Wowme watch ts stříbrné s řemínkem milánský tah (ts17p silver milanese)

Produkt Wowme watch ts stříbrné s řemínkem milánský tah (ts17p silver milanese) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Wowme watch ts stříbrné s řemínkem milánský tah (ts17p silver milanese) upraviť a produkt hľadať znova.

WowME Watch TS stříbrné s řemínkem milánský tah (TS17P silver milanese)

WowME Watch TS stříbrné s řemínkem milánský tah (TS17P silver milanese)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVAstříbrná DISPLEJ1,75" IPS Prvotřídní displej a zpracování hodinekDominantou... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS stříbrné s řemínkem milánský tah (TS17P silver milanese) , Wowme watch ts stříbrné s řemínkem milánský tah (ts17p silver milanese)

WowME Watch TS černé s řemínkem milánský tah (TS17P black milanese)

WowME Watch TS černé s řemínkem milánský tah (TS17P black milanese)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVAčerná DISPLEJ1,75" IPS... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS černé s řemínkem milánský tah (TS17P black milanese) , Wowme watch ts černé s řemínkem milánský tah (ts17p black milanese)

WowME Watch TS rose-gold s řemínkem milánský tah (TS17P rose-gold milanese)

WowME Watch TS rose-gold s řemínkem milánský tah (TS17P rose-gold milanese)
Detail

Chytré hodinky - dámské, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVArose - gold DISPLEJ1,75" IPS Prvotřídní... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS rose-gold s řemínkem milánský tah (TS17P rose-gold milanese) , Wowme watch ts stříbrné/šedé (ts17p silver+grey)

WowME Watch TS stříbrné/šedé (TS17P silver+grey)

WowME Watch TS stříbrné/šedé (TS17P silver+grey)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVAstříbrná / šedá DISPLEJ1,75" IPS Prvotřídní displej a zpracování... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS stříbrné/šedé (TS17P silver+grey) , Wowme watch ts stříbrné/modré (ts17p silver+light blue)

WowME Watch TS stříbrné/modré (TS17P silver+light blue)

WowME Watch TS stříbrné/modré (TS17P silver+light blue)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVAstříbrná / modrá DISPLEJ1,75" IPS... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS stříbrné/modré (TS17P silver+light blue) , Wowme watch ts černé (ts17p black)

WowME Watch TS růžové (TS17P pink)

WowME Watch TS růžové (TS17P pink)
Detail

Chytré hodinky - dámské, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVArůžová DISPLEJ1,75" IPS Prvotřídní displej a zpracování hodinekDominantou chytrých... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS růžové (TS17P pink) , Wowme pro řadu watch ts (ts17p-cable)

WowME Watch TS černé (TS17P black)

WowME Watch TS černé (TS17P black)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVAčerná DISPLEJ1,75" IPS Prvotřídní displej a zpracování hodinekDominantou... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS černé (TS17P black) , Wowme watch ts rose-gold (ts17p rose-gold)

WowME Watch TS rose-gold (TS17P rose-gold)

WowME Watch TS rose-gold (TS17P rose-gold)
Detail

Chytré hodinky - dámské, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVArose gold DISPLEJ1,75" IPS Prvotřídní displej a zpracování hodinekDominantou chytrých... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS rose-gold (TS17P rose-gold) , Apple watch 45mm zlatý milánský tah řemínek (ml763zm/a)

WowME pro řadu Watch TS (TS17P-Cable)

WowME pro řadu Watch TS (TS17P-Cable)
Detail

Napájecí kabel - určený pro produkty značky WowME, modelové řady Watch TS Jistě dobře víte, že mít jen jeden napájecí kabel je někdy málo. Ať už se vám původní poškodí anebo jen nevíte, kde jej zrovna máte, vždy se hodí mít v záloze náhradní. Tento je vhodný pro chytré hodinky WowME řady Watch TS. Délka 60 cm je dostatečná pro pohodlnou manipulaci. Nabíjení chytrých hodinek WowME Watch TS probíhá pomocí magnetických kontaktů, nehrozí tak poškození nabíječky častým používáním, jako je tomu u různých konektorů. Klíčové vlastnosti napájecího kabelu WowME pro řadu Watch TSNáhradní napájecí kabel pro chytré hodinky WowMEKompatibilní pro řadu Watch TSPohodlné nabíjení přes magnetické kontaktyDélka 60 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME pro řadu Watch TS (TS17P-Cable) , Apple watch 41mm stříbrný milánský tah řemínek (ml753zm/a)

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Silver 38/40/41 mm

Detail

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Silver 38/40/41 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Silver 38/40/41 mm , Apple watch 45mm grafitově šedý milánský tah řemínek (ml773zm/a)

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Silver 38/40/41 mm

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Silver 42/44/45/49 mm

Detail

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Silver 42/44/45/49 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Silver 42/44/45/49 mm , Wowme roundwatch stříbrné (dbt-fws4 silver)

4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Silver 38/40/41 mm

Detail

4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Silver 38/40/41 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Silver 38/40/41 mm , Wowme roundswitch stříbrné (dbt-fw20plus silver)

4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Silver 38/40/41 mm

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Silver 42/44/45/49 mm

4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Silver 42/44/45/49 mm

Detail

4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Silver 42/44/45/49 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Silver 42/44/45/49 mm , Wowme watch gt01 silver/grey (gt01g)

4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Silver 42/44/45/49 mm

4wrist Milánský tah pro Suunto - Silver

4wrist Milánský tah pro Garmin - Silver

Detail

4wrist Milánský tah pro Garmin - Silver (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Garmin - Silver , Wowme vita silver (kw10pro silver)

4wrist Milánský tah pro Suunto - Silver

4wrist Milánský tah pro Suunto - Silver
Detail

4wrist Milánský tah pro Suunto - Silver (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Suunto - Silver , Wowme watch tsc pink (watch tsc pink)

4wrist Milánský tah pro Garmin - Silver

Apple Watch 41mm Stříbrný milánský tah řemínek (ML753ZM/A)

Apple Watch 41mm Stříbrný milánský tah řemínek (ML753ZM/A)
Detail

Řemínek - pro Apple Watch 38mm, Watch 40mm a Watch 41mm, materiál nerezová ocel, pro obvod zápěstí od 13 do 18 cm, stříbrná barva, design milánský tah Řemínek Apple podpoří originální design vašich chytrých hodinek. Stříbrná barva dává možnost řemínek Apple Watch 41mm Stříbrný milánský tah řemínek kombinovat s outfitem, případně dle aktuálního vkusu. Řemínek je kompatibilní s modelovými řadami: Apple Watch SE, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7. Zásadní funkce řemínku Apple Watch 41mm Stříbrný milánský tah řemínek Řemínek rozvine originální design chytrých hodinek Stříbrná barva Je součástí modelové řady Apple Watch SE, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7 (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch 41mm Stříbrný milánský tah řemínek (ML753ZM/A) , Wowme watch gt01 pink (gt01p)

Apple Watch 45mm Zlatý milánský tah řemínek (ML763ZM/A)

Apple Watch 45mm Zlatý milánský tah řemínek (ML763ZM/A)
Detail

Řemínek - pro Apple Watch 42mm, Watch 44mm, Watch 45mm a Watch Ultra 49mm, materiál nerezová ocel, s vlastním typem zapojení, pro obvod zápěstí od 15 do 20 cm, zlatá barva, design milánský tah Řemínek Apple skvěle doplní vzhled vašich chytrých hodinek. Zlatá barva poskytuje možnost řemínek Apple Watch 45mm Zlatý milánský tah řemínek kombinovat s outfitem či aktuální náladou. Tento řemínek lze využít k modelovým řadám: Apple Watch SE, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7. Zajímavé funkce řemínku Apple Watch 45mm Zlatý milánský tah řemínek Řemínek vylepší vzhled chytrých hodinek Zlatá barva Modelová řada: Apple Watch SE, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7 (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch 45mm Zlatý milánský tah řemínek (ML763ZM/A) , Apple watch 41mm zlatohnědý kožený tah – s/m (ml7k3zm/a)

Apple Watch 45mm Grafitově šedý milánský tah řemínek (ML773ZM/A)

Apple Watch 45mm Grafitově šedý milánský tah řemínek (ML773ZM/A)
Detail

Řemínek - pro Apple Watch 42mm, Watch 44mm, Watch 45mm a Watch Ultra 49mm, materiál nerezová ocel, s vlastním typem zapojení, pro obvod zápěstí od 15 do 20 cm, šedá barva, design milánský tah Řemínek Apple podpoří originální design vašich chytrých hodinek. Šedá barva vám umožní řemínek Apple Watch 45mm Grafitově šedý milánský tah řemínek zharmonizovat s oblečením, případně dle aktuálního vkusu. Řemínek je kompatibilní s modelovými řadami: Apple Watch SE, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7. Zásadní vlastnosti řemínku Apple Watch 45mm Grafitově šedý milánský tah řemínek Řemínek rozvine originální design chytrých hodinek Šedá barva Je zařazen do modelové řady Apple Watch SE, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7 (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch 45mm Grafitově šedý milánský tah řemínek (ML773ZM/A) , Apple watch 45mm zlatohnědý kožený tah – s/m (ml7u3zm/a)

Apple Watch 41mm Grafitově šedý milánský tah řemínek (ML743ZM/A)

Apple Watch 41mm Grafitově šedý milánský tah řemínek (ML743ZM/A)
Detail

Řemínek - pro Apple Watch 38mm, Watch 40mm a Watch 41mm, materiál nerezová ocel, pro obvod zápěstí od 13 do 18 cm, šedá barva, design milánský tah Řemínek Apple podpoří originální design vašich chytrých hodinek. Šedá barva dává možnost řemínek Apple Watch 41mm Grafitově šedý milánský tah řemínek sladit s outfitem nebo vkusem či aktuální náladou. Řemínek je vhodný pro modelové řady: Apple Watch SE, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7. Rozhodující přednosti řemínku Apple Watch 41mm Grafitově šedý milánský tah řemínek Řemínek dodá nový nádech chytrým hodinkám Šedá barva Spadá do modelové řady Apple Watch SE, Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3, Apple Watch Series 4, Apple Watch Series 5, Apple Watch Series 6 a Apple Watch Series 7 (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Watch 41mm Grafitově šedý milánský tah řemínek (ML743ZM/A) , Apple watch reminek milansky tah 42mm stribrny

4wrist Milánský tah pro Samsung 22 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Garmin 20 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Samsung 20 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Garmin 22 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Garmin 20 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Garmin 20 mm - Silver
Detail

4wrist Milánský tah pro Garmin 20 mm - Silver (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Garmin 20 mm - Silver , Apple watch 45mm inkoustově fialový kožený tah – s/m (mp873zm/a)

4wrist Milánský tah pro Garmin 22 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Garmin 22 mm - Silver
Detail

4wrist Milánský tah pro Garmin 22 mm - Silver (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Garmin 22 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Samsung 20 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Samsung 20 mm - Silver
Detail

4wrist Milánský tah pro Samsung 20 mm - Silver (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung 20 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Samsung 22 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Samsung 22 mm - Silver
Detail

4wrist Milánský tah pro Samsung 22 mm - Silver (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung 22 mm - Silver

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 22 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 20 mm
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Gold 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Gold 20 mm
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Gold 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 20 mm
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Rosegold 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Rosegold 20 mm
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Rosegold 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 22 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 22 mm
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 22 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 20 mm
Detail

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 20 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 22 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 22 mm
Detail

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 22 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 22 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Rosegold 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Rosegold 20 mm
Detail

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Rosegold 20 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Rosegold 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Gold 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Gold 20 mm
Detail

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Gold 20 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Gold 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 20 mm
Detail

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 20 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Černý 20 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 22 mm

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 22 mm
Detail

4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 22 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Samsung Galaxy Watch - Stříbrný 22 mm

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Black 38/40/41 mm

Detail

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Black 38/40/41 mm (vivantis.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Black 38/40/41 mm

Coteetci Apple Watch řemínek milánský tah 44/42mm černý WH5203-GC

Coteetci Apple Watch řemínek milánský tah 44/42mm černý WH5203-GC
Detail

COTECi ocelový magnetický řemínek pro Apple Watch 42 / 44 mmPásek vyrobený ze slitiny nerezové oceli s magnetickým zapínáním. Milánský tah (moderní pojetí designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století) se u tohoto pásku ve formě hladkého pletiva dobře ovine kolem zápěstí. Můžete si ho libovolně nastavit, dokonale padne a vzhledem ke snadné vyměnitelnosti, můžete hodinky sladit ke svému aktuálnímu outfitu. Je dostupný ve více barevných provedeních.Technické specifikacemateriál: nerezová ocel 316Lpro: Apple Watch 42/44 mm (patro.cz)

Podobné produkty ako Coteetci Apple Watch řemínek milánský tah 44/42mm černý WH5203-GC

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Black 38/40/41 mm

4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Black 38/40/41 mm
Detail

(sperky.cz)

Podobné produkty ako 4wrist Milánský tah pro Apple Watch - Black 38/40/41 mm

WowME Watch GT01 Silver/Grey (GT01g)

WowME Watch GT01 Silver/Grey (GT01g)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra plast Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch GT01 Silver/Grey jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,55“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 7 dní, při úsporném využívání dokonce až 37 dní. VODOTĚSNOST5 ATM BARVASTŘÍBRNÁ/ŠEDÁ DISPLEJ1,55" TFT... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch GT01 Silver/Grey (GT01g)

4wrist Ocelový milánský tah pro Apple Watch - Stříbrný 38/40/41 mm

WowME Watch TS stříbrné s řemínkem milánský tah (TS17P silver milanese), WowME Watch TS černé s řemínkem milánský tah (TS17P black milanese), WowME Watch TS stříbrné/šedé (TS17P silver+grey), WowME Watch TS stříbrné/modré (TS17P silver+light blue), WowME Watch TS černé (TS17P black), WowME pro řadu Watch TS (TS17P-Cable), WowME Watch TS rose-gold (TS17P rose-gold), Apple Watch 45mm Zlatý milánský tah řemínek (ML763ZM/A), Apple Watch 41mm Stříbrný milánský tah řemínek (ML753ZM/A), Apple Watch 45mm Grafitově šedý milánský tah řemínek (ML773ZM/A), Apple Watch 41mm Grafitově šedý milánský tah řemínek (ML743ZM/A), WowME Roundwatch stříbrné (DBT-FWS4 silver), WowME Roundswitch stříbrné (DBT-FW20Plus silver), WowME KW66 stříbrné/bílé (KW66 silver/white), WowME KW66 stříbrné/zelené (KW66 silver/green), WowME Watch GT01 Silver/Grey (GT01g), WowME Roundswitch stříbrné/modré (DBT-FW20Plus silver/blue), WowME Watch GT01 Silver/Light Green (GT01lg), WowME Vita silver (KW10PRO Silver), WowME Watch TSc pink (Watch TSc pink), WowME Watch TSc black (Watch TSc black), WowME Watch GT01 Pink (GT01p), Apple Watch 41mm Zlatohnědý kožený tah – S/M (ML7K3ZM/A), Apple Watch 45mm Zlatohnědý kožený tah – S/M (ML7U3ZM/A), apple watch reminek milansky tah 42mm stribrny, WowME Watch TSc rose-gold (Watch TSc rose-gold), WowME Watch TSc black/red (Watch TSc black/red), WowME ID217G Sport Silver/Grey (ID217Ggr), WowME ID217G Sport Silver/Blue (ID217Gbl), Apple Watch 45mm inkoustově fialový kožený tah – S/M (MP873ZM/A)