Woody domecek pro panenky typu barbie

Woody 91163 - Velký domeček pro panenky typu Barbie

Woody 91163 - Velký domeček pro panenky typu Barbie

Woody 91163 - Velký domeček pro panenky typu Barbie Kvalitní třípatrový domeček pro panenky typu Barbie (30 cm) dodáváme včetně zobrazeného příslušenství (7ks). Nábytek je vyroben z kombinace materiálů dřevo/ plast/ textil. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem. Příslušenství domečku: křeslo se stolkem, stůl a dvě židle, postel, vana. Panenky nejsou součástí výrobku. Vhodné pro děti od 3 let Výška domečku: 116 cm Rozměry domečku: 116 x 74,5 x 30 cm (V x Š x H) (hracky-4kids.cz)

Woody Domeček - velký, 7 ks nábytku ( pro panenky typu Barbie)

Woody Domeček - velký, 7 ks nábytku ( pro panenky typu Barbie)

Kvalitní třípatrový domeček pro panenky typu Barbie (30 cm) dodáváme včetně zobrazeného příslušenství (7ks). Nábytek je vyroben z kombinace materiálů dřevo/ plast/ textil. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem. V prvním patře je koupelna s kuchyní + výtah do druhého patra. V druhém patře je obývací pokoj a schody do třetího patra, ve kterém je ložnice a terasa.  V tomto domečku si vaše panenky budou připadat jako na jiném světě.  Panenky nejsou součástí výrobku.  Příslušenství domečku:  křeslo se stolkem… (mrakyhracek.cz)

Woody domeček - velký, 7 ks nábytku ( pro panenky typu barbie)

Woody domeček - velký, 7 ks nábytku ( pro panenky typu barbie)

Kvalitní třípatrový domeček pro panenky typu Barbie (30 cm) dodáváme včetně zobrazeného příslušenství (7ks). Nábytek je vyroben z kombinace materiálů dřevo/ plast/ textil. Z přízemí do prvního patra se mohou panenky svézt výtahem. V prvním patře je koupelna s kuchyní + výtah do druhého patra. V druhém patře je obývací pokoj a schody do třetího patra, ve kterém je ložnice a terasa. V tomto domečku si vaše panenky budou připadat jako na jiném světě. Panenky nejsou součástí výrobku. Příslušenství domečku: křeslo se stolkem stůl a dvě židle postel vanaParametry:Rozměry: 74,5 x 30 x 116 cmVýška patra je cca 35 cmBalení obsahuje 21 dílů (snadná montáž)Materiál: dřevo, plast, textilVěk: 3+Určeno: pro holkyWOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v… (fonetip.cz)

Woody Domeček pro panenky ""Britta""

Woody Domeček pro panenky ""Britta""

Dřevěný domeček pro panenky od návrhářky Britty Hurter. (bambule.cz)

Woody Domeček pro panenky / kufřík

Woody Domeček pro panenky / kufřík

Dřevěný rozevírací domeček pro panenky. (bambule.cz)

Woody Domeček pro panenky s nábytkem (8591864911639)

Woody Domeček pro panenky s nábytkem (8591864911639)

Domeček pro panenky typu Barbie, doporučený věk od 3 let, rozměry 74,5 x 30 x 116 cm Domeček pro panenky je klasická hračka, kterou milují všechna děvčátka. Tento domeček značky Woody nabízí spoustu možností ke hře. Panenky mají k dispozici tři patra, mezi přízemím a prvním patrem se dokonce mohou svézt výtahem. Ve výbavě domečku najdete křeslo, stůl s židlemi, vanu a postel. Domeček je vyroben z kombinace dřeva, plastu a textilu, určen je pro panenky typu Barbie. Panenky nejsou součástí balení. Specifikace: Určeno pro:Panenky o velikosti maximálně 30 cm Materiál:Dřevo / plast / textil Rozměry:74,5 x 30 x 116 cm Doporučený věk:3+ Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle… (alza.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky s panenkou. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek a vybavení dvou pokojíčku, doplňky a také panenku o výšce cca 29 cm. Rozměry domečku cca 88 x 27 x 47,5 cm. Obsahuje více než 70 dílků. Rozměry balení cca 81 x 48 x 10 c (mrakyhracek.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky s panenkou. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek a vybavení dvou pokojíčku, doplňky a také panenku o výšce cca 29 cm. Rozměry domečku cca 88 x 27 x 47,5 cm. Obsahuje více než 70 dílků. Rozměry balení cca 81 x 48 x 10 c (fonetip.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Velký dřevěný domeček pro panenky se zařízením. Moderní dřevěný domeček pro panenky s terasou, který by neměl chybět v žádném dívčím pokojíčku. V sadě vám dodáme 14 dílů příslušenství. Zakoupit si můžete i další členy rodiny (viz související produkty). Rozměry: - šířka 43 cm - hloubka 25 cm - výška 41 cm (nabytek-forliving.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek, vybavení a další doplňky. Součástí nejsou panenky. Rozměry domečku cca 106 x 118 x 23,5 cm. Rozměry balení cca 52 x 55 x 6,5 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Domeček pro panenky třípatrový

Domeček pro panenky třípatrový

Domeček pro panenky. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek, vybavení, jízdní kolo a další doplňky. Součástí nejsou panenky. Rozměry domečku cca 104 x 76 x 136,5 cm. Rozměry balení cca 94 x 14,5 x 36 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Domeček pro panenky (18859219955)

Domeček pro panenky (18859219955)

Domeček pro panenky - doporučený věk od 3 let Co by to bylo za dívčí království, holčičí pokojíček, bez domečku pro panenky. Tento krásný růžový domeček nabízí vše, co panenka a její velká opatrovnice budou potřebovat. Je rozdělen na dvě patra. V přízemí  tráví panenka čas v obývacím pokoji u televize nebo čtením knih. V patře pak odpočívá ve své ložnici s šatní skříní, komodou a toaletním stolečkem. Veškeré potřebné vybavení a doplňky, cca 70 kusů, jsou součástí balení. V balení je rovněž panenka o výšce cca 29 cm. Konstrukce domečku je z plastu a částečně z kartonu. Hračka je vhodná pro děti od tří let. Klíčové vlastnosti domečku pro panenkyRůžový dvoupatrový domečekS obývacím pokojem a ložnicíDomeček pro panenky s doplňky a vybavenímPanenka je součástí… (alza.cz)

Dřevěný domeček pro panenky

Dřevěný domeček pro panenky

Dřevěný domeček pro panenky. Balení obsahuje i 24 kusů nábytku a 2 panenky (babička a dědeček. Rozměry domečku cca 42,5 x 40 x 26,5 cm. Rozměry balení cca 44,5 x 43 x 9 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Domeček pro panenky třípatrový

Domeček pro panenky třípatrový

Domeček pro panenky. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek, vybavení, jízdní kolo a další doplňky. Součástí nejsou panenky. Rozměry domečku cca 104 x 76 x 136,5 cm. Rozměry balení cca 94 x 14,5 x 36 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky

Domeček pro panenky. Obsahuje konstrukci domečku (plast, karton), nábytek, vybavení a další doplňky. Součástí nejsou panenky. Rozměry domečku cca 106 x 118 x 23,5 cm. Rozměry balení cca 52 x 55 x 6,5 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Velký domeček pro panenky

Velký domeček pro panenky

Plastový domeček pro panenky s vybavením. Sada obsahuje postel, sedací soupravu, kuchyňskou linku a mnoho dalšího. Panenka není součástí balení. Domeček lze postavit na 4 různé velikosti. Rozměr balení cca 60 x 42 x 19 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Velký domeček pro panenky

Velký domeček pro panenky

Plastový domeček pro panenky s vybavením. Sada obsahuje postel, sedací soupravu, kuchyňskou linku a mnoho dalšího. Panenka není součástí balení. Domeček lze postavit na 4 různé velikosti. Rozměr balení cca 60 x 42 x 19 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Domeček pro panenky - Ibsen Henrik

Domeček pro panenky - Ibsen Henrik

Slavné drama norského klasika, které v době svého vzniku šokovalo společnost kritickým pohledem na postavení ženy v tehdejší společnosti, je dodnes vyhledávaným titulem v repertoáru českých i světových divadel. Mistrovsky napsaná postava hlavní ženské hrdinky Nory přitahuje nejen herečky, které nutí k vysokému nasazení, ale znovu a znovu přitahuje inscenátory a v neposlední řadě diváky. Vychází v moderním překladu Františka Fröhlicha jako 107. svazek edice D. (knihydobrovsky.cz)

Můj kouzelný domeček pro panenky

Můj kouzelný domeček pro panenky

Grace nemá ani ponětí, že její panenky Ella a Evie ožívají každou noc, jakmile sama usne...Jakmile holčičky jednou objeví tajemství domečku pro panenky, už se od něj jen tak neodtrhnou. Můžou se začíst do příběhu z knížky, nebo si vymyslet vlastní, a postavit si třípatrový domeček, který bude jen a jen jejich! Nechybí ani podložka, panenky a nábytek k složení. (knihydobrovsky.cz)

Kidkraft Domeček pro panenky SAVANNAH

Kidkraft Domeček pro panenky SAVANNAH

Domeček pro panenky KidKraft Savannah   Čtyřpatrový dřevěný domeček pro panenky s pěti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Savannah je jedním z nejelegantnějších domečků pro panenky. Zdobený jako pravé jižní sídlo. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 130 centimetrů vysoký domeček disponující také dvěma terasami a schodištěm je doplněn o 14 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 14 kusů ručně… (hawaj.cz)

KidKraft Chelsea domeček pro panenky

KidKraft Chelsea domeček pro panenky

Domeček pro panenky KidKraft Chelsea   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky s pěti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Chelsea vaše děti překvapí neobvykle detailně řešeným interiérem a vybavením. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 71 centimetrů vysoký domeček je vybaven schody, balkónem a širokou škálou doplňků a nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 12 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 16 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 5… (hawaj.cz)

Dřevěný domeček pro panenky

Dřevěný domeček pro panenky

Dřevěný domeček pro panenky. Balení obsahuje i 24 kusů nábytku a 2 panenky (babička a dědeček. Rozměry domečku cca 42,5 x 40 x 26,5 cm. Rozměry balení cca 44,5 x 43 x 9 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Domeček pro panenky Legler Sophia

Domeček pro panenky Legler Sophia

Ať se i panenkám bydlí jako v bavlnce! Tento domeček značky Legler má 3 patra vybavená 15 doplňky včetně postýlky o rozměrech 30 x 11 x 12 cm. (bonami.cz)

KidKraft Amelia domeček pro panenky

KidKraft Amelia domeček pro panenky

Domeček pro panenky KidKraft Amelia   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se čtyřmi pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Amelia je v současnosti jeden z velmi populárních domečků pro panenky, s překvapivým a neobvykle detailně řešeným interiérem a vybavením. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 121 centimetrů vysoký domeček je vybaven širokými okny, výtahem, klavírem, postelí s moskytiérou a širokou škálou dalších doplňků a nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30… (hawaj.cz)

KidKraft domeček pro panenky Kayla

KidKraft domeček pro panenky Kayla

Domeček pro panenky KidKraft Kayla   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se čtyřmi pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 112 centimetrů vysoký domeček disponující také terasou a schodištěm je doplněn o 10 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 10 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 4 pokoje, terasa a schodiště - Široká okna umožňující panenky dobře vidět z více úhlů - Dostatečně velký - Umožňuje více dětem hrát si společně - Šikovně řešená robustní konstrukce - Vyrobený z dřevěných kompozitních materiálů -… (hawaj.cz)

Kidkraft Domeček pro panenky MAGNOLIA

Kidkraft Domeček pro panenky MAGNOLIA

Domeček pro panenky KidKraft Magnolia   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky s pěti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 117 centimetrů vysoký domeček disponující také terasou, výtahem a schodištěm je doplněn o 13 kusů nábytku, kde například piáno po stisknutí hraje, záchod splachuje a lampička svítí, poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 13 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 5… (hawaj.cz)

Dřevěný domeček pro panenky s přísl.

Dřevěný domeček pro panenky s přísl.

DŘEVĚNÝ DOMEČEK PRO PANENKY S PŘÍSL. Dřevěný domeček pro panenky se skládá ze 4 místností vybavených nábytkem. Součástí balení jsou 2 panenky. Hračka je vyrobena ze dřeva a obsahuje 27 dílků. Parametry: Rozměry: 24,5 x 41 x 38 cm Počet dílků: 27 Vhodné pro děti od 3 let Určeno pro holky Vyrobeno ze dřeva (mrakyhracek.cz)

Dřevěný domeček pro panenky Legler Dolls

Dřevěný domeček pro panenky Legler Dolls

Nejlepší adresa? U vašich dítek v pokojíčku, samozřejmě. Dopřejte panenkám život v realitním nebi a pořiďte svým ratolestem domeček pro panenky od značky Legler, se kterým si užijí spoustu zábavy. (bonami.cz)

Domeček pro panenky Legler Residence

Domeček pro panenky Legler Residence

Nejlepší adresa? U vašich dítek v pokojíčku, samozřejmě. Dopřejte panenkám život v realitním nebi a pořiďte svým ratolestem domeček pro panenky od značky Legler, se kterým si užijí spoustu zábavy. (bonami.cz)

Domeček pro panenky - Neil Gaiman

Domeček pro panenky - Neil Gaiman

Po bezmála stu letech věznění se Morfeus vrací do své rozvrácené říše. Snění teď ze všeho nejvíc ohrožuje anomálie zvaná vír, která se zjevila v podobě mladé dívky a může království snů nevědomky úplně zničit. Navíc z něj uprchlo pár nočních můr včetně té nejděsivější, sériového vraha Korinťana. A to ještě Pán snů netuší, že za tím vším stojí někdo, kdo je mu docela blízký... "Nejepičtější sága v komiksových dějinách." - Los Angeles Times Magazine"Neil Gaiman je jednoduše řečeno pokladnicí příběhů a my můžeme mluvit o štěstí, že ho máme, ať už působí v jakémkoliv médiu. Jeho plodnost ruku v ruce s kvalitou jeho práce je úžasná a zároveň z ní jde trochu strach." - Stephen King (knihydobrovsky.cz)

Eichhorn Dřevěný domeček pro panenky

Eichhorn Dřevěný domeček pro panenky

Eichhorn Dřevěný domeček pro panenky Obývací pokoj a ložnice, včetně vnitřního vybavení jsou prostorem domečku, ve kterém si holčičky mohou hrát se svými panenkami. Přednosti: rozvíjejí motorickou zručnost a trpělivost Obsah balení: domeček, 2 panenky Kupte dětem dřevěnou stavebnici Eichhorn! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 22,5 x 36 x 41 cm (hracky-4kids.cz)

Bino Domeček pro panenky Villa

Bino Domeček pro panenky Villa

Bino Domeček pro panenky Villa Veselý dřevěný domeček se třemi panenkami a příslušenstvím, čeká na malé holčičky od tří let. Domeček s jedním patrem má terasu, schody a 14 dílů příslušenství. Přednosti: kvalitní dřevěný materiál zdravotně nezávadné Obsah balení: domeček, 3 panenky, nábytek Kupte holčičkám dřevěný domeček s panenkami! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry 43 x 25 x 41 cm (hracky-4kids.cz)

Domeček pro panenky Legler Flower Paradise

Domeček pro panenky Legler Flower Paradise

Nejlepší adresa? U vašich dítek v pokojíčku, samozřejmě. Dopřejte panenkám život v realitním nebi a pořiďte svým ratolestem domeček pro panenky od značky Legler, se kterým si užijí spoustu zábavy. (bonami.cz)

Kidkraft Domeček pro panenky SO CHIC

Kidkraft Domeček pro panenky SO CHIC

Domeček pro panenky KidKraft So Chic   Luxusní třípatrový dřevěný domeček pro panenky s deseti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. So Chic nabízí otevřený prostor na hraní ze všech stran a překvapivý a neobvykle detailně řešený interiér a vybavení. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 118 centimetrů vysoký domeček je umístěn na kolečkách pro snadnou manipulaci a je doplněn o 50 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení… (hawaj.cz)

KidKraft Domeček pro panenky Abbey Manor

KidKraft Domeček pro panenky Abbey Manor

Domeček pro panenky KidKraft Abbey Manor   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky s pěti pokoji a verandou plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. Domeček je rozkládací a disponuje otevírací verandou, terasou a schodištěm. Navíc je doplněn o 16 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 16 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 5 pokojů, veranda, schodiště - Široká… (hawaj.cz)

Domeček pro panenky: kniha + 3D model (8594050424135)

Domeček pro panenky: kniha + 3D model (8594050424135)

Kniha - Zjisti, do čeho se pustila roztomilá obyvatelka 3D domečku pro panenky - autor Nadia Fabris; Valentina Facci, 32 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zjisti, do čeho se pustila roztomilá obyvatelka 3D domečku pro panenkyCopak se asi děje v kuchyni? Prohlédni si rovněž spoustu slušivých oblečků, které ukrývá ve skříni. A taky všechny hračky v jejím pokojíku… Otáčej jednu stránku po druhé a začti se do kouzelného příběhu. Zabav se při stavění opravdového dvoupatrového domečku pro panenky. S jednotlivými kousky vybavení si ho můžeš zařídit přesně podle svého vkusu! (alza.cz)

Sun Domeček pro panenky panoramatické leporelo

Sun Domeček pro panenky panoramatické leporelo

Domeček pro panenky panoramatické leporelo Rozkládací knížka na motivy pohádky Louskáček, ze které se snadným přetočením stane domeček. Balení obsahuje papírové figurky, pomocí kterých si čtenář může přehrát příběh. Podporuje fantazii a verbální dovednosti.  Vhodné pro děti od 3 let. Počet stran: 50 Rozměr: 22,3 x 27,2 cm (hracky-4kids.cz)

Dřevěný domeček pro panenky s přísl.

Dřevěný domeček pro panenky s přísl.

DŘEVĚNÝ DOMEČEK PRO PANENKY S PŘÍSL.Dřevěný domeček pro panenky se skládá ze 4 místností vybavených nábytkem. Součástí balení jsou 2 panenky. Hračka je vyrobena ze dřeva a obsahuje 27 dílků.Parametry:Rozměry: 24,5 x 41 x 38 cmPočet dílků: 27Vhodné pro děti od 3 letUrčeno pro holkyVyrobeno ze dřeva (fonetip.cz)

Domeček pro panenky, s vybavením 26 ks

Domeček pro panenky, s vybavením 26 ks

Umožněte Vašim dcerkám proniknout do světa fantazie a zábavy s dřevěným domečkem pro panenky. Hru s domečkem a panenkami milují všechny malé holčičky. Panenky a panáčci mohou konečně bydlet pohodlně. Velký dřevěný domek pro panenky je vkusnou hračkou, která Vaše dítě neomrzí. Domeček pro panenky obsahuje 26 dílů a sestává z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a kupelny. (mrakyhracek.cz)

Ecotoys Domeček pro panenky Malibu s vybavením

Ecotoys Domeček pro panenky Malibu s vybavením

Pořiďte své malé princezně obrovský domeček v pastelových barvách, kde najdete koupelnu, kuchyň, obývací pokoj i ložnici s balkonem. Z prvního do druhého patra můžete využít i výtah. V domečku najdete 10 dílů nábytku a doplňků. (4home.cz)

Domeče KIDKRAFT Pojízdný domeček pro panenky Teeny s vybavenímk pro…

Domeče KIDKRAFT Pojízdný domeček pro panenky Teeny s vybavenímk pro panenky KidKraft obytný přívěs Teeny

Obytný přívěs pro panenky KidKraft Teeny   Dvoupatrový dřevěný obytný přívěs pro panenky se šesti pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Tento nádherný přívěs je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely na cestách ve velkém stylu. 58 centimetrů vysoký přívěs je doplněn o 10 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Přívěs je možné zapojit za autíčko pro panenky (např. Barbie) - 10 kusů ručně malovaného nábytku - 2 patra, 6pokojů - Možnost hrát si ze všech stran - Dostatečně… (hawaj.cz)

Domeček pro panenky - Pohádkové otočné divadlo

Domeček pro panenky - Pohádkové otočné divadlo

Rodiče si jistě vzpomenou na panoramatická leporela ze svého dětství. Tato kniha vypráví příběh o tom, jak snadné je pro malou holčičku přenést se do Říše fantazie, napsaný na motivy pohádky Louskáček E. T. A. Hoffmanna. Výrobek neobsahuje jen knihu, ale i velký trojrozměrný, plně vybavený domeček a postavičky, aby si každá dívenka mohla snadno představit, kde se děj příběhu odehrává. Domeček ?postavíte? jednoduchým přetočením kolem hřbetu a můžete si začít hrát. (knihydobrovsky.cz)

KidKraft domeček pro panenky PRINCESS CASTLE

KidKraft domeček pro panenky PRINCESS CASTLE

Domeček pro panenky KidKraft Princess Castle   Dřevěný zámek pro panenky se čtyřmi 12 cm panenkami plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft s překvapivým a neobvykle detailně řešeným interiérem a vybavením. Tento nádherný zámek je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. Součástí je také 14 kusů příslušenství včetně dvou trůnů a dvou koníků - Luxusní provedení s detailním zpracováním - Součástí jsou 4 panenky - král, královna, princ a princezna - 14 kusů příslušenství včetně 2 trůnů a 2 koníků - Dostatečně velký - Umožňuje více dětem hrát si společně - Šikovně… (hawaj.cz)

Kidkraft 65959 Poppy domeček pro panenky

Kidkraft 65959 Poppy domeček pro panenky

Domeček pro panenky KidKraft Poppy   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se čtyřmi pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Poppy je velmi vkusný domeček pro panenky. Tento nádherný dům je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 112 centimetrů vysoký domeček disponující schodištěm je doplněn o 11 kusů malovaného nábytku a příslušenství, které poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 11 kusů malovaného nábytku a příslušenství - 3 patra, 4 pokoje a… (hawaj.cz)

Dřevěný skládací domeček pro panenky Legler Building

Dřevěný skládací domeček pro panenky Legler Building

Dětské hry a hračky od německé značky Legler se snaží podpořit a vyvinou dětskou fantazii, smysl pro detail i funkční motoriku. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit sny, ale taky se vzdělávat. Německá značka Legler je zaměřená především na výrobu kvalitních dřevěných hraček , a to již od roku 1996. Všechny dřevěné hračky mají označení CE. To znamená, že jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Barvy, které se použijí speciálně na dřevěné kousky, jsou odolné i proti dětským slinám. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. (bonami.cz)

Domeček pro panenky - Kniha na hraní - kolektiv

Domeček pro panenky - Kniha na hraní - kolektiv

Vítejte v tomto fantastickém domě. Otevřete dveře své představivosti a poznejte veselou rodinu, se kterou si můžete hrát, vymýšlet pro ni příběhy a aranžovat scény. Domeček rozvíjí kreativitu. Hrajete si s postavičkami, nábytkem i předměty, které se nacházejí na stránkách této knihy a přinesou Vám i Vašim kamarádům plno skvělé zábavy. (knihydobrovsky.cz)

Dřevěný dětský domeček pro panenky Dekornik Doll House

Dřevěný dětský domeček pro panenky Dekornik Doll House

Značka Dekornik přichází s velmi kreativními dekoracemi a hračkami, které budou rozvíjet kreativitu těch nejmenších. Zároveň jde o skvělý způsob, jak děti zabavit. Jen si představte, jak dětský pokoj s tímto kouskem ožije. (bonami.cz)

Různí interpreti – Nora - Domeček pro panenky – CD

Různí interpreti – Nora - Domeček pro panenky – CD

(supraphonline.cz)

Sun Kniha na hraní Domeček pro panenky

Sun Kniha na hraní Domeček pro panenky

Domek pro panenky je námětem brožované knihy, se kterou se mohou děti aktivně zabavit. Knížka obsahuje předvyražené postavičky, tématicky související prvky a také samolepky. Děti si tak mohou sestavovat prostředí, ve kterém si odehrají příběh. S panenkami mohou holčičky vytvářet útulné prostředí v domě i na zahradě kolem. Přednosti: rozvíjí pozorovací schopnosti a představivost při vyprávění příběhu obohacuje slovní zásobu trénuje jemnou motoriku Kupte dětem knihu na hraní nakladatelství Sun! Vhodné pro děti od 5 let Počet stran: 24 Vazba: brožovaná Rozměry: 22,1 x 28 cm   (hracky-4kids.cz)

KidKraft My Dream Mansion domeček pro panenky

KidKraft My Dream Mansion domeček pro panenky

Domeček pro panenky KidKraft My Dream Mansion   Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se čtyřmi pokoji plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 126 centimetrů vysoký domeček disponující také výtahem, terasou a schodištěm je doplněn o 12 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm. - Luxusní provedení s detailním zpracováním - 12 kusů ručně malovaného nábytku - 3 patra, 4 pokoje, výtah, terasa a schodiště - Široká okna umožňující panenky dobře vidět z více úhlů - Dostatečně velký - Umožňuje více dětem hrát si společně - Šikovně řešená robustní konstrukce - Vyrobený z dřevěných… (hawaj.cz)

Sandman Domeček pro panenky (978-80-7449-465-9)

Sandman Domeček pro panenky (978-80-7449-465-9)

Kniha – autor Neil Gaiman, 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhý díl městské fantasy Neila Gaimana, kde musí Sandman nejen čelit rebelujícím nočním můrám, ale i mladé dámě, která se k vlastní smůle stane „vírem snění“. (alza.cz)

Domeček pro panenky 3D model - Valentina Facci, Nadia Fabris

Domeček pro panenky 3D model - Valentina Facci, Nadia Fabris

Zjisti, do čeho se pustila roztomilá obyvatelka 3D domečku pro panenky. Copak se asi děje v kuchyni? Prohlédni si rovněž spoustu slušivých oblečků, které ukrývá ve skříni. A taky všechny hračky v jejím pokojíku… Otáčej jednu stránku po druhé a začti se do kouzelného příběhu. Zabav se při stavění opravdového dvoupatrového domečku pro panenky (27 x 18 x 25 cm). S jednotlivými kousky vybavení si ho můžeš zařídit přesně podle svého vkusu! (knihydobrovsky.cz)

Dětský dřevěný domeček pro panenky Legler Deluxe Villa

Dětský dřevěný domeček pro panenky Legler Deluxe Villa

Domeček pro panenky je nesmrtelnou klasikou ♥ V dětech probouzí potřebnou dávku fantazie a hravosti. Tento od značky Legler je vyroben ze dřeva z certifikovaného lesa, a tím pádem pro děti zcela bezpečný. O značce: Legler má více jak 30letou historii během níž se značka vypracovala na předního výrobce dřevěných hraček. Každý rok představí světu přes 500 novinek. Angažuje se v mnoha sociálně zodpovědných projektech, které pomáhají zajistit dětem lepší život. (bonami.cz)

Domeček pro panenky - Jednoduché modely pro děti - Brydak Piotr

Domeček pro panenky - Jednoduché modely pro děti - Brydak Piotr

Knížka s modely je ideálním dárkem pro každé dítě, protože nejenom baví - každý vlastnoručně vyrobený model je zdrojem satisfakce, ale především rozvíjí schopnosti - děti cvičí představivost a manuální dovednosti. Všechny modely lze jednoduše vyrobit bez použití nůžek a lepidla - zábava je proto bezpečná. Starší děti si složí vozidla samy, ty mladší budou potřebovat drobnou pomoc dospělé osoby. (knihydobrovsky.cz)

Woody Panenky do domečku

Woody Panenky do domečku

Woody Panenky do domečku Sada 4 panenek do dřevěných domečků Woody. Obsahuje: maminku, tatínka, dceru a syna. Panenky o výšce 11 cm jsou vyrobené z látky s dřevěnými doplňky. Vhodné pro děti od 3 let. (hracky-4kids.cz)

Domeček pro panenky/ Nora: svazek 107 (978-80-7483-011-2)

Domeček pro panenky/ Nora: svazek 107 (978-80-7483-011-2)

Kniha – autor Henrik Ibsen, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Domeček pro panenky Nora je slavné drama, jehož autorem je norský klasik Henrik Ibsen. Dílo v době svého vzniku šokovalo společnost kritickým pohledem na postavení ženy v tehdejší společnosti, je dodnes vyhledávaným titulem v repertoáru českých i světových divadel. Mistrovsky napsaná postava hlavní ženské hrdinky Nory přitahuje nejen herečky, které nutí k vysokému nasazení, ale znovu a znovu přitahuje inscenátory a v neposlední řadě diváky. (alza.cz)

Woody panenky do domečku, 6ks

Woody panenky do domečku, 6ks

WOODY- Panenky do domečku, 6ks je sada panenek- maminka, tatínek, 2 synové, babička a dědeček. Panenky se skvěle hodí do domečku pro panenky EVA, který také najdete v naší nabídce. Vyrobeny jsou z kvalitního materiálu a určitě si je zamiluje každá malá slečna! Vybavte panenkám domeček a vytvořte si vlastní rodinku na hraní!Věk: 3+ (fonetip.cz)

Domeček pro panenky: Kniha na hraní (978-80-7567-070-0)

Domeček pro panenky: Kniha na hraní (978-80-7567-070-0)

Kniha - 24 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Vítejte v tomto fantastickém domě. Otevřete dveře své představivosti a poznejte veselou rodinu, se kterou si můžete hrát, vymýšlet pro ni příběhy a aranžovat scény. Domeček rozvíjí kreativitu. Hrajete si s postavičkami, nábytkem i předměty, které se nacházejí na stránkách této knihy a přinesou Vám i Vašim kamarádům plno skvělé zábavy. (alza.cz)

Woody panenky do domečku, 4ks

Woody panenky do domečku, 4ks

WOODY- Panenky do domečku, 4ks- máma, táta, dcera a syn jsou určeny pro domeček pro panenky,malý "Eva" s číslem 90600, do kterého se budou bezvadně hodit!Zažij skvělou zábavu s celou rodinkou panenek v jejich překrásném domečku! Velikost dospělé panenky: 11 cmVelikost dětí: 8 cmRozměr balení: 19 x 5 x 19 cmVhodné od 3 let.Doporučujeme i další dřevěné hračky Woody z naší nabídky! (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít