Woody domecek pro panenky typu barbie

Woody domeček - velký, 7 ks nábytku ( pro panenky typu barbie)

Woody domeček - velký, 7 ks nábytku ( pro panenky typu barbie)

Kvalitní třípatrový domeček pro panenky typu Barbie (30 cm) dodáváme včetně zobrazeného příslušenství (7ks). Nábytek je vyroben z kombinace materiálů dřevo/ plast/ textil. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem. V prvním patře je koupelna s kuchyní + výtah do druhého patra. V druhém patře je obývací pokoj a schody do třetího patra, ve kterém je ložnice a terasa. V tomto domečku si vaše panenky budou připadat jako na jiném světě. Panenky nejsou součástí výrobku. Příslušenství domečku: křeslo se stolkem stůl a dvě židle postel vanaParametry:Rozměry: 74,5 x 30 x 116 cmVýška patra je cca 35 cmBalení obsahuje 21 dílů (snadná montáž)Materiál: dřevo, plast, textilVěk: 3+Určeno: pro holkyWOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v… (fonetip.cz)

Woody Domeček - velký, 7 ks nábytku ( pro panenky typu Barbie)

Woody Domeček - velký, 7 ks nábytku ( pro panenky typu Barbie)

Kvalitn (mrakyhracek.cz)

Woody Domeček pro panenky / kufřík

Woody Domeček pro panenky / kufřík

Dřevěný rozevírací domeček pro panenky. (bambule.cz)

Woody Domeček pro panenky ""Britta""

Woody Domeček pro panenky ""Britta""

Dřevěný domeček pro panenky od návrhářky Britty Hurter. (bambule.cz)

Woody Domeček pro panenky s nábytkem (8591864911639)

Woody Domeček pro panenky s nábytkem (8591864911639)

Domeček pro panenky typu Barbie, doporučený věk od 3 let, rozměry 74,5 x 30 x 116 cm Domeček pro panenky je klasická hračka, kterou milují všechna děvčátka. Tento domeček značky Woody nabízí spoustu možností ke hře. Panenky mají k dispozici tři patra, mezi přízemím a prvním patrem se dokonce mohou svézt výtahem. Ve výbavě domečku najdete křeslo, stůl s židlemi, vanu a postel. Domeček je vyroben z kombinace dřeva, plastu a textilu, určen je pro panenky typu Barbie. Panenky nejsou součástí balení. Specifikace: Určeno pro:Panenky o velikosti maximálně 30 cm Materiál:Dřevo / plast / textil Rozměry:74,5 x 30 x 116 cm Doporučený věk:3+ Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle… (alza.cz)

WOODY Domeček - velký, 7ks nábytku ( pro paneny typu Barbie)

WOODY Domeček - velký, 7ks nábytku ( pro paneny typu Barbie)

Kvalitní třípatrový domeček pro panenky typu Barbie (30 cm) dodáváme včetně zobrazeného příslušenství (7ks). Nábytek je vyroben z kombinace materiálů dřevo/ plast/ textil. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem. Panenky nejsou součástí výrobku. Příslušenství domečku: - křeslo se stolkem - stůl a dvě židle - postel - vana Rozměry: 74,5 x 30 x 116cm (prodeti.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Panenky a pan (mrakyhracek.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěný domek pro panenky je vkusnou hračkou, která Vaše dítě neomrzí. (pilulka.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěný domek pro panenky je vkusnou hračkou, která Vaše dítě neomrzí. V přízemí je prostorný obývací pokoj s jídelnou, v patře najdeš ložnici, ze které můžou panenky vyjít rovnou na prostorný balkón, odkud je úžasný výhled! Domeček pro panenky má terasu a obsahuje 14 dílů příslušenství (3 panenky a nábytek). Krásný dřevěný domeček s příslušenstvím pro panenky. Po složení domeček měří 43 x 25 x 41 cm. Návod na složení naleznete v balení. Vyrobeno z kvalitního dřevěného materiálu.Věk: 3+Materiál: dřevoRozměry hračky: 43 x 25 x 41 cmRozměry balení: 47,5 x 7,5 x 41,5 cm (fonetip.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky s panenkou. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek a vybavení dvou pokojíčku, doplňky a také panenku o výšce cca 29 cm. Rozměry domečku cca 88 x 27 x 47,5 cm. Obsahuje více než 70 dílků. Rozměry balení cca 81 x 48 x 10 c (fonetip.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Velký dřevěný domeček pro panenky se zařízením. Moderní dřevěný domeček pro panenky s terasou, který by neměl chybět v žádném dívčím pokojíčku. V sadě vám dodáme 14 dílů příslušenství. Zakoupit si můžete i další členy rodiny (viz související produkty). Rozměry: - šířka 43 cm - hloubka 25 cm - výška 41 cm (nabytek-forliving.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky s panenkou. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek a vybavení dvou pokojíčku, doplňky a také panenku o výšce cca 29 cm. Rozměry domečku cca 88 x 27 x 47,5 cm. Obsahuje více než 70 dílků. Rozměry balení cca 81 x 48 x 10 c (mrakyhracek.cz)

Velký domeček pro panenky

Velký domeček pro panenky

Plastový domeček pro panenky s vybavením. Sada obsahuje postel, sedací soupravu, kuchyňskou linku a mnoho dalšího. Panenka není součástí balení. Domeček lze postavit na 4 různé velikosti. Rozměr balení cca 60 x 42 x 19 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Bigjigs Domeček pro panenky

Bigjigs Domeček pro panenky

Nádherný dřevěný patrový domeček pro panenky. Součástí výbavy je čtyřčlenná rodinka, a 18ks nábytku. Díky sklopné střeše a přední zdi získáte pohodlný přístup do celého domečku. Specifikace: Domeček lze velmi snadno přenášet díky madlu na střeše domečku. Rozměry domečku: 51 x 42 x 35 cm. (prodeti.cz)

Domeček pro panenky (18859219955)

Domeček pro panenky (18859219955)

Domeček pro panenky - doporučený věk od 3 let Co by to bylo za dívčí království, holčičí pokojíček, bez domečku pro panenky. Tento krásný růžový domeček nabízí vše, co panenka a její velká opatrovnice budou potřebovat. Je rozdělen na dvě patra. V přízemí  tráví panenka čas v obývacím pokoji u televize nebo čtením knih. V patře pak odpočívá ve své ložnici s šatní skříní, komodou a toaletním stolečkem. Veškeré potřebné vybavení a doplňky, cca 70 kusů, jsou součástí balení. V balení je rovněž panenka o výšce cca 29 cm. Konstrukce domečku je z plastu a částečně z kartonu. Hračka je vhodná pro děti od tří let. Klíčové vlastnosti domečku pro panenkyRůžový dvoupatrový domečekS obývacím pokojem a ložnicíDomeček pro panenky s doplňky a vybavenímPanenka je součástí… (alza.cz)

Domeček pro panenky třípatrový

Domeček pro panenky třípatrový

Domeček pro panenky. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek, vybavení, jízdní kolo a další doplňky. Součástí nejsou panenky. Rozměry domečku cca 104 x 76 x 136,5 cm. Rozměry balení cca 94 x 14,5 x 36 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Edukalu Domeček pro panenky

Edukalu Domeček pro panenky

Nádherný domeček pro panenky, kde si mohou děti nekonečně hrát. Krásné růžové provedení a kvalitní dřevěné provedení. Postavičky i nábytek jsou součástí balení. Lze snadno složit pro přenášení kamkoliv.  (prodeti.cz)

Bino Domeček pro panenky

Bino Domeček pro panenky

Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěný domek pro panenky je vkusnou hračkou, která Vaše dítě neomrzí. Domeček pro panenky má terasu a obsahuje 14 dílů příslušenství (3 panenky a nábytek). (4home.cz)

KidKraft domeček pro panenky Kayla

KidKraft domeček pro panenky Kayla

Domeček pro panenky KidKraft Kayla   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se čtyřmi pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 112 centimetrů vysoký domeček disponující také terasou a schodištěm je doplněn o 10 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 10 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 4 pokoje, terasa a schodiště - Široká okna umožňující panenky dobře vidět z více úhlů - Dostatečně velký - Umožňuje více dětem hrát si společně - Šikovně řešená robustní konstrukce - Vyrobený z dřevěných kompozitních materiálů -… (hawaj.cz)

KidKraft Amelia domeček pro panenky

KidKraft Amelia domeček pro panenky

Domeček pro panenky KidKraft Amelia   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se čtyřmi pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Amelia je v současnosti jeden z velmi populárních domečků pro panenky, s překvapivým a neobvykle detailně řešeným interiérem a vybavením. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 121 centimetrů vysoký domeček je vybaven širokými okny, výtahem, klavírem, postelí s moskytiérou a širokou škálou dalších doplňků a nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30… (hawaj.cz)

Kidkraft Domeček pro panenky MAGNOLIA

Kidkraft Domeček pro panenky MAGNOLIA

Domeček pro panenky KidKraft Magnolia   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky s pěti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 117 centimetrů vysoký domeček disponující také terasou, výtahem a schodištěm je doplněn o 13 kusů nábytku, kde například piáno po stisknutí hraje, záchod splachuje a lampička svítí, poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 13 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 5… (hawaj.cz)

Lamps Domeček pro panenky třípatrový

Lamps Domeček pro panenky třípatrový

Překrásný domeček pro panenky je vyroben z plastu a jeho provedení je vyřešeno do posledního detailu. Domeček má 3 patra a pokojíčky mají své vybavení. Domeček je přístupný pro hraní ve všech svých patrech. Plastový domek pro panenky s nábytkem. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton). K domečku patří vybavení, jízdní kolo a další doplňky. Součástí nejsou panenky. Rozměry domečku cca 104 × 76 × 136,5 cm. Rozměry balení cca 94 x 14,5 x 36 cm. Vhodné pro děti od 3 let. (prodeti.cz)

Kidkraft Domeček pro panenky SAVANNAH

Kidkraft Domeček pro panenky SAVANNAH

Domeček pro panenky KidKraft Savannah   Čtyřpatrový dřevěný domeček pro panenky s pěti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Savannah je jedním z nejelegantnějších domečků pro panenky. Zdobený jako pravé jižní sídlo. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 130 centimetrů vysoký domeček disponující také dvěma terasami a schodištěm je doplněn o 14 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 14 kusů ručně… (hawaj.cz)

KidKraft Chelsea domeček pro panenky

KidKraft Chelsea domeček pro panenky

Domeček pro panenky KidKraft Chelsea   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky s pěti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Chelsea vaše děti překvapí neobvykle detailně řešeným interiérem a vybavením. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 71 centimetrů vysoký domeček je vybaven schody, balkónem a širokou škálou doplňků a nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 12 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 16 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 5… (hawaj.cz)

Dřevěný domeček pro panenky s přísl.

Dřevěný domeček pro panenky s přísl.

DŘEVĚNÝ DOMEČEK PRO PANENKY S PŘÍSL.Dřevěný domeček pro panenky se skládá ze 4 místností vybavených nábytkem. Součástí balení jsou 2 panenky. Hračka je vyrobena ze dřeva a obsahuje 27 dílků.Parametry:Rozměry: 24,5 x 41 x 38 cmPočet dílků: 27Vhodné pro děti od 3 letUrčeno pro holkyVyrobeno ze dřeva (fonetip.cz)

Domeče KIDKRAFT Pojízdný domeček pro panenky Teeny s vybavenímk pro…

Domeče KIDKRAFT Pojízdný domeček pro panenky Teeny s vybavenímk pro panenky KidKraft obytný přívěs Teeny

Obytný přívěs pro panenky KidKraft Teeny   Dvoupatrový dřevěný obytný přívěs pro panenky se šesti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Tento nádherný přívěs je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely na cestách ve velkém stylu. 58 centimetrů vysoký přívěs je doplněn o 10 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Přívěs je možné zapojit za autíčko pro panenky (např. Barbie) - 10 kusů ručně malovaného nábytku - 2 patra, 6pokojů - Možnost hrát si ze všech stran - Dostatečně… (hawaj.cz)

KidKraft Domeček pro panenky Abbey Manor

KidKraft Domeček pro panenky Abbey Manor

Domeček pro panenky KidKraft Abbey Manor   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky s pěti pokoji a verandou plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. Domeček je rozkládací a disponuje otevírací verandou, terasou a schodištěm. Navíc je doplněn o 16 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 16 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 5 pokojů, veranda, schodiště - Široká… (hawaj.cz)

Kidkraft Domeček pro panenky SO CHIC

Kidkraft Domeček pro panenky SO CHIC

Domeček pro panenky KidKraft So Chic   Luxusní třípatrový dřevěný domeček pro panenky s deseti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. So Chic nabízí otevřený prostor na hraní ze všech stran a překvapivý a neobvykle detailně řešený interiér a vybavení. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 118 centimetrů vysoký domeček je umístěn na kolečkách pro snadnou manipulaci a je doplněn o 50 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení… (hawaj.cz)

KidKraft domeček pro panenky PRINCESS CASTLE

KidKraft domeček pro panenky PRINCESS CASTLE

Domeček pro panenky KidKraft Princess Castle   Dřevěný zámek pro panenky se čtyřmi 12 cm panenkami plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft s překvapivým a neobvykle detailně řešeným interiérem a vybavením. Tento nádherný zámek je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. Součástí je také 14 kusů příslušenství včetně dvou trůnů a dvou koníků - Luxusní provedení s detailním zpracováním - Součástí jsou 4 panenky - král, královna, princ a princezna - 14 kusů příslušenství včetně 2 trůnů a 2 koníků - Dostatečně velký - Umožňuje více dětem hrát si společně - Šikovně… (hawaj.cz)

Kidkraft 65959 Poppy domeček pro panenky

Kidkraft 65959 Poppy domeček pro panenky

Domeček pro panenky KidKraft Poppy   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se čtyřmi pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Poppy je velmi vkusný domeček pro panenky. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 112 centimetrů vysoký domeček disponující schodištěm je doplněn o 11 kusů malovaného nábytku a příslušenství, které poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 11 kusů malovaného nábytku a příslušenství - 3 patra, 4 pokoje a… (hawaj.cz)

Různí interpreti – Nora - Domeček pro panenky – CD

Různí interpreti – Nora - Domeček pro panenky – CD

(supraphonline.cz)

Dřevěný domeček pro panenky s přísl.

Dřevěný domeček pro panenky s přísl.

DŘEVĚN (mrakyhracek.cz)

KidKraft My Dream Mansion domeček pro panenky

KidKraft My Dream Mansion domeček pro panenky

Domeček pro panenky KidKraft My Dream Mansion   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se čtyřmi pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 126 centimetrů vysoký domeček disponující také výtahem, terasou a schodištěm je doplněn o 12 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 12 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 4 pokoje, výtah, terasa a schodiště - Široká okna umožňující panenky dobře vidět z více úhlů - Dostatečně velký - Umožňuje více dětem hrát si společně - Šikovně řešená robustní konstrukce - Vyrobený z dřevěných… (hawaj.cz)

Bigjigs Toys Dřevěný růžový domeček pro panenky

Bigjigs Toys Dřevěný růžový domeček pro panenky

Krásný domeček pro panenky v růžovo-krémovém provedení. Otevírání domečku včetně odklopení střechy odhalí čtyři plně vybavené pokoje a půdu! Domeček má kompletně funkční otevírací dveře, okna a navíc také zadní posuvné dveře na terasu! Součásti je 6 panenek, takže si holčičky mohou začít okamžitě hrát na rodinku. Nábytek je možno přesunout kam se vám zlíbí, takže si můžete vyprojektovat vlastní dům. Domeček je dodáván částečně složený. Hračka je vhodná od 3 let. Rozměry: 59×60×36 cm. Materiál: kvalitní dřevo. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA. (prodeti.cz)

Domeček pro panenky, s vybavením 26 ks

Domeček pro panenky, s vybavením 26 ks

Umožněte Vašim dcerkám proniknout do světa fantazie a zábavy s dřevěným domečkem pro panenky. Hru s domečkem a panenkami milují všechny malé holčičky. (mrakyhracek.cz)

Ecotoys Domeček pro panenky Malibu s vybavením

Ecotoys Domeček pro panenky Malibu s vybavením

Pořiďte své malé princezně obrovský domeček v pastelových barvách, kde najdete koupelnu, kuchyň, obývací pokoj i ložnici s balkonem. Z prvního do druhého patra můžete využít i výtah. V domečku najdete 10 dílů nábytku a doplňků. (4home.cz)

Ecotoys Domeček pro panenky Beverly Hills s vybavením

Ecotoys Domeček pro panenky Beverly Hills s vybavením

Pořiďte své malé princezně obrovský domeček v pastelových barvách, kde najdete koupelnu, kuchyň, obývací pokoj i ložnici s balkonem. Do posledního patra vede elegantní točité schodiště. V domečku naleznete 13 dílků nábytku a doplňků. (4home.cz)

Domeček pro panenky: kniha + 3D model (8594050424135)

Domeček pro panenky: kniha + 3D model (8594050424135)

Kniha - Zjisti, do čeho se pustila roztomilá obyvatelka 3D domečku pro panenky - autor Nadia Fabris; Valentina Facci, 32 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zjisti, do čeho se pustila roztomilá obyvatelka 3D domečku pro panenkyCopak se asi děje v kuchyni? Prohlédni si rovněž spoustu slušivých oblečků, které ukrývá ve skříni. A taky všechny hračky v jejím pokojíku… Otáčej jednu stránku po druhé a začti se do kouzelného příběhu. Zabav se při stavění opravdového dvoupatrového domečku pro panenky. S jednotlivými kousky vybavení si ho můžeš zařídit přesně podle svého vkusu! (alza.cz)

Ecotoys Domeček pro panenky Rezidence California s vybavením

Ecotoys Domeček pro panenky Rezidence California s vybavením

Pořiďte své malé princezně obrovský domeček v pastelových barvách, kde najdete koupelnu, kuchyň, obývací pokoj i ložnici s balkonem. Do posledního patra vede elegantní točité schodiště. V domečku naleznete 14 dílků nábytku a doplňků. (4home.cz)

Ecotoys Domeček pro panenky Pohádková rezidence s vybavením

Ecotoys Domeček pro panenky Pohádková rezidence s vybavením

Pořiďte své malé princezně obrovský domeček v pastelových barvách, kde najdete koupelnu, kuchyň, obývací pokoj s klavírem i ložnici s balkonem. V domečku najdete 15 dílů nábytku a doplňků a také postavičky maminky, tatínka a dvou dětí. (4home.cz)

Dřevěný dětský domeček pro panenky Dekornik Doll House

Dřevěný dětský domeček pro panenky Dekornik Doll House

Značka Dekornik přichází s velmi kreativními dekoracemi a hračkami, které budou rozvíjet kreativitu těch nejmenších. Zároveň jde o skvělý způsob, jak děti zabavit. Jen si představte, jak dětský pokoj s tímto kouskem ožije. (bonami.cz)

Sandman Domeček pro panenky (978-80-7449-465-9)

Sandman Domeček pro panenky (978-80-7449-465-9)

Kniha – autor Neil Gaiman, 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhý díl městské fantasy Neila Gaimana, kde musí Sandman nejen čelit rebelujícím nočním můrám, ale i mladé dámě, která se k vlastní smůle stane „vírem snění“. (alza.cz)

Ecotoys Domeček pro panenky Disney zámek Ledové království s vybavením

Ecotoys Domeček pro panenky Disney zámek Ledové království s vybavením

Miluje vaše malá princezna oblíbenou pohádku Ledové království. Pořiďte jí tento krásný domeček pro panenky, který je tímto příběhem inspirovaný. Najdete v něm korunovační trůn, toaletní stolek s židlí nebo třeba klavír. (4home.cz)

Domeček pro panenky: Kniha na hraní (978-80-7567-070-0)

Domeček pro panenky: Kniha na hraní (978-80-7567-070-0)

Kniha - 24 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Vítejte v tomto fantastickém domě. Otevřete dveře své představivosti a poznejte veselou rodinu, se kterou si můžete hrát, vymýšlet pro ni příběhy a aranžovat scény. Domeček rozvíjí kreativitu. Hrajete si s postavičkami, nábytkem i předměty, které se nacházejí na stránkách této knihy a přinesou Vám i Vašim kamarádům plno skvělé zábavy. (alza.cz)

Woody dětský kočárek pro panenky

Woody dětský kočárek pro panenky

WOODY DĚTSKÝ KOČÁREK PRO PANENKYTato hračka je doporučena pro holčičky, které si rády hrají a vžívají se do role dospělých maminek. Hra podporuje představivost, rozvíjí sociální cítění, pamět a hrubou motoriku. Kočárek pro panenky je vyroben z kombinace materiálů: látka, kov a plast. Jeho montáž je jednoduchá, bez šroubování. Návod k montáži naleznete uvnitř výrobku. Součástí výrobku je přenosná taška na miminko, síťovaný košík jako úložný prostor pod kočárek a látková taška na přední rukojeť. Rukojeť, opěrátko kočárku i jeho část pod nohami panenky je polohovatelná, což umožnuje vytvořit z hlubokého kočáru pro miminko sportovní verzi pro batole.Kočárek je dostupný pouze ve světlejší růžové variantě (viz první obrázek). Určeno pro panenky max. délky 40 cm.Věk: 3+Velikost složeného výrobku… (fonetip.cz)

Woody Dětský kočárek pro panenky

Woody Dětský kočárek pro panenky

WOODY DĚTSK (mrakyhracek.cz)

Woody Panenky do domečku, 4ks

Woody Panenky do domečku, 4ks

WOODY- Panenky do domečku, 4ks- máma, táta, dcera a syn jsou určeny pro domeček pro panenky,malý (mrakyhracek.cz)

Woody panenky do domečku, 4ks

Woody panenky do domečku, 4ks

WOODY- Panenky do domečku, 4ks- máma, táta, dcera a syn jsou určeny pro domeček pro panenky,malý "Eva" s číslem 90600, do kterého se budou bezvadně hodit!Zažij skvělou zábavu s celou rodinkou panenek v jejich překrásném domečku! Velikost dospělé panenky: 11 cmVelikost dětí: 8 cmRozměr balení: 19 x 5 x 19 cmVhodné od 3 let.Doporučujeme i další dřevěné hračky Woody z naší nabídky! (fonetip.cz)

Domeček pro panenky/ Nora: svazek 107 (978-80-7483-011-2)

Domeček pro panenky/ Nora: svazek 107 (978-80-7483-011-2)

Kniha – autor Henrik Ibsen, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Domeček pro panenky Nora je slavné drama, jehož autorem je norský klasik Henrik Ibsen. Dílo v době svého vzniku šokovalo společnost kritickým pohledem na postavení ženy v tehdejší společnosti, je dodnes vyhledávaným titulem v repertoáru českých i světových divadel. Mistrovsky napsaná postava hlavní ženské hrdinky Nory přitahuje nejen herečky, které nutí k vysokému nasazení, ale znovu a znovu přitahuje inscenátory a v neposlední řadě diváky. (alza.cz)

Woody Kolébka pro panenky Trendy (8591864913275)

Woody Kolébka pro panenky Trendy (8591864913275)

Nábytek pro panenky - dřevěná houpací postýlka pro panenky, doporučený věk od 3 let Nádherná dřevěná kolébka značky Woody má čelo zdobené jemným motivem růžové květinky. Potěší každou malou maminku, která chce, aby se její miminko mělo jako v bavlnce.Potěšte své nejmenší krásnou hračkou z dílny českých návrhářů, která skvěle doplní interiér každého holčičího pokojíku. Nádherná dřevěná kolébka značky Woody má čelo zdobené jemným motivem růžové květinky. Potěší každou malou maminku, která chce, aby se její miminko mělo jako v bavlnce. Stačí jej uložit do růžových peřinek, pohoupat a usne jako do vody hozené. Kolébka se dodává v rozloženém stavu, s peřinkami, bez panenky. Vhodné pro děti od 3 let.Klíčové vlastnostiNádherný designHračka i skvělý… (alza.cz)

Woody kolébka pro panenky, bílá - trendy

Woody kolébka pro panenky, bílá - trendy

Téměř každá malá holčička miluje své panenky a ráda se o ně stará, jako o své pravé miminko. Samozřejmě chce panenkám dopřát jenom to nejlepší a zajistit jim maximální komfort. Tato krásná dřevěná kolébka je určitě správnou volbou pro pohodlný odpočinek panenek.Kolébka je v bílé barvě a její čela jsou zdobena jemnými růžovými kytičkami, které jí dodávají roztomilý a zároveň tradiční vzhled. Součástí kolébky je příslušenství pro panenku, v podobě pohodlné podložky, polštářku a peřinky.Hračka získala certifikaci „Safe toys“ – ,,Bezpečná hračka“. Kolébku je potřeba sestavit, protože je dodávána v rozloženém stavu.Součástí balení není panenka.Velikost v x š x d: 36 x 36,5 x 49 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Domeček pro panenky: Jednoduché modely pro děti (978-80-87845-66-0)

Domeček pro panenky: Jednoduché modely pro děti (978-80-87845-66-0)

Kniha - autor Piotr Brydak; Artur Nowicki, 8 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Knížka s  modely je ideálním dárkem pro každé dítě, protože nejenom baví- každý vlastnoručně vyrobený model je zdrojem satisfakce, ale především rozvíjí schopnosti - děti cvičí představivost a manuální dovednosti. Všechny modely lze jednoduše vyrobit bez použití nůžek a lepidla- zábava je proto bezpečná. Starší děti si složí vozidla samy, ty mladší budou potřebovat drobnou pomoc dospělé osoby. (alza.cz)

Woody Panenky do domečku, 6ks

Woody Panenky do domečku, 6ks

WOODY- Panenky do domečku, 6ks je sada panenek- maminka, tatínek, 2 synové, babička a dědeček. Panenky se skvěle hodí do domečku pro panenky EVA, který také najdete v naší nabídce. Vyrobeny jsou z kvalitního materiálu a určitě si je zamiluje každá malá slečna! Vybavte panenkám domeček a vytvořte si vlastní rodinku na hraní! Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Woody panenky do domečku, 6ks

Woody panenky do domečku, 6ks

WOODY- Panenky do domečku, 6ks je sada panenek- maminka, tatínek, 2 synové, babička a dědeček. Panenky se skvěle hodí do domečku pro panenky EVA, který také najdete v naší nabídce. Vyrobeny jsou z kvalitního materiálu a určitě si je zamiluje každá malá slečna! Vybavte panenkám domeček a vytvořte si vlastní rodinku na hraní!Věk: 3+ (fonetip.cz)

Woody Kolébka pro panenky dřevo 49x28x27cm

Woody Kolébka pro panenky dřevo 49x28x27cm

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Kolébka pro panenky dřevo 49x28x27cm v sáčkuPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.cz)

Woody Kolébka pro panenky, bílá - Trendy

Woody Kolébka pro panenky, bílá - Trendy

T (mrakyhracek.cz)

WOODY DŘEVO Nábytek pro panenky Ložnice

WOODY DŘEVO Nábytek pro panenky Ložnice

Nábytek do domečku Woody Ložnice   Dřevěný nábytek do domečku pro panenky od výrobce Woody. Kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva. Skříňky mají otevírací dvířka.  O společnosti Woody Woody dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část dřevěných hraček z kolekce Woody je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "Bezpečné hračky". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.   (hawaj.cz)

Woody Panenky do domečku - rodinka 4ks

Woody Panenky do domečku - rodinka 4ks

Panenky z domečku už jsou připraven (mrakyhracek.cz)

Woody panenky do domečku - rodinka 4ks

Woody panenky do domečku - rodinka 4ks

V domečku pro panenky bydlí celá rodina- máma, táta, holčička a chlapeček. Panenky mají končetiny z drátků, díky čemu je můžete různě tvarovat. Panenky si tak mohou sedět, klečet, nebo stát. Panenky na sobě mají krásné moderní zímní oblečení v živých barvách. Věk: 3+Rozměry: 11 cm (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít