení, a podle toho upraví výstup na nejvyšší možnou úroveň. Nabíječka RAVPower Car Adapter si zachovává spolehlivou funkčnost i na nerovných cestách. Širší nerezové kontakty ručí za neustálý kontakt se zásuvkou, neboť nehrozí vyklepání. Nabíjení probíhá… (alza.cz)

DJI Phantom 4 Part 42 Car Charger Kit - DJI0420-18

DJI Phantom 4 Part 42 Car Charger Kit - DJI0420-18

Autonabíječka pro Phantom 4. Používá se k nabíjení Intelligent Flight baterie nebo vysílače. Vstupní napětí: Osobní vozidlo: 12,3-16 V, autobus: 25-30 V. Výstup DC: 17,4 V; 5,17 A; 90 W. Doba nabíjení: Intelligent Flight baterie: přibližně 70min., Vysílač: přibližně 3 hodiny (muziker.cz)

Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2- Port Car Charger (CC-Y7)

Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2- Port Car Charger (CC-Y7)

Nabíječka do auta s integrací systému adaptive Delivery 2.0, 1x USB-A výstup 5V 2.4A s AiPower, 1x USB-C výstup (Power Delivery 2.0): 5V 3A, 9V 2.5A, 12V 2A Nabíječka do auta Aukey Adaptive USB-C Charge 2.0 2-Port Car Charger se systémem Adaptive Charging Technology rozpozná požadavky nabíjeného přístroje a nastaví přísun energie pro efektivní a bezpečné nabíjení. Má dva USB porty, první USB-A s AiPower výstupem 5 V a napětím 2,4 A, druhý pak USB-C s výstupem a napětím 5 V/3 A, 9 V/2,5 A a 12 V/2 A. Nabíječka Aukey nabíjí vaše zařízení rychle a efektivně a je kompatibilní se všemi přístroji s USB nabíjením. Klíčové vlastnosti nabíječky Aukey AdaptiveNabíječka má dva USB portyMá integrovaný systém bezpečného nabíjení Adaptive Charging TechnologyModerní a elegantní… (alza.cz)

CONNECT IT CI-436 Car Charger Twist Micro USB černá (CI-436)

CONNECT IT CI-436 Car Charger Twist Micro USB černá (CI-436)

Nabíječka do auta 2.1A, Micro USB, délka 1m CONNECT IT CI-436 je micro USB autonabíječka, díky které pohodlně nabijete váš mobilní telefon během cesty a bude vám k dispozici opravdu kdykoliv. Je kompatibilní se všemi přístroji, které lze nabíjet konektorem micro USB. Je tedy vhodné pro telefony, navigační přístroje, headsety, přehrávače a další přístroje. Ověřená konstrukce krouceného kabelu se perfektně hodí do auta.Parametry a specifikace:Vstup:10,5 - 18 VVýstup:5V / 2,1 ADélka kabelu:1 mDalší vlastnosti:Ochrana proti zkratuOchrana proti přetížení (alza.cz)

Odzu Car Charger Mini 2x Quick Charge 3.0 Black (CCHM-QC30-BK)

Odzu Car Charger Mini 2x Quick Charge 3.0 Black (CCHM-QC30-BK)

Nabíječka do auta pro 2 zařízení, 2x Quick Charge 3.0 USB (3.6-6.5V/2.4A; 6.5-9V/2A; 9-12V/1.5A), minimalistický design, nabije zařízení podporující QC 3.0, LED dioda pro kontrolu nabíjení (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít