Xgimi brašna na projektor mogo, mogo pro (l706h)

Produkt Xgimi brašna na projektor mogo, mogo pro (l706h) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Xgimi brašna na projektor mogo, mogo pro (l706h) upraviť a produkt hľadať znova.

XGIMI Brašna na projektor MoGo, Mogo Pro (L706H)

XGIMI Brašna na projektor MoGo, Mogo Pro (L706H)
Detail

Brašna Stylová brašna pro xgimi MoGo a MoGo Pro, odolná proti vodě, polstrovaná, kapsy na příslušenství a ovladač, ramenní popruh, tmavě šedá Chybí vám při vícedenních výletech nebo při krátkých projížďkách další extra prostor pro uschování vašich věcí? Zásadní parametry cyklistické brašny XGIMI Brašna na projektor MoGo, Mogo Pro (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI Brašna na projektor MoGo, Mogo Pro (L706H) , Xgimi brašna na projektor mogo, mogo pro (l706h)

Xgimi XGIMI MoGo Pro+ (XK13S)

Detail

Kompaktní DLP projektor xgimi XGIMI MoGo Pro+ (XK13S) je přenosné zařízení ideální pro domácí kino. Disponuje rozlišením Full HD (1920 × 1080), svítivost 300 ANSI lm, velikost obrazu až 200 ", Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay, vestavěný Chromecast, autofokus, automatická lichoběžníková korekce, OS Android TV, 3D, Google Assistant, reproduktory Harman Kardon, životnost laseru až 30 000 hodin. Rozhraní: 1× HDMI, 1× USB, 1× 3,5mm jack. (mall.cz)

Podobné produkty ako Xgimi XGIMI MoGo Pro+ (XK13S) , Xgimi dálkový ovladač pro mogo/halo/elfin (bt1a)

Xgimi XGIMI MoGo Pro (XK03S)

Detail

Kompaktní DLP projektor xgimi MoGo Pro (XK03S) je přenosné zařízení ideální pro domácí kino. Disponuje rozlišením Full HD (1920 × 1080), svítivost 300 ANSI lm, kontrast 10 000:1, velikost obrazu až 100 ", Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay, DLNA, zrcadlení Miracast, autofokus, OS Android TV 9.0, 3D, Google Assistant, reproduktory Harman Kardon o výkonu 2× 3W, životnost laseru až 30 000 hodin. Rozhraní: 1× HDMI, 1× USB, 1× 3,5mm jack. (mall.cz)

Podobné produkty ako Xgimi XGIMI MoGo Pro (XK03S) , Xgimi síťový zdroj pro řadu elfin a mogo (a03m)

XGIMI dálkový ovladač pro MoGo/Halo/Elfin (BT1A)

XGIMI dálkový ovladač pro MoGo/Halo/Elfin (BT1A)
Detail

Dálkový ovladač - bluetooth přenos V případě, že si chcete koupit nové dálkové ovládání, ať už z důvodu poruchy nebo nevyhovujícímu počtu funkcí, dálkový ovladač xgimi je dobrým řešením. Spolehlivý přenos signálu zajišťuje Bluetooth. Univerzální dálkový ovladač XGIMI se snadno používá a představuje plnohodnotnou náhradu za váš původní ovladač. Zásadní vlastnosti dálkového ovladače XGIMI dálkový ovladač pro MoGo/Halo/Elfin Dálkový ovladač XGIMI bude skvělým pomocníkem a náhradou původního ovladače Spolehlivý bluetooth přenos (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI dálkový ovladač pro MoGo/Halo/Elfin (BT1A) , Optoma univerzální velká brašna pro projektor l (gt5000/gt5500) (sp.72801gc01)

XGIMI síťový zdroj pro řadu Elfin a MoGo (A03M)

XGIMI síťový zdroj pro řadu Elfin a MoGo (A03M)
Detail

Napájecí adaptér Nápájecí síťový adaptér pro xgimi Mogo Pro, Mogo Pro+, Elfin, AC100-240V, 50/60Hz, výstupní napětí 19V, výstupní proud 3,42A, výkon 65W, velikost konektoru 5,5×2,5mm, přepěťová ochrana, délka kabelu 110cm Už vám dosloužil napájecí adaptér a potřebujete nový? (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI síťový zdroj pro řadu Elfin a MoGo (A03M)

Držák na projektor ELPMB52, L25000U - V12H003B52

Držák na projektor ELPMB52, L25000U - V12H003B52
Detail

EPSON držák na projektory, pro L25000U. Kompatibilita L25000U (patro.cz)

Podobné produkty ako Držák na projektor ELPMB52, L25000U - V12H003B52 , Xgimi horizon pro (xk03h)

Držák na projektor EPW 6565 - EPW 6565

Držák na projektor EPW 6565 - EPW 6565
Detail

Nástěnný držák na projektor do 10 kg možnost montáže projektoru standardně i "vzhůru nohama" univerzální, vyhovuje prakticky všem menším projektorům do 10 kg snadné nastavení promítacího úhlu a jeho aretace pootočením páčky rychlá a snadná instalace rychlé sejmutí a znovu nasazení projektoru díky bajonetovému úchytu možnost zabezpečení projektoru proti krádeži visacím zámkem nosnost 10 kg natáčení 360° materiál kov + plastové kryty barva kombinace stříbrné s černou (patro.cz)

Podobné produkty ako Držák na projektor EPW 6565 - EPW 6565 , Xgimi držák pro projektory (x50wa)

XGIMI Držák pro projektory (X50WA)

XGIMI Držák pro projektory (X50WA)
Detail

Nástěnný držák na zeď na projektor xgimi a podobné projektory, stativový šroub Váš projektor snadno připevníte na zeď držákem XGMI. Držák XGMI je vyroben z hliníku s povlakem odolným proti korozi. Díky detailně propracovanému designu můžete držák XGMI montovat ve všech typech místností a prostředí. Drží pevně a snadno se nainstaluje dodávanými šrouby a upevňovací sadou. Naklápět lze v rozmezí + 8° / –10° a otáčet o 360°. Držák XGMI se hodí pro projektory SobieTech SLPD, SLP, SLPM, Z4 Air, Z4 Aurora. Klíčové vlastnosti držáku XGMIHliníkový držák XGMI odolný proti koroziDesign vhodný do všech prostředíSnadná instalaceVhodný pro projektory SobieTech SLPD, SLP, SLPM, Z4 Air, Z4 Aurora (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI Držák pro projektory (X50WA) , Xgimi stojan na podlahu, černý (f063s)

XGIMI stropní držák pro projektory (C220B)

XGIMI stropní držák pro projektory (C220B)
Detail

Stropní držák Elegantní stropní držák, délky 36,5 cm, nosnost 8 kg, náklon +- 35°, dutá konstrukce pro vedení kabelů, hliník. Elegantní stropní držák s vysokou nosnostíStropní držák xgimi slouží k upevnění projektoru do místnosti. Projektor lze upevnit v délce 36,5 cm od stropu a lze jej naklánět v úhlu 35 stupňů do obou stran. Držák XGIMI unese projektor o hmotnosti až 8 kilogramů a díky duté hliníkové konstrukci můžete vnitřkem držáku vést potřebnou kabeláž.Klíčové vlastnosti stropního držáku XGIMIDržák XGIMI slouží k upevnění projektoru ke stropuProjektor lze naklánět o 35 stupňůNosnost XGIMI držáku dosahuje 8 kilogramůDutá konstrukce umožňuje nenápadné vedení kabelůObsah balení stropního držáku XGIMI3× modulární tyč: 1× 20 cm, 2× 10 cmStropní uchycení s krytkouHlavice pro uchycení projektoru4× závitořezný šroub4× hmoždinkaImbusový klíčElegantní provedení s dutou konstrukcí pro vedení kabelážeDíky pevnému uchycení zvládne držák XGIMI zatížení až 8... (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI stropní držák pro projektory (C220B) , Xgimi elfin (xl03a)

FrontStage Stůl na projektor/beamer Auna TS-2, 2 výškově nastavitelné a

FrontStage Stůl na projektor/beamer Auna TS-2, 2 výškově nastavitelné a
Detail

Auna TS 2 stůl pro projektory dělá beamery a projektory mobilními: Snadno pohyblivými kolečky a dvěma výškově nastavitelnými plochami přináší zařízení celkem pohodlně do tříd, konferenčních místností nebo obýváků pro domácí kino-představení či diapozitivové večery.Větší plocha slouží k uložení projektoru do 10 kg, menší na umístění laptopu.Aby plošina přiměřeně reagovala na různě umístěné projekční plochy, je Auna TS 2 plynule nastavitelná na tři úrovně: 78 cm, 87 cm nebo 96 cm.Malá plošina zase zajistí optimální výšku umístění laptopu např. na prezentacích, a dovoluje tak přednášejícímu pohodlně vidět na monitor.Kromě toho se dá nastavit sklon plošiny, takže lze podle potřeby korigovat projekční úhel do 45 °.Aby se zabránilo sklouznutí projektoru, jsou na plošinu připevněny železná vodítka.Montáž je díky přiloženému návodu hotová za opravdu krátký čas a stůl lze taktéž hned použít. Montážní materiál je součástí balení, a tak nepotřebujete k montáži žádné jiné nářadí. (klarstein.cz)

Podobné produkty ako FrontStage Stůl na projektor/beamer Auna TS-2, 2 výškově nastavitelné a , Xgimi horizon (xk03k)

FrontStage Stůl na projektor/beamer Auna TS-2, 2 výškově nastavitelné a

FrontStage Stůl na projektor/beamer Auna TS-2, 2 výškově nastavitelné a
Detail

Auna TS 2 stůl pro projektory dělá beamery a projektory mobilními: Snadno pohyblivými kolečky a dvěma výškově nastavitelnými plochami přináší zařízení celkem pohodlně do tříd, konferenčních místností nebo obýváků pro domácí kino-představení či diapozitivové večery.Větší plocha slouží k uložení projektoru do 10 kg, menší na umístění laptopu.Aby plošina přiměřeně reagovala na různě umístěné projekční plochy, je Auna TS 2 plynule nastavitelná na tři úrovně: 78 cm, 87 cm nebo 96 cm.Malá plošina zase zajistí optimální výšku umístění laptopu např. na prezentacích, a dovoluje tak přednášejícímu pohodlně vidět na monitor.Kromě toho se dá nastavit sklon plošiny, takže lze podle potřeby korigovat projekční úhel do 45 °.Aby se zabránilo sklouznutí projektoru, jsou na plošinu připevněny železná vodítka.Montáž je díky přiloženému návodu hotová za opravdu krátký čas a stůl lze taktéž hned použít. Montážní materiál je součástí balení, a tak nepotřebujete k montáži žádné jiné nářadí. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako FrontStage Stůl na projektor/beamer Auna TS-2, 2 výškově nastavitelné a , Xgimi stropní držák pro projektory (c220b)

XGIMI stojan na podlahu, černý (F063S)

XGIMI stojan na podlahu, černý (F063S)
Detail

Stojan na projektor pro všechny projektory xgimi, k umístění na podlahu XGIMI v černém provedení je stylový stojan pro umístění na podlahuStylový černý stojan využijete pro stabilní uchycení projektorů XGIMI Horizon / H2 / Halo, MoGo / Z4 a dalších s možností uchycení na stativový závit. Hlavici stojanu můžete naklopit až o 90° anebo ji otočit v rozsahu 360°. Díky své konstrukci a kvalitním materiálům se jedná o velmi stabilní oporu pro váš projektor. Designové provedení stojanu na podlahu XGIMI vkusně doplní jakýkoliv interiér. Stabilitu stojanu zaručuje podstavec s 30centimetrovým průměrem.Klíčové vlastnosti stojanu XGIMI, černýNastavitelná výška stojanu ve dvou úrovních: 490 mm a 890 mmStojan XGIMI nabízí možnost naklopení vrchní upínací hlavice 90°, otočení o 360°Polohovatelná konzole na připevnění projektoruSpodní podstavec o průměru 30 cm zajistí perfektní stabilituPodstavec disponuje měkkou silikonovou rohoží proti posunuStojan na podlahu... (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI stojan na podlahu, černý (F063S) , Xgimi síťový zdroj pro řadu horizon (hka22)

XGIMI přenosný stojan černý (T003R)

XGIMI přenosný stojan černý (T003R)
Detail

Stojan na projektor xgimi originální přenosný stojan pro všechny XGIMI projektory (kromě Aury), kulová hlava, náklon ±45°, otočení o 360°, nosnost až 5kg, výška 34 až 79,5cm, maximální délka až 99cm, hmotnost 758g, vysoká stabilita, duální režim, stativový šroub 1/4", slitina hliníku, silikonová ochrana proti prokluzu a poškrábání. Přenosný stojan XGIMI vyniká svým multifunkčním využitím. Použít ho můžete jako stolní i podlahový stojan, neboť umožňuje nastavení výšky v rozmezí 34 až 79,5 cm. Snadno ho přitom rozložíte jedním tahem. Vyrobený je z velmi kvalitní slitiny hliníku a doplněný o silikonovou ochranu proti prokluzu a poškrábání. Otočný je o 360°a nabízí náklon 45°. O jeho perfektní stabilitu se postarají 3 nohy. Přenosný stojan XGIMI je kompatibilní s projektory Horizon, řady Halo, řady MoGo a Elfin. Klíčové vlastnosti přenosného stojanu XGIMI černéhoPřenosný stojan s multifunkčním využitímPoužít lze jako stolní i podlahový... (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI přenosný stojan černý (T003R) , Reer projektor na usínání dreambeam (4013283521106)

Connect IT P2 stropní teleskopický držák s kloubem na projektor CI-24

Detail

Stropní výsuvný držák projektoru s možností náklonu +/- 15 °. Vzdálenost od stropu (zdi) 43–65 cm s maximální nosností 20 kg. (mall.cz)

Podobné produkty ako Connect IT P2 stropní teleskopický držák s kloubem na projektor CI-24 , Xgimi přenosný stojan černý (t003r)

Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově nastavitelný, 83-107 cm, černý

Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově nastavitelný, 83-107 cm, černý
Detail

Flexibilní, bezpečný a přizpůsobivý, takový je vozík Auna Pro TS-6. Notebooky, projektory nebo tablety, na dvou samostatných plošinách si najde to správné místo každé z tvých zařízení. Díky 4 kolečkům lze použít všude tam, kde ho potřebuješ - v kanceláři, v konferenční místnosti nebo doma. Když najdeš optimální místo své prezentace, můžeš dvě ze čtyř koleček super jednoduše zaaretovat. S nastavitelnou výškou od 83 do 107 cm se zařízení přesně přizpůsobí tvým přáním a potřebám. Jednoduchou změnou úhlu sklonu získáš ještě více flexibility a možností použití. Vozík na projektor Auna Pro TS-6 je plynule naklonitelný o 70°, takže si můžeš přesně zvolit úhel, který je pro tebe ideální. Provedení z oceli a MDF desek, jakož i max. nosnost 10 kg pro každou plošinu zajistí potřebnou stabilitu a bezpečnost.Vozík na projektor Auna Pro TS-6 tě flexibilně podpoří při práci bez ohledu na místo. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově nastavitelný, 83-107 cm, černý , Xgimi 3d brýle g105l (g105l)

Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově nastavitelný, 83-107 cm, bílý

Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově nastavitelný, 83-107 cm, bílý
Detail

Flexibilní, bezpečný a přizpůsobivý, takový je vozík Auna Pro TS-6. Notebooky, projektory nebo tablety, na dvou samostatných plošinách si najde to správné místo každé z tvých zařízení. Díky 4 kolečkům lze použít všude tam, kde ho potřebuješ - v kanceláři, v konferenční místnosti nebo doma. Když najdeš optimální místo své prezentace, můžeš dvě ze čtyř koleček super jednoduše zaaretovat. S nastavitelnou výškou od 83 do 107 cm se zařízení přesně přizpůsobí tvým přáním a potřebám. Jednoduchou změnou úhlu sklonu získáš ještě více flexibility a možností použití. Vozík na projektor Auna Pro TS-6 je plynule naklonitelný o 70°, takže si můžeš přesně zvolit úhel, který je pro tebe ideální. Provedení z oceli a MDF desek, jakož i max. nosnost 10 kg pro každou plošinu zajistí potřebnou stabilitu a bezpečnost.Vozík na projektor Auna Pro TS-6 tě flexibilně podpoří při práci bez ohledu na místo. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Auna Pro TS-6, vozík na projektor, stolek na notebook, výškově nastavitelný, 83-107 cm, bílý , Barrel brašna na řídítka (39021)

Oxalis Mogo Mogo - zelený,aromatizovaný, 1000

Oxalis Mogo Mogo - zelený,aromatizovaný, 1000
Detail

Pravý zelený čaj Sencha se šťavnatou a svěží chutí manga a papáji.1000gPříprava: vodou o teplotě 70°C zalejte čaj v poměru 10 g (cca 7 zarovnaných čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte. (patro.cz)

Podobné produkty ako Oxalis Mogo Mogo - zelený,aromatizovaný, 1000 , Kreslici projektor g21

Optoma Univerzální velká brašna pro projektor M

Optoma Univerzální velká brašna pro projektor M
Detail

Dimensions (W x D x H) mm 345 x 120 x 255 Net weight 0.3 kg Gross weight 0.3 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Optoma Univerzální velká brašna pro projektor M , Immax projektor 08431l

Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500)

Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500)
Detail

Dimensions (W x D x H) mm 400 x 140 x 325 Net weight 0.992 kg Gross weight 0.992 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500) , Krteček projektor (8590331709342)

Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500)

Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500)
Detail

Dimensions (W x D x H) mm 400 x 140 x 325 Net weight 0.992 kg Gross weight 0.992 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500) , Imaginarium projektor na strop a hudbou na usínání (8428918092818)

Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500) (SP.72801GC01)

Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500) (SP.72801GC01)
Detail

Brašna univerzální velká pro projektor L (GT5000/GT5500) o rozměrech 40x14x32,5cm Potřebujete příležitostně při delších cyklovýletech nebo při krátkých projížďkách další extra prostor pro uschování vašich potřebných věcí? Významné přednosti cyklistické brašny Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500) (alza.cz)

Podobné produkty ako Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500) (SP.72801GC01) , Rollei brašna pro c5i (22791)

XGIMI stojan X-Desktop Pro (D183S)

XGIMI stojan X-Desktop Pro (D183S)
Detail

Stojan na projektor na projektor, k umístění na stůl xgimi X-Desktop Pro je stylový stojan pro umístění na stůlStylový stojan využijete pro stabilní uchycení projektorů XGIMI H2 / H1 / Z6 / Z4 / CC a dalších zařízení s možností uchycení na stativový závit. Samotný stojan XGIMI X-Desktop Pro je velice robustní a díky podstavci se můžete spolehnout na jeho stabilitu. Kulovou hlavu stojanu lze bez problémů naklopit o 12 stupňů.Klíčové vlastnosti stojanu XGIMI X-Desktop ProKloub stojanu XGIMI umožní naklopení projektoruKruhová základna zajistí dostatečnou stabilituStojan je vhodný pro umístění na stůlVyužívá standardní dvojitý 1/4palcový závitDo stojanu XGIMI X-Desktop Pro snadno uchytíte většinu zařízeníDíky stojanu XGIMI efektivně využijete váš prostorStojan XGIMI X-Desktop Pro má stabilní kruhovou základnu z hliníkové slitiny. Její spodní strana je vypodložena silikonovou podložkou, která zamezí nechtěnému pohybu na vašem stole.Stojan XGIMI... (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI stojan X-Desktop Pro (D183S) , Kappa ah209 brašna na nohu (ah209)

Xgimi Elfin (XL03A)

Detail

Excelentní DLP přenosný projektor xgimi Elfin vhodný do domácnosti, kanceláře nebo tam, kde ho budete potřebovat. Disponuje nativním FullHD rozlišením s maximální podporou rozlišení 4K UHD s poměrem stran 16:9 a kontrastem 1 200:1, LED diodami se svítivostí 800 ANSI lumenů. Rozhraní: 1× HDMI, 1× USB, 1× DC, 1× 3,5mm audio jack (audio výstup). Konektivita: Dual-band 2,4/5GHz 802.11a/b/g/n/ac, obousměrné Bluetooth 5.0. 2× 3W stereoreproduktory Harman Kardon s podporou DTS-HD & DTS od Dolby se starají o pořádné ozvučení. Technologie: HDR10+, MEMC, technologie inteligentní úpravy projekce a další. Podpora Android TV, Chromecast a Airplay. Kompaktní rozměry. (mall.cz)

Podobné produkty ako Xgimi Elfin (XL03A) , Brašna pod sedlo na silniční kolo

XGIMI Elfin (XL03A)

XGIMI Elfin (XL03A)
Detail

Projektor DLP LED, Full HD, nativní rozlišení 1920 × 1080, 16:9, svítivost 800 ANSI lm, HDMI 2.0, Bluetooth, WiFi, HDR, reproduktory, Android Dokonale přenosný projektor xgimi Elfin s Full HD rozlišením Hollywood přichází i do vašeho obývacího pokoje a přináší sebou až 300” obrazovku. Zažijte všechna napětí a radosti těch filmů jako v kině, ale v pohodlí domova. A to vše díky s křišťálově jasným obrazem, který produkuje moderní projektor XGIMI Elfin. Ten se současně pyšní atraktivním minimalistickým designem ověnčeným několika prestižními oceněními Kromě špičkové obrazové kvality s detailním Full HD rozlišením projektor XGIMI Elfin disponuje také kvalitním zvukovým výstupem, který zajišťují duální 3W reproduktory Harman/Kardon. Klíčové vlastnosti kompaktního LED projektoru XGIMI Elfin DLP LED Technologie Full HD rozlišení (1920 × 1080 px) Svítivost 800 ANSI lm Podpora... (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI Elfin (XL03A) , Projektor duhova kostka modra

XGIMI Halo+ (WM03A)

XGIMI Halo+ (WM03A)
Detail

Projektor DLP LED, Full HD, nativní rozlišení 1920 × 1080, 16:9, 3D, svítivost 900 ANSI lm, HDMI 1.4, Bluetooth, WiFi, HDR, reproduktory, Apple Airplay 2 Kompaktní projektor xgimi Halo+ s Full HD rozlišenímPřenosný projektor XGIM Halo+ s atraktivním minimalistickým designem ověnčeným několika prestižními oceněními se stane atraktivním doplňkem každého moderního interiéru. Díky kompaktním rozměrům a vestavěné velkokapacitní baterii si můžete filmový zážitek dopřát opravdu kdekoliv. Kromě špičkové obrazové kvality s detailním Full HD rozlišením projektor XGIMI Halo+ disponuje také kvalitním zvukovým výstupem, který zajišťují duální 5W reproduktory Harman/Kardon. Klíčové vlastnosti kompaktního LED projektoru XGIMI Halo+DLP LED TechnologieFull HD rozlišení (1920 × 1080 px)Svítivost 900 ANSI lm a kontrast 10000:1Podpora technologie HDROperační systém Android TV 10Interní úložiště 16 GBXGIMI Halo+ podporuje funkci ChromecastReproduktory 2× 5 W... (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI Halo+ (WM03A) , Thule gauntlet 4.0 brašna na 15" macbook pro (tl-tgae2356k)

XGIMI Horizon (XK03K)

XGIMI Horizon (XK03K)
Detail

Projektor DLP LED, Full HD, nativní rozlišení 1920 × 1080, 16:9, 3D, svítivost 2200 ANSI lm, HDMI 2.0, LAN, WiFi, HDR, reproduktory, Android xgimi Horizon je elegantní, kvalitní a kompaktní Full HD projektor s výkonnou LED lampouDLP projektor XGIMI Horizon se postará o perfektní promítání v nativním Full HD rozlišení až na 300" úhlopříčce. Projektor se pyšní univerzálním a jednoduchým ovládáním s řadou špičkových technologií. XGIMI Horizon například automaticky inteligentně zarovná obraz, upraví jas či zkoriguje lichoběžníkové zkreslení. Podpora HDR10 a HLG zajistí skvělé barevné podání a vynikající kontrast. Pro kvalitní ozvučení má projektor XGIMI Horizon hned dva 8W reproduktory Harman Kardon. Projektor nabídne dostatek konektorů pro připojení dalších zařízení a úložišť. Díky kompaktnímu provedení můžete vzít projektor kamkoliv s sebou a jeho elegantní design umožní umístění kamkoliv se vám zlíbí. XGIMI Horizon můžete nechat na stole, ale... (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI Horizon (XK03K) , Thule gauntlet 4.0 brašna na 13" macbook pro (tl-tgae2355k)

XGIMI Horizon Pro (XK03H)

XGIMI Horizon Pro (XK03H)
Detail

Projektor DLP LED, 4K, nativní rozlišení 3840 × 2160, 16:9, 3D, svítivost 2200 ANSI lm, HDMI 2.0, Bluetooth, LAN, WiFi, HDR, reproduktory, Android xgimi Horizon Pro je elegantní, kvalitní a kompaktní 4K projektor s výkonnou LED lampou DLP projektor XGIMI Horizon Pro se postará o perfektní promítání v nativním 4K rozlišení až na 300" úhlopříčce. Projektor se pyšní univerzálním a jednoduchým ovládáním s řadou špičkových technologií. XGIMI Horizon Pro například automaticky inteligentně zarovná obraz, upraví jas či zkoriguje lichoběžníkové zkreslení. Podpora HDR10 a HLG zajistí skvělé barevné podání a vynikající kontrast. Pro kvalitní ozvučení má projektor XGIMI Horizon Pro hned dva 8W reproduktory Harman Kardon. Projektor nabídne dostatek konektorů pro připojení dalších zařízení a úložišť. Díky kompaktnímu provedení můžete vzít projektor kamkoliv s sebou a jeho elegantní design umožní umístění kamkoliv se... (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI Horizon Pro (XK03H) , Vtech projektor s ukolébavkami a beránky na obloze (3417765087288)

XGIMI 3D brýle G105L (G105L)

XGIMI 3D brýle G105L (G105L)
Detail

3D brýle pro projektory xgimi a další s podporou technologie DLP-Link, čip pro okamžité spárování s projektorem, 178° úhel pohledu, výdrž baterie až 60h, v balení nabíjecí kabel USB a čistící hadřík (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI 3D brýle G105L (G105L) , Iso 14096 brašna na kolo černošed (1323)

XGIMI síťový zdroj pro řadu Horizon (HKA22)

XGIMI síťový zdroj pro řadu Horizon (HKA22)
Detail

Napájecí adaptér Nápájecí síťový adaptér pro xgimi Horizon, Horizon Pro, AC100-240V, 50/60Hz, výstupní napětí 19V, přepěťová ochrana Uvažujete o novém napájecím adaptéru pro svůj notebook? (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI síťový zdroj pro řadu Horizon (HKA22) , Cappa racing brašna na nádrž maxi (8592160015298)

XGIMI dálkový ovladač pro Horizon/Aura (B981C)

XGIMI dálkový ovladač pro Horizon/Aura (B981C)
Detail

Dálkový ovladač Dálkový Bluetooth ovladač pro xgimi projektory Horizon/Aura. Zeštíhlený elegantní design, dokonalé uchopení a skvělý pocit při doteku. Pokud hledáte alternativu k původnímu dálkovému ovládání, ať už z důvodu poruchy nebo nevyhovujícímu počtu funkcí, dálkový ovladač XGIMI je skvělým řešením. Dohromady jde skrze něj ovládat až 1 přístrojů zároveň. Univerzální dálkový ovladač XGIMI má snadnou obsluhu a představuje skvělou náhradu za váš původní ovladač. Zásadní vlastnosti dálkového ovladače XGIMI dálkový ovladač pro Horizon/Aura Dálkový ovladač XGIMI bude skvělým pomocníkem a náhradou původního ovladače (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI dálkový ovladač pro Horizon/Aura (B981C) , Verk 14328 brašna na kolo černá (1575)

XGIMI síťový zdroj pro řadu Halo (HKA09)

XGIMI síťový zdroj pro řadu Halo (HKA09)
Detail

Napájecí adaptér Nápájecí síťový adaptér pro xgimi Halo, Halo+, AC100-240V, 50/60Hz, přepěťová ochrana Chtěli byste si pořídit nový napájecí adaptér? (alza.cz)

Podobné produkty ako XGIMI síťový zdroj pro řadu Halo (HKA09)

Chicco medvídek s projektorem hračka medvídek s projektorem růžová

Chicco medvídek s projektorem hračka medvídek s projektorem růžová
Detail

Plyšový medvídek s projektorem Baby Bear First Dreams bude tím nejlepším kamarádem vašeho děťátka ve dne i během uspávání. Baby Bear je hračka, která spojuje heboučký plyš, jemné noční světlo s projekcí a relaxační melodie. Světlo lze využívat v podobě promítání noční oblohy, ale také jako noční lampičku. Děťátko se tak nebude bát usnout, ale také si medvídka může vzít s sebou během nočních toulek na toaletu. Intenzita světýlka je nastavitelná. Na výběr je také mezi něžnou projekcí nebo velkolepými světelnými efekty na strop. Hudební modul po zapnutí přehraje až 30 minut hudby. Děťátku pomůže usnout klasická hudba jako Bach a Beethoven, ale na výběr je také jazz, nehlučný soft rock, moderní melodie, new age a bílý šum zvuků přírody. Multi-technologický méďa Baby Bear First Dreams ke svému fungování využívá tří klasických AA baterií. Hračka je měkká a hebká, vhodná jak od narození, tak i pro starší děti. Po vyjmutí elektroniky z bříška je hračka plně pratelná v pračce, takže o hygienu se nemusíte bát. Vlastnosti: automatická změna barev 3 typy nastavení světelných efektů: projektor na zeď, jemný projektor, noční světlo 30 minut klasických a moderních melodií včetně zvuků přírody na výběr tlačítko ve tvaru srdce určené pro výběr vaší oblíbené melodie medvídka lze prát v pračce baterie: 3× AAA 1,5 V (nejsou součástí balení) určeno pro děti již od narození, ideální pro mazlení rozměry produktu: 30 cm × 36,5 cm × 14 cm (feedo.cz)

Podobné produkty ako Chicco medvídek s projektorem hračka medvídek s projektorem růžová

BenQ Montážní sada pro projektor BenQ univerzální (držák k projektoru)

BenQ Montážní sada pro projektor BenQ univerzální (držák k projektoru)
Detail

BenQ CM00G3 Kompletní montážní sada pro snadné a bezpečné umístění projektoru BenQ na strop. Ideální řešení šetřící prostor, vhodné pro posluchárny, přednáškové sály nebo prezentační místnosti. Maximální zatížení tohoto držáku je 25 kg. Držák nabízí naklopení o 25°. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Max. zatížení: 25 kg Vzdálenost od stropu: až 127,7 - 577,7 mm Materiál: hliník, ocel Barva: stříbrná (patro.cz)

Podobné produkty ako BenQ Montážní sada pro projektor BenQ univerzální (držák k projektoru)

Vesmírný projektor

Vesmírný projektor
Detail

Perfektní dárek pro malé objevitele. Kapesní promítačka s motivy vesmíru bude bavit kluky i holky. Princip je jednoduchý - vložte jedno promítací kolečko s obrázky do promítačky, zapněte ji a hned se vám po stěnách pokoje rozběhnou planety, raketoplány a kosmonauti. Je to velmi účinná uspávací pomůcka, ale i zábavný prvek pro dlouhé zimní večery. Děti si mohou prohlédnout 16 vesmírných motivů a zažít mnoho dobrodružství. Baterky jsou součástí balení. (familium.cz)

Podobné produkty ako Vesmírný projektor

Projektor dino

Projektor dino
Detail

Plastový projektor na baterie se třemi promítacími kotoučky po osmi obrázcích. Aktivuje se stisknutím tlačítka. Tentokrát jsou kotoučky s motivem dinosaurů. Přednosti: snadné ovládání krásná projekce na zeď rozvíjí dětskou fantazii a představivost Kupte dětem promítání s dinosaury! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x AG13 (součást balení) Rozměry projektoru: 12 x 3,5 cm Rozměry balení: 16 x 18,5 x 3,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Projektor dino

Projektor safari

Projektor safari
Detail

Plastový projektor na baterie se třemi promítacími kotoučky po osmi obrázcích. Aktivuje se stisknutím tlačítka. Tentokrát jsou kotoučky s motivem safari zvířátek. Přednosti: snadné ovládání krásná projekce na zeď rozvíjí dětskou fantazii a představivost Kupte dětem promítání se zvířaty! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x AG13 (součást balení) Rozměry projektoru: 12 x 3,5 cm Rozměry balení: 16 x 18,5 x 3,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Projektor safari

Projektor jednorožec

Projektor jednorožec
Detail

Plastový projektor na baterie se třemi promítacími kotoučky po osmi obrázcích. Aktivuje se stisknutím tlačítka. Tentokrát jsou kotoučky s motivem jednorožců. Přednosti: snadné ovládání krásná projekce na zeď rozvíjí dětskou fantazii a představivost Kupte dětem promítání s jednorožci! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x AG13 (součást balení) Rozměry projektoru: 12 x 3,5 cm Rozměry balení: 16 x 18,5 x 3,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Projektor jednorožec

Projektor - Zvířátka

Projektor - Zvířátka
Detail

Projektor s 24 slidy s motivy zvířátek. Balení obsahuje projektor, 3 kotouče s 24 slidy. Výrobek vyžaduje 3× AG13 baterie, které jsou součástí balení. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Projektor - Zvířátka

Led projektor galaxy

Led projektor galaxy
Detail

Multifunkční LED projektor je ideálním osvětlením dětského pokoje. Děti se mohou před usnutím dívat na krásnou galaktickou oblohu. Tato dětská LED lampa s projektorem se skvěle hodí jako noční světlo. Má 2 tlačítka (PROJEKTOR / LED) a 2 režimy svícení (stálé světlo nebo přerušované vícebarevné světlo), které lze zapnout současně nebo samostatně. Provoz na baterie 3xAA (nejsou součástí). Materiál: plast. Rozměry: Ø10,7 x 12 cm. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led projektor galaxy

VIVITEK DW770UST projektor

VIVITEK DW770UST projektor
Detail

Ultra krátký projektor pro vzdělávání Maximální rozlišení WXGA (1280 x 800) Světelný výkon: 3 500 ANSI Lm Kontrastní poměr: 10.000:1 Ingegrovaný Crestron® RoomView™ Životnost lampy až 12 000 hodin Vestavěný reproduktor 10Wx2 (patro.cz)

Podobné produkty ako VIVITEK DW770UST projektor

LED hvězdný projektor

LED hvězdný projektor
Detail

LED hvězdný projektorStar Master LED Nightlight vám přinese mléčnou dráhu na strop! Star Master je ve světle černý nenápadný válec. Jakmile se však setmí, rozvíjí nenapodobitelnou hru světla. Tisíce malých hvězd jsou promítnuty na strop. Nejen děti mohou být okouzleny hvězdnou oblohou - každý, kdo je trochu romantický nebo v kom je ještě kousek dítěte, bude mít radost z nesčetného barevného třpytu světla. To znamená, počítat hvězdy až do usnutí! Ti, kteří mají zdravý spánek a nepotřebují LED hvězdnou oblohu k usnutí nebo uklidňující noční světlo, jej mohou použít k ozáření soukromého půlnočního pikniku v obývacím pokoji nebo v hale. Fanoušci hvězd se mohou v budoucnu obejít bez hvězdné tapety a závěsů s hvězdami a jednoduše osvětlit své stěny a stropy hvězdným projektorem. Aby nevznikla nuda, nebeské tělesa svítí v různých barvách. Vzhledem k tomu, že lze projektor provozovat s bateriemi, může být s vámi i venku, ale pak se může stát, že skutečná hvězdná obloha jej nakonec překoná :-) Detail produktu: LED noční projektor s mnoha malými hvězdami a světelnými body v různých barvách svítí nádherná hvězdná obloha skvělá podívaná, která je také skvělá jako spací pomůcka pro děti může být provozován síťovým kabelem a třemi bateriemi AA baterie a napájecí kabel nejsou součástí dodávky (dilego.cz)

Podobné produkty ako LED hvězdný projektor

DW275 projektor Vivitek

Detail

Typ displeje: Single 0,65" DLP® Technology od TI Jas (typický): 4000 ANSI lumenů Nativní rozlišení: WXGA (1 280 x 800) Maximální rozlišení: WUXGA (1 920 x 1 200) Kontrast (typický): 15 000:1 Životnost/Typ lampy: 5 000/7 000/10 000/20 000 hodin (normální/Eco./Dynamic/Lone Eco), 210W Poměr házení: 1,55 – 1,86 Velikost obrazu (úhlopříčka): 30" - 300" Projekční vzdálenost: 1,10 m – 12,2 m (3,6' - 40') Poměr stran: 16:10 Nativní Posun: 101,5 % ± 5 % Korekce lichoběžníkového zkreslení: Vertikální ±40° Reproduktory: 2W RMS (mono) Porty pro připojení I/O:HDMI v1.4b (x2), kompozitní video, S-Video, VGA-In (x2), Audio-In (Mini-Jack), VGA-Out, Audio-Out (Mini-Jack), RS232, USB (servisní) 3D kompatibilita: Ano Rozměry (Š x H x V): 331 x 244 x 105 mm (13" x 9,6" x 4,1") Hmotnost: 2,6 kg (5,7 lb) Dostupné barvy: Bílá (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako DW275 projektor Vivitek

INL156 projektor INFOCUS

INL156 projektor INFOCUS
Detail

Projektor InFocus INL156 Nativní rozlišení: XGA Texas Instruments DLP Světelný výkon 3 500 ANSI Lm Kontrastní poměr 2 000 000:1 Laserový projektor Životnost lampy až 30 000 hodin Hmotnost 3,9 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako INL156 projektor INFOCUS

IN2139WU projektor INFOCUS

IN2139WU projektor INFOCUS
Detail

Projektor InFocus IN2139WU Nativní rozlišení: WUXGA 1 920 × 1 200 Texas Instruments DLP Světelný výkon 4 500 ANSI Lm Kontrastní poměr 28 500:1 TechStation Životnost lampy až 15 000 hodin (v eko módu) 3x HDMI Hmotnost 3,2 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako IN2139WU projektor INFOCUS

IN136ST projektor INFOCUS

IN136ST projektor INFOCUS
Detail

Projektor InFocus IN136ST Nativní rozlišení: WXGA Krátká projekční vzdálenost Texas Instruments DLP Světelný výkon 4 000 ANSI Lm Kontrastní poměr 28 500:1 TechStation Životnost lampy až 15 000 hodin (v eko módu) 3× HDMI Hmotnost 3,2 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako IN136ST projektor INFOCUS

IN1029 projektor INFOCUS

IN1029 projektor INFOCUS
Detail

Projektor InFocus IN1029 Nativní rozlišení: WUXGA Texas Instruments DLP Světelný výkon 4 200 ANSI Lm Kontrastní poměr 50 000:1 Životnost lampy až 20 000 hodin Pokročilá digitální korekce obrazu Hmotnost 3,3 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako IN1029 projektor INFOCUS

IN1036 projektor INFOCUS

IN1036 projektor INFOCUS
Detail

Projektor InFocus IN1036 Nativní rozlišení: WXGA Texas Instruments DLP Světelný výkon 4 600 ANSI Lm Kontrastní poměr 50 000:1 Životnost lampy až 20 000 hodin Pokročilá digitální korekce obrazu Hmotnost 3,3 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako IN1036 projektor INFOCUS

IN1188HD projektor INFOCUS

IN1188HD projektor INFOCUS
Detail

Projektor InFocus IN1188HD Nativní rozlišení: 1080p Full HD Texas Instruments DLP Světelný výkon 3 400 ANSI Lm Kontrastní poměr 30 000:1 Herní režim s nízkou latencí Životnost lampy až 15 000 hodin (v eko módu) Pokročilá digitální korekce obrazu Hmotnost 2,6 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako IN1188HD projektor INFOCUS

IN118BB projektor INFOCUS

IN118BB projektor INFOCUS
Detail

Rozlišení Full HD Světelný výkon 3 400 ANSI Lm Kontrastní poměr 30.000:1 Životnost lampy až 15 000 hodin Throw ration 1.47:1 1.62:1 Reproduktor 10W (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako IN118BB projektor INFOCUS

IN2136 projektor INFOCUS

IN2136 projektor INFOCUS
Detail

Projektor InFocus IN2136 Nativní rozlišení: WUXGA Světelný výkon 4 500 ANSI Lm Kontrastní poměr 28 500:1 Životnost lampy až 15 000 hodin Throw ratio 1,18:1–1,54:1 Hmotnost 3,2 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako IN2136 projektor INFOCUS
XGIMI Brašna na projektor MoGo, Mogo Pro (L706H), XGIMI dálkový ovladač pro MoGo/Halo/Elfin (BT1A), XGIMI síťový zdroj pro řadu Elfin a MoGo (A03M), Optoma Univerzální velká brašna pro projektor L (GT5000/GT5500) (SP.72801GC01), XGIMI Horizon Pro (XK03H), XGIMI Držák pro projektory (X50WA), XGIMI stojan na podlahu, černý (F063S), XGIMI Elfin (XL03A), XGIMI Horizon (XK03K), XGIMI stropní držák pro projektory (C220B), XGIMI síťový zdroj pro řadu Horizon (HKA22), REER Projektor na usínání DreamBeam (4013283521106), XGIMI přenosný stojan černý (T003R), XGIMI 3D brýle G105L (G105L), Barrel brašna na řídítka (39021), kreslici projektor g21, immax projektor 08431l, Krteček Projektor (8590331709342), Imaginarium Projektor na strop a hudbou na usínání (8428918092818), Rollei brašna pro C5i (22791), KAPPA AH209 brašna na nohu (AH209), brašna pod sedlo na silniční kolo, projektor duhova kostka modra, Thule Gauntlet 4.0 brašna na 15" MacBook Pro (TL-TGAE2356K), Thule Gauntlet 4.0 brašna na 13" MacBook Pro (TL-TGAE2355K), Vtech Projektor s ukolébavkami a beránky na obloze (3417765087288), ISO 14096 Brašna na kolo černošed (1323), Cappa Racing Brašna na nádrž MAXI (8592160015298), Verk 14328 Brašna na kolo černá (1575)