Woody pracovní ponk jednoduchý

Produkt Woody pracovní ponk jednoduchý sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Woody pracovní ponk jednoduchý upraviť a produkt hľadať znova.

Woody Pracovní ponk jednoduchý

Woody Pracovní ponk jednoduchý
Detail

Každý opravdový kutil musí mít svůj vlastní ponk s nářadím. Tento dřevěný ponk pomůže rozvíjet formou hry jemnou motoriku a technické chápání. Součástí ponku je nářadí a součástky, vše z kvalitního dřeva. Pro děti od 3 let. (4home.cz)

Podobné produkty ako Woody Pracovní ponk jednoduchý

Woody Pracovní ponk jednoduchý

Woody Pracovní ponk jednoduchý
Detail

Malý pracovní ponk nabízí dětem montáž a demontáž barevných dílků a ukládání pracovního nářadí. Přednosti: rozvíjí manuální zručnost a představivost snadná montáž a demontáž Kupte chlapcům zábavný pracovní set Woody! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 25 x 11 x 11 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Woody Pracovní ponk jednoduchý , Pracovní ponk s nářadím (8693830017021)

Woody Pracovní ponk jednoduchý nový design

Woody Pracovní ponk jednoduchý nový design
Detail

Woody Pracovní ponk jednoduchý - nový design Malý ponk včetně nářadí, šroubků a ostatních pomůcek, které Váš malý kutil bude určitě potřebovat. V roce 2015 se firma Olymptoy stala patronem projektu "Jedeme v tom spolu". Tento projekt má za úkol podporovat výuku dětí ze základní školy Jedličkova ústavu. Mnoho dětí, které tuto školu navštěvuje se denně potýká s problémy, které pramení z nedostatku finančních prostředků umožňujících jim kvalitní výuku. Často není vůbec možné bez nákupu dané kompenzační pomůcky dítě do výuky začlenit. Společný projekt firmy Olymptoy a Nadace Jedličkova ústavu "Jedeme v tom spolu" začíná již nyní shromažďovat potřebné prostředky a postupně tak vybavovat žáky těmito nezbytnými pomůckami. - Vhodné pro děti od 3 let. - Rozměry: 25 x 11 x 11 cm (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Woody Pracovní ponk jednoduchý nový design , Skladaci pracovni stul ponk

Woody Pracovní ponk jednoduchý - nový design

Detail

Dřevěný ponk s nářadím je skvělý dárek pro vašeho pomocníka. Malý ponk obsahuje šrouby, kladívko, klíč, destičky a ostatní pomůcky, které váš malý kutil bude určitě potřebovat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Pracovní ponk jednoduchý - nový design , Detsky ponk s naradim

PlanToys Pracovní ponk

PlanToys Pracovní ponk
Detail

Malý pracovní ponk je vyroben z kvalitního dřeva. Hra s nářadím na pracovním stolečku rozvíjí dětem motoriku a jejich smyslové vnímání. Malé nástroje jsou velikostně přizpůsobeny držení v dětských rukou. Ponk je možné umístnit na stůl, podlahu nebo také jako poličku. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001 Obsah balení: pracovní stolek, celkem 22 kusů nářadí např. kladivo, klíč se šroubovákem, šroubky, matice Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Plan Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry balení: 16,5 x 23,1 x 45,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako PlanToys Pracovní ponk , Zopa dřevěný ponk wood (8595114457557)

Vilac Můj pracovní ponk

Vilac Můj pracovní ponk
Detail

Pracovní ponk, který je sestaven pomocí suchému zipu, umožňuje dětem řezat dřevo bez rizika úrazu. V oboustranném kufru najdou děti nářadí, jako je kladivo na zatloukání hřebíků, šroubovák, či klíč na montáž. Značka Vilac reprezentuje francouzskou společnost, která vyrábí dřevěné hračky od roku 1911. Dnes patří tyto produkty mezi klasické a nadčasové, oslovující děti již několika generací. Mají specifický starodávný styl obohacený moderními barvami a vzory. Společnost pod záštitou francouzské agentury Ademe, dbá při výrobě na úsporu energií a neznečišťování půdy, vody a vzduchu. Přednosti: ekologická výroba šetřící životní prostředí uzpůsobena hraní pro dětské ručičky hračka vyrobena z masivního dřeva rozvíjí zručnost a představivost Obsah balení: 76 ks příslušenství pro sestavení 4 modulárních konstrukcí Vyberte dětem hračku francouzské značky Vilac! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: dřevo Rozměry: 12 x 43 x 50 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Vilac Můj pracovní ponk , Bigjigs drevene hracky pracovni ponk

Bigjigs Toys Pracovní ponk

Detail

Dřevěný ponk nebo pracovní stůl je krásný hrací koutek pro malého kutila. V sadě nalezne klíč a šroubovák, kladívko, vrtačku, pilu a nechybí ani svěrák. Vše je pouze v dřevěném barevném provedení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bigjigs Toys Pracovní ponk , Small foot kompaktní ponk nordic (4020972113764)

Pracovní ponk s nářadím (8693830017021)

Pracovní ponk s nářadím (8693830017021)
Detail

Sada nářadí s odolnou a pevnou konstrukcí se perfektně hodí pro malé chlapce,kteří chtějí pomáhat svým tatínkům (alza.cz)

Podobné produkty ako Pracovní ponk s nářadím (8693830017021) , Small foot ponk s příslušenstvím (4020972108395)

Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou

Detail

Kutilský ponk je hračka, která rozvíjí manuální zručnost dítěte. Dítě si může vyzkoušet práci se šrouby a matkami, zatloukání, práci s cirkulárkou, apd. Součástí kutilského ponku je toto nářadí: pilka, klíč, kladivo, svěrák, šroubovák, matičky a šroubky, plocháče, cirkulárka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou , Zopa dřevěný ponk skládací wood (8595114457564)

Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou - rozbaleno

Detail

Kutilský ponk je hračka, která rozvíjí manuální zručnost dítěte. Dítě si může vyzkoušet práci se šrouby a matkami, zatloukání, práci s cirkulárkou, apd. Součástí kutilského ponku je toto nářadí: pilka, klíč, kladivo, svěrák, šroubovák, matičky a šroubky, plocháče, cirkulárka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou - rozbaleno , Jednoduchý černý beliani tennessee (beliani_58575)

Le Toy Van Pracovní ponk Alex's (5060023414753)

Le Toy Van Pracovní ponk Alex's (5060023414753)
Detail

Dětské nářadí - pro kluky, vhodné od 3 let Pro malé kutily a opraváře je určen pevný a kvalitní pracovní ponk Alex´s britské značky Le Toy Van. Ke stolu patří nejrůznější potřebné vybavení, bez kterého by práce nemohly být provedeny. Součástí balení je pila, kladivo, šroubovák, klíč, vodováha a drobný materiál jako šroubky, matice, hřebíky a pracovní materiál. Samotný stůl je navíc vybaven kotoučovou pilou, posuvným měřidlem a svěrákem. Zadní stěna ponku je opatřena háčkem pro zavěšení pily a policí pro umístění menších nástrojů. Praktická přihrádka ve spodní části stolu může sloužit jako odkládací prostor pro drobné součástky. Celá stěna je natřena tabulovou barvou, takže lze používat i jako místo pro sepsání úkolů či zobrazení postupu. Zdobí ji obrázky zavěšených kleští, rádia a hodin, které mají pohyblivé ručičky. Le Toy Van pracovní stůl je určen po děti od tří let. Klíčové vlastnosti Le Toy Van pracovní ponk Alex´sKvalitní a pevný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Le Toy Van Pracovní ponk Alex's (5060023414753) , Woody ukulele

Woody Houpačka jednoduchá

Woody Houpačka jednoduchá
Detail

Klasická jednoduchá houpačka na zavěšení s přírodním dřevěným prkénkem. Houpačka bez podpěrek umožňuje větším dětem více pohybu a volnosti a způsobů houpání. (4home.cz)

Podobné produkty ako Woody Houpačka jednoduchá , Maceshka slintáček nature jednoduchý eucalyptus (1498)

WOODY Houpačka jednoduchá

WOODY Houpačka jednoduchá
Detail

Klasická dřevěná zahradní houpačka Woody je určená dětem od 3 let. Nemá podpěry, a tudíž umožňuje dětem více pohybu a volnosti. Doporučujeme houpačku zavěsit pomocí bezpečnostních, nejlépe točivých, háků (nejsou součástí balení). Výrobek je nositelem značky „Bezpečné hračky“, což znamená, že má kvalitní zpracování a je naprosto bezpečný. Houpačka má nosnost do 30 kg. Specifikace Rozměr sedátka: 39,5 x 15,5 cm Věk: 3+ Délka provazů včetně houpačky: 195 cm (nastavitelná délka lana) (patro.cz)

Podobné produkty ako WOODY Houpačka jednoduchá , Jednoduchý háček nalepovací 3m steely (5906083039805)

Woody Houpačka jednoduchá

Detail

Jednoduchá dětská houpačka vyrobena z kvalitního dřeva. Houpačka je vhodná pro děti od 3 let s nosností maximálně 30 kg. Zavěsit ji můžete nejen na zahradu. Děti se mohou houpat i v dětské pokoji. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Houpačka jednoduchá , Fala jednoduchý háček nalepovací 3m steely

Woody Houpačka jednoduchá

Woody Houpačka jednoduchá
Detail

Houpačka jednoduchá Dřevěné prkénko se šňůrami z levé i pravé strany, které se dá zavěsit na konstrukci či strom. Je vhodné do interiéru i exteriéru. Kupte dětem houpačku pro veselé houpání! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Nosnost: 30 kg Rozměry balení: 40 x 14 x 140 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Woody Houpačka jednoduchá , Maceshka slintáček nature jednoduchý khaki (1499)

Woody Houpačka jednoduchá (8591864901302)

Woody Houpačka jednoduchá (8591864901302)
Detail

Houpačka - maximální nosnost 50 kg, jednomístná, šířka houpačky 40 cm, materiál dřevo, vhodná od 3 let WOODY jsou dřevěné výrobky i hračky, které kladou velký důraz na vysokou kvalitu a bzpečnost. Zároveň myslí i na vývoj Vašich dětí v různém období jejich růstu, a to jak po stránce motorické, kreativní, pedagogické tak i psychické. Všechny hračky jsou testovány a splňují normy EU.Woody Houpačka jednoduchá je klasickou houpačkou k zavěšení na strom nebo na klasické háky na konstrukci. Slouží také jako účelný doplněk do dětských pokojíčků. Které dítě nemiluje houpání? Vyrobeno z kvalitního bukového dřeva.Parametry a specifikace:Nosnost:30 kgRozměry:40 x 14 x 140 cmUrčeno pro:děti od 3 letHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (alza.cz)

Podobné produkty ako Woody Houpačka jednoduchá (8591864901302) , Maceshka slintáček nature jednoduchý tomette (1501)

Viga Dřevěný ponk

Detail

Tento pracovní stůl obsahuje řezací stroj, pravítko, šroubovák, pilu, kladivo, klíč, několik šroubů, matiček, ozubených kol a další kreativní díly pro stavu. Tento ponk je vhodný pro každého malého kutila, který rád pomáhá tatínkovi třeba v dílně. Na dřevěném panelu jsou i hodiny a tabule. (mall.cz)

Podobné produkty ako Viga Dřevěný ponk , Woody rybolov (8591864900268)

ZOPA Dřevěný ponk

Detail

Prostorný ponk, který nesmí chybět v žádné dětské dílně. Ponk obsahuje velkou desku s cirkulárkou, na které jsou nejrůznější komponenty – od dřevěných destiček, přes šroubky až po matky. Je vyrobený z kvalitního dřeva a barev na vodní bázi. (mall.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk , Motoricke hracky woody

Hape Vědcův ponk střední

Hape Vědcův ponk střední
Detail

Hape Vědcův ponk střední Dřevěný ponk, bytelný řemeslný stolek, kde mohou malí kutilové provádět experimenty. Stůl má úložné prostory, kde je po ruce nářadí a materiál, jako jsou klíč, šroubky, matky, šroubovák,stahovák, provázek nebo ozubená kolečka. Stůl lze také rozebrat a složit. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku trénuje trpělivost a zručnost vyrobeno z kvalitního dřeva Obsah balení: celkem 58 dílů inspirace 15 experimenty Kupte dětem ponk Hape! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: dřevo Rozměr ponku: 36,6 x 44,5 x 30 cm Rozměr balení: 52 x 36 x 6 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Hape Vědcův ponk střední , Woody křižovatka (8591864900497)

ZOPA Dřevěný ponk skládací

Detail

Kompaktní skládací ponk má velké množství dřevěných komponentů od dřevěných destiček s dírkami, po šroubky a matky. Díky nepřebernému množství skládacích možností podněcuje dětskou mysl a podporuje kreativní myšlení. (mall.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk skládací , Woody twist kubus

Little Dutch Ponk dřevěný

Detail

Tento hrací dřevěný ponk je dodáván s dřevěným nářadím a příslušenstvím Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Mějte po ruce všechny své nástroje. (mall.cz)

Podobné produkty ako Little Dutch Ponk dřevěný , Woody dětská kytara

KINDSGUT Dřevěný dětský ponk

KINDSGUT Dřevěný dětský ponk
Detail

Vlastnosti: rozvoj jemné motoriky a fantazie součástí je kladivo, šroubovák, pilka, šroubky a mnoho dalšího materiál šetrný k životnímu prostředí neobsahující škodlivé látky vhodné pro děti od 3 let materiál: dřevo rozměry: 30 × 21 × 40 cm (feedo.cz)

Podobné produkty ako KINDSGUT Dřevěný dětský ponk , Woody pískoviště dřevěné

BINO Dětský ponk s nářadím

BINO Dětský ponk s nářadím
Detail

Parádní dřevěná sada nářadí, ideální pro malé domácí kutily. Hraj si na opraváře nebo pomocí šroubků, pravítka, pilky, matiček, klíčů a kladiva trénuj svoji kutilskou zručnost. Práce s pracovním nářadím je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a koordinace pohybů. Hračka obsahuje pracovní nářadí – pilku, kladivo, šroubovák, pravítko, klíč, sadu šroubků a matiček, hřebíky, svěrák a 6 dílů k montování. Oranžová odkládací vanička se dá odšroubovat a postavit samostatně mimo ponk. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Rozměry balení: 29 × 39 × 10,2 cm Balení obsahuje: 42 kusů (feedo.cz)

Podobné produkty ako BINO Dětský ponk s nářadím , Woody montážní automíchačka

Little Dutch Ponk dřevěný - zánovní

Detail

Tento hrací dřevěný ponk je dodáván s dřevěným nářadím a příslušenstvím Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Mějte po ruce všechny své nástroje. (mall.cz)

Podobné produkty ako Little Dutch Ponk dřevěný - zánovní , Woody házení kroužků

LITTLE DUTCH Ponk s nářadím

LITTLE DUTCH Ponk s nářadím
Detail

Dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím. Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit třeba autíčko nebo opravit, cokoli je potřeba. Kompletní sada se skládá z 55 dílů včetně dětského kladívka, klíče, šroubováku, matic a šroubů. Malé děti milují napodobování svých rodičů při jejich činnostech a tento ponk s nářadím jim umožní sestavit a zkonstruovat různé věci, zrovna jako to umí jejich rodiče! Aktivitou při šroubování a sestavování částí dohromady a jejich opětovnému rozpojování se učí jemné motorice a soustředění, kreativitě a představivosti. Vlastnosti: Rozměry: 86 × 55 × 30,5 cm Vhodné pro děti od 3 let (feedo.cz)

Podobné produkty ako LITTLE DUTCH Ponk s nářadím , Woody kroket zahradní

Small foot Kompaktní ponk Nordic

Detail

S tímto dřevěným ponkem se mohou děti při hře naučit manuální zručnosti. Obsahuje 21 dílů. Nářadí a doplňky mohou být uloženy do bezpečné poličky. Ponk se skandinávským designem se bude hodit do každého domova. (mall.cz)

Podobné produkty ako Small foot Kompaktní ponk Nordic

Bino Dětský ponk s nářadím

Detail

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí! (mall.cz)

Podobné produkty ako Bino Dětský ponk s nářadím , Woody šplhací lano

ZOPA Dřevěný ponk skládací - zánovní

Detail

Kompaktní skládací ponk má velké množství dřevěných komponentů od dřevěných destiček s dírkami, po šroubky a matky. Díky nepřebernému množství skládacích možností podněcuje dětskou mysl a podporuje kreativní myšlení. (mall.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk skládací - zánovní , Maceshka slintáček nature jednoduchý gris clair (1436)

ZOPA Dřevěný ponk Wood (8595114457557)

ZOPA Dřevěný ponk Wood (8595114457557)
Detail

Dřevěná hračka - vhodné od 1 roku Motivujte děti k zábavné a kreativní hře v pohybu s kvalitními hračkami značky Zopa. Dřevěný ponk Wood potěší všechny malé kutily. Hračka je vyrobena z velmi odolného bukového dřeva, na které byly použity pouze barvy na vodní bázi. Dětský ponk disponuje velkou pracovní deskou s cirkulárkou a bohatým kutilským vybavením. Pilku, kladívko, metr a další nástroje si může malý řemeslník zavěsit na poličku s otvory nebo umístit do úložného prostoru pod deskou. Hračka napomáhá rozvíjet jemnou motoriku a fantazii. Dřevěný ponk Wood značky ZOPA je vhodný pro děti od 1 roku. Klíčové vlastnosti dřevěného ponku Wood ZOPAHračka pro zábavnou a kreativní hru v pohybuPonk Wood značky ZOPA je vyroben z kvalitního dřevaObsahuje nejrůznější kutilské nářadíDisponuje pracovní deskou, poličkou a úložným prostoremHračka ZOPA rozvíjí jemnou motoriku a kreativní myšleníDetailní zpracování v pastelových, zdravotně nezávadných... (alza.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk Wood (8595114457557) , Jednoduchý háček úhlový nalepovací 3m steely (5906083039812)

Classic world Dřevěný ponk s nářadím

Classic world Dřevěný ponk s nářadím
Detail

Classic world Dřevěný ponk s nářadím Dřevěný stůl se sadou 38 doplňků je určen chlapcům od 3 let. Je snadno složitelný i rozložitelný. Je vyroben z kvalitního dřeva. Kluci mohou v sadě najítklíč, šroubky, matky, šroubovák, kapsu na zavěšení, hodiny, metr, mobil, pilu, klíč nebo kladívko. Přednosti: rozvíjí dětskou motoriku podporuje představivosti a technické chápání Kupte chlapcům dřevěný ponk Classic world! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměr: 40 x 28 x 56 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Classic world Dřevěný ponk s nářadím , Maceshka slintáček nature jednoduchý rose blush (1434)

Bino Dětský ponk s nářadím - zánovní

Detail

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí! (mall.cz)

Podobné produkty ako Bino Dětský ponk s nářadím - zánovní

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím

Detail

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků. (mall.cz)

Podobné produkty ako Hape Velký dřevěný ponk s nářadím

Bino Dětský ponk s nářadím - rozbaleno

Detail

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí! (mall.cz)

Podobné produkty ako Bino Dětský ponk s nářadím - rozbaleno

Lamps Ponk s nářadím 75 cm

Detail

Takový krásný ponk plný nářadí, to je panečku sen nejednoho hošíka a možná i do kutilství nadšené holčičky – splňte ho dětem prostřednictvím Lamps ponku s nářadím, který je věrnou kopií dospěláckého řemeslnického pracovního stolu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lamps Ponk s nářadím 75 cm

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
Detail

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím Dřevěný pracovní stůl nabízející prostor i nářadí pro práci malých kutilů od 3 let. Nářadí mají děti umístněno tak, aby bylo pěkně po ruce. Stůl je vyroben z kvalitního dřeva a je rozebíratelný. Přednosti: rozvíjí dětskou motoriku a představivost trénuje trpělivost a technické chápání Obsah balení: dřevěný ponk celkem 35 doplňků klíč, šroubky, matky, šroubovák nebo metr a pila Kupte chlapcům dřevěný ponk Hape! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměr ponku: 55 x 28 x 81 cm Rozměr balení: 69 x 41 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Hape Velký dřevěný ponk s nářadím

Small Foot Ponk s příslušenstvím (4020972108395)

Small Foot Ponk s příslušenstvím  (4020972108395)
Detail

Dětské nářadí - pro kluky, vhodné od 8 let Děti se nejlépe učí hrou a chtějí tvořit. Také rády napodobují činnosti dospělých a poznávají nové věci. S herním setem Small Foot Ponk, který představuje praktický dřevěný ponk vyrobený z masivu a celkem 14 dílů truhlářského příslušenství, jim to všechno umožníte. Pracovní deska ponku je výškově nastavitelná v rozmezí 60 - 70 cm, abyste tak mohli pracovní prostor dítěti maximálně přizpůsobit. Pod deskou je úložná police na nářadí. Zadní stěna ponku je vybavena praktickým držákem nářadí a malým úložným boxem pro drobné součástky. Ponk je v modrém barevném provedení. Klíčové vlastnosti herního setu Small Foot PonkPodporuje tvořivost a manuální zručnostHerní set Small Foot Ponk obsahuje pracovní ponk a 14dílnou sadu nářadíPonk je vyroben z masivuS výškově nastavitelnou pracovní deskou 60 - 70 cmVčetně úložné police, držáku a úložného boxuNářadí z pevného dřeva a kovuVhodné pro děti od 8 let... (alza.cz)

Podobné produkty ako Small Foot Ponk s příslušenstvím (4020972108395)

Small Foot Kompaktní ponk Nordic (4020972113764)

Small Foot Kompaktní ponk Nordic (4020972113764)
Detail

Dětské nářadí pro kluky, vhodné od 3 let Děti se nejlépe učí hrou a chtějí tvořit. Také rády napodobují činnosti dospělých a poznávají nové věci. S herním setem Small Foot, který představuje praktický skládací ponk, zažijí kutilové spoustu zábavy. Díky příslušenství o počtu 21 dílů, jim to všechno umožníte. Uvnitř naleznete 5 šroubů, 5 matek, 3 hřebíky, 5 kusů nářadí a 3 pláty s dírami pro trénování jemné motoriky. Hračka je vhodná nejen pro chlapce od věku 3 let. Klíčové vlastnosti herního setu Small Foot - Kompaktní ponk Nordic pro klukyPodporuje tvořivost a manuální zručnost dětíKompaktní ponk Small Foot obsahuje 21 ks příslušenstvíSeverský design ponku Nordic v pastelových barváchNářadí a doplňky lze uložit do policeHračka z přírodního materiálu je vhodná do všech interiérůVhodné pro děti od 3 let Opravdové nářadí pro malé kutilySoučástí herního setu Small Foot Ponk je široká výbava nářadí. Rozměrově je přizpůsobeno dětským... (alza.cz)

Podobné produkty ako Small Foot Kompaktní ponk Nordic (4020972113764)

ZOPA Dřevěný ponk skládací Wood (8595114457564)

ZOPA Dřevěný ponk skládací Wood (8595114457564)
Detail

Dřevěná hračka - vhodné od 3 let Dřevěné hračky jsou nejen velmi módní, ale přináší i nespočet benefitů. Jedná se o ekologičtější a bezpečnější alternativu plastových hraček. Navíc mají příjemnou vůni a nezpůsobují dětem žádné alergie. ZOPA dřevěný kompaktní skládací ponk potěší velkým počtem dřevěných komponentů. V balení najdete dřevěné destičky s dírkami, šroubky i matky, díky tomu mohou kluci a holky procvičovat montování a vytvářet spoustu různých kombinací. Hračka ZOPA zdokonaluje dovednosti dítěte, jako je jemná motorika, koordinace ruka-oko a rozpoznávání barev a tvarů. Dřevěný ponk má prvky Montessori. Klíčové vlastnosti hračky ZOPA Dřevěný ponk Kvalitní dřevěná hračka od ZOPA Moderní a propracované provedení Dětský ponk je vyroben z odolného dřeva a barven barvami na vodní báziVýška uzpůsobená malým dětemKompaktní skládací ponk má velké množství příslušenstvíS kompletní sadou nářadíV balení najdete... (alza.cz)

Podobné produkty ako ZOPA Dřevěný ponk skládací Wood (8595114457564)

Dřevěné nákladní auto s ponkem Jouéco®

Dřevěné nákladní auto s ponkem Jouéco®
Detail

Dřevěné nákladní auto s pracovním ponkem – skládací pracovní ponk v nákladním autě. Pomáhá k rozvoji dětské motoriky a koordinace očí a rukou materiál: dřevo + plast balení obsahuje: 1 auto + 29 dílů příslušenství (včetně 1 panáčka) rozměr auta: délka 25cm x výška 18cm x šířka 14cm vhodné pro děti od 36 měsíců. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Dřevěné nákladní auto s ponkem Jouéco®

Small foot Dětský ponk modrý s příslušenstvím

Detail

Dřevěný ponk vyrobený z masivu s policemi v modré barvě. Pod pracovní deskou, kterou lze přizpůsobit výšce dítěte, je úložná police na nářadí. Zadní stěna ponku je opatřena praktickým držákem na nářadí a úložnou poličkou pro drobné součástky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Small foot Dětský ponk modrý s příslušenstvím

Teddies Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks

Detail

Dřevěný pracovní ponk pro malé řemeslníky a kutily. Je dodáván s bohatou výbavou včetně nářadí a s pracovním telefonem i hodinami. Praktická velikost do klučičího pokojíku. V baleni je 37 dílů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Teddies Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks

Timbertech 74256 Dřevěný upínací ponk se svěráky, truhlářská hoblice

Timbertech 74256 Dřevěný upínací ponk se svěráky, truhlářská hoblice
Detail

Materiál tohoto ponku je masivní dřevo, stůl je tedy robustní a zaručuje Vám skvělou stabilitu. Díky tomu je pracovní stůl ideální pomocník pro Vaši práci. Dva boční utahováky připevňují obrobky k lavici. Aby byla práce bezpečná na desce stolu jsou připevněny čtyři jistící kolíky. Úložný prostor byl vytvořen pod deskou stolu ve formě šuplíku a volnou ložnou plochou pod ním. Nářadí které se dá zavěsit může být zavěšeno k předním nohám stolu. Tento pracovní stůl je opravdu praktický. Technické údaje: materiál: jedlové dřevo úložný prostor: regál a zásuvka boční utahováky pro upevnění obrobků ke stolu jistící kolíky pro upevnění obrobků na povrch stolu 4 místa k zavěšení nástrojů celkové rozměry: 127 x 57,5 x 82,5 cm (d x š x v) rozměr pracovní plochy: 117 x 47,5 x 83 cm (d x š x v) průměr díry: 16 mm délka utahováku: 23 cm rozpětí utahováku: 15 cm rozměr zásuvky: 41 x 40 x 100 cm rozměr odkládací plochy: 69 x 40 cm (police) maximální zatížení: cca 200 kg celková hmotnost: cca 13,05 kg Obsah balení: 1 x stůl rozměr balení: 122 x 53 x16 cm (dilego.cz)

Podobné produkty ako Timbertech 74256 Dřevěný upínací ponk se svěráky, truhlářská hoblice

Le Toy Van Můj první ponk s nářadím (5060023414487)

Le Toy Van Můj první ponk s nářadím (5060023414487)
Detail

Dětské nářadí - pro kluky, vhodné od 3 let Herní set Le Toy Van Můj první ponk s nářadím potěší každého malého začínajícího kutila. Ponk Le Toy Van obsahuje pevnou vrtačku, pilu, svěrák, kladivo, šroubovák, vodováhu a další nářadí, které lze schovat do poličky ve spodní části ponku. Zadní část ponku disponuje držákem na nářadí a tabulkou na zapisování všech důležitých nápadů a poznámek. Ponk nabízí spoustu nápadů ke kreativní hře a díky svým rozměrům se vleze do každého dětského pokoje. Je ručně malovaný, vyrobený z kvalitního dřeva a detailně zpracovaný. Dopřejte svým malým kutilům ponk Le Toy Van s nářadím. Klíčové vlastnosti herního setu Le Toy Van Můj první ponk s nářadímPonk Le Toy Van se hodí pro všechny začínající kutilyObsahuje vrtačku, pilu, svěrák, kladivo, šroubovák, vodováhu, pravítko, klíč a šrouby s maticemiPolička na nářadí ve spodní části ponkuDržák na nářadí a tabulka na zapisování nápadů a poznámekSpousta nápadů ke kreativní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Le Toy Van Můj první ponk s nářadím (5060023414487)

Lucy&Leo 182 Velký tesař - dřevěná sada nářadí s ponkem

Detail

Dřevěná sada nářadí s ponkem „Velký tesař“ je hračka pro malé děti, které se při hraní mohou učit o řemeslu. Obsahuje sortiment dětského nářadí, jako je kladivo, pilka, šrouby, šroubovák, klíč, svěrák a několik kusů hladkého dřeva s otvory. Všechno nářadí si můžete uspořádat do dřevěné přenosné bedýnky, kterou když otočíte naopak, promění se v pracovní stůl – ponk. (mall.cz)

Podobné produkty ako Lucy&Leo 182 Velký tesař - dřevěná sada nářadí s ponkem

Lucy & Leo 182 Velký tesař - dřevěná sada nářadí s ponkem (4897059891811)

Lucy & Leo 182 Velký tesař - dřevěná sada nářadí s ponkem (4897059891811)
Detail

Dětské nářadí - obsahuje dřevěnou pilku, kladivo, klíč, šroubovák, svěrák, 2 šrouby, 2 hřebíky, několik kusů hladkého dřeva s otvory a bedýnku na nářadí (ponk), celkem 15 dílů, rozměry ponku 21 × 12,5 × 12 cm, pro děti od 3 let Máte doma malého zvědavce, který se vám při práci stále dívá pod ruce a chce si půjčovat vaše nářadí? Pořiďte mu jeho vlastní! Dřevěná sada nářadí s ponkem Velký tesař od estonské firmy Lucy & Leo je kreativní hračka, která děti nejen zabaví, ale rozvíjí jejich fantazii, kreativitu a jemnou motoriku. Velký tesař obsahuje dřevěný ponk a 14 kusů nářadí - dřevěnou pilku, kladivo, klíč, šroubovák, svěrák, šrouby a několik kusů hladkého dřeva s otvory. Na jednotlivém nástroji tak můžete dítěti ukázat, k čemu slouží a jak se používá. Dřevěná sada Lucy & Leo je vyrobena z kvalitního dřeva v kombinaci s plastem. Díky speciální povrchové úpravě nástrojů se nemusíte bát, že se vaše děťátko poraní. Hračka Velký... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lucy & Leo 182 Velký tesař - dřevěná sada nářadí s ponkem (4897059891811)

Taburet woody

Taburet woody
Detail

Stolička s víkem ve vzhledu kmene stromu je všestranná a flexibilní. Můžete do ní uschovat časopisy, deky, hračky či knihy. Pokud ji nepoužíváte, lze ji jednoduše složit a uložit. Materiál: polyester, MDF, netkaná textilie, pěna. Rozměry: rozložená Ø 38 cm, výška 38 cm. Rozměry: složená Ø 9 cm, výška 38 cm. Nosnost: 100 kg. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Taburet woody

Woody Ukulele

Detail

Ukulele je geniálně jednoduchý drnkací hudební nástroj původem z Havaje. Hodí se pro každého. Má jednodušší akordy než kytara a proto se na něj děti naučí rychleji. Pro začátečníky je ukulele jasná volba. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Ukulele

Woody Bubínek

Detail

Bubnovací plocha dřevěného bubínku je spirálovým průřezem rozdělena na několik částí. Každá z těchto částí má jiný tón úderu. Tóny bubnu jsou ovlivněny materiálem, ze kterého je buben vyroben a mají příjemně dřevitý podtón. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Bubínek

Woody Zatloukačka

Detail

Zábavná dřevěná hračka dřevěná zatloukačka pro nejmenší. Výborná hračka pro vývoj manuálních schopnosti dítěte. Kolíky je třeba správně nasadit a poté zatlouci dřevěnou paličkou. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Zatloukačka

WOODY Mikado

WOODY Mikado
Detail

Oblíbená hra pro celou rodinu, která vás zabaví na celé hodiny. Hra spočívá v tom, že se postupně vyndávají špejle v barvě, kterou si každý hráč zvolí na začátku hry. Nesmí ale pohnout ostatními okolo. Špejle jsou uloženy v dřevěné krabičce . Pravidla hry jsou velice jednoduchá. Tyčinky stiskneme dlaní pravé ruky na dolním konci celého svazku. Pak stisk povolíme a tyčky se rozloží na stole kolem dokola, i přes sebe. A nyní můžeme začít sbírat body. Z tyčinek na stole vybíráme jednotlivá dřívka, tak aby se nepohnulo žádné další dřívko. Pokud se tak stane, pokračuje ve hře další hráč. Vítězem se stává ten, jemuž se během hry podaří nasbírat největší počet bodů. Hračky WOODY jsou značkou, která se opírá o českou tradici. Široká nabídka didaktických hraček a her rozvíjí dětské myšlení, kreativitu a jemnou motoriku. Všechny hračky WOODY jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina z nich je pak zařazena do programu "Bezpečná hračka". (patro.cz)

Podobné produkty ako WOODY Mikado
Pracovní ponk s nářadím (8693830017021), skladaci pracovni stul ponk, detsky ponk s naradim, ZOPA Dřevěný ponk Wood (8595114457557), bigjigs drevene hracky pracovni ponk, Small Foot Kompaktní ponk Nordic (4020972113764), Small Foot Ponk s příslušenstvím (4020972108395), ZOPA Dřevěný ponk skládací Wood (8595114457564), Jednoduchý černý BELIANI TENNESSEE (beliani_58575), Woody Ukulele, Maceshka Slintáček Nature jednoduchý Eucalyptus (1498), Jednoduchý háček nalepovací 3M Steely (5906083039805), Fala Jednoduchý háček nalepovací 3M Steely, Maceshka Slintáček Nature jednoduchý Khaki (1499), Maceshka Slintáček Nature jednoduchý Tomette (1501), Woody Rybolov (8591864900268), motoricke hracky woody, Woody Křižovatka (8591864900497), Woody Twist kubus, Woody Dětská kytara, Woody Pískoviště dřevěné, Woody Montážní automíchačka , Woody Házení kroužků, Woody Kroket zahradní, Woody Šplhací lano, Maceshka Slintáček Nature jednoduchý Gris Clair (1436), Jednoduchý háček úhlový nalepovací 3M Steely (5906083039812), Maceshka Slintáček Nature jednoduchý Rose Blush (1434)