Xbox live gold - 6 měsíční členství (s3t-00005)

Produkt Xbox live gold - 6 měsíční členství (s3t-00005) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Xbox live gold - 6 měsíční členství (s3t-00005) upraviť a produkt hľadať znova.

Xbox Live Gold - 6 měsíční členství (S3T-00005)

Xbox Live Gold - 6 měsíční členství (S3T-00005)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 6 měsíců Xbox Live Gold – Zůstaňte v kontaktu!Xbox Live Gold šestiměsíční permanentka vám umožní přístup k nejpokročilejší funkci pro více hráčů, bonusové hry a exkluzivní členské slevy v obchodě Microsoft Store pro Xbox 360, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X/ Xbox Series S. S členstvím Xbox Live Gold můžete zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a členy služby Xbox Live kdekoli na světě. Elektronický kupón je dostupný ke stažení pro české účty. Klíčové vlastnosti Microsoft Xbox Live Gold 6 měsícůKupón s šestiměsíčním předplatnýmDeals with Gold – exkluzivní slevy na různé herní titulyPřístup do širokého katalogu herKaždý měsíc 2 hry zdarma (včetně zpětně kompatibilních her pro Xbox 360) Zlaté členství Xbox Live Gold je vstupenka do světa skvělé zábavy...Využijte každý týden slevy v Xbox e-shopu –... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Live Gold - 6 měsíční členství (S3T-00005) , Xbox live gold - 6 měsíční členství (s3t-00005)

Xbox Live Gold - 3 měsíční členství (S2T-00009)

Xbox Live Gold - 3 měsíční členství (S2T-00009)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 3 měsíce Xbox Live Gold – Zůstaňte v kontaktu!Xbox Live Gold tříměsíční permanentka vám umožní přístup k nejpokročilejší funkci pro více hráčů, bonusové hry a exkluzivní členské slevy v obchodě Microsoft Store pro Xbox 360, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X/ Xbox Series S. S členstvím Xbox Live Gold můžete zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a členy služby Xbox Live kdekoli na světě. Elektronický kupón je dostupný ke stažení pro české účty. Klíčové vlastnosti Microsoft Xbox Live Gold 3 měsíceKupón s tříměsíčním předplatnýmDeals with Gold – exkluzivní slevy na různé herní titulyPřístup do širokého katalogu herKaždý měsíc 2 hry zdarma (včetně zpětně kompatibilních her pro Xbox 360) Zlaté členství Xbox Live Gold je vstupenka do světa skvělé zábavy...Využijte každý týden slevy v Xbox e-shopu – vybrané... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Live Gold - 3 měsíční členství (S2T-00009) , Xbox live gold - 3 měsíční členství (s2t-00009)

Xbox Live Gold - 12 měsíční členství (S4T-00026)

Xbox Live Gold - 12 měsíční členství (S4T-00026)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 12 měsíců Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Xbox Live Gold – Zůstaňte v kontaktu!Xbox Live Gold dvanáctiměsíční permanentka vám umožní přístup k nejpokročilejší funkci pro více hráčů, bonusové hry a exkluzivní členské slevy v obchodě Microsoft Store pro Xbox 360, Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X/ Xbox Series S. S členstvím Xbox Live Gold můžete zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a členy služby Xbox Live kdekoli na světě. Elektronický kupón je dostupný ke stažení pro české účty. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti Microsoft Xbox Live Gold 12 měsícůKupón s dvanáctiměsíčním předplatnýmDeals with Gold – exkluzivní slevy na různé herní titulyPřístup do širokého katalogu herKaždý měsíc 2 hry zdarma (včetně zpětně kompatibilních her pro Xbox 360) Není vyplněn... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Live Gold - 12 měsíční členství (S4T-00026) , Xbox live gold - 12 měsíční členství (s4t-00026)

ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 6 měsíců (Evropa)

ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 6 měsíců (Evropa)
Detail

6-měsíční elektronická licence - digitální kód pro region Evropa Vyzkoušejte si intenzitu soutěžního a kooperativního hraní online pro více hráčů na konzolích se členstvím Xbox Live Gold. Přidejte se do komunity Xbox na nejpokročilejší síti pro hru více hráčů, kde vyhrazené servery maximalizují výkon, rychlost a spolehlivost. Rychle najděte lidi, se kterými chcete hrát, pomocí klubů a vyhledávání skupin nebo jednoduše založte skupinu a pozvěte do ní své přátele. Získejte dvě hry zdarma každý měsíc a také až 50% slevu na vybrané tituly pro Xbox Series X|S, Xbox One a Xbox 360 v obchodě Microsoft Store. Navíc si užijte slevy pro členy na vybrané herní doplňky a spotřební předměty. Kupte si buď samostatné členství Xbox Live Gold nebo si pořiďte lepší zážitky s předplatným Xbox Game Pass Ultimate a získejte neomezený přístup k více než 100 hrám se všemi výhodami Xbox Live Gold za výhodnější cenu. Hlavní vlastnosti: Hraní pro více hráčů online na konzoli Games with Gold – získejte zdarma dvě hry měsíčně Deals with Gold – exkluzivní slevy na vybrané tituly Více informací na stránkách: https://www.xbox.com/cs-CZ/live/gold (patro.cz)

Podobné produkty ako ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 6 měsíců (Evropa) , Xbox game pass - 6 měsíční předplatné (s3t-00004)

ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 3 měsíce (Evropa)

ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 3 měsíce (Evropa)
Detail

3-měsíční elektronická licence - digitální kód pro region Evropa Vyzkoušejte si intenzitu soutěžního a kooperativního hraní online pro více hráčů na konzolích se členstvím Xbox Live Gold. Přidejte se do komunity Xbox na nejpokročilejší síti pro hru více hráčů, kde vyhrazené servery maximalizují výkon, rychlost a spolehlivost. Rychle najděte lidi, se kterými chcete hrát, pomocí klubů a vyhledávání skupin nebo jednoduše založte skupinu a pozvěte do ní své přátele. Získejte dvě hry zdarma každý měsíc a také až 50% slevu na vybrané tituly pro Xbox Series X|S, Xbox One a Xbox 360 v obchodě Microsoft Store. Navíc si užijte slevy pro členy na vybrané herní doplňky a spotřební předměty. Kupte si buď samostatné členství Xbox Live Gold nebo si pořiďte lepší zážitky s předplatným Xbox Game Pass Ultimate a získejte neomezený přístup k více než 100 hrám se všemi výhodami Xbox Live Gold za výhodnější cenu. Hlavní vlastnosti: Hraní pro více hráčů online na konzoli Games with Gold – získejte zdarma dvě hry měsíčně Deals with Gold – exkluzivní slevy na vybrané tituly Více informací na stránkách: https://www.xbox.com/cs-CZ/live/gold (patro.cz)

Podobné produkty ako ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 3 měsíce (Evropa) , Banjo-kazooie - xbox digital (7d6-00005)

ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 12 měsíců (Evropa)

ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 12 měsíců (Evropa)
Detail

12-měsíční elektronická licence - digitální kód pro region Evropa Vyzkoušejte si intenzitu soutěžního a kooperativního hraní online pro více hráčů na konzolích se členstvím Xbox Live Gold. Přidejte se do komunity Xbox na nejpokročilejší síti pro hru více hráčů, kde vyhrazené servery maximalizují výkon, rychlost a spolehlivost. Rychle najděte lidi, se kterými chcete hrát, pomocí klubů a vyhledávání skupin nebo jednoduše založte skupinu a pozvěte do ní své přátele. Získejte dvě hry zdarma každý měsíc a také až 50% slevu na vybrané tituly pro Xbox Series X|S, Xbox One a Xbox 360 v obchodě Microsoft Store. Navíc si užijte slevy pro členy na vybrané herní doplňky a spotřební předměty. Kupte si buď samostatné členství Xbox Live Gold nebo si pořiďte lepší zážitky s předplatným Xbox Game Pass Ultimate a získejte neomezený přístup k více než 100 hrám se všemi výhodami Xbox Live Gold za výhodnější cenu. Hlavní vlastnosti: Hraní pro více hráčů online na konzoli Games with Gold – získejte zdarma dvě hry měsíčně Deals with Gold – exkluzivní slevy na vybrané tituly Více informací na stránkách: https://www.xbox.com/cs-CZ/live/gold (patro.cz)

Podobné produkty ako ESD XBOX - Zlaté členství Xbox Live Gold - 12 měsíců (Evropa) , Far cry 6: gold edition - xbox digital (g3q-01046)

Xbox Game Pass - 6 měsíční předplatné (S3T-00004)

Xbox Game Pass - 6 měsíční předplatné (S3T-00004)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 6 měsíců Xbox Game Pass na 6 měsícůHrajte stovky kvalitních her pro konzole Xbox s vašimi přáteli.Najděte si svou příští hruNajděte si další hru, kterou budete hrát a pokud se bude jednat o novinku, můžete ji hrát už v den vydání. K dispozici budete mít širokou nabídku titulů i od velkých herních studií. Nové hry jsou neustále doplňovány, takže se vám nemůže jen tak stát, že byste neměli co hrát.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Online hraní ve více hráčíchUžijte si hraní s přáteli online na konzoli, PC a v cloudu s členstvím Xbox Live Gold.Nové hryDo nabídky neustále přibývají nové hry, které jsou přístupné již v den vydání.Výhody a slevyZískejte přístup k širokému hernímu obsahu, spotřebním předmětům a dalším věcem zdarma. Těšit se můžete i na členské slevy a vybrané hry či související herní doplňky.VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Game Pass - 6 měsíční předplatné (S3T-00004) , Xbox game pass - 3 měsíční předplatné (jpu-00086)

Banjo-Kazooie - Xbox Digital (7D6-00005)

Banjo-Kazooie - Xbox Digital (7D6-00005)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: dětská,. 77% Solidní design, jedinečná transformační mechanika a úžasné dobrodružství. Banjo-Tooie je záruka skvělé zábavy. Banjo-Kazooie je první hrou ze série Kazooie od společnosti Rareware. Zapojte se do dobrodružného příběhu medvěda, Banja a ptáka Kazooie. Zachraňte Tooty před čarodějnicí Zastavte zlé plány čarodějnice Gruntildy a zachraňte Banjiho sestru Tooty. Nenechte Gruntildu, aby získala Tootyinu krásu. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Banjo-Kazooie - Xbox Digital (7D6-00005) , Xbox series s + xbox game pass ultimate - 3 měsíční předplatné (rrs-00010)

Microsoft Xbox Live předplacená karta 12990 HUF

Microsoft Xbox Live předplacená karta 6990 HUF

Microsoft Xbox Live předplacená karta 6990 HUF
Detail

Elektronická licence. (patro.cz)

Podobné produkty ako Microsoft Xbox Live předplacená karta 6990 HUF , Greedfall - gold edition - xbox (3512899123953)

Microsoft Xbox Live předplacená karta 5990 HUF

Microsoft Xbox Live předplacená karta 14990 HUF

Microsoft Xbox Live předplacená karta 4490 HUF

Microsoft Xbox Live předplacená karta 4490 HUF
Detail

Elektronická licence. (patro.cz)

Podobné produkty ako Microsoft Xbox Live předplacená karta 4490 HUF , Alza premium roční členství

Microsoft Xbox Live předplacená karta 2990 HUF

Microsoft Xbox Live předplacená karta 2990 HUF
Detail

Elektronická licence. (patro.cz)

Podobné produkty ako Microsoft Xbox Live předplacená karta 2990 HUF , Xbox live dárková karta v hodnotě 150kč (k4w-01595)

Silence: The Whispered World 2 - Xbox One/Win 10 Digital (6JN-00005)

Silence: The Whispered World 2  - Xbox One/Win 10 Digital (6JN-00005)
Detail

Hra na konzoli - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a adventura, 66% Temná stvoření děsí vesnice a města a pustoší toto kdysi klidné místo mezi světy. Pouze malá skupina rebelů se staví proti hrozícímu nebezpečí. Teď je na sourozencích, aby zachránili Silence a její fantastické obyvatele před blížící se zkázou, a tím také zachránili vlastní životy. Teď je na sourozencích, aby zachránili Silence a její fantastické obyvatele před blížící se zkázou, a tím také zachránili vlastní životy. Temná stvoření děsí vesnice a města a pustoší toto kdysi klidné místo mezi světy. Na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Silence: The Whispered World 2 - Xbox One/Win 10 Digital (6JN-00005) , Xbox live dárková karta v hodnotě 800kč (k4w-01598)

Far Cry 6: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01046)

Far Cry 6: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01046)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo. Far Cry 6 je pokračováním celosvětově úspěšné série akčních stříleček od společnosti Ubisoft. Příběh je zasazen na fiktivní ostrov Yara, který je největším a nejdetailnějším otevřeným světem, ve kterém se kdy série Far Cry odehrávala. Staňte se vůdcem odboje Ostrov Yara je zdevastován ekonomickou krizí i krutým diktátorským... (alza.cz)

Podobné produkty ako Far Cry 6: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01046) , Xbox live dárková karta v hodnotě 400kč (k4w-01597)

Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (RRS-00010)

Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (RRS-00010)
Detail

Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 1x herní ovladač, barva bílá Kompaktní herní konzole Xbox Series S s digitální distribucí Microsoft se rozhodl zpřístupnit novou generaci konzolí Xbox i těm hráčům, kteří nepožadují hraní ve 4K rozlišení. Přesto Xbox Series S nabídne žhavé novinky jako je rychlé načítání díky SSD disku, vyšší framerate či větší a dynamičtější herní prostředí a ray-tracing. Pro citelné snížení pořizovací ceny nemá konzole Blu-ray mechaniku a všechny hry je nutné kupovat v digitální edici. Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate K novým konzolím Xbox Series S rovněž obdržíte i Xbox Game pass Ultimate na tři měsíce. Dostatečný výkon pro hry v rozlišení 1440p Nový Xbox Series S láká na hraní v nativním rozlišení 1440p se snímkovou frekvencí až 120 FPS. Konzole také bude... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (RRS-00010) , Xbox live dárková karta v hodnotě 300kč (k4w-01596)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 300Kč (K4W-01596)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 300Kč (K4W-01596)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, hodnota kupónu 300 Kč Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Nakupujte videohry a doplňky s dárkovou kartou Xbox Live v hodnotě 300 KčUrčeno pro Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S. Jedná se o doplněk s elektronickou distribucí - okamžité zaslání licenčního kódu po dokončení nákupu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Předplacená Xbox karta je pro hráče tou pravou odměnou.Ideální dárek pro hráče. pokud neznáte jeho oblíbené hry.Snadný a rychlý nákup digitálního obsahu, her a doplňků.Rychlý a snadný nákup bez nutnosti vlastnit kreditní kartu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Hlavní benefity dobíjecí karty Xbox Live – 300 KčNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kupujte nejnovější hry, mapy, doplňkyDíky předplacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Live Dárková karta v hodnotě 300Kč (K4W-01596) , Xbox live dárková karta v hodnotě 1500kč (k4w-01599)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 1500Kč (K4W-01599)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 1500Kč (K4W-01599)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, hodnota kupónu 1 500 Kč Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nakupujte videohry a doplňky s dárkovou kartou Xbox Live v hodnotě 1500 KčUrčeno pro Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S. Jedná se o doplněk s elektronickou distribucí - okamžité zaslání licenčního kódu po dokončení nákupu.Předplacená Xbox karta je pro hráče tou pravou odměnou.Ideální dárek pro hráče. pokud neznáte jeho oblíbené hry.Snadný a rychlý nákup digitálního obsahu, her a doplňků.Rychlý a snadný nákup bez nutnosti vlastnit kreditní kartu.Hlavní benefity dobíjecí karty Xbox Live – 1500 KčKupujte nejnovější hry, mapy, doplňkyDíky předplacené kartě Xbox Live si koupíte jak plné verze her, tak i bonusové mise, sady map pro on-line hraní a řadu dalších doplňků. To zahrnuje i nejnovější tituly z dílny Xbox Game... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Live Dárková karta v hodnotě 1500Kč (K4W-01599) , Ea play - 6 měsíční předplatné (7f6-00355)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 400Kč (K4W-01597)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 400Kč (K4W-01597)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, hodnota kupónu 400 Kč Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Nakupujte videohry a doplňky s dárkovou kartou Xbox Live v hodnotě 400 KčUrčeno pro Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S. Jedná se o doplněk s elektronickou distribucí - okamžité zaslání licenčního kódu po dokončení nákupu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Předplacená Xbox karta je pro hráče tou pravou odměnou.Ideální dárek pro hráče. pokud neznáte jeho oblíbené hry.Snadný a rychlý nákup digitálního obsahu, her a doplňků.Rychlý a snadný nákup bez nutnosti vlastnit kreditní kartu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Hlavní benefity dobíjecí karty Xbox Live – 400 KčNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kupujte nejnovější hry, mapy, doplňkyDíky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Live Dárková karta v hodnotě 400Kč (K4W-01597) , Měsíční píseň (978-80-7398-056-6)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 800Kč (K4W-01598)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 800Kč (K4W-01598)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, hodnota kupónu 800 Kč Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Nakupujte videohry a doplňky s dárkovou kartou Xbox Live v hodnotě 800 KčUrčeno pro Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S. Jedná se o doplněk s elektronickou distribucí - okamžité zaslání licenčního kódu po dokončení nákupu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Předplacená Xbox karta je pro hráče tou pravou odměnou.Ideální dárek pro hráče. pokud neznáte jeho oblíbené hry.Snadný a rychlý nákup digitálního obsahu, her a doplňků.Rychlý a snadný nákup bez nutnosti vlastnit kreditní kartu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Hlavní benefity dobíjecí karty Xbox Live – 800 KčNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kupujte nejnovější hry, mapy, doplňkyDíky předplacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Live Dárková karta v hodnotě 800Kč (K4W-01598) , Měsíční píseň (978-80-739-8056-6)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 150Kč (K4W-01595)

Xbox Live Dárková karta v hodnotě 150Kč (K4W-01595)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, hodnota kupónu 150 Kč Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Nakupujte videohry a doplňky s dárkovou kartou Xbox Live v hodnotě 150 KčUrčeno pro Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S. Jedná se o doplněk s elektronickou distribucí - okamžité zaslání licenčního kódu po dokončení nákupu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Předplacená Xbox karta je pro hráče tou pravou odměnou.Ideální dárek pro hráče. pokud neznáte jeho oblíbené hry.Snadný a rychlý nákup digitálního obsahu, her a doplňků.Rychlý a snadný nákup bez nutnosti vlastnit kreditní kartu.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Hlavní benefity dobíjecí karty Xbox Live – 150 KčNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kupujte nejnovější hry, mapy, doplňkyDíky předplacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Live Dárková karta v hodnotě 150Kč (K4W-01595) , Resident evil village gold edition - xbox (5055060974513)

Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (JPU-00086)

Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (JPU-00086)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, doba členství 3 měsíce Xbox Game Pass na 3 měsíceHrajte stovky kvalitních her pro konzole Xbox s vašimi přáteli.Najděte si svou příští hruNajděte si další hru, kterou budete hrát a pokud se bude jednat o novinku, můžete ji hrát už v den vydání. K dispozici budete mít širokou nabídku titulů i od velkých herních studií. Nové hry jsou neustále doplňovány, takže se vám nemůže jen tak stát, že byste neměli co hrát.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Online hraní ve více hráčíchUžijte si hraní s přáteli online na konzoli, PC a v cloudu s členstvím Xbox Live Gold.Nové hryDo nabídky neustále přibývají nové hry, které jsou přístupné již v den vydání.Výhody a slevyZískejte přístup k širokému hernímu obsahu, spotřebním předmětům a dalším věcem zdarma. Těšit se můžete i na členské slevy a vybrané hry či související herní doplňky.VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (JPU-00086) , Greedfall - gold edition - xbox digital (g3q-01237)

Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (QHX-00006)

Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (QHX-00006)
Detail

Dobíjecí karta - na PC (Win 10), mobilní telefon / tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, doba členství 3 měsíce Xbox Game Pass Ultimate na 3 měsíceXbox Game Pass Ultimate v sobě zahrnuje režim pro hraní více hráčů a velké množství vysoce kvalitních her na hraní s vašimi přáteli na konzoli, PC a v cloudu. K tomu všemu ještě získáte členství EA Play.Najděte si svou příští hruNajděte si další hru, kterou budete hrát a pokud se bude jednat o novinku, můžete ji hrát už v den vydání. K dispozici budete mít širokou nabídku titulů i od velkých herních studií. Nové hry jsou neustále doplňovány, takže se vám nemůže jen tak stát, že byste neměli co hrát.Online hraní ve více hráčíchUžijte si hraní s přáteli online na konzoli, PC a v cloudu s členstvím Xbox Live Gold.Nové hryDo nabídky neustále přibývají nové hry, které jsou přístupné již v den vydání.EA Play (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (QHX-00006) , Tropico 6 - xbox (4260458362822)

Xbox Game Pass Ultimate - 1 měsíční předplatné (QHW-00008)

Xbox Game Pass Ultimate - 1 měsíční předplatné (QHW-00008)
Detail

Dobíjecí karta - na PC (Win 10), mobilní telefon / tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app, doba členství 1 měsíc Xbox Game Pass Ultimate na 1 měsícXbox Game Pass Ultimate v sobě zahrnuje režim pro hraní více hráčů a velké množství vysoce kvalitních her na hraní s vašimi přáteli na konzoli, PC a v cloudu. K tomu všemu ještě získáte členství EA Play.Najděte si svou příští hruNajděte si další hru, kterou budete hrát a pokud se bude jednat o novinku, můžete ji hrát už v den vydání. K dispozici budete mít širokou nabídku titulů i od velkých herních studií. Nové hry jsou neustále doplňovány, takže se vám nemůže jen tak stát, že byste neměli co hrát.Online hraní ve více hráčíchUžijte si hraní s přáteli online na konzoli, PC a v cloudu s členstvím Xbox Live Gold.Nové hryDo nabídky neustále přibývají nové hry, které jsou přístupné již v den vydání.EA... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Game Pass Ultimate - 1 měsíční předplatné (QHW-00008) , Metro exodus: gold edition - xbox digital (g3q-00649)

Akai MPC Live II Gold

Akai MPC Live II Gold
Detail

Groovebox Limitovaná zlatá edice druhé generace populárního Grooveboxu Akai MPC Live MPC Live II je standalone nástroj nové generace! Samostatně funkční, netřeba tedy připojení k počítači. Disponuje zabudovanými reproduktory, dotekovou 7" obrazovkou, integrovaným akumulátorem, množstvím vstupů a výstupů a samozřejmě originálními podsvícenými MPC pady. Funguje i jako kontroler pro MPC software nebo s Ableton Live! Druhá generace stanalone MPC Stejně jako MPC X a MPC ONE funguje MPC Live II plně jako standalone. AKAI PRO MPC Live II je poháněn integrovaným MPC softwarem, který uživatlům umožňuje využívat legendární bohaté pracovní postupy známe z předchozích verzí. Sedmipalcový dotekový displej s multitouch funkcní umoňuj přístup ke všem funkcím potřebným k vytvoření beatu nebo nahrávky od začátku až do konce. MPC Live II disponuje 5 novými tlačítky pro snažší editaci (Mute, Time correct, Mix). MPC Software Integrovaný řídící software (firmware) je vývojáři často upgradovaný a tak můžete vždy objevovat nové funkce a workflow, o které si uživatelé často psali. Novou verzi firmware jednoduše nahrajete pomocí USb kabelu případně přes externí disk. Integrované reproduktory MPC LIVE II je vůbec první z dlouhé řady MPC, které nabízí vlastní reproduktory. Nenápadné (zabudované v předním panelu, pod ochranou mžížkou), ale přesto dostatečně silné reproduktory nabídnou adekvátní výkon a kvalitu, tak abyste si svoji tvorbu mohli poslechnout kvalitně nejen na sluchátkách a to úplně kdekoliv ... což se může například výborně hodit pro street performance. 16GB zvuková knihovna a nástroje Také MPC Live II displnuje bohatou zvukovou knihovnou. Celkem 16GB vysoce kvalitnách samplů a smyček od renomovaných značek jako F9 Audio, Sonic Boom, Rawcutz, Sample Tools by Cr, Decap a dalších. Integrovány jsou i tři samostatné syntezátory Bassline, Tubesynth a Electric. Pro mix a mastering využijete poskytnuté nástroje od AIR Music. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Akai MPC Live II Gold , Trials rising gold edition - xbox digital (g3q-00662)

EA Play - 6 měsíční předplatné (7F6-00355)

EA Play - 6 měsíční předplatné (7F6-00355)
Detail

Dobíjecí karta - na Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Microsoft Store, doba členství 6 měsíců Dobíjecí karta může udělat radost vám nebo ji můžete poskytnout jako dárek. Aktivace i uplatnění kreditu je velmi jednoduché a rychlé. Zajímavé vlastnosti dobíjecí karty EA Play - 6 měsíční předplatné Velice snadná a rychlá aktivace karty Dobíjecí karta lze použít jen s konzolí připojenou k internetu (alza.cz)

Podobné produkty ako EA Play - 6 měsíční předplatné (7F6-00355) , Insurgency: sandstorm - gold edition - xbox digital (g3q-01249)

Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse L6V-00005, L6V-00005

Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse L6V-00005, L6V-00005
Detail

Sculpt Ergonomic Mouse: Myš, co padne do ruky i do oka Myš Sculpt Ergonomic Mouse je navržena tak, aby maximalizovala komfort ruky a zápěstí a umožnila uživatelům celodenní práci v pohodlí. Pro co nejjednodušší přístup k úvodní obrazovce Windows 8 je Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse vybavena tlačítkem Windows. Tvar myši poskytuje zápěstí vysokou míru komfortu. Čtyřsměrné kolečko usnadní uživatelům pohyb do stran jen s pomocí myši. To se hodí například na tabletech a dalších zařízeních, které vyžadují pohyb do stran. Navigaci zrychlí zpětné tlačítko. Technologie Blue Track zajišťuje funkčnost myši prakticky na každém povrchu včetně dřeva, kůže či koberce. Společně s kompaktními rozměry, dlouhou výdrží baterií a jejich snadnou výměnou dělá ze Sculpt Ergonomic Mouse vhodného společníka hlavně na cesty. Ergonomie myši pomáhá vytvořit přirozenou oporu pro ruku a zápěstí. Průměrný člověk dnes stráví u počítače zhruba šest hodin každý den. Správný tvar myši je proto důležitý pro prevenci chronického přetížení zápěstí i dalších problémů, jako je například syndrom karpálního tunelu. Hlavní vlastnosti: * Pokročilý ergonomický tvar podporuje přirozenou polohu rukou a zápěstí * Úhel a výška myši jsou zvoleny tak, aby zápěstí bylo v pohodlné poloze a co nejvíce se snížil tlak na oblast karpálních tunelů * Vybrání pro palec pomáhá udržovat správnou ergonomickou polohu ruky a zápěstí * Tlačítko Windows nabízí rychlý a snadný přístup k úvodní obrazovce * Tlačítko Zpět pro rychlejší navigaci * Posouvání čtyřmi směry - posouvejte doleva, doprava, dopředu a zpět. Rychle a účinně procházejte všemi svými projekty. Systémové požadavky: * Je požadován počítač, ve kterém je nainstalován některý z následujících operačních systémů a který splňuje příslušné požadavky: Windows 8.1, Windows 8, Windows RT, Windows 7 * 150 MB volného místa na pevném disku * Vyžaduje 2 alkalické baterie typu AA (jsou součástí balení). * volný USB port (patro.cz)

Podobné produkty ako Microsoft Sculpt Ergonomic Mouse L6V-00005, L6V-00005 , Riders republic - gold edition - xbox digital (g3q-01052)

Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard 5KV-00005, 5KV-00005

Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard 5KV-00005, 5KV-00005
Detail

Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard 5KV-00005 (anglická) Produkty Sculpt Ergonomic Desktop jsou navržené pro produktivitu s důrazem na špičkovou ergonomii. Pokud s počítačem můžete pracovat uvolněně, znamená to mnohem méně stresu, námahy a nepohodlí než při používání jiných myší a klávesnic, se kterými můžete mít své zkušenosti. Přirozené rozvržení a tvar klávesnice kopírují tvar prstů a umožňují mnohem přirozenější psaní. Díky designu s obráceným sklonem jsou klávesy vždy v takovém úhlu, aby při jejich stisknutí bylo vaše zápěstí v neutrální pozici. Tlačítko Windows navíc nabízí přístup jedním dotykem k nabídce Start systému Windows. Specifikace: ergonomický klávesnicový set Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop, klávesnice, číselná klávesnice, černá. Výhody produktu: opěrka zápěstí s vycpávkou podporuje a zlepšuje neutrální polohu zápěstí design s rozdělenou klávesnicí pomáhá uchovat zápěstí a předloktí v neutrální uvolněné poloze rozvržení kláves s zakřivením kopíruje tvar prstů vypouklý tvar znamená že vaše zápěstí se nachází v přirozeném uvolněném úhlu oddělená číselná klávesnice rozšiřuje možnost rozvrhnout pracoviště podle momentálních potřeb uživatelská dokumentace Technická specifikace klávesnice: typ bezdrátové připojení: RF technologie 2.4 GHz připojení: bezdrátové nízkoprofilové tlačítka typ tlačítek: membránové multimediální klávesy s podložkou pod dlaně rozměr: 392 x 228 mm typ baterie: 2 x AAA (součást balení) dosah: 10 m Technická specifikace číselné klávesnice: typ bezdrátové připojení: RF technologie 2.4 GHz rozměr: 132 x 92,8 mm dosah: 10 m rozhraní: bezdrátová lokalizace: anglická barva: černá obsah balení: klávesnice, číselná klávesnice Požadavky na systém: je požadován počítač, ve kterém je nainstalován některý z následujících operačních systémů a který splňuje příslušné požadavky: Windows 8.1, Windows 8, Windows RT, Windows 7 150 MB volného místa na pevném disku * Advanced Encryption Standard (AES) je specifikace šifrování elektronických dat, kterou vytvořil americký institut National Institute of Standards and Technology (NIST). Následně byla přijata federální vládou USA jako schválená technologie šifrování v rámci normy FIPS-197. (patro.cz)

Podobné produkty ako Microsoft Sculpt Ergonomic Keyboard 5KV-00005, 5KV-00005 , Watch dogs 2 gold - xbox digital (g3q-00177)

Greedfall - Gold Edition - Xbox (3512899123953)

Greedfall - Gold Edition - Xbox (3512899123953)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Ostrov GreedFall je živoucí, neustále se rozvíjející svět. Vaše činy, od zdánlivě triviálních voleb až po ta nejzásadnější politická rozhodnutí, ovlivní jeho běh a nakonec utvoří i celý váš příběh. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nakažený světStarý svět umírá. Je přelidněný a populace stále roste. Je znečištěný a zamořený smrtelnou nevyléčitelnou chorobou. GreedFall je RPG s důrazem na svobodný vývoj postav podle rozhodnutí hráče. Jediný ostrov Teer Fradee zamoření odolává. Tento ostrov je vzdálený, divoký a skrytý, nezasažený lidskou populací. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Najdete lék na nákazu?Nové útočiště dává lidem naději na přežití. Možná ukrývá lék na nákazu. Sežeňte osadníky, žoldáky a lovce pokladů a vydejte se na ostrov... (alza.cz)

Podobné produkty ako Greedfall - Gold Edition - Xbox (3512899123953) , Saints row: gold edition - xbox digital (g3q-01260)

Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (pro PC s Windows 10) (QHT-00003)

Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (pro PC s Windows 10) (QHT-00003)
Detail

Dobíjecí karta - na PC (Win 10), licence ke stažení, klíč pro Microsoft Store, doba členství 3 měsíce PC Game Pass na 3 měsíceHrajte stovky kvalitních her pro PC s vašimi přáteli na počítačích s Windows.Najděte si svou příští oblíbenou hruDíky velkému množství her pro PC v nejrůznějších žánrech si bez potíží vyberete další titul, který si můžete zahrát.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Hrajte nový hry v den jejich vydáníVyužijte aplikaci Xbox pro PC ke stahová a hraní nových her v den jejich vydání. Těšit se můžete na širokou nabídku titulů od velkých i menších herních studií.EA PlayV rámci předplatného získáte členství EA Play, díky kterému budete mít přístup k titulům od Electronic Arts pro PC, exkluzivní odměny a členský obsah pro PC.Slevy na hryZískejte slevy a nabídky na vybrané hry a herní doplňky v knihovně PC Game Passu.Aplikace Xbox pro PC s WindowsPoužijte aplikaci Xbox k prohlížení her, hraní titulů pro PC a chatování s přáteli.Jak to... (alza.cz)

Podobné produkty ako Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (pro PC s Windows 10) (QHT-00003)

NBA LIVE 18: (Pre-Purchase/Launch Day) - Xbox Digital (G3Q-00341)

NBA LIVE 18: (Pre-Purchase/Launch Day) - Xbox Digital (G3Q-00341)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: sportovní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, % Oproti NBA 2K18 má titul NBA Live 18 určitá esa v rukávu. Všechny hráče jistě potěší dámská liga. Skvělé je také to, že si můžete vyzkoušet bezplatnou demo verzi (odkaz na oficiální stránky hry) již dnes. Vydejte se na basketbal a setkejte se s těmi nejznámějšími hráči současnosti. Vyzkoušejte si hru ještě dnes díky oficiální bezplatné demo verzi (odkaz na oficiální stránky hry). Hru s těží odlišíte od reality (alza.cz)

Podobné produkty ako NBA LIVE 18: (Pre-Purchase/Launch Day) - Xbox Digital (G3Q-00341)

MUUMI BABY Junior vel. 6 - měsíční balení (108 ks) (8594184020227)

MUUMI BABY Junior vel. 6 - měsíční balení (108 ks) (8594184020227)
Detail

Eko pleny pro děti 12 – 24 kg, velikost 6, anatomické absorpční jádro, hypoalergenní, předcházejí vzniku opruzenin, extra prodyšné, bez parfemace a bez bělení chlorem Zajímáte se o ekologii? Rádi byste svému dítěti kupovali plenky, které nezatíží přírodu, a zároveň budou k jeho pokožce citlivé a šetrné? Pokud ano, ideálním řešením jsou jednorázové ekologické bio pleny značky Muumi Baby. Neobsahují žádné alergeny, dráždivé vůně nebo pleťové vody a jsou 100% bez chloru. Byly vyvinuty ve spolupráci s pediatry a Federací pro alergie a astma. Vysoce absorpční plenky jsou měkké, elastické a skládané do dvou až tří vrstev. Plenky Junior ve velikosti 6 pro děti o hmotnosti cca 12 - 24 kg mají speciální střih do U, který vyhovuje lépe než ostatní průmyslové střihy do V. Ve výhodném měsíčním balení najdete 108 ks plen. Klíčové vlastnosti dětských plen MUUMI BABY Junior 12 - 24 kg, vel. 6, 108 ksJednorázové ekologické bio pleny značky Muumi BabyBez... (alza.cz)

Podobné produkty ako MUUMI BABY Junior vel. 6 - měsíční balení (108 ks) (8594184020227)

GreedFall - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01237)

GreedFall - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01237)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, - Ostrov GreedFall je živoucí, neustále se rozvíjející svět. Vaše činy, od zdánlivě triviálních voleb až po ta nejzásadnější politická rozhodnutí, ovlivní jeho běh a nakonec utvoří i celý váš příběh. Nakažený světStarý svět umírá. Je přelidněný a populace stále roste. Je znečištěný a zamořený smrtelnou nevyléčitelnou chorobou. GreedFall je RPG s důrazem na svobodný vývoj postav podle rozhodnutí hráče. Jediný ostrov Teer Fradee zamoření odolává. Tento ostrov je vzdálený, divoký a skrytý, nezasažený lidskou populací. Najdete lék na nákazu?Nové útočiště dává lidem naději na přežití. Možná ukrývá lék na nákazu. Sežeňte osadníky, žoldáky a lovce pokladů a vydejte se na ostrov plný bohatství. Tento nový svěží svět je však zahalen rouškou magie.... (alza.cz)

Podobné produkty ako GreedFall - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01237)

Resident Evil Village Gold Edition - Xbox (5055060974513)

Resident Evil Village Gold Edition - Xbox (5055060974513)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - hra pokračuje v příběhu Ethana Winterse z předchozího dílu a kombinuje pulzující akci s charakteristickou hrůzou o přežití, která je synonymem pro sérii Resident Evil. Nepřátelé mají charakteristické způsoby útoku, takže hráči budou muset přizpůsobit svou strategii rychlým rozhodnutím, jestli se do boje pustit anebo uprchnout, aby přežili. Gold Edition obsahuje: hru Resident Evil: Village, rozšíření Winters' Expansion, Trauma Pack DLC Další hrůzná jízda začínáResident Evil Village Gold Edition Xbox je hororová akční adventura, která z vás udělá Ethana Winterse. Hrdinu předchozího dílu série, který se po strašlivé tragédii opět ocitá v centru dění, jež jej ani na moment nešetří. Zamiřte v Resident Evil Village Gold Edition Xbox do horVydejte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Resident Evil Village Gold Edition - Xbox (5055060974513)

Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox (3307216155447)

Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox (3307216155447)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura, - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Gold Edition obsahuje základní hru + Season Pass. % Hra od studia Ubisoft Québec, Immortals: Fenyx Rising, je akční adventura, kterou vydává společnost Ubisoft. Immortals: Fenyx Rising je kouzelná akční adventura odehrávající se v rozlehlém světe inspirovaném řeckou mytologií. Je pouze na vás, jak bude váš hrdina (nebo hrdinka) vypadat a s čím půjde do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox (3307216155447)

Měsíční píseň (978-80-7398-056-6)

Měsíční píseň (978-80-7398-056-6)
Detail

Kniha - autor Patricia Briggs, 288 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Mercy Thompsonová má za souseda vlkodlaka. V autodílně opravuje mikrobus patřící upírovi. Ale ani ona není úplně normální… a její pouto s tajemným světem nadpřirozena ji brzy dostane do pořádného průšvihu. Někdo si totiž zahrává s vůdcem vlkodlačí smečky… A únos jeho dcery se lehce může stát osudovou chybou… Dobrodružný román s mladou, nezávislou, sympatickou hrdinkou a detektivní zápletkou, plný intrik, zrady a citu, nenechá čtenáře chladným. Série knih s Mercy Thompsonovou je bestsellerovým titulem v USA a dalších anglicky mluvících zemích, Německu, Itálii, Španělsku, Francii a nedávno začala dobývat sympatie čtenářů i v Polsku a v Rusku. (alza.cz)

Podobné produkty ako Měsíční píseň (978-80-7398-056-6)

Měsíční píseň (978-80-739-8056-6)

Měsíční píseň (978-80-739-8056-6)
Detail

Elektronická kniha - ze série Mercedes Thompson, autor Patricia Briggs, 288 stran, česky Vlkodlaci můžou být nebezpeční, když se jim připletete do cesty, ale pokud jste opatrní, nechají vás na pokoji. Umí se dobře skrývat před lidmi, ale já nejsem člověk. Když na ně narazím, poznám je a oni poznají mě – Mercy Thompsonovou. Mercy Thompsonová má za souseda vlkodlaka. V autodílně opravuje mikrobus patřící upírovi. Ale ani Mercy není úplně normální… a její pouto s tajemným světem nadpřirozena ji brzy dostane do pořádného průšvihu. Není radno si zahrávat s vůdcem vlkodlačí smečky. A unést mu dceru byla osudová chyba. (alza.cz)

Podobné produkty ako Měsíční píseň (978-80-739-8056-6)

Huggies Elite Soft Pants XXL č. 6, měsíční balení 76 ks

Detail

Plenkové kalhotky Elite Soft od značky Huggies jsou vyrobeny z prodyšných materiálů s viditelnými mikro póry na povrchu. Snadno se navlékají a sundávají, takže přebalování s nimi je naprostá hračka. Jsou navrženy tak, aby byly šetrné k pokožce chlapečků i holčiček. (mall.cz)

Podobné produkty ako Huggies Elite Soft Pants XXL č. 6, měsíční balení 76 ks

Watch Dogs 2 Gold - Xbox Digital (G3Q-00177)

Watch Dogs 2 Gold - Xbox Digital (G3Q-00177)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční,. V pokračování Watch Dogs se podíváš do prosluněného San Francisca. Působivý příběh a napínavá akce na sebe nenechá dlouho čekat. Hra vychází už v listopadu 2016. Vypnuto Gold EditionPro Watch Dogs 2 je plánováno mnoho rozsáhlých placených DLC. Nákupem této Gold edice si zajišťujete přístup k veškerému digitálnímu obsahu, který tvůrci postupně vytvoří. Navíc dostanete také dva personalizované balíčky pro úpravu vzhledu Marcuse a jeho technických vychytávek. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. % V pokračování Watch Dogs se podíváš do prosluněného San Francisca. Působivý příběh a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Watch Dogs 2 Gold - Xbox Digital (G3Q-00177)

Riders Republic - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01052)

Riders Republic - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01052)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: sportovní a závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - usedněte na kolo, skočte na snowboard nebo si oblečte wingsuit a vstupte do obrovského živého světa, kde se potulují i další hráči. Navštivte společně např. ikonické americké národní parky, včetně Bryce Canyon, Yosemitského údolí, Sequoia Park nebo Mammoth Mountain. Na cestě po národních parcíchUžijte si výzvu a závoďte v mnoha adrenalinových aktivitách na kole, lyžích, snowboardu, wingsuitu, nebo raketovém wingsuitu. Projeďte se některými z nejúžasnějších destinací na Zemi: americkými národními parky. Vychutnejte si jízdu sólo, co-opu, či PVP. Sólo nebo v multiplayeru?Bojujte proti více než 50 hráčům současně na obrovském hřišti.Přizpůsobte svou postavu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Riders Republic - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01052)

Saints Row: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01260)

Saints Row: Gold Edition  - Xbox Digital (G3Q-01260)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, Ovládněte městoVyrazte v Saints Row do Santo Ileso fiktivního města v srdci amerického jihozápadu, kde je dostatek prostoru pro karierní růst specifického rázu. Vezměte partu přátel a odstartujte svou cestu na vrchol potravního řetězce místního podsvětí. Spousta aktivitAbsolvujte jedno z největších dobrodružství, jež série Saints Row kdy nabídla. Jezděte ulicemi primárně pro zábavu navrženého města. Plňte úkoly. Bojujte s gangy, nebo vykonávejte řadu z bezpočtu dalších nabízených aktivit. Bez zbraní to nejdeS gangy se nedá jednat v rukavičkách. Napumpujte svůj inventář pestrou paletou zbraní. Operujte s brokovnicemi, raketomety, odstřelovacími... (alza.cz)

Podobné produkty ako Saints Row: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01260)

Insurgency: Sandstorm - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01249)

Insurgency: Sandstorm - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01249)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Bojujte ve válkou zpustošeném prostředí současného konfliktu v sérii napínavých kooperativních a soutěžních režimů pro více hráčů. Hra nabízí bezkonkurenčně úchvatný zážitek. Pocítíte každý výstřel a každou ránu v lítém kontaktním boji. Smrt často přichází bez varování, municí musíte šetřit a bez taktických dovedností se neobejdete. Koordinujte palebnou podporu se svým týmem a vrhněte se do strhující akce. Insurgency: Sandstorm pro Xbox je taktická video-kampaňová hra pro první osobu vyvinutá firmou New World Interactive a publikovaná společností Focus Home Interactive. Kampaň... (alza.cz)

Podobné produkty ako Insurgency: Sandstorm - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01249)

Trials Rising Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00662)

Trials Rising Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00662)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: závodní, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold,. 85% Ohromující comeback s novými možnostmi. Užijte si Yellowstonský park, skoky z Eiffelovy věže nebo sněhové bouře na Mount Everest. Užijte si motorkovou arkádu s bláznivými kousky a rychlým závoděním. Projeďte nové největší mapy, jaké kdy byly zatím k dispozici. Začínáte od začátku Na začátku hry nemáte nic, je na vás, za jak dlouho pokoříte největší stadiony světa. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Trials Rising Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00662)

Metro Exodus: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00649)

Metro Exodus: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00649)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, Čtvrtletí poté, co jaderná válka zničila Zemi, se několik tisíc lidí, kteří přežili, stále drží pod troskami Moskvy v tunelech metra. Jako Artyom, musíte utéct z metra a vést skupinu Sparťanských strážců na neuvěřitelnou, kontinentální cestu přes post-apokalyptické Rusko. 81% Hra Metro: Exodus je pokračováním herní série Metro a zatím vypadá opravdu skvěle. Jak už samotný název napovídá, žádné servítky si rozhodně brát nebude. Navštivte svět inspirovaný knihou Dmitry Glukhovskyho - Metro 2035 Perfektně zachycené post-apokalyptické Rusko vás zanechá s otevřenými ústy.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Metro Exodus: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00649)

Alza Premium roční členství

Alza Premium roční členství
Detail

Služba Členství v klubu s těmito výhodami: Doprava zdarma | Přednostní výdej | 365 dní na vrácení a spousta dalších (alza.cz)

Podobné produkty ako Alza Premium roční členství

Tropico 6 - Xbox (4260458362822)

Tropico 6 - Xbox (4260458362822)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: strategie a simulátor, - Budete mít na starost rozsáhlá souostroví, budete stavět mosty a propojovat své ostrovy a také používat nové dopravní prostředky a infrastrukturu. Vyšlete své Tropičany na nájezdy krást divy světa včetně Sochy svobody a Eiffelovy věže. Upravte si palác podle svého, promlouvejte k lidu před volbami ze svého balkónu a získejte si přízeň svých poddaných. Podrobte si světVžijte se v Tropico 6 Xbox do role diktátora na tropickém ostrově. Poprvé v sérii budujte na rozsáhlých souostrovích. Kontrolujte své obyvatelstvo s pomocí propagandy, nebo se plně odevzdejte svému lidu a dejte mu vše, po čem touží. Operujte v Tropico 6 Xbox po celém světěZískávejte skrze své agenty dokumenty a legendární monumenty z celého světa. Přenášejte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tropico 6 - Xbox (4260458362822)

Assassin's Creed Origins: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00344)

Assassin's Creed Origins: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00344)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční,. % Pokračování herní série Assassin's creed nás zavede do starého Egypta přímo ke vzniku bratrstva zabijáků. Rozhodně je na co se těšit, hra má nabídnout spoustu novinek, skvělé grafické zpracování a hlavně výborný příběh. Sledujte pouť Bayeka, jednoho z prvních assassínů. Dechberoucí grafické zpracování. Krásy rozlehlého Egypta Podle vývojářů půjde o nejrozsáhlejší, ale především o nejživější prostředí, které dosud vytvořili.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Assassin's Creed Origins: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00344)

Watch Dogs Legion Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00939)

Watch Dogs Legion Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00939)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, 74% Watch Dogs: Legion skvěle prodává britskou kulturu a nabízí arkádovou hratelnost s plejádou hrdinů s různými dovednostmi, jež si sami naverbujete do svého týmu. Hackerské dobrodružství ovšem trápí postupný nástup stereotypu, nelogicky jednající AI a podivný model řízení vozidel. (Alza Magazín) Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hra Watch Dogs Legion se odehrává v blízké budoucnosti v tzv. spekulativní fikci Londýna. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Jak by Londýn mohl vypadat za pár let? Kam se bude ubírat technologie či politika?... (alza.cz)

Podobné produkty ako Watch Dogs Legion Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00939)

Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01019)

Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01019)
Detail

Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční, - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Immortals: Fenyx Rising je kouzelná akční adventura odehrávající se v rozlehlém světe inspirovaném řeckou mytologií. Je pouze na vás, jak bude váš hrdina (nebo hrdinka) vypadat a s čím půjde do boje. Staňte se bojovníkem i myslitelem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01019)
Xbox Live Gold - 6 měsíční členství (S3T-00005), Xbox Live Gold - 3 měsíční členství (S2T-00009), Xbox Live Gold - 12 měsíční členství (S4T-00026), Xbox Game Pass - 6 měsíční předplatné (S3T-00004), Banjo-Kazooie - Xbox Digital (7D6-00005), Far Cry 6: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01046), Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (JPU-00086), Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (RRS-00010), Silence: The Whispered World 2 - Xbox One/Win 10 Digital (6JN-00005), Greedfall - Gold Edition - Xbox (3512899123953), Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (QHX-00006), Xbox Game Pass Ultimate - 1 měsíční předplatné (QHW-00008), Alza Premium roční členství, Xbox Live Dárková karta v hodnotě 150Kč (K4W-01595), Xbox Live Dárková karta v hodnotě 800Kč (K4W-01598), Xbox Live Dárková karta v hodnotě 400Kč (K4W-01597), Xbox Live Dárková karta v hodnotě 300Kč (K4W-01596), Xbox Live Dárková karta v hodnotě 1500Kč (K4W-01599), EA Play - 6 měsíční předplatné (7F6-00355), Měsíční píseň (978-80-7398-056-6), Měsíční píseň (978-80-739-8056-6), Resident Evil Village Gold Edition - Xbox (5055060974513), GreedFall - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01237), Tropico 6 - Xbox (4260458362822), Metro Exodus: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00649), Trials Rising Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-00662), Insurgency: Sandstorm - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01249), Riders Republic - Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01052), Watch Dogs 2 Gold - Xbox Digital (G3Q-00177), Saints Row: Gold Edition - Xbox Digital (G3Q-01260)