Wowme senior sos band plus (y41 black)

Produkt Wowme senior sos band plus (y41 black) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Wowme senior sos band plus (y41 black) upraviť a produkt hľadať znova.

WowME Senior SOS Band Plus (Y41 Black)

WowME Senior SOS Band Plus (Y41 Black)
Detail

Chytré hodinky - seniorské, GPS, telefonování s vloženou SIM kartou, měření tepu, tlakoměr, krokoměr, režim spánku/nerušit, vodotěsnost IP67, max. výdrž baterie 144 h, detekce pádu, opuštění bezpečné zóny, SOS tlačítko a detekce sundání, materiál pouzdra plast Chytré hodinky WowME Senior SOS Band Plus Máte rodiče či prarodiče úctyhodného věku a čas od času o ně již máte obavy? Chytré hodinky WowME Senior SOS Band Plus umožní že s nimi můžete komunikovat za každé situace. Moderní technologie umožňuje hodinkám WowME Senior SOS Band Plus obousměrné hovory. Budete mít seniory pod stálou kontrolou a díky zabudované GPS se vždy jednoduše dozvíte, kde se nachází. Chytré hodinky WowME využívají 1000mAh dobíjecí baterii, která slibuje výdrž 5–6 dní na jedno nabití. 5–6 dníDélka fungování na jedno nabití1000 mAhKapacita vestavěné baterieIP67Stupeň ochrany odolnosti WowME Senior SOS Band Plus zaujme jednoduchým ovládánímDíky velkým tlačítkům je SOS... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Senior SOS Band Plus (Y41 Black) , Wowme senior sos band plus (y41 black)

WowME Senior SOS Band Plus Red (Y41 Red)

WowME Senior SOS Band Plus Red (Y41 Red)
Detail

Chytré hodinky - seniorské, GPS, telefonování s vloženou SIM kartou, měření tepu, tlakoměr, krokoměr, režim spánku/nerušit, vodotěsnost IP67, max. výdrž baterie 144 h, detekce pádu, opuštění bezpečné zóny, SOS tlačítko a detekce sundání, materiál pouzdra plast Chytré hodinky WowME Senior SOS Band Plus RedMáte rodiče či prarodiče úctyhodného věku a čas od času o ně již máte obavy? Chytré hodinky WowME Senior SOS Band Plus Red umožní že s nimi můžete komunikovat za každé situace. Moderní technologie umožňuje hodinkám WowME Senior SOS Band Plus Red obousměrné hovory. Budete mít seniory pod stálou kontrolou a díky zabudované GPS se vždy jednoduše dozvíte, kde se nachází. Chytré hodinky WowME využívají 1000mAh dobíjecí baterii, která slibuje výdrž 5–6 dní na jedno nabití.5–6 dníDélka fungování na jedno nabití1000 mAhKapacita vestavěné baterieIP67Stupeň ochrany odolnostiWowME Senior SOS Band Plus Red zaujme jednoduchým ovládánímDíky velkým... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Senior SOS Band Plus Red (Y41 Red) , Wowme senior sos band plus red (y41 red)

WowME Senior SOS Band black (Y6H black)

WowME Senior SOS Band black (Y6H black)
Detail

Chytré hodinky - seniorské, GPS, telefonování s vloženou SIM kartou, monitoring spánku, tlakoměr, režim spánku/nerušit, max. výdrž baterie 48 h, opuštění bezpečné zóny a SOS tlačítko, materiál pouzdra plast Chytré hodinky WowME Senior SOS Band Chytré hodinky WowME Senior SOS Band umožní kontakt s vašimi rodiči či prarodiči za každé situace. Moderní technologie umožňuje hodinkám WowME Senior SOS Band obousměrné hovory. Budete mít seniory pod stálou kontrolou a díky zabudované GPS budete vždy vědět, kde se nachází. Chytré hodinky WowME využívají 400mAh dobíjecí baterii, která slibuje životnost 4–5 dní. 4–5 dníDélka fungování na jedno nabití400 mAhKapacita vestavěné baterieIP67Stupeň ochrany odolnosti WowME Senior SOS Band zaujme jednoduchým ovládánímDíky dvěma velkým tlačítkům je SOS náramek vhodný pro komunikaci se seniory. Výrazné červené SOS tlačítko slouží pro nouzová volání a pomocí zelného tlačítka je možné komunikovat pomocí hlasového... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Senior SOS Band black (Y6H black) , Wowme senior sos band red (y6h red)

WowME Senior SOS Band red (Y6H red)

WowME Senior SOS Band red (Y6H red)
Detail

Chytré hodinky - seniorské, GPS, telefonování s vloženou SIM kartou, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, režim spánku/nerušit, max. výdrž baterie 48 h, opuštění bezpečné zóny a SOS tlačítko, materiál pouzdra plast Chytré hodinky WowME Senior SOS Band Chytré hodinky WowME Senior SOS Band umožní kontakt s vašimi rodiči či prarodiči za každé situace. Moderní technologie umožňuje hodinkám WowME Senior SOS Band obousměrné hovory. Budete mít seniory pod stálou kontrolou a díky zabudované GPS budete vždy vědět, kde se nachází. Chytré hodinky WowME využívají 400mAh dobíjecí baterii, která slibuje životnost 4–5 dní. 4–5 dníDélka fungování na jedno nabití400 mAhKapacita vestavěné baterieIP67Stupeň ochrany odolnosti WowME Senior SOS Band zaujme jednoduchým ovládánímDíky dvěma velkým tlačítkům je SOS náramek vhodný pro komunikaci se seniory. Výrazné červené SOS tlačítko slouží pro nouzová volání a pomocí zelného tlačítka je možné... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Senior SOS Band red (Y6H red)

WowME Senior Watch černé silikonové (D45 silicon)

WowME Senior Watch černé silikonové (D45 silicon)
Detail

Chytré hodinky - seniorské, s ovládáním v češtině, IPS displej, GPS, telefonování s vloženou SIM kartou, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, režim spánku/nerušit, vodotěsnost IP67, max. výdrž baterie 96 h, detekce pádu, opuštění bezpečné zóny a SOS tlačítko, materiál pouzdra plast Chytré hodinky WowME Senior Watch Chytré hodinky WowME Senior Watch umožní telefonní hovory i videohovory s vašimi rodiči či prarodiči za každé situace. Díky vlastní SIM kartě plnohodnotně nahradí telefon a usnadní život seniorům i jejich blízkým. Moderní technologie umožňuje hodinkám WowME Senior Watch jak telefonické hovory, tak videohovory. Budete mít seniory pod stálou kontrolou a díky zabudované GPS budete vždy vědět, kde se nachází. Hodinky i aplikace WowME Tracker jsou k dispozici v češtině. SilikonovýMateriál řemínku3–4 dnyVýdrž hodinekIP67Stupeň ochrany odolnosti WowME Senior Watch zajistí spojení s vašimi nejbližšímiKomunikace s... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Senior Watch černé silikonové (D45 silicon) , Wowme senior watch černé silikonové (d45 silicon)

WowME Screen protector pro Senior Watch

WowME Screen protector pro Senior Watch
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky WowME Senior Watch Ochranné sklo WowME Screen protector pro Senior Watch Zajistěte hodinkám Senior Watch maximální možnou ochranu díky ochrannému sklu WowME. Zabráníte nejen jejich poškození, ale také se zbavíte strachu z poškrábání hodinek. Ochranné sklo WowME Screen Protector pro Senior Watch dokonale přilne k hodinkám a zajistí bezpečnost displeje po celém jeho povrchu. Sklo je navíc rezistentní proti zanechávání otisků prstů, takže na displej hodinek neustále uvidíte beze změny. Tvrdost skla... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Screen protector pro Senior Watch

SOS tlačítko pro seniory iGET M3P7

SOS tlačítko pro seniory iGET M3P7
Detail

Tlačítko SOS IGET SECURITY M3P7 (tipa.eu)

Podobné produkty ako SOS tlačítko pro seniory iGET M3P7

Garmin fénix 5X Plus Sapphire, Black, Black band - zánovní

Detail

Garmin Fénix 5X Plus s Vámi budou překonávat včerejšek den co den. Hodinky, které vás budou provázet jakoukoliv sportovní aktivitou nebo dobrodružstvím. Ve výbavě nesmí také chybět pulzoměr, bluetootch, barevný chroma displej. Potěší vás různé profily sportovních aktivit, metrik a navigačních funkcí a také smart upozornění z vašeho smartphonu. Verze 5X Plus je vybavena Wifi připojením, předinstalovanými TOPO mapami EUROPE a safírovým sklem, přehrávačem hudby, podporou pro Garmin Pay (mall.cz)

Podobné produkty ako Garmin fénix 5X Plus Sapphire, Black, Black band - zánovní

Garmin fénix 5 Plus Sapphire, Black, Black band - zánovní

Detail

Garmin Fénix 5 Plus Sapphire s Vámi budou překonávat včerejšek den co den. Hodinky, které vás budou provázet jakoukoliv sportovní aktivitou nebo dobrodružstvím. Ve výbavě nesmí také chybět pulzoměr, bluetootch, barevný chroma displej. Potěší vás různé profily sportovních aktivit, metrik a navigačních funkcí a také smart upozornění z vašeho smartphonu. Safírové sklo, Wi-Fi, přehrávač hudby, podpora Garmin Pay, Trendline™ Popularity Routing (mall.cz)

Podobné produkty ako Garmin fénix 5 Plus Sapphire, Black, Black band - zánovní , Wowme id206 black (id206b)

Canyon Chytrý náramek pro seniory s funkcí SOS 1 ks

Canyon Chytrý náramek pro seniory s funkcí SOS 1 ks
Detail

Canyon Chytrý náramek pro seniory s funkcí SOS 1 ks Chytrý náramek pro seniory s funkcí SOS: sledování polohy pomocí GPS/LBS/Wi-Fi, tlačítko SOS (telefonické spojení), obousměrná komunikace přes telefon, IP67, vodotěsný (krátké ponoření do vody do hloubky max. 1 m), hlasový asistent, funkce hands-free, monitor tepové frekvence (s přenosem údajů), krokoměr, nízká spotřeba energie, kompatibilita se systémem Android 4.4+ a iOS 8.5+, hypoalergenní náramek. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Canyon Chytrý náramek pro seniory s funkcí SOS 1 ks , Wowme kids 4g black

WowME Lotus Black

WowME Lotus Black
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra plast Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chytré hodinky WowME Lotus BlackChytré hodinky WowME Lotus Black jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,09“ TFT displeji v HD rozlišení si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. WowME Lotus Black nabízí 16 cvičebních režimů, které lze monitorovat pro váš přehled a případné zlepšování se.Prvotřídní displej a zpracování hodinekDominantou chytrých hodinek WowME Lotus Black je 1,09" dotykový TFT displej chráněný ochranným sklíčkem. Elegantní černé hodinky s pohodlným... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Lotus Black , Garmin venu 2 plus slate/black band (010-02496-11)

Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Band (010-02496-11)

Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Band (010-02496-11)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí a always On Display, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 240 h, materiál pouzdra plast Chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus jsou navrženy pro život v pohybuGarmin Venu 2 Plus nabízejí dokonalou kombinaci moderního designu a chytrých fitness funkcí pro sledování vašeho zdravotního stavu a měření pohybových aktivit. Díky vodotěsnosti 5 ATM můžete chytré hodinky bez obav nosit do bazénu nebo se s nimi sprchovat. Atraktivní vzhled hodinek Garmin Venu 2 Plus doplňuje příjemný Quick Release silikonový řemínek, který můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či... (alza.cz)

Podobné produkty ako Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Band (010-02496-11) , Wowme roundsport černé (id216 black)

REX IoT pro bezpečí seniora - balíček detektorů s SOS tlačítkem (100)

REX IoT pro bezpečí seniora - balíček detektorů s SOS tlačítkem (100)
Detail

Set - balíček nezávislých IoT detektorů pro bezpečnou domácnost seniora, obsahuje SOS tlačítko na krk, detektor kouře a detektor otevření pro kontrolu rutiny, sigfox komunikace, poplatek za službu: ano (alza.cz)

Podobné produkty ako REX IoT pro bezpečí seniora - balíček detektorů s SOS tlačítkem (100) , Wowme id206 black/green (id206g)

Nike lean arm band plus ns

Nike lean arm band plus ns
Detail

Nike lean arm band plus ns (d-sport.cz)

Podobné produkty ako Nike lean arm band plus ns , Wowme kw66 černé (kw66 black)

Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Silicone Band - 010-02496-11

Garmin Venu  2 Plus Slate/Black Silicone Band - 010-02496-11
Detail

Sportovní hodinky Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Silicone Band - 010-02496-11 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení. Sportovní hodinky Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Silicone Band - 010-02496-11 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení. Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Silicone Band - 010-02496-11 je vyrobené z tvrzeného… (helveti.cz)

Podobné produkty ako Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Silicone Band - 010-02496-11 , Wowme id206 black/blue (id206bl)

Primo by DORO 215 telefon pro seniory nabíjecí stanice, tlačítko SOS béžová

Primo by DORO 215 telefon pro seniory nabíjecí stanice, tlačítko SOS béžová
Detail

Tlačítko nouzového volání·Samostatné tlačítko pro handsfree hovory během telefonu·Bluetooth®·FM rádio·Silný vibrační alarm Upozornění: mobilní telefon neobsahuje menu v českém jazyce. Béžová Doro Primo 215 mobilní telefon·Napájecí zdroj·USB kabel·Headset·Návod k obsluze. (conrad.cz)

Podobné produkty ako Primo by DORO 215 telefon pro seniory nabíjecí stanice, tlačítko SOS béžová , Wowme id205u černé (id205u black)

Primo by DORO 215 telefon pro seniory nabíjecí stanice, tlačítko SOS šedá

Primo by DORO 215 telefon pro seniory nabíjecí stanice, tlačítko SOS šedá
Detail

Tlačítko nouzového volání·Samostatné tlačítko pro handsfree hovory během telefonu·Bluetooth®·FM rádio·Silný vibrační alarm Upozornění: mobilní telefon neobsahuje menu v českém jazyce. Telefon Doro Primo 215, šedá·Napájecí zdroj·USB kabel·Stolní nabíječka·Headset·Návod k obsluze. (conrad.cz)

Podobné produkty ako Primo by DORO 215 telefon pro seniory nabíjecí stanice, tlačítko SOS šedá , Wowme watch tsc black (watch tsc black)

REX IoT pro bezpečí seniora - velký balíček detektorů s SOS tlačítkem (233)

REX IoT pro bezpečí seniora - velký balíček detektorů s SOS tlačítkem (233)
Detail

Set - velký balíček nezávislých IoT detektorů pro bezpečnou domácnost seniora, obsahuje SOS tlačítko na krk, detektor kouře, detektor otevření pro kontrolu rutiny a detektor úniku vody, sigfox komunikace, poplatek za službu: ano (alza.cz)

Podobné produkty ako REX IoT pro bezpečí seniora - velký balíček detektorů s SOS tlačítkem (233) , Wowme kids 4g black (d31/g4hs black)

WowME ID206 mini Black

WowME ID206 mini Black
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra hliník Chytré hodinkypro vaše každodenní aktivityChytré hodinky WowME ID206 mini Black jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,5“ TFT displeji v HD rozlišení si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. WowME ID206 mini Black nabízí 14 cvičebních režimů, které lze monitorovat pro váš přehled a případné zlepšování se. VODOTĚSNOST5 ATM BARVAČERNÁ DISPLEJ1,5" TFT Prvotřídní displej a zpracování hodinekDominantou chytrých hodinek WowME... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME ID206 mini Black , Winnwell black sr, senior (spthok2896nad)

WowME ID206 Black (ID206b)

WowME ID206 Black (ID206b)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra hliník Chytré hodinkys Alexou neustále k dispoziciChytré hodinky WowME ID206 Black jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,69“ TFT displeji v HD rozlišení si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. WowME ID206 Black nabízí 14 cvičebních režimů, které lze monitorovat pro váš přehled a případné zlepšování se. Nepopsatelnou výhodou je Alexa, která vám bude v chytrých hodinkách neustále k dispozici. VODOTĚSNOST5 ATM BARVAČERNÁ DISPLEJ1,69" TFT... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME ID206 Black (ID206b) , Winnwell black sr, senior (spthok2965nad)

WowME Kids Fun Black

WowME Kids Fun Black
Detail

Fitness náramek - dětské, s ovládáním v češtině, TFT displej, dotykový displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodný na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra plast Chytré hodinkypro každodenní dětské aktivityWowME Kids Fun Black jsou veselé dětské chytré hodinky vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 0,96“ TFT displeji v HD rozlišení si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. WowME Kids Fun Black nabízí 14 cvičebních režimů, které lze monitorovat pro váš přehled a případné zlepšování se. STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVAČERNÁ DISPLEJ0,96" TFT Prvotřídní displej a zpracování hodinekDominantou chytrých hodinek WowME Kids Fun Black je 0,96" dotykový TFT displej, na kterém si mohou děti... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Kids Fun Black , Aligator a670 senior black (a670b)

Primo by DORO 413 telefon pro seniory - véčko nabíjecí stanice, tlačítko SOS červená

Primo by DORO 413 telefon pro seniory - véčko nabíjecí stanice, tlačítko SOS červená
Detail

Tlačítko nouzového volání·3 tlačítek přímé volby·2 Mpx kamera·Poslechnout si zprávy o fotbalu (např. během Bundesligy)·Bluetooth Upozornění: mobilní telefon neobsahuje menu v českém jazyce. Napájecí zdroj (conrad.cz)

Podobné produkty ako Primo by DORO 413 telefon pro seniory - véčko nabíjecí stanice, tlačítko SOS červená , Wowme watch gt01 black/blue (gt01bl)

WowME Watch TSc black (Watch TSc black)

WowME Watch TSc black (Watch TSc black)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP67, max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinky WowME Watch TSc Hledáte designové hodinky, které vám poskytnou řadu chytrých funkcí a zároveň něco vydrží? Chytré hodinky WowME Watch TSc vám nabídnou několik sportovních režimů, notifikace z vašeho mobilního telefonu, a navíc i telefonování přes Bluetooth díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru. Vše si pohodlně zobrazíte na odolném plně dotykovém 1,70" displeji s vysokým rozlišením. Bluetooth hovoryDotykový displejPřehrávání hudbySportovní režimy Sportujte s WowME Watch TScChytré hodinky WowME Watch TSc nabízejí řadu funkcí a k tomu i několik... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TSc black (Watch TSc black) , Wowme roundwatch černé (dbt-fws4 black)

WowME Kids 4G black (D31/G4HS black)

WowME Kids 4G black (D31/G4HS black)
Detail

Chytré hodinky - dětské, s ovládáním v češtině, IPS displej, GPS, telefonování s vloženou SIM kartou, monitoring spánku, krokoměr, režim spánku/nerušit a hry, vodotěsnost IP67, max. výdrž baterie 72 h, opuštění bezpečné zóny a SOS tlačítko, materiál pouzdra plast Chytré hodinky WowME Kids 4G Dětské chytré hodinky WowME Kids 4G vám umožní být s vašimi dětmi kdykoliv ve spojení. Díky vlastní SIM kartě plnohodnotně nahradí telefon a usnadní život dítěti i rodičům. Moderní technologie umožňuje hodinkám WowME Kids 4G jak telefonické hovory, tak videohovory. Budete dostávat od dětí hlasové zprávy i obrázky a díky zabudované GPS a dalším chytrým funkcím můžete mít pod kontrolou bezpečí dítěte. Hodinky i aplikace WowME Tracker jsou k dispozici v češtině. 1,4"Úhlopříčka displejeAž 3 dnyVýdrž baterieIP67Ochrana proti potopení do vody WowME Kids 4G zajistí spojení s vaším dítětemKomunikace s hodinkami je přes vloženou SIM kartu zajištěna pomocí 4G... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Kids 4G black (D31/G4HS black) , Wowme id205l-p black (id205l-pb)

WowME KW66 černé (KW66 black)

WowME KW66 černé (KW66 black)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra alloy Chytré hodinky WowME KW66Pokud sháníte chytré hodinky se skvělým poměrem ceny a výkonu, můžeme vám doporučit hodinky WowME KW66. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Pouzdro se chlubí zinkovou slitinou, díky které jsou hodinky lehké, ale zároveň velmi odolné. Praktická je možnost vyměnitelných pásků s univerzálním připojením Quick Release, takže můžete mít každý den hodinky v jiném designu. Přímo v balení najdete kvalitní silikonový řemínek vhodný pro sport i běžné nošení. Hodiny monitorují celkem 13 sportovních aktivit. Chytré hodinky WowME KW66 překvapí hlavně výdrží, neboť vám vydrží na jedno nabití až 30 dní ve stand-by režimu a 15... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME KW66 černé (KW66 black) , Wowme watch ts černé (ts17p black)

WowME Watch GT01 Black (GT01b)

WowME Watch GT01 Black (GT01b)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra plast Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch GT01 Black jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,55“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 7 dní, při úsporném využívání dokonce až 37 dní. VODOTĚSNOST5 ATM BARVAČERNÁ DISPLEJ1,55" TFT Prvotřídní... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch GT01 Black (GT01b) , Wowme watch tsc black/red (watch tsc black/red)

WowME ID217G Sport Black (ID217Gb)

WowME ID217G Sport Black (ID217Gb)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, vodotěsnost 30 m (3 ATM), max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra plast Chytré sportovní hodinkys vestavěnou GPSChytré hodinky WowME ID217G Sport Black jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,28“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 7 dní. Pro ještě dokonalejší statistiku vašich aktivit mají hodinky WowME ID217G Sport Black vestavěnou GPS. VODOTĚSNOST3 ATM BARVAČERNÁ... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME ID217G Sport Black (ID217Gb) , Umax u band 107 plus hr

WowME ID206 Black/Blue (ID206bl)

WowME ID206 Black/Blue (ID206bl)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, vodotěsnost 30 m (3 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra hliník Chytré hodinkys Alexou neustále k dispoziciChytré hodinky WowME ID206 Black/Blue jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,69“ TFT displeji v HD rozlišení si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. WowME ID206 Black/Blue nabízí 14 cvičebních režimů, které lze monitorovat pro váš přehled a případné zlepšování se. Nepopsatelnou výhodou je Alexa, která vám bude v chytrých hodinkách neustále k dispozici. VODOTĚSNOST5 ATM BARVAČERNÁ/MODRÁ DISPLEJ1,69" TFT... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME ID206 Black/Blue (ID206bl) , Huawei color band a2 black

WowME ID205U černé (ID205U black)

WowME ID205U černé (ID205U black)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu a režim spánku/nerušit, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 840 h, materiál pouzdra plast Funkcemi nabité chytré hodinkyChytré hodinky WowME ID205U ohromí svou mimořádnou nabídkou funkcí, kvalitním zpracováním, odolností a také uživatelsky přívětivým prostředím. Tyto hodinky kromě běžného sledování denních aktivit a počítání spálených kalorií nabízí i pokročilé funkce – měření srdečního tepu přímo ze zápěstí, oxymetr (SpO2, saturace krve kyslíkem),ID205U měří i krevní tlak a monitorují spánek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VODOTĚSNOST5 ATM BARVAčerná DISPLEJ1,3" TFT LCD Není vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME ID205U černé (ID205U black) , Amazfit band 7 black (6418)

WowME ID206 Black/Green (ID206g)

WowME ID206 Black/Green (ID206g)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra hliník Chytré hodinkys Alexou neustále k dispoziciChytré hodinky WowME ID206 Black/Green jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,69“ TFT displeji v HD rozlišení si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. WowME ID206 Black/Green nabízí 14 cvičebních režimů, které lze monitorovat pro váš přehled a případné zlepšování se. Nepopsatelnou výhodou je Alexa, která vám bude v chytrých hodinkách neustále k dispozici. VODOTĚSNOST5 ATM BARVAČERNÁ/ZELENÁ DISPLEJ1,69" TFT... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME ID206 Black/Green (ID206g) , Wowme kids play black/green (dw-019 liteq black/green)

WowME Roundsport černé (ID216 black)

WowME Roundsport černé (ID216 black)
Detail

Chytré hodinky - pánské, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, předpověď počasí, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 960 h, materiál pouzdra ocel Osobní trenér i skvělý doplněk Hledáte cenově dostupné chytré hodinky, které jsou skvěle vybavené a nabídnou vám celou řadu funkcí pro každodenní použití? WowME Roundsport ID216 v černém provedení budou tyto představy zcela jistě splňovat a využijete je jak ve volném čase, tak i při sportu a svým elegantním vzhledem doplní váš každodenní outfit. STUPEŇ KRYTÍ IP68 BARVA černá DISPLEJ 1,3" TFT LCD Velký ciferník a odolné provedení Chytré hodinky WowME Roundsport ID216 nabízí ocelové pouzdro v kombinaci se silikonovým řemínkem. Dotykový 1,3" TFT LCD displej je již tradičně kulatý a jeho rozlišení činí 240 × 240 pixelů. Hodinky... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Roundsport černé (ID216 black)

Prospera Plus Mini Senior 800g

Prospera Plus Mini Senior 800g
Detail

Superprémiové kompletní krmivo kuřecí s rýží pro starší psy ve věku nad 7 let, malých a trpasličích plemen (1-10 kg). Lepší trávení Krmivo PROSPERA PLUS Mini Senior je bohaté na obsah kuřecí masa, které psi velmi snadno stráví. Posílení imunity Výtažek z kvasnic a fruktooligosacharidy posílí imunitu psa. Bude tak lépe odolávat všem onemocněním. Veterináře tak můžete navštěvovat jen při pravidelných prohlídkách. Zdravá srst a kůže Aby se srst krásně leskla a nevypadávala, obsahuje krmivo PROSPERA PLUS extra omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku a také pupalkový olej. Náš závazek Dodávat kvalitní výživu pro každý den je náš závazek vůči Vašim mazlíčkům. Krmivo PROSPERA PLUS neobsahuje látky ani suroviny nevhodné pro zdraví a kondici. Optimální velikost každé granule Velikost všech granulí je přizpůsobena potřebám každého psa. Pokud sáhnete po správném krmivu, nemusíte se bát, že by pro něj granule byly moc velké nebo... (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Prospera Plus Mini Senior 800g

Prospera Plus Mini Senior 2kg

Prospera Plus Mini Senior 2kg
Detail

Superprémiové kompletní krmivo kuřecí s rýží pro starší psy ve věku nad 7 let, malých a trpasličích plemen (1-10 kg). Lepší trávení Krmivo PROSPERA PLUS Mini Senior je bohaté na obsah kuřecí masa, které psi velmi snadno stráví. Posílení imunity Výtažek z kvasnic a fruktooligosacharidy posílí imunitu psa. Bude tak lépe odolávat všem onemocněním. Veterináře tak můžete navštěvovat jen při pravidelných prohlídkách. Zdravá srst a kůže Aby se srst krásně leskla a nevypadávala, obsahuje krmivo PROSPERA PLUS extra omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku a také pupalkový olej. Náš závazek Dodávat kvalitní výživu pro každý den je náš závazek vůči Vašim mazlíčkům. Krmivo PROSPERA PLUS neobsahuje látky ani suroviny nevhodné pro zdraví a kondici. Optimální velikost každé granule Velikost všech granulí je přizpůsobena potřebám každého psa. Pokud sáhnete po správném krmivu, nemusíte se bát, že by pro něj granule byly moc velké nebo... (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Prospera Plus Mini Senior 2kg

Prospera Plus Mini Senior 8kg

Prospera Plus Mini Senior 8kg
Detail

Superprémiové kompletní krmivo kuřecí s rýží pro starší psy ve věku nad 7 let, malých a trpasličích plemen (1-10 kg). Lepší trávení Krmivo PROSPERA PLUS Mini Senior je bohaté na obsah kuřecí masa, které psi velmi snadno stráví. Posílení imunity Výtažek z kvasnic a fruktooligosacharidy posílí imunitu psa. Bude tak lépe odolávat všem onemocněním. Veterináře tak můžete navštěvovat jen při pravidelných prohlídkách. Zdravá srst a kůže Aby se srst krásně leskla a nevypadávala, obsahuje krmivo PROSPERA PLUS extra omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku a také pupalkový olej. Náš závazek Dodávat kvalitní výživu pro každý den je náš závazek vůči Vašim mazlíčkům. Krmivo PROSPERA PLUS neobsahuje látky ani suroviny nevhodné pro zdraví a kondici. Optimální velikost každé granule Velikost všech granulí je přizpůsobena potřebám každého psa. Pokud sáhnete po správném krmivu, nemusíte se bát, že by pro něj granule byly moc velké nebo... (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Prospera Plus Mini Senior 8kg

Prospera Plus Maxi Senior 15kg

Prospera Plus Maxi Senior 15kg
Detail

Superprémiové kompletní krmivo kuřecí s rýží pro dospělé psy nad 7 let velkých a obřích plemen (nad 30 kg). Posílení vývoje kloubů Díky obsahu chondroprotektiv zajišťuje správný vývoj kloubů, které jsou důležité pro zdravý a aktivní život velkých psů. Posílení imunity Výtažek z kvasnic a fruktooligosacharidy posílí imunitu psa. Bude tak lépe odolávat všem onemocněním. Veterináře tak můžete navštěvovat jen při pravidelných prohlídkách. Zdravá srst a kůže Aby se srst krásně leskla a nevypadávala, obsahuje krmivo PROSPERA PLUS extra omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku a také pupalkový olej. Náš závazek Dodávat kvalitní výživu pro každý den je náš závazek vůči Vašim mazlíčkům. Krmivo PROSPERA PLUS neobsahuje látky ani suroviny nevhodné pro zdraví a kondici. Optimální velikost každé granule Velikost všech granulí je přizpůsobena potřebám každého psa. Pokud sáhnete po správném krmivu, nemusíte se bát, že by pro něj... (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Prospera Plus Maxi Senior 15kg

WowME ID205L-P Black (ID205L-Pb)

WowME ID205L-P Black (ID205L-Pb)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra plast Chytré hodinkys devíti cvičebními režimyChytré hodinky WowME ID205L-P Black jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,3“ TFT displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. WowME ID205L-P Black nabízí 9 cvičebních režimů, které lze monitorovat pro váš přehled a případné zlepšování se. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. VODOTĚSNOST5 ATM BARVAČERNÁ DISPLEJ1,3" TFT Prvotřídní displej a zpracování... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME ID205L-P Black (ID205L-Pb)

WowME Roundswitch černé (DBT-FW20Plus black)

WowME Roundswitch černé (DBT-FW20Plus black)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, předpověď počasí, vhodné na, cyklistiku, vodotěsnost IP67, max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra ocel Pánské hodinky s měřením tepu Chytré hodinky WowME Roundswitch jsou vybaveny barevným 1,28" dotykovým displejem. Vyznačují se extra tenkým kovovým tělem z kvalitní oceli a silikonovým páskem. Zvládají sledovat zdravotní funkce jako je například měření tepu ze zápěstí v průběhu 24 hodin. Také vám zobrazí příchozí telefonní hovor, sms zprávy, e-maily, kalendář, fotky, budík, sociální aplikace, předpověď počasí a v neposlední řadě pohlídají vaše sportovní výkony. Během spaní dokáží vyhodnotit kvalitu vašeho spánku. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! STUPEŇ KRYTÍ IP67 BARVA černá DISPLEJ barevný dotykový 1,28" Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Roundswitch černé (DBT-FW20Plus black)

WowME ID217G Sport Black/Green (ID217Gg)

WowME ID217G Sport Black/Green (ID217Gg)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, vodotěsnost 30 m (3 ATM), max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra plast Chytré sportovní hodinkys vestavěnou GPSChytré hodinky WowME ID217G Sport Black/Green jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,28“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 7 dní. Pro ještě dokonalejší statistiku vašich aktivit mají hodinky WowME ID217G Sport Black/Green vestavěnou GPS. VODOTĚSNOST3 ATM... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME ID217G Sport Black/Green (ID217Gg)

WowME Watch TS černé (TS17P black)

WowME Watch TS černé (TS17P black)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, IPS displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch TS jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,75“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 5 dnů, při úsporném využívání dokonce až 25 dní. STUPEŇ KRYTÍIP68 BARVAčerná DISPLEJ1,75" IPS Prvotřídní displej a zpracování hodinekDominantou... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TS černé (TS17P black)

WowME Roundwatch černé (DBT-FWS4 black)

WowME Roundwatch černé (DBT-FWS4 black)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, hledání telefonu, předpověď počasí a režim spánku/nerušit, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP67, materiál pouzdra plast Pánské hodinkys měřením tepuChytré hodinky WowME Roundwatch jsou vybaveny displejem o uhlopříčce 1,28". Jejich tělo je zhotoveno z kvalitního, velmi lehkého plastu a řemínek ze silikonu. Zvládají sledovat zdravotní funkce, jako je například měření tepu nebo krevního tlaku. Také vám zobrazí příchozí telefonní hovor, SMS zprávy, e-maily, budík, sociální aplikace a v neposlední řadě pohlídají vaše sportovní výkony. Během spaní dokáží vyhodnotit kvalitu vašeho spánku. Po propojení s mobilní aplikací vám hodinky vyhledají váš ztracený telefon. BLUETOOTH5.0 BARVAčerná DISPLEJdotykový 1,28" Klíčové vlastnostichytrých hodinek WowME RoundwatchChytré hodinky WowME... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Roundwatch černé (DBT-FWS4 black)

WowME Watch GT01 Black/Blue (GT01bl)

WowME Watch GT01 Black/Blue (GT01bl)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 600 h, materiál pouzdra plast Chytré hodinkys velkým displejemChytré hodinky WowME Watch GT01 Black/Blue jsou vhodné pro monitorování každodenní aktivity i sledování sportovních cílů. Na přehledném 1,55“ dotykovém displeji si zobrazíte notifikace i přehled o vaší aktivitě a tělesných funkcích. Hodinky i aplikace disponují několika jazykovými mutacemi včetně češtiny. Při běžném používání hodinky svému uživateli ušetří starosti s výdrží baterie až 7 dní, při úsporném využívání dokonce až 37 dní. VODOTĚSNOST5 ATM BARVAČERNÁ/MODRÁ DISPLEJ1,55" TFT... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch GT01 Black/Blue (GT01bl)

WowME Watch TSc black/red (Watch TSc black/red)

WowME Watch TSc black/red (Watch TSc black/red)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a vlastní ciferníky, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP67, max. výdrž baterie 720 h, materiál pouzdra ostatní kovy Chytré hodinky WowME Watch TSc Hledáte designové hodinky, které vám poskytnou řadu chytrých funkcí a zároveň něco vydrží? Chytré hodinky WowME Watch TSc vám nabídnou několik sportovních režimů, notifikace z vašeho mobilního telefonu, a navíc i telefonování přes Bluetooth díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru. Vše si pohodlně zobrazíte na odolném plně dotykovém 1,70" displeji s vysokým rozlišením. Bluetooth hovoryDotykový displejPřehrávání hudbySportovní režimy Sportujte s WowME Watch TScChytré hodinky WowME Watch TSc nabízejí řadu funkcí a k tomu i několik... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Watch TSc black/red (Watch TSc black/red)

PROSPERA Plus Mini Senior 8 kg

PROSPERA Plus Mini Senior 8 kg
Detail

PROSPERA PLUS Mini Senior je superpremiové krmivo bohaté na vysoce kvalitní a lehce stravitelné kuřecí maso. Receptura je přizpůsobena tak aby splňovala měnící se nutriční a fyziologické požadavky starších psů malých a trpasličích plemen. Ingredience obsažené v receptuře, fruktooligosacharidy a extrakt z kvasnic, posilují imunitu vašeho psa. Přírodní Omega 3 mastné kyseliny z rybího tuku společně s pupalkovým olejem zase přispívají ke zdravé srsti a krásné kůži. SLOŽENÍ: kuře 31 % (sušené kuřecí 28 %, sušená kuřecí bílkovina 3 %), rýže, kukuřice, řepné řízky, kuřecí tuk 7 %, rybí tuk 1 % (zdroj omega-3 mastných kyselin), kvasnice, psyllium, minerály, pupalkový olej 0,1 %, fruktooligosacharidy (100 mg/kg), kvasničný extrakt (zdroj mannan-oligosacharidů 90 mg/kg), výtažek z rozmarýnu (50 mg/kg), citrusový extrakt (50 mg/kg). ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 26,0 %, obsah tuku 16,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 7,0 %, hrubá vláknina 2,8 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,1 %, sodík 0,15 %, hořčík 0,09 %. NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 KG: vitamín A (3a672a) 14 000 IU, vitamín D3 (E671) 1 200 IU, vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 300 mg, vitamín B1 (3a821) 1 mg, vitamín B2 6 mg, vitamín B6 (3a831) 1 mg, vitamín B12 0,04 mg, zinek (E6) 80 mg, železo (E1) 60 mg, mangan (E5) 35 mg, jód (3b201) 0,5 mg, měď (E4) 12 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg. Obsahuje antioxidanty schválené EU. METABOLIZOVATELNÁ ENERGIE: 3 800 kcal/kg. Omega-3: 0,26 %, Omega-6: 1,90 %. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako PROSPERA Plus Mini Senior 8 kg

PROSPERA Plus Mini Senior 800 g

PROSPERA Plus Mini Senior 800 g
Detail

PROSPERA PLUS Mini Senior je superpremiové krmivo bohaté na vysoce kvalitní a lehce stravitelné kuřecí maso. Receptura je přizpůsobena tak aby splňovala měnící se nutriční a fyziologické požadavky starších psů malých a trpasličích plemen. Ingredience obsažené v receptuře, fruktooligosacharidy a extrakt z kvasnic, posilují imunitu vašeho psa. Přírodní Omega 3 mastné kyseliny z rybího tuku společně s pupalkovým olejem zase přispívají ke zdravé srsti a krásné kůži. SLOŽENÍ: kuře 31 % (sušené kuřecí 28 %, sušená kuřecí bílkovina 3 %), rýže, kukuřice, řepné řízky, kuřecí tuk 7 %, rybí tuk 1 % (zdroj omega-3 mastných kyselin), kvasnice, psyllium, minerály, pupalkový olej 0,1 %, fruktooligosacharidy (100 mg/kg), kvasničný extrakt (zdroj mannan-oligosacharidů 90 mg/kg), výtažek z rozmarýnu (50 mg/kg), citrusový extrakt (50 mg/kg). ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 26,0 %, obsah tuku 16,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 7,0 %, hrubá vláknina 2,8 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,1 %, sodík 0,15 %, hořčík 0,09 %. NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 KG: vitamín A (3a672a) 14 000 IU, vitamín D3 (E671) 1 200 IU, vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 300 mg, vitamín B1 (3a821) 1 mg, vitamín B2 6 mg, vitamín B6 (3a831) 1 mg, vitamín B12 0,04 mg, zinek (E6) 80 mg, železo (E1) 60 mg, mangan (E5) 35 mg, jód (3b201) 0,5 mg, měď (E4) 12 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg. Obsahuje antioxidanty schválené EU. METABOLIZOVATELNÁ ENERGIE: 3 800 kcal/kg. Omega-3: 0,26 %, Omega-6: 1,90 %. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako PROSPERA Plus Mini Senior 800 g

PROSPERA Plus Maxi Senior 15 kg

PROSPERA Plus Maxi Senior 15 kg
Detail

PROSPERA PLUS Maxi Senior je superpremiové krmivo, které je přizpůsobeno tak aby splňovalo měnící se nutriční a fyziologické požadavky starších psů velkých a obřích plemen. Chondroprotektiva glukosamin a chondroitin pomáhají posilovat a stabilizovat kosti a klouby. Krmivo je bohaté na vysoce kvalitní a lehce stravitelné kuřecí maso obohacená o psyllium, které podporuje správný metabolismus tuků a pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu. Ingredience obsažené v receptuře, fruktooligosacharidy a extrakt z kvasnic, posilují imunitu vašeho psa. Přírodní Omega 3 mastné kyseliny z rybího tuku společně s pupalkovým olejem zase přispívají ke zdravé srsti a krásné kůži. SLOŽENÍ: kuře 29 % (sušené kuřecí 25 %, sušená kuřecí bílkovina 4 %), rýže, kukuřice, řepné řízky, kuřecí tuk 6 %, rybí tuk 1 % (zdroj omega-3 mastných kyselin), kvasnice, psyllium 0,5 %, lněný olej 0,1 %, minerály, hydrolyzované ulity korýšů (zdroj glukosaminu 260 mg/kg), chondroitin-sulfát (160 mg/kg), pupalkový olej 0,1 %, fruktooligosacharidy (100 mg/kg), kvasničný extrakt (zdroj mannan-oligosacharidů 90 mg/kg), extrakt z měsíčku (50 mg/kg), extrakt z hřebíčku (50 mg/kg), extrakt z kurkumy (50 mg/kg), výtažek z rozmarýnu (50 mg/kg), citrusový extrakt (50 mg/kg). ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 26,0 %, obsah tuku 12,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 7,5 %, hrubá vláknina 3,0 %, vápník 1,7 %, fosfor 1,2 %, sodík 0,2 %, hořčík 0,09 %. NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 KG: vitamín A (3a672a) 14 000 IU, vitamín D3 (E671) 1 200 IU, vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 300 mg, vitamín B1 (3a821) 1 mg, vitamín B2 6 mg, vitamín B6 (3a831) 1 mg, vitamín B12 0,04 mg, zinek (E6) 80 mg, železo (E1) 60 mg, mangan (E5) 35 mg, jód (3b201) 0,5 mg, měď (E4) 12 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg. Obsahuje antioxidanty schválené EU. METABOLIZOVATELNÁ ENERGIE: 3 580 kcal/kg. Omega-3: 0,15 %, Omega-6: 1,35 %. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako PROSPERA Plus Maxi Senior 15 kg

PROSPERA Plus Mini Senior 2 kg

PROSPERA Plus Mini Senior 2 kg
Detail

PROSPERA PLUS Mini Senior je superpremiové krmivo bohaté na vysoce kvalitní a lehce stravitelné kuřecí maso. Receptura je přizpůsobena tak aby splňovala měnící se nutriční a fyziologické požadavky starších psů malých a trpasličích plemen. Ingredience obsažené v receptuře, fruktooligosacharidy a extrakt z kvasnic, posilují imunitu vašeho psa. Přírodní Omega 3 mastné kyseliny z rybího tuku společně s pupalkovým olejem zase přispívají ke zdravé srsti a krásné kůži. SLOŽENÍ: kuře 31 % (sušené kuřecí 28 %, sušená kuřecí bílkovina 3 %), rýže, kukuřice, řepné řízky, kuřecí tuk 7 %, rybí tuk 1 % (zdroj omega-3 mastných kyselin), kvasnice, psyllium, minerály, pupalkový olej 0,1 %, fruktooligosacharidy (100 mg/kg), kvasničný extrakt (zdroj mannan-oligosacharidů 90 mg/kg), výtažek z rozmarýnu (50 mg/kg), citrusový extrakt (50 mg/kg). ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 26,0 %, obsah tuku 16,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 7,0 %, hrubá vláknina 2,8 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,1 %, sodík 0,15 %, hořčík 0,09 %. NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA 1 KG: vitamín A (3a672a) 14 000 IU, vitamín D3 (E671) 1 200 IU, vitamín E (α-tokoferol) (3a700) 300 mg, vitamín B1 (3a821) 1 mg, vitamín B2 6 mg, vitamín B6 (3a831) 1 mg, vitamín B12 0,04 mg, zinek (E6) 80 mg, železo (E1) 60 mg, mangan (E5) 35 mg, jód (3b201) 0,5 mg, měď (E4) 12 mg, selen (3b8.10) 0,2 mg. Obsahuje antioxidanty schválené EU. METABOLIZOVATELNÁ ENERGIE: 3 800 kcal/kg. Omega-3: 0,26 %, Omega-6: 1,90 %. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako PROSPERA Plus Mini Senior 2 kg

WowME Kids Play Black/Green (DW-019 LiteQ Black/Green)

WowME Kids Play Black/Green (DW-019 LiteQ Black/Green)
Detail

Chytré hodinky - dětské, s ovládáním v češtině, TFT displej, dotykový displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, vlastní ciferníky a hry, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP68, max. výdrž baterie 360 h, materiál pouzdra plast Chytré hodinky WowME Kids Play Dopřejte vašim dětem stejné moderní technologie, bez kterých si nedokážete představit váš den. Chytré hodinky WowME Kids Play s dlouhou výdrží baterie se jednoduše spárují s mobilním telefonem přes bluetooth a nabídnou notifikace z aplikací, krokoměr nebo třeba měření tepové frekvence. Kombinují ale také zábavné s užitečným, a tak kromě chytrých notifikací a upozornění najdete v hodinkách také několik her a pro každé dítě v balení i dva barevné řemínky navíc. Více než 500Ciferníků ke stažení7 dníVýdrž baterieIP68Voděodolnost Sportujte s WowME Kids PlayDětské chytré hodinky WowME Kids Play nabízejí řadu funkcí a k tomu až 6 sportovních... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Kids Play Black/Green (DW-019 LiteQ Black/Green)

myPhone Halo A Plus Senior černá (5902983617051)

myPhone Halo A Plus Senior černá (5902983617051)
Detail

Mobilní telefon - tlačítkový, 1,77" TFT 160 × 128, zadní fotoaparát 0,3 Mpx, Jack (3,5mm) a USB micro, dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, SOS tlačítko, baterie 800 mAh myPhone Halo A Plus Senior černá je už od pohledu nesmrtelný tlačítkový mobil. Je ideální volbou, pokud hledáte výdrž, jednoduchost a víte, že použijete jen pár základních funkcí. Nabídne telefonování, smsky plus běžné organizační funkce. Uplatní se jistě také i Bluetooth spojení s ostatními zařízeními. Převážně pro starší generace je připraveno užitečné SOS tlačítko pro případ kritické nouze. Telefon je stavěn i na možnost vložit a obsluhovat 2 různé SIM karty a to bez zabrání slotu pro paměťovou kartu. Nechybí mu ani možnost snadné výměny baterie. Důležité přednosti mobilního telefonu myPhone Halo A Plus Senior černá Obslouží SIM v konfiguraci Dual SIM + paměťová karta Tlačítka pro každého, kdo preferuje jednoduchost Hlavní fotoaparát s rozlišením 0,3 Mpx Rychlé SOS tlačítko pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako myPhone Halo A Plus Senior černá (5902983617051)

WowME Roundwatch černé/zelené (DBT-FWS4 black/green)

WowME Roundwatch černé/zelené (DBT-FWS4 black/green)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, TFT displej, měření tepu, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, hledání telefonu, předpověď počasí a režim spánku/nerušit, vhodné na běh, cyklistiku, vodotěsnost IP67, materiál pouzdra plast Pánské hodinkys měřením tepuChytré hodinky WowME Roundwatch jsou vybaveny displejem o uhlopříčce 1,28". Jejich tělo je zhotoveno z kvalitního, velmi lehkého plastu a řemínek ze silikonu. Zvládají sledovat zdravotní funkce, jako je například měření tepu nebo krevního tlaku. Také vám zobrazí příchozí telefonní hovor, SMS zprávy, e-maily, budík, sociální aplikace a v neposlední řadě pohlídají vaše sportovní výkony. Během spaní dokáží vyhodnotit kvalitu vašeho spánku. Po propojení s mobilní aplikací vám hodinky vyhledají váš ztracený telefon. BLUETOOTH5.0 BARVAčerná / zelená DISPLEJdotykový 1,28" Klíčové vlastnostichytrých hodinek WowME RoundwatchChytré hodinky WowME... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Roundwatch černé/zelené (DBT-FWS4 black/green)

WowME Sport GPS černé/zelené (ID205G black green)

WowME Sport GPS černé/zelené (ID205G black green)
Detail

Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, TFT displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, hledání telefonu, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí a režim spánku/nerušit, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), max. výdrž baterie 960 h, materiál pouzdra ocel Funkcemi nabité chytré hodinky Chytré hodinky WowME Sport GPS ID205G jsou naprosto ideálním řešením pro všechny začínající sportovce. Díky celé řadě funkcí včetně GPS se totiž přímo hodí na běhání, cvičení, jízdu na kole nebo na klasické procházky po přírodě. Kromě běžného sledování denních aktivit získáte i přístup ke všem klíčovým notifikacím ze spárovaného telefonu. VODOTĚSNOST 5 ATM BARVA černá/zelená DISPLEJ 1,3" TFT LCD Dokonalé provedeníbez kompromisů Dominantou hodinek... (alza.cz)

Podobné produkty ako WowME Sport GPS černé/zelené (ID205G black green)
WowME Senior SOS Band Plus (Y41 Black), WowME Senior SOS Band Plus Red (Y41 Red), WowME Senior SOS Band red (Y6H red), WowME Senior Watch černé silikonové (D45 silicon), WowME ID206 Black (ID206b), wowme kids 4g black, Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Band (010-02496-11), WowME Roundsport černé (ID216 black), WowME ID206 Black/Green (ID206g), WowME KW66 černé (KW66 black), WowME ID206 Black/Blue (ID206bl), WowME ID205U černé (ID205U black), WowME Watch TSc black (Watch TSc black), WowME Kids 4G black (D31/G4HS black), Winnwell Black SR, Senior (SPThok2896nad), Winnwell Black SR, Senior (SPThok2965nad), Aligator A670 Senior Black (A670B), WowME Watch GT01 Black/Blue (GT01bl), WowME Roundwatch černé (DBT-FWS4 black), WowME ID205L-P Black (ID205L-Pb), WowME Watch TS černé (TS17P black), WowME Watch TSc black/red (Watch TSc black/red), umax u band 107 plus hr, huawei color band a2 black, Amazfit Band 7 Black (6418), WowME Kids Play Black/Green (DW-019 LiteQ Black/Green)