Wolfberry Ghí BIO 200 ml v kategorii temperové a vodové barvy

Temperová barva Giotto 500 ml - černá

Temperová barva Giotto 500 ml - černá

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - černá.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - hnědá

Temperová barva Giotto 500 ml - hnědá

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - hnědá.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - oranžová

Temperová barva Giotto 500 ml - oranžová

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - oranžová.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - fialová

Temperová barva Giotto 500 ml - fialová

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - fialová.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky. V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall - stříbrná - 500 ml

Officeline Tempera Creall - stříbrná - 500 ml

Tempera Creall - stříbrná - 500 ml.Školní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Světlostálé, vzájemně dobře krycí.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Uživatele, kteří hledají "Wolfberry Ghí BIO 200 ml v kategorii temperové a vodové barvy" se dívají také na:

Vysokotlaký kompresor 200 bar

Temperová barva Giotto 500 ml - bílá

Temperová barva Giotto 500 ml - bílá

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - bílá.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - sienna

Temperová barva Giotto 500 ml - sienna

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - sienna.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - růžová

Temperová barva Giotto 500 ml - růžová

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - růžová.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - žlutá

Temperová barva Giotto 500 ml - žlutá

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - žlutá.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Tempera Creall basic fialová 500 ml

Tempera Creall basic fialová 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall - zlatá - 500 ml

Officeline Tempera Creall - zlatá - 500 ml

Tempera Creall - zlatá - 500 ml.Školní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Světlostálé, vzájemně dobře krycí.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Tempera Creall Basic - tělová - 1000 ml

Tempera Creall Basic - tělová - 1000 ml

Tempera Creall Basic - tělová -1000 ml.Školní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Světlostálé, vzájemně dobře krycí.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Creall - Medium - Sticker - 1000 ml - 23099

Officeline Creall - Medium - Sticker - 1000 ml - 23099

Creall - Medium - Sticker - 1000 ml - 23099.Přidáním do temperové barvy vytvoříte barvu na sklo.Media Creall Media, díky kterým s použitím obyčejných temperových barev vytvoříte barvy se speciálními efekty, např. textilní barvy, perleťové barvy nebo slupovací barvy na sklo.Flexibilně si vytvoříte jenom tolik barvy, kolik opravdu potřebujete.Sticker medium Vytvořená barva se snadno nanáší buď přímo na sklo nebo na fólii.Po zaschnutí lze obrázek jednoduše sloupnout, případně přemístit.Poměr medium temperová barva 2:1. Dobře přilne na sklo, keramiku, plast.Barva zůstává transparentní a voděodolná. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Creall - Medium - Perleťové - 1000 ml - 23499

Officeline Creall - Medium - Perleťové - 1000 ml - 23499

Creall - Medium Perleťové - 1000 ml - 23499.Přidáním do temperové barvy vytvoříte perleťový odstín.Media Creall Media, díky kterým s použitím obyčejných temperových barev vytvoříte barvy se speciálními efekty, např. textilní barvy, perleťové barvynebo slupovací barvy na sklo.Flexibilně si vytvoříte jenom tolik barvy, kolik opravdu potřebujete.Perleťové medium Poměr media a temperové barvy 3:1. Dobře přilne na papír, dřevo, kov a vynikne na tmavém pozadí. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - okr

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - okr

Temperová barva Reeves 500 ml - okrKvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - modrá - azurová

Temperová barva Giotto 500 ml - modrá - azurová

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - modrá - azurová.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall námořnická modř 500 ml

Officeline Tempera Creall námořnická modř 500 ml

Tempera Creall námořnická modř 500 ml.Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - zelená

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - zelená

Temperová barva Reeves 500 ml - zelená.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

Prstové barvy - 6 x 25 ml - 225TD6E

Prstové barvy - 6 x 25 ml - 225TD6E

Prstové barvy - 6 x 25 ml - 225TD6E.Kvalitní prstové barvy jsou ředitelné vodou, mají výborné krycí schopnosti a obsahují velké množství pigmentu (čím více pigmentu výrobky obsahují, tím jsou barvy intenzivnější).Jsou příjemné na dotek, šetrné k dětské pokožce a děti s nimi mohou snadno malovat. Barvy jsou lesklé, syté a neprůhledné.Vhodné pro otisky rukou i nohou, dobře zachovávají jejich trojrozměrné detaily.Mohou být aplikovány štětcem nebo houbou.V některých zemích jsou prstové barvy používány na vnitřní okenní obrázky, protože se snadno používají a neodkapávají, barvy jsou brilantní a po zaschnutí zůstávají jasné a bez prasklin, dají se poté lehce smýt.Snadno omyvatelné z rukou a z většiny textilí.Sada 6 barev x 25 ml. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Creall luminiscenční barva - zelenožlutá - 250 ml

Officeline Creall luminiscenční barva - zelenožlutá - 250 ml

Creall luminiscenční barva - zelenožlutá - 250 ml.Barva obsahuje luminiscenční látku.Nabarvený předmět nasviťte světlem, ve tmě bude světélkovat.Před použitím dobře protřepat.Barvu lze použít na papír, desku (jakákoliv – tabule, skeatboard atd.) a dřevo.Nejlepšího efektu docílíte když barvu nanesete na bílý podklad.Doporučuje se jedna vrstva.Efekt „svícení“ se ale časem ztratí, potom je dobré barvu znovu přetřít. Luminiscenční barvy jsou i vodou ředitelné, efekt „svícení“ se ale snižuje. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall Basic - červená -1000 ml

Officeline Tempera Creall Basic - červená -1000 ml

Tempera Creall Basic - červená -1000 ml.Školní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Světlostálé, vzájemně dobře krycí.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - zelená

Temperová barva Giotto 500 ml - zelená

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - zelená.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall basic okr 500 ml

Officeline Tempera Creall basic okr 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera creall basic žlutá 500 ml

Officeline Tempera creall basic žlutá 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Prstové barvy - Patio - 10 x 20 ml

Prstové barvy - Patio - 10 x 20 ml

Prstové barvy - Patio - 10 x 20 ml + razítkaPrstové barvy jsou vhodné pro výtvarnou práci dětí od 3 let. Maluje se přímo prsty rukou. Malování prsty podporuje dětskou fantazii a rozvíjí jemnou motoriku rukou. Tento druh výtvarné činnosti může být velmi užitečný zejména při práci s dětmi postíženými poruchami pohybového aparátu. Barvami je možné malovat na libovolný podklad (sklo, papír, dřevo, umělé hmoty, kov apod.).Barva se z rukou snadno očistí vlhkým hadříkem nebo běžným umytím vodou a mýdlem. Barvy nejsou jedovaté a dětem nechutnají, protože jsou hořké. Výborná pomůcka pro rozvoj jemné motoriky. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - růžová - tělová

Temperová barva Giotto 500 ml - růžová - tělová

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - růžová - tělová.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - červená - šarlatová

Temperová barva Giotto 500 ml - červená - šarlatová

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - červená - šarlatová.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - fialová

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - fialová

Temperová barva Reeves 500 ml - fialová.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Creall luminiscenční barva - modrá - 250 ml

Officeline Creall luminiscenční barva - modrá - 250 ml

Creall luminiscenční barva - modrá - 250 ml.Barva obsahuje luminiscenční látku.Nabarvený předmět nasviťte světlem, ve tmě bude světélkovat.Před použitím dobře protřepat.Barvu lze použít na papír, desku (jakákoliv – tabule, skeatboard atd.) a dřevo.Nejlepšího efektu docílíte když barvu nanesete na bílý podklad.Doporučuje se jedna vrstva.Efekt „svícení“ se ale časem ztratí, potom je dobré barvu znovu přetřít.Luminiscenční barvy jsou i vodou ředitelné, efekt „svícení“ se ale snižuje. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - modrá

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - modrá

Temperová barva Reeves 500 ml - modrá.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall Basic - žlutá - 1000 ml

Officeline Tempera Creall Basic - žlutá - 1000 ml

Tempera Creall Basic - žlutá -1000 ml.Školní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Světlostálé, vzájemně dobře krycí.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall basic červená 500 ml

Officeline Tempera Creall basic červená 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - fialová - magenta

Temperová barva Giotto 500 ml - fialová - magenta

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - fialová - magenta.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - modrá - tyrkysová

Temperová barva Giotto 500 ml - modrá - tyrkysová

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - modrá - tyrkysová.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - žlutá

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - žlutá

Temperová barva Reeves 500 ml - žlutá.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - červená

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - červená

Temperová barva Reeves 500 ml - červená.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - černá

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - černá

Temperová barva Reeves 500 ml - černá.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - oranžová

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - oranžová

Temperová barva Reeves 500 ml - oranžová.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall Basic - zelená -1000 ml

Officeline Tempera Creall Basic - zelená -1000 ml

Tempera Creall Basic - zelená -1000 ml.Školní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Světlostálé, vzájemně dobře krycí.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall Basic - modrá -1000 ml

Officeline Tempera Creall Basic - modrá -1000 ml

Tempera Creall Basic - modrá -1000 ml.Školní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Světlostálé, vzájemně dobře krycí.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - červená - rumělka

Temperová barva Giotto 500 ml - červená - rumělka

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - červená - rumělka.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva Giotto 500 ml - světle zelená

Temperová barva Giotto 500 ml - světle zelená

Temperová barva v plastové láhvi, obsah 500 ml.Barva tempery - světle zelená.Vlastnosti produktu: Tempery Giotto jsou připraveny k okamžitému malování, snadno se používají a míchají. Vysoká hladina pigmentu v barvě zaručuje maximální krytí. Barvy jsou výborně odolné proti vyblednutí. Plastová lahev je tvrzená v místě uchopu, nehrozí vylití běžnou manipulací ani při silnějším zmáčknutí. Barvy jsou vypratelné v pračce z většiny textilií. Před praním je dobré skvrny předčistit ručně mýdlem.Vhodné pro školy, školky a umělecké kroužky.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall basic zelená 500 ml

Officeline Tempera Creall basic zelená 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall basic bílá 500 ml

Officeline Tempera Creall basic bílá 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Temperové barvy 6 x 25 ml - 253TB6E

Temperové barvy 6 x 25 ml - 253TB6E

Temperové barvy 6 x 25 ml - 253TB6E.Temperové barvy s výbornou přilnavostí a vysokou krycí schopností, vhodné pro různé malířské techniky - malba štětcem, špachtlí apod.Rychleschnoucí.Použitelné na různé materiály: kladivkovou čtvrtku, lepenku, sololit, překližku popř. malířské plátno.Mícháním barev je možné docílit nepřeberného množství barevných odstínů.Ředitelné vodou. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Creall - Medium - Textilní - 1000 ml - 24089

Officeline Creall - Medium - Textilní - 1000 ml - 24089

Creall - Medium - Textilní - 1000 ml - 24089.Přidáním do temperové barvy vytvoříte barvu na textil.Media Creall Media, díky kterým s použitím obyčejných temperových barev vytvoříte barvy se speciálními efekty, např. textilní barvy,perleťové barvy nebo slupovací barvy na sklo.Flexibilně si vytvoříte jenom tolik barvy, kolik opravdu potřebujete.Poměr media a temperové barvy 1:1. Řádně smíchaná směs vytvoří barvu, která se nanese na textil, nechá se zaschnout a poté se fixuje žehlením, cca 4 minuty při 150°C.Barva dobře drží, lze prát na 40°C.Vhodné pro přírodní i syntetický materiál, nevhodné na hedvábí. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - růžová

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - růžová

Temperová barva Reeves 500 ml - růžová.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Creall luminiscenční barva - růžová - 250 ml

Officeline Creall luminiscenční barva - růžová - 250 ml

Creall luminiscenční barva - růžová - 250 ml.Barva obsahuje luminiscenční látku.Nabarvený předmět nasviťte světlem, ve tmě bude světélkovat.Před použitím dobře protřepat.Barvu lze použít na papír, desku (jakákoliv – tabule, skeatboard atd.) a dřevo.Nejlepšího efektu docílíte když barvu nanesete na bílý podklad.Doporučuje se jedna vrstva.Efekt „svícení“ se ale časem ztratí, potom je dobré barvu znovu přetřít. Luminiscenční barvy jsou i vodou ředitelné, efekt „svícení“ se ale snižuje. (papirnictvipavlik.cz)

Prstové barvy - Patio 5 x 20 ml

Prstové barvy - Patio 5 x 20 ml

Prstové barvy - Patio 5 x 20 ml + razítkaPrstové barvy jsou vhodné pro výtvarnou práci dětí od 3 let. Maluje se přímo prsty rukou. Malování prsty podporuje dětskou fantazii a rozvíjí jemnou motoriku rukou. Tento druh výtvarné činnosti může být velmi užitečný zejména při práci s dětmi postíženými poruchami pohybového aparátu. Barvami je možné malovat na libovolný podklad (sklo, papír, dřevo, umělé hmoty, kov apod.).Barva se z rukou snadno očistí vlhkým hadříkem nebo běžným umytím vodou a mýdlem. Barvy nejsou jedovaté a dětem nechutnají, protože jsou hořké. Výborná pomůcka pro rozvoj jemné motoriky. (papirnictvipavlik.cz)

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - bílá

SMT Temperová barva Reeves 500 ml - bílá

Temperová barva Reeves 500 ml - bílá.Kvalitní temperové barvy anglické firmy Reevres.Barvy jsou netoxické, vhodné do škol pro výtvarnou výchovu nebo jako plakátové barvy.Jednoduše vypratelné běžnými pracími prostředky.Mají velmi dobrou krycí schopnost, jsou vemi dobře roztíratelné. (papirnictvipavlik.cz)

Koh-i-noor Tempera modř pařížská 500 ml

Koh-i-noor Tempera modř pařížská 500 ml

Tempera je v zásadě vodová barva, kde je pigment vázaný na olejovou emulzi s emulgátorem. To způsobuje, že barva má méně hustou konzistenci a je aplikovatelná na zcela libovolný podklad.Temperové barvy jsou lehce ředitelné vodou, nezanechávají stopy po tazích štětcem, vzájemně se velmi dobře mísí, přičemž lze s výhodou využít jejich vlastnost zpětného rozpouštění již zaschlého barevného nátěru. Narozdíl od olejových barev podstatně rychleji schnou - hned po odpaření vody.Jsou vhodné i pro tvorbu zkušených výtvarníků. Vynikají zejména dobrou barevnou vydatností, světlostálostí a brilancí. (papirnictvipavlik.cz)

Koh-i-noor Temperová barva cyan 16 ml

Koh-i-noor Temperová barva cyan 16 ml

Narozdíl od olejových barev podstatně rychleji schnou - hned po odpaření vody. Jsou vhodné i pro tvorbu zkušených výtvarníků. Vynikají zejména dobrou barevnou vydatností, světlostálostí a brilancí. Jednotlivé temperové vodou ředitelné barvy. Po zaschnutí jsou znovu rozmalovatelné vodou. Jsou velmi kvalitní s vysokou kryvostí a jasnou barevností.V balení 10 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall Basic - sv. červená - 1000 ml

Officeline Tempera Creall Basic - sv. červená - 1000 ml

Tempera Creall Basic - sv. červená - 1000 ml.Školní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Světlostálé, vzájemně dobře krycí.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Temperová barva Creall Basic 1000 ml tyrkysová

Officeline Temperová barva Creall Basic 1000 ml tyrkysová

Temperová barva Creall Basic 1000 ml tyrkysová Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek.Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod. (papirnictvipavlik.cz)

Temperová barva - Magic - 500 ml - Zelená - 500-610

Temperová barva - Magic - 500 ml - Zelená - 500-610

Temperová barva - Magic - 500 ml - Zelená - 500-610.Temperové barvy jsou vhodné i pro začátečníky, kteří ještě s temperami nepracovali. Zářivé neprůhledné odstíny s velkým množstvím pigmentu, s vysokou krycí schopností. Před použitím dobře promíchejte. Barvy lze snadno mezi sebou míchat pro širší škálu odstínů. Vhodné na papír, karton, lepenku, dřevo.Dobře smývatelné z většiny druhů tkanin. Jsou vhodné jak pro školy, školky i zájmová zařízení apod. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall - fluorescentní barva - zelená 250 ml

Officeline Tempera Creall - fluorescentní barva - zelená 250 ml

Tempera Creall - fluorescentní barva - zelená 250 ml.Intenzivní fluorescentní temperové barvy s vysokým podílem barevných pigmentů.Ředitelné vodou.Mísením získáte více barevných kombinací.Skvěle přilnavé na papír, karton, dřevo atd. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall basic modrá 500 ml

Officeline Tempera Creall basic modrá 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall basic hnědá 500 ml

Officeline Tempera Creall basic hnědá 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Officeline Tempera Creall basic oranžová 500 ml

Officeline Tempera Creall basic oranžová 500 ml

Kvalitní temperové barvy se skvělou přilnavostí a v mnoha barevných odstínech, sytých i pastelových.Světlostálé, rychleschnoucí, vypratelné ze všech látek. Jsou ideální pro školy, školky, výtvarné kroužky apod.V balení 6 kusů, cena za ks. (papirnictvipavlik.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít