Wolfberry Uklidňující bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Uklidňující bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Uklidňující bylinný čaj sypaný 50 g

Uklidňující bylinný čaj Wolfberry. Levandule, heřmánek, meduňka, máta a mučenka jsou byliny, které pomáhají zbavit se stresu a napětí a navozují pocit pohody. Popíjení čaje z těchto bylinek pomáhá bojovat s poruchami spánku. Účinky bylin obsažených v čajové směsi: Relaxační účinky – levandule, heřmánek, máta, meduňka. Zlepšení kvality spánku – levandule, heřmánek, máta, meduňka, mučenka. Podpora normálního trávení – levandule, heřmánek, meduňka, máta. Podpora imunitního systému – heřmánek, máta. Antioxidační účinky – heřmánek, meduňka. Složení: Heřmánek pravý květ, meduňka lékařská nať, máta peprná nať, levandule lékařská květ, mučenka nať. Příprava: Jednu čajovou lžičku čaje zalijeme 250 ml vařící vody a necháme 10 minut vyluhovat. Poté slijeme. Upozornění: Není určeno jako náhrada… (drmax.cz)

Wolfberry Šalvěj bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Šalvěj bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Šalvěj bylinný čaj. Šalvěj je silně aromatická rostlina pocházející z oblasti středomoří, která zdomácněla na našich zahradách pro svoji krásu i široké využití. Nálev se užívá při hormonální nerovnováze či potížích s trávením. Pro své dezinfekční účinky je také vhodný ke kloktání a výplachům dutiny ústní. Příznivé účinky šalvějě: Antiseptické účinky. Příznivý vliv na normální funkce dýchacího systému. Napomáhá normálnímu trávení. Ovlivňuje nepříjemné příznaky spojené s hormonální nerovnováhou. Pomáhá překonávat nepříjemné období před a během menstruace. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Působí jako antioxidant. Příprava a dávkování: Jednu až dvě čajové lžičky spařte ¼ l vroucí vody a nechte vyluhovat 10 minut. Popíjete 2x denně. Upozornění: Není určeno jako náhrada… (drmax.cz)

Wolfberry Lípa bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Lípa bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Lípa bylinný čaj. Nasládlá chuť a medová vůně ve spojení s příznivými účinky na lidský organismus jsou důvody proč je čaj z lipových květů stále oblíbený. Nejčastěji se užívá jako podpůrný prostředek při nemocech z nachlazení. Často se kombinuje například s černým bezem. Lipové květy se sbírají na počátku rozkvětu od konce června a během července. Sbírají se výhradně za suchého počasí, nejlépe v odpoledních hodinách. Správně usušený lipový květ si zachová svoji přirozenou barvu a vůni. Účinky lipového květu: Podporuje normální trávení Napomáhá normální funkce dýchacího systému Relaxační účinek – usínání. Příprava a dávkování: Polévkovou lžíci sušených lipových květů zalijte vařící vodou. Nechte 10 - 15 minut vyluhovat. Poté slijte. Popíjejte třikrát denně. Upozornění: Není… (drmax.cz)

Wolfberry Kotvičník bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Kotvičník bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Kotvičník bylinný čaj je určen pro přípravu nálevu s příjemnou, bylinnou vůni. Čaj má světlou, žlutozelenou barvu a poněkud drsnější až nahořklou chuť, kterou však lze zjemnit medem či jiným sladidlem. Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je jednoletá bylina. Jeho původní vlastí je Čína a Japonsko, kde se hojně používá v tradiční medicíně. Účinky: Příznivě ovlivňuje pohlavní orgány. Podporuje normální funkce močové soustavy. Působí na zdraví úst a dásní. Přispívá k normálnímu stavu pokožky. Příprava a dávkování: Jednu čajovou lžičku zalijeme 1,5 – 2 dcl horké vody, necháme 15 minut vyluhovat. Poté scedíme. Při užívání kotvičníku je třeba dodržet doporučené dávkování, což je maximálně 6 čajových lžiček denně. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého… (drmax.cz)

Wolfberry Kopřiva bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Kopřiva bylinný čaj sypaný 50 g

Kopřiva bylinný čaj Wolfberry pro přípravu nálevu jemné specifické chuti. Obsahuje nať kopřivy dvoudomé, která lidskému organismu přináší pestrou škálu benefitů. Kopřiva dvoudomá (lat. Urtica dioica) je bylina, která se v našich podmínkách vyskytuje hojně. Nejčastěji na okrajích lesů a při cestách od nížin až do hor. Nejvhodnější období pro její sběr je jaro, kdy se získávají mladé výhonky. Ačkoli kopřivu vnímáme spíše jako plevel, je to všestranně využitelná rostlina. Má blahodárné účinky na lidský organismus, používá se v kuchyni i v kosmetice zejména při péči o vlasy. Účinky kopřivy dvoudomé: Podporuje normální činnost ledvin a vylučování. Příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu. Přispívá k normálnímu stavu kloubů. Má pozitivní vliv na normální funkci prostaty. Podporuje… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Wolfberry Uklidňující bylinný čaj sypaný 50 g" se dívají také na:

Wenger blaze 50 hunter
Digestoř 50 cm zadní odtah

Wolfberry Jitrocel bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Jitrocel bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Jitrocel bylinný čaj. Jitrocel je vytrvalá bylina rozšířená v Evropě a v Asii. U nás hojně roste na lukách a u cest. Dříve venkovští lidé věděli, že jitrocel posiluje slabou imunitu a vždy byl oblíbeným léčivým prostředkem na rány. Rozmačkané čerstvé listy se používaly při řezných i tržných ranách i při bodnutí hmyzem. Jitrocel je skvělý antioxidant, příznivě působí na imunitní systém. Je používán ke zklidnění horních cest dýchacích při kašli, rozpouští hleny. Šálek jitrocelového čaje si můžete dopřát i při střevních potížích. Zevně se využívá při hojení drobných povrchových poranění pokožky. Účinky jitrocele: Napomáhá normální funkci dýchacího systému. Podporuje normální činnost střevního traktu. Příznivě ovlivňuje normální trávení. Příznivě ovlivňuje metabolismus lipidů a… (drmax.cz)

Wolfberry Dobromysl bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Dobromysl bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Dobromysl bylinný čaj. Dobromysl obecná je silně aromatická vytrvalá keříčkovitá rostlina s načervenale zbarvenými lodyhami. Této bylince se dříve připisovala kouzelná moc. Patřila také mezi "svatojánské kvítí", které mělo celý rok ochraňovat všechny bytosti před nemocí. Užívá se například při dýchacích potížích a kašli, či při žaludečních a střevních obtížích. Účinky: Podporuje normální funkce horních dýchacích cest. Příznivě ovlivňuje normální trávení. Napomáhá normální činnosti jater a žlučníku. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému. Příznivě ovlivňuje duševní výkon a zlepšuje spánek. Podporuje kojení. Působí jako účinný antioxidant. Použití: Kávovou lžičku čaje zalijeme 1/4 šálkem vroucí vody a necháme 10 - 15 minut vyluhovat v zakryté nádobě. Poté slijeme.… (drmax.cz)

Wolfberry Smetánka bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Smetánka bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Smetánka bylinný čaj. Pampeliška neboli smetánka lékařská je hojně rozšířená rostlina našich luk. V léčitelství se uplatňuje při obtížích močových cest či na podporu trávení. Odvar se doporučuje popíjet v rámci čistících kůr. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce: Působí jako prebiotikum. Stimuluje trávení a podporuje normální činnost žaludku a jater. Napomáhá vylučování a detoxikaci organismu. Přispívá k normální činnosti močové soustavy. Působí jako antioxidant. Příprava a dávkování: Smetánka lékařská se užívá obvykle ve formě odvaru: dvě čajové lžičky kořenové drogy povařte asi 1 minutu v 200 ml vody. Popíjejte 1-4x denně. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. (drmax.cz)

Wolfberry Siesta bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Siesta bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Siesta bylinný čaj je vyvážená směs bylin. Obsažený sléz příznivě působí na zažívací systém. Jahodový list navíc proti průjmu a mateřídouška obecná spolu s diviznou mají blahodárný vliv na dýchací systém. Květ slézu podporuje normální činnost hltanu a dýchacích cest i střevního traktu. Použití: Jednu vrchovatou čajovou lžičku zalijte 250ml horké vody. Krátce louhujte a poté sceďte. Složení: Chrpa modrá květ, sléz květ, jahodový list, mateřídouška obecná, divizna květ, pomerančová kůra a květ, citronová tráva. (drmax.cz)

Wolfberry Dobrá pohoda bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Dobrá pohoda bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Dobrá pohoda bylinný čaj se zaslouží o duševní pohodu a celkovou relaxaci. Čajová směs je sestavena tak, že příspívá jak celkovému zklidnění (meduňka, lípa), tak k dobré funkci zažívacího systému (máta, heřmánek, malina, jitrocel, fenykl) a současně působí proti nadýmání (máta). Účinky dle schválených zdravotních tvrzení státní zemědělské a potravinářské inspekce: Heřmánek – normální trávení, přirozená obranyschopnost Meduňka – relaxační účinek, usínání, normální trávení, normální funkce dýchacího systému Lípa – normální funkce dýchacího systému, relaxace spánek, Fenykl plod – normální trávení, normální funkce dýchacího systému Máta – působí proti nadýmání, přispívá k normálnímu trávení Malina – přispívá k normálnímu trávení Šípková růže Jitrocel – přispívá k normální funkci… (drmax.cz)

Wolfberry Meduňka nať bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Meduňka nať bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Meduňka nať bylinný čaj dokáže zklidnit celý organismus a pravidelné popíjení meduňkového čaje může zajistit kvalitnější spánek i zažívání. Doporučuje se také při hormonální nerovnováze a při nervové vyčerpanosti. Nať meduňky je nutné sbírat před začátkem rozkvétání květů, v době květu se totiž vlastnosti mění. Suší se rychle při nízkých teplotách. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce: • Antioxidant • Normální funkce dýchacího systému • Kognitivní a duševní zdraví • Pozitivní nálada - relaxace - spánek • Normální trávení • Normální činnost oběhové soustavy • Hormonální rovnováha Použití: Půl lžíce čaje zalejte 250ml vařící vody, přikryjte. Nechte přibližně 10 minut louhovat a poté sceďte. Složení: Sušené listy meduňky. (drmax.cz)

Wolfberry Divizna bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Divizna bylinný čaj sypaný 50 g

Divizna velkokvětá roste na slunných místech a svou výškou a žlutými květy zdáli připomíná pochodeň. Tradičně se používá k přípravě nálevu při nemocech z nachlazení, které jsou spojeny s dráždivým neproduktivním kašlem. Nejčastěji ji najdeme v čajových směsích na odkašlání. Podporuje normální funkce dýchacího systému. Příznivě ovlivňuje normální stav slizničních buněk. Má pozitivní vliv na imunitní systém. Podporuje trávení. Příprava a užívání: Jednu čajovou lžičku květu divizny zalijeme 1/4 l vroucí vody, necháme 15 minut vyluhovat v zakryté nádobě. Poté slijeme. Nálev se připravuje vždy čerstvý. Čaj popíjíme po doušcích 3 – 4 šálky denně. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. (drmax.cz)

Wolfberry Vřes bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Vřes bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Vřes bylinný čaj. Vřes je zelený, asi půl metru vysoký rozvětvený keřík, který vytváří souvislé porosty na pasekách borových lesů. Dříve měl pověst magické rostliny, a věřilo se, že pomáhá udržovat vitalitu a mládí. Odvar z vřesu se doporučuje při onemocnění ledvin a močových cest. Účinky vřesu: Podporuje normální funkci močových cest a ledvin. Napomáhá relaxaci. Dávkování: Dvě lžičky necháme povařit v 250 ml vody a necháme 15 minut vyluhovat. Poté slijeme. Popíjíme dva až tři šálky denně. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. (drmax.cz)

Wolfberry Heřmánek bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Heřmánek bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Heřmánek bylinný čaj je směs šetrně usušených listů a voňavých květů heřmánku, která by neměla chybět v žádné domácí lékárně. Pravidelné pití heřmánkového čaje příznivě působí na trávení. Heřmánek zároveň uvolňuje dýchací cesty při rýmě a při zevním použití zklidňuje kožní záněty. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce: • Normální trávení • Normální funkce dýchacího systému • Uvolnění dýchacích cest s rýmou • Normální stav pokožky • Antioxidant • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém • Kognitivní a duševní zdraví • Pozitivní nálada - relaxace - spánek Složení: Usušené listy a květy heřmánku. Použití: Dvě lžičky sušeného heřmánku zalejte 150ml vařící vody a nechejte 5-10 minut louhovat. Poté sceďte. (drmax.cz)

Wolfberry Ostropestřec plod bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Ostropestřec plod bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Ostropestřec plod bylinný čaj obsahuje bylinu ostropestřec mariánský. Užívání ostropestřce je vhodné pro podporu a správnou funkci jater a regeneraci jater. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce: • Normální trávení a funkce jater • Antioxidant • Normální hladina cukru v krvi • Normální činnost srdce • Přirozená obranyschopnost - odolnost Použití: Jednu vrchovatou čajovou lžičku vařte na mírném ohni nejméně 15 minut. Poté sceďte nebo konzumujte i se semeny. Ideálně čaj popíjejte u jídla nebo ihned po něm. Složení: Semena byliny ostropestřec. (drmax.cz)

Wolfberry Ginkgo biloba bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Ginkgo biloba bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Ginkgo biloba bylinný čaj se díky svému složení používá k přípravě čaje, který mnozí vyhledávají během stresového období, při poruchách paměti či nedokrvení končetin. Listy z Ginkgo biloby totiž obsahují komplex cenných látek, které podporují prokrvování v periferních částech našeho těla, zvláště mozku. Ginkgo biloba neboli jinan dvojlaločný je strom, který dosahuje výšky až 35 metrů, patří k nejstarším rostlinám na naší planetě. Je totiž mimořádně odolný vůči klimatickým změnám a přírodním živlům. Pochází z Číny, kde ho dodnes uctívají pro své léčebné účinky. Příznivě ovlivňuje paměť a používá se jako prevence proti civilizačním chorobám. Má významné antioxidační účinky. Účinky Ginkgo biloba: Napomáhá mikrocirkulaci krevního systému. Podporuje normální činnost mozku. Podporuje… (drmax.cz)

Wolfberry Černý bez bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Černý bez bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Černý bez bylinný čaj. Pro sušení sbíráme celá, plně rozkvetlá květenství z keřů, které u nás hojně rostou v hájích, u plotů, v lesích a křovinách. Květy se suší nejlépe zavěšené. Sušení musí být šetrné, protože kdyby květy zhnědly, staly by se bezcennými. Černý bez působí na vylučování vody z organismu a jako antioxidant. Použití: Při přípravě čaje zalejte ¼ vroucí vodou jednu až dvě čajové lžičky usušených květů. Přikryjte a nechte asi 10 minut vylouhovat. Poté sceďte. Nápoj připravujte vždy čerstvý a můžete ho pít až 3x denně. Skladujte v uzavřené nádobě na tmavém a suché místě. Složení: Sušené květy černého bezu. (drmax.cz)

Wolfberry Vrbovka nať bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Vrbovka nať bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Vrbovka nať bylinný čaj přispívá k normální funkci močové soustavy. Dále se používá na podporu trávení a při potížích zažívacího traktu. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce: • Normální trávení • Normální funkce močové soustavy • Antioxidant Použití: Jednu vrchovatou čajovou lžičku zalijte 250ml horké vody. Krátce louhujte a poté sceďte. Složení: Sušené květy a listy vrbovky malokvěté. (drmax.cz)

Wolfberry Mateřídouška nať bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Mateřídouška nať bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Mateřídouška nať bylinný čaj obsahuje léčivku mateřídoušku, která se tradičně používá při kašli a onemocněních dýchacích cest. Doporučuje se také jako kloktadlo při zánětech ústní dutiny nebo ji lze využít ve formě koupelí a obkladů. Významnou roli hraje v kuchyni při dochucování pokrmů. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce: • Normální trávení • Normální funkce dýchacího systému • Antioxidant • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém • Antibakteriální aktivita Použití: Jednu čajovou lžičku zalejte 250ml vroucí vody, nechte přibližně 3 minuty louhovat. Poté sceďte. Složení: Sušené květy a listy mateřídoušky. (drmax.cz)

Wolfberry Máta bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Máta bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Máta bylinný čaj je čaj ze sušených listů máty peprné, která se tradičně sbírá na počátku květu za suchého počasí okolo poledne a suší se zásadně ve stínu. Máta je skvělým doplňkem při trávicích potížích a příznivě působí proti nadýmání. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce • Normální činnost trávicí soustavy a střev • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém • Relaxace - spánek • Normální funkce dýchacího systému • Proti nadýmání • Normální trávení Použití: Dvě čajové lžičky sušené máty přelejte 250ml vroucí vody a nechte 5-10 minut louhovat. Poté sceďte. (drmax.cz)

Wolfberry Řebříček bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Řebříček bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Řebříček bylinný čaj. Řebříček je vytrvalá bylina s výrazným bílým květenstvím, která se hojně vyskytuje na loukách a mezích. Užívá se vnitřně nebo jako přísada do koupelí. Účinky: Ovlivňuje menstruační komfort. Působí příznivě na dýchací systém. Napomáhá normální funkci močových cest. Podporuje normální trávení. Ovlivňuje metabolismus tuků – snižuje cholesterol v krvi a napomáhá kontrole tělesné hmotnost. Přispívá k normální činnosti cévní soustavy. Příprava a dávkování: Vrchovatou čajovou lžičku spařte ¼ l vody a nechte krátce vyluhovat. Popíjete 2-3x denně. Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Při překročení doporučené dávky mohou nastat závratě a bolesti hlavy. Neužívejte dlouhodobě. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. (drmax.cz)

Wolfberry Kontryhel bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Kontryhel bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Kontryhel bylinný čaj působí blahodárně při menstruačních obtížích a nepravidelné menstruaci. Kontryhel zároveň podporuje normální stav kloubů a svalů a příznivě ovlivňuje trávení. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce • (Před) menstruační komfort • Normální stav kloubů a svalů • Osvěžení těla • Normální trávení Použití: Jednu lžíci čaje zalejte 250ml vařící vody a nechejte přibližně 5-10 minut louhovat. Poté sceďte. (drmax.cz)

Wolfberry Rooibos s citronelou bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Rooibos s citronelou bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Rooibos s citronelou bylinný čaj je zdrojem řady vitamínů a minerálů a považuje se za skvělého pomocníka v boji proti civilizačním chorobám. Rooibos je bez kofeinu, proto ho mohou v neomezeném množství konzumovat těhotné ženy a lidé s vysokým krevním tlakem. Citronová tráva ho skvěle doplňuje o osvěžující vůni. Použití: Jednu čajovou lžičku čaje Rooibos zalejte 250ml vařící vody a přikryjte. Nechte přibližně 10 minut louhovat a poté sceďte. Složení: Rooibos, sušená citronová tráva. (drmax.cz)

Wolfberry Řepík nať bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Řepík nať bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Řepík nať bylinný čaj je výborný podpůrný prostředek při poruchách trávení, onemocnění jater a žlučových cest. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a potravinářské inspekce: • Normální funkce močové soustavy (ledvin) • Normální funkce horních cest dýchacích • Normální činnost jater, vylučování • Normální stav pokožky • Normální trávení a fungování žlučníku • Normální činnost oběhové soustavy Použití: Jednu čajovou lžičku zalejte 250ml horké vody. Nechte krátce louhovat a poté sceďte. Složení: Sušená nať řepíku. (drmax.cz)

Wolfberry Domácí se šípky bylinný čaj sypaný 50 g

Wolfberry Domácí se šípky bylinný čaj sypaný 50 g

Wolberry Domácí bylinný čaj se šípky je čajová směs plná přírodních zdrojů. Především díky šípku, který je bohatý na vitamín C, může čaj výrazně posílit imunitu. Čaj také obsahuje jahodový list, ostružinu a pomerančovou kůru, které společně dodávají horkému nápoji vyváženou chuť i vůni. Jahodníkový list příznivě působí na trávení a pomáhá proti průjmu. Použití: Jednu čajovou lžičku čaje zalijte 250ml vařící vody a přikryjte. Nechte přibližně 10 minut louhovat a poté sceďte. Složení: Šípky, listy jahody, listy maliny, listy ostružiny, pomerančová kůra. (drmax.cz)

Ryor Lymfodren bylinný čaj sypaný 50 g

Ryor Lymfodren bylinný čaj sypaný 50 g

Bylinný čaj, jehož účinky se projeví na zdraví a kvalitě pleti a zlepšení funkce lymfatického systému. při pročištění lymfatického systému podporuje funkci sleziny, která je řídícím orgánem tělesného imunitního systému zlepšuje kvalitu pleti Doporučení: Omezit příjem tučného mléka a mléčných výrobků s vyšším obsahem tuku. Jíst syrovou zeleninu, především celer, petržel, mrkev, kedlubny, zelí aj. Pravidelně konzumovat jablka (zlepšují stav krve a lymfy). Po dobu kúry omezit namáhavou fyzickou činnost (při velkém zatížení znečištění v uzlinách narůstá). Dbát na pravidelnou stolici - při potížích užívat Psyllium fy Dr. Popov (bez dokonalého vyměšování nedojde k vyčištění). Vyrobeno pro společnost RYOR a.s. Výrobek není určen pro děti. Balení: 50 g Zdroj: www.drpopov.cz (drmax.cz)

Siesta bylinný čaj 50 g Wolfberry

Siesta bylinný čaj 50 g Wolfberry

Siesta bylinný čaj Wolfberry 50 g. Bylinný čaj Siesta je vyvážená směs, díky které má lahodný šálek zároveň pozitivní vliv na imunitní systém. Příznivě působí na krevní oběh, trávení a přijde vhod při nachlazení nebo zánětu průdušek. (pilulka.cz)

Wolfberry Zelený čaj s jasmínem sypaný 50 g

Wolfberry Zelený čaj s jasmínem sypaný 50 g

Wolfberry Zelený čaj s jasmínem je směs, jejíž součástí je zelený čaj a jasmín. Zelený čaj obsahuje kofein, tudíž povzbuzuje látkovou výměnu. Je prevencí proti únavě a můžete ho pít za účelem zvýšení koncentrace a schopnosti učit se. Obsahuje také velké množství antioxidantů, je zdrojem vitamínu C, mnoha důležitých minerálů a stopových prvků. Díky svému složení zelený čaj podporuje metabolismus a normální činnost srdce. Použití: Jednu lžičku čaje zalijte 150-200 ml vody o teplotě 70-80 °C, louhujte 2-3 minuty a poté sceďte. Složení: Zelený čaj, jasmínové květy. (drmax.cz)

Máta bylinný čaj 50 g Wolfberry

Máta bylinný čaj 50 g Wolfberry

Máta bylinný čaj Wolfberry 50 g. Listy máty peprné jsou využívány pro svoji podmanivou chuť i nezaměnitelnou vůni. Šálek mátového čaje po jídle je prevencí nafouklého břicha a navíc zvedne náladu. (pilulka.cz)

Meduňka nať bylinný čaj 50 g Wolfberry

Meduňka nať bylinný čaj 50 g Wolfberry

Meduňka nať bylinný čaj Wolfberry 50 g.Meduňku kdysi pojmenovali podle její chuti, která připomíná med, oblíbená je ale spíše pro své schopnosti. Dokáže zklidnit celý organismus a pravidelné popíjení meduňkového čaje může zajistit kvalitnější spánek i zažívání. (pilulka.cz)

Ostropestřec plod bylinný čaj 50 g Wolfberry

Ostropestřec plod bylinný čaj 50 g Wolfberry

Ostropestřec plod bylinny čaj 50g Wolfberry. Ostropestřec mariánský je na první pohled podobný obyčejnému bodláku, jeho semena jsou ale mnohem užitečnější. Považují se za nejlepší prevenci jaterních onemocnění a zároveň napomáhají i v jejich léčbě. (pilulka.cz)

Leros Dětský bylinný čaj s heřmánkem sypaný čaj 75 g

Leros Dětský bylinný čaj s heřmánkem sypaný čaj 75 g

Čajová směs, připravená podle tradiční receptury. Přípravek mohou užívat děti od 9 měsíců, mladiství a dospělí. Doplněk stravy. Složení Heřmánkový květ (24 %), fenyklový plod (22 %), nať máty peprné (12 %), proskurníkový kořen (10 %), maliníkový list (10 %), chmelová šištice (6 %) list jitrocele kopinatého (7 %), mateřídoušková nať (5 %), květ černého bezu (2 %), kořen lékořice (2 %). Příprava a dávkování 1/2 -1 polévková lžíce se přelije šálkem (1/4 l) vařící vody a po 15 minutách vyluhování v přikryté nádobě se scedí, čaj se nesmí vařit. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. Děti od 9 měsíců do 3 let: 1/2 - 1 šálek… (drmax.cz)

Čaj Kopřiva sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Kopřiva sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Malina sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Malina sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

SONNENTOR Čaj Máta peprná sypaný 50 g BIO

SONNENTOR Čaj Máta peprná sypaný 50 g BIO

(countrylife.cz)

Čaj Základy rovnováhy sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Základy rovnováhy sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Dobrá nálada sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Dobrá nálada sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Kouzelný nápoj sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Kouzelný nápoj sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Dobrý večer sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Dobrý večer sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Řebříček sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Řebříček sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Měsíček sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Měsíček sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Štěstí sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Štěstí sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Dr.Max Čaj uklidňující bylinný n.s.20x1.5g

Dr.Max Čaj uklidňující bylinný n.s.20x1.5g

Složení: meduňka lékařská (nať), máta peprná (nať), chmel otáčivý (šištice), levandule lékařská (květ), kozlík lékařský (kořen). Použití: Speciální směs meduňky, máty, chmele, levandule a kozlíku pro pozitivní náladu, relaxaci a dobrý spánek. Příprava: 1 sáček zalijte 0,25l vařící vody a nechte 10 minut vyluhovat. Pije se maximálně 2x denně. Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Určeno pro dospělé. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Působení bylin konzultujte s lékárníkem. Obsah: 20 sáčků (drmax.cz)

Čaj Šalvěj sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Šalvěj sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Heřmánek sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Heřmánek sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

MELATON® bylinný uklidňující čaj 20x1,5g

MELATON® bylinný uklidňující čaj 20x1,5g

Bylinný čaj příznivě působí při podráždění, mírné úzkosti a při nespavosti, pomáhá snižovat napětí a podráždění, přispívá k duševní pohodě. (pilulka.cz)

Čaj Tady roste radost sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Tady roste radost sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Dobré ráno sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Dobré ráno sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

SONNENTOR Čaj Meduňka sypaný 50 g BIO

SONNENTOR Čaj Meduňka sypaný 50 g BIO

(countrylife.cz)

Mäta bylinný čaj - Wolfberry 50g

Mäta bylinný čaj - Wolfberry 50g

Máta bylinný čaj Wolfberry 50 g. Listy máty peprné jsou využívány pro svoji podmanivou chuť i nezaměnitelnou vůni. Šálek mátového čaje po jídle je prevencí nafouklého břicha a navíc zvedne náladu.Tuto léčivou bylinu znali už staří Egypťané a pro pradávné Araby byla mimo jiné symbolem přátelství a lásky. Uctívali ji a nosili u sebe, aby odháněla mouchy a hmyz. Listy máty se tradičně sbírají na počátku květu za suchého počasí okolo poledne a suší se zásadně ve stínu.Máta posiluje nervovou soustavu a je skvělým doplňkem při léčbě trávících potíží, zánětů žaludku a střev. Preventivně lze účinků máty využít u žlučníkových nebo jaterních chorob a tišivě působí při zánělitvých onemocněnch horních dýchacích cest i bronchitidě. Účinky dle schválených zdravotních tvrzení Státní zemědělské a… (najprotein.cz)

Přesličkový čaj bylinný sypaný 30 g Fytopharma

Přesličkový čaj bylinný sypaný 30 g Fytopharma

(benu.cz)

Čaj Kuc - kuc sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Kuc - kuc sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Čaj Máta okrouhlolistá sypaný 50 g BIO SONNENTOR

Čaj Máta okrouhlolistá sypaný 50 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Dr. Popov Pleťový čaj sypaný čaj 50 g

Dr. Popov Pleťový čaj sypaný čaj 50 g

Dr.Popov Čaj Pleťový je bylinná sypaná originální směs, která obsahuje macešku, řepík a třezalku pro udržení normálního stavu pleti a růžový ibišek květ a maliník pro podporu vylučování škodlivin z těla močí. Problematická pokožka úzce souvisí mimo jiné i s nutností pročištění organizmu. Maceška přispívá k normálnímu stavu pokožky a pročištění krve. Řepík napomáhá normálnímu stavu pokožky, normálnímu trávení a fungování žlučníku. Příznivě působí na normální činnost jater a vylučování. Přispívá k normální funkci močové soustavy (ledviny). Třezalka přispívá k normálnímu stavu pokožky a k normální funkci močových cest (ledviny). Růžový ibišek napomáhá normálnímu trávení a činnosti střev a příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu. Maliník přispívá k normálnímu trávení a k vylučování… (drmax.cz)

Dobrá pohoda bylinný čaj - Wolfberry 50g

Dobrá pohoda bylinný čaj - Wolfberry 50g

Dobrá pohoda bylinný čaj Wolfberry 50 g. Při výběru rostlin pro bylinný čaj "Dobrá pohoda" bylo důležité, aby jejich kombinace navodila celkový pocit poklidu. Proto se nesoustředí jen na duševní rovnováhu, ale má příznivý vliv na trávení, dýchací cesty nebo problémy s nadýmáním.Heřmánek, meduňka a máta se starají o duševní pohodu, relaxaci a spolu s květem lípy mohou řešit problémy s nespavostí. Všechny obsažené byliny mají pozitivní vliv na normálního trávení. Navíc fenykl a máta jsou doporučovány při problémech s nadýmáním.Plod fenyklu a list maliny u žen přispívají k příjemnějšímu průběhu menstruace i menopauzy. List maliny spolu s lípou srdčitou se mohou zasloužit o vylučování přebytečné vody z organismu.Růže šípková a jitrocel kopinatý jsou výborné antioxidanty. Růže… (najprotein.cz)

Heřmánek bylinný čaj 50g Wolfberry

Heřmánek bylinný čaj 50g Wolfberry

Heřmánek bylinný čaj Wolfberry 50 g. Směs šetrně usušených listů a voňavých květů heřmánku by neměla chybět v žádné domácí lékárně. Kromě schopnosti navodit pozitivní náladu má tato vonná bylina totiž spoustu zdravotně prospěšných účinků. (pilulka.cz)

Melaton Bylinný uklidňující čaj 20x1.5g Fytopharma

Melaton Bylinný uklidňující čaj 20x1.5g Fytopharma

(benu.cz)

Dr.Max Heřmánek sypaný čaj 50 g

Dr.Max Heřmánek sypaný čaj 50 g

Dr.Max Heřmánek sypaný čaj obsahuje květ Heřmánku pravého (Matricaria recutita L). Heřmánek Příznivě ovlivňuje trávení. Napomáhá normální funkci dýchacího systému. Při inhalačním použití pomáhá uvolnit dýchací cesty s rýmou. Zevně se používá ke koupelím nebo obkladům. Přispívá k normálnímu stavu pokožky. Lze ho použít jako kloktadlo nebo na výplachy dutiny ústní, také na obklady a vymývání očí při zánětech očních spojivek. Příprava a dávkování: 1 čajovou lžičku heřmánkového květu zalijte 0,25 l vroucí vody, nechte 15 minut vyluhovat v zakryté nádobě a poté sceďte. Nesmí se vařit. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Složení: Heřmánek pravý (Matricaria recutita L.), květ. Upozornění: Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučené… (drmax.cz)

Dr.Max Řepík sypaný čaj 50 g

Dr.Max Řepík sypaný čaj 50 g

Dr.Max Řepík sypaný je doplněk stravy, který obsahuje nať Řepíku lékařského (Agrimonia eupatoria L.). Řepík Napomáhá normální funkci ledvin a horních cest dýchacích. Přispívá k normální činnosti oběhové soustavy, normálnímu trávení a fungování žlučníku. Napomáhá normální činnosti jater a vylučování. Používá se také k výplachům dutiny ústní. Lze ho použít jako obklad nebo přísada do koupele. Přispívá k normálnímu stavu pokožky. Je vhodný ke koupelím při léčbě hemoroidů. Příprava a dávkování: 1 čajovou lžičku řepíkové natě zalijte 0,25 l vroucí vody, nechte 15 minut vyluhovat v zakryté nádobě a poté sceďte. Nesmí se vařit. Nálev se pije teplý 2–3× denně. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Složení: Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria L.), nať. Upozornění: Nepřekračujte… (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít