WINNI´S Naturel Odličovací Ubrousky 25 ks (8002295084712)

WINNI´S Naturel Odličovací Ubrousky 25 ks (8002295084712)

WINNI´S Naturel Odličovací Ubrousky 25 ks (8002295084712)

Odličovací ubrousky na obličej, oči, rty, bez alkoholu, s vůní zeleného čaje a výtažkem měsíčku a heřmánku bio kvality Odličovací ubrousky WINNI´S Naturel vynikají svou příjemnou vůní zeleného čaje, měsíčku a heřmánku. Jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně extra citlivé pokožky se sklony k podráždění. Veškeré nečistoty a make-up velmi odstraňuje velmi šetrně. Používat je můžete na obličej, oči i rty. Jsou bez ryze bez alkoholu a oftalmologický testované pro vaše maximální bezpečí. Klíčové vlastnosti odličovacích ubrousků WINNI´S NaturelPřírodní odličovací ubrousky WINNI´S NaturelVelmi šetrné k pokožceVhodné pro všechny typy pletiPoužití na obličej, oči a rtyS výtažky ze zeleného čaje, měsíčku a heřmánku v BIO kvalitěBez alhkoholuOftalmologicky testovanéPočet:25 ks … (alza.cz)

WINNI´S Naturel Papírové Ubrousky 45 ks (8002904003820)

WINNI´S Naturel Papírové Ubrousky 45 ks (8002904003820)

Eko papírové ubrousky s jemnou parfemací zelených jablek Dodejte svému stolování luxusní nádech! Papírové ubrousky WINNI´S Naturel v barvě slonové kosti se okamžitě stanou nepostradatelnou ozdobou vašeho jídelního stolu. Ubrousky jsou navíc jemně parfémovány vůní zelených jablek, která navodí příjemnou atmosféru. Jejich přítomnost na vašem stole tedy splní svoje původní poslání a současně potěší i vaše smysly. Praktické balení obsahuje 45 papírových ubrousků, které jsou zcela ekologické a recyklovatelné. Klíčové vlastnosti ubrousků WINNI´S Naturel Luxusní stolování zajistí odstín ubrousků slonová kostUbrousky WINNI´S Naturel jsou jemně parfémovány vůní zelených jablekPapírové ubrousky jsou zcela ekologickéBalení obsahuje 45 ks (alza.cz)

WINNI´S Naturel Shampoo Melograno 250 ml (8002295084132)

WINNI´S Naturel Shampoo Melograno 250 ml (8002295084132)

Přírodní šampon hydratační, na suché vlasy, s granátovým jablkem a borůvkami Šampon WINNI´S Naturel Shampoo Melograno s granátovým jablkem je určen pro suché vlasy, které čistí, bohatě hydratuje a regeneruje. Formulace přípravku omezuje výskyt kožních reakcí a zaručuje mimořádnou kožní toleranci, která byla testována na nikl, chrom a kobalt (zjištěná hodnota <0,2 ppm). Šampon zanechává vlasová vlákna silnější, pružnější a výrazně lesklá, provoněná sladkou vůní granátového jablka. Dopřejte svým vlasům každodenní péči šamponu s obsahem přírodních extraktů, používejte WINNI´S Naturel Shampoo Melograno! Vlastnosti šamponu MelogranoÚčinně čistí a posiluje vlasyBohatě hydratuje a regeneruje vlasová vláknaShampoo Melograno je… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Papírové Utěrky 2 Role (8002904003790)

WINNI´S Naturel Papírové Utěrky 2 Role (8002904003790)

Eko kuchyňské utěrky vyrobené pouze z přírodních surovín, extra pevné a savé, parfemace jablek, 1 role obsahuje 78 útržků Toužíte po hygienicky čisté kuchyni? Kuchyňské utěrky Winni´s Naturel papírové utěrky vám umožní nejen komfortní, ale zejména efektivní úklid kuchyně. Tyto dvouvrstvé papírové utěrky se vyznačují extra pevností a savostí, díky čemuž pohodlně setřete veškeré tekuté nečistoty a současně hygienicky uklidíte jakýkoliv povrch vaší kuchyně. Utěrky s jemnou vůní zelených jablek z ekologického zemědělství jsou navíc vyrobeny z přírodních surovin, a tudíž 100% rozložitelné, a pyšní se certifikátem FSC. Barva slonové kosti zajišťuje, že se tyto papírové utěrky hodí do každé kuchyně. Balení obsahuje 2 role, což umožní lepší rozmístění utěrek v místnosti. … (alza.cz)

WINNI´S Naturel Bagnoschiuma Melograno 500 ml (8002295084224)

WINNI´S Naturel Bagnoschiuma Melograno 500 ml (8002295084224)

Pěna do koupele s granátovým jablkem, borůvkami a aloe vera Hypoalergenní pěna do koupele WINNI´S Melograno obohacená organickými výtažky z plodů granátového jablka, borůvek a aloe vera je šetrná nejen k vaši pokožce, ale také k přírodě. Pěnu do koupele ocení zejména lidé se senzitivní pokožkou - pěna do koupele WINNI´S je totiž hypoalergenní, a zaručuje tak naprostou kompatibilitu s kůží. V souladu s přírodou zajišťuje hygienu a vitalitu pro vaše tělo během koupele. Pěna do koupele WINNI´S voní intenzivní sladkou vůní.  Klíčové vlastnosti pěny do koupele WINNI´S MelogranoVEGAN OK, BIO, hypoalergenní receptura - vhodná pro celou rodinu  Testováno na nikl, chrom a kobaltPěna do koupele WINNI´S Melograno s výtažky z granátového jablka,… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Sapone Intimo Melograno 250 ml (8002295084088)

WINNI´S Naturel Sapone Intimo Melograno 250 ml (8002295084088)

Tekuté mýdlo pro intimní hygienu s granátovým jablkem, koriandrem a aloe vera Tekuté mýdlo WINNI´S Naturel Sapone Intimo Melograno je určeno pro každodenní péči o intimní partie každé ženy. Mýdlo je dostatečně šetrné, takže nedráždí pokožku a nenarušuje hydrolipidový film, který chrání před záněty a alergickými reakcemi. Produkt byl vyroben v souladu s přírodou, neobsahuje žádné dráždivé látky, a navíc obsahuje směsici vůní z koriandru, granátového jablka a aloe vera.  Milovníky zvířat potěší, že mýdlo nebylo testováno na zvířatech a má plně recyklovatelný obal.  Klíčové vlastnosti tekutého mýdla WINNI´S Naturel Sapone Intimo Melograno Vhodné pro intimní hygienu Nedráždí pokožku a udržuje přirozené pH Intimní mýdlo… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Shampoo The Verde Capelli Grassi 250 ml …

WINNI´S Naturel Shampoo The Verde Capelli Grassi 250 ml (8002295084125)

Přírodní šampon hydratační, na mastné vlasy, se zeleným čajem Šampon WINNI´S Naturel Shampoo The Verde Capelli Grassi se zeleným čajem je určen pro mastné vlasy, které dokonale čistí, hydratuje a regeneruje. Formulace přípravku omezuje výskyt kožních reakcí a zaručuje mimořádnou kožní toleranci, která byla testována na nikl, chrom a kobalt (zjištěná hodnota <0,2 ppm). Šampon zanechává vlasová vlákna silnější, pružnější a lesklá, provoněná svěží vůní zeleného čaje. Dopřejte svým vlasům každodenní péči šamponu s obsahem přírodních extraktů, používejte The Verde Capelli Grassi! Vlastnosti šamponu The Verde Capelli GrassiÚčinně čistí a posiluje vlasy, eliminuje nadměrnou tvorbu kožního mazuThe Verde Capelli Grassi je hypoalergenníHydratuje a… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Sapone Intimo The Verde 250 ml (8002295084026)

WINNI´S Naturel Sapone Intimo The Verde 250 ml (8002295084026)

Tekuté mýdlo pro intimní hygienu se zeleným čajem Tekuté mýdlo WINNI´S Naturel Sapone Intimo The Verde je určeno pro každodenní péči o intimní partie každé ženy. Mýdlo je dostatečně šetrné, takže nedráždí pokožku a nenarušuje hydrolipidový film, který chrání před záněty a alergickými reakcemi. Produkt byl vyroben v souladu s přírodou, neobsahuje žádné dráždivé látky, a navíc obsahuje směsici vůní ze zeleného čaje, koriandru a aloe vera.  Milovníky zvířat potěší, že mýdlo nebylo testováno na zvířatech a má plně recyklovatelný obal.  Klíčové vlastnosti tekutého mýdla WINNI´S Naturel Sapone Intimo The Verde Vhodné pro intimní hygienu Nedráždí pokožku a udržuje přirozené pH Intimní mýdlo WINNI´S voní po zeleném čaji,… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Shampoo The Verde 250 ml (8002295084101)

WINNI´S Naturel Shampoo The Verde 250 ml (8002295084101)

Přírodní šampon čistící, pro všechny typy vlasů, se zeleným čajem a kaštanem Šampon WINNI´S Naturel Shampoo The Verde se zeleným čajem je určen pro všechny typy vlasů, které dokonale čistí, hydratuje a regeneruje. Formulace přípravku omezuje výskyt kožních reakcí a zaručuje mimořádnou kožní toleranci, která byla testována na nikl, chrom a kobalt (zjištěná hodnota <0,2 ppm). Šampon zanechává vlasová vlákna silnější, pružnější a lesklá, provoněná svěží vůní zeleného čaje. Dopřejte svým vlasům každodenní péči šamponu s obsahem přírodních extraktů, používejte WINNI´S Naturel Shampoo The Verde! Vlastnosti šamponu The Verde Účinně čistí a posiluje vlasyThe Verde Capelli Grassi je hypoalergenníHydratuje a… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Sapone Mani Ecoricarica 500 ml (8002295084033)

WINNI´S Naturel Sapone Mani Ecoricarica 500 ml (8002295084033)

Tekuté mýdlo se zeleným čajem a aloe vera Tekuté mýdlo WINNI´S Naturel Sapone Mani Ecoricarica je určeno pro každodenní péči o vaše ruce. Mýdlo je dostatečně šetrné, takže nedráždí pokožku a nenarušuje hydrolipidový film, který chrání před záněty a alergickými reakcemi. Produkt byl vyroben v souladu s přírodou, neobsahuje žádné dráždivé látky, a navíc obsahuje organické extrakty ze zeleného čaje, břízy a aloe vera.  Milovníky zvířat potěší, že mýdlo nebylo testováno na zvířatech a má plně recyklovatelný obal.  Klíčové vlastnosti tekutého mýdla WINNI´S Naturel Sapone Mani Ecoricarica Vhodné pro péči o pokožku rukou Nedráždí pokožku a brání jejímu narušení Tekuté mýdlo WINNI´S obsahuje extrakty… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Gel Doccia Melograno 250 ml (8002295084323)

WINNI´S Naturel Gel Doccia Melograno 250 ml (8002295084323)

Sprchový gel s granátovým jablkem a borůvkami Sprchový gel WINNI´S Naturel Gel Doccia Melograno s obsahem organických přírodních extraktů z granátového jablka a borůvek jemně čistí a ošetřuje pokožku. Zklidňuje, hydratuje a vyživuje, chrání pokožku před vnějšími škodlivými vlivy. Podporuje přirozenou regeneraci, dodává pleti energii a zachovává její elasticitu. Sprchový gel je určen pro každodenní použití, provoní vaši koupelnu sladkou vůní granátového jablka. Je vhodný pro celou rodinu. Dopřejte si komfortní pocit čistoty a jemnosti se sprchovým gelem Gel Doccia Melograno! Vlastnosti sprchového gelu Gel Doccia MelogranoGel Doccia Melograno jemně čistí a zjemňuje pokožkuFyziologické pH zaručuje přirozenou ochranu Hydratuje, vyživuje, podporuje přirozenou… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Papírové Utěrky 1 Maxi Role (8002295074034)

WINNI´S Naturel Papírové Utěrky 1 Maxi Role (8002295074034)

Eko kuchyňské utěrky vyrobené pouze z přírodních surovin, parfemace jablek, 1 role obsahuje 210 útržků Toužíte po hygienicky čisté kuchyni? Kuchyňské utěrky Winni´s Naturel papírové utěrky vám umožní nejen komfortní, ale zejména efektivní úklid kuchyně. Tyto dvouvrstvé papírové utěrky se vyznačují extra pevností a savostí, díky čemuž pohodlně setřete veškeré tekuté nečistoty a současně hygienicky uklidíte jakýkoliv povrch vaší kuchyně. Utěrky s jemnou vůní zelených jablek z ekologického zemědělství jsou vyrobeny z přírodních surovin, a tudíž 100% rozložitelné, a pyšní se certifikátem FSC. Zásluhou barvy slonové kosti se tyto papírové utěrky hodí do každé kuchyně. Balení sestává z výhodné 1 maxi role s větším počtem útržků. Klíčové vlastnosti kuchyňských utěrek… (alza.cz)

Bel kosmetické odličovací ubrousky 25 ks

Bel kosmetické odličovací ubrousky 25 ks

Popis Jemné ubrousky s obsahem mikrovlákna jsou napuštěné odličovací emulzí s neutrálním pH. Vhodné pro rychlou očistu a osvěžení pleti. Zajišťují šetrné, snadné a rychlé čištění pleti bez vysoušení. Ubrousky neobsahují alkohol. Balení obsahuje 25 ks. (ageo.cz)

WINNI´S Naturel Sapone Mani The Verde 250 ml (8002295084019)

WINNI´S Naturel Sapone Mani The Verde 250 ml (8002295084019)

Tekuté mýdlo se zeleným čajem a aloe vera Tekuté mýdlo WINNI´S Naturel Sapone Mani The Verde je určeno pro každodenní péči o vaše ruce. Mýdlo je dostatečně šetrné, takže nedráždí pokožku a nenarušuje hydrolipidový film, který chrání před záněty a alergickými reakcemi. Produkt byl vyroben v souladu s přírodou, neobsahuje žádné dráždivé látky, a navíc obsahuje organické extrakty ze zeleného čaje, břízy a aloe vera.  Milovníky zvířat potěší, že mýdlo nebylo testováno na zvířatech a má plně recyklovatelný obal.  Klíčové vlastnosti tekutého mýdla WINNI´S Naturel Sapone Mani The Verde Vhodné pro péči o pokožku rukou Nedráždí pokožku a brání jejímu narušení Tekuté mýdlo WINNI´S obsahuje extrakty ze… (alza.cz)

Winni´s Naturel tekuté mýdlo se zeleným čajem a aloe vera 250 ml

Winni´s Naturel tekuté mýdlo se zeleným čajem a aloe vera 250 ml

Popis Bio tekuté mýdlo obohacené organickými extrakty ze zeleného čaje, břízy a aloe vera. Obsahuje pouze přírodní organické suroviny. Nedráždí pokožku a neporušuje její hydrolipidový film, jehož narušení vede k různým zánětlivým a alergickým reakcím. V souladu s přírodou zajišťuje hygienu a vitalitu pro vaši pokožku. Neobsahuje: LES/SLES/SLS, parabeny, thiazolinon, PEG,silicon,EO/PO, chemická rozpouštědla a barviva, 1,4 dioxan, nitrosamin apod. (ageo.cz)

Lumene Jemné odličovací ubrousky pro citlivou pleť Cleansing 25 ks

Lumene Jemné odličovací ubrousky pro citlivou pleť Cleansing 25 ks

Popis Měkké ubrousky šetrně čistí pleť, odstraňují nečistoty a zbytky make-upu z tváře, očí a rtů. Odličovací ubrousky jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Popis Účinné látky: čistá arktická pramenitá voda, severské lněné semínko. Vlastnosti: šetrně odstraňují nečistoty a make-up, ubrousky jsou s obsahem bavlny, osvěžují pleť, nejsou parfemovány. Jak používat Vyjměte ubrousek a jemně jím očistěte obličej. Po použití balení opět důkladně uzavřete, zabráníte tak vysušování ubrousků. Náš tip V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Lumene. (ageo.cz)

WINNI´S All in 1 25 ks (8002295062758)

WINNI´S All in 1 25 ks (8002295062758)

Eko tablety do myčky bez fosfátů a barviv, s vůní citrónu Hypoalergenní multifunkční tablety do myčky na nádobí od italské rodinné firmy Madel. Řada drogistického zboží značky Winni´s jsou ekologické, přírodou inspirované a plně rozložitelné výrobky pro čistý a bezpečný domov. Vyrábějí se s minimálním dopadem na životní prostředí. Tablety do myčky obsahují čistící enzymy, které nádobí snadno zbaví nečistot a mastnoty, a to i při nízkých teplotách. Příjemně voní po citrusech, ale vůně neulpívá na nádobí. Klíčové vlastnosti tablet do myčky WINNI´S Tabs lavastoviglie 25 kusůTablety šetrně myjí špinavé nádobíNejsou testovány na zvířatechNeobsahují fosfáty ani barvivaJsou dodávané v recyklovatelných obalechPyšní se certifikátem pro etické vegan produktyVhodné… (alza.cz)

KORRES Pomegranate - odličovací a čisticí ubrousky s granátovým…

KORRES Pomegranate - odličovací a čisticí ubrousky s granátovým jablkem, 25 ks

Osvěžující ubrousky pro smíšenou až mastnou pleť dokonale odstraní make-up a nečistoty. Extrakt z granátového jablka navíc stahuje póry a tonizuje pleť. Hodí se i k odličování očí.Ubrousky KORRES Milk Proteins: perfektně odstraňují make-up, dekorativní kosmetiku a nečistotyhodí se pro odličování očíjsou vhodné pro každodenní odličováníjsou velmi praktické na cestyobsahují extrakt z granátového jablka navíc stahuje póry a tonizuje pleť Balení obsahuje 25 ks (profimed.cz)

KORRES Milk Proteins Wipes - odličovací a čistící ubrousky s mléčnými…

KORRES Milk Proteins Wipes - odličovací a čistící ubrousky s mléčnými proteiny, 25 ks

Osvěžující ubrousky pro normální až suchou pleť dokonale odstraní make-up a nečistoty. Obsažené mléčné proteiny pleť navíc vyživují a hydratují. Hodí se i k odličování očí.Ubrousky KORRES Milk Proteins: perfektně odstraňují make-up, dekorativní kosmetiku a nečistotyhodí se pro odličování očíjsou vhodné pro každodenní odličováníjsou velmi praktické na cestyobsahují mléčné proteiny, které pleť navíc vyživují a hydratují Balení obsahuje 25 ks (profimed.cz)

Winni´s tablety do myčky nádobí s vůní citrónu 25 ks

Winni´s tablety do myčky nádobí s vůní citrónu 25 ks

Popis Tabs Lavastoviglie jsou hypoalergenní tablety do myčky nádobí. Dokáží zbavit nádobí mastnoty a nečistot i při nízkých teplotách mytí. Jsou vhodné pro všechny typy myček. Citrusová parfemace neulpívá na nádobí.PopisTabs Lavastoviglie tablety do myčky nádobí s vůní citrusů: obsahuje povrchově aktivní látky rostlinného původu, je plně biodegradabilní (kompletně biologicky rozložitelný v přírodě), snadno recyklovatelný obal, suroviny ani výrobek nebyly testovány na zvířatech, výroba probíhá s minimálním dopadem na životní prostředí, neobsahuje fosfáty ani barviva, vegan OK - certifikovaný etický vegan produkt. SloženíSodium Carbonate, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Sodium Carbonate Peroxyidrate, Sodium Bicarbonate, Sodium Silicate, Taed… (ageo.cz)

Femfresh intimní ubrousky 25 ks

Femfresh intimní ubrousky 25 ks

Popis Femfresh je ucelená řada intimní hygieny pro ženy. Produkty Femfresh mají nízké pH, které udržuje pokožku intimních partií v rovnováze a pomáhá tak předcházet vzniku gynekologických zánětů. Gynekologicky a dermatologicky testováno. Neobsahuje alkalické mýdlo a barviva.   Vlastnosti Gynekologicky a dermatologicky testováno Neobsahuje alkalické mýdlo a barviva Skladování a použití … (ageo.cz)

Odličovací vlhčené ubrousky na oči a krk pro normální a smíšenou pleť…

Odličovací vlhčené ubrousky na oči a krk pro normální a smíšenou pleť (Make Up Remover Wipes) 25 ks

Popis Odličovací vlhčené ubrousky na oči a krk pro normální a smíšenou pleť, bez parabenů a fenoxyethanolu. Jemné, ale účinné složení odličovacích vlhčených ubrousků EVOLUDERM, dokonale čistí tvář a oči v jednom kroku. Složení ubrousků je obohacené o krém s výtažky aloe vera a extrakty ze zeleného čaje, které pleť čistí, hydratuje a sjednocují. Certifikované složení, speciálně určené pro normální a smíšenou pokožku. Důkladně odlíčená, čistá, jemná a rozjasněná pleť bez mastného pocitu. Zanechávají pleť neodolatelně jemnou.PopisVlastnosti: aloe vera hydratuje, extrakt ze zeleného čaje zklidňuje a sjednocuje, odličují pleť. Jak používatOtevřete plastový uzávěr,… (ageo.cz)

Odličovací vlhčené ubrousky na oči a krk vhodné i pro tu…

Odličovací vlhčené ubrousky na oči a krk vhodné i pro tu nejcitlivější pleť (Make Up Remover ) 25 ks

Popis Odličovací vlhčené ubrousky na oči a krk vhodné i pro tu nejcitlivější pleť, bez parabenů a fenoxyethanolu. Jemné, ale účinné složení odličovacích vlhčených ubrousků EVOLUDERM, dokonale čistí tvář a oči v jednom kroku. Hydratační složení ubrousků je obohacené o výtažky z lístků růží a krém, obsahující mandlové mléko, které zanechávají pleť neodolatelně jemnou. Certifikované složení neobsahuje parabeny ani fenoxyethanol, a je vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejcitlivější. Důkladně odlíčená, čistá, jemná a rozjasněná pleť bez mastného pocitu.PopisVlastnosti: odličují, výtažky z lístků růží hydratují, krém, obsahující mandlové mléko zjemňuje. Jak… (ageo.cz)

Diadermine Essentials čisticí pleťové ubrousky 25 ks

Diadermine Essentials čisticí pleťové ubrousky 25 ks

Popis Pro suchou a citlivou pleť. Účinně odstraňují nečistoty a make-up, a to i voděodolný Vlastnosti Pro suchou a citlivou pleť Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní… (ageo.cz)

BIODERMA Sensibio H2O Micelární ubrousky 25 ks

Nivea 3 v 1 osvěžující čisticí pleťové ubrousky 25 ks

Nivea 3 v 1 osvěžující čisticí pleťové ubrousky 25 ks

Popis Nivea 3v1 pohodlně a účinně čistí pleť, odstraňují make-up a dokonce i voděodolnou řasenku. Šetrné složení obohacené o vitamín E a aktivní látku Hydra IQ se navíc postará i o přirozenou rovnováhu hydratace vaší pleti. Po použití bude vaše pleť osvěžená a jemná. Vhodné pro normální až smíšenou pleť. Praktické balení na cesty. Dermatologicky a oftalmologicky testováno a schváleno. V balení: 25 kusů Vlastnosti Chrání řasy Na oči, rty a tvář 3 v 1 Normální až smíšená pleť Jemná emulze s vitamínem E Dermatologicky a… (ageo.cz)

Lenor ubrousky do sušičky - 25 ks

Lenor ubrousky do sušičky - 25 ks

Vonné ubrousky do sušičky - snižují elektrostatiku oblečení a usnadňují žehlení. Oblečení zanechávají měkké a dlouhodobě svěží. Ubrousky lze také využít pro svěží vůni v šatních skříních, botnících, sportovních taškách a komodách. Ubrousky lze použit místo aviváže, prádlo pouze načichne a parfemace není uvnitř vlákna. Použití: Vyjměte ubrousek z krabičky a vložte jej do bubnu sušičky na oblečení. Po dokončení sušení ubrousek vyjměte a vyhoďte. Pozor nikdy nedávej do sušičky klasickou aviváž - dojde k jejímu poškození. (vybaveniprouklid.cz)

WINNI´S Lavatrice Lavanda Ecoformato 1250 ml (25 praní) …

WINNI´S Lavatrice Lavanda Ecoformato 1250 ml (25 praní) (8002295034908)

Eko prací gel na všechny typy vláken jemných a barevných oděvů, s mýdlem rostlinného původu s vůní levandule, v náhradním ecorefill balení, certifikace VEGAN OK Sháníte ekologický prací gel rostlinného původu? Zvolte WINNI´S Lavatrice Lavanda Ecoformato. Tento hypoalergenní prací gel obsahuje mýdlo rostlinného původu s vůní levandule. Je vhodný na všechny typy vláken, na jemné i barevné oděvy včetně dětského prádla. Dokáže odstranit všechny skvrny a nečistoty. Jeho účinnost se projeví již při 30 °C. Stejně tak jej můžete použít na vyvářku při 90 °C. Klíčové vlastnosti pracího gelu WINNI´S Lavatrice Lavanda Ecoformato 1250 ml (25 praní)Ekologický prací gel WINNI´SHypoalergenní gel s mýdlem rostlinného původuS vůní levanduleNáhradní ecorefill balení gelu… (alza.cz)

Klorane Chrpa odličovací ubrousky

Klorane Chrpa odličovací ubrousky

Klorane Chrpa, 25 ks, Odličovače pleti pro ženy, Odličovací přípravek Klorane Chrpa perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upuzabraňuje vysušování pletiJak používat:Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. (notino.cz)

Babaria Rosa Mosqueta odličovací ubrousky

Babaria Rosa Mosqueta odličovací ubrousky

Babaria Rosa Mosqueta, 20 ks, Čištění pleti pro ženy, Produkt Babaria Rosa Mosqueta oceníte zejména pro praktičnost nejen na cestách, ale i při své každodenní večerní rutině péče o pleť.Vlastnosti:nedráždí a nevysušuje pleťefektivně odličuje veškerý make-upčistí pleť od kožního mazu a nečistotmá praktické balení na cestyJak používat:Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. (notino.cz)

Gut & Gunstig vlhčené ubrousky do sušičky - 25 ks

Gut & Gunstig vlhčené ubrousky do sušičky - 25 ks

Ubrousky do sušičky - vlhčené ubrousky do sušičky německé značky jsou baleny v praktickém uzaviratelném obale. Ubrousky vaše prádlo dokonale provoní a to bude nádherně vonět po rozkvetlých květinách. Vhodné do každé sušičky prádla! (vybaveniprouklid.cz)

Amscan Ubrousky maskáčové vojenské 25 x 25 cm 16 ks

Amscan Ubrousky maskáčové vojenské 25 x 25 cm 16 ks

Ubrousky vojenské maskáčové 25 x 25 cm počet: 16 ks rozměry: 33 x 33 cm (heliumking.cz)

WINNI´S Lavatrice Aleppo e Verbena Ecoformato 1250 ml (25 praní) …

WINNI´S Lavatrice Aleppo e Verbena Ecoformato 1250 ml (25 praní) (8002295034915)

Eko prací gel na všechny typy vláken jemných a barevných oděvů, s mýdlem rostlinného původu s vůní verbeny, certifikace VEGAN OK Sháníte ekologický prací gel rostlinného původu? Zvolte WINNI´S Lavatrice Aleppo e Verbena Ecoformato. Tento hypoalergenní prací gel obsahuje mýdlo rostlinného původu s vůní verbeny. Je vhodný na všechny typy vláken, na jemné i barevné oděvy včetně dětského prádla. Dokáže odstranit všechny skvrny a nečistoty. Jeho účinnost se projeví již při 30 °C. Stejně tak jej můžete použít na vyvářku při 90 °C. Klíčové vlastnosti pracího gelu WINNI´S Lavatrice Aleppo e Verbena Ecoformato 1250 ml (25 praní)Ekologický prací gel WINNI´SHypoalergenní gel s mýdlem rostlinného původuS vůní verbenyNáhradní ecorefill balení gelu WINNI´S Vhodný na… (alza.cz)

Uriage Hygiène odličovací ubrousky pro normální a suchou pleť

Uriage Hygiène odličovací ubrousky pro normální a suchou pleť

Uriage Hygiène, 25 ks, Čištění pleti pro ženy, Produkt Uriage Hygiene oceníte zejména pro praktičnost nejen na cestách, ale i při své každodenní večerní rutině péče o pleť.Vlastnosti:efektivně odličuje veškerý make-updodává pleti svěžest a tonizuje jiJak používat:Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. (notino.cz)

Garnier Essentials odličovací ubrousky pro normální až smíšenou pleť

Garnier Essentials odličovací ubrousky pro normální až smíšenou pleť

Garnier Essentials, 25 ks, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upuzanechává pleť zcela čistoudodává pleti hydratacipleť je na dotek jemná a vláčná (notino.cz)

Nivea Micelární čisticí pleťové ubrousky 3 v 1 2x 25 ks

Nivea Micelární čisticí pleťové ubrousky 3 v 1 2x 25 ks

Popis Ubrousky s výtažky pr všechny typy pleti šetrně zbaví pleť make-upu, řasenky i ostatních nečistot a zároveň pleť hydratuje a osvěžuje.PopisVlastnosti: šetrně čistí, odstraňuje make-up a řasenku, hydratuje, zklidňuje, snadno se používá, dermatologicky testováno. Jak používatUbrouskem jemně očistěte obličej, okolí očí, krk a dekolt.Vlastnosti Dermatologicky a oftalmologicky testovánoSkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vyjměte jeden ubrousek ze sáčku a jemně očistěte tvář, oční okolí a krk. Po použití sáček pečlivě uzavřete, zabráníte tak vysychání ubrousků.Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Ubrousek voskovaný 3 ks 25-33 cm ECO WAREHOUSE

Ubrousek voskovaný 3 ks 25-33 cm ECO WAREHOUSE

(countrylife.cz)

NYX Professional Makeup Be Gone! odličovací ubrousky na make-up

NYX Professional Makeup Be Gone! odličovací ubrousky na make-up

NYX Professional Makeup Be Gone!, 20 ks, Čištění pleti pro ženy, Produkt NYX Professional Makeup Be Gone! oceníte zejména pro praktičnost nejen na cestách, ale i při své každodenní večerní rutině péče o pleť.Vlastnosti:odstraňuje i voděodolný make-updodává pleti svěžest a tonizuje jihydratuje a vyživuje pleťJak používat:Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. Po použití balení důkladně uzavřete, abyste zabránili vysychání ubrousků. (notino.cz)

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution odličovací ubrousky pro…

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution odličovací ubrousky pro suchou pleť

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution, 20 ks, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upumá osvěžující a zklidňující účinky (notino.cz)

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution odličovací ubrousky pro…

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution odličovací ubrousky pro všechny typy pleti

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution, 8 ks, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:pleť je na dotek jemná a vláčná (notino.cz)

Ubrousek voskovaný 3 ks 25 x 27,5 cm ECO WAREHOUSE

Ubrousek voskovaný 3 ks 25 x 27,5 cm ECO WAREHOUSE

(countrylife.cz)

Ubrousky vlhčené Linteo Satin odličovací 25ks

Ubrousky vlhčené Linteo Satin odličovací 25ks

(benu.cz)

LINTEO Vlhčené ubrousky ODLIČOVACÍ vyživující 25ks

LINTEO Vlhčené ubrousky ODLIČOVACÍ vyživující 25ks

Vlhčené ubrousky Linteo odličovací, vyživující 25 kusů jsou určeny pro snadné odlíčení pleti. Odstraňují make-up i voděodolnou řasenku. Ubrousky obsahují extrakt z heřmánku a aloe vera pro zklidnění pokožky a jemné čistící mléko pro zjemnění pokožky. (pilulka.cz)

Nivea MicellAir Expert odličovací micelární ubrousky

Nivea MicellAir Expert odličovací micelární ubrousky

Nivea MicellAir Expert, 20 ks, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:důkladně odličuje všechny typy očního make-upuposiluje a vyživuje řasynezanechává na pleti mastný film (notino.cz)

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution odličovací ubrousky pro…

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution odličovací ubrousky pro citlivou pleť

Comodynes Make-up Remover Micellar Solution, 20 ks, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upuzklidňuje podráždění (notino.cz)

Shiseido Generic Skincare Refreshing Cleansing Sheets odličovací…

Shiseido Generic Skincare Refreshing Cleansing Sheets odličovací ubrousky pro hloubkové čištění

Shiseido Generic Skincare Refreshing Cleansing Sheets, 30 ks, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upu (notino.cz)

Well Done Rewell odličovací vlhčené ubrousky

Well Done Rewell odličovací vlhčené ubrousky

Odličovací vlhčené ubrousky dobře odstraní zbytky make-upu z obličeje a očí.  Jsou ideální na cesty i běžné použití. (rodinnebaleni.cz)

Comodynes Make-up Remover Creamy Milk odličovací ubrousky pro velmi…

Comodynes Make-up Remover Creamy Milk odličovací ubrousky pro velmi suchou pleť

Comodynes Make-up Remover Creamy Milk, 20 ks, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:má osvěžující a zklidňující účinky (notino.cz)

Burt’s Bees Cucumber & Sage čisticí a odličovací ubrousky pro…

Burt’s Bees Cucumber & Sage čisticí a odličovací ubrousky pro normální až suchou pleť

Burt’s Bees Cucumber & Sage, 30 ks, Čištění pleti pro ženy, Čisticí ubrousky Burt’s Bees Cucumber & Sage oceníte pro jejich praktičnost nejen na cestách, ale i při své každodenní večerní rutině péče o pleť.Vlastnosti:odstraňuje i voděodolný make-uphydratuje a vyživuje pleťčistí pleť od kožního mazu a nečistotSložení:s jemnou vůníJak používat:Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. Po použití balení důkladně uzavřete, abyste zabránili vysychání ubrousků. (notino.cz)

Estée Lauder Double Wear odličovací ubrousky k odstranění odolného a…

Estée Lauder Double Wear odličovací ubrousky k odstranění odolného a voděodolného make-upu

Estée Lauder Double Wear, 45 ks, Odličovače pleti pro ženy, Odličovací přípravek Estée Lauder Double Wear Double Wear perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upudokonale rozpouští i voděodolný make-updodává pleti hydratacimá osvěžující a zklidňující účinkyJak používat:Po použití balení důkladně uzavřete, abyste zabránili vysychání ubrousků. (notino.cz)

WINNI´S Cura 3v1 250 ml (8002295062727)

WINNI´S Cura 3v1 250 ml (8002295062727)

Eko čisticí prostředek do myčky, hypoalergenní, odstraňuje vodní kámen a zápach Myčku na nádobí máte jistě proto, že vám šetří čas i energii. Aby však mytí nádobí bylo opravdu účinné, musí být čistá i samotná myčka. Proto je nutné se o ni pečlivě starat a čistit ji kvalitními prostředky jako je WINNI´S Cura lavastoviglie. Tento ekologický hypoalergenní čisticí prostředek od italské rodinné firmy Madel je určený speciálně pro ochranu vnitřních částí myčky, a to i těch skrytých, jako je filtr, rozprašovač nebo těsnění. Celou myčku spolehlivě vyčistí, odmastí, odstraní z ní vodní kámen, ale i nežádoucí bakterie a nepříjemný zápach. Jeho pravidelné používání navíc zajistí vašemu oblíbenému domácímu elektrospotřebiči delší životnost.  Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

WINNI´S Anticalcare lavatrice 750 ml (8002295034649)

WINNI´S Anticalcare lavatrice 750 ml (8002295034649)

Eko čisticí prostředek proti usazování vodního kamene v pračce Winni´s Anticalcare Lavatrice je čistící prostředek, který se vkládá do pračky při praní, kde zabraňuje usazování vodního kamene, díky tomu je ideálním pomocníkem pro domácnosti s tvrdou vodou. Díky změkčení vody dochází ke zvýšení efektivity pracího prostředku a také k prodloužení životnosti vaší pračky. Winni´s Anticalcare Lavatrice je zcela hypoalergenní, takže je vhodný i pro alergiky či ekzematiky.  Klíčové vlastnosti čistícího prostředku Winni´s Anticalcare Lavatrice Zabraňuje usazování vodního kamene v pračce Změkčuje vodu a zvyšuje efektivitu pracího prostředku Winni´s Anticalcare Lavatrice prodlužuje životnost pračky Složení… (alza.cz)

WINNI´S Sgrassatore 500 ml (8002295000828)

WINNI´S Sgrassatore 500 ml (8002295000828)

Eko čisticí prostředek univerzální odmašťovač Winni´s Sgrassatore je ekologický čistící prostředek, který účinně odmašťuje kuchyňské spotřebiče a nádobí a zároveň nezatíží životní prostředí, což ocení každý nadšený milovník přírody. Díky praktickému rozprašovači stačí prostředek nastříkat na znečištěný povrch, nechat chvíli působit a následně setřít. Díky rostlinnému složení je přípravek Winni´s Sgrassatore biodegradabilní a příjemně voní. Prostředek není vhodný pro použití na plexisklo, polykarbonát, dřevo, hliník a porézní povrchy. Klíčové vlastnosti čistícího prostředku Winni´s Sgrassatore Vhodný pro každodenní použití Praktické balení s rozprašovačem Prostředek Winni´s Sgrassatore je zcela rozložitelný… (alza.cz)

Garnier Skin Naturals odličovací micelární ubrousky pro citlivou pleť

Garnier Skin Naturals odličovací micelární ubrousky pro citlivou pleť

Garnier Skin Naturals, 25 ks, Odličovače pleti pro ženy, Odličovací přípravek Garnier Skin Naturals Skin Naturals perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.Vlastnosti:dokonale rozpouští i voděodolný make-upzanechává pleť zcela čistoumá osvěžující a zklidňující účinkyJak používat:Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Po použití balení důkladně uzavřete, abyste zabránili vysychání ubrousků. (notino.cz)

Winni´s Bagno čistič na koupelny 500 ml

Winni´s Bagno čistič na koupelny 500 ml

Popis Winni´s Bagno je čisticí prostředek se svěží vůní pro každodenní úklid v koupelně. Vhodný obzvláště na umyvadla, vany, dřezy, kachličky, vodovodní kohoutky a povrchy z přírodního kamene. Není třeba oplachovat. Obal je snadno recyklovatelný díky svému složení rostlinného původu nevyvolává alergické reakce. Přípravek neobsahuje barviva ani fosfor a je plně biologicky rozložitelný. Obsah: 500 ml (ageo.cz)

Winni´s Doccia - Čistič sprchových koutů 500 ml

Winni´s Doccia - Čistič sprchových koutů 500 ml

Popis Winni´s Doccia - Čistič sprchových koutů - čistá sprcha bez námahy - zabraňuje vytváření vápenatých a mýdlových usazenin při pravidelném, každodenním užití, neboť přilne ke stěně a zajistí rychlé stečení vody - obal je snadno recyklovatelný - přípravek je plně biodegradabilní - snadná rozložitelnost - pravidelné užívání pomáhá snižovat výskyt alergií Použití Používejte dle návodu na výrobku. (ageo.cz)

WINNI´S Sapone Marsiglia 250 G (8002295034717)

WINNI´S Sapone Marsiglia 250 G (8002295034717)

Tuhé mýdlo pro osobní hygienu i ruční praní Mýdlo WINNI´S Sapone Marsiglia 250 g je čistě rostlinného původu, neobsahuje tedy žádné složky živočišného původu. Je hypoalergenní a biodegradabilní, tedy schopné odbourávání přirozeným způsobem. Mýdlo se hodí pro osobní hygienu. Díky vysokému obsahu mastných kyselin je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou zanechá hedvábně jemnou. Krásná vůně mýdla dokáže kůži příjemně provonět díky obsahuj silic meduňky. Ty mají mimo jiné i uklidňující a léčivé účinky. Mýdlo využijete i pro ruční praní, jeho účinné složení si poradí i s odolnou špínou.  Klíčové vlastnosti mýdla WINNI´S Sapone Marsiglia 250 gWINNI´S Sapone Marsiglia vhodné i pro tu nejcitlivější pokožkuJemná a provoněná kůžeČistě rostlinného původuHypoalergenní… (alza.cz)

WINNI´S Brillantante 5 l (8002295062611)

WINNI´S Brillantante 5 l (8002295062611)

Eko leštidlo do myčky hypoalergenní, pro rychlé schnutí a zářivý lesk, vegan ok Toužíte po kvalitním usušení a zářivém lesku vašeho nádobí? Hypoalergenní leštidlo do myčky Winni´s Brilliantante zaručí nejen rychlé a kvalitní oschnutí nádobí v myčce, ale zároveň mu díky obsahu přírodního octu dodá třpytivý lesk bez jakýchkoliv čmouh a zaschlých kapek. Toto účinné oplachovadlo do myčky se navíc vyznačuje jedinečným složením rostlinného původu, díky kterému jeho použití nevyvolá žádné alergické reakce. Leštidlo je plně biodegradabilní v přírodě a má snadno recyklovatelný obal, což řadí produkt Winni´s Brilliantante mezi ekologické drogistické prostředky.    Klíčové vlastnosti šetrného leštidla do myčky Winni´s BrilliantanteHypoalergenní přírodní složení… (alza.cz)

WINNI´S Brillantante 250 ml (8002295062604)

WINNI´S Brillantante 250 ml (8002295062604)

Eko leštidlo do myčky hypoalergenní, pro rychlé schnutí a zářivý lesk, vegan ok Toužíte po kvalitním usušení a zářivém lesku vašeho nádobí? Šetrné leštidlo do myčky Winni´s Brilliantante zaručí nejen rychlé a kvalitní oschnutí nádobí v myčce, ale zároveň mu dodá třpytivý lesk bez jakýchkoliv skvrnek či čmouh a zaschlých kapek. Toto účinné oplachovadlo do myčky se navíc vyznačuje jedinečným složením rostlinného původu, díky kterému jeho použití nevyvolá žádné alergické reakce. Výjimečný obsah látek z přírodních zdrojů v tomto hypoalergenním leštidle navíc řadí produkt Winni´s Brilliantante mezi ekologické drogistické prostředky.    Klíčové vlastnosti ekologického leštidla do myčky Winni´s BrilliantanteŠetrné leštidlo do myčky zajistí rychlé a kvalitní… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít